SCORE SHEET

ENTRY NAME BREEDER NAME
POINTS
TOTAL
DOUBLE M GAMEFARM NEP BATANGAS 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 0 4
CGF RED LARRY WACNANG 1 - 1 - 1 3
HVT SEPT 29 DASMA COLISEUM 4-STAG GIL TENORIO/BOY GAMILLA 1 - 1 - 1 3
JADE RED-3 ARMAN SANTOS/MANNY SANTOS 1 - 1 - 1 3
KING SLASHER HONEY 888 HONEY YU 1 - 1 - 1 3
MY FORTUNE JESSIE B ARIAS 1 - 1 - 1 3
RCL MINDORO REMEGIO LLANERAS JR 1 - 1 - 1 3
TEAM GREENGOLD 2 REY BRIONES AND ROD ADVINCULA 1 - 1 - 1 3
GJ FARM 1 GERRY OABEL 0.5 - 1 - 1 2.5
PRINCESS DAVID FLUTZ ATIENZA 1 - 1 - 0.5 2.5
9 DE PEBRERO / LUZON BREEDERS CUP 2018 - 1 TONY ESPINOSA 0 - 1 - 1 2
ANITO 1 MAURO PRIETO 1 - 1 - 0 2
ANTZ ZANDRO CASTRILLO 0 - 1 - 1 2
BIG R BUDDY ROBRIGADO 1 - 0 - 1 2
BIG R 1 BUDDY ROBRIGADO 1 - 1 - 0 2
DOUBLE M NI BOSSING AT BULAK DAMO ENGR. MACKY/ENGR. VIC 1 - 0 - 1 2
FARMVIEW GAMEFARM EDGAR GO/BG GONZALEZ 1 - 0 - 1 2
GJ FARM 2 GERRY OABEL 1 - 1 - 0 2
HVT 4-STAG SEPT 29 DASMA COLISEUM GIL TENORIO/BOY GAMILLA 1 - 1 - 0 2
JACOB CDJ 1 - 0 - 1 2
JADE RED 1 ARMAN SANTOS 1 - 0 - 1 2
JK MARIAS CREEK/CRB FARM BOY TANYAG 1 - 0 - 1 2
KATY'S FARM COL KATIGBAK 1 - 0 - 1 2
NATE & MARCUS EGF ENGR. OCSAR ARGANA 1 - 0 - 1 2
REDBULL CARLOS TUMPALAN 0 - 1 - 1 2
TEAM SPARTAN 2 REY BRIONES 0 - 1 - 1 2
TR ORAGON INI TENG RANOLA 0 - 1 - 1 2
WINDJAMMER KD RAPIDO KEVIN DIMAYUGA 1 - 1 - 0 2
SILVER WIND TED TAN 0 - 1 - 0.5 1.5
TEAM GREENGOLD-1 ROD ADVINCULA AND REY BRIONES 1 - 0 - 0.5 1.5
2018 LUZON BREEDER'S CUP JOHN PAUL CERILLA 1 1
9 DE PEBRERO / LUZON BREEDERS CUP 2018 - 2 TONY ESPINOSA 0 - 0 - 1 1
BARAKO KING COL ANICETAS KATIGBAK 0 - 0 - 1 1
BIG R 2 BUDDY ROBRIGADO 0 - 0 - 1 1
BRGY PUTOL DIGMAAN 11-STAG 60 MILLION OYO RIMPOS 0 - 1 - 0 1
CGF BLACK LARRY WACNANG 0 - 0 - 1 1
HBD MARCUS & EROS ENGR. OSCAR ARGANA 0 - 1 - 0 1
HON 11 HONEY YU 1 - 0 - 0 1
JADE RED 2 ARMAN SANTOS 0 - 1 - 0 1
JADE RED-4 ARMAN SANTOS/MANNY SANTOS 0 - 0 - 1 1
JRS FARM JUN SEVILLA 0 - 0 - 1 1
LUCKY 5 GF DIGMAAN 11- STAG 60 MILLION ARMAN DUNGCA 1 - 0 - 0 1
MONDRAGON DANILO VICARIO 1 - 0 - 0 1
MY FORTUNE 1 JESSIE B ARIAS 0 - 0 - 1 1
PHOENIX WHITE EARS JIMMY ZAPANTA/JULIO VINLUAN 1 - 0 - 0 1
PICAZO JERALD PICAZO 0 - 1 - 0 1
PICAZO-1 JERALD PICAZO 0 - 1 - 0 1
QUEEN YNEL MY LADY LUCK ZALDY PADILLA 1 - 0 - 0 1
QUICK HIT RONNEL GARCIA 0 - 1 - 0 1
SATIN FINISH A1 BOYET PLAZA 0 - 0 - 1 1
SATIN FINISH B2 BOYET PLAZA 0 - 0 - 1 1
TEAM SPARTANS-1 REY BRIONES AND ROD ADVINCULA 1 - 0 - 0 1
TULAY B CESAR ANCAYAN 0 - 0 - 1 1
VMP SAN ISIDRO VLADIMIR PALIS 0 - 0 - 1 1
2018 LUZON BREEDER'S CUP JOHN PAUL CERILLA 0 - 0.5 0.5
DREAM JACOB CDJ 0.5 - 0 - 0 0.5
ANITO 2 MAURO PRIETO 0 - 0 - 0 0
ANITO 3 MAURO PRIETO 0 - 0 - 0 0
BCA FARM CONG. AGARAO 0 - 0 - 0 0
DEEPACITO MAYOR CITO ALBERTO 0 - 0 - 0 0
LUCKY LEAH JONLIE VICENTINO 0 - 0 - 0 0
RCL MINDORO WHITE REMEGIO LLANERAS JR 0 - 0 - 0 0

UNDER CONSTRUCTION

Match Sheet is Not Available this time

  • Days

  • Hours

  • Minutes

  • Seconds

MATCH SHEET

NO
RED
VS
WHITE
RESULT
ENTRY NAME
WT
WB
WB
ENTRY NAME
WT
1
HVT SEPT 29 DASMA COLISEUM 4-STAG
GIL TENORIO/BOY GAMILLA
2085
1 - 0
MY FORTUNE 1
JESSIE B ARIAS
2085
2
SATIN FINISH A1
BOYET PLAZA
2000
0 - 1
FARMVIEW GAMEFARM
EDGAR GO/BG GONZALEZ
1995
3
BIG R 1
BUDDY ROBRIGADO
1860
1 - 0
BARAKO KING
COL ANICETAS KATIGBAK
1850
4
DREAM JACOB
CDJ
1870
0.5 - 0.5
GJ FARM 1
GERRY OABEL
1880
5
DOUBLE M GAMEFARM
NEP MACARAIG
1730
1 - 0
TULAY B
CESAR ANCAYAN
1735
6
REDBULL
CARLOS TUMPALAN
1700
0 - 1
NATE & MARCUS EGF
ENGR. OCSAR ARGANA
1700
7
HVT SEPT 29 DASMA COLISEUM 4-STAG
GIL TENORIO/BOY GAMILLA
1955
1 - 0
SATIN FINISH A1
BOYET PLAZA
1960
8
JACOB
CDJ
1720
1 - 0
BARAKO KING
COL ANICETAS KATIGBAK
1720
9
QUEEN YNEL MY LADY LUCK
ZALDY PADILLA
1795
1 - 0
ANITO 3
MAURO PRIETO
1780
10
GJ FARM 2
GERRY OABEL
1800
1 - 0
BIG R 2
BUDDY ROBRIGADO
1780
11
REDBULL
CARLOS TUMPALAN
2130
1 - 0
MY FORTUNE 1
JESSIE B ARIAS
2110
12
JACOB
CDJ
2045
0 - 1
HVT 4-STAG SEPT 29 DASMA COLISEUM
GIL TENORIO/BOY GAMILLA
2055
13
DOUBLE M NI BOSSING AT BULAK DAMO
ENGR. MACKY/ENGR. VIC
1820
1 - 0
SATIN FINISH B2
BOYET PLAZA
1820
14
GJ FARM 1
GERRY OABEL
1830
1 - 0
ANITO 3
MAURO PRIETO
1830
15
DOUBLE M GAMEFARM
NEP MACARAIG
1945
1 - 0
FARMVIEW GAMEFARM
EDGAR GO/BG GONZALEZ
1925
16
BARAKO KING
COL ANICETAS KATIGBAK
1870
1 - 0
TULAY B
CESAR ANCAYAN
1880
17
JACOB
CDJ
1865
1 - 0
BIG R 2
BUDDY ROBRIGADO
1865
18
HVT SEPT 29 DASMA COLISEUM 4-STAG
GIL TENORIO/BOY GAMILLA
2030
1 - 0
SATIN FINISH B2
BOYET PLAZA
2035
19
GJ FARM 2
GERRY OABEL
1890
1 - 0
QUEEN YNEL MY LADY LUCK
ZALDY PADILLA
1895
20
NATE & MARCUS EGF
ENGR. OCSAR ARGANA
1875
0 - 1
FARMVIEW GAMEFARM
EDGAR GO/BG GONZALEZ
1880
21
BIG R 1
BUDDY ROBRIGADO
1750
1 - 0
DOUBLE M NI BOSSING AT BULAK DAMO
ENGR. MACKY/ENGR. VIC
1740
22
HVT 4-STAG SEPT 29 DASMA COLISEUM
GIL TENORIO/BOY GAMILLA
2080
1 - 0
ANITO 3
MAURO PRIETO
2075
23
DREAM JACOB
CDJ
1885
0 - 1
SATIN FINISH B2
BOYET PLAZA
1890
24
DOUBLE M GAMEFARM
NEP MACARAIG
1835
0 - 1
MY FORTUNE 1
JESSIE B ARIAS
1845
25
GJ FARM 2
GERRY OABEL
1850
0 - 1
TULAY B
CESAR ANCAYAN
1835
26
REDBULL
CARLOS TUMPALAN
2120
1 - 0
JOKER
JOKER
2110
27
BIG R 2
BUDDY ROBRIGADO
1770
1 - 0
HVT 4-STAG SEPT 29 DASMA COLISEUM
GIL TENORIO/BOY GAMILLA
1760
28
DOUBLE M NI BOSSING AT BULAK DAMO
ENGR. MACKY/ENGR. VIC
1780
1 - 0
QUEEN YNEL MY LADY LUCK
ZALDY PADILLA
1775
29
SATIN FINISH A1
BOYET PLAZA
2000
1 - 0
JOKER
JOKER
2000
30
DREAM JACOB
CDJ
1925
0 - 1
NATE & MARCUS EGF
ENGR. OCSAR ARGANA
1920
31
GJ FARM 1
GERRY OABEL
1875
1 - 0
BIG R 1
BUDDY ROBRIGADO
1870