SCORE SHEET

ENTRY NAME BREEDER NAME
POINTS
TOTAL
K SELECTION SED 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 6
LALA LAND 1 CB 1 - 0.5 - 0 - 1 - 1 - 1 - 1 5.5
LUCKY J LLJ / SED 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 1 5
M-SAP STRIKER GIE BORABIEN 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 1 - 1 5
CTG SAN LORENZO CRIS GARCIA 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 4
JELEINAS BEST F. DONDON BABON JR 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0 4
NAIREENIGNE / TATITABAR IAN O DELA CRUZ 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 1 - 0 4
RAINBOW BONIFACIO MABINI 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0 4
D & G ULTIMATE BD / PG 0.5 - 1 - 0 - 0 - 1 - 0 - 1 3.5
BASANG CACTUS BALINGAN BROTHERS 1 - 0 - 0.5 - 0.5 - 0 - 1 - 0 3
DWBH / GALIATH GF RODEL BORJA / ERNAN TOLENRINO 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 0 - 0 3
EWAN LANG ABC / DMP 1 - 1 - 1 3
GAS CONNECTION SED 1 - 1 - 1 3
JULY 20 LUZON BREEDERS CUP SA LGBA H.YU / SED 1 - 1 - 1 3
KABADO SA SUGAL 1 JG LAPEZ 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 3
LIPA FARMS ATTY. LUCIEN SAYUNO 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0 - 1 3
MONCHING M MONCHING MEDALLA & RSF 1 - 1 - 1 3
SILVERWIND TED TAN 1 - 1 - 1 3
SINGLE STROKE BOBIE 1 - 1 - 1 3
CUELAZ GAMEFARM DL / JC 0.5 - 1 - 1 2.5
LALA LAND 2 CB 0 - 1 - 0 - 0.5 - 0 - 0 - 1 2.5
SNAG CONNECT H.YU / PED 0.5 - 1 - 1 2.5
:) SMILEY EMILIO CHITO POLINTAN 1 - 0 - 1 2
BLACK MATTER 1 RR RODRIGUEZ 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0 - 0 2
JAILBIRD / TRB JUN BENEDICTO / JEB GAYANELO 0 - 1 - 1 2
MANOK TAGALOG NI KONS KONS JUANITO MANALO MEDALLA & RB 0 - 1 - 1 2
MANOKAN SANG POBRE RF TING & JP RAMOS 1 - 1 - 0 2
QUEEN YNELS RED ZALDY PADILLA 1 - 1 - 0 2
RED AND BLUE BIBOY SISON / JEBE GAYANELO 1 - 1 - 0 2
SENOR VICENTE SANDRO CASTRILLO 1 - 1 - 0 2
TRB / JAILBIRD JUN BENEDICTO / JEB GAYANELO 0 - 1 - 1 2
BABAYEGA GAMEFARM MARCUS CAYAO 0 - 0.5 - 1 1.5
BIG R SUPER DRAGON BLADE BUDDY ROBRIGADO 1 - 0 - 0.5 1.5
BM SAN ILDEFONSO @ATO RENATO VILAR 0.5 - 0 - 1 1.5
CAVS PRIDE DENNIS PANCIPANE & ROLAND 1 - 0 - 0.5 1.5
CUELAZ GAMEFARM 1 DL / JC 0.5 - 1 - 0 1.5
LUZON BREEDER CUP JULY 20 LGBA H.YU / SED 0.5 - 1 - 0 1.5
9 DE PEBRERO TONY ESPINOSA 0 - 1 - 0 1
A M A ANTONIO MISO ALERIA 0 - 1 - 0 1
D & G ARCHERS BD / PG 0 - 0 - 1 1
D & G GREEN ARCHERS BD / PG 0 - 0 - 1 1
DA FUNK PHENOMENA BD / PG 0 - 1 - 0 1
DIAMOND RESORT AND HOTEL FIDEL JOEY TAN 0 - 0 - 1 1
E DAWN ZULUETA MO AKO COCO MARTIN 0 - 0 - 1 1
ENGINEERIAN ELITE IAN O DELA CRUZ 1 - 0 - 0 1
ENGINEERIAN LUCKY CHARM IAN O DELA CRUZ 0 - 1 - 0 1
KING BEE FRANCIS AND DANTE 0 - 0 - 1 1
M4 CBC ANDY SAPANGHILA 0 - 1 - 0 1
MIGHTY K H.YU / SED 1 - 0 - 0 1
RAJAH JHUN REYES 0 - 1 - 0 1
REDBULL ATTY. CARLOS TUMPALAN 0 - 1 - 0 1
RN AMAZING REY AQUINO 1 - 0 - 0 1
TINT HUB HORUS BABY CANILLAS / RUSSEL 1 - 0 - 0 1
TRANSPORTER 2 BAM SERRANO 0 - 0 - 1 1
CALIFORNIA LOVIN SOUTHER GF 0 - 0 - 0.5 0.5
THE SAINT J. STA CRUZ / J. BENEDICTO 0 - 0.5 - 0 0.5
TOP OF THE LINE BORGY ZOLETA 0.5 - 0 - 0 0.5
BAHAG HARI BONIFACIO MABINI 0 - 0 - 0 0
BASANG CACTUS 2 BALINGAN BROTHERS 0 - 0 - 0 0
DG YUMMY LAUREN DAX GANZON 0 - 0 - 0 0
DYLAN , MICAH & MONTY EDWIN MONTO 0 - 0 - 0 0
KABADO SA SUGAL 2 JG LAPEZ 0 - 0 - 0 0
LIPA FARMS 2 ATTY. LUCIEN SAYUNO 0 - 0 - 0 0
PANDI PAULO RAMOS & ANDY CACNIO 0 - 0 - 0 0

UNDER CONSTRUCTION

Match Sheet is Not Available this time

  • Days

  • Hours

  • Minutes

  • Seconds

MATCH SHEET

NO
RED
VS
WHITE
RESULT
ENTRY NAME
WT
WB
WB
ENTRY NAME
WT
1
JELEINAS BEST
F. DONDON BABON JR
1900
1 - 0
DWBH / GALIATH GF
HATCH / GREY
RODEL BORJA / ERNAN TOLENRINO
1900
2
RAINBOW
BONIFACIO MABINI
1900
1 - 0
BLACK MATTER 1
RR RODRIGUEZ
1900
3
LIPA FARMS
ATTY. LUCIEN SAYUNO
1970
0 - 1
K SELECTION
SED
1975
4
M-SAP STRIKER
GIE BORABIEN
2015
0 - 1
LALA LAND 1
RYL
CB
2015
5
NAIREENIGNE / TATITABAR
BOBIT PLES COMMANDO
IAN O DELA CRUZ
1920
0 - 1
KABADO SA SUGAL 1
JG LAPEZ
1950
6
D & G ULTIMATE
BD / PG
2210
0 - 1
CTG SAN LORENZO
CRIS GARCIA
2215
7
LUCKY J
BOBIT PLES COMMANDO
LLJ / SED
2125
1 - 0
JELEINAS BEST
F. DONDON BABON JR
2120
8
LALA LAND 2
RYL
CB
2220
0.5 - 0.5
BASANG CACTUS
BALINGAN BROTHERS
2240
9
M-SAP STRIKER
GIE BORABIEN
1905
1 - 0
RAINBOW
BONIFACIO MABINI
1900
10
NAIREENIGNE / TATITABAR
BOBIT PLES COMMANDO
IAN O DELA CRUZ
2130
1 - 0
LIPA FARMS
ATTY. LUCIEN SAYUNO
2125
11
KABADO SA SUGAL 1
JG LAPEZ
2020
0 - 1
K SELECTION
BOBIT PLES COMMANDO
SED
2055
12
CTG SAN LORENZO
CRIS GARCIA
2210
0 - 1
LALA LAND 1
RYL
CB
2185
13
DWBH / GALIATH GF
HATCH / GREY
RODEL BORJA / ERNAN TOLENRINO
1980
1 - 0
BASANG CACTUS
BALINGAN BROTHERS
2000
14
BLACK MATTER 1
RR RODRIGUEZ
2360
0 - 1
D & G ULTIMATE
BD / PG
2360
15
LUCKY J
BOBIT PLES COMMANDO
LLJ / SED
2000
0 - 1
M-SAP STRIKER
GIE BORABIEN
2005
16
LALA LAND 2
RYL
CB
2100
0 - 1
RAINBOW
BONIFACIO MABINI
2100
17
BASANG CACTUS
BALINGAN BROTHERS
2265
1 - 0
KABADO SA SUGAL 1
JG LAPEZ
2300
18
JELEINAS BEST
F. DONDON BABON JR
2135
1 - 0
CTG SAN LORENZO
CRIS GARCIA
2170
19
D & G ULTIMATE
BD / PG
2225
0 - 1
LUCKY J
BOBIT PLES COMMANDO
LLJ / SED
2240
20
BLACK MATTER 1
RR RODRIGUEZ
2030
0 - 1
NAIREENIGNE / TATITABAR
BOBIT PLES COMMANDO
IAN O DELA CRUZ
2015
21
LIPA FARMS
ATTY. LUCIEN SAYUNO
2125
0 - 1
LALA LAND 1
DOM
CB
2130
22
DWBH / GALIATH GF
HATCH / GREY
RODEL BORJA / ERNAN TOLENRINO
1955
0 - 1
M-SAP STRIKER
GIE BORABIEN
1965
23
K SELECTION
SED
2320
1 - 0
JELEINAS BEST
F. DONDON BABON JR
2345
24
LALA LAND 2
RWL
CB
2180
0 - 1
D & G ULTIMATE
BD / PG
2205
25
CTG SAN LORENZO
CRIS GARCIA
2075
1 - 0
NAIREENIGNE / TATITABAR
BOBIT PLES COMMANDO
IAN O DELA CRUZ
2095
26
RAINBOW
BONIFACIO MABINI
2070
0 - 1
LIPA FARMS
ATTY. LUCIEN SAYUNO
2070
27
K SELECTION
BOBIT PLES COMMANDO
SED
1900
1 - 0
DWBH / GALIATH GF
HATCH / GREY
RODEL BORJA / ERNAN TOLENRINO
1900
28
KABADO SA SUGAL 1
JG LAPEZ
2350
0 - 1
LALA LAND 2
BLACK
CB
2345
29
BASANG CACTUS
BALINGAN BROTHERS
2425
0 - 1
LUCKY J
BOBIT PLES COMMANDO
LLJ / SED
2405
30
LALA LAND 1
RWL
CB
1900
1 - 0
BLACK MATTER 1
RR RODRIGUEZ
1900