SCORE SHEET

ENTRY NAME BREEDER NAME
POINTS
TOTAL
ARAMAC GF RANDOLF CLARK BARANDINO / EINAR MACAPAGAL 1 - 1 - 1 3
ARAMAC GF 888 EINAR MACAPAGAL / RANDOLF CLARK BARANDINO 1 - 1 - 1 3
DIMASALANG 3 PAULO CRISOSTOMO 1 - 1 - 1 3
DUGONG THUNDERBEE ATTY. ART DE CASTRO 1 - 1 - 1 3
HGM 2 HECTOR MAGPANTAY 1 - 1 - 1 3
MERLOU MER / LOUIE 1 - 1 - 1 3
SWEET GABBY BOBBIT PLES 1 - 1 - 1 3
TOP GUN BWC BIWEE CHUA 1 - 1 - 1 3
GREEN HILL BAUTISTA BROTHERS 0.5 - 1 - 1 2.5
ISKULTOR SANDRO P CASTRILLO 1 - 0.5 - 1 2.5
:) SMILEY CHITO POLINTAN 0 - 1 - 1 2
AVIATOR GAMEFARM SONNY THEO / TEAM V 1 - 0 - 1 2
BLUE SPUR VIRADOR DOC E. MANALO MEDALLA 1 - 0 - 1 2
BRGY. SAN ROQUE JMD 1 - 1 - 0 2
CUELAZ GAMEFARM DL / JC 1 - 0 - 1 2
D & G ARCHERS 1 BD / PG 1 - 0 - 1 2
D & G ARCHERS 2 BD / PG 1 - 1 - 0 2
D & G ULTIMATE GAMEFARM BD/PG 1 - 1 - 0 2
DIAMOND TITAN GF ERWIN DIAMANTE - 1 - 1 2
DIMASALANG 2 PAOLO CRISOSTOMO 1 - 0 - 1 2
HULYO JULIUS MARIANO / RB 1 - 1 - 0 2
KILL THEM ALL DEXTER AND ARNOLD 1 - 1 - 0 2
LAKAY BANG / AWEL / MAC 1 - 1 - 0 2
MAVERICK DMB 0 - 1 - 1 2
ODLAC BROTHERS CHEV / CHARL 1 - 1 - 0 2
R2J AREZA J. RABARA / DANNY AREZA 0 - 1 - 1 2
SI ASTRO BOY / SI STARLORD / SI DORAEMON RODEL / VJ / HC / TEAM V 1 - 0 - 1 2
SIKAT NG ARAW JUN OLIVEROS 0 - 1 - 1 2
STA. AGUEDA FELIX C. TREBOL 1 - 0 - 1 2
T. N R. TITO REYES 0 - 1 - 1 2
TAMPOY WINNING VICTOR MARIANO / JHAYR 0 - 1 - 1 2
TEAM NEGS MANOLO RONCESVALLES JR 1 - 0 - 1 2
TEAM SECRET ISLAND ARRIANE CEPE / EDUARD RAMOS 1 - 0 - 1 2
THUNDERBIRD 2 JLA 0 - 1 - 1 2
TR ORAGON TENG RAÑOLA 0 - 1 - 1 2
TR ORAGON INI TENG RAÑOLA 0 - 1 - 1 2
DIMASALANG 1 PAOLO CRISOSTOMO 0 - 1 - 0.5 1.5
MCC 7 COCK JULY 1 MCC 0 - 1 - 0.5 1.5
RANCHO CHOCOBO JC BERNARDO 0.5 - 0 - 1 1.5
REDBULL B ATTY. CARLOS TUMPALAN 0 - 1 - 0.5 1.5
THE FARM ENGINEERIAN - 1 ENGR. IAN ORTEGA DELA CRUZ 0 - 0.5 - 1 1.5
WHITE EARS 9 - 17 5 STAG STA MONICA BOGS VINLUAN 0.5 - 0 - 1 1.5
32ND YR. PAHABOL SA TAG LUGON JULY 25 4 COCK SJC BOBBIT PLES 0 - 0 - 1 1
BASANG CACTUS BALINGAN BROTHERS 0 - 1 - 0 1
BASANG CACTUS 1 BALINGAN BROTHERS 0 - 1 - 0 1
BM SAN ILDEFONSO ATO VILAR / JNC 1 - 0 - 0 1
BOSS BROTHERS ALLEN LIM / HENRY CHUA / TEAM V 1 - 0 - 0 1
BOSS BROTHERS 88 HENRY CHUA / ALLEN LIM / TEAM V 1 - 0 - 0 1
D & G ARCHERS BD / PG 1 - 0 - 0 1
DIANA GOLDBAR TONY ALERIA 0 - 1 - 0 1
DONDON THUNDERBEE ATTY. ART DE CASTRO 0 - 1 - 0 1
EL NIDO GAMEFARM DICKY LIM 0 - 0 - 1 1
FCT FELIX C. TREBOL 1 - 0 1
GAS CONNECT CD 0 - 1 - 1
GREEN SLASHER JR BAUTISTA 0 - 0 - 1 1
HGM A HECTOR MAGPANTAY 0 - 0 - 1 1
ILOCANDIA WARRIORS RS AND RC 0 - 1 - 0 1
LET`S GET IT ON DADDY `A` 1 - 0 - 0 1
LIPA FARMS ATTY. LUCIEN SAYUNO 0 - 1 - 0 1
LIVEWIRE888 / LIGA 162 GLADIATOR GAMEFARM CLARISSA SALAZAR / JAP GAGALAC / RAMON VILLANUEVA 111 0.5 - 0 - 0.5 1
LUZON BREEDER CUP SA LUCENA JULY 23 FARMVIEW / CD / EDGAR GO 0 - 1 - 0 1
MAVERICK 1 DMB 0 - 1 - 0 1
MOOMERZ SIMI 0 - 0 - 1 1
NAF BM SAN ILDEFONSO NELSON ACSAY / ATO VILAR 1 - 0 - 0 1
PB CENTURY P. BORDONES / O. ESGUERRA 0 - 0 - 1 1
PIG HOLIDAY BONG ESPINO 0 - 0 - 1 1
PRIDE OF LIBMANAN TONY ALERIA 0 - 0 - 1 1
REDBULL A ATTY. CARLOS TUMPALAN 0 - 1 - 0 1
RJJ SATELLITE REY PALABAY 1 - 0 - 0 1
SPARTANS GAMEFARM REY BRIONES 1 - 0 - 0 1
THE FARM ENGINEERIAN - 2 ENGR. IAN ORTEGA DELA CRUZ 1 - 0 - 0 1
THUNDERBIRD 1 NENE ARANETA 1 - 0 - 0 1
VIRJUN ATTY. VIRGILIO MANGUERA 0 - 1 - 0 1
WGS RMRS 0 - 0 - 1 1
SWEET JUSTICE D.P 0.5 - 0 - 0 0.5
TOP OF THE LINE BORGY ZOLETA 0.5 - 0 - 0 0.5
A & J FARM JUN ABRIA 0 - 0 - 0 0
DOC`S PARTNER DR HENRY FAJARDO / DR BIBOY LAZARO 0 - 0 - 0 0
ES THUNDER / JK EDWARD SEE / BOODY B. 0 - 0 - 0 0
MONCHING M MONCHING MEDALLA / RB - 0 - 0 0
SAK SAK SA LAG LC 0 - 0 - 0 0
THUNDERBIRD NENE ARANETA 0 - 0 - 0

UNDER CONSTRUCTION

Match Sheet is Not Available this time

  • Days

  • Hours

  • Minutes

  • Seconds

MATCH SHEET

NO
RED
VS
WHITE
RESULT
ENTRY NAME
WT
WB
WB
ENTRY NAME
WT
1
DONDON THUNDERBEE
ATTY. ART DE CASTRO
1880
0 - 1
SPARTANS GAMEFARM
REY BRIONES
1900
2
TAMPOY WINNING
VICTOR MARIANO / JHAYR
2000
0 - 1
SWEET GABBY
BOBBIT PLES
1995
3
ARAMAC GF 888
THOMPSON WHITE
EINAR MACAPAGAL / RANDOLF CLARK BARANDINO
2150
1 - 0
LUZON BREEDER CUP SA LUCENA JULY 23
FARMVIEW / CD / EDGAR GO
2150
4
ES THUNDER / JK
EDWARD SEE / BOODY B.
2185
0 - 1
FCT
FELIX C. TREBOL
2190
5
A & J FARM
JUN ABRIA
1820
0 - 1
D & G ARCHERS 2
BD / PG
1840
6
GREEN SLASHER
P. BLACK
JR BAUTISTA
2080
0 - 1
DUGONG THUNDERBEE
ATTY. ART DE CASTRO
2050
7
ARAMAC GF
MACHINEGUN / ROUNDHEAD
RANDOLF CLARK BARANDINO / EINAR MACAPAGAL
2170
1 - 0
32ND YR. PAHABOL SA TAG LUGON JULY 25 4 COCK SJC
BOBBIT PLES
2165
8
ODLAC BROTHERS
CHEV / CHARL
1975
1 - 0
THUNDERBIRD 2
JLA
1975
9
TOP OF THE LINE
GRADED JAP
BORGY ZOLETA
2070
0.5 - 0.5
WHITE EARS 9 - 17 5 STAG STA MONICA
RYL
BOGS VINLUAN
2085
10
STA. AGUEDA
FELIX C. TREBOL
2015
1 - 0
PRIDE OF LIBMANAN
TONY ALERIA
2025
11
DONDON THUNDERBEE
ATTY. ART DE CASTRO
2120
1 - 0
ILOCANDIA WARRIORS
RS AND RC
2120
12
SWEET GABBY
BOBBIT PLES
1935
1 - 0
SPARTANS GAMEFARM
REY BRIONES
1940
13
JOKER
JOKER
2270
0 - 1
LUZON BREEDER CUP SA LUCENA JULY 23
FARMVIEW / CD / EDGAR GO
2270
14
ARAMAC GF
MACHINEGUN / ROUNDHEAD
RANDOLF CLARK BARANDINO / EINAR MACAPAGAL
2030
1 - 0
JOKER
JOKER
2045
15
A & J FARM
JUN ABRIA
1820
0 - 1
TAMPOY WINNING
VICTOR MARIANO / JHAYR
1820
16
GREEN SLASHER
P. DOM
JR BAUTISTA
1980
0 - 1
ODLAC BROTHERS
CHEV / CHARL
1985
17
WHITE EARS 9 - 17 5 STAG STA MONICA
RGL
BOGS VINLUAN
2160
0 - 1
DUGONG THUNDERBEE
ATTY. ART DE CASTRO
2155
18
THUNDERBIRD 2
JLA
1960
1 - 0
STA. AGUEDA
FELIX C. TREBOL
1935
19
ES THUNDER / JK
EDWARD SEE / BOODY B.
2370
0 - 1
ILOCANDIA WARRIORS
RS AND RC
2370
20
ARAMAC GF 888
THOMPSON WHITE
EINAR MACAPAGAL / RANDOLF CLARK BARANDINO
2310
1 - 0
PRIDE OF LIBMANAN
TONY ALERIA
2345
21
32ND YR. PAHABOL SA TAG LUGON JULY 25 4 COCK SJC
BOBBIT PLES
2105
0 - 1
GREEN SLASHER
P. RED
JR BAUTISTA
2100
22
SPARTANS GAMEFARM
REY BRIONES
1900
0 - 1
D & G ARCHERS 2
BD / PG
1910
23
TAMPOY WINNING
VICTOR MARIANO / JHAYR
1930
1 - 0
TOP OF THE LINE
GRADED JAP
BORGY ZOLETA
1925
24
DONDON THUNDERBEE
ATTY. ART DE CASTRO
2005
0 - 1
STA. AGUEDA
FELIX C. TREBOL
2005
25
LUZON BREEDER CUP SA LUCENA JULY 23
FARMVIEW / CD / EDGAR GO
2130
0 - 1
ARAMAC GF
MACHINEGUN / DOM
RANDOLF CLARK BARANDINO / EINAR MACAPAGAL
2140
26
SWEET GABBY
BOBBIT PLES
1805
1 - 0
A & J FARM
JUN ABRIA
1810
27
D & G ARCHERS 2
BD / PG
2090
0 - 1
WHITE EARS 9 - 17 5 STAG STA MONICA
RWL
BOGS VINLUAN
2095
28
PRIDE OF LIBMANAN
TONY ALERIA
2245
1 - 0
ES THUNDER / JK
EDWARD SEE / BOODY B.
2240
29
TOP OF THE LINE
GRADED JAP
BORGY ZOLETA
1900
0 - 1
DUGONG THUNDERBEE
ATTY. ART DE CASTRO
1890
30
ILOCANDIA WARRIORS
RS AND RC
2010
0 - 1
THUNDERBIRD 2
JLA
2010
31
ODLAC BROTHERS
CHEV / CHARL
2025
0 - 1
ARAMAC GF 888
THOMPSON WHITE
EINAR MACAPAGAL / RANDOLF CLARK BARANDINO
2030
32
FCT
FELIX C. TREBOL
2175
0 - 1
32ND YR. PAHABOL SA TAG LUGON JULY 25 4 COCK SJC
BOBBIT PLES
2175