SCORE SHEET

ENTRY NAME BREEDER NAME
POINTS
TOTAL
ATV APO NI JUAN A ANTHONY VELASQUEZ 1 - 1 2
BOSS BROTHERS ALLEN LIM / HENRY CHUA 1 - 1 2
CAMALIG COCKPIT & SPORTS COMPLEX OCT 31 -4 STAG DERBY 1 WILLIAM BERCILLA / DENNIS LASALA 1 - 1 2
DIAMOND BLADE JEFFREY GODOY 1 - 1 2
DIMASALANG JC JUDD CAUNTAY 1 - 1 2
JAM GAMEFARM JAY MADLANGBAYAN 1 - 1 2
JPC FARM BELLANOCHE JOSEPH CHUA / PETER CHUA / SVEIN ANOCHE 1 - 1 2
JUN GF 2 JUN MARIANO 1 - 1 2
KAI ROJENCA JUN SOSA / ROLLY MANARANG / NAPO PENA 1 - 1 2
KBW SAN FLORENTINO KAYSER WENCESLAO 1 - 1 2
KONTRATISTA - 9 DE PEBRERO 2 ERWIN BAYBAYAN / TONY ESPINOSA 1 - 1 2
LAS RONIN NOV 23&30 5 STAG DERBY SA SAN JUAN LEO SADSAD 1 - 1 2
MING DYNASTY SUPERMAX JUMBO EFREN MINGUILLIAN / JUMBO SANTOS 1 - 1 2
PUSONG SABUNGERO & BANABA FARM JOHN PAGLINAWAN / EBORA BANABA 1 - 1 2
TR ORAGON CAMP TENG AND ALLEN 1 - 1 2
WINDJAMMER KD RAPIDO KEVIN DIMAYUGA 1 - 1 2
MADE IN CHINA BERNARDINO MARAMOT 1 - 0.5 1.5
AIRMECH - JOSEPH JEFFREY FRANCIA / JOSEPH ABRERA 1 - 1
AOW / LGBCI 6 STAGS SEPT 26 MALVAR 1 EDWIN BUENO 1 - 0 1
AOW / LGBCI 6 STAGS SEPT 26 MALVAR 2 EDWIN BUENO 1 - 0 1
ATV APO NI JUAN C ANTHONY VELASQUEZ 0 - 1 1
BABAYEGA - DOC FJ M CAYAO 1 - 0 1
BM SAN ILDEFONSO RENATO VILAR / JMC 1 - 0 1
BOSS BROTHERS 88 ALLEN LIM / HENRY CHUA 0 - 1 1
CAMALIG COCKPIT & SPORTS COMPLEX OCT 31 -4 STAG DERBY 2 WILLIAM BERCILLA / DENNIS LASALA 1 - 0 1
EA&J GAMEFARM ERIC CARAAN 0 - 1 1
EDUCATORS CHITO, MAC & SAYSI SAMSON 0 - 1 1
EPOCH EDUARDO OCHOA 0 - 1 1
EYE OF THE TIGER CHITO, MAC & SAYSI SAMSON 0 - 1 1
FLYING CIRCUS 3 VINCENT RONDARIS 0 - 1 1
JEPS'S GAMEFARM JEP COLORADO 1 - 0 1
JIK/JHUN-JHUN JHUN JHUN SURBAN 1 - 0 1
JRB A-FLORES JASON BAUTISTA / VERNIE LEGASPI 1 - 0 1
KABESANG PUROY JODI DIMAYUGA 0 - 1 1
MIDROC GAMEFARM ROBERTO PARAGAS 0 - 1 1
MING DYNASTY SUPERMAX EFREN MINGUILLIAN 0 - 1 1
NAF NELSON ACSAY / ATO VILLAR 0 - 1 1
NICK AND HAEL OCT 9 1 STAG DERBY NBCA NICK MAMARIL / HAEL VINCE PRITOS 1 - 0 1
SABADO NYTS W/ JUMBO JUMBO SANTOS 1 - 1
SILENT RAGE 2 RAMON MONTIERRO / MT. BANAHAW GF 1 - 0 1
SILENT RAGE 3 BILIS AT LAKAS GF 1 - 0 1
SILVER WIND 1 TED TAN / A ABUNDO 0 - 1 1
THE SAINT J STA.CRUZ 1 - 0 1
TR ORAGON CAMP 1 TENG AND ALLEN 1 - 0 1
VIOLETA ANGELES BROTHER / RAMIL ALANO SR. 0 - 1 1
GGE 3 GUALBY ESPINOSA 0 - 0.5 0.5
POGRO ANGELES BROTHER / RAMIL ALANO SR. 0.5 - 0 0.5
SILVER WIND 2 TED TAN / A ABUNDO 0.5 - 0 0.5
671 COLORS OF FIVE OLIVER DAYO / JOEY 0 - 0 0
ATTACK AND DESTROY 2 ANTHONY WATANABE 0 - 0 0
ATV APO NI JUAN B ANTHONY VELASQUEZ 0 - 0 0
BM MUSTANG ENGR. MICHAEL MACALALAD 0 - 0 0
BRGY TAMAKAN LJ GF 0 - 0 0
FLYING CIRCUS 4 VINCENT RONDARIS 0 - 0 0
GGE 4 GUALBY ESPINOSA 0 - 0 0
GGE 5 GUALBY ESPINOSA 0 - 0 0
JHUN-JHUN JHUN JHUN SURBAN 0 - 0 0
JUN GF 1 JUN MARIANO 0 - 0 0
KONTRATISTA - 9 DE PEBRERO 1 ERWIN BAYBAYAN / TONY ESPINOSA 0 - 0 0
RB SAKURA RONNIE BELGA / CONNIE BARAJA 0 - 0 0
RED FEDER 1 EDWIN ALIBUYOG 0 - 0 0
RED FEDER 2 EDWIN ALIBUYOG 0 - 0 0
SAN FLORENTINO KAYSER WENCESLAO 0 - 0 0
SILENT RAGE 1 RAMON MONTIERRO / MT. BANAHAW GF 0 - 0 0

UNDER CONSTRUCTION

Match Sheet is Not Available this time

  • Days

  • Hours

  • Minutes

  • Seconds

MATCH SHEET

NO
RED
VS
WHITE
RESULT
ENTRY NAME
WT
WB
WB
ENTRY NAME
WT
1
KONTRATISTA - 9 DE PEBRERO 1
ERWIN BAYBAYAN / TONY ESPINOSA
1775
0 - 1
SILENT RAGE 3
BILIS AT LAKAS GF
1795
2
POGRO
ANGELES BROTHER / RAMIL ALANO SR.
2060
0.5 - 0.5
SILVER WIND 2
TED TAN / A ABUNDO
2055
3
EPOCH
EDUARDO OCHOA
2090
0 - 1
DIAMOND BLADE
JEFFREY GODOY
2070
4
671 COLORS OF FIVE
OLIVER DAYO / JOEY
1850
0 - 1
JEPS'S GAMEFARM
JEP COLORADO
1850
5
EYE OF THE TIGER
CHITO, MAC & SAYSI SAMSON
1915
0 - 1
SABADO NYTS W/ JUMBO
JUMBO SANTOS
1935
6
AOW / LGBCI 6 STAGS SEPT 26 MALVAR 2
EDWIN BUENO
2030
1 - 0
MING DYNASTY SUPERMAX
EFREN MINGUILLIAN
2035
7
SILENT RAGE 2
RAMON MONTIERRO / MT. BANAHAW GF
2100
1 - 0
FLYING CIRCUS 3
VINCENT RONDARIS
2110
8
BM SAN ILDEFONSO
RENATO VILAR / JMC
1875
1 - 0
VIOLETA
ANGELES BROTHER / RAMIL ALANO SR.
1880
9
LAS RONIN NOV 23&30 5 STAG DERBY SA SAN JUAN
LEO SADSAD
1980
1 - 0
NAF
NELSON ACSAY / ATO VILLAR
1980
10
EDUCATORS
CHITO, MAC & SAYSI SAMSON
1840
0 - 1
KONTRATISTA - 9 DE PEBRERO 2
ERWIN BAYBAYAN / TONY ESPINOSA
1840
11
SILVER WIND 1
TED TAN / A ABUNDO
1880
0 - 1
JAM GAMEFARM
JAY MADLANGBAYAN
1885
12
AOW / LGBCI 6 STAGS SEPT 26 MALVAR 1
EDWIN BUENO
1865
1 - 0
SILENT RAGE 1
RAMON MONTIERRO / MT. BANAHAW GF
1870
13
FLYING CIRCUS 4
VINCENT RONDARIS
2015
0 - 1
MING DYNASTY SUPERMAX JUMBO
EFREN MINGUILLIAN / JUMBO SANTOS
2015
14
POGRO
ANGELES BROTHER / RAMIL ALANO SR.
1980
0 - 1
JRB A-FLORES
JASON BAUTISTA / VERNIE LEGASPI
1980
15
BRGY TAMAKAN
LJ GF
2045
0 - 1
EPOCH
EDUARDO OCHOA
2050
16
KONTRATISTA - 9 DE PEBRERO 1
ERWIN BAYBAYAN / TONY ESPINOSA
1705
0 - 1
LAS RONIN NOV 23&30 5 STAG DERBY SA SAN JUAN
LEO SADSAD
1710
17
SILENT RAGE 3
BILIS AT LAKAS GF
2025
0 - 1
AIRMECH - JOSEPH
JEFFREY FRANCIA / JOSEPH ABRERA
2030
18
MING DYNASTY SUPERMAX
EFREN MINGUILLIAN
1965
1 - 0
SILVER WIND 2
TED TAN / A ABUNDO
1965
19
DIAMOND BLADE
JEFFREY GODOY
2070
1 - 0
AOW / LGBCI 6 STAGS SEPT 26 MALVAR 2
EDWIN BUENO
2070
20
FLYING CIRCUS 3
VINCENT RONDARIS
1990
1 - 0
671 COLORS OF FIVE
OLIVER DAYO / JOEY
1985
21
JEPS'S GAMEFARM
JEP COLORADO
1740
0 - 1
KONTRATISTA - 9 DE PEBRERO 2
ERWIN BAYBAYAN / TONY ESPINOSA
1760
22
SILENT RAGE 2
RAMON MONTIERRO / MT. BANAHAW GF
1910
0 - 1
EYE OF THE TIGER
CHITO, MAC & SAYSI SAMSON
1910
23
SILVER WIND 1
TED TAN / A ABUNDO
1915
1 - 0
BM SAN ILDEFONSO
RENATO VILAR / JMC
1915
24
SABADO NYTS W/ JUMBO
JUMBO SANTOS
2185
-
AIRMECH - JOSEPH
JEFFREY FRANCIA / JOSEPH ABRERA
2190
25
VIOLETA
ANGELES BROTHER / RAMIL ALANO SR.
1890
1 - 0
AOW / LGBCI 6 STAGS SEPT 26 MALVAR 1
EDWIN BUENO
1900
26
NAF
NELSON ACSAY / ATO VILLAR
1820
1 - 0
SILENT RAGE 1
RAMON MONTIERRO / MT. BANAHAW GF
1825
27
JRB A-FLORES
JASON BAUTISTA / VERNIE LEGASPI
1950
0 - 1
EDUCATORS
CHITO, MAC & SAYSI SAMSON
1940
28
MING DYNASTY SUPERMAX JUMBO
EFREN MINGUILLIAN / JUMBO SANTOS
2020
1 - 0
BRGY TAMAKAN
LJ GF
2025
29
JAM GAMEFARM
JAY MADLANGBAYAN
1990
1 - 0
FLYING CIRCUS 4
VINCENT RONDARIS
2015