SCORE SHEET

ENTRY NAME BREEDER NAME
POINTS
TOTAL
9 DE PEBRERO 1 TONY ESPINOSA 1 - 1 2
: ) EMILIO CHITO POLINTAN 1 - 1 2
: ) SMILEY CHITO POLINTAN 1 - 1 2
AHLUCK DOLORES GF 1 WILLARD TY 1 - 1 2
ALAB NG PUSO JAN JAN 1 - 1 2
ALAS NG BINAN ACE LOS BANEZ 1 - 1 2
BABAYEGA DH MARCUS/ENGR. EUCLID NAVARRO 1 - 1 2
BABAYEGA/ORA MCRAE DH MARCUS/ENGR. EUCLID NAVARRO 1 - 1 2
BEE GARRY LUCERO 1 - 1 2
BICOL JOEL TUNAY 1 - 1 2
BLACKHAWK CATALAB-AN EASTERN SAMAR DR. MANONGAS/MR. MANUEL SY 1 - 1 2
CIRCLE 8 GERONIMO (BONG) SONA III 1 - 1 2
ESPINO BROS. FEB 2 4COCK INVITATIONAL BDAY DERBY SA VITAS 2 BONG RONALD GP DANDEE 1 - 1 2
ESPINO BROS. FEB 2 4COCK INVITATIONAL BDAY DERBY SA VITAS 3 BONG RONALD GP DANDEE 1 - 1 2
GOLDEN SPURS/KUYA DAN DR. NACORDA/MARIO QUINAN 1 - 1 2
GOOD JOB GF ERICK CASACOP 1 - 1 2
GUINYANGAN EMOY AYUSTE/JUN MACALINTAL 1 - 1 2
KING FOR A DAY 1 MARTEL SONGCO 1 - 1 2
KRUNG KRUNG LEONARD HARDMAN REYES 1 - 1 2
LJ VET 1 DOC JOJO PAVIA 1 - 1 2
LJ VET 2 DOC JOJO PAVIA 1 - 1 2
MADERO-JACKIE DH ROBERT MASANQUE 1 - 1 2
PERLAS NG SILANGAN JUN OLIVEROS 1 - 1 2
RB BOMBONGANG PUGALA Z JUN BUENAVENTURA 1 - 1 2
RD TAGAYTAY DEC 20 4COCK SA ROLIGON I ROLAND DIAZ 1 - 1 2
RD TAGAYTAY DEC 20 4COCK SA ROLIGON II ROLAND DIAZ 1 - 1 2
RED AND BLUE 3 BIBOY SISON 1 - 1 2
RED COBRA GAMEFARM ESM 1 - 1 2
RISE UP CESAR TAN 1 - 1 2
RMV UNLAD FINEST ZALDY PADILLA 1 - 1 2
RS SHAQ ATTACK 1 RONALD/SHERWIN MOJAR 1 - 1 2
SAN RAFAEL MENER MERCADO 1 - 1 2
SAP STRIKER 1 GIE BORABIEN 1 - 1 2
T.R.L SALBAHE TITO REYES 1 - 1 2
TAMPALASAN DANTE MATALA 1 - 1 2
TARANTULA JANUARY 4, 4 COCK SA PASAY 1 SONNY PANALIGAN / JOSEPH PALAO 1 - 1 2
TARANTULA JANUARY 4, 4 COCK SA PASAY 4 SONNY PANALIGAN / JOSEPH PALAO 1 - 1 2
TARANTULA JANUARY 4, 4 COCK SA PASAY 5 SONNY PANALIGAN / JOSEPH PALAO 1 - 1 2
THE RED SAINT JOVIE STA CRUZ 1 - 1 2
TRB JAILBIRD 4 JUN BENEDICTO 1 - 1 2
TRB JAILBIRD 5 JUN BENEDICTO 1 - 1 2
VILLA 1023 SUSANO SAAVEDRA 1 - 1 2
VIVA Z 1 JIMMY ZAPANTA 1 - 1 2
VIVA Z 2 JIMMY ZAPANTA 1 - 1 2
WOLVERINE GILBERT PADERES 1 - 1 2
YELLOW ROSE BALAYONG NOEL FUNDAN 1 - 1 2
AHLUCK DOLORES GF 2 WILLARD TY 0.5 - 1 1.5
BARENG MAKASULEK PEPING BEN CULILONG AND CRIS 0.5 - 1 1.5
BIGSTAR GAMEFARM RAMON MAXIMO 0.5 - 1 1.5
GOOD JOB GF 1 ERICK CASACOP 0.5 - 1 1.5
HITBACK ROLLY MONTALES 1 - 0.5 1.5
J.C.O/THUNDER BEE ONE J.C.O/ART DE CASTRO 1 - 0.5 1.5
JAILBIRD JDR 4 JEBE GAYANELO 0.5 - 1 1.5
JTZ BIGAA BLUE JAKE ZOBEL 0.5 - 1 1.5
MICO RAPAPAP TONY HERNANDEZ 0.5 - 1 1.5
OKIDOKI DR. NINO FERNANDEZ&DR. PERCY MODOMO 0.5 - 1 1.5
"LOBP" AMELITO PARRENO 1 - 0 1
20 YVAN - 2 FG&DA 0 - 1 1
20 YVAN 3 FG&DA 0 - 1 1
3AMPC GF ALEXANDER CAMBALING - 1 1
9 DE PEBRERO 2 TONY ESPINOSA 1 - 0 1
9 DE PEBRERO 3 TONY ESPINOSA 1 - 0 1
: ) RUEDAKING CHITO POLINTAN 0 - 1 1
A.M.A ANTONIO ALERIA 1 - 0 1
ADMIRAL BP BP 0 - 1 1
AHLUCK DOLORES GF 3 WILLARD TY 0 - 1 1
ANGEL EYES BOB ALMERA 0 - 1 1
ANGRYBIRD SORSOGON 1 CYRIL JESALVA 1 - 0 1
ANITO 1 DON MAURO PRIETO 1 - 0 1
ANITO 2 DON MAURO PRIETO 0 - 1 1
AOW EDWIN BUENO 0 - 1 1
AOW-2 EDWIN BUENO 0 - 1 1
AVS RAGATAN I ABNER SALONGA 1 - 1
AVS RAGATAN II ABNER SALONGA 1 - 0 1
AYOS LANG CHAMP JP MEDINA 0 - 1 1
BM SAN ILDEFONSO ATO VILAR/J. CASTRO 0 - 1 1
BOSS CARLO CARLO TARE 0 - 1 1
CENTERHILL SHOWTIME DBIGGUY 2 JOHN MOORE 0 - 1 1
CHRIST THE KING Z FERNANDO DE JESUS 1 - 0 1
CSM GF ALAMINOS 1 CHRISTIAN MACAYANAN 0 - 1 1
CSM GF ALAMINOS 2 CHRISTIAN MACAYANAN 1 - 0 1
E.S. SURVIVOR D' USUAL SUSPECT FREDERICK SARINO & RUSSIEL JENT BALOY 1 - 0 1
ESJ EMIL SAN JUAN 1 - 0 1
G.J FINES GERALDO MALINIT 1 - 0 1
GIE JKR GIE BORABIEN 0 - 1 1
GSP GILBERT PADERES - 1 1
HAGUPIT/MING DYNASTY BEBOT BENTIS/ENGR. E. MING 1 - 0 1
HAPPY BIRTHDAY KLENG CESAR TAN 0 - 1 1
HARAGAN DONATO GACUTAN 1 - 0 1
HARAGAN 313 DONATO GACUTAN 1 - 0 1
HARAGAN/BRIGS DONATO G./DR. EMER S. - 1 1
IGAN VIC GABRIEL 0 - 1 1
J.C.O/THUNDER BEE J.C.O./ART DE CASTRO 1 - 0 1
J.C.O/THUNDER BEE TWO J.C.O/ART DE CASTRO 1 - 0 1
JAC 48 BPDH NHELVIN HENAVE 0 - 1 1
JAILAH&ZOEN GUILBERT/MARCO 1 - 0 1
JAILBIRD JDR 2 JEBE GAYANELO 0 - 1 1
JAILBIRD/JONASHUA 1 JEBE GAYANELO/DR. JESSIE ESTRADA 0 - 1 1
JAILBIRD/JONASHUA 2 JEBE GAYANELO/DR. JESSIE ESTRADA 0 - 1 1
JCJJ GF SOFEO DANO 0 - 1 1
JKR BIBOYET 0 - 1 1
JOE 1 DR. MABANTA 0 - 1 1
JONBEC & 4 SONS GF JONATHAN SAYSON 0 - 1 1
JUANPEDRO DH JUAN C. ARANETA 0.5 - 0.5 1
KALMADO DENNIS MATALA 1 - 0 1
KING FOR A DAY 2 MARTEL SONGCO 0 - 1 1
LBL-RBL 3 BROTHERS-HAPI BDAY-B LOUIE AND BENG LAZO 1 - 0 1
LEBRON FRANZ IAN DELGADO 1 - 0 1
M38 CUBANOS GUS SANCHEZ/DOC JOJO PAVIA 0 - 1 1
MANGZEE 3 Z BOBBY DEL ROSARIO 0 - 1 1
MANGZEE 4 Z BOBBY DEL ROSARIO 0 - 1 1
MS GF TIMBAO MARCO SISON 0 - 1 1
NAPASUBO LANG GREG/DATZ/ARJAY ENCHAW - 1 1
NEVER SAY DIE SERGE D FALCON SERGIO LEEPING JR. 0 - 1 1
PACIFIC UPRISING DH JUAN C. ARANETA 0 - 1 1
PAMINTO LNG 1 EUGENE CUSI 0 - 1 1
PHOENIX MASTERS GF - 1 MR. PLACIDO 1 - 0 1
PITUMPUT PITONG PUTING TUPA LEONARD HARDMAN REYES 0 - 1 1
PWT MASTER KING VICTOR MARIANO 0 - 1 1
PWT MASTER QUEEN VICTOR MARIANO 0 - 1 1
RA TWINBEE FERNANDO GO 1 - 0 1
RBP CUBANOS 2 ROLANDO BREY PAZ 1 - 0 1
RED ADMIRAL BP BP 1 - 0 1
RED AND BLUE 1 BIBOY SISON 1 - 0 1
RED AND BLUE 2 BIBOY SISON 1 - 0 1
RED KNIGHTS-DERAUW SABLON-Z-S DINDO FERNANDEZ/WENDELLE DAYDA 1 - 0 1
REDBULL A ATTY. CARLOS TUMPALAN 0 - 1 1
REDBULL B ATTY. CARLOS TUMPALAN 1 - 0 1
REDE DEC 1,1COCK ULUTAN FASTEST KILL NESTOR ATACADOR 1 - 0 1
RENEE BRYAN DELA PAZ/N. PRAXIDES III 1 - 0 1
RGM - MAGLANA RODERICK MAGPANTAY/ROY&RENE MAGLANA 0 - 1 1
RIVER STATE GF EDWARD LOZANO 0 - 1 1
ROJET'S KCURT 155 BEBOT TAN 1 - 0 1
ROLIL ROLLY MONTALES 1 - 0 1
RP SILANG/JAN 19 SILANG SPORTS ARENA/BPDH RHELLIE PALUMPON 1 - 0 1
SAMPAGUITA GIRL RAMILO SARMENTA 0 - 1 1
SAN AGUSTIN TOTO TOLENTINO 0 - 1 1
SHIER GAMEFARM REMAR DE LEON/REMCAR 1 - 0 1
SIKAT NG ARAW JUN OLIVEROS 1 - 0 1
SILVERWIND 22 TED TAN 0 - 1 1
SINGLE STROKE BOBIE&GIL 1 - 0 1
SPF PARABELLUM HECTOR/HOMER SAN PEDRO 1 - 0 1
ST. NICHOLAS 1 NICK MAMARIL/JLBS 0 - 1 1
ST. RAFAEL NOV 27 1CK SA BINAN ENRIQUE REYES 0 - 1 1
STA ISABEL COCKPIT-1 CALAPAN ROMY TOLENTINO 0 - 1 1
TARANTULA JANUARY 4, 4 COCK SA PASAY 2 SONNY PANALIGAN / JOSEPH PALAO 0 - 1 1
TARANTULA JANUARY 4, 4 COCK SA PASAY 3 SONNY PANALIGAN / JOSEPH PALAO 1 - 0 1
TEAM FERDI CHUA - 1 FERDI CHUA 0 - 1 1
TEAM FERDI CHUA - 2 FERDI CHUA 0 - 1 1
TIME IS GOLD ANTONIO VILLAROSA JR. 0 - 1 1
TOTL DASMA BORGY ZOLETA 1 - 0 1
TRB JAILBIRD 2 JUN BENEDICTO 0 - 1 1
TRB JAILBIRD 3 JUN BENEDICTO 1 - 0 1
TRB JAILBIRD 6 JUN BENEDICTO 1 - 0 1
TRIGUN 2 LEO ARIEL ROBLES 1 - 0 1
VINE GARDEN LDI PEARL CUP "JAN 8 IMUS" VIM MABINI 0 - 1 1
VIVA Z JIMMY ZAPANTA 1 - 0 1
YELLOW ROSE 1 WILBERT LEBLANC 0 - 1 1
YELLOW ROSE 2 WILBERT LEBLANC 1 - 0 1
ANGRYBIRD SORSOGON 2 CYRIL JESALVA 0 - 0.5 0.5
ARMAS NI SUPER KING!! JOEL DESPI 0 - 0.5 0.5
DA DOCTOR 1 DR. HENRY FAJARDO/DANTE MAGALING 0.5 - 0 0.5
LBL-RBL 3 BROTHERS-HAPI BDAY-A LOUIE AND BENG LAZO 0.5 - 0 0.5
MANGZEE 1 Z BOBBY DEL ROSARIO 0 - 0.5 0.5
RED KNIGHTS - DERAUW SABLON Z 1 DINDO FERNANDEZ / WENDELLE DAYDA 0.5 - 0 0.5
RS SHAQ ATTACK 2 VICTOR MAGTANGGOL/ROMULO DUMAGIT 0.5 - 0 0.5
SAP STRIKER - ABBY GIE BORABIEN 0.5 - 0 0.5
SILVERWIND 19 TED TAN 0.5 - 0 0.5
VRF GAMEFARM ED MALASAGA 0 - 0.5 0.5
"GOLDENWINGS/UK" NOLI MONARES 0 - 0 0
20 YVAN - 1 FG&DA 0 - 0 0
362 JCD MASILAG CHARLY AZUCENA 0 - 0 0
A SANTOS DH ALLAN SANTOS 0 - 0 0
BG WARRIOR'S RODERICK BOYET GALINDO 0 - 0 0
BIG R DRAGON BLADE BUDDY ROBRIGADO 0 - 0 0
BULLETFIRE ARNOLD DIMAYUGA 0 - 0 0
CENTERHILL SHOWTIME DBIGGUY 1 JOHN MOORE 0 - 0 0
CMG GOLD CRIS GONZALES/ESM 0 - 0 0
DA DOCTOR 2 DR. HENRY FAJARDO/DANTE MAGALING 0 - 0 0
DEC 9 4COCK SA SAN QUINTIN PANGASINAN PEPING BEN CULILONG AND CRIS 0 - 0 0
DELGADO BROTHERS GF FRANZ IAN DELGADO 0 - 0 0
EGA DEC 20 4COCK SA ROLIGON ENGR. ARCE 0 - 0 0
ESPINO BROS. FEB 2 4COCK INVITATIONAL BDAY DERBY SA VITAS 1 BONG RONALD GP DANDEE 0 - 0
FFG ARCHERS FELIX GATCHALIAN 0 - 0 0
FRANCO MATEO TATO DIMAYUGA 0 - 0 0
GOLDEN WINGS WARRIOR SOFEO DANO 0 - 0 0
HGM WARRIORS HECTOR MAGPANTAY 0 - 0 0
J.C.O/THUNDER BEE 3 J.C.O/ART DE CASTRO 0 - 0 0
JAEGER DH JUAN C. ARANETA 0 - 0 0
JAILBIRD JDR JEBE GAYANELO 0 - 0 0
JAILBIRD JDR 3 JEBE GAYANELO 0 - 0 0
JAPZ 888 BPDH NHELVIN HENAVE 0 - 0 0
JOE DR. MABANTA - 0 0
KOBE BRYANT LOMI HAUS AMBER MONTALES 0 - 0 0
MANGZEE 2 Z BOBBY DEL ROSARIO 0 - 0 0
MONARCH GF FELIX GATCHALIAN 0 - 0 0
PAMINTO LNG 2 EUGENE CUSI 0 - 0 0
PHOENIX MASTERS GF - 2 MR. PLACIDO 0 - 0 0
RA TWINBEE 2 FERNANDO GO 0 - 0 0
RBP CUBANOS 1 ROLANDO BREY PAZ 0 - 0 0
RED AND BLUE 4 BIBOY SISON 0 - 0 0
ROCKY RIVERS ROLDAN VILLANUEVA - 0 0
SAP STRIKER - PAOLO GIE BORABIEN 0 - 0 0
SAP STRIKER 2 GIE BORABIEN - 0 0
SILVERWIND 18 TED TAN 0 - 0 0
SILVERWIND 20 TED TAN 0 - 0 0
SILVERWIND 21 TED TAN 0 - 0 0
SPECIAL REQUEST TING COSCOLLUELA 0 - 0 0
ST. NICHOLAS 2 NICK MAMARIL/JLBS 0 - 0 0
STA ISABEL COCKPIT 3 CALAPAN ROMY TOLENTINO 0 - 0
STA ISABEL COCKPIT-2 CALAPAN ROMY TOLENTINO - 0 0
SUNFLOWER PAMANA ATTY. AYO BAUTISTA 0 - 0 0
SUPERKYLE RUEL CANTINA - 0 0
THE SAINT JOVIE STA CRUZ 0 - 0 0
TOTL AMADEO BORGY ZOLETA 0 - 0 0
TRB JAILBIRD 1 JUN BENEDICTO 0 - 0 0
TRIGUN 1 LEO ARIEL ROBLES 0 - 0 0
VIVA Z 3 JIMMY ZAPANTA 0 - 0 0
WANDA FILZAM NELSON ATIENZA 0 - 0 0
ZAJOEMA DR. MABANTA 0 - 0 0

UNDER CONSTRUCTION

Match Sheet is Not Available this time

  • Days

  • Hours

  • Minutes

  • Seconds

MATCH SHEET

NO
RED
VS
WHITE
RESULT
ENTRY NAME
WT
WB
WB
ENTRY NAME
WT
1
ESPINO BROS. FEB 2 4COCK INVITATIONAL BDAY DERBY SA VITAS 3
BONG RONALD GP DANDEE
1850
UC 12734
1 - 0
GBL 27140
FRANCO MATEO
TATO DIMAYUGA
1860
2
VRF GAMEFARM
ED MALASAGA
1800
BAK HG8840
0 - 1
DIG 195893
RA TWINBEE
FERNANDO GO
1805
3
LEBRON
FRANZ IAN DELGADO
2005
BAK GD3725
1 - 0
DIG 266758
ST. NICHOLAS 2
NICK MAMARIL/JLBS
2000
4
YELLOW ROSE 1
WILBERT LEBLANC
1900
BAK 3902
0 - 1
BAK GH2919
BABAYEGA DH
MARCUS/ENGR. EUCLID NAVARRO
1900
5
RIVER STATE GF
EDWARD LOZANO
1940
BAK GD1215
0 - 1
DIG 617543
SAN RAFAEL
MENER MERCADO
1945
6
YELLOW ROSE BALAYONG
NOEL FUNDAN
1785
BAK 4188
1 - 0
UC 12717
ESPINO BROS. FEB 2 4COCK INVITATIONAL BDAY DERBY SA VITAS 1
BONG RONALD GP DANDEE
1795
7
REDBULL B
ATTY. CARLOS TUMPALAN
2070
RGBA 1824486
1 - 0
LGBA 813338
HGM WARRIORS
HECTOR MAGPANTAY
2075
8
ANITO 1
DON MAURO PRIETO
1980
BAK FZ5091
1 - 0
RGBA 1854837
JOE 1
DR. MABANTA
1980
9
T.R.L SALBAHE
TITO REYES
1805
STCOBRA 04834
1 - 0
BAK GD3760
DELGADO BROTHERS GF
FRANZ IAN DELGADO
1810
10
RA TWINBEE 2
FERNANDO GO
1830
QCBA 9543
0 - 1
UC 12743
ESPINO BROS. FEB 2 4COCK INVITATIONAL BDAY DERBY SA VITAS 2
BONG RONALD GP DANDEE
1830
11
ST. NICHOLAS 1
NICK MAMARIL/JLBS
2080
BAK IF9629
0 - 1
BAK 3911
YELLOW ROSE 2
WILBERT LEBLANC
2080
12
REDBULL A
ATTY. CARLOS TUMPALAN
1970
LGBA 815834
0 - 1
DIG 134255
GUINYANGAN
EMOY AYUSTE/JUN MACALINTAL
1980
13
BABAYEGA/ORA MCRAE DH
MARCUS/ENGR. EUCLID NAVARRO
1950
DIG 266902
1 - 0
BAK FZ4096
SUNFLOWER PAMANA
ATTY. AYO BAUTISTA
1960
14
AOW-2
EDWIN BUENO
2020
DIG 617516
0 - 1
BAK GF4138
RED AND BLUE 3
BIBOY SISON
2030
15
SAN RAFAEL
MENER MERCADO
1955
DIG 617445
1 - 0
DIG 620509
FRANCO MATEO
TATO DIMAYUGA
1960
16
ANITO 2
DON MAURO PRIETO
1810
DIG 725794
0 - 1
UC 12752
ESPINO BROS. FEB 2 4COCK INVITATIONAL BDAY DERBY SA VITAS 2
BONG RONALD GP DANDEE
1820
17
IGAN
VIC GABRIEL
2000
SALPUKAN 112179
0 - 1
BAK GD1225
RIVER STATE GF
EDWARD LOZANO
2000
18
HGM WARRIORS
HECTOR MAGPANTAY
1895
LGBA 839212
0 - 1
DIG 650701
YELLOW ROSE BALAYONG
NOEL FUNDAN
1895
19
NEVER SAY DIE SERGE D FALCON
SERGIO LEEPING JR.
2050
RGBA 1854793
0 - 1
BAK GH2966
BABAYEGA/ORA MCRAE DH
MARCUS/ENGR. EUCLID NAVARRO
2040
20
VRF GAMEFARM
ED MALASAGA
1880
BAK HG8820
0.5 - 0.5
LGBA 824622
OKIDOKI
DR. NINO FERNANDEZ&DR. PERCY MODOMO
1875
21
YELLOW ROSE 2
WILBERT LEBLANC
2040
BAK 3989
0 - 1
DIG 032155
9 DE PEBRERO 3
TONY ESPINOSA
2035
22
RA TWINBEE 2
FERNANDO GO
1880
DIG 195888
0 - 1
BAK GX2404
E.S. SURVIVOR D' USUAL SUSPECT
FREDERICK SARINO & RUSSIEL JENT BALOY
1880
23
LEBRON
FRANZ IAN DELGADO
2000
BAK GD3915
0 - 1
RGBA 1813347
RENEE
BRYAN DELA PAZ/N. PRAXIDES III
1990
24
ESPINO BROS. FEB 2 4COCK INVITATIONAL BDAY DERBY SA VITAS 3
BONG RONALD GP DANDEE
2085
UC 12738
1 - 0
RGBA 1824591
REDBULL B
ATTY. CARLOS TUMPALAN
2100
25
JAILBIRD/JONASHUA 2
JEBE GAYANELO/DR. JESSIE ESTRADA
1715
DIG 062171
0 - 1
RGBA 1854805
JOE 1
DR. MABANTA
1700
26
RED KNIGHTS-DERAUW SABLON-Z-S
DINDO FERNANDEZ/WENDELLE DAYDA
2080
BAK HW5696
1 - 0
DIG 624812
ANGEL EYES
BOB ALMERA
2080
27
G.J FINES
GERALDO MALINIT
2055
SALPUKAN 178290
1 - 0
BAK HB7817
RED AND BLUE 4
BIBOY SISON
2055
28
OKIDOKI
DR. NINO FERNANDEZ&DR. PERCY MODOMO
2020
LGBA 824588
1 - 0
PA 13325
SAMPAGUITA GIRL
RAMILO SARMENTA
2030
29
ST. NICHOLAS 2
NICK MAMARIL/JLBS
1990
DIG 266770
0 - 1
DIG 617435
AOW-2
EDWIN BUENO
1995
30
BG WARRIOR'S
RODERICK BOYET GALINDO
1765
UC 5006
0 - 1
BAK FZ5095
ANITO 2
DON MAURO PRIETO
1780
31
SUPERKYLE
RUEL CANTINA
1725
BAK3738
-
MMGBA 0627
ROCKY RIVERS
ROLDAN VILLANUEVA
1725
32
SUNFLOWER PAMANA
ATTY. AYO BAUTISTA
1980
BAK FZ4099
0 - 1
BAK FY0758
IGAN
VIC GABRIEL
1980
33
ALAS NG BINAN
ACE LOS BANEZ
1860
BAK HD9926
1 - 0
PAGBA PA10736
20 YVAN 3
FG&DA
1870
34
RED KNIGHTS - DERAUW SABLON Z 1
DINDO FERNANDEZ / WENDELLE DAYDA
2145
BAK 5733
0.5 - 0.5
BCBA 83095
MICO RAPAPAP
TONY HERNANDEZ
2135
35
JKR
BIBOYET
2170
WB
0 - 1
DIG 624818
ANGEL EYES
BOB ALMERA
2155
36
BABAYEGA DH
MARCUS/ENGR. EUCLID NAVARRO
1900
BGBA BG19523
1 - 0
LGBA 820202
STA ISABEL COCKPIT 3 CALAPAN
ROMY TOLENTINO
1900
37
JAILBIRD/JONASHUA 1
JEBE GAYANELO/DR. JESSIE ESTRADA
2015
GFBAN 100984
0 - 1
STCOBRA 04836
T.R.L SALBAHE
TITO REYES
2020
38
9 DE PEBRERO 3
TONY ESPINOSA
1765
DIG 032130
0 - 1
BAK GF4114
RED AND BLUE 3
BIBOY SISON
1745
39
GUINYANGAN
EMOY AYUSTE/JUN MACALINTAL
1985
DIG 134234
1 - 0
QCBA 9552
RA TWINBEE
FERNANDO GO
1990
40
ALAS NG BINAN
ACE LOS BANEZ
1950
BAK HD9841
1 - 0
UC 12195
BG WARRIOR'S
RODERICK BOYET GALINDO
1945
41
ESPINO BROS. FEB 2 4COCK INVITATIONAL BDAY DERBY SA VITAS 1
BONG RONALD GP DANDEE
1965
UC 12733
-
DIG 385435
STA ISABEL COCKPIT 3 CALAPAN
ROMY TOLENTINO
1970
42
MICO RAPAPAP
TONY HERNANDEZ
2190
BAK GC0341
1 - 0
BAK FZ5130
ANITO 1
DON MAURO PRIETO
2170
43
DELGADO BROTHERS GF
FRANZ IAN DELGADO
1700
BAK GD3690
0 - 1
MMGBA 0379
JAILBIRD/JONASHUA 2
JEBE GAYANELO/DR. JESSIE ESTRADA
1705
44
SAMPAGUITA GIRL
RAMILO SARMENTA
1910
PA 13490
1 - 0
BAK HW5711
RED KNIGHTS-DERAUW SABLON-Z-S
DINDO FERNANDEZ/WENDELLE DAYDA
1910
45
RED AND BLUE 4
BIBOY SISON
1740
DIG 348029
0 - 1
BAK 3965
YELLOW ROSE 1
WILBERT LEBLANC
1740
46
20 YVAN 3
FG&DA
1845
NGBA 501226
1 - 0
BAK3749
SUPERKYLE
RUEL CANTINA
1845
47
RENEE
BRYAN DELA PAZ/N. PRAXIDES III
1910
RGBA 1813340
0 - 1
LGBA 815789
REDBULL A
ATTY. CARLOS TUMPALAN
1930
48
NEVER SAY DIE SERGE D FALCON
SERGIO LEEPING JR.
1715
DIG 064660
1 - 0
MMGBA 0424
ROCKY RIVERS
ROLDAN VILLANUEVA
1700
49
E.S. SURVIVOR D' USUAL SUSPECT
FREDERICK SARINO & RUSSIEL JENT BALOY
2125
GFBAN 100339
0 - 1
SALPUKAN 160359
ST. NICHOLAS 1
NICK MAMARIL/JLBS
2130
50
G.J FINES
GERALDO MALINIT
2110
SALPUKAN 178293
0 - 1
DIG 062162
JAILBIRD/JONASHUA 1
JEBE GAYANELO/DR. JESSIE ESTRADA
2105
51
JKR
BIBOYET
1950
WB
1 - 0
BAK 5731
RED KNIGHTS - DERAUW SABLON Z 1
DINDO FERNANDEZ / WENDELLE DAYDA
1940