SCORE SHEET

ENTRY NAME BREEDER NAME
POINTS
TOTAL
ABB GAMEFARM ADIONG BORJA 1 - 1 - 1 3
AEJ GAME FARM ERWIN DIAMANTE / ARNOLD / EDWIN / JERRY 1 - 1 - 1 3
BIG R FARM BUDDY ROBRIGADO 1 - 1 - 1 3
BOYET CD / BOY MONTANO 1 - 1 - 1 3
DIAMOND GF ERWIN DIAMANTE 1 - 1 - 1 3
DIANA GOLDBAR SPEED FORCE BUKIDNON 1 ANTONIO ALERIA 1 - 1 - 1 3
JIMMY / THUNDER BEE ATTY ART DE CASTRO 1 - 1 - 1 3
JJB AMCO JJB AMCO 1 - 1 - 1 3
KAI ROJENCA JUN SOSA / ROLLY MANARANG 1 - 1 - 1 3
KAI SARAP BUHAY JUN SOSA / ROLLY MANARANG 1 - 1 - 1 3
MR. KOOL SUBLIMITY CHESTER HIZON / SED / DH 1 - 1 - 1 3
MUHANDIS / SAP STRIKER 2 RUEL LIZARDA / GIE BORABIEN 1 - 1 - 1 3
NEGRO / JJB RR / JJB 1 - 1 - 1 3
RB BASILAN 888 RONALD & RANDOLF CLARK BARANDINO 1 - 1 - 1 3
RIZMUF GAMEFARM RIZZA REYES 1 - 1 - 1 3
SINAGTALA AMBOY / BEBOT TAN 1 - 1 - 1 3
SPARTANS DOS REY BRIONES 1 - 1 - 1 3
TARANTULA SA PASAY JAN 4 4COCK DERBY 1 SONNY PANALIGAN 1 - 1 - 1 3
TARANTULA SA PASAY JAN 4 4COCK DERBY 2 SONNY PANALIGAN 1 - 1 - 1 3
TATA REY GREENGOLD UNO REY BRIONES 1 - 1 - 1 3
TOP OF THE LINE 1 BORGY ZOLETA 1 - 1 - 1 3
WHITE ROCK - 2 BMJ 1 - 1 - 1 3
WYNERCA BEBOT TAN / ERWIN DIAMANTE 1 - 1 - 1 3
ABB GF AND J RUZ SCORPIO ADIONG BORJA 0.5 - 1 - 1 2.5
ALL FISH 46 HONEY YU 1 - 1 - 0.5 2.5
DAN RPJ THUNDER BEE ATTY. / ATTY. 1 - 1 - 0.5 2.5
GS SENOR KD WINDJAMMER 2 BARRY CRISOSTOMO / MICHAEL SABLAN / ED GALVE 1 - 0.5 - 1 2.5
JACK LORD 3LIUM BEBOT TAN 0.5 - 1 - 1 2.5
RGA ARCHITECTURE STUDIO / RBU DALUBHASA 2 ARCH. RICH / ENGR. JOHN LUMDANG / THEO 0.5 - 1 - 1 2.5
RVM BIGSTAR / RBP LJVET DOC JOJO PAVIA / BREY PAZ / R. MAXIMO 1 - 1 - 0.5 2.5
THUNDER BEE 1 ATTY DE CASTRO 1 - 0.5 - 1 2.5
362 JCD MASILAG CHARLY AZUCENA 1 - 0 - 1 2
4KGF - ESJ ESJ-DARYLL 1 - 1 - 0 2
9 DE PEBRERO TONY ESPINOSA 1 - 0 - 1 2
9 DE PEBRERO 2 TONY ESPINOSA 0 - 1 - 1 2
9 DE PEBRERO WALTER PPK TONY ESPINOSA / WALTER VILLANUEVA 1 - 0 - 1 2
ACPJ / ANA JONETH ACPJ CRU / NASH / RODEL BORJA 1 - 1 - 0 2
ACPJ / ANA 1 JONETH ACPJ CRU / NASH / RODEL BORJA 1 - 1 - 0 2
AMCO JJB JAY LLABRES / JUN BALATBAT 0 - 1 - 1 2
ANITO 1 DON MAURO PRIETO 1 - 0 - 1 2
ANITO 2 DON MAURO PRIETO 0 - 1 - 1 2
ANITO 3 DON MAURO PRIETO / CESAR TAN 1 - 1 - 0 2
BANNATIRAN GF ARIEL GARCIA / JAKE VILLANUEVA / AVIATOR GF 1 - 1 - 0 2
BLUE WAVE 1 FG 1 - 1 - 0 2
BM ELREY CD / BOY MONTANO 1 - 0 - 1 2
BM SN ILDFONSO JACOB / 9 DE PEBRERO RENATO VILAR / TONY ESPINOSA / JMC 0 - 1 - 1 2
BMJ 5-COCK SA STA MONICA FEB. 16 - 1 BOY GAMILLA 1 - 1 - 0 2
BOSS BROTHERS 1 HENRY CHUA / ALLEN LIM 1 - 0 - 1 2
BOSS BROTHERS 2 HENRY CHUA / ALLEN LIM 0 - 1 - 1 2
BSP RICHIE ROBES / BOY SAN PEDRO 0 - 1 - 1 2
BUENAS DIAS PETE / MIKE / PETER BUENDIA 1 - 0 - 1 2
BULLET FIRE / 9 DE PEBRERO ARNOLD DIMAYUGA / TONY ESPINOSA 1 - 0 - 1 2
CUARDO "J" DING HERRERA / CRIS PEREA 0 - 1 - 1 2
DIANA GOLDBAR SAN RAFAEL ANTONIO ALERIA / MENER MERCADO 0 - 1 - 1 2
DIANA GOLDBAR SPEED FORCE BUKIDNON 2 ANTONIO ALERIA 1 - 1 - 0 2
DIMASALANG TIGER 29 PAOLO CRISOSTOMO 1 - 1 - 0 2
DOBOL B WARRIOR SOFEO DANO 0 - 1 - 1 2
GM / JM FINES GERALDO MALINIT 1 - 1 - 0 2
GREENHILL 2 BAUTISTA BROTHERS 1 - 1 - 0 2
GS SENOR KD WINDJAMMER 1 BARRY CRISOSTOMO / MICHAEL SABLAN / ED GALVE 1 - 1 - 0 2
ILOKANOS FOREVER RENE SANTOS AND REN CASTRO 0 - 1 - 1 2
JAC 84 / CHOCOLATE GAMEFARM NHELVIN HENAVI / RR 1 - 0 - 1 2
JOAN HGM 1 - 1 - 0 2
JRS-1 BATCH 65 !!! ENGR. JUN SEVILLA 0 - 1 - 1 2
KBG WILD DINOSAUR GF TRES ENGR. DARLITO DE GUZMAN / BARRY BARICAR / RICHIE ROBIS 0 - 1 - 1 2
KIKAY ANTONIO VILLAROSA JR 0 - 1 - 1 2
KILL THEM ALL DEXTER LONGNO 1 - 1 - 0 2
LADY LUCK MAR ALVIN BALINGIT / ESPINO BROTHERS 0 - 1 - 1 2
LENMAN JJB 1 GALEN POBRE / JUN BALATBAT 1 - 1 - 0 2
LET`S GET IT ON B DADDY "A" 0 - 1 - 1 2
LONGHAIR / ROSELYN ARSENIO SORONIO 0 - 1 - 1 2
MAGNIFICENT 7 / AMAZING ROMEL ALMARINEZ / HAVY BAGATSING 1 - 1 - 0 2
MANOK NI LEO LEO VALENCIANO / JJB 0 - 1 - 1 2
MJ LION ACES 28 PM / MA / RP 1 - 1 - 0 2
OKIDOC FARM / KONTRATISTA DR. ANTHONY SAN JUAN / ERWIN BAYBAYAN 1 - 0 - 1 2
ONE CAPIZ APRIL 7 ATF / AMAZING MARCU DEL ROSARIO / HAVY BAGATSING 1 - 1 - 0 2
PANGIL NG BILUSO SANDRO P CASTRILLO 1 - 1 - 0 2
PUTING BATO SMC 5-COCK FEB 16 BOY GAMILLA 1 - 0 - 1 2
PWT MASTER A VICTOR MARIANO 1 - 0 - 1 2
RABATITAT ALL STAR BOBBIT PLES 0 - 1 - 1 2
RABATITAT STA. CRUZ 1 BOBBIT PLES / LETLET 1 - 1 - 0 2
RADU 87 TEAM D-MAC ERIC DUMAS / RAMIL DIMACULANGAN / RANDOLF CLARK BARANDINO 1 - 1 - 0 2
RAWLANDZ STOCK FARM A MONCHING MEDALLA + RPB 0 - 1 - 1 2
REDBULL C ATTY. CARLOS TUMPALAN 1 - 1 - 0 2
RGL 16 / ACPJ RP / ANEL LANGCAUON / JONETH ACPJ CRUZ 1 - 0 - 1 2
RMMR 2 RICHIE ROBES 1 - 0 - 1 2
ROCKAFELLA MENDEZ SPORTS COMPLEX CJ VILLANUEVA & ENGR FED DINSAY / HC 1 - 0 - 1 2
RP SILANG STRIKER RHELLIE PALUMPON 0 - 1 - 1 2
RSM FB BATANG TONDO WHITE REY MORLA 0 - 1 - 1 2
RSM FLASH BOMBA REY MORLA 1 - 0 - 1 2
SAN CARLOS-CHIKA BABES SIKAT NG ARAW 1 CHARLIE CARLOS / DR. BOY TUAZON 1 - 1 - 0 2
SAP STRIKER GIE BORABIEN 1 - 1 - 0 2
SB JELO JOSED OCA 0 - 1 - 1 2
SIKAT NG ARAW / CC JUN OLIVEROS / CHARLIE CARLOS 1 - 1 - 0 2
SILVERWIND 22 TED TAN / ARNOLD ABUNDO 0 - 1 - 1 2
SILVERWIND 23 TED TAN / ARNOLD ABUNDO 0 - 1 - 1 2
SUPER VITAMINA 3LLIUM BEBOT TAN / ERWIN DIAMANTE 1 - 1 - 0 2
TATA REY GREENGOLD DOS REY BRIONES 0 - 1 - 1 2
THUNDER BEE 2 ATTY DE CASTRO - 1 - 1 2
TIGER 29 / DIMASALANG IRA MORELLO / PAOLO CRISOSTOMO 0 - 1 - 1 2
TOP OF THE LINE 2 BORGY ZOLETA 1 - 1 - 0 2
TRIPLE H HABAGAT GF 1 - 1 - 0 2
TRUEBLOOD HEBRON GF725 / JRA RANDY HEBRON / JHUN REYES 1 - 0 - 1 2
WHITE ROCK - 1 BMJ 1 - 0 - 1 2
WINTECH - ESJ EMIL SAN JUAN 1 - 0 - 1 2
ANITO 5 DON MAURO PRIETO 0.5 - 1 - 0 1.5
ARSCE CESAR ANCAYAN 0.5 - 1 - 0 1.5
BLACK IS BLACK / 9 DE PEBRERO VER DIMARANAN / TONY ESPINOSA 0.5 - 0 - 1 1.5
DG YUMMY CHRISTMAS DAX GANZON 1 - 0.5 - 0 1.5
DIMASALANG 1 PAOLO CRISOSTOMO 0.5 - 0 - 1 1.5
FRANCO MATEO TATO DIMAYUGA 1 - 0 - 0.5 1.5
IYO NA INI ORAGON 1 - 0 - 0.5 1.5
JJB JG JON LASCO / JUN BALATBAT / GLENN GERMAN 0.5 - 0 - 1 1.5
JMC MOST TRUSTED / PLATINUM MARK ARGUAS 1 - 0 - 0.5 1.5
JRS-2 BATCH 65 !!! ENGR. JUN SEVILLA 0 - 0.5 - 1 1.5
MUSANGLAWIN GAMEFARM 1 ARSENIO SORONIO 1 - 0.5 - 0 1.5
MUSANGLAWIN GAMEFARM FROM SAN JUAN BATANGAS ARSENIO SORONIO 1 - 0 - 0.5 1.5
NAF BM SAN ILDEFONSO / 9 DE PEBRERO RENATO VILAR / NELSON / ACSAY / TONY ESPINOSA 1 - 0 - 0.5 1.5
RABATITAT WE WILL ROCK YOU B.P. / G.S. 0.5 - 0 - 1 1.5
SAN CARLOS-CHIKA BABES SIKAT NG ARAW CHARLIE CARLOS / DR. BOY TUAZON 0.5 - 0 - 1 1.5
AA AQUARIUS ANTONIO LAGDAMEO / JOEL OCSENA 1 - 0 - 0 1
ALL FISH 2019 HONEY YU 0 - 1 - 0 1
ALLFISH MAGIC 46 HONEY YU 0 - - 1 1
APO JOSE POWERPOINT COBRA BEBOT TAN 1 - 0 - 1
ARAWELES ANGELINO R. CAYAO 1 - 0 - 0 1
AT GAMEFARM ARNIE AND MONET 1 - 0 - 0 1
AVIA TALA DC SONNY AND THEO 0 - 1 - 0 1
BADA GF MONET AND ARNIE 1 - 0 - 0 1
BB ANGEL FACE ASSASSINS BOSS BROTHERS / RYAN PIÑON 1 - 0 - 0 1
BIG R DRAGON BLADE BUDDY ROBRIGADO 0 - 0 - 1 1
BLUE WAVE FG 1 - 0 - 1
BMJ 5-COCK SA STA MONICA FEB. 16 - 2 BOY GAMILLA 1 - 0 - 0 1
BMJ SMC 5-COCK FEB 16-2 JAIME GAMILLA 0 - 1 - 0 1
BOSS BROTHERS 3 HENRY CHUA / ALLEN LIM 1 - 0 - 0 1
BOSS BROTHERS 4 HENRY CHUA / ALLEN LIM 0 - 1 - 0 1
CASSZYRA / ESJ EMIL SAN JUAN 0 - 1 - 0 1
CHARLIZE AND KEIRA TONY HERNANDEZ 0 - 1 - 0 1
CHRIS PURPLE 2 CHRISTOPHER SIOSON 0 - 0 - 1 1
D & G ULTIMATE GAMEFARM BD / PG 1 - 0 - 0 1
DIMASALANG PAOLO CRISOSTOMO 0 - 1 - 0 1
DIMASALANG 2 PAOLO CRISOSTOMO 1 - 0 - 0 1
DOUBLE A AQUARIUS ANTONIO LAGDAMEO / JOEL OCSENA 0 - 1 - 0 1
ESPINO BROTHERS BONG RONALD GP DANDEE 1 - 0 - 1
ESPINO BROTHERS BADCAT BLACK WATER DAVE LAO / RONALD ESPINO / BONG ESPINO 1 - 0 - 0 1
FOMCC JLBS PG CALLEJO ST. NICHOLAS T. TAN / J. SUMANGHID / N. MAMARIL 1 - 0 - 0 1
FORTETUDE AVIATOR GAMEFARM 0 - 1 - 0 1
GOLDEN SCALPEL 1 DR. MEL GARRIDO 0 - 1 - 0 1
GOLDEN SCALPEL 2 DR. MEL GARRIDO 0 - 0 - 1 1
GREENGOLD UNO ROD ADVINCULA 1 - 0 - 0 1
GREENHILL 1 BAUTISTA BROTHERS 1 - 0 - 0 1
HEAT FLOW CONST. CORP. 1 ENGR BOBBIE & GIL 1 - 0 - 0 1
HEAT FLOW CONST. CORP. 2 ENGR BOBBIE & GIL 0.5 - 0.5 - 0 1
IBM GAMEFARM ENGR. RENE MORALITA 0 - 0 - 1 1
ILOKANOS PALLOT RENE SANTOS AND REN CASTRO 0 - 0 - 1 1
J.C.O. / THUNDER BEE ATTY ART DE CASTRO 0 - 0 - 1 1
JAC 48 NHELVIN HENAVE 0 - 0 - 1 1
JCJJ WARRIOR SOFEO DANO 1 - 0 - 0 1
JJB / JAP DO IT JJB 0 - 1 - 0 1
JUSTIN FANTASTIC ENGR. JUN GUIA / CHITO POLINTAN 0 - - 1 1
KAI AGUADA A13 JUN SOSA / FEM PEJI 1 - 0 - 0 1
KAI AVOCADO GF JUN SOSA / RONAN ROXAS 0 - 0 - 1 1
KAMAGONG PAT HENRY DUEÑAS / RANDOLF CLARK BARANDINO 0 - 0 - 1 1
KBG WILD DINOSAURS QUATRO ENGR. DARLITO DE GUZMAN / B.Y.B 0 - 1 - 0 1
KD WINDJAMMER GS SENOR 1 KEVIN & JODI DIMAYUGA 0 - 0 - 1 1
KILL THEM ALL 1 DEXTER LONGNO - 0 - 1 1
LENMAN JJB 2 GALEN POBRE / JUN BALATBAT 0 - 0 - 1 1
LET`S GET IT ON A DADDY "A" 1 - 0 - 0 1
LONGHAIR / ANASTASSIA ARSENIO SORONIO 0 - 0 - 1 1
MASALUKOT FARM RCM / DARYLL BROSOTO 1 - 0 - 0 1
MJS JASPER MIKEL SOPIO 0 - 1 - 0 1
MM ULTIMA GUINAYANGAN DEXTER MEDEL / JAY / R.T 0 - 1 - 0 1
MR. KOOL SUBLIMITY 1 CHESTER HIZON / SED / DH 0 - 0 - 1 1
MS GF TIMBAO MARCO SISON 0 - 0 - 1 1
MS GF TIMBAO 2 MARCO SISON 0 - 1 - 0 1
MUSANGLAWIN GAMEFARM ARSENIO SORONIO 0 - 1 - 0 1
NEGRO JJB DIMASALANG AMCO PAOLO CRISOSTOMO / RR 0 - 1 - 0 1
POPOY RHELLIE PALUMPON 1 - 0 - 0 1
PWT MASTER B VICTOR MARIANO 0 - 1 - 0 1
R2J AREZA FEB. 27 1 - COCK SPC JR RABARA / D. AREZA 0 - 1 - 0 1
R2J AREZA FEB. 27 1 - COCK SPC / LASEA JAYZE JR RABARA / D. AREZA / LJ VILLARIN 0 - 0 - 1 1
RABATITAT STA. CRUZ 2 BOBBIT PLES / LETLET 1 - 0 - 0 1
RAWLANDZ STOCK FARM 1 MONCHING MEDALLA + RPB 0 - 1 - 0 1
RAWLANDZ STOCK FARM 2 MONCHING MEDALLA + RPB 0 - 1 - 0 1
RAWLANDZ STOCK FARM III MONCHING MEDALLA + RPB 0 - 0 - 1 1
RED BEE SAP STRIKER LEO ARIEL ROBLES / GIE BORABIEN 0 - 1 - 0 1
REDBULL B ATTY. CARLOS TUMPALAN 0 - 1 - 0 1
REDBULL D ATTY. CARLOS TUMPALAN 0 - 1 - 0 1
RJ RASTAG JURRY TAGNIA / R.T 0 - 1 - 0 1
RMMR AIM HIGH RICHIE ROBES / BOY SAN PEDRO / BARRY BARICAR 0 - 0 - 1 1
RUFF CREEK / BUENAS DIAS OSCAR JOSON / PETE BUENDIA 0 - 1 - 0 1
STA. MARIA HILLS / GOLDENWINGS PAUL GARCIA / NOLI MONARES 0 - 0 - 1 1
STARLIGHT AMBOY / BEBOT TAN 0 - 0 - 1 1
THREE KINGS BAUTISTA BROTHERS 0 - - 1 1
TRIPLE A STRIKER 1 MARLON MATIAS 0 - 0 - 1 1
TRIPLE A STRIKER 2 MARLON MATIAS 0 - 1 - 0 1
UFO AVIVA ENGR RENE MITRA / ALBERT LIM 0 - 0 - 1 1
WWW.ULTIMATESABONG.COM TR AND JAHN GLORIA 1 - 0 - 0 1
BOYONG CD / BOY MONTANO 0.5 - 0 - 0 0.5
DIMASALANG / RB BASILAN PAOLO CRISOSTOMO / RONALD & RANDOLF CLARK BARANDINO 0.5 - 0 - 0 0.5
GUINAYANGAN ULTIMA JM / EA / RT 0 - 0 - 0.5 0.5
KD WINDJAMMER GS SENOR 2 KEVIN & JODI DIMAYUGA 0 - 0 - 0.5 0.5
MUSANGLAWIN SAN JUAN BATANGAS ARSENIO SORONIO 0.5 - 0 - 0 0.5
RSM FB BATANG TONDO RED REY MORLA 0.5 - 0 - 0 0.5
SIKAT NG ARAW JUN OLIVEROS / CHARLIE CARLOS 0 - 0 - 0.5 0.5
T. R. B. T SALBAHE BEBOT TAN / TITO REYES 0.5 - 0 - 0 0.5
THE GOODBOYS / LM CHICO LEEM MALABANAN / EZI / RP 0 - 0 - 0.5 0.5
:) SMILEY CHITO POLINTAN 0 - 0 - 0 0
ANITO 4 DON MAURO PRIETO / CESAR TAN 0 - 0 - 0 0
AOW EDWIN BUENO 0 - 0 - 0 0
BLUE WAVE 2 FG 0 - 0 - 0 0
BM DUHAT CD / BOY MONTANO 0 - 0 - 0 0
BMJ SMC 5-COCK FEB 16-1 JAIME GAMILLA 0 - 0 - 0 0
CHRIS PURPLE 1 CHRISTOPHER SIOSON 0 - 0 - 0 0
GOLDENWINGS / UK NOLI MONARES 0 - 0 - 0 0
HILLTOP S P C GF FLOREZEN BELEN 0 - 0 - 0 0
INSHAALAH / ASP STRIKER 1 RUEL LIZARDA / GIE BORABIEN 0 - 0 - 0 0
JAC84 NHELVIN HENAVI 0 - 0 - 0 0
JARSEN HGM 0 - 0 - 0 0
JMC MOST TRUSTED / BEXAN XP MARK ARGUAS 0 - 0 - 0 0
KAMI NAMAN TR AND ALLEN 0 - 0 - 0 0
KOBE BRYANT LOMI HAUS AMBER MONTALES 0 - 0 - 0 0
PAWIS DAGAT JAMES M. FARIOLEN / RAMON S. VILLANUEVA III 0 - 0 - 0 0
RAPUK RAPUK CD / MIKE RUBIO 0 - 0 - 0 0
REDBULL A ATTY. CARLOS TUMPALAN 0 - 0 - 0 0
RGA ARCHITECTURE STUDIO / RBU CONSTRUCTION ARCH. RICH / ARCH. JOHN LUMDANG / THEO 0 - 0 - 0 0
RGM MERRY CHRISTMAS ROD MAGPANTAY / RENE MAGLANA 0 - 0 - 0 0
SPARTANS RB REY BRIONES 0 - 0 - 0 0
SWEET KOLOKOY RYAN PINON 0 - 0 - 0 0
TANAUAN ACES JESS CARANDANG / KEVIN DIMAYUGA 0 - 0 - 0 0
TIGER 29 KUYA TOM / JRA / IRA MORELLO / JHUN REYES 0 - 0 - 0 0

UNDER CONSTRUCTION

Match Sheet is Not Available this time

  • Days

  • Hours

  • Minutes

  • Seconds

MATCH SHEET

NO
RED
VS
WHITE
RESULT
ENTRY NAME
WT
WB
WB
ENTRY NAME
WT
1
ACPJ / ANA 1
JONETH ACPJ CRU / NASH / RODEL BORJA
1925
DIG 334025
1 - 0
BAK HQ 7424
BLUE WAVE 2
FG
1925
2
FOMCC JLBS PG CALLEJO ST. NICHOLAS
T. TAN / J. SUMANGHID / N. MAMARIL
1770
DIG 062454
1 - 0
DIG 729270
CHRIS PURPLE 2
CHRISTOPHER SIOSON
1765
3
362 JCD MASILAG
CHARLY AZUCENA
1780
DIG 132561
1 - 0
DIG 606046
BM DUHAT
CD / BOY MONTANO
1790
4
WINTECH - ESJ
EMIL SAN JUAN
2050
BAK FY 5557
1 - 0
DIG 004537
CHARLIZE AND KEIRA
TONY HERNANDEZ
2045
5
MJ LION ACES 28
PM / MA / RP
1955
BAK HG 8150
1 - 0
BAK FZ 5113
ANITO 2
DON MAURO PRIETO
1955
6
LONGHAIR / ROSELYN
ARSENIO SORONIO
1850
BAK 7967
0 - 1
BAK 2512
THUNDER BEE 1
ATTY DE CASTRO
1850
7
RSM FLASH BOMBA
REY MORLA
1970
DIG 726897
1 - 0
BAK HG 9234
R2J AREZA FEB. 27 1 - COCK SPC / LASEA JAYZE
JR RABARA / D. AREZA / LJ VILLARIN
1970
8
JAC 48
NHELVIN HENAVE
1990
BAK 1902
0 - 1
WB
D & G ULTIMATE GAMEFARM
BD / PG
1990
9
BM ELREY
CD / BOY MONTANO
2030
DIG 606041
1 - 0
BAK GA 6921
LADY LUCK
MAR ALVIN BALINGIT / ESPINO BROTHERS
2045
10
MS GF TIMBAO 2
MARCO SISON
2130
BAK GY 7500
0 - 1
BAK GB 8098
9 DE PEBRERO WALTER PPK
TONY ESPINOSA / WALTER VILLANUEVA
2145
11
DIANA GOLDBAR SAN RAFAEL
ANTONIO ALERIA / MENER MERCADO
1750
DIG 266352
0 - 1
BAK 7780
RABATITAT STA. CRUZ 1
BOBBIT PLES / LETLET
1750
12
DIMASALANG 2
PAOLO CRISOSTOMO
1895
BAK ID 7366
1 - 0
WB
D & G ULTIMATE GAMEFARM
BD / PG
1895
13
DIAMOND GF
ERWIN DIAMANTE
2020
BAK 2379
1 - 0
DIG 602175
THREE KINGS
BAUTISTA BROTHERS
2025
14
CHRIS PURPLE 1
CHRISTOPHER SIOSON
1810
BAK GK 6757
0 - 1
BAK IM 7827
BLUE WAVE 1
FG
1810
15
KBG WILD DINOSAURS QUATRO
ENGR. DARLITO DE GUZMAN / B.Y.B
2000
DIG 091161
0 - 1
DIG 161258
ACPJ / ANA
JONETH ACPJ CRU / NASH / RODEL BORJA
1985
16
T. R. B. T SALBAHE
BEBOT TAN / TITO REYES
2015
SALPUKAN 64213
0.5 - 0.5
BAK ER 6177
HEAT FLOW CONST. CORP. 2
ENGR BOBBIE & GIL
2020
17
BB ANGEL FACE ASSASSINS
BOSS BROTHERS / RYAN PIÑON
2025
BAK ID 6633
1 - 0
BAK GF 3395
LONGHAIR / ANASTASSIA
ARSENIO SORONIO
2030
18
DIMASALANG / RB BASILAN
PAOLO CRISOSTOMO / RONALD & RANDOLF CLARK BARANDINO
2075
BAK 0804
0.5 - 0.5
BAK FZ 5095
ANITO 5
DON MAURO PRIETO
2080
19
MANOK NI LEO
LEO VALENCIANO / JJB
2100
BAK GY 1034
0 - 1
DIG 606747
4KGF - ESJ
ESJ-DARYLL
2100
20
AEJ GAME FARM
ERWIN DIAMANTE / ARNOLD / EDWIN / JERRY
1875
BAK 0609
1 - 0
DIG 642913
KOBE BRYANT LOMI HAUS
AMBER MONTALES
1875
21
THUNDER BEE 2
ATTY DE CASTRO
1845
BAK 2902
-
DIG 800988
KILL THEM ALL 1
DEXTER LONGNO
1845
22
ROCKAFELLA MENDEZ SPORTS COMPLEX
CJ VILLANUEVA & ENGR FED DINSAY / HC
2085
BAK GY 8720
1 - 0
DIG 133208
ALLFISH MAGIC 46
HONEY YU
2090
23
R2J AREZA FEB. 27 1 - COCK SPC
JR RABARA / D. AREZA
2160
DIG 127413
0 - 1
DIG 380796
TRIPLE H
HABAGAT GF
2180
24
NEGRO / JJB
RR / JJB
1915
DIG 266313
1 - 0
DIG 734073
9 DE PEBRERO 2
TONY ESPINOSA
1910
25
TANAUAN ACES
JESS CARANDANG / KEVIN DIMAYUGA
1955
BAK FY 4079
0 - 1
BAK GG 2193
HEAT FLOW CONST. CORP. 1
ENGR BOBBIE & GIL
1955
26
RED BEE SAP STRIKER
LEO ARIEL ROBLES / GIE BORABIEN
1850
DIG 187768
0 - 1
BAK 7471
RABATITAT STA. CRUZ 2
BOBBIT PLES / LETLET
1850
27
WINTECH - ESJ
EMIL SAN JUAN
2000
BAK FY 5472
0 - 1
DIG 727146
ACPJ / ANA 1
JONETH ACPJ CRU / NASH / RODEL BORJA
1995
28
BLUE WAVE 2
FG
1790
BAK HQ 7331
0 - 1
BAK GA 6961
LADY LUCK
MAR ALVIN BALINGIT / ESPINO BROTHERS
1795
29
CHRIS PURPLE 2
CHRISTOPHER SIOSON
1905
DIG 305867
0 - 1
BAK GH 9624
MS GF TIMBAO 2
MARCO SISON
1905
30
KBG WILD DINOSAURS QUATRO
ENGR. DARLITO DE GUZMAN / B.Y.B
1795
DIG 091054
1 - 0
DIG 672774
FOMCC JLBS PG CALLEJO ST. NICHOLAS
T. TAN / J. SUMANGHID / N. MAMARIL
1800
31
DIAMOND GF
ERWIN DIAMANTE
1750
BAK 2390
1 - 0
BAK 7651
BM DUHAT
CD / BOY MONTANO
1750
32
LONGHAIR / ROSELYN
ARSENIO SORONIO
1950
BAK 7952
1 - 0
BAK IY 9634
362 JCD MASILAG
CHARLY AZUCENA
1950
33
CHARLIZE AND KEIRA
TONY HERNANDEZ
1985
DIG 004562
1 - 0
DIG 726882
RSM FLASH BOMBA
REY MORLA
1985
34
ANITO 2
DON MAURO PRIETO
2100
BAK FZ 5107
1 - 0
DIG 267434
DIMASALANG 2
PAOLO CRISOSTOMO
2095
35
RABATITAT STA. CRUZ 2
BOBBIT PLES / LETLET
1860
BAK 7414
0 - 1
BAK HG 8127
MJ LION ACES 28
PM / MA / RP
1865
36
R2J AREZA FEB. 27 1 - COCK SPC / LASEA JAYZE
JR RABARA / D. AREZA / LJ VILLARIN
2025
DIG 044335
0 - 1
DIG 161264
ACPJ / ANA
JONETH ACPJ CRU / NASH / RODEL BORJA
2025
37
RB BASILAN 888
RONALD & RANDOLF CLARK BARANDINO
1890
BAK 7425
1 - 0
BAK GK 6741
CHRIS PURPLE 1
CHRISTOPHER SIOSON
1895
38
9 DE PEBRERO WALTER PPK
TONY ESPINOSA / WALTER VILLANUEVA
1980
BAK GB 8093
0 - 1
BAK IM 7966
BLUE WAVE 1
FG
1985
39
ANITO 5
DON MAURO PRIETO
2060
BAK FZ 5110
1 - 0
BAK 1918
JAC 48
NHELVIN HENAVE
2060
40
THUNDER BEE 1
ATTY DE CASTRO
1750
BAK 2566
0.5 - 0.5
BAK ER 6216
HEAT FLOW CONST. CORP. 2
ENGR BOBBIE & GIL
1750
41
TRIPLE H
HABAGAT GF
1940
DIG 380800
1 - 0
DIG 606043
BM ELREY
CD / BOY MONTANO
1940
42
DIMASALANG / RB BASILAN
PAOLO CRISOSTOMO / RONALD & RANDOLF CLARK BARANDINO
1935
BAK 0807
0 - 1
DIG 266335
DIANA GOLDBAR SAN RAFAEL
ANTONIO ALERIA / MENER MERCADO
1935
43
ALLFISH MAGIC 46
HONEY YU
2120
BAK HU 3343
-
DIG 602161
THREE KINGS
BAUTISTA BROTHERS
2125
44
T. R. B. T SALBAHE
BEBOT TAN / TITO REYES
1895
SALPUKAN 64218
0 - 1
BAK GY 1072
MANOK NI LEO
LEO VALENCIANO / JJB
1900
45
RABATITAT STA. CRUZ 1
BOBBIT PLES / LETLET
1910
BAK 2245
1 - 0
BAK GK 6728
CHRIS PURPLE 1
CHRISTOPHER SIOSON
1905
46
HEAT FLOW CONST. CORP. 1
ENGR BOBBIE & GIL
2050
BAK ER 6175
0 - 1
DIG 127422
R2J AREZA FEB. 27 1 - COCK SPC
JR RABARA / D. AREZA
2050
47
4KGF - ESJ
ESJ-DARYLL
2070
DIG 607001
1 - 0
BAK ID 6573
BB ANGEL FACE ASSASSINS
BOSS BROTHERS / RYAN PIÑON
2070
48
AEJ GAME FARM
ERWIN DIAMANTE / ARNOLD / EDWIN / JERRY
1975
DIG 334673
1 - 0
BAK GF 3397
LONGHAIR / ANASTASSIA
ARSENIO SORONIO
1975
49
KOBE BRYANT LOMI HAUS
AMBER MONTALES
1790
BAK 8572
0 - 1
BAK 2437
DIAMOND GF
ERWIN DIAMANTE
1790
50
ROCKAFELLA MENDEZ SPORTS COMPLEX
CJ VILLANUEVA & ENGR FED DINSAY / HC
1830
BAK GY 8734
0 - 1
DIG 755755
THUNDER BEE 2
ATTY DE CASTRO
1825
51
FOMCC JLBS PG CALLEJO ST. NICHOLAS
T. TAN / J. SUMANGHID / N. MAMARIL
1800
BAK GU 2153
0 - 1
DIG 187869
RED BEE SAP STRIKER
LEO ARIEL ROBLES / GIE BORABIEN
1810
52
KILL THEM ALL 1
DEXTER LONGNO
2070
DIG 800939
0 - 1
DIG 188692
WINTECH - ESJ
EMIL SAN JUAN
2070
53
BM DUHAT
CD / BOY MONTANO
1820
DIG 606030
0 - 1
DIG 266365
NEGRO / JJB
RR / JJB
1815
54
9 DE PEBRERO 2
TONY ESPINOSA
1925
DIG 734071
1 - 0
DIG 091058
KBG WILD DINOSAURS QUATRO
ENGR. DARLITO DE GUZMAN / B.Y.B
1930
55
LONGHAIR / ANASTASSIA
ARSENIO SORONIO
2020
BAK GF 3400
1 - 0
BAK FY 4064
TANAUAN ACES
JESS CARANDANG / KEVIN DIMAYUGA
2020
56
ACPJ / ANA 1
JONETH ACPJ CRU / NASH / RODEL BORJA
2185
DIG 334023
0 - 1
BAK 1848
JAC 48
NHELVIN HENAVE
2200
57
BLUE WAVE 2
FG
1865
BAK HQ 7419
0 - 1
DIG 266370
DIANA GOLDBAR SAN RAFAEL
ANTONIO ALERIA / MENER MERCADO
1855
58
THUNDER BEE 1
ATTY DE CASTRO
1960
BAK 2358
1 - 0
BAK HK 4807
MS GF TIMBAO 2
MARCO SISON
1970
59
ALLFISH MAGIC 46
HONEY YU
2120
DIG 133227
1 - 0
DIG 793361
CHARLIZE AND KEIRA
TONY HERNANDEZ
2120
60
CHRIS PURPLE 2
CHRISTOPHER SIOSON
1760
DIG 305986
1 - 0
DIG 187791
RED BEE SAP STRIKER
LEO ARIEL ROBLES / GIE BORABIEN
1765
61
ANITO 2
DON MAURO PRIETO
1980
BAK FZ 5092
1 - 0
DIG 606736
4KGF - ESJ
ESJ-DARYLL
1980
62
362 JCD MASILAG
CHARLY AZUCENA
1880
BAK IY 9653
1 - 0
DIG 292207
BLUE WAVE 1
FG
1875
63
MJ LION ACES 28
PM / MA / RP
1885
BAK HG 8254
0 - 1
DIG 752246
THUNDER BEE 2
ATTY DE CASTRO
1890
64
RB BASILAN 888
RONALD & RANDOLF CLARK BARANDINO
1780
BAK 3405
1 - 0
SALPUKAN 64217
T. R. B. T SALBAHE
BEBOT TAN / TITO REYES
1780
65
R2J AREZA FEB. 27 1 - COCK SPC
JR RABARA / D. AREZA
1900
DIG 127395
0 - 1
DIG 800947
KILL THEM ALL 1
DEXTER LONGNO
1900
66
RABATITAT STA. CRUZ 1
BOBBIT PLES / LETLET
1920
DIG 268352
0 - 1
DIG 726703
RSM FLASH BOMBA
REY MORLA
1920
67
ANITO 5
DON MAURO PRIETO
1950
BAK FZ 5148
0 - 1
BAK 7989
LONGHAIR / ROSELYN
ARSENIO SORONIO
1950
68
DIMASALANG 2
PAOLO CRISOSTOMO
1820
DIG 266298
0 - 1
BAK 0540
AEJ GAME FARM
ERWIN DIAMANTE / ARNOLD / EDWIN / JERRY
1820
69
HEAT FLOW CONST. CORP. 1
ENGR BOBBIE & GIL
2150
BAK GG 2194
0 - 1
BAK GB 8111
9 DE PEBRERO WALTER PPK
TONY ESPINOSA / WALTER VILLANUEVA
2150
70
ACPJ / ANA
JONETH ACPJ CRU / NASH / RODEL BORJA
1995
DIG 161338
0 - 1
DIG 606042
BM ELREY
CD / BOY MONTANO
2000
71
LADY LUCK
MAR ALVIN BALINGIT / ESPINO BROTHERS
1945
BAK GA 6925
1 - 0
DIG 380779
TRIPLE H
HABAGAT GF
1940
72
MANOK NI LEO
LEO VALENCIANO / JJB
1900
BAK GY 1194
1 - 0
BAK 8576
KOBE BRYANT LOMI HAUS
AMBER MONTALES
1900
73
R2J AREZA FEB. 27 1 - COCK SPC / LASEA JAYZE
JR RABARA / D. AREZA / LJ VILLARIN
2005
DIG 044220
1 - 0
BAK ID 6622
BB ANGEL FACE ASSASSINS
BOSS BROTHERS / RYAN PIÑON
2010
74
9 DE PEBRERO 2
TONY ESPINOSA
1870
DIG 734081
1 - 0
BAK 0803
DIMASALANG / RB BASILAN
PAOLO CRISOSTOMO / RONALD & RANDOLF CLARK BARANDINO
1875
75
THREE KINGS
BAUTISTA BROTHERS
2055
DIG 602176
1 - 0
BAK FY 4058
TANAUAN ACES
JESS CARANDANG / KEVIN DIMAYUGA
2055
76
NEGRO / JJB
RR / JJB
1775
DIG 266306
1 - 0
BAK ER 6254
HEAT FLOW CONST. CORP. 2
ENGR BOBBIE & GIL
1780
77
RABATITAT STA. CRUZ 2
BOBBIT PLES / LETLET
1940
BAK 7614
0 - 1
DIG 054194
ROCKAFELLA MENDEZ SPORTS COMPLEX
CJ VILLANUEVA & ENGR FED DINSAY / HC
1935
78
RB BASILAN 888
RONALD & RANDOLF CLARK BARANDINO
1790
BAK 3489
1 - 0
WB
D & G ULTIMATE GAMEFARM
BD / PG
1790