SCORE SHEET

ENTRY NAME BREEDER NAME
POINTS
TOTAL
ABB GAMEFARM ADIONG BORJA 1 - 1 - 1 3
AEJ GAME FARM ERWIN DIAMANTE / ARNOLD / EDWIN / JERRY 1 - 1 - 1 3
BADA BRGY. DELA PAZ MONET / ARNIE 1 - 1 - 1 3
BIG R FARM BUDDY ROBRIGADO 1 - 1 - 1 3
BOYET CD / BOY MONTANO 1 - 1 - 1 3
BST / KATY BOY TOLENTINO / COL KATY 1 - 1 - 1 3
DIAMOND GF ERWIN DIAMANTE 1 - 1 - 1 3
DIANA GOLDBAR SPEED FORCE BUKIDNON 1 ANTONIO ALERIA 1 - 1 - 1 3
JIMMY / THUNDER BEE ATTY ART DE CASTRO 1 - 1 - 1 3
JJB AMCO JJB AMCO 1 - 1 - 1 3
KAI ROJENCA JUN SOSA / ROLLY MANARANG 1 - 1 - 1 3
KAI SARAP BUHAY JUN SOSA / ROLLY MANARANG 1 - 1 - 1 3
KC FANTASTIC JUN GUIA / CHITO POLINTAN 1 - 1 - 1 3
MR. KOOL SUBLIMITY CHESTER HIZON / SED / DH 1 - 1 - 1 3
MUHANDIS / SAP STRIKER 2 RUEL LIZARDA / GIE BORABIEN 1 - 1 - 1 3
NEGRO / JJB RR / JJB 1 - 1 - 1 3
PURPLE HAZE ASB GF 1 - 1 - 1 3
RB BASILAN 888 RONALD & RANDOLF CLARK BARANDINO 1 - 1 - 1 3
RIZMUF GAMEFARM RIZZA REYES 1 - 1 - 1 3
SINAGTALA AMBOY / BEBOT TAN 1 - 1 - 1 3
SPARTANS DOS REY BRIONES 1 - 1 - 1 3
TARANTULA SA PASAY JAN 4 4COCK DERBY 1 SONNY PANALIGAN 1 - 1 - 1 3
TARANTULA SA PASAY JAN 4 4COCK DERBY 2 SONNY PANALIGAN 1 - 1 - 1 3
TATA REY GREENGOLD UNO REY BRIONES 1 - 1 - 1 3
TATAY REY GREENGOLD TRES ROD ADVINCULA / REY BRIONES 1 - 1 - 1 3
TOP OF THE LINE 1 BORGY ZOLETA 1 - 1 - 1 3
VICTORY D FARM VAL DIZON 1 - 1 - 1 3
WHITE ROCK - 2 BMJ 1 - 1 - 1 3
WYNERCA BEBOT TAN / ERWIN DIAMANTE 1 - 1 - 1 3
ABB GF AND J RUZ SCORPIO ADIONG BORJA 0.5 - 1 - 1 2.5
ALL FISH 46 HONEY YU 1 - 1 - 0.5 2.5
DAN RPJ THUNDER BEE ATTY. / ATTY. 1 - 1 - 0.5 2.5
GS SENOR KD WINDJAMMER 2 BARRY CRISOSTOMO / MICHAEL SABLAN / ED GALVE 1 - 0.5 - 1 2.5
JACK LORD 3LIUM BEBOT TAN 0.5 - 1 - 1 2.5
JTQ NINJA ROBIN DY / JEFF QUE / ESPINO BROS 1 - 0.5 - 1 2.5
RGA ARCHITECTURE STUDIO / RBU DALUBHASA 2 ARCH. RICH / ENGR. JOHN LUMDANG / THEO 0.5 - 1 - 1 2.5
RVM BIGSTAR / RBP LJVET DOC JOJO PAVIA / BREY PAZ / R. MAXIMO 1 - 1 - 0.5 2.5
THUNDER BEE 1 ATTY DE CASTRO 1 - 0.5 - 1 2.5
362 JCD MASILAG CHARLY AZUCENA 1 - 0 - 1 2
4KGF - ESJ ESJ-DARYLL 1 - 1 - 0 2
9 DE PEBRERO TONY ESPINOSA 1 - 0 - 1 2
9 DE PEBRERO 2 TONY ESPINOSA 0 - 1 - 1 2
9 DE PEBRERO WALTER PPK TONY ESPINOSA / WALTER VILLANUEVA 1 - 0 - 1 2
ACPJ / ANA JONETH ACPJ CRU / NASH / RODEL BORJA 1 - 1 - 0 2
ACPJ / ANA 1 JONETH ACPJ CRU / NASH / RODEL BORJA 1 - 1 - 0 2
AMCO JJB JAY LLABRES / JUN BALATBAT 0 - 1 - 1 2
ANITO 1 DON MAURO PRIETO 1 - 0 - 1 2
ANITO 2 DON MAURO PRIETO 0 - 1 - 1 2
ANITO 3 DON MAURO PRIETO / CESAR TAN 1 - 1 - 0 2
ARAMAC GF 888 / RB BASILAN GF RANDOLF CLARK BARANDINO / EINAR MACAPAGAL 1 - 0 - 1 2
BANNATIRAN GF ARIEL GARCIA / JAKE VILLANUEVA / AVIATOR GF 1 - 1 - 0 2
BCR / NMR VICTORY 2018 BLACKROOSTER GF ROBERT REBOTICA / KENNY LIMJOCO / NOE REVILLA 1 - 1 - 0 2
BLUE WAVE 1 FG 1 - 1 - 0 2
BM ELREY CD / BOY MONTANO 1 - 0 - 1 2
BM SN ILDFONSO JACOB / 9 DE PEBRERO RENATO VILAR / TONY ESPINOSA / JMC 0 - 1 - 1 2
BMJ 5-COCK SA STA MONICA FEB. 16 - 1 BOY GAMILLA 1 - 1 - 0 2
BOSS BROTHERS 1 HENRY CHUA / ALLEN LIM 1 - 0 - 1 2
BOSS BROTHERS 2 HENRY CHUA / ALLEN LIM 0 - 1 - 1 2
BSP RICHIE ROBES / BOY SAN PEDRO 0 - 1 - 1 2
BUENAS DIAS PETE / MIKE / PETER BUENDIA 1 - 0 - 1 2
BULLET FIRE / 9 DE PEBRERO ARNOLD DIMAYUGA / TONY ESPINOSA 1 - 0 - 1 2
CUARDO "J" DING HERRERA / CRIS PEREA 0 - 1 - 1 2
DIANA GOLDBAR SAN RAFAEL ANTONIO ALERIA / MENER MERCADO 0 - 1 - 1 2
DIANA GOLDBAR SPEED FORCE BUKIDNON 2 ANTONIO ALERIA 1 - 1 - 0 2
DIMASALANG / RB BASILAN GF PAOLO CRISOSTOMO / RANDOLF CLARK BARANDINO 1 - 1 - 0 2
DIMASALANG TIGER 29 PAOLO CRISOSTOMO 1 - 1 - 0 2
DOBOL B WARRIOR SOFEO DANO 0 - 1 - 1 2
GM / JM FINES GERALDO MALINIT 1 - 1 - 0 2
GOLDEN NINJA DOC MEL GARRIDO / JEFF QUE 0 - 1 - 1 2
GREENHILL 2 BAUTISTA BROTHERS 1 - 1 - 0 2
GS SENOR KD WINDJAMMER 1 BARRY CRISOSTOMO / MICHAEL SABLAN / ED GALVE 1 - 1 - 0 2
ILOKANOS FOREVER RENE SANTOS AND REN CASTRO 0 - 1 - 1 2
JAC 84 / CHOCOLATE GAMEFARM NHELVIN HENAVI / RR 1 - 0 - 1 2
JOAN HGM 1 - 1 - 0 2
JRS-1 BATCH 65 !!! ENGR. JUN SEVILLA 0 - 1 - 1 2
KATYS FARM BOY TOLENTINO / COL KATY 0 - 1 - 1 2
KBG WILD DINOSAUR GF TRES ENGR. DARLITO DE GUZMAN / BARRY BARICAR / RICHIE ROBIS 0 - 1 - 1 2
KIKAY ANTONIO VILLAROSA JR 0 - 1 - 1 2
KILL THEM ALL DEXTER LONGNO 1 - 1 - 0 2
KMC KOBIE KMC / KOWEN / KOBIE 1 - 0 - 1 2
KMC KOWEN KMC / KOWEN / KOBIE 0 - 1 - 1 2
LADY LUCK MAR ALVIN BALINGIT / ESPINO BROTHERS 0 - 1 - 1 2
LENMAN JJB 1 GALEN POBRE / JUN BALATBAT 1 - 1 - 0 2
LET`S GET IT ON B DADDY "A" 0 - 1 - 1 2
LONGHAIR / ROSELYN ARSENIO SORONIO 0 - 1 - 1 2
MAGNIFICENT 7 / AMAZING ROMEL ALMARINEZ / HAVY BAGATSING 1 - 1 - 0 2
MANOK NI LEO LEO VALENCIANO / JJB 0 - 1 - 1 2
MJ LION ACES 28 PM / MA / RP 1 - 1 - 0 2
OKIDOC FARM / KONTRATISTA DR. ANTHONY SAN JUAN / ERWIN BAYBAYAN 1 - 0 - 1 2
ONE CAPIZ APRIL 7 ATF / AMAZING MARCU DEL ROSARIO / HAVY BAGATSING 1 - 1 - 0 2
PAG ASA GOLD / BUENAS ATTY. BONI CRUZ / PETE BUENDIA 1 - 0 - 1 2
PANGIL NG BILUSO SANDRO P CASTRILLO 1 - 1 - 0 2
PUTING BATO SMC 5-COCK FEB 16 BOY GAMILLA 1 - 0 - 1 2
PWT MASTER A VICTOR MARIANO 1 - 0 - 1 2
RABATITAT ALL STAR BOBBIT PLES 0 - 1 - 1 2
RABATITAT STA. CRUZ 1 BOBBIT PLES / LETLET 1 - 1 - 0 2
RADU 87 TEAM D-MAC ERIC DUMAS / RAMIL DIMACULANGAN / RANDOLF CLARK BARANDINO 1 - 1 - 0 2
RAWLANDZ STOCK FARM A MONCHING MEDALLA + RPB 0 - 1 - 1 2
REDBULL C ATTY. CARLOS TUMPALAN 1 - 1 - 0 2
RGL 16 / ACPJ RP / ANEL LANGCAUON / JONETH ACPJ CRUZ 1 - 0 - 1 2
RMMR 2 RICHIE ROBES 1 - 0 - 1 2
ROCKAFELLA MENDEZ SPORTS COMPLEX CJ VILLANUEVA & ENGR FED DINSAY / HC 1 - 0 - 1 2
ROLIL / LONGHAIR ROLLY MONTALES / ARSENIO SORONIO 1 - 0 - 1 2
RP SILANG STRIKER RHELLIE PALUMPON 0 - 1 - 1 2
RSM FB BATANG TONDO WHITE REY MORLA 0 - 1 - 1 2
RSM FLASH BOMBA REY MORLA 1 - 0 - 1 2
SAN CARLOS / CHIKA BABES SIKAT NG ARAW 2 CHARLIE CARLOS / DOC TUAZON 1 - 1 - 0 2
SAN CARLOS-CHIKA BABES SIKAT NG ARAW 1 CHARLIE CARLOS / DR. BOY TUAZON 1 - 1 - 0 2
SAP STRIKER GIE BORABIEN 1 - 1 - 0 2
SB JELO JOSED OCA 0 - 1 - 1 2
SIKAT NG ARAW / CC JUN OLIVEROS / CHARLIE CARLOS 1 - 1 - 0 2
SILVERWIND 22 TED TAN / ARNOLD ABUNDO 0 - 1 - 1 2
SILVERWIND 23 TED TAN / ARNOLD ABUNDO 0 - 1 - 1 2
SUPER VITAMINA 3LLIUM BEBOT TAN / ERWIN DIAMANTE 1 - 1 - 0 2
SVF BILUSO NTB-GUMACA ZANDRO CASTRILLO / ENGR. NOMER BANAL 1 - 0 - 1 2
TATA REY GREENGOLD DOS REY BRIONES 0 - 1 - 1 2
THUNDER BEE 2 ATTY DE CASTRO - 1 - 1 2
TIGER 29 / DIMASALANG IRA MORELLO / PAOLO CRISOSTOMO 0 - 1 - 1 2
TOP OF THE LINE 2 BORGY ZOLETA 1 - 1 - 0 2
TRIPLE H HABAGAT GF 1 - 1 - 0 2
TRUEBLOOD HEBRON GF725 / JRA RANDY HEBRON / JHUN REYES 1 - 0 - 1 2
WHITE ROCK - 1 BMJ 1 - 0 - 1 2
WINTECH - ESJ EMIL SAN JUAN 1 - 0 - 1 2
ANITO 5 DON MAURO PRIETO 0.5 - 1 - 0 1.5
ARSCE CESAR ANCAYAN 0.5 - 1 - 0 1.5
BLACK IS BLACK / 9 DE PEBRERO VER DIMARANAN / TONY ESPINOSA 0.5 - 0 - 1 1.5
BOSS BROTHERS 6 ALLEN LIM 0 - 0.5 - 1 1.5
DG YUMMY CHRISTMAS DAX GANZON 1 - 0.5 - 0 1.5
DIMASALANG 1 PAOLO CRISOSTOMO 0.5 - 0 - 1 1.5
FRANCO MATEO TATO DIMAYUGA 1 - 0 - 0.5 1.5
IYO NA INI ORAGON 1 - 0 - 0.5 1.5
JJB JG JON LASCO / JUN BALATBAT / GLENN GERMAN 0.5 - 0 - 1 1.5
JMC MOST TRUSTED / PLATINUM MARK ARGUAS 1 - 0 - 0.5 1.5
JRS-2 BATCH 65 !!! ENGR. JUN SEVILLA 0 - 0.5 - 1 1.5
MJ KING TIGERS 28 PM / MA / RP 0.5 - 1 - 0 1.5
MUSANGLAWIN GAMEFARM 1 ARSENIO SORONIO 1 - 0.5 - 0 1.5
MUSANGLAWIN GAMEFARM FROM SAN JUAN BATANGAS ARSENIO SORONIO 1 - 0 - 0.5 1.5
NAF BM SAN ILDEFONSO / 9 DE PEBRERO RENATO VILAR / NELSON / ACSAY / TONY ESPINOSA 1 - 0 - 0.5 1.5
RABATITAT WE WILL ROCK YOU B.P. / G.S. 0.5 - 0 - 1 1.5
SAN CARLOS / CHIKA BABES SIKAT NG ARAW 3 CHARLIE CARLOS / DOC TUAZON 0 - 0.5 - 1 1.5
SAN CARLOS-CHIKA BABES SIKAT NG ARAW CHARLIE CARLOS / DR. BOY TUAZON 0.5 - 0 - 1 1.5
AA AQUARIUS ANTONIO LAGDAMEO / JOEL OCSENA 1 - 0 - 0 1
ALL FISH 2019 HONEY YU 0 - 1 - 0 1
ALLFISH MAGIC 46 HONEY YU 0 - - 1 1
APO JOSE POWERPOINT COBRA BEBOT TAN 1 - 0 - 1
ARAWELES ANGELINO R. CAYAO 1 - 0 - 0 1
ASSAULT / R2J AREZA FEB 27, 1-COCK SPC MIGZ CARMONA / R.RABARA / D. AREZA 0 - 0 - 1 1
AT GAMEFARM ARNIE AND MONET 1 - 0 - 0 1
AVIA TALA DC SONNY AND THEO 0 - 1 - 0 1
AVIATOR GAMEFARM SONNY CRUZ / THEO FORTE / HENRY CHUA / RYAN PINON / RODEL BORJA 0 - 1 - 0 1
BADA GF MONET AND ARNIE 1 - 0 - 0 1
BB ANGEL FACE ASSASSINS BOSS BROTHERS / RYAN PIÑON 1 - 0 - 0 1
BIG R DRAGON BLADE BUDDY ROBRIGADO 0 - 0 - 1 1
BLUE WAVE FG 1 - 0 - 1
BMJ 5-COCK SA STA MONICA FEB. 16 - 2 BOY GAMILLA 1 - 0 - 0 1
BMJ SMC 5-COCK FEB 16-2 JAIME GAMILLA 0 - 1 - 0 1
BOSS BROTHERS 3 HENRY CHUA / ALLEN LIM 1 - 0 - 0 1
BOSS BROTHERS 4 HENRY CHUA / ALLEN LIM 0 - 1 - 0 1
BOSS BROTHERS 5 ALLEN LIM 0 - 1 - 0 1
CASEY EM / AA / RP / RB 1 - 0 - 0 1
CASSZYRA / ESJ EMIL SAN JUAN 0 - 1 - 0 1
CHARLIZE AND KEIRA TONY HERNANDEZ 0 - 1 - 0 1
CHRIS PURPLE 2 CHRISTOPHER SIOSON 0 - 0 - 1 1
D & G ULTIMATE GAMEFARM BD / PG 1 - 0 - 0 1
DIANA GOLDBAR SPEED FORCE BUKIDNON 3 ANTONIO ALERIA 1 - 0 - 0 1
DIMASALANG PAOLO CRISOSTOMO 0 - 1 - 0 1
DIMASALANG 2 PAOLO CRISOSTOMO 1 - 0 - 0 1
DIMASALANG TIGER 29 2 PAOLO CRISOSTOMO 0 - 1 - 0 1
DOUBLE A AQUARIUS ANTONIO LAGDAMEO / JOEL OCSENA 0 - 1 - 0 1
ESPINO BROTHERS BONG RONALD GP DANDEE 1 - 0 - 1
ESPINO BROTHERS BADCAT BLACK WATER DAVE LAO / RONALD ESPINO / BONG ESPINO 1 - 0 - 0 1
FOMCC JLBS PG CALLEJO ST. NICHOLAS T. TAN / J. SUMANGHID / N. MAMARIL 1 - 0 - 0 1
FORTETUDE AVIATOR GAMEFARM 0 - 1 - 0 1
GOLDEN SCALPEL 1 DR. MEL GARRIDO 0 - 1 - 0 1
GOLDEN SCALPEL 2 DR. MEL GARRIDO 0 - 0 - 1 1
GREENGOLD UNO ROD ADVINCULA 1 - 0 - 0 1
GREENHILL 1 BAUTISTA BROTHERS 1 - 0 - 0 1
HBD OCA JP MEDINA 0 - 1 - 0 1
HEAT FLOW CONST. CORP. 1 ENGR BOBBIE & GIL 1 - 0 - 0 1
HEAT FLOW CONST. CORP. 2 ENGR BOBBIE & GIL 0.5 - 0.5 - 0 1
IBM GAMEFARM ENGR. RENE MORALITA 0 - 0 - 1 1
ILOKANOS PALLOT RENE SANTOS AND REN CASTRO 0 - 0 - 1 1
ILOKANOS WARRIOR REN CASTRO AND RENE SANTOS 0 - 1 - 0 1
J.C.O. / THUNDER BEE ATTY ART DE CASTRO 0 - 0 - 1 1
JAC 48 NHELVIN HENAVE 0 - 0 - 1 1
JCJJ WARRIOR SOFEO DANO 1 - 0 - 0 1
JJB / JAP DO IT JJB 0 - 1 - 0 1
JJB SP WARRIOR JON LASCO / JUN BALATBAT / GLENN GERMAN 0 - 1 - 0 1
JUSTIN FANTASTIC ENGR. JUN GUIA / CHITO POLINTAN 0 - - 1 1
KAI AGUADA A13 JUN SOSA / FEM PEJI 1 - 0 - 0 1
KAI AVOCADO GF JUN SOSA / RONAN ROXAS 0 - 0 - 1 1
KAMAGONG PAT HENRY DUEÑAS / RANDOLF CLARK BARANDINO 0 - 0 - 1 1
KBG WILD DINOSAURS QUATRO ENGR. DARLITO DE GUZMAN / B.Y.B 0 - 1 - 0 1
KD WINDJAMMER GS SENOR 1 KEVIN & JODI DIMAYUGA 0 - 0 - 1 1
KILL THEM ALL 1 DEXTER LONGNO - 0 - 1 1
LENMAN JJB 2 GALEN POBRE / JUN BALATBAT 0 - 0 - 1 1
LET`S GET IT ON A DADDY "A" 1 - 0 - 0 1
LONGHAIR / ANASTASSIA ARSENIO SORONIO 0 - 0 - 1 1
MASALUKOT FARM RCM / DARYLL BROSOTO 1 - 0 - 0 1
MJS JASPER MIKEL SOPIO 0 - 1 - 0 1
MM ULTIMA GUINAYANGAN DEXTER MEDEL / JAY / R.T 0 - 1 - 0 1
MR. KOOL SUBLIMITY 1 CHESTER HIZON / SED / DH 0 - 0 - 1 1
MS GF TIMBAO MARCO SISON 0 - 0 - 1 1
MS GF TIMBAO 2 MARCO SISON 0 - 1 - 0 1
MUSANGLAWIN GAMEFARM ARSENIO SORONIO 0 - 1 - 0 1
NEGRO JJB DIMASALANG AMCO PAOLO CRISOSTOMO / RR 0 - 1 - 0 1
PB CENTURY PRIME BORDONES / AM / PADS 0 - 1 - 0 1
PH KALIWETE ASB GF / RAFFY ZAIDE - 1 - 0 1
POPOY RHELLIE PALUMPON 1 - 0 - 0 1
PWT MASTER B VICTOR MARIANO 0 - 1 - 0 1
R2J AREZA FEB. 27 1 - COCK SPC JR RABARA / D. AREZA 0 - 1 - 0 1
R2J AREZA FEB. 27 1 - COCK SPC / LASEA JAYZE JR RABARA / D. AREZA / LJ VILLARIN 0 - 0 - 1 1
RABATITAT STA. CRUZ 2 BOBBIT PLES / LETLET 1 - 0 - 0 1
RAWLANDZ STOCK FARM 1 MONCHING MEDALLA + RPB 0 - 1 - 0 1
RAWLANDZ STOCK FARM 2 MONCHING MEDALLA + RPB 0 - 1 - 0 1
RAWLANDZ STOCK FARM III MONCHING MEDALLA + RPB 0 - 0 - 1 1
RED BEE SAP STRIKER LEO ARIEL ROBLES / GIE BORABIEN 0 - 1 - 0 1
REDBULL B ATTY. CARLOS TUMPALAN 0 - 1 - 0 1
REDBULL D ATTY. CARLOS TUMPALAN 0 - 1 - 0 1
REDBULL E ATTY. CARLOS TUMPALAN 0 - 1 - 0 1
RJ RASTAG JURRY TAGNIA / R.T 0 - 1 - 0 1
RMMR AIM HIGH RICHIE ROBES / BOY SAN PEDRO / BARRY BARICAR 0 - 0 - 1 1
RUFF CREEK / BUENAS DIAS OSCAR JOSON / PETE BUENDIA 0 - 1 - 0 1
STA. MARIA HILLS / GOLDENWINGS PAUL GARCIA / NOLI MONARES 0 - 0 - 1 1
STARLIGHT AMBOY / BEBOT TAN 0 - 0 - 1 1
THREE KINGS BAUTISTA BROTHERS 0 - - 1 1
THREE KINGS 1 BAUTISTA BROTHERS 0 - 0 - 1 1
TRIPLE A STRIKER 1 MARLON MATIAS 0 - 0 - 1 1
TRIPLE A STRIKER 2 MARLON MATIAS 0 - 1 - 0 1
UFO AVIVA ENGR RENE MITRA / ALBERT LIM 0 - 0 - 1 1
UFO AVIVA 2 ENGR. RENE MITRA / ALBERT LIM 0 - 0 - 1 1
VIVA ESPANA GENGEN ARAYATA / BABY CANILLAS 0 - 0 - 1 1
WWW.ULTIMATESABONG.COM TR AND JAHN GLORIA 1 - 0 - 0 1
BOYONG CD / BOY MONTANO 0.5 - 0 - 0 0.5
DIMASALANG / RB BASILAN PAOLO CRISOSTOMO / RONALD & RANDOLF CLARK BARANDINO 0.5 - 0 - 0 0.5
GUINAYANGAN ULTIMA JM / EA / RT 0 - 0 - 0.5 0.5
KD WINDJAMMER GS SENOR 2 KEVIN & JODI DIMAYUGA 0 - 0 - 0.5 0.5
MUSANGLAWIN SAN JUAN BATANGAS ARSENIO SORONIO 0.5 - 0 - 0 0.5
RSM FB BATANG TONDO RED REY MORLA 0.5 - 0 - 0 0.5
RST JURRY TAGNIA - 0 - 0.5 0.5
SIKAT NG ARAW JUN OLIVEROS / CHARLIE CARLOS 0 - 0 - 0.5 0.5
T. R. B. T SALBAHE BEBOT TAN / TITO REYES 0.5 - 0 - 0 0.5
THE GOODBOYS / LM CHICO LEEM MALABANAN / EZI / RP 0 - 0 - 0.5 0.5
VRF GAMEFARM ED MALASAGA / ROLY ORONAN 0.5 - 0 - 0 0.5
:) SMILEY CHITO POLINTAN 0 - 0 - 0 0
ALAN @ PADS ALAN MOJAR / PADS / PB 0 - 0 - 0 0
ANITO 4 DON MAURO PRIETO / CESAR TAN 0 - 0 - 0 0
AOW EDWIN BUENO 0 - 0 - 0 0
BLUE WAVE 2 FG 0 - 0 - 0 0
BM DUHAT CD / BOY MONTANO 0 - 0 - 0 0
BMJ SMC 5-COCK FEB 16-1 JAIME GAMILLA 0 - 0 - 0 0
BOHEMIAN RHAPSODY KD 0 - 0 - 0 0
CHRIS PURPLE 1 CHRISTOPHER SIOSON 0 - 0 - 0 0
GOLDENWINGS / UK NOLI MONARES 0 - 0 - 0 0
HILLTOP S P C GF FLOREZEN BELEN 0 - 0 - 0 0
INSHAALAH / ASP STRIKER 1 RUEL LIZARDA / GIE BORABIEN 0 - 0 - 0 0
JAC84 NHELVIN HENAVI 0 - 0 - 0 0
JARSEN HGM 0 - 0 - 0 0
JMC MOST TRUSTED / BEXAN XP MARK ARGUAS 0 - 0 - 0 0
JRS-3 BATCH 65 ENGR. JUN SEVILLA 0 - 0 - 0 0
KAMI NAMAN TR AND ALLEN 0 - 0 - 0 0
KOBE BRYANT LOMI HAUS AMBER MONTALES 0 - 0 - 0 0
LONGHAIR / ERIZ ARSENIO SORONIO 0 - 0 - 0 0
PAWIS DAGAT JAMES M. FARIOLEN / RAMON S. VILLANUEVA III 0 - 0 - 0 0
RAPUK RAPUK CD / MIKE RUBIO 0 - 0 - 0 0
REDBULL A ATTY. CARLOS TUMPALAN 0 - 0 - 0 0
RGA ARCHITECTURE STUDIO / RBU CONSTRUCTION ARCH. RICH / ARCH. JOHN LUMDANG / THEO 0 - 0 - 0 0
RGM MERRY CHRISTMAS ROD MAGPANTAY / RENE MAGLANA 0 - 0 - 0 0
SPARTANS RB REY BRIONES 0 - 0 - 0 0
SWEET KOLOKOY RYAN PINON 0 - 0 - 0 0
TANAUAN ACES JESS CARANDANG / KEVIN DIMAYUGA 0 - 0 - 0 0
TIGER 29 KUYA TOM / JRA / IRA MORELLO / JHUN REYES 0 - 0 - 0 0
TR ORAGON TENG RANOLA 0 - 0 - 0 0

UNDER CONSTRUCTION

Match Sheet is Not Available this time

  • Days

  • Hours

  • Minutes

  • Seconds

MATCH SHEET

NO
RED
VS
WHITE
RESULT
ENTRY NAME
WT
WB
WB
ENTRY NAME
WT
1
KMC KOBIE
KMC / KOWEN / KOBIE
1925
GA3905
1 - 0
IV6074
DIMASALANG TIGER 29 2
PAOLO CRISOSTOMO
1925
2
PH KALIWETE
ASB GF / RAFFY ZAIDE
1750
BAK GA3576
-
DIG 051398
RST
JURRY TAGNIA
1750
3
TATAY REY GREENGOLD TRES
ROD ADVINCULA / REY BRIONES
1750
BAKGE 5719
1 - 0
HG 5078
LONGHAIR / ERIZ
ARSENIO SORONIO
1755
4
VRF GAMEFARM
ED MALASAGA / ROLY ORONAN
1800
HG 8797
0.5 - 0.5
HG 8059
MJ KING TIGERS 28
PM / MA / RP
1815
5
VICTORY D FARM
VAL DIZON
1815
BAK HB66585
1 - 0
BAK HK8275
ASSAULT / R2J AREZA FEB 27, 1-COCK SPC
MIGZ CARMONA / R.RABARA / D. AREZA
1820
6
REDBULL E
ATTY. CARLOS TUMPALAN
1830
DIG 301315
0 - 1
DIG 063494
BCR / NMR VICTORY 2018 BLACKROOSTER GF
ROBERT REBOTICA / KENNY LIMJOCO / NOE REVILLA
1835
7
JTQ NINJA
ROBIN DY / JEFF QUE / ESPINO BROS
1850
BAK FY5012
1 - 0
DIG 606768
HBD OCA
JP MEDINA
1855
8
DIMASALANG / RB BASILAN GF
PAOLO CRISOSTOMO / RANDOLF CLARK BARANDINO
2015
WB 3328
1 - 0
DIG 328
UFO AVIVA 2
ENGR. RENE MITRA / ALBERT LIM
2025
9
SAN CARLOS / CHIKA BABES SIKAT NG ARAW 3
CHARLIE CARLOS / DOC TUAZON
1895
DIG 044091
0 - 1
BAK FZ0952
BST / KATY
BOY TOLENTINO / COL KATY
1895
10
BOSS BROTHERS 6
ALLEN LIM
1975
BAK ID6570
0 - 1
HD 2403
KC FANTASTIC
JUN GUIA / CHITO POLINTAN
1980
11
ALAN @ PADS
ALAN MOJAR / PADS / PB
2115
DIG 067373
0 - 1
BAK HV6294
SVF BILUSO NTB-GUMACA
ZANDRO CASTRILLO / ENGR. NOMER BANAL
2115
12
ROLIL / LONGHAIR
ROLLY MONTALES / ARSENIO SORONIO
1910
FY2629
1 - 0
BAK 5051
GOLDEN NINJA
DOC MEL GARRIDO / JEFF QUE
1905
13
AVIATOR GAMEFARM
SONNY CRUZ / THEO FORTE / HENRY CHUA / RYAN PINON / RODEL BORJA
1880
DIG 607948
0 - 1
BAK GA3651
PURPLE HAZE
ASB GF
1885
14
KMC KOWEN
KMC / KOWEN / KOBIE
2040
GA3937
0 - 1
BAK GK6532
PAG ASA GOLD / BUENAS
ATTY. BONI CRUZ / PETE BUENDIA
2035
15
KATYS FARM
BOY TOLENTINO / COL KATY
2060
DIG 640381
0 - 1
IE8382
CASEY
EM / AA / RP / RB
2070
16
VIVA ESPANA
GENGEN ARAYATA / BABY CANILLAS
2150
ID2254
0 - 1
WB 0796
ARAMAC GF 888 / RB BASILAN GF
RANDOLF CLARK BARANDINO / EINAR MACAPAGAL
2160
17
ILOKANOS WARRIOR
REN CASTRO AND RENE SANTOS
1975
DIG 379278
0 - 1
HW1669
SAN CARLOS / CHIKA BABES SIKAT NG ARAW 2
CHARLIE CARLOS / DOC TUAZON
1975
18
PB CENTURY
PRIME BORDONES / AM / PADS
1990
DIG 067423
0 - 1
WB 592451
BADA BRGY. DELA PAZ
MONET / ARNIE
2000
19
DIANA GOLDBAR SPEED FORCE BUKIDNON 3
ANTONIO ALERIA
1925
FY1517
1 - 0
BAK ID6559
BOSS BROTHERS 5
ALLEN LIM
1925
20
TR ORAGON
TENG RANOLA
2080
DIG 189174
0 - 1
BAK FZ0949
BST / KATY
BOY TOLENTINO / COL KATY
2080
21
SVF BILUSO NTB-GUMACA
ZANDRO CASTRILLO / ENGR. NOMER BANAL
2170
BAK HV6334
0 - 1
WB
JOKER
JOKER
2170
22
TATAY REY GREENGOLD TRES
ROD ADVINCULA / REY BRIONES
1885
BAKGE 5747
1 - 0
FY7800
BOHEMIAN RHAPSODY
KD
1890
23
JJB SP WARRIOR
JON LASCO / JUN BALATBAT / GLENN GERMAN
1920
IZ0668
0 - 1
BAK GA3698
PURPLE HAZE
ASB GF
1920
24
JRS-3 BATCH 65
ENGR. JUN SEVILLA
1945
DIG 889833
0 - 1
HS5230
KMC KOWEN
KMC / KOWEN / KOBIE
1950
25
THREE KINGS 1
BAUTISTA BROTHERS
1840
BAH HC3127
0 - 1
BAK HB6614
VICTORY D FARM
VAL DIZON
1840
26
VRF GAMEFARM
ED MALASAGA / ROLY ORONAN
1980
HG 8773
0 - 1
BAK ID6628
BOSS BROTHERS 5
ALLEN LIM
1980
27
DIMASALANG TIGER 29 2
PAOLO CRISOSTOMO
1890
WB 199700
1 - 0
DIG 051822
RST
JURRY TAGNIA
1890
28
ASSAULT / R2J AREZA FEB 27, 1-COCK SPC
MIGZ CARMONA / R.RABARA / D. AREZA
1950
BAK FY8890
0 - 1
DIG 640471
KATYS FARM
BOY TOLENTINO / COL KATY
1950
29
LONGHAIR / ERIZ
ARSENIO SORONIO
1910
HG 4899
0 - 1
DIG 379326
ILOKANOS WARRIOR
REN CASTRO AND RENE SANTOS
1910
30
PAG ASA GOLD / BUENAS
ATTY. BONI CRUZ / PETE BUENDIA
1910
BAK GK6518
0 - 1
DIG 606770
HBD OCA
JP MEDINA
1910
31
CASEY
EM / AA / RP / RB
1980
IE8442
0 - 1
HW1687
SAN CARLOS / CHIKA BABES SIKAT NG ARAW 2
CHARLIE CARLOS / DOC TUAZON
1985
32
REDBULL E
ATTY. CARLOS TUMPALAN
2010
DIG 301247
1 - 0
FZ3909
DIANA GOLDBAR SPEED FORCE BUKIDNON 3
ANTONIO ALERIA
2005
33
VIVA ESPANA
GENGEN ARAYATA / BABY CANILLAS
2140
ID2081
0 - 1
WB 0767
DIMASALANG / RB BASILAN GF
PAOLO CRISOSTOMO / RANDOLF CLARK BARANDINO
2150
34
AVIATOR GAMEFARM
SONNY CRUZ / THEO FORTE / HENRY CHUA / RYAN PINON / RODEL BORJA
1950
DIG 256434
1 - 0
SAL 177072
UFO AVIVA 2
ENGR. RENE MITRA / ALBERT LIM
1950
35
PB CENTURY
PRIME BORDONES / AM / PADS
1950
DIG 067395
1 - 0
FY2627
ROLIL / LONGHAIR
ROLLY MONTALES / ARSENIO SORONIO
1950
36
BOHEMIAN RHAPSODY
KD
1895
FY7687
0 - 1
DIG 063507
BCR / NMR VICTORY 2018 BLACKROOSTER GF
ROBERT REBOTICA / KENNY LIMJOCO / NOE REVILLA
1895
37
SAN CARLOS / CHIKA BABES SIKAT NG ARAW 3
CHARLIE CARLOS / DOC TUAZON
2075
DIG 044083
0.5 - 0.5
BAK FY4988
JTQ NINJA
ROBIN DY / JEFF QUE / ESPINO BROS
2080
38
BOSS BROTHERS 6
ALLEN LIM
1935
BAK ID6545
0.5 - 0.5
DIG 051373
RST
JURRY TAGNIA
1945
39
JRS-3 BATCH 65
ENGR. JUN SEVILLA
2035
DIG 487061
0 - 1
BAK GX6814
PH KALIWETE
ASB GF / RAFFY ZAIDE
2040
40
GOLDEN NINJA
DOC MEL GARRIDO / JEFF QUE
1865
BAK 5105
1 - 0
WB 0865
ARAMAC GF 888 / RB BASILAN GF
RANDOLF CLARK BARANDINO / EINAR MACAPAGAL
1865
41
KMC KOBIE
KMC / KOWEN / KOBIE
1970
GA3870
0 - 1
IZ0695
JJB SP WARRIOR
JON LASCO / JUN BALATBAT / GLENN GERMAN
1970
42
KC FANTASTIC
JUN GUIA / CHITO POLINTAN
2030
HD 2315
1 - 0
FZ3654
DIANA GOLDBAR SPEED FORCE BUKIDNON 3
ANTONIO ALERIA
2035
43
SVF BILUSO NTB-GUMACA
ZANDRO CASTRILLO / ENGR. NOMER BANAL
2095
BAK HV6405
1 - 0
DIG 301240
REDBULL E
ATTY. CARLOS TUMPALAN
2100
44
BADA BRGY. DELA PAZ
MONET / ARNIE
2050
WB 592442
1 - 0
DIG 188984
TR ORAGON
TENG RANOLA
2050
45
MJ KING TIGERS 28
PM / MA / RP
1975
HG 8147
1 - 0
HW1684
SAN CARLOS / CHIKA BABES SIKAT NG ARAW 2
CHARLIE CARLOS / DOC TUAZON
1975
46
BCR / NMR VICTORY 2018 BLACKROOSTER GF
ROBERT REBOTICA / KENNY LIMJOCO / NOE REVILLA
1765
DIG 063506
0 - 1
BAKGE 5929
TATAY REY GREENGOLD TRES
ROD ADVINCULA / REY BRIONES
1795
47
ARAMAC GF 888 / RB BASILAN GF
RANDOLF CLARK BARANDINO / EINAR MACAPAGAL
1950
WB 0777
1 - 0
DIG 067413
ALAN @ PADS
ALAN MOJAR / PADS / PB
1955
48
LONGHAIR / ERIZ
ARSENIO SORONIO
2040
HG 4796
0 - 1
BAK ID6597
BOSS BROTHERS 6
ALLEN LIM
2040
49
BADA BRGY. DELA PAZ
MONET / ARNIE
2090
WB 592430
1 - 0
DIG 380838
PH KALIWETE
ASB GF / RAFFY ZAIDE
2090
50
BST / KATY
BOY TOLENTINO / COL KATY
2065
BAK FZ0867
1 - 0
FY7682
BOHEMIAN RHAPSODY
KD
2075
51
ILOKANOS WARRIOR
REN CASTRO AND RENE SANTOS
2110
DIG 379356
0 - 1
BAK FY4999
JTQ NINJA
ROBIN DY / JEFF QUE / ESPINO BROS
2110
52
SAN CARLOS / CHIKA BABES SIKAT NG ARAW 3
CHARLIE CARLOS / DOC TUAZON
2070
DIG 044145
1 - 0
BAK HC31331
THREE KINGS 1
BAUTISTA BROTHERS
2080
53
KC FANTASTIC
JUN GUIA / CHITO POLINTAN
2045
HD 2365
1 - 0
IE8378
CASEY
EM / AA / RP / RB
2045
54
DIMASALANG / RB BASILAN GF
PAOLO CRISOSTOMO / RANDOLF CLARK BARANDINO
2135
WB 7234
0 - 1
GA4062
KMC KOWEN
KMC / KOWEN / KOBIE
2125
55
VICTORY D FARM
VAL DIZON
1890
BAK HB6589
1 - 0
BAK HR2586
PB CENTURY
PRIME BORDONES / AM / PADS
1890
56
GOLDEN NINJA
DOC MEL GARRIDO / JEFF QUE
1920
BAK 5020
1 - 0
HG 8775
VRF GAMEFARM
ED MALASAGA / ROLY ORONAN
1920
57
ROLIL / LONGHAIR
ROLLY MONTALES / ARSENIO SORONIO
1800
FY2720
1 - 0
DIG 606802
HBD OCA
JP MEDINA
1800
58
ASSAULT / R2J AREZA FEB 27, 1-COCK SPC
MIGZ CARMONA / R.RABARA / D. AREZA
1860
BAK FY8993
1 - 0
BAK HG3669
AVIATOR GAMEFARM
SONNY CRUZ / THEO FORTE / HENRY CHUA / RYAN PINON / RODEL BORJA
1865
59
PAG ASA GOLD / BUENAS
ATTY. BONI CRUZ / PETE BUENDIA
1960
BAK GK6556
1 - 0
BAK HK2584
JRS-3 BATCH 65
ENGR. JUN SEVILLA
1955
60
TR ORAGON
TENG RANOLA
1930
DIG 189208
0 - 1
GA3975
KMC KOBIE
KMC / KOWEN / KOBIE
1935
61
DIMASALANG TIGER 29 2
PAOLO CRISOSTOMO
2130
IV5193
0 - 1
ID2045
VIVA ESPANA
GENGEN ARAYATA / BABY CANILLAS
2140
62
BOSS BROTHERS 5
ALLEN LIM
1985
BAK ID6636
0 - 1
DIG 931
UFO AVIVA 2
ENGR. RENE MITRA / ALBERT LIM
1990
63
ALAN @ PADS
ALAN MOJAR / PADS / PB
1855
DIG 067442
0 - 1
BSAK HC3138
THREE KINGS 1
BAUTISTA BROTHERS
1860
64
MJ KING TIGERS 28
PM / MA / RP
1980
HG 8180
0 - 1
BAK 3657
PURPLE HAZE
ASB GF
1990
65
KATYS FARM
BOY TOLENTINO / COL KATY
1875
DIG 640467
1 - 0
IZ0781
JJB SP WARRIOR
JON LASCO / JUN BALATBAT / GLENN GERMAN
1875