SCORE SHEET

ENTRY NAME BREEDER NAME
POINTS
TOTAL
3 JGL GF BOBOY LOPEZ 1 - 1 - 1 3
656 GALOS RICHER MOLDEZ 1 - 1 - 1 3
ABS 25 1 ARIEL SALINAS 1 - 1 - 1 3
CASEY GF 1 EZI MANLOLOYO / APOL ARDINA / RIAN PAPILLA 1 - 1 - 1 3
CASEY GF 2 EZI MANLOLOYO / APOL ARDINA / RIAN PAPILLA 1 - 1 - 1 3
JJB LENMAN CC JUN BALATBAT LENMAN / CRIS CO 1 - 1 - 1 3
JPNK GAMEFARM ROBERTO DONES 1 - 1 - 1 3
KAI BADONG RYAN JUN SOSA / BHENG / RYAN 1 - 1 - 1 3
KAI TOTO RB JUN SOSA / RB /TOTO 1 - 1 - 1 3
PARATUT 3RDY LUIS YUSI 1 - 1 - 1 3
UCBA 1 JUN SOSA 1 - 1 - 1 3
ARROW COMBINER ANGELINO CAYAO 1 - 0.5 - 1 2.5
DHT GOODWOOD HILBERT CRISOSTOMO 1 - 0.5 - 1 2.5
ESJ GF EMIL SAN JUAN 1 - 0.5 - 1 2.5
JEP GF (TMCCC) JEP COLORADO 0.5 - 1 - 1 2.5
KAI KYLE LHEAN JUN SOSA / LAYA 1 - 1 - 0.5 2.5
MOHAWK DEO ALLAN MORENO 1 - 0.5 - 1 2.5
PURPPLE HAZE ASB GF 0.5 - 1 - 1 2.5
AC-GREEN/ARVIN 725 ARMANDO MAGNO 0 - 1 - 1 2
ALAS TRECE ENGR PRIMO VINZON 1 - 1 - 0 2
BBC LUMBANG GBR GARY CENTOS / BONG CORONEL / REY 1 - 0 - 1 2
BLACK OPS GF CHRISTOPHER AQUINO 0 - 1 - 1 2
BRGY SANTA ISABEL NAP & SMOKEY ENCARNACION 1 - 0 - 1 2
CARLOS MATTEO GIL ALMANZOR 0 - 1 - 1 2
CAVITE 1 GENGEN ARAYATA 0 - 1 - 1 2
CENTER HILL SHOWTIME 2 JOHNNY MOORE / JOHN SEINER / D BIG GUY / DR 1 - 1 - 0 2
DREAMBIG ANTHONY ANTIOJO / JUN ASTILLA 1 - 0 - 1 2
FREELANCER SONNY RECOSAR 0 - 1 - 1 2
GOOD FORTUNE DABARKADS GF BHOGIE VILLANUEVA 1 - 1 - 0 2
HULA DISCOVERY HENRY CHUA 1 - 0 - 1 2
J.C.O/THUNDER BEE ATTY. ART DE CASTRO 1 - 0 - 1 2
KAGUSANG/4412 MANOLITO MOJICA 0 - 1 - 1 2
KAI RB TOTO JUN SOSA / RB /TOTO 1 - 0 - 1 2
KAI SARAP BUHAY JUN SOSA / NOEL V 1 - 1 - 0 2
KUMANDER BALWEG EDDIE PERLADO 1 - 0 - 1 2
LAKAS DAGAT JAMES FARIOLEN 0 - 1 - 1 2
LMM CHICO GAMEFARM LEEM M. MALABANAN 1 - 0 - 1 2
LONGWOOD LEJOS DANTE GONZALEZ 0 - 1 - 1 2
OKIDOK GAMEFARM ANTHONY SAN JUAN 1 - 1 - 0 2
PAWIS DAGAT JAMES FARIOLEN 1 - 1 - 0 2
RABATITAT THUNDER BEE BOBBIT PLES / ATTY ART DE CASTRO 1 - 1 - 0 2
RBB ROOSTER GAMEFARM RIZALDY BALLE 1 - 0 - 1 2
RHOAN VELEZ/D' FLOATING STEEL ROEL VELEZ 0 - 1 - 1 2
RM/SENIOR VICENTE ROMMEL MANALO 0 - 1 - 1 2
RS SILANG REY SANTOS 0 - 1 - 1 2
UCBA 4 CALOY AND LEO 1 - 1 - 0 2
WHITEHAWK GF EDWIN ABID JR 0 - 1 - 1 2
WRJ GF WARREN BOCALAN / NELSON FAUSTINO 0 - 1 - 1 2
ZACHARY NESTER ATACADOR 1 - 1 - 0 2
5 BROS DOC RONNIE MAGBALON / ALVIN BAGO 1 - 0 - 0.5 1.5
BRGY RATRATAN LITO PINPIN 0.5 - 0 - 1 1.5
CAVITE 3 GENGEN ARAYATA 0 - 0.5 - 1 1.5
EMGF EDGAR MALIGAYA 0.5 - 1 - 0 1.5
PANGGA GF TEDDY DITCHELLA / ROGER ALFARO 1 - 0.5 - 0 1.5
RCT GF 888 ROGER TAMPOC 1 - 0.5 - 0 1.5
UCBA 2 JUN SOSA / ALAN CHUA 1 - 0 - 0.5 1.5
A&D GF GENEROSO SOSO / DANILO VELASCO 0 - 0 - 1 1
ABS 25 2 ARIEL SALINAS 1 - 0 - 0 1
AMULET GF ROLAN MOJELIO 1 - 0 - 0 1
ARAMAC GF 888 EINAR MACAPAGAL 0 - 0 - 1 1
ARIES/DOUBLE VISION/JEP G JEP COLORADO 0 - 1 1
AVOCADOS GAMEFARM RONAN ROXAS 1 - 0 - 0 1
BALASIK 999 BERT CHAVEZ 0 - 0.5 - 0.5 1
BG WARRIORS EGA BOYET GALINDO / ALEX ARCE 0 - 1 - 0 1
CENTER HILL SHOWTIME 1 JOHNNY MOORE / JOHN SEINER / D BIG GUY / DR 0 - 0 - 1 1
CNP SKCS GF CRIS PEREA 1 - 0 - 0 1
DBS BETH ARANTON DOMINADOR SORIANO 0.5 - 0.5 - 0 1
DOUBLE A 1 JOEL OCSENA / A LAGDAMEO 1 - 0 - 0 1
DOUBLE J STO NINO JEFFREY RODRIGUEZ 0 - 0 - 1 1
GEGAR FARM GERALD GARCIA 0 - 0 - 1 1
GOOD FORTUNE BEAR GF BHOGIE VILLANUEVA 1 - 0 - 0 1
GOOD FORTUNE GF BHOGIE VILLANUEVA 0 - 0 - 1 1
ILUBA 2 MARK & NOY AGNER 0 - 1 - 0 1
ISANG BAGSAK RONILO DONEZA 0 - 0 - 1 1
KAI LHEAN KYLE JUN SOSA / LAYA 0 - 0 - 1 1
KAI NOEL MARVIN JUN SOSA / NOEL / MARVIN 0 - 0 - 1 1
KARKARR CARDING BRIZUELA 0 - 1 - 0 1
LHM CHICO GAMEFARM LEEM M. MALABANAN 0 - 1 - 0 1
MANGOLANE SEGUNDO JON DINO DE VEYRA 1 - 0 - 0 1
SEPIK BB 0 - 1 - 0 1
TERE TERE RODRIGUEZ 1 - 0 1
UCBA TREAS PRES JUN SOSA / GENGEN ARAYATA 0 - 1 - 0 1
UCBA TREAS VP JUN SOSA / ALAN CHUA 0 - 1 - 0 1
UHQ 144 GF 2 JESSYMIN RAQUID 1 - 0 - 0 1
WAG KANG DADAING MICHAEL AYANGCO 0 - 1 - 0 1
WAG KANG DADAING 2 MICHAEL AYANGCO 0 - 1 - 0 1
CAVITE 2 GENGEN ARAYATA 0 - 0.5 - 0 0.5
MANGOLANE JON DINO DE VEYRA 0 - 0.5 - 0 0.5
NAPASUBO LANG HENRY CHUA / ACE 0 - 0 - 0.5 0.5
PRINCESS ELISHA RENE GUTIERREZ 0.5 - 0 - 0 0.5
ACE STAR GF ROLANDO MATIAG 0 - 0 - 0 0
ARC GF KING A ARTHUR CAPADA 0 - 0 - 0 0
ARIES/DOUBLE VISION/JEP GF JEP COLORADO 0 0
AVS RAGATAN ABNER SALONGA 0 - 0 - 0 0
BNY BF CORNELIO DE SAGUN / BENNY SIERRA 0 - 0 - 0 0
DOUBLE A 2 JOEL OCSENA / A LAGDAMEO 0 - 0 - 0 0
HIGHLANDERS LLYOD PAGTAKHAN 0 - 0 - 0 0
ILUBA 1 MARK & NOY AGNER 0 - 0 - 0 0
KAI RYAN BADONG JUN SOSA / BHENG / RYAN 0 - 0 - 0 0
MOHAWK PJ ALLAN MORENO 0 - 0 - 0 0
SCIRE GF TMCCC DING HERRERA 0 - 0 - 0 0
TEAM PANGAHAS JUPITER / APOLLO CREENCIA 0 - 0 - 0 0
TIGER 29 IRA MORELLO 0 - 0 - 0 0
UCBA 3 DING HERERA / JUN SOSA 0 - 0 - 0 0
UHQ 144 GF 1 JESSYMIN RAQUID 0 - 0 - 0 0

UNDER CONSTRUCTION

Match Sheet is Not Available this time

  • Days

  • Hours

  • Minutes

  • Seconds

MATCH SHEET

NO
RED
VS
WHITE
RESULT
ENTRY NAME
WT
WB
WB
ENTRY NAME
WT
1
A&D GF
GENEROSO SOSO / DANILO VELASCO
1985
IF3186
0 - 1
ID3110
KAI BADONG RYAN
JUN SOSA / BHENG / RYAN
1970
2
CASEY GF 2
EZI MANLOLOYO / APOL ARDINA / RIAN PAPILLA
1860
IE2807
1 - 0
HH7991
WRJ GF
WARREN BOCALAN / NELSON FAUSTINO
1865
3
PAWIS DAGAT
JAMES FARIOLEN
2040
ID7571
1 - 0
ID2887
KAI RYAN BADONG
JUN SOSA / BHENG / RYAN
2030
4
MANGOLANE SEGUNDO
JON DINO DE VEYRA
1735
IE2158
1 - 0
FY2919
LHM CHICO GAMEFARM
LEEM M. MALABANAN
1735
5
RHOAN VELEZ/D' FLOATING STEEL
ROEL VELEZ
2175
HQ5346
0 - 1
UC3133
ZACHARY
NESTER ATACADOR
2170
6
PANGGA GF
TEDDY DITCHELLA / ROGER ALFARO
1875
HJ1475
1 - 0
IE0252
UCBA 3
DING HERERA / JUN SOSA
1880
7
CASEY GF 1
EZI MANLOLOYO / APOL ARDINA / RIAN PAPILLA
2080
IE8433
1 - 0
IF2839
ISANG BAGSAK
RONILO DONEZA
2085
8
GOOD FORTUNE DABARKADS GF
BHOGIE VILLANUEVA
2000
HV9580
1 - 0
ID7555
LAKAS DAGAT
JAMES FARIOLEN
2005
9
MANGOLANE
JON DINO DE VEYRA
2035
UC11543
0 - 1
ID3062
TERE
TERE RODRIGUEZ
2035
10
LMM CHICO GAMEFARM
LEEM M. MALABANAN
1895
FY2889
1 - 0
ID2351
CAVITE 3
GENGEN ARAYATA
1910
11
ESJ GF
EMIL SAN JUAN
1940
IZ2557
1 - 0
IE0900
ARAMAC GF 888
EINAR MACAPAGAL
1945
12
CASEY GF 2
EZI MANLOLOYO / APOL ARDINA / RIAN PAPILLA
1700
IE2809
1 - 0
ID3478
UCBA TREAS PRES
JUN SOSA / GENGEN ARAYATA
1700
13
GOOD FORTUNE DABARKADS GF
BHOGIE VILLANUEVA
1850
HV9564
1 - 0
IF2109
BALASIK 999
BERT CHAVEZ
1850
14
MANGOLANE
JON DINO DE VEYRA
2045
UC11539
0.5 - 0.5
HJ1796
PANGGA GF
TEDDY DITCHELLA / ROGER ALFARO
2045
15
TIGER 29
IRA MORELLO
2165
IV5922
0 - 1
ID3063
KAI BADONG RYAN
JUN SOSA / BHENG / RYAN
2160
16
A&D GF
GENEROSO SOSO / DANILO VELASCO
2010
IF3189
0 - 1
FY2832
LHM CHICO GAMEFARM
LEEM M. MALABANAN
2010
17
BALASIK 999
BERT CHAVEZ
1990
IF2055
0.5 - 0.5
IF4009
CAVITE 3
GENGEN ARAYATA
1985
18
WRJ GF
WARREN BOCALAN / NELSON FAUSTINO
1865
HH8088
1 - 0
ID2864
KAI RYAN BADONG
JUN SOSA / BHENG / RYAN
1865
19
MANGOLANE SEGUNDO
JON DINO DE VEYRA
1910
IE2144
0 - 1
IE8393
CASEY GF 1
EZI MANLOLOYO / APOL ARDINA / RIAN PAPILLA
1900
20
ARAMAC GF 888
EINAR MACAPAGAL
1820
IE0903
0 - 1
ID2330
CAVITE 3
GENGEN ARAYATA
1830
21
PAWIS DAGAT
JAMES FARIOLEN
1940
ID7522
1 - 0
ID3969
UCBA TREAS VP
JUN SOSA / ALAN CHUA
1940
22
BALASIK 999
BERT CHAVEZ
2050
IF2026
0.5 - 0.5
FY5557
ESJ GF
EMIL SAN JUAN
2050
23
ZACHARY
NESTER ATACADOR
1990
UC3162
1 - 0
FY2932
LMM CHICO GAMEFARM
LEEM M. MALABANAN
1990
24
CASEY GF 2
EZI MANLOLOYO / APOL ARDINA / RIAN PAPILLA
1810
IE2808
1 - 0
IF2831
ISANG BAGSAK
RONILO DONEZA
1790
25
LAKAS DAGAT
JAMES FARIOLEN
2080
ID7577
1 - 0
UC5904
UCBA 3
DING HERERA / JUN SOSA
2065
26
MANGOLANE
JON DINO DE VEYRA
1970
UC11597
0 - 1
ID2959
UCBA TREAS VP
JUN SOSA / ALAN CHUA
1960
27
PANGGA GF
TEDDY DITCHELLA / ROGER ALFARO
2010
HJ1493
0 - 1
ID3019
UCBA TREAS PRES
JUN SOSA / GENGEN ARAYATA
2040
28
ZACHARY
NESTER ATACADOR
2180
UC3183
0 - 1
ID6229
UCBA 4
CALOY AND LEO
2190
29
GOOD FORTUNE DABARKADS GF
BHOGIE VILLANUEVA
1995
HV9573
0 - 1
HH7984
WRJ GF
WARREN BOCALAN / NELSON FAUSTINO
1995
30
LHM CHICO GAMEFARM
LEEM M. MALABANAN
1890
FY2934
0 - 1
ID3066
KAI BADONG RYAN
JUN SOSA / BHENG / RYAN
1895
31
TIGER 29
IRA MORELLO
2140
IF3463
0 - 1
ID6182
UCBA 4
CALOY AND LEO
2110
32
PAWIS DAGAT
JAMES FARIOLEN
1960
ID7566
0 - 1
IE8391
CASEY GF 1
EZI MANLOLOYO / APOL ARDINA / RIAN PAPILLA
1950
33
RHOAN VELEZ/D' FLOATING STEEL
ROEL VELEZ
1930
HQ5433
1 - 0
ID2866
KAI RYAN BADONG
JUN SOSA / BHENG / RYAN
1920
34
MANGOLANE SEGUNDO
JON DINO DE VEYRA
1855
IE2146
0 - 1
IF3195
A&D GF
GENEROSO SOSO / DANILO VELASCO
1855
35
ISANG BAGSAK
RONILO DONEZA
2145
IF3092
1 - 0
ID3879
UCBA TREAS VP
JUN SOSA / ALAN CHUA
2150
36
LMM CHICO GAMEFARM
LEEM M. MALABANAN
2200
FY2933
1 - 0
ID6237
UCBA 4
CALOY AND LEO
2200
37
ESJ GF
EMIL SAN JUAN
1925
IZ2552
1 - 0
UC5902
UCBA 3
DING HERERA / JUN SOSA
1915
38
TIGER 29
IRA MORELLO
2105
IF3485
0 - 1
ID7576
LAKAS DAGAT
JAMES FARIOLEN
2110
39
ARAMAC GF 888
EINAR MACAPAGAL
1825
IE0905
1 - 0
ID3464
UCBA TREAS PRES
JUN SOSA / GENGEN ARAYATA
1815
40
RHOAN VELEZ/D' FLOATING STEEL
ROEL VELEZ
2150
HQ5369
1 - 0
ID3026
TERE
TERE RODRIGUEZ
2180