SCORE SHEET

ENTRY NAME BREEDER NAME
POINTS
TOTAL
BBC LUMBANG GBR GARY CENTOS / BONG CORONEL / REY 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 6
GOOD FORTUNE DABARKADS GF BHOGIE VILLANUEVA 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 1 6
BLACK OPS GF CHRISTOPHER AQUINO 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 1 - 1 5
BRGY SANTA ISABEL NAP & SMOKEY ENCARNACION 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 1 5
HULA DISCOVERY HENRY CHUA 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 1 - 1 5
LAKAS DAGAT JAMES FARIOLEN 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 0 - 1 5
LMM CHICO GAMEFARM LEEM M. MALABANAN 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 1 5
LONGWOOD LEJOS DANTE GONZALEZ 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 1 5
ALAS TRECE ENGR. PRIMO VINZON 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 0 - 1 4
RHOAN VELEZ/D' FLOATING STEEL ROEL VELEZ 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 0 4
RS SILANG REY SANTOS 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 0 4
UCBA 4 CALOY AND LEO 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 0 - 1 4
WHITEHAWK GF EDWIN ABID JR 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0.5 3.5
ZACHARY NESTER ATACADOR 1 - 1 - 0 - 0.5 - 1 - 0 - 0 3.5
3 JGL GF BOBOY LOPEZ 1 - 1 - 1 3
656 GALOS RICHER MOLDEZ 1 - 1 - 1 3
ABS 25 1 ARIEL SALINAS 1 - 1 - 1 3
AC-GREEN/ARVIN 725 ARMANDO MAGNO 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 3
CALEB GF CLARK CALICDAN 1 - 1 - 1 3
CASEY GF 1 EZI MANLOLOYO / APOL ARDINA / RIAN PAPILLA 1 - 1 - 1 3
CASEY GF 2 EZI MANLOLOYO / APOL ARDINA / RIAN PAPILLA 1 - 1 - 1 3
DREAMBIG ANTHONY ANTIOJO / JUN ASTILLA 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 3
GREENHILL BAUTISTA BROS 1 - 1 - 1 3
JJB LENMAN CC JUN BALATBAT LENMAN / CRIS CO 1 - 1 - 1 3
JPNK GAMEFARM ROBERTO DONES 1 - 1 - 1 3
KAGUSANG/4412 MANOLITO MOJICA 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 3
KAI BADONG RYAN JUN SOSA / BHENG / RYAN 1 - 1 - 1 3
KAI RB TOTO JUN SOSA / RB / TOTO 1 - 0 - 1 - 0 - 0 - 0 - 1 3
KAI SARAP BUHAY JUN SOSA / NOEL V 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0 - 1 3
KAI TOTO RB JUN SOSA / RB /TOTO 1 - 1 - 1 3
PARATUT 3RDY LUIS YUSI 1 - 1 - 1 3
PAWIS DAGAT JAMES FARIOLEN 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0 - 1 3
RBB ROOSTER GAMEFARM RIZALDY BALLE 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 3
UCBA 1 JUN SOSA 1 - 1 - 1 3
ARROW COMBINER ANGELINO CAYAO 1 - 0.5 - 1 2.5
DHT GOODWOOD HILBERT CRISOSTOMO 1 - 0.5 - 1 2.5
ESJ GF EMIL SAN JUAN 1 - 0.5 - 1 2.5
JEP GF (TMCCC) JEP COLORADO 0.5 - 1 - 1 2.5
KAI KYLE LHEAN JUN SOSA / LAYA 1 - 1 - 0.5 2.5
MOHAWK DEO ALLAN MORENO 1 - 0.5 - 1 2.5
PURPLE HAZE ASB GF 0.5 - 0 - 1 - 1 2.5
PURPPLE HAZE ASB GF 0.5 - 1 - 1 2.5
ACE UP HENRY CHUA / ACE 1 - 0 - 1 2
CARLOS MATTEO GIL ALMANZOR 0 - 1 - 1 2
CAVITE 1 GENGEN ARAYATA 0 - 1 - 1 2
CAVITE V GENGEN ARAYATA 0 - 1 - 1 2
CENTER HILL SHOWTIME 2 JOHNNY MOORE / JOHN SEINER / D BIG GUY / DR 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0 - 0 2
CNP TRIPLE "C" CRIS PEREA 1 - 0 - 1 2
FREELANCER SONNY RECOSAR 0 - 1 - 1 2
J.C.O/THUNDER BEE ATTY. ART DE CASTRO 1 - 0 - 1 2
JJB JUN BALATBAT 0.5 - 1 - 0.5 2
KINAMBUD BONG VALLE 0 - 1 - 1 2
KUMANDER BALWEG EDDIE PERLADO 1 - 0 - 1 2
MACKY BOY LOUIE & KID 1 - 1 - 0 2
OKIDOK GAMEFARM ANTHONY SAN JUAN 1 - 1 - 0 2
RABATITAT THUNDER BEE BOBBIT PLES / ATTY ART DE CASTRO 1 - 1 - 0 2
RM/SENIOR VICENTE ROMMEL MANALO 0 - 1 - 1 2
TADHANA HENRY CHUA / BOZ DATZ 1 - 0 - 1 2
TEAM BAU NINO NOVERO 0 - 1 - 1 2
TIGER 29 1 IRA MORELLO 1 - 1 - 0 2
WRJ GF WARREN BOCALAN / NELSON FAUSTINO 0 - 1 - 1 2
5 BROS DOC RONNIE MAGBALON / ALVIN BAGO 1 - 0 - 0.5 1.5
BRGY RATRATAN LITO PINPIN 0.5 - 0 - 1 1.5
CARLOS MATEO CARLOS MATEO 1 - 0 - 0 - 0.5 1.5
CAVITE 3 GENGEN ARAYATA 0 - 0.5 - 1 1.5
EMGF EDGAR MALIGAYA 0.5 - 1 - 0 1.5
PANGGA GF TEDDY DITCHELLA / ROGER ALFARO 1 - 0.5 - 0 1.5
RCT GF 888 ROGER TAMPOC 1 - 0.5 - 0 1.5
RCT GF 888 1 ROGER TAMPOC 1 - 0.5 - 0 1.5
UCBA 2 JUN SOSA / ALAN CHUA 1 - 0 - 0.5 1.5
WOW NAMAN NINO NOVERO 0 - 1 - 0.5 1.5
A&D GF GENEROSO SOSO / DANILO VELASCO 0 - 0 - 1 1
ABS 25 2 ARIEL SALINAS 1 - 0 - 0 1
AMULET GF ROLAN MOJELIO 1 - 0 - 0 1
ARAMAC GF 888 EINAR MACAPAGAL 0 - 0 - 1 1
ARIES/DOUBLE VISION/JEP G JEP COLORADO 0 - 1 1
AVOCADOS GAMEFARM RONAN ROXAS 1 - 0 - 0 1
BALASIK 999 BERT CHAVEZ 0 - 0.5 - 0.5 1
BG WARRIORS EGA BOYET GALINDO / ALEX ARCE 0 - 1 - 0 1
CAVITE W GENGEN ARAYATA 1 - 0 - 0 1
CENTER HILL SHOWTIME 1 JOHNNY MOORE / JOHN SEINER / D BIG GUY / DR 0 - 0 - 1 1
CNP SKCS GF CRIS PEREA 1 - 0 - 0 1
D&G BLACK MAMBA BD / PG 0 - 0 - 1 1
DBS BETH ARANTON DOMINADOR SORIANO 0.5 - 0.5 - 0 1
DOUBLE A 1 JOEL OCSENA / A LAGDAMEO 1 - 0 - 0 1
DOUBLE J STO NINO JEFFREY RODRIGUEZ 0 - 0 - 1 1
GEGAR FARM GERALD GARCIA 0 - 0 - 1 1
GOOD FORTUNE BEAR GF BHOGIE VILLANUEVA 1 - 0 - 0 1
GOOD FORTUNE GF BHOGIE VILLANUEVA 0 - 0 - 1 1
ILUBA 2 MARK & NOY AGNER 0 - 1 - 0 1
ISANG BAGSAK RONILO DONEZA 0 - 0 - 1 1
KAI APRIL OJ JUN SOSA /OJ 1 - 0 - 0 1
KAI LHEAN KYLE JUN SOSA / LAYA 0 - 0 - 1 1
KAI NOEL MARVIN JUN SOSA / NOEL / MARVIN 0 - 0 - 1 1
KAI OJ APRIL JUN SOSA /OJ 1 - 0 - 0 1
KARKARR CARDING BRIZUELA 0 - 1 - 0 1
LHM CHICO GAMEFARM LEEM M. MALABANAN 0 - 1 - 0 1
LIPA FARMS ATTY. LUCIEN SAYUNO 1 - 0 - 0 1
MANGOLANE SEGUNDO JON DINO DE VEYRA 1 - 0 - 0 1
MCC 7 COCK JAN 23-31 A MANILA COCKERS CLUB 0 - 1 - 0 1
MCC 7 COCK JAN 23-31 B MANILA COCKERS CLUB 1 - 0 - 0 1
SEPIK BB 0 - 1 - 0 1
TERE TERE RODRIGUEZ 1 - 0 1
TOTL GREY BORGY ZOLETA 0 - 0 - 1 1
UCBA TREAS PRES JUN SOSA / GENGEN ARAYATA 0 - 1 - 0 1
UCBA TREAS VP JUN SOSA / ALAN CHUA 0 - 1 - 0 1
UHQ 144 GF 2 JESSYMIN RAQUID 1 - 0 - 0 1
USUAL SUSPECT RUSSEL BALOY 0 - 0 - 1 1
WAG KANG DADAING MICHAEL AYANGCO 0 - 1 - 0 1
WAG KANG DADAING 2 MICHAEL AYANGCO 0 - 1 - 0 1
WHITEHAWK GIO EDWIN ABID JR. 0 - 1 - 0 1
WOOD SLASHER 55C PABLO BOMBAN 0 - 1 - 0 1
YOYO FARM VIRGILIO BUTAWAN 0 - 1 - 0 1
CAVITE 2 GENGEN ARAYATA 0 - 0.5 - 0 0.5
MANGOLANE JON DINO DE VEYRA 0 - 0.5 - 0 0.5
NAPASUBO LANG HENRY CHUA / ACE 0 - 0 - 0.5 0.5
PRINCESS ELISHA RENE GUTIERREZ 0.5 - 0 - 0 0.5
ACE STAR GF ROLANDO MATIAG 0 - 0 - 0 0
ARC GF KING A ARTHUR CAPADA 0 - 0 - 0 0
ARIES/DOUBLE VISION/JEP GF JEP COLORADO 0 0
AVS RAGATAN ABNER SALONGA 0 - 0 - 0 0
BNY BF CORNELIO DE SAGUN / BENNY SIERRA 0 - 0 - 0 0
DOUBLE A 2 JOEL OCSENA / A LAGDAMEO 0 - 0 - 0 0
HIGHLANDERS LLYOD PAGTAKHAN 0 - 0 - 0 0
ILUBA 1 MARK & NOY AGNER 0 - 0 - 0 0
KAI RYAN BADONG JUN SOSA / BHENG / RYAN 0 - 0 - 0 0
MOHAWK PJ ALLAN MORENO 0 - 0 - 0 0
SCIRE GF TMCCC DING HERRERA 0 - 0 - 0 0
TEAM PANGAHAS JUPITER / APOLLO CREENCIA 0 - 0 - 0 0
TIGER 29 IRA MORELLO 0 - 0 - 0 0
TOTL RED BORGY ZOLETA 0 - 0 - 0 0
UCBA 3 DING HERERA / JUN SOSA 0 - 0 - 0 0
UHQ 144 GF 1 JESSYMIN RAQUID 0 - 0 - 0 0

UNDER CONSTRUCTION

Match Sheet is Not Available this time

  • Days

  • Hours

  • Minutes

  • Seconds

MATCH SHEET

NO
RED
VS
WHITE
RESULT
ENTRY NAME
WT
WB
WB
ENTRY NAME
WT
1
CENTER HILL SHOWTIME 2
JOHNNY MOORE / JOHN SEINER / D BIG GUY / DR
1935
GD5615
0 - 1
UC10631
LAKAS DAGAT
JAMES FARIOLEN
1940
2
RHOAN VELEZ/D' FLOATING STEEL
ROEL VELEZ
1985
HQ5410
0 - 1
IE6027
BLACK OPS GF
CHRISTOPHER AQUINO
1980
3
KAGUSANG/4412
MANOLITO MOJICA
2080
IF1198
1 - 0
ID3289
ALAS TRECE
ENGR. PRIMO VINZON
2080
4
BRGY SANTA ISABEL
NAP & SMOKEY ENCARNACION
2010
ID5727
1 - 0
ID7505
PAWIS DAGAT
JAMES FARIOLEN
2000
5
DREAMBIG
ANTHONY ANTIOJO / JUN ASTILLA
1925
ID5510
1 - 0
ID2906
KAI SARAP BUHAY
JUN SOSA / NOEL V
1910
6
GOOD FORTUNE DABARKADS GF
BHOGIE VILLANUEVA
1960
ID9441
1 - 0
UC0447
RS SILANG
REY SANTOS
1955
7
ZACHARY
NESTER ATACADOR
2045
UC3191
0.5 - 0.5
GA3573
PURPLE HAZE
ASB GF
2035
8
BBC LUMBANG GBR
GARY CENTOS / BONG CORONEL / REY
1945
3834
1 - 0
ID2402
UCBA 4
CALOY AND LEO
1945
9
LONGWOOD LEJOS
DANTE GONZALEZ
2090
IE1037
0 - 1
FY2916
LMM CHICO GAMEFARM
LEEM M. MALABANAN
2090
10
KAI RB TOTO
JUN SOSA / RB / TOTO
2015
ID3035
0 - 1
ID7550
LAKAS DAGAT
JAMES FARIOLEN
2030
11
RS SILANG
REY SANTOS
1815
IE9923
1 - 0
176355
HULA DISCOVERY
HENRY CHUA
1800
12
AC-GREEN/ARVIN 725
ARMANDO MAGNO
1930
GZ3799
1 - 0
ID5741
BRGY SANTA ISABEL
NAP & SMOKEY ENCARNACION
1930
13
ALAS TRECE
ENGR. PRIMO VINZON
1770
ID3308
1 - 0
GD5528
CENTER HILL SHOWTIME 2
JOHNNY MOORE / JOHN SEINER / D BIG GUY / DR
1785
14
GOOD FORTUNE DABARKADS GF
BHOGIE VILLANUEVA
1980
ID9445
1 - 0
IE6145
BLACK OPS GF
CHRISTOPHER AQUINO
1975
15
RBB ROOSTER GAMEFARM
RIZALDY BALLE
2090
ID8229
1 - 0
ID2874
KAI SARAP BUHAY
JUN SOSA / NOEL V
2090
16
BBC LUMBANG GBR
GARY CENTOS / BONG CORONEL / REY
1915
BB3824
1 - 0
FY2853
LMM CHICO GAMEFARM
LEEM M. MALABANAN
1915
17
RHOAN VELEZ/D' FLOATING STEEL
ROEL VELEZ
2165
HQ5395
1 - 0
ID7503
LAKAS DAGAT
JAMES FARIOLEN
2150
18
KAGUSANG/4412
MANOLITO MOJICA
2110
IF1221
0 - 1
UC21624
UCBA 4
CALOY AND LEO
2115
19
CARLOS MATEO
CARLOS MATEO
2000
ID2863
1 - 0
ID8241
RBB ROOSTER GAMEFARM
RIZALDY BALLE
2010
20
BLACK OPS GF
CHRISTOPHER AQUINO
1925
IE6132
1 - 0
ID2889
KAI RB TOTO
JUN SOSA / RB / TOTO
1905
21
ZACHARY
NESTER ATACADOR
2010
UC3059
1 - 0
IF2210
ALAS TRECE
ENGR. PRIMO VINZON
2010
22
BRGY SANTA ISABEL
NAP & SMOKEY ENCARNACION
2025
ID5733
1 - 0
ID5560
DREAMBIG
ANTHONY ANTIOJO / JUN ASTILLA
2035
23
HULA DISCOVERY
HENRY CHUA
1930
ID6628
1 - 0
UC4691
UCBA 4
CALOY AND LEO
1935
24
WHITEHAWK GF
EDWIN ABID JR
1890
ID2559
1 - 0
IE2766
RBB ROOSTER GAMEFARM
RIZALDY BALLE
1890
25
LONGWOOD LEJOS
DANTE GONZALEZ
1970
IG5658
1 - 0
GA3639
PURPLE HAZE
ASB GF
1970
26
GOOD FORTUNE DABARKADS GF
BHOGIE VILLANUEVA
2050
ID9431
1 - 0
ID7548
PAWIS DAGAT
JAMES FARIOLEN
2050
27
RHOAN VELEZ/D' FLOATING STEEL
ROEL VELEZ
2065
HQ5390
1 - 0
IF1206
KAGUSANG/4412
MANOLITO MOJICA
2075
28
RS SILANG
REY SANTOS
2145
UC0444
1 - 0
UC3116
ZACHARY
NESTER ATACADOR
2145
29
CENTER HILL SHOWTIME 2
JOHNNY MOORE / JOHN SEINER / D BIG GUY / DR
1945
GD5592
0 - 1
FY2827
LMM CHICO GAMEFARM
LEEM M. MALABANAN
1940
30
BBC LUMBANG GBR
GARY CENTOS / BONG CORONEL / REY
1985
3817
1 - 0
ID3053
KAI RB TOTO
JUN SOSA / RB / TOTO
1995
31
WHITEHAWK GF
EDWIN ABID JR
1760
UC5314
0 - 1
GA3587
PURPLE HAZE
ASB GF
1745
32
PAWIS DAGAT
JAMES FARIOLEN
1945
ID7580
0 - 1
ID6629
HULA DISCOVERY
HENRY CHUA
1945
33
AC-GREEN/ARVIN 725
ARMANDO MAGNO
2120
GZ3729
0 - 1
IE6158
BLACK OPS GF
CHRISTOPHER AQUINO
2125
34
CARLOS MATEO
CARLOS MATEO
1850
ID2875
0 - 1
IF2425
ALAS TRECE
ENGR. PRIMO VINZON
1860
35
LONGWOOD LEJOS
DANTE GONZALEZ
2165
IE1068
1 - 0
ID3021
KAI SARAP BUHAY
JUN SOSA / NOEL V
2175
36
BRGY SANTA ISABEL
NAP & SMOKEY ENCARNACION
2060
ID5809
1 - 0
ID8199
RBB ROOSTER GAMEFARM
RIZALDY BALLE
2050
37
DREAMBIG
ANTHONY ANTIOJO / JUN ASTILLA
1855
ID5543
0 - 1
ID7519
LAKAS DAGAT
JAMES FARIOLEN
1860
38
WHITEHAWK GF
EDWIN ABID JR
1965
UC5284
0 - 1
ID9433
GOOD FORTUNE DABARKADS GF
BHOGIE VILLANUEVA
1970
39
CARLOS MATEO
CARLOS MATEO
2200
ID2841
0 - 1
UC12653
UCBA 4
CALOY AND LEO
2200
40
RHOAN VELEZ/D' FLOATING STEEL
ROEL VELEZ
1785
HQ5380
0 - 1
ID3034
KAI RB TOTO
JUN SOSA / RB / TOTO
1800
41
AC-GREEN/ARVIN 725
ARMANDO MAGNO
1965
GZ3767
0 - 1
BB0821
PURPLE HAZE
ASB GF
1965
42
DREAMBIG
ANTHONY ANTIOJO / JUN ASTILLA
2095
ID5550
0 - 1
ID7516
PAWIS DAGAT
JAMES FARIOLEN
2105
43
ZACHARY
NESTER ATACADOR
2090
UC3187
0 - 1
ID6537
HULA DISCOVERY
HENRY CHUA
2095
44
CENTER HILL SHOWTIME 2
JOHNNY MOORE / JOHN SEINER / D BIG GUY / DR
2200
GD5571
0 - 1
ID2817
KAI SARAP BUHAY
JUN SOSA / NOEL V
2200
45
KAGUSANG/4412
MANOLITO MOJICA
2130
IF1213
0 - 1
FY2896
LMM CHICO GAMEFARM
LEEM M. MALABANAN
2130
46
AC-GREEN/ARVIN 725
ARMANDO MAGNO
1965
GZ3738
0 - 1
IE1100
LONGWOOD LEJOS
DANTE GONZALEZ
1965
47
BBC LUMBANG GBR
GARY CENTOS / BONG CORONEL / REY
1845
3836
1 - 0
UC0505
RS SILANG
REY SANTOS
1825
48
WHITEHAWK GF
EDWIN ABID JR
1715
ID2560
0.5 - 0.5
WB
CARLOS MATEO
CARLOS MATEO
1715