SCORE SHEET

ENTRY NAME BREEDER NAME
POINTS
TOTAL
9 DE PEBRERO 1 TONY ESPINOSA 1 - 1 2
: ) EMILIO CHITO POLINTAN 1 - 1 2
ADS NUMERO UNO 1 BP & JP 1 - 1 2
ADS NUMERO UNO 2 BP & JP 1 - 1 2
AMBO/THUNDER BEE ATTY. ART DE CASTRO 1 - 1 2
AOW - 2 EDWIN BUENO 1 - 1 2
AREZA R2J/FEB. 27 1COCK TIM. SPC - 1 DANNY AREZA/RANDY RABARA 1 - 1 2
AREZA R2J/FEB. 27 1COCK TIM. SPC - 2 DANNY AREZA/RANDY RABARA 1 - 1 2
AVIVA ALBERT LIM/JUN ROXAS 1 - 1 2
BAKAS ROOSTER FARM ENGR. ROQUE SISON 1 - 1 2
BIG R FARM Z BUDDY ROBRIGADO 1 - 1 2
BLOOD SWEAT AND TEARS SAK SAK SALAG 1 - 1 2
BOYET BOY MONTANO 1 - 1 2
BRIPHANIE GILBERT PADERES 1 - 1 2
BV/RDGF-1 BOYCE REYES 1 - 1 2
BV/RDGF-2 BOYCE REYES 1 - 1 2
CENTRAL ADRIAN MANGAHAS 1 - 1 2
CHAFFE 2 NOY AGNER 1 - 1 2
CIRCLE 8 - 1 GERONIMO (BONG) SONA III 1 - 1 2
DARNA MVP BARRY CRISOSTOMO/MICHAEL SABLAN/ED GALVE 1 - 1 2
DELGADO BROTHERS GF FRANZ IAN DELGADO 1 - 1 2
DIAMOND GF ERWIN DIAMANTE 1 - 1 2
DOUBLE A 3 JOEL OCSENA/ANTON LAGDAMEO 1 - 1 2
DOUBLE J WAR BREED UCBA JEFFREY A. RODRIGUEZ 1 - 1 2
DRASEL 12 GAMEFARM- 2 WILLIAM CALILUNG 1 - 1 2
ESPINO BROS'S FEB 05 4COCK SA LALOMA 1 BONG,RONALD,GP,DANDEE 1 - 1 2
FRANCO MATEO TATO DIMAYUGA 1 - 1 2
GOLDEN SUN SENOR BARRY CRISOSTOMO/MICHAEL SABLAN/ED GALVE 1 - 1 2
GOODVIBES HYPERDRIVE BOBBY AGUILA 1 - 1 2
GREENGOLD UNO REY BRIONES AND ROD ADVINCULA 1 - 1 2
HARDROCK GMC GILBERT CASTILLO 1 - 1 2
HILLTOP FLORIZEN BELEN 1 - 1 2
J.RUZ SCORPIO A ADJIONG BORJA/J.RUZ 1 - 1 2
JAILBIRD R.W.L JEBE GAYANELO 1 - 1 2
JAILBIRD S.Y.S JEBE GAYANELO 1 - 1 2
JAM GF/LDI PEARL CUP 5-COCK JAN. 23 SJC JESSIE MADLANGBAYAN 1 - 1 2
JARVIS 1 KAP NOEL P 1 - 1 2
JARVIS 2 KAP NOEL P 1 - 1 2
JARVIS 3 KAP NOEL P 1 - 1 2
JEDI MASTER 1 JED. A 1 - 1 2
JLBS PG CALLEJO 1 JOEL SUMANGHID/CALOY RESULTAY/NICK MAMARIL 1 - 1 2
JONASHUA MJR UNANG APO ENGR. BRYAN BUENAFLOR/DR. JESS ESTRADA/JERRY SITCHON/MAR REDONDO 1 - 1 2
LMM CHICO GAMEFARM 1 LEEM M. MALABANAN 1 - 1 2
MASTER B VICTOR MARIANO 1 - 1 2
MING DYNASTY - 2 EFREN B. MINGUILLAN 1 - 1 2
PAX BLUE CHIPS PAPABOY COMBINED 1 PAX COSCOLLUELA/ATTY MARCAIDA/REMCAR 1 - 1 2
PAX BLUE CHIPS PAPABOY COMBINED 2 PAX COSCOLLUELA/ATTY MARCAIDA/REMCAR 1 - 1 2
R2J JRAB FEB 27,1COCK SPC JR RABARA 1 - 1 2
R2J VILLA LEON FEB 27,1COCK SPC JR RABARA 1 - 1 2
RAM 3113 ANGELO MALIG 1 - 1 2
RAWLANDZ STOCK FARM I MONCHING MEDALLA+RPB 1 - 1 2
RAWLANDZ STOCK FARM II MONCHING MEDALLA+RPB 1 - 1 2
RAZERMAN GF RENATO M. MANREZA JR 1 - 1 2
RPA-TATUM419 HYPERDRIVE TATUM SANTOS 1 - 1 2
SILVERWIND 23 TED TAN/A.ABUNDO 1 - 1 2
SILVERWIND 24 TED TAN / A. ABUNDO 1 - 1 2
STA. ELENA 1 JORGE BRIONES 1 - 1 2
STA. ELENA 2 JORGE BRIONES 1 - 1 2
SWEET KOLOKOY RP 1 - 1 2
UCBA SCIRE G.F. DING HERERA 1 - 1 2
VANESSA GF/TEKSAS RONALD TOLENTINO/LITO MAGAT 1 - 1 2
VRL GAMEFARM DENNIS LONTOC 1 - 1 2
WOLVERINE GILBERT PADERES 1 - 1 2
YLONAS GF LDI JAN ARVEE LADIA 1 - 1 2
ZAIDO RICHIE ROBES 1 - 1 2
ZAJOEMA DR. MABANTA 1 - 1 2
AL EKHTESASI ENGR. RUEL LIZARDA 0.5 - 1 1.5
AOW - 1 EDWIN BUENO 1 - 0.5 1.5
BLACK OPS GAMEFARM CHRISTOPHER AQUINO 1 - 0.5 1.5
GHIE / JEBE - FOMCC GHIE / JEBE 0.5 - 1 1.5
JACOB TOM AND TOTOY 1 - 0.5 1.5
JLBS PG CALLEJO 2 JOEL SUMANGHID/CALOY RESULTAY/NICK MAMARIL 1 - 0.5 1.5
JONASHUA EL TORO/APACHE DR. JESSIE ESTRADA/MICHAEL GREGORIO/DANNY GENEROSO 1 - 0.5 1.5
LADY VOZZ MINA ORTEGA 0.5 - 1 1.5
LONGHAIR LONGHAIR 1 - 0.5 1.5
MCC 7 COCK JAN 23-31 MANILA COCKERS CLUB 1 - 0.5 1.5
MOUNTAIN LORDS SILANG TEDDY DITCHELLA 0.5 - 1 1.5
PGBBA-WAG KANG DADAING MICHAEL AYANGCO 0.5 - 1 1.5
RB BOMBONGAN 2 - Z JUN BUENAVENTURA 1 - 0.5 1.5
RGM DJUVELLIN RODERICK MAGPANTAY 0.5 - 1 1.5
RISEUP TP3 CESAR TAN & DR. PERCY MODOMO 0.5 - 1 1.5
ROLIL ROLLY MONTALES 1 - 0.5 1.5
SPEED & POWER GF FELIX M. PUNZALAN 0.5 - 1 1.5
3GM WARBREED JOHN MOLE/LET MONTANO 1 - 0 1
656 - GALO'S RICHER N. MOLDEZ 1 - 0 1
9 DE PEBRERO 2 TONY ESPINOSA 0 - 1 1
: ) RUEDA KING CHITO POLINTAN 1 - 0 1
AL GF/E.S. SURVIVOR AL PINEDA/FREDERICK SARINO 0 - 1 1
ANITO DON MAURO PRIETO 0 - 1 1
AOW MARCH 24 2COCKS DARASA-1 EDWIN BUENO 1 - 0 1
AOW MARCH 24 2COCKS DARASA-2 EDWIN BUENO 1 - 0 1
AOW-3 EDWIN BUENO 0 - 1 1
ASSAULT ENGR. NONG 0 - 1 1
AVM ZENKI OREN/ARBHIE MORELOS 1 - 0 1
BBC LUMBANG GBR GARY CENTOS BONG CORONEL REY BANAY 0 - 1 1
BEERUS LEOPOLDO HERERA 1 - 0 1
BEHROUZ DOC BEM NACORDA 0 - 1 1
BIG R DRAGON BLADE Z BUDDY ROBRIGADO 0 - 1 1
BIRDSWING ANTONIO BOIE ALVAREZ 1 - 0 1
BLACKOUT VICTOR MONTANO 1 - 0 1
BM. REEF BOY MONTANO 0 - 1 1
BRGY 8 ADRIAN MANGAHAS 1 - 0 1
BUCAL/THUNDER BEE 1 ATTY. ART DE CASTRO 0 - 1 1
BUCAL/THUNDER BEE 2 ATTY. ART DE CASTRO 0 - 1 1
BULLETFIRE ARNOLD DIMAYUGA 0 - 1 1
CASATERIA ARMIN CASTILLO 0 - 1 1
CDM OPEN FIRE CARL DEL MUNDO 1 - 0 1
CHAFFE 1 NOY AGNER 0 - 1 1
CIRCLE 8 - 2 GERONIMO (BONG) SONA III 1 - 0 1
CLEM FOMCC ARN / NINO / FOMCC 1 - 0 1
CNP TRIPLE "C" CRIS PEREA 1 - 0 1
CRAFTY BIRD CORNELIO BAROJA 0 - 1 1
DELGADO BROTHERS GF 1 FRANZ IAN DELGADO/FRANCIS DELGADO 1 - 0 1
DOUBLE A 1 JOEL OCSENA/ANTON LAGDAMEO 1 - 0 1
DOUBLE A 2 JOEL OCSENA/ANTON LAGDAMEO 1 - 0 1
DRAGON DR. MABANTA 1 - 0 1
DRASEL 12 GAMEFARM- 3 WILLIAM CALILUNG 1 - 0 1
ECM GF / CHAW EDWARD ESPINOSA 1 - 1
EDISON GAMEFARM ED MASCARINA 1 - 0 1
ESJ GF EMIL SAN JUAN 1 - 0 1
ESJ GF 1 EMIL SAN JUAN 1 - 0 1
ESJ WINTECH EMIL SAN JUAN 1 - 0 1
G.J. FINES GERALDO MALINIT 1 - 1
GF NI PEDRO 1 ICHA PEREZ 0 - 1 1
GF NI PEDRO 2 ICHA PEREZ 0 - 1 1
GHIE - FOMCC GHIE / FOMCC 1 - 0 1
GOLDEN CREEK ASSASINS MARCO SOBERANO - 1 1
GREENGOLD DOS REY BRIONES AND ROD ADVINCULA 1 - 0 1
GSP 1 GILBERT PADERES 1 - 0 1
GUINYANGAN JM AND REMCAR 0 - 1 1
HARAGAN DONATO ACUTAN 1 - 0 1
HGM WARRIORS 2 Z HECTOR MAGPANTAY 1 - 0 1
HITBACK ROLLY MONTALES 1 - 0 1
J.RUZ SCORPIO B ADJIONG BORJA/J.RUZ 0 - 1 1
JAILBIRD - FOMCC JEBE FOMCC 1 - 1
JAILBIRD SPLASH JEBE GAYANELO 0 - 1 1
JC FARM ENGR. ABATUAN/REMCAR 1 - 0 1
JEDI MASTER 2 JED. A 0 - 1 1
JET Z JIMMY ZAPANTA 0 - 1 1
JK BROS. GAMEFARM JK ESPIRITU 0 - 1 1
JONASHUA SNIPERS DR. JESSIE ESTRADA/TEDDY DELA ROSA 1 - 0 1
JOPET MAJESTIC 1 JOSEPH CHUA 1 - 0 1
JULY 24 BNTV SAN JUAN COLISEUM WSY 1 - 0 1
KID BOGART 2 JONJON LOGARTA & VJG 1 - 0 1
LBBA KAJIMBO/BONANZA GF KANO ALMODOVAR/ACESON EBREO 0 - 1 1
LDS FARM LDS AGUISANDA/BAKAL 0 - 1 1
LET'S GET IT ON A DADDY "A" 0 - 1 1
LET'S GET IT ON B DADDY "A" 0 - 1 1
LM/JSC UNITED/CTD LONDON BOY GF1 LETLET MONTANO/JAY CADAY/CHRISTIAN DAYADAY 0 - 1 1
LM/JSC UNITED/CTD LONDON BOY GF2 LETLET MONTANO/JAY CADAY/CHRISTIAN DAYADAY 1 - 0 1
LOBP AMELITO PARRENO 1 - 1
LUIS APOLO BOY MONTANO 1 - 0 1
M4CBC/SAPCAM COMBINE J.SAPANGHILA/N.CAMERINO 1 - 0 1
MADAM RFQ GF - 2 AILEEN MANALO 0 - 1 1
MALARAYAT/ESTHER AL MARTIJA/VG NAS ONA 1 - 0 1
MASTER A VICTOR MARIANO 0 - 1 1
MAYOR RED MUNTINLUPA 2 REMCAR 1 - 0 1
MING DYNASTY - 1 EFREN B. MINGUILLAN 1 - 0 1
MJ ACE 28 - I MA. RP KOLOKOY 0 - 1 1
MJ ACE 28 - II MA. RP KOLOKOY 1 - 0 1
MJ SECRET LOVE RP/MA/AGC 1 - 0 1
MJ/RVR/DH1 ROLANDO V. RAMOS/MJ LIMCOLIOC/DH 0 - 1 1
MJR UNANG APO ENGR. BRYAN BUENAFLOR/JERRY SITCHON/MAR REDONDO 1 - 0 1
MOUNTAIN EAGLE 2 RICKY SALMORIN 0 - 1 1
NAF NELSON ACSAY 0 - 1 1
PACITA'S FINEST CRIS GARCIA 0 - 1 1
PARATUT 3RDY LUIS YUSI 0 - 1 1
PGBBA SAFETY71 BULLIES ORLANDO SAJUL AND HAEL 0 - 1 1
POMPING BOY MONTANO 1 - 0 1
PRINCE ETHAN ZALDY PADILLA 0 - 1 1
PX BINTING LINES DEXTER ADRIATICO 0 - 1 1
RASTAG RST/JURRY 0 - 1 1
RASTAG 8 RST / JURRY 0 - 1 1
RB BOMBONGAN 1 - Z JUN BUENAVENTURA 0 - 1 1
RCT GF 888 ROGER C. TAMPOC 0 - 1 1
REDBULL A ATTY. CARLOS TUMPALAN 1 - 1
REDBULL MAR. 14 1COCK TIMB.SA BINAN TYRONE TIEMPO AND CHARLES TAN 1 - 0 1
REDLAKES/PLB GF ENGR. DENNIS NUNEZ/PERCY BURGOS 1 - 0 1
RENEE BRYAN DELA PAZ/NAP PRAXIDES 1 - 0 1
RISEUP TP1 CESAR TAN & DR. PERCY MODOMO 1 - 0 1
RISEUP TP2 CESAR TAN & DR. PERCY MODOMO 0 - 1 1
SAP STRIKERS GM GIE BORABIEN 1 - 1
SAP STRIKERS PAULO GIE BORABIEN 0 - 1 1
SILVERWIND 25 TED TAN / A. ABUNDO 1 - 0 1
SILVERWIND 26 TT/AA 1 - 0 1
SINAGTALA AMBOY TAN,EDWIN TAN 1 - 0 1
SPARTAN FLAMEBIRD 1 JIEGO & MAC-MAC 1 - 0 1
SPF TRIPLE M GROUP 2 HECTOR SAN PEDRO 1 - 0 1
ST NICHOLAS 1 ENGR. NICK MAMARIL/JLBS 1 - 0 1
TANAUAN ACES JESS CARANDANG/KEVIN DIMAYUGA 0 - 1 1
TANAUAN ACES 1 JESS CARANDANG/KEVIN DIMAYUGA 0 - 1 1
TATA EDONG MARK JOSEPH DE GUZMAN 1 - 0 1
THE BIG BANG 1 VJG 0 - 1 1
THE BIG BANG 2 VJG 1 - 0 1
THE RED SAINT JS 1 - 0 1
THUNDER BEE 1 ATTY. ART DE CASTRO 1 - 0 1
THUNDER BEE 2 ATTY. ART DE CASTRO 0 - 1 1
TRB WGL+RYP JUN BENEDICTO 0 - 1 1
TRIGUN MUHANDIS ENGR. RUEL LIZARDA 1 - 0 1
TRIPLE A STRIKER MARLON MATIAS 1 - 0 1
TRYING HARD DR. MABANTA 0 - 1 1
V&A VLADEMIR & ANDREW MERCURIO 0 - 1 1
VENUM/RST RAY-AN NANAD 1 - 0 1
VIVA Z 1 JIMMY ZAPANTA 0 - 1 1
WOOD SLASHER 44 PABLO BOMBAN 1 - 0 1
JOPET MAJESTIC 2 PHILIP NERI 0 - 0.5 0.5
L44 NORMAN LARAQUEL 0 - 0.5 0.5
MOUNTAIN EAGLE 1 RICKY SALMORIN 0 - 0.5 0.5
RISEUP TP4 CESAR TAN & DR. PERCY MODOMO 0 - 0.5 0.5
SAP STRIKERS MG GIE BORABIEN 0.5 - 0 0.5
TRB R.Y.L JUN BENEDICTO 0.5 - 0 0.5
XANDER MRB MIKE RUBIO/DH 0 - 0.5 0.5
: ) SMILEY CHITO POLINTAN 0 - 0 0
AA BOIESKI ANTONIO BOIE ALVAREZ 0 - 0 0
ALMOJAREB ENGR. RUEL LIZARDA 0 - 0 0
ANGEL FACE ASSASINS RP LAKAY 0 - 0
AP ARIEL PETRASANTA 0 - 0 0
AVS RAGATAN I ABNER SALONGA 0 - 0 0
AVS RAGATAN II ABNER SALONGA 0 - 0 0
BLACKHAWK ANWARAY DR. MANONGAS/MR. MANUEL SY 0 - 0 0
BNTV ELIMS JULY 24 SJC WSY 0 - 0 0
CAT Z CONG. PEPING COJUANGCO 0 - 0 0
CELESTE SED/MONTANO 0 - 0 0
CNP SKCS GF/UCBA CRIS PEREA 0 - 0 0
DRASEL 12 GAMEFARM- 1 WILLIAM CALILUNG 0 - 0
EL PIERRO PETE ELSENIQUE 0 - 0 0
ELREY B.M BOY MONTANO 0 - 0 0
ESJ/ZECE EMIL - ZECE 0 - 0 0
ESPINO BROS'S FEB 05 4COCK SA LALOMA 2 BONG,RONALD,GP,DANDEE 0 - 0 0
ESPINO BROTHERS FEB 5 4COCK SA LALOMA BONG RONALD DARWIN GP DANDEE ALVIN 0 - 0
GBLAG GBLAG PRES. MINA ORTEGA 0 - 0 0
GOLDEN DRAGON A WILLIAM CALILUNG 0 - 0 0
GOLDEN DRAGON B WILLIAM CALILUNG 0 - 0 0
GOLDEN VENOM AIR STRIKER MARCO SOBERANO 0 - 0 0
GSP GILBERT PADERES 0 - 0 0
HGM WARRIORS 1 Z HECTOR MAGPANTAY 0 - 0 0
JAB BANABA JHERICO M. BOO/ARVIN M. BOO 0 - 0 0
JAILBIRD S.Y.P JEBE GAYANELO 0 - 0 0
JANAO JANAO RENATO VILLAR/ARIEL GENOVE 0 - 0 0
JEBE / JUN - FOMCC TRB JAILBIRD / FOMCC 0 - 0 0
JEBE / JUN - FOMCC 1 JUN B FOMCC 0 - 0 0
JM SOMAR M RAMOS / KIM ANTIQUE 0 - 0 0
JOE DR. MABANTA 0 - 0 0
JUNICELLE/BUCHOKOY 3PTS ROBERT ARCENA/ENGR. REY SEPTIMO 0 - 0 0
KID BOGART 1 JONJON LOGARTA & VJG 0 - 0 0
LADY AMY RENE GUTIERREZ 0 - 0 0
LIAM TOM AND TOTOY 0 - 0 0
LJVET DOC JOJO PAVIA 0 - 0
LJVET ABBA DOC JOJO PAVIA&EDGAR BABIDA 0 - 0 0
LMM CHICO GAMEFARM 2 LEEM M. MALABANAN 0 - 0 0
MADAM RFQ GF - 1 AILEEN MANALO 0 - 0 0
MAYOR RED MUNTINLUPA 1 REMCAR 0 - 0 0
MCC 7 COCK FEB 3-11 A MANILA COCKERS CLUB 0 - 0 0
MCC 7 COCK FEB 3-11 B MANILA COCKERS CLUB 0 - 0 0
MJ LIHIM NA PAGIBIG RP/MA/AGC 0 - 0 0
MJ/RVR/DH2 ROLANDO V. RAMOS/MJ LIMCOLIOC/DH 0 - 0 0
MOUNTAIN EAGLE RICKY SALMORIN 0 - 0 0
MOUNTAIN LORDS RMA TEDDY DITCHELLA 0 - 0 0
NAPASUBOK LANG CAPT. DANIEL/ROLAND CUILLAO 0 - 0 0
NEVER SAY DIE SERGE D FALCON SERGIO LEEPING JR. 0 - 0 0
NORTHLAKES/PLB GF ENGR. DENNIS NUNEZ/PERCY BURGOS 0 - 0 0
OTING & JEBE FOMCC OTING / JEBE 0 - 0 0
PGBBA - MANDIRIGMA/TROPA NI BIEN ERWIN MENDOZA & BIEN MANALASTAS 0 - 0 0
PHOENIX JIMMY ZAPANTA 0 - 0 0
PROF. JHOP JOEFFREY BALABABA 0 - 0 0
RBL LBL 3 BROTHERS A LOUIE & BENG LAZO 0 - 0 0
RBL LBL 3 BROTHERS B LOUIE & BENG LAZO 0 - 0 0
RBP LJVET DOC JOJO PAVIA/ROLANDO PAZ 0 - 0 0
REDBULL B ATTY. CARLOS TUMPALAN 0 - 0 0
RGM DJUVELLIN 1 RODERICK MAGPANTAY 0 - 0 0
RGM DJUVELLIN 2 RODERICK MAGPANTAY 0 - 0 0
RMMR RICHIE ROBES 0 - 0 0
RST RASTAG/JURRY 0 - 0 0
RVM BIGSTAR GAMEFARM RAMON MAXIMO 0 - 0 0
SAP STRIKERS SAM GIE BORABIEN 0 - 0 0
SINAGTALA-JAC AMBOY TAN,EDWIN TAN 0 - 0 0
SPARTAN FLAMEBIRD JEGS HORIQUE/MAC MAC DICHOSO 0 - 0 0
SPEEDFIRE 1 JUAN PETRASANTA / ARVIN FLORES 0 - 0 0
SPEEDFIRE 2 JUAN PETRASANTA / ARVIN FLORES 0 - 0 0
SPF TRIPLE M GROUP 1 HECTOR SAN PEDRO 0 - 0 0
ST NICHOLAS 2 ENGR. NICK MAMARIL/JLBS 0 - 0 0
THE SAINT JS 0 - 0 0
TRB PYP+SYS JUN BENEDICTO 0 - 0 0
VIVA Z JIMMY ZAPANTA 0 - 0
VRL GAMEFARM I DENNIS LONTOC 0 - 0 0
VRL GAMEFARM II DENNIS LONTOC 0 - 0 0
WALTER PPK/9 DE PEBRERO 1 WALTER VILLANUEVA/TONY ESPINOSA 0 - 0 0
WALTER PPK/9 DE PEBRERO 2 WALTER VILLANUEVA/TONY ESPINOSA 0 - 0 0
WOLVERINE 1 GILBERT PADERES 0 - 0 0
YUM YUM YUM BB GF/DON POBRE 0 - 0 0

UNDER CONSTRUCTION

Match Sheet is Not Available this time

  • Days

  • Hours

  • Minutes

  • Seconds

MATCH SHEET

NO
RED
VS
WHITE
RESULT
ENTRY NAME
WT
WB
WB
ENTRY NAME
WT
1
MJR UNANG APO
ENGR. BRYAN BUENAFLOR/JERRY SITCHON/MAR REDONDO
1740
DIG 608536
1 - 0
DIG 187838
ALMOJAREB
ENGR. RUEL LIZARDA
1730
2
AOW-3
EDWIN BUENO
2050
BNTV 55704
0 - 1
BNTV 40554
BRIPHANIE
GILBERT PADERES
2060
3
GF NI PEDRO 1
ICHA PEREZ
2000
BAK 2320
0 - 1
DIG 604929
LONGHAIR
LONGHAIR
2005
4
STA. ELENA 1
JORGE BRIONES
2250
MMGBA 3042
1 - 0
STCOBRA 1007
LJVET ABBA
DOC JOJO PAVIA&EDGAR BABIDA
2230
5
SPEEDFIRE 1
JUAN PETRASANTA / ARVIN FLORES
2105
BAK HX3539
0 - 1
BAK IE0317
UCBA SCIRE G.F.
DING HERERA
2110
6
THE BIG BANG 1
VJG
2095
DIG 264971
0 - 1
DIG 130648
HARDROCK GMC
GILBERT CASTILLO
2090
7
JONASHUA SNIPERS
DR. JESSIE ESTRADA/TEDDY DELA ROSA
2015
DIG 608172
1 - 0
DIG 378959
PX BINTING LINES
DEXTER ADRIATICO
2025
8
ELREY B.M
BOY MONTANO
1750
DIG 606071
0 - 1
BAK KK2133
AOW MARCH 24 2COCKS DARASA-1
EDWIN BUENO
1760
9
WOLVERINE 1
GILBERT PADERES
1700
BAK GV9977
0 - 1
SALPUKAN 187185
3GM WARBREED
JOHN MOLE/LET MONTANO
1735
10
GBLAG
GBLAG PRES. MINA ORTEGA
2065
DIG 621952
0 - 1
BAK IZ2544
ESJ GF 1
EMIL SAN JUAN
2070
11
CENTRAL
ADRIAN MANGAHAS
2150
BNTV 26920
1 - 0
BNTV 54166
TRYING HARD
DR. MABANTA
2165
12
THE BIG BANG 2
VJG
2045
DIG 264752
1 - 0
BAK 2304
GF NI PEDRO 2
ICHA PEREZ
2050
13
MADAM RFQ GF - 1
AILEEN MANALO
1920
BAK GC2260
0 - 1
DIG 619679
TATA EDONG
MARK JOSEPH DE GUZMAN
1930
14
NORTHLAKES/PLB GF
ENGR. DENNIS NUNEZ/PERCY BURGOS
2090
DIG 635551
0 - 1
BAK IL2144
YLONAS GF LDI
JAN ARVEE LADIA
2080
15
BBC LUMBANG GBR
GARY CENTOS BONG CORONEL REY BANAY
1890
BB1 3823
0 - 1
DIG 600983
SWEET KOLOKOY
RP
1885
16
AVIVA
ALBERT LIM/JUN ROXAS
2035
SALPUKAN 177077
1 - 0
DIG 684924
MOUNTAIN EAGLE 2
RICKY SALMORIN
2025
17
JONASHUA EL TORO/APACHE
DR. JESSIE ESTRADA/MICHAEL GREGORIO/DANNY GENEROSO
1875
LAGBA HD7913
1 - 0
DIG 733403
CELESTE
SED/MONTANO
1875
18
ST NICHOLAS 1
ENGR. NICK MAMARIL/JLBS
1970
BNTV 26844
1 - 0
BNTV 54182
JOE
DR. MABANTA
1970
19
AOW MARCH 24 2COCKS DARASA-2
EDWIN BUENO
1850
BAK KK2095
1 - 0
BAK IP4444
BEHROUZ
DOC BEM NACORDA
1860
20
GSP 1
GILBERT PADERES
2110
BAK IP3575
1 - 0
BAK HV7838
GUINYANGAN
JM AND REMCAR
2110
21
STA. ELENA 2
JORGE BRIONES
1970
BAK HG2064
1 - 0
BAK FY4082
TANAUAN ACES 1
JESS CARANDANG/KEVIN DIMAYUGA
1975
22
MOUNTAIN EAGLE 1
RICKY SALMORIN
2015
DIG 684919
0 - 1
DIG 187953
SPARTAN FLAMEBIRD 1
JIEGO & MAC-MAC
2020
23
BRGY 8
ADRIAN MANGAHAS
2080
BCUP 804640
1 - 0
BNTV 26810
ST NICHOLAS 2
ENGR. NICK MAMARIL/JLBS
2090
24
JONASHUA MJR UNANG APO
ENGR. BRYAN BUENAFLOR/DR. JESS ESTRADA/JERRY SITCHON/MAR REDONDO
1795
DIG 608522
1 - 0
PGBBA 180427
PGBBA - MANDIRIGMA/TROPA NI BIEN
ERWIN MENDOZA & BIEN MANALASTAS
1815
25
JAM GF/LDI PEARL CUP 5-COCK JAN. 23 SJC
JESSIE MADLANGBAYAN
2140
WB 52701
1 - 0
DIG 870021
NAF
NELSON ACSAY
2140
26
ZAJOEMA
DR. MABANTA
2005
BNTV 54143
1 - 0
UCBA 1939
PARATUT 3RDY
LUIS YUSI
2000
27
VRL GAMEFARM
DENNIS LONTOC
2130
BAK GC2113
1 - 0
BAK HX3569
SPEEDFIRE 2
JUAN PETRASANTA / ARVIN FLORES
2120
28
GSP 1
GILBERT PADERES
2250
BAK GK0225
0 - 1
BAK HG2051
STA. ELENA 1
JORGE BRIONES
2240
29
NAPASUBOK LANG
CAPT. DANIEL/ROLAND CUILLAO
1960
DIG 299234
0 - 1
BAK EL2800
SINAGTALA
AMBOY TAN,EDWIN TAN
1965
30
V&A
VLADEMIR & ANDREW MERCURIO
1910
BAK IE8819
0 - 1
DIG 263440
AVM ZENKI
OREN/ARBHIE MORELOS
1915
31
DRAGON
DR. MABANTA
2060
LBC 686
1 - 0
BCUP 804530
BRGY 8
ADRIAN MANGAHAS
2070
32
MAYOR RED MUNTINLUPA 1
REMCAR
2190
UC 9476
0 - 1
GF197044
DIAMOND GF
ERWIN DIAMANTE
2180
33
MADAM RFQ GF - 2
AILEEN MANALO
2010
BAK GC2239
0 - 1
BB1 3798
BBC LUMBANG GBR
GARY CENTOS BONG CORONEL REY BANAY
2000
34
REDLAKES/PLB GF
ENGR. DENNIS NUNEZ/PERCY BURGOS
1930
DIG 635601
1 - 0
BAK IZ2572
ESJ/ZECE
EMIL - ZECE
1935
35
3GM WARBREED
JOHN MOLE/LET MONTANO
1850
SALPUKAN 187186
0 - 1
DIG 608530
JONASHUA MJR UNANG APO
ENGR. BRYAN BUENAFLOR/DR. JESS ESTRADA/JERRY SITCHON/MAR REDONDO
1830
36
JOE
DR. MABANTA
1980
BNTV 54156
0 - 1
BNTV 55616
AOW-3
EDWIN BUENO
1995
37
AL GF/E.S. SURVIVOR
AL PINEDA/FREDERICK SARINO
2165
SALPUKAN 68723
0 - 1
UNIGBA UL0971
YLONAS GF LDI
JAN ARVEE LADIA
2150
38
WOLVERINE 1
GILBERT PADERES
1905
BAK GV9984
0 - 1
BAK 2328
GF NI PEDRO 1
ICHA PEREZ
1910
39
CENTRAL
ADRIAN MANGAHAS
2090
BCUP 804659
1 - 0
LBC 3039
VIVA Z 1
JIMMY ZAPANTA
2090
40
LOBP
AMELITO PARRENO
1770
BAK HG0790
1 - 0
BAK GC2259
MADAM RFQ GF - 1
AILEEN MANALO
1785
41
SINAGTALA-JAC
AMBOY TAN,EDWIN TAN
2185
BAK EL2742
0 - 1
BAK GC2175
VRL GAMEFARM
DENNIS LONTOC
2185
42
ALMOJAREB
ENGR. RUEL LIZARDA
1715
DIG 187835
0 - 1
MM0813
BLOOD SWEAT AND TEARS
SAK SAK SALAG
1710
43
PHOENIX
JIMMY ZAPANTA
1970
DIG 063767
0 - 1
BAK IE2864
MAYOR RED MUNTINLUPA 2
REMCAR
1970
44
LONGHAIR
LONGHAIR
1990
DIG 604943
0.5 - 0.5
BAK ID6804
PGBBA-WAG KANG DADAING
MICHAEL AYANGCO
2000
45
HARDROCK GMC
GILBERT CASTILLO
1980
DIG 130644
1 - 0
BNTV 26829
ST NICHOLAS 1
ENGR. NICK MAMARIL/JLBS
1980
46
VIVA Z 1
JIMMY ZAPANTA
2140
LBC 3041
1 - 0
LBC 674
DRAGON
DR. MABANTA
2140
47
DIAMOND GF
ERWIN DIAMANTE
1810
GF467591
1 - 0
DIG 608547
MJR UNANG APO
ENGR. BRYAN BUENAFLOR/JERRY SITCHON/MAR REDONDO
1790
48
ECM GF / CHAW
EDWARD ESPINOSA
1860
DIG 091501
1 - 0
DIG 299233
NAPASUBOK LANG
CAPT. DANIEL/ROLAND CUILLAO
1870
49
SILVERWIND 26
TT/AA
1900
BAK GK0258
1 - 0
BAK KK2094
AOW MARCH 24 2COCKS DARASA-2
EDWIN BUENO
1900
50
ELREY B.M
BOY MONTANO
2010
GBLAG 30016
0 - 1
MMGBA 5155
MOUNTAIN EAGLE 2
RICKY SALMORIN
2020
51
MAYOR RED MUNTINLUPA 2
REMCAR
1860
BAK HE7361
0 - 1
BAK IE0036
UCBA SCIRE G.F.
DING HERERA
1860
52
TATA EDONG
MARK JOSEPH DE GUZMAN
1980
DIG 619698
0 - 1
BAK IE 6081
BLACK OPS GAMEFARM
CHRISTOPHER AQUINO
1990
53
LADY VOZZ
MINA ORTEGA
1895
DIG 611353
0.5 - 0.5
LAGBA HD7773
JONASHUA EL TORO/APACHE
DR. JESSIE ESTRADA/MICHAEL GREGORIO/DANNY GENEROSO
1895
54
SPARTAN FLAMEBIRD 1
JIEGO & MAC-MAC
1860
DIG 187963
0 - 1
BAK GW0244
BRIPHANIE
GILBERT PADERES
1850
55
LJVET ABBA
DOC JOJO PAVIA&EDGAR BABIDA
1955
STCOBEA 934
0 - 1
BAK IE8836
V&A
VLADEMIR & ANDREW MERCURIO
1950
56
NAF
NELSON ACSAY
1945
BAK HQ9525
1 - 0
DIG 188695
ESJ GF 1
EMIL SAN JUAN
1950
57
TRYING HARD
DR. MABANTA
2090
BNTV 54150
1 - 0
BNTV 26825
ST NICHOLAS 2
ENGR. NICK MAMARIL/JLBS
2100
58
PGBBA - MANDIRIGMA/TROPA NI BIEN
ERWIN MENDOZA & BIEN MANALASTAS
2045
PGBBA 180431
0 - 1
DIG 690821
PX BINTING LINES
DEXTER ADRIATICO
2025
59
MADAM RFQ GF - 2
AILEEN MANALO
1910
BAK GC2228
1 - 0
DIG 635569
NORTHLAKES/PLB GF
ENGR. DENNIS NUNEZ/PERCY BURGOS
1910
60
JAM GF/LDI PEARL CUP 5-COCK JAN. 23 SJC
JESSIE MADLANGBAYAN
2145
WB 52705
1 - 0
DIG 608192
JONASHUA SNIPERS
DR. JESSIE ESTRADA/TEDDY DELA ROSA
2145
61
BLOOD SWEAT AND TEARS
SAK SAK SA.LAG
1745
MM0753
1 - 0
DIG 733392
CELESTE
SED/MONTANO
1750
62
STA. ELENA 2
JORGE BRIONES
2165
BAK HG2137
1 - 0
BAK IZ2577
ESJ/ZECE
EMIL - ZECE
2175
63
AOW MARCH 24 2COCKS DARASA-1
EDWIN BUENO
1880
BAK KK1969
0 - 1
DIG 063603
LADY VOZZ
MINA ORTEGA
1885
64
PGBBA-WAG KANG DADAING
MICHAEL AYANGCO
1915
BNTV 79837
1 - 0
LBC 3042
PHOENIX
JIMMY ZAPANTA
1950
65
GF NI PEDRO 2
ICHA PEREZ
2115
BAK 2325
1 - 0
DIG 651048
SPEEDFIRE 2
JUAN PETRASANTA / ARVIN FLORES
2115
66
SWEET KOLOKOY
RP
1815
DIG 600841
1 - 0
DIG 263434
AVM ZENKI
OREN/ARBHIE MORELOS
1825
67
BEHROUZ
DOC BEM NACORDA
1940
BAK IP4507
1 - 0
DIG 264734
THE BIG BANG 2
VJG
1945
68
AVIVA
ALBERT LIM/JUN ROXAS
1955
SALPUKAN 177079
1 - 0
BAK GK0275
SILVERWIND 26
TT/AA
1955
69
LOBP
AMELITO PARRENO
1960
BAK HG0819
-
DIG 091556
ECM GF / CHAW
EDWARD ESPINOSA
1955
70
TANAUAN ACES 1
JESS CARANDANG/KEVIN DIMAYUGA
2050
BAK FY4104
1 - 0
UC 9483
MAYOR RED MUNTINLUPA 1
REMCAR
2055
71
REDLAKES/PLB GF
ENGR. DENNIS NUNEZ/PERCY BURGOS
1940
WB 522
0 - 1
RGBA 1854787
ZAJOEMA
DR. MABANTA
1940
72
MOUNTAIN EAGLE 1
RICKY SALMORIN
2020
DIG 684914
0.5 - 0.5
BAK IE6097
BLACK OPS GAMEFARM
CHRISTOPHER AQUINO
2025
73
GUINYANGAN
JM AND REMCAR
2070
BAK HV7823
1 - 0
BAK EL2729
SINAGTALA
AMBOY TAN,EDWIN TAN
2075
74
SPEEDFIRE 1
JUAN PETRASANTA / ARVIN FLORES
2120
BAK HX3639
0 - 1
UCBA 1929
PARATUT 3RDY
LUIS YUSI
2125
75
GBLAG
GBLAG PRES. MINA ORTEGA
2135
DIG 602824
0 - 1
SALPUKAN 68720
AL GF/E.S. SURVIVOR
AL PINEDA/FREDERICK SARINO
2135
76
THE BIG BANG 1
VJG
2195
DIG 264952
1 - 0
BAK EL2710
SINAGTALA-JAC
AMBOY TAN,EDWIN TAN
2190