SCORE SHEET

ENTRY NAME BREEDER NAME
POINTS
TOTAL
ARAMAC GF 888 EINAR MACAPAGAL / RANDOLF CLARCK BARANDINO 1 - 1 - 1 3
BILIS AT LAKAS GF FELIX M. PUNZALAN JR 1 - 1 - 1 3
CELERI PEDES RCM / DARYL BROSOTO 1 - 1 - 1 3
DIANA GOLDBAR ANTONIO ALERIA 1 - 1 - 1 3
GOLDEN KING DR. HENRY FAJARDO AND DANTE M 1 - 1 - 1 3
GREENHILL BAUTISTA BROS. 1 - 1 - 1 3
HBD JOEVANIE JOEVANIE ARAGON 1 - 1 - 1 3
JUNGLEWILD JUN CAPARROSO 1 - 1 - 1 3
KABADO SA SUGAL JG LAPEZ 1 - 1 - 1 3
PERFECT COMBINATION RON REYES / BEBOT TAN 1 - 1 - 1 3
PONGGO RONNIE REYES 1 - 1 - 1 3
PULANDUTA RICKY AROLLADO 1 - 1 - 1 3
R2J AREZA / PRINCE VICTORIA APRIL 12 1 COCK ULUTAN MUNTI DANNY AREZA / RANDY RABARA / D. BANGOY 1 - 1 - 1 3
R2J VENICE 2 APRIL 12 1 COCK MUNTI JR RABARA / VINCENT DE LEON 1 - 1 - 1 3
SAM WARRIOR RICHIE ROBES / BOSS SAM 1 - 1 - 1 3
ALAN @ PADS BUSOBUSO - B ALAN MOJAR / PADS 1 - 1 - 0.5 2.5
KING EUMER / C & M MADSCIE JACK SERILLA / BOSS CEZAR TANAQUIN 0.5 - 1 - 1 2.5
MEGA VISION ENTERTAINMENT PRODUCTION ATTY. MANNY GRAGASIN 1 - 0.5 - 1 2.5
NOEL 337 / KILL THEM ALL NOEL LEE / DEXTER LONGNO / JAMIE LEE 1 - 0.5 - 1 2.5
ALAN @ PADS BUSOBUSO - A ALAN MOJAR / PADS 1 - 0 - 1 2
ANGAS NG BATANGAS DINO MARIVIC 1 - 0 - 1 2
BACOLOD GF BACOLOD 0 - 1 - 1 2
BASANG CACTUS BALINGAN BROTHERS 1 - 0 - 1 2
BULLETFIRE ARNOLD DIMAYUGA 0 - 1 - 1 2
C.A.T STINGER JOHN COJUANGCO 0 - 1 - 1 2
CGP LEGACY - SAP STRIKERS ENGR. CARMELO PANONCILLO / GIE BORABIEN 1 - 0 - 1 2
CNP SKCS TRIPLE C / BB CRIS N PEREA / HENRY CHUA 1 - 1 - 0 2
DOUBLE D'S RONILO DONEZA 1 - 0 - 1 2
GLORY FARM AVON / REMCAR 1 - 1 - 0 2
GREENGOLD UNO ROD ADVINCULA 1 - 0 - 1 2
GUSTO KO MAGING DOCTOR DR TED MACADAGDAG / COL. CEZAR TANAQUIN 1 - 0 - 1 2
HAPPY BEERDAY AMIR KEVIN DIMAYUGA & AMERITO ERISPE 1 - 1 - 0 2
J R J @ G.J GF GERALD MALINIT 1 - 0 - 1 2
JARVIS 1 NOEL PAJARA 0 - 1 - 1 2
JK BROS. RAGING BULL JK ESPIRITU 1 - 1 - 0 2
JRS BATCH 65!!! JUN SEVILLA 0 - 1 - 1 2
JTL MAXIMUS GF JUANITO P. TAN LIM JR. 1 - 0 - 1 2
KALIWETE RAFFY ZAIDE 0 - 1 - 1 2
LBL - RBL BRGY MAHARLIKA SPL LOUIE / BENG LAZO 0 - 1 - 1 2
LD STEPHANIE ANNE ANTERO / IVAN ZARASPE 0 - 1 - 1 2
LENMAN GF LENMAN / GALEN POBRE 1 - 1 - 0 2
LMM CHICO GAMEFARM LEEM MALABANAN 1 - 0 - 1 2
LOBP AMELITO PARRENO 1 - 0 - 1 2
MAD SCIENCE CUENCA MAD SCIENCE / JOJO MARASIGAN 0 - 1 - 1 2
MAD SCIENCE HAPPY BDAY MANONG MAD SCIENCE / JOJO MARASIGAN 1 - 0 - 1 2
MARCH 10 1-COCK TIMB. SA DARASA-LJ VET DOC. JOJO PAVIA / ROLAND MALANGEN 1 - 1 - 0 2
MARCH 16 4 COCK CAVITE COL. PGF TEDDY DITCHELLA / ROX ANGELES 1 - 1 - 0 2
MUTYA NG LALAO JP MEDINA 1 - 1 - 0 2
NINA SAN VICENTE SANDRO P. CASTRILLO 0 - 1 - 1 2
PITO CD / LESTER EBOC 1 - 1 - 0 2
PONGGO R. ROY REYES 0 - 1 - 1 2
RB JOSEF ROBERT BANDARLIPE 1 - 0 - 1 2
RB WOODPECKER ROBERT BANDARLIPE 0 - 1 - 1 2
REDBULL ATTY. CARLOS TUMPALAN 0 - 1 - 1 2
RISE UP CESAR TAN 1 - 1 - 0 2
RISE UP - SCARLET CESAR TAN 1 - 1 - 0 2
RISE UP 1 CESAR TAN 1 - 1 - 0 2
RSM FLASH BOMBA 1 REY MORLA 1 - 1 - 0 2
SB JELO JOSED OCA 0 - 1 - 1 2
STORM BLADES JAMES CHUA 1 - 1 - 0 2
THINK POSITIVE DR. NINO FERNANDEZ / DR. PERCY MODOMO 1 - 1 - 0 2
TOTL ONE BORGY ZOLETA 1 - 0 - 1 2
VIPERKID / JDC JHUNE DE CASTRO 1 - 1 - 0 2
ZIAN TYRO CD / LESTER EBOC 0 - 1 - 1 2
BB ANGEL FACE ASSASSIN RYAN PINON 0.5 - 0 - 1 1.5
BIG R FARM BUDDY ROBRIGADO 0.5 - 0 - 1 1.5
DIANA GOLDBAR 1 ANTONIO ALERIA 0.5 - 0 - 1 1.5
ILOVE THIS GAME LEANDRO ARSENAL / LOUISITO ARSENAL 0.5 - 1 - 0 1.5
KOBE BRYANT LOMI HAUS AMBER / RUEL MONTALES 1 - 0.5 - 0 1.5
LIBERICA GERALD KATIGBAK 0 - 0.5 - 1 1.5
LLF FEB 21 ROCKY RABINO / ARNEL PAULVIRA 1 - 0 - 0.5 1.5
LUCKY 7 RADU CROE DR. ERIC DUMAS / CD 0.5 - 1 - 0 1.5
ROCKAFELLA RAINCHASESKY CJ VILLANUEVA 0.5 - 1 - 0 1.5
RP SILANG YURI RHELLIE PALUMPON 0 - 1 - 0.5 1.5
RV SUPERNOVA RAMON VILLANUEVA 0 - 0.5 - 1 1.5
VIRJUN JUN MANGUERA 0 - 1 - 0.5 1.5
AN WARAY PARTYLIST MANUEL SY / DENNIS EVARDONE 0 - 0 - 1 1
ART OF WAR EDWIN BUENO 1 - 0 - 0 1
B.M. BOYET BOY MONTANO 1 - 0 - 0 1
B.M. BOYONG BOY MONTANO 0 - 1 - 0 1
BUTCHER HOLLOW ERNEST AIKINS 0 - 1 - 0 1
CANLUBANG COY QUIROS / DINDO RIVERA 0 - 0 - 1 1
D & G ARCHERS BD / PG 0 - 1 - 0 1
DG YUMMY MADISON DAX GANZON / MELVIN RAYMUNDO 1 - 0 - 0 1
DON DON / THUNDERBEE ATTY. ART DE CASTRO 1 - 0 - 0 1
DOUBLE A J OCSENA / A LAGDAMEO 1 - 0 - 0 1
DOUBLE AA J OCSENA / A LAGDAMEO 0 - 1 - 0 1
GW ROSARIAN JOE BRIONES / RJH 0 - 1 - 0 1
JET Z JIMMY ZAPANTA 0 - 0 - 1 1
JG SAN PABLO JOEL / GREGORIO 0 - 0 - 1 1
KAI ROJENCA JUN SOSA / ROLLY MANARANG 0 - 1 - 0 1
KALIWETE RF RAFFY ZAIDE 0 - 0 - 1 1
KOBI BRYANT LOMI HAUS RUEL / AMBER MONTALES 0 - 0 - 1 1
LIPA FARMS ATTY. LUCIEN SAYUNO 0 - 1 - 0 1
MS GF TIMBAO MARCO SISON 0 - 0 - 1 1
MUTYA NG LALAO2 JP MEDINA 0 - 1 - 0 1
OPAY / THUNDERBEE ATTY. ART DE CASTRO 0 - 1 - 0 1
R2J VENICE 1 APRIL 12 1 COCK MUNTI JR RABARA / VINCENT DE LEON 1 - 0 - 0 1
RAMON JURRY TAGNIA 0 - 1 - 0 1
RAWLANDZ STOCK FARM MARCH 6 ULUTAN SA TINURIK MONCHING MEDALLA + MONMON + RPB 1 - 0 - 0 1
REDLAKES / PLB GF / HARDROCK GMC ENGR. DENNIS NUNEZ / PERCY BURGOS 1 - 0 - 0 1
RENMAR / PANGGA GAME FARM TEDDY DITCHELLA / RENE ORO 0 - 0 - 1 1
RLJ SAN PEDRO RUEL LIMUEL JOSEPH REYES 1 - 0 - 0 1
RMMR RICHIE ROBES / BOSS SAM 0 - 0 - 1 1
RSM FLASH BOMBA 2 REY MORLA 0 - 0 - 1 1
SAN NICOLAS ENGR. NICK MAMARIL 1 - 0 - 0 1
SANTA TERESITA GAUDENCIO M. MALLEON AND DON MAURO PRIETO 0 - 0 - 1 1
SANTA TERESITA DOS GAUDENCIO M. MALLEON / DON MAURO R. PRIETO 1 - 0 - 0 1
SEPIK SNIPER BAUTISTA BROS. 1 - 0 - 0 1
SHEENA ROSE / PANGGA GAME FARM TEDDY DITCHCHELLA / ROGER ALFARO 1 - 0 - 0 1
SIKAT NG ARAW JUN OLIVEROS / CHARLIE SANTOS 0 - - 1 1
SILANG ACES BATANGAS COCKERS 0 - 0 - 1 1
SPARTANS RB REY BRIONES 1 - 0 - 0 1
SUPERMAN JESS DE VERA / CHRIS GONZALES 1 - 0 - 0 1
TEAM FERDI CHUA FERDINAND CHUA 0 - 0 - 1 1
TEKSAS PATATAS CONG BALOY / CLARK CALICDAN 0 - 0 - 1 1
THE RED SAINT J SANTA CRUZ 1 - 0 - 0 1
VIVA ESPAÑA BABY CANILLAS 1 - 0 - 0 1
VRL GAMEFARM LONTOC BROTHERS 0 - 1 - 0 1
WE WILL ROCK U GEORGE F. SERRANO 0 - 1 - 0 1
YUME NESTOR ATACADOR 0 - - 1 1
ANGRYBIRD SORSOGON CYRIL JESALVA 0.5 - 0 - 0 0.5
BLOOD SWEAT N TEARS SAK SAK SA LAG 0 - 0.5 - 0 0.5
HMAG ANTIPOLO HECTOR MAGPANTAY 0 - 0 - 0.5 0.5
JARVIS 2 NOEL PAJARA 0 - 0.5 - 0 0.5
JORGE EUGENIO SED 0 - 0 - 0.5 0.5
JUNGLE FIGHTER RCM / DARYL BROSOTO / ELO / MLL 0 - 0 - 0.5 0.5
LIPA FARMS 1 ATTY. LUCIEN SAYUNO 0.5 - 0 - 0 0.5
RISE UP - AIDEN CESAR TAN 0.5 - 0 - 0 0.5
RP SILANG GMP FIELD COMMANDER RHELLIEP PALUMPON / GMP 0 - 0.5 - 0 0.5
ST. NICHOLAS ENGR. NICK MAMARIL 0 - 0 - 0.5 0.5
ARSCE CESAR ANCAYAN 0 - 0 - 0 0
AVM ZENKI OREN / ARVEY MORELOS 0 - 0 - 0 0
BB SWEET KOLOKOY RYAN PINON / HENRY CHUA 0 - 0 - 0 0
CUELAZ GAMEFARM DL / JC 0 - - 0 0
DA FARM BOYS A. MARAVILLA 0 - 0 - 0 0
ICEMAN-BATMAN-ROBIN AVIATOR GAMEFARM / RYAN PINON / HENRY CHUA 0 - 0 - 0 0
JAILBIRD JEBE GAYANELO 0 - 0 - 0 0
PALSABANGON XTREMEDRIVE IAN PALICPIC 0 - 0 - 0 0
SANTINO RAFAEL DMB 0 - 0 - 0 0
SGN SIMPLIFYING GAMEFOWL NEEDS ALEX CALDERON 0 - 0 - 0 0
TOTL TWO BORGY ZOLETA 0 - - 0 0
VOLTPLEX KQ / RELOAD PLUS RANDOLF CLARK BARANDINO / EINAR MACAPAGAL 0 - 0 - 0 0

UNDER CONSTRUCTION

Match Sheet is Not Available this time

  • Days

  • Hours

  • Minutes

  • Seconds

MATCH SHEET

NO
RED
VS
WHITE
RESULT
ENTRY NAME
WT
WB
WB
ENTRY NAME
WT
1
JOKER
JOKER
2395
0 - 1
DG YUMMY MADISON
DAX GANZON / MELVIN RAYMUNDO
2395
2
ALAN @ PADS BUSOBUSO - A
ALAN MOJAR / PADS
2310
1 - 0
JAILBIRD
REGULAR CROSS
JEBE GAYANELO
2315
3
DIANA GOLDBAR
HATCH
ANTONIO ALERIA
2100
1 - 0
JORGE EUGENIO
SED
2115
4
RMMR
SWEATER
RICHIE ROBES / BOSS SAM
1880
0 - 1
R2J AREZA / PRINCE VICTORIA APRIL 12 1 COCK ULUTAN MUNTI
POSSUM
DANNY AREZA / RANDY RABARA / D. BANGOY
1880
5
RISE UP 1
SWEATER / KELSO
CESAR TAN
2085
1 - 0
LBL - RBL BRGY MAHARLIKA SPL
SWEATER / CROSS
LOUIE / BENG LAZO
2085
6
JET Z
SWEATER
JIMMY ZAPANTA
2290
0 - 1
SAN NICOLAS
SWEATER DOM
ENGR. NICK MAMARIL
2305
7
HMAG ANTIPOLO
HECTOR MAGPANTAY
2090
0 - 1
REDLAKES / PLB GF / HARDROCK GMC
ENGR. DENNIS NUNEZ / PERCY BURGOS
2090
8
HBD JOEVANIE
JOEVANIE ARAGON
1950
1 - 0
ARSCE
WHITE / KELSO
CESAR ANCAYAN
1950
9
ALAN @ PADS BUSOBUSO - B
ALAN MOJAR / PADS
2260
1 - 0
RAMON
JURRY TAGNIA
2265
10
DIANA GOLDBAR 1
RYL
ANTONIO ALERIA
2110
0.5 - 0.5
BIG R FARM
BNR DOM
BUDDY ROBRIGADO
2120
11
SAM WARRIOR
CARACHI / SWEATER
RICHIE ROBES / BOSS SAM
2100
1 - 0
NINA SAN VICENTE
GOLD
SANDRO P. CASTRILLO
2095
12
RISE UP - SCARLET
CARDINAL / KELSO
CESAR TAN
2160
1 - 0
RP SILANG YURI
PYLE
RHELLIE PALUMPON
2155
13
THINK POSITIVE
SWEATER
DR. NINO FERNANDEZ / DR. PERCY MODOMO
2245
1 - 0
TEAM FERDI CHUA
RED LEMON YELLOW LEG
FERDINAND CHUA
2245
14
MS GF TIMBAO
SWEATER
MARCO SISON
2140
0 - 1
SANTA TERESITA DOS
CROSS GREY SWEATER
GAUDENCIO M. MALLEON / DON MAURO R. PRIETO
2145
15
VIPERKID / JDC
SWEATER GIVENS
JHUNE DE CASTRO
2065
1 - 0
KAI ROJENCA
SILVER GREY
JUN SOSA / ROLLY MANARANG
2070
16
MUTYA NG LALAO2
JP MEDINA
1900
0 - 1
MARCH 16 4 COCK CAVITE COL. PGF
SWEATER / ROUNDHEAD
TEDDY DITCHELLA / ROX ANGELES
1910
17
RAWLANDZ STOCK FARM MARCH 6 ULUTAN SA TINURIK
RSF RED
MONCHING MEDALLA + MONMON + RPB
1890
1 - 0
KALIWETE RF
RAFFY ZAIDE
1885
18
SPARTANS RB
SPARTAN HATCH
REY BRIONES
2180
1 - 0
ALAN @ PADS BUSOBUSO - A
ALAN MOJAR / PADS
2190
19
PULANDUTA
K.S
RICKY AROLLADO
2355
1 - 0
HMAG ANTIPOLO
HECTOR MAGPANTAY
2370
20
TEAM FERDI CHUA
DOME
FERDINAND CHUA
2100
0 - 1
DIANA GOLDBAR
HATCH
ANTONIO ALERIA
2100
21
JAILBIRD
REGULAR CROSS
JEBE GAYANELO
1895
0 - 1
HBD JOEVANIE
JOEVANIE ARAGON
1895
22
DG YUMMY MADISON
DAX GANZON / MELVIN RAYMUNDO
2275
0 - 1
THINK POSITIVE
YLH / GULL / RH
DR. NINO FERNANDEZ / DR. PERCY MODOMO
2265
23
RP SILANG YURI
HATCH
RHELLIE PALUMPON
2135
1 - 0
SANTA TERESITA DOS
CROSS GREY SWEATER
GAUDENCIO M. MALLEON / DON MAURO R. PRIETO
2140
24
JORGE EUGENIO
SED
2230
0 - 1
RISE UP - SCARLET
GREY ROUNDHEAD
CESAR TAN
2220
25
KAI ROJENCA
SILVER GREY
JUN SOSA / ROLLY MANARANG
2200
1 - 0
REDLAKES / PLB GF / HARDROCK GMC
ENGR. DENNIS NUNEZ / PERCY BURGOS
2210
26
LBL - RBL BRGY MAHARLIKA SPL
SWEATER / CROSS
LOUIE / BENG LAZO
2045
1 - 0
RMMR
SWEATER
RICHIE ROBES / BOSS SAM
2060
27
JET Z
ROUNDHEAD
JIMMY ZAPANTA
2255
0 - 1
ALAN @ PADS BUSOBUSO - B
ALAN MOJAR / PADS
2260
28
ARSCE
WHITE / KELSO
CESAR ANCAYAN
1995
0 - 1
R2J AREZA / PRINCE VICTORIA APRIL 12 1 COCK ULUTAN MUNTI
RYL
DANNY AREZA / RANDY RABARA / D. BANGOY
2000
29
DIANA GOLDBAR 1
RYL
ANTONIO ALERIA
1970
0 - 1
VIPERKID / JDC
SWEATER GIVENS
JHUNE DE CASTRO
1975
30
BIG R FARM
BNR DOM
BUDDY ROBRIGADO
2130
0 - 1
NINA SAN VICENTE
BLUE FACE
SANDRO P. CASTRILLO
2135
31
SAN NICOLAS
WHITE SWEATER
ENGR. NICK MAMARIL
2325
0 - 1
PULANDUTA
K.S
RICKY AROLLADO
2330
32
REDLAKES / PLB GF / HARDROCK GMC
ENGR. DENNIS NUNEZ / PERCY BURGOS
2060
0 - 1
RISE UP 1
SWEATER / KELSO
CESAR TAN
2065
33
SAM WARRIOR
SWEATER / DAN GREY
RICHIE ROBES / BOSS SAM
1985
1 - 0
RAWLANDZ STOCK FARM MARCH 6 ULUTAN SA TINURIK
RSF GREY
MONCHING MEDALLA + MONMON + RPB
1995
34
RAMON
JURRY TAGNIA
2115
1 - 0
SPARTANS RB
SPARTAN HATCH
REY BRIONES
2100
35
KALIWETE RF
RAFFY ZAIDE
2025
0 - 1
MUTYA NG LALAO2
JP MEDINA
2030
36
MARCH 16 4 COCK CAVITE COL. PGF
SWEATER / ROUNDHEAD
TEDDY DITCHELLA / ROX ANGELES
1920
1 - 0
MS GF TIMBAO
SWEATER
MARCO SISON
1930
37
RP SILANG YURI
DOM
RHELLIE PALUMPON
2190
0.5 - 0.5
HMAG ANTIPOLO
HECTOR MAGPANTAY
2195
38
NINA SAN VICENTE
GOLD
SANDRO P. CASTRILLO
2045
1 - 0
JAILBIRD
REGULAR CROSS
JEBE GAYANELO
2035
39
ALAN @ PADS BUSOBUSO - B
ALAN MOJAR / PADS
2120
0.5 - 0.5
JORGE EUGENIO
SED
2130
40
ARSCE
WHITE / KELSO
CESAR ANCAYAN
1975
0 - 1
DIANA GOLDBAR
HATCH
ANTONIO ALERIA
1980
41
RISE UP 1
SWEATER / KELSO
CESAR TAN
1935
0 - 1
RMMR
SWEATER
RICHIE ROBES / BOSS SAM
1940
42
DG YUMMY MADISON
DAX GANZON / MELVIN RAYMUNDO
2235
0 - 1
MS GF TIMBAO
SWEATER
MARCO SISON
2240
43
R2J AREZA / PRINCE VICTORIA APRIL 12 1 COCK ULUTAN MUNTI
RYL
DANNY AREZA / RANDY RABARA / D. BANGOY
1900
1 - 0
MUTYA NG LALAO2
JP MEDINA
1900
44
SANTA TERESITA DOS
CROSS GREY SWEATER
GAUDENCIO M. MALLEON / DON MAURO R. PRIETO
2260
0 - 1
JET Z
ROUNDHEAD
JIMMY ZAPANTA
2255
45
SAN NICOLAS
SWEATER DOM
ENGR. NICK MAMARIL
2000
0 - 1
BIG R FARM
5K SWEATER
BUDDY ROBRIGADO
2010
46
KAI ROJENCA
TRIPLE HATCH
JUN SOSA / ROLLY MANARANG
2205
0 - 1
HBD JOEVANIE
JOEVANIE ARAGON
2215
47
LBL - RBL BRGY MAHARLIKA SPL
SWEATER / CROSS
LOUIE / BENG LAZO
2155
1 - 0
RAMON
JURRY TAGNIA
2145
48
PULANDUTA
KELSO SWEATER
RICKY AROLLADO
2160
1 - 0
RAWLANDZ STOCK FARM MARCH 6 ULUTAN SA TINURIK
RSF RED
MONCHING MEDALLA + MONMON + RPB
2175
49
TEAM FERDI CHUA
RED YELLOW LEG
FERDINAND CHUA
2280
1 - 0
RISE UP - SCARLET
WHITE / DOM
CESAR TAN
2280
50
KALIWETE RF
RAFFY ZAIDE
1850
1 - 0
MARCH 16 4 COCK CAVITE COL. PGF
SWEATER / ROUNDHEAD
TEDDY DITCHELLA / ROX ANGELES
1850
51
VIPERKID / JDC
SWEATER GIVENS
JHUNE DE CASTRO
2015
0 - 1
SAM WARRIOR
CARACHI / SWEATER
RICHIE ROBES / BOSS SAM
2015
52
THINK POSITIVE
ZANINO WHITE
DR. NINO FERNANDEZ / DR. PERCY MODOMO
2340
0 - 1
ALAN @ PADS BUSOBUSO - A
ALAN MOJAR / PADS
2340
53
SPARTANS RB
SPARTAN HATCH
REY BRIONES
2075
0 - 1
DIANA GOLDBAR 1
RYL
ANTONIO ALERIA
2085