SCORE SHEET

ENTRY NAME BREEDER NAME
POINTS
TOTAL
SB JELO JOSED OCA 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 6
C.A.T STINGER JOHN COJUANGCO 0 - 1 - 1 - 1 - 0.5 - 1 - 1 5.5
DIANA GOLDBAR 1 ANTONIO ALERIA 0.5 - 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 5.5
DOUBLE D'S RONILO DONEZA 1 - 0 - 1 - 1 - 0.5 - 1 - 1 5.5
NINA SAN VICENTE SANDRO P. CASTRILLO 0 - 1 - 1 - 0.5 - 1 - 1 - 1 5.5
ANGAS NG BATANGAS DINO MARIVIC 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 1 5
GREENGOLD UNO ROD ADVINCULA 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 1 - 1 5
KALIWETE RAFFY ZAIDE 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 0 - 1 5
LBL - RBL BRGY MAHARLIKA SPL LOUIE / BENG LAZO 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 0 - 1 5
LMM CHICO GAMEFARM LEEM MALABANAN 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 0 5
MUTYA NG LALAO JP MEDINA 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 1 - 1 5
RISE UP CESAR TAN 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 0 5
AMCO / JAYCO / ALL CAN CELSO PANCHO 0.5 - 0.5 - 1 - 1 - 1 - 0.5 - 0 4.5
CNP SKCS TRIPLE C / BB CRIS N PEREA / HENRY CHUA 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 0.5 - 0 4.5
LD STEPHANIE ANNE ANTERO / IVAN ZARASPE 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0.5 - 1 4.5
LLF FEB 21 ROCKY RABINO / ARNEL PAULVIRA 1 - 0 - 0.5 - 0 - 1 - 1 - 1 4.5
LUCKY FOR DANNY KMC TEAM JMC JJB 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 0.5 - 0 4.5
MARCH 10 1-COCK TIMB. SA DARASA-LJ VET DOC. JOJO PAVIA / ROLAND MALANGEN 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 0.5 - 0 4.5
RISE UP 1 CESAR TAN 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 1 - 0.5 4.5
ALAN @ PADS BUSOBUSO - A ALAN MOJAR / PADS 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 0 - 1 4
CGP LEGACY - SAP STRIKERS ENGR. CARMELO PANONCILLO / GIE BORABIEN 1 - 0 - 1 - - 1 - 1 - 0 4
CHERISH CMU CHITO UMALI 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 4
HAPPY BEERDAY AMIR KEVIN DIMAYUGA & AMERITO ERISPE 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 0 4
MAD SCIENCE HAPPY BDAY MANONG MAD SCIENCE / JOJO MARASIGAN 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0 4
REDBULL ATTY. CARLOS TUMPALAN 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 4
REDLAKES / PLB GF / HARDROCK GMC ENGR. DENNIS NUNEZ / PERCY BURGOS 1 - 0 - 0 - 0 - 1 - 1 - 1 4
RISE UP - SCARLET CESAR TAN 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 0 - 1 4
RSM FLASH BOMBA 1 REY MORLA 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 0 4
SIKAT NG ARAW JUN OLIVEROS / CHARLIE CARLOS 0 - - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 4
TEKSAS PATATAS CONG BALOY / CLARK CALICDAN 0 - 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 1 4
THINK POSITIVE DR. NINO FERNANDEZ / DR. PERCY MODOMO 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 0 4
TIME IS GOLD ANTONIO VILLAROSA JR. 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 0 4
TOTL ONE BORGY ZOLETA 1 - 0 - 1 - 0 - 0 - 1 - 1 4
ZIAN TYRO CD / LESTER EBOC 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 1 4
BIG R FARM BUDDY ROBRIGADO 0.5 - 0 - 1 - 0 - 1 - 0 - 1 3.5
JTL MAXIMUS GF JUANITO P. TAN LIM JR. 1 - 0 - 1 - 0 - 0.5 - 0 - 1 3.5
LOBP AMELITO PARRENO 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 0.5 - 0 3.5
STORM BLADES JAMES CHUA 1 - 1 - 0 - 0.5 - 0 - 0 - 1 3.5
TR KATRINA JOSE RODERICK RANOLA II 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0.5 - 0 3.5
YUME NESTOR ATACADOR 0 - - 1 - 0 - 1 - 0 - 0.5 - 1 3.5
ARAMAC GF 888 EINAR MACAPAGAL / RANDOLF CLARCK BARANDINO 1 - 1 - 1 3
BACOLOD GF BACOLOD GROUP 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 3
BILIS AT LAKAS GF FELIX M. PUNZALAN JR 1 - 1 - 1 3
CELERI PEDES RCM / DARYL BROSOTO 1 - 1 - 1 3
DIANA GOLDBAR ANTONIO ALERIA 1 - 1 - 1 3
DOUBLE AA J OCSENA / A LAGDAMEO 0 - 1 - 0 - 0 - 0.5 - 0.5 - 1 3
DOUBLE B WARRIORS BERNARDO BIALA 1 - 1 - 1 3
GOLDEN KING DR. HENRY FAJARDO AND DANTE M 1 - 1 - 1 3
GREENHILL BAUTISTA BROS. 1 - 1 - 1 3
GUSTO KO MAGING DOCTOR DR TED MACADAGDAG / COL. CEZAR TANAQUIN 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 0 - 0 3
HBD JOEVANIE JOEVANIE ARAGON 1 - 1 - 1 3
J R J @ G.J GF GERALD MALINIT 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 3
JARVIS 1 NOEL PAJARA 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 1 3
JUNGLEWILD JUN CAPARROSO 1 - 1 - 1 3
KABADO SA SUGAL JG LAPEZ 1 - 1 - 1 3
MAD SCIENCE CUENCA MAD SCIENCE / JOJO MARASIGAN 0 - 1 - 1 - - 0 - 1 - 0 3
PERFECT COMBINATION RON REYES / BEBOT TAN 1 - 1 - 1 3
PONGGO RONNIE REYES 1 - 1 - 1 3
PONGGO R. ROY REYES 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 0 3
PULANDUTA RICKY AROLLADO 1 - 1 - 1 3
R2J AREZA / PRINCE VICTORIA APRIL 12 1 COCK ULUTAN MUNTI DANNY AREZA / RANDY RABARA / D. BANGOY 1 - 1 - 1 3
R2J VENICE 2 APRIL 12 1 COCK MUNTI JR RABARA / VINCENT DE LEON 1 - 1 - 1 3
RB JOSEF ROBERT BANDARLIPE 1 - 0 - 1 - 0 - 0 - 1 - 0 3
SAM WARRIOR RICHIE ROBES / BOSS SAM 1 - 1 - 1 3
SUPER BUTOY ED MASCARINA 1 - 1 - 1 3
VIPERKID / JDC JHUNE DE CASTRO 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 1 - 0 3
ALAN @ PADS BUSOBUSO - B ALAN MOJAR / PADS 1 - 1 - 0.5 2.5
BASANG CACTUS BALINGAN BROTHERS 1 - 0 - 1 - 0 - 0 - 0.5 - 0 2.5
KCCK VR MAKNAT VIRGILIO V. RAPE / KIT SENGCO 0.5 - 1 - 1 2.5
KING EUMER / C & M MADSCIE JACK SERILLA / BOSS CEZAR TANAQUIN 0.5 - 1 - 1 2.5
MARCH 16 4 COCK CAVITE COL. PGF TEDDY DITCHELLA / ROX ANGELES 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0 - 0.5 2.5
MEGA VISION ENTERTAINMENT PRODUCTION ATTY. MANNY GRAGASIN 1 - 0.5 - 1 2.5
NOEL 337 / KILL THEM ALL NOEL LEE / DEXTER LONGNO / JAMIE LEE 1 - 0.5 - 1 2.5
RED AND BLUE BIBOY SISON / RED SISON 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0.5 2.5
VRL GAMEFARM 1 VER LONTOC 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0.5 - 0 2.5
BULLETFIRE ARNOLD DIMAYUGA 0 - 1 - 1 2
GLORY FARM AVON / REMCAR 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0 - 0 2
JK BROS. RAGING BULL JK ESPIRITU 1 - 1 - 0 2
JRS BATCH 65!!! JUN SEVILLA 0 - 1 - 1 2
LENMAN GF LENMAN / GALEN POBRE 1 - 1 - 0 2
PITO CD / LESTER EBOC 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0 - 0 2
RB WOODPECKER ROBERT BANDARLIPE 0 - 1 - 1 2
ROCKAFELLA RAINCHASESKY CJ VILLANUEVA 0.5 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0.5 2
SEPIK SNIPER BAUTISTA BROS. 1 - 0 - 0 - 0 - 1 - 0 - 0 2
TEAM NEGS / PAUL GARCIA RONCESVALLES / PAUL GARCIA 1 - 0 - 1 2
BB ANGEL FACE ASSASSIN RYAN PINON 0.5 - 0 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0 1.5
CHRIS PURPLE "EXCELLENCE" CHRISTOPHER SIOSON 1 - 0 - 0.5 1.5
ILOVE THIS GAME LEANDRO ARSENAL / LOUISITO ARSENAL 0.5 - 1 - 0 1.5
KOBE BRYANT LOMI HAUS AMBER / RUEL MONTALES 1 - 0.5 - 0 1.5
LIBERICA GERALD KATIGBAK 0 - 0.5 - 1 1.5
LUCKY 7 RADU CROE DR. ERIC DUMAS / CD 0.5 - 1 - 0 1.5
ROLIL / IBAYO KING ROLLY MONTALES / LONGHAIR 0 - 0.5 - 1 1.5
RP SILANG YURI RHELLIE PALUMPON 0 - 1 - 0.5 1.5
RV SUPERNOVA RAMON VILLANUEVA 0 - 0.5 - 1 1.5
TEAM NEGS RONCESVALLES 1 - 0 - 0.5 1.5
VIRJUN JUN MANGUERA 0 - 1 - 0.5 1.5
AN WARAY PARTYLIST MANUEL SY / DENNIS EVARDONE 0 - 0 - 1 1
ANG ATING ARAW J. MARAVILLA / J.S. 0 - 1 - 0 1
ARLO TONETTE LUZURIAGA / RAY ORTEGA 0 - 0 - 1 1
ART OF WAR EDWIN BUENO 1 - 0 - 0 1
B.M. BOYET BOY MONTANO 1 - 0 - 0 1
B.M. BOYONG BOY MONTANO 0 - 1 - 0 1
BAMBINO / ANGRYBIRD COMBINE ERIC BAGUIO / ANTONIO BURAGA / NOLI MONARES 0 - 1 - 0 1
BUTCHER HOLLOW ERNEST AIKINS 0 - 1 - 0 1
CANLUBANG COY QUIROS / DINDO RIVERA 0 - 0 - 1 1
D & G ARCHERS BD / PG 0 - 1 - 0 1
D VETERANS REN CASTRO & RENE SANTOS 1 - 0 - 0 1
DG YUMMY MADISON DAX GANZON / MELVIN RAYMUNDO 1 - 0 - 0 1
DON DON / THUNDERBEE ATTY. ART DE CASTRO 1 - 0 - 0 1
DOUBLE A J OCSENA / A LAGDAMEO 1 - 0 - 0 1
DREAMBIG ANTHONY ANTIOJO / JUN ASTILLA 0 - 1 - 0 1
GW ROSARIAN JOE BRIONES / RJH 0 - 1 - 0 1
IM SO EXCITED JOHN SASE / R.D. 1 - 0 - 0 1
JAPZYRRAS NHELVIN HENAVE 1 - 0 - 0 1
JET Z JIMMY ZAPANTA 0 - 0 - 1 1
JG SAN PABLO JOEL / GREGORIO 0 - 0 - 1 1
JLM / QUEEN YNEL JAMES LEE MARK / ZALDY PADILLA 1 - 0 - 0 1
KAI ROJENCA JUN SOSA / ROLLY MANARANG 0 - 1 - 0 1
KALIWETE RF RAFFY ZAIDE 0 - 0 - 1 1
KOBI BRYANT LOMI HAUS RUEL / AMBER MONTALES 0 - 0 - 1 1
LIPA FARMS ATTY. LUCIEN SAYUNO 0 - 1 - 0 1
MS GF TIMBAO MARCO SISON 0 - 0 - 1 1
MUTYA NG LALAO2 JP MEDINA 0 - 1 - 0 1
NSL GAMEFARM NICOMEDES S LINSANGAN 0 - 1 - 0 1
OPAY / THUNDERBEE ATTY. ART DE CASTRO 0 - 1 - 0 1
PENETRATOR KMC TEAM JMC JJB 1 - 0 - 0 1
PURPLE RAIN RON REYES / RONILO DONEZA 0 - 0 - 1 1
R2J VENICE 1 APRIL 12 1 COCK MUNTI JR RABARA / VINCENT DE LEON 1 - 0 - 0 1
RAMON JURRY TAGNIA 0 - 1 - 0 1
RAWLANDZ STOCK FARM MARCH 6 ULUTAN SA TINURIK MONCHING MEDALLA + MONMON + RPB 1 - 0 - 0 1
RENMAR / PANGGA GAME FARM TEDDY DITCHELLA / RENE ORO 0 - 0 - 1 1
RLJ SAN PEDRO RUEL LIMUEL JOSEPH REYES 1 - 0 - 0 1
RMMR RICHIE ROBES / BOSS SAM 0 - 0 - 1 1
RSM FLASH BOMBA 2 REY MORLA 0 - 0 - 1 1
SAN NICOLAS ENGR. NICK MAMARIL 1 - 0 - 0 1
SANTA TERESITA GAUDENCIO M. MALLEON AND DON MAURO PRIETO 0 - 0 - 1 1
SANTA TERESITA DOS GAUDENCIO M. MALLEON / DON MAURO R. PRIETO 1 - 0 - 0 1
SHEENA ROSE / PANGGA GAME FARM TEDDY DITCHCHELLA / ROGER ALFARO 1 - 0 - 0 1
SILANG ACES BATANGAS COCKERS 0 - 0 - 1 1
SPARTANS RB REY BRIONES 1 - 0 - 0 1
SUPERMAN JESS DE VERA / CHRIS GONZALES 1 - 0 - 0 1
TEAM FERDI CHUA FERDINAND CHUA 0 - 0 - 1 1
THE RED SAINT J SANTA CRUZ 1 - 0 - 0 1
VIVA ESPAÑA BABY CANILLAS 1 - 0 - 0 1
VRL GAMEFARM LONTOC BROTHERS 0 - 1 - 0 1
WE WILL ROCK U GEORGE F. SERRANO 0 - 1 - 0 1
WONDERWOMAN MAAM EVELYN/RONNEL AGUSTIN/ ARNEL GERONGA/REMCAR 0 - 0 - 1 1
ANGRYBIRD SORSOGON CYRIL JESALVA 0.5 - 0 - 0 0.5
BLOOD SWEAT N TEARS SAK SAK SA LAG 0 - 0.5 - 0 0.5
HMAG ANTIPOLO HECTOR MAGPANTAY 0 - 0 - 0.5 0.5
JARVIS 2 NOEL PAJARA 0 - 0.5 - 0 0.5
JORGE EUGENIO SED 0 - 0 - 0.5 0.5
JUNGLE FIGHTER RCM / DARYL BROSOTO / ELO / MLL 0 - 0 - 0.5 0.5
LIPA FARMS 1 ATTY. LUCIEN SAYUNO 0.5 - 0 - 0 0.5
MONTE ENARA IKING ARANETA 0 - 0.5 - 0 0.5
RISE UP - AIDEN CESAR TAN 0.5 - 0 - 0 0.5
RP SILANG GMP FIELD COMMANDER RHELLIEP PALUMPON / GMP 0 - 0.5 - 0 0.5
ST. NICHOLAS ENGR. NICK MAMARIL 0 - 0 - 0.5 0.5
ARSCE CESAR ANCAYAN 0 - 0 - 0 0
AVM ZENKI OREN / ARVEY MORELOS 0 - 0 - 0 0
BB SWEET KOLOKOY RYAN PINON / HENRY CHUA 0 - 0 - 0 0
CUELAZ GAMEFARM DL / JC 0 - - 0 0
DA FARM BOYS A. MARAVILLA 0 - 0 - 0 0
ICEMAN-BATMAN-ROBIN AVIATOR GAMEFARM / RYAN PINON / HENRY CHUA 0 - 0 - 0 0
JAILBIRD JEBE GAYANELO 0 - 0 - 0 0
PALSABANGON XTREMEDRIVE IAN PALICPIC 0 - 0 - 0 0
SANTINO RAFAEL DMB 0 - 0 - 0 0
SGN SIMPLIFYING GAMEFOWL NEEDS ALEX CALDERON 0 - 0 - 0 0
TOTL TWO BORGY ZOLETA 0 - - 0 0
VOLTPLEX KQ / RELOAD PLUS RANDOLF CLARK BARANDINO / EINAR MACAPAGAL 0 - 0 - 0 0

UNDER CONSTRUCTION

Match Sheet is Not Available this time

  • Days

  • Hours

  • Minutes

  • Seconds

MATCH SHEET

NO
RED
VS
WHITE
RESULT
ENTRY NAME
WT
WB
WB
ENTRY NAME
WT
1
PITO
CD / LESTER EBOC
2195
0 - 1
MAD SCIENCE HAPPY BDAY MANONG
BLACK
MAD SCIENCE / JOJO MARASIGAN
2195
2
RISE UP 1
SWEATER / KELSO
CESAR TAN
2045
0 - 1
CHERISH CMU
KELSO / CLARET
CHITO UMALI
2055
3
ALAN @ PADS BUSOBUSO - A
ALAN MOJAR / PADS
2250
0 - 1
LUCKY FOR DANNY KMC
TEAM JMC JJB
2260
4
VIPERKID / JDC
LEMON / SWEATER
JHUNE DE CASTRO
2000
0 - 1
DOUBLE D'S
RONILO DONEZA
2000
5
TEKSAS PATATAS
SWEATER / ROUNDHEAD
CONG BALOY / CLARK CALICDAN
2165
1 - 0
REDLAKES / PLB GF / HARDROCK GMC
SWEATER
ENGR. DENNIS NUNEZ / PERCY BURGOS
2170
6
RED AND BLUE
BIBOY SISON / RED SISON
2140
0 - 1
LBL - RBL BRGY MAHARLIKA SPL
SWEATER / CROSS
LOUIE / BENG LAZO
2145
7
ZIAN TYRO
CD / LESTER EBOC
2230
0 - 1
AMCO / JAYCO / ALL CAN
SWEATER / GILMORE HATCH
CELSO PANCHO
2240
8
CGP LEGACY - SAP STRIKERS
SWEATER / LEMON
ENGR. CARMELO PANONCILLO / GIE BORABIEN
1880
-
MAD SCIENCE CUENCA
MAD SCIENCE / JOJO MARASIGAN
1890
9
RISE UP - SCARLET
WHITE / RH
CESAR TAN
2195
1 - 0
DOUBLE AA
J OCSENA / A LAGDAMEO
2210
10
LLF FEB 21
SWEATER
ROCKY RABINO / ARNEL PAULVIRA
2290
0 - 1
TIME IS GOLD
DOM
ANTONIO VILLAROSA JR.
2285
11
RSM FLASH BOMBA 1
ALBANY DARK
REY MORLA
2110
1 - 0
MARCH 16 4 COCK CAVITE COL. PGF
SWEATER / RH
TEDDY DITCHELLA / ROX ANGELES
2115
12
VRL GAMEFARM 1
VER LONTOC
2085
0 - 1
TR KATRINA
JOSE RODERICK RANOLA II
2090
13
DIANA GOLDBAR 1
ANTONIO ALERIA
2075
1 - 0
BIG R FARM
GUL HIGH ACTION
BUDDY ROBRIGADO
2075
14
THINK POSITIVE
ALBANY / RH
DR. NINO FERNANDEZ / DR. PERCY MODOMO
2355
1 - 0
ZIAN TYRO
CD / LESTER EBOC
2355
15
RB JOSEF
GREY
ROBERT BANDARLIPE
1975
0 - 1
RISE UP 1
GREY SWEATER
CESAR TAN
1975
16
MAD SCIENCE CUENCA
MAD SCIENCE / JOJO MARASIGAN
2105
0 - 1
LBL - RBL BRGY MAHARLIKA SPL
SWEATER / CROSS
LOUIE / BENG LAZO
2105
17
LUCKY FOR DANNY KMC
TEAM JMC JJB
2080
1 - 0
RED AND BLUE
BIBOY SISON / RED SISON
2085
18
ALAN @ PADS BUSOBUSO - A
ALAN MOJAR / PADS
2095
1 - 0
TIME IS GOLD
GILMORE
ANTONIO VILLAROSA JR.
2105
19
DIANA GOLDBAR 1
ANTONIO ALERIA
1995
1 - 0
CHERISH CMU
SWEATER
CHITO UMALI
1995
20
DOUBLE D'S
RONILO DONEZA
1930
0.5 - 0.5
DOUBLE AA
J OCSENA / A LAGDAMEO
1935
21
LLF FEB 21
SWEATER
ROCKY RABINO / ARNEL PAULVIRA
2090
1 - 0
RISE UP - SCARLET
ROUNDHEAD
CESAR TAN
2085
22
RSM FLASH BOMBA 1
ALBANY LIGHT
REY MORLA
1975
1 - 0
MAD SCIENCE HAPPY BDAY MANONG
BLACK
MAD SCIENCE / JOJO MARASIGAN
1980
23
REDLAKES / PLB GF / HARDROCK GMC
SWEATER / GILMORE
ENGR. DENNIS NUNEZ / PERCY BURGOS
2040
1 - 0
PITO
CD / LESTER EBOC
2040
24
TEKSAS PATATAS
ASIL RED
CONG BALOY / CLARK CALICDAN
1925
1 - 0
VIPERKID / JDC
SWEATER
JHUNE DE CASTRO
1910
25
AMCO / JAYCO / ALL CAN
SWEATER / GILMORE HATCH
CELSO PANCHO
2290
1 - 0
MARCH 16 4 COCK CAVITE COL. PGF
HATCH / RH
TEDDY DITCHELLA / ROX ANGELES
2295
26
RB JOSEF
GREY
ROBERT BANDARLIPE
2015
0 - 1
CGP LEGACY - SAP STRIKERS
MELSIMS / LEMON
ENGR. CARMELO PANONCILLO / GIE BORABIEN
2020
27
DOUBLE D'S
RONILO DONEZA
2160
1 - 0
VRL GAMEFARM 1
VER LONTOC
2160
28
ZIAN TYRO
CD / LESTER EBOC
2390
1 - 0
TR KATRINA
JOSE RODERICK RANOLA II
2400
29
BIG R FARM
KELSO / HATCH
BUDDY ROBRIGADO
1990
1 - 0
ALAN @ PADS BUSOBUSO - A
ALAN MOJAR / PADS
1990
30
RED AND BLUE
BIBOY SISON / RED SISON
2025
0 - 1
THINK POSITIVE
SWEATER / RH
DR. NINO FERNANDEZ / DR. PERCY MODOMO
2020
31
DIANA GOLDBAR 1
ANTONIO ALERIA
2075
1 - 0
RISE UP - SCARLET
GREY / KELSO
CESAR TAN
2070
32
MAD SCIENCE HAPPY BDAY MANONG
KELSO
MAD SCIENCE / JOJO MARASIGAN
2090
1 - 0
CHERISH CMU
LEMON 84 KELSO
CHITO UMALI
2095
33
LUCKY FOR DANNY KMC
TEAM JMC JJB
2275
0.5 - 0.5
DOUBLE AA
J OCSENA / A LAGDAMEO
2275
34
TIME IS GOLD
YLH
ANTONIO VILLAROSA JR.
2155
1 - 0
TEKSAS PATATAS
ASIL DOM
CONG BALOY / CLARK CALICDAN
2155
35
VIPERKID / JDC
LEMON / RUBLE
JHUNE DE CASTRO
2040
1 - 0
RSM FLASH BOMBA 1
BROWN RED
REY MORLA
2040
36
REDLAKES / PLB GF / HARDROCK GMC
SWEATER / GREY
ENGR. DENNIS NUNEZ / PERCY BURGOS
2030
1 - 0
LBL - RBL BRGY MAHARLIKA SPL
SWEATER / CROSS
LOUIE / BENG LAZO
2035
37
TR KATRINA
JOSE RODERICK RANOLA II
2165
0.5 - 0.5
AMCO / JAYCO / ALL CAN
SWEATER / GILMORE HATCH
CELSO PANCHO
2165
38
RISE UP 1
SWEATER / DOM
CESAR TAN
2075
1 - 0
PITO
CD / LESTER EBOC
2080
39
LLF FEB 21
SWEATER
ROCKY RABINO / ARNEL PAULVIRA
2135
1 - 0
BIG R FARM
BNR WHITE
BUDDY ROBRIGADO
2135
40
MAD SCIENCE CUENCA
MAD SCIENCE / JOJO MARASIGAN
2040
1 - 0
THINK POSITIVE
HATCH / CLARET
DR. NINO FERNANDEZ / DR. PERCY MODOMO
2045
41
TIME IS GOLD
SWEATER / KELSO
ANTONIO VILLAROSA JR.
1965
0 - 1
CGP LEGACY - SAP STRIKERS
MELSIMS / W.HACKLE
ENGR. CARMELO PANONCILLO / GIE BORABIEN
1960
42
RB JOSEF
GREY
ROBERT BANDARLIPE
2065
1 - 0
MARCH 16 4 COCK CAVITE COL. PGF
SWEATER / RH
TEDDY DITCHELLA / ROX ANGELES
2055
43
RISE UP 1
KELSO
CESAR TAN
1950
0.5 - 0.5
VRL GAMEFARM 1
VER LONTOC
1950
44
PITO
CD / LESTER EBOC
2270
0 - 1
ALAN @ PADS BUSOBUSO - A
ALAN MOJAR / PADS
2260
45
REDLAKES / PLB GF / HARDROCK GMC
SWEATER
ENGR. DENNIS NUNEZ / PERCY BURGOS
2150
1 - 0
MAD SCIENCE CUENCA
MAD SCIENCE / JOJO MARASIGAN
2150
46
AMCO / JAYCO / ALL CAN
SWEATER / GILMORE HATCH
CELSO PANCHO
2210
0 - 1
DOUBLE D'S
RONILO DONEZA
2225
47
VIPERKID / JDC
SWEATER
JHUNE DE CASTRO
1850
0 - 1
DOUBLE AA
J OCSENA / A LAGDAMEO
1850
48
BIG R FARM
BNR WHITE
BUDDY ROBRIGADO
2130
1 - 0
RSM FLASH BOMBA 1
SWEATER / GILMORE
REY MORLA
2130
49
MARCH 16 4 COCK CAVITE COL. PGF
KELSO / RH
TEDDY DITCHELLA / ROX ANGELES
2400
0.5 - 0.5
RED AND BLUE
BIBOY SISON / RED SISON
2400
50
TR KATRINA
JOSE RODERICK RANOLA II
2075
0 - 1
TEKSAS PATATAS
ROUNDHEAD
CONG BALOY / CLARK CALICDAN
2075
51
LBL - RBL BRGY MAHARLIKA SPL
REG GRAY
LOUIE / BENG LAZO
2285
1 - 0
THINK POSITIVE
GREY
DR. NINO FERNANDEZ / DR. PERCY MODOMO
2285
52
VRL GAMEFARM 1
VER LONTOC
1865
0 - 1
LLF FEB 21
SWEATER
ROCKY RABINO / ARNEL PAULVIRA
1875
53
CHERISH CMU
LEMON 84
CHITO UMALI
1990
1 - 0
RB JOSEF
GREY
ROBERT BANDARLIPE
1985
54
CGP LEGACY - SAP STRIKERS
SWEATER / W.HACKLE
ENGR. CARMELO PANONCILLO / GIE BORABIEN
2120
0 - 1
RISE UP - SCARLET
GREY / HATCH
CESAR TAN
2120
55
ZIAN TYRO
CD / LESTER EBOC
2315
1 - 0
LUCKY FOR DANNY KMC
TEAM JMC JJB
2350
56
MAD SCIENCE HAPPY BDAY MANONG
GRAY
MAD SCIENCE / JOJO MARASIGAN
2200
0 - 1
DIANA GOLDBAR 1
ANTONIO ALERIA
2195