SCORE SHEET

ENTRY NAME BREEDER NAME
POINTS
TOTAL
ALLCAN APOLO ALLAN CANTAL 1 - 1 - 1 3
DOUBLE A J OCSENA / ANTON LAGDAMEO 1 - 1 - 1 3
GENJENNY EUGENE PEREZ 1 - 1 - 1 3
JAILBIRD JDR JEBE GAYANELO 1 - 1 - 1 3
SPARTAN R & B REY BRIONES 1 - 1 - 1 3
ERL GAMEFARM ERWIN LOVEDORIAL / RANDY LOVEDORIAL LONGHAIR 1 - 1 - 0.5 2.5
PB BOSOBOSO PRIME BORDONES 1 - 0.5 - 1 2.5
ADRENALIN DR. MEL GARRIDO 0 - 1 - 1 2
ALAGANG BUKID GF G M @ J A / GERALDO MALINIT 1 - 1 - 0 2
CHARLIZE / KIERA TONY HERNANDEZ 0 - 1 - 1 2
DARNA MVP SENOR IBARRA GF / BC 1 - 1 - 0 2
DIANA GOLDBAR I ANTONIO ALERIA 0 - 1 - 1 2
ESJ-UNANG APO EMIL SAN JUAN 1 - 1 - 0 2
GARANTISADO JMC TECSON FARM 1 - 1 - 0 2
GOLDEN KING DR. HENRY FAJARDO / DANTE M 1 - 0 - 1 2
GOLDEN WINGS WARRIOR SOFEO DANO 0 - 1 - 1 2
HAWILIHAN HOMER APERONG 0 - 1 - 1 2
JC MATTHEA OLYMPUS JC AND MARK LIRIO 1 - 0 - 1 2
KOBE BRYANT LOMI HAUS RUEL / AMBER MONTALES 1 - 0 - 1 2
NOEL 337 / KILL THEM ALL NOEL LEE / DEXTER LONGNO / JAIME LEE 0 - 1 - 1 2
PWT MASTER B VICTOR MARIANO 1 - 0.5 - 0.5 2
RB WOODPECKER ROBERT BANDARLIPE 1 - 1 - 0 2
RGM HELVITIS RODERICK MAGPANTAY 0 - 1 - 1 2
RSM FLASH BOMBA ANTIPOLO REY MORLA 1 - 1 - 0 2
SAP STRIKERS & THE B'S GIE BORABIEN 1 - 1 - 0 2
SIKAT NG ARAW JUN OLIVEROS / CHARLIE CARLOS 1 - 0 - 1 2
TR TRANSPORTER JOSE RODERICK RANOLA II / BAM SERRANO 1 - 1 - 0 2
TRANSPORTER TR JOSE RODERICK RANOLA II / BAM SERRANO 1 - 1 - 0 2
WE WILL ROCK U GEORGE F. SERRANO 1 - 0 - 1 2
WOOLOOMOOLOO JMC TECSON FARM 1 - 1 - 0 2
ALLCAN ACERS ALLAN CANTAL 0 - 1 - 0.5 1.5
CIRCLE 8 GF / KING BRUTUS GERONIMO P. SONA III / ENGR. ERNIE BALDO 1 - 0 - 0.5 1.5
DARNA MVP ALAS SENOR IBARRA GF / BC 1 - 0.5 - 0 1.5
JLB GF JUN BIBOSO / CJ VILLANUEVA 0 - 0.5 - 1 1.5
PUTING BATO PAULO RAMOS 0 - 0.5 - 1 1.5
REGULAR YUM JODI / KEVIN / AMIR 1 - 0 - 0.5 1.5
TAGKAWAYAN BOBIE & GIL 1 - 0.5 - 0 1.5
VIRJUN ATTY. VIRGILIO MANGUERA 1 - 0.5 - 0 1.5
ART OF WAR EDWIN BUENO 1 - 0 - 0 1
BAKAS ROOSTER FARM ROQUE SISON 0.5 - 0.5 - 0 1
BRGY. TIQUIWAN JESS DE VERA 0 - 0 - 1 1
DIANA GOLDBAR ANTONIO ALERIA 0 - 1 - 0 1
DOUBLE AA J OCSENA / ANTON LAGDAMEO 1 - 0 - 0 1
FRANCO MATEO / SEBASTIANO XAVIERE TATO DIMAYUGA 0 - 1 - 0 1
GREENHILL BAUTISTA BROTHER 0 - 0 - 1 1
HGM HIGH ACTION HECTOR MAGPANTAY 0 - 1 - 0 1
JC POWERPOINT COBRA JUDD CAUNTAY 0 - 0 - 1 1
KING PHILIPP ENGR. NESS DEL CASTILLO 0 - 0 - 1 1
LET'S GET IT ON DADDY "A" 0 - 1 - 0 1
LIPA FARMS ATTY. LUCIEN SAYUNO 0 - 1 - 0 1
NAKIDSER RENE SANTOS / REN CASTRO 0 - 0 - 1 1
OBET & SON OBET AND ROMEL ALMARINEZ / ERICKJOHN BILARO / REMCAR 0 - 1 - 0 1
OKI DOC ALLAN MANALO / DOC PETER SALES 1 - 0 - 0 1
PB CENTURY PRIME BORDONES 0 - 0 - 1 1
RADU 87 ERIC DUMAS 0 - 1 - 0 1
RAWLANDZ STOCK FARM 3/6/19 ULUTAN SA TINURIK MONCHING MEDALLA + MONMON + RPB 0 - 0 - 1 1
REGULAR YUM WITH CHEESE JODI / KEVIN / AMIR 0 - 0 - 1 1
SILVERWIND 28 TED TAN / A. ABUNDO 0 - 1 - 0 1
SPEEDY J-JC JONJON CANO 0 - 1 - 0 1
BRGY UPLI MOMONG CREDO BROTHERS / SNDRO CASTRILLO 0 - 0 - 0 0
DYNASTY AND PACOS PRIDE EDWARD BELTRAN / NINO LORENZO PE TOBIANO 0 - 0 - 0 0
IRON BLACK APACHE CRISTIN ORLINA / JOSEPH SARMIENTO / RODEL BORJA 0 - 0 - 0 0
MAHABANG SAPA BOBIE & GIL 0 - 0 - 0 0
PWT MASTER A VICTOR MARIANO 0 - 0 - 0 0
ROCKAFELLA CJ VILLANUEVA 0 - 0 - 0 0
VICTORY D FARM VAL Q. DIZON 0 - 0 - 0 0

UNDER CONSTRUCTION

Match Sheet is Not Available this time

  • Days

  • Hours

  • Minutes

  • Seconds

MATCH SHEET

NO
RED
VS
WHITE
RESULT
ENTRY NAME
WT
WB
WB
ENTRY NAME
WT
1
GARANTISADO
SWEATER / KELSO
JMC TECSON FARM
2190
1 - 0
ROCKAFELLA
CJ VILLANUEVA
2190
2
DARNA MVP ALAS
SENOR IBARRA GF / BC
2180
1 - 0
SPEEDY J-JC
JONJON CANO
2180
3
REGULAR YUM WITH CHEESE
JODI / KEVIN / AMIR
2030
0 - 1
KOBE BRYANT LOMI HAUS
RED
RUEL / AMBER MONTALES
2030
4
DIANA GOLDBAR I
SWEATER
ANTONIO ALERIA
2350
0 - 1
TRANSPORTER TR
WHITE
JOSE RODERICK RANOLA II / BAM SERRANO
2345
5
LIPA FARMS
ATTY. LUCIEN SAYUNO
2280
0 - 1
GOLDEN KING
ROUNDHEAD
DR. HENRY FAJARDO / DANTE M
2260
6
ERL GAMEFARM
KELSO
ERWIN LOVEDORIAL / RANDY LOVEDORIAL LONGHAIR
1850
1 - 0
GOLDEN WINGS WARRIOR
SOFEO DANO
1850
7
VICTORY D FARM
MS BLACK
VAL Q. DIZON
2030
0 - 1
ART OF WAR
EDWIN BUENO
2030
8
REGULAR YUM
JODI / KEVIN / AMIR
2190
1 - 0
JLB GF
JUN BIBOSO / CJ VILLANUEVA
2205
9
RAWLANDZ STOCK FARM 3/6/19 ULUTAN SA TINURIK
RED
MONCHING MEDALLA + MONMON + RPB
2025
0 - 1
DARNA MVP
SENOR IBARRA GF / BC
2030
10
CHARLIZE / KIERA
TONY HERNANDEZ
2340
0 - 1
WOOLOOMOOLOO
SWEATER / KELSO
JMC TECSON FARM
2345
11
TR TRANSPORTER
GREY
JOSE RODERICK RANOLA II / BAM SERRANO
1960
1 - 0
NOEL 337 / KILL THEM ALL
CLARET
NOEL LEE / DEXTER LONGNO / JAIME LEE
1960
12
SPARTAN R & B
RED SPARTANS
REY BRIONES
2140
1 - 0
DIANA GOLDBAR
HATCH
ANTONIO ALERIA
2145
13
GREENHILL
DP RED
BAUTISTA BROTHER
1985
0 - 1
ESJ-UNANG APO
R.G
EMIL SAN JUAN
1980
14
SPEEDY J-JC
JONJON CANO
2150
1 - 0
SILVERWIND 28
HATCH PYLE
TED TAN / A. ABUNDO
2155
15
GARANTISADO
SWEATER / KELSO
JMC TECSON FARM
2120
1 - 0
IRON BLACK APACHE
CRISTIN ORLINA / JOSEPH SARMIENTO / RODEL BORJA
2125
16
KOBE BRYANT LOMI HAUS
RED
RUEL / AMBER MONTALES
1940
0 - 1
JAILBIRD JDR
JEBE GAYANELO
1940
17
GOLDEN WINGS WARRIOR
SOFEO DANO
2070
1 - 0
OBET & SON
SWEATER
OBET AND ROMEL ALMARINEZ / ERICKJOHN BILARO / REMCAR
2075
18
NAKIDSER
RENE SANTOS / REN CASTRO
2315
0 - 1
TR TRANSPORTER
GREY
JOSE RODERICK RANOLA II / BAM SERRANO
2280
19
BAKAS ROOSTER FARM
ROQUE SISON
2100
0.5 - 0.5
DARNA MVP ALAS
SENOR IBARRA GF / BC
2095
20
ROCKAFELLA
CJ VILLANUEVA
2350
0 - 1
DIANA GOLDBAR
HATCH
ANTONIO ALERIA
2385
21
LIPA FARMS
ATTY. LUCIEN SAYUNO
2120
1 - 0
REGULAR YUM WITH CHEESE
JODI / KEVIN / AMIR
2100
22
GOLDEN KING
ROUNDHEAD
DR. HENRY FAJARDO / DANTE M
2280
0 - 1
ESJ-UNANG APO
SWEATER
EMIL SAN JUAN
2310
23
JAILBIRD JDR
JEBE GAYANELO
1955
1 - 0
RAWLANDZ STOCK FARM 3/6/19 ULUTAN SA TINURIK
RED
MONCHING MEDALLA + MONMON + RPB
1955
24
VICTORY D FARM
MS BLACK
VAL Q. DIZON
2250
0 - 1
ERL GAMEFARM
HATCH GOLD
ERWIN LOVEDORIAL / RANDY LOVEDORIAL LONGHAIR
2255
25
DARNA MVP
SENOR IBARRA GF / BC
2035
1 - 0
ART OF WAR
EDWIN BUENO
2045
26
TRANSPORTER TR
JOSE RODERICK RANOLA II / BAM SERRANO
2280
1 - 0
IRON BLACK APACHE
DWBH BLACK
CRISTIN ORLINA / JOSEPH SARMIENTO / RODEL BORJA
2315
27
DIANA GOLDBAR I
SWEATER
ANTONIO ALERIA
2250
1 - 0
SPEEDY J-JC
JONJON CANO
2250
28
SILVERWIND 28
HATCH PYLE
TED TAN / A. ABUNDO
2215
1 - 0
REGULAR YUM
JODI / KEVIN / AMIR
2195
29
OBET & SON
WHITE KELSO
OBET AND ROMEL ALMARINEZ / ERICKJOHN BILARO / REMCAR
1895
1 - 0
GREENHILL
DP RED
BAUTISTA BROTHER
1925
30
DARNA MVP ALAS
SENOR IBARRA GF / BC
2050
0 - 1
WOOLOOMOOLOO
SWEATER / KELSO
JMC TECSON FARM
2055
31
JLB GF
JUN BIBOSO / CJ VILLANUEVA
2200
0.5 - 0.5
ERL GAMEFARM
MELSIM
ERWIN LOVEDORIAL / RANDY LOVEDORIAL LONGHAIR
2205
32
TR TRANSPORTER
GREY
JOSE RODERICK RANOLA II / BAM SERRANO
2270
0 - 1
CHARLIZE / KIERA
TONY HERNANDEZ
2300
33
NOEL 337 / KILL THEM ALL
GREY
NOEL LEE / DEXTER LONGNO / JAIME LEE
2015
1 - 0
VICTORY D FARM
GILMORE
VAL Q. DIZON
2020
34
BAKAS ROOSTER FARM
ROQUE SISON
2050
0.5 - 0.5
REGULAR YUM
JODI / KEVIN / AMIR
2040
35
SPARTAN R & B
RED SPARTANS
REY BRIONES
2320
1 - 0
NAKIDSER
RENE SANTOS / REN CASTRO
2315
36
DIANA GOLDBAR I
SWEATER
ANTONIO ALERIA
2325
1 - 0
GARANTISADO
SWEATER / KELSO
JMC TECSON FARM
2325
37
GOLDEN WINGS WARRIOR
SOFEO DANO
2055
1 - 0
ART OF WAR
EDWIN BUENO
2070
38
BAKAS ROOSTER FARM
ROQUE SISON
1880
0 - 1
GREENHILL
BLACK
BAUTISTA BROTHER
1910
39
KOBE BRYANT LOMI HAUS
RED
RUEL / AMBER MONTALES
2185
1 - 0
ROCKAFELLA
CJ VILLANUEVA
2190
40
NAKIDSER
RENE SANTOS / REN CASTRO
2220
1 - 0
LIPA FARMS
ATTY. LUCIEN SAYUNO
2240
41
GOLDEN KING
RIVER VIEW
DR. HENRY FAJARDO / DANTE M
2390
1 - 0
TRANSPORTER TR
WHITE
JOSE RODERICK RANOLA II / BAM SERRANO
2400
42
ESJ-UNANG APO
SWEATER
EMIL SAN JUAN
1970
0 - 1
JAILBIRD JDR
JEBE GAYANELO
1980
43
RAWLANDZ STOCK FARM 3/6/19 ULUTAN SA TINURIK
GREY
MONCHING MEDALLA + MONMON + RPB
1870
1 - 0
OBET & SON
SWEATER
OBET AND ROMEL ALMARINEZ / ERICKJOHN BILARO / REMCAR
1885
44
REGULAR YUM WITH CHEESE
JODI / KEVIN / AMIR
2090
1 - 0
WOOLOOMOOLOO
SWEATER / KELSO
JMC TECSON FARM
2120
45
CHARLIZE / KIERA
TONY HERNANDEZ
2325
1 - 0
DARNA MVP
SENOR IBARRA GF / BC
2325
46
JLB GF
JUN BIBOSO / CJ VILLANUEVA
2260
1 - 0
DIANA GOLDBAR
HATCH
ANTONIO ALERIA
2260
47
SILVERWIND 28
CT HATCH
TED TAN / A. ABUNDO
1985
0 - 1
NOEL 337 / KILL THEM ALL
CLARET
NOEL LEE / DEXTER LONGNO / JAIME LEE
2010
48
IRON BLACK APACHE
DWBH BLACK
CRISTIN ORLINA / JOSEPH SARMIENTO / RODEL BORJA
2145
0 - 1
SPARTAN R & B
RED SPARTANS
REY BRIONES
2145