SCORE SHEET

ENTRY NAME BREEDER NAME
POINTS
TOTAL
ALLCAN APOLO ALLAN CANTAL 1 - 1 - 1 3
ARLO TONETTE LUZURIAGA / RAY ORTEGA 1 - 1 - 1 3
CHZIPPER NHELVIN HENAVE 1 - 1 - 1 3
DOUBLE A J OCSENA / ANTON LAGDAMEO 1 - 1 - 1 3
GENJENNY EUGENE PEREZ 1 - 1 - 1 3
JAILBIRD JDR JEBE GAYANELO 1 - 1 - 1 3
ONEIL1 NEIL ALINO 1 - 1 - 1 3
SHIER REMAR DE LEON / REMCAR 1 - 1 - 1 3
SINGLE STROKE ADRIANNE PAUL PORICALLAN / RODEL 1 - 1 - 1 3
SPARTAN R & B REY BRIONES 1 - 1 - 1 3
TEXAS FORCE CMC / ROMEGA ROMER GOZO / CEZAR CALVO 1 - 1 - 1 3
WHITEROCK VIRGILIO MARTIN 1 - 1 - 1 3
ACG 2 ALBERT C. GONZAGA 1 - 1 - 0.5 2.5
ERL GAMEFARM ERWIN LOVEDORIAL / RANDY LOVEDORIAL LONGHAIR 1 - 1 - 0.5 2.5
PB BOSOBOSO PRIME BORDONES 1 - 0.5 - 1 2.5
ACG 1 ALBERT C. GONZAGA 1 - 1 - 0 2
ADAMAS REY DIAMANTE 1 - 1 - 0 2
ADRENALIN DR. MEL GARRIDO 0 - 1 - 1 2
ALAGANG BUKID GF G M @ J A / GERALDO MALINIT 1 - 1 - 0 2
AMCO / JAYCO / ALLCAN / CHOCOLATE GF CELSO PANCHO / ANGELITO GUEVARA / JUN BALATBAT 0 - 1 - 1 2
ANTIQUEBROS / PETGF 2 KIM ANTIQUE / TONYPET DOMINGO 1 - 1 - 0 2
ARSCE CESAR ANCAYAN 1 - 1 - 0 2
BAEK-DAE-GIL ENG SANTIAGO / ALEXANDER MOSCA 1 - 0 - 1 2
BIG R FARM BUDDY ROBRIGADO 0 - 1 - 1 2
CHARLIZE / KIERA TONY HERNANDEZ 0 - 1 - 1 2
DAM DENCIO ADJIE MAURO 1 - 0 - 1 2
DARNA MVP SENOR IBARRA GF / BC 1 - 1 - 0 2
DIANA GOLDBAR I ANTONIO ALERIA 0 - 1 - 1 2
EFBEES / TRIGUN FERDIE BANAAG / RUEL LIZARDA 1 - 0 - 1 2
ESJ-UNANG APO EMIL SAN JUAN 1 - 1 - 0 2
GARANTISADO JMC TECSON FARM 1 - 1 - 0 2
GIL-DONG-AH ENG SANTIAGO / ALEXANDER MOSCA 1 - 1 - 0 2
GOLDEN KING DR. HENRY FAJARDO / DANTE M 1 - 0 - 1 2
GOLDEN WINGS WARRIOR SOFEO DANO 0 - 1 - 1 2
HAWILIHAN HOMER APERONG 0 - 1 - 1 2
JC MATTHEA OLYMPUS JC AND MARK LIRIO 1 - 0 - 1 2
JONASHUA JESSIE ESTRADA 1 - 1 - 0 2
KABADO SA SUGAL JG LAPEZ 1 - 0 - 1 2
KOBE BRYANT LOMI HAUS RUEL / AMBER MONTALES 1 - 0 - 1 2
MG / BTR / SAN PABLO JP MEDINA 0.5 - 0.5 - 1 2
NOEL 337 / KILL THEM ALL NOEL LEE / DEXTER LONGNO / JAIME LEE 0 - 1 - 1 2
PWT MASTER B VICTOR MARIANO 1 - 0.5 - 0.5 2
RB WOODPECKER ROBERT BANDARLIPE 1 - 1 - 0 2
RFQ 115 AILEEN MANALO 0 - 1 - 1 2
RGM HELVITIS RODERICK MAGPANTAY 0 - 1 - 1 2
RM COMBINE RUEL CUERPO / MARK GONZALES 1 - 0 - 1 2
RP SILANG YURI RHELLIE PALUMPON 1 - 0 - 1 2
RSM FLASH BOMBA ANTIPOLO REY MORLA 1 - 1 - 0 2
SAP STRIKERS & THE B'S GIE BORABIEN 1 - 1 - 0 2
SIKAT NG ARAW JUN OLIVEROS / CHARLIE CARLOS 1 - 0 - 1 2
THE BIG BANG VICTOR JOSHUA GREGORIO 1 - 0 - 1 2
THE RED SAINT J SANTA CRUZ 0.5 - 0.5 - 1 2
TOTL DOS BORGY ZOLETA 0 - 1 - 1 2
TR TRANSPORTER JOSE RODERICK RANOLA II / BAM SERRANO 1 - 1 - 0 2
TRANSPORTER TR JOSE RODERICK RANOLA II / BAM SERRANO 1 - 1 - 0 2
WE WILL ROCK U GEORGE F. SERRANO 1 - 0 - 1 2
WOOLOOMOOLOO JMC TECSON FARM 1 - 1 - 0 2
WYNERCA ERWIN DIAMANTE 1 - 0 - 1 2
ALLCAN ACERS ALLAN CANTAL 0 - 1 - 0.5 1.5
BLACK BULLET ZALDY AUSTRIA 0 - 1 - 0.5 1.5
CERTAIN TO WIN JMC TECSON FARM 0 - 1 - 0.5 1.5
CIRCLE 8 GF / KING BRUTUS GERONIMO P. SONA III / ENGR. ERNIE BALDO 1 - 0 - 0.5 1.5
DARNA MVP ALAS SENOR IBARRA GF / BC 1 - 0.5 - 0 1.5
ERL GF / MAGANDANG SAN PEDRO ERWIN LOVEDORIAL / JOJO / LONGHAIR 1 - 0.5 - 0 1.5
JLB GF JUN BIBOSO / CJ VILLANUEVA 0 - 0.5 - 1 1.5
PALABAN ICHI / JACOB PAJARA 0 - 0.5 - 1 1.5
PUTING BATO PAULO RAMOS 0 - 0.5 - 1 1.5
REGULAR YUM JODI / KEVIN / AMIR 1 - 0 - 0.5 1.5
SB JELO JOSED OCA 0.5 - 1 - 0 1.5
ST. NICHOLAS NICK MAMARIL 0 - 0.5 - 1 1.5
TAGKAWAYAN BOBIE & GIL 1 - 0.5 - 0 1.5
VIRJUN ATTY. VIRGILIO MANGUERA 1 - 0.5 - 0 1.5
:) SMILEY CHITO POLINTAN 0 - 1 - 0 1
AC1 MARLON MATIAS / JOVITO JAMELANO 0 - 0 - 1 1
AC2 MARLON MATIAS / JOVITO JAMELANO 1 - 0 - 0 1
ADAMAS-1 REY DIAMANTE 1 - 0 - 0 1
AN WARAY LA GIHAP MANUEL SY / BEBOT TAN 0 - 1 - 0 1
ANTIQUEBROS / PETGF 1 KIM ANTIQUE / TONYPET DOMINGO 1 - 0 - 0 1
ART OF WAR EDWIN BUENO 1 - 0 - 0 1
BAKAS ROOSTER FARM ROQUE SISON 0.5 - 0.5 - 0 1
BRGY. TIQUIWAN JESS DE VERA 0 - 0 - 1 1
D & G BLACKMAMBA BD / PG 0 - 0 - 1 1
DIANA GOLDBAR ANTONIO ALERIA 0 - 1 - 0 1
DONT UNDERESTIMATE JMC TECSON FARM 0 - 0 - 1 1
DOUBLE AA J OCSENA / ANTON LAGDAMEO 1 - 0 - 0 1
FRANCO MATEO / SEBASTIANO XAVIERE TATO DIMAYUGA 0 - 1 - 0 1
GREENGOLD ROD ADVINCULA 0 - 1 - 0 1
GREENHILL BAUTISTA BROTHER 0 - 0 - 1 1
HGM HIGH ACTION HECTOR MAGPANTAY 0 - 1 - 0 1
HIGH ACTION / JJB JUN BALATBAT / ROY PANGANIBAN 0 - 0 - 1 1
HITBACK / IBAYO ROLLY MONTALES 0 - 1 - 0 1
JC POWERPOINT COBRA JUDD CAUNTAY 0 - 0 - 1 1
KALIWETE RAFFY ZAIDE 0 - 0 - 1 1
KING PHILIPP ENGR. NESS DEL CASTILLO 0 - 0 - 1 1
LET'S GET IT ON DADDY "A" 0 - 1 - 0 1
LIPA FARMS ATTY. LUCIEN SAYUNO 0 - 1 - 0 1
MARCH 16 4COCK CAVITE COL. TEDDY DITCHELLA / ROX ANGELES 0 - 0 - 1 1
MAVERICK DMB 1 - 0 - 0 1
NAKIDSER RENE SANTOS / REN CASTRO 0 - 0 - 1 1
NSL GAME-FARM NICOMEDES S. LINSANGAN 0 - 1 - 0 1
OBET & SON OBET AND ROMEL ALMARINEZ / ERICKJOHN BILARO / REMCAR 0 - 1 - 0 1
OKI DOC ALLAN MANALO / DOC PETER SALES 1 - 0 - 0 1
ONEIL2 NEIL ALINO 0 - 1 - 0 1
PB CENTURY PRIME BORDONES 0 - 0 - 1 1
RADU 87 ERIC DUMAS 0 - 1 - 0 1
RAWLANDZ STOCK FARM 3/6/19 ULUTAN SA TINURIK MONCHING MEDALLA + MONMON + RPB 0 - 0 - 1 1
REDBULL ATTY. CARLOS TUMPALAN 0 - 0 - 1 1
REDBULL A ATTY. CARLOS TUMPALAN 1 - 0 - 0 1
REGULAR YUM WITH CHEESE JODI / KEVIN / AMIR 0 - 0 - 1 1
RISE UP - SCARLET CESAR TAN 0 - 1 - 0 1
SILVERWIND 28 TED TAN / A. ABUNDO 0 - 1 - 0 1
SINAGTALA EDWIN TAN 1 - 0 - 0 1
SPEEDY J-JC JONJON CANO 0 - 1 - 0 1
V&A GAMEFARM RAY-AN NANAD / VLADY / ANDREW MERCURIO 0 - 0.5 - 0.5 1
ZAMBAT / EFBESS / TRIGUN MARCO MASANGKAY / FERDIE BANAAG / RUEL LIZARDA 1 - 0 - 0 1
CUELAZ GF DL / JC 0 - 0 - 0.5 0.5
D & G ULTIMATE GF BD / PG 0.5 - 0 - 0 0.5
EDISON SUPERBUTOY ED MASCARINA / LONGHAIR 0 - 0.5 - 0 0.5
FDG BONIFACIO ROCKY RABINO / FIDEL DE GUZMAN 0 - 0.5 - 0 0.5
TOTL UNO BORGY ZOLETA 0.5 - 0 - 0 0.5
BASANG CACTUS BALINGAN BROTHERS 0 - 0 - 0 0
BRGY UPLI MOMONG CREDO BROTHERS / SNDRO CASTRILLO 0 - 0 - 0 0
DYNASTY AND PACOS PRIDE EDWARD BELTRAN / NINO LORENZO PE TOBIANO 0 - 0 - 0 0
IRON BLACK APACHE CRISTIN ORLINA / JOSEPH SARMIENTO / RODEL BORJA 0 - 0 - 0 0
MAHABANG SAPA BOBIE & GIL 0 - 0 - 0 0
PWT MASTER A VICTOR MARIANO 0 - 0 - 0 0
RISE UP CESAR TAN 0 - 0 - 0 0
ROCKAFELLA CJ VILLANUEVA 0 - 0 - 0 0
RP SILANG AA RHELLIE PALUMPON / ALLAN ANGCAO 0 - 0 - 0 0
SAN RAFAEL MENER MERCADO 0 - 0 - 0 0
SUPER VITAMINA BEBOT TAN 0 - 0 - 0 0
VICTORY D FARM VAL Q. DIZON 0 - 0 - 0 0

UNDER CONSTRUCTION

Match Sheet is Not Available this time

  • Days

  • Hours

  • Minutes

  • Seconds

MATCH SHEET

NO
RED
VS
WHITE
RESULT
ENTRY NAME
WT
WB
WB
ENTRY NAME
WT
1
RP SILANG YURI
ROUNDHEAD / LEMON
RHELLIE PALUMPON
2250
1 - 0
DONT UNDERESTIMATE
JMC TECSON FARM
2275
2
ANTIQUEBROS / PETGF 2
GOLD
KIM ANTIQUE / TONYPET DOMINGO
1915
1 - 0
SUPER VITAMINA
BEBOT TAN
1915
3
AMCO / JAYCO / ALLCAN / CHOCOLATE GF
CELSO PANCHO / ANGELITO GUEVARA / JUN BALATBAT
2080
0 - 1
EFBEES / TRIGUN
FERDIE BANAAG / RUEL LIZARDA
2080
4
GIL-DONG-AH
ENG SANTIAGO / ALEXANDER MOSCA
2040
1 - 0
V&A GAMEFARM
RAY-AN NANAD / VLADY / ANDREW MERCURIO
2050
5
WYNERCA
ERWIN DIAMANTE
2010
1 - 0
ONEIL2
NEIL ALINO
2015
6
MARCH 16 4COCK CAVITE COL.
TEDDY DITCHELLA / ROX ANGELES
2135
0 - 1
WHITEROCK
VIRGILIO MARTIN
2135
7
SINGLE STROKE
TRIPLE HATCH
ADRIANNE PAUL PORICALLAN / RODEL
1920
1 - 0
AN WARAY LA GIHAP
BLACK
MANUEL SY / BEBOT TAN
1920
8
JOKER
JOKER
2400
1 - 0
HITBACK / IBAYO
ROLLY MONTALES
2400
9
RFQ 115
BOSTON SWEATER
AILEEN MANALO
2280
0 - 1
DAM
SWEATER
DENCIO ADJIE MAURO
2300
10
RP SILANG AA
SWEATER / GILMORE
RHELLIE PALUMPON / ALLAN ANGCAO
2230
0 - 1
JONASHUA
PONKAN
JESSIE ESTRADA
2240
11
CERTAIN TO WIN
JMC TECSON FARM
2015
0 - 1
BAEK-DAE-GIL
ENG SANTIAGO / ALEXANDER MOSCA
2015
12
ANTIQUEBROS / PETGF 1
BOYAX MUFF
KIM ANTIQUE / TONYPET DOMINGO
2120
1 - 0
EDISON SUPERBUTOY
BLACK GILMORE
ED MASCARINA / LONGHAIR
2115
13
GREENGOLD
RED GREENGOLD
ROD ADVINCULA
2135
0 - 1
SINAGTALA
LEMON
EDWIN TAN
2130
14
REDBULL A
SWEATER / KELSO
ATTY. CARLOS TUMPALAN
2315
1 - 0
ST. NICHOLAS
HATCH / GREY
NICK MAMARIL
2325
15
HIGH ACTION / JJB
LEMON / KELSO
JUN BALATBAT / ROY PANGANIBAN
2340
0 - 1
JOKER
JOKER
2340
16
KALIWETE
BLUES
RAFFY ZAIDE
2225
0 - 1
ONEIL1
NEIL ALINO
2220
17
SAN RAFAEL
MENER MERCADO
2260
0 - 1
ZAMBAT / EFBESS / TRIGUN
MARCO MASANGKAY / FERDIE BANAAG / RUEL LIZARDA
2270
18
ARLO
TONETTE LUZURIAGA / RAY ORTEGA
2060
1 - 0
RP SILANG YURI
HIGH ACTION
RHELLIE PALUMPON
2070
19
FDG BONIFACIO
ROCKY RABINO / FIDEL DE GUZMAN
2125
0 - 1
GIL-DONG-AH
SWEATER
ENG SANTIAGO / ALEXANDER MOSCA
2125
20
SUPER VITAMINA
BEBOT TAN
1900
0 - 1
GREENGOLD
RED GREENGOLD
ROD ADVINCULA
1910
21
MARCH 16 4COCK CAVITE COL.
TEDDY DITCHELLA / ROX ANGELES
1990
0 - 1
CERTAIN TO WIN
JMC TECSON FARM
1995
22
AMCO / JAYCO / ALLCAN / CHOCOLATE GF
CELSO PANCHO / ANGELITO GUEVARA / JUN BALATBAT
2100
1 - 0
ANTIQUEBROS / PETGF 1
SWEATER / CLARET
KIM ANTIQUE / TONYPET DOMINGO
2090
23
ONEIL1
NEIL ALINO
2175
1 - 0
DAM
HATCH
DENCIO ADJIE MAURO
2180
24
WHITEROCK
VIRGILIO MARTIN
1960
1 - 0
RP SILANG AA
ROUNDHEAD / SWEATER
RHELLIE PALUMPON / ALLAN ANGCAO
1965
25
EFBEES / TRIGUN
FERDIE BANAAG / RUEL LIZARDA
1955
0 - 1
ARLO
TONETTE LUZURIAGA / RAY ORTEGA
1955
26
AN WARAY LA GIHAP
BLACK
MANUEL SY / BEBOT TAN
1930
1 - 0
DONT UNDERESTIMATE
JMC TECSON FARM
1935
27
HITBACK / IBAYO
ROLLY MONTALES
2350
1 - 0
REDBULL A
SWEATER / KELSO
ATTY. CARLOS TUMPALAN
2350
28
SINGLE STROKE
TRIPLE HATCH
ADRIANNE PAUL PORICALLAN / RODEL
2050
1 - 0
WYNERCA
ERWIN DIAMANTE
2050
29
EDISON SUPERBUTOY
SWEATER / ROUNDHEAD
ED MASCARINA / LONGHAIR
2060
0.5 - 0.5
FDG BONIFACIO
ROCKY RABINO / FIDEL DE GUZMAN
2060
30
SAN RAFAEL
MENER MERCADO
2150
0 - 1
ONEIL2
NEIL ALINO
2160
31
SINAGTALA
BLACKBUCHER
EDWIN TAN
2055
0 - 1
JONASHUA
RED
JESSIE ESTRADA
2060
32
ARLO
TONETTE LUZURIAGA / RAY ORTEGA
2150
1 - 0
HIGH ACTION / JJB
SWEATER / LEMON
JUN BALATBAT / ROY PANGANIBAN
2130
33
ST. NICHOLAS
SWEATER / KELSO
NICK MAMARIL
2125
0.5 - 0.5
V&A GAMEFARM
GREY
RAY-AN NANAD / VLADY / ANDREW MERCURIO
2115
34
ANTIQUEBROS / PETGF 2
BLACK
KIM ANTIQUE / TONYPET DOMINGO
2000
1 - 0
KALIWETE
ALBANY
RAFFY ZAIDE
2000
35
GREENGOLD
RED GREENGOLD
ROD ADVINCULA
1855
0 - 1
RFQ 115
GOLDEN BOY
AILEEN MANALO
1855
36
WHITEROCK
VIRGILIO MARTIN
2190
1 - 0
ZAMBAT / EFBESS / TRIGUN
MARCO MASANGKAY / FERDIE BANAAG / RUEL LIZARDA
2200
37
BAEK-DAE-GIL
BLACK
ENG SANTIAGO / ALEXANDER MOSCA
2195
0 - 1
RP SILANG YURI
ROUNDHEAD / LEMON
RHELLIE PALUMPON
2210
38
SUPER VITAMINA
BEBOT TAN
1970
0 - 1
WYNERCA
ERWIN DIAMANTE
1990
39
HIGH ACTION / JJB
LEMON / KELSO
JUN BALATBAT / ROY PANGANIBAN
2020
1 - 0
FDG BONIFACIO
ROCKY RABINO / FIDEL DE GUZMAN
2035
40
V&A GAMEFARM
GREY
RAY-AN NANAD / VLADY / ANDREW MERCURIO
1945
0.5 - 0.5
CERTAIN TO WIN
JMC TECSON FARM
1950
41
EFBEES / TRIGUN
FERDIE BANAAG / RUEL LIZARDA
2180
1 - 0
ANTIQUEBROS / PETGF 1
BOYAX GREY
KIM ANTIQUE / TONYPET DOMINGO
2170
42
ONEIL1
NEIL ALINO
2075
1 - 0
RP SILANG AA
SWEATER / GILMORE
RHELLIE PALUMPON / ALLAN ANGCAO
2080
43
RFQ 115
LEMON SWEATER
AILEEN MANALO
2215
1 - 0
GIL-DONG-AH
GOLD
ENG SANTIAGO / ALEXANDER MOSCA
2220
44
AN WARAY LA GIHAP
GILLIAM RH / HATCH
MANUEL SY / BEBOT TAN
2085
0 - 1
AMCO / JAYCO / ALLCAN / CHOCOLATE GF
CELSO PANCHO / ANGELITO GUEVARA / JUN BALATBAT
2080
45
EDISON SUPERBUTOY
SWEATER / ROUNDHEAD
ED MASCARINA / LONGHAIR
2250
0 - 1
MARCH 16 4COCK CAVITE COL.
TEDDY DITCHELLA / ROX ANGELES
2245
46
REDBULL A
SWEATER / KELSO
ATTY. CARLOS TUMPALAN
2225
0 - 1
DAM
HATCH
DENCIO ADJIE MAURO
2230
47
DONT UNDERESTIMATE
JMC TECSON FARM
2290
1 - 0
SAN RAFAEL
MENER MERCADO
2290
48
JONASHUA
PONKAN
JESSIE ESTRADA
1880
0 - 1
SINGLE STROKE
TRIPLE HATCH
ADRIANNE PAUL PORICALLAN / RODEL
1890
49
ST. NICHOLAS
SWEATER / BOSTON
NICK MAMARIL
2225
1 - 0
HITBACK / IBAYO
ROLLY MONTALES
2230
50
KALIWETE
SWEATER
RAFFY ZAIDE
2140
1 - 0
SINAGTALA
BLACK
EDWIN TAN
2150
51
BAEK-DAE-GIL
WHITE
ENG SANTIAGO / ALEXANDER MOSCA
1955
1 - 0
ZAMBAT / EFBESS / TRIGUN
MARCO MASANGKAY / FERDIE BANAAG / RUEL LIZARDA
1960
52
ONEIL2
NEIL ALINO
1970
0 - 0
ANTIQUEBROS / PETGF 2
BRUCE BARNETT SWEATER
KIM ANTIQUE / TONYPET DOMINGO
1965