SCORE SHEET

ENTRY NAME BREEDER NAME
POINTS
TOTAL
ALLCAN APOLO ALLAN CANTAL 1 - 1 - 1 3
ARLO TONETTE LUZURIAGA / RAY ORTEGA 1 - 1 - 1 3
CHZIPPER NHELVIN HENAVE 1 - 1 - 1 3
DOUBLE A J OCSENA / ANTON LAGDAMEO 1 - 1 - 1 3
G.K.D VERY DIMARANAN / LONGHAIR 1 - 1 - 1 3
GENJENNY EUGENE PEREZ 1 - 1 - 1 3
JAILBIRD JDR JEBE GAYANELO 1 - 1 - 1 3
JEFF / GINA JC BERNARDO 1 - 1 - 1 3
JKHC CARMONA HENRY CHUA / RUFFER CUELIO 1 - 1 - 1 3
ONEIL1 NEIL ALINO 1 - 1 - 1 3
PAG ASA GOLD / BUENAS DIAS 1 ATTY. BONI CRUZ / PETE BUENDIA 1 - 1 - 1 3
R2J JRAB J. RABARA / R. RABARA 1 - 1 - 1 3
SHIER REMAR DE LEON / REMCAR 1 - 1 - 1 3
SINGLE STROKE ADRIANNE PAUL PORICALLAN / RODEL 1 - 1 - 1 3
SPARTAN R & B REY BRIONES 1 - 1 - 1 3
TEXAS FORCE CMC / ROMEGA ROMER GOZO / CEZAR CALVO 1 - 1 - 1 3
VIVA ESPANA BABI CANILLAS 1 - 1 - 1 3
WHITEROCK VIRGILIO MARTIN 1 - 1 - 1 3
ACG 2 ALBERT C. GONZAGA 1 - 1 - 0.5 2.5
CELA'S RICE MILL BOY MONTANO & NARDING 0.5 - 1 - 1 2.5
CUELAZ GF 2 DL / JC 0.5 - 1 - 1 2.5
ERL GAMEFARM ERWIN LOVEDORIAL / RANDY LOVEDORIAL LONGHAIR 1 - 1 - 0.5 2.5
JRS BATCH 65!!! JUN SEVILLA 0.5 - 1 - 1 2.5
PB BOSOBOSO PRIME BORDONES 1 - 0.5 - 1 2.5
PONGGO RONNIE REYES / ROY REYES 0.5 - 1 - 1 2.5
RENMAR / PANGGA GF TEDDY DITCHELLA / RENE ORO 0.5 - 1 - 1 2.5
ACG 1 ALBERT C. GONZAGA 1 - 1 - 0 2
ADAMAS REY DIAMANTE 1 - 1 - 0 2
ADRENALIN DR. MEL GARRIDO 0 - 1 - 1 2
ALAGANG BUKID GF G M @ J A / GERALDO MALINIT 1 - 1 - 0 2
AMCO / JAYCO / ALLCAN / CHOCOLATE GF CELSO PANCHO / ANGELITO GUEVARA / JUN BALATBAT 0 - 1 - 1 2
ANGRYBIRD SORSOGON CJ SHANE / CYRIL JESALVA 1 - 1 - 0 2
ANTIQUEBROS / PETGF 2 KIM ANTIQUE / TONYPET DOMINGO 1 - 1 - 2
ARSCE CESAR ANCAYAN 1 - 1 - 0 2
BABADAP-BADAP BERTO MARASIGAN 1 - 0 - 1 2
BABY FACE JONJON CANO 0 - 1 - 1 2
BAEK-DAE-GIL ENG SANTIAGO / ALEXANDER MOSCA 1 - 0 - 1 2
BAGONG LIPUNAN LET MONTANO 1 - 1 - 0 2
BASANG CACTUS 2 BALINGAN BROTHERS 1 - 1 - 0 2
BATTLE ANGEL CHOCOBO JC BERNARDO 1 - 1 - 0 2
BGY. SAN ROQUE HGM 0 - 1 - 1 2
BICOL WHITE-FORTE GF AVIATOR GF / ENGR NANDY FORTE 1 - 0 - 1 2
BIG R FARM BUDDY ROBRIGADO 0 - 1 - 1 2
BUENAS DIAS PETE / MIKE / ARCH. PETER BUENDIA 0 - 1 - 1 2
CHARLIZE / KIERA TONY HERNANDEZ 0 - 1 - 1 2
DAM DENCIO ADJIE MAURO 1 - 0 - 1 2
DARNA MVP SENOR IBARRA GF / BC 1 - 1 - 0 2
DIANA GOLDBAR I ANTONIO ALERIA 0 - 1 - 1 2
EFBEES / TRIGUN FERDIE BANAAG / RUEL LIZARDA 1 - 0 - 1 2
ESJ-UNANG APO EMIL SAN JUAN 1 - 1 - 0 2
GARANTISADO JMC TECSON FARM 1 - 1 - 0 2
GIL-DONG-AH ENG SANTIAGO / ALEXANDER MOSCA 1 - 1 - 0 2
GOLDEN KING DR. HENRY FAJARDO / DANTE M 1 - 0 - 1 2
GOLDEN WINGS WARRIOR SOFEO DANO 0 - 1 - 1 2
GSP GILBERT PADERES 0 - 1 - 1 2
HAWILIHAN HOMER APERONG 0 - 1 - 1 2
JB WARRIORS JOHN BRYAN / REN CASTRO 0 - 1 - 1 2
JC MATTHEA OLYMPUS JC AND MARK LIRIO 1 - 0 - 1 2
JK BROS. HILLTOP JK ESPIRITU / FLORIZEN BELEN 1 - 1 - 0 2
JLB GF 1 JUN BIBOSO / CJ VILLANUEVA 1 - 0 - 1 2
JOLLI BATCH 65!!! DENNIS STA MARIA / JUN SEVILLA 0 - 1 - 1 2
JONASHUA JESSIE ESTRADA 1 - 1 - 0 2
JONBEC & 4SONS REBECCA JONATHAN / REBECCA SAYSON 1 - 1 - 0 2
KABADO SA SUGAL JG LAPEZ 1 - 0 - 1 2
KOBE BRYANT LOMI HAUS RUEL / AMBER MONTALES 1 - 0 - 1 2
MAVERICK 2 DMB 1 - 1 - 0 2
MG / BTR / SAN PABLO JP MEDINA 0.5 - 0.5 - 1 2
MOUNTAIN EAGLE RICKY SALMORIN / LORENZO DELA CRUZ 1 - 1 - 0 2
NICOLE / JJP / RP / ALLCAN ROEL REGIS / JJB 0 - 1 - 1 2
NOEL 337 / KILL THEM ALL NOEL LEE / DEXTER LONGNO / JAIME LEE 0 - 1 - 1 2
PAG ASA GOLD / BUENAS DIAS ATTY. BONI CRUZ / PETE BUENDIA 1 - 0 - 1 2
PWT MASTER B VICTOR MARIANO 1 - 0.5 - 0.5 2
RAINBOW SHADIA CJ VILLANUEVA 1 - 0 - 1 2
RB WOODPECKER ROBERT BANDARLIPE 1 - 1 - 0 2
REDBULL B ATTY. CARLOS TUMPALAN 0 - 1 - 1 2
RFQ 115 AILEEN MANALO 0 - 1 - 1 2
RGM DJUVELLIN RODERICK MAGPANTAY 1 - 1 - 0 2
RGM HELVITIS RODERICK MAGPANTAY 0 - 1 - 1 2
RM COMBINE RUEL CUERPO / MARK GONZALES 1 - 0 - 1 2
RP SILANG YURI RHELLIE PALUMPON 1 - 0 - 1 2
RSM FLASH BOMBA ANTIPOLO REY MORLA 1 - 1 - 0 2
SAP STRIKERS & THE B'S GIE BORABIEN 1 - 1 - 0 2
SIKAT NG ARAW JUN OLIVEROS / CHARLIE CARLOS 1 - 0 - 1 2
SILVER WIND 29 TED TAN 1 - 0 - 1 2
SINAGTALA 88 AMBOY / EDWIN TAN 1 - 0 - 1 2
SUPER JAM JULIUS AZUELO / HC 0 - 1 - 1 2
THE BIG BANG VICTOR JOSHUA GREGORIO 1 - 0 - 1 2
THE RED SAINT J SANTA CRUZ 0.5 - 0.5 - 1 2
TOTL DOS BORGY ZOLETA 0 - 1 - 1 2
TR TRANSPORTER JOSE RODERICK RANOLA II / BAM SERRANO 1 - 1 - 0 2
TRANSPORTER TR JOSE RODERICK RANOLA II / BAM SERRANO 1 - 1 - 0 2
VRL GAMEFARM VER LONTOC 1 - 0 - 1 2
WE WILL ROCK U GEORGE F. SERRANO 1 - 0 - 1 2
WOOLOOMOOLOO JMC TECSON FARM 1 - 1 - 0 2
WYNERCA ERWIN DIAMANTE 1 - 0 - 1 2
ALLCAN ACERS ALLAN CANTAL 0 - 1 - 0.5 1.5
BLACK BULLET ZALDY AUSTRIA 0 - 1 - 0.5 1.5
CERTAIN TO WIN JMC TECSON FARM 0 - 1 - 0.5 1.5
CIRCLE 8 GF / KING BRUTUS GERONIMO P. SONA III / ENGR. ERNIE BALDO 1 - 0 - 0.5 1.5
DARNA MVP ALAS SENOR IBARRA GF / BC 1 - 0.5 - 0 1.5
ERL GF / MAGANDANG SAN PEDRO ERWIN LOVEDORIAL / JOJO / LONGHAIR 1 - 0.5 - 0 1.5
JLB GF JUN BIBOSO / CJ VILLANUEVA 0 - 0.5 - 1 1.5
PALABAN ICHI / JACOB PAJARA 0 - 0.5 - 1 1.5
PUTING BATO PAULO RAMOS 0 - 0.5 - 1 1.5
REGULAR YUM JODI / KEVIN / AMIR 1 - 0 - 0.5 1.5
SB JELO JOSED OCA 0.5 - 1 - 0 1.5
SEPIK SNIPER BAUTISTA BROS 0 - 1 - 0.5 1.5
ST. NICHOLAS NICK MAMARIL 0 - 0.5 - 1 1.5
TAGKAWAYAN BOBIE & GIL 1 - 0.5 - 0 1.5
VIRJUN ATTY. VIRGILIO MANGUERA 1 - 0.5 - 0 1.5
:) SMILEY CHITO POLINTAN 0 - 1 - 0 1
AC1 MARLON MATIAS / JOVITO JAMELANO 0 - 0 - 1 1
AC2 MARLON MATIAS / JOVITO JAMELANO 1 - 0 - 0 1
ADAMAS-1 REY DIAMANTE 1 - 0 - 0 1
AN WARAY LA GIHAP MANUEL SY / BEBOT TAN 0 - 1 - 0 1
ANTIQUEBROS / PETGF 1 KIM ANTIQUE / TONYPET DOMINGO 1 - 0 - 0 1
ART OF WAR EDWIN BUENO 1 - 0 - 0 1
BAKAS ROOSTER FARM ROQUE SISON 0.5 - 0.5 - 0 1
BLUE RAPTORS MAYA FRITZ / MIKE / ROMEL / ATTY. BOGS 1 - 0 - 0 1
BRGY. TIQUIWAN JESS DE VERA 0 - 0 - 1 1
BUBUKAL BOY MONTANO 0 - 0 - 1 1
BUDONG WENE ROMANO JR. 1 - 0 - 0 1
CHB MAKER / DARE DEVIL CHRISTIAN PRIAS / JUNN QUIBAN 0 - 1 - 0 1
D & G BLACKMAMBA BD / PG 0 - 0 - 1 1
DIANA GOLDBAR ANTONIO ALERIA 0 - 1 - 0 1
DONT UNDERESTIMATE JMC TECSON FARM 0 - 0 - 1 1
DOUBLE AA J OCSENA / ANTON LAGDAMEO 1 - 0 - 0 1
EVF LUCKY BROTHERS ENGR EUGENE FAJARDO / VENER FAJARDO 1 - 0 - 0 1
FRANCO MATEO / SEBASTIANO XAVIERE TATO DIMAYUGA 0 - 1 - 0 1
GREENGOLD ROD ADVINCULA 0 - 1 - 0 1
GREENHILL BAUTISTA BROTHER 0 - 0 - 1 1
HGM HIGH ACTION HECTOR MAGPANTAY 0 - 1 - 0 1
HGM SAGUPAAN HECTOR MAGPANTAY 1 - 0 - 0 1
HIGH ACTION / JJB JUN BALATBAT / ROY PANGANIBAN 0 - 0 - 1 1
HITBACK / IBAYO ROLLY MONTALES 0 - 1 - 0 1
HOLY FACE JONJON CANO 0 - 0 - 1 1
JC POWERPOINT COBRA JUDD CAUNTAY 0 - 0 - 1 1
KALIWETE RAFFY ZAIDE 0 - 0 - 1 1
KING PHILIPP ENGR. NESS DEL CASTILLO 0 - 0 - 1 1
LET'S GET IT ON DADDY "A" 0 - 1 - 0 1
LIPA FARMS ATTY. LUCIEN SAYUNO 0 - 1 - 0 1
MAHARLIKA LOUIE & BENG LAZO 1 - 0 - 0 1
MARCH 16 4COCK CAVITE COL. TEDDY DITCHELLA / ROX ANGELES 0 - 0 - 1 1
MAVERICK DMB 1 - 0 - 0 1
MIGS CANLUBANG CQ / DINDO RIVERA 0 - 0 - 1 1
NAKIDSER RENE SANTOS / REN CASTRO 0 - 0 - 1 1
NSL GAME-FARM NICOMEDES S. LINSANGAN 0 - 1 - 0 1
OBET & SON OBET AND ROMEL ALMARINEZ / ERICKJOHN BILARO / REMCAR 0 - 1 - 0 1
OKI DOC ALLAN MANALO / DOC PETER SALES 1 - 0 - 0 1
ONEIL2 NEIL ALINO 0 - 1 - 1
OZ PAGASPAS / SW ALAN LAUREANO / TED TAN 0 - 1 - 0 1
PARATUT 3RDY MAMA@65 LUIS YUSI 0 - 0 - 1 1
PARTNER FERDINAND SOSA 0 - 1 - 0 1
PB CENTURY PRIME BORDONES 0 - 0 - 1 1
RADU 87 ERIC DUMAS 0 - 1 - 0 1
RAWLANDZ STOCK FARM 3/6/19 ULUTAN SA TINURIK MONCHING MEDALLA + MONMON + RPB 0 - 0 - 1 1
REDBULL ATTY. CARLOS TUMPALAN 0 - 0 - 1 1
REDBULL A ATTY. CARLOS TUMPALAN 1 - 0 - 0 1
REDBULL C ATTY. CARLOS TUMPALAN 1 - 0 - 0 1
REGULAR YUM WITH CHEESE JODI / KEVIN / AMIR 0 - 0 - 1 1
RISE UP - SCARLET CESAR TAN 0 - 1 - 0 1
SILVERWIND 28 TED TAN / A. ABUNDO 0 - 1 - 0 1
SINAGTALA EDWIN TAN 1 - 0 - 0 1
SPEEDY J-JC JONJON CANO 0 - 1 - 0 1
TALAKAD LUIS YUSI 0 - 0 - 1 1
TDI CANLUBANG JV / DINDO RIVERA 1 - 0 - 0 1
V&A GAMEFARM RAY-AN NANAD / VLADY / ANDREW MERCURIO 0 - 0.5 - 0.5 1
VMJ - 1958 JUN MANGUERA 0 - 1 - 0 1
WOLVERINE GILBERT PADERES 0 - 0 - 1 1
ZAMBAT / EFBESS / TRIGUN MARCO MASANGKAY / FERDIE BANAAG / RUEL LIZARDA 1 - 0 - 0 1
ZEAL VIRGO WENE ROMANO JR. 0 - 0 - 1 1
CUELAZ GF DL / JC 0 - 0 - 0.5 0.5
D & G ULTIMATE GF BD / PG 0.5 - 0 - 0 0.5
EDISON SUPERBUTOY ED MASCARINA / LONGHAIR 0 - 0.5 - 0 0.5
FDG BONIFACIO ROCKY RABINO / FIDEL DE GUZMAN 0 - 0.5 - 0 0.5
FLYBOYS ERNEST / SONNY / THEO 0.5 - 0 - 0 0.5
SUPER VITAMINA 1 BEBOT TAN 0 - 0 - 0.5 0.5
TOTL UNO BORGY ZOLETA 0.5 - 0 - 0 0.5
ADAMAS-2 REY DIAMANTE 0 - 0 - 0 0
ADAMAS-3 REY DIAMANTE 0 - 0 - 0 0
BASANG CACTUS BALINGAN BROTHERS 0 - 0 - 0 0
BRGY UPLI MOMONG CREDO BROTHERS / SNDRO CASTRILLO 0 - 0 - 0 0
DYNASTY AND PACOS PRIDE EDWARD BELTRAN / NINO LORENZO PE TOBIANO 0 - 0 - 0 0
GIVE IT AWAY DMB 0 - 0 - 0 0
IBM GF ENGR. RENE MORALITA 0 - 0 - 0 0
IRON BLACK APACHE CRISTIN ORLINA / JOSEPH SARMIENTO / RODEL BORJA 0 - 0 - 0 0
JONBEC & 4SONS PHILIP JONATHAN / REBECCA SAYSON 0 - 0 - 0 0
KABADO SA SUGAL 2 JG LAPEZ 0 - 0 - 0 0
KILL DEM ALL ERWIN DIAMANTE / DEXTER LONGNO 0 - 0 - 0 0
M4 CBC AJ SAPANGHILA 0 - 0 - 0 0
MAHABANG SAPA BOBIE & GIL 0 - 0 - 0 0
MEGA VISION MASIGASIG GF ATTY. MANNY GRAGASIN 0 - 0 - 0 0
PWT MASTER A VICTOR MARIANO 0 - 0 - 0 0
RGT EROS GF SAN JOSE ONNIE TAN 0 - 0 - 0 0
RHOAN VELEZ / PANGGA GF TEDDY DITCHELLA / ROEL VELEZ 0 - 0 - 0 0
RISE UP CESAR TAN 0 - 0 - 0 0
ROCKAFELLA CJ VILLANUEVA 0 - 0 - 0 0
RP SILANG AA RHELLIE PALUMPON / ALLAN ANGCAO 0 - 0 - 0 0
SAN RAFAEL MENER MERCADO 0 - 0 - 0 0
SUPER VITAMINA BEBOT TAN 0 - 0 - 0 0
VICTORY D FARM VAL Q. DIZON 0 - 0 - 0 0

UNDER CONSTRUCTION

Match Sheet is Not Available this time

  • Days

  • Hours

  • Minutes

  • Seconds

MATCH SHEET

NO
RED
VS
WHITE
RESULT
ENTRY NAME
WT
WB
WB
ENTRY NAME
WT
1
HGM SAGUPAAN
HECTOR MAGPANTAY
2130
1 - 0
JB WARRIORS
VELCRO CROSS
JOHN BRYAN / REN CASTRO
2130
2
BUBUKAL
BOY MONTANO
1850
0 - 1
MAHARLIKA
DOM
LOUIE & BENG LAZO
1850
3
BASANG CACTUS 2
BALINGAN BROTHERS
2000
1 - 0
SUPER VITAMINA 1
BEBOT TAN
2010
4
BUDONG
DOM
WENE ROMANO JR.
2080
1 - 0
CHB MAKER / DARE DEVIL
LEMON
CHRISTIAN PRIAS / JUNN QUIBAN
2070
5
GIVE IT AWAY
DMB
2110
0 - 1
JONBEC & 4SONS REBECCA
KARACHI
JONATHAN / REBECCA SAYSON
2115
6
JRS BATCH 65!!!
JUN SEVILLA
2245
0.5 - 0.5
FLYBOYS
MCLEAN HATCH
ERNEST / SONNY / THEO
2255
7
OZ PAGASPAS / SW
GOLD
ALAN LAUREANO / TED TAN
2280
0 - 1
BATTLE ANGEL CHOCOBO
RWL
JC BERNARDO
2295
8
BUENAS DIAS
HONEY BLUE
PETE / MIKE / ARCH. PETER BUENDIA
2150
0 - 1
VRL GAMEFARM
VER LONTOC
2150
9
KABADO SA SUGAL 2
JG LAPEZ
2170
0 - 1
VIVA ESPANA
ROUNDHEAD
BABI CANILLAS
2170
10
BGY. SAN ROQUE
HGM
1985
0 - 1
EVF LUCKY BROTHERS
ENGR EUGENE FAJARDO / VENER FAJARDO
1995
11
CUELAZ GF 2
DL / JC
2060
0.5 - 0.5
CELA'S RICE MILL
BOY MONTANO & NARDING
2065
12
JONBEC & 4SONS PHILIP
HIGH ACTION
JONATHAN / REBECCA SAYSON
1900
0 - 1
SINAGTALA 88
AMBOY / EDWIN TAN
1900
13
ZEAL VIRGO
BOSTON
WENE ROMANO JR.
2125
0 - 1
BAGONG LIPUNAN
LET MONTANO
2130
14
IBM GF
GOLD
ENGR. RENE MORALITA
2365
0 - 1
SILVER WIND 29
SWEATER / HATCH
TED TAN
2370
15
BICOL WHITE-FORTE GF
BICOL WHITE
AVIATOR GF / ENGR NANDY FORTE
2040
1 - 0
VMJ - 1958
HATCH / DOM
JUN MANGUERA
2045
16
JEFF / GINA
RYL
JC BERNARDO
2260
1 - 0
JOLLI BATCH 65!!!
DENNIS STA MARIA / JUN SEVILLA
2260
17
M4 CBC
AJ SAPANGHILA
2235
0 - 1
JLB GF 1
SWEATER / HATCH
JUN BIBOSO / CJ VILLANUEVA
2235
18
R2J JRAB
HATCH / GREY
J. RABARA / R. RABARA
2140
1 - 0
SEPIK SNIPER
PARADISE RED
BAUTISTA BROS
2140
19
HGM SAGUPAAN
HECTOR MAGPANTAY
2000
0 - 1
BUENAS DIAS
TEYGREY
PETE / MIKE / ARCH. PETER BUENDIA
2000
20
JB WARRIORS
ASIL CROSS
JOHN BRYAN / REN CASTRO
2330
1 - 0
KABADO SA SUGAL 2
JG LAPEZ
2340
21
BUBUKAL
BOY MONTANO
2215
0 - 1
OZ PAGASPAS / SW
OZ BLACK
ALAN LAUREANO / TED TAN
2230
22
MAHARLIKA
ALBANY
LOUIE & BENG LAZO
1850
0 - 1
BAGONG LIPUNAN
LET MONTANO
1850
23
BASANG CACTUS 2
BALINGAN BROTHERS
2060
1 - 0
IBM GF
GOLD
ENGR. RENE MORALITA
2065
24
SUPER VITAMINA 1
BEBOT TAN
1920
0 - 1
JEFF / GINA
RYL
JC BERNARDO
1940
25
JRS BATCH 65!!!
JUN SEVILLA
2070
1 - 0
BUDONG
MCLEAN
WENE ROMANO JR.
2070
26
CHB MAKER / DARE DEVIL
DOM
CHRISTIAN PRIAS / JUNN QUIBAN
2105
1 - 0
VRL GAMEFARM
VER LONTOC
2090
27
BGY. SAN ROQUE
HGM
2275
1 - 0
GIVE IT AWAY
DMB
2285
28
JONBEC & 4SONS REBECCA
YLH
JONATHAN / REBECCA SAYSON
2000
1 - 0
EVF LUCKY BROTHERS
ENGR EUGENE FAJARDO / VENER FAJARDO
2000
29
VIVA ESPANA
ROUNDHEAD
BABI CANILLAS
2120
1 - 0
M4 CBC
AJ SAPANGHILA
2125
30
SINAGTALA 88
AMBOY / EDWIN TAN
1915
0 - 1
CUELAZ GF 2
DL / JC
1925
31
FLYBOYS
MCLEAN HATCH
ERNEST / SONNY / THEO
2045
0 - 1
JOLLI BATCH 65!!!
DENNIS STA MARIA / JUN SEVILLA
2050
32
CELA'S RICE MILL
BOY MONTANO & NARDING
2125
1 - 0
ZEAL VIRGO
SWEATER / ROUNDHEAD
WENE ROMANO JR.
2125
33
VMJ - 1958
HATCH / DOM
JUN MANGUERA
1850
1 - 0
JONBEC & 4SONS PHILIP
BOSTON
JONATHAN / REBECCA SAYSON
1850
34
SEPIK SNIPER
PARADISE RED
BAUTISTA BROS
2310
1 - 0
SILVER WIND 29
SWEATER
TED TAN
2285
35
JB WARRIORS
KELSO CROSS
JOHN BRYAN / REN CASTRO
2130
1 - 0
BAGONG LIPUNAN
LET MONTANO
2130
36
BICOL WHITE-FORTE GF
BICOL WHITE
AVIATOR GF / ENGR NANDY FORTE
2380
0 - 1
BATTLE ANGEL CHOCOBO
RWL
JC BERNARDO
2400
37
JLB GF 1
SWEATER / HATCH
JUN BIBOSO / CJ VILLANUEVA
2225
0 - 1
BUBUKAL
BOY MONTANO
2215
38
JOLLI BATCH 65!!!
DENNIS STA MARIA / JUN SEVILLA
2020
1 - 0
HGM SAGUPAAN
HECTOR MAGPANTAY
2020
39
SINAGTALA 88
AMBOY / EDWIN TAN
1940
1 - 0
BASANG CACTUS 2
BALINGAN BROTHERS
1945
40
R2J JRAB
SWEATER
J. RABARA / R. RABARA
2035
1 - 0
VMJ - 1958
HATCH / DOM
JUN MANGUERA
2025
41
SILVER WIND 29
HATCH / KELSO
TED TAN
2245
1 - 0
BUDONG
DOM
WENE ROMANO JR.
2240
42
MAHARLIKA
SWEATER CROSS
LOUIE & BENG LAZO
2165
0 - 1
BICOL WHITE-FORTE GF
BICOL WHITE
AVIATOR GF / ENGR NANDY FORTE
2160
43
CHB MAKER / DARE DEVIL
BOSTON
CHRISTIAN PRIAS / JUNN QUIBAN
2050
0 - 1
JEFF / GINA
RYL
JC BERNARDO
2050
44
SUPER VITAMINA 1
BEBOT TAN
2120
0.5 - 0.5
SEPIK SNIPER
PARADISE RED
BAUTISTA BROS
2120
45
VIVA ESPANA
ROUNDHEAD
BABI CANILLAS
2180
1 - 0
GIVE IT AWAY
DMB
2190
46
CELA'S RICE MILL
BOY MONTANO & NARDING
1865
1 - 0
JONBEC & 4SONS REBECCA
SWEATER
JONATHAN / REBECCA SAYSON
1865
47
JLB GF 1
SWEATER / HATCH
JUN BIBOSO / CJ VILLANUEVA
2110
1 - 0
FLYBOYS
MCLEAN HATCH
ERNEST / SONNY / THEO
2110
48
BATTLE ANGEL CHOCOBO
RWL
JC BERNARDO
2145
0 - 1
JRS BATCH 65!!!
JUN SEVILLA
2145
49
OZ PAGASPAS / SW
OZ WHITE
ALAN LAUREANO / TED TAN
2215
0 - 1
BGY. SAN ROQUE
HGM
2210
50
VRL GAMEFARM
VER LONTOC
2055
1 - 0
KABADO SA SUGAL 2
JG LAPEZ
2055
51
BUENAS DIAS
BDF WHITE
PETE / MIKE / ARCH. PETER BUENDIA
1965
1 - 0
JONBEC & 4SONS PHILIP
ROUNDHEAD
JONATHAN / REBECCA SAYSON
1980
52
ZEAL VIRGO
DOM
WENE ROMANO JR.
1865
1 - 0
EVF LUCKY BROTHERS
ENGR EUGENE FAJARDO / VENER FAJARDO
1900
53
CUELAZ GF 2
DL / JC
2015
1 - 0
IBM GF
GOLD
ENGR. RENE MORALITA
2015
54
M4 CBC
AJ SAPANGHILA
2115
0 - 1
R2J JRAB
BLACK
J. RABARA / R. RABARA
2115