SCORE SHEET

ENTRY NAME BREEDER NAME
POINTS
TOTAL
NOEL 337 / KILL THEM ALL NOEL LEE / DEXTER LONGNO / JAIME LEE 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 6
RSM FLASH BOMBA ANTIPOLO REY MORLA 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 0.5 5.5
ADRENALIN DR. MEL GARRIDO 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 0 - 1 5
ALAGANG BUKID GF G M @ J A / GERALDO MALINIT 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 1 - 1 5
KABADO SA SUGAL JG LAPEZ 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 1 5
REDBULL B ATTY. CARLOS TUMPALAN 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 1 - 1 5
RB WOODPECKER ROBERT BANDARLIPE 1 - 1 - 0 - 1 - 0.5 - 0 - 1 4.5
SIKAT NG ARAW JUN OLIVEROS / CHARLIE CARLOS 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0.5 4.5
AMCO / JAYCO / ALLCAN / CHOCOLATE GF CELSO PANCHO / ANGELITO GUEVARA / JUN BALATBAT 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 1 4
ARSCE CESAR ANCAYAN 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 1 - 1 4
BAEK-DAE-GIL ENG SANTIAGO / ALEXANDER MOSCA 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0 4
ESJ-UNANG APO EMIL SAN JUAN 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 1 - 0 4
GARANTISADO JMC TECSON FARM 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 0 4
GIL-DONG-AH ENG SANTIAGO / ALEXANDER MOSCA 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 1 - 1 4
HAWILIHAN HOMER APERONG 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 4
HIGH ACTION / JJB JUN BALATBAT / ROY PANGANIBAN 0 - 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 1 4
KOBE BRYANT LOMI HAUS RUEL / AMBER MONTALES 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 1 - 0 4
MG / BTR / SAN PABLO JP MEDINA 0.5 - 0.5 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 4
THE BIG BANG VICTOR JOSHUA GREGORIO 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 0 - 1 4
WE WILL ROCK U GEORGE F. SERRANO 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0 4
WOOLOOMOOLOO JMC TECSON FARM 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 0 - 1 4
TAGKAWAYAN BOBIE & GIL 1 - 0.5 - 0 - 1 - 1 - 0 - 0 3.5
ALLCAN APOLO ALLAN CANTAL 1 - 1 - 1 3
ARLO TONETTE LUZURIAGA / RAY ORTEGA 1 - 1 - 1 3
BIG R FARM BUDDY ROBRIGADO 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 0 3
CHZIPPER NHELVIN HENAVE 1 - 1 - 1 3
DOUBLE A J OCSENA / ANTON LAGDAMEO 1 - 1 - 1 3
DOUBLE AA J OCSENA / ANTON LAGDAMEO 1 - 0 - 0 - 0 - 0 - 1 - 1 3
G.K.D VERY DIMARANAN / LONGHAIR 1 - 1 - 1 3
GENJENNY EUGENE PEREZ 1 - 1 - 1 3
GOLDEN WINGS WARRIOR SOFEO DANO 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 0 3
JAILBIRD JDR JEBE GAYANELO 1 - 1 - 1 3
JEFF / GINA JC BERNARDO 1 - 1 - 1 3
JKHC CARMONA HENRY CHUA / RUFFER CUELIO 1 - 1 - 1 3
ONEIL1 NEIL ALINO 1 - 1 - 1 3
PAG ASA GOLD / BUENAS DIAS 1 ATTY. BONI CRUZ / PETE BUENDIA 1 - 1 - 1 3
R2J JRAB J. RABARA / R. RABARA 1 - 1 - 1 3
SHIER REMAR DE LEON / REMCAR 1 - 1 - 1 3
SINGLE STROKE ADRIANNE PAUL PORICALLAN / RODEL 1 - 1 - 1 3
SPARTAN R & B REY BRIONES 1 - 1 - 1 3
TEXAS FORCE CMC / ROMEGA ROMER GOZO / CEZAR CALVO 1 - 1 - 1 3
THE RED SAINT J SANTA CRUZ 0.5 - 0.5 - 1 - 0 - 1 - 0 - 0 3
TOTL DOS BORGY ZOLETA 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 1 3
TR TRANSPORTER JOSE RODERICK RANOLA II / BAM SERRANO 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 0 - 0 3
TRANSPORTER TR JOSE RODERICK RANOLA II / BAM SERRANO 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 0 - 0 3
VIVA ESPANA BABI CANILLAS 1 - 1 - 1 3
WHITEROCK VIRGILIO MARTIN 1 - 1 - 1 3
ACG 2 ALBERT C. GONZAGA 1 - 1 - 0.5 2.5
ADAMAS REY DIAMANTE 1 - 1 - 0 - 0 - 0.5 - 0 - 0 2.5
CELA'S RICE MILL BOY MONTANO & NARDING 0.5 - 1 - 1 2.5
CUELAZ GF 2 DL / JC 0.5 - 1 - 1 2.5
ERL GAMEFARM ERWIN LOVEDORIAL / RANDY LOVEDORIAL LONGHAIR 1 - 1 - 0.5 2.5
JRS BATCH 65!!! JUN SEVILLA 0.5 - 1 - 1 2.5
PB BOSOBOSO PRIME BORDONES 1 - 0.5 - 1 2.5
PONGGO RONNIE REYES / ROY REYES 0.5 - 1 - 1 2.5
RENMAR / PANGGA GF TEDDY DITCHELLA / RENE ORO 0.5 - 1 - 1 2.5
ACG 1 ALBERT C. GONZAGA 1 - 1 - 0 2
ANGRYBIRD SORSOGON CJ SHANE / CYRIL JESALVA 1 - 1 - 0 2
ANTIQUEBROS / PETGF 2 KIM ANTIQUE / TONYPET DOMINGO 1 - 1 - 0 2
BABADAP-BADAP BERTO MARASIGAN 1 - 0 - 1 2
BABY FACE JONJON CANO 0 - 1 - 1 2
BAGONG LIPUNAN LET MONTANO 1 - 1 - 0 2
BASANG CACTUS 2 BALINGAN BROTHERS 1 - 1 - 0 2
BATTLE ANGEL CHOCOBO JC BERNARDO 1 - 1 - 0 2
BGY. SAN ROQUE HGM 0 - 1 - 1 2
BICOL WHITE-FORTE GF AVIATOR GF / ENGR NANDY FORTE 1 - 0 - 1 2
BUENAS DIAS PETE / MIKE / ARCH. PETER BUENDIA 0 - 1 - 1 2
CHARLIZE / KIERA TONY HERNANDEZ 0 - 1 - 1 2
DAM DENCIO ADJIE MAURO 1 - 0 - 1 2
DARNA MVP SENOR IBARRA GF / BC 1 - 1 - 0 2
DIANA GOLDBAR I ANTONIO ALERIA 0 - 1 - 1 2
EFBEES / TRIGUN FERDIE BANAAG / RUEL LIZARDA 1 - 0 - 1 2
GOLDEN KING DR. HENRY FAJARDO / DANTE M 1 - 0 - 1 2
GSP GILBERT PADERES 0 - 1 - 1 2
JB WARRIORS JOHN BRYAN / REN CASTRO 0 - 1 - 1 2
JC MATTHEA OLYMPUS JC AND MARK LIRIO 1 - 0 - 1 2
JK BROS. HILLTOP JK ESPIRITU / FLORIZEN BELEN 1 - 1 - 0 2
JLB GF 1 JUN BIBOSO / CJ VILLANUEVA 1 - 0 - 1 2
JOLLI BATCH 65!!! DENNIS STA MARIA / JUN SEVILLA 0 - 1 - 1 2
JONASHUA JESSIE ESTRADA 1 - 1 - 0 2
JONBEC & 4SONS REBECCA JONATHAN / REBECCA SAYSON 1 - 1 - 0 2
MAVERICK 2 DMB 1 - 1 - 0 2
MOUNTAIN EAGLE RICKY SALMORIN / LORENZO DELA CRUZ 1 - 1 - 0 2
NICOLE / JJP / RP / ALLCAN ROEL REGIS / JJB 0 - 1 - 1 2
PAG ASA GOLD / BUENAS DIAS ATTY. BONI CRUZ / PETE BUENDIA 1 - 0 - 1 2
PWT MASTER B VICTOR MARIANO 1 - 0.5 - 0.5 2
RAINBOW SHADIA CJ VILLANUEVA 1 - 0 - 1 2
RFQ 115 AILEEN MANALO 0 - 1 - 1 2
RGM DJUVELLIN RODERICK MAGPANTAY 1 - 1 - 0 2
RGM HELVITIS RODERICK MAGPANTAY 0 - 1 - 1 2
RM COMBINE RUEL CUERPO / MARK GONZALES 1 - 0 - 1 2
RP SILANG YURI RHELLIE PALUMPON 1 - 0 - 1 2
SAP STRIKERS & THE B'S GIE BORABIEN 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0 - 0 2
SILVER WIND 29 TED TAN 1 - 0 - 1 2
SINAGTALA 88 AMBOY / EDWIN TAN 1 - 0 - 1 2
SUPER JAM JULIUS AZUELO / HC 0 - 1 - 1 2
VRL GAMEFARM VER LONTOC 1 - 0 - 1 2
WYNERCA ERWIN DIAMANTE 1 - 0 - 1 2
ALLCAN ACERS ALLAN CANTAL 0 - 1 - 0.5 1.5
BLACK BULLET ZALDY AUSTRIA 0 - 1 - 0.5 1.5
CERTAIN TO WIN JMC TECSON FARM 0 - 1 - 0.5 1.5
CIRCLE 8 GF / KING BRUTUS GERONIMO P. SONA III / ENGR. ERNIE BALDO 1 - 0 - 0.5 1.5
DARNA MVP ALAS SENOR IBARRA GF / BC 1 - 0.5 - 0 1.5
ERL GF / MAGANDANG SAN PEDRO ERWIN LOVEDORIAL / JOJO / LONGHAIR 1 - 0.5 - 0 1.5
JLB GF JUN BIBOSO / CJ VILLANUEVA 0 - 0.5 - 1 1.5
PALABAN ICHI / JACOB PAJARA 0 - 0.5 - 1 1.5
PUTING BATO PAULO RAMOS 0 - 0.5 - 1 1.5
REGULAR YUM JODI / KEVIN / AMIR 1 - 0 - 0.5 1.5
SB JELO JOSED OCA 0.5 - 1 - 0 1.5
SEPIK SNIPER BAUTISTA BROS 0 - 1 - 0.5 1.5
ST. NICHOLAS NICK MAMARIL 0 - 0.5 - 1 1.5
VIRJUN ATTY. VIRGILIO MANGUERA 1 - 0.5 - 0 1.5
:) SMILEY CHITO POLINTAN 0 - 1 - 0 1
AC1 MARLON MATIAS / JOVITO JAMELANO 0 - 0 - 1 1
AC2 MARLON MATIAS / JOVITO JAMELANO 1 - 0 - 0 1
ADAMAS-1 REY DIAMANTE 1 - 0 - 0 1
AN WARAY LA GIHAP MANUEL SY / BEBOT TAN 0 - 1 - 0 1
ANTIQUEBROS / PETGF 1 KIM ANTIQUE / TONYPET DOMINGO 1 - 0 - 0 1
ART OF WAR EDWIN BUENO 1 - 0 - 0 1
BAKAS ROOSTER FARM ROQUE SISON 0.5 - 0.5 - 0 1
BLUE RAPTORS MAYA FRITZ / MIKE / ROMEL / ATTY. BOGS 1 - 0 - 0 1
BRGY. TIQUIWAN JESS DE VERA 0 - 0 - 1 1
BUBUKAL BOY MONTANO 0 - 0 - 1 1
BUDONG WENE ROMANO JR. 1 - 0 - 0 1
CHB MAKER / DARE DEVIL CHRISTIAN PRIAS / JUNN QUIBAN 0 - 1 - 0 1
D & G BLACKMAMBA BD / PG 0 - 0 - 1 1
DIANA GOLDBAR ANTONIO ALERIA 0 - 1 - 0 1
DONT UNDERESTIMATE JMC TECSON FARM 0 - 0 - 1 1
EVF LUCKY BROTHERS ENGR EUGENE FAJARDO / VENER FAJARDO 1 - 0 - 0 1
FRANCO MATEO / SEBASTIANO XAVIERE TATO DIMAYUGA 0 - 1 - 0 1
GREENGOLD ROD ADVINCULA 0 - 1 - 0 1
GREENHILL BAUTISTA BROTHER 0 - 0 - 1 1
HGM HIGH ACTION HECTOR MAGPANTAY 0 - 1 - 0 1
HGM SAGUPAAN HECTOR MAGPANTAY 1 - 0 - 0 1
HITBACK / IBAYO ROLLY MONTALES 0 - 1 - 0 1
HOLY FACE JONJON CANO 0 - 0 - 1 1
JC POWERPOINT COBRA JUDD CAUNTAY 0 - 0 - 1 1
KALIWETE RAFFY ZAIDE 0 - 0 - 1 1
KING PHILIPP ENGR. NESS DEL CASTILLO 0 - 0 - 1 1
LET'S GET IT ON DADDY "A" 0 - 1 - 0 1
LIPA FARMS ATTY. LUCIEN SAYUNO 0 - 1 - 0 1
MAHARLIKA LOUIE & BENG LAZO 1 - 0 - 0 1
MARCH 16 4COCK CAVITE COL. TEDDY DITCHELLA / ROX ANGELES 0 - 0 - 1 1
MAVERICK DMB 1 - 0 - 0 1
MIGS CANLUBANG CQ / DINDO RIVERA 0 - 0 - 1 1
NAKIDSER RENE SANTOS / REN CASTRO 0 - 0 - 1 1
NSL GAME-FARM NICOMEDES S. LINSANGAN 0 - 1 - 0 1
OBET & SON OBET AND ROMEL ALMARINEZ / ERICKJOHN BILARO / REMCAR 0 - 1 - 0 1
OKI DOC ALLAN MANALO / DOC PETER SALES 1 - 0 - 0 1
ONEIL2 NEIL ALINO 0 - 1 - 0 1
OZ PAGASPAS / SW ALAN LAUREANO / TED TAN 0 - 1 - 0 1
PARATUT 3RDY MAMA@65 LUIS YUSI 0 - 0 - 1 1
PARTNER FERDINAND SOSA 0 - 1 - 0 1
PB CENTURY PRIME BORDONES 0 - 0 - 1 1
RADU 87 ERIC DUMAS 0 - 1 - 0 1
RAWLANDZ STOCK FARM 3/6/19 ULUTAN SA TINURIK MONCHING MEDALLA + MONMON + RPB 0 - 0 - 1 1
REDBULL ATTY. CARLOS TUMPALAN 0 - 0 - 1 1
REDBULL A ATTY. CARLOS TUMPALAN 1 - 0 - 0 1
REDBULL C ATTY. CARLOS TUMPALAN 1 - 0 - 0 1
REGULAR YUM WITH CHEESE JODI / KEVIN / AMIR 0 - 0 - 1 1
RISE UP - SCARLET CESAR TAN 0 - 1 - 0 1
SILVERWIND 28 TED TAN / A. ABUNDO 0 - 1 - 0 1
SINAGTALA EDWIN TAN 1 - 0 - 0 1
SPEEDY J-JC JONJON CANO 0 - 1 - 0 1
TALAKAD LUIS YUSI 0 - 0 - 1 1
TDI CANLUBANG JV / DINDO RIVERA 1 - 0 - 0 1
V&A GAMEFARM RAY-AN NANAD / VLADY / ANDREW MERCURIO 0 - 0.5 - 0.5 1
VMJ - 1958 JUN MANGUERA 0 - 1 - 0 1
WOLVERINE GILBERT PADERES 0 - 0 - 1 1
ZAMBAT / EFBESS / TRIGUN MARCO MASANGKAY / FERDIE BANAAG / RUEL LIZARDA 1 - 0 - 0 1
ZEAL VIRGO WENE ROMANO JR. 0 - 0 - 1 1
CUELAZ GF DL / JC 0 - 0 - 0.5 0.5
D & G ULTIMATE GF BD / PG 0.5 - 0 - 0 0.5
EDISON SUPERBUTOY ED MASCARINA / LONGHAIR 0 - 0.5 - 0 0.5
FDG BONIFACIO ROCKY RABINO / FIDEL DE GUZMAN 0 - 0.5 - 0 0.5
FLYBOYS ERNEST / SONNY / THEO 0.5 - 0 - 0 0.5
SUPER VITAMINA 1 BEBOT TAN 0 - 0 - 0.5 0.5
TOTL UNO BORGY ZOLETA 0.5 - 0 - 0 0.5
ADAMAS-2 REY DIAMANTE 0 - 0 - 0 0
ADAMAS-3 REY DIAMANTE 0 - 0 - 0 0
BASANG CACTUS BALINGAN BROTHERS 0 - 0 - 0 0
BRGY UPLI MOMONG CREDO BROTHERS / SNDRO CASTRILLO 0 - 0 - 0 0
DYNASTY AND PACOS PRIDE EDWARD BELTRAN / NINO LORENZO PE TOBIANO 0 - 0 - 0 0
GIVE IT AWAY DMB 0 - 0 - 0 0
IBM GF ENGR. RENE MORALITA 0 - 0 - 0 0
IRON BLACK APACHE CRISTIN ORLINA / JOSEPH SARMIENTO / RODEL BORJA 0 - 0 - 0 0
JONBEC & 4SONS PHILIP JONATHAN / REBECCA SAYSON 0 - 0 - 0 0
KABADO SA SUGAL 2 JG LAPEZ 0 - 0 - 0 0
KILL DEM ALL ERWIN DIAMANTE / DEXTER LONGNO 0 - 0 - 0 0
M4 CBC AJ SAPANGHILA 0 - 0 - 0 0
MAHABANG SAPA BOBIE & GIL 0 - 0 - 0 0
MEGA VISION MASIGASIG GF ATTY. MANNY GRAGASIN 0 - 0 - 0 0
PWT MASTER A VICTOR MARIANO 0 - 0 - 0 0
RGT EROS GF SAN JOSE ONNIE TAN 0 - 0 - 0 0
RHOAN VELEZ / PANGGA GF TEDDY DITCHELLA / ROEL VELEZ 0 - 0 - 0 0
RISE UP CESAR TAN 0 - 0 - 0 0
ROCKAFELLA CJ VILLANUEVA 0 - 0 - 0 0
RP SILANG AA RHELLIE PALUMPON / ALLAN ANGCAO 0 - 0 - 0 0
SAN RAFAEL MENER MERCADO 0 - 0 - 0 0
SUPER VITAMINA BEBOT TAN 0 - 0 - 0 0
VICTORY D FARM VAL Q. DIZON 0 - 0 - 0 0

UNDER CONSTRUCTION

Match Sheet is Not Available this time

  • Days

  • Hours

  • Minutes

  • Seconds

MATCH SHEET

NO
RED
VS
WHITE
RESULT
ENTRY NAME
WT
WB
WB
ENTRY NAME
WT
1
GARANTISADO
JMC TECSON FARM
2170
1 - 0
GOLDEN WINGS WARRIOR
SOFEO DANO
2180
2
TR TRANSPORTER
JOSE RODERICK RANOLA II / BAM SERRANO
2125
1 - 0
DOUBLE AA
J OCSENA / ANTON LAGDAMEO
2125
3
BAEK-DAE-GIL
HATCH
ENG SANTIAGO / ALEXANDER MOSCA
2035
1 - 0
ALAGANG BUKID GF
G M @ J A / GERALDO MALINIT
2040
4
KABADO SA SUGAL
JG LAPEZ
1985
1 - 0
ADAMAS
REY DIAMANTE
1990
5
THE BIG BANG
KELSO
VICTOR JOSHUA GREGORIO
2320
0 - 1
WE WILL ROCK U
SWEATER / LEMON
GEORGE F. SERRANO
2310
6
SAP STRIKERS & THE B'S
GIE BORABIEN
2235
0 - 1
HAWILIHAN
MACHINE GUN RED
HOMER APERONG
2230
7
KOBE BRYANT LOMI HAUS
RUEL / AMBER MONTALES
1935
0 - 1
TAGKAWAYAN
BOBIE & GIL
1930
8
WOOLOOMOOLOO
JMC TECSON FARM
2090
1 - 0
GIL-DONG-AH
BOSTON
ENG SANTIAGO / ALEXANDER MOSCA
2085
9
TRANSPORTER TR
JOSE RODERICK RANOLA II / BAM SERRANO
2050
1 - 0
BIG R FARM
BUDDY ROBRIGADO
2050
10
REDBULL B
ATTY. CARLOS TUMPALAN
2000
1 - 0
ARSCE
CESAR ANCAYAN
2005
11
TOTL DOS
BORGY ZOLETA
2060
0 - 1
ADRENALIN
GREY
DR. MEL GARRIDO
2055
12
RSM FLASH BOMBA ANTIPOLO
SWEATER / KELSO
REY MORLA
2140
1 - 0
AMCO / JAYCO / ALLCAN / CHOCOLATE GF
CELSO PANCHO / ANGELITO GUEVARA / JUN BALATBAT
2135
13
ESJ-UNANG APO
EMIL SAN JUAN
2150
0 - 1
RB WOODPECKER
HATCH
ROBERT BANDARLIPE
2150
14
THE RED SAINT
J SANTA CRUZ
1980
0 - 1
MG / BTR / SAN PABLO
JP MEDINA
1970
15
HIGH ACTION / JJB
JUN BALATBAT / ROY PANGANIBAN
2120
1 - 0
BAEK-DAE-GIL
SWEATER
ENG SANTIAGO / ALEXANDER MOSCA
2115
16
TR TRANSPORTER
JOSE RODERICK RANOLA II / BAM SERRANO
2385
0 - 1
SIKAT NG ARAW
SWEATER
JUN OLIVEROS / CHARLIE CARLOS
2380
17
DOUBLE AA
J OCSENA / ANTON LAGDAMEO
1850
0 - 1
NOEL 337 / KILL THEM ALL
NOEL LEE / DEXTER LONGNO / JAIME LEE
1850
18
GARANTISADO
JMC TECSON FARM
2085
1 - 0
GOLDEN WINGS WARRIOR
SOFEO DANO
2085
19
ALAGANG BUKID GF
G M @ J A / GERALDO MALINIT
2230
1 - 0
KABADO SA SUGAL
JG LAPEZ
2230
20
THE BIG BANG
KELSO
VICTOR JOSHUA GREGORIO
2365
1 - 0
SAP STRIKERS & THE B'S
GIE BORABIEN
2365
21
HAWILIHAN
MACHINE GUN RED
HOMER APERONG
2200
0 - 1
ESJ-UNANG APO
EMIL SAN JUAN
2210
22
ADAMAS
REY DIAMANTE
2165
0.5 - 0.5
RB WOODPECKER
HATCH
ROBERT BANDARLIPE
2175
23
WOOLOOMOOLOO
JMC TECSON FARM
2300
0 - 1
HIGH ACTION / JJB
JUN BALATBAT / ROY PANGANIBAN
2310
24
RSM FLASH BOMBA ANTIPOLO
SWEATER / KELSO
REY MORLA
1945
1 - 0
TRANSPORTER TR
JOSE RODERICK RANOLA II / BAM SERRANO
1960
25
BIG R FARM
BUDDY ROBRIGADO
2270
1 - 0
GIL-DONG-AH
KELSO
ENG SANTIAGO / ALEXANDER MOSCA
2265
26
REDBULL B
ATTY. CARLOS TUMPALAN
1995
0 - 1
KOBE BRYANT LOMI HAUS
RUEL / AMBER MONTALES
2000
27
WE WILL ROCK U
SWEATER / LEMON
GEORGE F. SERRANO
2250
0 - 1
SIKAT NG ARAW
SWEATER
JUN OLIVEROS / CHARLIE CARLOS
2260
28
ARSCE
CESAR ANCAYAN
2030
0 - 1
NOEL 337 / KILL THEM ALL
NOEL LEE / DEXTER LONGNO / JAIME LEE
2015
29
TOTL DOS
BORGY ZOLETA
2195
0 - 1
THE RED SAINT
J SANTA CRUZ
2185
30
ADRENALIN
GREY
DR. MEL GARRIDO
1875
1 - 0
RB WOODPECKER
HATCH
ROBERT BANDARLIPE
1875
31
AMCO / JAYCO / ALLCAN / CHOCOLATE GF
CELSO PANCHO / ANGELITO GUEVARA / JUN BALATBAT
2105
1 - 0
BIG R FARM
BUDDY ROBRIGADO
2115
32
MG / BTR / SAN PABLO
JP MEDINA
1935
1 - 0
HIGH ACTION / JJB
JUN BALATBAT / ROY PANGANIBAN
1940
33
WE WILL ROCK U
SWEATER / LEMON
GEORGE F. SERRANO
2295
1 - 0
GARANTISADO
JMC TECSON FARM
2300
34
TAGKAWAYAN
BOBIE & GIL
2070
1 - 0
TR TRANSPORTER
JOSE RODERICK RANOLA II / BAM SERRANO
2075
35
BAEK-DAE-GIL
KELSO
ENG SANTIAGO / ALEXANDER MOSCA
2105
1 - 0
ADAMAS
REY DIAMANTE
2105
36
GOLDEN WINGS WARRIOR
SOFEO DANO
1880
1 - 0
THE RED SAINT
J SANTA CRUZ
1895
37
THE BIG BANG
GREY
VICTOR JOSHUA GREGORIO
2005
0 - 1
REDBULL B
ATTY. CARLOS TUMPALAN
2005
38
ADRENALIN
GREY
DR. MEL GARRIDO
2395
0 - 1
KOBE BRYANT LOMI HAUS
RUEL / AMBER MONTALES
2400
39
NOEL 337 / KILL THEM ALL
NOEL LEE / DEXTER LONGNO / JAIME LEE
1855
1 - 0
SAP STRIKERS & THE B'S
GIE BORABIEN
1865
40
MG / BTR / SAN PABLO
JP MEDINA
2120
0 - 1
KABADO SA SUGAL
JG LAPEZ
2120
41
WOOLOOMOOLOO
JMC TECSON FARM
2100
0 - 1
DOUBLE AA
J OCSENA / ANTON LAGDAMEO
2105
42
ARSCE
CESAR ANCAYAN
2320
1 - 0
TR TRANSPORTER
JOSE RODERICK RANOLA II / BAM SERRANO
2320
43
GIL-DONG-AH
SWEATER
ENG SANTIAGO / ALEXANDER MOSCA
2165
1 - 0
HAWILIHAN
MACHINE GUN RED
HOMER APERONG
2175
44
SAP STRIKERS & THE B'S
GIE BORABIEN
2285
0 - 1
ALAGANG BUKID GF
G M @ J A / GERALDO MALINIT
2280
45
BIG R FARM
BUDDY ROBRIGADO
2115
0 - 1
ESJ-UNANG APO
EMIL SAN JUAN
2110
46
TOTL DOS
BORGY ZOLETA
2355
0 - 1
THE BIG BANG
HATCH
VICTOR JOSHUA GREGORIO
2345
47
AMCO / JAYCO / ALLCAN / CHOCOLATE GF
CELSO PANCHO / ANGELITO GUEVARA / JUN BALATBAT
1960
0 - 1
REDBULL B
ATTY. CARLOS TUMPALAN
1965
48
BAEK-DAE-GIL
BLACK
ENG SANTIAGO / ALEXANDER MOSCA
2070
0 - 1
ADRENALIN
GREY
DR. MEL GARRIDO
2075
49
RSM FLASH BOMBA ANTIPOLO
REY MORLA
2160
1 - 0
GARANTISADO
JMC TECSON FARM
2150
50
SIKAT NG ARAW
GREY
JUN OLIVEROS / CHARLIE CARLOS
2295
0 - 1
ARSCE
CESAR ANCAYAN
2300
51
HIGH ACTION / JJB
JUN BALATBAT / ROY PANGANIBAN
2400
1 - 0
TRANSPORTER TR
JOSE RODERICK RANOLA II / BAM SERRANO
2400
52
GOLDEN WINGS WARRIOR
SOFEO DANO
2245
0 - 1
RB WOODPECKER
HATCH
ROBERT BANDARLIPE
2250
53
THE RED SAINT
J SANTA CRUZ
2065
0 - 1
DOUBLE AA
J OCSENA / ANTON LAGDAMEO
2065
54
ALAGANG BUKID GF
G M @ J A / GERALDO MALINIT
2240
1 - 0
TAGKAWAYAN
BOBIE & GIL
2240
55
NOEL 337 / KILL THEM ALL
NOEL LEE / DEXTER LONGNO / JAIME LEE
2015
1 - 0
KOBE BRYANT LOMI HAUS
RUEL / AMBER MONTALES
2015
56
ADAMAS
REY DIAMANTE
2100
0 - 1
WOOLOOMOOLOO
JMC TECSON FARM
2090
57
TRANSPORTER TR
JOSE RODERICK RANOLA II / BAM SERRANO
2140
0 - 1
TOTL DOS
BORGY ZOLETA
2140
58
KABADO SA SUGAL
JG LAPEZ
2140
1 - 0
WE WILL ROCK U
SWEATER / LEMON
GEORGE F. SERRANO
2150
59
TAGKAWAYAN
BOBIE & GIL
1920
0 - 1
GIL-DONG-AH
HATCH
ENG SANTIAGO / ALEXANDER MOSCA
1930
60
SIKAT NG ARAW
GREY
JUN OLIVEROS / CHARLIE CARLOS
2225
0.5 - 0.5
RSM FLASH BOMBA ANTIPOLO
ALBANY
REY MORLA
2220
61
HAWILIHAN
MACHINE GUN RED
HOMER APERONG
2160
1 - 0
MG / BTR / SAN PABLO
JP MEDINA
2165
62
ESJ-UNANG APO
EMIL SAN JUAN
2080
0 - 1
AMCO / JAYCO / ALLCAN / CHOCOLATE GF
CELSO PANCHO / ANGELITO GUEVARA / JUN BALATBAT
2075