SCORE SHEET

ENTRY NAME BREEDER NAME
POINTS
TOTAL
DARNA MVP SENOR IBARRA GF / BC 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 1 6
NOEL 337 / KILL THEM ALL NOEL LEE / DEXTER LONGNO / JAIME LEE 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 6
PAG ASA GOLD / BUENAS DIAS ATTY. BONI CRUZ / PETE BUENDIA 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 6
RM COMBINE RUEL CUERPO / MARK GONZALES 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 6
RSM FLASH BOMBA ANTIPOLO REY MORLA 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 0.5 5.5
ADRENALIN DR. MEL GARRIDO 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 0 - 1 5
ALAGANG BUKID GF G M @ J A / GERALDO MALINIT 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 1 - 1 5
BATTLE ANGEL CHOCOBO JC BERNARDO 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 1 - 1 5
BGY. SAN ROQUE HGM 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 1 5
CHARLIZE / KIERA TONY HERNANDEZ 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 1 - 1 5
EFBEES / TRIGUN FERDIE BANAAG / RUEL LIZARDA 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 0 5
JONBEC & 4SONS REBECCA JONATHAN / REBECCA SAYSON 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 1 - 1 5
KABADO SA SUGAL JG LAPEZ 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 1 5
REDBULL B ATTY. CARLOS TUMPALAN 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 1 - 1 5
RGM DJUVELLIN RODERICK MAGPANTAY 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 1 5
RP SILANG YURI RHELLIE PALUMPON 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 1 - 1 5
SINAGTALA 88 AMBOY / EDWIN TAN 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 1 5
BAGONG LIPUNAN LET MONTANO 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 0.5 - 0 4.5
BICOL WHITE-FORTE GF AVIATOR GF / ENGR NANDY FORTE 1 - 0 - 1 - 0.5 - 1 - 0 - 1 4.5
JB WARRIORS JOHN BRYAN / REN CASTRO 0 - 1 - 1 - 0.5 - 1 - 0 - 1 4.5
JK BROS. HILLTOP JK ESPIRITU / FLORIZEN BELEN 1 - 1 - 0 - 0.5 - 1 - 1 - 0 4.5
RB WOODPECKER ROBERT BANDARLIPE 1 - 1 - 0 - 1 - 0.5 - 0 - 1 4.5
SIKAT NG ARAW JUN OLIVEROS / CHARLIE CARLOS 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0.5 4.5
ST. NICHOLAS NICK MAMARIL 0 - 0.5 - 1 - 1 - 1 - 1 - 0 4.5
AMCO / JAYCO / ALLCAN / CHOCOLATE GF CELSO PANCHO / ANGELITO GUEVARA / JUN BALATBAT 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 1 4
ARSCE CESAR ANCAYAN 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 1 - 1 4
BABY FACE JONJON CANO 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0 4
BAEK-DAE-GIL ENG SANTIAGO / ALEXANDER MOSCA 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0 4
DIANA GOLDBAR I ANTONIO ALERIA 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 1 4
ESJ-UNANG APO EMIL SAN JUAN 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 1 - 0 4
GARANTISADO JMC TECSON FARM 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 0 4
GIL-DONG-AH ENG SANTIAGO / ALEXANDER MOSCA 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 1 - 1 4
GOLDEN KING DR. HENRY FAJARDO / DANTE M 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 4
GSP GILBERT PADERES 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0 4
HAWILIHAN HOMER APERONG 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 4
HIGH ACTION / JJB JUN BALATBAT / ROY PANGANIBAN 0 - 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 1 4
JLB GF 1 JUN BIBOSO / CJ VILLANUEVA 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 4
KOBE BRYANT LOMI HAUS RUEL / AMBER MONTALES 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 1 - 0 4
MG / BTR / SAN PABLO JP MEDINA 0.5 - 0.5 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 4
THE BIG BANG VICTOR JOSHUA GREGORIO 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 0 - 1 4
WE WILL ROCK U GEORGE F. SERRANO 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0 4
WOOLOOMOOLOO JMC TECSON FARM 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 0 - 1 4
WYNERCA ERWIN DIAMANTE 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 0 - 1 4
TAGKAWAYAN BOBIE & GIL 1 - 0.5 - 0 - 1 - 1 - 0 - 0 3.5
ACG 1 ALBERT C. GONZAGA 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 1 - 0 3
ALLCAN APOLO ALLAN CANTAL 1 - 1 - 1 3
ARLO TONETTE LUZURIAGA / RAY ORTEGA 1 - 1 - 1 3
BABADAP-BADAP BERTO MARASIGAN 1 - 0 - 1 - 0 - 0 - 1 - 0 3
BIG R FARM BUDDY ROBRIGADO 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 0 3
BUENAS DIAS APETE / MIKE / ARCH. PETER BUENDIA 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 1 3
CHZIPPER NHELVIN HENAVE 1 - 1 - 1 3
DAM DENCIO ADJIE MAURO 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 3
DOUBLE A J OCSENA / ANTON LAGDAMEO 1 - 1 - 1 3
DOUBLE AA J OCSENA / ANTON LAGDAMEO 1 - 0 - 0 - 0 - 0 - 1 - 1 3
G.K.D VERY DIMARANAN / LONGHAIR 1 - 1 - 1 3
GENJENNY EUGENE PEREZ 1 - 1 - 1 3
GOLDEN WINGS WARRIOR SOFEO DANO 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 0 3
JAILBIRD JDR JEBE GAYANELO 1 - 1 - 1 3
JC MATTHEA OLYMPUS JC AND MARK LIRIO 1 - 0 - 1 - 0 - 0 - 1 - 0 3
JEFF / GINA JC BERNARDO 1 - 1 - 1 3
JKHC CARMONA HENRY CHUA / RUFFER CUELIO 1 - 1 - 1 3
JONASHUA JESSIE ESTRADA 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 0 - 0 3
NICOLE / JJP / RP / ALLCAN ROEL REGIS / JJB 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 1 3
ONEIL1 NEIL ALINO 1 - 1 - 1 3
PAG ASA GOLD / BUENAS DIAS 1 ATTY. BONI CRUZ / PETE BUENDIA 1 - 1 - 1 3
R2J JRAB J. RABARA / R. RABARA 1 - 1 - 1 3
RFQ 115 AILEEN MANALO 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 3
SHIER REMAR DE LEON / REMCAR 1 - 1 - 1 3
SILVER WIND 29 TED TAN 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 0 - 0 3
SINGLE STROKE ADRIANNE PAUL PORICALLAN / RODEL 1 - 1 - 1 3
SPARTAN R & B REY BRIONES 1 - 1 - 1 3
SUPER JAM JULIUS AZUELO / HC 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 1 3
TEXAS FORCE CMC / ROMEGA ROMER GOZO / CEZAR CALVO 1 - 1 - 1 3
THE RED SAINT J SANTA CRUZ 0.5 - 0.5 - 1 - 0 - 1 - 0 - 0 3
TOTL DOS BORGY ZOLETA 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 1 3
TR TRANSPORTER JOSE RODERICK RANOLA II / BAM SERRANO 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 0 - 0 3
TRANSPORTER TR JOSE RODERICK RANOLA II / BAM SERRANO 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 0 - 0 3
VIVA ESPANA BABI CANILLAS 1 - 1 - 1 3
VRL GAMEFARM VER LONTOC 1 - 0 - 1 - 0 - 0 - 0 - 1 3
WHITEROCK VIRGILIO MARTIN 1 - 1 - 1 3
ACG 2 ALBERT C. GONZAGA 1 - 1 - 0.5 2.5
ADAMAS REY DIAMANTE 1 - 1 - 0 - 0 - 0.5 - 0 - 0 2.5
ANGRYBIRD SORSOGON CJ SHANE / CYRIL JESALVA 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0 - 0.5 2.5
BASANG CACTUS 2 BALINGAN BROTHERS 1 - 1 - 0 - 0 - 0.5 - 0 - 0 2.5
CELA'S RICE MILL BOY MONTANO & NARDING 0.5 - 1 - 1 2.5
CUELAZ GF 2 DL / JC 0.5 - 1 - 1 2.5
ERL GAMEFARM ERWIN LOVEDORIAL / RANDY LOVEDORIAL LONGHAIR 1 - 1 - 0.5 2.5
JRS BATCH 65!!! JUN SEVILLA 0.5 - 1 - 1 2.5
PB BOSOBOSO PRIME BORDONES 1 - 0.5 - 1 2.5
PONGGO RONNIE REYES / ROY REYES 0.5 - 1 - 1 2.5
RENMAR / PANGGA GF TEDDY DITCHELLA / RENE ORO 0.5 - 1 - 1 2.5
SEPIK SNIPER BAUTISTA BROS. 0 - 1 - 0.5 - 0 - 1 - 0 - 0 2.5
ANTIQUEBROS / PETGF 2 KIM ANTIQUE / TONYPET DOMINGO 1 - 1 - 0 2
JOLLI BATCH 65!!! DENNIS STA MARIA / JUN SEVILLA 0 - 1 - 1 2
MAVERICK 2 DMB 1 - 1 - 0 2
MOUNTAIN EAGLE RICKY SALMORIN / LORENZO DELA CRUZ 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0 - 0 2
PWT MASTER B VICTOR MARIANO 1 - 0.5 - 0.5 2
RAINBOW SHADIA CJ VILLANUEVA 1 - 0 - 1 2
RGM HELVITIS RODERICK MAGPANTAY 0 - 1 - 1 2
SAP STRIKERS & THE B'S GIE BORABIEN 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0 - 0 2
ALLCAN ACERS ALLAN CANTAL 0 - 1 - 0.5 1.5
BLACK BULLET ZALDY AUSTRIA 0 - 1 - 0.5 1.5
CERTAIN TO WIN JMC TECSON FARM 0 - 1 - 0.5 1.5
CIRCLE 8 GF / KING BRUTUS GERONIMO P. SONA III / ENGR. ERNIE BALDO 1 - 0 - 0.5 1.5
DARNA MVP ALAS SENOR IBARRA GF / BC 1 - 0.5 - 0 1.5
ERL GF / MAGANDANG SAN PEDRO ERWIN LOVEDORIAL / JOJO / LONGHAIR 1 - 0.5 - 0 1.5
JLB GF JUN BIBOSO / CJ VILLANUEVA 0 - 0.5 - 1 1.5
PALABAN ICHI / JACOB PAJARA 0 - 0.5 - 1 1.5
PUTING BATO PAULO RAMOS 0 - 0.5 - 1 1.5
REGULAR YUM JODI / KEVIN / AMIR 1 - 0 - 0.5 1.5
SB JELO JOSED OCA 0.5 - 1 - 0 1.5
VIRJUN ATTY. VIRGILIO MANGUERA 1 - 0.5 - 0 1.5
:) SMILEY CHITO POLINTAN 0 - 1 - 0 1
AC1 MARLON MATIAS / JOVITO JAMELANO 0 - 0 - 1 1
AC2 MARLON MATIAS / JOVITO JAMELANO 1 - 0 - 0 1
ADAMAS-1 REY DIAMANTE 1 - 0 - 0 1
AN WARAY LA GIHAP MANUEL SY / BEBOT TAN 0 - 1 - 0 1
ANTIQUEBROS / PETGF 1 KIM ANTIQUE / TONYPET DOMINGO 1 - 0 - 0 1
ART OF WAR EDWIN BUENO 1 - 0 - 0 1
BAKAS ROOSTER FARM ROQUE SISON 0.5 - 0.5 - 0 1
BLUE RAPTORS MAYA FRITZ / MIKE / ROMEL / ATTY. BOGS 1 - 0 - 0 1
BRGY. TIQUIWAN JESS DE VERA 0 - 0 - 1 1
BUBUKAL BOY MONTANO 0 - 0 - 1 1
BUDONG WENE ROMANO JR. 1 - 0 - 0 1
CHB MAKER / DARE DEVIL CHRISTIAN PRIAS / JUNN QUIBAN 0 - 1 - 0 1
D & G BLACKMAMBA BD / PG 0 - 0 - 1 1
DIANA GOLDBAR ANTONIO ALERIA 0 - 1 - 0 1
DONT UNDERESTIMATE JMC TECSON FARM 0 - 0 - 1 1
EVF LUCKY BROTHERS ENGR EUGENE FAJARDO / VENER FAJARDO 1 - 0 - 0 1
FRANCO MATEO / SEBASTIANO XAVIERE TATO DIMAYUGA 0 - 1 - 0 1
GREENGOLD ROD ADVINCULA 0 - 1 - 0 1
GREENHILL BAUTISTA BROTHER 0 - 0 - 1 1
HGM HIGH ACTION HECTOR MAGPANTAY 0 - 1 - 0 1
HGM SAGUPAAN HECTOR MAGPANTAY 1 - 0 - 0 1
HITBACK / IBAYO ROLLY MONTALES 0 - 1 - 0 1
HOLY FACE JONJON CANO 0 - 0 - 1 1
JC POWERPOINT COBRA JUDD CAUNTAY 0 - 0 - 1 1
KALIWETE RAFFY ZAIDE 0 - 0 - 1 1
KING PHILIPP ENGR. NESS DEL CASTILLO 0 - 0 - 1 1
LET'S GET IT ON DADDY "A" 0 - 1 - 0 1
LIPA FARMS ATTY. LUCIEN SAYUNO 0 - 1 - 0 1
MAHARLIKA LOUIE & BENG LAZO 1 - 0 - 0 1
MARCH 16 4COCK CAVITE COL. TEDDY DITCHELLA / ROX ANGELES 0 - 0 - 1 1
MAVERICK DMB 1 - 0 - 0 1
MIGS CANLUBANG CQ / DINDO RIVERA 0 - 0 - 1 1
NAKIDSER RENE SANTOS / REN CASTRO 0 - 0 - 1 1
NSL GAME-FARM NICOMEDES S. LINSANGAN 0 - 1 - 0 1
OBET & SON OBET AND ROMEL ALMARINEZ / ERICKJOHN BILARO / REMCAR 0 - 1 - 0 1
OKI DOC ALLAN MANALO / DOC PETER SALES 1 - 0 - 0 1
ONEIL2 NEIL ALINO 0 - 1 - 0 1
OZ PAGASPAS / SW ALAN LAUREANO / TED TAN 0 - 1 - 0 1
PARATUT 3RDY MAMA@65 LUIS YUSI 0 - 0 - 1 1
PARTNER FERDINAND SOSA 0 - 1 - 0 1
PB CENTURY PRIME BORDONES 0 - 0 - 1 1
RADU 87 ERIC DUMAS 0 - 1 - 0 1
RAWLANDZ STOCK FARM 3/6/19 ULUTAN SA TINURIK MONCHING MEDALLA + MONMON + RPB 0 - 0 - 1 1
REDBULL ATTY. CARLOS TUMPALAN 0 - 0 - 1 1
REDBULL A ATTY. CARLOS TUMPALAN 1 - 0 - 0 1
REDBULL C ATTY. CARLOS TUMPALAN 1 - 0 - 0 1
REGULAR YUM WITH CHEESE JODI / KEVIN / AMIR 0 - 0 - 1 1
RISE UP - SCARLET CESAR TAN 0 - 1 - 0 1
SILVERWIND 28 TED TAN / A. ABUNDO 0 - 1 - 0 1
SINAGTALA EDWIN TAN 1 - 0 - 0 1
SPEEDY J-JC JONJON CANO 0 - 1 - 0 1
TALAKAD LUIS YUSI 0 - 0 - 1 1
TDI CANLUBANG JV / DINDO RIVERA 1 - 0 - 0 1
V&A GAMEFARM RAY-AN NANAD / VLADY / ANDREW MERCURIO 0 - 0.5 - 0.5 1
VMJ - 1958 JUN MANGUERA 0 - 1 - 0 1
WOLVERINE GILBERT PADERES 0 - 0 - 1 1
ZAMBAT / EFBESS / TRIGUN MARCO MASANGKAY / FERDIE BANAAG / RUEL LIZARDA 1 - 0 - 0 1
ZEAL VIRGO WENE ROMANO JR. 0 - 0 - 1 1
CUELAZ GF DL / JC 0 - 0 - 0.5 0.5
D & G ULTIMATE GF BD / PG 0.5 - 0 - 0 0.5
EDISON SUPERBUTOY ED MASCARINA / LONGHAIR 0 - 0.5 - 0 0.5
FDG BONIFACIO ROCKY RABINO / FIDEL DE GUZMAN 0 - 0.5 - 0 0.5
FLYBOYS ERNEST / SONNY / THEO 0.5 - 0 - 0 0.5
SUPER VITAMINA 1 BEBOT TAN 0 - 0 - 0.5 0.5
TOTL UNO BORGY ZOLETA 0.5 - 0 - 0 0.5
ADAMAS-2 REY DIAMANTE 0 - 0 - 0 0
ADAMAS-3 REY DIAMANTE 0 - 0 - 0 0
BASANG CACTUS BALINGAN BROTHERS 0 - 0 - 0 0
BRGY UPLI MOMONG CREDO BROTHERS / SNDRO CASTRILLO 0 - 0 - 0 0
DYNASTY AND PACOS PRIDE EDWARD BELTRAN / NINO LORENZO PE TOBIANO 0 - 0 - 0 0
GIVE IT AWAY DMB 0 - 0 - 0 0
IBM GF ENGR. RENE MORALITA 0 - 0 - 0 0
IRON BLACK APACHE CRISTIN ORLINA / JOSEPH SARMIENTO / RODEL BORJA 0 - 0 - 0 0
JONBEC & 4SONS PHILIP JONATHAN / REBECCA SAYSON 0 - 0 - 0 0
KABADO SA SUGAL 2 JG LAPEZ 0 - 0 - 0 0
KILL DEM ALL ERWIN DIAMANTE / DEXTER LONGNO 0 - 0 - 0 0
M4 CBC AJ SAPANGHILA 0 - 0 - 0 0
MAHABANG SAPA BOBIE & GIL 0 - 0 - 0 0
MEGA VISION MASIGASIG GF ATTY. MANNY GRAGASIN 0 - 0 - 0 0
PWT MASTER A VICTOR MARIANO 0 - 0 - 0 0
RGT EROS GF SAN JOSE ONNIE TAN 0 - 0 - 0 0
RHOAN VELEZ / PANGGA GF TEDDY DITCHELLA / ROEL VELEZ 0 - 0 - 0 0
RISE UP CESAR TAN 0 - 0 - 0 0
ROCKAFELLA CJ VILLANUEVA 0 - 0 - 0 0
RP SILANG AA RHELLIE PALUMPON / ALLAN ANGCAO 0 - 0 - 0 0
SAN RAFAEL MENER MERCADO 0 - 0 - 0 0
SUPER VITAMINA BEBOT TAN 0 - 0 - 0 0
VICTORY D FARM VAL Q. DIZON 0 - 0 - 0 0

UNDER CONSTRUCTION

Match Sheet is Not Available this time

  • Days

  • Hours

  • Minutes

  • Seconds

MATCH SHEET

NO
RED
VS
WHITE
RESULT
ENTRY NAME
WT
WB
WB
ENTRY NAME
WT
1
RGM DJUVELLIN
RODERICK MAGPANTAY
1890
1 - 0
WYNERCA
ERWIN DIAMANTE
1895
2
RP SILANG YURI
SWEATER
RHELLIE PALUMPON
1850
0 - 1
EFBEES / TRIGUN
STEWART
FERDIE BANAAG / RUEL LIZARDA
1880
3
ACG 1
ALBERT C. GONZAGA
2070
0 - 1
ST. NICHOLAS
NICK MAMARIL
2065
4
RM COMBINE
RUEL CUERPO / MARK GONZALES
1965
1 - 0
BUENAS DIAS
TEYGREY
APETE / MIKE / ARCH. PETER BUENDIA
1975
5
RFQ 115
SWEATER
AILEEN MANALO
2120
1 - 0
NICOLE / JJP / RP / ALLCAN
ROEL REGIS / JJB
2120
6
SINAGTALA 88
AMBOY / EDWIN TAN
2185
1 - 0
JC MATTHEA OLYMPUS
SWEATER / GIL
JC AND MARK LIRIO
2180
7
BASANG CACTUS 2
BALINGAN BROTHERS
2230
0 - 1
DAM
HATCH
DENCIO ADJIE MAURO
2230
8
SEPIK SNIPER
GRAY
BAUTISTA BROS.
2245
0 - 1
GOLDEN KING
ALBANY
DR. HENRY FAJARDO / DANTE M
2245
9
BABY FACE
JONJON CANO
2190
1 - 0
ANGRYBIRD SORSOGON
HATCH
CJ SHANE / CYRIL JESALVA
2190
10
BABADAP-BADAP
BERTO MARASIGAN
1915
0 - 1
GSP
GILBERT PADERES
1915
11
SUPER JAM
JULIUS AZUELO / HC
2215
0 - 1
PAG ASA GOLD / BUENAS DIAS
HATCH
ATTY. BONI CRUZ / PETE BUENDIA
2215
12
JB WARRIORS
KELSO
JOHN BRYAN / REN CASTRO
2250
0.5 - 0.5
BICOL WHITE-FORTE GF
HATCH
AVIATOR GF / ENGR NANDY FORTE
2255
13
JONBEC & 4SONS REBECCA
SWEATER
JONATHAN / REBECCA SAYSON
2075
0 - 1
JLB GF 1
JUN BIBOSO / CJ VILLANUEVA
2080
14
MOUNTAIN EAGLE
RICKY SALMORIN / LORENZO DELA CRUZ
2085
0 - 1
CHARLIZE / KIERA
TONY HERNANDEZ
2085
15
BAGONG LIPUNAN
LET MONTANO
2390
1 - 0
BGY. SAN ROQUE
HGM
2385
16
ST. NICHOLAS
NICK MAMARIL
2350
1 - 0
BATTLE ANGEL CHOCOBO
JC BERNARDO
2350
17
RP SILANG YURI
SWEATER
RHELLIE PALUMPON
1910
1 - 0
RGM DJUVELLIN
RODERICK MAGPANTAY
1910
18
WYNERCA
ERWIN DIAMANTE
2145
1 - 0
BUENAS DIAS
TEYGREY
PETE / MIKE / ARCH. PETER BUENDIA
2150
19
JONASHUA
JESSIE ESTRADA
2060
1 - 0
VRL GAMEFARM
VER LONTOC
2060
20
DIANA GOLDBAR I
ANTONIO ALERIA
2235
0 - 1
DARNA MVP
SENOR IBARRA GF / BC
2235
21
SILVER WIND 29
HATCH / PYLE
TED TAN
1850
0 - 1
BAGONG LIPUNAN
LET MONTANO
1850
22
BASANG CACTUS 2
BALINGAN BROTHERS
2040
0.5 - 0.5
JK BROS. HILLTOP
JK ESPIRITU / FLORIZEN BELEN
2040
23
ACG 1
ALBERT C. GONZAGA
2175
0 - 1
EFBEES / TRIGUN
MACWHITE
FERDIE BANAAG / RUEL LIZARDA
2170
24
RM COMBINE
RUEL CUERPO / MARK GONZALES
2315
1 - 0
RFQ 115
BUTCHER GRAY
AILEEN MANALO
2300
25
NICOLE / JJP / RP / ALLCAN
ROEL REGIS / JJB
1980
0 - 1
SINAGTALA 88
AMBOY / EDWIN TAN
1980
26
ANGRYBIRD SORSOGON
SWEATER
CJ SHANE / CYRIL JESALVA
2180
0 - 1
BATTLE ANGEL CHOCOBO
JC BERNARDO
2180
27
JC MATTHEA OLYMPUS
SWEATER / GIL
JC AND MARK LIRIO
2230
0 - 1
SEPIK SNIPER
WHITE / HATCH
BAUTISTA BROS.
2230
28
DAM
HATCH
DENCIO ADJIE MAURO
2035
0 - 1
JONBEC & 4SONS REBECCA
SWEATER
JONATHAN / REBECCA SAYSON
2040
29
BABY FACE
JONJON CANO
2130
0 - 1
PAG ASA GOLD / BUENAS DIAS
ATTY. BONI CRUZ / PETE BUENDIA
2130
30
GOLDEN KING
RIVERVIEW
DR. HENRY FAJARDO / DANTE M
2160
1 - 0
BABADAP-BADAP
BERTO MARASIGAN
2160
31
GSP
GILBERT PADERES
2140
0 - 1
BICOL WHITE-FORTE GF
HATCH
AVIATOR GF / ENGR NANDY FORTE
2140
32
SUPER JAM
JULIUS AZUELO / HC
2050
0 - 1
SILVER WIND 29
THUNDERBOLT PYLE
TED TAN
2040
33
JLB GF 1
JUN BIBOSO / CJ VILLANUEVA
1995
1 - 0
JONASHUA
JESSIE ESTRADA
2030
34
JB WARRIORS
SWEATER
JOHN BRYAN / REN CASTRO
2040
1 - 0
DAM
KELSO
DENCIO ADJIE MAURO
2030
35
BGY. SAN ROQUE
HGM
2210
1 - 0
MOUNTAIN EAGLE
RICKY SALMORIN / LORENZO DELA CRUZ
2210
36
CHARLIZE / KIERA
TONY HERNANDEZ
2140
0 - 1
ACG 1
ALBERT C. GONZAGA
2140
37
BUENAS DIAS
CARDINAL KELSO
PETE / MIKE / ARCH. PETER BUENDIA
1930
0 - 1
RGM DJUVELLIN
RODERICK MAGPANTAY
1930
38
DARNA MVP
SENOR IBARRA GF / BC
2240
1 - 0
NICOLE / JJP / RP / ALLCAN
ROEL REGIS / JJB
2240
39
VRL GAMEFARM
VER LONTOC
2030
0 - 1
RM COMBINE
RUEL CUERPO / MARK GONZALES
2030
40
DIANA GOLDBAR I
ANTONIO ALERIA
2400
1 - 0
SEPIK SNIPER
BAUTISTA BROS.
2400
41
JK BROS. HILLTOP
JK ESPIRITU / FLORIZEN BELEN
2070
1 - 0
WYNERCA
ERWIN DIAMANTE
2075
42
RFQ 115
SWEATER / KELSO
AILEEN MANALO
2280
0 - 1
BGY. SAN ROQUE
HGM
2280
43
EFBEES / TRIGUN
MACWHITE
FERDIE BANAAG / RUEL LIZARDA
2125
1 - 0
MOUNTAIN EAGLE
RICKY SALMORIN / LORENZO DELA CRUZ
2120
44
RP SILANG YURI
WHITE
RHELLIE PALUMPON
1960
1 - 0
SILVER WIND 29
THUNDERBOLT PYLE
TED TAN
1940
45
PAG ASA GOLD / BUENAS DIAS
ATTY. BONI CRUZ / PETE BUENDIA
2210
1 - 0
BASANG CACTUS 2
BALINGAN BROTHERS
2200
46
JLB GF 1
JUN BIBOSO / CJ VILLANUEVA
2200
0 - 1
BABY FACE
JONJON CANO
2195
47
ST. NICHOLAS
NICK MAMARIL
2170
1 - 0
JB WARRIORS
SWEATER / CROSS
JOHN BRYAN / REN CASTRO
2170
48
SEPIK SNIPER
KELSO
BAUTISTA BROS.
2220
0 - 1
DARNA MVP
SENOR IBARRA GF / BC
2225
49
ANGRYBIRD SORSOGON
CJ SHANE / CYRIL JESALVA
2370
0 - 1
JC MATTHEA OLYMPUS
SWEATER / GIL
JC AND MARK LIRIO
2380
50
WYNERCA
ERWIN DIAMANTE
2145
1 - 0
DIANA GOLDBAR I
ANTONIO ALERIA
2145
51
BAGONG LIPUNAN
LET MONTANO
2280
0.5 - 0.5
ANGRYBIRD SORSOGON
SWEATER
CJ SHANE / CYRIL JESALVA
2290
52
SINAGTALA 88
AMBOY / EDWIN TAN
1900
0 - 1
BUENAS DIAS
GOLD CUTTER
PETE / MIKE / ARCH. PETER BUENDIA
1905
53
JONASHUA
JESSIE ESTRADA
2365
0 - 1
JONBEC & 4SONS REBECCA
SWEATER
JONATHAN / REBECCA SAYSON
2360
54
ST. NICHOLAS
NICK MAMARIL
1925
0 - 1
CHARLIZE / KIERA
TONY HERNANDEZ
1925
55
DAM
SWEATER
DENCIO ADJIE MAURO
1935
0 - 1
RP SILANG YURI
RHELLIE PALUMPON
1935
56
GSP
GILBERT PADERES
2165
1 - 0
BABY FACE
JONJON CANO
2160
57
VRL GAMEFARM
VER LONTOC
1930
0 - 1
JK BROS. HILLTOP
JK ESPIRITU / FLORIZEN BELEN
1930
58
JC MATTHEA OLYMPUS
SWEATER / KELSO
JC AND MARK LIRIO
1930
0 - 1
BABADAP-BADAP
BERTO MARASIGAN
1925
59
BICOL WHITE-FORTE GF
BICOL WHITE
AVIATOR GF / ENGR NANDY FORTE
2170
0 - 1
RM COMBINE
RUEL CUERPO / MARK GONZALES
2170
60
NICOLE / JJP / RP / ALLCAN
ROEL REGIS / JJB
2260
1 - 0
SUPER JAM
JULIUS AZUELO / HC
2270
61
JONBEC & 4SONS REBECCA
SWEATER
JONATHAN / REBECCA SAYSON
2075
1 - 0
GOLDEN KING
ALBANY
DR. HENRY FAJARDO / DANTE M
2075
62
BAGONG LIPUNAN
LET MONTANO
2280
0 - 1
PAG ASA GOLD / BUENAS DIAS
KELSO
ATTY. BONI CRUZ / PETE BUENDIA
2290
63
BATTLE ANGEL CHOCOBO
JC BERNARDO
2130
1 - 0
ACG 1
ALBERT C. GONZAGA
2130
64
CHARLIZE / KIERA
TONY HERNANDEZ
2165
1 - 0
RFQ 115
SWEATER / HATCH
AILEEN MANALO
2165
65
BGY. SAN ROQUE
HGM
2290
1 - 0
GSP
GILBERT PADERES
2290
66
BABADAP-BADAP
BERTO MARASIGAN
2050
0 - 1
RGM DJUVELLIN
RODERICK MAGPANTAY
2060
67
JB WARRIORS
SWEATER
JOHN BRYAN / REN CASTRO
2320
1 - 0
JLB GF 1
JUN BIBOSO / CJ VILLANUEVA
2315
68
BICOL WHITE-FORTE GF
BICOL WHITE
AVIATOR GF / ENGR NANDY FORTE
2100
1 - 0
JONASHUA
JESSIE ESTRADA
2110
69
JK BROS. HILLTOP
JK ESPIRITU / FLORIZEN BELEN
2110
0 - 1
SUPER JAM
JULIUS AZUELO / HC
2110
70
EFBEES / TRIGUN
CALIHATCH
FERDIE BANAAG / RUEL LIZARDA
2130
0 - 1
DIANA GOLDBAR I
ANTONIO ALERIA
2135
71
DARNA MVP
SENOR IBARRA GF / BC
2400
1 - 0
BASANG CACTUS 2
BALINGAN BROTHERS
2400
72
SILVER WIND 29
HATCH / PYLE
TED TAN
1985
0 - 1
SINAGTALA 88
AMBOY / EDWIN TAN
1995
73
GOLDEN KING
KELSO
DR. HENRY FAJARDO / DANTE M
2130
0 - 1
VRL GAMEFARM
VER LONTOC
2130
74
BATTLE ANGEL CHOCOBO
JC BERNARDO
2325
1 - 0
MOUNTAIN EAGLE
RICKY SALMORIN / LORENZO DELA CRUZ
2345