SCORE SHEET

ENTRY NAME BREEDER NAME
POINTS
TOTAL
DARNA MVP SENOR IBARRA GF / BC 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 1 6
JAILBIRD JDR JEBE GAYANELO 1 - 1 - 1 - 1 - 0 - 1 - 1 6
NOEL 337 / KILL THEM ALL NOEL LEE / DEXTER LONGNO / JAIME LEE 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 6
PAG ASA GOLD / BUENAS DIAS ATTY. BONI CRUZ / PETE BUENDIA 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 6
RM COMBINE RUEL CUERPO / MARK GONZALES 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 6
VIVA ESPANA BABI CANILLAS 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 0 - 1 6
WHITEROCK VIRGILIO MARTIN 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 0 6
ANTIQUEBROS / PETGF 2 KIM ANTIQUE / TONYPET DOMINGO 1 - 1 - - 1 - 0 - 1 - 0.5 - 1 5.5
ERL GAMEFARM ERWIN LOVEDORIAL / RANDY LOVEDORIAL LONGHAIR 1 - 1 - 0.5 - 1 - 1 - 0 - 1 5.5
PONGGO RONNIE REYES / ROY REYES 0.5 - 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 1 5.5
RSM FLASH BOMBA ANTIPOLO REY MORLA 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 0.5 5.5
ADRENALIN DR. MEL GARRIDO 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 0 - 1 5
ALAGANG BUKID GF G M @ J A / GERALDO MALINIT 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 1 - 1 5
ALLCAN APOLO ALLAN CANTAL 1 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 1 5
ARLO TONETTE LUZURIAGA / RAY ORTEGA 1 - 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 0 5
BATTLE ANGEL CHOCOBO JC BERNARDO 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 1 - 1 5
BGY. SAN ROQUE HGM 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 1 5
CELA'S RICE MILL BOY MONTANO & NARDING 0.5 - 1 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0.5 5
CHARLIZE / KIERA TONY HERNANDEZ 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 1 - 1 5
CHZIPPER NHELVIN HENAVE 1 - 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 0 5
EFBEES / TRIGUN FERDIE BANAAG / RUEL LIZARDA 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 0 5
G.K.D VERY DIMARANAN / LONGHAIR 1 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 1 5
GENJENNY EUGENE PEREZ 1 - 1 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0 5
JEFF / GINA JC BERNARDO 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 5
JONBEC & 4SONS REBECCA JONATHAN / REBECCA SAYSON 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 1 - 1 5
KABADO SA SUGAL JG LAPEZ 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 1 5
ONEIL1 NEIL ALINO 1 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 1 5
PAG ASA GOLD / BUENAS DIAS 1 ATTY. BONI CRUZ / PETE BUENDIA 1 - 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 0 5
R2J JRAB J. RABARA / R. RABARA 1 - 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 0 5
REDBULL B ATTY. CARLOS TUMPALAN 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 1 - 1 5
RGM DJUVELLIN RODERICK MAGPANTAY 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 1 5
RP SILANG YURI RHELLIE PALUMPON 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 1 - 1 5
SHIER REMAR DE LEON / REMCAR 1 - 1 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0 5
SINAGTALA 88 AMBOY / EDWIN TAN 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 1 5
SPARTAN R & B REY BRIONES 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 5
ACG 2 ALBERT C. GONZAGA 1 - 1 - 0.5 - 0 - 0 - 1 - 1 4.5
BAGONG LIPUNAN LET MONTANO 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 0.5 - 0 4.5
BICOL WHITE-FORTE GF AVIATOR GF / ENGR NANDY FORTE 1 - 0 - 1 - 0.5 - 1 - 0 - 1 4.5
CUELAZ GF 2 DL / JC 0.5 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 4.5
JB WARRIORS JOHN BRYAN / REN CASTRO 0 - 1 - 1 - 0.5 - 1 - 0 - 1 4.5
JK BROS. HILLTOP JK ESPIRITU / FLORIZEN BELEN 1 - 1 - 0 - 0.5 - 1 - 1 - 0 4.5
RB WOODPECKER ROBERT BANDARLIPE 1 - 1 - 0 - 1 - 0.5 - 0 - 1 4.5
RENMAR / PANGGA GF TEDDY DITCHELLA / RENE ORO 0.5 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 1 4.5
SIKAT NG ARAW JUN OLIVEROS / CHARLIE CARLOS 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0.5 4.5
ST. NICHOLAS NICK MAMARIL 0 - 0.5 - 1 - 1 - 1 - 1 - 0 4.5
AMCO / JAYCO / ALLCAN / CHOCOLATE GF CELSO PANCHO / ANGELITO GUEVARA / JUN BALATBAT 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 1 4
ARSCE CESAR ANCAYAN 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 1 - 1 4
BABY FACE JONJON CANO 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0 4
BAEK-DAE-GIL ENG SANTIAGO / ALEXANDER MOSCA 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0 4
DIANA GOLDBAR I ANTONIO ALERIA 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 1 4
DOUBLE A J OCSENA / ANTON LAGDAMEO 1 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 0 4
ESJ-UNANG APO EMIL SAN JUAN 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 1 - 0 4
GARANTISADO JMC TECSON FARM 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 0 4
GIL-DONG-AH ENG SANTIAGO / ALEXANDER MOSCA 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 1 - 1 4
GOLDEN KING DR. HENRY FAJARDO / DANTE M 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 4
GSP GILBERT PADERES 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0 4
HAWILIHAN HOMER APERONG 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 4
HIGH ACTION / JJB JUN BALATBAT / ROY PANGANIBAN 0 - 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 1 4
JKHC CARMONA HENRY CHUA / RUFFER CUELIO 1 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0.5 - 0.5 4
JLB GF 1 JUN BIBOSO / CJ VILLANUEVA 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 4
KOBE BRYANT LOMI HAUS RUEL / AMBER MONTALES 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 1 - 0 4
MG / BTR / SAN PABLO JP MEDINA 0.5 - 0.5 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 4
SINGLE STROKE ADRIANNE PAUL PORICALLAN / RODEL 1 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 4
TEXAS FORCE CMC / ROMEGA ROMER GOZO / CEZAR CALVO 1 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 4
THE BIG BANG VICTOR JOSHUA GREGORIO 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 0 - 1 4
WE WILL ROCK U GEORGE F. SERRANO 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0 4
WOOLOOMOOLOO JMC TECSON FARM 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 0 - 1 4
WYNERCA ERWIN DIAMANTE 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 0 - 1 4
PB BOSOBOSO PRIME BORDONES 1 - 0.5 - 1 - 0 - 0 - 0 - 1 3.5
TAGKAWAYAN BOBIE & GIL 1 - 0.5 - 0 - 1 - 1 - 0 - 0 3.5
ACG 1 ALBERT C. GONZAGA 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 1 - 0 3
BABADAP-BADAP BERTO MARASIGAN 1 - 0 - 1 - 0 - 0 - 1 - 0 3
BIG R FARM BUDDY ROBRIGADO 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 0 3
BUENAS DIAS PETE / MIKE / ARCH. PETER BUENDIA 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 1 3
DAM DENCIO ADJIE MAURO 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 3
DOUBLE AA J OCSENA / ANTON LAGDAMEO 1 - 0 - 0 - 0 - 0 - 1 - 1 3
GOLDEN WINGS WARRIOR SOFEO DANO 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 0 3
JC MATTHEA OLYMPUS JC AND MARK LIRIO 1 - 0 - 1 - 0 - 0 - 1 - 0 3
JONASHUA JESSIE ESTRADA 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 0 - 0 3
NICOLE / JJP / RP / ALLCAN ROEL REGIS / JJB 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 1 3
RFQ 115 AILEEN MANALO 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 3
SILVER WIND 29 TED TAN 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 0 - 0 3
SUPER JAM JULIUS AZUELO / HC 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 1 3
THE RED SAINT J SANTA CRUZ 0.5 - 0.5 - 1 - 0 - 1 - 0 - 0 3
TOTL DOS BORGY ZOLETA 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 1 3
TR TRANSPORTER JOSE RODERICK RANOLA II / BAM SERRANO 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 0 - 0 3
TRANSPORTER TR JOSE RODERICK RANOLA II / BAM SERRANO 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 0 - 0 3
VRL GAMEFARM VER LONTOC 1 - 0 - 1 - 0 - 0 - 0 - 1 3
ADAMAS REY DIAMANTE 1 - 1 - 0 - 0 - 0.5 - 0 - 0 2.5
ANGRYBIRD SORSOGON CJ SHANE / CYRIL JESALVA 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0 - 0.5 2.5
BASANG CACTUS 2 BALINGAN BROTHERS 1 - 1 - 0 - 0 - 0.5 - 0 - 0 2.5
JRS BATCH 65!!! ENGR. JUN SEVILLA 0.5 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0 2.5
SEPIK SNIPER BAUTISTA BROS 0 - 1 - 0.5 - 0 - 1 - 0 - 0 2.5
JOLLI BATCH 65!!! DENNIS STA MARIA / JUN SEVILLA 0 - 1 - 1 2
MAVERICK 2 DMB 1 - 1 - 0 2
MOUNTAIN EAGLE RICKY SALMORIN / LORENZO DELA CRUZ 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0 - 0 2
PWT MASTER B VICTOR MARIANO 1 - 0.5 - 0.5 2
RAINBOW SHADIA CJ VILLANUEVA 1 - 0 - 1 2
RGM HELVITIS RODERICK MAGPANTAY 0 - 1 - 1 2
SAP STRIKERS & THE B'S GIE BORABIEN 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0 - 0 2
ALLCAN ACERS ALLAN CANTAL 0 - 1 - 0.5 1.5
BLACK BULLET ZALDY AUSTRIA 0 - 1 - 0.5 1.5
CERTAIN TO WIN JMC TECSON FARM 0 - 1 - 0.5 1.5
CIRCLE 8 GF / KING BRUTUS GERONIMO P. SONA III / ENGR. ERNIE BALDO 1 - 0 - 0.5 1.5
DARNA MVP ALAS SENOR IBARRA GF / BC 1 - 0.5 - 0 1.5
ERL GF / MAGANDANG SAN PEDRO ERWIN LOVEDORIAL / JOJO / LONGHAIR 1 - 0.5 - 0 1.5
JLB GF JUN BIBOSO / CJ VILLANUEVA 0 - 0.5 - 1 1.5
PALABAN ICHI / JACOB PAJARA 0 - 0.5 - 1 1.5
PUTING BATO PAULO RAMOS 0 - 0.5 - 1 1.5
REGULAR YUM JODI / KEVIN / AMIR 1 - 0 - 0.5 1.5
SB JELO JOSED OCA 0.5 - 1 - 0 1.5
VIRJUN ATTY. VIRGILIO MANGUERA 1 - 0.5 - 0 1.5
:) SMILEY CHITO POLINTAN 0 - 1 - 0 1
AC1 MARLON MATIAS / JOVITO JAMELANO 0 - 0 - 1 1
AC2 MARLON MATIAS / JOVITO JAMELANO 1 - 0 - 0 1
ADAMAS-1 REY DIAMANTE 1 - 0 - 0 1
AN WARAY LA GIHAP MANUEL SY / BEBOT TAN 0 - 1 - 0 1
ANTIQUEBROS / PETGF 1 KIM ANTIQUE / TONYPET DOMINGO 1 - 0 - 0 1
ART OF WAR EDWIN BUENO 1 - 0 - 0 1
BAKAS ROOSTER FARM ROQUE SISON 0.5 - 0.5 - 0 1
BLUE RAPTORS MAYA FRITZ / MIKE / ROMEL / ATTY. BOGS 1 - 0 - 0 1
BRGY. TIQUIWAN JESS DE VERA 0 - 0 - 1 1
BUBUKAL BOY MONTANO 0 - 0 - 1 1
BUDONG WENE ROMANO JR. 1 - 0 - 0 1
CHB MAKER / DARE DEVIL CHRISTIAN PRIAS / JUNN QUIBAN 0 - 1 - 0 1
D & G BLACKMAMBA BD / PG 0 - 0 - 1 1
DIANA GOLDBAR ANTONIO ALERIA 0 - 1 - 0 1
DONT UNDERESTIMATE JMC TECSON FARM 0 - 0 - 1 1
EVF LUCKY BROTHERS ENGR EUGENE FAJARDO / VENER FAJARDO 1 - 0 - 0 1
FRANCO MATEO / SEBASTIANO XAVIERE TATO DIMAYUGA 0 - 1 - 0 1
GREENGOLD ROD ADVINCULA 0 - 1 - 0 1
GREENHILL BAUTISTA BROTHER 0 - 0 - 1 1
HGM HIGH ACTION HECTOR MAGPANTAY 0 - 1 - 0 1
HGM SAGUPAAN HECTOR MAGPANTAY 1 - 0 - 0 1
HITBACK / IBAYO ROLLY MONTALES 0 - 1 - 0 1
HOLY FACE JONJON CANO 0 - 0 - 1 1
JC POWERPOINT COBRA JUDD CAUNTAY 0 - 0 - 1 1
KALIWETE RAFFY ZAIDE 0 - 0 - 1 1
KING PHILIPP ENGR. NESS DEL CASTILLO 0 - 0 - 1 1
LET'S GET IT ON DADDY "A" 0 - 1 - 0 1
LIPA FARMS ATTY. LUCIEN SAYUNO 0 - 1 - 0 1
MAHARLIKA LOUIE & BENG LAZO 1 - 0 - 0 1
MARCH 16 4COCK CAVITE COL. TEDDY DITCHELLA / ROX ANGELES 0 - 0 - 1 1
MAVERICK DMB 1 - 0 - 0 1
MIGS CANLUBANG CQ / DINDO RIVERA 0 - 0 - 1 1
NAKIDSER RENE SANTOS / REN CASTRO 0 - 0 - 1 1
NSL GAME-FARM NICOMEDES S. LINSANGAN 0 - 1 - 0 1
OBET & SON OBET AND ROMEL ALMARINEZ / ERICKJOHN BILARO / REMCAR 0 - 1 - 0 1
OKI DOC ALLAN MANALO / DOC PETER SALES 1 - 0 - 0 1
ONEIL2 NEIL ALINO 0 - 1 - 1
OZ PAGASPAS / SW ALAN LAUREANO / TED TAN 0 - 1 - 0 1
PARATUT 3RDY MAMA@65 LUIS YUSI 0 - 0 - 1 1
PARTNER FERDINAND SOSA 0 - 1 - 0 1
PB CENTURY PRIME BORDONES 0 - 0 - 1 1
RADU 87 ERIC DUMAS 0 - 1 - 0 1
RAWLANDZ STOCK FARM 3/6/19 ULUTAN SA TINURIK MONCHING MEDALLA + MONMON + RPB 0 - 0 - 1 1
REDBULL ATTY. CARLOS TUMPALAN 0 - 0 - 1 1
REDBULL A ATTY. CARLOS TUMPALAN 1 - 0 - 0 1
REDBULL C ATTY. CARLOS TUMPALAN 1 - 0 - 0 1
REGULAR YUM WITH CHEESE JODI / KEVIN / AMIR 0 - 0 - 1 1
RISE UP - SCARLET CESAR TAN 0 - 1 - 0 1
SILVERWIND 28 TED TAN / A. ABUNDO 0 - 1 - 0 1
SINAGTALA EDWIN TAN 1 - 0 - 0 1
SPEEDY J-JC JONJON CANO 0 - 1 - 0 1
TALAKAD LUIS YUSI 0 - 0 - 1 1
TDI CANLUBANG JV / DINDO RIVERA 1 - 0 - 0 1
V&A GAMEFARM RAY-AN NANAD / VLADY / ANDREW MERCURIO 0 - 0.5 - 0.5 1
VMJ - 1958 JUN MANGUERA 0 - 1 - 0 1
WOLVERINE GILBERT PADERES 0 - 0 - 1 1
ZAMBAT / EFBESS / TRIGUN MARCO MASANGKAY / FERDIE BANAAG / RUEL LIZARDA 1 - 0 - 0 1
ZEAL VIRGO WENE ROMANO JR. 0 - 0 - 1 1
CUELAZ GF DL / JC 0 - 0 - 0.5 0.5
D & G ULTIMATE GF BD / PG 0.5 - 0 - 0 0.5
EDISON SUPERBUTOY ED MASCARINA / LONGHAIR 0 - 0.5 - 0 0.5
FDG BONIFACIO ROCKY RABINO / FIDEL DE GUZMAN 0 - 0.5 - 0 0.5
FLYBOYS ERNEST / SONNY / THEO 0.5 - 0 - 0 0.5
SUPER VITAMINA 1 BEBOT TAN 0 - 0 - 0.5 0.5
TOTL UNO BORGY ZOLETA 0.5 - 0 - 0 0.5
ADAMAS-2 REY DIAMANTE 0 - 0 - 0 0
ADAMAS-3 REY DIAMANTE 0 - 0 - 0 0
BASANG CACTUS BALINGAN BROTHERS 0 - 0 - 0 0
BRGY UPLI MOMONG CREDO BROTHERS / SNDRO CASTRILLO 0 - 0 - 0 0
DYNASTY AND PACOS PRIDE EDWARD BELTRAN / NINO LORENZO PE TOBIANO 0 - 0 - 0 0
GIVE IT AWAY DMB 0 - 0 - 0 0
IBM GF ENGR. RENE MORALITA 0 - 0 - 0 0
IRON BLACK APACHE CRISTIN ORLINA / JOSEPH SARMIENTO / RODEL BORJA 0 - 0 - 0 0
JONBEC & 4SONS PHILIP JONATHAN / REBECCA SAYSON 0 - 0 - 0 0
KABADO SA SUGAL 2 JG LAPEZ 0 - 0 - 0 0
KILL DEM ALL ERWIN DIAMANTE / DEXTER LONGNO 0 - 0 - 0 0
M4 CBC AJ SAPANGHILA 0 - 0 - 0 0
MAHABANG SAPA BOBIE & GIL 0 - 0 - 0 0
MEGA VISION MASIGASIG GF ATTY. MANNY GRAGASIN 0 - 0 - 0 0
PWT MASTER A VICTOR MARIANO 0 - 0 - 0 0
RGT EROS GF SAN JOSE ONNIE TAN 0 - 0 - 0 0
RHOAN VELEZ / PANGGA GF TEDDY DITCHELLA / ROEL VELEZ 0 - 0 - 0 0
RISE UP CESAR TAN 0 - 0 - 0 0
ROCKAFELLA CJ VILLANUEVA 0 - 0 - 0 0
RP SILANG AA RHELLIE PALUMPON / ALLAN ANGCAO 0 - 0 - 0 0
SAN RAFAEL MENER MERCADO 0 - 0 - 0 0
SUPER VITAMINA BEBOT TAN 0 - 0 - 0 0
VICTORY D FARM VAL Q. DIZON 0 - 0 - 0 0

UNDER CONSTRUCTION

Match Sheet is Not Available this time

  • Days

  • Hours

  • Minutes

  • Seconds

MATCH SHEET

NO
RED
VS
WHITE
RESULT
ENTRY NAME
WT
WB
WB
ENTRY NAME
WT
1
ACG 2
ALBERT C. GONZAGA
2135
0 - 1
TEXAS FORCE CMC / ROMEGA
ROMER GOZO / CEZAR CALVO
2130
2
G.K.D
SWEATER
VERY DIMARANAN / LONGHAIR
2005
0 - 1
SPARTAN R & B
RED SPARTANS
REY BRIONES
2015
3
ALLCAN APOLO
ALLAN CANTAL
2200
0 - 1
VIVA ESPANA
ROUNDHEAD LINE
BABI CANILLAS
2200
4
PAG ASA GOLD / BUENAS DIAS 1
HATCH
ATTY. BONI CRUZ / PETE BUENDIA
2145
0 - 1
SINGLE STROKE
ROUNDHEAD
ADRIANNE PAUL PORICALLAN / RODEL
2150
5
PONGGO
KELSO
RONNIE REYES / ROY REYES
2130
0 - 1
ANTIQUEBROS / PETGF 2
SWEATER
KIM ANTIQUE / TONYPET DOMINGO
2130
6
JKHC CARMONA
JKHC RWL
HENRY CHUA / RUFFER CUELIO
2245
0 - 1
CUELAZ GF 2
DL / JC
2265
7
ERL GAMEFARM
MELSIMS GILMORE
ERWIN LOVEDORIAL / RANDY LOVEDORIAL LONGHAIR
2090
1 - 0
R2J JRAB
RYL
J. RABARA / R. RABARA
2090
8
WHITEROCK
VIRGILIO MARTIN
2100
1 - 0
ARLO
TONETTE LUZURIAGA / RAY ORTEGA
2100
9
SHIER
SWEATER / ROUNDHEAD
REMAR DE LEON / REMCAR
2115
1 - 0
RENMAR / PANGGA GF
SWEATER
TEDDY DITCHELLA / RENE ORO
2115
10
CHZIPPER
KELSO
NHELVIN HENAVE
2050
0 - 1
JEFF / GINA
RWL
JC BERNARDO
2055
11
JOKER
JOKER
2360
1 - 0
DOUBLE A
HATCH
J OCSENA / ANTON LAGDAMEO
2360
12
GENJENNY
EUGENE PEREZ
2110
1 - 0
JRS BATCH 65!!!
ENGR. JUN SEVILLA
2105
13
PB BOSOBOSO
PRIME BORDONES
1920
0 - 1
CELA'S RICE MILL
BOY MONTANO & NARDING
1925
14
JAILBIRD JDR
JEBE GAYANELO
1890
1 - 0
ONEIL1
NEIL ALINO
1900
15
PAG ASA GOLD / BUENAS DIAS 1
SWEATER
ATTY. BONI CRUZ / PETE BUENDIA
2290
1 - 0
ACG 2
ALBERT C. GONZAGA
2300
16
PONGGO
KELSO
RONNIE REYES / ROY REYES
2200
1 - 0
TEXAS FORCE CMC / ROMEGA
ROMER GOZO / CEZAR CALVO
2205
17
VIVA ESPANA
ROUNDHEAD LINE
BABI CANILLAS
2320
1 - 0
G.K.D
KELSO
VERY DIMARANAN / LONGHAIR
2300
18
SPARTAN R & B
RED SPARTANS
REY BRIONES
1965
1 - 0
SINGLE STROKE
ROUNDHEAD
ADRIANNE PAUL PORICALLAN / RODEL
1960
19
ALLCAN APOLO
ALLAN CANTAL
2085
0 - 1
ERL GAMEFARM
LEMON / HATCH
ERWIN LOVEDORIAL / RANDY LOVEDORIAL LONGHAIR
2085
20
CELA'S RICE MILL
BOY MONTANO & NARDING
2255
1 - 0
ANTIQUEBROS / PETGF 2
BLACK
KIM ANTIQUE / TONYPET DOMINGO
2250
21
ARLO
TONETTE LUZURIAGA / RAY ORTEGA
2195
1 - 0
JKHC CARMONA
JKHC GYL
HENRY CHUA / RUFFER CUELIO
2200
22
CUELAZ GF 2
DL / JC
2160
0 - 1
R2J JRAB
HATCH / GREY
J. RABARA / R. RABARA
2170
23
GENJENNY
EUGENE PEREZ
1980
0 - 1
WHITEROCK
VIRGILIO MARTIN
1990
24
ONEIL1
NEIL ALINO
2000
1 - 0
SHIER
SWEATER / HATCH
REMAR DE LEON / REMCAR
2005
25
JEFF / GINA
RWL
JC BERNARDO
2235
1 - 0
RENMAR / PANGGA GF
SWEATER
TEDDY DITCHELLA / RENE ORO
2230
26
CHZIPPER
SWEATER / DOM
NHELVIN HENAVE
2130
1 - 0
PB BOSOBOSO
PRIME BORDONES
2125
27
DOUBLE A
CHOCOLATE
J OCSENA / ANTON LAGDAMEO
2275
0 - 1
ANTIQUEBROS / PETGF 2
KELSO
KIM ANTIQUE / TONYPET DOMINGO
2275
28
JRS BATCH 65!!!
ENGR. JUN SEVILLA
1970
0 - 1
PONGGO
WHITE CHOCO
RONNIE REYES / ROY REYES
1980
29
ACG 2
ALBERT C. GONZAGA
2145
1 - 0
JAILBIRD JDR
JEBE GAYANELO
2140
30
TEXAS FORCE CMC / ROMEGA
ROMER GOZO / CEZAR CALVO
2080
0 - 1
ARLO
TONETTE LUZURIAGA / RAY ORTEGA
2080
31
G.K.D
DOM
VERY DIMARANAN / LONGHAIR
2080
1 - 0
CUELAZ GF 2
DL / JC
2080
32
CHZIPPER
SWEATER / DOM
NHELVIN HENAVE
2190
1 - 0
SPARTAN R & B
RED SPARTANS
REY BRIONES
2180
33
ONEIL1
NEIL ALINO
2060
0 - 1
ALLCAN APOLO
ALLAN CANTAL
2065
34
VIVA ESPANA
ROUNDHEAD LINE
BABI CANILLAS
2210
0 - 1
PAG ASA GOLD / BUENAS DIAS 1
KELSO
ATTY. BONI CRUZ / PETE BUENDIA
2205
35
SINGLE STROKE
HATCH
ADRIANNE PAUL PORICALLAN / RODEL
1850
0 - 1
SHIER
HATCH
REMAR DE LEON / REMCAR
1880
36
ANTIQUEBROS / PETGF 2
CLARET
KIM ANTIQUE / TONYPET DOMINGO
2365
0.5 - 0.5
JKHC CARMONA
JKHC RWL
HENRY CHUA / RUFFER CUELIO
2365
37
ACG 2
ALBERT C. GONZAGA
2225
1 - 0
ERL GAMEFARM
KELSO
ERWIN LOVEDORIAL / RANDY LOVEDORIAL LONGHAIR
2215
38
R2J JRAB
RWL
J. RABARA / R. RABARA
2275
1 - 0
CELA'S RICE MILL
BOY MONTANO & NARDING
2260
39
WHITEROCK
VIRGILIO MARTIN
2115
1 - 0
JRS BATCH 65!!!
ENGR. JUN SEVILLA
2115
40
RENMAR / PANGGA GF
SWEATER
TEDDY DITCHELLA / RENE ORO
2070
1 - 0
PB BOSOBOSO
PRIME BORDONES
2070
41
CHZIPPER
SWEATER / DOM
NHELVIN HENAVE
2180
0 - 1
G.K.D
SWEATER
VERY DIMARANAN / LONGHAIR
2180
42
SPARTAN R & B
RED SPARTANS
REY BRIONES
2085
0 - 1
GENJENNY
EUGENE PEREZ
2085
43
JEFF / GINA
RWL
JC BERNARDO
2100
0 - 1
ONEIL1
NEIL ALINO
2100
44
TEXAS FORCE CMC / ROMEGA
ROMER GOZO / CEZAR CALVO
2280
0 - 1
DOUBLE A
HATCH / GRAY
J OCSENA / ANTON LAGDAMEO
2285
45
PAG ASA GOLD / BUENAS DIAS 1
GILMORE
ATTY. BONI CRUZ / PETE BUENDIA
2335
0 - 1
PONGGO
CLARET / KELSO
RONNIE REYES / ROY REYES
2330
46
R2J JRAB
GOLD
J. RABARA / R. RABARA
1895
0 - 1
JAILBIRD JDR
JEBE GAYANELO
1885
47
ARLO
TONETTE LUZURIAGA / RAY ORTEGA
2150
0 - 1
ALLCAN APOLO
ALLAN CANTAL
2160
48
VIVA ESPANA
ROUNDHEAD LINE
BABI CANILLAS
2170
1 - 0
GENJENNY
EUGENE PEREZ
2180
49
PB BOSOBOSO
PRIME BORDONES
2115
1 - 0
SINGLE STROKE
ROUNDHEAD
ADRIANNE PAUL PORICALLAN / RODEL
2120
50
ANTIQUEBROS / PETGF 2
HATCH
KIM ANTIQUE / TONYPET DOMINGO
2210
1 - 0
WHITEROCK
VIRGILIO MARTIN
2215
51
CELA'S RICE MILL
BOY MONTANO & NARDING
1925
0.5 - 0.5
JKHC CARMONA
JKHC RWL
HENRY CHUA / RUFFER CUELIO
1930
52
CUELAZ GF 2
DL / JC
2400
1 - 0
DOUBLE A
HATCH
J OCSENA / ANTON LAGDAMEO
2400
53
ERL GAMEFARM
BOSTON SWEATER
ERWIN LOVEDORIAL / RANDY LOVEDORIAL LONGHAIR
2040
1 - 0
JEFF / GINA
RWL
JC BERNARDO
2050
54
RENMAR / PANGGA GF
SWEATER
TEDDY DITCHELLA / RENE ORO
2125
1 - 0
JRS BATCH 65!!!
ENGR. JUN SEVILLA
2125
55
JAILBIRD JDR
JEBE GAYANELO
1850
1 - 0
SHIER
HATCH
REMAR DE LEON / REMCAR
1850