SCORE SHEET

ENTRY NAME BREEDER NAME
POINTS
TOTAL
CALEB GF CLARK CALICDAN / CONG BALOY 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 6
KCCK VR MAKNAT VIRGILIO V. RAPE / KIT SENGCO 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 6
KIING PHILIPP ENGR. NESS DEL CASTILLO 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 6
RAPID FIRE J. JAYME 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 1 6
SALIKWAT 119 MANUEL SY / BEBOT TAN 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 6
SANTINO RAFAEL DMB 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 6
THUNDERBEE AND GAMEFARM ATTY. ART DE CASTRO 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 1 6
VRF GAMEFARM ED MALASAGA 1 - 1 - 0 - 0.5 - 1 - 1 - 1 5.5
WRS / RNS RENE SANTOS AND RENZ CASTRO 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 0.5 - 1 5.5
BASANG CACTUS BALINGAN BROTHERS 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 1 5
GOLDEN WINGS WARRIOR SOFEO DANO 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 1 - 1 5
GREENGOLD ROD ADVINCULA 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 1 - 1 5
KBG WD BARYONYX ENGR. DARLITO DE GUZMAN / ELIAS B. / B.Y.B. 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 1 5
TR ORAGON CAMP TENG RANOLA 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 1 5
USUAL SUSPECT RUSSEL BALOY / CLARK CALICDAN 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 1 5
VIVA Z JIMMY ZAPANTA 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 1 5
RB JOSEF ROBERT BANDARLIPE 0 - 1 - 1 - 1 - 0.5 - 1 - 0 4.5
WSD POLARIS CAPT. DESALES 0.5 - 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 1 4.5
A DOUBLE JOEL OCSENA 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 1 - 1 4
A.O.W / JV PALER GF EDWIN BUENO 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0 4
BOSS JR BOSS JAY AR 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 1 - 0 4
CHZIPPER NHELVIN HENAVE 0 - 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 1 4
CNP SKCS GF CRIS N. PEREA 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 0 4
HOWARD FUNTASTIC / SUPERNOVA RAMON VILLANUEVA 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 4
JEPOY KHULET JEFFREY BANTUGAN / ZBP 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 0 4
KAI NINONG JUN SOSA / ROLLY MANARANG 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 1 - 0 4
MEGA VISION ATTY. MANNY GRAGASIN 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 0 - 1 4
PERFECT COMBINATION REYES CO 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 0 4
REDBULL B ATTY. CARLOS TUMPALAN 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 0 4
RSM FLASH BOMBA ANTIPOLO REYNALDO MORLA 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 4
SAMANTHA SLASHERS RICHIE ROBES / ENZO OF CALOOCAN 0 - 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 1 4
SB JELO JOSED OCA 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 4
SINAGTALA AMBOY / EDWIN TAN 1 - 0 - - 0 - 1 - 1 - 1 - 0 4
BABY FACE JONJON CANO 1 - 0 - 1 - 0.5 - 0 - 0 - 1 3.5
BULLETFIRE ARNOLD DIMAYUGA 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0.5 - 0 3.5
DOUBLE B WARRIORS BERNARDO BIALA 1 - 0 - 1 - 0.5 - 0 - 0 - 1 3.5
LLENARD GAME FARM - A FERDINAND CHUA 0.5 - 0 - 1 - 0 - 1 - 1 - 0 3.5
PHANTOMS JAMES CHUA 0 - 1 - 1 - 0.5 - 0 - 1 - 0 3.5
RAWLANDZ STOCK FARM MONCHING MEDALLA / RPB 1 - 0 - 1 - 0.5 - 1 - 0 - 0 3.5
RIZMUF RCR GAMEFARM RIZZA REYES / RONALD REYES 0 - 1 - 1 - 0 - 0.5 - 0 - 1 3.5
SUPERKYLE SILANG RUEL CANTINA / JOHN MILLER 0.5 - 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 0 3.5
THUNDERBEE ATTY. ART DE CASTRO 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0.5 - 1 3.5
TIGER 29 TIGER 29 / JUN REYES 1 - 0.5 - 0 - 0 - 1 - 1 - 0 3.5
362 JCD MASILAG 2 CHARLY AZUCENA 1 - 1 - 1 3
AGIAR-EDL EXCELLENCE AMTYL 500 DR. AYONG LORENZO / CD 0 - 0 - 1 - 0 - 1 - 0 - 1 3
AMCO JAYCO CELSO PANCHO 1 - 1 - 1 3
ANGEL FACE ASSASINS RYAN PINON 1 - 1 - 1 3
BACK TO BASIC JOJO ESPINOSA DG 1 - 0 - 1 - 0 - 0 - 1 - 0 3
BLU AQUARIUS FRANCIS GABUDAO 1 - 0 - 1 - 0 - 0 - 0 - 1 3
DICKIES HARGON GF DICK DOROL / HARLEM GONZALES 1 - 1 - 1 3
GEMINI DENHA 2 JANSOY LEE 1 - 1 - 1 3
GREENHILL BAUTISTA BROTHERS 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 0 3
GRIT N STEEL SAKSAK SALAG 1 - 1 - 1 3
HAPI B DAY BOK DADDY "A" 1 - 1 - 1 3
JCAR COMBINE RODOLFO V LABACO JR 1 - 1 - 1 3
KAP ANDY ALEJANDRO TRINIDAD / RODEL 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 0 - 0 3
KBG WD T-REX ENGR. DARLITO DE GUZMAN / B.Y.B. 0 - 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0 3
KING HUNTER GAMEFARM TEODY CORRAL 1 - 1 - 1 3
LIPA FARMS ATTY. LUCIEN SAYUNO 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 0 - 0 3
MANOK NI LEO LEO VALENCIANO AND JUN BALATBAT 1 - 1 - 1 3
MONARCH GAMEFARM ATTY. FELIX GATCHALIAN 1 - 1 - 1 3
PIT WARRIOR - 1 REY DIAMANTE / PETE POLICARPIO 1 - 1 - 1 3
REDBULL DOS ATTY. CARLOS TUMPALAN 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 1 3
REDBULL UNO ATTY. CARLOS TUMPALAN 1 - 1 - 1 3
SABUNGERO'S GROUP CHRISTIAN SAPLADA / COL. CEZAR TANAQUIN 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 0 3
SALDUA BROTHERS RCM / SALDUA BROTHERS / ABET SALDUA 1 - 1 - 1 3
SANTINO RAFAEL 2 DMB 1 - 1 - 1 3
SIERRA D D. DONEZA 1 - 0 - 1 - 0 - 0 - 0 - 1 3
SPARTANS RB 1 REY BRIONES 1 - 1 - 1 3
ST. NICHOLAS ENGR. NICK MAMARIL 1 - 1 - 1 3
SYMON PEARCE JEFFERSON CO 1 - 1 - 1 3
TOTL ONE BORGY ZOLETA 1 - 0 - 1 - 0 - 0 - 0 - 1 3
TOTL TWO BORGY ZOLETA 1 - 1 - 1 3
VELOX PEDES RCM / DARYL BROSOTO 1 - 1 - 1 3
WOOLOOMOOLOO JMC TECSON FARM 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 0 3
362 JCD MASILAG 1 CHARLY AZUCENA 1 - 0.5 - 1 2.5
AG BANNATIRAN LJVET ARIEL GARCIA/DOC JOJO PAVIA/JAKE VILLANUEVA 1 - 0.5 - 1 2.5
BBC LUMBANG GBR BONG CORONEL / REY BANAY / GARY CENTOS / DING HERERA 0 - 1 - 1 - 0 - 0.5 - 0 - 0 2.5
BIG R FARM BUDDY ROBRIGADO 1 - 0.5 - 1 2.5
BLUE RAPTOR MAYA FRITZ / MIKE / ROMEL / ATTY. BOGS 1 - 0 - 1 - 0 - 0 - 0.5 - 0 2.5
GARANTISADO JMC TECSON FARM 1 - 1 - 0.5 2.5
GENJENNY 1 EUGENIO PEREZ 1 - 1 - 0.5 2.5
ISKA 1 AILEEN MANALO 1 - 0.5 - 1 2.5
MAVERICK 1 DMB 0 - 1 - 1 - 0 - 0.5 - 0 - 0 2.5
MAVERICK 2 DMB 0.5 - 1 - 1 2.5
MBB SAN PABLO GREGORIO BROS 0 - 1 - 0 - 0.5 - 0 - 1 - 0 2.5
MR FATHER & SON M. RONCESVALLES 1 - 1 - 0.5 2.5
REDBULL A ATTY. CARLOS TUMPALAN 1 - 1 - 0 - 0.5 - 0 - 0 - 0 2.5
SUPERBADS BADONG BALLADARES 1 - 1 - 0.5 2.5
ESJ @ 50 EMIL SAN JUAN 1 - 1 - 2
HAPPY BOK DAY SANDRO CASTRILLO 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0 - 0 2
KABADO SA SUGAL JG LAPEZ 1 - 1 - 0 2
LD STEPHANIE ANNE ANTERO / IVAN ZARASPE 1 - 1 - 0 2
LIGALIG SA STA.ISABEL EFREN BARCELONA 1 - 0 - 1 2
NO. 59 SINAG PARTY LIST REYMAR SAYSON 1 - 1 - 0 2
PALOS ART / JOSEPH / DHEL 1 - 1 - 0 2
R2J AREZA / PRINCE VICTORIA DANNY AREZA / R. RABARA / D. BANGOY 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0 2
SUPERPAU PAULO RAMOS 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0 2
TEXAS FORCE CMC ROMEGA ROMER GOZO / CESAR CALVO 1 - 0 - 1 2
WILS GARAGE WILLY / DHEL 1 - 0 - 1 2
:) SMILEY CHITO POLINTAN 1 - 0 - 0.5 1.5
BASANG CACTUS 2 BALINGAN BROTHERS 0 - 1 - 0.5 1.5
BIHAG NG PAGIBIG JAYJAY CHUA AND FRIENDS 0 - 1 - 0.5 1.5
DEEP RED GF MELCHOR ALLAN LIMJR/MARVIN BISCOCHO/FRANK LYN HALIA 0 - 1 - 0.5 1.5
GENJENNY EUGENE PEREZ 0 - 1 - 0.5 1.5
JRS BATCH 65 ENGR. JUN SEVILLA 0 - 1 - 0.5 1.5
MS GF TIMBAO MARCO SISON 0 - 1 - 0.5 1.5
PADI - INN GF ROY REYES 0 - 0.5 - 1 1.5
RADU 87 RADU GAMEFARM 1 - 0.5 - 0 1.5
ROLLIN RAWLANDZ RON REYES 1 - 0.5 - 0 1.5
SIKAT NG ARAW JUN OLIVEROS / CHARLIE SANTOS 1 - 0 - 0.5 1.5
AA DOUBLE JOEL OCSENA 0 - 1 - 0 1
ABARURAY - ABARURAY INDAY CRIS ZABALA 1 - 0 - 0 1
ALAGANG BUKID GF J A @ GERALDO MALINIT 0 - 0 - 1 1
APL GIVEN ALVIN LUARCA / ROD MAGPANTAY 1 - 0 - 0 1
ARLO TONETE LUZURIAGA / RAY ORTEGA 1 - 0 - 0 1
ARTIKULO UNO JEROLD TAROG / P. IGNACIO 1 - 0 - 0 1
BAGONG LIPUNAN LET MONTANO 1 - 0 - 0 1
BG.G 98 BCD 1 - 0 - 0 1
BIAK NA BATO RODOLFO PIMENTEL / RF 0 - 1 - 0 1
BLACK BLADE ZALDY AUSTRIA 0 - 1 - 0 1
BM SAN ILDEFONSO JACOB ATO VILAR / JULIAN CASTRO 0 - 0 - 1 1
BRGY. CONCEPCION HGM 1 - 0 - 0 1
BUDONG RENE ROMANO 1 - 0 - 0 1
C@M 4EVER - COKIAT CESAR TANAQUIN / ERIC GARCIA 0 - 1 - - 0 - 0 - 0 - 0 - 0 1
CALACA REPUBLIC JUDD CAUNTAY 1 - 0 - 0 1
CANLUBANG CQ / DINDO RIVERA 1 - 0 - 0 1
CLUB DOS DON MAURO PRIETO 0 - 0 - 1 1
CLUB UNO DON MAURO PRIETO 1 - 0 - 0 1
CUELAZ GAMEFARM JC / DL 0 - 1 - 0 1
D & G BLACK MAMBA BD / PG 0 - 0 - 1 1
DAVID LALAO JP MEDINA 1 - 0 - 0 1
DIANA GOLDBAR ANTONIO ALERIA 0 - 1 - 0 1
DREAMBIG ANTHONY ANTIOJO 0 - 0 - 1 1
EL NINO GRUPO CASTILLO BROS 0 - 1 - 0 1
FFG ARCHERS ATTY. FELIX GATCHALIAN 1 - 0 - 0 1
G.K.D VER DIMARANAN / LONGHAIR 0 - 1 - 1
GEMINI DENHA 1 JANSOY LEE 1 - 0 - 0 1
HIZONE RAUL / RAMIL NAZARETH 0 - 1 - 0 1
ISKA 2 AILEEN MANALO 1 - 0 - 0 1
JACOB CRIS DE JESUS 0 - 0 - 1 1
KABADO SA SUGAL 1 JG LAPEZ 1 - 0 - 0 1
LIPA FARMS 2 ATTY. LUCIEN SAYUNO 0 - 1 - 0 1
LLENARD GAME FARM - B FERDINAND CHUA 0 - 0 - 1 1
MR FATHER & SON 2 M. RONCESVALLES 0 - 1 - 0 1
NEW LIFE GEN. KATY KATIGBAK 0 - 0 - 1 1
NSL GAMEFARM NICOMEDES S. LINSANGAN 0 - 0 - 1 1
PANGGA GAME FARM TEDDY DITCHELLA 0 - 1 - 0 1
PANGGA GAME FARM / RENMAR TEDDY DITCHELLA / RENE ORO 0 - 1 - 0 1
RAINBOW SHADIA CJ VILLANUEVA 0 - 0 - 1 1
RAM 1331 ANGELO MALIG 0 - 1 - 0 1
RASTAG JURRY TAGNIA 0 - 1 - 0 1
RON & TESS RON TESS 1 - 0 - 0 1
RP SILANG YURI RHELLIE PALUMPON 0 - 0 - 1 1
SAN MANUEL ICHY / JACOB PAJARA 1 - 0 - 0 1
SAN RAFAEL MENER MERCADO 1 - 0 - 0 1
SINAGTALA 999 AMBOY EDWIN TAN 0 - 0.5 - 0.5 1
SPARTANS RB REY BRIONES 0 - 0 - 1 1
STA CRUZ BOY MONTANO 0 - 0 - 1 1
STARTER HARDWARE JAIME DE BORJA/ROLANDO MALANGEN 1 - 0 - 0 1
T. R. GINTO 7 WGT TITO REYES 0 - 0 - 1 1
VRL GAMEFARM VER LONTOC 0 - 1 - 0 1
WHITEROCK VIRGILIO MARTIN 1 - 0 - 0 1
ZEAL VIRGO TIM WENE ROMANO 1 - 0 - 0 1
AIRWOLF - V VIC FRANCISCO 0 - 0.5 - 0 0.5
GREEN MONARCH ATTY. FELIX GATCHALIAN 0 - 0 - 0.5 0.5
OBAKE NESTOR ATACADOR 0 - 0 - 0.5 0.5
PAG ASA GOLD / BUENAS DIAS ATTY. BONI CREUZ/PETE BUENDIA/ELMER BERENGUELA 0 - 0.5 - 0 0.5
POGS MRP 0.5 - 0 - 0 0.5
RJADINE IYA RJ / CJ VILLANUEVA 0.5 - 0 - 0 0.5
46 ALLFISH PARTYLIST HONEY YU 0 - 0 - 0 0
ALAGANG BUKID GF 2 GERALDO MALINIT @ J A 0 - 0 - 0 0
ANGRYBIRD SORSOGON/MAC-J INT'L FORWARDING CYRIL JESALVA 0 - 0 - 0 0
AWESOME BIRDS GUMACA ENGR. NOMER BANAL 0 - 0 - 0 0
BAKAS ROOSTER FARM ROQUE SISON 0 - 0 - 0 0
BATANG ATOM ARTHUR CAPADA 0 - 0 - 0 0
BOEL 337 / KILL THEM ALL NOEL 337 / DEXTER LONGNO / JAIME LEE 0 - 0 - 0 0
BRGY. SAN ROQUE HGM 0 - 0 - 0 0
CELA'S RICE MILL BOY MONTANO & NARDING BALOTA 0 - 0 - 0 0
CUELAZ GF 2 JC / DL 0 - 0 - 0 0
D & G ULTIMATE GAMEFARM BD / PG 0 - 0 - 0 0
EDISON GAME FARM ED MASCARINA 0 - 0 - 0 0
GOLDEN KING HENRY FAJARDO / DANTE M 0 - 0 - 0 0
GW ROSARIO JOE BRIONES / RJH 0 - 0 - 0 0
JAILBIRD JDR JEBE GAYANELO 0 - 0 - 0 0
JIGEN BATCH 65 DENNIS STA. MARIA / JUN SEVILLA 0 - 0 - 0 0
JK BROS. HILLTOP JK ESPIRITU / FLORIZEN BELEN 0 - 0 - 0 0
JOLLI BATCH 65 DENNIS STA. MARIA / JUN SEVILLA 0 - 0 - 0 0
LUCKY 13 SAKSAK SALAG 0 - 0 - 0 0
MAVERICK DMB 0 - 0 - 0 0
PIT WARRIOR - 2 REY DIAMANTE / PETE POLICARPIO 0 - 0 - 0 0
RJADINE PRINCESS IYA RJ / CJ VILLANUEVA 0 - 0 - 0 0
SUPER NOVA TED AGUAS / CD 0 - 0 - 0 0
VICTORY D FARM VAL Q. DIZON 0 - 0 - 0 0

UNDER CONSTRUCTION

Match Sheet is Not Available this time

  • Days

  • Hours

  • Minutes

  • Seconds

MATCH SHEET

NO
RED
VS
WHITE
RESULT
ENTRY NAME
WT
WB
WB
ENTRY NAME
WT
1
CALEB GF
CLARK CALICDAN / CONG BALOY
2310
1 - 0
THUNDERBEE
KELSO
ATTY. ART DE CASTRO
2320
2
RB JOSEF
SWEATER
ROBERT BANDARLIPE
2230
1 - 0
GREENHILL
DOM
BAUTISTA BROTHERS
2230
3
RAPID FIRE
J. JAYME
1860
1 - 0
BBC LUMBANG GBR
BONG CORONEL / REY BANAY / GARY CENTOS / DING HERERA
1890
4
SINAGTALA
RYL
AMBOY / EDWIN TAN
2035
0 - 1
USUAL SUSPECT
VIPER GOLD
RUSSEL BALOY / CLARK CALICDAN
2045
5
PERFECT COMBINATION
REYES CO
2025
1 - 0
C@M 4EVER - COKIAT
CESAR TANAQUIN / ERIC GARCIA
2030
6
SAMANTHA SLASHERS
DOM
RICHIE ROBES / ENZO OF CALOOCAN
2310
1 - 0
BLUE RAPTOR MAYA
FRITZ / MIKE / ROMEL / ATTY. BOGS
2300
7
HAPPY BOK DAY
GOLD
SANDRO CASTRILLO
2205
0 - 1
THUNDERBEE AND GAMEFARM
BRUCE DOWN
ATTY. ART DE CASTRO
2210
8
DOUBLE B WARRIORS
ALBANY
BERNARDO BIALA
2080
0.5 - 0.5
PHANTOMS
JAMES CHUA
2085
9
BASANG CACTUS
BALINGAN BROTHERS
2220
1 - 0
REDBULL DOS
SWEATER
ATTY. CARLOS TUMPALAN
2225
10
KIING PHILIPP
ENGR. NESS DEL CASTILLO
2350
1 - 0
AGIAR-EDL EXCELLENCE AMTYL 500
DR. AYONG LORENZO / CD
2375
11
SUPERKYLE SILANG
RUEL CANTINA / JOHN MILLER
2115
1 - 0
VIVA Z
JIMMY ZAPANTA
2125
12
JEPOY KHULET
JEFFREY BANTUGAN / ZBP
1850
1 - 0
SUPERPAU
PAULO RAMOS
1850
13
SABUNGERO'S GROUP
CHRISTIAN SAPLADA / COL. CEZAR TANAQUIN
2260
0 - 1
KBG WD T-REX
ENGR. DARLITO DE GUZMAN / B.Y.B.
2260
14
SANTINO RAFAEL
DMB
2155
1 - 0
BACK TO BASIC
JOJO ESPINOSA DG
2150
15
RB JOSEF
RED
ROBERT BANDARLIPE
2005
0.5 - 0.5
BBC LUMBANG GBR
BONG CORONEL / REY BANAY / GARY CENTOS / DING HERERA
2020
16
RAPID FIRE
J. JAYME
2075
1 - 0
THUNDERBEE
SWEATER
ATTY. ART DE CASTRO
2080
17
BLUE RAPTOR MAYA
FRITZ / MIKE / ROMEL / ATTY. BOGS
2130
0 - 1
CALEB GF
CLARK CALICDAN / CONG BALOY
2135
18
C@M 4EVER - COKIAT
CESAR TANAQUIN / ERIC GARCIA
2065
0 - 1
SINAGTALA
RYL
AMBOY / EDWIN TAN
2060
19
GREENHILL
KELSO
BAUTISTA BROTHERS
2055
1 - 0
DOUBLE B WARRIORS
LEMON / SWEATER
BERNARDO BIALA
2050
20
SAMANTHA SLASHERS
SWEATER
RICHIE ROBES / ENZO OF CALOOCAN
2070
1 - 0
SUPERPAU
PAULO RAMOS
2065
21
PHANTOMS
JAMES CHUA
1995
0 - 1
USUAL SUSPECT
PYLE
RUSSEL BALOY / CLARK CALICDAN
2000
22
SUPERKYLE SILANG
RUEL CANTINA / JOHN MILLER
2205
1 - 0
PERFECT COMBINATION
REYES CO
2205
23
SABUNGERO'S GROUP
CHRISTIAN SAPLADA / COL. CEZAR TANAQUIN
2220
0 - 1
SINAGTALA
RYL
AMBOY / EDWIN TAN
2220
24
KBG WD T-REX
ENGR. DARLITO DE GUZMAN / B.Y.B.
1975
0 - 1
JEPOY KHULET
JEFFREY BANTUGAN / ZBP
1985
25
CALEB GF
CLARK CALICDAN / CONG BALOY
2320
1 - 0
HAPPY BOK DAY
GOLD
SANDRO CASTRILLO
2325
26
KIING PHILIPP
ENGR. NESS DEL CASTILLO
2245
1 - 0
BASANG CACTUS
BALINGAN BROTHERS
2240
27
REDBULL DOS
SWEATER
ATTY. CARLOS TUMPALAN
2355
0 - 1
AGIAR-EDL EXCELLENCE AMTYL 500
DR. AYONG LORENZO / CD
2365
28
VIVA Z
JIMMY ZAPANTA
2215
1 - 0
GREENHILL
WHITE HATCH
BAUTISTA BROTHERS
2210
29
C@M 4EVER - COKIAT
CESAR TANAQUIN / ERIC GARCIA
2215
0 - 1
THUNDERBEE AND GAMEFARM
BLUEFACE HATCH
ATTY. ART DE CASTRO
2220
30
BACK TO BASIC
JOJO ESPINOSA DG
1960
0 - 1
RAPID FIRE
J. JAYME
1960
31
SANTINO RAFAEL
DMB
2060
1 - 0
SAMANTHA SLASHERS
SWEATER
RICHIE ROBES / ENZO OF CALOOCAN
2060
32
BLUE RAPTOR MAYA
FRITZ / MIKE / ROMEL / ATTY. BOGS
2390
0.5 - 0.5
THUNDERBEE
BLACK
ATTY. ART DE CASTRO
2400
33
SUPERPAU
PAULO RAMOS
2035
0 - 1
PHANTOMS
JAMES CHUA
2035
34
BBC LUMBANG GBR
BONG CORONEL / REY BANAY / GARY CENTOS / DING HERERA
2090
0 - 1
KIING PHILIPP
ENGR. NESS DEL CASTILLO
2090
35
SINAGTALA
RYL
AMBOY / EDWIN TAN
2280
1 - 0
SUPERKYLE SILANG
RUEL CANTINA / JOHN MILLER
2275
36
JEPOY KHULET
JEFFREY BANTUGAN / ZBP
2150
0 - 1
RB JOSEF
GREY
ROBERT BANDARLIPE
2150
37
VIVA Z
JIMMY ZAPANTA
1990
1 - 0
USUAL SUSPECT
LEMON
RUSSEL BALOY / CLARK CALICDAN
1995
38
DOUBLE B WARRIORS
KELSO
BERNARDO BIALA
1945
0 - 1
PERFECT COMBINATION
REYES CO
1935
39
C@M 4EVER - COKIAT
CESAR TANAQUIN / ERIC GARCIA
2100
0 - 1
BASANG CACTUS
BALINGAN BROTHERS
2100
40
SAMANTHA SLASHERS
HATCH / SWEATER
RICHIE ROBES / ENZO OF CALOOCAN
2180
1 - 0
HAPPY BOK DAY
HATCH
SANDRO CASTRILLO
2185
41
THUNDERBEE AND GAMEFARM
HATCH
ATTY. ART DE CASTRO
2100
1 - 0
SUPERPAU
PAULO RAMOS
2115
42
GREENHILL
BLACK
BAUTISTA BROTHERS
2055
0 - 1
KBG WD T-REX
ENGR. DARLITO DE GUZMAN / B.Y.B.
2055
43
BACK TO BASIC
JOJO ESPINOSA DG
2270
1 - 0
REDBULL DOS
SWEATER
ATTY. CARLOS TUMPALAN
2275
44
RB JOSEF
SWEATER
ROBERT BANDARLIPE
2160
0 - 1
CALEB GF
CLARK CALICDAN / CONG BALOY
2160
45
PERFECT COMBINATION
REYES CO
1915
0 - 1
SABUNGERO'S GROUP
CHRISTIAN SAPLADA / COL. CEZAR TANAQUIN
1940
46
THUNDERBEE
ALABAMA BLACK
ATTY. ART DE CASTRO
2290
1 - 0
AGIAR-EDL EXCELLENCE AMTYL 500
DR. AYONG LORENZO / CD
2290
47
JEPOY KHULET
JEFFREY BANTUGAN / ZBP
1970
0 - 1
SANTINO RAFAEL
DMB
1965
48
BASANG CACTUS
BALINGAN BROTHERS
1960
1 - 0
BBC LUMBANG GBR
BONG CORONEL / REY BANAY / GARY CENTOS / DING HERERA
1960
49
USUAL SUSPECT
LEMON / SWEATER
RUSSEL BALOY / CLARK CALICDAN
2195
1 - 0
BACK TO BASIC
JOJO ESPINOSA DG
2200
50
VIVA Z
JIMMY ZAPANTA
2180
1 - 0
C@M 4EVER - COKIAT
CESAR TANAQUIN / ERIC GARCIA
2170
51
SINAGTALA
RYL
AMBOY / EDWIN TAN
2295
0 - 1
DOUBLE B WARRIORS
MELSIMS
BERNARDO BIALA
2300
52
RAPID FIRE
J. JAYME
1955
1 - 0
BLUE RAPTOR MAYA
FRITZ / MIKE / ROMEL / ATTY. BOGS
1950
53
HAPPY BOK DAY
KELSO
SANDRO CASTRILLO
2335
0 - 1
KIING PHILIPP
ENGR. NESS DEL CASTILLO
2350
54
THUNDERBEE AND GAMEFARM
KELSO
ATTY. ART DE CASTRO
2250
1 - 0
SUPERKYLE SILANG
RUEL CANTINA / JOHN MILLER
2255
55
PHANTOMS
JAMES CHUA
2235
0 - 1
REDBULL DOS
SWEATER
ATTY. CARLOS TUMPALAN
2235
56
AGIAR-EDL EXCELLENCE AMTYL 500
DR. AYONG LORENZO / CD
2185
1 - 0
KBG WD T-REX
ENGR. DARLITO DE GUZMAN / B.Y.B.
2185
57
SANTINO RAFAEL
DMB
1900
1 - 0
SABUNGERO'S GROUP
CHRISTIAN SAPLADA / COL. CEZAR TANAQUIN
1935