SCORE SHEET

ENTRY NAME BREEDER NAME
POINTS
TOTAL
A & M / HOWARD FUNTASTIC RAMON VILLANUEVA 1 - 1 - 1 3
BATTLE ANGEL CHOCOBO JC BERNARDO 1 - 1 - 1 3
CNP SKCS GF / SB65 / TRIPLE M CRIS N. PEREA/SONNY DIONES/MARVIN GONZALES 1 - 1 - 1 3
DODAY TIRSO RAMOS 1 - 1 - 1 3
KAI ROJENCA JUN SOSA . ROLLY MANARANG 1 - 1 - 1 3
KAYA NATIN ENG SANTIAGO ALEXANDER MOSCA / LONGHAIR 1 - 1 - 1 3
RAWLANDZ STOCK FARM MONCHING MEDALLA / RPB 1 - 1 - 1 3
RST JURRY RASTAG 1 - 1 - 1 3
SAN LORENZO MAY 8 4 COCK SPC DODIE MAGIT 1 - 1 - 1 3
SON OF LAW ATTY. LAWRENCE VILLANUEVA 1 - 1 - 1 3
ARLO TONETE LUZURIAGA / RAY ORTEGA 0.5 - 1 - 1 2.5
BLEACHERS SPORTSBAR R2J JRAB B. THOMAS / L. VILLARIN / J & R RABARA 1 - 1 - 0.5 2.5
BUENAS DIAS / PAG ASA GOLD PETE BUENDIA / ATTY BONI CRUZ 1 - 1 - 0.5 2.5
C & M PESHMERGA COUNTRY EAST COL. CEZAR TANAQUIN / MARK BUHAIN / WINSON TAN 1 - 1 - 0.5 2.5
CHERISH CMU CHITO UMALI 1 - 0.5 - 1 2.5
HARDROCK GMC/ SUERTES/ REDLAKES/ PLB GAMEFARMS GILBERT CASTILLO/MARLON RECTO/ENGR. D. NUNEZ/P. BURGOS 1 - 0.5 - 1 2.5
924 ENGINEERING MAJOR CHRISTIAN PRIAS / JUNN QUIBAN 1 - 0 - 1 2
ABB GAME FARM ADIONG BORJA 0.5 - 0.5 - 1 2
AC TRIPLE A - 1 MARLON MATIAS 1 - 0 - 1 2
AC TRIPLE A - 2 MARLON MATIAS / JOVITO JAMELANO 1 - 1 - 0 2
ALLFISH HONEY YU 1 - 0 - 1 2
BABY FACE JONJON CANO 1 - 0 - 1 2
BRIGS37/HARAGAN/SAP STRIKERS DR. EMER SILAN / NATO GACUTAN / GIE BORABIEN 1 - 1 - 0 2
CGP LEGACY / SAP STRIKERS ENGR. CARMELO PANONCILLO / GIE BORABIEN 1 - 0 - 1 2
CIRCLE 8 GF GERONIMO "BONG" SONA III 1 - 1 - 0 2
DARPY DARRYL LIM 1 - 1 - 0 2
EFBEES TRIGUN FERDIE BANAAG / RUEL LIZARDA 1 - 0.5 - 0.5 2
ENTENG CANMAN COY QUIROS / DINDO RIVERA 0 - 1 - 1 2
ERL GAMEFARM ERWIN LOVEDORIAL / RANDY LOVEDIRAL LONGHAIR 1 - 0 - 1 2
GARANTISADO JMC TECSON FARM 0 - 1 - 1 2
GEMINI DENHA 2 JANSON LEE 0 - 1 - 1 2
ITULOY NATIN ENG SANTIAGO ALEXANDER MOSCA / LONGHAIR 1 - 1 - 0 2
J.U JUN BALATBAT 1 - 1 - 0 2
JAILBIRD / KEILAH & IAN DAGGERS JEBE GAYANELO 0.5 - 0.5 - 1 2
JC AMO NA NI JC 0 - 1 - 1 2
JC SUPER LOLO JC 0 - 1 - 1 2
JLT / CECILLE GAMEFARM ENG. JOVITO TINGCANG 1 - 1 - 0 2
LOBP AMELITO PARRENO 1 - 0 - 1 2
MASTER JORDAN 1 JORDAN PIPOY JOSE 1 - 1 - 0 2
MIKY FRANCIS CASTANEDA 0.5 - 0.5 - 1 2
MOHAWK TRAJAN ALLAN MORENO 1 - 1 - 0 2
MR. SUAVE JUST WIN BABY / RJR JJ MADAMBA/DM/AP/RJR MONCADA 1 - 1 - 0 2
NOEL 337 / KILL THEM ALL NOEL LEE / DEXTER LONGNO / JAIME LEE 1 - 0 - 1 2
PAG ASA GOLD / BUENAS DIAS ATTY BONI CRUZ / PETE BUENDIA 1 - 1 - 0 2
R2J JRAB J & R RABARA 0 - 1 - 1 2
REDBULL ATTY CARLOS TUMPALAN 1 - 0 - 1 2
RGM ST. BERNADETTE RODERICK MAGPNTAY 0 - 1 - 1 2
RISE UP - 1 CESAR TAN 1 - 1 - 0 2
RSM FLASH BOMBA ANTIPOLO 1 REY MORLA 1 - 1 - 0 2
ST. NICHOLAS ENGR NICK MAMARIL 0 - 1 - 1 2
TEXAS FORCE CMC ROMEGA ROMER GOZO / CESAR CALVO - 1 - 1 2
UNANG APO EMIL SAN JUAN 1 - 0 - 1 2
DAMIEN DARYL LIM 0 - 1 - 0.5 1.5
EDL EXCELLENCE ZERO MITE DR. AYONG LORENZO 0 - 1 - 0.5 1.5
GEMINI DENHA JANSON LEE 1 - 0 - 0.5 1.5
M4 CBC J. SAPANGHILA 0 - 0.5 - 1 1.5
R2J AREZA / PRINCE VICTORIA DANNY AREZA/D. BANGOY/R.RABARA 0 - 0.5 - 1 1.5
A & M / LUCKY STRIKE RAMON VILLANUEVA 1 - 0 - 0 1
AC TRIPLE A - 3 MARLON MATIAS / JOVITO JAMELANO 1 - 0 - 0 1
AOW / UCBL ED BUENO 0 - 1 - 0 1
AVIVA 2 JOEY IDLOY / ALBERT REYES / JUN ROXAS 0 - 1 - 0 1
BASANG CACTUS BALINGAN BROTHERS 0 - 1 - 0 1
BATANG HAMOG MANUEL SY - 1 - 0 1
BIG R FARM BUDDY ROBRIGADO 1 - 0 - 0 1
CAT STINGER JSC / DADDY "A" 0 - 1 - 0 1
EDSELEK MANNY DE GUZMAN - 1 - 0 1
F.B.A. DAYORZKIE ROCKY RABINO / FAUSTINO 0 - 1 - 0 1
GAVIN CARLOS CHUA 1 - 0 - 0 1
GEMINI DENHA BMEG INTEGRA JANSON LEE 0 - 1 - 0 1
KABADO SA SUGAL JG LAPEZ 1 - 0 - 0 1
KALIKASAN GIL J. NICOLAS JR 0 - 0 - 1 1
LA FAMILIA KONTRATISTA ERWIN BAYBAYAN / DMP 0 - 0 - 1 1
MONCADA OTB BENITO E. AQUINO / KEVIN DIMAYUGA 0 - 0 - 1 1
MS GF TIMBAO MARCO SISON 1 - 0 - 0 1
PAX BLUECHIPS PAPABOY 1 PAX.C/ATTY MARCAIDA/REMCAR 0 - 1 - 0 1
PAX BLUECHIPS PAPABOY 2 PAX.C/ATTY MARCAIDA/REMCAR 0 - 0 - 1 1
PONGGO RONNIE REYES 0 - 0 - 1 1
PUTING BATO RUEL MARTIN 0 - 1 - 0 1
RISE UP CESAR TAN 0 - 0 - 1 1
SUERTES GAMEFARM/HARDROCK/REDLAKES/PLB GF MARLON RECTO/GILBERT CASTILLO/ENGR. DENNIS MUNES/PERCY BURGOS 1 - 0 - 0 1
TEARS OF JOY ROY REYES - 0 - 1 1
THE RED SAINT J SANTA CRUZ 0 - 1 - 0 1
TONTONS WARRIOR TONTON GUERRERO 0 - 1 - 0 1
TOP OF THE LINE 2 BORGY ZOLETA 0 - 0 - 1 1
TR ORAGON CAMP TENG RANOLA 0 - 1 - 0 1
TRAJAN MOHAWK ALFER SILVERIO / ALLAN MORENO 1 - 0 - 0 1
TRB. JSA. JAILBIRD / STA BARBARA JUN BENEDICTO 0 - 0 - 1 1
TRIGUN MUHANDIS ENGR RUEL LIZARDA 0 - 1 - 0 1
VIVA ESPANA BABY CANILLAS 1 - 0 - 0 1
VRL GAMEFARM VER LONTOC 0 - 1 - 0 1
WRS / RNC RENE SANTOS AND RENZ CASTRO 0 - 0 - 1 1
GURO (EL MAESTRO) JESSIE ESTRADA/DENNIS RAZON/TEDDY DELA ROSA/ABNER VERGARA/EMIL NAVARRO 0 - 0 - 0.5 0.5
J.U GAMEFARM JUN BALATBAT 0 - 0 - 0.5 0.5
LAKAY 2 JHUN CASTILLEJOS / RP 0.5 - 0 - 0 0.5
MOST TRUSTED JMC TECSON FARM 0.5 - 0 - 0 0.5
TOP OF THE LINE 1 BORGY ZOLETA 0 - 0 - 0.5 0.5
AVIVA 1 ALBERT LIM / JUN ROXAS 0 - 0 - 0 0
BAGONG BUHAY COL. KATY KATIGBAK 0 - 0 - 0 0
DARPY GAMEFARM DARYL LIM 0 - 0 - 0 0
GEMINI DENHA 1 JANSON LEE 0 - 0 - 0 0
LAKAY 1 JHUN CASTILLEJOS / RP 0 - 0 - 0 0
MASTER JORDAN 2 JORDAN PIPOY JOSE - 0 - 0 0
RAMLYN & JOJO CAA 0 - 0 - 0 0
REDBULL STRADALE ATTY CARLOS TUMPALAN 0 - 0 - 0 0
RM COMBINE RUEL CUERPO / MARK GONZALES 0 - 0 - 0 0
RSM FLASH BOMBA ANTIPOLO 2 REY MORLA 0 - 0 - 0 0
SB JELO JOSED OCA 0 - 0 - 0 0
SIKAT NG ARAW JUN OLIVEROS / CHARLIE C. - 0 - 0 0
THE BIG BANG VICTOR JOSHUA GREGORIO 0 - 0 - 0 0

UNDER CONSTRUCTION

Match Sheet is Not Available this time

  • Days

  • Hours

  • Minutes

  • Seconds

MATCH SHEET

NO
RED
VS
WHITE
RESULT
ENTRY NAME
WT
WB
WB
ENTRY NAME
WT
1
AVIVA 2
JOEY IDLOY / ALBERT REYES / JUN ROXAS
1850
0 - 1
BATTLE ANGEL CHOCOBO
CHOCO MAG
JC BERNARDO
1850
2
RSM FLASH BOMBA ANTIPOLO 2
KELSO
REY MORLA
2220
0 - 1
AC TRIPLE A - 2
SWEATER
MARLON MATIAS / JOVITO JAMELANO
2220
3
GEMINI DENHA
JANSON LEE
1850
1 - 0
ST. NICHOLAS
ENGR NICK MAMARIL
1870
4
LA FAMILIA KONTRATISTA
ROUNDHEAD
ERWIN BAYBAYAN / DMP
1935
0 - 1
ALLFISH
HONEY YU
1930
5
TRIGUN MUHANDIS
SWEATER
ENGR RUEL LIZARDA
2090
0 - 1
RAWLANDZ STOCK FARM
RSF GRAY
MONCHING MEDALLA / RPB
2095
6
DAMIEN
DARYL LIM
2260
0 - 1
REDBULL
ATTY CARLOS TUMPALAN
2260
7
MOHAWK TRAJAN
SWEATER / ROUNDHEAD
ALLAN MORENO
2140
1 - 0
SB JELO
SWEATER
JOSED OCA
2150
8
924 ENGINEERING MAJOR
BLACK MCRAE
CHRISTIAN PRIAS / JUNN QUIBAN
2385
1 - 0
AVIVA 1
ALBERT LIM / JUN ROXAS
2400
9
KAYA NATIN
ROUNDHEAD
ENG SANTIAGO ALEXANDER MOSCA / LONGHAIR
2150
1 - 0
GEMINI DENHA BMEG INTEGRA
JANSON LEE
2140
10
RSM FLASH BOMBA ANTIPOLO 1
ALBANY
REY MORLA
2195
1 - 0
F.B.A. DAYORZKIE
ROCKY RABINO / FAUSTINO
2195
11
AC TRIPLE A - 3
SWEATER
MARLON MATIAS / JOVITO JAMELANO
2200
1 - 0
VRL GAMEFARM
VER LONTOC
2205
12
HARDROCK GMC/ SUERTES/ REDLAKES/ PLB GAMEFARMS
SWEATER
GILBERT CASTILLO/MARLON RECTO/ENGR. D. NUNEZ/P. BURGOS
1900
1 - 0
THE RED SAINT
J SANTA CRUZ
1890
13
REDBULL STRADALE
ATTY CARLOS TUMPALAN
2280
0 - 1
CHERISH CMU
CHITO UMALI
2280
14
EFBEES TRIGUN
GREY / YLH
FERDIE BANAAG / RUEL LIZARDA
2190
1 - 0
DARPY GAMEFARM
DARYL LIM
2190
15
TRAJAN MOHAWK
HATCH BLACK
ALFER SILVERIO / ALLAN MORENO
2060
1 - 0
MONCADA OTB
BENITO E. AQUINO / KEVIN DIMAYUGA
2060
16
JOKER
JOKER
2340
WB
0 - 1
ITULOY NATIN
BOSTON
ENG SANTIAGO ALEXANDER MOSCA / LONGHAIR
2340
17
RGM ST. BERNADETTE
SWEATER
RODERICK MAGPNTAY
2030
0 - 1
CGP LEGACY / SAP STRIKERS
ENGR. CARMELO PANONCILLO / GIE BORABIEN
2025
18
KALIKASAN
GIL J. NICOLAS JR
2240
0 - 1
RST
JURRY RASTAG
2245
19
BATTLE ANGEL CHOCOBO
CHOCO MAG
JC BERNARDO
1915
1 - 0
AVIVA 1
ALBERT LIM / JUN ROXAS
1920
20
RSM FLASH BOMBA ANTIPOLO 2
KELSO
REY MORLA
1980
0 - 1
TRIGUN MUHANDIS
KELSO
ENGR RUEL LIZARDA
2015
21
REDBULL
ATTY CARLOS TUMPALAN
2375
0 - 1
AC TRIPLE A - 2
SWEATER
MARLON MATIAS / JOVITO JAMELANO
2380
22
MOHAWK TRAJAN
SWEATER / ROUNDHEAD
ALLAN MORENO
1875
1 - 0
GEMINI DENHA
JANSON LEE
1875
23
DARPY GAMEFARM
DARYL LIM
2180
0 - 1
ST. NICHOLAS
ENGR NICK MAMARIL
2185
24
RAWLANDZ STOCK FARM
RSF RED
MONCHING MEDALLA / RPB
2100
1 - 0
LA FAMILIA KONTRATISTA
CLARET
ERWIN BAYBAYAN / DMP
2100
25
SB JELO
SWEATER
JOSED OCA
2065
0 - 1
AVIVA 2
JOEY IDLOY / ALBERT REYES / JUN ROXAS
2070
26
ALLFISH
HONEY YU
1930
0 - 1
KAYA NATIN
SWEATER
ENG SANTIAGO ALEXANDER MOSCA / LONGHAIR
1930
27
RST
JURRY RASTAG
2270
1 - 0
924 ENGINEERING MAJOR
HATCH
CHRISTIAN PRIAS / JUNN QUIBAN
2275
28
CGP LEGACY / SAP STRIKERS
ENGR. CARMELO PANONCILLO / GIE BORABIEN
2025
0 - 1
GEMINI DENHA BMEG INTEGRA
JANSON LEE
2025
29
REDBULL STRADALE
ATTY CARLOS TUMPALAN
2290
0 - 1
RSM FLASH BOMBA ANTIPOLO 1
ALBANY
REY MORLA
2295
30
AC TRIPLE A - 3
SWEATER
MARLON MATIAS / JOVITO JAMELANO
2220
0 - 1
F.B.A. DAYORZKIE
ROCKY RABINO / FAUSTINO
2235
31
ITULOY NATIN
SWEATER
ENG SANTIAGO ALEXANDER MOSCA / LONGHAIR
2040
1 - 0
AVIVA 1
ALBERT LIM / JUN ROXAS
2040
32
MONCADA OTB
BENITO E. AQUINO / KEVIN DIMAYUGA
2120
0 - 1
DAMIEN
DARYL LIM
2120
33
EFBEES TRIGUN
GREY / YLH
FERDIE BANAAG / RUEL LIZARDA
2170
0.5 - 0.5
HARDROCK GMC/ SUERTES/ REDLAKES/ PLB GAMEFARMS
DOM
GILBERT CASTILLO/MARLON RECTO/ENGR. D. NUNEZ/P. BURGOS
2175
34
TRAJAN MOHAWK
SWEATER / ROUNDHEAD
ALFER SILVERIO / ALLAN MORENO
1950
0 - 1
THE RED SAINT
J SANTA CRUZ
1970
35
VRL GAMEFARM
VER LONTOC
2220
1 - 0
KALIKASAN
GIL J. NICOLAS JR
2225
36
924 ENGINEERING MAJOR
HIGH ACTION
CHRISTIAN PRIAS / JUNN QUIBAN
2200
1 - 0
AC TRIPLE A - 2
DOM
MARLON MATIAS / JOVITO JAMELANO
2200
37
RST
JURRY RASTAG
2130
1 - 0
RSM FLASH BOMBA ANTIPOLO 2
KELSO
REY MORLA
2140
38
AVIVA 2
JOEY IDLOY / ALBERT REYES / JUN ROXAS
2100
0 - 1
RGM ST. BERNADETTE
HATCH
RODERICK MAGPNTAY
2100
39
GEMINI DENHA
JANSON LEE
2125
0.5 - 0.5
DAMIEN
DARYL LIM
2130
40
THE RED SAINT
J SANTA CRUZ
1880
0 - 1
BATTLE ANGEL CHOCOBO
CHOCO MAG
JC BERNARDO
1895
41
ALLFISH
HONEY YU
2020
1 - 0
VRL GAMEFARM
VER LONTOC
2020
42
CHERISH CMU
CHITO UMALI
2030
0.5 - 0.5
EFBEES TRIGUN
GREY / YLH
FERDIE BANAAG / RUEL LIZARDA
2030
43
AC TRIPLE A - 3
SWEATER
MARLON MATIAS / JOVITO JAMELANO
2170
0 - 1
ST. NICHOLAS
ENGR NICK MAMARIL
2170
44
RSM FLASH BOMBA ANTIPOLO 1
KELSO
REY MORLA
2110
0 - 1
LA FAMILIA KONTRATISTA
YLH
ERWIN BAYBAYAN / DMP
2115
45
RAWLANDZ STOCK FARM
RSF GRAY
MONCHING MEDALLA / RPB
2060
1 - 0
TRAJAN MOHAWK
MELSIMS GREY
ALFER SILVERIO / ALLAN MORENO
2050
46
GEMINI DENHA BMEG INTEGRA
JANSON LEE
2050
0 - 1
REDBULL
ATTY CARLOS TUMPALAN
2045
47
MONCADA OTB
BENITO E. AQUINO / KEVIN DIMAYUGA
2290
1 - 0
TRIGUN MUHANDIS
GUSTAVO
ENGR RUEL LIZARDA
2300
48
CGP LEGACY / SAP STRIKERS
ENGR. CARMELO PANONCILLO / GIE BORABIEN
2110
1 - 0
SB JELO
SWEATER
JOSED OCA
2110
49
F.B.A. DAYORZKIE
ROCKY RABINO / FAUSTINO
2035
0 - 1
KAYA NATIN
SWEATER
ENG SANTIAGO ALEXANDER MOSCA / LONGHAIR
2040
50
HARDROCK GMC/ SUERTES/ REDLAKES/ PLB GAMEFARMS
SWEATER
GILBERT CASTILLO/MARLON RECTO/ENGR. D. NUNEZ/P. BURGOS
1960
1 - 0
MOHAWK TRAJAN
SWEATER / ROUNDHEAD
ALLAN MORENO
1935
51
KALIKASAN
GIL J. NICOLAS JR
2245
1 - 0
REDBULL STRADALE
ATTY CARLOS TUMPALAN
2250
52
DARPY GAMEFARM
DARYL LIM
2160
0 - 1
CHERISH CMU
CHITO UMALI
2170
53
ITULOY NATIN
SWEATER
ENG SANTIAGO ALEXANDER MOSCA / LONGHAIR
2080
0 - 1
RGM ST. BERNADETTE
WHITE KELSO
RODERICK MAGPNTAY
2075