SCORE SHEET

ENTRY NAME BREEDER NAME
POINTS
TOTAL
777 GARROTTE.COM DARWIN TORRES 1 - 1 - 1 3
A & M / HOWARD FUNTASTIC RAMON VILLANUEVA 1 - 1 - 1 3
ANITO 1 DON MAURO R. PRIETO 1 - 1 - 1 3
BATTLE ANGEL CHOCOBO JC BERNARDO 1 - 1 - 1 3
CNP SKCS GF / SB65 / TRIPLE M CRIS N. PEREA/SONNY DIONES/MARVIN GONZALES 1 - 1 - 1 3
DODAY TIRSO RAMOS 1 - 1 - 1 3
DOUBLE A J OCSENA / A LAGDAMEO 1 - 1 - 1 3
GEMINI DENHA BMEG INTEGRA2 JANSOY LEE 1 - 1 - 1 3
HBD @ 43 RHELLIE PALUMPON 1 - 1 - 1 3
JC CALACA JC 1 - 1 - 1 3
JTL MAXIMUS GF JUANITO TAN LIM JR 1 - 1 - 1 3
KAI ROJENCA JUN SOSA . ROLLY MANARANG 1 - 1 - 1 3
KAYA NATIN ENG SANTIAGO ALEXANDER MOSCA / LONGHAIR 1 - 1 - 1 3
RAWLANDZ STOCK FARM MONCHING MEDALLA / RPB 1 - 1 - 1 3
RB WOODPECKER-HJR GF ROBERT BANDARLIPE / JUNIEL PARAS 1 - 1 - 1 3
RST JURRY RASTAG 1 - 1 - 1 3
SAN LORENZO MAY 8 4 COCK SPC DODIE MAGIT 1 - 1 - 1 3
SILANG THUNDERBEE A AND B FARM ATTY. ART DE CASTRO 1 - 1 - 1 3
SON OF LAW ATTY. LAWRENCE VILLANUEVA 1 - 1 - 1 3
THE BUTCHER NHELVIN HENAVE 1 - 1 - 1 3
WILD WOMEN RADU GF / ERIC DUMAS 1 - 1 - 1 3
APL GAME FARM ALVIN LUARCO / ROD MAGPANTAY 1 - 0.5 - 1 2.5
ARLO TONETE LUZURIAGA / RAY ORTEGA 0.5 - 1 - 1 2.5
BLEACHERS SPORTSBAR R2J JRAB B. THOMAS / L. VILLARIN / J & R RABARA 1 - 1 - 0.5 2.5
BUDONG 888 RENE ROMANO 1 - 0.5 - 1 2.5
BUENAS DIAS / PAG ASA GOLD PETE BUENDIA / ATTY BONI CRUZ 1 - 1 - 0.5 2.5
C & M PESHMERGA COUNTRY EAST COL. CEZAR TANAQUIN / MARK BUHAIN / WINSON TAN 1 - 1 - 0.5 2.5
CHERISH CMU CHITO UMALI 1 - 0.5 - 1 2.5
FAJA GRIFFINS 1 FERNANDO VICENCIO III / VIC FRANCISCO JR 1 - 0.5 - 1 2.5
HARDROCK GMC/ SUERTES/ REDLAKES/ PLB GAMEFARMS GILBERT CASTILLO/MARLON RECTO/ENGR. D. NUNEZ/P. BURGOS 1 - 0.5 - 1 2.5
RAINBOW CHASE SKY CJ VILLANUEVA 1 - 0.5 - 1 2.5
RB DTL DICKY LIM 0.5 - 1 - 1 2.5
ROYAL BLOOD DICKY LIM 0.5 - 1 - 1 2.5
USUAL SUSPECT / CALEB GF / HORUS CARBO LOAD RUSSEL BALOY / CLARK CALICDAN / RONALD MALONZO 1 - 0.5 - 1 2.5
924 ENGINEERING MAJOR CHRISTIAN PRIAS / JUNN QUIBAN 1 - 0 - 1 2
AAA 2575 NB FRANI 0 - 1 - 1 2
ABB GAME FARM ADIONG BORJA 0.5 - 0.5 - 1 2
AC TRIPLE A - 1 MARLON MATIAS 1 - 0 - 1 2
AC TRIPLE A - 2 MARLON MATIAS / JOVITO JAMELANO 1 - 1 - 0 2
ADRENALIN RUSH DOC MEL GARRIDO 0 - 1 - 1 2
ALAGANG BUKID GF GERALDO MALINIT 0 - 1 - 1 2
ALLFISH HONEY YU 1 - 0 - 1 2
ANGAS NG BATANGAS DINO MARIVIC 0 - 1 - 1 2
BABY FACE JONJON CANO 1 - 0 - 1 2
BRIGS37/HARAGAN/SAP STRIKERS DR. EMER SILAN / NATO GACUTAN / GIE BORABIEN 1 - 1 - 0 2
BUCAL THUNDERBEE ATTY. ART DE CASTRO 0 - 1 - 1 2
CGP LEGACY / SAP STRIKERS ENGR. CARMELO PANONCILLO / GIE BORABIEN 1 - 0 - 1 2
CIRCLE 8 GF GERONIMO "BONG" SONA III 1 - 1 - 0 2
CP RAHAJWIN CESAR M. PEDRAJA 0 - 1 - 1 2
DARPY DARRYL LIM 1 - 1 - 0 2
DAVID AND GOLIATH VONNE BETIA 1 - 1 - 0 2
DILAW NA BUWAN JOEMARIE HIDALGO 1 - 0.5 - 0.5 2
DOC / ANGEL ANGELES VARGAS 0 - 1 - 1 2
EFBEES TRIGUN FERDIE BANAAG / RUEL LIZARDA 1 - 0.5 - 0.5 2
ENTENG CANMAN COY QUIROS / DINDO RIVERA 0 - 1 - 1 2
ERL GAMEFARM ERWIN LOVEDORIAL / RANDY LOVEDIRAL LONGHAIR 1 - 0 - 1 2
EXAMINE YOUR CONSCIENCE RADU GF / ERIC DUMAS 0 - 1 - 1 2
FAJA GRIFFINS 2 FERNANDO VICENCIO III / VIC FRANCISCO JR 1 - 0 - 1 2
FARM VIEW STOCK FARM 1 EDGAR GO 1 - 0 - 1 2
GARANTISADO JMC TECSON FARM 0 - 1 - 1 2
GEMINI DENHA 2 JANSON LEE 0 - 1 - 1 2
GEMINI DENHA BMEG INTEGRA1 JANSOY LEE 0.5 - 0.5 - 1 2
ITULOY NATIN ENG SANTIAGO ALEXANDER MOSCA / LONGHAIR 1 - 1 - 0 2
J.U JUN BALATBAT 1 - 1 - 0 2
JAILBIRD / KEILAH & IAN DAGGERS JEBE GAYANELO 0.5 - 0.5 - 1 2
JC AMO NA NI JC 0 - 1 - 1 2
JC SUPER LOLO JC 0 - 1 - 1 2
JCB GF GENSAN BAUTISTA BROS. 1 - 0 - 1 2
JLT / CECILLE GAMEFARM ENG. JOVITO TINGCANG 1 - 1 - 0 2
JRS BATCH 65!!! ENGR. JUN SEVILLA 1 - 1 - 0 2
KINAMBUD BONG VALLE 1 - 1 - 0 2
LION KING LEO VALENCIANO 1 - 1 - 0 2
LOBP AMELITO PARRENO 1 - 0 - 1 2
MAJESTIC GAMEFARM PHILIP G. NERI 0 - 1 - 1 2
MAN OF STEEL 1 DOCTOR SACDALAN 0 - 1 - 1 2
MASTER JORDAN 1 JORDAN PIPOY JOSE 1 - 1 - 0 2
MIKY FRANCIS CASTANEDA 0.5 - 0.5 - 1 2
MOHAWK TRAJAN ALLAN MORENO 1 - 1 - 0 2
MONARCH GAMEFARM ATTY. FELIX GATCHALIAN 1 - 1 - 0 2
MR. SUAVE JUST WIN BABY / RJR JJ MADAMBA/DM/AP/RJR MONCADA 1 - 1 - 0 2
MS GF TIMBAO 1 MARCO SISON 1 - 0 - 1 2
NOEL 337 / KILL THEM ALL NOEL LEE / DEXTER LONGNO / JAIME LEE 1 - 0 - 1 2
PAG ASA GOLD / BUENAS DIAS ATTY BONI CRUZ / PETE BUENDIA 1 - 1 - 0 2
POWER JHEM MAR ALVIN BALINGIT 0 - 1 - 1 2
PWT MASTER VICTOR MARIANO 0 - 1 - 1 2
R2J JRAB J & R RABARA 0 - 1 - 1 2
REDBULL ATTY CARLOS TUMPALAN 1 - 0 - 1 2
RGM PANINGIT RODERICK MAGPANTAY 1 - 1 - 0 2
RGM ST. BERNADETTE RODERICK MAGPNTAY 0 - 1 - 1 2
RISE UP - 1 CESAR TAN 1 - 1 - 0 2
RS-RD RICKY SOLATORIO / ROBIN DY 1 - 1 - 0 2
RSM FLASH BOMBA ANTIPOLO 1 REY MORLA 1 - 1 - 0 2
SALDUA BROTHERS RCM / SALDUA BRO / ABET SALDUA 1 - 0 - 1 2
SPEED & POWER GF FELIX PUNZALAN 1 - 1 - 0 2
ST. NICHOLAS ENGR NICK MAMARIL 0 - 1 - 1 2
TEXAS FORCE CMC ROMEGA ROMER GOZO / CESAR CALVO - 1 - 1 2
TRB JSA. STA. BARBARA / CUPANG JUN BENEDICTO 0 - 1 - 1 2
UNANG APO EMIL SAN JUAN 1 - 0 - 1 2
VELOCITY FARM MATT AL 1 - 1 - 0 2
VIRJUN ATTY. VIRGILIO MANGUERA 1 - 1 - 0 2
AVIVA 4 ALBERT LIM / JUN ROXAS 0.5 - 1 - 0 1.5
DAMIEN DARYL LIM 0 - 1 - 0.5 1.5
EDL EXCELLENCE ZERO MITE DR. AYONG LORENZO 0 - 1 - 0.5 1.5
EPOCH EDUARDO OCHOA / VERNIE LEGASPI 0.5 - 1 - 0 1.5
GEMINI DENHA JANSON LEE 1 - 0 - 0.5 1.5
JSC UNITED/LM/CTD LONDON BOY LETLET MONTANO 0.5 - 0 - 1 1.5
M4 CBC J. SAPANGHILA 0 - 0.5 - 1 1.5
MIGHTY GF SIKATUNA BOBBIE AND GIL 1 - 0 - 0.5 1.5
NAF BM SAN ILDEFONSO ATO VILAR / NELSON ACSAY 0 - 1 - 0.5 1.5
R2J AREZA / PRINCE VICTORIA DANNY AREZA/D. BANGOY/R.RABARA 0 - 0.5 - 1 1.5
RAPID FIRE J. JAYME 1 - 0 - 0.5 1.5
SAM WARRIOR SAMMY UGADDAN 1 - 0 - 0.5 1.5
TRANSPORTER JMC JMC TECSON FARM 0 - 0.5 - 1 1.5
VELOX PEDES / PASMADO RCM / DARYL BROSOTO / MENDOZA / LUDIVINO / ONA BROTHERS 0 - 1 - 0.5 1.5
A & M / LUCKY STRIKE RAMON VILLANUEVA 1 - 0 - 0 1
AC TRIPLE A - 3 MARLON MATIAS / JOVITO JAMELANO 1 - 0 - 0 1
ANITO 2 DON MAURO R. PRIETO 1 - 0 - 0 1
AOW / UCBL ED BUENO 0 - 1 - 0 1
AREZA R2J / PRINCE VICTORIA DANNY AREZA / RANDY RABARA / D. BANGOY 1 - 0 - 0 1
ARROW COMBINER ANGELINO R. CAYAO 1 - 0 - 0 1
ARTIKULO UNO JEROLD TAROG / P. IGNACIO 0 - 0 - 1 1
AVIVA 2 JOEY IDLOY / ALBERT REYES / JUN ROXAS 0 - 1 - 0 1
AVIVA 3 ALBERT LIM / JUN ROXAS 0 - 0 - 1 1
BAD HABIT JG LAPEZ 0 - 0 - 1 1
BASANG CACTUS BALINGAN BROTHERS 0 - 1 - 0 1
BASANG CACTUS 2 BALINGAN BROTHERS 1 - 0 - 0 1
BATANG HAMOG MANUEL SY - 1 - 0 1
BIG R FARM BUDDY ROBRIGADO 1 - 0 - 0 1
CAT STINGER JSC / DADDY "A" 0 - 1 - 0 1
EDSELEK MANNY DE GUZMAN - 1 - 0 1
EEG ARCHERS ATTY. FELIX GATCHALIAN 0 - 0 - 1 1
F.B.A. DAYORZKIE ROCKY RABINO / FAUSTINO 0 - 1 - 0 1
FACE THE FUTURE CRUZ GREGORIO 0.5 - 0 - 0.5 1
FARM VIEW STOCK FARM 2 EDGAR GO 0 - 1 - 0 1
FEATHERED WARRIOR SAK SAK 1 - 0 - 0 1
GAVIN CARLOS CHUA 1 - 0 - 0 1
GBG ELTORO / LONGHAIR MICHAEL GREGORIO / DANNY GENEROSO / ERWIN LOVEDORIAL 0 - 1 - 0 1
GEMINI DENHA BMEG INTEGRA JANSON LEE 0 - 1 - 0 1
GOLDENWINGS WARRIORS SOFIO DANO 1 - 0 - 0 1
HAMMER AND NAILS GHBP BUILDERS 1460 0 - 1 - 0 1
JJC CHICKA BABES JUN BALATBAT / DOC ARSENIO TUAZON 1 - 0 - 0 1
JMC FORTUNA JMC TECSON FARM 0 - 1 - 0 1
JU-MONEY MAKER JAMES UY 1 - 0 - 0 1
KABADO SA SUGAL JG LAPEZ 1 - 0 - 0 1
KABADO SA SUGAL 1 JG LAPEZ 0 - 0 - 1 1
KAGUSANG LHITO MOJICA 0 - 1 - 0 1
KALIKASAN GIL J. NICOLAS JR 0 - 0 - 1 1
LA FAMILIA KONTRATISTA ERWIN BAYBAYAN / DMP 0 - 0 - 1 1
MAGANDANG SAN PEDRO JOJO LECHON / REMCAR 0.5 - 0 - 0.5 1
MAN OF STEEL 2 DOCTOR SACDALAN 0 - 1 - 0 1
MAVERICK DMB 0 - 1 - 0 1
MIGHTY GF BOBBIE AND GIL 1 - 0 - 0 1
MLJ / VV APRIL 27 1COCK ULUTAN SA MORONG RIZAL DR. DING JOSE / V. VALDEZ / CD 0 - 1 - 0 1
MONCADA OTB BENITO E. AQUINO / KEVIN DIMAYUGA 0 - 0 - 1 1
MOUNTAIN LORDS SILANG TEDDY DITCHELLA 1 - - 0 1
MS GF TIMBAO MARCO SISON 1 - 0 - 0 1
PAX BLUECHIPS PAPABOY 1 PAX.C/ATTY MARCAIDA/REMCAR 0 - 1 - 0 1
PAX BLUECHIPS PAPABOY 2 PAX.C/ATTY MARCAIDA/REMCAR 0 - 0 - 1 1
PONGGO RONNIE REYES 0 - 0 - 1 1
PUTING BATO RUEL MARTIN 0 - 1 - 0 1
QUEEN YNEL JEFFREY BANTUGAN / ZALDY PADILLA 1 - 0 - 1
RISE UP CESAR TAN 0 - 0 - 1 1
SUERTES GAMEFARM/HARDROCK/REDLAKES/PLB GF MARLON RECTO/GILBERT CASTILLO/ENGR. DENNIS MUNES/PERCY BURGOS 1 - 0 - 0 1
SW KOKOK ALAN LAUREANO / TED TAN 0 - 1 - 0 1
TAMPALASAN LEO HERNANDEZ 0 - 0 - 1 1
TEARS OF JOY ROY REYES - 0 - 1 1
THE RED SAINT J SANTA CRUZ 0 - 1 - 0 1
TONTONS WARRIOR TONTON GUERRERO 0 - 1 - 0 1
TOP OF THE LINE 2 BORGY ZOLETA 0 - 0 - 1 1
TR ORAGON CAMP TENG RANOLA 0 - 1 - 0 1
TRAJAN MOHAWK ALFER SILVERIO / ALLAN MORENO 1 - 0 - 0 1
TRB. JSA. JAILBIRD / STA BARBARA JUN BENEDICTO 0 - 0 - 1 1
TRIGUN MUHANDIS ENGR RUEL LIZARDA 0 - 1 - 0 1
TRIPLE B BOY MONTANO 0 - 1 - 0 1
VIVA ESPANA BABY CANILLAS 1 - 0 - 0 1
VRL GAMEFARM VER LONTOC 0 - 1 - 0 1
WRS / RNC RENE SANTOS AND RENZ CASTRO 0 - 0 - 1 1
BOYONG BOY MONTANO 0.5 - 0 - 0 0.5
GURO (EL MAESTRO) JESSIE ESTRADA/DENNIS RAZON/TEDDY DELA ROSA/ABNER VERGARA/EMIL NAVARRO 0 - 0 - 0.5 0.5
HARD HITTER ANDY REYES 0 - 0 - 0.5 0.5
J.U GAMEFARM JUN BALATBAT 0 - 0 - 0.5 0.5
LAKAY 2 JHUN CASTILLEJOS / RP 0.5 - 0 - 0 0.5
MOST TRUSTED JMC TECSON FARM 0.5 - 0 - 0 0.5
TOP OF THE LINE 1 BORGY ZOLETA 0 - 0 - 0.5 0.5
A & J KULIT ANGEL SIERRA / JOSEPH NOCON 0 - 0 - 0 0
ANCAC COMMODORE ANDREW AND ANDY CACNIO 0 - 0 - 0
AVIVA 1 ALBERT LIM / JUN ROXAS 0 - 0 - 0 0
BAGONG BUHAY COL. KATY KATIGBAK 0 - 0 - 0 0
BATCH 26 EDWIN PAGLINAWAN 0 - 0 - 0 0
BULUBIGAON JOEMAR PALOMARIA 0 - 0 - 0 0
BVC BARNEY BERNARD V. CRUZ 0 - 0 - 0 0
D & G BLACKMAMBA BD / PG 0 - 0 - 0 0
DARPY GAMEFARM DARYL LIM 0 - 0 - 0 0
GEMINI DENHA 1 JANSON LEE 0 - 0 - 0 0
GOLDENKING HENRY PAJARDO / DANTE M 0 - 0 - 0 0
GOLDENWINGS NM NOLI MONARES 0 - 0 - 0 0
JK BROS. HILLTOP JK ESPIRITU / FLORIZEN BELEN 0 - - 0 0
LAKAY 1 JHUN CASTILLEJOS / RP 0 - 0 - 0 0
LIVEWIRE 888 JAP GAGALAC / CLA SALAZAR 0 - 0 - 0 0
LIVEWIRE MICROBUGS CLA SALAZAR / JAP GAGALAC 0 - 0 - 0 0
MASTER JORDAN 2 JORDAN PIPOY JOSE - 0 - 0 0
PRETTY LASHES IMUS CJ VILLANUEVA 0 - 0 - 0 0
R.C PURPLE WARRIORS CHRISTOPHER SIOSON / REY CANEDO 0 - 0 - 0 0
RAMLYN & JOJO CAA 0 - 0 - 0 0
REDBULL STRADALE ATTY CARLOS TUMPALAN 0 - 0 - 0 0
RM COMBINE RUEL CUERPO / MARK GONZALES 0 - 0 - 0 0
RSM FLASH BOMBA ANTIPOLO 2 REY MORLA 0 - 0 - 0 0
SB JELO JOSED OCA 0 - 0 - 0 0
SIKAT NG ARAW JUN OLIVEROS / CHARLIE C. - 0 - 0 0
THE BIG BANG VICTOR JOSHUA GREGORIO 0 - 0 - 0 0
VIVA ESPANA 1 BABY CANILLAS 0 - 0 - 0 0
WHITE DE DASMA ATTY. ROME / ENGR. FRANI 0 - 0 - 0 0

UNDER CONSTRUCTION

Match Sheet is Not Available this time

  • Days

  • Hours

  • Minutes

  • Seconds

MATCH SHEET

NO
RED
VS
WHITE
RESULT
ENTRY NAME
WT
WB
WB
ENTRY NAME
WT
1
SPEED & POWER GF
SUPER SONIC LINE
FELIX PUNZALAN
1850
1 - 0
A & J KULIT
ANGEL SIERRA / JOSEPH NOCON
1850
2
KINAMBUD
BONG VALLE
2040
1 - 0
AVIVA 3
ALBERT LIM / JUN ROXAS
2015
3
LIVEWIRE 888
ARMALITE GREY
JAP GAGALAC / CLA SALAZAR
2290
0 - 1
RGM PANINGIT
RODERICK MAGPANTAY
2285
4
ANCAC COMMODORE
ANDREW AND ANDY CACNIO
2055
0 - 1
RAINBOW CHASE SKY
CJ VILLANUEVA
2065
5
FAJA GRIFFINS 1
GREY
FERNANDO VICENCIO III / VIC FRANCISCO JR
2320
1 - 0
GBG ELTORO / LONGHAIR
MICHAEL GREGORIO / DANNY GENEROSO / ERWIN LOVEDORIAL
2325
6
BUCAL THUNDERBEE
ATTY. ART DE CASTRO
2090
0 - 1
JCB GF GENSAN
BLACK JACK
BAUTISTA BROS.
2090
7
GEMINI DENHA BMEG INTEGRA1
JANSOY LEE
1860
0.5 - 0.5
AVIVA 4
ALBERT LIM / JUN ROXAS
1860
8
EXAMINE YOUR CONSCIENCE
RADU GF / ERIC DUMAS
2290
0 - 1
RS-RD
NINJA / HULSEY
RICKY SOLATORIO / ROBIN DY
2300
9
VIRJUN
ATTY. VIRGILIO MANGUERA
2315
1 - 0
LIVEWIRE MICROBUGS
BIGTAIL
CLA SALAZAR / JAP GAGALAC
2315
10
PRETTY LASHES IMUS
CJ VILLANUEVA
2245
0 - 1
MS GF TIMBAO 1
SWEATER / LEMON
MARCO SISON
2240
11
BVC BARNEY
BERNARD V. CRUZ
2070
0 - 1
FAJA GRIFFINS 2
FERNANDO VICENCIO III / VIC FRANCISCO JR
2075
12
KAGUSANG
LHITO MOJICA
1965
0 - 1
KINAMBUD
BONG VALLE
1965
13
JOKER
JOKER
2390
0 - 1
SILANG THUNDERBEE A AND B FARM
ATTY. ART DE CASTRO
2390
14
GEMINI DENHA BMEG INTEGRA2
JANSOY LEE
1990
1 - 0
HAMMER AND NAILS
BLACK
GHBP BUILDERS 1460
1990
15
WILD WOMEN
RADU GF / ERIC DUMAS
2130
1 - 0
PRETTY LASHES IMUS
CJ VILLANUEVA
2120
16
GOLDENKING
HENRY PAJARDO / DANTE M
2210
0 - 1
GBG ELTORO / LONGHAIR
MICHAEL GREGORIO / DANNY GENEROSO / ERWIN LOVEDORIAL
2215
17
A & J KULIT
ANGEL SIERRA / JOSEPH NOCON
1980
0 - 1
MOUNTAIN LORDS SILANG
TEDDY DITCHELLA
1975
18
JK BROS. HILLTOP
JK ESPIRITU / FLORIZEN BELEN
1990
0 - 1
QUEEN YNEL
JEFFREY BANTUGAN / ZALDY PADILLA
1990
19
BUDONG 888
RENE ROMANO
2195
1 - 0
AAA 2575
NB FRANI
2195
20
BULUBIGAON
JOEMAR PALOMARIA
2180
0 - 1
FEATHERED WARRIOR
SAK SAK
2185
21
PWT MASTER
VICTOR MARIANO
2090
0 - 1
GEMINI DENHA BMEG INTEGRA2
JANSOY LEE
2100
22
JTL MAXIMUS GF
JUANITO TAN LIM JR
1860
1 - 0
GOLDENKING
HENRY PAJARDO / DANTE M
1860
23
AVIVA 3
ALBERT LIM / JUN ROXAS
2305
0 - 1
WILD WOMEN
RADU GF / ERIC DUMAS
2300
24
RGM PANINGIT
RODERICK MAGPANTAY
2250
1 - 0
LIVEWIRE MICROBUGS
BIGTAIL
CLA SALAZAR / JAP GAGALAC
2250
25
BVC BARNEY
BERNARD V. CRUZ
2280
0 - 1
BUCAL THUNDERBEE
ATTY. ART DE CASTRO
2285
26
FEATHERED WARRIOR
SAK SAK
1895
0 - 1
SPEED & POWER GF
SUPER SONIC LINE
FELIX PUNZALAN
1900
27
FAJA GRIFFINS 1
WHITE
FERNANDO VICENCIO III / VIC FRANCISCO JR
2145
0.5 - 0.5
BUDONG 888
RENE ROMANO
2155
28
VIRJUN
ATTY. VIRGILIO MANGUERA
2375
1 - 0
MS GF TIMBAO 1
MARCO SISON
2375
29
HAMMER AND NAILS
BLACK
GHBP BUILDERS 1460
2250
1 - 0
QUEEN YNEL
JEFFREY BANTUGAN / ZALDY PADILLA
2255
30
MOUNTAIN LORDS SILANG
TEDDY DITCHELLA
1890
-
JK BROS. HILLTOP
JK ESPIRITU / FLORIZEN BELEN
1885
31
EXAMINE YOUR CONSCIENCE
RADU GF / ERIC DUMAS
2130
1 - 0
JCB GF GENSAN
YLH
BAUTISTA BROS.
2135
32
AVIVA 4
ALBERT LIM / JUN ROXAS
2005
1 - 0
BULUBIGAON
JOEMAR PALOMARIA
2020
33
LIVEWIRE 888
ARMALITE GREY
JAP GAGALAC / CLA SALAZAR
2190
0 - 1
PWT MASTER
VICTOR MARIANO
2190
34
RAINBOW CHASE SKY
CJ VILLANUEVA
1890
0.5 - 0.5
GEMINI DENHA BMEG INTEGRA1
JANSOY LEE
1890
35
FAJA GRIFFINS 2
GREY
FERNANDO VICENCIO III / VIC FRANCISCO JR
2260
0 - 1
KAGUSANG
LHITO MOJICA
2265
36
MS GF TIMBAO 1
BLACK
MARCO SISON
2225
1 - 0
ANCAC COMMODORE
ANDREW AND ANDY CACNIO
2235
37
RS-RD
NINJA / HULSEY
RICKY SOLATORIO / ROBIN DY
2215
1 - 0
KINAMBUD
BONG VALLE
2220
38
SILANG THUNDERBEE A AND B FARM
ATTY. ART DE CASTRO
2340
1 - 0
LIVEWIRE 888
ARMALITE GREY
JAP GAGALAC / CLA SALAZAR
2340
39
HAMMER AND NAILS
ROUNDHEAD
GHBP BUILDERS 1460
1955
0 - 1
JTL MAXIMUS GF
JUANITO TAN LIM JR
1955
40
KAGUSANG
LHITO MOJICA
2265
0 - 1
RAINBOW CHASE SKY
CJ VILLANUEVA
2265
41
AAA 2575
NB FRANI
2265
1 - 0
VIRJUN
ATTY. VIRGILIO MANGUERA
2270
42
AVIVA 4
ALBERT LIM / JUN ROXAS
1910
0 - 1
PWT MASTER
VICTOR MARIANO
1915
43
GBG ELTORO / LONGHAIR
MICHAEL GREGORIO / DANNY GENEROSO / ERWIN LOVEDORIAL
2400
0 - 1
EXAMINE YOUR CONSCIENCE
RADU GF / ERIC DUMAS
2400
44
QUEEN YNEL
JEFFREY BANTUGAN / ZALDY PADILLA
2170
-
ANCAC COMMODORE
ANDREW AND ANDY CACNIO
2165
45
RS-RD
NINJA / HULSEY
RICKY SOLATORIO / ROBIN DY
2340
0 - 1
SILANG THUNDERBEE A AND B FARM
ATTY. ART DE CASTRO
2350
46
A & J KULIT
ANGEL SIERRA / JOSEPH NOCON
2000
0 - 1
JTL MAXIMUS GF
JUANITO TAN LIM JR
2000
47
JK BROS. HILLTOP
JK ESPIRITU / FLORIZEN BELEN
1880
0 - 1
GEMINI DENHA BMEG INTEGRA2
JANSOY LEE
1870
48
RGM PANINGIT
RODERICK MAGPANTAY
2135
0 - 1
WILD WOMEN
RADU GF / ERIC DUMAS
2135
49
MOUNTAIN LORDS SILANG
TEDDY DITCHELLA
1975
0 - 1
FAJA GRIFFINS 1
WHITE
FERNANDO VICENCIO III / VIC FRANCISCO JR
1985
50
PRETTY LASHES IMUS
CJ VILLANUEVA
2075
0 - 1
AVIVA 3
ALBERT LIM / JUN ROXAS
2075
51
JCB GF GENSAN
BAUTISTA BROS.
1975
1 - 0
FEATHERED WARRIOR
SAK SAK
1970
52
AAA 2575
NB FRANI
2175
1 - 0
BVC BARNEY
BERNARD V. CRUZ
2170
53
LIVEWIRE MICROBUGS
BIGTAIL
CLA SALAZAR / JAP GAGALAC
2100
0 - 1
GEMINI DENHA BMEG INTEGRA1
JANSOY LEE
2100
54
BULUBIGAON
JOEMAR PALOMARIA
2050
0 - 1
BUDONG 888
RENE ROMANO
2050
55
SPEED & POWER GF
SUPER SONIC LINE
FELIX PUNZALAN
1960
0 - 1
BUCAL THUNDERBEE
ATTY. ART DE CASTRO
1965
56
GOLDENKING
HENRY PAJARDO / DANTE M
1935
0 - 1
FAJA GRIFFINS 2
FERNANDO VICENCIO III / VIC FRANCISCO JR
1940