SCORE SHEET

ENTRY NAME BREEDER NAME
POINTS
TOTAL
ABB GAME FARM ADIONG BORJA 0.5 - 0.5 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 6
AC TRIPLE A - 2 MARLON MATIAS / JOVITO JAMELANO 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 1 6
MS GF TIMBAO 1 MARCO SISON 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 6
JC AMO NA NI JC 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 0.5 5.5
RSM FLASH BOMBA ANTIPOLO 1 REY MORLA 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 0.5 - 1 5.5
924 ENGINEERING MAJOR CHRISTIAN PRIAS / JUNN QUIBAN 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 0 5
EFBEES TRIGUN FERDIE BANAAG / RUEL LIZARDA 1 - 0.5 - 0.5 - 0 - 1 - 1 - 1 5
FARM VIEW STOCK FARM 1 EDGAR GO 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 1 5
MR. SUAVE JUST WIN BABY / RJR JJ MADAMBA/DM/AP/RJR MONCADA 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 1 5
POWER JHEM MAR ALVIN BALINGIT 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 0 5
R2J JRAB J & R RABARA 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 1 5
SALDUA BROTHERS RCM / SALDUA BRO / ABET SALDUA 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 1 - 1 5
ALAGANG BUKID GF GERALDO MALINIT 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 0.5 - 0 4.5
BABY FACE JONJON CANO 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0.5 4.5
CGP LEGACY / SAP STRIKERS ENGR. CARMELO PANONCILLO / GIE BORABIEN 1 - 0 - 1 - 0.5 - 1 - 0 - 1 4.5
DARPY DARRYL LIM 1 - 1 - 0 - 1 - 0.5 - 1 - 0 4.5
JCB GF GENSAN BAUTISTA BROS. 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 1 - 0.5 4.5
LOBP AMELITO PARRENO 1 - 0 - 1 - 1 - 0.5 - 1 - 0 4.5
MOHAWK TRAJAN ALLAN MORENO 1 - 1 - 0 - 1 - 0.5 - 1 - 0 4.5
NAF BM SAN ILDEFONSO ATO VILAR / NELSON ACSAY 0 - 1 - 0.5 - 1 - 0 - 1 - 1 4.5
REDBULL ATTY CARLOS TUMPALAN 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 0.5 - 0 4.5
UNANG APO EMIL SAN JUAN 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0.5 4.5
VELOCITY FARM MATT AL 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 1 - 0.5 4.5
AAA 2575 NB FRANI 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 4
BUCAL THUNDERBEE ATTY. ART DE CASTRO 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 4
CIRCLE 8 GF GERONIMO "BONG" SONA III 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 1 - 0 4
DILAW NA BUWAN JOEMARIE HIDALGO 1 - 0.5 - 0.5 - 0 - 1 - 1 - 0 4
EXAMINE YOUR CONSCIENCE RADU GF / ERIC DUMAS 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 1 4
GARANTISADO JMC TECSON FARM 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 4
ITULOY NATIN ENG SANTIAGO ALEXANDER MOSCA / LONGHAIR 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 0 4
JLT / CECILLE GAMEFARM ENG. JOVITO TINGCANG 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 1 - 1 4
KINAMBUD BONG VALLE 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 0 4
MASTER JORDAN 1 JORDAN PIPOY JOSE 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 0 - 1 4
TOP OF THE LINE 2 BORGY ZOLETA 0 - 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 1 4
VIRJUN ATTY. VIRGILIO MANGUERA 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 0 - 1 4
ALLFISH HONEY YU 1 - 0 - 1 - 0.5 - 0 - 0 - 1 3.5
BRIGS37/HARAGAN/SAP STRIKERS DR. EMER SILAN / NATO GACUTAN / GIE BORABIEN 1 - 1 - 0 - 0.5 - 0 - 1 - 0 3.5
JAILBIRD / KEILAH & IAN DAGGERS JEBE GAYANELO 0.5 - 0.5 - 1 - 0 - 1 - 0.5 - 0 3.5
JC SUPER LOLO JC 0 - 1 - 1 - 1 - 0.5 - 0 - 0 3.5
MIGHTY GF SIKATUNA BOBBIE AND GIL 1 - 0 - 0.5 - 0 - 0 - 1 - 1 3.5
MIKY FRANCIS CASTANEDA 0.5 - 0.5 - 1 - 0 - 0.5 - 0 - 1 3.5
NOEL 337 / KILL THEM ALL NOEL LEE / DEXTER LONGNO / JAIME LEE 1 - 0 - 1 - 0.5 - 0 - 1 - 0 3.5
TRB JSA. STA. BARBARA / CUPANG JUN BENEDICTO 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0.5 - 0 3.5
777 GARROTTE.COM DARWIN TORRES 1 - 1 - 1 3
A & M / HOWARD FUNTASTIC RAMON VILLANUEVA 1 - 1 - 1 3
ANGAS NG BATANGAS DINO MARIVIC 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 1 3
ANITO 1 DON MAURO R. PRIETO 1 - 1 - 1 3
ARTIKULO UNO JEROLD TAROG / P. IGNACIO 0 - 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 3
BAD HABIT JG LAPEZ 0 - 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 3
BASANG CACTUS BALINGAN BROTHERS 0 - 1 - 0 - - 0 - 1 - 1 3
BATTLE ANGEL CHOCOBO JC BERNARDO 1 - 1 - 1 3
BIG R FARM BUDDY ROBRIGADO 1 - 0 - 0 - 1 - 1 - 0 - 0 3
CNP SKCS GF / SB65 / TRIPLE M CRIS N. PEREA/SONNY DIONES/MARVIN GONZALES 1 - 1 - 1 3
DODAY TIRSO RAMOS 1 - 1 - 1 3
DOUBLE A J OCSENA / A LAGDAMEO 1 - 1 - 1 3
ENTENG CANMAN COY QUIROS / DINDO RIVERA 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 1 3
ERL GAMEFARM ERWIN LOVEDORIAL / RANDY LOVEDIRAL LONGHAIR 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 3
GEMINI DENHA BMEG INTEGRA2 JANSOY LEE 1 - 1 - 1 3
HBD @ 43 RHELLIE PALUMPON 1 - 1 - 1 3
JC CALACA JC 1 - 1 - 1 3
JTL MAXIMUS GF JUANITO TAN LIM JR 1 - 1 - 1 3
KAI ROJENCA JUN SOSA . ROLLY MANARANG 1 - 1 - 1 3
KAYA NATIN ENG SANTIAGO ALEXANDER MOSCA / LONGHAIR 1 - 1 - 1 3
MAN OF STEEL 1 DOCTOR SACDALAN 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 1 3
PAG ASA GOLD / BUENAS DIAS ATTY BONI CRUZ / PETE BUENDIA 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 1 - 0 3
QUEEN YNEL JEFFREY BANTUGAN / ZALDY PADILLA 1 - 0 - - 0 - 1 - - 1 - 0 3
RAWLANDZ STOCK FARM MONCHING MEDALLA / RPB 1 - 1 - 1 3
RB WOODPECKER-HJR GF ROBERT BANDARLIPE / JUNIEL PARAS 1 - 1 - 1 3
RST JURRY RASTAG 1 - 1 - 1 3
SAN LORENZO MAY 8 4 COCK SPC DODIE MAGIT 1 - 1 - 1 3
SILANG THUNDERBEE A AND B FARM ATTY. ART DE CASTRO 1 - 1 - 1 3
SON OF LAW ATTY. LAWRENCE VILLANUEVA 1 - 1 - 1 3
ST. NICHOLAS ENGR NICK MAMARIL 0 - 1 - 1 - - 0 - 0 - 1 3
TEARS OF JOY ROY REYES - 0 - 1 - 0 - 0 - 1 - 0 - 1 3
THE BUTCHER NHELVIN HENAVE 1 - 1 - 1 3
TONTONS WARRIOR TONTON GUERRERO 0 - 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 0 3
VELOX PEDES / PASMADO RCM / DARYL BROSOTO / MENDOZA / LUDIVINO / ONA BROTHERS 0 - 1 - 0.5 - 0 - 0 - 0.5 - 1 3
VRL GAMEFARM VER LONTOC 0 - 1 - 0 - 1 - 0 - 0 - 1 3
WILD WOMEN RADU GF / ERIC DUMAS 1 - 1 - 1 3
APL GAME FARM ALVIN LUARCO / ROD MAGPANTAY 1 - 0.5 - 1 2.5
ARLO TONETE LUZURIAGA / RAY ORTEGA 0.5 - 1 - 1 2.5
BLEACHERS SPORTSBAR R2J JRAB B. THOMAS / L. VILLARIN / J & R RABARA 1 - 1 - 0.5 2.5
BUDONG 888 RENE ROMANO 1 - 0.5 - 1 2.5
BUENAS DIAS / PAG ASA GOLD PETE BUENDIA / ATTY BONI CRUZ 1 - 1 - 0.5 2.5
C & M PESHMERGA COUNTRY EAST COL. CEZAR TANAQUIN / MARK BUHAIN / WINSON TAN 1 - 1 - 0.5 2.5
CHERISH CMU CHITO UMALI 1 - 0.5 - 1 2.5
FAJA GRIFFINS 1 FERNANDO VICENCIO III / VIC FRANCISCO JR 1 - 0.5 - 1 2.5
HARDROCK GMC/ SUERTES/ REDLAKES/ PLB GAMEFARMS GILBERT CASTILLO/MARLON RECTO/ENGR. D. NUNEZ/P. BURGOS 1 - 0.5 - 1 2.5
LION KING LEO VALENCIANO 1 - 1 - 0 - 0 - 0.5 - 0 - 0 2.5
MOUNTAIN LORDS SILANG TEDDY DITCHELLA 1 - - 0 - 0.5 - 0 - 0 - 0 - 1 2.5
RAINBOW CHASE SKY CJ VILLANUEVA 1 - 0.5 - 1 2.5
RB DTL DICKY LIM 0.5 - 1 - 1 2.5
ROYAL BLOOD DICKY LIM 0.5 - 1 - 1 2.5
USUAL SUSPECT / CALEB GF / HORUS CARBO LOAD RUSSEL BALOY / CLARK CALICDAN / RONALD MALONZO 1 - 0.5 - 1 2.5
AC TRIPLE A - 1 MARLON MATIAS 1 - 0 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0 2
ADRENALIN RUSH DOC MEL GARRIDO 0 - 1 - 1 2
CP RAHAJWIN CESAR M. PEDRAJA 0 - 1 - 1 2
DAVID AND GOLIATH VONNE BETIA 1 - 1 - 0 2
DOC / ANGEL ANGELES VARGAS 0 - 1 - 1 2
FAJA GRIFFINS 2 FERNANDO VICENCIO III / VIC FRANCISCO JR 1 - 0 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0 2
GEMINI DENHA 2 JANSON LEE 0 - 1 - 1 2
GEMINI DENHA BMEG INTEGRA1 JANSOY LEE 0.5 - 0.5 - 1 2
J.U JUN BALATBAT 1 - 1 - 0 2
JRS BATCH 65!!! ENGR. JUN SEVILLA 1 - 1 - 0 2
MAJESTIC GAMEFARM PHILIP G. NERI 0 - 1 - 1 2
MAVERICK DMB 0 - 1 - 0 - 0 - 0 - 1 - 0 2
MONARCH GAMEFARM ATTY. FELIX GATCHALIAN 1 - 1 - 0 2
PWT MASTER VICTOR MARIANO 0 - 1 - 1 2
RGM PANINGIT RODERICK MAGPANTAY 1 - 1 - 0 2
RGM ST. BERNADETTE RODERICK MAGPNTAY 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - - 0 2
RISE UP - 1 CESAR TAN 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0 - 0 2
RS-RD RICKY SOLATORIO / ROBIN DY 1 - 1 - 0 2
SPEED & POWER GF FELIX PUNZALAN 1 - 1 - 0 2
TEXAS FORCE CMC ROMEGA ROMER GOZO / CESAR CALVO - 1 - 1 2
AVIVA 4 ALBERT LIM / JUN ROXAS 0.5 - 1 - 0 1.5
DAMIEN DARYL LIM 0 - 1 - 0.5 1.5
EDL EXCELLENCE ZERO MITE DR. AYONG LORENZO 0 - 1 - 0.5 - 0 - 0 - 0 - 0 1.5
EPOCH EDUARDO OCHOA / VERNIE LEGASPI 0.5 - 1 - 0 1.5
GEMINI DENHA JANSON LEE 1 - 0 - 0.5 1.5
JSC UNITED/LM/CTD LONDON BOY LETLET MONTANO 0.5 - 0 - 1 1.5
M4 CBC J. SAPANGHILA 0 - 0.5 - 1 1.5
R2J AREZA / PRINCE VICTORIA DANNY AREZA/D. BANGOY/R.RABARA 0 - 0.5 - 1 1.5
RAPID FIRE J. JAYME 1 - 0 - 0.5 1.5
SAM WARRIOR SAMMY UGADDAN 1 - 0 - 0.5 1.5
TRANSPORTER JMC JMC TECSON FARM 0 - 0.5 - 1 1.5
A & M / LUCKY STRIKE RAMON VILLANUEVA 1 - 0 - 0 1
AC TRIPLE A - 3 MARLON MATIAS / JOVITO JAMELANO 1 - 0 - 0 1
ANITO 2 DON MAURO R. PRIETO 1 - 0 - 0 1
AOW / UCBL ED BUENO 0 - 1 - 0 1
AREZA R2J / PRINCE VICTORIA DANNY AREZA / RANDY RABARA / D. BANGOY 1 - 0 - 0 1
ARROW COMBINER ANGELINO R. CAYAO 1 - 0 - 0 1
AVIVA 2 JOEY IDLOY / ALBERT REYES / JUN ROXAS 0 - 1 - 0 1
AVIVA 3 ALBERT LIM / JUN ROXAS 0 - 0 - 1 1
BASANG CACTUS 2 BALINGAN BROTHERS 1 - 0 - 0 1
BATANG HAMOG MANUEL SY - 1 - 0 1
CAT STINGER JSC / DADDY "A" 0 - 1 - 0 1
EDSELEK MANNY DE GUZMAN - 1 - 0 1
EEG ARCHERS ATTY. FELIX GATCHALIAN 0 - 0 - 1 1
F.B.A. DAYORZKIE ROCKY RABINO / FAUSTINO 0 - 1 - 0 1
FACE THE FUTURE CRUZ GREGORIO 0.5 - 0 - 0.5 1
FARM VIEW STOCK FARM 2 EDGAR GO 0 - 1 - 0 1
FEATHERED WARRIOR SAK SAK 1 - 0 - 0 1
GAVIN CARLOS CHUA 1 - 0 - 0 1
GBG ELTORO / LONGHAIR MICHAEL GREGORIO / DANNY GENEROSO / ERWIN LOVEDORIAL 0 - 1 - 0 1
GEMINI DENHA BMEG INTEGRA JANSON LEE 0 - 1 - 0 1
GOLDENWINGS WARRIORS SOFIO DANO 1 - 0 - 0 1
HAMMER AND NAILS GHBP BUILDERS 1460 0 - 1 - 0 1
JJC CHICKA BABES JUN BALATBAT / DOC ARSENIO TUAZON 1 - 0 - 0 1
JMC FORTUNA JMC TECSON FARM 0 - 1 - 0 1
JU-MONEY MAKER JAMES UY 1 - 0 - 0 1
KABADO SA SUGAL JG LAPEZ 1 - 0 - 0 1
KABADO SA SUGAL 1 JG LAPEZ 0 - 0 - 1 1
KAGUSANG LHITO MOJICA 0 - 1 - 0 1
KALIKASAN GIL J. NICOLAS JR 0 - 0 - 1 1
LA FAMILIA KONTRATISTA ERWIN BAYBAYAN / DMP 0 - 0 - 1 1
MAGANDANG SAN PEDRO JOJO LECHON / REMCAR 0.5 - 0 - 0.5 1
MAN OF STEEL 2 DOCTOR SACDALAN 0 - 1 - 0 1
MIGHTY GF BOBBIE AND GIL 1 - 0 - 0 1
MLJ / VV APRIL 27 1COCK ULUTAN SA MORONG RIZAL DR. DING JOSE / V. VALDEZ / CD 0 - 1 - 0 1
MONCADA OTB BENITO E. AQUINO / KEVIN DIMAYUGA 0 - 0 - 1 1
MS GF TIMBAO MARCO SISON 1 - 0 - 0 1
PAX BLUECHIPS PAPABOY 1 PAX.C/ATTY MARCAIDA/REMCAR 0 - 1 - 0 1
PAX BLUECHIPS PAPABOY 2 PAX.C/ATTY MARCAIDA/REMCAR 0 - 0 - 1 1
PONGGO RONNIE REYES 0 - 0 - 1 1
PUTING BATO RUEL MARTIN 0 - 1 - 0 1
RISE UP CESAR TAN 0 - 0 - 1 1
SUERTES GAMEFARM/HARDROCK/REDLAKES/PLB GF MARLON RECTO/GILBERT CASTILLO/ENGR. DENNIS MUNES/PERCY BURGOS 1 - 0 - 0 1
SW KOKOK ALAN LAUREANO / TED TAN 0 - 1 - 0 1
TAMPALASAN LEO HERNANDEZ 0 - 0 - 1 1
THE RED SAINT J SANTA CRUZ 0 - 1 - 0 1
TR ORAGON CAMP TENG RANOLA 0 - 1 - 0 1
TRAJAN MOHAWK ALFER SILVERIO / ALLAN MORENO 1 - 0 - 0 1
TRB. JSA. JAILBIRD / STA BARBARA JUN BENEDICTO 0 - 0 - 1 1
TRIGUN MUHANDIS ENGR RUEL LIZARDA 0 - 1 - 0 1
TRIPLE B BOY MONTANO 0 - 1 - 0 1
VIVA ESPANA BABY CANILLAS 1 - 0 - 0 1
WRS / RNC RENE SANTOS AND RENZ CASTRO 0 - 0 - 1 1
BOYONG BOY MONTANO 0.5 - 0 - 0 0.5
GURO (EL MAESTRO) JESSIE ESTRADA/DENNIS RAZON/TEDDY DELA ROSA/ABNER VERGARA/EMIL NAVARRO 0 - 0 - 0.5 0.5
HARD HITTER ANDY REYES 0 - 0 - 0.5 0.5
J.U GAMEFARM JUN BALATBAT 0 - 0 - 0.5 0.5
LAKAY 2 JHUN CASTILLEJOS / RP 0.5 - 0 - 0 0.5
MOST TRUSTED JMC TECSON FARM 0.5 - 0 - 0 0.5
TOP OF THE LINE 1 BORGY ZOLETA 0 - 0 - 0.5 0.5
A & J KULIT ANGEL SIERRA / JOSEPH NOCON 0 - 0 - 0 0
ANCAC COMMODORE ANDREW AND ANDY CACNIO 0 - 0 - 0
AVIVA 1 ALBERT LIM / JUN ROXAS 0 - 0 - 0 0
BAGONG BUHAY COL. KATY KATIGBAK 0 - 0 - 0 0
BATCH 26 EDWIN PAGLINAWAN 0 - 0 - 0 0
BULUBIGAON JOEMAR PALOMARIA 0 - 0 - 0 0
BVC BARNEY BERNARD V. CRUZ 0 - 0 - 0 0
D & G BLACKMAMBA BD / PG 0 - 0 - 0 0
DARPY GAMEFARM DARYL LIM 0 - 0 - 0 0
GEMINI DENHA 1 JANSON LEE 0 - 0 - 0 0
GOLDENKING HENRY PAJARDO / DANTE M 0 - 0 - 0 0
GOLDENWINGS NM NOLI MONARES 0 - 0 - 0 0
JK BROS. HILLTOP JK ESPIRITU / FLORIZEN BELEN 0 - - 0 0
LAKAY 1 JHUN CASTILLEJOS / RP 0 - 0 - 0 0
LIVEWIRE 888 JAP GAGALAC / CLA SALAZAR 0 - 0 - 0 0
LIVEWIRE MICROBUGS CLA SALAZAR / JAP GAGALAC 0 - 0 - 0 0
MASTER JORDAN 2 JORDAN PIPOY JOSE - 0 - 0 0
PRETTY LASHES IMUS CJ VILLANUEVA 0 - 0 - 0 0
R.C PURPLE WARRIORS CHRISTOPHER SIOSON / REY CANEDO 0 - 0 - 0 0
RAMLYN & JOJO CAA 0 - 0 - 0 0
REDBULL STRADALE ATTY CARLOS TUMPALAN 0 - 0 - 0 0
RM COMBINE RUEL CUERPO / MARK GONZALES 0 - 0 - 0 0
RSM FLASH BOMBA ANTIPOLO 2 REY MORLA 0 - 0 - 0 0
SB JELO JOSED OCA 0 - 0 - 0 0
SIKAT NG ARAW JUN OLIVEROS / CHARLIE C. - 0 - 0 0
THE BIG BANG VICTOR JOSHUA GREGORIO 0 - 0 - 0 0
VIVA ESPANA 1 BABY CANILLAS 0 - 0 - 0 0
WHITE DE DASMA ATTY. ROME / ENGR. FRANI 0 - 0 - 0 0

UNDER CONSTRUCTION

Match Sheet is Not Available this time

  • Days

  • Hours

  • Minutes

  • Seconds

MATCH SHEET

NO
RED
VS
WHITE
RESULT
ENTRY NAME
WT
WB
WB
ENTRY NAME
WT
1
ARTIKULO UNO
JEROLD TAROG / P. IGNACIO
2020
1 - 0
JCB GF GENSAN
BLACK JACK
BAUTISTA BROS.
2035
2
FAJA GRIFFINS 2
GREY
FERNANDO VICENCIO III / VIC FRANCISCO JR
2260
0 - 1
MS GF TIMBAO 1
MARCO SISON
2275
3
VELOX PEDES / PASMADO
WHITE KELSO
RCM / DARYL BROSOTO / MENDOZA / LUDIVINO / ONA BROTHERS
1980
0 - 1
ITULOY NATIN
ENG SANTIAGO ALEXANDER MOSCA / LONGHAIR
1995
4
FARM VIEW STOCK FARM 1
EDGAR GO
2130
1 - 0
DILAW NA BUWAN
JOEMARIE HIDALGO
2125
5
QUEEN YNEL
JEFFREY BANTUGAN / ZALDY PADILLA
2050
0 - 1
AAA 2575
NB FRANI
2050
6
CGP LEGACY / SAP STRIKERS
KEARNY WHITE HACKEL
ENGR. CARMELO PANONCILLO / GIE BORABIEN
2215
0.5 - 0.5
MOUNTAIN LORDS SILANG
TEDDY DITCHELLA
2235
7
EXAMINE YOUR CONSCIENCE
RADU GF / ERIC DUMAS
2275
0 - 1
TRB JSA. STA. BARBARA / CUPANG
JUN BENEDICTO
2290
8
REDBULL
ATTY CARLOS TUMPALAN
2180
1 - 0
MAVERICK
DMB
2185
9
SALDUA BROTHERS
RGL
RCM / SALDUA BRO / ABET SALDUA
2260
0 - 1
BUCAL THUNDERBEE
ATTY. ART DE CASTRO
2260
10
VIRJUN
DOM
ATTY. VIRGILIO MANGUERA
2395
0 - 1
UNANG APO
EMIL SAN JUAN
2390
11
RGM ST. BERNADETTE
RODERICK MAGPNTAY
1890
0 - 1
POWER JHEM
MAR ALVIN BALINGIT
1900
12
MIGHTY GF SIKATUNA
BOBBIE AND GIL
2190
0 - 1
ALAGANG BUKID GF
GERALDO MALINIT
2195
13
BAD HABIT
JG LAPEZ
1850
1 - 0
LION KING
SWEATER
LEO VALENCIANO
1850
14
KINAMBUD
BONG VALLE
2045
1 - 0
MAN OF STEEL 1
DOCTOR SACDALAN
2020
15
VELOCITY FARM
MATT AL
2090
0 - 1
NAF BM SAN ILDEFONSO
ATO VILAR / NELSON ACSAY
2100
16
TRB JSA. STA. BARBARA / CUPANG
JUN BENEDICTO
2060
0 - 1
QUEEN YNEL
JEFFREY BANTUGAN / ZALDY PADILLA
2070
17
MOUNTAIN LORDS SILANG
TEDDY DITCHELLA
1930
0 - 1
MS GF TIMBAO 1
MARCO SISON
1935
18
JCB GF GENSAN
PARADISE RED
BAUTISTA BROS.
2040
1 - 0
AAA 2575
NB FRANI
2050
19
BUCAL THUNDERBEE
ATTY. ART DE CASTRO
2075
0 - 1
ARTIKULO UNO
JEROLD TAROG / P. IGNACIO
2080
20
UNANG APO
EMIL SAN JUAN
2300
1 - 0
FAJA GRIFFINS 2
HATCH
FERNANDO VICENCIO III / VIC FRANCISCO JR
2310
21
VELOX PEDES / PASMADO
GILMORE HATCH
RCM / DARYL BROSOTO / MENDOZA / LUDIVINO / ONA BROTHERS
2340
0 - 1
REDBULL
ATTY CARLOS TUMPALAN
2335
22
FARM VIEW STOCK FARM 1
EDGAR GO
2240
0 - 1
CGP LEGACY / SAP STRIKERS
JAW BREAKER
ENGR. CARMELO PANONCILLO / GIE BORABIEN
2220
23
MOUNTAIN LORDS SILANG
TEDDY DITCHELLA
2145
0 - 1
ITULOY NATIN
ENG SANTIAGO ALEXANDER MOSCA / LONGHAIR
2145
24
DILAW NA BUWAN
JOEMARIE HIDALGO
1975
1 - 0
KINAMBUD
BONG VALLE
1980
25
SALDUA BROTHERS
DOM
RCM / SALDUA BRO / ABET SALDUA
2150
1 - 0
EXAMINE YOUR CONSCIENCE
RADU GF / ERIC DUMAS
2155
26
POWER JHEM
MAR ALVIN BALINGIT
1970
1 - 0
MAVERICK
DMB
1970
27
BAD HABIT
JG LAPEZ
2400
0 - 1
VIRJUN
DOM
ATTY. VIRGILIO MANGUERA
2400
28
VELOCITY FARM
MATT AL
1935
1 - 0
RGM ST. BERNADETTE
RODERICK MAGPNTAY
1940
29
MIGHTY GF SIKATUNA
BOBBIE AND GIL
2165
0 - 1
FARM VIEW STOCK FARM 1
EDGAR GO
2165
30
ALAGANG BUKID GF
GERALDO MALINIT
2255
1 - 0
NAF BM SAN ILDEFONSO
ATO VILAR / NELSON ACSAY
2240
31
LION KING
KELSO
LEO VALENCIANO
2000
0.5 - 0.5
VELOX PEDES / PASMADO
RWL
RCM / DARYL BROSOTO / MENDOZA / LUDIVINO / ONA BROTHERS
2000
32
JCB GF GENSAN
PARADISE RED
BAUTISTA BROS.
2030
1 - 0
MAN OF STEEL 1
DOCTOR SACDALAN
2020
33
ARTIKULO UNO
JEROLD TAROG / P. IGNACIO
1920
0 - 1
POWER JHEM
MAR ALVIN BALINGIT
1930
34
AAA 2575
NB FRANI
2180
0 - 1
MS GF TIMBAO 1
MARCO SISON
2180
35
ITULOY NATIN
ENG SANTIAGO ALEXANDER MOSCA / LONGHAIR
2145
0 - 1
DILAW NA BUWAN
JOEMARIE HIDALGO
2145
36
FAJA GRIFFINS 2
KELSO
FERNANDO VICENCIO III / VIC FRANCISCO JR
2160
0 - 1
SALDUA BROTHERS
RWL
RCM / SALDUA BRO / ABET SALDUA
2160
37
RGM ST. BERNADETTE
RODERICK MAGPNTAY
1960
-
QUEEN YNEL
JEFFREY BANTUGAN / ZALDY PADILLA
1960
38
CGP LEGACY / SAP STRIKERS
KEARNY WHITE HACKEL
ENGR. CARMELO PANONCILLO / GIE BORABIEN
2110
0 - 1
MIGHTY GF SIKATUNA
BOBBIE AND GIL
2110
39
MOUNTAIN LORDS SILANG
TEDDY DITCHELLA
2020
0 - 1
VELOCITY FARM
MATT AL
2020
40
JCB GF GENSAN
PARADISE RED
BAUTISTA BROS.
2070
0.5 - 0.5
TRB JSA. STA. BARBARA / CUPANG
JUN BENEDICTO
2060
41
ALAGANG BUKID GF
GERALDO MALINIT
2235
0.5 - 0.5
REDBULL
ATTY CARLOS TUMPALAN
2215
42
LION KING
KELSO
LEO VALENCIANO
1940
0 - 1
MAVERICK
DMB
1955
43
ITULOY NATIN
ENG SANTIAGO ALEXANDER MOSCA / LONGHAIR
1975
0 - 1
EXAMINE YOUR CONSCIENCE
RADU GF / ERIC DUMAS
1975
44
BUCAL THUNDERBEE
ATTY. ART DE CASTRO
2105
0 - 1
KINAMBUD
BONG VALLE
2105
45
SALDUA BROTHERS
MELSIMS HATCH
RCM / SALDUA BRO / ABET SALDUA
2400
1 - 0
VIRJUN
DOM
ATTY. VIRGILIO MANGUERA
2400
46
FARM VIEW STOCK FARM 1
EDGAR GO
2205
1 - 0
UNANG APO
EMIL SAN JUAN
2200
47
QUEEN YNEL
JEFFREY BANTUGAN / ZALDY PADILLA
1855
1 - 0
POWER JHEM
MAR ALVIN BALINGIT
1870
48
MAN OF STEEL 1
DOCTOR SACDALAN
2020
0 - 1
MS GF TIMBAO 1
MARCO SISON
2030
49
NAF BM SAN ILDEFONSO
ATO VILAR / NELSON ACSAY
2210
1 - 0
FAJA GRIFFINS 2
HATCH
FERNANDO VICENCIO III / VIC FRANCISCO JR
2210
50
BAD HABIT
JG LAPEZ
2350
0 - 1
VELOX PEDES / PASMADO
GILMORE HATCH
RCM / DARYL BROSOTO / MENDOZA / LUDIVINO / ONA BROTHERS
2360
51
AAA 2575
NB FRANI
1910
1 - 0
RGM ST. BERNADETTE
RODERICK MAGPNTAY
1920
52
REDBULL
ATTY CARLOS TUMPALAN
2190
0 - 1
CGP LEGACY / SAP STRIKERS
YELLOW LEGGED JAW BREAKER
ENGR. CARMELO PANONCILLO / GIE BORABIEN
2185
53
MAN OF STEEL 1
DOCTOR SACDALAN
2000
1 - 0
ARTIKULO UNO
JEROLD TAROG / P. IGNACIO
1980
54
NAF BM SAN ILDEFONSO
ATO VILAR / NELSON ACSAY
1850
1 - 0
QUEEN YNEL
JEFFREY BANTUGAN / ZALDY PADILLA
1855
55
EXAMINE YOUR CONSCIENCE
RADU GF / ERIC DUMAS
2210
1 - 0
DILAW NA BUWAN
JOEMARIE HIDALGO
2215
56
LION KING
KELSO
LEO VALENCIANO
2100
0 - 1
MOUNTAIN LORDS SILANG
TEDDY DITCHELLA
2095
57
TRB JSA. STA. BARBARA / CUPANG
JUN BENEDICTO
2155
0 - 1
BAD HABIT
JG LAPEZ
2155
58
MAVERICK
DMB
2090
0 - 1
BUCAL THUNDERBEE
ATTY. ART DE CASTRO
2080
59
VIRJUN
DOM
ATTY. VIRGILIO MANGUERA
2335
1 - 0
ALAGANG BUKID GF
GERALDO MALINIT
2315
60
UNANG APO
EMIL SAN JUAN
2100
0.5 - 0.5
VELOCITY FARM
MATT AL
2095
61
KINAMBUD
BONG VALLE
2170
0 - 1
MIGHTY GF SIKATUNA
BOBBIE AND GIL
2170