SCORE SHEET

ENTRY NAME BREEDER NAME
POINTS
TOTAL
362 JCD MASILAG CHARLY AZUCENA 1 - 1 2
777 GARROTTE.COM MR. DARWIN TORRES 1 - 1 2
A & M / HOWARD FUNTASTIC RAMON VILLANUEVA 1 - 1 2
A & M BRGY DELA PAZ 2 ARNIE TEVES / MONET LAO 1 - 1 2
ABB GAMEFARM 2 ADIONG BORJA 1 - 1 2
AC TRIPPLE A - 2 MARLON MATIAS / JOVITO JAMELANO 1 - 1 2
AOW/UCBL EDWIN BUENO 1 - 1 2
ARLO TONETE LOZURIAGA 1 - 1 2
BABY FACE JONJON CANO 1 - 1 2
BALIGO ROSARIO SULPICIO CANARIAS 1 - 1 2
BASANG CACTUS BALINGAN BROTHERS 1 - 1 2
BATANG SUTIL 1 ALEXANDER MOSCA / LONGHAIR 1 - 1 2
BATCH 65!!! ENGR. JUN SEVILLA 1 - 1 2
BIG R DRAGON BLADE BUDDY ROBRIGADO 1 - 1 2
BLUE AQUARIUS 1 FRANCIS GABUDAO 1 - 1 2
BLUE AQUARIUS 2 FRANCIS GABUDAO 1 - 1 2
BM TWOGEESE ATO VILAR / JMC 1 - 1 2
BUENAS DIAS AMDG PETE / MIKE / ARCH PETER BUENDIA 1 - 1 2
C AND M 4 EVER GF CEZAR / HERBERT TANAQUIN 1 - 1 2
CAT STINGER JSC / DADDY A 1 - 1 2
CUELAZ GF DL / JC 1 - 1 2
DIANA GOLDBAR SPEED FORCE BUKIDNON ANTONIO ALERIA 1 - 1 2
DIMASALANG 4 KAT TIRONA 1 - 1 2
DIMASALANG 5 KAT TIRONA 1 - 1 2
EARNSHAW TEDDY DITHELLA / ROX ANGELES 1 - 1 2
EARNSHAW 1 TEDDY DITHELLA / ROX ANGELES 1 - 1 2
FOMCC - 5 BULLSTAG APR 23-30 SW 31 SILVER WIND 1 - 1 2
GEMINI DENHA 1 JANSOY LEE 1 - 1 2
GEMINI DENHA 2 JANSOY LEE 1 - 1 2
GOLDEN WINGS WARRIOR 1 SOFEO DANO 1 - 1 2
GREEN ARCHER DR. R. FULGENCIO 1 - 1 2
GREENGOLD UNO ROD ADVINCULA / REY BRIONES 1 - 1 2
JCAR COMBINE JUN LABACO 1 - 1 2
KABADO SA SUGAL JG LAPEZ 1 - 1 2
KAI BOSS NINO JUN SOSA / EDWIN PEREY 1 - 1 2
KATY KATY KATIGBAK 1 - 1 2
KOBE BRYANT LOMI HAUS AMBER / RUEL MONTALES 1 - 1 2
LIPA FARMS 1 ATTY. LUCIEN SAYUNO 1 - 1 2
LJVET 888 AG BANNATIRAN ARIEL GARCIA/DOC JOJO PAVIA/JAKE VILLANUEVA 1 - 1 2
LUCKY 4C FARM 2 RUBEN RABUTIN / DINDO RIVERA 1 - 1 2
LUCKY 4C- 3 RUBEN RABUTIN / DINDO RIVERA 1 - 1 2
LUCKY 4C- 4 RUBEN RABUTIN / DINDO RIVERA 1 - 1 2
MAJESTIC GAMEFARM PHILIP NERI 1 - 1 2
MIDROC ROBERTO PARAGAS / KEVIN DIMAYUGA 1 - 1 2
MM & SONS SAN VICENTE SANDRO P CASTRILLO / MARWIN EIGGENMAN 1 - 1 2
MONARCH GF ATTY. FELIX GATCHALIAN 1 - 1 2
MONCADA OTB / ALVINDIA FARM BEA / FTM / KEVIN DIMAYUGA 1 - 1 2
MS GF TIMBAO MARCO SISON 1 - 1 2
MS GF TIMBAO 1 MARCO SISON 1 - 1 2
NOEL 337 / KILL THEM ALL NOEL LEE / JAIME LEE / DEXTER LONGNO 1 - 1 2
OLD SPIDER SOFEO DANO 1 - 1 2
PLB GF/REDLAKES/HARDROCK GMC/SUERTES - 1 ENGR. DENNIS/NUNEZ/PERCY BURGOS/GILBERT CASTILLO/MARLON RECTO 1 - 1 2
POWER JHEM 1 MAR ALVIN BALINGIT 1 - 1 2
R2J AREZA DANNY AREZA / RANDY RABARA 1 - 1 2
RABATITAT ALL STARS BOBBIT PLES 1 - 1 2
RAPTOR 2 JACOB / ICHI PAJARA 1 - 1 2
RB JOSEF RG BANDARLIPE 1 - 1 2
RB WOODPECKER ROBERT BANARLIPE 1 - 1 2
REDBULL A ATTY. CARLOS TUMPALAN 1 - 1 2
REDBULL B ATTY. CARLOS TUMPALAN 1 - 1 2
RGM RODERICK MAGPANTAY 1 - 1 2
RISE UP - C CESAR TAN 1 - 1 2
RJADINE IYA 1 RJ / CJ VILLANUEVA 1 - 1 2
RMMR 2 RICHIE ROBES 1 - 1 2
RSM FLASH BOMBA ANTIPOLO 4 REY MORLA 1 - 1 2
RSM FLASHBOMBA ANTIPOLO 1 REY MORLA 1 - 1 2
SANBARTOLOME PEL / JUN LABACO / BAYSAN 1 - 1 2
SAP STRIKER GIE BORABIEN 1 - 1 2
SINAGTALA - A AMBOY / EDWIN TAN 1 - 1 2
SUERTES GF / HARDROCK GMC / REDLAKES / PLB GF'S MARLON RECTO / GILBERT CASTILLO / ENGR. D. NUNEZ / P. BURGOS 1 - 1 2
SUPERBADS B BADONG BALLADARES 1 - 1 2
TF CMC ROMEGA 1 ROMER GOZO / CESAR CALVO 1 - 1 2
THE BIG BANG B VICTOR JOSHUA GREGORIO 1 - 1 2
TRIGUN G BORABIEN/E. DIAMANTE/G. CASTILLO/D. GACUTAN/G.CASTILLO/RUEL LIZARDA 1 - 1 2
VRL GAMEFARM VER LONTOC 1 - 1 2
WHITE ROCK - 2 VIRGILIO H. MARTIN 1 - 1 2
WSC MAY 27 - JUNE 2 ARANETA JLA / CD 1 - 1 2
A & M BRGY DELA PAZ 1 ARNIE TEVES / MONET LAO 0.5 - 1 1.5
A - WIN 2 FERNANDO VICENVIO III / VIC FRANCISCO JR 0.5 - 1 1.5
ANITO 1 DON MAURO R. PRIETO 1 - 0.5 1.5
DARPY 2 DARRYL ANDREW LIM 0.5 - 1 1.5
EVF BULALAKAW BAGWIS G.F / APO N. HAMOG ENGR. EUGEN FAJARDO / VENER FAJARDO 1 - 0.5 1.5
GOD OF WAR GEORGE F. SERRANO 1 - 0.5 1.5
IBM GF ENGR. RENE MORALITA 1 - 0.5 1.5
JCB GF GENSAN BAUTISTA BROS 1 - 0.5 1.5
JL CHRYSTALE GAME FARM NOEL LEE / JAIME LEE / DEXTER LONGNO 1 - 0.5 1.5
R2J JRAB VILLALEON J & R RABARA / LEONEL VILLARIN 0.5 - 1 1.5
SB JELO 2 JOSED OCA 1 - 0.5 1.5
ST. NICHOLAS HAELIYA NICK MAMARIL 0.5 - 1 1.5
SUPER VITAMINA BEBOT TAN 0.5 - 1 1.5
T. R. TITO REYES 0.5 - 1 1.5
TATA REY DOS REY BRIONES 1 - 0.5 1.5
1B CALACHUCHI-1 JUAN PAULO RAMOS 0 - 1 1
:) EMILIO CHITO POLINTAN 1 - 0 1
A - WIN 1 FERNANDO VICENVIO III / VIC FRANCISCO JR 0 - 1 1
ABB GAMEFARM 1 ADIONG BORJA 1 - 0 1
AC TRIPPLE A - 1 MARLON MATIAS / JOVITO JAMELANO 1 - 0 1
ALAS AT REYNA ZALDY BERROYA PADILLA 0 - 1 1
ALLCAN LALOY ALLAN CANTAL AND LALOY 0 - 1 1
AMCO / JAYCO / ALLCAN CELSO PANCHO 0 - 1 1
ANITO 3 DON MAURO R. PRIETO 0 - 1 1
BB BOTONG HENRY CHUA / REYNALDO FERRER / JAYSON SORDAN 1 - 0 1
BIG R BUDDY ROBRIGADO 0 - 1 1
BIG R FARM BUDDY ROBRIGADO 1 - 0 1
BIG R FURY BUDDY ROBRIGADO 0 - 1 1
BILIS AT LAKAS GF FELIX M PUNZALAN JR 1 - 0 1
BLACK DRAGON MANUEL SY / BEBOT TAN 0 - 1 1
BLUE RAPTOR MAYA FRITZ / MIKE / ROMEL / ATTY BOGS 0 - 1 1
BOKAL SA PUSO JESSIE DE VEYRA 0 - 1 1
CALEB GF/V-KOOL WEST AVE CLARK CALICDAN/RUSSEL BALOY/MARIO ALVAREZ 0 - 1 1
CASEY GAMEFARM EZI MANLOLOYO / APOL ARDINA / RIAN RAPILLA 1 - 0 1
CELAS RICE MILL BOY MONTANO 1 - 0 1
CHARLIZE AND KEIRA TONY HERNANDEZ 0 - 1 1
D & G BLACKMAMBA BD / PG 0 - 1 1
D CAPTAIN 1 CAPT. RAUL PANIZAL 0 - 1 1
D CAPTAIN 2 CAPT. RAUL PANIZAL/CAPT. N. DESALES 0 - 1 1
DARPY DARRYL ANDREW LIM 1 - 0 1
DEVIL DUST WEGF 1 JULVIN 1 - 0 1
DEVIL DUST WEGF 2 JULVIN 0 - 1 1
DIANA GOLDBAR LIBMANAN CAMSUR ANTONIO ALERIA 0 - 1 1
DIMASALANG 3 KAT TIRONA 1 - 0 1
DIMASALANG 6 KAT TIRONA 1 - 0 1
DIMASALANG 7 KAT TIRONA 0 - 1 1
DOUBLE B WARRIOR BERNARDO BIALA 1 - 0 1
EFBEES TRIGUN FERDIE BANAAG / RUEL LIZARDA 1 - 0 1
EL NIDO GAMEFARM DICKY LIM 0 - 1 1
ESJ-4K GF EMIL / DARYLL - 1 1
FDG CUYAPO ROCKY RABINO / FIDEL DE GUZMAN 0.5 - 0.5 1
FFG ARCHERS ATTY. FELIX GATCHALIAN 0 - 1 1
FOMCC - 5 BULLSTAG APR 23-30 SW 32 SILVER WIND 1 - 0 1
FOMCC 5 BULLSTAG APR 23-27 JAILBIRD JDR JEBE GAYANELO 0 - 1 1
FRANCO MATEO TATO DIMAYUGA 0 - 1 1
G.A 5050 ENGR. NERIO FRANI 0 - 1 1
GEMINI DENHA BMEG INTEGRA 1 JANSOY LEE 0 - 1 1
GLORY FARM AVON / REMCAR 1 - 0 1
GOLDENKING HENRY FAJARDO / DANTE M 1 - 0 1
GOLDENKING / DSM SAN PABLO HENRY FAJARDO / DANTE M 1 - 0 1
GREEN MONARCH 2 ATTY. FELIX GATCHALIAN 1 - 0 1
GREENGOLD DOS ROD ADVINCULA / REY BRIONES 0 - 1 1
GS SENOR / AKO BISAYA 1 BARRY CRISOSTOMO/MICHAEL SABLAN/ED GALVE 0 - 1 1
GS SENOR / AKO BISAYA 2 BARRY CRISOSTOMO/MICHAEL SABLAN/ED GALVE 1 - 0 1
HARDROCK GMC / SUERTES / REDLAKES / PLB GF'S GILBERT CASTRILLO / MARLON RECTO / ENGR. D. NUNEZ / P. BURGOS 1 - 0 1
HGM GAMEFARM HECTOR MAGPANTAY 1 - 0 1
HGM HI-ACTION HECTOR MAGPANTAY 0 - 1 1
ILOCANOS 2 RENE SANTOS / RENZ CASTRO 0 - 1 1
J.C.O JIMMY CASTRO OLALIA 1 - 0 1
J.C.O 1 JIMMY CASTRO OLALIA/ ATTY. ART DE CASTRO 0 - 1 1
J.C.O. / THUNDER BEE 1 JIMMY CASTRO OLALIA/ATTY ART DE CASTRO 1 - 0 1
JAILBIRD - FOMCC 5 BULLSTAG APR 23-27 JEBE GAYANELO 0 - 1 1
JAILBIRD FOMCC BULLSTAG JEBE GAYANELO 1 - 0 1
JAYCO / AMCO / ALLCAN CELSO PANCHO 0 - 1 1
JEFF N GINA TIRSO RAMOS 0 - 1 1
JONASHUA 1 JESSIE ESTRADA 0 - 1 1
KALIKASAN 1 GIL J. NICOLAS JR. 1 - 0 1
KALIKASAN 2 GIL J. NICOLAS JR. 1 - 0 1
KCCK VR MAKNAT RJP - 1 KIT SENGKO / VIRGILIO V RAPE 1 - 0 1
KINAMBUD BONG VALLE 0 - 1 1
KISAP MATA BOY MONTANO 1 - 0 1
LEO LYN DIANA GOLDBAR ANTONIO ALERIA / BOSS LEO 0 - 1 1
LEON JP MEDINA 1 - 0 1
LUCKY 4C FARM 1 RUBEN RABUTIN / DINDO RIVERA 0.5 - 0.5 1
LUCKY DIA / MAN OF STEEL 2 ANTERO ZARASPE 1 - 0 1
LUCKY DIA DARIA 1 ANTERO / IVAN ZARASPE 1 - 0 1
LUCKY DIA DARIA 2 ANTERO / IVAN ZARASPE 1 - 0 1
M4 CBC 2 J. SAPANGHILA 0 - 1 1
MAMALA EMIL SAN JUAN 0 - 1 1
MC BUKAL GAMEFARM MANNY CASTILLO / ATTY DE CASTRO 1 - 0 1
MEGA VISION ATTY. MANNY GRAGASIN 0 - 1 1
MIGHTY TAGKAWAYAN BOBIE AND GIL 0 - 1 1
MUHANDIS G BORABIEN/E. DIAMANTE/G. CASTILLO/D. GACUTAN/G.CASTILLO/RUEL LIZARDA 0 - 1 1
NINO RICO NINO LORENZO TOBIANO / RICO FLORES 0 - 1 1
NINO RICO 1 NINO LORENZO TOBIANO / RICO FLORES 1 - 0 1
PAPALO EMIL SAN JUAN 0.5 - 0.5 1
PARATUT 3RDY LUIS YUSI 1 - 0 1
PARATUT 3RDY AMARAH @ 3 LUIS YUSI 0 - 1 1
PLB GF/REDLAKES/HARDROCK GMC/SUERTES - 2 ENGR. DENNIS/NUNEZ/PERCY BURGOS/GILBERT CASTILLO/MARLON RECTO 0 - 1 1
R2J JRAB J & R RABARA 1 - 0 1
RAM GURKHAS ANGELO MALIG 0 - 1 1
RAPID FIRE 1 J. JAYME 0 - 1 1
RAPTOR 1 JACOB / ICHI PAJARA 0 - 1 1
REDBULL ATTY. CARLOS TUMPALAN 1 - 0 1
REDBULL STRADALE 1 ATTY. CARLOS TUMPALAN 1 - 0 1
REDBULL STRADALE 2 ATTY. CARLOS TUMPALAN 1 - 0 1
RENO MONCHING MEDALLA + ROLAND BALIAO 1 - 0 1
RENO (2) MONCHING MEDALLA + RPB 1 - 0 1
RISE UP - A CESAR TAN 1 - 1
RJP VR MAKNAT KCCK - 2 VIRGILIO V RAPE 0 - 1 1
RMMR 1 RICHIE ROBES 0 - 1 1
ROYAL BLOOD DICKY LIM 1 - 0 1
RP SILANG YURI RHELLIE PALUMPON 1 - 0 1
RSM FLASH BOMBA ANTIPOLO 3 REY MORLA 0 - 1 1
RSM FLASHBOMBA ANTIPOLO 2 REY MORLA 1 - 0 1
SALAMAT PONTOON / HORUS PREBIOTIC RUSSEL BALOY / CLARK CALICDAN / R. MALONZO 1 - 0 1
SAM WARRIOR 1 NEMESIO S. UGADDAN 1 - 0 1
SAM WARRIOR 2 NEMESIO S. UGADDAN 0 - 1 1
SAN JUAN SMACK DOWN ARVEY MORELOS / ORHN MORELOS 0 - 1 1
SB JELO 1 JOSED OCA 0 - 1 1
SEBASTIANO XAVIERE TATO DIMAYUGA 1 - 0 1
SHIER GF REMAR DE LEON / REMCAR 0 - 1 1
SINGLE STROKE BOBIE AND GIL 0 - 1 1
SINIOR - 1 LET MONTANO 0 - 1 1
SPEED & POWER GF FELIX M PUNZALAN JR 0 - 1 1
SUERTES GF / REDLAKES / HARDROCK GMC / PLB GAMEFARM MARLON RECT / ENGR. DENNIS NUNEZ / GILBERT CASTRILLO / PERCY BURGOS 0 - 1 1
SUPER BLUE BLOOD MOON GEORGE F. SERRANO 1 - 0 1
SUPERKYLE RUEL CANTINA / JOHN MILLER 0 - 1 1
T.R. / D. PANINGIT TITO REYES 0 - 1 1
T.R. / L.B. PANINGIT TITO REYES 0 - 1 1
TALAGA REYMAR SAYSON 1 - 0 1
TATA REY UNO REY BRIONES 1 - 0 1
TF CMC ROMEGA 2 ROMER GOZO / CESAR CALVO 1 - 0 1
THE BIG BANG A VICTOR JOSHUA GREGORIO 0 - 1 1
THE BUTCHER 1 NHELVIN HENAVE 0 - 1 1
TIGER SHARK DDDDDDENGR. CELSO A. SALAZAR 1 - 0 1
TOP OF THE LINE 1 BORGY ZOLETA 0 - 1 1
TOP OF THE LINE 2 BORGY ZOLETA 0 - 1 1
TOP OF THE LINE 3 BORGY ZOLETA 0 - 1 1
TOP OF THE LINE 5 BORGY ZOLETA 1 - 0 1
TUKLAW SAKSAK SALAG 0 - 1 1
USUAL SUSPECT/HORUS CARBO LOAD RUSSEL BALOY/R. MALONZO/ ATTY. FERNANDEZ 1 - 0 1
WESTSPRING POLARIS MICA CAPT. DE SALES 0 - 1 1
WHITE ROCK - 1 VIRGILIO H. MARTIN 1 - 0 1
WOOLOOMOOLOO 1 JMC TECSON FARM 0 - 1 1
WYNERCA ERWIN DIAMANTE 0 - 1 1
ALLCAN SALVAHE ALLAN CANTAL AND LALOY 0 - 0.5 0.5
BUENAS DIAS TWBDL PETE / MIKE / ARCH PETER BUENDIA 0 - 0.5 0.5
BULACAN BOULDER M. RONCESVALLES / PAUL GARCIA 0 - 0.5 0.5
CNP SKCS GF CRIS N. PEREA 0 - 0.5 0.5
DIMASALANG 1 KAT TIRONA 0.5 - 0 0.5
J.C.O. / THUNDER BEE JIMMY CASTRO OLALIA / ATTY ART DE CASTRO 0 - 0 - 0.5 - 0 0.5
JONASHUA DR. JESSIE ESTRADA 0 - 0.5 0.5
KALIWETE RAFFY ZAIDE 0 - 0.5 0.5
KATRINA ANG ANGEL KO BONG SERRANO / TENG RANOLA 0 - 0.5 0.5
LUCKY DIA / MAN OF STEEL 1 ANTERO ZARASPE 0.5 - 0 0.5
M4 CBC 1 J. SAPANGHILA 0 - 0.5 0.5
PURPLE HAZE DADDY A 0 - 0.5 0.5
RJADINE IYA RJ / CJ VILLANUEVA 0.5 - 0 0.5
RS-RD 1 RICKY SOLATORIO / ROBIN DY 0 - 0.5 0.5
SALDUA BROTHERS DARYL BROSOTO / ABET SALDUA / SALDUA BROS. 0.5 - 0 0.5
SIKAT NG ARAW JUN OLIVEROS 0.5 - 0 0.5
SINAGTALA - MG AMBOY / EDWIN TAN 0 - 0.5 0.5
ST. NICHOLAS-HYPER B12 NICK MAMARIL / NJ 0.5 - 0 0.5
UNICAHIJA 2 JOEL OCSENA 0 - 0.5 0.5
1B CALACHUCHI-2 JUAN PAULO RAMOS 0 - 0 0
:) SMILEY CHITO POLINTAN 0 - 0 0
A & M / LUCKY STRIKE RAMON VILLANUEVA 0 - 0 0
ALLFISH 1 HONEY YU 0 - 0 0
ALLFISH 2 HONEY YU 0 - 0 0
ANGAS NG BATANGAS DINO MARIVIC 0 - 0 0
ANITO 2 DON MAURO R. PRIETO 0 - 0 0
ANITO 4 DON MAURO R. PRIETO 0 - 0 0
BATANG DAGATAN ONNIE TAN 0 - 0 0
BATANG SUTIL 2 ALEXANDER MOSCA / LONGHAIR 0 - 0 0
BIG R FARM 2 BUDDY ROBRIGADO 0 - 0 0
BLACKHAWK MANUEL SY / DR. MANONGAS 0 - 0 0
BOYS OF THE SEA ONNIE TAN 0 - 0 0
BUDONG 888 WENE ROMANO JR 0 - 0 0
CALEB GF CLARK O. CALICDAN / MARIO M. ALVAREZ 0 - 0 0
DABOY DAVID YTIENZA 0 - 0 0
DIAMOND GF ERWIN DIAMANTE 0 - 0 0
DIMASALANG 2 KAT TIRONA 0 - 0 0
EFBEES GLIMMER TRIGUN FERDIE BANAAG / RUEL LIZARDA 0 - 0 0
FORTUNA TOTO LOCSIN 0 - 0 0
GARANTISADO JMC TECSON FARM 0 - 0 0
GEMINI DENHA BMEG INTEGRA 2 JANSOY LEE 0 - 0 0
GOLDEN WINGS WARRIOR 2 SOFEO DANO 0 - 0 0
GOLDENWINGS UK NOLI MONARES 0 - 0 0
GREEN MONARCH 1 ATTY. FELIX GATCHALIAN 0 - 0 0
GREEN PIKE BAUTISTA BROS 0 - 0 0
GREENGOLD RB 1 ROD ADVINCULA AND REY BRIONES 0 - 0 0
GREENGOLD RB 2 ROD ADVINCULA AND REY BRIONES 0 - 0 0
HA PAYAG BONG SERRANO / TENG RANOLA 0 - 0 0
HARAGAN DONATO GACUTAN / GIE BORABIEN 0 - 0 0
ILOCANOS 1 RENE SANTOS / RENZ CASTRO 0 - 0 0
JACK D RIPPER FOMCC BULLSTAG JEBE GAYANELO 0 - 0 0
JC ANNA LOUISA JUDD CAUNTAY 0 - 0 0
JC CHICAGO BOY JUDD CAUNTAY 0 - 0 0
JMC GAMEFARM JMC TECSON FARM 0 - 0 0
JRS BATCH 65!!! ENGR. JUN SEVILLA 0 - 0 0
JRS SAN PIOQUINTO!!! ENGR. JUN SEVILLA 0 - 0 0
KAI BOSS EDWIN JUN SOSA / EDWIN PEREY 0 - 0 0
KCCK VR MAKNAT VIRGILIO V RAPE / KIT SENGKO 0 - 0 0
KONTRATISTA DMP / ERWIN BAYBAYAN 0 - 0 0
LEON TIGER ERWIN DIAMANTE / DANIEL SULLIVAN 0 - 0 0
LETS GET IT ON DADDY A 0 - 0 0
LIHIM NA GASTOS ROLANDO OCAMPO 0 - 0 0
LIPA FARMS ATTY. LUCIEN SAYUNO - 0 0
M4 ARCE ALABASTER RICHARD ARCE / KEVIN DIMAYUGA 0 - 0 0
MANDIRIGMA ENRICO LIPANAN RP 0 - 0 0
POWER JHEM 2 MAR ALVIN BALINGIT 0 - 0 0
RABATITAT ALL VETERANS BOBBIT PLES 0 - 0 0
RAPID FIRE J. JAYME 0 - 0 0
RCB BASILAN GF / ARAMAC GF COMB EINAR MACAPAGAL / RANDOLF CLARK BARANDINO 0 - 0 0
REDLAKES / PLB GF / HARDROCK GMC / SUERTES GF ENGR. D. NUNEZ / P. BURGOS / G. CASTRILLO / M. RECTO 0 - 0 0
RM MONTE GAMEFARM RUEL CUERPO / MARK GONZALES 0 - 0 0
RP RIKITIC RYAN PINON 0 - 0 0
RS-RD 2 RICKY SOLATORIO / ROBIN DY 0 - 0 0
SAMANTHA & BRUNO 1 RICHIE ROBES / ENZO OF CAL 0 - 0 0
SAMANTHA & BRUNO 2 RICHIE ROBES / ENZO OF CAL 0 - 0 0
SAN RAFAEL MENER MERCADO 0 - 0 0
SINIOR - 2 LET MONTANO 0 - 0 0
SITIO PUTOL 1 MASTER JORDAN (PIPOY) JOSE 0 - 0
SITIO PUTOL 2 MASTER JORDAN (PIPOY) JOSE 0 - 0 0
SUPERBADS A BADONG BALLADARES 0 - 0 0
THE BUTCHER 2 NHELVIN HENAVE 0 - 0 0
THUNDER BEE ATTY. ART DE CASTRO 0 - 0 0
THUNDER BEE 1 ATTY. ART DE CASTRO 0 - 0 0
THUNDERBEE 2 JIMMY CASTRO OLALIA/ ATTY. ART DE CASTRO 0 - 0 0
TOP OF THE LINE 4 BORGY ZOLETA 0 - 0 0
TOP OF THE LINE 6 BORGY ZOLETA 0 - 0 0
TOTO REYMAR SAYSON 0 - 0 0
UNICAHIJA 1 JOEL OCSENA 0 - 0 0
UR N TROBUL ERWIN DIAMANTE 0 - 0 0
VIPERKID / JDC / AMARE JHUNE DE CASTRO / REYNALDO CLAUDIO 0 - 0 0
VRF GAMEFARM ED MALASAGA 0 - 0 0
WESTSPRING POLARIS CAPT. DE SALES 0 - 0 0
WINDJAMMERKD AIRSTRIPPER KEVIN DIMAYUGA 0 - 0 0
WOOLOOMOOLOO 2 JMC TECSON FARM 0 - 0 0
ZEAL / VERGO / JOEY WENE ROMANO JR 0 - 0 0

UNDER CONSTRUCTION

Match Sheet is Not Available this time

  • Days

  • Hours

  • Minutes

  • Seconds

MATCH SHEET

NO
RED
VS
WHITE
RESULT
ENTRY NAME
WT
WB
WB
ENTRY NAME
WT
1
FDG CUYAPO
ROCKY RABINO / FIDEL DE GUZMAN
2165
0.5 - 0.5
T. R.
TITO REYES
2165
2
POWER JHEM 1
MAR ALVIN BALINGIT
2020
1 - 0
SAN JUAN SMACK DOWN
ARVEY MORELOS / ORHN MORELOS
2020
3
SHIER GF
REMAR DE LEON / REMCAR
1980
0 - 1
LUCKY DIA DARIA 2
ANTERO / IVAN ZARASPE
1995
4
BOKAL SA PUSO
JESSIE DE VEYRA
2225
0 - 1
RB JOSEF
RG BANDARLIPE
2225
5
MS GF TIMBAO 1
MARCO SISON
2275
1 - 0
VRF GAMEFARM
ED MALASAGA
2280
6
RGM
RODERICK MAGPANTAY
2020
1 - 0
GEMINI DENHA BMEG INTEGRA 1
JANSOY LEE
2025
7
C AND M 4 EVER GF
PERUBIAN GILMORE
CEZAR / HERBERT TANAQUIN
2300
1 - 0
BULACAN BOULDER
M. RONCESVALLES / PAUL GARCIA
2305
8
BATANG SUTIL 1
ALEXANDER MOSCA / LONGHAIR
1920
1 - 0
BLUE RAPTOR MAYA
FRITZ / MIKE / ROMEL / ATTY BOGS
1920
9
JRS SAN PIOQUINTO!!!
ENGR. JUN SEVILLA
2060
0 - 1
DIMASALANG 6
KAT TIRONA
2060
10
JONASHUA 1
JESSIE ESTRADA
2035
0 - 1
SALAMAT PONTOON / HORUS PREBIOTIC
RUSSEL BALOY / CLARK CALICDAN / R. MALONZO
2040
11
BIG R FURY
BUDDY ROBRIGADO
2230
0 - 1
MM & SONS SAN VICENTE
SANDRO P CASTRILLO / MARWIN EIGGENMAN
2230
12
THE BIG BANG B
HATCH
VICTOR JOSHUA GREGORIO
2350
1 - 0
G.A 5050
ENGR. NERIO FRANI
2325
13
RP SILANG YURI
M.S. GREY
RHELLIE PALUMPON
2150
1 - 0
POWER JHEM 2
MAR ALVIN BALINGIT
2150
14
SAN JUAN SMACK DOWN
ARVEY MORELOS / ORHN MORELOS
2170
1 - 0
A - WIN 1
GAVILAN
FERNANDO VICENVIO III / VIC FRANCISCO JR
2170
15
OLD SPIDER
SOFEO DANO
1950
1 - 0
D CAPTAIN 1
CAPT. RAUL PANIZAL
1950
16
KCCK VR MAKNAT
DOM / KELSO
VIRGILIO V RAPE / KIT SENGKO
2200
0 - 1
PLB GF/REDLAKES/HARDROCK GMC/SUERTES - 1
ENGR. DENNIS/NUNEZ/PERCY BURGOS/GILBERT CASTILLO/MARLON RECTO
2200
17
PARATUT 3RDY
LUIS YUSI
1870
1 - 0
RABATITAT ALL VETERANS
BOBBIT PLES
1850
18
PAPALO
EMIL SAN JUAN
2300
0.5 - 0.5
FDG CUYAPO
ROCKY RABINO / FIDEL DE GUZMAN
2300
19
DIMASALANG 7
KAT TIRONA
2030
0 - 1
T. R.
TITO REYES
2035
20
777 GARROTTE.COM
MR. DARWIN TORRES
2130
1 - 0
BATANG SUTIL 2
ALEXANDER MOSCA / LONGHAIR
2135
21
BULACAN BOULDER
M. RONCESVALLES / PAUL GARCIA
2105
0.5 - 0.5
A - WIN 2
HATCH
FERNANDO VICENVIO III / VIC FRANCISCO JR
2105
22
POWER JHEM 2
MAR ALVIN BALINGIT
2180
0 - 1
SHIER GF
REMAR DE LEON / REMCAR
2180
23
J.C.O. / THUNDER BEE
JIMMY CASTRO OLALIA/ATTY ART DE CASTRO
2300
0.5 - 0.5
SALDUA BROTHERS
DARYL BROSOTO / ABET SALDUA / SALDUA BROS.
2300
24
LUCKY DIA DARIA 1
ANTERO / IVAN ZARASPE
2155
1 - 0
ANITO 3
DON MAURO R. PRIETO
2150
25
CALEB GF
CLARK O. CALICDAN / MARIO M. ALVAREZ
2285
0 - 1
BOKAL SA PUSO
JESSIE DE VEYRA
2280
26
RB JOSEF
RG BANDARLIPE
2125
1 - 0
TOP OF THE LINE 6
BORGY ZOLETA
2125
27
PLB GF/REDLAKES/HARDROCK GMC/SUERTES - 2
ENGR. DENNIS/NUNEZ/PERCY BURGOS/GILBERT CASTILLO/MARLON RECTO
2320
0 - 1
MS GF TIMBAO 1
MARCO SISON
2320
28
VRF GAMEFARM
ED MALASAGA
2230
0 - 1
OLD SPIDER
SOFEO DANO
2230
29
GREENGOLD RB 1
ROD ADVINCULA AND REY BRIONES
1975
0 - 1
RGM
RODERICK MAGPANTAY
1980
30
GEMINI DENHA BMEG INTEGRA 2
JANSOY LEE
1980
0 - 1
RABATITAT ALL STARS
BOBBIT PLES
1980
31
GREEN MONARCH 1
ATTY. FELIX GATCHALIAN
2100
0 - 1
C AND M 4 EVER GF
KELSO
CEZAR / HERBERT TANAQUIN
2100
32
ALLFISH 1
HONEY YU
2075
0 - 1
777 GARROTTE.COM
MR. DARWIN TORRES
2080
33
MAMALA
EMIL SAN JUAN
2185
0 - 1
BLUE RAPTOR MAYA
FRITZ / MIKE / ROMEL / ATTY BOGS
2190
34
BATANG SUTIL 1
ALEXANDER MOSCA / LONGHAIR
1950
1 - 0
JRS SAN PIOQUINTO!!!
ENGR. JUN SEVILLA
1975
35
RP SILANG YURI
M.S. GREY
RHELLIE PALUMPON
2070
0 - 1
JONASHUA 1
JESSIE ESTRADA
2070
36
SALDUA BROTHERS
DARYL BROSOTO / ABET SALDUA / SALDUA BROS.
2025
0 - 1
PLB GF/REDLAKES/HARDROCK GMC/SUERTES - 1
ENGR. DENNIS/NUNEZ/PERCY BURGOS/GILBERT CASTILLO/MARLON RECTO
2030
37
SALAMAT PONTOON / HORUS PREBIOTIC
RUSSEL BALOY / CLARK CALICDAN / R. MALONZO
2120
0 - 1
FOMCC - 5 BULLSTAG APR 23-30 SW 32
KATIPUNERO
SILVER WIND
2125
38
BIG R FURY
BUDDY ROBRIGADO
2015
1 - 0
ALLCAN SALVAHE
ALLAN CANTAL AND LALOY
2015
39
MM & SONS SAN VICENTE
SANDRO P CASTRILLO / MARWIN EIGGENMAN
2090
1 - 0
GREENGOLD RB 2
ROD ADVINCULA AND REY BRIONES
2080
40
J.C.O. / THUNDER BEE 1
JIMMY CASTRO OLALIA/ATTY ART DE CASTRO
2360
1 - 0
THE BIG BANG A
KELSO
VICTOR JOSHUA GREGORIO
2365
41
G.A 5050
ENGR. NERIO FRANI
2325
1 - 0
GREEN MONARCH 1
ATTY. FELIX GATCHALIAN
2325
42
RABATITAT ALL VETERANS
BOBBIT PLES
1850
0 - 1
TF CMC ROMEGA 1
ROMER GOZO / CESAR CALVO
1850
43
KALIKASAN 1
GIL J. NICOLAS JR.
2270
1 - 0
FOMCC - 5 BULLSTAG APR 23-30 SW 32
CT HATCH
SILVER WIND
2270
44
D CAPTAIN 2
CAPT. RAUL PANIZAL/CAPT. N. DESALES
2160
0 - 1
AC TRIPPLE A - 1
MARLON MATIAS / JOVITO JAMELANO
2160
45
CALEB GF
CLARK O. CALICDAN / MARIO M. ALVAREZ
2160
0 - 1
TRIGUN
WHITE KELSO
G BORABIEN/E. DIAMANTE/G. CASTILLO/D. GACUTAN/G.CASTILLO/RUEL LIZARDA
2155
46
GEMINI DENHA BMEG INTEGRA 1
JANSOY LEE
1885
1 - 0
KCCK VR MAKNAT
ROUNDHEAD / HATCH
VIRGILIO V RAPE / KIT SENGKO
1890
47
ALLFISH 2
HONEY YU
2160
0 - 1
A - WIN 1
GAVILAN
FERNANDO VICENVIO III / VIC FRANCISCO JR
2160
48
LUCKY DIA DARIA 2
ANTERO / IVAN ZARASPE
2040
0 - 1
PLB GF/REDLAKES/HARDROCK GMC/SUERTES - 2
ENGR. DENNIS/NUNEZ/PERCY BURGOS/GILBERT CASTILLO/MARLON RECTO
2050
49
KALIKASAN 2
GIL J. NICOLAS JR.
2400
1 - 0
J.C.O. / THUNDER BEE
JIMMY CASTRO OLALIA/ATTY ART DE CASTRO
2380
50
TF CMC ROMEGA 2
ROMER GOZO / CESAR CALVO
2205
1 - 0
DIMASALANG 6
KAT TIRONA
2200
51
ALLCAN LALOY
ALLAN CANTAL AND LALOY
2400
0 - 1
THE BIG BANG B
HATCH
VICTOR JOSHUA GREGORIO
2395
52
LUCKY DIA DARIA 1
ANTERO / IVAN ZARASPE
2050
0 - 1
TOP OF THE LINE 5
BORGY ZOLETA
2055
53
D CAPTAIN 2
CAPT. RAUL PANIZAL/CAPT. N. DESALES
1950
1 - 0
PARATUT 3RDY
LUIS YUSI
1940
54
AC TRIPPLE A - 1
MARLON MATIAS / JOVITO JAMELANO
2205
0 - 1
POWER JHEM 1
MAR ALVIN BALINGIT
2220
55
GREENGOLD RB 1
ROD ADVINCULA AND REY BRIONES
2115
0 - 1
GREEN MONARCH 2
ATTY. FELIX GATCHALIAN
2110
56
FOMCC - 5 BULLSTAG APR 23-30 SW 31
BNS KELSO
SILVER WIND
2265
1 - 0
ANITO 4
DON MAURO R. PRIETO
2270
57
A - WIN 2
HATCH
FERNANDO VICENVIO III / VIC FRANCISCO JR
2260
1 - 0
TF CMC ROMEGA 2
ROMER GOZO / CESAR CALVO
2265
58
D CAPTAIN 1
CAPT. RAUL PANIZAL
1875
1 - 0
BATANG SUTIL 2
ALEXANDER MOSCA / LONGHAIR
1875
59
RABATITAT ALL STARS
BOBBIT PLES
1895
1 - 0
TOP OF THE LINE 5
BORGY ZOLETA
1900
60
THE BIG BANG A
KELSO
VICTOR JOSHUA GREGORIO
2355
1 - 0
MUHANDIS
SWEATER
G BORABIEN/E. DIAMANTE/G. CASTILLO/D. GACUTAN/G.CASTILLO/RUEL LIZARDA
2355
61
ALLCAN SALVAHE
ALLAN CANTAL AND LALOY
2115
0.5 - 0.5
PAPALO
EMIL SAN JUAN
2120
62
FOMCC - 5 BULLSTAG APR 23-30 SW 31
Z GREY
SILVER WIND
2145
1 - 0
ALLFISH 1
HONEY YU
2145
63
ANITO 3
DON MAURO R. PRIETO
1930
1 - 0
J.C.O. / THUNDER BEE 1
JIMMY CASTRO OLALIA/ATTY ART DE CASTRO
1930
64
TF CMC ROMEGA 1
ROMER GOZO / CESAR CALVO
2160
1 - 0
KALIKASAN 1
GIL J. NICOLAS JR.
2160
65
MUHANDIS
SWEATER / DOM
G BORABIEN/E. DIAMANTE/G. CASTILLO/D. GACUTAN/G.CASTILLO/RUEL LIZARDA
2095
1 - 0
GREENGOLD RB 2
ROD ADVINCULA AND REY BRIONES
2095
66
AC TRIPPLE A - 2
MARLON MATIAS / JOVITO JAMELANO
2060
1 - 0
TOP OF THE LINE 6
BORGY ZOLETA
2065
67
DIMASALANG 7
KAT TIRONA
1990
1 - 0
GEMINI DENHA BMEG INTEGRA 2
JANSOY LEE
1995
68
GREEN MONARCH 2
ATTY. FELIX GATCHALIAN
2175
0 - 1
MAMALA
EMIL SAN JUAN
2180
69
ALLCAN LALOY
ALLAN CANTAL AND LALOY
2295
1 - 0
KALIKASAN 2
GIL J. NICOLAS JR.
2300
70
TRIGUN
SWEATER
G BORABIEN/E. DIAMANTE/G. CASTILLO/D. GACUTAN/G.CASTILLO/RUEL LIZARDA
2230
1 - 0
ALLFISH 2
HONEY YU
2235
71
ANITO 4
DON MAURO R. PRIETO
2220
0 - 1
AC TRIPPLE A - 2
MARLON MATIAS / JOVITO JAMELANO
2210