SCORE SHEET

ENTRY NAME BREEDER NAME
POINTS
TOTAL
ARLO TONETE LOZURIAGA 1 - 1 - 1 - 1 - 1 5
BIG R DRAGON BLADE BUDDY ROBRIGADO 1 - 1 - 1 - 1 - 1 5
DIANA GOLDBAR SPEED FORCE BUKIDNON ANTONIO ALERIA 1 - 1 - 1 - 1 - 1 5
MIDROC ROBERTO PARAGAS / KEVIN DIMAYUGA 1 - 1 - 1 - 1 - 1 5
VRL GAMEFARM VER LONTOC 1 - 1 - 1 - 1 - 1 5
WHITE ROCK - 2 VIRGILIO H. MARTIN 1 - 1 - 1 - 1 - 1 5
WSC MAY 27 - JUNE 2 ARANETA JLA / CD 1 - 1 - 1 - 1 - 1 5
362 JCD MASILAG CHARLY AZUCENA 1 - 1 - 0.5 - 1 - 1 4.5
BUENAS DIAS AMDG PETE / MIKE / ARCH PETER BUENDIA 1 - 1 - 0.5 - 1 - 1 4.5
CAT STINGER JSC / DADDY A 1 - 1 - 0.5 - 1 - 1 4.5
JL CHRYSTALE GAME FARM NOEL LEE / JAIME LEE / DEXTER LONGNO 1 - 0.5 - 1 - 1 - 1 4.5
A & M / HOWARD FUNTASTIC RAMON VILLANUEVA 1 - 1 - 1 - 0 - 1 4
A & M BRGY DELA PAZ 2 ARNIE TEVES / MONET LAO 1 - 1 - 1 - 0 - 1 4
ABB GAMEFARM 2 ADIONG BORJA 1 - 1 - 1 - 1 - 0 4
BABY FACE JONJON CANO 1 - 1 - 1 - 1 - 0 4
BASANG CACTUS BALINGAN BROTHERS 1 - 1 - 0 - 1 - 1 4
BM TWOGEESE ATO VILAR / JMC 1 - 1 - 0 - 1 - 1 4
CALEB GF/V-KOOL WEST AVE CLARK CALICDAN/RUSSEL BALOY/MARIO ALVAREZ 0 - 1 - 1 - 1 - 1 4
CUELAZ GF DL / JC 1 - 1 - 1 - - 1 4
EARNSHAW 1 TEDDY DITHELLA / ROX ANGELES 1 - 1 - 1 - 1 - 4
GEMINI DENHA 2 JANSOY LEE 1 - 1 - 1 - 0 - 1 4
GOLDENKING / DSM SAN PABLO HENRY FAJARDO / DANTE M 1 - 0 - 1 - 1 - 1 4
GREEN ARCHER DR. R. FULGENCIO 1 - 1 - 1 - 0 - 1 4
GREENGOLD UNO ROD ADVINCULA / REY BRIONES 1 - 1 - 1 - 0 - 1 4
JAYCO / AMCO / ALLCAN CELSO PANCHO 0 - 1 - 1 - 1 - 1 4
KAI BOSS NINO JUN SOSA / EDWIN PEREY 1 - 1 - 0 - 1 - 1 4
LIPA FARMS 1 ATTY. LUCIEN SAYUNO 1 - 1 - 1 - 0 - 1 4
MS GF TIMBAO MARCO SISON 1 - 1 - 1 - 1 - 0 4
NOEL 337 / KILL THEM ALL NOEL LEE / JAIME LEE / DEXTER LONGNO 1 - 1 - 0 - 1 - 1 4
R2J AREZA DANNY AREZA / RANDY RABARA 1 - 1 - 0 - 1 - 1 4
REDBULL STRADALE 2 ATTY. CARLOS TUMPALAN 1 - 0 - 1 - 1 - 1 4
RISE UP - C CESAR TAN 1 - 1 - 1 - 0 - 1 4
RMMR 2 RICHIE ROBES 1 - 1 - 1 - 1 - 4
SAP STRIKER GIE BORABIEN 1 - 1 - 0 - 1 - 1 4
SINAGTALA - A AMBOY / EDWIN TAN 1 - 1 - 1 - 0 - 1 4
SINGLE STROKE BOBIE AND GIL 0 - 1 - 1 - 1 - 1 4
TUKLAW SAKSAK SALAG 0 - 1 - 1 - 1 - 1 4
A & M BRGY DELA PAZ 1 ARNIE TEVES / MONET LAO 0.5 - 1 - 1 - 0 - 1 3.5
BB BOTONG HENRY CHUA / REYNALDO FERRER / JAYSON SORDAN 1 - 0 - 1 - 0.5 - 1 3.5
BLUE AQUARIUS 2 FRANCIS GABUDAO 1 - 1 - 0.5 - 1 - 0 3.5
DIMASALANG 5 KAT TIRONA 1 - 1 - 0 - 0.5 - 1 3.5
EVF BULALAKAW BAGWIS G.F / APO N. HAMOG ENGR. EUGEN FAJARDO / VENER FAJARDO 1 - 0.5 - 1 - 0 - 1 3.5
KATY KATY KATIGBAK 1 - 1 - 0.5 - 0 - 1 3.5
KINAMBUD BONG VALLE 0 - 1 - 1 - 1 - 0.5 3.5
LEO LYN DIANA GOLDBAR ANTONIO ALERIA / BOSS LEO 0 - 1 - 0.5 - 1 - 1 3.5
LJVET 888 AG BANNATIRAN ARIEL GARCIA/DOC JOJO PAVIA/JAKE VILLANUEVA 1 - 1 - 0 - 0.5 - 1 3.5
OLD SPIDER SOFEO DANO 1 - 1 - 0 - 0.5 - 1 3.5
R2J JRAB VILLALEON J & R RABARA / LEONEL VILLARIN 0.5 - 1 - 1 - 1 - 0 3.5
REDBULL A ATTY. CARLOS TUMPALAN 1 - 1 - 1 - 0.5 - 0 3.5
SUPER VITAMINA BEBOT TAN 0.5 - 1 - 1 - 1 - 0 3.5
:) EMILIO CHITO POLINTAN 1 - 0 - 1 - 1 - 0 3
AMCO / JAYCO / ALLCAN CELSO PANCHO 0 - 1 - 1 - 0 - 1 3
BILIS AT LAKAS GF FELIX M PUNZALAN JR 1 - 0 - - 1 - 1 3
BLUE AQUARIUS 1 FRANCIS GABUDAO 1 - 1 - 0 - 1 - 0 3
BOKAL SA PUSO JESSIE DE VEYRA 0 - 1 - 1 - 1 - 0 3
BUTCHER 888 NHELVIN HENAVE 0 - 1 - 0 - 1 - 1 3
CASEY GAMEFARM EZI MANLOLOYO / APOL ARDINA / RIAN RAPILLA 1 - 0 - 1 - 1 - 3
CHARLIZE AND KEIRA TONY HERNANDEZ 0 - 1 - 0 - 1 - 1 3
DIANA GOLDBAR LIBMANAN CAMSUR ANTONIO ALERIA 0 - 1 - 1 - 1 - 0 3
DIMASALANG 4 KAT TIRONA 1 - 1 - 0 - 0 - 1 3
FRANCO MATEO TATO DIMAYUGA 0 - 1 - 1 - 1 - 0 3
G.W. 585 NB FRANI 0 - 1 - 1 - 1 - 0 3
GEMINI DENHA 1 JANSOY LEE 1 - 1 - 0 - 0 - 1 3
GLORY FARM AVON / REMCAR 1 - 0 - 1 - 1 - 0 3
GOLDENKING HENRY FAJARDO / DANTE M 1 - 0 - 0 - 1 - 1 3
GS SENOR / AKO BISAYA 1 BARRY CRISOSTOMO/MICHAEL SABLAN/ED GALVE 0 - 1 - 1 - 1 - 0 3
KABADO SA SUGAL JG LAPEZ 1 - 1 - 0 - 1 - 3
KISAP MATA BOY MONTANO 1 - 0 - 0 - 1 - 1 3
LUCKY 4C- 3 RUBEN RABUTIN / DINDO RIVERA 1 - 1 - 0 - 1 - 0 3
LUCKY 4C- 4 RUBEN RABUTIN / DINDO RIVERA 1 - 1 - 0 - 1 - 0 3
MAJESTIC GAMEFARM PHILIP NERI 1 - 1 - 0 - 0 - 1 3
MONARCH GF ATTY. FELIX GATCHALIAN 1 - 1 - 1 - 0 - 0 3
MONCADA OTB / ALVINDIA FARM BEA / FTM / KEVIN DIMAYUGA 1 - 1 - 0 - 1 - 0 3
R2J JRAB J & R RABARA 1 - 0 - 0 - 1 - 1 3
RAM GURKHAS ANGELO MALIG 0 - 1 - 1 - 0 - 1 3
RAPTOR 2 JACOB / ICHI PAJARA 1 - 1 - 1 - 0 - 0 3
RB WOODPECKER ROBERT BANARLIPE 1 - 1 - 0 - 0 - 1 3
REDBULL B ATTY. CARLOS TUMPALAN 1 - 1 - 0 - 1 - 0 3
RENO MONCHING MEDALLA + ROLAND BALIAO 1 - 0 - 0 - 1 - 1 3
RJADINE IYA 1 RJ / CJ VILLANUEVA 1 - 1 - 0 - 0 - 1 3
RSM FLASH BOMBA ANTIPOLO 4 REY MORLA 1 - 1 - 0 - 1 - 0 3
SEBASTIANO XAVIERE TATO DIMAYUGA 1 - 0 - 0 - 1 - 1 3
SUERTES GF / HARDROCK GMC / REDLAKES / PLB GF'S MARLON RECTO / GILBERT CASTILLO / ENGR. D. NUNEZ / P. BURGOS 1 - 1 - 0 - 1 - 0 3
SUPER BLUE BLOOD MOON GEORGE F. SERRANO 1 - 0 - 1 - 1 - 0 3
SUPERKYLE RUEL CANTINA / JOHN MILLER 0 - 1 - 0 - 1 - 1 3
T.R. / D. PANINGIT TITO REYES 0 - 1 - 1 - 1 - 0 3
TOP OF THE LINE 1 BORGY ZOLETA 0 - 1 - 0 - 1 - 1 3
ANITO 1 DON MAURO R. PRIETO 1 - 0.5 - 1 - 0 - 0 2.5
BUTCHER 48 NHELVIN HENAVE 1 - 0.5 - 0 - 1 - 0 2.5
DARPY 2 DARRYL ANDREW LIM 0.5 - 1 - 0 - 1 - 0 2.5
DOUBLE B WARRIOR BERNARDO BIALA 1 - 0 - 0.5 - 0 - 1 2.5
EARNSHAW TEDDY DITHELLA / ROX ANGELES 1 - 1 - 0 - 0.5 - 0 2.5
GOD OF WAR GEORGE F. SERRANO 1 - 0.5 - 1 - 0 - 0 2.5
IBM GF ENGR. RENE MORALITA 1 - 0.5 - 1 - 0 - 0 2.5
ILOCANOS 2 RENE SANTOS / RENZ CASTRO 0 - 1 - 1 - 0 - 0.5 2.5
JCAR COMBINE JUN LABACO 1 - 1 - 0 - 0 - 0.5 2.5
KCCK VR MAKNAT RJP - 1 KIT SENGKO / VIRGILIO V RAPE 1 - 0 - 1 - 0 - 0.5 2.5
LUCKY 4C FARM 2 RUBEN RABUTIN / DINDO RIVERA 1 - 1 - 0.5 - 0 - 0 2.5
RJP VR MAKNAT KCCK - 2 VIRGILIO V RAPE 0 - 1 - 1 - 0.5 - 0 2.5
RSM FLASHBOMBA ANTIPOLO 1 REY MORLA 1 - 1 - 0 - 0 - 0.5 2.5
SAM WARRIOR 1 NEMESIO S. UGADDAN 1 - 0 - 1 - 0.5 - 0 2.5
SB JELO 2 JOSED OCA 1 - 0.5 - 1 - 0 - 0 2.5
SUPERBADS B BADONG BALLADARES 1 - 1 - 0 - 0 - 0.5 2.5
TIGER SHARK ENGR. CELSO A. SALAZAR 1 - 0 - 0 - 0.5 - 1 2.5
777 GARROTTE.COM MR. DARWIN TORRES 1 - 1 2
AC TRIPPLE A - 2 MARLON MATIAS / JOVITO JAMELANO 1 - 1 2
ADAMAS DRAGON REY DIAMANTE 1 - 1 2
AMUKOI JP MEDINA 1 - 1 2
AOW/UCBL EDWIN BUENO 1 - 1 - 0 - 0 - 0 2
AVATAR BILLY ALVARAN 1 - 1 2
BALIGO ROSARIO SULPICIO CANARIAS 1 - 1 - 0 - 0 - 0 2
BATANG FBOY ARTHUR CAPADA 1 - 1 2
BATANG SUTIL 1 ALEXANDER MOSCA / LONGHAIR 1 - 1 2
BATCH 65!!! ENGR. JUN SEVILLA 1 - 1 - 0 - 0 - 0 2
BB BOTONG 2 HENRY CHUA / REYNALDO FERRER / JAYSON SORDAN 1 - 1 2
BOSS BROTHER HENRY CHUA 1 - 1 2
C AND M 4 EVER GF CEZAR / HERBERT TANAQUIN 1 - 1 2
CELAS RICE MILL BOY MONTANO 1 - 0 - 0 - 1 - 0 2
CHIKA BABE DOC BOY TUAZON 1 - 1 2
CNP SKCS GF 2 CRIS N. PEREA 1 - 1 2
DEVIL DUST WEGF 1 JULVIN 1 - 0 - 0 - 0 - 1 2
DEVIL DUST WEGF 2 JULVIN 0 - 1 - 0 - 1 - 0 2
DIMASALANG 3 KAT TIRONA 1 - 0 - 0 - 0 - 1 2
EDL VOLPLEX KQ-2 DR. EULALIO "AYONG" LORENZO 1 - 1 2
EFBEES TRIGUN FERDIE BANAAG / RUEL LIZARDA 1 - 0 - 0 - 0 - 1 2
FOMCC - 5 BULLSTAG APR 23-30 SW 31 SILVER WIND 1 - 1 2
GOLDEN WINGS WARRIOR 1 SOFEO DANO 1 - 1 - 0 - 0 - 0 2
HARDROCK GMC / SUERTES / REDLAKES / PLB GF'S MARLON RECTO / GILBERT CASTILLO / ENGR. D. NUNEZ / P. BURGOS 1 - 0 - 0 - 0 - 1 2
JCB GF GENSAN 1 JAY BAUTISTA 1 - 1 2
JRB GF CALATAGAN JR BAUTISTA 1 - 1 2
KAI UCBA 2 JUN SOSA / GENGEN ARAYATA 1 - 1 2
KOBE BRYANT LOMI HAUS AMBER / RUEL MONTALES 1 - 1 - 0 - 0 - 0 2
LEON JP MEDINA 1 - 0 - 0 - 1 - 0 2
LOBP-5L AMELITO PARRENO 1 - 1 2
M4 ARCE GAMEFARM - BULLJACK RICHARD ARCE / KEVIN DIMAYUGA 1 - 1 2
M4 CBC 2 J. SAPANGHILA 0 - 1 - 1 - 0 - 0 2
MIGHTY TAGKAWAYAN BOBIE AND GIL 0 - 1 - 0 - 0 - 1 2
MM & SONS SAN VICENTE SANDRO P CASTRILLO / MARWIN EIGGENMAN 1 - 1 2
MS GF TIMBAO 1 MARCO SISON 1 - 1 2
PLB GF/REDLAKES/HARDROCK GMC/SUERTES - 1 ENGR. DENNIS/NUNEZ/PERCY BURGOS/GILBERT CASTILLO/MARLON RECTO 1 - 1 2
POWER JHEM 1 MAR ALVIN BALINGIT 1 - 1 2
RABATITAT ALL STARS BOBBIT PLES 1 - 1 2
RAPTOR 1 JACOB / ICHI PAJARA 0 - 1 - 0 - 1 - 0 2
RB JOSEF RG BANDARLIPE 1 - 1 2
RCR RIZMUF 2 RONALD REYES / RIZZA REYES 1 - 1 2
RENO (2) MONCHING MEDALLA + RPB 1 - 0 - 0 - 1 - 0 2
RGM RODERICK MAGPANTAY 1 - 1 2
RISE UP - A CESAR TAN 1 - - 0 - 0 - 0 - 1 2
RM COMBINE RUEL CUERPO / MARK GONZALES 1 - 1 2
SAKSAK SALAG KYLA RIAN 1 - 1 2
SAM WARRIOR 2 NEMESIO S. UGADDAN 0 - 1 - 0.5 - 0.5 - 0 2
SAMANTHA SLASHERS 1 R. ROBES / ENZO 1 - 1 2
SAN JUAN SMACK DOWN ARVEY MORELOS / ORHN MORELOS 0 - 1 - 1 - 0 - 0 2
SANBARTOLOME PEL / JUN LABACO / BAYSAN 1 - 1 - 0 - 0 - 0 2
SB JELO 1 JOSED OCA 0 - 1 - 0 - 1 - 0 2
SUERTES GF / REDLAKES / HARDROCK GMC / PLB GAMEFARM MARLON RECT / ENGR. DENNIS NUNEZ / GILBERT CASTRILLO / PERCY BURGOS 0 - 1 - 0 - 1 - 0 2
TF CMC ROMEGA 1 ROMER GOZO / CESAR CALVO 1 - 1 2
THE BIG BANG B VICTOR JOSHUA GREGORIO 1 - 1 2
THE BUTCHER 1 NHELVIN HENAVE 0 - 1 - 1 - 0 - 0 2
TRIGUN G BORABIEN/E. DIAMANTE/G. CASTILLO/D. GACUTAN/G.CASTILLO/RUEL LIZARDA 1 - 1 2
A - WIN 2 FERNANDO VICENVIO III / VIC FRANCISCO JR 0.5 - 1 1.5
BIG R DRAGON BLADE FARM BUDDY ROBRIGADO 0.5 - 1 1.5
BIG R FARM BUDDY ROBRIGADO 1 - 0 - 0.5 - 0 - 0 1.5
BUDONG 888 B WENE ROMANO JR 0.5 - 1 1.5
EDL VOLPLEX KQ-1 DR. EULALIO "AYONG" LORENZO 1 - 0.5 1.5
JCB GF GENSAN BAUTISTA BROS 1 - 0.5 - 0 - 0 - 0 1.5
ODNAL ALIM BULLJACK RICHARD ARCE / KEVIN DIMAYUGA 0.5 - 1 1.5
REDBULL STRADALE 1 ATTY. CARLOS TUMPALAN 1 - 0 - 0.5 - 0 - 0 1.5
ST. NICHOLAS HAELIYA NICK MAMARIL 0.5 - 1 - 0 - 0 - 0 1.5
T. R. TITO REYES 0.5 - 1 1.5
TATA REY DOS REY BRIONES 1 - 0.5 1.5
USUAL SUSPECT/HORUS CARBO LOAD RUSSEL BALOY/R. MALONZO/ ATTY. FERNANDEZ 1 - 0 - 0 - 0 - 0.5 1.5
1B CALACHUCHI-1 JUAN PAULO RAMOS 0 - 1 1
A - WIN 1 FERNANDO VICENVIO III / VIC FRANCISCO JR 0 - 1 1
ABB GAMEFARM 1 ADIONG BORJA 1 - 0 1
AC TRIPPLE A - 1 MARLON MATIAS / JOVITO JAMELANO 1 - 0 1
ADAMAS DRAGON 1 REY DIAMANTE 0 - 1 1
ALAS AT REYNA ZALDY BERROYA PADILLA 0 - 1 1
ALLCAN LALOY ALLAN CANTAL AND LALOY 0 - 1 1
ANGEL FACE ASSASIN RYAN PINON 0 - 1 1
ANITO 3 DON MAURO R. PRIETO 0 - 1 1
BEDUGO EL TORO / ERL / LONGHAIR MICHAEL GREGORIO / GLEN GREGORIO / ERWIN LOVEDORIAL 0 - 1 1
BIG R BUDDY ROBRIGADO 0 - 1 1
BIG R FURY BUDDY ROBRIGADO 0 - 1 1
BLACK DRAGON MANUEL SY / BEBOT TAN 0 - 1 1
BLUE RAPTOR MAYA FRITZ / MIKE / ROMEL / ATTY BOGS 0 - 1 1
BUDONG WENE ROMANO JR 1 - 0 1
D & G BLACKMAMBA BD / PG 0 - 1 1
D CAPTAIN 1 CAPT. RAUL PANIZAL 0 - 1 1
D CAPTAIN 2 CAPT. RAUL PANIZAL/CAPT. N. DESALES 0 - 1 1
D SWIFLETS / ARSCE CESAR ANCAYAN 1 - 0 1
DARPY DARRYL ANDREW LIM 1 - 0 1
DARPY 3 DARRY ANDREW LIM 0 - 1 1
DIANA GOLDBAR / LEO LYN ANTONIO ALERIA / BOSS LEO 0 - 1 1
DIMASALANG 6 KAT TIRONA 1 - 0 1
DIMASALANG 7 KAT TIRONA 0 - 1 1
EDISON-STA. CRUZ ED MASCARINA 0 - 1 1
EDISON-SUPER BUTOY ED MASCARINA 0 - 1 1
EL NIDO GAMEFARM DICKY LIM 0 - 1 1
ESJ-4K GF EMIL / DARYLL - 1 - 0 - 0 - 0 - 0 1
FDG CUYAPO ROCKY RABINO / FIDEL DE GUZMAN 0.5 - 0.5 1
FFG ARCHERS ATTY. FELIX GATCHALIAN 0 - 1 1
FOMCC - 5 BULLSTAG APR 23-30 SW 32 SILVER WIND 1 - 0 1
FOMCC 5 BULLSTAG APR 23-27 JAILBIRD JDR JEBE GAYANELO 0 - 1 1
G.A 5050 ENGR. NERIO FRANI 0 - 1 1
GEMINI DENHA BMEG INTEGRA 1 JANSOY LEE 0 - 1 1
GKD PAPARACHI VER DIMARANAN/ LONGHAIR 0 - 1 1
GREEN MONARCH 2 ATTY. FELIX GATCHALIAN 1 - 0 1
GREENGOLD DOS ROD ADVINCULA / REY BRIONES 0 - 1 1
GS SENOR / AKO BISAYA 2 BARRY CRISOSTOMO/MICHAEL SABLAN/ED GALVE 1 - 0 1
HAPI B DAY BOK!! DADDY A 1 - 0 1
HAPPY B DAY INAY 2 ARNOLD DELA CRUZ 1 - 0 1
HGM GAMEFARM HECTOR MAGPANTAY 1 - 0 1
HGM HI-ACTION HECTOR MAGPANTAY 0 - 1 1
ISKA UNANG APO AILEEN MANALO 1 - 0 1
J.C.O JIMMY CASTRO OLALIA 1 - 0 1
J.C.O 1 JIMMY CASTRO OLALIA/ ATTY. ART DE CASTRO 0 - 1 1
J.C.O. / THUNDER BEE 1 JIMMY CASTRO OLALIA/ATTY ART DE CASTRO 1 - 0 1
JAILBIRD - FOMCC 5 BULLSTAG APR 23-27 JEBE GAYANELO 0 - 1 - 0 - 0 - 0 1
JAILBIRD FOMCC BULLSTAG JEBE GAYANELO 1 - 0 1
JAILBIRD TRB JEBE GAYANELO / JUN B 1 - 0 1
JEFF N GINA TIRSO RAMOS 0 - 1 1
JONASHUA 1 JESSIE ESTRADA 0 - 1 1
KALIKASAN 1 GIL J. NICOLAS JR. 1 - 0 1
KALIKASAN 2 GIL J. NICOLAS JR. 1 - 0 1
KILL THEM ALL DEXTER LONGNO 0 - 1 1
KING JARSEN HECTOR MAGPANTAY 0 - 1 1
LOBP-5A AMELITO PARRENO 0 - 1 1
LUCKY 4C FARM 1 RUBEN RABUTIN / DINDO RIVERA 0.5 - 0.5 1
LUCKY DIA / MAN OF STEEL 2 ANTERO ZARASPE 1 - 0 1
LUCKY DIA DARIA 1 ANTERO / IVAN ZARASPE 1 - 0 1
LUCKY DIA DARIA 2 ANTERO / IVAN ZARASPE 1 - 0 1
MAMALA EMIL SAN JUAN 0 - 1 1
MC BUKAL GAMEFARM MANNY CASTILLO / ATTY DE CASTRO 1 - 0 1
MEGA VISION ATTY. MANNY GRAGASIN 0 - 1 1
MUHANDIS G BORABIEN/E. DIAMANTE/G. CASTILLO/D. GACUTAN/G.CASTILLO/RUEL LIZARDA 0 - 1 1
NFR JP MEDINA 0 - 1 1
NINO RICO NINO LORENZO TOBIANO / RICO FLORES 0 - 1 1
NINO RICO 1 NINO LORENZO TOBIANO / RICO FLORES 1 - 0 1
OMARU IKING 0 - 1 1
PAPALO EMIL SAN JUAN 0.5 - 0.5 1
PARATUT 3RDY LUIS YUSI 1 - 0 1
PARATUT 3RDY AMARAH @ 3 LUIS YUSI 0 - 1 1
PLB GF/REDLAKES/HARDROCK GMC/SUERTES - 2 ENGR. DENNIS/NUNEZ/PERCY BURGOS/GILBERT CASTILLO/MARLON RECTO 0 - 1 1
PONGGO RONNIE REYES 0 - 1 1
PRINCESS JOAN HECTOR MAGPANTAY 0 - 1 1
QUEEN YNEL ROSEGOLD ZALDY BERROYA PADILLA 1 - 0 1
QUEEN YNEL SUNFLOWER ZALDY BERROYA PADILLA 0.5 - 0.5 1
RAPID FIRE 1 J. JAYME 0 - 1 1
REDBULL ATTY. CARLOS TUMPALAN 1 - 0 - 0 - 0 - 0 1
RGT EROS SAN JOSE ONNIE TAN / SONNY A. / BOBOY R. 1 - 0 1
RMMR 1 RICHIE ROBES 0 - 1 - 0 - 0 - 0 1
ROYAL BLOOD DICKY LIM 1 - 0 1
RP SILANG YURI RHELLIE PALUMPON 1 - 0 1
RSM FLASH BOMBA ANTIPOLO 3 REY MORLA 0 - 1 1
RSM FLASH BOMBA CAVITE 1 REY MORLA 1 - 0 1
RSM FLASH BOMBA CAVITE 2 REY MORLA 0 - 1 1
RSM FLASHBOMBA ANTIPOLO 2 REY MORLA 1 - 0 1
SALAMAT PONTOON / HORUS PREBIOTIC RUSSEL BALOY / CLARK CALICDAN / R. MALONZO 1 - 0 1
SAMANTHA SLASHERS 2 R. ROBES / ENZO 0 - 1 1
SEPTEMBER BORN NICOMEDES S. LINSANGAN 0 - 1 1
SHIER GF REMAR DE LEON / REMCAR 0 - 1 1
SINIOR - 1 LET MONTANO 0 - 1 - 0 - 0 - 0 1
SPEED & POWER GF FELIX M PUNZALAN JR 0 - 1 1
T.R. / L.B. PANINGIT TITO REYES 0 - 1 1
TALAGA REYMAR SAYSON 1 - 0 - 0 - 0 - 0 1
TATA REY UNO REY BRIONES 1 - 0 - 0 - 0 - 0 1
TF CMC ROMEGA 2 ROMER GOZO / CESAR CALVO 1 - 0 1
THE BIG BANG A VICTOR JOSHUA GREGORIO 0 - 1 1
TOP OF THE LINE 2 BORGY ZOLETA 0 - 1 - 0 - 0 - 0 1
TOP OF THE LINE 3 BORGY ZOLETA 0 - 1 1
TOP OF THE LINE 5 BORGY ZOLETA 1 - 0 1
TRIGUN MUHANDIS E. DIAMANTE / G. BORABIEN / G. CASTILLO / RUEL LIZARDA 1 - 0 1
UR N TRUBOL ERWIN DIAMANTE 1 - 0 1
WESTSPRING POLARIS JEN CAPT. N. DE SALES 1 - 0 1
WESTSPRING POLARIS MICA CAPT. DE SALES 0 - 1 1
WESTSPRING POLARIS RUBY CAPT. N. DE SALES 0 - 1 1
WHITE EARS BOGS VINLUAN 1 - 0 1
WHITE ROCK - 1 VIRGILIO H. MARTIN 1 - 0 1
WOOLOOMOOLOO 1 JMC TECSON FARM 0 - 1 1
WYNERCA ERWIN DIAMANTE 0 - 1 1
WYNERCA 2 ERWIN DIAMANTE 0 - 1 1
ALLCAN SALVAHE ALLAN CANTAL AND LALOY 0 - 0.5 0.5
AMPUTI LAYAG REYNALDO FRANCISCO 0.5 - 0 0.5
ARSCE CESAR ANCAYAN 0.5 - 0 0.5
BF THUNDER BEE JIMMY CASTRO OLALIA / ATTY. ART DE CASTRO 0.5 - 0 0.5
BUENAS DIAS TWBDL PETE / MIKE / ARCH PETER BUENDIA 0 - 0.5 0.5
BULACAN BOULDER M. RONCESVALLES / PAUL GARCIA 0 - 0.5 0.5
CNP SKCS GF CRIS N. PEREA 0 - 0.5 0.5
DIMASALANG 1 KAT TIRONA 0.5 - 0 0.5
EFBEES FERDIE BANAAG / RUEL LIZARDA 0.5 - 0 0.5
J.C.O. / THUNDER BEE JIMMY CASTRO OLALIA/ATTY ART DE CASTRO 0 - 0 - 0.5 - 0 0.5
JONASHUA DR. JESSIE ESTRADA 0 - 0.5 0.5
KAI UCBA 1 JUN SOSA / GENGEN ARAYATA 0 - 0.5 0.5
KALIWETE RAFFY ZAIDE 0 - 0.5 0.5
KATRINA ANG ANGEL KO BONG SERRANO / TENG RANOLA 0 - 0.5 0.5
LUCKY DIA / MAN OF STEEL 1 ANTERO ZARASPE 0.5 - 0 0.5
M4 CBC 1 J. SAPANGHILA 0 - 0.5 0.5
MANDIRIGMA RYAN PINON 0 - 0 - 0 - 0.5 0.5
PURPLE HAZE DADDY A 0 - 0.5 0.5
RCR RIZMUF 1 RONALD REYES / RIZZA REYES 0.5 - 0 0.5
RJADINE IYA RJ / CJ VILLANUEVA 0.5 - 0 0.5
RS-RD 1 RICKY SOLATORIO / ROBIN DY 0 - 0.5 0.5
SALDUA BROTHERS DARYL BROSOTO / ABET SALDUA / SALDUA BROS. 0.5 - 0 0.5
SIKAT NG ARAW JUN OLIVEROS 0.5 - 0 0.5
SINAGTALA - MG AMBOY / EDWIN TAN 0 - 0.5 0.5
ST. NICHOLAS-HYPER B12 NICK MAMARIL / NJ 0.5 - 0 0.5
UNICAHIJA 2 JOEL OCSENA 0 - 0.5 0.5
1B CALACHUCHI-2 JUAN PAULO RAMOS 0 - 0 0
:) SMILEY CHITO POLINTAN 0 - 0 0
A & M / LUCKY STRIKE RAMON VILLANUEVA 0 - 0 0
ALLFISH 1 HONEY YU 0 - 0 0
ALLFISH 2 HONEY YU 0 - 0 0
ANG BABAE MINAMAHAL DR. TED MACADAGDAG / CESAR TANAQUIN 0 - 0 0
ANGAS NG BATANGAS DINO MARIVIC 0 - 0 0
ANITO 2 DON MAURO R. PRIETO 0 - 0 0
ANITO 4 DON MAURO R. PRIETO 0 - 0 0
ANITO 5 DON MAURO PRIETO / TONY OPPEN 0 - 0 0
ANITO 6 DON MAURO PRIETO / TONY OPPEN 0 - 0 0
ANTIQUEBROS / BF KNIGHT K. ANTIQUE / J. OLITHAO JR / ENGR. F. FUGABAN JR 0 - 0 0
BATANG DAGATAN ONNIE TAN 0 - 0 0
BATANG SUTIL 2 ALEXANDER MOSCA / LONGHAIR 0 - 0 0
BIG R ALFONSO FARM BUDDY ROBRIGADO 0 - 0 0
BIG R FARM 2 BUDDY ROBRIGADO 0 - 0 0
BLACKHAWK MANUEL SY / DR. MANONGAS 0 - 0 0
BOYS OF THE SEA ONNIE TAN 0 - 0 0
BUDONG 888 WENE ROMANO JR 0 - 0 0
CALEB GF CLARK O. CALICDAN / MARIO M. ALVAREZ 0 - 0 0
DABOY DAVID YTIENZA 0 - 0 0
DARPY 1 DARRY ANDREW LIM 0 - 0 0
DIAMOND GF ERWIN DIAMANTE 0 - 0 0
DIMASALANG 2 KAT TIRONA 0 - 0 0
DREAM BIG 4KAV / 2O19 BNTV CUP ANTHONY ANTIOJO / JOEY SY 0 - 0 0
EFBEES GLIMMER TRIGUN FERDIE BANAAG / RUEL LIZARDA 0 - 0 0
FORTUNA TOTO LOCSIN 0 - 0 0
FRANCO MATEO / SEBASTIANO XAVIERE TATO DIMAYUGA 0 - 0 0
GARANTISADO JMC TECSON FARM 0 - 0 0
GEMINI DENHA BMEG INTEGRA 2 JANSOY LEE 0 - 0 0
GOLDEN WINGS WARRIOR 2 SOFEO DANO 0 - 0 0
GOLDENWINGS UK NOLI MONARES 0 - 0 0
GREEN MONARCH 1 ATTY. FELIX GATCHALIAN 0 - 0 0
GREEN PIKE BAUTISTA BROS 0 - 0 0
GREENGOLD RB 1 ROD ADVINCULA AND REY BRIONES 0 - 0 0
GREENGOLD RB 2 ROD ADVINCULA AND REY BRIONES 0 - 0 0
HA PAYAG BONG SERRANO / TENG RANOLA 0 - 0 0
HAPPY B DAY INAY 1 ARNOLD DELA CRUZ 0 - 0 0
HAPPY BIRTHDAY JADEN ANTHONY NICOMEDES S. LINSANGAN 0 - 0 0
HARAGAN DONATO GACUTAN / GIE BORABIEN 0 - 0 0
ILOCANOS 1 RENE SANTOS / RENZ CASTRO 0 - 0 0
ILOCANOS 3 REN CASTRO / RENE SANTOS 0 - 0 0
ILOCANOS 4 REN CASTRO / RENE SANTOS 0 - 0 0
J.C.O 2 JIMMY CASTRO OLALIA / ATTY. ART DE CASTRO 0 - 0 0
J.U JAMES UY / JUN BALATBAT 0 - 0 0
JACK D RIPPER FOMCC BULLSTAG JEBE GAYANELO 0 - 0 0
JC ANNA LOUISA JUDD CAUNTAY 0 - 0 0
JC CHICAGO BOY JUDD CAUNTAY 0 - 0 0
JMC GAMEFARM JMC TECSON FARM 0 - 0 0
JRS BATCH 65!!! ENGR. JUN SEVILLA 0 - 0 0
JRS SAN PIOQUINTO!!! ENGR. JUN SEVILLA 0 - 0 0
KAI BOSS EDWIN JUN SOSA / EDWIN PEREY 0 - 0 0
KCCK VR MAKNAT VIRGILIO V RAPE / KIT SENGKO 0 - 0 0
KONTRATISTA DMP / ERWIN BAYBAYAN 0 - 0 0
LEON TIGER ERWIN DIAMANTE / DANIEL SULLIVAN 0 - 0 0
LETS GET IT ON DADDY A 0 - 0 0
LIHIM NA GASTOS ROLANDO OCAMPO 0 - 0 0
LIPA FARMS ATTY. LUCIEN SAYUNO - 0 0
M4 ARCE ALABASTER RICHARD ARCE / KEVIN DIMAYUGA 0 - 0 0
POWER JHEM 2 MAR ALVIN BALINGIT 0 - 0 0
RABATITAT ALL VETERANS BOBBIT PLES 0 - 0 0
RAPID FIRE J. JAYME 0 - 0 0
RCB BASILAN GF / ARAMAC GF COMB EINAR MACAPAGAL / RANDOLF CLARK BARANDINO 0 - 0 0
REDLAKES / PLB GF / HARDROCK GMC / SUERTES GF ENGR. D. NUNEZ / P. BURGOS / G. CASTRILLO / M. RECTO 0 - 0 0
RM MONTE GAMEFARM RUEL CUERPO / MARK GONZALES 0 - 0 0
RP RIKITIC RYAN PINON 0 - 0 0
RS-RD 2 RICKY SOLATORIO / ROBIN DY 0 - 0 0
SAMANTHA & BRUNO 1 RICHIE ROBES / ENZO OF CAL 0 - 0 0
SAMANTHA & BRUNO 2 RICHIE ROBES / ENZO OF CAL 0 - 0 0
SAN RAFAEL MENER MERCADO 0 - 0 0
SIKAT NG RAW / EAST JUN OLIVEROS 0 - 0 0
SINIOR - 2 LET MONTANO 0 - 0 0
SITIO PUTOL 1 MASTER JORDAN (PIPOY) JOSE 0 - 0
SITIO PUTOL 2 MASTER JORDAN (PIPOY) JOSE 0 - 0 0
SUPERBADS A BADONG BALLADARES 0 - 0 0
SUPERBADS DUDS BADONG BALLADARES / DUDOY BESENIA 0 - 0 0
THE BUTCHER 2 NHELVIN HENAVE 0 - 0 0
THUNDER BEE ATTY. ART DE CASTRO 0 - 0 0
THUNDER BEE 1 ATTY. ART DE CASTRO 0 - 0 0
THUNDERBEE 2 JIMMY CASTRO OLALIA/ ATTY. ART DE CASTRO 0 - 0 0
TOP OF THE LINE 4 BORGY ZOLETA 0 - 0 0
TOP OF THE LINE 6 BORGY ZOLETA 0 - 0 0
TOTO REYMAR SAYSON 0 - 0 0
UNICAHIJA 1 JOEL OCSENA 0 - 0 0
UR N TROBUL ERWIN DIAMANTE 0 - 0 0
VIPERKID / JDC / AMARE JHUNE DE CASTRO / REYNALDO CLAUDIO 0 - 0 0
VRF GAMEFARM ED MALASAGA 0 - 0 0
WESTSPRING POLARIS CAPT. DE SALES 0 - 0 0
WINDJAMMERKD AIRSTRIPPER KEVIN DIMAYUGA 0 - 0 0
WOOLOOMOOLOO 2 JMC TECSON FARM 0 - 0 0
WOWIE WOWIE ELLERIA 0 - 0 0
ZEAL / VERGO / JOEY WENE ROMANO JR 0 - 0 0

UNDER CONSTRUCTION

Match Sheet is Not Available this time

  • Days

  • Hours

  • Minutes

  • Seconds

MATCH SHEET

NO
RED
VS
WHITE
RESULT
ENTRY NAME
WT
WB
WB
ENTRY NAME
WT
1
LIPA FARMS 1
ATTY. LUCIEN SAYUNO
2110
1 - 0
DIMASALANG 5
KAT TIRONA
2110
2
TALAGA
REYMAR SAYSON
1940
0 - 1
SUPER BLUE BLOOD MOON
GEORGE F. SERRANO
1945
3
A & M / HOWARD FUNTASTIC
RAMON VILLANUEVA
2060
1 - 0
CELAS RICE MILL
BOY MONTANO
2060
4
CUELAZ GF
DL / JC
2055
1 - 0
JCAR COMBINE
JUN LABACO
2055
5
BM TWOGEESE
ATO VILAR / JMC
2190
0 - 1
VRL GAMEFARM
VER LONTOC
2195
6
BOKAL SA PUSO
JESSIE DE VEYRA
2085
1 - 0
LUCKY 4C- 3
RUBEN RABUTIN / DINDO RIVERA
2085
7
:) EMILIO
CHITO POLINTAN
2000
1 - 0
MONCADA OTB / ALVINDIA FARM
BEA / FTM / KEVIN DIMAYUGA
1995
8
A & M BRGY DELA PAZ 2
ARNIE TEVES / MONET LAO
1990
1 - 0
JCB GF GENSAN
BLACK
BAUTISTA BROS
1990
9
SUPER VITAMINA
BEBOT TAN
1850
1 - 0
GEMINI DENHA 1
JANSOY LEE
1850
10
MAJESTIC GAMEFARM
PHILIP NERI
2090
0 - 1
SINAGTALA - A
AMBOY / EDWIN TAN
2090
11
TALAGA
REYMAR SAYSON
2030
0 - 1
SINGLE STROKE
BOBIE AND GIL
2025
12
DIMASALANG 5
KAT TIRONA
2170
0.5 - 0.5
BUENAS DIAS AMDG
PETE / MIKE / ARCH PETER BUENDIA
2175
13
GOD OF WAR
GEORGE F. SERRANO
2090
1 - 0
KISAP MATA
BOY MONTANO
2090
14
SUPERBADS B
BADONG BALLADARES
2080
0 - 1
REDBULL A
ATTY. CARLOS TUMPALAN
2080
15
A & M BRGY DELA PAZ 1
ARNIE TEVES / MONET LAO
2090
1 - 0
A & M / HOWARD FUNTASTIC
RAMON VILLANUEVA
2090
16
JCAR COMBINE
JUN LABACO
2050
0 - 1
ILOCANOS 2
RENE SANTOS / RENZ CASTRO
2050
17
CUELAZ GF
DL / JC
1970
-
BILIS AT LAKAS GF
FELIX M PUNZALAN JR
1970
18
DIANA GOLDBAR LIBMANAN CAMSUR
ANTONIO ALERIA
2145
1 - 0
SINAGTALA - A
AMBOY / EDWIN TAN
2150
19
R2J AREZA
DANNY AREZA / RANDY RABARA
2005
0 - 1
M4 CBC 2
J. SAPANGHILA
2010
20
BOKAL SA PUSO
JESSIE DE VEYRA
2135
1 - 0
ESJ-4K GF
EMIL / DARYLL
2135
21
LUCKY 4C- 4
RUBEN RABUTIN / DINDO RIVERA
2130
0 - 1
BB BOTONG
HENRY CHUA / REYNALDO FERRER / JAYSON SORDAN
2125
22
GEMINI DENHA 2
JANSOY LEE
1860
1 - 0
BUTCHER 888
NHELVIN HENAVE
1860
23
:) EMILIO
CHITO POLINTAN
1850
1 - 0
JCB GF GENSAN
BLACK / GRAY
BAUTISTA BROS
1850
24
VRL GAMEFARM
VER LONTOC
2390
1 - 0
AOW/UCBL
EDWIN BUENO
2395
25
REDBULL A
ATTY. CARLOS TUMPALAN
2290
0.5 - 0.5
JCAR COMBINE
JUN LABACO
2295
26
LIPA FARMS 1
ATTY. LUCIEN SAYUNO
2100
0 - 1
KISAP MATA
BOY MONTANO
2090
27
MIGHTY TAGKAWAYAN
BOBIE AND GIL
1955
0 - 1
KINAMBUD
BONG VALLE
1955
28
RAM GURKHAS
ANGELO MALIG
1965
1 - 0
MAJESTIC GAMEFARM
PHILIP NERI
1970
29
BM TWOGEESE
ATO VILAR / JMC
2000
1 - 0
SUPERKYLE
RUEL CANTINA / JOHN MILLER
2000
30
DIMASALANG 5
KAT TIRONA
1850
1 - 0
SINIOR - 1
LET MONTANO
1850
31
R2J JRAB VILLALEON
J & R RABARA / LEONEL VILLARIN
2205
1 - 0
BOKAL SA PUSO
JESSIE DE VEYRA
2200
32
WSC MAY 27 - JUNE 2 ARANETA
JLA / CD
2255
1 - 0
TALAGA
REYMAR SAYSON
2250
33
ST. NICHOLAS HAELIYA
NICK MAMARIL
1965
0 - 1
BILIS AT LAKAS GF
FELIX M PUNZALAN JR
1965
34
ESJ-4K GF
EMIL / DARYLL
1930
0 - 1
SAN JUAN SMACK DOWN
ARVEY MORELOS / ORHN MORELOS
1935
35
MAJESTIC GAMEFARM
PHILIP NERI
2115
1 - 0
SUPERBADS B
BADONG BALLADARES
2120
36
ILOCANOS 2
RENE SANTOS / RENZ CASTRO
2200
0 - 1
BUTCHER 888
NHELVIN HENAVE
2200
37
RAPTOR 2
JACOB / ICHI PAJARA
2045
1 - 0
MIGHTY TAGKAWAYAN
BOBIE AND GIL
2050
38
M4 CBC 2
J. SAPANGHILA
2030
0 - 1
MONCADA OTB / ALVINDIA FARM
BEA / FTM / KEVIN DIMAYUGA
2030
39
REDBULL B
ATTY. CARLOS TUMPALAN
2320
0 - 1
DIANA GOLDBAR SPEED FORCE BUKIDNON
ANTONIO ALERIA
2325
40
BUENAS DIAS AMDG
PETE / MIKE / ARCH PETER BUENDIA
1945
1 - 0
HARDROCK GMC / SUERTES / REDLAKES / PLB GF'S
GILMORE / SWEATER
MARLON RECTO / GILBERT CASTILLO / ENGR. D. NUNEZ / P. BURGOS
1945
41
BIG R DRAGON BLADE
BUDDY ROBRIGADO
1865
1 - 0
:) EMILIO
CHITO POLINTAN
1885
42
GOD OF WAR
GEORGE F. SERRANO
2250
0 - 1
EVF BULALAKAW BAGWIS G.F / APO N. HAMOG
ENGR. EUGEN FAJARDO / VENER FAJARDO
2250
43
R2J JRAB
J & R RABARA
1965
0 - 1
SUPER VITAMINA
BEBOT TAN
1965
44
SINAGTALA - A
AMBOY / EDWIN TAN
1985
1 - 0
A & M BRGY DELA PAZ 2
ARNIE TEVES / MONET LAO
1985
45
KINAMBUD
BONG VALLE
1925
1 - 0
GEMINI DENHA 1
JANSOY LEE
1925
46
RENO (2)
MONCHING MEDALLA + RPB
1910
0 - 1
BILIS AT LAKAS GF
FELIX M PUNZALAN JR
1915
47
RAPTOR 1
JACOB / ICHI PAJARA
2230
0 - 1
CUELAZ GF
DL / JC
2230
48
BUENAS DIAS AMDG
PETE / MIKE / ARCH PETER BUENDIA
2260
1 - 0
SAP STRIKER
GIE BORABIEN
2265
49
CELAS RICE MILL
BOY MONTANO
2070
1 - 0
M4 CBC 2
J. SAPANGHILA
2070
50
VRL GAMEFARM
VER LONTOC
2120
1 - 0
SAN JUAN SMACK DOWN
ARVEY MORELOS / ORHN MORELOS
2125
51
SANBARTOLOME
PEL / JUN LABACO / BAYSAN
2265
0 - 1
R2J JRAB
J & R RABARA
2270
52
ST. NICHOLAS HAELIYA
NICK MAMARIL
2165
0 - 1
LUCKY 4C- 3
RUBEN RABUTIN / DINDO RIVERA
2160
53
ILOCANOS 2
RENE SANTOS / RENZ CASTRO
2400
0.5 - 0.5
SUPERBADS B
BADONG BALLADARES
2400
54
A & M / HOWARD FUNTASTIC
RAMON VILLANUEVA
2160
1 - 0
JCB GF GENSAN
GOLD
BAUTISTA BROS
2160
55
RAM GURKHAS
ANGELO MALIG
2155
0 - 1
LIPA FARMS 1
ATTY. LUCIEN SAYUNO
2150
56
SUERTES GF / HARDROCK GMC / REDLAKES / PLB GF'S
HATCH / GOLD
MARLON RECT / ENGR. DENNIS NUNEZ / GILBERT CASTRILLO / PERCY BURGOS
2115
0 - 1
DIANA GOLDBAR SPEED FORCE BUKIDNON
ANTONIO ALERIA
2115
57
REDBULL B
ATTY. CARLOS TUMPALAN
2350
1 - 0
EVF BULALAKAW BAGWIS G.F / APO N. HAMOG
ENGR. EUGEN FAJARDO / VENER FAJARDO
2355
58
SAN JUAN SMACK DOWN
ARVEY MORELOS / ORHN MORELOS
1890
0 - 1
THE BUTCHER 1
NHELVIN HENAVE
1900
59
GEMINI DENHA 1
JANSOY LEE
1920
1 - 0
ESJ-4K GF
EMIL / DARYLL
1920
60
SUPERKYLE
RUEL CANTINA / JOHN MILLER
2080
1 - 0
DARPY 2
DARRYL ANDREW LIM
2080
61
JAYCO / AMCO / ALLCAN
CELSO PANCHO
2230
1 - 0
SANBARTOLOME
PEL / JUN LABACO / BAYSAN
2220
62
LUCKY 4C- 3
RUBEN RABUTIN / DINDO RIVERA
2015
0 - 1
R2J JRAB VILLALEON
J & R RABARA / LEONEL VILLARIN
2020
63
EFBEES TRIGUN
FERDIE BANAAG / RUEL LIZARDA
2100
0 - 1
BM TWOGEESE
ATO VILAR / JMC
2100
64
DIANA GOLDBAR LIBMANAN CAMSUR
ANTONIO ALERIA
2345
1 - 0
AOW/UCBL
EDWIN BUENO
2355
65
SINGLE STROKE
BOBIE AND GIL
2305
1 - 0
REDBULL A
ATTY. CARLOS TUMPALAN
2295
66
RAPTOR 1
JACOB / ICHI PAJARA
2100
1 - 0
GOD OF WAR
GEORGE F. SERRANO
2100
67
R2J JRAB VILLALEON
J & R RABARA / LEONEL VILLARIN
1950
0 - 1
RENO (2)
MONCHING MEDALLA + RPB
1950
68
BB BOTONG
HENRY CHUA / REYNALDO FERRER / JAYSON SORDAN
2050
0.5 - 0.5
KINAMBUD
BONG VALLE
2050
69
HARDROCK GMC / SUERTES / REDLAKES / PLB GF'S
REG / GREY
MARLON RECTO / GILBERT CASTILLO / ENGR. D. NUNEZ / P. BURGOS
1905
0 - 1
EVF BULALAKAW BAGWIS G.F / APO N. HAMOG
ENGR. EUGEN FAJARDO / VENER FAJARDO
1905
70
BUTCHER 888
NHELVIN HENAVE
2040
1 - 0
SUPER VITAMINA
BEBOT TAN
2045
71
DARPY 2
DARRYL ANDREW LIM
2110
1 - 0
RSM FLASH BOMBA ANTIPOLO 4
REY MORLA
2110
72
ESJ-4K GF
EMIL / DARYLL
1885
0 - 1
R2J AREZA
DANNY AREZA / RANDY RABARA
1885
73
JAYCO / AMCO / ALLCAN
CELSO PANCHO
2325
1 - 0
REDBULL B
ATTY. CARLOS TUMPALAN
2330
74
A & M BRGY DELA PAZ 1
ARNIE TEVES / MONET LAO
2040
0 - 1
WSC MAY 27 - JUNE 2 ARANETA
JLA / CD
2035
75
BB BOTONG
HENRY CHUA / REYNALDO FERRER / JAYSON SORDAN
2205
1 - 0
TATA REY UNO
REY BRIONES
2205
76
THE BUTCHER 1
NHELVIN HENAVE
2100
0 - 1
SUPERKYLE
RUEL CANTINA / JOHN MILLER
2105
77
RENO (2)
MONCHING MEDALLA + RPB
2010
0 - 1
BIG R DRAGON BLADE
BUDDY ROBRIGADO
2010
78
AOW/UCBL
EDWIN BUENO
2310
0 - 1
SINGLE STROKE
BOBIE AND GIL
2315
79
GEMINI DENHA 2
JANSOY LEE
2035
0 - 1
SUERTES GF / HARDROCK GMC / REDLAKES / PLB GF'S
SWEATER / GOLD
MARLON RECT / ENGR. DENNIS NUNEZ / GILBERT CASTRILLO / PERCY BURGOS
2035
80
CELAS RICE MILL
BOY MONTANO
1980
0 - 1
G.W. 585
NB FRANI
1985
81
AMCO / JAYCO / ALLCAN
CELSO PANCHO
2175
1 - 0
TATA REY UNO
REY BRIONES
2175
82
BIG R DRAGON BLADE
BUDDY ROBRIGADO
2175
1 - 0
DIANA GOLDBAR LIBMANAN CAMSUR
ANTONIO ALERIA
2175
83
SINIOR - 1
LET MONTANO
2050
0 - 1
SUPER BLUE BLOOD MOON
GEORGE F. SERRANO
2050
84
MONCADA OTB / ALVINDIA FARM
BEA / FTM / KEVIN DIMAYUGA
1990
0 - 1
RAM GURKHAS
ANGELO MALIG
1990
85
SAP STRIKER
GIE BORABIEN
2065
1 - 0
RAPTOR 2
JACOB / ICHI PAJARA
2065
86
BUTCHER 48
NHELVIN HENAVE
1850
0 - 1
A & M BRGY DELA PAZ 2
ARNIE TEVES / MONET LAO
1850
87
LUCKY 4C- 4
RUBEN RABUTIN / DINDO RIVERA
2255
1 - 0
AMCO / JAYCO / ALLCAN
CELSO PANCHO
2250
88
SINIOR - 1
LET MONTANO
2010
0 - 1
R2J JRAB
J & R RABARA
2015
89
WSC MAY 27 - JUNE 2 ARANETA
JLA / CD
2020
1 - 0
ST. NICHOLAS HAELIYA
NICK MAMARIL
2020
90
MIGHTY TAGKAWAYAN
BOBIE AND GIL
2150
1 - 0
EFBEES TRIGUN
FERDIE BANAAG / RUEL LIZARDA
2150
91
BUTCHER 48
NHELVIN HENAVE
2040
1 - 0
SUPER BLUE BLOOD MOON
GEORGE F. SERRANO
2040
92
TATA REY UNO
REY BRIONES
2280
0 - 1
DIANA GOLDBAR SPEED FORCE BUKIDNON
ANTONIO ALERIA
2285
93
JOKER
JOKER
2350
0 - 1
JAYCO / AMCO / ALLCAN
CELSO PANCHO
2350
94
LUCKY 4C- 4
RUBEN RABUTIN / DINDO RIVERA
2100
0 - 1
A & M BRGY DELA PAZ 1
ARNIE TEVES / MONET LAO
2100
95
DARPY 2
DARRYL ANDREW LIM
2140
0 - 1
GEMINI DENHA 2
JANSOY LEE
2145
96
RSM FLASH BOMBA ANTIPOLO 4
REY MORLA
2205
1 - 0
THE BUTCHER 1
NHELVIN HENAVE
2210
97
G.W. 585
NB FRANI
2185
1 - 0
SUERTES GF / HARDROCK GMC / REDLAKES / PLB GF'S
SWEATER / GOLD
MARLON RECT / ENGR. DENNIS NUNEZ / GILBERT CASTRILLO / PERCY BURGOS
2190
98
KISAP MATA
BOY MONTANO
2090
1 - 0
RAPTOR 2
JACOB / ICHI PAJARA
2095
99
SANBARTOLOME
PEL / JUN LABACO / BAYSAN
2210
0 - 1
SAP STRIKER
GIE BORABIEN
2215
100
EFBEES TRIGUN
FERDIE BANAAG / RUEL LIZARDA
1850
1 - 0
BUTCHER 48
NHELVIN HENAVE
1850
101
RAPTOR 1
JACOB / ICHI PAJARA
2185
0 - 1
AMCO / JAYCO / ALLCAN
CELSO PANCHO
2185
102
RSM FLASH BOMBA ANTIPOLO 4
REY MORLA
1915
0 - 1
HARDROCK GMC / SUERTES / REDLAKES / PLB GF'S
SPANGLE / HATCH
MARLON RECTO / GILBERT CASTILLO / ENGR. D. NUNEZ / P. BURGOS
1915
103
G.W. 585
NB FRANI
1935
0 - 1
R2J AREZA
DANNY AREZA / RANDY RABARA
1935