SCORE SHEET

ENTRY NAME BREEDER NAME
POINTS
TOTAL
04/01/2029 GREY ALEXANDER MOSCA/LONGHAIR 1 - 1 2
A. SANTOS ALLAN SANTOS 1 - 1 2
AC-TRIPLE A-1 MARLON MATIAS/JOVITO JAMELANO 1 - 1 2
AC-TRIPLE A-3 MARLON MATIAS/JOVITO JAMELANO 1 - 1 2
ADC ARSHAN 1 ARNOLD DELA CRUZ 1 - 1 2
AOW - 1 EDWIN BUENO 1 - 1 2
AVS RAGATAN ABNER SALONGA 1 - 1 2
BAKAS ROOSTER FARM 5 ENGR. ROQUE SISON 1 - 1 2
BON JOVI 2 ALEXANDER MOSCA 1 - 1 2
BOSS ETHAN BOSS ETHAN 1 - 1 2
DANCALAN 1 AYUSTE/REMCAR 1 - 1 2
DBIGGUY 2 JOHN MOORE/GUY MABANTA 1 - 1 2
DOUBLE A JOEL OCSENA 1 - 1 2
ESJ SAN ROQUE EMIL E. SAN JUAN 1 - 1 2
FOMCC : ) SMILEY CHITO POLINTAN 1 - 1 2
FRANCO MATEO TATO DIMAYUGA 1 - 1 2
GARAHE WARRIOR LEOVINO R. DELOS SANTOS 1 - 1 2
GLORY FARM BON/REMCAR 1 - 1 2
HILL TOP JK ESPIRITU/FLORIZEN BELEN 1 - 1 2
ITO ANG TAMA TATAY GANI NIO BOY ASISTIO 1 - 1 2
JVPALER GF 1 JUN PALER 1 - 1 2
KAI ROJENCA 1 JUN SOSA/EDWIN PEREY 1 - 1 2
KAI ROJENCA 2 JUN SOSA/EDWIN PEREY 1 - 1 2
MAY 11-LAS PINAS NO SAD STORY T.A. 1 - 1 2
MR. KOOL B CHESTER HIZON 1 - 1 2
MR. KOOL C CHESTER HIZON 1 - 1 2
P.B. CENTURY/PADS BUSO BUSO A ALLAN MOJAR/PRIME BORDONES/PADS 1 - 1 2
P.B. CENTURY/PADS BUSO BUSO B ALLAN MOJAR/PRIME BORDONES/PADS 1 - 1 2
RB BOMBONGAN PUGALA JUN BUENAVENTURA 1 - 1 2
RJG 786(MB)1 GUN GF CARLOS DE JESUS 1 - 1 2
ROBERT KALIWETE PATBEL ROBERTO FLORES/RAFFY ZAIDE 1 - 1 2
ROLIL/LONGHAIR 1 ROLLY MONTALES 1 - 1 2
ROMEGA CMC 2 ROMER GOZO CESAR CALVO 1 - 1 2
RP SILANG RAPHAEL DH RHELLIE PALUMPON/DANNY HALILI 1 - 1 2
SC EAGLE ALEX CALDERON 1 - 1 2
SINAGTALA AMBOY TAN/EDWIN TAN 1 - 1 2
ST. NICHOLAS HAELIYA ENGR. NICK MAMARIL 1 - 1 2
WELCOME BCR BLACKROOSTER ROBERT & RICHARD REBOTICA 1 - 1 2
BLUE PHOENIX HECTOR SAN PEDRO 0.5 - 1 1.5
IRRA / JF SABATAN ENGR. MON PINEDA/KIKO FRANCO 1 - 0.5 1.5
MING DYNASTY 1 EFREN B. MINGUILLAN 0.5 - 1 1.5
MING DYNASTY 3 EFREN B. MINGUILLAN 1 - 0.5 1.5
OKI DOC PETER SALES 1 - 0.5 1.5
SEBASTIANO XAVIERE TATO DIMAYUGA 1 - 0.5 1.5
ULTIMA DANCALAN AYUSTE/REMCAR 0.5 - 1 1.5
XTREMEBIRD GF ARTEMIO "JUN" EUSEBIO AND MICHAEL EUSEBIO 0.5 - 1 1.5
656 GALO'S RICHER N. MOLDEZ 1 - 0 1
AC-TRIPLE A-4 MARLON MATIAS/JOVITO JAMELANO 0 - 1 1
ADC ARSHAN 2 ARNOLD DELA CRUZ 0 - 1 1
ADS 1 BOYET P. 0 - 1 1
ADS 2 BOYET P. 1 - 0 1
ALAN & BUNSO/P.B. BUSO BUSO ALLAN MOJAR/PRIME BORDONES/PADS 1 - 0 1
ANITO 1 DON MAURO PRIETO 0 - 1 1
ANITO 2 DON MAURO PRIETO 0 - 1 1
ANJELO GF 1 JOHN PAUL HIZON 1 - 0 1
ANJELO GF 2 JOHN PAUL HIZON 0 - 1 1
AVIVA 1 ALBERT LIM 0 - 1 1
AVIVA 2 ALBERT LIM 0 - 1 1
BAKAS ROOSTER FARM 6 ENGR. ROQUE SISON 1 - 1
BLACK OUT JK ESPIRITU/VICTOR MARIANO 0 - 1 1
BLUE AQUARIUS FRANCIS GABUDAO 0 - 1 1
BON JOVI 1 ALEXANDER MOSCA 1 - 0 1
BRGY. 8 ADRIAN MANGAHAS 1 - 0 1
BV/RDGF 2 BRY/BOYCE 0 - 1 1
CELA'S RICEMILL BOY MONTANO 0 - 1 1
DANCALAN 2 AYUSTE/REMCAR 1 - 0 1
DBIGGUY 1 JOHN MOORE/GUY MABANTA 0 - 1 1
DESERT EAGLE CARLOS DE JESUS 1 - 0 1
DREAMBIG4KAV1 ANTHONY ANTIOJO 0 - 1 1
DREAMBIG4KAV2 ANTHONY ANTIOJO 1 - 0 1
DYNAMIC STAR 1 RAUL/ESTIGOY/ARNEL SAMUEL 0 - 1 1
DYNAMIC STAR/REA RAUL V./ESTIGOY/ALISON/SAMUEL 0 - 1 1
FOMCC : ) POP POP GAMBOA 0 - 1 1
FOMCC JOE DR. MABANTA 1 - 0 1
FOMCC TRB 1 JUN BENEDICTO 0 - 1 1
GOLDEN VENOM 2 MARCO SOBERANO 0 - 1 1
ITO ANG TAMA 1 NIO BOY ASISTIO 1 - 0 1
ITO ANG TAMA 2 NIO BOY ASISTIO 0 - 1 1
J. RUZ SCORPIO JON RUZ 1 - 0 1
JET Z JIMMY ZAPANTA 1 - 0 1
JVPALER GF 2 TOTO TOLENTINO/JUN PALER 1 - 0 1
KAI NINONG 1 JUN SOSA/EDWIN PEREY 1 - 0 1
KAI NINONG 2 JUN SOSA/EDWIN PEREY 0 - 1 1
KISAP MATA BOY MONTANO 0 - 1 1
KRYSTOF WOODBERRY ELMER/ERIC MALABANAN 1 - 0 1
MONCADA OTB-ALVINDIA FARM BENITO E. AQUINO/FLORENTINO T. MALLARI 0 - 1 1
MR. KOOL A CHESTER HIZON 1 - 1
ONSE BOY MONTANO 0 - 1 1
ONSE 1 BOY MONTANO 1 - 0 1
ONYOK'S BULALUHAN RAY-AN NANAD 1 - 0 1
PAKISKIS 1 ARNOLD DELA CRUZ/ERWIN DIAMANTE 1 - 0 1
PURPLE HAZE ASB GF 1 - 0 1
PUTING TENGA 1 L. MARTIN/J. VINLUAN 0 - 1 1
RB JOSEF ROBERT BANDARLIPE 0 - 1 1
RB PHILVET ROBERT BANDARLIPE 1 - 0 1
RB WOODPECKER ROBERT BANDARLIPE 1 - 0 1
REDBULL STRADALE CARLOS TUMPALAN 1 - 0 1
RJD JADEN RJ/CJ VILLANUEVA 1 - 0 1
RLT WONDERBOY GF ROMEO TANAQUIN/ANGELITO BALTAZAR/CESAR TANAQUIN 0 - 1 1
ROLIL /LONGHAIR 2 ROLLY MONTALES 0 - 1 1
ROMEGA CMC 1 ROMER GOZO CESAR CALVO 1 - 0 1
SIKAT NG ARAW JUN OLIVEROS 1 - 0 1
SKCS USN RET 1 CRIS N. PEREA 0 - 1 1
SKCS USN RET 2 CRIS N. PEREA 0 - 1 1
ST. NICHOLAS JACOB EARL YARD ENGR. EDSEL SUSON/ALAN GALAPON/ENGR. NICK M. 0 - 1 1
TANZA NAV - 1 RUEL MARTIN & AME 1 - 0 1
THE BIG BANG A VICTOR JOSHUA GREGORIO 1 - 0 1
THE BIG BANG B VICTOR JOSHUA GREGORIO 0 - 1 1
THE RED SAINT J STA CRUZ 1 - 0 1
THE SAINT J STA CRUZ 0 - 1 1
TOP OF THE LINE 1 BORGY ZOLETA 0 - 1 1
TOP OF THE LINE 2 BORGY ZOLETA 1 - 0 1
TRUEBLOOD HEBRON GF RANDY HEBRON 1 - 0 1
VIVA Z JIMMY ZAPANTA 1 - 0 1
VM VIMINOLAK LDI VIM MABINI/CG 1 - 0 1
WHITE EARS JULVIN 1 - 0 1
WHITE EARS 1 JULVIN 0.5 - 0.5 1
WYNER CA ERWIN DIAMANTE 1 - 0 1
9 DE PEBRERO 2 TONY ESPINOSA 0.5 - 0 0.5
AOW - 2 EDWIN BUENO 0 - 0.5 0.5
ARMS ALLAN SANTOS 0 - 0.5 0.5
BAGONG LIPUNAN BOY MONTANO 0 - 0.5 0.5
CENTRAL 1 ADRIAN MANGAHAS 0 - 0.5 0.5
DB STA CATALINA JK ESPIRITU/DIOSDADO CABLAYAN 0.5 - 0 0.5
FOMCC ADELFA 4/23 FOMCC 0.5 - 0 0.5
MING DYNASTY 2 EFREN B. MINGUILLAN 0.5 - 0 0.5
ONSE 2 BOY MONTANO 0.5 - 0 0.5
RL CZEDRICK RHOY EVANGELISTA/RETO HEBRAS 0 - 0.5 0.5
8JS GRIFFIN GF1 KENNETH FALSIS/HENRY AQUINO 0 - 0 0
8JS GRIFFIN GF2 KENNETH FALSIS/HENRY AQUINO 0 - 0 0
9 DE PEBRERO 1 TONY ESPINOSA 0 - 0 0
AC-TRIPLE A-2 MARLON MATIAS/JOVITO JAMELANO 0 - 0 0
AZILEA MIAHRIE CHIEF DATOR 0 - 0 0
BIGSTAR GAMEFARM RAMON MAXIMO 0 - 0 0
BLACK BULLET ZAIDEN ZALDY AUSTRIA 0 - 0 0
BOSS BABY REYNALDO FERRER/JAYSON SORDAN 0 - 0 0
BUCHOKOY 3PTS/TEAM CBL ROBERT ARCENA/ELO/FERDINAND ELALTO - 0 0
BV/RDGF 1 BRY/BOYCE 0 - 0 0
CENTRAL ADRIAN MANGAHAS 0 - 0 0
CF VANESSA/TEKSAS/DOK IKE LITO MAGAT/RONALD TOLENTINO 0 - 0 0
DELGADO BROTHERS FRANZ IAN DELGADO 0 - 0 0
DIAMOND GF ERWIN DIAMANTE 0 - 0 0
DOUBLE A1 JOEL OCSENA 0 - 0 0
ESJ-SF EMIL E. SAN JUAN 0 - 0 0
FIRE TIGER ERICK CARAAN 0 - 0 0
FOMCC 4/24 STA BARBARA FOMCC 0 - 0 0
FOMCC : ) EMILIO CHITO POLINTAN 0 - 0 0
FOMCC JAILBIRD JEBE GAYANELO 0 - 0 0
FOMCC JAILBIRD JOE DR. MABANTA/JEBE GAYANELO 0 - 0 0
FOMCC JDR JEBE GAYANELO 0 - 0 0
FOMCC TRB 2 JUN BENEDICTO 0 - 0 0
GOLDEN VENOM 1 MARCO SOBERANO 0 - 0 0
JAM GAMEFARM LDI MULTILYTE JESSIE MADLANGBAYAN 0 - 0 0
JK BROS REGING BULL JK ESPIRITU - 0 0
JMN DANNA/ALECTRYON GF A.S. QUILATAN JR. 0 - 0 0
JP SLASHER RODNIE PEREZ/CESAR TANAQUIN 0 - 0
KARTAPS PABLO BOMBAN 0 - 0 0
KINAMBUD BONG VALLE 0 - 0 0
KINAMBUD 1 BONG VALLE 0 - 0 0
KING BRUTOS ERNIE BALDO 0 - 0 0
MAYAHIN FRANZ IAN DELGADO 0 - 0 0
PAKISKIS 2 ARNOLD DELA CRUZ/ERWIN DIAMANTE 0 - 0 0
PROF JHOP JOEFFREY BALABABA 0 - 0 0
PUTING TENGA 2 L. MARTIN/J. VINLUAN 0 - 0 0
RB BOMBONGAN PUGALA 1 JUN BUENAVENTURA 0 - 0 0
RD TAGAYTAY MAY 14 SA LALOMA ROLAND DIAZ 0 - 0
SINAGTALA 168 AMBOY TAN/EDWIN TAN 0 - 0 0
TANZA NAV - 2 RUEL MARTIN & AME 0 - 0
THE BUTCHER NHELVIN HENAVE 0 - 0

UNDER CONSTRUCTION

Match Sheet is Not Available this time

  • Days

  • Hours

  • Minutes

  • Seconds

MATCH SHEET

NO
RED
VS
WHITE
RESULT
ENTRY NAME
WT
WB
WB
ENTRY NAME
WT
1
KINAMBUD
BONG VALLE
1755
LB1311
0 - 1
BAK 3338
GLORY FARM
BON/REMCAR
1780
2
DB STA CATALINA
JK ESPIRITU/DIOSDADO CABLAYAN
1940
DIG 618600
0.5 - 0.5
RGBA 1849197
MING DYNASTY 1
EFREN B. MINGUILLAN
1935
3
CENTRAL
ADRIAN MANGAHAS
2130
BCUP 804505
0 - 1
BNTV 26832
ST. NICHOLAS HAELIYA
ENGR. NICK MAMARIL
2135
4
THE BIG BANG A
VICTOR JOSHUA GREGORIO
1905
DIG 264944
1 - 0
RGBA 1855049
DYNAMIC STAR/REA
RAUL V./ESTIGOY/ALISON/SAMUEL
1905
5
JET Z
JIMMY ZAPANTA
1850
DIG 063773
1 - 0
MM5032
PROF JHOP
JOEFFREY BALABABA
1860
6
BON JOVI 1
ALEXANDER MOSCA
2060
RGBA 1804944
1 - 0
HG4312
KING BRUTOS
ERNIE BALDO
2070
7
MING DYNASTY 3
EFREN B. MINGUILLAN
2110
RGBA 1849179
1 - 0
BAK 3678
PUTING TENGA 2
L. MARTIN/J. VINLUAN
2110
8
JK BROS REGING BULL
JK ESPIRITU
2085
LBCC 182993
-
SALPUKAN 176599
BUCHOKOY 3PTS/TEAM CBL
ROBERT ARCENA/ELO/FERDINAND ELALTO
2090
9
ANITO 1
DON MAURO PRIETO
1920
FY 6286
0 - 1
DIG 329867
RP SILANG RAPHAEL DH
RHELLIE PALUMPON/DANNY HALILI
1920
10
BOSS ETHAN
BOSS ETHAN
2055
BNTV 47168
1 - 0
BCUP 804641
CENTRAL 1
ADRIAN MANGAHAS
2055
11
VIVA Z
JIMMY ZAPANTA
2125
LGBA 820266
1 - 0
UMCGBA 9818
THE BIG BANG B
VICTOR JOSHUA GREGORIO
2135
12
JAM GAMEFARM LDI MULTILYTE
JESSIE MADLANGBAYAN
2190
BNTV52705
0 - 1
BNTV 51460
KAI ROJENCA 2
JUN SOSA/EDWIN PEREY
2170
13
PUTING TENGA 1
L. MARTIN/J. VINLUAN
2110
NGBA 545330
0 - 1
BAK ID5562
DREAMBIG4KAV2
ANTHONY ANTIOJO
2115
14
FOMCC JDR
JEBE GAYANELO
2025
MMGBA 9226
0 - 1
PAGBA 21798
BON JOVI 2
ALEXANDER MOSCA
2030
15
KINAMBUD
BONG VALLE
2150
LB1294
0 - 1
LAGBA LA10664
HILL TOP
JK ESPIRITU/FLORIZEN BELEN
2160
16
ADS 2
BOYET P.
1910
BAK IF1612
1 - 0
GX8356
BLUE AQUARIUS
FRANCIS GABUDAO
1910
17
PROF JHOP
JOEFFREY BALABABA
1885
MM5028
0 - 1
BAK HC8601
ADC ARSHAN 1
ARNOLD DELA CRUZ
1885
18
DYNAMIC STAR/REA
RAUL V./ESTIGOY/ALISON/SAMUEL
1995
BAK HV9570
1 - 0
HG9856
KING BRUTOS
ERNIE BALDO
1995
19
MING DYNASTY 2
EFREN B. MINGUILLAN
2030
BAK HX4787
0.5 - 0.5
DIG 042813
WHITE EARS 1
JULVIN
2040
20
JAM GAMEFARM LDI MULTILYTE
JESSIE MADLANGBAYAN
1885
BNTV 52676
0 - 1
BCUP 804715
BRGY. 8
ADRIAN MANGAHAS
1900
21
GLORY FARM
BON/REMCAR
2000
QCBA 549
1 - 0
FZ 5104
ANITO 2
DON MAURO PRIETO
2000
22
BON JOVI 1
ALEXANDER MOSCA
2190
PAGBA 21641
0 - 1
BNTV 50625
KAI ROJENCA 1
JUN SOSA/EDWIN PEREY
2180
23
ROBERT KALIWETE PATBEL
ROBERTO FLORES/RAFFY ZAIDE
1975
BAK GX6778
1 - 0
NGBA 548838
BLACK OUT
JK ESPIRITU/VICTOR MARIANO
1975
24
WELCOME BCR BLACKROOSTER
ROBERT & RICHARD REBOTICA
2020
GBLAG 26983
1 - 0
BAK IF1639
ADS 2
BOYET P.
2015
25
WHITE EARS
JULVIN
2050
GFBAND 100502
1 - 0
UCBA 8212
KINAMBUD 1
BONG VALLE
2065
26
ST. NICHOLAS HAELIYA
ENGR. NICK MAMARIL
1945
BAK ID7802
1 - 0
MMGBA 6034
FOMCC JAILBIRD
JEBE GAYANELO
1950
27
RP SILANG RAPHAEL DH
RHELLIE PALUMPON/DANNY HALILI
1900
BAK 4051
1 - 0
LGBA 820229
JET Z
JIMMY ZAPANTA
1900
28
KAI ROJENCA 1
JUN SOSA/EDWIN PEREY
2100
BNTV 50631
1 - 0
BNTV 26920
CENTRAL
ADRIAN MANGAHAS
2110
29
MING DYNASTY 1
EFREN B. MINGUILLAN
1925
RGBA 1849177
1 - 0
BAK HV9672
DYNAMIC STAR 1
RAUL/ESTIGOY/ARNEL SAMUEL
1925
30
OKI DOC
PETER SALES
1980
FY2595
1 - 0
SALPUKAN 176628
BUCHOKOY 3PTS/TEAM CBL
ROBERT ARCENA/ELO/FERDINAND ELALTO
1980
31
ADS 1
BOYET P.
1925
DIG 733665
0 - 1
BAK GA3545
PURPLE HAZE
ASB GF
1930
32
BLUE AQUARIUS
FRANCIS GABUDAO
2110
GX8442
1 - 0
DIG 264960
THE BIG BANG A
VICTOR JOSHUA GREGORIO
2110
33
RLT WONDERBOY GF
ROMEO TANAQUIN/ANGELITO BALTAZAR/CESAR TANAQUIN
2115
260836
0 - 1
LAGBA LA10622
HILL TOP
JK ESPIRITU/FLORIZEN BELEN
2115
34
ANITO 1
DON MAURO PRIETO
1970
FZ5097
1 - 0
BAK ID5519
DREAMBIG4KAV2
ANTHONY ANTIOJO
1950
35
ADC ARSHAN 2
ARNOLD DELA CRUZ
1845
LG 826523
0 - 1
BAK GH1445
BAKAS ROOSTER FARM 5
ENGR. ROQUE SISON
1845
36
BON JOVI 2
ALEXANDER MOSCA
2060
PAGBA 21755
1 - 0
UCBA 8198
KINAMBUD 1
BONG VALLE
2080
37
PUTING TENGA 1
L. MARTIN/J. VINLUAN
1890
NGBA 545548
1 - 0
BBC BB1 0819
PURPLE HAZE
ASB GF
1890
38
CENTRAL 1
ADRIAN MANGAHAS
2115
BCUP 804635
0.5 - 0.5
BNTV 46750
MING DYNASTY 3
EFREN B. MINGUILLAN
2120
39
DREAMBIG4KAV1
ANTHONY ANTIOJO
1895
BAK ID5252
0 - 1
GBLAG 27008
WELCOME BCR BLACKROOSTER
ROBERT & RICHARD REBOTICA
1895
40
DYNAMIC STAR 1
RAUL/ESTIGOY/ARNEL SAMUEL
2000
RGBA 1855059
1 - 0
DIG 618608
DB STA CATALINA
JK ESPIRITU/DIOSDADO CABLAYAN
2010
41
THE BIG BANG B
VICTOR JOSHUA GREGORIO
2145
DIG 264978
1 - 0
BAK ID8512
RD TAGAYTAY MAY 14 SA LALOMA
ROLAND DIAZ
2145
42
ADC ARSHAN 1
ARNOLD DELA CRUZ
1820
BAK HC8698
1 - 0
DIG 764949
JP SLASHER
RODNIE PEREZ/CESAR TANAQUIN
1830
43
REDBULL STRADALE
CARLOS TUMPALAN
2140
LB CUP46983
1 - 0
BAK 3731
PUTING TENGA 2
L. MARTIN/J. VINLUAN
2130
44
BAKAS ROOSTER FARM 6
ENGR. ROQUE SISON
1815
BAK GH1320
1 - 0
MMGBA 0551
FOMCC JAILBIRD
JEBE GAYANELO
1815
45
KAI ROJENCA 2
JUN SOSA/EDWIN PEREY
2175
BNTV 51404
1 - 0
BNTV 49563
BLACK BULLET ZAIDEN
ZALDY AUSTRIA
2190
46
ROBERT KALIWETE PATBEL
ROBERTO FLORES/RAFFY ZAIDE
2245
NGBA 501497
1 - 0
DIG 063838
VIVA Z
JIMMY ZAPANTA
2220
47
BRGY. 8
ADRIAN MANGAHAS
1920
BCUP 804571
0 - 1
BBC 2444
BOSS ETHAN
BOSS ETHAN
1945
48
THE BUTCHER
NHELVIN HENAVE
1820
BAK IE2729
0 - 1
DIG 726131
ADS 1
BOYET P.
1820
49
OKI DOC
PETER SALES
2175
BB 5646
0.5 - 0.5
PAGBA 69610
WHITE EARS 1
JULVIN
2160
50
ANITO 2
DON MAURO PRIETO
1800
FZ 5132
1 - 0
LAGBA LA1061
JK BROS REGING BULL
JK ESPIRITU
1805
51
BAKAS ROOSTER FARM 5
ENGR. ROQUE SISON
2060
BAK GH1340
1 - 0
RGBA 1849202
MING DYNASTY 2
EFREN B. MINGUILLAN
2035
52
FOMCC JDR
JEBE GAYANELO
1910
MMGBA 9197
0 - 1
LG 826534
ADC ARSHAN 2
ARNOLD DELA CRUZ
1920
53
DREAMBIG4KAV1
ANTHONY ANTIOJO
1960
BNTV 50070
1 - 0
BBC BB1 4510
BLACK BULLET ZAIDEN
ZALDY AUSTRIA
1970
54
RLT WONDERBOY GF
ROMEO TANAQUIN/ANGELITO BALTAZAR/CESAR TANAQUIN
2270
260811
1 - 0
LB CUP749
REDBULL STRADALE
CARLOS TUMPALAN
2250
55
WHITE EARS
JULVIN
2040
NGBA 545229
0 - 1
NGBA 548830
BLACK OUT
JK ESPIRITU/VICTOR MARIANO
2060
56
RD TAGAYTAY MAY 14 SA LALOMA
ROLAND DIAZ
2215
BAK ID8524
-
BAK GH1333
BAKAS ROOSTER FARM 6
ENGR. ROQUE SISON
2200
57
JP SLASHER
RODNIE PEREZ/CESAR TANAQUIN
1875
DIG 767115
-
UCBA 4472
THE BUTCHER
NHELVIN HENAVE
1880