SCORE SHEET

ENTRY NAME BREEDER NAME
POINTS
TOTAL
04/01/2029 GREY ALEXANDER MOSCA/LONGHAIR 1 - 1 2
22-44-04 RADU GF 1 - 1 2
924 ENGINEERING MAJOR CHRISTIAN PRIAS/JUNN QUIBAN 1 - 1 2
A. SANTOS ALLAN SANTOS 1 - 1 2
AC-TRIPLE A-1 MARLON MATIAS/JOVITO JAMELANO 1 - 1 2
AC-TRIPLE A-3 MARLON MATIAS/JOVITO JAMELANO 1 - 1 2
ADC ARSHAN 1 ARNOLD DELA CRUZ 1 - 1 2
ANTON 2 NOY AGNER 1 - 1 2
AOW - 1 EDWIN BUENO 1 - 1 2
AVS RAGATAN ABNER SALONGA 1 - 1 2
BAKAS ROOSTER FARM 5 ENGR. ROQUE SISON 1 - 1 2
BON JOVI 2 ALEXANDER MOSCA 1 - 1 2
BOSS ETHAN BOSS ETHAN 1 - 1 2
CGP LEGACY/SAP STRIKER/MJ ACE ENGR. CARMELO PANONCILLO/J. CAPAROSSO 1 - 1 2
DANCALAN 1 AYUSTE/REMCAR 1 - 1 2
DBIGGUY 2 JOHN MOORE/GUY MABANTA 1 - 1 2
DOUBLE A JOEL OCSENA 1 - 1 2
EDISON ED MASCARINA 1 - 1 2
ESJ SAN ROQUE EMIL E. SAN JUAN 1 - 1 2
FOMCC 4/26 SW 1 - 1 2
FOMCC : ) SMILEY CHITO POLINTAN 1 - 1 2
FRANCO MATEO TATO DIMAYUGA 1 - 1 2
GARAHE WARRIOR LEOVINO R. DELOS SANTOS 1 - 1 2
GLORY FARM BON/REMCAR 1 - 1 2
HILL TOP JK ESPIRITU/FLORIZEN BELEN 1 - 1 2
ITO ANG TAMA TATAY GANI NIO BOY ASISTIO 1 - 1 2
JARVIS/PALABAN 1 JACOB/ICHI PAJAR 1 - 1 2
JVPALER GF 1 JUN PALER 1 - 1 2
KAI ROJENCA 1 JUN SOSA/EDWIN PEREY 1 - 1 2
KAI ROJENCA 2 JUN SOSA/EDWIN PEREY 1 - 1 2
LIVEWIRE 888 JAP GAGALAC & CLARISSA SALAZAR 1 - 1 2
MAY 11-LAS PINAS NO SAD STORY T.A. 1 - 1 2
MR. KOOL B CHESTER HIZON 1 - 1 2
MR. KOOL C CHESTER HIZON 1 - 1 2
P.B. CENTURY/PADS BUSO BUSO A ALLAN MOJAR/PRIME BORDONES/PADS 1 - 1 2
P.B. CENTURY/PADS BUSO BUSO B ALLAN MOJAR/PRIME BORDONES/PADS 1 - 1 2
QUEEN YNEL ZALDY PADILLA 1 - 1 2
R2J AREZA DANNY AREZA/RANDY RABARA 1 - 1 2
RB BOMBONGAN PUGALA JUN BUENAVENTURA 1 - 1 2
RJG 786(MB)1 GUN GF CARLOS DE JESUS 1 - 1 2
ROBERT KALIWETE PATBEL ROBERTO FLORES/RAFFY ZAIDE 1 - 1 2
ROCKAFELLA CJ VILLANUEVA 1 - 1 2
ROLIL/LONGHAIR 1 ROLLY MONTALES 1 - 1 2
ROMEGA CMC 2 ROMER GOZO CESAR CALVO 1 - 1 2
RP SILANG RAPHAEL DH RHELLIE PALUMPON/DANNY HALILI 1 - 1 2
SC EAGLE ALEX CALDERON 1 - 1 2
SINAGTALA AMBOY TAN/EDWIN TAN 1 - 1 2
ST. NICHOLAS HAELIYA ENGR. NICK MAMARIL 1 - 1 2
SUPER BLUE BLOOD MOON GEORGE F. SERRANO 1 - 1 2
WELCOME BCR BLACKROOSTER ROBERT & RICHARD REBOTICA 1 - 1 2
BANHAW UNO NOLI MONARES 0.5 - 1 1.5
BLUE PHOENIX HECTOR SAN PEDRO 0.5 - 1 1.5
IRRA / JF SABATAN ENGR. MON PINEDA/KIKO FRANCO 1 - 0.5 1.5
JARVIS/PALABAN 2 JACOB/ICHI PAJAR 0.5 - 1 1.5
MING DYNASTY 1 EFREN B. MINGUILLAN 0.5 - 1 1.5
MING DYNASTY 3 EFREN B. MINGUILLAN 1 - 0.5 1.5
OKI DOC PETER SALES 1 - 0.5 1.5
REDBULL STRADALE 2 CARLOS TUMPALAN 0.5 - 1 1.5
SEBASTIANO XAVIERE TATO DIMAYUGA 1 - 0.5 1.5
ULTIMA DANCALAN AYUSTE/REMCAR 0.5 - 1 1.5
XTREMEBIRD GF ARTEMIO "JUN" EUSEBIO AND MICHAEL EUSEBIO 0.5 - 1 1.5
4KGF-NAVIGATOR DARIEL BETOY 0 - 1 1
656 GALO'S RICHER N. MOLDEZ 1 - 0 1
AC-TRIPLE A-4 MARLON MATIAS/JOVITO JAMELANO 0 - 1 1
ADC ARSHAN 2 ARNOLD DELA CRUZ 0 - 1 1
ADS 1 BOYET P. 0 - 1 1
ADS 2 BOYET P. 1 - 0 1
ALAN & BUNSO/P.B. BUSO BUSO ALLAN MOJAR/PRIME BORDONES/PADS 1 - 0 1
ANITO 1 DON MAURO PRIETO 0 - 1 1
ANITO 2 DON MAURO PRIETO 0 - 1 1
ANJELO GF 1 JOHN PAUL HIZON 1 - 0 1
ANJELO GF 2 JOHN PAUL HIZON 0 - 1 1
ANTIQUE BROS/BF KNIGHTS GF-1 K. ANTIQUE/F.FUGABAN JR./J.OLITHAO JR. 0 - 1 1
ANTIQUE BROS/BF KNIGHTS GF-2 K. ANTIQUE/F.FUGABAN JR./J.OLITHAO JR. 0 - 1 1
AVIVA 1 ALBERT LIM 0 - 1 1
AVIVA 2 ALBERT LIM 0 - 1 1
AVM ZENKI OREN/ARVEY MORELOS 1 - 1
BAKAS ROOSTER FARM 6 ENGR. ROQUE SISON 1 - 1
BANHAW DOS NOLI MONARES 1 - 0 1
BLACK OUT JK ESPIRITU/VICTOR MARIANO 0 - 1 1
BLUE AQUARIUS FRANCIS GABUDAO 0 - 1 1
BON JOVI 1 ALEXANDER MOSCA 1 - 0 1
BRGY. 8 ADRIAN MANGAHAS 1 - 0 1
BV/RDGF 2 BRY/BOYCE 0 - 1 1
CELA'S RICEMILL BOY MONTANO 0 - 1 1
CHUBBY BUNNY 1 DR. PERCY MODOMO 0 - 1 1
CHUBBY BUNNY 2 DR. PERCY MODOMO 0 - 1 1
DANCALAN 2 AYUSTE/REMCAR 1 - 0 1
DBIGGUY 1 JOHN MOORE/GUY MABANTA 0 - 1 1
DELGADO BROTHERS GF FRANCIZ DELGADO/IAN DELGADO 0 - 1 1
DESERT EAGLE CARLOS DE JESUS 1 - 0 1
DREAMBIG4KAV1 ANTHONY ANTIOJO 0 - 1 1
DREAMBIG4KAV2 ANTHONY ANTIOJO 1 - 0 1
DYNAMIC STAR 1 RAUL/ESTIGOY/ARNEL SAMUEL 0 - 1 1
DYNAMIC STAR/REA RAUL V./ESTIGOY/ALISON/SAMUEL 0 - 1 1
FOMCC : ) POP POP GAMBOA 0 - 1 1
FOMCC JOE DR. MABANTA 1 - 0 1
FOMCC TRB 1 JUN BENEDICTO 0 - 1 1
GOD OG WAR GEORGE F. SERRANO 1 - 0 1
GOLDEN VENOM 2 MARCO SOBERANO 0 - 1 1
GOOD FORTUNE/SCIRE G.F. BHOGIE VILLANUEVA/DING HERRERA 0 - 1 1
ITO ANG TAMA 1 NIO BOY ASISTIO 1 - 0 1
ITO ANG TAMA 2 NIO BOY ASISTIO 0 - 1 1
J. RUZ SCORPIO JON RUZ 1 - 0 1
JET Z JIMMY ZAPANTA 1 - 0 1
JG ONE JOEL GREGORIO 0 - 1 1
JG TWO JOEL GREGORIO 0 - 1 1
JVPALER GF 2 TOTO TOLENTINO/JUN PALER 1 - 0 1
KAI NINONG 1 JUN SOSA/EDWIN PEREY 1 - 0 1
KAI NINONG 2 JUN SOSA/EDWIN PEREY 0 - 1 1
KISAP MATA BOY MONTANO 0 - 1 1
KRYSTOF WOODBERRY ELMER/ERIC MALABANAN 1 - 0 1
LIGA 888 JAP GAGALAC & CLARISSA SALAZAR 1 - 0 1
LIVEWIRE MICROBUGS 888 CLARISSA SALAZAR & JAP GAGALAC 1 - 0 1
MONCADA OTB-ALVINDIA FARM BENITO E. AQUINO/FLORENTINO T. MALLARI 0 - 1 1
MOUNTAIN EAGLE 1 RICKY SALMORIN 1 - 0 1
MOUNTAIN EAGLE 2 RICKY SALMORIN 1 - 0 1
MR FATHER & SON 1 M. RONCESVALLES 1 - 0 1
MR FATHER & SON 2 M. RONCESVALLES 0 - 1 1
MR. KOOL A CHESTER HIZON 1 - 1
ONSE BOY MONTANO 0 - 1 1
ONSE 1 BOY MONTANO 1 - 0 1
ONYOK'S BULALUHAN RAY-AN NANAD 1 - 0 1
PAKISKIS 1 ARNOLD DELA CRUZ/ERWIN DIAMANTE 1 - 0 1
PHILIPPINE GAMEFOWL VETERINARIANS DOC RALPH/TED TAN 1 - 0 1
PURPLE HAZE ASB GF 1 - 0 1
PUTING TENGA 1 L. MARTIN/J. VINLUAN 0 - 1 1
PWT MASTER VICTOR MARIANO 0 - 1 1
RAINBOW SHADIA CJ VILLANUEVA 1 - 0 1
RB JOSEF ROBERT BANDARLIPE 0 - 1 1
RB PHILVET ROBERT BANDARLIPE 1 - 0 1
RB WOODPECKER ROBERT BANDARLIPE 1 - 0 1
REDBULL STRADALE CARLOS TUMPALAN 1 - 0 1
RJD JADEN RJ/CJ VILLANUEVA 1 - 0 1
RJD JADINE CJ VILLANUEVA 0 - 1 1
RLT WONDERBOY GF ROMEO TANAQUIN/ANGELITO BALTAZAR/CESAR TANAQUIN 0 - 1 1
ROLIL /LONGHAIR 2 ROLLY MONTALES 0 - 1 1
ROMEGA CMC 1 ROMER GOZO CESAR CALVO 1 - 0 1
ROYAL BLOOD DELGADO BROTHERS 1 - 0 1
SIKAT NG ARAW JUN OLIVEROS 1 - 0 1
SKCS USN RET 1 CRIS N. PEREA 0 - 1 1
SKCS USN RET 2 CRIS N. PEREA 0 - 1 1
ST. NICHOLAS JACOB EARL YARD ENGR. EDSEL SUSON/ALAN GALAPON/ENGR. NICK M. 0 - 1 1
SUPERBUTOY ED MASCARINA 1 - 0 1
TANZA NAV - 1 RUEL MARTIN & AME 1 - 0 1
TARANTULA 1 SONNY PANALIGAN 0 - 1 1
TARANTULA 2 SONNY PANALIGAN 0 - 1 1
THE BIG BANG A VICTOR JOSHUA GREGORIO 1 - 0 1
THE BIG BANG B VICTOR JOSHUA GREGORIO 0 - 1 1
THE RED SAINT J STA CRUZ 1 - 0 1
THE SAINT J STA CRUZ 0 - 1 1
TOP OF THE LINE 1 BORGY ZOLETA 0 - 1 1
TOP OF THE LINE 2 BORGY ZOLETA 1 - 0 1
TOP OF THE LINE 3 BORGY ZOLETA 0 - 1 1
TOP OF THE LINE 4 BORGY ZOLETA 0 - 1 1
TRUEBLOOD HEBRON GF RANDY HEBRON 1 - 0 1
V2B FARM 2 ENGR. VAL BERTES 1 - 0 1
VIVA Z JIMMY ZAPANTA 1 - 0 1
VM VIMINOLAK LDI VIM MABINI/CG 1 - 0 1
VRL GAMEFARM VER LONTOC 1 - 0 1
WHITE EARS JULVIN 1 - 0 1
WHITE EARS 1 JULVIN 0.5 - 0.5 1
WYNER CA ERWIN DIAMANTE 1 - 0 1
9 DE PEBRERO 2 TONY ESPINOSA 0.5 - 0 0.5
AOW - 2 EDWIN BUENO 0 - 0.5 0.5
ARMS ALLAN SANTOS 0 - 0.5 0.5
BAGONG LIPUNAN BOY MONTANO 0 - 0.5 0.5
CASTIGADOR NG SAN LAZARO ANGELO DATOR/BYB 0.5 - 0 0.5
CENTRAL 1 ADRIAN MANGAHAS 0 - 0.5 0.5
DB STA CATALINA JK ESPIRITU/DIOSDADO CABLAYAN 0.5 - 0 0.5
FOMCC ADELFA 4/23 FOMCC 0.5 - 0 0.5
MING DYNASTY 2 EFREN B. MINGUILLAN 0.5 - 0 0.5
ONSE 2 BOY MONTANO 0.5 - 0 0.5
RL CZEDRICK RHOY EVANGELISTA/RETO HEBRAS 0 - 0.5 0.5
4KGF-EXPLORER DARIEL BETOY 0 - 0 0
8JS GRIFFIN GF1 KENNETH FALSIS/HENRY AQUINO 0 - 0 0
8JS GRIFFIN GF2 KENNETH FALSIS/HENRY AQUINO 0 - 0 0
9 DE PEBRERO 1 TONY ESPINOSA 0 - 0 0
AC-TRIPLE A-2 MARLON MATIAS/JOVITO JAMELANO 0 - 0 0
ANTON 1 NOY AGNER 0 - 0
AZILEA MIAHRIE CHIEF DATOR 0 - 0 0
BIGSTAR GAMEFARM RAMON MAXIMO 0 - 0 0
BLACK BULLET ZAIDEN ZALDY AUSTRIA 0 - 0 0
BOSS BABY REYNALDO FERRER/JAYSON SORDAN 0 - 0 0
BUCHOKOY 3PTS/TEAM CBL ROBERT ARCENA/ELO/FERDINAND ELALTO - 0 0
BV/RDGF 1 BRY/BOYCE 0 - 0 0
CENTRAL ADRIAN MANGAHAS 0 - 0 0
CF VANESSA/TEKSAS/DOK IKE LITO MAGAT/RONALD TOLENTINO 0 - 0 0
DELGADO BROTHERS FRANZ IAN DELGADO 0 - 0 0
DIAMOND GF ERWIN DIAMANTE 0 - 0 0
DOUBLE A1 JOEL OCSENA 0 - 0 0
ECM GAMEFARM EDWARD ESPINOSA 0 - 0 0
ESJ-SF EMIL E. SAN JUAN 0 - 0 0
EXAMINE YOUR CONSCIENCE RADU GF 0 - 0 0
FIRE TIGER ERICK CARAAN 0 - 0 0
FOMCC 4/24 STA BARBARA FOMCC 0 - 0 0
FOMCC : ) EMILIO CHITO POLINTAN 0 - 0 0
FOMCC JAILBIRD JEBE GAYANELO 0 - 0 0
FOMCC JAILBIRD JOE DR. MABANTA/JEBE GAYANELO 0 - 0 0
FOMCC JDR JEBE GAYANELO 0 - 0 0
FOMCC TRB 2 JUN BENEDICTO 0 - 0 0
GOLDEN VENOM 1 MARCO SOBERANO 0 - 0 0
GOLDENKING DR. HENRY FAJARDO & DANTE M 0 - 0 0
JAM GAMEFARM LDI MULTILYTE JESSIE MADLANGBAYAN 0 - 0 0
JK BROS REGING BULL JK ESPIRITU - 0 0
JMN DANNA/ALECTRYON GF A.S. QUILATAN JR. 0 - 0 0
JP BLACK/LOVERBOY 1 JERICO PEREZ 0 - 0 0
JP BLACK/LOVERBOY 2 JERICO PEREZ 0 - 0 0
JP SLASHER RODNIE PEREZ/CESAR TANAQUIN 0 - 0
KARTAPS PABLO BOMBAN 0 - 0 0
KINAMBUD BONG VALLE 0 - 0 0
KINAMBUD 1 BONG VALLE 0 - 0 0
KING BRUTOS ERNIE BALDO 0 - 0 0
MAYAHIN FRANZ IAN DELGADO 0 - 0 0
MR FATHER & SON/BULACAN BOULDER M. RONCESVALLES/PAUL GARCIA 0 - 0 0
PAKISKIS 2 ARNOLD DELA CRUZ/ERWIN DIAMANTE 0 - 0 0
PROF JHOP JOEFFREY BALABABA 0 - 0 0
PUTING TENGA 2 L. MARTIN/J. VINLUAN 0 - 0 0
RB BOMBONGAN PUGALA 1 JUN BUENAVENTURA 0 - 0 0
RD TAGAYTAY MAY 14 SA LALOMA ROLAND DIAZ 0 - 0
REDBULL STRADALE 1 CARLOS TUMPALAN 0 - 0 0
SAP STRIKER 329 GIE BORABIEN 0 - 0 0
SAP STRIKER DRAGON FRUIT GIE BORABIEN 0 - 0 0
SILVER WIND 33 TED TAN/A ABUNDO 0 - 0 0
SILVER WIND 34 TED TAN/A ABUNDO 0 - 0 0
SINAGTALA 168 AMBOY TAN/EDWIN TAN 0 - 0 0
TANZA NAV - 2 RUEL MARTIN & AME 0 - 0
THE BUTCHER NHELVIN HENAVE 0 - 0
V2B FARM 1 ENGR. VAL BERTES 0 - 0 0

UNDER CONSTRUCTION

Match Sheet is Not Available this time

  • Days

  • Hours

  • Minutes

  • Seconds

MATCH SHEET

NO
RED
VS
WHITE
RESULT
ENTRY NAME
WT
WB
WB
ENTRY NAME
WT
1
CASTIGADOR NG SAN LAZARO
ANGELO DATOR/BYB
1880
DIG 091213
0.5 - 0.5
BAK EL 2355
BANHAW UNO
NOLI MONARES
1865
2
ANTON 1
NOY AGNER
2245
UC 12517
0 - 1
BNTV 21476
LIVEWIRE 888
JAP GAGALAC & CLARISSA SALAZAR
2250
3
ROCKAFELLA
CJ VILLANUEVA
1870
BAK GY9295
1 - 0
MM 0244
SAP STRIKER DRAGON FRUIT
GIE BORABIEN
1890
4
MR FATHER & SON 1
M. RONCESVALLES
1835
HS3283
1 - 0
DIG 606665
4KGF-NAVIGATOR
DARIEL BETOY
1845
5
JARVIS/PALABAN 2
JACOB/ICHI PAJAR
2135
DIG 324413
0.5 - 0.5
RGBA 1824514
REDBULL STRADALE 2
CARLOS TUMPALAN
2135
6
AVM ZENKI
OREN/ARVEY MORELOS
2200
UMCGBA 180363
1 - 0
GFBAN 66298
TARANTULA 2
SONNY PANALIGAN
2210
7
BANHAW DOS
NOLI MONARES
1955
BAK EL 2359
1 - 0
DIG 615262
JP BLACK/LOVERBOY 1
JERICO PEREZ
1960
8
LIGA 888
JAP GAGALAC & CLARISSA SALAZAR
2140
LBC 23451
1 - 0
UC 10448
TOP OF THE LINE 3
BORGY ZOLETA
2140
9
RAINBOW SHADIA
CJ VILLANUEVA
2280
DIG 05420
1 - 0
RGBA 1800702
EXAMINE YOUR CONSCIENCE
RADU GF
2260
10
4KGF-EXPLORER
DARIEL BETOY
1990
DIG 606718
0 - 1
IE 9280
ANTON 2
NOY AGNER
1990
11
MR FATHER & SON 2
M. RONCESVALLES
2010
HS2805
0 - 1
LGBA 837170
JARVIS/PALABAN 1
JACOB/ICHI PAJAR
2010
12
ROYAL BLOOD
DELGADO BROTHERS
2085
BAK 3869
1 - 0
DIG 091179
CASTIGADOR NG SAN LAZARO
ANGELO DATOR/BYB
2080
13
JG ONE
JOEL GREGORIO
2025
BAK HD4077
0 - 1
HG 8679
SUPERBUTOY
ED MASCARINA
2030
14
V2B FARM 2
ENGR. VAL BERTES
1810
LGBA 750071
1 - 0
MM 0236
SAP STRIKER 329
GIE BORABIEN
1820
15
REDBULL STRADALE 1
CARLOS TUMPALAN
2210
RGBA 1819419
0 - 1
MMGBA 5192
MOUNTAIN EAGLE 1
RICKY SALMORIN
2230
16
TARANTULA 1
SONNY PANALIGAN
2035
BAK FZ0137
0 - 1
BAK HG5593
GOD OG WAR
GEORGE F. SERRANO
2035
17
GOOD FORTUNE/SCIRE G.F.
BHOGIE VILLANUEVA/DING HERRERA
2120
UCBA 2378
0 - 1
PA 24229
22-44-04
RADU GF
2115
18
JP BLACK/LOVERBOY 2
JERICO PEREZ
2120
DIG 603733
0 - 1
DIG 606714
4KGF-NAVIGATOR
DARIEL BETOY
2125
19
EDISON
ED MASCARINA
1875
UC 11856
1 - 0
BBC 0745
CHUBBY BUNNY 1
DR. PERCY MODOMO
1870
20
ANTON 1
NOY AGNER
2210
UC 12504
-
DIG 263432
AVM ZENKI
OREN/ARVEY MORELOS
2200
21
LIVEWIRE MICROBUGS 888
CLARISSA SALAZAR & JAP GAGALAC
2060
LBC 23442
1 - 0
UC 10424
TOP OF THE LINE 4
BORGY ZOLETA
2055
22
MOUNTAIN EAGLE 2
RICKY SALMORIN
2090
MMGBA 5156
1 - 0
BNTV 09663
SILVER WIND 34
TED TAN/A ABUNDO
2070
23
MR FATHER & SON/BULACAN BOULDER
M. RONCESVALLES/PAUL GARCIA
1920
GG2749
0 - 1
BAK HD4125
JG ONE
JOEL GREGORIO
1925
24
BANHAW UNO
NOLI MONARES
1825
BAK EL 2338
1 - 0
DIG 021305
RJD JADINE
CJ VILLANUEVA
1825
25
22-44-04
RADU GF
1905
PA 23841
1 - 0
DIG 091559
ECM GAMEFARM
EDWARD ESPINOSA
1905
26
QUEEN YNEL
ZALDY PADILLA
1910
BNTV 60570
1 - 0
BNTV 91039
SAP STRIKER DRAGON FRUIT
GIE BORABIEN
1935
27
CHUBBY BUNNY 2
DR. PERCY MODOMO
2005
LGBA 824627
0 - 1
GFBAN 65459
JARVIS/PALABAN 2
JACOB/ICHI PAJAR
1990
28
REDBULL STRADALE 2
CARLOS TUMPALAN
2145
RGBA 1819265
1 - 0
BNTV 09613
SILVER WIND 33
TED TAN/A ABUNDO
2165
29
ANTIQUE BROS/BF KNIGHTS GF-1
K. ANTIQUE/F.FUGABAN JR./J.OLITHAO JR.
1980
BAK GQ5979
0 - 1
BAK IF2442
SUPER BLUE BLOOD MOON
GEORGE F. SERRANO
1985
30
TOP OF THE LINE 4
BORGY ZOLETA
2095
LBCUP 2609
1 - 0
GBLAG 26349
4KGF-EXPLORER
DARIEL BETOY
2105
31
VRL GAMEFARM
VER LONTOC
1980
BAK GC2168
1 - 0
LGBA 800203
V2B FARM 2
ENGR. VAL BERTES
1970
32
JG TWO
JOEL GREGORIO
1845
BAK HD4144
0 - 1
IE 9203
ANTON 2
NOY AGNER
1850
33
ROCKAFELLA
CJ VILLANUEVA
1855
BAK HK8870
1 - 0
HG 8676
SUPERBUTOY
ED MASCARINA
1855
34
SILVER WIND 33
TED TAN/A ABUNDO
2090
BNTV 09601
0 - 1
BNTV 21710
LIVEWIRE 888
JAP GAGALAC & CLARISSA SALAZAR
2090
35
EXAMINE YOUR CONSCIENCE
RADU GF
2130
KGBA 015779
0 - 1
BAK GQ6007
ANTIQUE BROS/BF KNIGHTS GF-1
K. ANTIQUE/F.FUGABAN JR./J.OLITHAO JR.
2130
36
924 ENGINEERING MAJOR
CHRISTIAN PRIAS/JUNN QUIBAN
2015
RGBA 1813632
1 - 0
MMGBA 5254
MOUNTAIN EAGLE 1
RICKY SALMORIN
2020
37
DELGADO BROTHERS GF
FRANCIZ DELGADO/IAN DELGADO
1740
BAK GD3736
0 - 1
HS3257
MR FATHER & SON 2
M. RONCESVALLES
1750
38
SUPER BLUE BLOOD MOON
GEORGE F. SERRANO
2150
BAK IF2655
1 - 0
BAK EL 2348
BANHAW DOS
NOLI MONARES
2165
39
CHUBBY BUNNY 1
DR. PERCY MODOMO
1805
BBC 0725
1 - 0
BNTV 91091
SAP STRIKER 329
GIE BORABIEN
1825
40
FOMCC 4/26
SW
2210
BNTV 09644
1 - 0
BAK GC2145
VRL GAMEFARM
VER LONTOC
2240
41
GOOD FORTUNE/SCIRE G.F.
BHOGIE VILLANUEVA/DING HERRERA
1975
UCBA 7403
1 - 0
BBC 8913
PWT MASTER
VICTOR MARIANO
1980
42
JARVIS/PALABAN 1
JACOB/ICHI PAJAR
1925
GFBAN 65499
1 - 0
DIG 615253
JP BLACK/LOVERBOY 1
JERICO PEREZ
1950
43
GOLDENKING
DR. HENRY FAJARDO & DANTE M
2190
BAK IZ3168
0 - 1
BAK HD4132
JG TWO
JOEL GREGORIO
2165
44
R2J AREZA
DANNY AREZA/RANDY RABARA
2230
BAK FY4899
1 - 0
RGBA 1819209
REDBULL STRADALE 1
CARLOS TUMPALAN
2230
45
V2B FARM 1
ENGR. VAL BERTES
2065
LBGA 800220
0 - 1
GFBAN 66126
TARANTULA 2
SONNY PANALIGAN
2060
46
RAINBOW SHADIA
CJ VILLANUEVA
2290
BAK GY8741
0 - 1
BNTV 09607
FOMCC 4/26
SW
2260
47
CGP LEGACY/SAP STRIKER/MJ ACE
ENGR. CARMELO PANONCILLO/J. CAPAROSSO
1965
DIG 605300
1 - 0
HS3262
MR FATHER & SON 1
M. RONCESVALLES
1965
48
ECM GAMEFARM
EDWARD ESPINOSA
1800
DIG 091501
0 - 1
UC 11861
EDISON
ED MASCARINA
1800
49
LIVEWIRE MICROBUGS 888
CLARISSA SALAZAR & JAP GAGALAC
2100
BNTV 21462
0 - 1
BNTV 09599
PHILIPPINE GAMEFOWL VETERINARIANS
DOC RALPH/TED TAN
2100
50
JP BLACK/LOVERBOY 2
JERICO PEREZ
1920
DIG 603724
0 - 1
BAK GD3758
DELGADO BROTHERS GF
FRANCIZ DELGADO/IAN DELGADO
1910
51
TARANTULA 1
SONNY PANALIGAN
2045
BAK GV9096
1 - 0
BAK GQ5977
ANTIQUE BROS/BF KNIGHTS GF-2
K. ANTIQUE/F.FUGABAN JR./J.OLITHAO JR.
2040
52
GOD OG WAR
GEORGE F. SERRANO
1895
BAK HG5560
0 - 1
RGBA 1813627
924 ENGINEERING MAJOR
CHRISTIAN PRIAS/JUNN QUIBAN
1895
53
SILVER WIND 34
TED TAN/A ABUNDO
2020
BNTV 09620
0 - 1
BBC 8932
PWT MASTER
VICTOR MARIANO
2050
54
RJD JADINE
CJ VILLANUEVA
1985
DIG 065205
1 - 0
GG2792
MR FATHER & SON/BULACAN BOULDER
M. RONCESVALLES/PAUL GARCIA
1985
55
LIGA 888
JAP GAGALAC & CLARISSA SALAZAR
1950
BNTV 21602
0 - 1
BNTV 60600
QUEEN YNEL
ZALDY PADILLA
1935
56
TOP OF THE LINE 3
BORGY ZOLETA
1960
LBCUP 2684
1 - 0
BAK GD3767
ROYAL BLOOD
DELGADO BROTHERS
1965
57
V2B FARM 1
ENGR. VAL BERTES
2015
LGBA 800209
0 - 1
DIG 323908
CHUBBY BUNNY 2
DR. PERCY MODOMO
2015
58
R2J AREZA
DANNY AREZA/RANDY RABARA
2030
BAK FY4906
1 - 0
MMGBA 5155
MOUNTAIN EAGLE 2
RICKY SALMORIN
2030
59
PHILIPPINE GAMEFOWL VETERINARIANS
DOC RALPH/TED TAN
2070
BNTV 09634
0 - 1
DIG 605299
CGP LEGACY/SAP STRIKER/MJ ACE
ENGR. CARMELO PANONCILLO/J. CAPAROSSO
2090
60
GOLDENKING
DR. HENRY FAJARDO & DANTE M
2055
BAK IZ3166
0 - 1
BAK GQ5990
ANTIQUE BROS/BF KNIGHTS GF-2
K. ANTIQUE/F.FUGABAN JR./J.OLITHAO JR.
2055