SCORE SHEET

ENTRY NAME BREEDER NAME
POINTS
TOTAL
04/01/2029 GREY ALEXANDER MOSCA/LONGHAIR 1 - 1 2
22-44-04 RADU GF 1 - 1 2
924 ENGINEERING MAJOR CHRISTIAN PRIAS/JUNN QUIBAN 1 - 1 2
A. SANTOS ALLAN SANTOS 1 - 1 2
AC-TRIPLE A-1 MARLON MATIAS/JOVITO JAMELANO 1 - 1 2
AC-TRIPLE A-3 MARLON MATIAS/JOVITO JAMELANO 1 - 1 2
ADC ARSHAN 1 ARNOLD DELA CRUZ 1 - 1 2
ALOLAKAM ALLAN ANGELES 1 - 1 2
ANTON 2 NOY AGNER 1 - 1 2
AOW - 1 EDWIN BUENO 1 - 1 2
AVS RAGATAN ABNER SALONGA 1 - 1 2
BAKAS ROOSTER FARM 5 ENGR. ROQUE SISON 1 - 1 2
BAKAS ROOSTER FARM/LACHICA 2 ENGR. ROQUE 1 - 1 2
BON JOVI 2 ALEXANDER MOSCA 1 - 1 2
BOSS ETHAN BOSS ETHAN 1 - 1 2
BP ADS BOYET PLAZA 111 1 - 1 2
CGP LEGACY/SAP STRIKER/MJ ACE ENGR. CARMELO PANONCILLO/J. CAPAROSSO 1 - 1 2
DANCALAN 1 AYUSTE/REMCAR 1 - 1 2
DBIGGUY 2 JOHN MOORE/GUY MABANTA 1 - 1 2
DOUBLE A JOEL OCSENA 1 - 1 2
DYNAMIC STAR 1 A RAUL VILLAFUERTE/SAMUEL (TOTI) MALAGA 1 - 1 2
EDISON ED MASCARINA 1 - 1 2
EFBEES TRIGUN FERDIE BANAAG/RUEL LIZARDA 1 - 1 2
ESJ SAN ROQUE EMIL E. SAN JUAN 1 - 1 2
EVF BULALAKAW BAWIS G.F. ENGR. EUGENE FAJARDO/VENER FAJARDO 1 - 1 2
FOMCC 4/26 SW 1 - 1 2
FOMCC : ) SMILEY CHITO POLINTAN 1 - 1 2
FRANCO MATEO TATO DIMAYUGA 1 - 1 2
GARAHE WARRIOR LEOVINO R. DELOS SANTOS 1 - 1 2
GLORY FARM BON/REMCAR 1 - 1 2
H-MARIA TEODORO N. ASENCI 1 - 1 2
HILL TOP JK ESPIRITU/FLORIZEN BELEN 1 - 1 2
ITO ANG TAMA TATAY GANI NIO BOY ASISTIO 1 - 1 2
JARVIS/PALABAN 1 JACOB/ICHI PAJAR 1 - 1 2
JVPALER GF 1 ZZZZZZJUN PALER 1 - 1 2
KAI ROJENCA 1 JUN SOSA/EDWIN PEREY 1 - 1 2
KAI ROJENCA 2 JUN SOSA/EDWIN PEREY 1 - 1 2
LBBA JEWELL/KAJIMBO COMBINE KANO ALMODOVAR & CHRISTOPHER BONZA 1 - 1 2
LIVEWIRE 888 JAP GAGALAC & CLARISSA SALAZAR 1 - 1 2
MAD SCIENCE 1 JAY TOLENTINO/MAD SCIENCE 1 - 1 2
MAY 11-LAS PINAS NO SAD STORY T.A. 1 - 1 2
MIDROC G.F ENGR. ROBERTO PARAGAS 1 - 1 2
MJ ACE JUNGLEWILD 2 P. MIRANDA/J. CAPARROSO/M.A. 1 - 1 2
MR. KOOL B CHESTER HIZON 1 - 1 2
MR. KOOL C CHESTER HIZON 1 - 1 2
NNL2325 WARRIORS ROBERT REBOTICA,NTEC & NOEL LALO 1 - 1 2
P.B. CENTURY/PADS BUSO BUSO A ALLAN MOJAR/PRIME BORDONES/PADS 1 - 1 2
P.B. CENTURY/PADS BUSO BUSO B ALLAN MOJAR/PRIME BORDONES/PADS 1 - 1 2
QUEEN YNEL ZALDY PADILLA 1 - 1 2
R2J AREZA DANNY AREZA/RANDY RABARA 1 - 1 2
RB BOMBONGAN PUGALA JUN BUENAVENTURA 1 - 1 2
RJG 786(MB)1 GUN GF CARLOS DE JESUS 1 - 1 2
ROBERT KALIWETE PATBEL ROBERTO FLORES/RAFFY ZAIDE 1 - 1 2
ROCKAFELLA CJ VILLANUEVA 1 - 1 2
ROLIL/LONGHAIR 1 ROLLY MONTALES 1 - 1 2
ROMEGA CMC 2 ROMER GOZO CESAR CALVO 1 - 1 2
RP SILANG RAPHAEL DH RHELLIE PALUMPON/DANNY HALILI 1 - 1 2
SA DILAW NA BUWAN ENGR. MANNY ARCE 1 - 1 2
SAKSAK SALAG888 LARRY CARINO 1 - 1 2
SC EAGLE ALEX CALDERON 1 - 1 2
SINAGTALA AMBOY TAN/EDWIN TAN 1 - 1 2
ST. NICHOLAS HAELIYA ENGR. NICK MAMARIL 1 - 1 2
SUPER BLUE BLOOD MOON GEORGE F. SERRANO 1 - 1 2
TAMWAAN JOMAR PALOMARIA 1 - 1 2
VJG GAMEFARM VICTOR JOSHUA GREGORIO 1 - 1 2
WELCOME BCR BLACKROOSTER ROBERT & RICHARD REBOTICA 1 - 1 2
BANHAW UNO NOLI MONARES 0.5 - 1 1.5
BLUE PHOENIX HECTOR SAN PEDRO 0.5 - 1 1.5
IRRA / JF SABATAN ENGR. MON PINEDA/KIKO FRANCO 1 - 0.5 1.5
JARVIS/PALABAN 2 JACOB/ICHI PAJAR 0.5 - 1 1.5
MING DYNASTY 1 EFREN B. MINGUILLAN 0.5 - 1 1.5
MING DYNASTY 3 EFREN B. MINGUILLAN 1 - 0.5 1.5
OKI DOC PETER SALES 1 - 0.5 1.5
REDBULL STRADALE 2 CARLOS TUMPALAN 0.5 - 1 1.5
SEBASTIANO XAVIERE TATO DIMAYUGA 1 - 0.5 1.5
ULTIMA DANCALAN AYUSTE/REMCAR 0.5 - 1 1.5
XTREMEBIRD GF ARTEMIO "JUN" EUSEBIO AND MICHAEL EUSEBIO 0.5 - 1 1.5
4KGF-NAVIGATOR DARIEL BETOY 0 - 1 1
656 GALO'S RICHER N. MOLDEZ 1 - 0 1
AC-TRIPLE A-4 MARLON MATIAS/JOVITO JAMELANO 0 - 1 1
ADC ARSHAN 2 ARNOLD DELA CRUZ 0 - 1 1
ADS 1 BOYET P. 0 - 1 1
ADS 2 BOYET P. 1 - 0 1
ALAN & BUNSO/P.B. BUSO BUSO ALLAN MOJAR/PRIME BORDONES/PADS 1 - 0 1
ANITO 1 DON MAURO PRIETO 0 - 1 1
ANITO 2 DON MAURO PRIETO 0 - 1 1
ANITO 3 DON MAURO PRIETO 0 - 1 1
ANITO 4 DON MAURO PRIETO 1 - 0 1
ANJELO GF 1 JOHN PAUL HIZON 1 - 0 1
ANJELO GF 2 JOHN PAUL HIZON 0 - 1 1
ANTIQUE BROS/BF KNIGHTS GF-1 K. ANTIQUE/F.FUGABAN JR./J.OLITHAO JR. 0 - 1 1
ANTIQUE BROS/BF KNIGHTS GF-2 K. ANTIQUE/F.FUGABAN JR./J.OLITHAO JR. 0 - 1 1
APRIL 29 3COCK SA SJC-1 BALDO/TAME/DENNIS 1 - 0 1
APRIL 29 3COCK SA SJC-2 BALDO/TAME/DENNIS 1 - 0 1
AVIVA 1 ALBERT LIM 0 - 1 1
AVIVA 2 ALBERT LIM 0 - 1 1
AVM ZENKI OREN/ARVEY MORELOS 1 - 1
BAKAS ROOSTER FARM 6 ENGR. ROQUE SISON 1 - 1
BANHAW DOS NOLI MONARES 1 - 0 1
BLACK OUT JK ESPIRITU/VICTOR MARIANO 0 - 1 1
BLUE AQUARIUS FRANCIS GABUDAO 0 - 1 1
BON JOVI 1 ALEXANDER MOSCA 1 - 0 1
BRGY. 8 ADRIAN MANGAHAS 1 - 0 1
BRIGS 37/HARAGAN EMER SILAN/DONATO GACUTAN 1 - 0 1
BUTCHER 28 NHELVIN HENAVE 1 - 0 1
BV/RDGF 2 BRY/BOYCE 0 - 1 1
CELA'S RICEMILL BOY MONTANO 0 - 1 1
CHUBBY BUNNY 1 DR. PERCY MODOMO 0 - 1 1
CHUBBY BUNNY 2 DR. PERCY MODOMO 0 - 1 1
CORDON DRAGON FRITZ/ROMEL/MIKE/ATTY BOGS 0 - 1 1
DANCALAN 2 AYUSTE/REMCAR 1 - 0 1
DARNA MVP SENOR IBARRA GF/BC 0 - 1 1
DBIGGUY 1 JOHN MOORE/GUY MABANTA 0 - 1 1
DELGADO BROTHERS GF FRANCIZ DELGADO/IAN DELGADO 0 - 1 1
DESERT EAGLE CARLOS DE JESUS 1 - 0 1
DREAMBIG4KAV1 ANTHONY ANTIOJO 0 - 1 1
DREAMBIG4KAV2 ANTHONY ANTIOJO 1 - 0 1
DYNAMIC STAR 1 RAUL/ESTIGOY/ARNEL SAMUEL 0 - 1 1
DYNAMIC STAR 2 REA RAUL VILLAFUERTE/SAMUEL (TOTI) MALAGA 0.5 - 0.5 1
DYNAMIC STAR/REA RAUL V./ESTIGOY/ALISON/SAMUEL 0 - 1 1
EL TORO WARBREED888/LONGHAIR MICHAEL GREGORIO 0 - 1 1
FOMCC 4/27 JAILBIRD JEBE GAYANELO 1 - 0 1
FOMCC : ) POP CPOP GAMBOA 0 - 1 1
FOMCC JOE DR. MABANTA 1 - 0 1
FOMCC TRB 1 JUN BENEDICTO 0 - 1 1
GOD OG WAR GEORGE F. SERRANO 1 - 0 1
GOLDEN VENOM 2 MARCO SOBERANO 0 - 1 1
GOOD FORTUNE/SCIRE G.F. BHOGIE VILLANUEVA/DING HERRERA 0 - 1 1
HATCHERY AT SAN PEDRO CECILLANO BROTHERS 1 - 0 1
IGAN VIC GABRIEL 1 - 1
ITO ANG TAMA 1 NIO BOY ASISTIO 1 - 0 1
ITO ANG TAMA 2 NIO BOY ASISTIO 0 - 1 1
J. RUZ SCORPIO JON RUZ 1 - 0 1
JET Z JIMMY ZAPANTA 1 - 0 1
JG ONE JOEL GREGORIO 0 - 1 1
JG TWO JOEL GREGORIO 0 - 1 1
JLM GF/MJ ACE JUNGLE WILD CPT. JUN MENDOZA/JUN CAPARROSO/AMELITO PARRENO 0 - 1 1
JODESA 1 GLEN AND VIC ZABALA 1 - 0 1
JVPALER GF 2 TOTO TOLENTINO/JUN PALER 1 - 0 1
KAI NINONG 1 JUN SOSA/EDWIN PEREY 1 - 0 1
KAI NINONG 2 JUN SOSA/EDWIN PEREY 0 - 1 1
KAI SARAP BUHAY 2 JUN SOSA/GENGEN ARAYATA 0 - 1 1
KISAP MATA BOY MONTANO 0 - 1 1
KRYSTOF WOODBERRY ELMER/ERIC MALABANAN 1 - 0 1
LEM WARRIORS ENGR. MACKY MACARAIG 0 - 1 1
LIGA 888 JAP GAGALAC & CLARISSA SALAZAR 1 - 0 1
LIVEWIRE MICROBUGS 888 CLARISSA SALAZAR & JAP GAGALAC 1 - 0 1
LM CHICO'S 2 LEEM MALABANAN 0 - 1 1
LMJ ALFONSUS 1 LITO DILLO,MIL SARMENTA,JOJO GARCIA 1 - 0 1
LMJ ALFONSUS 2 LITO DILLO,MIL SARMENTA,JOJO GARCIA 1 - 0 1
MAD SCIENCE 2 JAY TOLENTINO/MAD SCIENCE 1 - 0 1
MAGNIFIENT 7 / AMAZING ROMEL ALMARINEZ 0 - 1 1
MAHALOHA/NORMAN JOULS CALAYCAY AND NORMAN LARAQUEL 1 - 0 1
MDB KIKO MR. MARK ANTHONY INOFERIO 0 - 1 1
MJ ACE JUNGLEWILD 1 P. MIRANDA/J. CAPARROSO/M.A. 1 - 0 1
MJ ACE JUNGLEWILD 3 P. MIRANDA/J. CAPARROSO/M.A. 0 - 1 1
MONCADA OTB-ALVINDIA FARM BENITO E. AQUINO/FLORENTINO T. MALLARI 0 - 1 1
MOUNTAIN EAGLE 1 RICKY SALMORIN 1 - 0 1
MOUNTAIN EAGLE 2 RICKY SALMORIN 1 - 0 1
MR FATHER & SON 1 M. RONCESVALLES 1 - 0 1
MR FATHER & SON 2 M. RONCESVALLES 0 - 1 1
MR. KOOL A CHESTER HIZON 1 - 1
NAF NELSON ACSAY, R. SUMAGUIO 1 - 0 1
ONSE BOY MONTANO 0 - 1 1
ONSE 1 BOY MONTANO 1 - 0 1
ONYOK'S BULALUHAN RAY-AN NANAD 1 - 0 1
PAKISKIS 1 ARNOLD DELA CRUZ/ERWIN DIAMANTE 1 - 0 1
PERFECT MAY 25 ULUTAN SA MEGA ROLAND DIAZ 1 - 0 1
PHILIPPINE GAMEFOWL VETERINARIANS DOC RALPH/TED TAN 1 - 0 1
PURPLE HAZE ASB GF 1 - 0 1
PUTING TENGA 1 L. MARTIN/J. VINLUAN 0 - 1 1
PWT MASTER VICTOR MARIANO 0 - 1 1
RAINBOW SHADIA CJ VILLANUEVA 1 - 0 1
RAZERMAN GF DR. RENATO N. MANREZA JR. 1 - 0 1
RB JOSEF ROBERT BANDARLIPE 0 - 1 1
RB PHILVET ROBERT BANDARLIPE 1 - 0 1
RB WOODPECKER ROBERT BANDARLIPE 1 - 0 1
REDBULL STRADALE CARLOS TUMPALAN 1 - 0 1
RJD JADEN RJ/CJ VILLANUEVA 1 - 0 1
RJD JADINE CJ VILLANUEVA 0 - 1 1
RLT WONDERBOY GF ROMEO TANAQUIN/ANGELITO BALTAZAR/CESAR TANAQUIN 0 - 1 1
ROLIL /LONGHAIR 2 ROLLY MONTALES 0 - 1 1
ROMEGA CMC 1 ROMER GOZO CESAR CALVO 1 - 0 1
ROYAL BLOOD DELGADO BROTHERS 1 - 0 1
SIKAT NG ARAW JUN OLIVEROS 1 - 0 1
SKCS USN RET 1 CRIS N. PEREA 0 - 1 1
SKCS USN RET 2 CRIS N. PEREA 0 - 1 1
SKCS USN RET 3 CRIS N. PEREA 1 - 0 1
ST. NICHOLAS JACOB EARL YARD ENGR. EDSEL SUSON/ALAN GALAPON/ENGR. NICK M. 0 - 1 1
SUPERBUTOY ED MASCARINA 1 - 0 1
TANZA NAV - 1 RUEL MARTIN & AME 1 - 0 1
TARANTULA 1 SONNY PANALIGAN 0 - 1 1
TARANTULA 2 SONNY PANALIGAN 0 - 1 1
TATA EDONG MARK JOSEPH DE GUZMAN 1 - 0 1
THE BIG BANG A VICTOR JOSHUA GREGORIO 1 - 0 1
THE BIG BANG B VICTOR JOSHUA GREGORIO 0 - 1 1
THE RED SAINT J STA CRUZ 1 - 0 1
THE SAINT J STA CRUZ 0 - 1 1
TOP OF THE LINE 1 BORGY ZOLETA 0 - 1 1
TOP OF THE LINE 2 BORGY ZOLETA 1 - 0 1
TOP OF THE LINE 3 BORGY ZOLETA 0 - 1 1
TOP OF THE LINE 4 BORGY ZOLETA 0 - 1 1
TRIGUN MUHANDIS RUEL LIZARDA 1 - 0 1
TRUEBLOOD HEBRON GF RANDY HEBRON 1 - 0 1
V2B FARM 2 ENGR. VAL BERTES 1 - 0 1
VIVA Z JIMMY ZAPANTA 1 - 0 1
VM VIMINOLAK LDI VIM MABINI/CG 1 - 0 1
VRL GAMEFARM VER LONTOC 1 - 0 1
WHITE EARS JULVIN 1 - 0 1
WHITE EARS 1 JULVIN 0.5 - 0.5 1
WYNER CA ERWIN DIAMANTE 1 - 0 1
9 DE PEBRERO 2 TONY ESPINOSA 0.5 - 0 0.5
AOW - 2 EDWIN BUENO 0 - 0.5 0.5
ARMS ALLAN SANTOS 0 - 0.5 0.5
BAGONG LIPUNAN BOY MONTANO 0 - 0.5 0.5
BAKAS ROOSTER FARM/LACHICA 1 ENGR. ROQUE - 0.5 0.5
BG WARRIORS BOYET GALINDO 0.5 - 0 0.5
CASTIGADOR NG SAN LAZARO ANGELO DATOR/BYB 0.5 - 0 0.5
CENTRAL 1 ADRIAN MANGAHAS 0 - 0.5 0.5
DB STA CATALINA JK ESPIRITU/DIOSDADO CABLAYAN 0.5 - 0 0.5
FOMCC ADELFA 4/23 FOMCC 0.5 - 0 0.5
LM CHICO'S 1 LEEM MALABANAN 0 - 0.5 0.5
MING DYNASTY 2 EFREN B. MINGUILLAN 0.5 - 0 0.5
MING DYNASTY 4 EFREN B. MINGUILLAN 0 - 0.5 0.5
ONSE 2 BOY MONTANO 0.5 - 0 0.5
PAYEH GF NOEL TABAT/HERNAN DERIADA 0.5 - 0 0.5
RB PHILVET 1 ROBERT BANDARLIPE 0.5 - 0 0.5
RL CZEDRICK RHOY EVANGELISTA/RETO HEBRAS 0 - 0.5 0.5
4KGF-EXPLORER DARIEL BETOY 0 - 0 0
8JS GRIFFIN GF1 KENNETH FALSIS/HENRY AQUINO 0 - 0 0
8JS GRIFFIN GF2 KENNETH FALSIS/HENRY AQUINO 0 - 0 0
9 DE PEBRERO 1 TONY ESPINOSA 0 - 0 0
AC-TRIPLE A-2 MARLON MATIAS/JOVITO JAMELANO 0 - 0 0
AMOURY A. ARDINA 0 - 0 0
ANTON 1 NOY AGNER 0 - 0
AZILEA MIAHRIE CHIEF DATOR 0 - 0 0
BIGSTAR GAMEFARM RAMON MAXIMO 0 - 0 0
BLACK BULLET ZAIDEN ZALDY AUSTRIA 0 - 0 0
BOSS BABY REYNALDO FERRER/JAYSON SORDAN 0 - 0 0
BUCHOKOY 3PTS/TEAM CBL ROBERT ARCENA/ELO/FERDINAND ELALTO - 0 0
BV/RDGF 1 BRY/BOYCE 0 - 0 0
CALIBRE 5.56MM JB VALERA 0 - 0 0
CENTRAL ADRIAN MANGAHAS 0 - 0 0
CF 4 COCK MAY 22 SJC CALOY RESULTAY/NICK MAMARIL 0 - 0 0
CF VANESSA/TEKSAS/DOK IKE LITO MAGAT/RONALD TOLENTINO 0 - 0 0
DARNA MVP 1 SENOR IBARRA GF/BC 0 - 0
DELGADO BROTHERS FRANZ IAN DELGADO 0 - 0 0
DIAMOND GF ERWIN DIAMANTE 0 - 0 0
DOUBLE A1 JOEL OCSENA 0 - 0 0
ECM GAMEFARM EDWARD ESPINOSA 0 - 0 0
ESJ-SF EMIL E. SAN JUAN 0 - 0 0
EXAMINE YOUR CONSCIENCE RADU GF 0 - 0 0
FIRE TIGER ERICK CARAAN 0 - 0 0
FOMCC 4/24 STA BARBARA FOMCC 0 - 0 0
FOMCC : ) EMILIO CHITO POLINTAN 0 - 0 0
FOMCC JAILBIRD JEBE GAYANELO 0 - 0 0
FOMCC JAILBIRD JOE DR. MABANTA/JEBE GAYANELO 0 - 0 0
FOMCC JDR JEBE GAYANELO 0 - 0 0
FOMCC JKR 4 / 27 SILVERWIND / JAILBIRD - 0 0
FOMCC TRB 2 JUN BENEDICTO 0 - 0 0
GOLDEN VENOM 1 MARCO SOBERANO 0 - 0 0
GOLDENKING DR. HENRY FAJARDO & DANTE M 0 - 0 0
JAM GAMEFARM LDI MULTILYTE JESSIE MADLANGBAYAN 0 - 0 0
JK BROS REGING BULL JK ESPIRITU - 0 0
JLT/CECILLE GF JOVITO TINGCANG & CECILLE T. 0 - 0 0
JMN DANNA/ALECTRYON GF A.S. QUILATAN JR. 0 - 0 0
JODESA 2 GLEN AND VIC ZABALA 0 - 0 0
JP BLACK/LOVERBOY 1 JERICO PEREZ 0 - 0 0
JP BLACK/LOVERBOY 2 JERICO PEREZ 0 - 0 0
JP SLASHER RODNIE PEREZ/CESAR TANAQUIN 0 - 0
KAI SARAP BUHAY 1 JUN SOSA/GENGEN ARAYATA 0 - 0 0
KARTAPS PABLO BOMBAN 0 - 0 0
KINAMBUD BONG VALLE 0 - 0 0
KINAMBUD 1 BONG VALLE 0 - 0 0
KING BRUTOS ERNIE BALDO 0 - 0 0
LBL-RBL 3 BROTHERS LOUIE LAZO AND BENG LAZO 0 - 0 0
MAYAHIN FRANZ IAN DELGADO 0 - 0 0
MING DYNASTY 5 EFREN B. MINGUILLAN 0 - 0 0
MJ ACE JUNGLEWILD 4 P. MIRANDA/J. CAPARROSO/M.A. 0 - 0 0
MR FATHER & SON/BULACAN BOULDER M. RONCESVALLES/PAUL GARCIA 0 - 0 0
PAKISKIS 2 ARNOLD DELA CRUZ/ERWIN DIAMANTE 0 - 0 0
PAPISAAN SA SAN PEDRO CECILLANO BROTHERS 0 - 0 0
PROF JHOP JOEFFREY BALABABA 0 - 0 0
PUTING TENGA 2 L. MARTIN/J. VINLUAN 0 - 0 0
RB BOMBONGAN PUGALA 1 JUN BUENAVENTURA 0 - 0 0
RD TAGAYTAY MAY 14 SA LALOMA ROLAND DIAZ 0 - 0
REDBULL STRADALE 1 CARLOS TUMPALAN 0 - 0 0
RESBAK ALL IN BRY/BOYCE 0 - 0 0
SAP STRIKER 329 GIE BORABIEN 0 - 0 0
SAP STRIKER DRAGON FRUIT GIE BORABIEN 0 - 0 0
SILVER WIND 33 TED TAN/A ABUNDO 0 - 0 0
SILVER WIND 34 TED TAN/A ABUNDO 0 - 0 0
SINAGTALA 168 AMBOY TAN/EDWIN TAN 0 - 0 0
TANZA NAV - 2 RUEL MARTIN & AME 0 - 0
THE BUTCHER NHELVIN HENAVE 0 - 0
TRIGUN EFBEES FERDIE BANAAG/RUEL LIZARDA 0 - 0 0
V2B FARM 1 ENGR. VAL BERTES 0 - 0 0
VIC ARMADA JOHN ESPEJO 0 - 0 0

UNDER CONSTRUCTION

Match Sheet is Not Available this time

  • Days

  • Hours

  • Minutes

  • Seconds

MATCH SHEET

NO
RED
VS
WHITE
RESULT
ENTRY NAME
WT
WB
WB
ENTRY NAME
WT
1
CF 4 COCK MAY 22 SJC
CALOY RESULTAY/NICK MAMARIL
1780
DIG 672924
0 - 1
DIG 187897
TRIGUN MUHANDIS
RUEL LIZARDA
1780
2
RB PHILVET 1
ROBERT BANDARLIPE
1870
RGBA 1849312
0.5 - 0.5
UC 5006
BG WARRIORS
BOYET GALINDO
1880
3
LEM WARRIORS
ENGR. MACKY MACARAIG
2040
MMGBA MM4280
0 - 1
BNTV 55106
NAF
NELSON ACSAY, R. SUMAGUIO
2055
4
HATCHERY AT SAN PEDRO
CECILLANO BROTHERS
1895
LAGBA LA7883
1 - 0
MMGBA 0125
LBL-RBL 3 BROTHERS
LOUIE LAZO AND BENG LAZO
1910
5
LBBA JEWELL/KAJIMBO COMBINE
KANO ALMODOVAR & CHRISTOPHER BONZA
2000
LBBA 062
1 - 0
RGBA 30270
CORDON DRAGON
FRITZ/ROMEL/MIKE/ATTY BOGS
2010
6
CALIBRE 5.56MM
JB VALERA
2115
MMGBA MM0871
0 - 1
MMGBA MM3872
MIDROC G.F
ENGR. ROBERTO PARAGAS
2100
7
BRIGS 37/HARAGAN
EMER SILAN/DONATO GACUTAN
2000
SALPUKAN 175810
1 - 0
BAK IE5385
JODESA 2
GLEN AND VIC ZABALA
2000
8
TAMWAAN
JOMAR PALOMARIA
2150
NGBA 529286
1 - 0
BAK FY2898
LM CHICO'S 2
LEEM MALABANAN
2150
9
BUTCHER 28
NHELVIN HENAVE
1790
BAK IE2718
1 - 0
BAK IZ4084
TRIGUN MUHANDIS
RUEL LIZARDA
1800
10
ALOLAKAM
ALLAN ANGELES
1810
LGBA 833795
1 - 0
DIG 672906
CF 4 COCK MAY 22 SJC
CALOY RESULTAY/NICK MAMARIL
1810
11
JLT/CECILLE GF
JOVITO TINGCANG & CECILLE T.
1855
BNTV 52103
0 - 1
MMGBA MM4282
LEM WARRIORS
ENGR. MACKY MACARAIG
1875
12
AMOURY
A. ARDINA
1845
BAK IE2817
0 - 1
BAK FY0939
IGAN
VIC GABRIEL
1845
13
MAHALOHA/NORMAN
JOULS CALAYCAY AND NORMAN LARAQUEL
1875
BNTV 52390
1 - 0
BNTV 54450
MDB KIKO
MR. MARK ANTHONY INOFERIO
1895
14
VJG GAMEFARM
VICTOR JOSHUA GREGORIO
2285
DIG 264914
1 - 0
BAK GY8781
ANITO 3
DON MAURO PRIETO
2295
15
PAPISAAN SA SAN PEDRO
CECILLANO BROTHERS
1970
LAGBA LA7906
0 - 1
LBC 52069
EVF BULALAKAW BAWIS G.F.
ENGR. EUGENE FAJARDO/VENER FAJARDO
1975
16
MJ ACE JUNGLEWILD 1
P. MIRANDA/J. CAPARROSO/M.A.
2065
BNTV 51932
1 - 0
MMGBA MM0892
CALIBRE 5.56MM
JB VALERA
2080
17
H-MARIA
TEODORO N. ASENCI
2300
BNTV 53397
1 - 0
RGBA 1820599
NAF
NELSON ACSAY, R. SUMAGUIO
2315
18
EL TORO WARBREED888/LONGHAIR
MICHAEL GREGORIO
2045
BAK HD7767
0 - 1
UCBA UC3655
SKCS USN RET 3
CRIS N. PEREA
2030
19
LBL-RBL 3 BROTHERS
LOUIE LAZO AND BENG LAZO
1950
BAK HG0040
0 - 1
RGBA 1831514
MAD SCIENCE 2
JAY TOLENTINO/MAD SCIENCE
1955
20
LMJ ALFONSUS 1
LITO DILLO,MIL SARMENTA,JOJO GARCIA
1925
BAK IE8115
1 - 0
BAK IE7776
JODESA 2
GLEN AND VIC ZABALA
1925
21
KAI SARAP BUHAY 1
JUN SOSA/GENGEN ARAYATA
1955
BAK ID2362
0 - 1
LBBA 1589
LBBA JEWELL/KAJIMBO COMBINE
KANO ALMODOVAR & CHRISTOPHER BONZA
1965
22
MJ ACE JUNGLEWILD 2
P. MIRANDA/J. CAPARROSO/M.A.
1895
BNTV 51920
1 - 0
BNTV 52393
MAHALOHA/NORMAN
JOULS CALAYCAY AND NORMAN LARAQUEL
1895
23
BG WARRIORS
BOYET GALINDO
1750
BAK ID 8789
0 - 1
UGBL 7334
RAZERMAN GF
DR. RENATO N. MANREZA JR.
1755
24
MDB KIKO
MR. MARK ANTHONY INOFERIO
1915
BNTV 54433
1 - 0
LAGBA LA7850
HATCHERY AT SAN PEDRO
CECILLANO BROTHERS
1915
25
FOMCC JKR 4 / 27
SILVERWIND / JAILBIRD
2160
MMGBA 0521
-
RGBA 1851754
IGAN
VIC GABRIEL
2180
26
EFBEES TRIGUN
FERDIE BANAAG/RUEL LIZARDA
2125
DIG 187728
1 - 0
BAK GA5188
DARNA MVP
SENOR IBARRA GF/BC
2120
27
ANITO 4
DON MAURO PRIETO
1815
BBC 3743
1 - 0
BNTV 52116
JLT/CECILLE GF
JOVITO TINGCANG & CECILLE T.
1830
28
MIDROC G.F
ENGR. ROBERTO PARAGAS
1840
MMGBA MM3869
1 - 0
BBC 29288
JLM GF/MJ ACE JUNGLE WILD
CPT. JUN MENDOZA/JUN CAPARROSO/AMELITO PARRENO
1850
29
VIC ARMADA
JOHN ESPEJO
1830
BAK GT9469
0 - 1
LGBA 833756
ALOLAKAM
ALLAN ANGELES
1835
30
LM CHICO'S 1
LEEM MALABANAN
2120
BAK FY2916
0 - 1
RGBA 30276
CORDON DRAGON
FRITZ/ROMEL/MIKE/ATTY BOGS
2120
31
VJG GAMEFARM
VICTOR JOSHUA GREGORIO
1990
DIG 264958
1 - 0
RGBA 1849247
RB PHILVET 1
ROBERT BANDARLIPE
1980
32
TATA EDONG
MARK JOSEPH DE GUZMAN
2180
DIG 619716
1 - 0
SALPUKAN 87889
RESBAK ALL IN
BRY/BOYCE
2170
33
SA DILAW NA BUWAN
ENGR. MANNY ARCE
2030
BAK ID8536
1 - 0
BAK GT9190
VIC ARMADA
JOHN ESPEJO
2030
34
EVF BULALAKAW BAWIS G.F.
ENGR. EUGENE FAJARDO/VENER FAJARDO
1995
LBC 52033
1 - 0
LGBA 800622
MJ ACE JUNGLEWILD 3
P. MIRANDA/J. CAPARROSO/M.A.
2005
35
MING DYNASTY 5
EFREN B. MINGUILLAN
2060
BAK 4768
0 - 1
BAK HD7820
EL TORO WARBREED888/LONGHAIR
MICHAEL GREGORIO
2060
36
BAKAS ROOSTER FARM/LACHICA 2
ENGR. ROQUE
1980
BAK GH 1418
1 - 0
BAK IF1858
BUTCHER 28
NHELVIN HENAVE
1980
37
KAI SARAP BUHAY 2
JUN SOSA/GENGEN ARAYATA
2075
BAK ID2801
0 - 1
NGBA 524617
TAMWAAN
JOMAR PALOMARIA
2075
38
PAPISAAN SA SAN PEDRO
CECILLANO BROTHERS
2000
BAK HC7967
0 - 1
BAK IF1658
BP ADS
BOYET PLAZA 111
2000
39
MAD SCIENCE 1
JAY TOLENTINO/MAD SCIENCE
1940
RGBA 1831669
1 - 0
SALPUKAN 175803
BRIGS 37/HARAGAN
EMER SILAN/DONATO GACUTAN
1945
40
DYNAMIC STAR 1 A
RAUL VILLAFUERTE/SAMUEL (TOTI) MALAGA
1975
RGBA 1854988
1 - 0
BAK IE8128
LMJ ALFONSUS 1
LITO DILLO,MIL SARMENTA,JOJO GARCIA
1975
41
APRIL 29 3COCK SA SJC-2
BALDO/TAME/DENNIS
1825
BAK GD9846
1 - 0
PAGBA PA 13812
MAGNIFIENT 7 / AMAZING
ROMEL ALMARINEZ
1825
42
DARNA MVP 1
SENOR IBARRA GF/BC
1980
BAK HH3493
0 - 1
BAK ID2991
KAI SARAP BUHAY 2
JUN SOSA/GENGEN ARAYATA
1975
43
MJ ACE JUNGLEWILD 4
P. MIRANDA/J. CAPARROSO/M.A.
1950
RGBA 1802771
0 - 1
BAK ID8525
PERFECT MAY 25 ULUTAN SA MEGA
ROLAND DIAZ
1950
44
LM CHICO'S 2
LEEM MALABANAN
2230
BAK FY2845
1 - 0
BNTV 09608
FOMCC JKR 4 / 27
SILVERWIND / JAILBIRD
2205
45
TRIGUN EFBEES
FERDIE BANAAG/RUEL LIZARDA
1895
BAK IZ4014
0 - 1
GF D100262
H-MARIA
TEODORO N. ASENCI
1880
46
ANITO 3
DON MAURO PRIETO
2170
BAK FZ5114
1 - 0
DIG 619719
TATA EDONG
MARK JOSEPH DE GUZMAN
2175
47
PAYEH GF
NOEL TABAT/HERNAN DERIADA
2270
DIG 266060
0.5 - 0.5
RGBA 1855053
DYNAMIC STAR 2 REA
RAUL VILLAFUERTE/SAMUEL (TOTI) MALAGA
2250
48
SKCS USN RET 3
CRIS N. PEREA
1990
BAK IE6002
0 - 1
DIG 246898
NNL2325 WARRIORS
ROBERT REBOTICA,NTEC & NOEL LALO
1985
49
LMJ ALFONSUS 2
LITO DILLO,MIL SARMENTA,JOJO GARCIA
1985
BNTV 54862
1 - 0
BNTV 51874
MJ ACE JUNGLEWILD 1
P. MIRANDA/J. CAPARROSO/M.A.
1980
50
FOMCC 4/27 JAILBIRD
JEBE GAYANELO
1925
MMGBA 9212
1 - 0
UCBA 09200
AMOURY
A. ARDINA
1925
51
PERFECT MAY 25 ULUTAN SA MEGA
ROLAND DIAZ
1850
BAK ID8568
0 - 1
BAK IE7746
JODESA 1
GLEN AND VIC ZABALA
1855
52
RAZERMAN GF
DR. RENATO N. MANREZA JR.
1765
UGBL 7312
0 - 1
BAK IP4542
SAKSAK SALAG888
LARRY CARINO
1765
53
JLM GF/MJ ACE JUNGLE WILD
CPT. JUN MENDOZA/JUN CAPARROSO/AMELITO PARRENO
2025
BBC 29284
1 - 0
BNTV 46781
MING DYNASTY 4
EFREN B. MINGUILLAN
2035
54
DARNA MVP
SENOR IBARRA GF/BC
1970
BAK BB1-1528
1 - 0
DIG 266053
PAYEH GF
NOEL TABAT/HERNAN DERIADA
1970
55
APRIL 29 3COCK SA SJC-2
BALDO/TAME/DENNIS
1905
BAK GD9853
0 - 1
BAK HV9530
DYNAMIC STAR 1 A
RAUL VILLAFUERTE/SAMUEL (TOTI) MALAGA
1920
56
ANITO 4
DON MAURO PRIETO
1855
MIGBA 1072
0 - 1
RGBA 1831089
MAD SCIENCE 1
JAY TOLENTINO/MAD SCIENCE
1865
57
RESBAK ALL IN
BRY/BOYCE
2170
BNTV 56477
0 - 1
BNTV 51889
MJ ACE JUNGLEWILD 2
P. MIRANDA/J. CAPARROSO/M.A.
2175
58
TRIGUN EFBEES
FERDIE BANAAG/RUEL LIZARDA
1800
BAK IZ4037
0 - 1
PAGBA PA 24214
MAGNIFIENT 7 / AMAZING
ROMEL ALMARINEZ
1800
59
BAKAS ROOSTER FARM/LACHICA 1
ENGR. ROQUE
2160
BAK GH 1410
-
BAK BB1-1512
DARNA MVP 1
SENOR IBARRA GF/BC
2150
60
MING DYNASTY 4
EFREN B. MINGUILLAN
2095
RGBA 1849168
0.5 - 0.5
BAK FY2847
LM CHICO'S 1
LEEM MALABANAN
2095
61
DYNAMIC STAR 2 REA
RAUL VILLAFUERTE/SAMUEL (TOTI) MALAGA
2030
BAK HV9516
0.5 - 0.5
BAK GH 1437
BAKAS ROOSTER FARM/LACHICA 1
ENGR. ROQUE
2030
62
APRIL 29 3COCK SA SJC-1
BALDO/TAME/DENNIS
1940
LBC 10798
1 - 0
BNTV 54861
LMJ ALFONSUS 2
LITO DILLO,MIL SARMENTA,JOJO GARCIA
1945
63
JODESA 1
GLEN AND VIC ZABALA
2085
BAK IE7756
0 - 1
LGBA 800626
MJ ACE JUNGLEWILD 3
P. MIRANDA/J. CAPARROSO/M.A.
2080
64
SA DILAW NA BUWAN
ENGR. MANNY ARCE
2165
BAK ID8508
1 - 0
BAK ID2305
KAI SARAP BUHAY 1
JUN SOSA/GENGEN ARAYATA
2155
65
BP ADS
BOYET PLAZA 111
2045
BAK IF1634
1 - 0
BAK 4742
MING DYNASTY 5
EFREN B. MINGUILLAN
2055
66
NNL2325 WARRIORS
ROBERT REBOTICA,NTEC & NOEL LALO
1900
DIG 605867
1 - 0
RGBA 1831048
MAD SCIENCE 2
JAY TOLENTINO/MAD SCIENCE
1900
67
SAKSAK SALAG888
LARRY CARINO
1865
BAK IP4460
1 - 0
BAK GD9973
APRIL 29 3COCK SA SJC-1
BALDO/TAME/DENNIS
1870
68
MJ ACE JUNGLEWILD 4
P. MIRANDA/J. CAPARROSO/M.A.
2020
RGBA 1802709
0 - 1
BAK IZ4124
EFBEES TRIGUN
FERDIE BANAAG/RUEL LIZARDA
2010
69
FOMCC 4/27 JAILBIRD
JEBE GAYANELO
1985
MMGBA 9297
0 - 1
BAK GH 1423
BAKAS ROOSTER FARM/LACHICA 2
ENGR. ROQUE
1985