SCORE SHEET

ENTRY NAME BREEDER NAME
POINTS
TOTAL
AC-TRIPLE A-4 MARLON MATIAS/JOVITO JAMELANO 0 - 1 - 1 - 1 - 1 4
KAI NINONG 1 JUN SOSA/EDWIN PEREY 1 - 0 - 1 - 1 - 1 4
THE RED SAINT J STA CRUZ 1 - 0 - 1 - 1 - 1 4
BANHAW UNO NOLI MONARES 0.5 - 1 - 1 - 1 - 0 3.5
ITO ANG TAMA 1 NIO BOY ASISTIO 1 - 0 - 1 - 0.5 - 1 3.5
ITO ANG TAMA 2 NIO ASISTIO 0 - 1 - 1 - 1 - 0.5 3.5
KAI NINONG 2 JUN SOSA/EDWIN PEREY 0 - 1 - 1 - 0.5 - 1 3.5
MJ ACE JUNGLEWILD 3 P. MIRANDA/J. CAPARROSO/M.A. 0 - 1 - 0.5 - 1 - 1 3.5
OKI DOC DR. PETER SALES 1 - 0.5 - 1 - 0 - 1 3.5
REDBULL STRADALE 2 CARLOS TUMPALAN 0.5 - 1 - 1 - 0 - 1 3.5
XTREMEBIRD GF ARTEMIO "JUN" EUSEBIO AND MICHAEL EUSEBIO 0.5 - 1 - 0 - 1 - 1 3.5
AVIVA 2 ALBERT LIM 0 - 1 - 0 - 1 - 1 3
FOMCC : ) POP POP GAMBOA 0 - 1 - 1 - 1 - 0 3
J. RUZ SCORPIO JON RUZ 1 - 0 - 1 - 1 - 0 3
JLM GF/MJ ACE JUNGLE WILD CPT. JUN MENDOZA/JUN CAPARROSO/AMELITO PARRENO 0 - 1 - 1 - 1 - 0 3
MAGNIFIENT 7 / AMAZING ROMEL ALMARINEZ 0 - 1 - 1 - 0 - 1 3
MDB KIKO MR. MARK ANTHONY INOFERIO 0 - 1 - 1 - 0 - 1 3
MJ ACE JUNGLEWILD 1 P. MIRANDA/J. CAPARROSO/M.A. 1 - 0 - 1 - 0 - 1 3
MONCADA OTB-ALVINDIA FARM BENITO E. AQUINO/FLORENTINO T. MALLARI 0 - 1 - 0 - 1 - 1 3
MOUNTAIN EAGLE 2 RICKY SALMORIN 1 - 0 - 1 - 1 - 0 3
RJD JADINE CJ VILLANUEVA 0 - 1 - 1 - 0 - 1 3
VM VIMINOLAK LDI VIM MABINI/CG 1 - 0 - 1 - 0 - 1 3
AVIVA 1 ALBERT LIM 0 - 1 - 0 - 1 - 0.5 2.5
CHUBBY BUNNY 1 PERCY MODOMO/CESAR TAN 0 - 1 - 0.5 - 1 - 0 2.5
IRRA / JF SABATAN ENGR. MON PINEDA - KIKO FRANCO 1 - 0.5 - 0 - 0 - 1 2.5
JARVIS/PALABAN 2 JACOB/ICHI PAJAR 0.5 - 1 - 0 - 1 - 0 2.5
LM CHICO'S 2 LEEM MALABANAN 0 - 1 - 0 - 0.5 - 1 2.5
04/01/2029 GREY ALEXANDER MOSCA/LONGHAIR 1 - 1 2
22-44-04 RADU GF 1 - 1 2
924 ENGINEERING MAJOR CHRISTIAN PRIAS/JUNN QUIBAN 1 - 1 2
A. SANTOS ALLAN SANTOS 1 - 1 2
AC-TRIPLE A-1 MARLON MATIAS/JOVITO JAMELANO 1 - 1 2
AC-TRIPLE A-3 MARLON MATIAS/JOVITO JAMELANO 1 - 1 2
ADC ARSHAN 1 ARNOLD DELA CRUZ 1 - 1 2
ALAN & BUNSO/P.B. BUSO BUSO ALAN MOJAR/PRIME BORDONES/PADS 1 - 0 - 1 - 0 - 0 2
ALOLAKAM ALLAN ANGELES 1 - 1 2
ANTIQUE BROS/BF KNIGHTS GF-1 K. ANTIQUE/F.FUGABAN JR./J.OLITHAO JR. 0 - 1 - 0 - 1 - 0 2
ANTIQUE BROS/BF KNIGHTS GF-2 K. ANTIQUE/F.FUGABAN JR./J.OLITHAO JR. 0 - 1 - 1 - 0 - 0 2
ANTON 2 NOY AGNER 1 - 1 2
AOW - 1 EDWIN BUENO 1 - 1 2
AVS RAGATAN ABNER SALONGA 1 - 1 2
BAKAS ROOSTER FARM 5 ENGR. ROQUE SISON 1 - 1 2
BAKAS ROOSTER FARM/LACHICA 2 ENGR. ROQUE 1 - 1 2
BLUE PHOENIX HECTOR SAN PEDRO 0.5 - 1 - 0 - 0.5 - 0 2
BON JOVI 2 ALEXANDER MOSCA 1 - 1 2
BOSS ETHAN BOSS ETHAN 1 - 1 2
BP ADS BOYET PLAZA 111 1 - 1 2
BUTCHER 28 NHELVIN HENAVE 1 - 0 - 0 - 0 - 1 2
CGP LEGACY/SAP STRIKER/MJ ACE ENGR. CARMELO PANONCILLO/J. CAPAROSSO 1 - 1 2
DANCALAN 1 AYUSTE/REMCAR 1 - 1 2
DBIGGUY 2 JOHN MOORE/GUY MABANTA 1 - 1 2
DOUBLE A JOEL OCSENA 1 - 1 2
DYNAMIC STAR 1 A RAUL VILLAFUERTE/SAMUEL (TOTI) MALAGA 1 - 1 2
EDISON ED MASCARINA 1 - 1 2
EFBEES TRIGUN FERDIE BANAAG/RUEL LIZARDA 1 - 1 2
ESJ SAN ROQUE EMIL E. SAN JUAN 1 - 1 2
EVF BULALAKAW BAWIS G.F. ENGR. EUGENE FAJARDO/VENER FAJARDO 1 - 1 2
FOMCC 4/26 SW 1 - 1 2
FOMCC : ) SMILEY CHITO POLINTAN 1 - 1 2
FOMCC JOE DR. MABANTA 1 - 0 - 0 - - 1 2
FRANCO MATEO TATO DIMAYUGA 1 - 1 2
GARAHE WARRIOR LEOVINO R. DELOS SANTOS 1 - 1 2
GLORY FARM BON/REMCAR 1 - 1 2
H-MARIA TEODORO N. ASENCI 1 - 1 2
HILL TOP JK ESPIRITU/FLORIZEN BELEN 1 - 1 2
ITO ANG TAMA TATAY GANI NIO BOY ASISTIO 1 - 1 2
JARVIS/PALABAN 1 JACOB/ICHI PAJAR 1 - 1 2
JVPALER GF 1 JUN PALER 1 - 1 2
JVPALER GF 2 JUN PALER 1 - 0 - 0 - 1 - 2
KAI ROJENCA 1 JUN SOSA/EDWIN PEREY 1 - 1 2
KAI ROJENCA 2 JUN SOSA/EDWIN PEREY 1 - 1 2
LBBA JEWELL/KAJIMBO COMBINE KANO ALMODOVAR & CHRISTOPHER BONZA 1 - 1 2
LEM WARRIORS ENGR. MACKY MACARAIG 0 - 1 - 0 - 0 - 1 2
LIVEWIRE 888 JAP GAGALAC & CLARISSA SALAZAR 1 - 1 2
MAD SCIENCE 1 JAY TOLENTINO/MAD SCIENCE 1 - 1 2
MAY 11-LAS PINAS NO SAD STORY T.A. 1 - 1 2
MIDROC G.F ENGR. ROBERTO PARAGAS 1 - 1 2
MJ ACE JUNGLEWILD 2 P. MIRANDA/J. CAPARROSO/M.A. 1 - 1 2
MOUNTAIN EAGLE 1 RICKY SALMORIN 1 - 0 - 0 - 1 - 0 2
MR. KOOL B CHESTER HIZON 1 - 1 2
MR. KOOL C CHESTER HIZON 1 - 1 2
NNL2325 WARRIORS ROBERT REBOTICA,NTEC & NOEL LALO 1 - 1 2
P.B. CENTURY/PADS BUSO BUSO A ALLAN MOJAR/PRIME BORDONES/PADS 1 - 1 2
P.B. CENTURY/PADS BUSO BUSO B ALLAN MOJAR/PRIME BORDONES/PADS 1 - 1 2
PWT MASTER VICTOR MARIANO 0 - 1 - 0 - 1 - 0 2
QUEEN YNEL ZALDY PADILLA 1 - 1 2
R2J AREZA DANNY AREZA/RANDY RABARA 1 - 1 2
RB BOMBONGAN PUGALA JUN BUENAVENTURA 1 - 1 2
REDBULL STRADALE CARLOS TUMPALAN 1 - 0 - 0 - 0 - 1 2
RJG 786(MB)1 GUN GF CARLOS DE JESUS 1 - 1 2
ROBERT KALIWETE PATBEL ROBERTO FLORES/RAFFY ZAIDE 1 - 1 2
ROCKAFELLA CJ VILLANUEVA 1 - 1 2
ROLIL/LONGHAIR 1 ROLLY MONTALES 1 - 1 2
ROMEGA CMC 1 ROMER GOZO CESAR CALVO 1 - 0 - 0 - 1 - 0 2
ROMEGA CMC 2 ROMER GOZO CESAR CALVO 1 - 1 2
RP SILANG RAPHAEL DH RHELLIE PALUMPON/DANNY HALILI 1 - 1 2
SA DILAW NA BUWAN ENGR. MANNY ARCE 1 - 1 2
SAKSAK SALAG888 LARRY CARINO 1 - 1 2
SC EAGLE ALEX CALDERON 1 - 1 2
SIKAT NG ARAW JUN OLIVEROS 1 - 0 - 1 - 0 - 0 2
SINAGTALA AMBOY TAN/EDWIN TAN 1 - 1 2
ST. NICHOLAS HAELIYA ENGR. NICK MAMARIL 1 - 1 2
SUPER BLUE BLOOD MOON GEORGE F. SERRANO 1 - 1 2
TAMWAAN JOMAR PALOMARIA 1 - 1 2
VJG GAMEFARM VICTOR JOSHUA GREGORIO 1 - 1 2
VRL GAMEFARM VER LONTOC 1 - 0 - 0 - 1 - 0 2
WELCOME BCR BLACKROOSTER ROBERT & RICHARD REBOTICA 1 - 1 2
MING DYNASTY 1 EFREN B. MINGUILLAN 0.5 - 1 1.5
MING DYNASTY 3 EFREN B. MINGUILLAN 1 - 0.5 1.5
RAINBOW SHADIA CJ VILLANUEVA 1 - 0 - 0.5 - 0 - 0 1.5
SEBASTIANO XAVIERE TATO DIMAYUGA 1 - 0.5 1.5
ST. NICHOLAS JACOB EARL YARD ENGR. EDSEL SUSON/ALAN GALAPON/ENGR. NICK M. 0 - 1 - 0.5 - 0 - 0 1.5
ULTIMA DANCALAN AYUSTE/REMCAR 0.5 - 1 1.5
4KGF-NAVIGATOR DARIEL BETOY 0 - 1 1
656 GALO'S RICHER N. MOLDEZ 1 - 0 1
ADC ARSHAN 2 ARNOLD DELA CRUZ 0 - 1 1
ADS 1 BOYET P. 0 - 1 1
ADS 2 BOYET P. 1 - 0 1
ANITO 1 DON MAURO PRIETO 0 - 1 1
ANITO 2 DON MAURO PRIETO 0 - 1 1
ANITO 3 DON MAURO PRIETO 0 - 1 1
ANITO 4 DON MAURO PRIETO 1 - 0 1
ANJELO GF 1 JOHN PAUL HIZON 1 - 0 1
ANJELO GF 2 JOHN PAUL HIZON 0 - 1 1
APRIL 29 3COCK SA SJC-1 BALDO/TAME/DENNIS 1 - 0 1
APRIL 29 3COCK SA SJC-2 BALDO/TAME/DENNIS 1 - 0 1
AVM ZENKI OREN/ARVEY MORELOS 1 - 1
BAKAS ROOSTER FARM 6 ENGR. ROQUE SISON 1 - 1
BANHAW DOS NOLI MONARES 1 - 0 1
BLACK OUT JK ESPIRITU/VICTOR MARIANO 0 - 1 1
BLUE AQUARIUS FRANCIS GABUDAO 0 - 1 1
BON JOVI 1 ALEXANDER MOSCA 1 - 0 1
BRGY. 8 ADRIAN MANGAHAS 1 - 0 1
BRIGS 37/HARAGAN EMER SILAN/DONATO GACUTAN 1 - 0 1
BV/RDGF 2 BRY/BOYCE 0 - 1 1
CELA'S RICEMILL BOY MONTANO 0 - 1 1
CHUBBY BUNNY 2 DR. PERCY MODOMO 0 - 1 1
CORDON DRAGON FRITZ/ROMEL/MIKE/ATTY BOGS 0 - 1 1
DANCALAN 2 AYUSTE/REMCAR 1 - 0 1
DARNA MVP SENOR IBARRA GF/BC 0 - 1 1
DBIGGUY 1 JOHN MOORE/GUY MABANTA 0 - 1 1
DELGADO BROTHERS GF FRANCIZ DELGADO/IAN DELGADO 0 - 1 1
DESERT EAGLE CARLOS DE JESUS 1 - 0 1
DREAMBIG4KAV1 ANTHONY ANTIOJO 0 - 1 - 0 - - 0 1
DREAMBIG4KAV2 ANTHONY ANTIOJO 1 - 0 1
DYNAMIC STAR 1 RAUL/ESTIGOY/ARNEL SAMUEL 0 - 1 1
DYNAMIC STAR 2 REA RAUL VILLAFUERTE/SAMUEL (TOTI) MALAGA 0.5 - 0.5 1
DYNAMIC STAR/REA RAUL V./ESTIGOY/ALISON/SAMUEL 0 - 1 1
EL TORO WARBREED888/LONGHAIR MICHAEL GREGORIO 0 - 1 1
FOMCC 4/27 JAILBIRD JEBE GAYANELO 1 - 0 1
FOMCC TRB 1 JUN BENEDICTO 0 - 1 1
GOD OG WAR GEORGE F. SERRANO 1 - 0 1
GOLDEN VENOM 2 MARCO SOBERANO 0 - 1 1
GOOD FORTUNE/SCIRE G.F. BHOGIE VILLANUEVA/DING HERRERA 0 - 1 1
HATCHERY AT SAN PEDRO CECILLANO BROTHERS 1 - 0 1
IGAN VIC GABRIEL 1 - 1
JET Z JIMMY ZAPANTA 1 - 0 1
JG ONE JOEL GREGORIO 0 - 1 1
JG TWO JOEL GREGORIO 0 - 1 1
JODESA 1 GLEN AND VIC ZABALA 1 - 0 1
KAI SARAP BUHAY 2 JUN SOSA/GENGEN ARAYATA 0 - 1 - 0 - 0 - 0 1
KISAP MATA BOY MONTANO 0 - 1 1
KRYSTOF WOODBERRY ELMER/ERIC MALABANAN 1 - 0 1
LIGA 888 JAP GAGALAC & CLARISSA SALAZAR 1 - 0 1
LIVEWIRE MICROBUGS 888 CLARISSA SALAZAR & JAP GAGALAC 1 - 0 1
LMJ ALFONSUS 1 LITO DILLO,MIL SARMENTA,JOJO GARCIA 1 - 0 1
LMJ ALFONSUS 2 LITO DILLO,MIL SARMENTA,JOJO GARCIA 1 - 0 1
MAD SCIENCE 2 JAY TOLENTINO/MAD SCIENCE 1 - 0 1
MAHALOHA/NORMAN JOULS CALAYCAY AND NORMAN LARAQUEL 1 - 0 1
MR FATHER & SON 1 M. RONCESVALLES 1 - 0 1
MR FATHER & SON 2 M. RONCESVALLES 0 - 1 1
MR. KOOL A CHESTER HIZON 1 - 1
NAF NELSON ACSAY, R. SUMAGUIO RYL 1 - 0 - 0 - 0 - 0 1
ONSE BOY MONTANO 0 - 1 1
ONSE 1 BOY MONTANO 1 - 0 1
ONYOK'S BULALUHAN RAY-AN NANAD 1 - 0 1
PAKISKIS 1 ARNOLD DELA CRUZ/ERWIN DIAMANTE 1 - 0 1
PERFECT MAY 25 ULUTAN SA MEGA ROLAND DIAZ 1 - 0 1
PHILIPPINE GAMEFOWL VETERINARIANS DOC RALPH/TED TAN 1 - 0 1
PURPLE HAZE ASB GF 1 - 0 1
PUTING TENGA 1 L. MARTIN/J. VINLUAN 0 - 1 1
RAZERMAN GF DR. RENATO N. MANREZA JR. 1 - 0 1
RB JOSEF ROBERT BANDARLIPE 0 - 1 1
RB PHILVET ROBERT BANDARLIPE 1 - 0 1
RB WOODPECKER ROBERT BANDARLIPE 1 - 0 1
RJD JADEN RJ/CJ VILLANUEVA 1 - 0 1
RLT WONDERBOY GF ROMEO TANAQUIN/ANGELITO BALTAZAR/CESAR TANAQUIN 0 - 1 1
ROLIL /LONGHAIR 2 ROLLY MONTALES 0 - 1 1
ROYAL BLOOD DELGADO BROTHERS 1 - 0 1
SKCS USN RET 1 CRIS N. PEREA 0 - 1 1
SKCS USN RET 2 CRIS N. PEREA 0 - 1 1
SKCS USN RET 3 CRIS N. PEREA 1 - 0 - 0 - 0 - 0 1
SUPERBUTOY ED MASCARINA 1 - 0 1
TANZA NAV - 1 RUEL MARTIN & AME 1 - 0 1
TARANTULA 1 SONNY PANALIGAN 0 - 1 1
TARANTULA 2 SONNY PANALIGAN 0 - 1 1
TATA EDONG MARK JOSEPH DE GUZMAN 1 - 0 - 0 - 0 - 0 1
THE BIG BANG A VICTOR JOSHUA GREGORIO 1 - 0 1
THE BIG BANG B VICTOR JOSHUA GREGORIO 0 - 1 1
THE BUTCHER NHELVIN HENAVE 0 - - 1 - 0 - 1
THE SAINT J STA CRUZ 0 - 1 1
TOP OF THE LINE 1 BORGY ZOLETA 0 - 1 1
TOP OF THE LINE 2 BORGY ZOLETA 1 - 0 1
TOP OF THE LINE 3 BORGY ZOLETA 0 - 1 1
TOP OF THE LINE 4 BORGY ZOLETA 0 - 1 1
TRIGUN MUHANDIS RUEL LIZARDA 1 - 0 1
TRUEBLOOD HEBRON GF RANDY HEBRON 1 - 0 1
V2B FARM 2 ENGR. VAL BERTES 1 - 0 1
VIVA Z JIMMY ZAPANTA 1 - 0 1
WHITE EARS JULVIN 1 - 0 1
WHITE EARS 1 JULVIN 0.5 - 0.5 1
WYNER CA ERWIN DIAMANTE 1 - 0 1
9 DE PEBRERO 2 TONY ESPINOSA 0.5 - 0 0.5
AOW - 2 EDWIN BUENO 0 - 0.5 0.5
ARMS ALLAN SANTOS 0 - 0.5 0.5
BAGONG LIPUNAN BOY MONTANO 0 - 0.5 0.5
BAKAS ROOSTER FARM/LACHICA 1 ENGR. ROQUE - 0.5 0.5
BG WARRIORS BOYET GALINDO 0.5 - 0 0.5
CASTIGADOR NG SAN LAZARO ANGELO DATOR/BYB 0.5 - 0 0.5
CENTRAL 1 ADRIAN MANGAHAS 0 - 0.5 0.5
DB STA CATALINA JK ESPIRITU/DIOSDADO CABLAYAN 0.5 - 0 0.5
FOMCC ADELFA 4/23 FOMCC 0.5 - 0 0.5
LM CHICO'S 1 LEEM MALABANAN 0 - 0.5 0.5
MING DYNASTY 2 EFREN B. MINGUILLAN 0.5 - 0 0.5
MING DYNASTY 4 EFREN B. MINGUILLAN 0 - 0.5 0.5
ONSE 2 BOY MONTANO 0.5 - 0 0.5
PAYEH GF NOEL TABAT/HERNAN DERIADA 0.5 - 0 0.5
RB PHILVET 1 ROBERT BANDARLIPE 0.5 - 0 0.5
RL CZEDRICK RHOY EVANGELISTA/RETO HEBRAS 0 - 0.5 0.5
4KGF-EXPLORER DARIEL BETOY 0 - 0 0
8JS GRIFFIN GF1 KENNETH FALSIS/HENRY AQUINO 0 - 0 0
8JS GRIFFIN GF2 KENNETH FALSIS/HENRY AQUINO 0 - 0 0
9 DE PEBRERO 1 TONY ESPINOSA 0 - 0 0
AC-TRIPLE A-2 MARLON MATIAS/JOVITO JAMELANO 0 - 0 0
AMOURY A. ARDINA 0 - 0 0
ANTON 1 NOY AGNER 0 - 0
AZILEA MIAHRIE CHIEF DATOR 0 - 0 0
BIGSTAR GAMEFARM RAMON MAXIMO 0 - 0 0
BLACK BULLET ZAIDEN ZALDY AUSTRIA 0 - 0 0
BOSS BABY REYNALDO FERRER/JAYSON SORDAN 0 - 0 0
BUCHOKOY 3PTS/TEAM CBL ROBERT ARCENA/ELO/FERDINAND ELALTO - 0 0
BV/RDGF 1 BRY/BOYCE 0 - 0 0
CALIBRE 5.56MM JB VALERA 0 - 0 0
CENTRAL ADRIAN MANGAHAS 0 - 0 0
CF 4 COCK MAY 22 SJC CALOY RESULTAY/NICK MAMARIL 0 - 0 0
CF VANESSA/TEKSAS/DOK IKE LITO MAGAT/RONALD TOLENTINO 0 - 0 0
DARNA MVP 1 SENOR IBARRA GF/BC 0 - 0
DELGADO BROTHERS FRANZ IAN DELGADO 0 - 0 0
DIAMOND GF ERWIN DIAMANTE 0 - 0 0
DOUBLE A1 JOEL OCSENA 0 - 0 0
ECM GAMEFARM EDWARD ESPINOSA 0 - 0 0
ESJ-SF EMIL E. SAN JUAN 0 - 0 0
EXAMINE YOUR CONSCIENCE RADU GF 0 - 0 0
FIRE TIGER ERICK CARAAN 0 - 0 0
FOMCC 4/24 STA BARBARA FOMCC 0 - 0 0
FOMCC : ) EMILIO CHITO POLINTAN 0 - 0 0
FOMCC JAILBIRD JEBE GAYANELO 0 - 0 0
FOMCC JAILBIRD JOE DR. MABANTA/JEBE GAYANELO 0 - 0 0
FOMCC JDR JEBE GAYANELO 0 - 0 0
FOMCC JKR 4 / 27 SILVERWIND / JAILBIRD - 0 0
FOMCC TRB 2 JUN BENEDICTO 0 - 0 0
GOLDEN VENOM 1 MARCO SOBERANO 0 - 0 0
GOLDENKING DR. HENRY FAJARDO & DANTE M 0 - 0 0
JAM GAMEFARM LDI MULTILYTE JESSIE MADLANGBAYAN 0 - 0 0
JK BROS REGING BULL JK ESPIRITU - 0 0
JLT/CECILLE GF JOVITO TINGCANG & CECILLE T. 0 - 0 0
JMN DANNA/ALECTRYON GF A.S. QUILATAN JR. 0 - 0 0
JODESA 2 GLEN AND VIC ZABALA 0 - 0 0
JP BLACK/LOVERBOY 1 JERICO PEREZ 0 - 0 0
JP BLACK/LOVERBOY 2 JERICO PEREZ 0 - 0 0
JP SLASHER RODNIE PEREZ/CESAR TANAQUIN 0 - 0
KAI SARAP BUHAY 1 JUN SOSA/GENGEN ARAYATA 0 - 0 0
KARTAPS PABLO BOMBAN 0 - 0 0
KINAMBUD BONG VALLE 0 - 0 0
KINAMBUD 1 BONG VALLE 0 - 0 0
KING BRUTOS ERNIE BALDO 0 - 0 0
LBL-RBL 3 BROTHERS LOUIE LAZO AND BENG LAZO 0 - 0 0
MAYAHIN FRANZ IAN DELGADO 0 - 0 0
MING DYNASTY 5 EFREN B. MINGUILLAN 0 - 0 0
MJ ACE JUNGLEWILD 4 P. MIRANDA/J. CAPARROSO/M.A. 0 - 0 0
MR FATHER & SON/BULACAN BOULDER M. RONCESVALLES/PAUL GARCIA 0 - 0 0
PAKISKIS 2 ARNOLD DELA CRUZ/ERWIN DIAMANTE 0 - 0 0
PAPISAAN SA SAN PEDRO CECILLANO BROTHERS 0 - 0 0
PROF JHOP JOEFFREY BALABABA 0 - 0 0
PUTING TENGA 2 L. MARTIN/J. VINLUAN 0 - 0 0
RB BOMBONGAN PUGALA 1 JUN BUENAVENTURA 0 - 0 0
RD TAGAYTAY MAY 14 SA LALOMA ROLAND DIAZ 0 - 0
REDBULL STRADALE 1 CARLOS TUMPALAN 0 - 0 0
RESBAK ALL IN BRY/BOYCE 0 - 0 0
SAP STRIKER 329 GIE BORABIEN 0 - 0 0
SAP STRIKER DRAGON FRUIT GIE BORABIEN 0 - 0 0
SILVER WIND 33 TED TAN/A ABUNDO 0 - 0 0
SILVER WIND 34 TED TAN/A ABUNDO 0 - 0 0
SINAGTALA 168 AMBOY TAN/EDWIN TAN 0 - 0 0
TANZA NAV - 2 RUEL MARTIN & AME 0 - 0
TRIGUN EFBEES FERDIE BANAAG/RUEL LIZARDA 0 - 0 0
V2B FARM 1 ENGR. VAL BERTES 0 - 0 0
VIC ARMADA JOHN ESPEJO 0 - 0 0

UNDER CONSTRUCTION

Match Sheet is Not Available this time

  • Days

  • Hours

  • Minutes

  • Seconds

MATCH SHEET

NO
RED
VS
WHITE
RESULT
ENTRY NAME
WT
WB
WB
ENTRY NAME
WT
1
NAF
NELSON ACSAY, R. SUMAGUIO RYL
2190
BAK HQ9550
0 - 1
BAK ID2859
KAI NINONG 1
JUN SOSA/EDWIN PEREY
2195
2
MJ ACE JUNGLEWILD 1
P. MIRANDA/J. CAPARROSO/M.A.
1975
BAK HG8120
1 - 0
SALPUKAN 89870
XTREMEBIRD GF
ARTEMIO "JUN" EUSEBIO AND MICHAEL EUSEBIO
1975
3
BLUE PHOENIX
HECTOR SAN PEDRO
1830
DIG 199385
0 - 1
BAK IF1824
THE BUTCHER
NHELVIN HENAVE
1840
4
BANHAW UNO
NOLI MONARES
2005
BAK EL2377
1 - 0
DIG 614332
AVIVA 2
ALBERT LIM
2010
5
JARVIS/PALABAN 2
JACOB/ICHI PAJARA
2240
LGBA 808410
0 - 1
DIG 725124
ITO ANG TAMA 2
NIO ASISTIO
2240
6
MDB KIKO
MR. MARK ANTHONY INOFERIO
1840
BNTV 54419
1 - 0
BZBA 5524
IRRA / JF SABATAN
ENGR. MON PINEDA - KIKO FRANCO
1845
7
MAGNIFIENT 7 / AMAZING
ROMEL ALMARINEZ
1900
PAGBA ER57454
1 - 0
MM4291
LEM WARRIORS
ENGR. MACKY MACARAIG
1895
8
AC-TRIPLE A-4
MARLON MATIAS/JOVITO JAMELANO
2035
RGBA 1853763
1 - 0
BAK GE9872
ROMEGA CMC 1
ROMER GOZO/CESAR CALVO
2040
9
SKCS USN RET 3
CRIS N. PEREA
2090
BAK IE5966
0 - 1
BAK ID2833
KAI NINONG 2
JUN SOSA/EDWIN PEREY
2095
10
MOUNTAIN EAGLE 2
RICKY SALMORIN
1920
MMGBA 8341
1 - 0
RGBA 1820644
NAF
NELSON ACSAY, R. SUMAGUIO RYL
1920
11
LM CHICO'S 2
LEEM MALABANAN
2140
BAK FY2901
0 - 1
DIG 725109
ITO ANG TAMA 1
NIO ASISTIO
2135
12
XTREMEBIRD GF
ARTEMIO "JUN" EUSEBIO AND MICHAEL EUSEBIO
1915
SALPUKAN 89852
1 - 0
LGBC 0035
AVIVA 1
ALBERT LIM
1920
13
BLUE PHOENIX
HECTOR SAN PEDRO
1750
DIG 199367
0.5 - 0.5
DIG 208629
CHUBBY BUNNY 1
PERCY MODOMO/CESAR TAN
1750
14
BUTCHER 28
NHELVIN HENAVE
1940
BAK IF1906
0 - 1
BAK EL2412
BANHAW UNO
NOLI MONARES
1950
15
ROMEGA CMC 1
ROMER GOZO/CESAR CALVO
1840
BAK GE9887
1 - 0
BAK HQ9807
MAGNIFIENT 7 / AMAZING
ROMEL ALMARINEZ
1840
16
KAI SARAP BUHAY 2
JUN SOSA/GENGEN ARAYATA
2065
BAK ID2132
0 - 1
DIG 064224
FOMCC : ) POP
POP GAMBOA
2065
17
J. RUZ SCORPIO
JON RUZ
1970
BNTV 56277
1 - 0
BNTV 54423
MDB KIKO
MR. MARK ANTHONY INOFERIO
1970
18
NAF
NELSON ACSAY, R. SUMAGUIO RYL
2060
RGBA 1820648
0 - 1
BAK 5660
OKI DOC
DR. PETER SALES
2060
19
MJ ACE JUNGLEWILD 3
P. MIRANDA/J. CAPARROSO/M.A.
2200
BAK GL4598
0.5 - 0.5
BAK FY2864
LM CHICO'S 2
LEEM MALABANAN
2230
20
AVIVA 2
ALBERT LIM
2020
SALPUKAN 177079
1 - 0
MM4290
LEM WARRIORS
ENGR. MACKY MACARAIG
2020
21
RJD JADINE
RJ/CJ VILLANUEVA
1855
SALPUKAN 67800
1 - 0
MMGBA 8298
MOUNTAIN EAGLE 1
RICKY SALMORIN
1855
22
THE BUTCHER
NHELVIN HENAVE
1860
BAK IF1917
0 - 1
CGBA CG3203
ANTIQUE BROS/BF KNIGHTS GF-2
K. ANTIQUE/F. FUGUBAN JR/J. OLITHAO JR.
1875
23
CHUBBY BUNNY 1
PERCY MODOMO/CESAR TAN
1905
RGBA 1853260
1 - 0
BZBA 5508
IRRA / JF SABATAN
ENGR. MON PINEDA - KIKO FRANCO
1910
24
ST. NICHOLAS JACOB EARL YARD
ENGR. EDSEL SUSON/ALAN GALAPON/ENGR. NICK M.
1820
DIG 306319
0.5 - 0.5
BAK ID2985
KAI NINONG 2
JUN SOSA/EDWIN PEREY
1825
25
JARVIS/PALABAN 2
JACOB/ICHI PAJARA
2070
LGBA 808364
1 - 0
DIG 092330
ROMEGA CMC 1
ROMER GOZO/CESAR CALVO
2080
26
FOMCC : ) POP
POP GAMBOA
2000
DIG 064229
1 - 0
BAK EL2342
BANHAW UNO
NOLI MONARES
2000
27
ITO ANG TAMA 2
NIO ASISTIO
2185
LBC 52027
1 - 0
BBC BB8951
PWT MASTER
VICTOR MARIANO
2200
28
LEM WARRIORS
ENGR. MACKY MACARAIG
1890
BAK HG6036
1 - 0
BAK IE5969
SKCS USN RET 3
CRIS N. PEREA
1895
29
CHUBBY BUNNY 1
PERCY MODOMO/CESAR TAN
1880
DIG 208692
0 - 1
DIG 067443
ALAN & BUNSO/P.B. BUSO BUSO
ALAN MOJAR/PRIME BORDONES/PADS
1885
30
J. RUZ SCORPIO
JON RUZ
2160
BNTV 56280
1 - 0
LBCUP 46880
REDBULL STRADALE
CARLOS TUMPALAN
2175
31
MOUNTAIN EAGLE 1
RICKY SALMORIN
1860
MMGBA 8314
1 - 0
DIG 306311
ST. NICHOLAS JACOB EARL YARD
ENGR. EDSEL SUSON/ALAN GALAPON/ENGR. NICK M.
1855
32
TATA EDONG
MARK JOSEPH DE GUZMAN
2160
DIG 619721
0 - 1
BAK IF0313
VM VIMINOLAK LDI
VIM MABINI/CG
2160
33
JVPALER GF 2
JUN PALER
2150
DIG 617446
0 - 1
LGBA 800563
MJ ACE JUNGLEWILD 3
P. MIRANDA/J. CAPARROSO/M.A.
2155
34
ITO ANG TAMA 1
NIO ASISTIO
1960
DIG 725100
0.5 - 0.5
DIG 054185
RAINBOW SHADIA
CJ VILLANUEVA
1970
35
AC-TRIPLE A-4
MARLON MATIAS/JOVITO JAMELANO
2170
LGBA 739509
1 - 0
BAK GQ6041
ANTIQUE BROS/BF KNIGHTS GF-1
K. ANTIQUE/F. FUGUBAN JR/J. OLITHAO JR.
2165
36
XTREMEBIRD GF
ARTEMIO "JUN" EUSEBIO AND MICHAEL EUSEBIO
1960
SALPUKAN 187267
1 - 0
BAK IF1893
BUTCHER 28
NHELVIN HENAVE
1950
37
DREAMBIG4KAV1
ANTHONY ANTIOJO
2130
BAK ID5549
0 - 1
UCBA 5483
KAI NINONG 1
JUN SOSA/EDWIN PEREY
2135
38
AVIVA 1
ALBERT LIM
2050
DIG 613917
1 - 0
BAK 2962
OKI DOC
DR. PETER SALES
2050
39
VRL GAMEFARM
VER LONTOC
1990
BAK GC2186
0 - 1
BAK FY2889
LM CHICO'S 2
LEEM MALABANAN
1990
40
SKCS USN RET 3
CRIS N. PEREA
1925
UCBA UC3683
0 - 1
BNTV 23218
SIKAT NG ARAW
JUN OLIVEROS
1935
41
MAGNIFIENT 7 / AMAZING
ROMEL ALMARINEZ
1760
BAK HS6022
1 - 0
DIG 067441
ALAN & BUNSO/P.B. BUSO BUSO
ALAN MOJAR/PRIME BORDONES/PADS
1760
42
THE RED SAINT
J STA CRUZ
1835
DIG 64836
1 - 0
DIG 199299
BLUE PHOENIX
HECTOR SAN PEDRO
1830
43
RJD JADINE
RJ/CJ VILLANUEVA
1935
LBCUP 4098
0 - 1
BNTV 54416
MDB KIKO
MR. MARK ANTHONY INOFERIO
1940
44
FOMCC : ) POP
POP GAMBOA
1900
LB CUP 42689
0 - 1
RGBA 1819373
REDBULL STRADALE 2
CARLOS TUMPALAN
1905
45
JVPALER GF 2
JUN PALER
2000
DIG 617461
1 - 0
BAK ID2327
KAI SARAP BUHAY 2
JUN SOSA/GENGEN ARAYATA
2005
46
ANTIQUE BROS/BF KNIGHTS GF-2
K. ANTIQUE/F. FUGUBAN JR/J. OLITHAO JR.
1940
BAK GQ6005
0 - 1
BZBA 5520
IRRA / JF SABATAN
ENGR. MON PINEDA - KIKO FRANCO
1950
47
BUTCHER 28
NHELVIN HENAVE
1990
BAK IF1861
1 - 0
DIG 619726
TATA EDONG
MARK JOSEPH DE GUZMAN
1995
48
THE RED SAINT
J STA CRUZ
2170
PGBDA 976
1 - 0
LGBA 813434
JARVIS/PALABAN 2
JACOB/ICHI PAJARA
2175
49
RJD JADINE
RJ/CJ VILLANUEVA
2115
LBCUP 15183
1 - 0
BNTV 51922
MJ ACE JUNGLEWILD 1
P. MIRANDA/J. CAPARROSO/M.A.
2105
50
ITO ANG TAMA 2
NIO ASISTIO
2100
DIG 725101
0.5 - 0.5
LGBC 0051
AVIVA 1
ALBERT LIM
2110
51
JLM GF/MJ ACE JUNGLE WILD
CPT. JUN MENDOZA/JUN CAPARROSO/AMELITO PARRENO
2110
BNTV 51934
1 - 0
BNTV 56276
J. RUZ SCORPIO
JON RUZ
2110
52
KAI NINONG 1
JUN SOSA/EDWIN PEREY
2015
BAK ID2937
1 - 0
DIG 619722
TATA EDONG
MARK JOSEPH DE GUZMAN
2020
53
REDBULL STRADALE
CARLOS TUMPALAN
2045
LBCUP 46981
0 - 1
BBC BB8919
PWT MASTER
VICTOR MARIANO
2050
54
MONCADA OTB-ALVINDIA FARM
BENITO E. AQUINO/FLORENTINO T. MALLARI
2030
SALPUKAN 226181
0 - 1
LGBA 800552
MJ ACE JUNGLEWILD 3
P. MIRANDA/J. CAPARROSO/M.A.
2025
55
MOUNTAIN EAGLE 1
RICKY SALMORIN
1925
MMGBA 8313
0 - 1
DIG 64809
THE RED SAINT
J STA CRUZ
1920
56
VRL GAMEFARM
VER LONTOC
2175
BAK GC2185
1 - 0
PGBDA 1050
FOMCC JOE
DR. MABANTA
2185
57
OKI DOC
DR. PETER SALES
2000
BAK 2982
1 - 0
BAK GQ6003
ANTIQUE BROS/BF KNIGHTS GF-2
K. ANTIQUE/F. FUGUBAN JR/J. OLITHAO JR.
2000
58
REDBULL STRADALE 2
CARLOS TUMPALAN
2125
RGBA 1819213
0 - 1
RGBA 1853775
AC-TRIPLE A-4
MARLON MATIAS/JOVITO JAMELANO
2115
59
THE BUTCHER
NHELVIN HENAVE
2010
UCBA UC4467
-
DIG 617536
JVPALER GF 2
JUN PALER
2010
60
ALAN & BUNSO/P.B. BUSO BUSO
ALAN MOJAR/PRIME BORDONES/PADS
1750
DIG 062114
0 - 1
BAK ID2971
KAI NINONG 2
JUN SOSA/EDWIN PEREY
1755
61
PWT MASTER
VICTOR MARIANO
2000
BBC BB8912
0 - 1
BNTV 51905
JLM GF/MJ ACE JUNGLE WILD
CPT. JUN MENDOZA/JUN CAPARROSO/AMELITO PARRENO
2000
62
RAINBOW SHADIA
CJ VILLANUEVA
1935
DIG 054204
0 - 1
MMGBA 8344
MOUNTAIN EAGLE 2
RICKY SALMORIN
1940
63
MJ ACE JUNGLEWILD 1
P. MIRANDA/J. CAPARROSO/M.A.
2090
BNTV 51912
1 - 0
BNTV 27466
SIKAT NG ARAW
JUN OLIVEROS
2100
64
MONCADA OTB-ALVINDIA FARM
BENITO E. AQUINO/FLORENTINO T. MALLARI
1995
TAGBA TA27076
1 - 0
BAK IF0306
VM VIMINOLAK LDI
VIM MABINI/CG
2000
65
FOMCC JOE
DR. MABANTA
1845
DIG 064917
-
BAK ID5509
DREAMBIG4KAV1
ANTHONY ANTIOJO
1850
66
KAI SARAP BUHAY 2
JUN SOSA/GENGEN ARAYATA
2055
BAK ID2388
0 - 1
DIG 613982
AVIVA 2
ALBERT LIM
2060
67
ANTIQUE BROS/BF KNIGHTS GF-1
K. ANTIQUE/F. FUGUBAN JR/J. OLITHAO JR.
2040
BAK GQ6037
1 - 0
DIG 306331
ST. NICHOLAS JACOB EARL YARD
ENGR. EDSEL SUSON/ALAN GALAPON/ENGR. NICK M.
2040
68
MOUNTAIN EAGLE 2
RICKY SALMORIN
2085
MMGBA 8378
0 - 1
DIG 725136
ITO ANG TAMA 1
NIO ASISTIO
2080
69
RAINBOW SHADIA
CJ VILLANUEVA
2330
DIG 054175
0 - 1
JOKER
JOKER
2330
70
VM VIMINOLAK LDI
VIM MABINI/CG
1975
RGBA 1837074
1 - 0
BAK GC2113
VRL GAMEFARM
VER LONTOC
1985
71
REDBULL STRADALE
CARLOS TUMPALAN
2210
LBCUP 740
1 - 0
BNTV 33788
SIKAT NG ARAW
JUN OLIVEROS
2225
72
DREAMBIG4KAV1
ANTHONY ANTIOJO
2050
BAK ID5511
0 - 1
TAGBA TA27021
MONCADA OTB-ALVINDIA FARM
BENITO E. AQUINO/FLORENTINO T. MALLARI
2045
73
ANTIQUE BROS/BF KNIGHTS GF-1
K. ANTIQUE/F. FUGUBAN JR/J. OLITHAO JR.
2085
CGBA CG3224
0 - 1
RGBA 1819292
REDBULL STRADALE 2
CARLOS TUMPALAN
2085
74
JLM GF/MJ ACE JUNGLE WILD
CPT. JUN MENDOZA/JUN CAPARROSO/AMELITO PARRENO
2025
BNTV 51888
0 - 1
LBC 46859
FOMCC JOE
DR. MABANTA
2035