SCORE SHEET

ENTRY NAME BREEDER NAME
POINTS
TOTAL
656 GALOS RICHER N. MOLDEZ 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 1 5
BUDONG FARM 888 WENE ROMANO JR. 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 1 - 1 5
EDL / ES SILANG GF DR. AYONG LORENZO / COMM. JUN ESPINO 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 1 5
IBM GF ENGR. RENE MORALITA 0 - 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 1 5
JAN JOLLI DENNIS STA. MARIA 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 1 5
JC SAN RAFAEL JC 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 1 - 1 5
N3 MONCADA OTB / ALVINDIA FARM BENITO E. AQUINO / FLORENTINO T. MALLARI 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 0 5
TABI APO JECK KAMPITAN 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 1 5
WESTSPRING POLARIS LILIW CAPT. N. DESALES 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 0 - 1 5
ALAGANG BUKID GF GERALDO MALINIT 1 - 0 - 1 - 0.5 - 0 - 1 - 1 4.5
DEEP THROAT BONG SERRANO 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 0.5 - 1 4.5
KING PHILIPP ENGR. NESS DEL CASTILLO 1 - 0 - 1 - 0.5 - 1 - 1 - 0 4.5
ALEXANDER MOSCA ENG SANTIAGO / ALEXANDER MOSCA 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 4
CHRIS PURPLE CHRISTOPHER SIOSON 1 - 0 - 1 - 0 - 0 - 1 - 1 4
KAI UCBA JUN SOSA / GENGEN ARAYATA 1 - 1 - 0 - 0.5 - 0.5 - 0 - 1 4
LADY 44 BEBOT TAN 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0 4
PRINCE JAIDEN BOSS FALCON 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 0 - 1 4
RAFAEL DOC RAFFY DIOKNO 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 4
REDBULL STRADALE ATTY. CARLOS TUMPALAN 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 0 4
RFQ 115 1 AILEEN MANALO 1 - 0 - 1 - 1 - 0.5 - 0.5 - 0 4
SB-JELO JOSED OCA 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 0 - 1 4
STA CRUZ BADONG BALLADARES 0 - 1 - 1 - 0.5 - 0.5 - 1 - 0 4
GKD / LONGHAIR VER DIMARANAN 1 - 0 - 1 - 1 - 0.5 - 0 - 0 3.5
REDBULL STRADALE UNO ATTY. CARLOS TUMPALAN 1 - 1 - 0 - 0.5 - 1 - 0 - 0 3.5
1409 FOURTEEN-O-NINE JG LAPEZ 1 - 1 - 1 3
777 GARROTTE.COM B MR. DARWIN ONG TORRES 1 - 1 - 1 3
ALLCAN APOLO ALLAN CANTAL 1 - 1 - 1 3
AOW EDWIN BUENO 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 1 - 0 3
AOW / SPARTAN FLAMEBIRD EDWIN BUENO 1 - 1 - 1 3
BGY. CALAMIAS JMC TECSON FARM 1 - 1 - 1 3
BOSS ETHAN BOSS ETHAN 1 - 1 - 1 3
CREEKSIDE NESTOR "3KINGS" SORIANO / JUN ROXAS 1 - 1 - 1 3
CUELAZ GF 1 DL / JC 1 - 1 - 1 3
D M COMBINE D.M ARMAS - J5 1 - 1 - 1 3
ESJ-325 EMIL SAN JUAN 1 - 1 - 1 3
KAI SARAP BUHAY JUN SOSA / EDWIN PEREY 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 3
MAVERICK 1 DMB 1 - 1 - 1 3
NICK THE SPIDER HENRY CHUA / RONALD TERANA 1 - 1 - 1 3
PALMA AMARAH 1 ARNOLD DELA CRUZ 1 - 1 - 1 3
RSM FB GAMEFARM 1 REY MORLA 1 - 1 - 1 3
RSM FB GAMEFARM 2 REY MORLA 1 - 1 - 1 3
SAN RAFAEL MENER MERCADO 1 - 1 - 1 3
SIKAT NG ARAW JUN OLIVEROS 1 - 1 - 1 3
SUPERKYLE RUEL CANTINA / JOHN MILLER 1 - 1 - 1 3
T. R. TITO REYES 1 - 1 - 1 3
USUAL SUSPECT 1 RUSSEL BALOY 1 - 1 - 1 3
USUAL SUSPECT 2 RUSSEL BALOY 0 - 0 - 1 - 0 - 1 - 1 - 0 3
WHITE EARS BOGS VINLUAN 1 - 1 - 1 3
YURI RHELLIE PALUMPON 1 - 1 - 1 3
FMM CITY COCK TIRSO V. RAMOS 0.5 - 1 - 1 2.5
FOXFIRE GIO PRIME BORDONES / RAKSO FARM 1 - 1 - 0.5 2.5
GIAN - E HENRY CHUA / EDWIN MAGDADARO / CALVIN FLORES 0.5 - 0 - 1 - 0 - 0 - 1 - 0 2.5
KINAMBUD BONG VALLE 1 - 1 - 0.5 2.5
KISAP MATA BOY MONTANO 1 - 0.5 - 1 2.5
MAGI 3G MONCHING MEDALLA + ROLAND 1 - 1 - 0.5 2.5
ORIENTAL KARATE NB FRANI 1 - 0.5 - 1 2.5
PALMA AMARAH 2 ARNOLD DELA CRUZ 0.5 - 1 - 1 2.5
RAF ALDO SEYER AND ROLAN DELA ROSA / REMCAR 0.5 - 1 - 1 2.5
RF KALIWETE PATBEL ROBERTO FLORES / RAFFY ZAIDE 0.5 - 1 - 1 2.5
RISE UP CESAR TAN 0.5 - 1 - 1 2.5
777 GARROTTE.COM 1 MR. DARWIN TORRES 0.5 - 1 - 0.5 2
:) SMILEY CHITO POLINTAN 1 - 0.5 - 0.5 2
ABB GAMEFARM 1 ADIONG BORJA 0 - 1 - 1 2
AC TRIPLE A - 1 MARLON MATIAS / JOVITO JAMELANO 0 - 1 - 1 2
ANGEL FACE ASSASSIN RYAN PINON 1 - 0 - 1 2
ANTIQUESBROS / BF KNIGHT K. ANTIQUE / J. OLITHAO JR / ENGR. F. FUGABAN JR 0 - 1 - 1 2
BIG R DRAGON BLADE BUDDY ROBRIGADO 1 - 0 - 1 2
BIG R FARM BUDDY ROBRIGADO 1 - 0 - 1 2
BVC FULL CONTACT BERNARD V CRUZ 1 - 1 - 0 2
CMU PACITO UMALI 1 - 0 - 1 2
CP RAHAJWIN CESAR M. PEDRAJA 1 - 1 - 0 2
CVL RAZMATAZ CARLO LEDESMA 0 - 1 - 1 2
D & G BLACKMAMBA BD / PG 1 - 1 - 0 2
DK GF DK GUTIERREZ 1 - 1 - 0 2
DOUBLE AA JOEL OCESANA / A .LAGDAMEO 0 - 1 - 1 2
EDISON ED MASCARINA 0 - 1 - 1 2
EVF BULALAKAW BAGWIS ENGR. EUGEN FAJARDO / VENER FAJARDO 0 - 1 - 1 2
FLORES DE MAYO RESTITUTO GARDE / ALLCAN 0 - 1 - 1 2
GUTSHOT FEAT. CAMARO OTB BOBIE AND GHIL 1 - 1 - 0 2
JK BROS. HILLTOP JK ESPIRITU / FLORIZEN BELEN 1 - 1 - 0 2
KABADO SA SUGAL JG LAPEZ 1 - 1 - 0 2
KABADO SA SUGAL 1 JG LAPEZ 1 - 0 - 1 2
KAI NINONG JUN SOSA / EDWIN PEREY 0 - 1 - 1 2
KAI ROJENCA JUN SOSA / EDWIN PEREY 0 - 1 - 1 2
LIPA FARMS ATTY. LUCIEN SAYUNO 1 - 0 - 1 2
LUCKY DIA ANNE 1 ANTERO / IVAN ZARASPE 1 - 1 - 0 2
MAJESTIC GAMEFARM PHILIP NERI 1 - 0 - 1 2
MANOK NG KAPITBAHAY CHRISTIAN FRANCISCO 0 - 1 - 1 2
MASALUKOT UNO SALDUA BRO / ABET SALDUA / NITO KEMPOY 1 - 1 - 0 2
MILKYWAY ATCHI SORIANO 1 - 1 - 0 2
MM & SONS SAN VICENTE SANDRO P. CASTRILLO / MARWIN MEDINA 1 - 1 - 0 2
MOUNTAIN EAGLE RICKY SALMORIN 1 - 0 - 1 2
NAJ JOLLI DENNIS STA. MARIA 0 - 1 - 1 2
NIDAVELLIR BD / PG 1 - 0 - 1 2
PAYEH GF NOEL TABAT / BUTCH DERIADA 1 - 0 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0 2
PUERTO GALERA JOSEPH AQUINO 1 - 1 - 0 2
REDLAKES / PLB GAMEFARMS ENGR. DENNIS NUNEZ / PERCY BURGOS 1 - 1 - 0 2
RFQ 115 2 AILEEN MANALO 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0 - 0 2
SALDUA BROTHERS SALDUA BROTHERS / ABET SALDUA 1 - 1 - 0 2
SINAGTALA POWERPAK AMBOY / EDWIN TAN 1 - 0 - 1 2
SMP TARANTULA SONNY PANALIGAN / SEAN PANALIGAN 1 - 0 - 1 2
ST. NICHOLAS ENGR. NICK MAMARIL 1 - 1 - 0 2
SUITED CONNECTOR BOBIE & GHIL 1 - 0 - 1 2
TAMWAAN JOMAR PALOMARIA 0 - 1 - 1 2
THE RED SAINT J. SANTA CRUZ 1 - 1 - 0 2
TIME IS GOLD ANTONIO VILLAROSA JR 1 - 0 - 1 2
TOP OF THE LINE BORGY ZOLETA 0.5 - 0.5 - 1 2
UR N TRUBOL ERWIN DIAMANTE 0 - 1 - 1 2
WSC MAY 27 - JUNE 2 ARANETA 1 JLA / CD 1 - 0 - 1 2
ZAIDO RICHIE ROBES 1 - 0 - 1 2
A & M / HOWARD FUNTASTIC I RAMON VILLANUEVA 0.5 - 0 - 1 1.5
AMCO JACO ALL CAN CELSO PANCHO 0.5 - 1 - 0 1.5
APL GIVEN 2 ALVIN LUARCA / ROMER GOZO 1 - 0.5 - 0 1.5
BIBINGKA JAN B DAYRIT 0 - 0.5 - 1 1.5
DJ SAN ROQUE DANNY ESPINOSA 1 - 0 - 0.5 1.5
DOUBLE A JOEL OCSENA / A LAGDAMEO 0 - 0.5 - 1 1.5
GERMAN CUT BOY MONTANO 1 - 0 - 0.5 1.5
GOLDEN WING WARRIOR SOFEO DANO 1 - 0 - 0.5 1.5
KATY / TONY LDI COL. KATY KATIGBAK / TONY YASAY 0.5 - 1 - 0 1.5
LETS GET IT ON DADDY A 0 - 0.5 - 1 1.5
M4 CBC AJ SAPANGHILA 0 - 0.5 - 1 1.5
MUSANGLAWIN GF / LONGHAIR ARSENIO SORONIO 0 - 0.5 - 1 1.5
R2J JRAB VILLALEON J & R RABARA / L. VILLARIN 0 - 1 - 0.5 1.5
RGB / HJR GF R BANDARLIPE / J PARAS 0.5 - 0 - 1 1.5
SAN LEONARDO ELAN NAGANO / JUN BALATBAT 0 - 0.5 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0 1.5
SUPER NOVA ENGR. RENO TINSAY 1 - 0 - 0 - 0 - 0 - 0 - 0.5 1.5
TAURUS HECTOR G. MAGPANTAY 0.5 - 0 - 1 1.5
TBH 725 RANDY HEBRON 0.5 - 1 - 0 1.5
WESTSPING POLARIS PROJ 8 CAPT. N. DESASLES 0.5 - 0 - 1 1.5
1409 FOURTEEN-O-NINE 2 JG LAPEZ 1 - 0 - 0 1
3G MAGI ROLAND + MONCHING MEDALLA 0 - 0 - 1 1
777 GARROTTE.COM 2 MR. DARWIN TORRES 0 - 1 - 0 1
777 GARROTTE.COM A MR. DARWIN ONG TORRES 1 - 0 - 0 1
A & M / HOWARD FUNTASTIC II RAMON VILLANUEVA 1 - 0 - 0 1
ABB GAMEFARM ADIONG BORJA 0 - 1 - 0 1
ADARNA RAKSO FARM 0 - 0 - 1 1
ALABAMA DON MAURO PRIETO 1 - 0 - 0 1
ANKHTEN BROWN DMB BD PG 1 - 0 - 0 1
APL GIVEN 1 ALVIN LUARCA / ROMER GOZO 1 - 0 - 0 1
ARLO RAY ORTEGA / TONETE LUZURIAGA 1 - 0 - 0 1
BALESIN 1 LEO ACUNA / MEL QUINTO / BARRY CRISOSTOMO 0 - 0 - 1 1
BALESIN 2 LEO ACUNA / MEL QUINTO / BARRY CRISOSTOMO 0 - 0 - 1 1
BASANG CACTUS 2 BALINGAN BROTHERS 0 - 0 - 1 1
BAWAL NUEVO REN MANGIBIN 0 - 1 - 0 1
BGY. SAN JOSE JMC TECSON FARM 1 - 0 - 0 1
BICOLANONG ILOCANO RENE SANTOS / DON RAMON NINO 0 - 0 - 1 1
BON JOVI ALEXANDER MOSCA 0 - 1 - 0 1
BUENAS DIAS AMDG PETE / MIKE / ARCH. PETER BUENDIA 0 - 1 - 0 1
CORDONE DRAGON FRITZ / ATTY. BOGS / ROMEL / MIKE 1 - 0 - 0 1
D & G ARCHERS BD / PG 0 - 0 - 1 1
D & G ULTIMATE GF BD / PG 0 - 0 - 1 1
DIANA GOLDBAR ANTONIO ALERIA 0 - 0 - 1 1
DOCTORA EJ 1 JP MEDINA / NOEL RAMOS 0 - 1 - 0 1
DOCTORA EJ 2 JP MEDINA / NOEL RAMOS 0 - 0 - 1 1
DOUBLE B WARRIORS BERNARDO BIALA 0 - 0 - 1 1
DYNAMIC 168 GAMEFARM QUINCY TAN 0 - 0 - 1 1
EXELA JMG 888 ALEX & JOEMARK GATPANDA 0 - 1 - 0 1
FCR WGTS JAMES CHUA 1 - 0 - 0 1
FRANCO MATEO / SEBASTIANO TATO DIMAYUGA 0 - 1 - 0 1
GEMINI DENHA 1 JANSOY LEE 0 - 0 - 1 1
GEMINI DENHA 2 JANSOY LEE 0 - 1 - 0 1
GW ROSARIAN HERNANDEZ BROS 0 - 1 - 0 1
HGM TAURUS HECTOR G. MAGPANTAY 1 - 0 - 0 1
ILOCANOS RENE SANTOS / REN CASTRO 0 - 0 - 1 1
JAA CARES RONALD SANCHEZ / MARK TURLA 0 - 1 - 0 1
JRS BATCH 65!!! ENGR. JUN SEVILLA 0 - 1 - 0 1
JSB TRIPPLE KILL JOSE SALVADOR BALLADARES 1 - 0 - 0 1
JUNGLEWILD J. CAPARROSO 0 - 0 - 1 1
KCCK VR MAKNAT KIT SENGCO / VIRGILIO V RAPE 1 - 0 - 0 1
KOBE BRYANT LOMI HOUSE 1 - 0 - 0 1
LEVEL UP GERVIN TAN 0 - 0 - 1 1
LJVET RB DOC JOJO PAVIA / ENGR. BANDERLEPI 0 - 1 - 0 1
LLENARDS GAMEFARM FERDINAND CHUA 1 - 0 - 0 1
LUCKY DIA ANNE 2 ANTERO / IVAN ZARASPE 0 - 1 - 0 1
LUIS AND LAURA ANGELO HERNANDEZ 0 - 0 - 1 1
MAASIN HILLS TIRSO V. RAMOS 0 - 0 - 1 1
MAVERICK DMB 0 - 0 - 1 1
MAVERICK 2 DMB 0 - 1 - 0 1
ML BATANGAS BLADES ARSENIO SORONIO 1 - 0 - 0 1
NIDAVELLIR 2 BD / PG 0 - 0 - 1 1
PAG ASA GOLD / BUENAS DIAS ATTY. BONI CRUZ / PETE BUENDIA 1 - 0 - 0 1
PIG HOLIDAY BONG ESPINO 1 - 0 - 0 1
PONGGO RONNIE REYES 0 - 0 - 1 1
PONGGO 1 RONNIE REYES 0 - 1 - 0 1
PWT MASTER VICTOR MARIANO 1 - 0 - 0 1
REDBULL STRADALE DOS ATTY. CARLOS TUMPALAN 0 - 1 - 0 1
RGM CRISTINA RODERICK MAGPANTAY 0 - 0 - 1 1
ROBERT KALIWETE ROBERT FLORES / RAFFY ZAIDE 0 - 0 - 1 1
RP SILANG RJDD RHELLIE PALUMPON 1 - 0 - 0 1
SAMANTHA RICHIE ROBES 1 - 0 - 0 1
SEBASTIANO XAVIERE / FRANCO MATEO TATO DIMAYUGA 0 - 0.5 - 0.5 1
SINAGTALA MATANG LAWIN AMBOY / EDWIN TAN 0 - 1 - 0 1
SOLOLAM JOJO MALOLOS / CAPT. N DESALES 0 - 0 - 1 1
TALAKAD LUIS YUSI 0 - 0 - 1 1
TEACHER ROY REYES 0 - 1 - 0 1
TUKLAW SAKSAK SALAG 0 - 1 - 0 1
UNICA HIJA JOEL OCSENA 0 - 1 - 0 1
VELOCITY FARM MATT AL 1 - 0 - 0 1
VELOX PEDES RCM / DARYL BROSOTO 1 - 0 - 0 1
VIVA PENAFRANCIA RICHIE ROBES 1 - 0 - 0 1
WSC MAY 27 - JUNE 2 ARANETA JLA / CD 0 - 1 - 0 1
AC TRIPLE A - 2 MARLON MATIAS / JOVITO JAMELANO 0.5 - 0 - 0 0.5
BASANG CACTUS 4 BALINGAN BROTHERS 0.5 - 0 - 0 0.5
BIHAG NG PAGIBIG JAYJAY CHUA AND FRIENDS 0.5 - 0 - 0 0.5
BIHAG NG PAGIBIG 1 JAYJAY CHUA AND FRIENDS 0 - 0.5 - 0 0.5
BUENAS DIAS TWBDL PETE / MIKE / ARCH. PETER BUENDIA 0 - 0.5 - 0 0.5
DREAMCATCHER KENNY LIMJOCO 0 - 0 - 0.5 0.5
TIWALA LANG PAR JUN LUCBAN / ANDI G 0 - 0.5 - 0 0.5
AOW - 2 EDWIN BUENO 0 - 0 - 0 0
ARSCE CESAR ANCAYAN 0 - 0 - 0 0
BASANG CACTUS BALINGAN BROTHERS 0 - 0 - 0 0
BASANG CACTUS 1 BALINGAN BROTHERS 0 - 0 - 0 0
BLU AQUARIUS FRANCIS GABUDAO 0 - 0 - 0 0
CUELAZ GF DL / JC 0 - 0 - 0 0
CUTTING FUNDAMENTALS M. DE LEON 0 - 0 - 0 0
D CAPTAIN CAPT. RAUL PANIZAL 0 - 0 - 0 0
DAN DAN RODOLFO LABACO JR 0 - 0 - 0 0
DANCING MARVEL JAMES CHUA 0 - 0 - 0 0
EDL EXCELLENCE DOC AYONG LORENZO 0 - 0 - 0 0
EXELA JMG 888 A ALEX / JOEMARK GATPANDAN / ZANDRO CASTRILLO 0 - 0 - 0 0
IMUS SPORTS ARENA JJB JUN BALATBAT / RR LACSON 0 - 0 - 0 0
JAILBIRD JEBE GAYANELO 0 - 0 - 0 0
JAILBIRD JDR JEBE GAYANELO 0 - 0 - 0 0
JULIA / RAFAEL KEVIN DIMAYUGA 0 - 0 - 0 0
LUCKY 4C FARM ENGR. RUBEN RABUTIN 0 - 0 - 0 0
MOUNTAIN EAGLE 1 RICKY SALMORIN 0 - 0 - 0 0
POCKET ACE BOBIE & GHIL 0 - 0 - 0 0
REDLAKES / PLB / HARDROCK / SUERTES GAMEFARM ENGR. DENNIS NUNEZ / PERCY BURGOS / GILBERT CASTILLO / MARLON RECTO 0 - 0 - 0 0
RGB / ATN R BANDARLIPE / A NELLAS 0 - 0 - 0 0
UR N TROBUL ERWIN DIAMANTE 0 - 0 - 0 0
WHITE ROCK VIRGILIO MARTIN 0 - 0 - 0 0

UNDER CONSTRUCTION

Match Sheet is Not Available this time

  • Days

  • Hours

  • Minutes

  • Seconds

MATCH SHEET

NO
RED
VS
WHITE
RESULT
ENTRY NAME
WT
WB
WB
ENTRY NAME
WT
1
SUPER NOVA
ENGR. RENO TINSAY
1850
0 - 1
N3 MONCADA OTB / ALVINDIA FARM
BENITO E. AQUINO / FLORENTINO T. MALLARI
1875
2
JAN JOLLI
DENNIS STA. MARIA
1890
0 - 1
RFQ 115 1
AILEEN MANALO
1880
3
DEEP THROAT
BONG SERRANO
2155
0 - 1
EDL / ES SILANG GF
DR. AYONG LORENZO / COMM. JUN ESPINO
2160
4
KAI SARAP BUHAY
JUN SOSA / EDWIN PEREY
2205
1 - 0
USUAL SUSPECT 2
RUSSEL BALOY
2200
5
IBM GF
ENGR. RENE MORALITA
2155
1 - 0
BUDONG FARM 888
WENE ROMANO JR.
2155
6
JC SAN RAFAEL
JC
2005
0 - 1
RAFAEL
DOC RAFFY DIOKNO
2010
7
REDBULL STRADALE
ATTY. CARLOS TUMPALAN
1850
1 - 0
PRINCE JAIDEN
BOSS FALCON
1850
8
KING PHILIPP
ENGR. NESS DEL CASTILLO
2305
0.5 - 0.5
STA CRUZ
BADONG BALLADARES
2285
9
GKD / LONGHAIR
VER DIMARANAN
2075
1 - 0
AOW
EDWIN BUENO
2075
10
WESTSPRING POLARIS LILIW
CAPT. N. DESALES
2090
1 - 0
GIAN - E
HENRY CHUA / EDWIN MAGDADARO / CALVIN FLORES
2090
11
LADY 44
BEBOT TAN
2010
1 - 0
RFQ 115 2
AILEEN MANALO
2020
12
PAYEH GF
NOEL TABAT / BUTCH DERIADA
2195
0 - 1
TABI APO
JECK KAMPITAN
2195
13
ALAGANG BUKID GF
GERALDO MALINIT
2170
0.5 - 0.5
KAI UCBA
JUN SOSA / GENGEN ARAYATA
2175
14
SB-JELO
JOSED OCA
2090
0 - 1
IBM GF
ENGR. RENE MORALITA
2095
15
CHRIS PURPLE
CHRISTOPHER SIOSON
2090
0 - 1
EDL / ES SILANG GF
DR. AYONG LORENZO / COMM. JUN ESPINO
2090
16
ALEXANDER MOSCA
ENG SANTIAGO / ALEXANDER MOSCA
1995
1 - 0
SAN LEONARDO
ELAN NAGANO / JUN BALATBAT
1990
17
RAFAEL
DOC RAFFY DIOKNO
2320
0 - 1
656 GALOS
RICHER N. MOLDEZ
2320
18
REDBULL STRADALE UNO
ATTY. CARLOS TUMPALAN
2265
0.5 - 0.5
GKD / LONGHAIR
VER DIMARANAN
2270
19
SUPER NOVA
ENGR. RENO TINSAY
1855
0 - 1
PRINCE JAIDEN
BOSS FALCON
1890
20
N3 MONCADA OTB / ALVINDIA FARM
BENITO E. AQUINO / FLORENTINO T. MALLARI
2030
1 - 0
LADY 44
BEBOT TAN
2035
21
AOW
EDWIN BUENO
2315
0 - 1
BUDONG FARM 888
WENE ROMANO JR.
2310
22
GIAN - E
HENRY CHUA / EDWIN MAGDADARO / CALVIN FLORES
2040
0 - 1
DEEP THROAT
BONG SERRANO
2050
23
WESTSPRING POLARIS LILIW
CAPT. N. DESALES
2100
1 - 0
REDBULL STRADALE
ATTY. CARLOS TUMPALAN
2095
24
JAN JOLLI
DENNIS STA. MARIA
2060
1 - 0
SUPER NOVA
ENGR. RENO TINSAY
2060
25
STA CRUZ
BADONG BALLADARES
2115
0.5 - 0.5
KAI UCBA
JUN SOSA / GENGEN ARAYATA
2115
26
USUAL SUSPECT 2
RUSSEL BALOY
2250
1 - 0
GKD / LONGHAIR
VER DIMARANAN
2245
27
RFQ 115 2
AILEEN MANALO
2005
0 - 1
IBM GF
ENGR. RENE MORALITA
2005
28
JC SAN RAFAEL
JC
2220
1 - 0
CHRIS PURPLE
CHRISTOPHER SIOSON
2215
29
KING PHILIPP
ENGR. NESS DEL CASTILLO
2165
1 - 0
ALAGANG BUKID GF
GERALDO MALINIT
2165
30
SAN LEONARDO
ELAN NAGANO / JUN BALATBAT
1895
0 - 1
LADY 44
BEBOT TAN
1895
31
KAI SARAP BUHAY
JUN SOSA / EDWIN PEREY
1980
0 - 1
TABI APO
JECK KAMPITAN
1985
32
EDL / ES SILANG GF
DR. AYONG LORENZO / COMM. JUN ESPINO
2205
0 - 1
REDBULL STRADALE UNO
ATTY. CARLOS TUMPALAN
2205
33
PAYEH GF
NOEL TABAT / BUTCH DERIADA
1970
0 - 1
JAN JOLLI
DENNIS STA. MARIA
1980
34
PRINCE JAIDEN
BOSS FALCON
2030
0 - 1
JC SAN RAFAEL
JC
2030
35
SAN LEONARDO
ELAN NAGANO / JUN BALATBAT
2085
0 - 1
N3 MONCADA OTB / ALVINDIA FARM
BENITO E. AQUINO / FLORENTINO T. MALLARI
2085
36
RFQ 115 1
AILEEN MANALO
2020
0.5 - 0.5
DEEP THROAT
BONG SERRANO
2020
37
SB-JELO
JOSED OCA
2115
1 - 0
KAI SARAP BUHAY
JUN SOSA / EDWIN PEREY
2125
38
ALAGANG BUKID GF
GERALDO MALINIT
2165
1 - 0
WESTSPRING POLARIS LILIW
CAPT. N. DESALES
2170
39
ALEXANDER MOSCA
ENG SANTIAGO / ALEXANDER MOSCA
1920
0 - 1
REDBULL STRADALE
ATTY. CARLOS TUMPALAN
1915
40
656 GALOS
RICHER N. MOLDEZ
2265
0 - 1
GIAN - E
HENRY CHUA / EDWIN MAGDADARO / CALVIN FLORES
2255
41
RAFAEL
DOC RAFFY DIOKNO
2220
0 - 1
CHRIS PURPLE
CHRISTOPHER SIOSON
2230
42
RFQ 115 1
AILEEN MANALO
1875
0.5 - 0.5
SUPER NOVA
ENGR. RENO TINSAY
1850
43
BUDONG FARM 888
WENE ROMANO JR.
2105
1 - 0
SAN LEONARDO
ELAN NAGANO / JUN BALATBAT
2105
44
USUAL SUSPECT 2
RUSSEL BALOY
2240
1 - 0
SB-JELO
JOSED OCA
2235
45
GKD / LONGHAIR
VER DIMARANAN
2230
0 - 1
JC SAN RAFAEL
JC
2220
46
656 GALOS
RICHER N. MOLDEZ
1955
1 - 0
N3 MONCADA OTB / ALVINDIA FARM
BENITO E. AQUINO / FLORENTINO T. MALLARI
1960
47
IBM GF
ENGR. RENE MORALITA
2145
1 - 0
REDBULL STRADALE UNO
ATTY. CARLOS TUMPALAN
2150
48
TABI APO
JECK KAMPITAN
2080
0 - 1
STA CRUZ
BADONG BALLADARES
2080
49
AOW
EDWIN BUENO
2275
1 - 0
KAI UCBA
JUN SOSA / GENGEN ARAYATA
2275
50
RFQ 115 2
AILEEN MANALO
2110
0 - 1
WESTSPRING POLARIS LILIW
CAPT. N. DESALES
2110
51
PRINCE JAIDEN
BOSS FALCON
2130
1 - 0
PAYEH GF
NOEL TABAT / BUTCH DERIADA
2130
52
REDBULL STRADALE UNO
ATTY. CARLOS TUMPALAN
2360
0 - 1
KING PHILIPP
ENGR. NESS DEL CASTILLO
2335
53
EDL / ES SILANG GF
DR. AYONG LORENZO / COMM. JUN ESPINO
1985
1 - 0
ALEXANDER MOSCA
ENG SANTIAGO / ALEXANDER MOSCA
1985
54
STA CRUZ
BADONG BALLADARES
2125
0 - 1
DEEP THROAT
BONG SERRANO
2125
55
BUDONG FARM 888
WENE ROMANO JR.
1930
1 - 0
RFQ 115 1
AILEEN MANALO
1955
56
KAI UCBA
JUN SOSA / GENGEN ARAYATA
2005
1 - 0
LADY 44
BEBOT TAN
2005
57
USUAL SUSPECT 2
RUSSEL BALOY
2050
0 - 1
RAFAEL
DOC RAFFY DIOKNO
2055
58
REDBULL STRADALE
ATTY. CARLOS TUMPALAN
1925
0 - 1
SB-JELO
JOSED OCA
1930
59
CHRIS PURPLE
CHRISTOPHER SIOSON
2240
1 - 0
PAYEH GF
NOEL TABAT / BUTCH DERIADA
2245
60
AOW
EDWIN BUENO
1985
0 - 1
JAN JOLLI
DENNIS STA. MARIA
1990
61
TABI APO
JECK KAMPITAN
2130
1 - 0
RFQ 115 2
AILEEN MANALO
2125
62
KAI SARAP BUHAY
JUN SOSA / EDWIN PEREY
2140
0 - 1
656 GALOS
RICHER N. MOLDEZ
2145
63
GIAN - E
HENRY CHUA / EDWIN MAGDADARO / CALVIN FLORES
2195
0 - 1
ALAGANG BUKID GF
GERALDO MALINIT
2170
64
ALEXANDER MOSCA
ENG SANTIAGO / ALEXANDER MOSCA
2340
1 - 0
KING PHILIPP
ENGR. NESS DEL CASTILLO
2325