SCORE SHEET

ENTRY NAME BREEDER NAME
POINTS
TOTAL
AMB TIGER 1 ARNEL M BETITA 1 - 1 2
BENGALA 2 JPO / JFL 1 - 1 2
JADEN BENEDICT DANILO ARCA / JC 1 - 1 2
JML COMBINE MICHAEL SOPIO 1 - 1 2
LEFT NOSE COL. KATIGBAK 1 - 1 2
MANANANDATA JOJO LITSON 1 - 1 2
MASSACHUSETTS EAST RAMIL GERTES / POLY UNTALAN 1 - 1 2
NNL WARRIOR ETHAN ROBERT REBOTICA / NOEL NOLAN LALO 1 - 1 2
OLD SPIDER SOFEO DANO 1 - 1 2
RP SILANG AA RHELLIE PALUMPON / ALLAN ANGCAO 1 - 1 2
RP SILANG YURI RHELLIE PALUMPON 1 - 1 2
RT FLORENTINO RYAN FLORENTINO / MARY ANTHONET FLORENTINO 1 - 1 2
STARBUCKS BOYZ RIAN PAPILLA 1 - 1 2
VANESSA GF / TEKSAS LITO MAGAT / RONALD TOLENTINO 1 - 1 2
VIVA PENAFRANCIA 5COCK MARITES ZERRUDO 1 - 1 2
BIG R FARM BUDDY ROBRIGADO 0.5 - 1 1.5
M1 CANDELARIA ABET SALDUA 0.5 - 1 1.5
NNL WARRIOR 2325 ROBERT REBOTICA / NOEL NOLAN LALO 0.5 - 1 1.5
TRIGUN MUHANDIS RUEL LIZARDA 1 - 0.5 1.5
ANACONDA VIC JAVIER / OBET OCAMPO / SOSENG MORITO 0 - 1 1
BIG R BUDDY ROBRIGADO 0 - 1 1
BUDONG FARM 888 WENE ROMANO JR 0 - 1 1
CHOCOLATE FARM LITO GUERRA 0 - 1 1
DAIGDIG TEAM SNA 1 - 0 1
FIREHAWK ROLANDO MAGNAYE / RUEL LIZARDA 0 - 1 1
GOLDEN ARROW GF ENGR. CHARLOWEN E. LABIT / CESAR C. LABIT 0 - 1 1
GW JESCHRI JEREMY SUSI 1 - 0 1
IYAH WHITEHAWK EVIE ABID 1 - 0 1
JJN COLD MOUNT GF JOYLAN NADAL 1 - 0 1
JULIAN RAE DANILO ARCA / JC 0 - 1 1
LUCKY DIA ANTERO / IVAN ZARASPE 0 - 1 1
MGC LIGHTNING PGA MICHAEL IRVIN CUA 1 - 0 1
MR FATHER & SON 2 MANOLO RONCESVALLES JR 1 - 0 1
POPOY RODOLFO LABACO JR 1 - 0 1
RIAN MERCEDES PGA RG FERNANDEZ 1 - 0 1
RJD RIZZ IYA RJ 0 - 1 1
SALDUA BROTHERS SALDUA BROTHERS / ABET SALDUA 0 - 1 1
STO. ANGHEL GAMEFARM HECTOR SAN PEDRO 0 - 1 1
TAGUIG EXTREME 1 BOY TAGUIG / JOSE DELE ONG 1 - 0 1
TAGUIG EXTREME 3 BOY TAGUIG / JOSE DELE ONG 1 - 0 1
TEAM RATRATAN LITO PINPIN / ANTHONY ANTIOJO 0 - 1 1
TRIPLE A STRIKER 1 MARLON MATIAS 1 - 0 1
TRIPLE A STRIKER 2 MARLON MATIAS 1 - 0 1
GANTI NG API JOJO LITSON 0.5 - 0 0.5
GIO WHITEHAWK EVIE ABID 0 - 0.5 0.5
RP SILANG JIM FRANCIS RHELLIE PALUMPON / JIMMY JOSE 0 - 0.5 0.5
TOP OF THE LINE BORGY ZOLETA 0.5 - 0 0.5
AMB TIGER 2 ARNEL M BETITA 0 - 0 0
BATANG BLUMENTRIT JUN MASILANG 0 - 0 0
BENGALA 1 JPO / JFL 0 - 0 0
BRGY PAANG BUNDOK JUN MASILANG 0 - 0 0
DREAM BIG 4KAV / JUAN SABUNGERO ANTHONY ANTIOJO / CESAR ANTIOJO 0 - 0 0
GENEJENNY EUGENIO PEREZ 0 - 0 0
GOLDENWINGS WARRIOR SOFEO DANO 0 - 0 0
IPIL CUTTER GAMEFARM JAY PATDU / JOVITO PATDU 0 - 0 0
MARVIN AND SONS MARVIN CANDARE 0 - 0 0
MR FATHER & SON 1 MANOLO RONCESVALLES JR 0 - 0 0
NAF NELSON ACSAY 0 - 0 0
RHOAN VELEZ ROEL VELEZ 0 - 0 0
RMMR RICHIE ROBLES 0 - 0 0
ROYALE NAIC COCKPIT TOTOY DEL ROSARIO 0 - 0 0
TAGUIG EXTREME 2 BOY TAGUIG / JOSE DELE ONG 0 - 0 0

UNDER CONSTRUCTION

Match Sheet is Not Available this time

  • Days

  • Hours

  • Minutes

  • Seconds

MATCH SHEET

NO
RED
VS
WHITE
RESULT
ENTRY NAME
WT
WB
WB
ENTRY NAME
WT
1
LEFT NOSE
COL. KATIGBAK
1980
1 - 0
GOLDEN ARROW GF
ENGR. CHARLOWEN E. LABIT / CESAR C. LABIT
1970
2
RJD RIZZ IYA
RJ
1985
0 - 1
VIVA PENAFRANCIA 5COCK
MARITES ZERRUDO
1985
3
RHOAN VELEZ
ROEL VELEZ
1995
0 - 1
VANESSA GF / TEKSAS
LITO MAGAT / RONALD TOLENTINO
2015
4
NAF
NELSON ACSAY
2195
0 - 1
OLD SPIDER
SOFEO DANO
2195
5
BUDONG FARM 888
WENE ROMANO JR
1990
0 - 1
MASSACHUSETTS EAST
RAMIL GERTES / POLY UNTALAN
1990
6
JML COMBINE
MICHAEL SOPIO
2120
1 - 0
BENGALA 1
JPO / JFL
2120
7
POPOY
RODOLFO LABACO JR
2060
1 - 0
ANACONDA
VIC JAVIER / OBET OCAMPO / SOSENG MORITO
2065
8
STO. ANGHEL GAMEFARM
HECTOR SAN PEDRO
1960
0 - 1
LEFT NOSE
COL. KATIGBAK
1950
9
RJD RIZZ IYA
RJ
2295
1 - 0
SALDUA BROTHERS
SALDUA BROTHERS / ABET SALDUA
2290
10
STARBUCKS BOYZ
RIAN PAPILLA
2230
1 - 0
BATANG BLUMENTRIT
JUN MASILANG
2250
11
RMMR
RICHIE ROBLES
2035
0 - 1
RP SILANG YURI
RHELLIE PALUMPON
2030
12
BENGALA 2
JPO / JFL
2090
1 - 0
IPIL CUTTER GAMEFARM
JAY PATDU / JOVITO PATDU
2090
13
NAF
NELSON ACSAY
2210
0 - 1
TRIPLE A STRIKER 2
MARLON MATIAS
2215
14
NNL WARRIOR ETHAN
ROBERT REBOTICA / NOEL NOLAN LALO
2245
1 - 0
JULIAN RAE
DANILO ARCA / JC
2240
15
MANANANDATA
JOJO LITSON
2340
1 - 0
CHOCOLATE FARM
LITO GUERRA
2360
16
SALDUA BROTHERS
SALDUA BROTHERS / ABET SALDUA
2400
1 - 0
MR FATHER & SON 1
MANOLO RONCESVALLES JR
2400
17
TRIGUN MUHANDIS
RUEL LIZARDA
1870
1 - 0
BIG R
BUDDY ROBRIGADO
1850
18
GOLDENWINGS WARRIOR
SOFEO DANO
2110
0 - 1
STARBUCKS BOYZ
RIAN PAPILLA
2120
19
TOP OF THE LINE
BORGY ZOLETA
2115
0.5 - 0.5
M1 CANDELARIA
ABET SALDUA
2115
20
TEAM RATRATAN
LITO PINPIN / ANTHONY ANTIOJO
2275
0 - 1
GW JESCHRI
JEREMY SUSI
2270
21
GOLDENWINGS WARRIOR
SOFEO DANO
2030
0 - 1
JJN COLD MOUNT GF
JOYLAN NADAL
2030
22
GENEJENNY
EUGENIO PEREZ
1950
0 - 1
JULIAN RAE
DANILO ARCA / JC
1940
23
STO. ANGHEL GAMEFARM
HECTOR SAN PEDRO
1965
1 - 0
IPIL CUTTER GAMEFARM
JAY PATDU / JOVITO PATDU
1955
24
RT FLORENTINO
RYAN FLORENTINO / MARY ANTHONET FLORENTINO
2100
1 - 0
FIREHAWK
ROLANDO MAGNAYE / RUEL LIZARDA
2105
25
BIG R FARM
BUDDY ROBRIGADO
1850
0.5 - 0.5
GANTI NG API
JOJO LITSON
1870
26
AMB TIGER 2
ARNEL M BETITA
2195
0 - 1
IYAH WHITEHAWK
EVIE ABID
2200
27
RP SILANG YURI
RHELLIE PALUMPON
1875
1 - 0
DREAM BIG 4KAV / JUAN SABUNGERO
ANTHONY ANTIOJO / CESAR ANTIOJO
1870
28
RIAN MERCEDES PGA
RG FERNANDEZ
2175
1 - 0
RMMR
RICHIE ROBLES
2150
29
JADEN BENEDICT
DANILO ARCA / JC
2220
1 - 0
JJN COLD MOUNT GF
JOYLAN NADAL
2230
30
ROYALE NAIC COCKPIT
TOTOY DEL ROSARIO
2040
0 - 1
MASSACHUSETTS EAST
RAMIL GERTES / POLY UNTALAN
2040
31
OLD SPIDER
SOFEO DANO
2140
1 - 0
TRIPLE A STRIKER 2
MARLON MATIAS
2145
32
AMB TIGER 1
ARNEL M BETITA
2400
1 - 0
MR FATHER & SON 1
MANOLO RONCESVALLES JR
2400
33
TAGUIG EXTREME 3
BOY TAGUIG / JOSE DELE ONG
2170
1 - 0
TOP OF THE LINE
BORGY ZOLETA
2180
34
BENGALA 1
JPO / JFL
2015
0 - 1
TEAM RATRATAN
LITO PINPIN / ANTHONY ANTIOJO
2020
35
MGC LIGHTNING PGA
MICHAEL IRVIN CUA
1890
1 - 0
RP SILANG JIM FRANCIS
RHELLIE PALUMPON / JIMMY JOSE
1900
36
DAIGDIG
TEAM SNA
2095
1 - 0
GIO WHITEHAWK
EVIE ABID
2100
37
MANANANDATA
JOJO LITSON
2060
1 - 0
ROYALE NAIC COCKPIT
TOTOY DEL ROSARIO
2065
38
TAGUIG EXTREME 2
BOY TAGUIG / JOSE DELE ONG
2020
0 - 1
NNL WARRIOR ETHAN
ROBERT REBOTICA / NOEL NOLAN LALO
2025
39
RT FLORENTINO
RYAN FLORENTINO / MARY ANTHONET FLORENTINO
2070
1 - 0
LUCKY DIA
ANTERO / IVAN ZARASPE
2080
40
TRIPLE A STRIKER 1
MARLON MATIAS
2210
1 - 0
GANTI NG API
JOJO LITSON
2210
41
BRGY PAANG BUNDOK
JUN MASILANG
2375
0 - 1
MR FATHER & SON 2
MANOLO RONCESVALLES JR
2400
42
RP SILANG AA
RHELLIE PALUMPON / ALLAN ANGCAO
1945
1 - 0
GENEJENNY
EUGENIO PEREZ
1940
43
DREAM BIG 4KAV / JUAN SABUNGERO
ANTHONY ANTIOJO / CESAR ANTIOJO
1935
0 - 1
BIG R
BUDDY ROBRIGADO
1940
44
TAGUIG EXTREME 1
BOY TAGUIG / JOSE DELE ONG
2170
1 - 0
POPOY
RODOLFO LABACO JR
2170
45
ANACONDA
VIC JAVIER / OBET OCAMPO / SOSENG MORITO
2305
1 - 0
DAIGDIG
TEAM SNA
2305
46
TAGUIG EXTREME 3
BOY TAGUIG / JOSE DELE ONG
1830
0 - 1
VIVA PENAFRANCIA 5COCK
MARITES ZERRUDO
1850
47
GIO WHITEHAWK
EVIE ABID
2040
0.5 - 0.5
NNL WARRIOR 2325
ROBERT REBOTICA / NOEL NOLAN LALO
2040
48
TRIPLE A STRIKER 1
MARLON MATIAS
2280
0 - 1
JML COMBINE
MICHAEL SOPIO
2280
49
BRGY PAANG BUNDOK
JUN MASILANG
2370
0 - 1
AMB TIGER 1
ARNEL M BETITA
2370
50
MR FATHER & SON 2
MANOLO RONCESVALLES JR
2400
0 - 1
CHOCOLATE FARM
LITO GUERRA
2380
51
RP SILANG JIM FRANCIS
RHELLIE PALUMPON / JIMMY JOSE
1890
0.5 - 0.5
TRIGUN MUHANDIS
RUEL LIZARDA
1875
52
BIG R FARM
BUDDY ROBRIGADO
2055
1 - 0
GW JESCHRI
JEREMY SUSI
2050
53
TAGUIG EXTREME 2
BOY TAGUIG / JOSE DELE ONG
2030
0 - 1
BUDONG FARM 888
WENE ROMANO JR
2035
54
BATANG BLUMENTRIT
JUN MASILANG
2140
0 - 1
LUCKY DIA
ANTERO / IVAN ZARASPE
2150
55
JADEN BENEDICT
DANILO ARCA / JC
2290
1 - 0
MARVIN AND SONS
MARVIN CANDARE
2290
56
AMB TIGER 2
ARNEL M BETITA
2200
0 - 1
NNL WARRIOR 2325
ROBERT REBOTICA / NOEL NOLAN LALO
2205
57
FIREHAWK
ROLANDO MAGNAYE / RUEL LIZARDA
2105
1 - 0
RIAN MERCEDES PGA
RG FERNANDEZ
2100
58
VANESSA GF / TEKSAS
LITO MAGAT / RONALD TOLENTINO
2140
1 - 0
IYAH WHITEHAWK
EVIE ABID
2140
59
RHOAN VELEZ
ROEL VELEZ
2190
0 - 1
M1 CANDELARIA
ABET SALDUA
2190
60
BENGALA 2
JPO / JFL
2150
1 - 0
TAGUIG EXTREME 1
BOY TAGUIG / JOSE DELE ONG
2150
61
MARVIN AND SONS
MARVIN CANDARE
2075
0 - 1
GOLDEN ARROW GF
ENGR. CHARLOWEN E. LABIT / CESAR C. LABIT
2070
62
RP SILANG AA
RHELLIE PALUMPON / ALLAN ANGCAO
1990
1 - 0
MGC LIGHTNING PGA
MICHAEL IRVIN CUA
1990