SCORE SHEET

ENTRY NAME BREEDER NAME
POINTS
TOTAL
777 GARROTTE.COM B DARWIN ONG TORRES 1 - 1 - 1 3
ALAGANG BUKID GF GERALDO MALINIT 1 - 1 - 1 3
AMSTERDAM / LONGHAIR ARSENIO SORONIO 1 - 1 - 1 3
CAS 21 SULPICIO CANARIAS 1 - 1 - 1 3
JEFE GEORGE DEL ROSARIO/PATRICK HERLIHY/TIRSO RAMOS 1 - 1 - 1 3
JLB FARM ROGIE BIBOSO 1 - 1 - 1 3
R2J 624 JRAB J & R RABARA 1 - 1 - 1 3
RAWLANDZ STOCK FARM MONCHING MEDALLA + ROLAND 1 - 1 - 1 3
REDBULL STRADALE ATTY. CARLOS TUMPALAN 1 - 1 - 1 3
RISE UP CESAR TAN 1 - 1 - 1 3
SEAMASTER WORLD WILD BOY / LOBP CAPT FULGENCIO SAILE / AMELITO PARRENO 1 - 1 - 1 3
TALAKAD WARRIORS LUIS YUSI (TRIPLE L) 1 - 1 - 1 3
VOLTPREX KQ LIPA EXCELLENCE DOC AYONG LORENZO 1 - 1 - 1 3
ACG / LONGHAIR ALBERT GONZAGA 1 - 0.5 - 1 2.5
BIG R FARM BUDDY ROBRIGADO 0.5 - 1 - 1 2.5
ESPM ED MASCARINA 0.5 - 1 - 1 2.5
JF SABATAN KIKO FRANCO / R. GUMBAN / JEFF CO 1 - 1 - 0.5 2.5
JONATHAN / KASPOG JONATHAN SAYSON / BERNIE ESCARDA 1 - 1 - 0.5 2.5
MS GF TIMBAO MARCO SISON 1 - 0.5 - 1 2.5
TATAY CELO / TRIGUN 2 TATAY CELO/RUEL LIZARDA 1 - 1 - 0.5 2.5
777 GARROTTE.COM A DARWIN ONG TORRES 1 - 0 - 1 2
ALUPAY ROSARIO ARNOLD DELA CRUZ 1 - 0 - 1 2
APL GAME FARM / ROMEGA AAF ALVIN LUARCA & ROMER GOZO 0 - 1 - 1 2
ARSCE CESAR ANCAYAN 0 - 1 - 1 2
BASANG CACTUS BALINGAN BROTHERS 0 - 1 - 1 2
BM SAN ILDEFONSO RENATO VILAR / JMC 1 - 1 - 0 2
BOSSING / LONGHAIR 1 ARSENIO SORONIO 1 - 0 - 1 2
BOSTON LEGINGS GINA QUISTO BAYRON - 1 - 1 2
BRGY PALMA ALAMINOS ARNOLD DELA CRUZ 1 - 1 - 0 2
BUENAS DIAS PETE/MIKE/ARCH. PETER BUENDIA 0 - 1 - 1 2
CULASISI VIRGILIO MARTIN 1 - - 1 2
D & G BLACK MAMBA BD / PG 0 - 1 - 1 2
D & G ULTIMATE GF BD / PG 1 - 0.5 - 0.5 2
DREAMCATCHER / BATCH 31 NORVILL / LOUIE LAZO 0 - 1 - 1 2
DYNAMIC 888 BARAKA QUINCY TAN 1 - 1 - 0 2
ENCAM ENG SANTIAGO 1 - 1 - 0 2
ENCAM GF ENG SANTIAGO 1 - 0 - 1 2
FIRE BULLET ALEXANDER MOSCA 1 - 1 - 0 2
FOMCC-LBC JULY 12-16 ELIMS / JAILBIRD JEBE GAYANELO 1 - 1 - 0 2
GENJENNY EUGENIO PEREZ 1 - 0 - 1 2
GLAMDRING RICKY EUSEBIO 0 - 1 - 1 2
GLORY FARM ABON / REMCAR 1 - 0 - 1 2
GOLDWIN 5558 MELSEEL NBFRANI 0 - 1 - 1 2
GREENGOLD SPARTANS REY BRIONES AND ROD ADVINCULA 0 - 1 - 1 2
GREENHILL GF BAUTISTA BROS 1 - 1 - 0 2
HIMALA BOY MONTANO 1 - 0 - 1 2
JC BULLY BOY / MAD SCI JC 1 - 1 - 0 2
JK BROS. HILLTOP JK ESPIRITU / FLORIZEN BELEN 1 - 0 - 1 2
JONBEC & 4 SONS JONATHAN SAYSON / BERNIE ESCARDA 0 - 1 - 1 2
KAI UNICO HIJO JUN SOSA / ROLLY MANARANG 1 - 0 - 1 2
LOVER BOY / REDLAKES / PLB GF MARIO FLORENDO/MJ PASCUAL/PERCY BURGOS 1 - 1 - 0 2
LUCKY DIA ANTERO ZARASPE / IVAN ZARASPE 1 - 0 - 1 2
LUCKY GS SENOR MICHAEL SABLAN / ED GALVE / BC 0 - 1 - 1 2
MALIGNO LINE R. BALOY / Z. BARCELONA 0 - 1 - 1 2
MANOK TAGALOG KAPAMILYA TAGALOG KA DARIO DOC 1 - 1 - 0 2
NAF BM RENATO VILAR / NELSON ACSAY 0 - 1 - 1 2
PET GAMEFARM TONYPET DOMINGO 1 - 1 - 0 2
PULANDUTA ARCH. RICKY AROLLADO 1 - 1 - 0 2
QUEEN LETTY LETECIA ESCAYO TALIDRO / CJ VILLANUEVA 1 - 1 - 0 2
R2J JRAB 624 J & R RABARA 1 - 1 - 0 2
RB TANGOB ROBERT BANDARLIPE 0 - 1 - 1 2
REDBULL ATTY. CARLOS TUMPALAN 0 - 1 - 1 2
REDLAKES / PLB GF ENGR. DENNIS NUNEZ / PERCY BURGOS 0 - 1 - 1 2
RESPECT THE ACE BRYAN AZARCON / BC 1 - 1 - 0 2
RP SILANG YURI RHELLIE PALUMPON 1 - 0 - 1 2
SALDUA BROS ABET / DANTE / KIM AND JEFF SALDUA / RCM 1 - 0 - 1 2
SB JELO JOSED OCA 1 - 1 - 0 2
THE CAPTAIN CAPT. RAUL PANIZAL 1 - 1 - 0 2
THINK POSITIVE DOC PERCY MODOMO / KAP RYAN 0 - 1 - 1 2
TRIGUN MUHANDIS GIE BORABIEN / ERWIN DIAMANTE / RUEL LIZARDA 1 - 0 - 1 2
DOUBLE B WARRIORS BERNARDO BIALA 1 - 0 - 0.5 1.5
EMERSON JOSEPH EMERSON / CELSO PANCHO 1 - 0 - 0.5 1.5
HAWILIHAN RAUL NAZARETH 1 - 0 - 0.5 1.5
JULIAN BOY ERWIN DIAMANTE 1 - 0 - 0.5 1.5
LENMAN PAOAY GALEN POBRE / LENMAN 0.5 - 1 - 0 1.5
LIBANGAN LANG BONG AND BAM SERRANO 0 - 1 - 0.5 1.5
PURPLE HAZE DADDY "A" / JRS JUN SEVILLA 1 - 0 - 0.5 1.5
RED AND BLUE BIBOY SISON 0 - 0.5 - 1 1.5
RED RHOANS PABLO MIRANDA/FRANCISCO ZARASPE/RYAN PINON 1 - 0 - 0.5 1.5
SIKAT NG ARAW JUN OLIVEROS 0.5 - 0 - 1 1.5
SUPER VITAMINA BEBOT TAN 0.5 - 1 - 0 1.5
TABI TABI APO TENG AMADOR 0 - 1 - 0.5 1.5
3 BROTHERS FRANCIS ARELLANO / ERWIN DIAMANTE 0 - 1 - 0 1
A DIMAANO / ALAGANG BUKID GF A DIMAANO / GERALDO MALINIT 0 - 0 - 1 1
ADF SAN ROQUE GAME FARM ALBINO D. DELA FUENTE/ROBERT C. REBOTICA/ALLAN ARDINA 0 - 0 - 1 1
ALEXANDER ALEXANDER MOSCA 0 - 1 - 0 1
ARAMAC GF EINAR MACAPAGAL / RANDOLF CLARK BARANDINO 0 - 0 - 1 1
BANTAY SALAKAY H.CHUA / J. SORDAN / BOTONG 0 - 1 - 0 1
BATTLE ANGEL CHOCOBO JC BERNARDO 0 - 0 - 1 1
BEBANG 168 JAHN GLORIA 0 - 1 - 0 1
BOSING / LONGHAIR ARSENIO SORONIO 1 - 0 - 0 1
BUENAS HIMAS PETE/MIKE/ARCH. PETER BUENDIA 0 - 0 - 1 1
DALAGANG PILIPINA JJC / LONGHAIR 1 - 0 - 0 1
FHGF / TRIGUN ROLANDO MAGNAYE / RUEL LIZARDA 0 - 1 - 0 1
FOMCC 11.7M 5/9 STAG (LBC PIGGYBANK) SAP STRIKER MUHANDIS GIE BORABIEN 0 - 0 - 1 1
FOMCC-LBC 5-STAG 11.7M JULY 12-19 SW TED TAN / A. ABUNDO 1 - 0 - 0 1
FRED EDWARD LEE 0 - 0 - 1 1
GOLDWIN 5558 NBFRANI 0 - 1 - 0 1
HINDI MAGBABAGO ERIC DUMAS / RADU GAMEFARM 0 - 0 - 1 1
IBM GF ENGR RENE MORALITA 1 - 0 - 0 1
IMPACTO LINE Z. BARCELONA / R. BALOY 0 - 0 - 1 1
IMPAKTO LEO V. AND JOAM AGUILA 1 - 0 - 0 1
J.E.J. JOHNNY MOORE / JOHN SINOR 0 - 0 - 1 1
JCB GAMEFARM JASON BAUTISTA 1 - 0 - 0 1
JMG EXELA AGUADA JOMARK GATPANDAN / EXELA 0 - 1 - 0 1
KARIZZ CITY TIRSO RAMOS 1 - 0 - 0 1
KCCK VR MAKNAT KIT SENGCO / VIRGILIO V. RAPE 1 - 0 - 0 1
LARUAN EDISON CEPEDA / TR 1 - 0 - 0 1
LEGAL STRIKE / KING PHILIPP ATTY. B. VILLENA / ENGR. NESS DEL CASTILLO 0 - 1 - 0 1
LIPA FARMS ATTY. LUCIEN SAYUNO 0 - 1 - 0 1
LLENARDS GAME FARM FERDINAND CHUA 1 - 0 - 0 1
MONCADA OTB / ALVINDIA FARM BENITO E. AQUINO / FLORENTINO T. MALLARI / EDGAR GO 0 - 0 - 1 1
MP21 ST GAMEFARM / TEAM GARROTTE JEROME TORRES / VOLTAIRE ROXAS 0 - 1 - 0 1
PULONG GUBAT REY SANTOS / ALLAN ARDINA 1 - 0 - 0 1
R2J AREZA DANNY AREZA / RANDY RABARA 0 - 1 - 0 1
RA INVESTIGADOR / TGP RONNIE ANDRADE / SANDRO CASTRILLO 0 - 1 - 0 1
RC WARRIORS VJ REY CAPILOS 1 - 0 - 1
RCL GF RELLY LASTRELLA/GERRY JERESA/ERWIN DIAMANTE 0 - 1 - 0 1
RISING STAR PSG ROAN RAMAS / CESAR TAN - 0 - 1 1
RSA GF / ANG BLADE NI ACE ZALDY AUSTRIA 0 - 1 - 0 1
RSM FB S-MAXX INFINITY REY MORLA 1 - 0 - 0 1
SUPERKYLE JOHN MILLER / RUEL CANTINA 0 - 0 - 1 1
SW JOGGERS MATES / LOBP CAPT FULGENCIO SAILE / AMELITO PARRENO 0 - 1 - 0 1
TOP OF THE LINE GF BORGY ZOLETA 0 - 0 - 1 1
VELOX PEDES RCM / DARYL BROSOTO 0 - 0 - 1 1
VIVA Z JIMMY ZAPANTA 0 - 0 - 1 1
JRS BATCH 65!!! ENGR. JUN SEVILLA 0.5 - 0 - 0 0.5
JTL MAXIMUS GF JUANITO TAN LIM 0.5 - 0 - 0 0.5
M4 CBC AJ SAPANGHILA 0 - 0 - 0.5 0.5
MOUNTAIN EAGLE RICKY SALMORIN 0 - 0 - 0.5 0.5
ROCKAFELLA CJ VILLANUEVA 0 - 0.5 - 0 0.5
C & M 4EVER GF CEZAR / MLOU TANAQUIN 0 - 0 - 0 0
CELAS RICE MILL BOY MONTANO 0 - 0 - 0 0
CNP SKCS GF CRIS PEREA - 0 - 0 0
DIAMOND GF ERWIN DIAMANTE 0 - 0 - 0 0
FOMCC 11.7M 5 STAG JOE DR. MABANTA 0 - 0 - 0 0
FRANCO MATEO / SEBASTIANO XAVIERE TATO DIMAYUGA 0 - 0 - 0 0
JAJ SUPER RED HP OLIVER KIAMZON / EXELA 0 - 0 - 0 0
JH GAMEFARM MANUEL SY 0 - 0 - 0 0
KAI GODFATHER JUN SOSA / ROLLY MANARANG 0 - 0 - 0 0
LJVET GAMEFARM DOC JOJO PAVIA & J. GIANAN - 0 - 0 0
M1 CANDELARIA ABET SALDUA / RCM 0 - 0 - 0 0
MARITESS RONALD ESPINO 0 - 0 - 0 0
NLH GF NHELVIN HENAVE 0 - 0 - 0 0
RCR RIZMUF RONALD REYES / RIZZA REYES 0 - 0 - 0 0
SAISAKI KIM ANTIQUE / E. SORIANO / A. VILLEGAS 0 - 0 - 0 0
SPARTANS RB REY BRIONES 0 - 0 - 0 0
ST. NICHOLAS - JLBS NICK MAMARIL / JOSE LUIS SUMANGHID 0 - 0 - 0 0
TEAM LEAH / TRIGUN 1 FERDIE BANAAG/ROGER/RUEL LIZARDA 0 - 0 - 0 0
THE RED SAINT J SANTA CRUZ 0 - 0 - 0 0

UNDER CONSTRUCTION

Match Sheet is Not Available this time

  • Days

  • Hours

  • Minutes

  • Seconds

MATCH SHEET

NO
RED
VS
WHITE
RESULT
ENTRY NAME
WT
WB
WB
ENTRY NAME
WT
1
777 GARROTTE.COM A
KELSO
DARWIN ONG TORRES
1875
1 - 0
BATTLE ANGEL CHOCOBO
MCLEAN
JC BERNARDO
1900
2
RESPECT THE ACE
GILMORE
BRYAN AZARCON / BC
1990
1 - 0
SW JOGGERS MATES / LOBP
SWEATER RH
CAPT FULGENCIO SAILE / AMELITO PARRENO
1995
3
TOP OF THE LINE GF
GRADED ASIL
BORGY ZOLETA
1945
0 - 1
GREENHILL GF
RED
BAUTISTA BROS
1950
4
SIKAT NG ARAW
HATCH
JUN OLIVEROS
2100
0.5 - 0.5
ESPM
SWEATER
ED MASCARINA
2100
5
VELOX PEDES
RCM / DARYL BROSOTO
1905
0 - 1
ENCAM
BLUES
ENG SANTIAGO
1910
6
BOSTON LEGINGS
KELSO BROWN
GINA QUISTO BAYRON
2060
-
LJVET GAMEFARM
DOC JOJO PAVIA & J. GIANAN
2065
7
ALEXANDER
GREY
ALEXANDER MOSCA
2100
0 - 1
PULONG GUBAT
GREY
REY SANTOS / ALLAN ARDINA
2110
8
RCL GF
CARDINAL KELSO / OSCAR AKINS
RELLY LASTRELLA/GERRY JERESA/ERWIN DIAMANTE
2070
0 - 1
777 GARROTTE.COM B
DOM
DARWIN ONG TORRES
2075
9
AMSTERDAM / LONGHAIR
BLUEFACE / KELSO
ARSENIO SORONIO
2050
1 - 0
C & M 4EVER GF
SWEATER
CEZAR / MLOU TANAQUIN
2055
10
JEFE
RED VIPERS
GEORGE DEL ROSARIO/PATRICK HERLIHY/TIRSO RAMOS
2245
1 - 0
LIBANGAN LANG
ROUNDHEAD
BONG AND BAM SERRANO
2245
11
ARAMAC GF
SWEATER / HATCH
EINAR MACAPAGAL / RANDOLF CLARK BARANDINO
2015
0 - 1
SEAMASTER WORLD WILD BOY / LOBP
SWEATER RH
CAPT FULGENCIO SAILE / AMELITO PARRENO
2020
12
JCB GAMEFARM
JCB SWEATER
JASON BAUTISTA
2055
1 - 0
J.E.J.
KELSO
JOHNNY MOORE / JOHN SINOR
2060
13
ST. NICHOLAS - JLBS
HATCH TOPPY
NICK MAMARIL / JOSE LUIS SUMANGHID
1850
0 - 1
GLORY FARM
RED
ABON / REMCAR
1850
14
MP21 ST GAMEFARM / TEAM GARROTTE
SWEATER / KELSO
JEROME TORRES / VOLTAIRE ROXAS
2175
0 - 1
VOLTPREX KQ LIPA EXCELLENCE
HATCH GREY
DOC AYONG LORENZO
2155
15
KARIZZ CITY
KELSO
TIRSO RAMOS
2150
1 - 0
RA INVESTIGADOR / TGP
KELSO
RONNIE ANDRADE / SANDRO CASTRILLO
2155
16
3 BROTHERS
SWEATER LEMON YLH
FRANCIS ARELLANO / ERWIN DIAMANTE
2175
0 - 1
RED RHOANS
ALBANY
PABLO MIRANDA/FRANCISCO ZARASPE/RYAN PINON
2180
17
TALAKAD WARRIORS
ALLEN ROUNDHEAD
LUIS YUSI (TRIPLE L)
2250
1 - 0
ADF SAN ROQUE GAME FARM
RYL
ALBINO D. DELA FUENTE/ROBERT C. REBOTICA/ALLAN ARDINA
2260
18
LARUAN
ROUNDHEAD
EDISON CEPEDA / TR
2325
1 - 0
FRANCO MATEO / SEBASTIANO XAVIERE
TATO DIMAYUGA
2305
19
DREAMCATCHER / BATCH 31
SWEATER RH
NORVILL / LOUIE LAZO
2075
0 - 1
FOMCC-LBC 5-STAG 11.7M JULY 12-19 SW
SWEATER/KATIPUNERO
TED TAN / A. ABUNDO
2080
20
777 GARROTTE.COM A
ROUNDHEAD
DARWIN ONG TORRES
2045
0 - 1
GREENHILL GF
RED
BAUTISTA BROS
2050
21
BATTLE ANGEL CHOCOBO
MCLEAN
JC BERNARDO
2115
0 - 1
ESPM
ROUNDHEAD
ED MASCARINA
2120
22
TOP OF THE LINE GF
GRADED ASIL
BORGY ZOLETA
2010
0 - 1
RESPECT THE ACE
GILMORE
BRYAN AZARCON / BC
2010
23
SW JOGGERS MATES / LOBP
SWEATER RH
CAPT FULGENCIO SAILE / AMELITO PARRENO
2210
1 - 0
C & M 4EVER GF
DINKFAIR / MELSIMS
CEZAR / MLOU TANAQUIN
2220
24
SIKAT NG ARAW
HATCH
JUN OLIVEROS
2140
0 - 1
AMSTERDAM / LONGHAIR
BLUEFACE / KELSO
ARSENIO SORONIO
2130
25
ALEXANDER
ROUNDHEAD
ALEXANDER MOSCA
1850
1 - 0
VELOX PEDES
RCM / DARYL BROSOTO
1860
26
777 GARROTTE.COM B
DOM
DARWIN ONG TORRES
2070
1 - 0
ARAMAC GF
SWEATER / HATCH
EINAR MACAPAGAL / RANDOLF CLARK BARANDINO
2070
27
BOSTON LEGINGS
KELSO BROWN
GINA QUISTO BAYRON
1850
1 - 0
ST. NICHOLAS - JLBS
SWEATER DOM
NICK MAMARIL / JOSE LUIS SUMANGHID
1850
28
ENCAM
DOM
ENG SANTIAGO
1930
1 - 0
JCB GAMEFARM
JCB SWEATER
JASON BAUTISTA
1920
29
LJVET GAMEFARM
DOC JOJO PAVIA & J. GIANAN
1995
0 - 1
RCL GF
CARDINAL KELSO / OSCAR AKINS
RELLY LASTRELLA/GERRY JERESA/ERWIN DIAMANTE
2000
30
PULONG GUBAT
HATCH
REY SANTOS / ALLAN ARDINA
2340
0 - 1
LIBANGAN LANG
HATCH
BONG AND BAM SERRANO
2345
31
GLORY FARM
BLACK
ABON / REMCAR
2025
0 - 1
JEFE
RED VIPERS
GEORGE DEL ROSARIO/PATRICK HERLIHY/TIRSO RAMOS
2025
32
FRANCO MATEO / SEBASTIANO XAVIERE
TATO DIMAYUGA
2265
0 - 1
SEAMASTER WORLD WILD BOY / LOBP
SWEATER RH
CAPT FULGENCIO SAILE / AMELITO PARRENO
2265
33
FOMCC-LBC 5-STAG 11.7M JULY 12-19 SW
KATIPUNERO
TED TAN / A. ABUNDO
2230
0 - 1
MP21 ST GAMEFARM / TEAM GARROTTE
SWEATER / KELSO
JEROME TORRES / VOLTAIRE ROXAS
2230
34
DREAMCATCHER / BATCH 31
SWEATER RH
NORVILL / LOUIE LAZO
2155
1 - 0
KARIZZ CITY
REGULAR GREY
TIRSO RAMOS
2150
35
RA INVESTIGADOR / TGP
ROUNDHEAD
RONNIE ANDRADE / SANDRO CASTRILLO
1950
1 - 0
GREENHILL GF
GREY
BAUTISTA BROS
1960
36
3 BROTHERS
SWEATER HATCH YLH
FRANCIS ARELLANO / ERWIN DIAMANTE
2300
1 - 0
LARUAN
ROUNDHEAD
EDISON CEPEDA / TR
2290
37
VOLTPREX KQ LIPA EXCELLENCE
YLH / CLARET
DOC AYONG LORENZO
2075
1 - 0
C & M 4EVER GF
HATCH
CEZAR / MLOU TANAQUIN
2075
38
ESPM
SWEATER
ED MASCARINA
2275
1 - 0
ADF SAN ROQUE GAME FARM
RYL
ALBINO D. DELA FUENTE/ROBERT C. REBOTICA/ALLAN ARDINA
2280
39
BATTLE ANGEL CHOCOBO
MCLEAN
JC BERNARDO
1915
1 - 0
J.E.J.
KELSO
JOHNNY MOORE / JOHN SINOR
1910
40
RED RHOANS
KELSO
PABLO MIRANDA/FRANCISCO ZARASPE/RYAN PINON
2045
0 - 1
777 GARROTTE.COM B
LEMON
DARWIN ONG TORRES
2030
41
RESPECT THE ACE
SWEATER / YLH
BRYAN AZARCON / BC
2120
0 - 1
SIKAT NG ARAW
BLACK
JUN OLIVEROS
2130
42
FOMCC-LBC 5-STAG 11.7M JULY 12-19 SW
KELSO / HATCH
TED TAN / A. ABUNDO
2190
0 - 1
TALAKAD WARRIORS
ALLEN ROUNDHEAD
LUIS YUSI (TRIPLE L)
2195
43
SW JOGGERS MATES / LOBP
SWEATER RH
CAPT FULGENCIO SAILE / AMELITO PARRENO
2095
0 - 1
DREAMCATCHER / BATCH 31
SWEATER RH
NORVILL / LOUIE LAZO
2095
44
ENCAM
DOM
ENG SANTIAGO
1970
0 - 1
TOP OF THE LINE GF
GRADED ASIL
BORGY ZOLETA
1970
45
JCB GAMEFARM
JCB SWEATER
JASON BAUTISTA
1850
0 - 1
BOSTON LEGINGS
KELSO BROWN
GINA QUISTO BAYRON
1850
46
VELOX PEDES
RCM / DARYL BROSOTO
1945
1 - 0
RA INVESTIGADOR / TGP
KELSO
RONNIE ANDRADE / SANDRO CASTRILLO
1945
47
GLORY FARM
DOM
ABON / REMCAR
2010
1 - 0
LJVET GAMEFARM
DOC JOJO PAVIA & J. GIANAN
2000
48
SEAMASTER WORLD WILD BOY / LOBP
SWEATER RH
CAPT FULGENCIO SAILE / AMELITO PARRENO
2090
1 - 0
ALEXANDER
WHITE
ALEXANDER MOSCA
2080
49
KARIZZ CITY
KELSO BLACK
TIRSO RAMOS
2080
0 - 1
777 GARROTTE.COM A
YLH
DARWIN ONG TORRES
2080
50
PULONG GUBAT
WHITE
REY SANTOS / ALLAN ARDINA
2340
0 - 1
VOLTPREX KQ LIPA EXCELLENCE
SWEATER / YLH
DOC AYONG LORENZO
2350
51
LARUAN
ROUNDHEAD
EDISON CEPEDA / TR
2205
0 - 1
AMSTERDAM / LONGHAIR
BLUEFACE / KELSO
ARSENIO SORONIO
2210
52
JEFE
RED VIPERS
GEORGE DEL ROSARIO/PATRICK HERLIHY/TIRSO RAMOS
1935
1 - 0
RCL GF
CARDINAL KELSO / OSCAR AKINS
RELLY LASTRELLA/GERRY JERESA/ERWIN DIAMANTE
1940
53
FRANCO MATEO / SEBASTIANO XAVIERE
TATO DIMAYUGA
2350
0 - 1
ARAMAC GF
SWEATER / HATCH
EINAR MACAPAGAL / RANDOLF CLARK BARANDINO
2365
54
TALAKAD WARRIORS
ALLEN ROUNDHEAD
LUIS YUSI (TRIPLE L)
2280
1 - 0
MP21 ST GAMEFARM / TEAM GARROTTE
SWEATER / KELSO
JEROME TORRES / VOLTAIRE ROXAS
2285
55
J.E.J.
BLACK
JOHNNY MOORE / JOHN SINOR
1850
1 - 0
ST. NICHOLAS - JLBS
GILMORE GREY
NICK MAMARIL / JOSE LUIS SUMANGHID
1850
56
RED RHOANS
GILMORE / BLACK
PABLO MIRANDA/FRANCISCO ZARASPE/RYAN PINON
2195
0.5 - 0.5
LIBANGAN LANG
ROUNDHEAD
BONG AND BAM SERRANO
2200
57
ADF SAN ROQUE GAME FARM
RYL
ALBINO D. DELA FUENTE/ROBERT C. REBOTICA/ALLAN ARDINA
2190
1 - 0
3 BROTHERS
SWEATER GREY LEMON
FRANCIS ARELLANO / ERWIN DIAMANTE
2185