SCORE SHEET

ENTRY NAME BREEDER NAME
POINTS
TOTAL
777 GARROTTE.COM 2 MR. DARWIN ONG TORRES 1 - 1 - 1 3
BIGSTAR GAMEFARM RAMON MAXIMO 1 - 1 - 1 3
ETON GAMEFARM LARRY REYES / RJH 1 - 1 - 1 3
M3 CANDELARIA RCM / BABES GALOSO 1 - 1 - 1 3
MAVERICK DMB 1 - 1 - 1 3
PURPLE HAZE ASB GF 1 - 1 - 1 3
777 GARROTTE.COM 1 MR. DARWIN ONG TORRES 1 - 0 - 1 2
ARSCE CESAR ANCAYAN 1 - 1 - 0 2
BLACK OPS GAME FARM CHRIS / ROGIN / EJAY / CESAR ANCAYAN 0 - 1 - 1 2
DARNA KAMPFSTAHL GERMANY / MICHAEL SABLAN / BC 0 - 1 - 1 2
DOUBLE A JOEL / ANTON LAGDAMEO JR 1 - 0 - 1 2
DYNAMIC 888 ALLSTAR QUINCY TAN 1 - 1 - 0 2
DYNAMIC 888 BARAKA QUINCY TAN 1 - 0 - 1 2
E.R. ELMER RAMOS / JUN OLIVEROS 1 - 0 - 1 2
ENCAM ENG SANTIAGO 0 - 1 - 1 2
ESTHER MAYOR NAS ONA / DENNIS MANALANG 0 - 1 - 1 2
JAILBIRD JEBE GAYANELO 1 - 1 - 0 2
JUNGLEWILD 1 ATTY. JUN CAPARROSO 1 - 1 - 0 2
JUNGLEWILD 2 ATTY. JUN CAPARROSO 0 - 1 - 1 2
JVR-BOSS YUAN EDWARD CONTRERAS 1 - 0 - 1 2
JVR-KAY BOSS EDWARD CONTRERAS 0 - 1 - 1 2
KATYS GAMEFARM COL. KATY KATIGBAK 1 - 1 - 0 2
KUYA TOM TOM REYES / RICHARD ARCE 1 - 0 - 1 2
LIPA FARMS 2 ATTY. LUCIEN SAYUNO 0 - 1 - 1 2
MONCADA OTB / ALVINDIA FARM BENITO E. AQUINO / FLORENTINO T. MALLARI 1 - 0 - 1 2
PRINCESS OPRAH MOMOY ADAM / RJH 1 - 0 - 1 2
SIKAT NG ARAW JUN OLIVEROS / CHARLIE CARLOS 1 - 1 - 0 2
SUGAR 75 DON FACUNDO / HONEY YU 0 - 1 - 1 2
VELOX PEDES - AMIHAN RCM / DARYL BROSOTO 1 - 1 - 0 2
VIVA PINAFRANCIA / BSP SAN JOSE ROASTER MARITES ZERRUDO 1 - 1 - 0 2
WESPOINTER / ROMEGA OBET SON / ROMERO GOZO 0 - 1 - 1 2
TONTONS WARRIORS TONTON GUERRERO 0.5 - 1 - 0 1.5
ALFON OTSOKWATRO RICHARD ARCE / EDWARD DOMINGO 0 - 0 - 1 1
BASANG CACTUS BALINGAN BROTHERS 0 - 1 - 0 1
BMJ 1 BOY & BABY GAMILLA 0 - 1 - 0 1
CNP SKCS LADY JOEMAICA CRIS PEREA 1 - 0 - 0 1
CSS GF ATTY. CHRISTOPHER S. SOGUILON / M. ALVAREZ 0 - 1 - 0 1
D & G BLACK MAMBA BD / PG 1 - 0 - 0 1
EFBEES TRIGUN COMBINED ENGR RUEL LIZARDA / FERDIE BANAAG 0 - 0 - 1 1
ERL / MARTICA GF ERWIN LOVEDORIAL / RAMIR VICENCIO / LONGHAIR 1 - 0 - 0 1
GLAMDRIND RICKY EUSEBIO 0 - 1 - 0 1
JC NORTHBRIDGE MAD JC 1 - 0 - 0 1
JM SOMAR RAMOS BROS / KIM ANTIQUE 0 - 1 - 0 1
JMC ANGEL OF MINE JMC TECSON FARM 0 - 0 - 1 1
KBG / ECM GF 2 BYB / E. ESPINOSA 1 - 0 - 0 1
LIPA FARMS ATTY. LUCIEN SAYUNO 0 - 0 - 1 1
NAGCARLAN / BATMAN LYNDON ANGELES / ROMULO ANGELES 1 - 0 - 0 1
PARAWAKAN-POWER JHEM JORFAN JOSE / CRIS LAUTAN / BOSS PING / RJE 0 - 1 - 0 1
RB BASILAN BALYENTE RANDOLF CLARK BARANDINO/RONALD BARANDINO/RENE 0 - 0 - 1 1
RB BASILAN GF RANDOLF CLARK BARANDINO/RONALD BARANDINO/RENE 0 - 0 - 1 1
RGB WOODPECKER ROBERT BANDARLIPE 0 - 1 - 0 1
SAVORY EARNSHAW / LONGHAIR NICOLAS REYES 1 - 0 - 0 1
SB JELO JOSED OCA 0 - 0 - 1 1
ST. NICHOLAS GF NICK MAMARIL 0 - 0 - 1 1
STP TEDDY DITCHELLA / ROGER ALFARO 0 - 1 - 0 1
SUPERKYLE JOHN MILLER / RUEL CANTINA 1 - 0 - 0 1
UCBA-FIGBA 9 STAG 10M @ MCC AUG 27-31 JUN SOSA / ROLLY MANARANG 0 - 0 - 1 1
GOODNIGHT GIRL DR. ERIC DUMAS / RADU GF / ED TONGCO 0.5 - 0 - 0 0.5
ANGAS NG BATANGAS DINO MARIVIC 0 - 0 - 0 0
BMJ 2 BOY & BABY GAMILLA 0 - 0 - 0 0
JMC BGY. CALAMIAS JMC TECSON FARM 0 - 0 - 0 0
KBG / ECM GF 1 BYB / E. ESPINOSA 0 - 0 - 0 0
STAR POWER / EFBEES JOHN IRVIN CUNAMAY / FERDIE BANAAG 0 - 0 - 0 0

UNDER CONSTRUCTION

Match Sheet is Not Available this time

  • Days

  • Hours

  • Minutes

  • Seconds

MATCH SHEET

NO
RED
VS
WHITE
RESULT
ENTRY NAME
WT
WB
WB
ENTRY NAME
WT
1
MONCADA OTB / ALVINDIA FARM
SWEATER / HATCH
BENITO E. AQUINO / FLORENTINO T. MALLARI
1840
FBEB 108633
1 - 0
LBC 924099
KBG / ECM GF 1
BLUE EGG / FROST
BYB / E. ESPINOSA
1850
2
NAGCARLAN / BATMAN
MELSIM BLACK
LYNDON ANGELES / ROMULO ANGELES
1810
DIG 34391
1 - 0
LBC 912830
ANGAS NG BATANGAS
DINO MARIVIC
1800
3
BIGSTAR GAMEFARM
LARRY ROMERO / ROUNDHEAD
RAMON MAXIMO
1970
LBC 914434
1 - 0
BNTV 134582
ALFON OTSOKWATRO
BOSTON / SWEATER
RICHARD ARCE / EDWARD DOMINGO
1960
4
JMC BGY. CALAMIAS
DOM
JMC TECSON FARM
1865
LBC 914599
0 - 1
BAK 118216
SAVORY EARNSHAW / LONGHAIR
SWEATER
NICOLAS REYES
1870
5
LIPA FARMS 2
DOM
ATTY. LUCIEN SAYUNO
1800
LBC 948521
0 - 1
SEB 1239
PURPLE HAZE
ASB GF
1790
6
DARNA
SWEATER / BOSTON
KAMPFSTAHL GERMANY / MICHAEL SABLAN / BC
1900
BBC 0516
0 - 1
LBC 948343
MAVERICK
DOM
DMB
1900
7
VELOX PEDES - AMIHAN
RCM / DARYL BROSOTO
1920
BNTV 115374
1 - 0
LBC 931326
SUGAR 75
SWEATER ROUNDHEAD
DON FACUNDO / HONEY YU
1935
8
RGB WOODPECKER
GRAY
ROBERT BANDARLIPE
1710
BBC 0285
0 - 1
DIG 40880
KBG / ECM GF 2
BLUE EGG / KELSO
BYB / E. ESPINOSA
1705
9
ST. NICHOLAS GF
NICK MAMARIL
1940
BNTV 35067
0 - 1
FBEB 210603
KUYA TOM
MELSIMS BLACK
TOM REYES / RICHARD ARCE
1940
10
WESPOINTER / ROMEGA
OBET SON / ROMERO GOZO
1875
BNTV 148502
0 - 1
SEB 1236
PURPLE HAZE
ASB GF
1875
11
CNP SKCS LADY JOEMAICA
DOM
CRIS PEREA
2005
LBC 939532
1 - 0
BNTV 126878
CSS GF
GILMORE
ATTY. CHRISTOPHER S. SOGUILON / M. ALVAREZ
2010
12
ERL / MARTICA GF
SWEATER / BLUE WHITE
ERWIN LOVEDORIAL / RAMIR VICENCIO / LONGHAIR
1875
WB 110254
1 - 0
LBC 912856
BASANG CACTUS
BALINGAN BROTHERS
1875
13
M3 CANDELARIA
RCM / BABES GALOSO
1935
FBEB 170507
1 - 0
DIG 34406
NAGCARLAN / BATMAN
MELSIM BLACK
LYNDON ANGELES / ROMULO ANGELES
1940
14
DOUBLE A
HATCH
JOEL / ANTON LAGDAMEO JR
1780
LBCUP 60992
1 - 0
BNTV 35086
ST. NICHOLAS GF
NICK MAMARIL
1790
15
STP
SWEATER / RH
TEDDY DITCHELLA / ROGER ALFARO
1960
BAK 118178
0 - 1
BBC 0525
DARNA
SWEATER / BOSTON
KAMPFSTAHL GERMANY / MICHAEL SABLAN / BC
1955
16
MONCADA OTB / ALVINDIA FARM
SWEATER / HATCH
BENITO E. AQUINO / FLORENTINO T. MALLARI
1900
FBEB 108715
0 - 1
BNTV 148423
WESPOINTER / ROMEGA
OBET SON / ROMERO GOZO
1900
17
MAVERICK
SWEATER
DMB
1900
LBC 912839
1 - 0
BNTV 147076
JMC ANGEL OF MINE
SWEATER / ROUNDHEAD
JMC TECSON FARM
1900
18
ESTHER
GILMORE / KELSO
MAYOR NAS ONA / DENNIS MANALANG
1725
FBEB 104452
0 - 1
LBC 948554
LIPA FARMS 2
DOM
ATTY. LUCIEN SAYUNO
1760
19
VELOX PEDES - AMIHAN
RCM / DARYL BROSOTO
2035
BNTV 115352
1 - 0
WB 110269
ERL / MARTICA GF
SWEATER / ASIL RED
ERWIN LOVEDORIAL / RAMIR VICENCIO / LONGHAIR
2035
20
KUYA TOM
MELSIMS BLACK
TOM REYES / RICHARD ARCE
1885
FBEB 210615
0 - 1
BAK 118285
STP
SWEATER / RH
TEDDY DITCHELLA / ROGER ALFARO
1890
21
BIGSTAR GAMEFARM
GARY GUILLIAMS
RAMON MAXIMO
1950
FGBA 168507
1 - 0
LBCUP 60950
DOUBLE A
SWEATER
JOEL / ANTON LAGDAMEO JR
1950
22
JMC BGY. CALAMIAS
SWEATER / KELSO
JMC TECSON FARM
1830
LBC 914695
0 - 1
BBC 0252
RGB WOODPECKER
WHITE
ROBERT BANDARLIPE
1840
23
KBG / ECM GF 1
BLUE EGG / FROST
BYB / E. ESPINOSA
1700
LBC 924115
0 - 1
FBEB 104551
ESTHER
SWEATER / HATCH
MAYOR NAS ONA / DENNIS MANALANG
1700
24
SUGAR 75
DON FACUNDO / HONEY YU
1890
FBEB 168273
1 - 0
ACUP 010838
ANGAS NG BATANGAS
DINO MARIVIC
1890
25
MAVERICK
KELSO
DMB
2000
LBC 912817
1 - 0
BNTV 134745
ALFON OTSOKWATRO
BOSTON / SWEATER
RICHARD ARCE / EDWARD DOMINGO
2005
26
CSS GF
ROUNDHEAD / HATCH
ATTY. CHRISTOPHER S. SOGUILON / M. ALVAREZ
2040
BNTV 126843
1 - 0
BAK 118206
SAVORY EARNSHAW / LONGHAIR
SWEATER
NICOLAS REYES
2040
27
CNP SKCS LADY JOEMAICA
DOM
CRIS PEREA
2065
LBC 939523
0 - 1
FBEB 108752
MONCADA OTB / ALVINDIA FARM
SWEATER / HATCH
BENITO E. AQUINO / FLORENTINO T. MALLARI
2055
28
KBG / ECM GF 2
BLUE EGG / KELSO
BYB / E. ESPINOSA
2030
DIG 40851
0 - 1
FBEB 170488
M3 CANDELARIA
RCM / BABES GALOSO
2030
29
DARNA
SWEATER / BOSTON
KAMPFSTAHL GERMANY / MICHAEL SABLAN / BC
1955
BBC 0527
1 - 0
LBC 914614
JMC ANGEL OF MINE
SWEATER
JMC TECSON FARM
1965
30
ALFON OTSOKWATRO
BOSTON / SWEATER
RICHARD ARCE / EDWARD DOMINGO
1825
BNTV 134571
1 - 0
DIG 34395
NAGCARLAN / BATMAN
MELSIM BLACK
LYNDON ANGELES / ROMULO ANGELES
1820
31
CSS GF
GILMORE
ATTY. CHRISTOPHER S. SOGUILON / M. ALVAREZ
1995
BNTV 126808
0 - 1
BNTV 35072
ST. NICHOLAS GF
NICK MAMARIL
2000
32
KBG / ECM GF 1
BLUE EGG / KELSO
BYB / E. ESPINOSA
1900
LBC 924100
0 - 1
LBC 959583
BASANG CACTUS
BALINGAN BROTHERS
1915
33
ERL / MARTICA GF
PERU / REG GRAY
ERWIN LOVEDORIAL / RAMIR VICENCIO / LONGHAIR
2155
WB 110308
0 - 1
FBEB 170491
M3 CANDELARIA
RCM / BABES GALOSO
2160
34
CNP SKCS LADY JOEMAICA
SWEATER
CRIS PEREA
2085
LBC 939530
0 - 1
LBC 914439
BIGSTAR GAMEFARM
HULSEY GRAY
RAMON MAXIMO
2075
35
PURPLE HAZE
ASB GF
1700
SEB 1251
1 - 0
BBC 0238
RGB WOODPECKER
BLACK
ROBERT BANDARLIPE
1700
36
ANGAS NG BATANGAS
DINO MARIVIC
1760
LBC 913021
0 - 1
LBCUP 61006
DOUBLE A
REGULAR GRAY
JOEL / ANTON LAGDAMEO JR
1780
37
BASANG CACTUS
BALINGAN BROTHERS
2140
LBC 948234
0 - 1
FBEB 210640
KUYA TOM
MELSIMS BLACK
TOM REYES / RICHARD ARCE
2155
38
JMC ANGEL OF MINE
SWEATER
JMC TECSON FARM
2030
LBC 914600
1 - 0
BNTV 115373
VELOX PEDES - AMIHAN
RCM / DARYL BROSOTO
2015
39
LIPA FARMS 2
SWEATER
ATTY. LUCIEN SAYUNO
2090
LBC 912944
1 - 0
DIG 40869
KBG / ECM GF 2
BLUE EGG / KELSO
BYB / E. ESPINOSA
2110
40
WESPOINTER / ROMEGA
OBET SON / ROMERO GOZO
1940
BNTV 148469
1 - 0
BAK 118253
SAVORY EARNSHAW / LONGHAIR
SWEATER
NICOLAS REYES
1945
41
STP
SWEATER / GRAY
TEDDY DITCHELLA / ROGER ALFARO
1920
BAK 118098
0 - 1
FBEB 168558
SUGAR 75
KELSO / SWEATER
DON FACUNDO / HONEY YU
1920
42
ESTHER
SWEATER / HATCH
MAYOR NAS ONA / DENNIS MANALANG
1705
FBEB 104555
1 - 0
LBC 914590
JMC BGY. CALAMIAS
DOM
JMC TECSON FARM
1720