SCORE SHEET

ENTRY NAME BREEDER NAME
POINTS
TOTAL
ALFONSO LEO REPOSPULO 1 - 1 - 1 3
DR FIXIT WATERPROOFING EXPERTS CHARLIE CHAN 1 - 1 - 1 3
FEVICOL MARINE CHARLIE CHAN 1 - 1 - 1 3
GREENGOLD UNO ROD ADVINCULA 1 - 1 - 1 3
JACOBS PIO GAME FARM NESTOR DE CASTRO / RJH 1 - 1 - 1 3
DIAMOND GF ERWIN DIAMANTE / RV / TRIGUN 0.5 - 1 - 1 2.5
LUCKY DIA ANTERO ZARASOE / IVAN ZARASPE 1 - 0.5 - 1 2.5
MONTE ENARA EKING ARANETA 0.5 - 1 - 1 2.5
AC MIKE JOVITO JAMELANNO / MIKE LEDESMA 1 - 1 - 0 2
BIG R BUDDY ROBRIGADO 1 - 1 - 0 2
EDM / JA GAME FARM JUN APROVICHADO / ENGR. BORDS MERQUITA 0 - 1 - 1 2
ERL / PABEST SON ERWIN P. LOVEDORIAL / PABLO C. GONZALES 1 - 1 - 0 2
FHGF ENGR. ROLAND MAGNAYE / TRIGUN / FEDIE BANAAG 0 - 1 - 1 2
FIRE BULLET ANTHONY PATOLA / ALEXANDER MOSCA 1 - 0 - 1 2
JPC MAJESTIC KNIGHTS JOSEPH CHUA / PETER CHUA / ANOCHE 0 - 1 - 1 2
KBG CANDIDO WARRIOR- JIMPY JR 1 JUNE ESUSAN / RENE NATIVIDAD / BARRY BARICAR 1 - 1 - 0 2
KBG CANDIDO WARRIOR- JIMPY JR 2 JUNE ESUSAN / RENE NATIVIDAD / BARRY BARICAR 0 - 1 - 1 2
TRIGUN FIRE BEES ENGR. ROLAND MAGNAYE / TRIGUN / FEDIE BANAAG / ERWIN DIAMANTE 1 - 1 - 0 2
UNICA HIJA JOEL OCSENA 0 - 1 - 1 2
VIVA PINAFRANCIA / SAN JOSE ROOSTER MARITES ZERRUDO 1 - 1 - 0 2
WHITE ROCK 2 VIRGILIO MARTIN 1 - 1 - 0 2
AVIATOR GAMEFARM SONNY CRUZ / THEO FORTE 0.5 - 0 - 1 1.5
KAI MALAGASANG JUN SOSA / EDWIN PEREY 0 - 0.5 - 1 1.5
SAN MANUEL N. PAJARA 0 - 1 - 0.5 1.5
VAIROCANA KEVIN DIMAYUGA / RENDELLE DE GUZMAN 0.5 - 0 - 1 1.5
WENERCA ERWIN DIAMANTE / RV / TRIGUN 0 - 0.5 - 1 1.5
BALAYONG NOEL FUNDAN / JK ESPIRITU 1 - 0 - 0 1
CASSZYRA P.S.A. EMIL SAN JUAN 1 - 0 - 0 1
IBMGF ENGR. RENE MORALITA 1 - 0 - 0 1
JCL GF EDGAR LOPEZ / SANTI SOLIS 0 - 1 - 0 1
LIPA FARMS ATTY. LUCIEN SAYUNO 1 - 0 - 0 1
MONTE ENARA 2 EKING ARANETA 1 - 0 - 0 1
NAF NELSON ACSAY / ALEXANDER SOLIS 0 - 0 - 1 1
RJLNH 337 BROS, BHIM NOEL LEE / JAIME LEE - 0 - 1 1
SOLID NORTH ALEXANDER MOSCA / DADAY SIOCHI 0 - 1 - 0 1
ST. RAFAEL AYICK REYES / E. REYES 0 - 0 - 1 1
WHITE ROCK 1 VIRGILIO MARTIN 1 - 0 - 0 1
BATTLE ANGEL CHOCOBO JC BERNARDO 0 - 0 - 0.5 0.5
GREENGOLD DOS ROD ADVINCULA 0.5 - 0 - 0 0.5
MONCADA OTB / ALVINDIA FARM JASON UYCOCO BENITO E AQUINO / FLOR MALLARI 0.5 - 0 - 0.5
PWT MASTER VICTOR MARIANO 0.5 - 0 - 0 0.5
3AS STRIKER MARLON MATIAS 0 - 0 - 0 0
:) SMILEY CHITO POLINTAN 0 - 0 - 0 0
AREZA R2J 1 DANNY AREZA / RANDY RABARA 0 - 0 - 0
MONCADA OTB / ALVINDIA FARM CELES AYSON BENITO E AQUINO / FLOR MALLARI 0 - 0 - 0 0
TOKI ALEX CALDERON 0 - 0 - 0 0
VELOX PEDES-AMIHAN RCM / DARYL BROSOTO 0 - - 0 0

UNDER CONSTRUCTION

Match Sheet is Not Available this time

  • Days

  • Hours

  • Minutes

  • Seconds

MATCH SHEET

NO
RED
VS
WHITE
RESULT
ENTRY NAME
WT
WB
WB
ENTRY NAME
WT
1
MONCADA OTB / ALVINDIA FARM JASON UYCOCO
BENITO E AQUINO / FLOR MALLARI
1910
UGBAT 04272
0.5 - 0.5
LAGBA LA05201
VAIROCANA
KEVIN DIMAYUGA / RENDELLE DE GUZMAN
1920
2
DR FIXIT WATERPROOFING EXPERTS
CHARLIE CHAN
1760
RGBA 23181
1 - 0
KJ 0851
FHGF
BUTCHER
ENGR. ROLAND MAGNAYE / TRIGUN / FEDIE BANAAG
1740
3
KBG CANDIDO WARRIOR- JIMPY JR 1
JUNE ESUSAN / RENE NATIVIDAD / BARRY BARICAR
2125
BGBA 22236
1 - 0
MM07236
ST. RAFAEL
AYICK REYES / E. REYES
2120
4
MONTE ENARA 2
EKING ARANETA
1730
UC 01421
1 - 0
UC 03416
UNICA HIJA
JOEL OCSENA
1755
5
GREENGOLD UNO
ROD ADVINCULA
2000
BL 02380
1 - 0
UMCGBA 194825
EDM / JA GAME FARM
JUN APROVICHADO / ENGR. BORDS MERQUITA
2010
6
WENERCA
ERWIN DIAMANTE / RV / TRIGUN
1870
FBEB 171055
0 - 1
FBEB 286173
BIG R
BUDDY ROBRIGADO
1875
7
LIPA FARMS
ATTY. LUCIEN SAYUNO
1745
WB
1 - 0
DIG EB10332
:) SMILEY
CHITO POLINTAN
1745
8
JCL GF
EDGAR LOPEZ / SANTI SOLIS
1900
ST1634
0 - 1
LGBA 939425
LUCKY DIA
SWEATER
ANTERO ZARASOE / IVAN ZARASPE
1900
9
VIVA PINAFRANCIA / SAN JOSE ROOSTER
MARITES ZERRUDO
2055
BL 29688
1 - 0
ONE TARLAC20150
MONCADA OTB / ALVINDIA FARM CELES AYSON
BENITO E AQUINO / FLOR MALLARI
2055
10
FEVICOL MARINE
CHARLIE CHAN
1700
FBEB 62700
1 - 0
FBEB 209711
KAI MALAGASANG
JUN SOSA / EDWIN PEREY
1700
11
ERL / PABEST SON
ERWIN P. LOVEDORIAL / PABLO C. GONZALES
2110
SEB 9577
1 - 0
WB
JOKER
JOKER
2110
12
VELOX PEDES-AMIHAN
RCM / DARYL BROSOTO
1955
BNTV 115354
0 - 1
LBC 907808
WHITE ROCK 2
VIRGILIO MARTIN
1960
13
SOLID NORTH
ALEXANDER MOSCA / DADAY SIOCHI
1850
BBC 1317
0 - 1
KH 7653
TRIGUN FIRE BEES
ENGR. ROLAND MAGNAYE / TRIGUN / FEDIE BANAAG / ERWIN DIAMANTE
1850
14
KBG CANDIDO WARRIOR- JIMPY JR 2
JUNE ESUSAN / RENE NATIVIDAD / BARRY BARICAR
1910
BAK JL1342
0 - 1
RGBA 28975
IBMGF
ENGR. RENE MORALITA
1920
15
ALFONSO
LEO REPOSPULO
1895
LBC 938267
1 - 0
LBC 946726
3AS STRIKER
MARLON MATIAS
1900
16
CASSZYRA P.S.A.
EMIL SAN JUAN
1880
BNTV 110016
1 - 0
BNTV 37904
JPC MAJESTIC KNIGHTS
JOSEPH CHUA / PETER CHUA / ANOCHE
1880
17
MONTE ENARA
EKING ARANETA
1800
LR6556
0.5 - 0.5
BANGUS 195278
PWT MASTER
VICTOR MARIANO
1830
18
LUCKY DIA
ROUNDHEAD
ANTERO ZARASOE / IVAN ZARASPE
1905
LGBA 939470
0.5 - 0.5
BL 02474
GREENGOLD DOS
ROD ADVINCULA
1905
19
NAF
NELSON ACSAY / ALEXANDER SOLIS
1950
RGBA 37090
0 - 1
NGBA 643918
AC MIKE
JOVITO JAMELANNO / MIKE LEDESMA
1975
20
AVIATOR GAMEFARM
SONNY CRUZ / THEO FORTE
1915
BNTV 111036
0.5 - 0.5
BNTV 137080
DIAMOND GF
ERWIN DIAMANTE / RV / TRIGUN
1915
21
TOKI
ALEX CALDERON
1865
FBEB 172184
0 - 1
LBC 923893
WHITE ROCK 1
VIRGILIO MARTIN
1865
22
IBMGF
ENGR. RENE MORALITA
1980
NFGB 180806
0 - 1
BNTV 136079
FIRE BULLET
ANTHONY PATOLA / ALEXANDER MOSCA
1985
23
BATTLE ANGEL CHOCOBO
JC BERNARDO
1785
BNTV 95802
0 - 1
LBC 938181
BIG R
BUDDY ROBRIGADO
1785
24
AREZA R2J 1
DANNY AREZA / RANDY RABARA
1975
NGBA 655527
0 - 1
BBC 20759
JACOBS PIO GAME FARM
NESTOR DE CASTRO / RJH
1980
25
ERL / PABEST SON
ERWIN P. LOVEDORIAL / PABLO C. GONZALES
2035
SEB 9590
1 - 0
LBC 917526
SAN MANUEL
N. PAJARA
2020
26
:) SMILEY
CHITO POLINTAN
1765
BNTV 164282
0 - 1
BNTV 110971
BALAYONG
NOEL FUNDAN / JK ESPIRITU
1785
27
RJLNH 337 BROS, BHIM
SWEATER
NOEL LEE / JAIME LEE
1950
DIG 35625
-
BNTV 115372
VELOX PEDES-AMIHAN
RCM / DARYL BROSOTO
1950
28
MONCADA OTB / ALVINDIA FARM CELES AYSON
BENITO E AQUINO / FLOR MALLARI
1885
ONE TARLAC20177
0 - 1
BGBA 22276
KBG CANDIDO WARRIOR- JIMPY JR 1
JUNE ESUSAN / RENE NATIVIDAD / BARRY BARICAR
1885
29
FHGF
BUTCHER
ENGR. ROLAND MAGNAYE / TRIGUN / FEDIE BANAAG
1700
KJ 0847
1 - 0
LR6540
MONTE ENARA 2
EKING ARANETA
1700
30
PWT MASTER
VICTOR MARIANO
1770
BANGUS 195236
0 - 1
RGBA 23232
DR FIXIT WATERPROOFING EXPERTS
CHARLIE CHAN
1780
31
WENERCA
ERWIN DIAMANTE / RV / TRIGUN
1700
FBEB 171015
0.5 - 0.5
FBEB 209482
KAI MALAGASANG
JUN SOSA / EDWIN PEREY
1700
32
GREENGOLD UNO
ROD ADVINCULA
1995
BL 02251
1 - 0
RGBA 4335
VAIROCANA
KEVIN DIMAYUGA / RENDELLE DE GUZMAN
2010
33
WHITE ROCK 2
VIRGILIO MARTIN
1820
LBC 924234
1 - 0
LBC 946734
3AS STRIKER
MARLON MATIAS
1825
34
ST. RAFAEL
AYICK REYES / E. REYES
1990
MM07246
0 - 1
UMCGBA 194816
EDM / JA GAME FARM
JUN APROVICHADO / ENGR. BORDS MERQUITA
1990
35
MONTE ENARA
EKING ARANETA
1795
UC01551
1 - 0
DIG 685898
BALAYONG
NOEL FUNDAN / JK ESPIRITU
1795
36
UNICA HIJA
JOEL OCSENA
2160
UC 03431
1 - 0
WB
LIPA FARMS
ATTY. LUCIEN SAYUNO
2160
37
JCL GF
EDGAR LOPEZ / SANTI SOLIS
1835
ST1629
1 - 0
ONE TARLAC20169
MONCADA OTB / ALVINDIA FARM CELES AYSON
BENITO E AQUINO / FLOR MALLARI
1845
38
VELOX PEDES-AMIHAN
RCM / DARYL BROSOTO
1875
BNTV 115362
0 - 1
BNTV 137040
DIAMOND GF
ERWIN DIAMANTE / RV / TRIGUN
1870
39
FIRE BULLET
ANTHONY PATOLA / ALEXANDER MOSCA
1940
BNTV 131697
0 - 1
FBEB 286166
ALFONSO
LEO REPOSPULO
1935
40
TOKI
ALEX CALDERON
1700
FBEB 172200
0 - 1
FBEB 172830
FEVICOL MARINE
CHARLIE CHAN
1700
41
SOLID NORTH
ALEXANDER MOSCA / DADAY SIOCHI
1870
BBC 1255
1 - 0
UC01545
MONTE ENARA 2
EKING ARANETA
1865
42
VIVA PINAFRANCIA / SAN JOSE ROOSTER
MARITES ZERRUDO
1950
BL 29700
1 - 0
RGBA 37048
NAF
NELSON ACSAY / ALEXANDER SOLIS
1950
43
TRIGUN FIRE BEES
ENGR. ROLAND MAGNAYE / TRIGUN / FEDIE BANAAG / ERWIN DIAMANTE
1880
CBL 2143
1 - 0
BAK LS3968
MONCADA OTB / ALVINDIA FARM JASON UYCOCO
BENITO E AQUINO / FLOR MALLARI
1885
44
JPC MAJESTIC KNIGHTS
JOSEPH CHUA / PETER CHUA / ANOCHE
1810
BNTV 37900
1 - 0
LBC 934002
WHITE ROCK 1
VIRGILIO MARTIN
1800
45
BIG R
BUDDY ROBRIGADO
1940
FBEB 286171
0 - 1
LBCUP 922639
KBG CANDIDO WARRIOR- JIMPY JR 2
JUNE ESUSAN / RENE NATIVIDAD / BARRY BARICAR
1940
46
ST. RAFAEL
AYICK REYES / E. REYES
1920
MM07212
1 - 0
BL 02523
GREENGOLD DOS
ROD ADVINCULA
1925
47
LIPA FARMS
ATTY. LUCIEN SAYUNO
2065
WB
0 - 1
NGBA 643922
AC MIKE
JOVITO JAMELANNO / MIKE LEDESMA
2065
48
VAIROCANA
KEVIN DIMAYUGA / RENDELLE DE GUZMAN
1875
BBC 0738
1 - 0
BL 29699
VIVA PINAFRANCIA / SAN JOSE ROOSTER
MARITES ZERRUDO
1880
49
AVIATOR GAMEFARM
SONNY CRUZ / THEO FORTE
1710
BNTV 111056
0 - 1
BNTV 137079
DIAMOND GF
ERWIN DIAMANTE / RV / TRIGUN
1740
50
SAN MANUEL
N. PAJARA
2035
LBC 917486
1 - 0
SEB 9591
ERL / PABEST SON
ERWIN P. LOVEDORIAL / PABLO C. GONZALES
2050
51
UNICA HIJA
JOEL OCSENA
2080
UC 03447
1 - 0
UC03849
BATTLE ANGEL CHOCOBO
JC BERNARDO
2080
52
CASSZYRA P.S.A.
EMIL SAN JUAN
1980
BNTV 110053
0 - 1
BNTV 131689
FIRE BULLET
ANTHONY PATOLA / ALEXANDER MOSCA
1975
53
JACOBS PIO GAME FARM
NESTOR DE CASTRO / RJH
1940
BBC 20776
1 - 0
BANGUS 195200
PWT MASTER
VICTOR MARIANO
1940
54
WENERCA
ERWIN DIAMANTE / RV / TRIGUN
1800
FBEB 171137
1 - 0
GBLAG 31351
AREZA R2J 1
DANNY AREZA / RANDY RABARA
1800
55
BALAYONG
NOEL FUNDAN / JK ESPIRITU
1700
BNTV 110962
0 - 1
BNTV 93439
NAF
NELSON ACSAY / ALEXANDER SOLIS
1700
56
RJLNH 337 BROS, BHIM
SWEATER
NOEL LEE / JAIME LEE
1845
DIG 35615
0 - 1
FBEB 209601
KAI MALAGASANG
JUN SOSA / EDWIN PEREY
1865
57
:) SMILEY
CHITO POLINTAN
1895
LA06597
0 - 1
RGBA 23191
DR FIXIT WATERPROOFING EXPERTS
CHARLIE CHAN
1900
58
KBG CANDIDO WARRIOR- JIMPY JR 2
JUNE ESUSAN / RENE NATIVIDAD / BARRY BARICAR
1985
BGBA 22239
1 - 0
BBC 1258
SOLID NORTH
ALEXANDER MOSCA / DADAY SIOCHI
1985
59
LUCKY DIA
ROUNDHEAD
ANTERO ZARASOE / IVAN ZARASPE
1925
LGBA 939379
1 - 0
NGBA 654528
AC MIKE
JOVITO JAMELANNO / MIKE LEDESMA
1935
60
IBMGF
ENGR. RENE MORALITA
1890
RGBA 29001
0 - 1
BL 02225
GREENGOLD UNO
ROD ADVINCULA
1890
61
WHITE ROCK 2
VIRGILIO MARTIN
1795
LBC 907929
0 - 1
BNTV 111094
AVIATOR GAMEFARM
SONNY CRUZ / THEO FORTE
1790
62
FHGF
FROST GRAY
ENGR. ROLAND MAGNAYE / TRIGUN / FEDIE BANAAG
1855
KJ 0825
1 - 0
ST1617
JCL GF
EDGAR LOPEZ / SANTI SOLIS
1870
63
3AS STRIKER
MARLON MATIAS
1835
LBC 946725
0 - 1
DIG 35617
RJLNH 337 BROS, BHIM
SWEATER
NOEL LEE / JAIME LEE
1840
64
MONCADA OTB / ALVINDIA FARM JASON UYCOCO
BENITO E AQUINO / FLOR MALLARI
2020
UGBAT 04287
-
NGBA 655523
AREZA R2J 1
DANNY AREZA / RANDY RABARA
2030
65
JACOBS PIO GAME FARM
NESTOR DE CASTRO / RJH
2050
BBC 20756
1 - 0
BGBA 22237
KBG CANDIDO WARRIOR- JIMPY JR 1
JUNE ESUSAN / RENE NATIVIDAD / BARRY BARICAR
2045
66
JPC MAJESTIC KNIGHTS
JOSEPH CHUA / PETER CHUA / ANOCHE
1710
BNTV 37903
1 - 0
FBEB 172201
TOKI
ALEX CALDERON
1700
67
SAN MANUEL
N. PAJARA
2010
FBEB 122508
0.5 - 0.5
BNTV 95839
BATTLE ANGEL CHOCOBO
JC BERNARDO
2000
68
CASSZYRA P.S.A.
EMIL SAN JUAN
1830
LAGBA LAO4610
0 - 1
BAK LR6571
MONTE ENARA
EKING ARANETA
1795
69
WHITE ROCK 1
VIRGILIO MARTIN
1945
LBC 924237
0 - 1
LBC 38664
ALFONSO
LEO REPOSPULO
1950
70
GREENGOLD DOS
ROD ADVINCULA
1785
BL 02489
0 - 1
RGBA 23186
FEVICOL MARINE
CHARLIE CHAN
1790
71
EDM / JA GAME FARM
JUN APROVICHADO / ENGR. BORDS MERQUITA
1985
UMCGBA 194801
1 - 0
BAK 7657
TRIGUN FIRE BEES
ENGR. ROLAND MAGNAYE / TRIGUN / FEDIE BANAAG / ERWIN DIAMANTE
1985