SCORE SHEET

ENTRY NAME BREEDER NAME
POINTS
TOTAL
AC TRIPLE A - 1 JOVITO JAMELANO 1 - 1 - 1 3
ALFONSO LEO REPOSPULO 1 - 1 - 1 3
ANITO DON MAURO PRIETO 1 - 1 - 1 3
BICOL WHITE GF ENGR. NANDY FORTE / AVIATOR GF 1 - 1 - 1 3
BIGO SA PAG IBIG JAYJAY CHUA AND FRIENDS 1 - 0 - 1 - 1 3
BM SAN ILDEFONSO RENATO VILAR / BM JULIAN C. 1 - 1 - 1 3
BRGY PUTTING BATO JC 1 - 1 - 1 3
DR FIXIT WATERPROOFING EXPERTS CHARLIE CHAN 1 - 1 - 1 3
FARMVIEW E.G. EDGAR GO 1 - 1 - 1 3
FEVICOL MARINE CHARLIE CHAN 1 - 1 - 1 3
GLAMDRING RICKY EUSEBIO 1 - 1 - 1 - 3
GLAMDRING 2 RICKY EUSEBIO 1 - 1 - 1 3
GREENGOLD UNO ROD ADVINCULA 1 - 1 - 1 3
JACOBS PIO GAME FARM NESTOR DE CASTRO / RJH 1 - 1 - 1 3
MANGZEE LIPA BOBBY DEL ROSARIO 1 - 1 - 1 3
MANGZEE LIPA FARM BOBBY DEL ROSARIO 1 - 1 - 1 3
PRIJOLES TRADING ARNEL REYES 1 - 1 - 1 3
RB SPARTANS - 1 REY BRIONES 1 - 1 - 1 3
RMM GF ROLAND MANIMTIM / CHRISTOPHER HERNANDEZ 1 - 1 - 1 3
SAN PASCUAL 1 ROBER & JOSE PASCUAL 1 - 1 - 1 - 0 3
DIAMOND GF ERWIN DIAMANTE / RV / TRIGUN 0.5 - 1 - 1 2.5
GREENGOLD TRES ROD ADVINCULA JR 1 - 0.5 - 1 2.5
JCB GF BAUTISTA BROS 1 - 1 - 0.5 2.5
LUCKY DIA ANTERO ZARASOE / IVAN ZARASPE 1 - 0.5 - 1 2.5
MONTE ENARA EKING ARANETA 0.5 - 1 - 1 2.5
SUPERKYLE JOHN MILLER / RUEL CANTINA 0.5 - 1 - 1 2.5
AC MIKE JOVITO JAMELANNO / MIKE LEDESMA 1 - 1 - 0 2
AC TRIPLE A - 2 JOVITO JAMELANO 1 - 0 - 1 2
ALEXIS RHIANE ENG SANTIAGO / ALEXANDER MOSCA 1 - 0 - 1 2
ALLCAN APOLO ALLAN CANTAL 0 - 1 - 1 2
ALS & ENF 58 NB FRANI & ALS 1 - 1 - 0 2
AO WARRIORS REMCAR / ABON 0 - 1 - 1 2
ARC RPN LEGACY ARTHUR CAPADA / VON NAVARRA 0 - 1 - 1 2
BBY PANAGINIP BOBBY FULGENCIO / TR 1 - 1 - 0 2
BIG R BUDDY ROBRIGADO 1 - 1 - 0 2
BUENAS DIAS STONE ARK ARCH. PETER BUENDIA/BOYET CO/JOE ALIMBUYUGUEN 0 - 1 - 1 2
CBH08 SAN JOSE CHRIS HERNANDEZ 0 - 1 - 1 2
CUELAZ GF 1 DL / JC 1 - 1 - 0 2
DARPY DARRYL ANDREW LIM 1 - 0 - 1 2
DEJJAVE BG DENNIS DE LEON 1 - 0 - 1 2
DIMASALANG PAOLO CRISOSTOMO 1 - 1 - 0 2
EDM / JA GAME FARM JUN APROVICHADO / ENGR. BORDS MERQUITA 0 - 1 - 1 2
EGB ELPIDIO G BAWALAN 1 - 0 - 1 2
ERL / PABEST SON ERWIN P. LOVEDORIAL / PABLO C. GONZALES 1 - 1 - 0 2
FHGF ENGR. ROLAND MAGNAYE / TRIGUN / FEDIE BANAAG 0 - 1 - 1 2
FIRE BULLET ANTHONY PATOLA / ALEXANDER MOSCA 1 - 0 - 1 2
GIO & JERO ALAN MOJAR / PRIME BORDONES 0 - 1 - 1 2
HOMER - 1 HOMER APERONG - 1 - 1 2
JAILBIRD JDR JEB GAYANELO 0 - 1 - 1 2
JF SABATAN MARK FRANCO / KIKO FRANCO 1 - 0 - 1 2
JOHNNY 1 JANSOY 0 - 1 - 1 2
JOHNNY 2 JANSOY 1 - 0 - 1 2
JPC MAJESTIC KNIGHTS JOSEPH CHUA / PETER CHUA / ANOCHE 0 - 1 - 1 2
JRS!!! JUN SEVILLA 1 - 1 - 0 2
KBG CANDIDO WARRIOR- JIMPY JR 1 JUNE ESUSAN / RENE NATIVIDAD / BARRY BARICAR 1 - 1 - 0 2
KBG CANDIDO WARRIOR- JIMPY JR 2 JUNE ESUSAN / RENE NATIVIDAD / BARRY BARICAR 0 - 1 - 1 2
LETS GET IT ON DADDY "A" / HABAGAT 1 - 1 - 0 2
LUCKY 4C FARM ENGR. RUBEN E. RABUTIN 1 - 1 - 0 2
MAVERICK 1 DMB 1 - 0 - 1 2
NAF 2 NELSON ACSAY / ALEXANDER SOLIS 1 - 0 - 1 2
OKI DOC DR. PETER SALES 1 - 1 - 0 2
PET GAMEFARM BRGY. HILAITAN NEG. OR. TONYPET DOMINGO 1 - 0 - 1 2
PIKKA CHOU 777 CHE PENALES / TONY SOBERANO / GILBERT SANTOS 0 - 1 - 1 2
PRINCESS DAVID FLOATS ATIENZA / RAY-AN NANAD / REMCAR 0 - 1 - 1 2
RADU CROE ERIC DUMAS 0 - 1 - 1 2
RAWLANDZ SF MONCHING MEDALLA + RB 1 - 1 - 0 2
RB BASILAN RELOAD PLUS EXCELLENCE RANDOLF CLARK BARANDINO / RONALD BARANDINO 1 - 1 - 0 2
RB SPARTANS - 2 REY BRIONES 1 - 1 - 0 2
ROSELYN & JENIFACE / REDLAKES PLB FRANCIS SILOS/ENGR D NUNEZ/PERCY BURGOS 1 - 0 - 1 2
ROSELYN / REDLAKES PLB PERCY BURGOS/ENGR BRYANT VAHLOIS/FRANCIS SILOS 1 - 0 - 1 2
RSA BLADE VIVA STA MONICA ZALDY AUSTRIA 1 - 1 - 0 2
SAN PASCUAL ROBERT / JOSE PASCUAL 0 - 1 - 1 - 2
SIKAT NG ARAW JUN OLIVEROS 0 - 1 - 1 2
SINGLE STROKE .38 BOBIE & PAULO 0 - 1 - 1 2
STREET KNOWLEDGE 1 ANDREI ANTONIO 0 - 0 - 1 - 1 2
THE RED SAINT J SANTA CRUZ 0 - 1 - 1 2
TRIGUN FIRE BEES ENGR. ROLAND MAGNAYE / TRIGUN / FEDIE BANAAG / ERWIN DIAMANTE 1 - 1 - 0 2
UNICA HIJA JOEL OCSENA 0 - 1 - 1 2
USUAL SUSPECT / HORUS AGRIXYIENCE RUSSEL BALOY / RONALD MALONZO 0 - 1 - 1 2
VIVA PINAFRANCIA / SAN JOSE ROOSTER MARITES ZERRUDO 1 - 1 - 0 2
WALASTIK 1 C. REYES 1 - 1 2
WHITE ROCK 2 VIRGILIO MARTIN 1 - 1 - 0 2
YUAN R2J RRD / J & R RABARA 1 - 1 - 0 2
18K GAMEFARM AL YAM / SONNIE MAGTIBAY 0 - 1 - 0.5 1.5
49 FLAMEBIRD 4 MARK ANTHONY DICHOSO 0 - 1 - 0.5 1.5
AVIATOR GAMEFARM SONNY CRUZ / THEO FORTE 0.5 - 0 - 1 1.5
AVM ZENKI ARVEY MORELOS / OREN MORELOS 0 - 0.5 - 1 1.5
BASANG CACTUS 1 BALINGAN BROS 1 - 0.5 - 0 1.5
CSS GF ATTY. CHRISTOPHER S SOGUILON / ALAN MOJAR 0 - 0.5 - 1 1.5
DJ SAN ROQUE DANNY ESPINOSA 1 - 0 - 0.5 1.5
ELNIÑO NIÑO LORENZO PE TABIANO 0.5 - 1 - 0 1.5
KAI MALAGASANG JUN SOSA / EDWIN PEREY 0 - 0.5 - 1 1.5
ORCHIDS CITY RESPIGEN 15 EXCELLENCE RANDOLF CLARK BARANDINO / JEFFREY DABAD / RM 1 - 0.5 - 0 1.5
REDBULL C ATTY. CARLOS TUMPALAN 1 - 0 - 0.5 1.5
SAN MANUEL N. PAJARA 0 - 1 - 0.5 1.5
STREET KNOWLEDGE ANDREI ANTONIO 1 - 0.5 - 0 - 0 1.5
VADER GF G. SIA 1 - 0 - 0.5 1.5
VAIROCANA KEVIN DIMAYUGA / RENDELLE DE GUZMAN 0.5 - 0 - 1 1.5
VICTORY D FARM VAL DIZON 1 - 0.5 - 0 1.5
WENERCA ERWIN DIAMANTE / RV / TRIGUN 0 - 0.5 - 1 1.5
3AMPC GF ALEXANDER CAMBALING 1 - 0 - 0 1
777 GARROTTE.COM MR. DARWIN ONG TORRES 0 - 0 - 1 1
A.C / RUTHLESS JOVITO JAMELANO / GIRARD SABINIANO 0 - 1 - 0 1
ABB GAME FARM ADIONG BORJA 0 - 1 - 0 1
ALADIN RENE SANTOS / RAMON N. DINO 1 - 0 - 0 1
ANGAS NG BATANGAS DINO MARIVIC 1 - 0 - 0 1
ARAMAC GF EINAR MACAPAGAL 0 - 0 - 1 1
ARROW COMBINER ANGELINO CAYAO 1 - 0 - 0 1
ART OF WAR 1 EDWIN BUENO 0 - 1 - 0 1
BALAYONG NOEL FUNDAN / JK ESPIRITU 1 - 0 - 0 1
BIGO SA PAGIBIG 1 JAYJAY CHUA AND FRIENDS 0 - 1 - 0 1
BLACK KNIGHT JOJO KALONSE 0 - 1 - 0 1
BRGY. DON LUIS GAB GONZALES 0 - 0 - 1 1
BUTCHER BOYS TEROY RAMOS 0 - 0 - 1 1
CASSZYRA P.S.A. EMIL SAN JUAN 1 - 0 - 0 1
CASSZYRA POULTRY SUPPLY EMIL SAN JUAN 0 - 0 - 1 1
CONQUEST 1 JR DUTERTE / ALLCAN 0 - 0 - 1 1
CUELAZ GF DL / JC 1 - 0 - 0 1
DOUBLE B WARRIORS BERNARDO BIALA 1 - 0 - 0 1
EDM / JA RSB GF ENGR. MERQUITA/CAPT. BAUTISTA/JUN APROVICHADO 0 - 1 - 0 1
EPC INDOOR CAMP EDISON P. CEPEDA 0 - 0 - 1 1
HBD BOSS ERIC BAUTISTA BROS 0 - 1 - 0 1
HOMER - 2 HOMER APERONG 0 - 1 - 0 1
IBMGF ENGR. RENE MORALITA 1 - 0 - 0 1
J.C.O. / THUNDER BEE ATTY DE CASTRO 0 - 1 - 0 1
JAILBIRD JB CUTTER JEB GAYANELO 1 - 0 - 0 1
JARVISTARK ELMER RAMOS / JUN OLIVEROS 1 - 0 - 0 1
JCL GF EDGAR LOPEZ / SANTI SOLIS 0 - 1 - 0 1
JILIANA RYAN PINON 0 - - 1 1
JL TRINITY ERWIN DIAMANTE / J ILLUSTRE 0 - 0 - 1 1
JMD PAKBET GF JHUN DOMINGO 1 - 0 - 0 1
JVPALER GF SANTA ELENA JUN PALER 0 - 1 - 0 1
JVR KAY BOSS EDWARD CONTRERAS 0 - 0 - 1 1
LIPA FARMS ATTY. LUCIEN SAYUNO 1 - 0 - 0 1
LOBP TUMANA AMELITO PARRENO 1 - 0 - 0 1
LUCKY 777 HAPPY BDAY JOHN JOHN GUEVARRA / DARWIN TORRES 0 - 1 - 0 1
MARSIELLE GF M. DINIO 1 - 0 1
MAVERICK DMB 0 - 0 - 1 1
MING DYNASTY EFREN B. MINGUILLAN 0 - 0 - 1 1
MONTE ENARA 2 EKING ARANETA 1 - 0 - 0 1
MT. BANAHAW RA INVESTIGATOR / TGP SANDRO CASTRILLO / RONNIE ANDRADE 0 - 0 - 1 1
NAF NELSON ACSAY / ALEXANDER SOLIS 0 - 0 - 1 1
PATRIOTS ALEX CALDERON 1 - 0 - 0 1
PWT MASTER NEW MANDALUYONG COL OCT 19 4STAG VICTOR MARIANO & JR. TAMPOY 0 - 0 - 1 1
RADY POW-WOW ERIC DUMAS 1 - 0 - 0 1
RAWLANDZ STOCK FARM MONCHING MEDALLA + RB 1 - - 0 1
RJLNH 337 BROS, BHIM NOEL LEE / JAIME LEE - 0 - 1 1
SAN BENILDO J. OBERTO 0 - 1 1
SILANGAN RICO AGUILA / TR 0 - 1 - 0 1
SOLID NORTH ALEXANDER MOSCA / DADAY SIOCHI 0 - 1 - 0 1
ST. RAFAEL AYICK REYES / E. REYES 0 - 0 - 1 1
STO. NIÑO FIESTA 18 19 JUN CARPINA / RANDOLF CLARK BARANDINO 1 - 0 - 0 1
SUPER BLUE BLOOD MOON GEORGE F. SERRANO 0 - 1 - 0 1
TOP OF THE LINE BORGY ZOLETA 1 - 0 - 0 1
TRB / JAILBIRD JUN BENEDICTO 1 - - 0 1
VIVA ESPAÑA BABY CANILLAS 0 - 1 - 0 1
WALASTIK C. REYES 1 - 0 1
WHITE ROCK 1 VIRGILIO MARTIN 1 - 0 - 0 1
BASANG CACTUS BALINGAN BROS 0 - 0.5 - 0 - 0.5
BASANG CACTUS 2 BALINGAN BROS 0 - 0.5 - 0 0.5
BATTLE ANGEL CHOCOBO JC BERNARDO 0 - 0 - 0.5 0.5
D & G GAMEFARM BD / PG 0 - 0.5 - 0 0.5
GREENGOLD DOS ROD ADVINCULA 0.5 - 0 - 0 0.5
JVR LADY BOSS EDWARD CONTRERAS 0 - 0 - 0.5 0.5
LIPA FARMS 1 ATTY. LUCIEN SAYUNO 0 - - 0.5 0.5
MONCADA OTB / ALVINDIA FARM JASON UYCOCO BENITO E AQUINO / FLOR MALLARI 0.5 - 0 - 0.5
PWT MASTER VICTOR MARIANO 0.5 - 0 - 0 0.5
SANCHO PANZA 4 STAG DERBY OCT. 26 SA LAS PINAS NICOLAS REYES 0 - 0.5 - 0 0.5
SINGLE STROKE .22 BOBIE & PAULO 0 - 0.5 - 0 0.5
3AS STRIKER MARLON MATIAS 0 - 0 - 0 0
:) SMILEY CHITO POLINTAN 0 - 0 - 0 0
AREZA R2J 1 DANNY AREZA / RANDY RABARA 0 - 0 - 0
ARTIKULO UNO JEROLD TAROG / P. IGNACIO 0 - 0 - 0 - 0
CBH08 SAN JOSE 1 CHRIS HERNANDEZ - 0 - 0 0
D & G GAMEFARM 1 BD / PG 0 - 0 - 0 0
D & G ULTIMATE GAMEFARM BD / PG 0 - 0 - 0 0
DEJJAVE ML DENNIS DE LEON 0 - 0 - 0 0
FIRE BULLET 1 ANTHONY PATOLA / ALEXANDER MOSCA 0 - 0 - 0 0
GLAMDRING 1 RICKY EUSEBIO 0 - 0 - 0 0
JAILBIRD TRB JEBE GAYANELO 0 - 0 - 0 0
MARSIELLE GF 1 M. DINIO 0 - 0 0
MONCADA OTB / ALVINDIA FARM CELES AYSON BENITO E AQUINO / FLOR MALLARI 0 - 0 - 0 0
RCM - TADHANA GF VINCENT RONDARIS & JOEFFREY BALABABA 0 - 0 - 0 0
RGB WOODPECKER / PHILVET ROBERT BANDARLIPE 0 - 0 - 0 0
ROOSTER CAMP RENATO VILAR / OML 0 - 0 - 0 0
SAN BENILDO 1 J. OBERTO 0 - 0 0
TOKI ALEX CALDERON 0 - 0 - 0 0
VELOX PEDES-AMIHAN RCM / DARYL BROSOTO 0 - - 0 0
YANI 34 / SAP STRIKER BAYANI MAURICIO / GIE BORABIEN 0 - 0 - 0 0

UNDER CONSTRUCTION

Match Sheet is Not Available this time

  • Days

  • Hours

  • Minutes

  • Seconds

MATCH SHEET

NO
RED
VS
WHITE
RESULT
ENTRY NAME
WT
WB
WB
ENTRY NAME
WT
1
SAN BENILDO 1
J. OBERTO
1700
LGBA 947065
0 - 1
UCBA 01879
WALASTIK 1
C. REYES
1730
2
MARSIELLE GF 1
M. DINIO
2010
BBC 06245
0 - 1
LGBA 947094
STREET KNOWLEDGE 1
ANDREI ANTONIO
1980
3
SAN PASCUAL 1
ROBER & JOSE PASCUAL
1890
BBC 01884
1 - 0
BNTV 111715
SAN BENILDO 1
J. OBERTO
1870
4
WALASTIK 1
C. REYES
1920
LGBA 947063
1 - 0
LGBA 946953
MARSIELLE GF 1
M. DINIO
1935
5
STREET KNOWLEDGE 1
ANDREI ANTONIO
1920
LGBA 946970
1 - 0
BBC 03101
SAN PASCUAL 1
ROBER & JOSE PASCUAL
1920
6
BUTCHER BOYS
TEROY RAMOS
1950
BB 17679
0 - 1
UGBL 9699
CUELAZ GF 1
DL / JC
1950
7
EDM / JA RSB GF
ENGR. MERQUITA/CAPT. BAUTISTA/JUN APROVICHADO
1985
UMCGBA 194795
0 - 1
CBL 1787
JMD PAKBET GF
JHUN DOMINGO
1990
8
RADY POW-WOW
HATCH GREY
ERIC DUMAS
1700
LBCUP 939767
1 - 0
LBC 914105
18K GAMEFARM
AL YAM / SONNIE MAGTIBAY
1710
9
J.C.O. / THUNDER BEE
ATTY DE CASTRO
1995
DUGBA 41406
0 - 1
BBC 07750
JAILBIRD JB CUTTER
JEB GAYANELO
1995
10
49 FLAMEBIRD 4
WHITE KELSO
MARK ANTHONY DICHOSO
1830
DIG 686282
0 - 1
LBCC 1350
ROSELYN & JENIFACE / REDLAKES PLB
FRANCIS SILOS/ENGR D NUNEZ/PERCY BURGOS
1855
11
MAVERICK 1
DMB
2000
BBC 03123
1 - 0
RGBA 16174
SIKAT NG ARAW
JUN OLIVEROS
2015
12
D & G GAMEFARM 1
BD / PG
2020
LGBA 947178
0 - 1
TAGBA 01738
FARMVIEW E.G.
EDGAR GO
2030
13
AVM ZENKI
RED
ARVEY MORELOS / OREN MORELOS
2055
UMCGBA 192069
0 - 1
LGBA 947197
GLAMDRING 2
RICKY EUSEBIO
2040
14
EPC INDOOR CAMP
LEMON ROUNDHEAD
EDISON P. CEPEDA
2060
BNTV
0 - 1
WB
VADER GF
G. SIA
2060
15
BASANG CACTUS 2
BALINGAN BROS
1890
UCBA 01504
0 - 1
GF 26289
RAWLANDZ SF
MONCHING MEDALLA + RB
1900
16
JAILBIRD JDR
JEB GAYANELO
2110
FBEB 270357
0 - 1
FBEB 12273
STO. NIÑO FIESTA 18 19
JUN CARPINA / RANDOLF CLARK BARANDINO
2110
17
ROSELYN / REDLAKES PLB
PERCY BURGOS/ENGR BRYANT VAHLOIS/FRANCIS SILOS
1825
LBCUP 945383
1 - 0
LBCUP 68144
RADU CROE
HATCH GREY
ERIC DUMAS
1815
18
CSS GF
HATCH SWEATER
ATTY. CHRISTOPHER S SOGUILON / ALAN MOJAR
2115
BNTV 126784
0 - 1
BNTV 150072
JARVISTARK
ELMER RAMOS / JUN OLIVEROS
2135
19
RGB WOODPECKER / PHILVET
ROBERT BANDARLIPE
1925
SEB 26602
0 - 1
FBEB 192317
JCB GF
DOM
BAUTISTA BROS
1940
20
DIMASALANG
PAOLO CRISOSTOMO
1950
BBC 06780
1 - 0
BZBA 05695
PWT MASTER NEW MANDALUYONG COL OCT 19 4STAG
VICTOR MARIANO & JR. TAMPOY
1950
21
BM SAN ILDEFONSO
RENATO VILAR / BM JULIAN C.
1975
BNTV 112781
1 - 0
FBEB 203614
SANCHO PANZA 4 STAG DERBY OCT. 26 SA LAS PINAS
NICOLAS REYES
1975
22
J.C.O. / THUNDER BEE
ATTY DE CASTRO
1880
DUGBA 41349
1 - 0
BB 17662
BUTCHER BOYS
TEROY RAMOS
1885
23
JMD PAKBET GF
JHUN DOMINGO
1905
MMGBA 060105
0 - 1
UGBL 1464
CUELAZ GF 1
DL / JC
1905
24
ROSELYN & JENIFACE / REDLAKES PLB
FRANCIS SILOS/ENGR D NUNEZ/PERCY BURGOS
1975
SALPUKAN 89224
0 - 1
UMCGBA 194822
EDM / JA RSB GF
ENGR. MERQUITA/CAPT. BAUTISTA/JUN APROVICHADO
1975
25
18K GAMEFARM
AL YAM / SONNIE MAGTIBAY
1790
LBC 914141
1 - 0
LBCUP 939758
RADY POW-WOW
HATCH GREY
ERIC DUMAS
1790
26
JAILBIRD JB CUTTER
JEB GAYANELO
1780
BBC 07767
0 - 1
GBLAG 32677
49 FLAMEBIRD 4
BLUE MINER SWEATER
MARK ANTHONY DICHOSO
1785
27
MAVERICK 1
DMB
1815
LGBA 972074
0 - 1
NGBA 632307
RAWLANDZ SF
MONCHING MEDALLA + RB
1830
28
SIKAT NG ARAW
JUN OLIVEROS
1710
BNTV 37386
1 - 0
WB
VADER GF
G. SIA
1710
29
D & G GAMEFARM 1
BD / PG
1900
LGBA 947214
0 - 1
BBC 06829
DIMASALANG
PAOLO CRISOSTOMO
1900
30
FARMVIEW E.G.
EDGAR GO
1920
TAGBA 01752
1 - 0
LBCC 450
ROSELYN / REDLAKES PLB
PERCY BURGOS/ENGR BRYANT VAHLOIS/FRANCIS SILOS
1925
31
GLAMDRING 2
RICKY EUSEBIO
2065
LGBA 947142
1 - 0
BB 08989
RGB WOODPECKER / PHILVET
ROBERT BANDARLIPE
2100
32
EPC INDOOR CAMP
GULL ROUNDHEAD
EDISON P. CEPEDA
2075
BNTV
0 - 1
WB
JOKER
JOKER
2075
33
BASANG CACTUS 2
BALINGAN BROS
1800
LGBA 947145
0.5 - 0.5
UMCGBA 192062
AVM ZENKI
GREY
ARVEY MORELOS / OREN MORELOS
1815
34
JAILBIRD JDR
JEB GAYANELO
2075
SALPUKAN 17209
1 - 0
WB
JOKER
JOKER
2075
35
JCB GF
DOM
BAUTISTA BROS
1870
FBEB 192264
1 - 0
BNTV 150077
JARVISTARK
ELMER RAMOS / JUN OLIVEROS
1885
36
STO. NIÑO FIESTA 18 19
JUN CARPINA / RANDOLF CLARK BARANDINO
1835
FBEB 12225
0 - 1
BNTV 112806
BM SAN ILDEFONSO
RENATO VILAR / BM JULIAN C.
1870
37
PWT MASTER NEW MANDALUYONG COL OCT 19 4STAG
VICTOR MARIANO & JR. TAMPOY
1700
BBC 08397
0 - 1
BGBA 16947
RADU CROE
SWEATER
ERIC DUMAS
1715
38
SANCHO PANZA 4 STAG DERBY OCT. 26 SA LAS PINAS
NICOLAS REYES
2000
SEB 0693
0.5 - 0.5
BNTV 126870
CSS GF
BROWN RED
ATTY. CHRISTOPHER S SOGUILON / ALAN MOJAR
2020
39
BUTCHER BOYS
TEROY RAMOS
1795
BB 17704
1 - 0
CBL 1796
JMD PAKBET GF
JHUN DOMINGO
1795
40
CUELAZ GF 1
DL / JC
2030
UGBL 9679
0 - 1
UMCGBA
EPC INDOOR CAMP
HATCH GREY
EDISON P. CEPEDA
2030
41
EDM / JA RSB GF
ENGR. MERQUITA/CAPT. BAUTISTA/JUN APROVICHADO
1955
UMCGBA 194826
0 - 1
UCBA 03854
MAVERICK 1
DMB
1960
42
RADY POW-WOW
HATCH GREY
ERIC DUMAS
1905
LBCUP 68149
0 - 1
BNTV 126417
JAILBIRD JDR
JEB GAYANELO
1915
43
18K GAMEFARM
AL YAM / SONNIE MAGTIBAY
1765
LBC 914147
0.5 - 0.5
FBEB 192423
JCB GF
DOM
BAUTISTA BROS
1785
44
SIKAT NG ARAW
JUN OLIVEROS
1925
RGBA 16121
1 - 0
DUGBA 41405
J.C.O. / THUNDER BEE
ATTY DE CASTRO
1930
45
49 FLAMEBIRD 4
WHITE GOLD KELSO
MARK ANTHONY DICHOSO
1730
DIG 686279
0.5 - 0.5
WB
VADER GF
G. SIA
1730
46
ROSELYN & JENIFACE / REDLAKES PLB
FRANCIS SILOS/ENGR D NUNEZ/PERCY BURGOS
1965
LBCC 1360
1 - 0
BBC 06816
DIMASALANG
PAOLO CRISOSTOMO
1975
47
AVM ZENKI
PONKAN
ARVEY MORELOS / OREN MORELOS
1945
UMCGBA 192068
1 - 0
LGBA 946952
D & G GAMEFARM 1
BD / PG
1940
48
GLAMDRING 2
RICKY EUSEBIO
1820
LGBA 947082
1 - 0
BBC 07761
JAILBIRD JB CUTTER
JEB GAYANELO
1830
49
RAWLANDZ SF
MONCHING MEDALLA + RB
1985
GF 111459
0 - 1
TAGBA 01754
FARMVIEW E.G.
EDGAR GO
1985
50
BM SAN ILDEFONSO
RENATO VILAR / BM JULIAN C.
1885
BNTV 112775
1 - 0
FBEB 12286
STO. NIÑO FIESTA 18 19
JUN CARPINA / RANDOLF CLARK BARANDINO
1890
51
ROSELYN / REDLAKES PLB
PERCY BURGOS/ENGR BRYANT VAHLOIS/FRANCIS SILOS
1875
LBCC 458
1 - 0
UCBA 01456
BASANG CACTUS 2
BALINGAN BROS
1870
52
RADU CROE
HATCH GREY
ERIC DUMAS
1810
LBCUP 939797
1 - 0
BNTV 150074
JARVISTARK
ELMER RAMOS / JUN OLIVEROS
1810
53
SANCHO PANZA 4 STAG DERBY OCT. 26 SA LAS PINAS
NICOLAS REYES
1950
FBEB 118216
0 - 1
BNTV 126842
CSS GF
HATCH GILMORE
ATTY. CHRISTOPHER S SOGUILON / ALAN MOJAR
1960
54
PWT MASTER NEW MANDALUYONG COL OCT 19 4STAG
VICTOR MARIANO & JR. TAMPOY
1940
BZBA 05971
1 - 0
BB 08985
RGB WOODPECKER / PHILVET
ROBERT BANDARLIPE
1935