SCORE SHEET

ENTRY NAME BREEDER NAME
POINTS
TOTAL
MINASTERITH R. BONIFACIO 1 - 1 - 1 - 1 - 0.5 4.5
NORTE VIGAN GF LUIS MANGIBIN 1 - 1 - 0 - 1 - 0.5 3.5
BOSS ROJAM ROGER JAMISOLA / C.P. 1 - 1 - 1 3
DM MARINDUQUE / TRIGUN DANTE MASCARENAS / TRIGUN 1 - 1 - 1 3
GEMINI DENHA 1 JANSOY LEE 1 - 1 - 1 3
HIM RAZEN WILFREDO HIMPISAO 1 - 1 - 1 3
KING SLASHER CUP KEN CARLO / DOC MABANTA 1 - 1 - 1 3
NLH GF NHELVIN HENAVE 1 - 1 - 1 3
SPARTAN FLAMEBIRD MARK ANTHONY DICHOSO 1 - 1 - 1 3
SPARTANS UNO REY BRIONES 1 - 1 - 1 3
CUELAZ GAMEFARM DL / JC 0.5 - 1 - 1 2.5
77 VINY DON ESGUERRA 0 - - 1 - 1 - 0 2
:) SMILEY CHITO POLINTAN 0 - 1 - 1 2
ANGAS NG BATANGAS DINO MARIVIC 0 - 1 - 1 2
ARACHNID MARCELO B. 0 - - 1 - 0 - 1 2
BASANG CACTUS BALINGAN BROS 0 - 1 - 1 2
BLACK KNIGHT JOJO KALONSE 1 - 0 - 1 2
BOSS ROX OCT 26 4 STAG SA LASPINAS NICOLAS REYES 0 - 1 - 1 2
CIA ORIG CRIS A IBON / SONNIE / CD 0 - 1 - 1 2
DOUBLE A ANTON LAGDAMEO / JPO 1 - 1 - 0 2
EFBEES EMC SUPERGOLD 888 FERDIE BANAAG / ELISER CASABAL 0 - 1 - 1 2
FLAMEBIRD GAMEFARM / AR MAHALTA MARK ANTHONY DICHOSO / ARGIE MENDOZA 1 - 1 - 0 2
FUNTANA D` ORO ALLAN DELAS ALAS / SANTI SOLIS 0 - 1 - 1 2
GLAMDRING DOS RICKY EUSEBIO 1 - 1 - 0 2
GRAND CANYON ROGER ALFARO / TEDDY DITCHELLA 0 - 1 - 1 2
GREENGOLD DOS ROD ADVINCULA JR. 1 - 0.5 - 0.5 2
GREENGOLD UNO ROD ADVINCULA 1 - 1 - 0 2
GUIGUINTO WARRIORS 1 ALVIN A & ALVIN ALCARAZ / CD 1 - 1 - 0 2
J.S MANANABAS RENATO VILAR / JONREY SANCHEZ 1 - 0 - 1 2
JC SAN BENEDICTO JUDD CAUNTAY 1 - 1 - 0 2
JC SAN JULIAN JUDD CAUNTAY 1 - 0 - 1 2
JM TIGER BLADE JOHAN ILAO / MARK GONZALES / RJH 0 - 1 - 1 2
KUYA MAC2 / RJJ GAMEFARM MAC2 AND ROY TECSON 1 - 0 - 1 2
LIPA FARMS ATTY. LUCIEN SAYUNO 0 - 1 - 1 2
MAVERICK DMB 1 - 1 - 0 2
MESSINA SICILY JOSE SANCHEZ 1 - 1 2
MONCADA OTB / ALVINDIA FARM BENITO E. AQUINO / FLORENTINO T. MALLARI 0 - 1 - 1 2
MONUMENTO BLUE NICK DURIAN 1 - 0 - 1 - 0 - 0 2
NAGKARLAN LYNDON ANGELES / ROMULO ANGELES 1 - 1 - 0 2
ORAGON INI TR ORAGON CAMP 0 - 1 - 1 2
PANAMA DC GAMEFARM TATO DIMAYUGA 1 - 1 - 0 2
R2J DAREZA / DIL-S-ON D.AREZA / R.RABARA / DILSON LONGNO 0 - 1 - 1 2
RED W GAMEFARM MIKE VALDEZ 1 - - 0 - 0 - 1 2
REDBULL SILANG 2 ATTY. CARLOS TUMPALAN 1 - 1 - 0 2
RISING SON DARRYL ANDREW LIM 1 - 0 - 1 2
SIR ROJAM ROGER JAMISOLA / C.P. 1 - 0 - 1 2
SUNFLOWER OF QUEEN YNEL GF ZALDY BERROYA PADILLA 1 - 1 - 0 2
TOP OF THE LINE BORGY ZOLETA 0 - 1 - 1 2
TRB 2 / JAILBIRD JUN BENEDICTO 1 - 0 - 1 2
VIVA ESPAÑA BABY CANILLAS 1 - 0 - 1 2
ARJO GAMEFARM JOAR ALONTAGA 0 - 1 - 0.5 1.5
BUENAS SWERTE OBETSON / JUN PALER 1 - 0.5 - 0 1.5
D & G BLACK MAMBA BD / PG 1 - 0.5 - 0 1.5
DON ANTONIO WJ KENT DIMAYUGA / WALLY PIAMONTE 0.5 - 0 - 1 1.5
FHMGF ENGR ROLAND MAGNAYE / TRIGUN / FERDIE BANAAG 0.5 - 1 - 0 1.5
GEMINI DENHA JANSOY LEE 0 - 1 - 0.5 1.5
GENJENNY EUGENIO PEREZ 1 - 0.5 - 0 1.5
ILOCANOS 1 RENE SANTOS AND RENZ CASTRO 0.5 - 0 - 1 1.5
JCL FARM EDGAR LOPER / SANTI SOLIS 0 - 0.5 - 1 1.5
KAI SARAP BUHAY JUN SOSA / ROLLY MANARANG 0 - 0.5 - 1 1.5
OKI DOC PETER SALES 0 - 1 - 0.5 1.5
PARAWAKAN MASTER J / LOUS ARCENAL / CRIS JALANDI / RJE 1 - 0.5 - 0 1.5
PULANDUTA GF ATTY. AROLLADO / AR. AROLLADO 0 - 0.5 - 1 1.5
ROYAL FLUSH BATANGAS DINO MARIVIC 1 - 0.5 - 0 1.5
RP SILANG / MIRABELLA / DIEGO SILANG RHELLIE PALUMPON / RVO / TAM 0.5 - 0 - 1 1.5
SUPER PIONEER JOJO KALONCE 1 - 0 - 0.5 1.5
4 HORSEMEN DG BD / PG 0 - 1 - 0 1
429 KAMANDAG GERONIMO MARCIANO 1 - 0 1
AC NEMA BREAKER JOVITO JAMELANO / ENGR. NERRE 0 - 0 - 1 1
BE A KAI EDWIN PEREY 0 - 0 - 1 1
BY THE AIR RM / RAMON MAXIMO 0 - 0 - 1 1
DARPY DARRYL ANDREW LIM 0 - 0 - 1 1
DARPY 1 DARRYL ANDREW LIM 0 - 0 - 1 1
DREAM 1 CHAMP ALS & NB FRANI 1 - 0 - 0 1
GARDE N GARDE RAFAEL AND JOEL GARDE 0 - 1 1
GLAMDRING RICKY EUSEBIO 0 - 1 - 0 1
GREAT BALLS OF FIRE GEORGE F. SERRANO 1 - 0 - 0 1
GREEN CELTIC MARTIN / J. RAMIREZ 0 - 0 - 0 - 0 - 1 1
GUIGUINTO WARRIORS 2 ALVIN A & ALVIN ALCARAZ / CD 1 - 0 - 0 1
HHP PIT SENIOR HOWELL PENALES 0 - 1 - 0 1
ILOCANOS RENE SANTOS AND RENZ CASTRO 1 - 0 - 0 1
JAILBIRD JEBE GAYANELO 0 - 1 - 0 1
JAN 3410 DENNIS STA MARIA 1 - 0 - 0 1
KABADO SA SUGAL JG LAPEZ 1 - 0 - 0 1
KAI NINONG JUN SOSA / ROLLY MANARANG 1 - 0 - 0 1
LETMAKU_E2 RAMON MAXIMO / RM 1 - 0 - 0 1
LIPAFARMS 2 ATTY. LUCIEN SAYUNO 1 - 0 - 0 1
LUCKY 4C FARM ENGR. RUBEN E. RABUTIN 0 - 1 - 0 1
MAVERICK DOS DMB 0 - 0 - 1 1
NF GF NIKKI FLORES / BERNARD CRUZ 1 - 0 - 0 1
PURPLE HAZE / JRS ASB GF 1 - 0 - 0 1
R2J A J & R RABARA 1 - 0 - 0 1
R2J B J & R RABARA 0 - 0 - 1 1
REDBULL SILANG 1 ATTY. CARLOS TUMPALAN 0 - 0 - 1 1
RGB JOSEF ROBERT BANDARLIPE 0 - 0 - 1 1
SCARLET JHUNE DE CASTRO / IAN DE GUZMAN 0 - 1 - 0 1
SLIPTIE GF RODOLFO ARCILLA 0 - - 0 - 1 - 0 1
SON OF LAW ATTY. LVILLANUEVA 0 - 1 - 0 1
TRIGUN SOLICARE TRIGUN 0 - 1 - 0 1
ALFONSO BUDDY ROBRIGADO 0.5 - 0 - 0 0.5
KABADO SA SUGAL 1 JG LAPEZ 0 - 0 - 0.5 0.5
VM VIMINOLAK 1418 RENATO VILAR / GAD JAVEN MABINI 0 - 0.5 - 0 0.5
BIGO SA PAGIBIG JAYJAY CHUA AND FRIENDS 0 - 0 - 0 0
CASSZYRA - ESJ EMIL SAN JUAN 0 - 0 - 0 0
CATANIA GF RICKY DELA CRUZ 0 - 0 0
CSS GF ATTY. CHRISTOPHER S SOGUILON / ALLAN MOJAR 0 - 0 - 0 0
DOUBLE A2 ANTON LAGDAMEO / JPO 0 - 0 - 0 0
JC MADSCIENCE JC 0 - 0 - 0 0
LAGUSAN ISLAND JC BERNARDO 0 - 0 - 0 0
RBB LUHTHER & MATOZ RIZALDY BALLE 0 - 0 - 0 0
VRL GAMEFARM VER LONTOC 0 - 0 - 0 0

UNDER CONSTRUCTION

Match Sheet is Not Available this time

  • Days

  • Hours

  • Minutes

  • Seconds

MATCH SHEET

NO
RED
VS
WHITE
RESULT
ENTRY NAME
WT
WB
WB
ENTRY NAME
WT
1
ARJO GAMEFARM
JOAR ALONTAGA
1970
BBC 25622
0 - 1
UCBA 05895
DREAM 1 CHAMP
ALS & NB FRANI
1970
2
BUENAS SWERTE
OBETSON / JUN PALER
1820
BFBA 0082
1 - 0
NGBA 631351
DARPY 1
DARRYL ANDREW LIM
1825
3
ILOCANOS 1
RENE SANTOS AND RENZ CASTRO
1820
DIG 045525
0.5 - 0.5
BAK 0845
FHMGF
BUTCHER
ENGR ROLAND MAGNAYE / TRIGUN / FERDIE BANAAG
1825
4
JM TIGER BLADE
JOHAN ILAO / MARK GONZALES / RJH
2100
LGBA 972963
0 - 1
GFBAN 35750
JC SAN BENEDICTO
JUDD CAUNTAY
2095
5
ROYAL FLUSH BATANGAS
DINO MARIVIC
1830
BAK 6412
1 - 0
BAK 2724
OKI DOC
PETER SALES
1865
6
BE A KAI
EDWIN PEREY
1940
UC 06018
0 - 1
LGBA 940142
BOSS ROJAM
SWEATER HATCH
ROGER JAMISOLA / C.P.
1940
7
SPARTANS UNO
BLACK SPARTANS
REY BRIONES
2015
BGBA 02197
1 - 0
RG 03465
RGB JOSEF
ROBERT BANDARLIPE
2015
8
VM VIMINOLAK 1418
RENATO VILAR / GAD JAVEN MABINI
2075
UC 04147
0 - 1
NGBA 603608
NF GF
NIKKI FLORES / BERNARD CRUZ
2100
9
SUNFLOWER OF QUEEN YNEL GF
ZALDY BERROYA PADILLA
1910
MM 05389
1 - 0
BB 24154
LUCKY 4C FARM
ENGR. RUBEN E. RABUTIN
1900
10
TRB 2 / JAILBIRD
JUN BENEDICTO
1770
BAK 6707
1 - 0
BAK 5554
GEMINI DENHA
JANSOY LEE
1775
11
EFBEES EMC SUPERGOLD 888
FERDIE BANAAG / ELISER CASABAL
1870
PGBBA 02793
0 - 1
NGBA 631164
RISING SON
DARRYL ANDREW LIM
1875
12
KABADO SA SUGAL 1
JG LAPEZ
1875
BAK 6251
0 - 1
DIG 096462
ILOCANOS
RENE SANTOS AND RENZ CASTRO
1890
13
KAI SARAP BUHAY
JUN SOSA / ROLLY MANARANG
1770
UC 05832
0 - 1
BBC 14359
JC SAN JULIAN
JUDD CAUNTAY
1780
14
TOP OF THE LINE
BORGY ZOLETA
1850
LGBA 955550
0 - 1
LGBA 950666
PARAWAKAN
MASTER J / LOUS ARCENAL / CRIS JALANDI / RJE
1850
15
SUPER PIONEER
JOJO KALONCE
1980
BAK 8530
1 - 0
BAK 3766
CIA ORIG
CRIS A IBON / SONNIE / CD
1985
16
SIR ROJAM
SWEATER HATCH
ROGER JAMISOLA / C.P.
1945
LGBA 952018
1 - 0
RG 18908
SON OF LAW
ATTY. LVILLANUEVA
1950
17
SCARLET
JHUNE DE CASTRO / IAN DE GUZMAN
1765
QC 03895
0 - 1
BGBA 02485
GREENGOLD DOS
GG 3 COLOR
ROD ADVINCULA JR.
1770
18
HHP PIT SENIOR
HOWELL PENALES
1830
LAGBA 01797
0 - 1
LGBA 972794
PURPLE HAZE / JRS
ASB GF
1840
19
GEMINI DENHA 1
JANSOY LEE
2000
BAK 5826
1 - 0
BAK 2699
4 HORSEMEN DG
BD / PG
2035
20
JAILBIRD
JEBE GAYANELO
1955
GFBAN 10315
0 - 1
UC 05875
KAI NINONG
JUN SOSA / ROLLY MANARANG
1955
21
DARPY 1
DARRYL ANDREW LIM
1830
NGBA 631251
0 - 1
BBC 25692
ARJO GAMEFARM
JOAR ALONTAGA
1825
22
DREAM 1 CHAMP
ALS & NB FRANI
2020
UCBA 05918
0 - 1
LGBA 973131
JM TIGER BLADE
JOHAN ILAO / MARK GONZALES / RJH
2020
23
ROYAL FLUSH BATANGAS
DINO MARIVIC
1925
BBC 06255
0.5 - 0.5
BGBA 0112
BUENAS SWERTE
OBETSON / JUN PALER
1920
24
SUNFLOWER OF QUEEN YNEL GF
ZALDY BERROYA PADILLA
2050
MM 05342
1 - 0
LGBA 974154
ILOCANOS 1
RENE SANTOS AND RENZ CASTRO
2060
25
JC SAN BENEDICTO
JUDD CAUNTAY
1900
BAK 9913
1 - 0
BAK 6455
KABADO SA SUGAL 1
JG LAPEZ
1900
26
FHMGF
DOM
ENGR ROLAND MAGNAYE / TRIGUN / FERDIE BANAAG
1700
BAK 0828
1 - 0
BAK 6698
TRB 2 / JAILBIRD
JUN BENEDICTO
1700
27
RISING SON
DARRYL ANDREW LIM
1795
DIG 693637
0 - 1
BAK 2722
OKI DOC
PETER SALES
1800
28
BE A KAI
EDWIN PEREY
1980
UC 05847
0 - 1
BGBA 02503
SPARTANS UNO
BLACK SPARTANS
REY BRIONES
1985
29
NF GF
NIKKI FLORES / BERNARD CRUZ
2070
NGBA 630332
0 - 1
LGBA 940044
BOSS ROJAM
SWEATER HATCH
ROGER JAMISOLA / C.P.
2050
30
RGB JOSEF
ROBERT BANDARLIPE
1965
RG 03406
0 - 1
BB 24148
LUCKY 4C FARM
ENGR. RUBEN E. RABUTIN
1965
31
PARAWAKAN
MASTER J / LOUS ARCENAL / CRIS JALANDI / RJE
1700
LGBA 950649
0.5 - 0.5
UC 04060
VM VIMINOLAK 1418
RENATO VILAR / GAD JAVEN MABINI
1700
32
JOKER
JOKER
2010
WB
0 - 1
BAK 5739
GEMINI DENHA
JANSOY LEE
2010
33
EFBEES EMC SUPERGOLD 888
FERDIE BANAAG / ELISER CASABAL
1810
PGBBA 02766
1 - 0
UC 05884
KAI NINONG
JUN SOSA / ROLLY MANARANG
1790
34
ILOCANOS
RENE SANTOS AND RENZ CASTRO
1870
LGBA 856470
0 - 1
GFBAN 10267
JAILBIRD
JEBE GAYANELO
1870
35
JC SAN JULIAN
JUDD CAUNTAY
1915
GFBAN 35719
0 - 1
LAGBA 01714
HHP PIT SENIOR
HOWELL PENALES
1920
36
CIA ORIG
CRIS A IBON / SONNIE / CD
2055
BAK 3738
1 - 0
WB
JOKER
JOKER
2055
37
SIR ROJAM
SWEATER HATCH
ROGER JAMISOLA / C.P.
2035
LGBA 951962
0 - 1
LGBA 955600
TOP OF THE LINE
BORGY ZOLETA
2045
38
SUPER PIONEER
JOJO KALONCE
2165
BAK 8518
0 - 1
RG 18895
SON OF LAW
ATTY. LVILLANUEVA
2190
39
GEMINI DENHA 1
JANSOY LEE
1765
BAK 5642
1 - 0
BAK 0830
FHMGF
HATCH
ENGR ROLAND MAGNAYE / TRIGUN / FERDIE BANAAG
1730
40
PURPLE HAZE / JRS
ASB GF
1725
LGBA 972743
0 - 1
QC 03906
SCARLET
JHUNE DE CASTRO / IAN DE GUZMAN
1745
41
GREENGOLD DOS
GG 3 COLOR
ROD ADVINCULA JR.
1875
BGBA 02233
0.5 - 0.5
UC 05856
KAI SARAP BUHAY
JUN SOSA / ROLLY MANARANG
1895
42
JC SAN BENEDICTO
JUDD CAUNTAY
1930
BAK 9930
0 - 1
BAK 6443
4 HORSEMEN DG
BD / PG
1910
43
CIA ORIG
CRIS A IBON / SONNIE / CD
2120
BAK 3851
1 - 0
BAK 3005
DREAM 1 CHAMP
ALS & NB FRANI
2140
44
ARJO GAMEFARM
JOAR ALONTAGA
1875
BAK 4647
0.5 - 0.5
BAK 5878
GEMINI DENHA
JANSOY LEE
1875
45
SON OF LAW
ATTY. LVILLANUEVA
1970
RG 18917
0 - 1
LGBA 856473
ILOCANOS 1
RENE SANTOS AND RENZ CASTRO
1970
46
BUENAS SWERTE
OBETSON / JUN PALER
1960
BGBA 0021
0 - 1
UC 05863
BE A KAI
EDWIN PEREY
1960
47
OKI DOC
PETER SALES
1945
BAK 2742
0.5 - 0.5
BAK 8468
SUPER PIONEER
JOJO KALONCE
1945
48
DARPY 1
DARRYL ANDREW LIM
1785
NGBA 631398
1 - 0
LGBA 972577
PURPLE HAZE / JRS
ASB GF
1780
49
PARAWAKAN
MASTER J / LOUS ARCENAL / CRIS JALANDI / RJE
1950
LGBA 950663
0 - 1
LGBA 940211
BOSS ROJAM
SWEATER HATCH
ROGER JAMISOLA / C.P.
1955
50
ILOCANOS
RENE SANTOS AND RENZ CASTRO
1990
LGBA 856444
0 - 1
LGBA 972843
JM TIGER BLADE
JOHAN ILAO / MARK GONZALES / RJH
1995
51
GEMINI DENHA 1
JANSOY LEE
1950
BAK 5538
1 - 0
BAK 6217
ROYAL FLUSH BATANGAS
DINO MARIVIC
1955
52
HHP PIT SENIOR
HOWELL PENALES
1950
LAGBA 01796
0 - 1
BGBA 02566
SPARTANS UNO
BLACK SPARTANS
REY BRIONES
1950
53
4 HORSEMEN DG
BD / PG
1835
BAK 6325
0 - 1
BAK 6705
TRB 2 / JAILBIRD
JUN BENEDICTO
1865
54
NF GF
NIKKI FLORES / BERNARD CRUZ
2140
NGBA 630515
0 - 1
RG 03398
RGB JOSEF
ROBERT BANDARLIPE
2155
55
VM VIMINOLAK 1418
RENATO VILAR / GAD JAVEN MABINI
1895
UC 04069
0 - 1
LGBA 939495
JC SAN JULIAN
JUDD CAUNTAY
1895
56
KAI NINONG
JUN SOSA / ROLLY MANARANG
1930
UC 05871
0 - 1
NGBA 631281
RISING SON
DARRYL ANDREW LIM
1935
57
LUCKY 4C FARM
ENGR. RUBEN E. RABUTIN
1865
BB 24152
0 - 1
PGBBA 02761
EFBEES EMC SUPERGOLD 888
FERDIE BANAAG / ELISER CASABAL
1860
58
SIR ROJAM
SWEATER HATCH
ROGER JAMISOLA / C.P.
2015
LGBA 951836
1 - 0
MM 05435
SUNFLOWER OF QUEEN YNEL GF
ZALDY BERROYA PADILLA
2005
59
KABADO SA SUGAL 1
JG LAPEZ
1935
UCBA 01548
0.5 - 0.5
BGBA 02223
GREENGOLD DOS
GG 3 COLOR
ROD ADVINCULA JR.
1940
60
JAILBIRD
JEBE GAYANELO
1855
GFBAN 10258
0 - 1
LGBA 955563
TOP OF THE LINE
BORGY ZOLETA
1860
61
KAI SARAP BUHAY
JUN SOSA / ROLLY MANARANG
1810
UC 05841
1 - 0
QC 03898
SCARLET
JHUNE DE CASTRO / IAN DE GUZMAN
1815