SCORE SHEET

ENTRY NAME BREEDER NAME
POINTS
TOTAL
ATOMIC ELLA VON ARTHUR CAPADA / VON NAVARRA 1 - 1 - 1 3
CSS GF 1 ATTY. CHRISTOPHER S SOGUILON / ALLAN MOJAR 1 - 1 - 1 3
DARPY DARRYL ANDREW LIM 1 - 1 - 1 3
D` ORAGONS TENG RANOLA ANG ALLEN 1 - 1 - 1 3
GENJENNY EUGENIO PEREZ 1 - 1 - 1 3
MAVERICK DMB 1 - 1 - 1 3
PUTING BATO VIRGILIO MARTIN / BG 1 - 1 - 1 3
PWT MASTER 4 STAG NEW MANDALUYONG COL SABADO NA PO VICTOR MARIANO 1 - 1 - 1 3
BILIS AT LAKAS GF FMP (F PUNZALAN) 0.5 - 1 - 1 2.5
CREEK WARRIORS FLORENCE CAYAO 0.5 - 1 - 1 2.5
HBD NANAY BONG / RONALD 1 - 1 - 0.5 2.5
RSGF PALISADA RONALD SANTOS 1 - 1 - 0.5 2.5
SINGKO BENTE KWATRO 2 JOSELITO NUNEZ 0.5 - 1 - 1 2.5
ABB GAMEFARM ADIONG BORJA 1 - 1 - 0 2
BASANG CACTUS BALiNGAN BROS 1 - 0 - 1 2
BMW325I / BOSS DAGA JAYSON RODRIGO / KD 1 - 1 - 0 2
BUL GF / LOBP BRYAN LANDICHO / AMELITO PARRENO 1 - 1 - 0 2
CSS GF ATTY. CHRISTOPHER S SOGUILON / ALLAN MOJAR 1 - 0 - 1 2
DEEP RED MT. MANABU MELCHOR LIM JR / MARVIN BISCOCHO 1 - 1 - 0 2
JARVIS GF NRPAJARA 0 - 1 - 1 2
JCB GF BAUTISTA BROS 1 - 0 - 1 2
JUWARAK TITO REYES / ROGIE 1 - 0 - 1 2
LIPA GF ATTY. LUCIEN SAYUNO 1 - 1 - 0 2
MAY 2 & 5 SONS JONATHAN SAYSON 0 - 1 - 1 2
MING DYNASTY EFREN B. MINGUILLAN 0 - 1 - 1 2
PARAWAKAN HBD INAY MASTER J / LOIS ARCENAL / CRIS JALANDI / RJE / JJE 1 - 1 - 0 2
RB SAKURA / BNTV CUP EDDIE BOY OCHUA / RONNIE BELGA 1 - 0 - 1 2
REDBULL ATTY. CARLOS TUMPALAN 0 - 1 - 1 2
SHIER GF 1 REMAR DE LEON / REMCAR 1 - 1 - 0 2
SINGLE STROKE BOBIE 0 - 1 - 1 2
WHITEROCK VIRGILIO MARTIN / BG 0 - 1 - 1 2
AKA POPEYE ARNOULD MARINA 1 - 0.5 1.5
ETERNAL FLAME RICHARD TORRES 1 - 0.5 1.5
GARDE N GARDE RAF GARDE 0 - 0.5 - 1 - 0 1.5
POBLACION SAN JUAN CHRIS ALONZO 1 - 0.5 1.5
WHITE FIELD STRIKE TAYMOND VERSOZA 0.5 - 1 1.5
ANGAS NG BATANGAS DINO MARIVIC 0 - 1 - 1
ANGAS NG BATANGAS GF DINO MARIVIC 0 - 0 - 1 1
ANITO RM 1 DON MAURO PRIETO 0 - 0 - 1 1
ANITO RM 2 DON MAURO PRIETO 1 - 0 - 0 1
BIG R FARM BUDDY ROBRIGADO 0 - 0 - 1 1
BIGO SA PAGIBIG JAYJAY CHUA AND FRIENDS 1 - 0 - 0 1
BULAKAN BOULDER PAUL GARCIA 1 - 0 - 0 1
CITY OF ANGLES PABLO ANGELES 0 - 1 1
D & G ULTIMATE GF BD / PG 1 - 0 - 0 1
EXOTIC NOEL ALDEA 0 - 1 - 0 1
GREENHILL GF BAUTISTA BROS 0 - 0 - 1 1
JAILBIRD JEBE GAYANELO 0 - 1 - 0 1
JF SABATAN KIKO FRANCO / MARK FRANCO 1 - 0 - 0 1
LIPA FARMS ATTY. LUCIEN SAYUNO 0 - 0 - 1 1
MAROON - MEDELLIN JOSE JIMENEZ 0 - 1 1
MONCADA OTB / ALVINDIA FARM BENITO E. AQUINO / FLOR MALLARI 0 - 1 - 0 1
OCBS TAGKAWAYAN / VM RAPIDO REMCAR / JUN MACALINTAL 0 - 0 - 1 1
PARAGIS BOBIE AND ERNING 0 - 1 - 0 1
R2J JRAB / ACM STRIKEWING J & R RABARA / A. MERCADO 1 - 0 - 0 1
RIZAL POBLADOR GF R. POBLADOR 0 - 1 1
RSGF RONALD SANTOS 0 - 0 - 1 1
SGN ALEX CALDERON 0 - 0 - 1 1
SHIER GF 2 REMAR DE LEON / REMCAR 0 - 0 - 1 1
SINGKO BENTE KWATRO JOSELITO NUNEZ 1 - 0 - 0 1
STRIKE GUMACA ROSS MARTINEZ 1 - 0 1
THE RED SAINT J SANTA CRUZ 0 - 0 - 1 1
TRB 3 / JAILBIRD JUN BENEDICTO 0 - 1 - 1
VRL GAMEFARM VER LONTOC 1 - 0 - 0 1
GREENGOLD UNO ROD ADVINCULA 0.5 - 0 - 0 0.5
INFAMOUS AKO CHRISTIAN MEDEL 0 - 0.5 0.5
DEEP RED MELCHOR LIM JR / MARVIN BISCOCHO 0 - 0 - 0 0
JRA JHUN REYES 0 - 0 - 0 0
LE FREAK MARIO RIVERO 0 - 0 0
MAVERICK 2 DMB 0 - 0 - 0 0
NAGALIT ANG PILAY SA HABA NG TULAY JAYSON RODRIGO / KD 0 - 0 - 0 0
R & G FLY HIGH BOBIE AND PAOLO 0 - 0 - 0 0
SAN JUAN NEPOMUCENO VIC SUMAYO 0 - 0 - 0 0
SUPERKYLE JOHN MILLER / RUEL CANTINA 0 - 0 - 0 0
THE GLADIATORS DADDY "A" 0 - 0 - 0 0
THRIDY BUNSO IGNACIO SANTOS JR 0 - 0 - 0 0

UNDER CONSTRUCTION

Match Sheet is Not Available this time

  • Days

  • Hours

  • Minutes

  • Seconds

MATCH SHEET

NO
RED
VS
WHITE
RESULT
ENTRY NAME
WT
WB
WB
ENTRY NAME
WT
1
GARDE N GARDE
RAF GARDE
1910
DIG 670136
1 - 0
STCOBRA 1160
INFAMOUS AKO
CHRISTIAN MEDEL
1930
2
STRIKE GUMACA
ROSS MARTINEZ
2030
LGBA 747094
1 - 0
BBC 21260
RIZAL POBLADOR GF
R. POBLADOR
2000
3
AKA POPEYE
ARNOULD MARINA
1830
WB
1 - 0
BAK 1637
MAROON - MEDELLIN
JOSE JIMENEZ
1830
4
RIZAL POBLADOR GF
R. POBLADOR
1970
STCOBRA 1144
1 - 0
BAK 1659
CITY OF ANGLES
PABLO ANGELES
1990
5
INFAMOUS AKO
CHRISTIAN MEDEL
1700
BBC 08903
0.5 - 0.5
STCOBRA 1114
AKA POPEYE
ARNOULD MARINA
1700
6
CITY OF ANGLES
PABLO ANGELES
1950
BAK 8533
1 - 0
LGBA 951934
GARDE N GARDE
RAF GARDE
1930
7
MAROON - MEDELLIN
JOSE JIMENEZ
2100
WB
1 - 0
GBLAG 35736
STRIKE GUMACA
ROSS MARTINEZ
2100
8
PUTING BATO
VIRGILIO MARTIN / BG
1970
RGBA 11438
1 - 0
BAK 7387
ANGAS NG BATANGAS GF
DINO MARIVIC
1985
9
PARAWAKAN HBD INAY
MASTER J / LOIS ARCENAL / CRIS JALANDI / RJE / JJE
1760
STCOBRA 6084
1 - 0
LGBA 953369
BIG R FARM
BUDDY ROBRIGADO
1775
10
RSGF PALISADA
RONALD SANTOS
1885
DIG 663078
1 - 0
BGBA 17716
R & G FLY HIGH
BOBIE AND PAOLO
1890
11
MAVERICK 2
DMB
2040
DIG 662458
0 - 1
BAK 9443
SHIER GF 1
BATES BLACK
REMAR DE LEON / REMCAR
2010
12
DEEP RED MT. MANABU
MELCHOR LIM JR / MARVIN BISCOCHO
2120
RGBA 03756
1 - 0
LGBA 965455
EXOTIC
NOEL ALDEA
2130
13
THE RED SAINT
J SANTA CRUZ
1805
RG 2890
0 - 1
KGBA 16467
R2J JRAB / ACM STRIKEWING
SWEATER ROUNDHEAD
J & R RABARA / A. MERCADO
1810
14
SINGKO BENTE KWATRO 2
JOSELITO NUNEZ
1900
DIG 384528
0.5 - 0.5
CLPGBA 190908
CREEK WARRIORS
FLORENCE CAYAO
1900
15
ANITO RM 2
DON MAURO PRIETO
2130
LGBA 936413
1 - 0
LGBA 953349
SAN JUAN NEPOMUCENO
VIC SUMAYO
2140
16
WHITEROCK
VIRGILIO MARTIN / BG
2010
LGBA 923802
0 - 1
BGBA 28418
BULAKAN BOULDER
BOSTON
PAUL GARCIA
2015
17
JOKER
JOKER
2145
1 - 0
BBBA 2592
PARAGIS
BOBIE AND ERNING
2145
18
SHIER GF 2
DOM / HATCH
REMAR DE LEON / REMCAR
1930
BAK 0466
0 - 1
DIG 662867
BASANG CACTUS
BALiNGAN BROS
1945
19
HBD NANAY
BONG / RONALD
1940
MM 06174
1 - 0
UCBA 00453
REDBULL
ATTY. CARLOS TUMPALAN
1945
20
PWT MASTER 4 STAG NEW MANDALUYONG COL SABADO NA PO
VICTOR MARIANO
2075
BBC 08401
1 - 0
RGBA 03662
DEEP RED
MELCHOR LIM JR / MARVIN BISCOCHO
2075
21
SUPERKYLE
JOHN MILLER / RUEL CANTINA
1700
BAK 3441
0 - 1
BAK 8675
JF SABATAN
KIKO FRANCO / MARK FRANCO
1725
22
MAY 2 & 5 SONS
JONATHAN SAYSON
1825
BGBA 28399
0 - 1
PA 05374
ATOMIC ELLA VON
ARTHUR CAPADA / VON NAVARRA
1825
23
ANITO RM 1
DON MAURO PRIETO
2170
LGBA 935986
0 - 1
BBC 21263
LIPA GF
ATTY. LUCIEN SAYUNO
2200
24
R & G FLY HIGH
BOBIE AND PAOLO
1825
BGBA 17708
0 - 1
RGBA 11433
PUTING BATO
VIRGILIO MARTIN / BG
1845
25
ANGAS NG BATANGAS GF
DINO MARIVIC
2080
SALPUKAN 55402
0 - 1
LGBA 950567
HBD NANAY
BONG / RONALD
2095
26
THE RED SAINT
J SANTA CRUZ
1895
RG 2941
0 - 1
RGBA 03674
DEEP RED MT. MANABU
MELCHOR LIM JR / MARVIN BISCOCHO
1900
27
BIG R FARM
BUDDY ROBRIGADO
1985
LGBA 953432
0 - 1
DIF 662874
RSGF PALISADA
RONALD SANTOS
2000
28
PWT MASTER 4 STAG NEW MANDALUYONG COL SABADO NA PO
VICTOR MARIANO
2045
UMCGBA 183794
1 - 0
DIG 662186
MAVERICK 2
DMB
2045
29
ANITO RM 1
DON MAURO PRIETO
1850
LGBA 936143
0 - 1
BGBA 06029
SHIER GF 1
SWEATER KELSO
REMAR DE LEON / REMCAR
1855
30
LIPA GF
ATTY. LUCIEN SAYUNO
1875
BAK 7414
1 - 0
KGBA 16487
R2J JRAB / ACM STRIKEWING
THOMPSON WHITE
J & R RABARA / A. MERCADO
1880
31
PARAWAKAN HBD INAY
MASTER J / LOIS ARCENAL / CRIS JALANDI / RJE / JJE
1940
BGBA 21499
1 - 0
RGBA 03673
DEEP RED
MELCHOR LIM JR / MARVIN BISCOCHO
1945
32
CREEK WARRIORS
FLORENCE CAYAO
1750
CLPGBA 190919
1 - 0
BZBA 00083
JF SABATAN
KIKO FRANCO / MARK FRANCO
1755
33
EXOTIC
NOEL ALDEA
2180
LGBA 965363
1 - 0
DIG 662851
BASANG CACTUS
BALINGAN BROS
2200
34
PARAGIS
BOBIE AND ERNING
1940
BBBA 2577
1 - 0
BGBA 28434
BULAKAN BOULDER
BOSTON
PAUL GARCIA
1940
35
SHIER GF 2
OREGON / MELSIMS BLACK
REMAR DE LEON / REMCAR
1800
BAK 0471
0 - 1
DIG 662206
SINGKO BENTE KWATRO 2
JOSELITO NUNEZ
1810
36
WHITEROCK
VIRGILIO MARTIN / BG
1790
LGBA 923768
1 - 0
LGBA 935902
ANITO RM 2
DON MAURO PRIETO
1800
37
SAN JUAN NEPOMUCENO
VIC SUMAYO
1985
LGBA 953416
0 - 1
DIG 663027
ANGAS NG BATANGAS GF
DINO MARIVIC
2000
38
REDBULL
ATTY. CARLOS TUMPALAN
1875
UCBA 00429
1 - 0
RGBA 03675
DEEP RED
MELCHOR LIM JR / MARVIN BISCOCHO
1875
39
MAY 2 & 5 SONS
JONATHAN SAYSON
1810
BGBA 28396
1 - 0
CLP 2286
SUPERKYLE
JOHN MILLER / RUEL CANTINA
1815
40
R & G FLY HIGH
BOBIE AND PAOLO
1925
BGBA 17706
0 - 1
PA 05429
ATOMIC ELLA VON
ARTHUR CAPADA / VON NAVARRA
1925
41
R2J JRAB / ACM STRIKEWING
KELSO SWEATER
J & R RABARA / A. MERCADO
1800
KGBA 16458
0 - 1
RGBA 11440
PUTING BATO
VIRGILIO MARTIN / BG
1805
42
SINGKO BENTE KWATRO 2
JOSELITO NUNEZ
1900
DIG 662253
1 - 0
STCOBRA 6079
PARAWAKAN HBD INAY
MASTER J / LOIS ARCENAL / CRIS JALANDI / RJE / JJE
1915
43
BIG R FARM
BUDDY ROBRIGADO
2050
LGBA 953377
1 - 0
LGBA 936132
ANITO RM 2
DON MAURO PRIETO
2065
44
REDBULL
ATTY. CARLOS TUMPALAN
2015
UCBA 00431
1 - 0
LGBA 965405
EXOTIC
NOEL ALDEA
2030
45
DEEP RED MT. MANABU
MELCHOR LIM JR / MARVIN BISCOCHO
1820
RGBA 03749
0 - 1
BGBA 28375
MAY 2 & 5 SONS
JONATHAN SAYSON
1820
46
MAVERICK 2
DMB
2065
DIG 384559
0 - 1
LGBA 923762
WHITEROCK
VIRGILIO MARTIN / BG
2070
47
ATOMIC ELLA VON
ARTHUR CAPADA / VON NAVARRA
1950
PA 05360
1 - 0
BGBA 06075
SHIER GF 1
HATCH
REMAR DE LEON / REMCAR
1960
48
RSGF PALISADA
RONALD SANTOS
1970
DIG 662853
0.5 - 0.5
MM 06193
HBD NANAY
BONG / RONALD
1965
49
BULAKAN BOULDER
BOSTON
PAUL GARCIA
1885
BGBA 28420
0 - 1
RG 2953
THE RED SAINT
J SANTA CRUZ
1885
50
SUPERKYLE
JOHN MILLER / RUEL CANTINA
1715
CLP 2275
0 - 1
LGBA 936565
ANITO RM 1
DON MAURO PRIETO
1715
51
CREEK WARRIORS
FLORENCE CAYAO
1930
CLPGBA 190912
1 - 0
BBBA 2576
PARAGIS
BOBIE AND ERNING
1930
52
LIPA GF
ATTY. LUCIEN SAYUNO
1910
BBC 21273
0 - 1
UMCGBA 183820
PWT MASTER 4 STAG NEW MANDALUYONG COL SABADO NA PO
VICTOR MARIANO
1915
53
BASANG CACTUS
BALINGAN BROS
2075
DIG 663616
1 - 0
LGBA 953391
SAN JUAN NEPOMUCENO
VIC SUMAYO
2075
54
JF SABATAN
KIKO FRANCO / MARK FRANCO
1840
BAK 8667
0 - 1
BAK 0475
SHIER GF 2
MELSIMS BLACK
REMAR DE LEON / REMCAR
1815