SCORE SHEET

ENTRY NAME BREEDER NAME
POINTS
TOTAL
ATOMIC ELLA VON ARTHUR CAPADA / VON NAVARRA 1 - 1 - 1 3
BLU AQUARIUS FRANCIS GABUDAO 1 - 1 - 1 3
CSS GF 1 ATTY. CHRISTOPHER S SOGUILON / ALLAN MOJAR 1 - 1 - 1 3
DARPY DARRYL ANDREW LIM 1 - 1 - 1 3
D` ORAGONS TENG RANOLA ANG ALLEN 1 - 1 - 1 3
GENJENNY EUGENIO PEREZ 1 - 1 - 1 3
MAVERICK DMB 1 - 1 - 1 3
MEESJ 105 JANSEN LEE 1 - 1 - 0 - 1 3
PUTING BATO VIRGILIO MARTIN / BG 1 - 1 - 1 3
PWT MASTER 4 STAG NEW MANDALUYONG COL SABADO NA PO VICTOR MARIANO 1 - 1 - 1 3
THUNDER BEE ONE ATTY. DE CASTRO 1 - 1 - 1 3
TR RINDIDO TENG RANOLA AND PJ JALANDONI 1 - 1 - 1 3
BILIS AT LAKAS GF FMP (F PUNZALAN) 0.5 - 1 - 1 2.5
BOSS ROJAM ROGER JAMISOLA / C.P. 1 - 0.5 - 1 2.5
CREEK WARRIORS FLORENCE CAYAO 0.5 - 1 - 1 2.5
HBD NANAY BONG / RONALD 1 - 1 - 0.5 2.5
RED WARRIORZ JAYJAY CHUA AND FRIENDS 0.5 - 0 - 1 - 1 2.5
RSGF PALISADA RONALD SANTOS 1 - 1 - 0.5 2.5
SINGKO BENTE KWATRO 2 JOSELITO NUNEZ 0.5 - 1 - 1 2.5
ABB GAMEFARM ADIONG BORJA 1 - 1 - 0 2
AVENGERS 168 ZALDY BERROYA PADILLA 1 - 0 - 1 2
BASANG CACTUS BALINGAN BROS 1 - 0 - 1 2
BMW325I / BOSS DAGA JAYSON RODRIGO / KD 1 - 1 - 0 2
BPLO AMELITO PARRENO 1 - 0 - 1 2
BUDONG 888 WENE ROMANO JR 1 - 1 - 0 2
BUL GF / LOBP BRYAN LANDICHO / AMELITO PARRENO 1 - 1 - 0 2
CSS GF ATTY. CHRISTOPHER S SOGUILON / ALLAN MOJAR 1 - 0 - 1 2
DEEP RED MT. MANABU MELCHOR LIM JR / MARVIN BISCOCHO 1 - 1 - 0 2
DJ SAN ROQUE DANNY ESPINOSA 1 - 1 - 0 2
FLYING DUTCHMAN JOSELITO BAÑEZ 1 - 0 - 1 - 0 2
JARVIS GF NRPAJARA 0 - 1 - 1 2
JCB GF BAUTISTA BROS 1 - 0 - 1 2
JUWARAK TITO REYES / ROGIE 1 - 0 - 1 2
LIPA GF ATTY. LUCIEN SAYUNO 1 - 1 - 0 2
MAIBA NGA COL. KATIGBAK 1 - 1 - 0 2
MAVERICK 3 DMB 0 - 1 - 1 2
MAY 2 & 5 SONS JONATHAN SAYSON 0 - 1 - 1 2
MING DYNASTY EFREN B. MINGUILLAN 0 - 1 - 1 2
PARAWAKAN HBD INAY MASTER J / LOIS ARCENAL / CRIS JALANDI / RJE / JJE 1 - 1 - 0 2
PITHOPPER RAMON ESTEBAN 0 - 1 - 1 - 0 2
RAWLANDZ STOCK FARM MONCHING MEDALLA + RB 1 - 1 - 0 2
RB SAKURA / BNTV CUP EDDIE BOY OCHUA / RONNIE BELGA 1 - 0 - 1 2
REDBULL ATTY. CARLOS TUMPALAN 0 - 1 - 1 2
SHIER GF 1 REMAR DE LEON / REMCAR 1 - 1 - 0 2
SINGLE STROKE BOBIE 0 - 1 - 1 2
TANZA RUEL MARTIN 0 - 1 - 1 2
TATA REY 1 REY BRIONES 1 - 0 - 1 2
THUNDER BEE TWO ATTY. DE CASTRO 1 - 1 - 0 2
WHITEROCK VIRGILIO MARTIN / BG 0 - 1 - 1 2
AKA POPEYE ARNOULD MARINA 1 - 0.5 1.5
ARIES HENRY CU UNJIENG 0.5 - 1 - 0 1.5
BASANG CACTUS 2 BALINGAN BROS 0 - 1 - 0.5 1.5
CUELAZ GF DL / JC 1 - 0 - 0.5 1.5
ETERNAL FLAME RICHARD TORRES 1 - 0.5 1.5
GARDE N GARDE RAF GARDE 0 - 0.5 - 1 - 0 1.5
POBLACION SAN JUAN CHRIS ALONZO 1 - 0.5 1.5
WHITE FIELD STRIKE TAYMOND VERSOZA 0.5 - 1 1.5
ANGAS NG BATANGAS DINO MARIVIC 0 - 1 - 1
ANGAS NG BATANGAS GF DINO MARIVIC 0 - 0 - 1 1
ANITO RM 1 DON MAURO PRIETO 0 - 0 - 1 1
ANITO RM 2 DON MAURO PRIETO 1 - 0 - 0 1
BIG R FARM BUDDY ROBRIGADO 0 - 0 - 1 1
BIGO SA PAGIBIG JAYJAY CHUA AND FRIENDS 1 - 0 - 0 1
BULAKAN BOULDER PAUL GARCIA 1 - 0 - 0 1
CELZO BROTHERS NODEUZ ENGR DIOSDADO CELZO / MANG NICK 1 - 0 - 0 1
CITY OF ANGLES PABLO ANGELES 0 - 1 1
D & G ULTIMATE GF BD / PG 1 - 0 - 0 1
D` CAPTAIN 1 CAPT. R. PANIZAL 0 - 0 - 1 1
D` CAPTAIN 2 CAPT. R. PANIZAL 0 - 1 - 0 1
EXOTIC NOEL ALDEA 0 - 1 - 0 1
GREENHILL GF BAUTISTA BROS 0 - 0 - 1 1
JADEN BENEDICT JC 0.5 - 0.5 - 0 1
JAILBIRD JEBE GAYANELO 0 - 1 - 0 1
JF SABATAN KIKO FRANCO / MARK FRANCO 1 - 0 - 0 1
JULLIAN RAE JC 0 - 0 - 1 1
LIPA FARMS ATTY. LUCIEN SAYUNO 0 - 0 - 1 1
MAROON - MEDELLIN JOSE JIMENEZ 0 - 1 1
MONCADA OTB / ALVINDIA FARM BENITO E. AQUINO / FLOR MALLARI 0 - 1 - 0 1
MP21ST UNICO HIJO ARJAE ROYCE ARJAE MANEZ 1 - 0 - 0 1
OCBS TAGKAWAYAN / VM RAPIDO REMCAR / JUN MACALINTAL 0 - 0 - 1 1
PARAGIS BOBIE AND ERNING 0 - 1 - 0 1
R2J JRAB / ACM STRIKEWING J & R RABARA / A. MERCADO 1 - 0 - 0 1
RIZAL POBLADOR GF R. POBLADOR 0 - 1 1
RSGF RONALD SANTOS 0 - 0 - 1 1
RSM FLASH BOMBA ANTIPOLO REY MORLA 0 - 0 - 1 1
RSM FLASH BOMBA CAVITE REY MORLA 0 - 0.5 - 0.5 1
SAP GOLD GIE BORABIEN 0 - 1 - 0 1
SGN ALEX CALDERON 0 - 0 - 1 1
SHIER GF 2 REMAR DE LEON / REMCAR 0 - 0 - 1 1
SINGKO BENTE KWATRO JOSELITO NUNEZ 1 - 0 - 0 1
SIR ROJAM ROGER JAMISOLA / C.P. 0 - 0 - 1 1
STRIKE GUMACA ROSS MARTINEZ 1 - 0 1
TATA REY 2 REY BRIONES 0 - 1 - 0 1
THE RED SAINT J SANTA CRUZ 0 - 0 - 1 1
TRB 3 / JAILBIRD JUN BENEDICTO 0 - 1 - 1
VRL GAMEFARM VER LONTOC 1 - 0 - 0 1
BLUE CENTURION JESSY MERCADO 0 - 0.5 - 0 - 0 0.5
GREENGOLD UNO ROD ADVINCULA 0.5 - 0 - 0 0.5
INFAMOUS AKO CHRISTIAN MEDEL 0 - 0.5 0.5
ANG BATANGUENO DINO MARIVIC 0 - 0 - 0 0
DEEP RED MELCHOR LIM JR / MARVIN BISCOCHO 0 - 0 - 0 0
JRA JHUN REYES 0 - 0 - 0 0
LE FREAK MARIO RIVERO 0 - 0 0
MAVERICK 2 DMB 0 - 0 - 0 0
NAGALIT ANG PILAY SA HABA NG TULAY JAYSON RODRIGO / KD 0 - 0 - 0 0
R & G FLY HIGH BOBIE AND PAOLO 0 - 0 - 0 0
RANGER ALVIN A & NIÑO T 0 - 0 - 0 0
SAN JUAN NEPOMUCENO VIC SUMAYO 0 - 0 - 0 0
SUPERKYLE JOHN MILLER / RUEL CANTINA 0 - 0 - 0 0
THE GLADIATORS DADDY "A" 0 - 0 - 0 0
THRIDY BUNSO IGNACIO SANTOS JR 0 - 0 - 0 0
TR ORAGONS TENG RANOLA AND ALLEN 0 - 0 - 0 0

UNDER CONSTRUCTION

Match Sheet is Not Available this time

  • Days

  • Hours

  • Minutes

  • Seconds

MATCH SHEET

NO
RED
VS
WHITE
RESULT
ENTRY NAME
WT
WB
WB
ENTRY NAME
WT
1
BLUE CENTURION
JESSY MERCADO
1720
DIG 384529
0 - 1
WB
FLYING DUTCHMAN
JOSELITO BAÑEZ
1750
2
PITHOPPER
RAMON ESTEBAN
1870
DIG 662236
0 - 1
WB
MEESJ 105
JANSEN LEE
1840
3
BLUE CENTURION
JESSY MERCADO
1770
DIG 662164
0.5 - 0.5
LGBA 9447082
RED WARRIORZ
JAYJAY CHUA AND FRIENDS
1780
4
PITHOPPER
RAMON ESTEBAN
1900
BAK 7380
1 - 0
BAK 7399
FLYING DUTCHMAN
JOSELITO BAÑEZ
1900
5
MEESJ 105
JANSEN LEE
1825
DIG 662425
1 - 0
BAK 1599
RED WARRIORZ
JAYJAY CHUA AND FRIENDS
1825
6
PITHOPPER
RAMON ESTEBAN
1800
BAK 1586
1 - 0
BAK 7417
BLUE CENTURION
JESSY MERCADO
1800
7
FLYING DUTCHMAN
JOSELITO BAÑEZ
1810
WB
1 - 0
BAK 1685
MEESJ 105
JANSEN LEE
1800
8
RED WARRIORZ
JAYJAY CHUA AND FRIENDS
1980
BBC 0313
1 - 0
BAK 6537
PITHOPPER
RAMON ESTEBAN
2000
9
MEESJ 105
JANSEN LEE
1700
DIG 663604
1 - 0
WB
BLUE CENTURION
JESSY MERCADO
1700
10
FLYING DUTCHMAN
JOSELITO BAÑEZ
1900
DIG 662287
0 - 1
WB
RED WARRIORZ
JAYJAY CHUA AND FRIENDS
1900
11
TANZA
RUEL MARTIN
1860
LGBA 923818
0 - 1
STC 4697
MAIBA NGA
COL. KATIGBAK
1860
12
D` CAPTAIN 1
BOSTON YLH
CAPT. R. PANIZAL
2175
BGBA 22368
0 - 1
BGBA 02207
TATA REY 1
RED SPARTAN
REY BRIONES
2170
13
RSM FLASH BOMBA ANTIPOLO
REY MORLA
1980
LGBA 955259
0 - 1
MM 05343
AVENGERS 168
ZALDY BERROYA PADILLA
1990
14
BASANG CACTUS 2
BALINGAN BROS
1870
0 - 1
MCGBA 43106
THUNDER BEE ONE
ATTY. DE CASTRO
1870
15
DJ SAN ROQUE
DANNY ESPINOSA
1725
LR 0245
1 - 0
BAK 5469
SAP GOLD
GIE BORABIEN
1750
16
BUDONG 888
WENE ROMANO JR
1845
DIG 498631
1 - 0
DIG 743830
JULLIAN RAE
JC
1845
17
CUELAZ GF
DL / JC
2140
DIG 384532
1 - 0
BAK 9449
TR ORAGONS
TENG RANOLA AND ALLEN
2170
18
ANG BATANGUENO
DINO MARIVIC
1855
DIG 663606
0 - 1
GF 46576
MP21ST UNICO HIJO ARJAE
ROUNDHEAD
ROYCE ARJAE MANEZ
1855
19
BOSS ROJAM
SWEATER HATCH
ROGER JAMISOLA / C.P.
1990
LGBA 940117
1 - 0
GBLAG 31817
D` CAPTAIN 2
BOSTON YLH
CAPT. R. PANIZAL
1995
20
TATA REY 2
RED SPARTAN
REY BRIONES
1965
BGBA 02268
0 - 1
MM 07285
CELZO BROTHERS NODEUZ
ENGR DIOSDADO CELZO / MANG NICK
1960
21
RANGER
ALVIN A & NIÑO T
1780
BG 08748
0 - 1
GF 54237
RAWLANDZ STOCK FARM
MONCHING MEDALLA + RB
1780
22
THUNDER BEE TWO
ATTY. DE CASTRO
1865
GFBAN 08458
1 - 0
LGBA 955068
RSM FLASH BOMBA CAVITE
REY MORLA
1880
23
ARIES
HENRY CU UNJIENG
1900
SALPUKAN 20711
0.5 - 0.5
BAK 0177
JADEN BENEDICT
JC
1920
24
BPLO
AMELITO PARRENO
1870
BAK 3491
1 - 0
EARLY
JOKER
JOKER
1870
25
MAVERICK 3
DMB
1940
DIG 663025
0 - 1
BAK 9556
TR RINDIDO
TENG RANOLA AND PJ JALANDONI
1975
26
SIR ROJAM
SWEATER HATCH
ROGER JAMISOLA / C.P.
1940
LGBA 951968
0 - 1
GFBAN 35816
BLU AQUARIUS
FRANCIS GABUDAO
1940
27
MAIBA NGA
COL. KATIGBAK
2100
STC 4664
1 - 0
BGBA 02316
TATA REY 1
RED SPARTAN
REY BRIONES
2115
28
RSM FLASH BOMBA ANTIPOLO
REY MORLA
2015
LGBA 955212
0 - 1
LGBA 923862
TANZA
RUEL MARTIN
2020
29
D` CAPTAIN 1
BOSTON YLH
CAPT. R. PANIZAL
2185
BGBA 22471
0 - 1
BASANG CACTUS 2
BALINGAN BROS
2185
30
AVENGERS 168
ZALDY BERROYA PADILLA
1800
MM 05388
0 - 1
UC 03914
DJ SAN ROQUE
DANNY ESPINOSA
1810
31
JULLIAN RAE
JC
1830
BAK 0220
0 - 1
DIG 651080
THUNDER BEE ONE
ATTY. DE CASTRO
1835
32
ANG BATANGUENO
DINO MARIVIC
1700
DIG 663072
0 - 1
BAK 5475
SAP GOLD
GIE BORABIEN
1700
33
BUDONG 888
WENE ROMANO JR
1950
UMCGBA 196590
1 - 0
SF 08772
MP21ST UNICO HIJO ARJAE
DOM
ROYCE ARJAE MANEZ
1950
34
TR ORAGONS
TENG RANOLA AND ALLEN
1985
BAK 9494
0 - 1
SALPUKAN 20723
ARIES
HENRY CU UNJIENG
2015
35
TATA REY 2
RED SPARTAN
REY BRIONES
1920
BAK 4046
1 - 0
DIG 384565
CUELAZ GF
DL / JC
1930
36
BOSS ROJAM
SWEATER HATCH
ROGER JAMISOLA / C.P.
1965
LGBA 939980
0.5 - 0.5
LGBA 955161
RSM FLASH BOMBA CAVITE
REY MORLA
1965
37
RANGER
ALVIN A & NIÑO T
1850
RG 22751
0 - 1
GBLAG 31775
D` CAPTAIN 2
BOSTON YLH
CAPT. R. PANIZAL
1855
38
CELZO BROTHERS NODEUZ
ENGR DIOSDADO CELZO / MANG NICK
2085
BAK 4119
0 - 1
DIG 663616
MAVERICK 3
DMB
2070
39
RAWLANDZ STOCK FARM
MONCHING MEDALLA + RB
1825
GF 45994
1 - 0
STC 4600
MAIBA NGA
COL. KATIGBAK
1840
40
SAP GOLD
GIE BORABIEN
1700
MMGBA 02006
0 - 1
MCGBA 42797
THUNDER BEE TWO
ATTY. DE CASTRO
1715
41
CUELAZ GF
DL / JC
2100
SALPUKAN 55440
0.5 - 0.5
BBC 13066
JADEN BENEDICT
JC
2100
42
TANZA
RUEL MARTIN
1985
LGBA 923897
1 - 0
LGBA 951847
SIR ROJAM
SWEATER HATCH
ROGER JAMISOLA / C.P.
1970
43
BLU AQUARIUS
FRANCIS GABUDAO
1940
NGBA 659348
1 - 0
BBC 29628
BPLO
AMELITO PARRENO
1940
44
ARIES
HENRY CU UNJIENG
1945
SALPUKAN 20737
0 - 1
BAK 9541
TR RINDIDO
TENG RANOLA AND PJ JALANDONI
1980
45
RAWLANDZ STOCK FARM
MONCHING MEDALLA + RB
1750
GF 54254
0 - 1
BGBA 22485
D` CAPTAIN 1
BOSTON YLH
CAPT. R. PANIZAL
1770
46
TATA REY 1
RED SPARTAN
REY BRIONES
1920
BGBA 02206
1 - 0
MCGBA 08379
THUNDER BEE TWO
ATTY. DE CASTRO
1920
47
MAVERICK 3
DMB
2080
DIG 663077
1 - 0
BAK 6079
BUDONG 888
WENE ROMANO JR
2100
48
AVENGERS 168
ZALDY BERROYA PADILLA
1835
MM 02072
1 - 0
RG 22756
RANGER
ALVIN A & NIÑO T
1820
49
JULLIAN RAE
JC
1920
BAK 0229
1 - 0
BAK 9534
TR ORAGONS
TENG RANOLA AND ALLEN
1905
50
RSM FLASH BOMBA ANTIPOLO
REY MORLA
2080
LGBA 955186
1 - 0
GBLAG 31800
D` CAPTAIN 2
BOSTON YLH
CAPT. R. PANIZAL
2080
51
THUNDER BEE ONE
ATTY. DE CASTRO
1770
DIG 651092
1 - 0
LR 0219
DJ SAN ROQUE
DANNY ESPINOSA
1775
52
BLU AQUARIUS
FRANCIS GABUDAO
2030
NGBA 659357
1 - 0
MM 07261
CELZO BROTHERS NODEUZ
ENGR DIOSDADO CELZO / MANG NICK
2040
53
BPLO
AMELITO PARRENO
1810
BAK 3481
1 - 0
DIG 662209
ANG BATANGUENO
DINO MARIVIC
1815
54
TR RINDIDO
TENG RANOLA AND PJ JALANDONI
2000
BAK 9577
1 - 0
BAK 4022
TATA REY 2
RED SPARTAN
REY BRIONES
2020
55
JADEN BENEDICT
JC
1945
BBC 13026
0 - 1
LGBA 951982
BOSS ROJAM
SWEATER HATCH
ROGER JAMISOLA / C.P.
1940
56
RSM FLASH BOMBA CAVITE
REY MORLA
1905
LGBA 955062
0.5 - 0.5
BASANG CACTUS 2
BALINGAN BROS
1905
57
MP21ST UNICO HIJO ARJAE
HATCH / ROUNDHEAD
ROYCE ARJAE MANEZ
2010
GF 46770
0 - 1
LGBA 952022
SIR ROJAM
SWEATER HATCH
ROGER JAMISOLA / C.P.
2015