SCORE SHEET

ENTRY NAME BREEDER NAME
POINTS
TOTAL
AC TRIPLE A - 2 JOVITO JAMELANO 1 - 1 - 1 3
ATOMIC ELLA VON ARTHUR CAPADA / VON NAVARRA 1 - 1 - 1 3
BLISSFUL CARLOS GLINOGA 1 - 1 - 1 3
BLU AQUARIUS FRANCIS GABUDAO 1 - 1 - 1 3
CSS GF 1 ATTY. CHRISTOPHER S SOGUILON / ALLAN MOJAR 1 - 1 - 1 3
DARPY DARRYL ANDREW LIM 1 - 1 - 1 3
D` ORAGONS TENG RANOLA ANG ALLEN 1 - 1 - 1 3
GENJENNY EUGENIO PEREZ 1 - 1 - 1 3
GINTONG KUTCHARA MR DARWIN ONG TORRES 1 - 1 - 1 3
JT SAN ANTONIO RAPIDO GF MR JEROME ONG TORRES 1 - 1 - 1 3
MAVERICK DMB 1 - 1 - 1 3
MEESJ 105 JANSEN LEE 1 - 1 - 0 - 1 3
PADPADASLY / BARBARENGLY STAR 2 RENZ CASTRO 1 - 1 - 1 3
PUTING BATO VIRGILIO MARTIN / BG 1 - 1 - 1 3
PWT MASTER 4 STAG NEW MANDALUYONG COL SABADO NA PO VICTOR MARIANO 1 - 1 - 1 3
THUNDER BEE ONE ATTY. DE CASTRO 1 - 1 - 1 3
TR RINDIDO TENG RANOLA AND PJ JALANDONI 1 - 1 - 1 3
BILIS AT LAKAS GF FMP (F PUNZALAN) 0.5 - 1 - 1 2.5
BOSS ROJAM ROGER JAMISOLA / C.P. 1 - 0.5 - 1 2.5
CREEK WARRIORS FLORENCE CAYAO 0.5 - 1 - 1 2.5
HBD NANAY BONG / RONALD 1 - 1 - 0.5 2.5
RED WARRIORZ JAYJAY CHUA AND FRIENDS 0.5 - 0 - 1 - 1 2.5
RSGF PALISADA RONALD SANTOS 1 - 1 - 0.5 2.5
SINGKO BENTE KWATRO 2 JOSELITO NUNEZ 0.5 - 1 - 1 2.5
24 KARAT GF / F6 ANDREW CEPILLO / MANON NAVARRO 1 - 0 - 1 2
3AS STRIKER MARLON MATIAS 0 - 1 - 1 2
AAPS JD JODI DIMAYUGA 1 - 0 - 1 2
ABB GAMEFARM ADIONG BORJA 1 - 1 - 0 2
AC NEMA BREAKER ENGR. NERRE 1 - 1 - 0 2
AC TRIPLE A - 1 JOVITO JAMELANO 0 - 1 - 1 2
AVENGERS 168 ZALDY BERROYA PADILLA 1 - 0 - 1 2
B1 B1 ENGR BOBIE & ENGR OPRING 0 - 1 - 1 2
BASANG CACTUS BALiNGAN BROS 1 - 0 - 1 2
BMW325I / BOSS DAGA JAYSON RODRIGO / KD 1 - 1 - 0 2
BPLO AMELITO PARRENO 1 - 0 - 1 2
BUDONG 888 WENE ROMANO JR 1 - 1 - 0 2
BUL GF / LOBP BRYAN LANDICHO / AMELITO PARRENO 1 - 1 - 0 2
CSS GF ATTY. CHRISTOPHER S SOGUILON / ALLAN MOJAR 1 - 0 - 1 2
DANDANDAVE DOMING UY 1 - 0 - 1 2
DC RED ALPHA DARYL CASTILLO / BC 1 - 0 - 1 2
DEEP RED MT. MANABU MELCHOR LIM JR / MARVIN BISCOCHO 1 - 1 - 0 2
DJ SAN ROQUE DANNY ESPINOSA 1 - 1 - 0 2
FLYING DUTCHMAN JOSELITO BAÑEZ 1 - 0 - 1 - 0 2
GEMINI DENHA 2 JANSOY LEE 0 - 1 - 1 2
GINTOT PILAK JOHN GUEVARRA 0 - 1 - 1 2
IBM ENGR RENE MORALITA 1 - 1 - 0 2
JAILBIRD CUTTER JEBE GAYANELO 1 - 1 - 0 2
JARVIS GF NRPAJARA 0 - 1 - 1 2
JCB GF BAUTISTA BROS 1 - 0 - 1 2
JLB / ZKT ZENER NAVE 1 - 1 - 0 2
JUWARAK TITO REYES / ROGIE 1 - 0 - 1 2
LIPA GF ATTY. LUCIEN SAYUNO 1 - 1 - 0 2
MAIBA NGA COL. KATIGBAK 1 - 1 - 0 2
MAVERICK 3 DMB 0 - 1 - 1 2
MAY 2 & 5 SONS JONATHAN SAYSON 0 - 1 - 1 2
MING DYNASTY EFREN B. MINGUILLAN 0 - 1 - 1 2
PARAWAKAN HBD INAY MASTER J / LOIS ARCENAL / CRIS JALANDI / RJE / JJE 1 - 1 - 0 2
PIKKA CHOU 888 TONY SOBERANO / CHE PENALES 1 - 1 - 0 2
PITHOPPER RAMON ESTEBAN 0 - 1 - 1 - 0 2
RAWLANDZ STOCK FARM MONCHING MEDALLA + RB 1 - 1 - 0 2
RB SAKURA / BNTV CUP EDDIE BOY OCHUA / RONNIE BELGA 1 - 0 - 1 2
REDBULL ATTY. CARLOS TUMPALAN 0 - 1 - 1 2
RGB WOODPECKER ROBERT BANDARLIPE 1 - 1 - 0 2
SCORPIO BP BOYET PLAZA / TONY ESPINOSA 1 - 0 - 1 2
SHIER GF 1 REMAR DE LEON / REMCAR 1 - 1 - 0 2
SINGLE STROKE BOBIE 0 - 1 - 1 2
TANZA RUEL MARTIN 0 - 1 - 1 2
TATA REY 1 REY BRIONES 1 - 0 - 1 2
THUNDER BEE TWO ATTY. DE CASTRO 1 - 1 - 0 2
WHITEROCK VIRGILIO MARTIN / BG 0 - 1 - 1 2
A.B.D. FARM IBETH ALLAN DELACUEVA / ALLAN VICECIO 0 - 0.5 - 1 1.5
AKA POPEYE ARNOULD MARINA 1 - 0.5 1.5
ARIES HENRY CU UNJIENG 0.5 - 1 - 0 1.5
BASANG CACTUS 2 BALINGAN BROS 0 - 1 - 0.5 1.5
CUELAZ GF DL / JC 1 - 0 - 0.5 1.5
EBOL SAKADA GF NORIEL MIRANDA 1 - 0 - 0.5 1.5
ETERNAL FLAME RICHARD TORRES 1 - 0.5 1.5
GARDE N GARDE RAF GARDE 0 - 0.5 - 1 - 0 1.5
POBLACION SAN JUAN CHRIS ALONZO 1 - 0.5 1.5
RGB CHADING ROBERT BANDARLIPE / CESAR ESCALADA 1 - 0.5 - 0 1.5
RUA LAGALAG / RCM RONNIE ANDAL 0 - 1 - 0.5 1.5
SCORPIO DUO BP BOYET PLAZA / TONY ESPINOSA 1 - 0.5 - 0 1.5
WHITE FIELD STRIKE TAYMOND VERSOZA 0.5 - 1 1.5
ALADIN STAR 1 RENE SANTOS AND RAMON DINO 1 - 0 - 0 1
ANGAS NG BATANGAS DINO MARIVIC 0 - 1 - 1
ANGAS NG BATANGAS GF DINO MARIVIC 0 - 0 - 1 1
ANGEL FACE ASSASSINS RYAN PIÑON 0 - 1 - 0 1
ANITO RM 1 DON MAURO PRIETO 0 - 0 - 1 1
ANITO RM 2 DON MAURO PRIETO 1 - 0 - 0 1
BIG R FARM BUDDY ROBRIGADO 0 - 0 - 1 1
BIGO SA PAGIBIG JAYJAY CHUA AND FRIENDS 1 - 0 - 0 1
BULAKAN BOULDER PAUL GARCIA 1 - 0 - 0 1
CELZO BROTHERS NODEUZ ENGR DIOSDADO CELZO / MANG NICK 1 - 0 - 0 1
CITY OF ANGLES PABLO ANGELES 0 - 1 1
D & G ULTIMATE GF BD / PG 1 - 0 - 0 1
D` CAPTAIN 1 CAPT. R. PANIZAL 0 - 0 - 1 1
D` CAPTAIN 2 CAPT. R. PANIZAL 0 - 1 - 0 1
ESV / KBG GF COMBINE FORCES EDGARDO S. VALMOCINA / B.Y.B. 0 - 0 - 1 1
EXOTIC NOEL ALDEA 0 - 1 - 0 1
GEMINI DENHA 1 JANSOY LEE 1 - 0 - 0 1
GREENHILL GF BAUTISTA BROS 0 - 0 - 1 1
JADEN BENEDICT JC 0.5 - 0.5 - 0 1
JAILBIRD JEBE GAYANELO 0 - 1 - 0 1
JF SABATAN KIKO FRANCO / MARK FRANCO 1 - 0 - 0 1
JLB GF ROGIE BIBOSO 0 - 1 - 0 1
JLB GF 2 ROGIE BIBOSO 0 - 1 - 0 1
JULLIAN RAE JC 0 - 0 - 1 1
LIPA FARMS ATTY. LUCIEN SAYUNO 0 - 0 - 1 1
MAROON - MEDELLIN JOSE JIMENEZ 0 - 1 1
MONCADA OTB / ALVINDIA FARM BENITO E. AQUINO / FLOR MALLARI 0 - 1 - 0 1
MP21ST UNICO HIJO ARJAE ROYCE ARJAE MANEZ 1 - 0 - 0 1
NNL BROS 2325 NOLAN LALO / NOEL LALO / HEBET 0 - 1 - 0 1
OCBS TAGKAWAYAN / VM RAPIDO REMCAR / JUN MACALINTAL 0 - 0 - 1 1
PANGIL FLAMEBIRD MARK ANTHONY DICHOSO / ASTOVEZA BROTHERS 0 - 1 - 0 1
PARAGIS BOBIE AND ERNING 0 - 1 - 0 1
PATALAN ILAYA / LA3RDY / ROMYREY LUIS YUSI 0 - 0 - 1 1
R2J JRAB / ACM STRIKEWING J & R RABARA / A. MERCADO 1 - 0 - 0 1
RBB MATOZ N LUTHER RIZALDY BALLE 0 - 0 - 1 1
RIZAL POBLADOR GF R. POBLADOR 0 - 1 1
RMMR RICHIE ROBES 1 - 0 - 0 1
RSGF RONALD SANTOS 0 - 0 - 1 1
RSM FLASH BOMBA ANTIPOLO REY MORLA 0 - 0 - 1 1
RSM FLASH BOMBA CAVITE REY MORLA 0 - 0.5 - 0.5 1
SAP GOLD GIE BORABIEN 0 - 1 - 0 1
SGN ALEX CALDERON 0 - 0 - 1 1
SHIER GF 2 REMAR DE LEON / REMCAR 0 - 0 - 1 1
SINGKO BENTE KWATRO JOSELITO NUNEZ 1 - 0 - 0 1
SIR ROJAM ROGER JAMISOLA / C.P. 0 - 0 - 1 1
STRIKE GUMACA ROSS MARTINEZ 1 - 0 1
TATA REY 2 REY BRIONES 0 - 1 - 0 1
THE RED SAINT J SANTA CRUZ 0 - 0 - 1 1
TRB 3 / JAILBIRD JUN BENEDICTO 0 - 1 - 1
VRL GAMEFARM VER LONTOC 1 - 0 - 0 1
BLUE CENTURION JESSY MERCADO 0 - 0.5 - 0 - 0 0.5
GREENGOLD UNO ROD ADVINCULA 0.5 - 0 - 0 0.5
INFAMOUS AKO CHRISTIAN MEDEL 0 - 0.5 0.5
JTP & HARGON GF JUN PILI / HARLEM GONZALES 0 - 0 - 0.5 0.5
ANG BATANGUENO DINO MARIVIC 0 - 0 - 0 0
DEEP RED MELCHOR LIM JR / MARVIN BISCOCHO 0 - 0 - 0 0
GOLDENKING DR. HENRY FAJARDO & DANTE M 0 - 0 - 0 0
JRA JHUN REYES 0 - 0 - 0 0
LE FREAK MARIO RIVERO 0 - 0 0
MAVERICK 2 DMB 0 - 0 - 0 0
MBL NOV 28 2 COCK DERBY SQA EDGAR & JOMAR 0 - 0 - 0 0
NAF NELSON ACSAY / ALEXANDER SOLIS 0 - 0 - 0 0
NAGALIT ANG PILAY SA HABA NG TULAY JAYSON RODRIGO / KD 0 - 0 - 0 0
ON THE LINE / SW ODIE GUEVARRA / TED TAN 0 - 0 - 0 0
R & G FLY HIGH BOBIE AND PAOLO 0 - 0 - 0 0
RANGER ALVIN A & NIÑO T 0 - 0 - 0 0
SAN JUAN NEPOMUCENO VIC SUMAYO 0 - 0 - 0 0
SILVER WIND 46 TED TAN / A. ABUNDO 0 - 0 - 0 0
SUGAR 75 RCM / DON PACUNDO 0 - 0 - 0 0
SUPERKYLE JOHN MILLER / RUEL CANTINA 0 - 0 - 0 0
THE GLADIATORS DADDY "A" 0 - 0 - 0 0
THRIDY BUNSO IGNACIO SANTOS JR 0 - 0 - 0 0
TR ORAGONS TENG RANOLA AND ALLEN 0 - 0 - 0 0

UNDER CONSTRUCTION

Match Sheet is Not Available this time

  • Days

  • Hours

  • Minutes

  • Seconds

MATCH SHEET

NO
RED
VS
WHITE
RESULT
ENTRY NAME
WT
WB
WB
ENTRY NAME
WT
1
PIKKA CHOU 888
TONY SOBERANO / CHE PENALES
1815
UGBL 10819
1 - 0
E 31574
JLB GF
HATCH GREY
ROGIE BIBOSO
1820
2
AC TRIPLE A - 1
JOVITO JAMELANO
1830
DG 458669
0 - 1
BAK 5750
GINTONG KUTCHARA
GILMORE
MR DARWIN ONG TORRES
1845
3
NAF
GREY
NELSON ACSAY / ALEXANDER SOLIS
1995
RGBA 37040
0 - 1
DUGBA 66416
SCORPIO BP
BOYET PLAZA / TONY ESPINOSA
2005
4
BLISSFUL
CARLOS GLINOGA
1830
RG 10250
1 - 0
UC 15460
3AS STRIKER
MARLON MATIAS
1830
5
GEMINI DENHA 1
JANSOY LEE
1920
BAK 5757
1 - 0
DIG 669869
ON THE LINE / SW
ODIE GUEVARRA / TED TAN
1930
6
DANDANDAVE
DOMING UY
1905
BB 25792
1 - 0
BGBA 14300
B1 B1
ENGR BOBIE & ENGR OPRING
1910
7
PATALAN ILAYA / LA3RDY / ROMYREY
LUIS YUSI
2095
UC 01182
0 - 1
LGBA 856462
ALADIN STAR 1
RENE SANTOS AND RAMON DINO
2090
8
JLB GF 2
SWEATER
ROGIE BIBOSO
1875
ACBA 399
0 - 1
BGBA 29560
RMMR
RICHIE ROBES
1875
9
MBL NOV 28 2 COCK DERBY SQA
EDGAR & JOMAR
1920
BZBA 05839
0 - 1
RG 16822
AC TRIPLE A - 2
JOVITO JAMELANO
1925
10
GINTOT PILAK
BLUES
JOHN GUEVARRA
2060
MIGBA 03513
0 - 1
LGBA 946997
AAPS JD
JODI DIMAYUGA
2065
11
RGB WOODPECKER
ROBERT BANDARLIPE
1975
RG 03548
1 - 0
QCBA 01146
RUA LAGALAG / RCM
RONNIE ANDAL
1990
12
ANGEL FACE ASSASSINS
RYAN PIÑON
2050
PGBBA 00590
0 - 1
MMGBA 05298
JAILBIRD CUTTER
JEBE GAYANELO
2040
13
SCORPIO DUO BP
BOYET PLAZA / TONY ESPINOSA
1965
DUGBA 66419
1 - 0
BGBA 04321
ESV / KBG GF COMBINE FORCES
EDGARDO S. VALMOCINA / B.Y.B.
1970
14
DC RED ALPHA
SWEATER / YLH
DARYL CASTILLO / BC
1785
BAK 3647
1 - 0
BAK 5703
GEMINI DENHA 2
JANSOY LEE
1820
15
PADPADASLY / BARBARENGLY STAR 2
RENZ CASTRO
2090
DIG 045515
1 - 0
BAK 1551
RBB MATOZ N LUTHER
RIZALDY BALLE
2120
16
A.B.D. FARM IBETH
ALLAN DELACUEVA / ALLAN VICECIO
1950
BGBA 21620
0 - 1
ACBA 094
JLB / ZKT
ZENER NAVE
1945
17
GOLDENKING
DR. HENRY FAJARDO & DANTE M
1835
LAGBA 3493
0 - 1
GF 21547
AC NEMA BREAKER
ENGR. NERRE
1835
18
NNL BROS 2325
NOLAN LALO / NOEL LALO / HEBET
1795
DIG 477392
0 - 1
DIG 555171
JT SAN ANTONIO RAPIDO GF
DOM
MR JEROME ONG TORRES
1825
19
RGB CHADING
ROBERT BANDARLIPE / CESAR ESCALADA
1805
RG 13262
1 - 0
RG 31060
SILVER WIND 46
TED TAN / A. ABUNDO
1810
20
JTP & HARGON GF
JUN PILI / HARLEM GONZALES
1770
LGBA 945820
0 - 1
MM 03518
24 KARAT GF / F6
ANDREW CEPILLO / MANON NAVARRO
1790
21
PANGIL FLAMEBIRD
MARK ANTHONY DICHOSO / ASTOVEZA BROTHERS
2050
DIG 678061
0 - 1
BAK 3941
EBOL SAKADA GF
NORIEL MIRANDA
2055
22
IBM
IBM BLACK
ENGR RENE MORALITA
1860
BAK 3130
1 - 0
BAK 2853
SUGAR 75
RCM / DON PACUNDO
1870
23
JLB GF
HATCH GREY
ROGIE BIBOSO
1910
E 31575
1 - 0
BB 25696
DANDANDAVE
DOMING UY
1915
24
RMMR
RICHIE ROBES
1850
BGBA 29553
0 - 1
RG 10509
BLISSFUL
CARLOS GLINOGA
1845
25
RBB MATOZ N LUTHER
RIZALDY BALLE
1910
BAK 1573
0 - 1
DG 458664
AC TRIPLE A - 1
JOVITO JAMELANO
1920
26
GINTONG KUTCHARA
MELSIMS
MR DARWIN ONG TORRES
1875
BAK 5754
1 - 0
DIG 669898
ON THE LINE / SW
ODIE GUEVARRA / TED TAN
1880
27
3AS STRIKER
MARLON MATIAS
1935
UC 15411
1 - 0
RGBA 37056
NAF
HATCH
NELSON ACSAY / ALEXANDER SOLIS
1940
28
PADPADASLY / BARBARENGLY STAR 2
RENZ CASTRO
2100
DIG 045554
1 - 0
BAK 5655
GEMINI DENHA 1
JANSOY LEE
2120
29
SCORPIO BP
BOYET PLAZA / TONY ESPINOSA
2045
DUGBA 66358
0 - 1
QCBA 01133
RUA LAGALAG / RCM
RONNIE ANDAL
2060
30
PIKKA CHOU 888
TONY SOBERANO / CHE PENALES
2030
UGBL 10810
1 - 0
BGBA 04348
ESV / KBG GF COMBINE FORCES
EDGARDO S. VALMOCINA / B.Y.B.
2030
31
B1 B1
ENGR BOBIE & ENGR OPRING
1960
BGBA 14278
1 - 0
BZBA 06083
MBL NOV 28 2 COCK DERBY SQA
EDGAR & JOMAR
1960
32
PATALAN ILAYA / LA3RDY / ROMYREY
LUIS YUSI
1995
UC 01187
0 - 1
RG 03456
RGB WOODPECKER
ROBERT BANDARLIPE
1975
33
ALADIN STAR 1
RENE SANTOS AND RAMON DINO
2190
LGBA 856446
0 - 1
WB
JOKER
JOKER
2190
34
JLB GF 2
SWEATER
ROGIE BIBOSO
1910
ACBA 398
1 - 0
LGBA 946966
AAPS JD
JODI DIMAYUGA
1915
35
AC TRIPLE A - 2
JOVITO JAMELANO
1975
DG 458626
1 - 0
DIG 655715
DC RED ALPHA
SWEATER / YLH
DARYL CASTILLO / BC
1985
36
24 KARAT GF / F6
ANDREW CEPILLO / MANON NAVARRO
1755
MM 03524
0 - 1
MIGBA 03508
GINTOT PILAK
BLUES
JOHN GUEVARRA
1755
37
ANGEL FACE ASSASSINS
RYAN PIÑON
1950
STCOBRA 5877
1 - 0
LAGBA 3479
GOLDENKING
DR. HENRY FAJARDO & DANTE M
1960
38
JAILBIRD CUTTER
JEBE GAYANELO
1940
BAK 4676
1 - 0
BAK 3984
EBOL SAKADA GF
NORIEL MIRANDA
1950
39
SCORPIO DUO BP
BOYET PLAZA / TONY ESPINOSA
2005
DUGBA 66364
0.5 - 0.5
RG 13309
RGB CHADING
ROBERT BANDARLIPE / CESAR ESCALADA
2010
40
GEMINI DENHA 2
JANSOY LEE
1985
BAK 5859
1 - 0
BAK 2850
SUGAR 75
RCM / DON PACUNDO
2015
41
B1 B1
ENGR BOBIE & ENGR OPRING
1940
BGBA 14285
1 - 0
RG 31092
SILVER WIND 46
TED TAN / A. ABUNDO
1945
42
JLB / ZKT
ZENER NAVE
1750
ACBA 107
1 - 0
RGBA 02518
JTP & HARGON GF
JUN PILI / HARLEM GONZALES
1745
43
AC NEMA BREAKER
ENGR. NERRE
1700
GF 21656
1 - 0
UGBL 10807
PIKKA CHOU 888
TONY SOBERANO / CHE PENALES
1700
44
RUA LAGALAG / RCM
RONNIE ANDAL
2020
QCBA 01143
0.5 - 0.5
BGBA 21609
A.B.D. FARM IBETH
ALLAN DELACUEVA / ALLAN VICECIO
2010
45
RGB WOODPECKER
ROBERT BANDARLIPE
2095
RG 03501
0 - 1
NGBA 619015
NNL BROS 2325
NOLAN LALO / NOEL LALO / HEBET
2095
46
JT SAN ANTONIO RAPIDO GF
DOM
MR JEROME ONG TORRES
1855
BAK 8299
1 - 0
BAK 8277
NAF
DOM
NELSON ACSAY / ALEXANDER SOLIS
1855
47
ALADIN STAR 1
RENE SANTOS AND RAMON DINO
1955
DIG 096463
0 - 1
DIG 678062
PANGIL FLAMEBIRD
MARK ANTHONY DICHOSO / ASTOVEZA BROTHERS
1960
48
IBM
IBM BLACK
ENGR RENE MORALITA
2180
RGBA 28990
1 - 0
PGBBA 00591
ANGEL FACE ASSASSINS
RYAN PIÑON
2165
49
JLB / ZKT
ZENER NAVE
1965
BAK 7429
0 - 1
DG 458605
AC TRIPLE A - 1
JOVITO JAMELANO
1970
50
GOLDENKING
DR. HENRY FAJARDO & DANTE M
2025
LAGBA 3502
0 - 1
DUGBA 66248
SCORPIO BP
BOYET PLAZA / TONY ESPINOSA
2025
51
GEMINI DENHA 1
JANSOY LEE
1775
BAK 5761
0 - 1
DIG 655790
DC RED ALPHA
SWEATER / YLH
DARYL CASTILLO / BC
1780
52
GINTOT PILAK
GREY
JOHN GUEVARRA
1900
GFBAN 23903
1 - 0
ACBA 397
JLB GF 2
SWEATER
ROGIE BIBOSO
1900
53
RMMR
RICHIE ROBES
1950
BGBA 29571
0 - 1
BB 25703
DANDANDAVE
DOMING UY
1950
54
RBB MATOZ N LUTHER
RIZALDY BALLE
1700
BAK 1544
1 - 0
DIG 669890
ON THE LINE / SW
ODIE GUEVARRA / TED TAN
1700
55
3AS STRIKER
MARLON MATIAS
2035
UC 15439
1 - 0
GF 21654
AC NEMA BREAKER
ENGR. NERRE
2035
56
PATALAN ILAYA / LA3RDY / ROMYREY
LUIS YUSI
1815
UC 01229
1 - 0
BZBA 06121
MBL NOV 28 2 COCK DERBY SQA
EDGAR & JOMAR
1815
57
BLISSFUL
CARLOS GLINOGA
1970
RG 10175
1 - 0
DUGBA 66378
SCORPIO DUO BP
BOYET PLAZA / TONY ESPINOSA
1975
58
SUGAR 75
RCM / DON PACUNDO
2065
SALPUKAN 79598
0 - 1
DIG 045563
PADPADASLY / BARBARENGLY STAR 2
RENZ CASTRO
2070
59
GINTONG KUTCHARA
MELSIMS
MR DARWIN ONG TORRES
1885
BAK 5734
1 - 0
DIG 477381
NNL BROS 2325
NOLAN LALO / NOEL LALO / HEBET
1900
60
A.B.D. FARM IBETH
ALLAN DELACUEVA / ALLAN VICECIO
2040
BBC 03621
1 - 0
RG 13052
RGB CHADING
ROBERT BANDARLIPE / CESAR ESCALADA
2040
61
AC TRIPLE A - 2
JOVITO JAMELANO
1920
RG 16818
1 - 0
E 31572
JLB GF
HATCH GREY
ROGIE BIBOSO
1910
62
24 KARAT GF / F6
ANDREW CEPILLO / MANON NAVARRO
2100
MM 03547
1 - 0
MMGBA 05356
JAILBIRD CUTTER
JEBE GAYANELO
2100
63
JOKER
JOKER
1770
WB
0 - 1
BAK 5975
GEMINI DENHA 2
JANSOY LEE
1770
64
AAPS JD
JODI DIMAYUGA
1880
LGBA 947216
1 - 0
RG 31082
SILVER WIND 46
TED TAN / A. ABUNDO
1885
65
PANGIL FLAMEBIRD
MARK ANTHONY DICHOSO / ASTOVEZA BROTHERS
2030
DIG 678054
0 - 1
BAK 8415
JT SAN ANTONIO RAPIDO GF
SWEATER
MR JEROME ONG TORRES
2035
66
ESV / KBG GF COMBINE FORCES
EDGARDO S. VALMOCINA / B.Y.B.
2150
BGBA 04304
1 - 0
RGBA 28987
IBM
IBM BLACK
ENGR RENE MORALITA
2160
67
JTP & HARGON GF
JUN PILI / HARLEM GONZALES
1720
DIG 666992
0.5 - 0.5
BAK 3957
EBOL SAKADA GF
NORIEL MIRANDA
1740