SCORE SHEET

ENTRY NAME BREEDER NAME
POINTS
TOTAL
ABH SOUTH LUZON 1 EDMON BAUTISTA / JOJO SICAT 1 - 1 - 1 3
ACG ALBERT GONZAGA 1 - 1 - 1 3
BIG BOSS / VIVA SANTA MONICA ZALDY AUSTRIA 1 - 1 - 1 3
CSS GF 1 ATTY CHRISTOPHER S SOGUILON / ALLAN MOJAR 1 - 1 - 1 3
D & G BLACK MAMBA BD / PG 1 - 1 - 1 3
J & R STONE ARK BUENAS DIAS 2 BOYET CO. & ARCH PETER BUENDIA 1 - 1 - 1 3
JRB GF BAUTISTA BROS 1 - 1 - 1 3
JVD CALIBRE JIMMY DUMALAOG 1 - 1 - 1 3
PATCHUCHAY - II / REDLAKES PLB GF PERCY BURGOS / MAYAL / ENGR. DENNIS NUNEZ 1 - 1 - 1 3
RANCHOTEL JOSEPH PATDU / RYAN PIÑON 1 - 1 - 1 3
B.C.O ROAN DI NATUTO JUN BACOLOD/BEN ORTIS/JUN BUDLAT 0.5 - 1 - 1 2.5
BANGIS NG DISE / MONET ROBERT BALBOA / MANOLING RAMOS 1 - 1 - 0.5 2.5
IBA NA COL. KATIGBAK 1 - 1 - 0.5 2.5
MIGHTY GAMEFARM ENGR. BOBIE & PAULO 1 - 0.5 - 1 2.5
PUTING BATO VIRGILIO MARTIN & BG 1 - 1 - 0.5 2.5
AMAZING ROJAM ROGER JAMISOLA / C.P. 1 - 1 - 0 2
B.C.O. BEN ORTIZ 1 - 0 - 1 2
CNP SKCS GF CRIS N. PEREA 0 - 1 - 1 2
DARPY DARRYL ANDREW LIM 1 - 1 - 0 2
D`CAPTAIN 1 CAPT. R. PANIZAL 1 - 1 - 0 2
ECB GF BAUTISTA BROS 1 - 0 - 1 2
FEVICOL MR CHARLIE CHAN 1 - 0 - 1 2
FTE FERDINAND EUSEBIO / RCM 0 - 1 - 1 2
GINTONG KUTCHARA DARWIN ONG TORRES 0 - 1 - 1 2
GKD VER DIMARANAN 1 - 1 - 0 2
GLAMDRING RICKY EUSEBIO 1 - 1 - 0 2
GLORY FARM REMCAR / ABON 1 - 1 - 0 2
GOLDEN WINGS WARRIOR SOFEO DANO / POL G 1 - 0 - 1 2
GREENGOLD ATK-2 ROD ADVINCULA 1 - 0 - 1 2
GREENGOLD ATK-3 ROD ADVINCULA 1 - 0 - 1 2
HIM RAZEN WILFREDO HIMPISAO 1 - 1 - 0 2
INCREDIBLE ROJAM ROGER JAMISOLA / C.P. 1 - 1 - 0 2
J.RUZ SCORPIO ARTEMIO RUZ JR. 1 - 0 - 1 2
JAILBIRD JEBE GAYANELO 0 - 1 - 1 2
JCB GF JASON CASTILLO 0 - 1 - 1 2
KABANKALAN MARK LIM & BG 0 - 1 - 1 2
KINAMBUD BONG VALLE 0 - 1 - 1 2
LIPA FARMS ATTY. LUCIEN SAYUNO 0 - 1 - 1 2
LUCHO NARDING BALUTA & BOY MONTANO 1 - 0 - 1 2
LUCKY DIA ANNE ANTERO ZARASPE / IVAN ZARASPE 0 - 1 - 1 2
M4 ARCE BLACKANT ALABASTER RICHARD ACE 1 - 0 - 1 2
MACHULET BF YONG ASISTIO & NIO ASISTIO 1 - 1 - 0 2
MANGZEE LIPA BOBBY DEL ROSARIO 1 - 0 - 1 2
MERVILLE DENNIS DE LEON 0 - 1 - 1 2
PARATUT 3RDY LUIS YUSI 0 - 1 - 1 2
PHYTON POWER TR OLIVER KIAMZON / TENG RANOLA 1 - 1 - 0 2
RAKENROLL MDB MAC & AUDS 0 - 1 - 1 2
RAWLANDZ STOCK FARM MONCHING MEDALLA + RB 1 - 1 - 0 2
RED AND BLUE BIBOY SISON 1 - 1 - 0 2
RGM ST. BERNADETTE RODERICK MAGPANTAY 1 - 0 - 1 2
RJLNH 337 BROS BHIM NOEL LEE / JAIME LEE 1 - 0 - 1 2
RMM GF ROLAND MANIMTIM / CHRISTOPHER HERNANDEZ 1 - 0 - 1 2
SWEATER 111 ENGR. NERIO B. FRANI / ATTY. LUCIEN SAYUNO 1 - 0 - 1 2
THUNDER BEE 3 ATTY DE CASTRO 1 - 1 - 0 2
VICTORIOUS D FARM A VAL DIZON 1 - 1 - 0 2
VIVA ESPAÑA BABY CANILLAS 0 - 1 - 1 2
WRS ALADIN RENE SANTOS AND DANI ARJUEJO 1 - 0 - 1 2
ZIAN TYRO GF LESTER EDOC / CD 0 - 1 - 1 2
DOUBLE J JAMES MAGSUMBOL/FRANCIS GARRIDO/CD 0.5 - 1 - 0 1.5
DR FIXIT WATERPROOFING EXPERT CHARLIE CHAN 0 - 0.5 - 1 1.5
DUGIL BONITO MARTY CANILLAS 0 - 1 - 0.5 1.5
GREENGOLD ATK-1 ROD ADVINCULA 1 - 0 - 0.5 1.5
LUCKY DIA ANTERO ZARASPE / IVAN ZARASPE 1 - 0.5 - 0 1.5
MILKYDIC DICKY LIM 0.5 - 1 - 0 1.5
PACHUCHAY - I ANTONIO ALERIA / FRANCIS SILOS 0 - 1 - 0.5 1.5
QUEEN ACHIE 1 FERDINAND SOUZA 1 - 0 - 0.5 1.5
QUEEN ACHIE 2 FERDINAND SOUZA 0 - 0.5 - 1 1.5
RJG ONE GUN JAMBAL (HAPPY BIRTHDAY RHOBY) ROMMUEL G. GAMBOA 0 - 0.5 - 1 1.5
RMMR RICHIE ROBES 1 - - 0.5 1.5
SUPER PAULO PAULO RAMOS 0.5 - 1 - 0 1.5
A & Q GAME FARM REMCAR / ADO 1 - 0 - 0 1
AARON & AALIYAH JOAR ALONTAGA / JUDD CAUNTAY 0 - 1 - 0 1
ABH SOUTH LUZON 2 EDMON BAUTISTA / JOJO SICAT 0 - 0 - 1 1
ANDREI & AALIYAH JOAR ALONTAGA / JUDD CAUNTAY 0 - 0 - 1 1
ANITO RM DON MAURO PRIETO 0 - 0 - 1 1
ARROW COMBINER ANGELINO CAYAO 1 - 0 - 0 1
BASANG CACTUS 1 BALINGAN BROS 0 - 0 - 1 1
BCEJ BULLDOZER JUN JUN APROVICHADO / ENGR. MERQUITA 1 - 0 - 0 1
BLACK KNIGHT JOJO KALONSE 0 - 1 - 0 1
BLADES OF WARRIOR TARI SHOP EMERSON T. PERALTA 0 - 1 - 0 1
BRGY ALULOD SCIRE G.F. DING HERRERA 1 - 0 - 0 1
CARINGRING BF YONG ASISTIO & NIO ASISTIO 0 - 0 - 1 1
CSS GF ATTY CHRISTOPHER S SOGUILON / ALLAN MOJAR 0 - 0 - 1 1
DIANA GOLD BAR TONY ALERIA 0 - 1 - 0 1
DIANA GOLDBAR 1 TONY ALERIA 0 - 0 - 1 1
DOUBLE A J. OCSENA / A. LAGDAMEO 0 - 0 - 1 1
DOUBLE EY J. OCSENA / A. LAGDAMEO 0 - 0 - 1 1
DYNAMIC STAR GF SAMUEL MALAGA ARNER ALISON / LONGHAIR 1 - 0 - 0 1
D`CAPTAIN 2 NOLI DINZON & CAPT. R. PANIZAL 1 - 0 - 0 1
GAMBLING LORD GARY NONES / BC 0 - 1 - 0 1
JAILBIRD CUTTER JEB GAYANELO 1 - 0 - 0 1
JAILBIRD RIPPER JEB GAYANELO 0 - 1 - 0 1
LETS GET IT ON / JRS ASB GF 0 - 1 - 0 1
LEVIS WILFREDO HIMPISAO 0 - 0 - 1 1
NAGKARLAN LYNDON ANGELES / ROMULO ANGELES 0 - 1 - 0 1
ORAGON TR ALLEN AND TENG RANOLA 0 - 0 - 1 1
PARAWAKAN MASTER J / CRIS JALANDI / RJE / JJE 0 - 0 - 1 1
REDBULL B ATTY. CARLOS TUMPALAN 0 - 1 - 0 1
RGB JOSEF ROBERT BANDARLIPE 1 - 0 - 0 1
RGL 16 / LANGCAUON BROS ANTONIO LANGCAUON / RYAN PIÑON 1 - 0 - 0 1
ROCK N ROLL BOSS A AND JR (A. CANTAL) 0 - 1 - 0 1
RUA LAGALAG RONNIE ANDAL / RCM 1 - - 0 1
SAINT SAN RAFAEL DANILO RESPOSPULO 1 - 0 - 0 1
SEÑORITO DARYLL DARYLL CASTILLO / BC 0 - 1 - 0 1
STAR CHAMP BOSS A AND CO (A. CANTAL) 1 - 0 - 0 1
STATIC 1 ALVIN ACOSTA 0 - 1 - 0 1
STATIC 2 ALVIN ACOSTA 0 - 1 - 0 1
SUPER KYLE JOHN MILLER AND RUEL CANTINA 0 - 1 - 0 1
TEEJAYS GOLD JONJON LOGARTA / KID BOGART FARM / CD 0 - 0 - 1 1
THUNDER BEE 4 ATTY DE CASTRO 1 - 0 - 0 1
TOP OF THE LINE 4 NOEL M ZOLETA 1 - 0 - 0 1
U.S. ARIVO TIRES Z. BARCELONA / ROMEO MASILANG 0 - 0 - 1 1
VICTORIOUS D FARM B VAL DIZON 0 - 1 - 0 1
AMCA WARRIORS BIBOY SISON / ROBERT MANDAL 0 - 0.5 - 0 0.5
CORAL NI BACAL JHUN DOMINGO 0.5 - 0 - 0 0.5
J & R STONE ARK BUENAS DIAS 1 BOYET CO. & ARCH PETER BUENDIA 0 - 0.5 - 0 0.5
MLV AQUA 26 / REDLAKES PLB GF PERCY BURGOS / CAPT. MEDWIN VILLEGAS / ENGR. DENNIS NUNEZ 0 - 0 - 0.5 0.5
REDBULL A ATTY. CARLOS TUMPALAN 0.5 - 0 - 0 0.5
SERBISYONG TOTOO ATTY. MANNY GRAGASIN 0 - 0 - 0.5 0.5
SON OF LAW ATTY. LAWRENCE VILLANUEVA 0 - 0 - 0.5 0.5
BASANG CACTUS BALINGAN BROS 0 - 0 - 0 0
CNP SKCS GF / BAMBI J / DRP CRIS N. PEREA / JERMAINE CABOG / DANDY PAMIENTA 0 - 0 - 0 0
FIRE BULLET ANTHONY PATOLA / ALEXANDER MOSCA 0 - 0 - 0 0
GENJENNY EUGENIO PEREZ 0 - 0 - 0 0
KG EMPRESS GELLI RENATO VILAR / KURT GELLI PESIGAN / JMC 0 - 0 - 0 0
MANGZEE LIPA FARM BOBBY DEL ROSARIO 0 - 0 - 0 0
MAVERICK DMB 0 - 0 - 0 0
SUPER VITAMINA BEBOT TAN 0 - 0 - 0 0

UNDER CONSTRUCTION

Match Sheet is Not Available this time

  • Days

  • Hours

  • Minutes

  • Seconds

MATCH SHEET

NO
RED
VS
WHITE
RESULT
ENTRY NAME
WT
WB
WB
ENTRY NAME
WT
1
AMAZING ROJAM
SWEATER HATCH
ROGER JAMISOLA / C.P.
1890
LGBA 952050
1 - 0
RGBA 7276
CSS GF
ATTY CHRISTOPHER S SOGUILON / ALLAN MOJAR
1890
2
SEÑORITO DARYLL
DARYLL CASTILLO / BC
1890
BAK 3693
0 - 1
BAK 8424
IBA NA
COL. KATIGBAK
1890
3
CORAL NI BACAL
JHUN DOMINGO
1815
MMGBA 06091
0.5 - 0.5
NGBA 631375
MILKYDIC
DICKY LIM
1825
4
BLACK KNIGHT
JOJO KALONSE
2070
DIG 664437
0 - 1
BAK 118
QUEEN ACHIE 1
FERDINAND SOUZA
2070
5
SAINT SAN RAFAEL
DANILO RESPOSPULO
2080
LGBA 961090
1 - 0
GBONE 16400
CNP SKCS GF / BAMBI J / DRP
CRIS N. PEREA / JERMAINE CABOG / DANDY PAMIENTA
2085
6
DUGIL BONITO
MARTY CANILLAS
1870
UCBA 05039
0 - 1
LGBA 941291
BIG BOSS / VIVA SANTA MONICA
ZALDY AUSTRIA
1875
7
RANCHOTEL
JOSEPH PATDU / RYAN PIÑON
2075
MMGBA 01499
1 - 0
UCGBA 01368
DIANA GOLDBAR 1
TONY ALERIA
2070
8
FEVICOL MR
CHARLIE CHAN
1720
RGBA 23186
1 - 0
BBC 25683
AARON & AALIYAH
JOAR ALONTAGA / JUDD CAUNTAY
1740
9
THUNDER BEE 4
ATTY DE CASTRO
1855
GFBAN 08359
1 - 0
BBC 17042
LEVIS
WILFREDO HIMPISAO
1860
10
STATIC 1
ALVIN ACOSTA
1775
BG 08714
0 - 1
GFBAN 54268
RAWLANDZ STOCK FARM
MONCHING MEDALLA + RB
1770
11
LUCHO
NARDING BALUTA & BOY MONTANO
1850
GBLAG 35423
1 - 0
LGBA 939490
LUCKY DIA ANNE
ANTERO ZARASPE / IVAN ZARASPE
1825
12
GENJENNY
EUGENIO PEREZ
1960
NGBA 658806
0 - 1
RGBA 7016
CSS GF 1
ATTY CHRISTOPHER S SOGUILON / ALLAN MOJAR
1965
13
TEEJAYS GOLD
JONJON LOGARTA / KID BOGART FARM / CD
2040
DIG 103
0 - 1
BB 01477
RGM ST. BERNADETTE
RODERICK MAGPANTAY
2055
14
VIVA ESPAÑA
IRISH PYLE LINES
BABY CANILLAS
1950
PGBDA 1473
0 - 1
MIGBA 00296
INCREDIBLE ROJAM
SWEATER HATCH
ROGER JAMISOLA / C.P.
1950
15
GLORY FARM
WHITE
REMCAR / ABON
1860
BAK 2022
1 - 0
BAK 3546
GAMBLING LORD
GARY NONES / BC
1860
16
CNP SKCS GF
RH / SWEATER
CRIS N. PEREA
2000
BAK 3640
0 - 1
DIG 609997
WRS ALADIN
RENE SANTOS AND DANI ARJUEJO
2000
17
QUEEN ACHIE 2
FERDINAND SOUZA
2005
CLPGBA 191862
0 - 1
BGBA 02389
GREENGOLD ATK-3
GG 3 COLORS
ROD ADVINCULA
2010
18
RGL 16 / LANGCAUON BROS
ANTONIO LANGCAUON / RYAN PIÑON
1805
MMGBA 02806
1 - 0
LGBA 951829
BASANG CACTUS 1
BALINGAN BROS
1815
19
SWEATER 111
ENGR. NERIO B. FRANI / ATTY. LUCIEN SAYUNO
1895
GFBAN 08855
1 - 0
RG 22748
STATIC 2
ALVIN ACOSTA
1905
20
LUCKY DIA
ANTERO ZARASPE / IVAN ZARASPE
2195
LGBA 939483
1 - 0
RGBA 23236
DR FIXIT WATERPROOFING EXPERT
CHARLIE CHAN
2170
21
THUNDER BEE 3
ATTY DE CASTRO
1980
DIG 651195
1 - 0
BAK 0947
FTE
FERDINAND EUSEBIO / RCM
1950
22
BCEJ BULLDOZER
JUN JUN APROVICHADO / ENGR. MERQUITA
1925
BAK 3066
1 - 0
BAK 4672
ANDREI & AALIYAH
JOAR ALONTAGA / JUDD CAUNTAY
1910
23
JAILBIRD
JEBE GAYANELO
1860
DIG 655091
0 - 1
DIG 475148
HIM RAZEN
WILFREDO HIMPISAO
1850
24
A & Q GAME FARM
REMCAR / ADO
1970
QCBA 11294
1 - 0
LGBA 936640
ANITO RM
DON MAURO PRIETO
1970
25
AMAZING ROJAM
SWEATER HATCH
ROGER JAMISOLA / C.P.
1940
MIGBA 00325
1 - 0
LGBA 963380
SAINT SAN RAFAEL
DANILO RESPOSPULO
1940
26
RAWLANDZ STOCK FARM
MONCHING MEDALLA + RB
1955
GFBAN 26345
1 - 0
RGBA 6967
CSS GF
ATTY CHRISTOPHER S SOGUILON / ALLAN MOJAR
1950
27
SEÑORITO DARYLL
DARYLL CASTILLO / BC
1950
DIG 655737
1 - 0
BAK 1207
QUEEN ACHIE 1
FERDINAND SOUZA
1950
28
THUNDER BEE 4
ATTY DE CASTRO
1790
BAK 3344
0 - 1
BAK 8483
IBA NA
COL. KATIGBAK
1825
29
CORAL NI BACAL
JHUN DOMINGO
1920
MMGBA 06086
0 - 1
BANGUS 196154
DUGIL BONITO
MARTY CANILLAS
1920
30
MILKYDIC
DICKY LIM
1885
NGBA 631260
1 - 0
GBONE 16404
CNP SKCS GF / BAMBI J / DRP
CRIS N. PEREA / JERMAINE CABOG / DANDY PAMIENTA
1890
31
RGM ST. BERNADETTE
RODERICK MAGPANTAY
2115
BAK 6983
0 - 1
WB
BLACK KNIGHT
JOJO KALONSE
2115
32
LUCKY DIA ANNE
ANTERO ZARASPE / IVAN ZARASPE
1865
LGBA 939376
1 - 0
DIG 075
TEEJAYS GOLD
JONJON LOGARTA / KID BOGART FARM / CD
1870
33
SWEATER 111
ENGR. NERIO B. FRANI / ATTY. LUCIEN SAYUNO
2010
GFBAN 08928
0 - 1
MMGBA 01470
RANCHOTEL
JOSEPH PATDU / RYAN PIÑON
2015
34
DIANA GOLDBAR 1
TONY ALERIA
2030
UCGBA 01229
0 - 1
MIGBA 05802
INCREDIBLE ROJAM
SWEATER HATCH
ROGER JAMISOLA / C.P.
2020
35
GAMBLING LORD
GARY NONES / BC
1840
BAK 3588
1 - 0
DIG 472197
LUCHO
NARDING BALUTA & BOY MONTANO
1850
36
BIG BOSS / VIVA SANTA MONICA
ZALDY AUSTRIA
1905
LGBA 972066
1 - 0
BBC 17053
LEVIS
WILFREDO HIMPISAO
1905
37
VIVA ESPAÑA
IRISH PYLE LINES
BABY CANILLAS
1940
PGBDA 1458
1 - 0
RGBA 23196
FEVICOL MR
CHARLIE CHAN
1950
38
CSS GF 1
ATTY CHRISTOPHER S SOGUILON / ALLAN MOJAR
2025
RGBA 6992
1 - 0
GF 02716
ANITO RM
DON MAURO PRIETO
2030
39
BASANG CACTUS 1
BALINGAN BROS
2055
DIG 719847
0 - 1
BAK 4688
AARON & AALIYAH
JOAR ALONTAGA / JUDD CAUNTAY
2050
40
STATIC 2
ALVIN ACOSTA
2035
BG 07727
1 - 0
NGBA 658660
GENJENNY
EUGENIO PEREZ
2050
41
LUCKY DIA
ANTERO ZARASPE / IVAN ZARASPE
2165
LGBA 939511
0.5 - 0.5
MMGBA 07237
QUEEN ACHIE 2
FERDINAND SOUZA
2165
42
WRS ALADIN
RENE SANTOS AND DANI ARJUEJO
1945
DIG 633101
0 - 1
BAK 2027
GLORY FARM
RED
REMCAR / ABON
1940
43
FTE
FERDINAND EUSEBIO / RCM
1880
BAK 0930
1 - 0
BAK 3635
SEÑORITO DARYLL
DARYLL CASTILLO / BC
1890
44
BCEJ BULLDOZER
JUN JUN APROVICHADO / ENGR. MERQUITA
1990
BAK 3064
0 - 1
BAK 3636
CNP SKCS GF
RH / SWEATER
CRIS N. PEREA
1990
45
CSS GF
ATTY CHRISTOPHER S SOGUILON / ALLAN MOJAR
1940
RGBA 7173
1 - 0
MMGBA 02805
RGL 16 / LANGCAUON BROS
ANTONIO LANGCAUON / RYAN PIÑON
1940
46
GREENGOLD ATK-3
GG 3 COLORS
ROD ADVINCULA
1800
BGBA 02219
0 - 1
BG 08747
STATIC 1
ALVIN ACOSTA
1800
47
DR FIXIT WATERPROOFING EXPERT
CHARLIE CHAN
1930
RGBA 23214
0.5 - 0.5
GFBAN 33024
QUEEN ACHIE 1
FERDINAND SOUZA
1940
48
RAWLANDZ STOCK FARM
MONCHING MEDALLA + RB
1745
GFBAN 111493
0 - 1
MCGBA 43224
THUNDER BEE 3
ATTY DE CASTRO
1755
49
HIM RAZEN
WILFREDO HIMPISAO
1820
DIG 475222
1 - 0
BAK 3700
GAMBLING LORD
GARY NONES / BC
1830
50
BASANG CACTUS 1
BALINGAN BROS
1700
DIG 719844
1 - 0
BAK 6962
A & Q GAME FARM
REMCAR / ADO
1710
51
ANDREI & AALIYAH
JOAR ALONTAGA / JUDD CAUNTAY
1910
BAK 4650
0 - 1
DIG 655089
JAILBIRD
JEBE GAYANELO
1915
52
RANCHOTEL
JOSEPH PATDU / RYAN PIÑON
1960
MMGBA 01491
1 - 0
MIGBA 00309
AMAZING ROJAM
SWEATER HATCH
ROGER JAMISOLA / C.P.
1960
53
CSS GF 1
ATTY CHRISTOPHER S SOGUILON / ALLAN MOJAR
1910
RGBA 6955
1 - 0
NGBA 631263
MILKYDIC
DICKY LIM
1920
54
IBA NA
COL. KATIGBAK
1970
STC 4680
0.5 - 0.5
UCBA 05172
DUGIL BONITO
MARTY CANILLAS
1970
55
ANITO RM
DON MAURO PRIETO
1925
LGBA 946760
1 - 0
CBL 1770
CORAL NI BACAL
JHUN DOMINGO
1925
56
QUEEN ACHIE 2
FERDINAND SOUZA
2100
GFBAN 21479
1 - 0
GBONE 16410
CNP SKCS GF / BAMBI J / DRP
CRIS N. PEREA / JERMAINE CABOG / DANDY PAMIENTA
2130
57
HIM RAZEN
WILFREDO HIMPISAO
1820
DIG 475151
0 - 1
DIG 472226
LUCHO
NARDING BALUTA & BOY MONTANO
1830
58
SAINT SAN RAFAEL
DANILO RESPOSPULO
2100
LGBA 961095
0 - 1
LGBA 939471
LUCKY DIA ANNE
ANTERO ZARASPE / IVAN ZARASPE
2115
59
RGL 16 / LANGCAUON BROS
ANTONIO LANGCAUON / RYAN PIÑON
2090
MMGBA 02824
0 - 1
UCGBA 01205
DIANA GOLDBAR 1
TONY ALERIA
2115
60
JOKER
JOKER
1700
EARLY
0 - 1
RGBA 23208
FEVICOL MR
CHARLIE CHAN
1700
61
CNP SKCS GF
RH / SWEATER
CRIS N. PEREA
2020
BAK 3630
1 - 0
DIG 663034
BLACK KNIGHT
JOJO KALONSE
2040
62
LEVIS
WILFREDO HIMPISAO
2055
BBC 17050
1 - 0
BG 08752
STATIC 2
ALVIN ACOSTA
2060
63
AARON & AALIYAH
JOAR ALONTAGA / JUDD CAUNTAY
1920
BAK 4651
0 - 1
BAK 7002
RGM ST. BERNADETTE
RODERICK MAGPANTAY
1930
64
BIG BOSS / VIVA SANTA MONICA
ZALDY AUSTRIA
1925
LGBA 941270
1 - 0
UMCGBA 194831
BCEJ BULLDOZER
JUN JUN APROVICHADO / ENGR. MERQUITA
1930
65
GENJENNY
EUGENIO PEREZ
2005
NGBA 658670
0 - 1
GFBAN 08880
SWEATER 111
ENGR. NERIO B. FRANI / ATTY. LUCIEN SAYUNO
2005
66
THUNDER BEE 4
ATTY DE CASTRO
1855
MCGBA 42946
0 - 1
RGBA 23170
DR FIXIT WATERPROOFING EXPERT
CHARLIE CHAN
1860
67
JAILBIRD
JEBE GAYANELO
2070
DIG 655106
1 - 0
BAK 2050
GLORY FARM
GREY
REMCAR / ABON
2090
68
LUCKY DIA
ANTERO ZARASPE / IVAN ZARASPE
2145
LGBA 939426
0 - 1
PGBDA 1470
VIVA ESPAÑA
IRISH PYLE LINES
BABY CANILLAS
2130
69
INCREDIBLE ROJAM
SWEATER HATCH
ROGER JAMISOLA / C.P.
2000
MIGBA 00330
0 - 1
BGBA 02385
GREENGOLD ATK-3
GG 3 COLORS
ROD ADVINCULA
2000
70
TEEJAYS GOLD
JONJON LOGARTA / KID BOGART FARM / CD
1930
DIG 076
1 - 0
BG 08720
STATIC 1
ALVIN ACOSTA
1930
71
ANDREI & AALIYAH
JOAR ALONTAGA / JUDD CAUNTAY
1720
BAK 4668
1 - 0
DIG 651095
THUNDER BEE 3
ATTY DE CASTRO
1715
72
WRS ALADIN
RENE SANTOS AND DANI ARJUEJO
2200
DIG 633217
1 - 0
EARLY
JOKER
JOKER
2200
73
FTE
FERDINAND EUSEBIO / RCM
2060
BAK 0955
1 - 0
BAK 6977
A & Q GAME FARM
REMCAR / ADO
2070