SCORE SHEET

ENTRY NAME BREEDER NAME
POINTS
TOTAL
ABH SOUTH LUZON 1 EDMON BAUTISTA / JOJO SICAT 1 - 1 - 1 3
ACG ALBERT GONZAGA 1 - 1 - 1 3
BIG BOSS / VIVA SANTA MONICA ZALDY AUSTRIA 1 - 1 - 1 3
CSS GF 1 ATTY CHRISTOPHER S SOGUILON / ALLAN MOJAR 1 - 1 - 1 3
D & G BLACK MAMBA BD / PG 1 - 1 - 1 3
DIANA GOLDBAR / PACHUCHAY TANTONIO ALERIA / FRANCIS SILOS 1 - 1 - 1 3
ETON GAMEFARM LARRY REYES 1 - 1 - 1 3
FM TAGAYTAY TIRSO V. RAMOS 1 - 1 - 1 3
J & R STONE ARK BUENAS DIAS 2 BOYET CO. & ARCH PETER BUENDIA 1 - 1 - 1 3
JRB GF BAUTISTA BROS 1 - 1 - 1 3
JVD CALIBRE JIMMY DUMALAOG 1 - 1 - 1 3
LDS FARM LIAN AGUISANDA / JONARD SAPUNTO / ED MASCARINA 1 - 1 - 1 3
MT. VICTORIA IX / DIAMOND GF R. VILLANUEVA / E. DIAMANTE 1 - 1 - 1 3
PAMBIHIRA RYAN PIÑON / FRANCIS ZARASPE / MJ ACE 1 - 1 - 1 3
PATCHUCHAY - II / REDLAKES PLB GF PERCY BURGOS / MAYAL / ENGR. DENNIS NUNEZ 1 - 1 - 1 3
RANCHOTEL JOSEPH PATDU / RYAN PIÑON 1 - 1 - 1 3
SALAMAT LORD EDISON P. CEPEDA 1 - 1 - 1 3
SAN ANDREAS DENNIS STA MARIA 1 - 1 - 1 3
AC NEMA BREAKER NOY 1 JOVITO JAMELANO / ENGR. NERRE 1 - 0.5 - 1 2.5
B.C.O ROAN DI NATUTO JUN BACOLOD/BEN ORTIS/JUN BUDLAT 0.5 - 1 - 1 2.5
BANGIS NG DISE / MONET ROBERT BALBOA / MANOLING RAMOS 1 - 1 - 0.5 2.5
BUDONG GF WENE ROMANO JR 0.5 - 1 - 1 2.5
IBA NA COL. KATIGBAK 1 - 1 - 0.5 2.5
JARVIS GF NPAJARA FARM 0.5 - 1 - 1 2.5
MIGHTY GAMEFARM ENGR. BOBIE & PAULO 1 - 0.5 - 1 2.5
PUTING BATO VIRGILIO MARTIN & BG 1 - 1 - 0.5 2.5
AC NEMA BREAKER NOY 2 JOVITO JAMELANO / ENGR. NERRE 1 - 1 - 0 2
AMAZING ROJAM ROGER JAMISOLA / C.P. 1 - 1 - 0 2
B.C.O. BEN ORTIZ 1 - 0 - 1 2
CNP SKCS GF CRIS N. PEREA 0 - 1 - 1 2
DANDANDAVE DOMING UY 0 - 1 - 1 2
DARPY DARRYL ANDREW LIM 1 - 1 - 0 2
D`CAPTAIN 1 CAPT. R. PANIZAL 1 - 1 - 0 2
ECB GF BAUTISTA BROS 1 - 0 - 1 2
FEVICOL MR CHARLIE CHAN 1 - 0 - 1 2
FIRE & ICE ERIC DUMAS / RADU GF 1 - 0 - 1 2
FTE FERDINAND EUSEBIO / RCM 0 - 1 - 1 2
GINTONG KUTCHARA DARWIN ONG TORRES 0 - 1 - 1 2
GKD VER DIMARANAN 1 - 1 - 0 2
GLAMDRING RICKY EUSEBIO 1 - 1 - 0 2
GLORY FARM REMCAR / ABON 1 - 1 - 0 2
GOLDEN WINGS WARRIOR SOFEO DANO / POL G 1 - 0 - 1 2
GREENGOLD ATK-2 ROD ADVINCULA 1 - 0 - 1 2
GREENGOLD ATK-3 ROD ADVINCULA 1 - 0 - 1 2
HIM RAZEN WILFREDO HIMPISAO 1 - 1 - 0 2
INCREDIBLE ROJAM ROGER JAMISOLA / C.P. 1 - 1 - 0 2
J.RUZ SCORPIO ARTEMIO RUZ JR. 1 - 0 - 1 2
JAILBIRD JEBE GAYANELO 0 - 1 - 1 2
JCB GF JASON CASTILLO 0 - 1 - 1 2
JJR BLUES JR BAUTISTA 1 - 0 - 1 2
JRAB R2J J & R RABARA 1 - 0 - 1 2
KABANKALAN MARK LIM & BG 0 - 1 - 1 2
KAI LHEAN EDWIN PEREY / JUN SOSA 1 - 1 - 0 2
KINAMBUD BONG VALLE 0 - 1 - 1 2
LIPA FARMS ATTY. LUCIEN SAYUNO 0 - 1 - 1 2
LUCHO NARDING BALUTA & BOY MONTANO 1 - 0 - 1 2
LUCKY DIA ANNE ANTERO ZARASPE / IVAN ZARASPE 0 - 1 - 1 2
M4 ARCE BLACKANT ALABASTER RICHARD ACE 1 - 0 - 1 2
MACHULET BF YONG ASISTIO & NIO ASISTIO 1 - 1 - 0 2
MANGZEE LIPA BOBBY DEL ROSARIO 1 - 0 - 1 2
MERVILLE DENNIS DE LEON 0 - 1 - 1 2
OKIDOK & SON 1 DR. SAN JUAN / GIAN SAN JUAN 0 - 1 - 1 2
OLIVER SCIRE G.F DING HERRERA 0 - 1 - 1 2
PARATUT 3RDY LUIS YUSI 0 - 1 - 1 2
PHYTON POWER TR OLIVER KIAMZON / TENG RANOLA 1 - 1 - 0 2
RAKENROLL MDB MAC & AUDS 0 - 1 - 1 2
RAWLANDZ STOCK FARM MONCHING MEDALLA + RB 1 - 1 - 0 2
RED AND BLUE BIBOY SISON 1 - 1 - 0 2
RGM ST. BERNADETTE RODERICK MAGPANTAY 1 - 0 - 1 2
RJLNH 337 BROS BHIM NOEL LEE / JAIME LEE 1 - 0 - 1 2
RLS FANTASY MCAT TP DR PERCY MODOMO / ROGER LOPEZ / MODESTO CASUGA 0 - 1 - 1 2
RMM GF ROLAND MANIMTIM / CHRISTOPHER HERNANDEZ 1 - 0 - 1 2
SALDUA BROS / BADA - VP RCM / ABET SALDUA / MONET LAO 0 - 1 - 1 2
SWEATER 111 ENGR. NERIO B. FRANI / ATTY. LUCIEN SAYUNO 1 - 0 - 1 2
TATA JOSEPH DENNIS AGUILAR / CESAR TANAQUIN / JR BAUTISTA 0 - 1 - 1 2
TBH 752 TRUEBLOOD HEBRON RANDY HEBRON 1 - 1 - 0 2
THUNDER BEE 3 ATTY DE CASTRO 1 - 1 - 0 2
TOP OF THE LINE 5 BORGY ZOLETA 0 - 1 - 1 2
VICTORIOUS D FARM A VAL DIZON 1 - 1 - 0 2
VIVA ESPAÑA BABY CANILLAS 0 - 1 - 1 2
WRS ALADIN RENE SANTOS AND DANI ARJUEJO 1 - 0 - 1 2
YANNA 2 JANSOY LEE 0.5 - 1 - 0.5 2
ZIAN TYRO GF LESTER EDOC / CD 0 - 1 - 1 2
DON VICTOR ROOSTERVILLE 1 JOHN NOLASCO / CD 0.5 - 1 - 0 1.5
DOUBLE J JAMES MAGSUMBOL/FRANCIS GARRIDO/CD 0.5 - 1 - 0 1.5
DR FIXIT WATERPROOFING EXPERT CHARLIE CHAN 0 - 0.5 - 1 1.5
DUGIL BONITO MARTY CANILLAS 0 - 1 - 0.5 1.5
GOLDWING RA MIKEL SOPIO / ARSE GAPUSAN 0.5 - 0 - 1 1.5
GREENGOLD ATK-1 ROD ADVINCULA 1 - 0 - 0.5 1.5
LUCKY DIA ANTERO ZARASPE / IVAN ZARASPE 1 - 0.5 - 0 1.5
MILKYDIC DICKY LIM 0.5 - 1 - 0 1.5
P.B. CENTURY / BUNSO - A PRIME BORDONES / ALAN MOJAR 0.5 - 0 - 1 1.5
PACHUCHAY - I ANTONIO ALERIA / FRANCIS SILOS 0 - 1 - 0.5 1.5
PRIMO AAPS JD JODI DIMAYUGA 1 - 0.5 - 0 1.5
QUEEN ACHIE 1 FERDINAND SOUZA 1 - 0 - 0.5 1.5
QUEEN ACHIE 2 FERDINAND SOUZA 0 - 0.5 - 1 1.5
RJG ONE GUN JAMBAL (HAPPY BIRTHDAY RHOBY) ROMMUEL G. GAMBOA 0 - 0.5 - 1 1.5
RMMR RICHIE ROBES 1 - - 0.5 1.5
SUPER PAULO PAULO RAMOS 0.5 - 1 - 0 1.5
A & Q GAME FARM REMCAR / ADO 1 - 0 - 0 1
AARON & AALIYAH JOAR ALONTAGA / JUDD CAUNTAY 0 - 1 - 0 1
ABH SOUTH LUZON 2 EDMON BAUTISTA / JOJO SICAT 0 - 0 - 1 1
ANDREI & AALIYAH JOAR ALONTAGA / JUDD CAUNTAY 0 - 0 - 1 1
ANITO RM DON MAURO PRIETO 0 - 0 - 1 1
ARABAR J & R RABARA 0 - 1 - 1
ARROW COMBINER ANGELINO CAYAO 1 - 0 - 0 1
BASANG CACTUS 1 BALINGAN BROS 0 - 0 - 1 1
BCEJ BULLDOZER JUN JUN APROVICHADO / ENGR. MERQUITA 1 - 0 - 0 1
BLACK KNIGHT JOJO KALONSE 0 - 1 - 0 1
BLADES OF WARRIOR TARI SHOP EMERSON T. PERALTA 0 - 1 - 0 1
BRGY ALULOD SCIRE G.F. DING HERRERA 1 - 0 - 0 1
BUDONG 888 WENE ROMANO JR 0 - 1 - 0 1
BUNSO / P.B. CENTURY PRIME BORDONES / ALAN MOJAR 1 - 0 - 1
CARINGRING BF YONG ASISTIO & NIO ASISTIO 0 - 0 - 1 1
CSS GF ATTY CHRISTOPHER S SOGUILON / ALLAN MOJAR 0 - 0 - 1 1
D & G ULTIMATE GF BD / PG 1 - - 0 1
DAREZA R2J DANNY AREZA 1 - 0 - 0 1
DIANA GOLD BAR TONY ALERIA 0 - 1 - 0 1
DIANA GOLDBAR 1 TONY ALERIA 0 - 0 - 1 1
DON VICTOR ROOSTERVILLE 2 JOHN NOLASCO / CD 0 - 0 - 1 1
DOUBLE A J. OCSENA / A. LAGDAMEO 0 - 0 - 1 1
DOUBLE EY J. OCSENA / A. LAGDAMEO 0 - 0 - 1 1
DYNAMIC STAR GF SAMUEL MALAGA ARNER ALISON / LONGHAIR 1 - 0 - 0 1
D`CAPTAIN 2 NOLI DINZON & CAPT. R. PANIZAL 1 - 0 - 0 1
E.R. JARVISTARK ELMER RAMOS 0 - 1 - 0 1
EDISON SUPERBOTOY ED MASCARIÑA 0 - 0 - 1 1
GAMBLING LORD GARY NONES / BC 0 - 1 - 0 1
GRAY 111 ENGR NERIO FRANI / ATTY. LUCIEN SAYUNO 0 - 0 - 1 1
JAILBIRD CUTTER JEB GAYANELO 1 - 0 - 0 1
JAILBIRD RIPPER JEB GAYANELO 0 - 1 - 0 1
JH-MAAPAZ JON HERMOSO 1 - 0 - 0 1
JVR TROPA 3 EDWARD CONTRERAS 1 - 0 - 0 1
KARRIZZ TIRSO V. RAMOS 1 - 0 - 0 1
LETS GET IT ON / JRS ASB GF 0 - 1 - 0 1
LEVIS WILFREDO HIMPISAO 0 - 0 - 1 1
MJS JASPER MIKEL SOPIO 0 - 1 - 0 1
NAGKARLAN LYNDON ANGELES / ROMULO ANGELES 0 - 1 - 0 1
ON THE LINE / SW ODIE GUEVARRA / TED TAN 0 - 1 - 0 1
ORAGON TR ALLEN AND TENG RANOLA 0 - 0 - 1 1
PARAWAKAN MASTER J / CRIS JALANDI / RJE / JJE 0 - 0 - 1 1
POWER J MAXINE JERRY TAMARGO 1 - 0 - 0 1
PRIME EAGLE JERMAGNE AGUILA / RAMON MAXIMO 1 - 0 - 0 1
RAD & CROE ERIC DUMAS / RADU GF 1 - 0 - 0 1
RAWLANDZ S F MONCHING MEDALLA + ARBEE 1 - - 0 1
REDBULL B ATTY. CARLOS TUMPALAN 0 - 1 - 0 1
RGB JOSEF ROBERT BANDARLIPE 1 - 0 - 0 1
RGL 16 / LANGCAUON BROS ANTONIO LANGCAUON / RYAN PIÑON 1 - 0 - 0 1
RISE UP CESAR TAN 0 - 0 - 1 1
RJB FARM ROMEO AGUILA 1 - 0 - 0 1
ROCK N ROLL BOSS A AND JR (A. CANTAL) 0 - 1 - 0 1
RUA LAGALAG RONNIE ANDAL / RCM 1 - - 0 1
SAINT SAN RAFAEL DANILO RESPOSPULO 1 - 0 - 0 1
SEÑORITO DARYLL DARYLL CASTILLO / BC 0 - 1 - 0 1
STAR CHAMP BOSS A AND CO (A. CANTAL) 1 - 0 - 0 1
STATIC 1 ALVIN ACOSTA 0 - 1 - 0 1
STATIC 2 ALVIN ACOSTA 0 - 1 - 0 1
SUPER KYLE JOHN MILLER AND RUEL CANTINA 0 - 1 - 0 1
TEEJAYS GOLD JONJON LOGARTA / KID BOGART FARM / CD 0 - 0 - 1 1
THUNDER BEE 4 ATTY DE CASTRO 1 - 0 - 0 1
TOP OF THE LINE 4 NOEL M ZOLETA 1 - 0 - 0 1
U.S. ARIVO TIRES Z. BARCELONA / ROMEO MASILANG 0 - 0 - 1 1
VICTORIOUS D FARM B VAL DIZON 0 - 1 - 0 1
VIVA ESPAÑA ALTO BABY CANILLAS 0 - 0 - 1 1
YANNA 1 JANSOY LEE 0 - 1 - 0 1
AMCA WARRIORS BIBOY SISON / ROBERT MANDAL 0 - 0.5 - 0 0.5
CORAL NI BACAL JHUN DOMINGO 0.5 - 0 - 0 0.5
J & R STONE ARK BUENAS DIAS 1 BOYET CO. & ARCH PETER BUENDIA 0 - 0.5 - 0 0.5
MLV AQUA 26 / REDLAKES PLB GF PERCY BURGOS / CAPT. MEDWIN VILLEGAS / ENGR. DENNIS NUNEZ 0 - 0 - 0.5 0.5
REDBULL A ATTY. CARLOS TUMPALAN 0.5 - 0 - 0 0.5
SERBISYONG TOTOO ATTY. MANNY GRAGASIN 0 - 0 - 0.5 0.5
SILVERWIND 47 TED TAN / A. ABUNDO 0 - 0.5 - 0 0.5
SON OF LAW ATTY. LAWRENCE VILLANUEVA 0 - 0 - 0.5 0.5
BASANG CACTUS BALINGAN BROS 0 - 0 - 0 0
BLU AQUARIUS FRANCIS GABUDAO JR 0 - 0 - 0 0
CAT AGIMAT FRANCISCO ZARASPE/PABLO MIRANDA/BOK CRUZ/RYAN PIÑON 0 - 0 - 0 0
CNP SKCS GF / BAMBI J / DRP CRIS N. PEREA / JERMAINE CABOG / DANDY PAMIENTA 0 - 0 - 0 0
FIRE BULLET ANTHONY PATOLA / ALEXANDER MOSCA 0 - 0 - 0 0
GENJENNY EUGENIO PEREZ 0 - 0 - 0 0
JB / RC STRIKER JOHN BRYAN / RC 0 - 0 - 0 0
JVR / STA CLARA GF EDWARD CONTRERAS 0 - 0 - 0 0
KAI ATOY EDWIN PEREY / JUN SOSA 0 - 0 - 0 0
KBG MAXINE GQ JERMAGNE AGUILA / ENGR. BARRY BARICAR 0 - 0 - 0 0
KG EMPRESS GELLI RENATO VILAR / KURT GELLI PESIGAN / JMC 0 - 0 - 0 0
KOBE BRYANT LOMI HAUS RUEL / AMBER MONTALES 0 - 0 - 0 0
MANGZEE LIPA FARM BOBBY DEL ROSARIO 0 - 0 - 0 0
MAVERICK DMB 0 - 0 - 0 0
OKIDOK & SON 2 DR. SAN JUAN / GIAN SAN JUAN 0 - 0 - 0 0
SUPER VITAMINA BEBOT TAN 0 - 0 - 0 0

UNDER CONSTRUCTION

Match Sheet is Not Available this time

  • Days

  • Hours

  • Minutes

  • Seconds

MATCH SHEET

NO
RED
VS
WHITE
RESULT
ENTRY NAME
WT
WB
WB
ENTRY NAME
WT
1
ARABAR
J & R RABARA
2080
BGBA 21259
0 - 1
BB 06262
PRIMO AAPS JD
JODI DIMAYUGA
2115
2
AC NEMA BREAKER NOY 2
JOVITO JAMELANO / ENGR. NERRE
2125
BAK 9167
1 - 0
BAK 3014
GRAY 111
GRAY 111
ENGR NERIO FRANI / ATTY. LUCIEN SAYUNO
2135
3
MT. VICTORIA IX / DIAMOND GF
BOSTON / GREY
R. VILLANUEVA / E. DIAMANTE
1855
RGBA 05455
1 - 0
PA 17045
RLS FANTASY MCAT TP
DR PERCY MODOMO / ROGER LOPEZ / MODESTO CASUGA
1860
4
RJB FARM
ROMEO AGUILA
1845
BAK 8935
1 - 0
BAK 9468
JVR / STA CLARA GF
EDWARD CONTRERAS
1845
5
SALDUA BROS / BADA - VP
RCM / ABET SALDUA / MONET LAO
1865
BAK 3692
0 - 1
DIG 689900
DIANA GOLDBAR / PACHUCHAY
TANTONIO ALERIA / FRANCIS SILOS
1865
6
DON VICTOR ROOSTERVILLE 1
JOHN NOLASCO / CD
1940
DIG 519564
0.5 - 0.5
DIG 498637
BUDONG GF
WENE ROMANO JR
1950
7
SILVERWIND 47
TED TAN / A. ABUNDO
1960
RG 31084
0 - 1
RG 15559
PRIME EAGLE
JERMAGNE AGUILA / RAMON MAXIMO
1965
8
FM TAGAYTAY
TIRSO V. RAMOS
1855
BAK 3823
1 - 0
BAK 5626
YANNA 1
JANSOY LEE
1860
9
VIVA ESPAÑA ALTO
IRISH PYLE LINES
BABY CANILLAS
2040
PGBDA 1487
0 - 1
BGBA 10642
POWER J MAXINE
JERRY TAMARGO
2060
10
KAI ATOY
EDWIN PEREY / JUN SOSA
1905
BAK 3174
0 - 1
BAK 7489
JH-MAAPAZ
JON HERMOSO
1900
11
DAREZA R2J
DANNY AREZA
1945
MMGBA 07839
1 - 0
RGBA 14840
E.R. JARVISTARK
ELMER RAMOS
1950
12
PAMBIHIRA
RYAN PIÑON / FRANCIS ZARASPE / MJ ACE
1970
BGBA 15827
1 - 0
LGBA 941884
OKIDOK & SON 2
DR. SAN JUAN / GIAN SAN JUAN
1965
13
FIRE & ICE
ERIC DUMAS / RADU GF
1895
BGBA 16907
1 - 0
RG 03616
RISE UP
CESAR TAN
1895
14
JJR BLUES
JR BAUTISTA
1840
DIG 623716
1 - 0
DIG 872824
MJS JASPER
MIKEL SOPIO
1830
15
P.B. CENTURY / BUNSO - A
PRIME BORDONES / ALAN MOJAR
1795
BAK 0866
0.5 - 0.5
BAK 1013
JARVIS GF
NPAJARA FARM
1795
16
RAWLANDZ S F
MONCHING MEDALLA + ARBEE
1810
BBC 06499
1 - 0
LGBA 974161
JB / RC STRIKER
JOHN BRYAN / RC
1810
17
SALAMAT LORD
EDISON P. CEPEDA
2035
UCBA 00759
1 - 0
MM 05746
EDISON SUPERBOTOY
ED MASCARIÑA
2060
18
KBG MAXINE GQ
JERMAGNE AGUILA / ENGR. BARRY BARICAR
2065
BAK 2685
0 - 1
BAK 9164
AC NEMA BREAKER NOY 1
JOVITO JAMELANO / ENGR. NERRE
2070
19
ETON GAMEFARM
LARRY REYES
1875
BAK 8136
1 - 0
BAK 4760
DANDANDAVE
DOMING UY
1885
20
JVR TROPA 3
EDWARD CONTRERAS
2000
GBLAG 36889
1 - 0
BBC 04508
ON THE LINE / SW
ODIE GUEVARRA / TED TAN
2000
21
DON VICTOR ROOSTERVILLE 2
JOHN NOLASCO / CD
1995
DIG 519459
0 - 1
D & G ULTIMATE GF
BD / PG
2000
22
CAT AGIMAT
FRANCISCO ZARASPE/PABLO MIRANDA/BOK CRUZ/RYAN PIÑON
1700
BAK 2298
0 - 1
DIG 405297
JRAB R2J
J & R RABARA
1700
23
KAI LHEAN
EDWIN PEREY / JUN SOSA
1825
BAK 3068
1 - 0
DIG 668923
KOBE BRYANT LOMI HAUS
RUEL / AMBER MONTALES
1820
24
OKIDOK & SON 1
DR. SAN JUAN / GIAN SAN JUAN
1935
LGBA 941890
0 - 1
LGBA 946919
SAN ANDREAS
DENNIS STA MARIA
1940
25
TBH 752 TRUEBLOOD HEBRON
RANDY HEBRON
1945
MMGBA 06364
1 - 0
UCBA 08978
BUDONG 888
WENE ROMANO JR
1940
26
YANNA 2
JANSOY LEE
2070
BAK 5756
0.5 - 0.5
DIG 53669
GOLDWING RA
MIKEL SOPIO / ARSE GAPUSAN
2075
27
TATA JOSEPH
SWEATER / KELSO
DENNIS AGUILAR / CESAR TANAQUIN / JR BAUTISTA
1930
DIG 623738
0 - 1
BAK 1906
KARRIZZ
TIRSO V. RAMOS
1935
28
TOP OF THE LINE 5
BORGY ZOLETA
1715
LGBA 955558
0 - 1
CLPGBA 190356
LDS FARM
BLK BUTCHER
LIAN AGUISANDA / JONARD SAPUNTO / ED MASCARINA
1730
29
BLU AQUARIUS
FRANCIS GABUDAO JR
1850
NGBA 659368
0 - 1
BGBA 17144
RAD & CROE
ERIC DUMAS / RADU GF
1850
30
OLIVER SCIRE G.F
DING HERRERA
1850
BAK 1838
0 - 1
DIG 658607
BUNSO / P.B. CENTURY
PRIME BORDONES / ALAN MOJAR
1855
31
ARABAR
J & R RABARA
2155
BGBA 21234
1 - 0
RG 15498
PRIME EAGLE
JERMAGNE AGUILA / RAMON MAXIMO
2175
32
SILVERWIND 47
TED TAN / A. ABUNDO
1930
RG 31097
0.5 - 0.5
LGBA 947113
PRIMO AAPS JD
JODI DIMAYUGA
1935
33
JVR / STA CLARA GF
EDWARD CONTRERAS
1925
BAK 9490
0 - 1
BAK 7699
AC NEMA BREAKER NOY 2
JOVITO JAMELANO / ENGR. NERRE
1930
34
YANNA 2
JANSOY LEE
2005
BAK 5892
1 - 0
BAK 3012
GRAY 111
GRAY 111
ENGR NERIO FRANI / ATTY. LUCIEN SAYUNO
2025
35
OKIDOK & SON 2
DR. SAN JUAN / GIAN SAN JUAN
1795
LGBA 941903
0 - 1
RGBA 05458
MT. VICTORIA IX / DIAMOND GF
GREY / HATCH
R. VILLANUEVA / E. DIAMANTE
1800
36
RLS FANTASY MCAT TP
DR PERCY MODOMO / ROGER LOPEZ / MODESTO CASUGA
1820
PA 17041
1 - 0
BGBA 16875
FIRE & ICE
ERIC DUMAS / RADU GF
1825
37
MJS JASPER
MIKEL SOPIO
1925
DIG 873093
1 - 0
BAK 8885
RJB FARM
ROMEO AGUILA
1925
38
KARRIZZ
TIRSO V. RAMOS
2095
BAK 1905
0 - 1
BAK 3701
SALDUA BROS / BADA - VP
RCM / ABET SALDUA / MONET LAO
2105
39
DIANA GOLDBAR / PACHUCHAY
TANTONIO ALERIA / FRANCIS SILOS
1965
LBCC 1984
1 - 0
MMGBA 07812
DAREZA R2J
DANNY AREZA
1965
40
DON VICTOR ROOSTERVILLE 1
JOHN NOLASCO / CD
1815
DIG 519568
1 - 0
BAK 0876
P.B. CENTURY / BUNSO - A
PRIME BORDONES / ALAN MOJAR
1810
41
JJR BLUES
JR BAUTISTA
1780
DIG 623920
0 - 1
DIG 498615
BUDONG GF
WENE ROMANO JR
1795
42
SALAMAT LORD
EDISON P. CEPEDA
2015
UCBA 00758
1 - 0
MAGBA 06244
VIVA ESPAÑA ALTO
IRISH PYLE LINES
BABY CANILLAS
2030
43
OKIDOK & SON 1
DR. SAN JUAN / GIAN SAN JUAN
1935
LGBA 941878
1 - 0
BGBA 10658
POWER J MAXINE
JERRY TAMARGO
1940
44
KAI ATOY
EDWIN PEREY / JUN SOSA
1815
BAK 3028
0 - 1
BAK 1850
OLIVER SCIRE G.F
DING HERRERA
1820
45
JH-MAAPAZ
JON HERMOSO
1935
BAK 7483
0 - 1
BAK 5593
YANNA 1
JANSOY LEE
1935
46
E.R. JARVISTARK
ELMER RAMOS
1700
RGBA 12966
1 - 0
MMGBA 00131
CAT AGIMAT
FRANCISCO ZARASPE/PABLO MIRANDA/BOK CRUZ/RYAN PIÑON
1705
47
LDS FARM
GREY
LIAN AGUISANDA / JONARD SAPUNTO / ED MASCARINA
1755
UMCGBA 194575
1 - 0
RG 03612
RISE UP
CESAR TAN
1760
48
JARVIS GF
NPAJARA FARM
1805
BAK 0572
1 - 0
DIG 519446
DON VICTOR ROOSTERVILLE 2
JOHN NOLASCO / CD
1815
49
D & G ULTIMATE GF
BD / PG
1775
-
BBC 06497
RAWLANDZ S F
MONCHING MEDALLA + ARBEE
1780
50
FM TAGAYTAY
TIRSO V. RAMOS
1915
CLPGBA 191643
1 - 0
BGBA 10676
POWER J MAXINE
JERRY TAMARGO
1915
51
JB / RC STRIKER
JOHN BRYAN / RC
1870
LGBA 974138
0 - 1
STCOBRA 4107
ETON GAMEFARM
LARRY REYES
1875
52
ON THE LINE / SW
ODIE GUEVARRA / TED TAN
1920
BBC 04506
1 - 0
MM 05706
EDISON SUPERBOTOY
ED MASCARIÑA
1930
53
GRAY 111
GRAY 111
ENGR NERIO FRANI / ATTY. LUCIEN SAYUNO
2040
BAK 3060
1 - 0
BAK 2700
KBG MAXINE GQ
JERMAGNE AGUILA / ENGR. BARRY BARICAR
2045
54
SAN ANDREAS
DENNIS STA MARIA
2200
LGBA 946873
1 - 0
RGBA 31293
BUNSO / P.B. CENTURY
PRIME BORDONES / ALAN MOJAR
2200
55
RAD & CROE
ERIC DUMAS / RADU GF
1865
RGBA 20398
0 - 1
MMGBA 06345
TBH 752 TRUEBLOOD HEBRON
RANDY HEBRON
1865
56
YANNA 2
JANSOY LEE
2020
BAK 5939
0.5 - 0.5
BAK 9110
AC NEMA BREAKER NOY 1
JOVITO JAMELANO / ENGR. NERRE
2045
57
BLU AQUARIUS
FRANCIS GABUDAO JR
1920
NGBA 523452
0 - 1
LAGBA 01934
PAMBIHIRA
RYAN PIÑON / FRANCIS ZARASPE / MJ ACE
1920
58
TOP OF THE LINE 5
BORGY ZOLETA
1880
LGBA 955616
1 - 0
GBLAG 36892
JVR TROPA 3
EDWARD CONTRERAS
1890
59
DANDANDAVE
DOMING UY
1840
DIG 119256
1 - 0
DIG 519546
DON VICTOR ROOSTERVILLE 1
JOHN NOLASCO / CD
1845
60
JRAB R2J
J & R RABARA
1730
DIG 518802
0 - 1
DIG 632955
TATA JOSEPH
KELSO
DENNIS AGUILAR / CESAR TANAQUIN / JR BAUTISTA
1735
61
GOLDWING RA
MIKEL SOPIO / ARSE GAPUSAN
2050
DIG 53693
0 - 1
BAK 3091
KAI LHEAN
EDWIN PEREY / JUN SOSA
2050
62
KOBE BRYANT LOMI HAUS
RUEL / AMBER MONTALES
1800
DIG 668939
0 - 1
BAK 1880
OLIVER SCIRE G.F
DING HERRERA
1800
63
BUDONG 888
WENE ROMANO JR
1955
BAK 6107
1 - 0
D & G ULTIMATE GF
BD / PG
1975
64
BUNSO / P.B. CENTURY
PRIME BORDONES / ALAN MOJAR
2125
RGBA 31292
-
BGBA 21253
ARABAR
J & R RABARA
2140
65
PAMBIHIRA
RYAN PIÑON / FRANCIS ZARASPE / MJ ACE
1900
BBC 03548
1 - 0
LGBA 947213
PRIMO AAPS JD
JODI DIMAYUGA
1900
66
BUDONG GF
WENE ROMANO JR
1995
DIG 498651
1 - 0
BAK 7711
AC NEMA BREAKER NOY 2
JOVITO JAMELANO / ENGR. NERRE
2000
67
RAWLANDZ S F
MONCHING MEDALLA + ARBEE
1815
BBC 06503
0 - 1
PA 17051
RLS FANTASY MCAT TP
DR PERCY MODOMO / ROGER LOPEZ / MODESTO CASUGA
1815
68
RAD & CROE
ERIC DUMAS / RADU GF
1940
RGBA 20393
0 - 1
RGBA 05445
MT. VICTORIA IX / DIAMOND GF
ROUNDHEAD / HATCH
R. VILLANUEVA / E. DIAMANTE
1940
69
RJB FARM
ROMEO AGUILA
1990
BAK 8905
0 - 1
DIG 53714
GOLDWING RA
MIKEL SOPIO / ARSE GAPUSAN
1990
70
JARVIS GF
NPAJARA FARM
1905
BAK 0962
1 - 0
BAK 9451
JVR / STA CLARA GF
EDWARD CONTRERAS
1910
71
EDISON SUPERBOTOY
ED MASCARIÑA
1960
MM 05774
1 - 0
RG 31066
SILVERWIND 47
TED TAN / A. ABUNDO
1955
72
TBH 752 TRUEBLOOD HEBRON
RANDY HEBRON
1845
MMGBA 06374
0 - 1
UCBL 191598
DIANA GOLDBAR / PACHUCHAY
TANTONIO ALERIA / FRANCIS SILOS
1845
73
KAI LHEAN
EDWIN PEREY / JUN SOSA
2000
BAK 3015
0 - 1
DIG 519556
DON VICTOR ROOSTERVILLE 2
JOHN NOLASCO / CD
1995
74
SALDUA BROS / BADA - VP
RCM / ABET SALDUA / MONET LAO
2145
BAK 3743
1 - 0
BAK 5672
YANNA 1
JANSOY LEE
2145
75
PRIME EAGLE
JERMAGNE AGUILA / RAMON MAXIMO
1970
RG 15617
0 - 1
PGBDA 1494
VIVA ESPAÑA ALTO
IRISH PYLE LINES
BABY CANILLAS
1980
76
MJS JASPER
MIKEL SOPIO
1760
DIG 873028
0 - 1
BAK 3832
FM TAGAYTAY
TIRSO V. RAMOS
1775
77
JH-MAAPAZ
JON HERMOSO
1890
BBC 17618
0 - 1
CLPGBA 190361
LDS FARM
BUTCHER
LIAN AGUISANDA / JONARD SAPUNTO / ED MASCARINA
1895
78
RISE UP
CESAR TAN
1875
RG 03604
1 - 0
MMGBA 07833
DAREZA R2J
DANNY AREZA
1875
79
TATA JOSEPH
KELSO
DENNIS AGUILAR / CESAR TANAQUIN / JR BAUTISTA
1780
DIG 623758
1 - 0
BAK 3161
KAI ATOY
EDWIN PEREY / JUN SOSA
1785
80
E.R. JARVISTARK
ELMER RAMOS
1840
RGBA 38475
0 - 1
LGBA 955554
TOP OF THE LINE 5
BORGY ZOLETA
1835
81
ETON GAMEFARM
LARRY REYES
1845
BAK 8138
1 - 0
BAK 2300
CAT AGIMAT
FRANCISCO ZARASPE/PABLO MIRANDA/BOK CRUZ/RYAN PIÑON
1850
82
OKIDOK & SON 2
DR. SAN JUAN / GIAN SAN JUAN
2035
UCBA 09934
0 - 1
UCBA 00767
SALAMAT LORD
EDISON P. CEPEDA
2030
83
BUDONG 888
WENE ROMANO JR
1875
UCBA 09020
0 - 1
BGBA 16962
FIRE & ICE
ERIC DUMAS / RADU GF
1880
84
KBG MAXINE GQ
JERMAGNE AGUILA / ENGR. BARRY BARICAR
1985
BAK 2755
0 - 1
DIG 623735
JJR BLUES
JR BAUTISTA
1980
85
KOBE BRYANT LOMI HAUS
RUEL / AMBER MONTALES
1880
DIG 668919
0 - 1
BAK 0871
P.B. CENTURY / BUNSO - A
PRIME BORDONES / ALAN MOJAR
1885
86
JB / RC STRIKER
JOHN BRYAN / RC
1985
LGBA 974151
0 - 1
LGBA 946782
SAN ANDREAS
DENNIS STA MARIA
1990
87
AC NEMA BREAKER NOY 1
JOVITO JAMELANO / ENGR. NERRE
2070
BAK 9169
1 - 0
BAK 1907
KARRIZZ
TIRSO V. RAMOS
2080
88
DANDANDAVE
DOMING UY
1940
BAK 4724
1 - 0
DIG 669848
ON THE LINE / SW
ODIE GUEVARRA / TED TAN
1940
89
OKIDOK & SON 1
DR. SAN JUAN / GIAN SAN JUAN
1990
LGBA 941889
1 - 0
GBLAG 33636
JVR TROPA 3
EDWARD CONTRERAS
2000
90
BLU AQUARIUS
FRANCIS GABUDAO JR
1980
NGBA 659400
0 - 1
BGBA 21247
JRAB R2J
J & R RABARA
1970