SCORE SHEET

ENTRY NAME BREEDER NAME
POINTS
TOTAL
ABH SOUTH LUZON 1 EDMON BAUTISTA / JOJO SICAT 1 - 1 - 1 3
ACG ALBERT GONZAGA 1 - 1 - 1 3
AVIATOR GAMEFARM THEO FORTE / SONNY CRUZ / NANDY FORTE 1 - 1 - 1 3
BIG BOSS / VIVA SANTA MONICA ZALDY AUSTRIA 1 - 1 - 1 3
CSS GF 1 ATTY CHRISTOPHER S SOGUILON / ALLAN MOJAR 1 - 1 - 1 3
CUELAZ GAMEFARM DL / JC 1 - 1 - 1 3
D & G BLACK MAMBA BD / PG 1 - 1 - 1 3
DIANA GOLDBAR / PACHUCHAY TANTONIO ALERIA / FRANCIS SILOS 1 - 1 - 1 3
DYNAMIC STAR RSA SAMUEL M. / ARNEL A. / LONGHAIR 1 - 1 - 1 3
D`ORAGONS TENG N ALLEN 1 - 1 - 1 3
ETON GAMEFARM LARRY REYES 1 - 1 - 1 3
FIRE BULLET 1 ANTHONY PATOLA / ALEXANDER MOSCA 1 - 1 - 1 3
FM TAGAYTAY TIRSO V. RAMOS 1 - 1 - 1 3
GREENGOLD ATK-4 ROD ADVINCULA 1 - 1 - 1 3
J & R STONE ARK BUENAS DIAS 2 BOYET CO. & ARCH PETER BUENDIA 1 - 1 - 1 3
JRB GF BAUTISTA BROS 1 - 1 - 1 3
JVD CALIBRE JIMMY DUMALAOG 1 - 1 - 1 3
LDS FARM LIAN AGUISANDA / JONARD SAPUNTO / ED MASCARINA 1 - 1 - 1 3
LUCKY 4C 1 ENGR. RUBEN E. RABUTIN 1 - 1 - 1 3
MT. VICTORIA IX / DIAMOND GF R. VILLANUEVA / E. DIAMANTE 1 - 1 - 1 3
OVL / SPJ SUPERCAT SERGE PASIA JR. 1 - 1 - 1 3
PAMBIHIRA RYAN PIÑON / FRANCIS ZARASPE / MJ ACE 1 - 1 - 1 3
PATCHUCHAY - II / REDLAKES PLB GF PERCY BURGOS / MAYAL / ENGR. DENNIS NUNEZ 1 - 1 - 1 3
RANCHOTEL JOSEPH PATDU / RYAN PIÑON 1 - 1 - 1 3
SALAMAT LORD EDISON P. CEPEDA 1 - 1 - 1 3
SAN ANDREAS DENNIS STA MARIA 1 - 1 - 1 3
AC NEMA BREAKER NOY 1 JOVITO JAMELANO / ENGR. NERRE 1 - 0.5 - 1 2.5
B.C.O ROAN DI NATUTO JUN BACOLOD/BEN ORTIS/JUN BUDLAT 0.5 - 1 - 1 2.5
BANGIS NG DISE / MONET ROBERT BALBOA / MANOLING RAMOS 1 - 1 - 0.5 2.5
BUDONG GF WENE ROMANO JR 0.5 - 1 - 1 2.5
GRACEVILLE / SML ROLANDO GADEN / JULIE MAR TURBELA 0.5 - 1 - 1 2.5
IBA NA COL. KATIGBAK 1 - 1 - 0.5 2.5
JARVIS GF NPAJARA FARM 0.5 - 1 - 1 2.5
JRS-PURPLE HAZE!!! ENGR. JUN SEVILLA 1 - 0.5 - 1 2.5
MIGHTY GAMEFARM ENGR. BOBIE & PAULO 1 - 0.5 - 1 2.5
PUTING BATO VIRGILIO MARTIN & BG 1 - 1 - 0.5 2.5
SALAMANGKERO 1925 MARK ANTHONY DICHOSO / ARMAN A. EUSEBIO 1 - 0.5 - 1 2.5
V.M SAN JUAN VICENTE SAN JUAN 1 - 0.5 - 1 2.5
AC NEMA BREAKER NOY 2 JOVITO JAMELANO / ENGR. NERRE 1 - 1 - 0 2
AMAZING ROJAM ROGER JAMISOLA / C.P. 1 - 1 - 0 2
ARJO-3A JOAR ALONTAGA / JC 1 - 0 - 1 2
B.C.O. BEN ORTIZ 1 - 0 - 1 2
BIGSTAR GF 2 RAMON MAXIMO / DAYO ARTILLAGA 0 - 1 - 1 2
CDM LIMIT BREAK RENATO VILAR / CARL DEL MUNDO 0 - 1 - 1 2
CNP SKCS GF CRIS N. PEREA 0 - 1 - 1 2
DANDANDAVE DOMING UY 0 - 1 - 1 2
DARPY DARRYL ANDREW LIM 1 - 1 - 0 2
D`CAPTAIN 1 CAPT. R. PANIZAL 1 - 1 - 0 2
ECB GF BAUTISTA BROS 1 - 0 - 1 2
ESJ-CASSZYRA EMIL E SAN JUAN 0 - 1 - 1 2
FEVICOL MR CHARLIE CHAN 1 - 0 - 1 2
FIRE & ICE ERIC DUMAS / RADU GF 1 - 0 - 1 2
FTE FERDINAND EUSEBIO / RCM 0 - 1 - 1 2
GINTONG KUTCHARA DARWIN ONG TORRES 0 - 1 - 1 2
GKD VER DIMARANAN 1 - 1 - 0 2
GLAMDRING RICKY EUSEBIO 1 - 1 - 0 2
GLORY FARM REMCAR / ABON 1 - 1 - 0 2
GOLDEN WINGS WARRIOR SOFEO DANO / POL G 1 - 0 - 1 2
GREENGOLD ATK-2 ROD ADVINCULA 1 - 0 - 1 2
GREENGOLD ATK-3 ROD ADVINCULA 1 - 0 - 1 2
HIM RAZEN WILFREDO HIMPISAO 1 - 1 - 0 2
INCREDIBLE ROJAM ROGER JAMISOLA / C.P. 1 - 1 - 0 2
J.RUZ SCORPIO ARTEMIO RUZ JR. 1 - 0 - 1 2
JAILBIRD JEBE GAYANELO 0 - 1 - 1 2
JC SAN BENEDICTO JC 1 - 0 - 1 2
JC SAN JULIAN JC 0 - 1 - 1 2
JCB GF JASON CASTILLO 0 - 1 - 1 2
JJR BLUES JR BAUTISTA 1 - 0 - 1 2
JRAB R2J J & R RABARA 1 - 0 - 1 2
KABANKALAN MARK LIM & BG 0 - 1 - 1 2
KAI LHEAN EDWIN PEREY / JUN SOSA 1 - 1 - 0 2
KINAMBUD BONG VALLE 0 - 1 - 1 2
LIPA FARMS ATTY. LUCIEN SAYUNO 0 - 1 - 1 2
LUCHO NARDING BALUTA & BOY MONTANO 1 - 0 - 1 2
LUCKY DIA ANNE ANTERO ZARASPE / IVAN ZARASPE 0 - 1 - 1 2
M4 ARCE BLACKANT ALABASTER RICHARD ACE 1 - 0 - 1 2
MACHULET BF YONG ASISTIO & NIO ASISTIO 1 - 1 - 0 2
MANGZEE LIPA BOBBY DEL ROSARIO 1 - 0 - 1 2
MERVILLE DENNIS DE LEON 0 - 1 - 1 2
NAGBABAGANG IBON MS. RHINA CUIZON 1 - 1 - 0 2
OKIDOK & SON 1 DR. SAN JUAN / GIAN SAN JUAN 0 - 1 - 1 2
OLIVER SCIRE G.F DING HERRERA 0 - 1 - 1 2
PARATUT 3RDY LUIS YUSI 0 - 1 - 1 2
PHYTON POWER TR OLIVER KIAMZON / TENG RANOLA 1 - 1 - 0 2
RAKENROLL MDB MAC & AUDS 0 - 1 - 1 2
RAWLANDZ STOCK FARM MONCHING MEDALLA + RB 1 - 1 - 0 2
RED AND BLUE BIBOY SISON 1 - 1 - 0 2
RGM ST. BERNADETTE RODERICK MAGPANTAY 1 - 0 - 1 2
RJLNH 337 BROS BHIM NOEL LEE / JAIME LEE 1 - 0 - 1 2
RLS FANTASY MCAT TP DR PERCY MODOMO / ROGER LOPEZ / MODESTO CASUGA 0 - 1 - 1 2
RMM GF ROLAND MANIMTIM / CHRISTOPHER HERNANDEZ 1 - 0 - 1 2
SALDUA BROS / BADA - VP RCM / ABET SALDUA / MONET LAO 0 - 1 - 1 2
SHIER GF REMAR DE LEON / DANILO CARPIO / REMCAR 1 - 1 - 0 2
SWEATER 111 ENGR. NERIO B. FRANI / ATTY. LUCIEN SAYUNO 1 - 0 - 1 2
TATA JOSEPH DENNIS AGUILAR / CESAR TANAQUIN / JR BAUTISTA 0 - 1 - 1 2
TBH 752 TRUEBLOOD HEBRON RANDY HEBRON 1 - 1 - 0 2
THUNDER BEE 3 ATTY DE CASTRO 1 - 1 - 0 2
TOP OF THE LINE 5 BORGY ZOLETA 0 - 1 - 1 2
VICTORIOUS D FARM A VAL DIZON 1 - 1 - 0 2
VIVA ESPAÑA BABY CANILLAS 0 - 1 - 1 2
WHITE ROCK 1 VIRGILIO MARTIN & BG 0 - 1 - 1 2
WHITE ROCK 2 VIRGILIO MARTIN & BG 1 - 0 - 1 2
WRS ALADIN RENE SANTOS AND DANI ARJUEJO 1 - 0 - 1 2
YANNA 2 JANSOY LEE 0.5 - 1 - 0.5 2
ZIAN TYRO GF LESTER EDOC / CD 0 - 1 - 1 2
BIGSTAR GF 1 RAMON MAXIMO / DAYO ARTILLAGA 1 - 0.5 - 0 1.5
DON VICTOR ROOSTERVILLE 1 JOHN NOLASCO / CD 0.5 - 1 - 0 1.5
DOUBLE J JAMES MAGSUMBOL/FRANCIS GARRIDO/CD 0.5 - 1 - 0 1.5
DR FIXIT WATERPROOFING EXPERT CHARLIE CHAN 0 - 0.5 - 1 1.5
DUGIL BONITO MARTY CANILLAS 0 - 1 - 0.5 1.5
GOLDWING RA MIKEL SOPIO / ARSE GAPUSAN 0.5 - 0 - 1 1.5
GREENGOLD ATK-1 ROD ADVINCULA 1 - 0 - 0.5 1.5
LUCKY DIA ANTERO ZARASPE / IVAN ZARASPE 1 - 0.5 - 0 1.5
MILKYDIC DICKY LIM 0.5 - 1 - 0 1.5
NAGIISANG HAMPAS BOBIE & PAULO 0.5 - 1 - 0 1.5
P.B. CENTURY / BUNSO - A PRIME BORDONES / ALAN MOJAR 0.5 - 0 - 1 1.5
PACHUCHAY - I ANTONIO ALERIA / FRANCIS SILOS 0 - 1 - 0.5 1.5
PRIMO AAPS JD JODI DIMAYUGA 1 - 0.5 - 0 1.5
QUEEN ACHIE 1 FERDINAND SOUZA 1 - 0 - 0.5 1.5
QUEEN ACHIE 2 FERDINAND SOUZA 0 - 0.5 - 1 1.5
RJG ONE GUN JAMBAL (HAPPY BIRTHDAY RHOBY) ROMMUEL G. GAMBOA 0 - 0.5 - 1 1.5
RMMR RICHIE ROBES 1 - - 0.5 1.5
SPARTANS DOS REY BRIONES 1 - 0.5 - 0 1.5
SUPER PAULO PAULO RAMOS 0.5 - 1 - 0 1.5
A & Q GAME FARM REMCAR / ADO 1 - 0 - 0 1
AARON & AALIYAH JOAR ALONTAGA / JUDD CAUNTAY 0 - 1 - 0 1
ABH SOUTH LUZON 2 EDMON BAUTISTA / JOJO SICAT 0 - 0 - 1 1
AMCA WARRIORS 2 BIBOY SISON / ROBERT MANDAL 1 - 0 - 0 1
ANDREI & AALIYAH JOAR ALONTAGA / JUDD CAUNTAY 0 - 0 - 1 1
ANITO RM DON MAURO PRIETO 0 - 0 - 1 1
ARABAR J & R RABARA 0 - 1 - 1
ARROW COMBINER ANGELINO CAYAO 1 - 0 - 0 1
AVIATOR GAMEFARM BICOL NANDY FORTE / SONNY CRUZ / THEO FORTE 1 - 0 - 0 1
BASANG CACTUS 1 BALINGAN BROS 0 - 0 - 1 1
BCEJ BULLDOZER JUN JUN APROVICHADO / ENGR. MERQUITA 1 - 0 - 0 1
BIGO SA PAGIBIG JAYJAY CHUA AND FRIENDS 1 - 0 - 0 1
BLACK KNIGHT JOJO KALONSE 0 - 1 - 0 1
BLADES OF WARRIOR TARI SHOP EMERSON T. PERALTA 0 - 1 - 0 1
BRGY ALULOD SCIRE G.F. DING HERRERA 1 - 0 - 0 1
BUDONG 888 WENE ROMANO JR 0 - 1 - 0 1
BUENAS DIAS STONE ARK ARCH. PETER BUENDIA / BOYET CO / ED LLABRES 0 - 0 - 1 1
BUNSO / P.B. CENTURY PRIME BORDONES / ALAN MOJAR 1 - 0 - 1
CARINGRING BF YONG ASISTIO & NIO ASISTIO 0 - 0 - 1 1
CSS GF ATTY CHRISTOPHER S SOGUILON / ALLAN MOJAR 0 - 0 - 1 1
D & G ULTIMATE GF BD / PG 1 - - 0 1
DAREZA R2J DANNY AREZA 1 - 0 - 0 1
DIANA GOLD BAR TONY ALERIA 0 - 1 - 0 1
DIANA GOLDBAR 1 TONY ALERIA 0 - 0 - 1 1
DNC DEXTER / CHRIS TIU / CD 1 - 0 - 0 1
DON VICTOR ROOSTERVILLE 2 JOHN NOLASCO / CD 0 - 0 - 1 1
DOUBLE A J. OCSENA / A. LAGDAMEO 0 - 0 - 1 1
DOUBLE EY J. OCSENA / A. LAGDAMEO 0 - 0 - 1 1
DYNAMIC STAR GF SAMUEL MALAGA ARNER ALISON / LONGHAIR 1 - 0 - 0 1
D`CAPTAIN 2 NOLI DINZON & CAPT. R. PANIZAL 1 - 0 - 0 1
E.R. JARVISTARK ELMER RAMOS 0 - 1 - 0 1
EDISON SUPERBOTOY ED MASCARIÑA 0 - 0 - 1 1
FARMVIEW E.G. EDGAR GO 0 - 1 - 0 1
FLAMEBIRD WING FURY GF MARK ANTHONY DICHOSO / ARTEMIO S. MAUNAHAN 0 - 1 - 0 1
GAMBLING LORD GARY NONES / BC 0 - 1 - 0 1
GLAMDRING GF RICKY EUSEBIO 0 - 0 - 1 1
GRAY 111 ENGR NERIO FRANI / ATTY. LUCIEN SAYUNO 0 - 0 - 1 1
J.C.O. / THUNDER BEE ONE ATTY DE CASTRO 0 - 1 - 0 1
JAILBIRD CUTTER JEB GAYANELO 1 - 0 - 0 1
JAILBIRD JDR JEBE GAYANELO 0 - 1 - 0 1
JAILBIRD RIPPER JEB GAYANELO 0 - 1 - 0 1
JH-MAAPAZ JON HERMOSO 1 - 0 - 0 1
JOE BLACK EPB ED LLABARES / PETER BUENDIA / BOYET CO 0 - 0 - 1 1
JVR TROPA 3 EDWARD CONTRERAS 1 - 0 - 0 1
KARRIZZ TIRSO V. RAMOS 1 - 0 - 0 1
KCCK VR MAKNAT KIT SENGCO / VIRGILIO V RAPE 1 - 0 - 0 1
LETS GET IT ON / JRS ASB GF 0 - 1 - 0 1
LEVIS WILFREDO HIMPISAO 0 - 0 - 1 1
LUCKY 4C 2 ENGR. RUBEN E. RABUTIN 0 - 1 - 0 1
MAVERICK GF DMB 0 - 0 - 1 1
MJS JASPER MIKEL SOPIO 0 - 1 - 0 1
NAGKARLAN LYNDON ANGELES / ROMULO ANGELES 0 - 1 - 0 1
NOV 28 2 COCK DERBY SQCA MACHO & JOMAR 0 - 0 - 1 1
ON THE LINE / SW ODIE GUEVARRA / TED TAN 0 - 1 - 0 1
ORAGON TR ALLEN AND TENG RANOLA 0 - 0 - 1 1
PARAWAKAN MASTER J / CRIS JALANDI / RJE / JJE 0 - 0 - 1 1
POWER J MAXINE JERRY TAMARGO 1 - 0 - 0 1
PRIME EAGLE JERMAGNE AGUILA / RAMON MAXIMO 1 - 0 - 0 1
RAD & CROE ERIC DUMAS / RADU GF 1 - 0 - 0 1
RAF ROLAN DELA ROSA / ALDO SEYER / REMCAR 0 - 0 - 1 1
RAWLANDZ S F MONCHING MEDALLA + ARBEE 1 - - 0 1
REDBULL B ATTY. CARLOS TUMPALAN 0 - 1 - 0 1
REDBULL C ATTY. CARLOS TUMPALAN 0 - 0 - 1 1
RGB JOSEF ROBERT BANDARLIPE 1 - 0 - 0 1
RGL 16 / LANGCAUON BROS ANTONIO LANGCAUON / RYAN PIÑON 1 - 0 - 0 1
RISE UP CESAR TAN 0 - 0 - 1 1
RJB FARM ROMEO AGUILA 1 - 0 - 0 1
ROCK N ROLL BOSS A AND JR (A. CANTAL) 0 - 1 - 0 1
RUA LAGALAG RONNIE ANDAL / RCM 1 - - 0 1
SAINT SAN RAFAEL DANILO RESPOSPULO 1 - 0 - 0 1
SEÑORITO DARYLL DARYLL CASTILLO / BC 0 - 1 - 0 1
SPARTANS UNO REY BRIONES 1 - 0 - 0 1
STAR CHAMP BOSS A AND CO (A. CANTAL) 1 - 0 - 0 1
STATIC 1 ALVIN ACOSTA 0 - 1 - 0 1
STATIC 2 ALVIN ACOSTA 0 - 1 - 0 1
SUPER KYLE JOHN MILLER AND RUEL CANTINA 0 - 1 - 0 1
TEEJAYS GOLD JONJON LOGARTA / KID BOGART FARM / CD 0 - 0 - 1 1
THUNDER BEE 4 ATTY DE CASTRO 1 - 0 - 0 1
TOP OF THE LINE 4 NOEL M ZOLETA 1 - 0 - 0 1
U.S. ARIVO TIRES Z. BARCELONA / ROMEO MASILANG 0 - 0 - 1 1
VICTORIOUS D FARM B VAL DIZON 0 - 1 - 0 1
VIVA ESPAÑA ALTO BABY CANILLAS 0 - 0 - 1 1
WE WILL ROCK YOU GEORGE F. SERRANO 1 - 0 - 0 1
YANNA 1 JANSOY LEE 0 - 1 - 0 1
AMCA WARRIORS BIBOY SISON / ROBERT MANDAL 0 - 0.5 - 0 0.5
CORAL NI BACAL JHUN DOMINGO 0.5 - 0 - 0 0.5
J & R STONE ARK BUENAS DIAS 1 BOYET CO. & ARCH PETER BUENDIA 0 - 0.5 - 0 0.5
LUCKY D.O.T @ CEDAR CARMONA GF DOS D.O.T. (D. TORRES 0 - 0.5 - 0 0.5
MLV AQUA 26 / REDLAKES PLB GF PERCY BURGOS / CAPT. MEDWIN VILLEGAS / ENGR. DENNIS NUNEZ 0 - 0 - 0.5 0.5
REDBULL A ATTY. CARLOS TUMPALAN 0.5 - 0 - 0 0.5
SERBISYONG TOTOO ATTY. MANNY GRAGASIN 0 - 0 - 0.5 0.5
SILVERWIND 47 TED TAN / A. ABUNDO 0 - 0.5 - 0 0.5
SON OF LAW ATTY. LAWRENCE VILLANUEVA 0 - 0 - 0.5 0.5
9 DE PEBRERO TONY ESPINOSA 0 - 0 - 0 0
BASANG CACTUS BALINGAN BROS 0 - 0 - 0 0
BLU AQUARIUS FRANCIS GABUDAO JR 0 - 0 - 0 0
CAT AGIMAT FRANCISCO ZARASPE/PABLO MIRANDA/BOK CRUZ/RYAN PIÑON 0 - 0 - 0 0
CHOCOLATE GF BOSS GERRY / JUN BALATBAT / LITO GUERRA 0 - 0 - 0 0
CNP SKCS GF / BAMBI J / DRP CRIS N. PEREA / JERMAINE CABOG / DANDY PAMIENTA 0 - 0 - 0 0
FIRE BULLET ANTHONY PATOLA / ALEXANDER MOSCA 0 - 0 - 0 0
GENJENNY EUGENIO PEREZ 0 - 0 - 0 0
J.C.O. / THUNDER BEE TWO ATTY DE CASTRO 0 - 0 - 0 0
JAT STO NINO JOEL TIONGCO 0 - 0 - 0 0
JB / RC STRIKER JOHN BRYAN / RC 0 - 0 - 0 0
JVR / STA CLARA GF EDWARD CONTRERAS 0 - 0 - 0 0
KAI ATOY EDWIN PEREY / JUN SOSA 0 - 0 - 0 0
KBG MAXINE GQ JERMAGNE AGUILA / ENGR. BARRY BARICAR 0 - 0 - 0 0
KG EMPRESS GELLI RENATO VILAR / KURT GELLI PESIGAN / JMC 0 - 0 - 0 0
KOBE BRYANT LOMI HAUS RUEL / AMBER MONTALES 0 - 0 - 0 0
LUCKY D.O.T @ CEDAR CARMONA GF UNO D.O.T. (D. TORRES 0 - 0 - 0 0
MANGZEE LIPA FARM BOBBY DEL ROSARIO 0 - 0 - 0 0
MAVERICK DMB 0 - 0 - 0 0
OKIDOK & SON 2 DR. SAN JUAN / GIAN SAN JUAN 0 - 0 - 0 0
REDBULL D ATTY. CARLOS TUMPALAN 0 - 0 - 0 0
SIKAT NG ARAW JUN OLIVEROS / CHARLIE CARLOS 0 - 0 - 0 0
SUPER VITAMINA BEBOT TAN 0 - 0 - 0 0

UNDER CONSTRUCTION

Match Sheet is Not Available this time

  • Days

  • Hours

  • Minutes

  • Seconds

MATCH SHEET

NO
RED
VS
WHITE
RESULT
ENTRY NAME
WT
WB
WB
ENTRY NAME
WT
1
JC SAN JULIAN
JC
1930
BAK 5647
0 - 1
DIG 472949
SALAMANGKERO 1925
MARK ANTHONY DICHOSO / ARMAN A. EUSEBIO
1935
2
AMCA WARRIORS 2
BIBOY SISON / ROBERT MANDAL
2080
GFBAN 47673
1 - 0
GFBAN 08436
J.C.O. / THUNDER BEE ONE
ATTY DE CASTRO
2090
3
LUCKY D.O.T @ CEDAR CARMONA GF UNO
GILMORE
D.O.T. (D. TORRES
1820
BAK 5745
0 - 1
DIG 472885
V.M SAN JUAN
VICENTE SAN JUAN
1840
4
CUELAZ GAMEFARM
DL / JC
2115
1 - 0
RGBA 17126
SIKAT NG ARAW
JUN OLIVEROS / CHARLIE CARLOS
2115
5
ESJ-CASSZYRA
EMIL E SAN JUAN
1955
QCBA 08462
0 - 1
BGBA 02257
SPARTANS DOS
RED SPARTANS
REY BRIONES
1965
6
JOE BLACK EPB
ED LLABARES / PETER BUENDIA / BOYET CO
2000
DIG 627018
0 - 1
BAK 9574
D`ORAGONS
TENG N ALLEN
2000
7
AVIATOR GAMEFARM
FEG
THEO FORTE / SONNY CRUZ / NANDY FORTE
1930
MMGBA 1090
1 - 0
BBC 22174
CDM LIMIT BREAK
RENATO VILAR / CARL DEL MUNDO
1950
8
GRACEVILLE / SML
ROLANDO GADEN / JULIE MAR TURBELA
1965
DIG 453378
0.5 - 0.5
DIG 072781
NAGIISANG HAMPAS
BOBIE & PAULO
1970
9
WE WILL ROCK YOU
SWEATER LINES
GEORGE F. SERRANO
2100
UCBL 191286
1 - 0
LGBA 973465
WHITE ROCK 1
VIRGILIO MARTIN & BG
2110
10
REDBULL D
ATTY. CARLOS TUMPALAN
1865
LGBA 938450
0 - 1
BB 24091
LUCKY 4C 1
ENGR. RUBEN E. RABUTIN
1865
11
JC SAN BENEDICTO
JC
1845
BAK 0227
1 - 0
BAK 0898
NOV 28 2 COCK DERBY SQCA
MACHO & JOMAR
1845
12
FLAMEBIRD WING FURY GF
MARK ANTHONY DICHOSO / ARTEMIO S. MAUNAHAN
2060
DIG 477052
0 - 1
BAK 5085
BIGSTAR GF 1
RAMON MAXIMO / DAYO ARTILLAGA
2060
13
SPARTANS UNO
RED SPARTANS
REY BRIONES
2100
BAK 4026
1 - 0
DIG 651131
J.C.O. / THUNDER BEE TWO
ATTY DE CASTRO
2100
14
KCCK VR MAKNAT
SWEATER
KIT SENGCO / VIRGILIO V RAPE
1880
BGBA 08450
1 - 0
GBLAG 36146
RAF
ROLAN DELA ROSA / ALDO SEYER / REMCAR
1870
15
LUCKY D.O.T @ CEDAR CARMONA GF DOS
ROUNDHEAD
D.O.T. (D. TORRES
2075
BAK 7772
0 - 1
DIG 664468
BIGO SA PAGIBIG
JAYJAY CHUA AND FRIENDS
2090
16
MAVERICK GF
DMB
1800
BAK 6389
0 - 1
BAK 5832
JRS-PURPLE HAZE!!!
ENGR. JUN SEVILLA
1795
17
FARMVIEW E.G.
EDGAR GO
1925
TAGBA 01744
0 - 1
GFBAN 38261
DYNAMIC STAR RSA
SAMUEL M. / ARNEL A. / LONGHAIR
1925
18
AVIATOR GAMEFARM BICOL
JG GREY
NANDY FORTE / SONNY CRUZ / THEO FORTE
1710
MMGBA 1094
1 - 0
UC 08124
CHOCOLATE GF
BOSS GERRY / JUN BALATBAT / LITO GUERRA
1725
19
DNC
DEXTER / CHRIS TIU / CD
1820
RG 20862
1 - 0
LGBA 952491
BUENAS DIAS STONE ARK
L84 / JAA GULL
ARCH. PETER BUENDIA / BOYET CO / ED LLABRES
1825
20
REDBULL C
ATTY. CARLOS TUMPALAN
2060
RGBA 4416
0 - 1
BGBA 02302
GREENGOLD ATK-4
GG 3 COLOURS
ROD ADVINCULA
2050
21
NAGBABAGANG IBON
MS. RHINA CUIZON
2035
GBLAG 32675
1 - 0
BB 24148
LUCKY 4C 2
ENGR. RUBEN E. RABUTIN
2030
22
WHITE ROCK 2
VIRGILIO MARTIN & BG
1970
BGBA 24765
1 - 0
QCBA 03263
GLAMDRING GF
RICKY EUSEBIO
1975
23
BIGSTAR GF 2
RAMON MAXIMO / DAYO ARTILLAGA
1800
BBC 12398
0 - 1
BB 18341
OVL / SPJ SUPERCAT
SERGE PASIA JR.
1800
24
9 DE PEBRERO
TONY ESPINOSA
1810
DIG 672183
0 - 1
BAK 0472
SHIER GF
REMAR DE LEON / DANILO CARPIO / REMCAR
1815
25
JAT STO NINO
JOEL TIONGCO
1930
LA 08112
0 - 1
BBC 25675
ARJO-3A
JOAR ALONTAGA / JC
1930
26
FIRE BULLET 1
ANTHONY PATOLA / ALEXANDER MOSCA
1950
BAK 3237
1 - 0
DIG 655101
JAILBIRD JDR
JEBE GAYANELO
1950
27
SALAMANGKERO 1925
MARK ANTHONY DICHOSO / ARMAN A. EUSEBIO
2185
GBLAG 35136
0.5 - 0.5
BGBA 02313
SPARTANS DOS
RED SPARTANS
REY BRIONES
2185
28
D`ORAGONS
TENG N ALLEN
2005
BAK 9601
1 - 0
BAK 8838
JC SAN BENEDICTO
JC
2005
29
CUELAZ GAMEFARM
DL / JC
2200
1 - 0
GFBAN 41578
AMCA WARRIORS 2
BIBOY SISON / ROBERT MANDAL
2200
30
J.C.O. / THUNDER BEE ONE
ATTY DE CASTRO
2025
MCGBA 43114
1 - 0
RGBA 4342
REDBULL C
ATTY. CARLOS TUMPALAN
2015
31
NAGIISANG HAMPAS
BOBIE & PAULO
1910
DIG 072792
1 - 0
BAK 5783
LUCKY D.O.T @ CEDAR CARMONA GF UNO
GILMORE
D.O.T. (D. TORRES
1900
32
JRS-PURPLE HAZE!!!
ENGR. JUN SEVILLA
1815
BAK 5829
0.5 - 0.5
DIG 687797
V.M SAN JUAN
VICENTE SAN JUAN
1830
33
LUCKY 4C 2
ENGR. RUBEN E. RABUTIN
2025
BB 24102
1 - 0
RGBA 17048
SIKAT NG ARAW
JUN OLIVEROS / CHARLIE CARLOS
2030
34
ESJ-CASSZYRA
EMIL E SAN JUAN
1855
QCBA 08457
1 - 0
UCBL 191277
WE WILL ROCK YOU
SWEATER LINES
GEORGE F. SERRANO
1840
35
JC SAN JULIAN
JC
2020
BAK 8329
1 - 0
BAK 3930
SPARTANS UNO
RED SPARTANS
REY BRIONES
2050
36
JOE BLACK EPB
ED LLABARES / PETER BUENDIA / BOYET CO
2010
DIG 627017
0 - 1
DIG 477097
FLAMEBIRD WING FURY GF
MARK ANTHONY DICHOSO / ARTEMIO S. MAUNAHAN
2010
37
J.C.O. / THUNDER BEE TWO
ATTY DE CASTRO
1950
GFBAN 08384
0 - 1
MMGBA 3716
AVIATOR GAMEFARM
DOM
THEO FORTE / SONNY CRUZ / NANDY FORTE
1935
38
CDM LIMIT BREAK
RENATO VILAR / CARL DEL MUNDO
2130
BBC 22189
1 - 0
UCBA 03819
GLAMDRING GF
RICKY EUSEBIO
2135
39
NOV 28 2 COCK DERBY SQCA
MACHO & JOMAR
1925
BAK 6452
0 - 1
DIG 453374
GRACEVILLE / SML
ROLANDO GADEN / JULIE MAR TURBELA
1935
40
RAF
ROLAN DELA ROSA / ALDO SEYER / REMCAR
1870
GBLAG 36108
0 - 1
BGBA 24716
WHITE ROCK 1
VIRGILIO MARTIN & BG
1870
41
FARMVIEW E.G.
EDGAR GO
2075
TAGBA 01764
1 - 0
LGBA 938496
REDBULL D
ATTY. CARLOS TUMPALAN
2065
42
NAGBABAGANG IBON
MS. RHINA CUIZON
1895
DIG 686280
1 - 0
BAK 3840
9 DE PEBRERO
TONY ESPINOSA
1890
43
LUCKY 4C 1
ENGR. RUBEN E. RABUTIN
1775
BB 24051
1 - 0
LGBA 952510
BUENAS DIAS STONE ARK
JAA GULL / L84
ARCH. PETER BUENDIA / BOYET CO / ED LLABRES
1750
44
LUCKY D.O.T @ CEDAR CARMONA GF DOS
ROUNDHEAD HATCH
D.O.T. (D. TORRES
1790
MIGBA 03523
0.5 - 0.5
BBC 12392
BIGSTAR GF 1
RAMON MAXIMO / DAYO ARTILLAGA
1790
45
GREENGOLD ATK-4
GG 3 COLOURS
ROD ADVINCULA
2050
BGBA 02484
1 - 0
BGBA 08453
KCCK VR MAKNAT
DOM
KIT SENGCO / VIRGILIO V RAPE
2070
46
OVL / SPJ SUPERCAT
SERGE PASIA JR.
1700
BB 18378
1 - 0
DIG 664390
BIGO SA PAGIBIG
JAYJAY CHUA AND FRIENDS
1700
47
FIRE BULLET 1
ANTHONY PATOLA / ALEXANDER MOSCA
1700
RG 32842
1 - 0
MMGBA 1086
AVIATOR GAMEFARM BICOL
MS GREY
NANDY FORTE / SONNY CRUZ / THEO FORTE
1700
48
MAVERICK GF
DMB
1790
BAK 6454
0 - 1
DIG 517988
JC SAN BENEDICTO
JC
1790
49
DYNAMIC STAR RSA
SAMUEL M. / ARNEL A. / LONGHAIR
1805
GFBAN 38262
1 - 0
RG 20900
DNC
DEXTER / CHRIS TIU / CD
1820
50
CHOCOLATE GF
BOSS GERRY / JUN BALATBAT / LITO GUERRA
1890
BAK 2525
0 - 1
DIG 689645
SALAMANGKERO 1925
MARK ANTHONY DICHOSO / ARMAN A. EUSEBIO
1885
51
SHIER GF
REMAR DE LEON / DANILO CARPIO / REMCAR
1820
BGBA 06050
1 - 0
BGBA 24735
WHITE ROCK 2
VIRGILIO MARTIN & BG
1815
52
ARJO-3A
JOAR ALONTAGA / JC
2110
BAK 4635
0 - 1
BAK 5047
BIGSTAR GF 2
RAMON MAXIMO / DAYO ARTILLAGA
2120
53
AVIATOR GAMEFARM
SWEATER LINES
THEO FORTE / SONNY CRUZ / NANDY FORTE
1980
MMGBA 1089
1 - 0
LA 08196
JAT STO NINO
JOEL TIONGCO
1990
54
NAGIISANG HAMPAS
BOBIE & PAULO
1850
DIG 072791
0 - 1
DIG 655113
JAILBIRD JDR
JEBE GAYANELO
1860
55
GLAMDRING GF
RICKY EUSEBIO
2090
QCBA 03294
1 - 0
GFBAN 41589
AMCA WARRIORS 2
BIBOY SISON / ROBERT MANDAL
2080
56
FLAMEBIRD WING FURY GF
MARK ANTHONY DICHOSO / ARTEMIO S. MAUNAHAN
2000
DIG 477090
0 - 1
BAK 8829
JC SAN JULIAN
JC
2000
57
GREENGOLD ATK-4
GG 3 COLOURS
ROD ADVINCULA
1990
BGBA 02306
1 - 0
GFBAN 08517
J.C.O. / THUNDER BEE ONE
ATTY DE CASTRO
1980
58
JRS-PURPLE HAZE!!!
ENGR. JUN SEVILLA
1780
BAK 5806
1 - 0
BAK 5756
LUCKY D.O.T @ CEDAR CARMONA GF UNO
KELSO ROUNDHEAD
D.O.T. (D. TORRES
1775
59
SIKAT NG ARAW
JUN OLIVEROS / CHARLIE CARLOS
2045
RGBA 17173
0 - 1
RGBA 4375
REDBULL C
ATTY. CARLOS TUMPALAN
2035
60
9 DE PEBRERO
TONY ESPINOSA
1920
BAK 3847
0 - 1
DIG 627006
JOE BLACK EPB
ED LLABARES / PETER BUENDIA / BOYET CO
1920
61
D`ORAGONS
TENG N ALLEN
2020
BAK 9524
1 - 0
BAK 1548
BIGO SA PAGIBIG
JAYJAY CHUA AND FRIENDS
2035
62
WHITE ROCK 1
VIRGILIO MARTIN & BG
1700
BGBA 24753
1 - 0
MMGBA 3705
AVIATOR GAMEFARM BICOL
MR HATCH
NANDY FORTE / SONNY CRUZ / THEO FORTE
1700
63
V.M SAN JUAN
VICENTE SAN JUAN
1770
DIG 472830
1 - 0
DIG 686276
NAGBABAGANG IBON
MS. RHINA CUIZON
1765
64
SPARTANS DOS
RED SPARTANS
REY BRIONES
2000
BGBA 02496
0 - 1
GFBAN 38294
DYNAMIC STAR RSA
SAMUEL M. / ARNEL A. / LONGHAIR
2015
65
LUCKY 4C 1
ENGR. RUBEN E. RABUTIN
1890
BB 24089
1 - 0
BGBA 06049
SHIER GF
REMAR DE LEON / DANILO CARPIO / REMCAR
1880
66
LUCKY D.O.T @ CEDAR CARMONA GF DOS
ROUNDHEAD
D.O.T. (D. TORRES
2135
BAK 7606
0 - 1
CUELAZ GAMEFARM
DL / JC
2135
67
REDBULL D
ATTY. CARLOS TUMPALAN
1900
LGBA 938428
0 - 1
QCBA 08509
ESJ-CASSZYRA
EMIL E SAN JUAN
1895
68
FARMVIEW E.G.
EDGAR GO
1915
TAGBA 01783
0 - 1
BBC 22180
CDM LIMIT BREAK
RENATO VILAR / CARL DEL MUNDO
1910
69
GRACEVILLE / SML
ROLANDO GADEN / JULIE MAR TURBELA
1975
DIG 453376
1 - 0
DIG 655105
JAILBIRD JDR
JEBE GAYANELO
1975
70
WE WILL ROCK YOU
SWEATER LINES
GEORGE F. SERRANO
1830
UCBL 191267
0 - 1
BBC 0799
MAVERICK GF
DMB
1830
71
KCCK VR MAKNAT
SWEATER
KIT SENGCO / VIRGILIO V RAPE
1770
DIG 197807
0 - 1
BAK 6207
NOV 28 2 COCK DERBY SQCA
MACHO & JOMAR
1770
72
BIGSTAR GF 1
RAMON MAXIMO / DAYO ARTILLAGA
1990
BBC 12411
0 - 1
BGBA 24771
WHITE ROCK 2
VIRGILIO MARTIN & BG
2000
73
ARJO-3A
JOAR ALONTAGA / JC
2170
BAK 4669
1 - 0
BAK 4116
SPARTANS UNO
RED SPARTANS
REY BRIONES
2190
74
J.C.O. / THUNDER BEE TWO
ATTY DE CASTRO
1920
GBAC 00344
0 - 1
RG 32834
FIRE BULLET 1
ANTHONY PATOLA / ALEXANDER MOSCA
1920
75
RAF
ROLAN DELA ROSA / ALDO SEYER / REMCAR
1890
GBLAG 36150
1 - 0
BB 24046
LUCKY 4C 2
ENGR. RUBEN E. RABUTIN
1895
76
BUENAS DIAS STONE ARK
JAA GULL / MSB
ARCH. PETER BUENDIA / BOYET CO / ED LLABRES
1740
LGBA 952494
1 - 0
LG 954450
CHOCOLATE GF
BOSS GERRY / JUN BALATBAT / LITO GUERRA
1770
77
OVL / SPJ SUPERCAT
SERGE PASIA JR.
1860
BB 18359
1 - 0
LA 08177
JAT STO NINO
JOEL TIONGCO
1865
78
DNC
DEXTER / CHRIS TIU / CD
1780
RG 20885
0 - 1
BBC 12410
BIGSTAR GF 2
RAMON MAXIMO / DAYO ARTILLAGA
1785