SCORE SHEET

ENTRY NAME BREEDER NAME
POINTS
TOTAL
JAILBIRD JEBE GAYANELO 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 6
JCB GF JASON CASTILLO 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 6
MACHULET BF YONG ASISTIO & NIO ASISTIO 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 1 6
GLAMDRING RICKY EUSEBIO 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 0.5 - 1 5.5
GREENGOLD ATK-2 ROD ADVINCULA 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 0 5
LUCHO NARDING BALUTA & BOY MONTANO 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 1 5
PARAWAKAN MASTER J / CRIS JALANDI / RJE / JJE 0 - 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 5
RED AND BLUE BIBOY SISON 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 1 5
THUNDER BEE 3 ATTY DE CASTRO 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 1 5
VICTORIOUS D FARM A VAL DIZON 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 1 5
VIVA ESPAÑA BABY CANILLAS 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 0 5
GLORY FARM REMCAR / ABON 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 0.5 - 1 4.5
PARATUT 3RDY LUIS YUSI 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0.5 4.5
GOLDEN WINGS WARRIOR SOFEO DANO / POL G 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 4
GREENGOLD ATK-3 ROD ADVINCULA 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 1 - 0 4
RMM GF ROLAND MANIMTIM / CHRISTOPHER HERNANDEZ 1 - 0 - 1 - 0 - 0 - 1 - 1 4
ZIAN TYRO GF LESTER EDOC / CD 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 1 4
DOUBLE A J. OCSENA / A. LAGDAMEO 0 - 0 - 1 - 1 - 0.5 - 0 - 1 3.5
KINAMBUD BONG VALLE 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0.5 - 0 3.5
RAWLANDZ STOCK FARM MONCHING MEDALLA + RB 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 1 - 0.5 3.5
RGM ST. BERNADETTE RODERICK MAGPANTAY 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 0.5 - 0 3.5
ABH SOUTH LUZON 1 EDMON BAUTISTA / JOJO SICAT 1 - 1 - 1 3
ACG ALBERT GONZAGA 1 - 1 - 1 3
AVIATOR GAMEFARM THEO FORTE / SONNY CRUZ / NANDY FORTE 1 - 1 - 1 3
BIG BOSS / VIVA SANTA MONICA ZALDY AUSTRIA 1 - 1 - 1 3
CNP SKCS GF CRIS N. PEREA 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 0 3
CSS GF 1 ATTY CHRISTOPHER S SOGUILON / ALLAN MOJAR 1 - 1 - 1 3
CUELAZ GAMEFARM DL / JC 1 - 1 - 1 3
D & G BLACK MAMBA BD / PG 1 - 1 - 1 3
DARPY DARRYL ANDREW LIM 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0 - 1 3
DIANA GOLDBAR / PACHUCHAY TANTONIO ALERIA / FRANCIS SILOS 1 - 1 - 1 3
DYNAMIC STAR RSA SAMUEL M. / ARNEL A. / LONGHAIR 1 - 1 - 1 3
D`CAPTAIN 1 CAPT. R. PANIZAL 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 1 - 0 3
D`ORAGONS TENG N ALLEN 1 - 1 - 1 3
ETON GAMEFARM LARRY REYES 1 - 1 - 1 3
FIRE BULLET 1 ANTHONY PATOLA / ALEXANDER MOSCA 1 - 1 - 1 3
FM TAGAYTAY TIRSO V. RAMOS 1 - 1 - 1 3
FTE FERDINAND EUSEBIO / RCM 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 0 3
GREENGOLD ATK-4 ROD ADVINCULA 1 - 1 - 1 3
J & R STONE ARK BUENAS DIAS 2 BOYET CO. & ARCH PETER BUENDIA 1 - 1 - 1 3
J.RUZ SCORPIO ARTEMIO RUZ JR. 1 - 0 - 1 - 0 - 0 - 1 - 0 3
JRB GF BAUTISTA BROS 1 - 1 - 1 3
JVD CALIBRE JIMMY DUMALAOG 1 - 1 - 1 3
LDS FARM LIAN AGUISANDA / JONARD SAPUNTO / ED MASCARINA 1 - 1 - 1 3
LUCKY 4C 1 ENGR. RUBEN E. RABUTIN 1 - 1 - 1 3
LUCKY DIA ANNE ANTERO ZARASPE / IVAN ZARASPE 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 0 3
MT. VICTORIA IX / DIAMOND GF R. VILLANUEVA / E. DIAMANTE 1 - 1 - 1 3
OVL / SPJ SUPERCAT SERGE PASIA JR. 1 - 1 - 1 3
PAG-ASA GOLD BUENAS DIAS ATTY. BONI CRUZ / ARCH. PETER BUENDIA 1 - 1 - 1 3
PAMBIHIRA RYAN PIÑON / FRANCIS ZARASPE / MJ ACE 1 - 1 - 1 3
PATCHUCHAY - II / REDLAKES PLB GF PERCY BURGOS / MAYAL / ENGR. DENNIS NUNEZ 1 - 1 - 1 3
PURPLE HAZE / JRS DADDY A 1 - 1 - 1 3
RAKENROLL MDB MAC & AUDS 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 1 3
RANCHOTEL JOSEPH PATDU / RYAN PIÑON 1 - 1 - 1 3
SALAMAT LORD EDISON P. CEPEDA 1 - 1 - 1 3
SAN ANDREAS DENNIS STA MARIA 1 - 1 - 1 3
SWEATER 111 ENGR. NERIO B. FRANI / ATTY. LUCIEN SAYUNO 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 0 - 0 3
VICTORIOUS D FARM B VAL DIZON 0 - 1 - 0 - 0 - 1 - 1 - 0 3
WHITE ROCK 1 VIRGILIO MARTIN & BG 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 1 3
WRS ALADIN RENE SANTOS AND DANI ARJUEJO 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 0 - 0 3
AC NEMA BREAKER NOY 1 JOVITO JAMELANO / ENGR. NERRE 1 - 0.5 - 1 2.5
AMAZING ROJAM ROGER JAMISOLA / C.P. 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0 - 0.5 2.5
B.C.O ROAN DI NATUTO JUN BACOLOD/BEN ORTIS/JUN BUDLAT 0.5 - 1 - 1 2.5
BANGIS NG DISE / MONET ROBERT BALBOA / MANOLING RAMOS 1 - 1 - 0.5 2.5
BUDONG GF WENE ROMANO JR 0.5 - 1 - 1 2.5
DARPY 2 DARYL ANDREW LIM 1 - 1 - 0.5 2.5
GRACEVILLE / SML ROLANDO GADEN / JULIE MAR TURBELA 0.5 - 1 - 1 2.5
IBA NA COL. KATIGBAK 1 - 1 - 0.5 2.5
JARVIS GF NPAJARA FARM 0.5 - 1 - 1 2.5
JRS-PURPLE HAZE!!! ENGR. JUN SEVILLA 1 - 0.5 - 1 2.5
MIGHTY GAMEFARM ENGR. BOBIE & PAULO 1 - 0.5 - 1 2.5
NINJA ROBIN DY / BEBOT TAN 1 - 0.5 - 1 2.5
PHYTON POWER TR OLIVER KIAMZON / TENG RANOLA 1 - 1 - 0 - - 0 - 0 - 0.5 2.5
PUTING BATO VIRGILIO MARTIN & BG 1 - 1 - 0.5 2.5
RJLNH 337 BROS BHIM NOEL LEE / JAIME LEE 1 - 0 - 1 - 0 - 0 - 0.5 - 0 2.5
RLJ BRAVO LIMUEL REYES 1 - 0.5 - 1 2.5
SALAMANGKERO 1925 MARK ANTHONY DICHOSO / ARMAN A. EUSEBIO 1 - 0.5 - 1 2.5
SAN CARLOS CHARLIE CARLOS / JUN OLIVEROS 0.5 - 1 - 1 2.5
SUERTER GF/HARDROCK GMC/REDLAKES PLB NOV 9 F/K BAY LAGUNA MARLO RECTO / GILBERT CASTILLO / PERCY BURGOS 1 - 1 - 0.5 2.5
V.M SAN JUAN VICENTE SAN JUAN 1 - 0.5 - 1 2.5
AC NEMA BREAKER NOY 2 JOVITO JAMELANO / ENGR. NERRE 1 - 1 - 0 2
ANITO RM 2 DON MAURO PRIETO 1 - 1 - 0 2
ARJO-3A JOAR ALONTAGA / JC 1 - 0 - 1 2
AV GAMEFARM KIM ANTIQUE & ARTHUR VILLEGAS 1 - 0 - 1 2
B.C.O. BEN ORTIZ 1 - 0 - 1 2
BIGSTAR GF 2 RAMON MAXIMO / DAYO ARTILLAGA 0 - 1 - 1 2
CDM LIMIT BREAK RENATO VILAR / CARL DEL MUNDO 0 - 1 - 1 2
DANDANDAVE DOMING UY 0 - 1 - 1 2
DARPY-9 DARYL ANDREW LIM 0 - 1 - 1 2
DM MARINDUQUE / TRIGUN DANTE MASCAREÑAS / TRIGUN 1 - 0 - 1 2
DON ANTONIO AAPS JODI DIMAYUGA 0 - 1 - 1 2
ECB GF BAUTISTA BROS 1 - 0 - 1 2
ESJ-CASSZYRA EMIL E SAN JUAN 0 - 1 - 1 2
FEVICOL MR CHARLIE CHAN 1 - 0 - 1 2
FIRE & ICE ERIC DUMAS / RADU GF 1 - 0 - 1 2
GINTONG KUTCHARA DARWIN ONG TORRES 0 - 1 - 1 2
GKD VER DIMARANAN 1 - 1 - 0 2
HIM RAZEN WILFREDO HIMPISAO 1 - 1 - 0 2
INCREDIBLE ROJAM ROGER JAMISOLA / C.P. 1 - 1 - 0 2
JC SAN BENEDICTO JC 1 - 0 - 1 2
JC SAN JULIAN JC 0 - 1 - 1 2
JF SABATAN MARK FRANCO / KIKO FRANCO 0 - 1 - 1 2
JJR BLUES JR BAUTISTA 1 - 0 - 1 2
JRAB R2J J & R RABARA 1 - 0 - 1 2
JTP / HARGON GF JUN PILI & HARLEM GONZALES 1 - 1 - 0 2
KABANKALAN MARK LIM & BG 0 - 1 - 1 2
KAI LHEAN EDWIN PEREY / JUN SOSA 1 - 1 - 0 2
LIPA FARMS ATTY. LUCIEN SAYUNO 0 - 1 - 1 2
LMB / ELP - KEANDRA LEE MARK / ELMER 1 - 1 - 0 2
M4 ARCE BLACKANT ALABASTER RICHARD ACE 1 - 0 - 1 2
MANGZEE LIPA BOBBY DEL ROSARIO 1 - 0 - 1 2
MANGZEE LIPA FARM 2 BOBBY DEL ROSARIO 0 - 1 - 1 2
MERVILLE DENNIS DE LEON 0 - 1 - 1 2
MONCATA OTB / ALVINDIA FARM I BENITO E. AQUINO / FLOR MALLARI 1 - 1 - 0 2
NAGBABAGANG IBON MS. RHINA CUIZON 1 - 1 - 0 2
OKIDOK & SON 1 DR. SAN JUAN / GIAN SAN JUAN 0 - 1 - 1 2
OLIVER SCIRE G.F DING HERRERA 0 - 1 - 1 2
RLS FANTASY MCAT TP DR PERCY MODOMO / ROGER LOPEZ / MODESTO CASUGA 0 - 1 - 1 2
SALDUA BROS / BADA - VP RCM / ABET SALDUA / MONET LAO 0 - 1 - 1 2
SHIER GF REMAR DE LEON / DANILO CARPIO / REMCAR 1 - 1 - 0 2
SUPER CACTUS BALINGAN BROS 1 - 1 - 0 2
TATA JOSEPH DENNIS AGUILAR / CESAR TANAQUIN / JR BAUTISTA 0 - 1 - 1 2
TBH 752 TRUEBLOOD HEBRON RANDY HEBRON 1 - 1 - 0 2
TOP OF THE LINE 4 NOEL M ZOLETA 1 - 0 - 0 - 1 - 0 - 0 - 0 2
TOP OF THE LINE 5 BORGY ZOLETA 0 - 1 - 1 2
WHITE ROCK 2 VIRGILIO MARTIN & BG 1 - 0 - 1 2
YANNA 2 JANSOY LEE 0.5 - 1 - 0.5 2
BIGSTAR GF 1 RAMON MAXIMO / DAYO ARTILLAGA 1 - 0.5 - 0 1.5
DON VICTOR ROOSTERVILLE 1 JOHN NOLASCO / CD 0.5 - 1 - 0 1.5
DOUBLE J JAMES MAGSUMBOL/FRANCIS GARRIDO/CD 0.5 - 1 - 0 1.5
DR FIXIT WATERPROOFING EXPERT CHARLIE CHAN 0 - 0.5 - 1 1.5
DUGIL BONITO MARTY CANILLAS 0 - 1 - 0.5 1.5
GOLDWING RA MIKEL SOPIO / ARSE GAPUSAN 0.5 - 0 - 1 1.5
GREENGOLD ATK-1 ROD ADVINCULA 1 - 0 - 0.5 1.5
HGM ANTIPOLO HECTOR MAGPANTAY 0.5 - 1 - 0 1.5
JONASHUA SNIPERS DR. JESSIE ESTRADA / TEDDY DELA ROSA 1 - 0 - 0.5 1.5
LUCKY DIA ANTERO ZARASPE / IVAN ZARASPE 1 - 0.5 - 0 1.5
MILKYDIC DICKY LIM 0.5 - 1 - 0 1.5
MONCATA OTB / ALVINDIA FARM II BENITO E. AQUINO / FLOR MALLARI 1 - - 0.5 1.5
NAGIISANG HAMPAS BOBIE & PAULO 0.5 - 1 - 0 1.5
P.B. CENTURY / BUNSO - A PRIME BORDONES / ALAN MOJAR 0.5 - 0 - 1 1.5
PACHUCHAY - I ANTONIO ALERIA / FRANCIS SILOS 0 - 1 - 0.5 1.5
PRIMO AAPS JD JODI DIMAYUGA 1 - 0.5 - 0 1.5
QUEEN ACHIE 1 FERDINAND SOUZA 1 - 0 - 0.5 1.5
QUEEN ACHIE 2 FERDINAND SOUZA 0 - 0.5 - 1 1.5
RJG ONE GUN JAMBAL (HAPPY BIRTHDAY RHOBY) ROMMUEL G. GAMBOA 0 - 0.5 - 1 1.5
RMMR RICHIE ROBES 1 - - 0.5 1.5
SAN RAFAEL MENER MERCADO / FERDIE MONTOYA 1 - 0.5 - 0 1.5
SPARTANS DOS REY BRIONES 1 - 0.5 - 0 1.5
SUPER PAULO PAULO RAMOS 0.5 - 1 - 0 1.5
VELOX PEDES RCM / DARYL BROSOTO 1 - 0 - 0.5 1.5
A & Q GAME FARM REMCAR / ADO 1 - 0 - 0 1
AARON & AALIYAH JOAR ALONTAGA / JUDD CAUNTAY 0 - 1 - 0 1
ABH SOUTH LUZON 2 EDMON BAUTISTA / JOJO SICAT 0 - 0 - 1 1
ALHAAKA ALLAN DELACUEVA / ALLAN VICENCIO 0 - 0 - 1 1
AMCA WARRIORS 2 BIBOY SISON / ROBERT MANDAL 1 - 0 - 0 1
ANDREI & AALIYAH JOAR ALONTAGA / JUDD CAUNTAY 0 - 0 - 1 1
ANGAS NG BATANGAS 1 DINO MARIVIC 0 - 1 - 0 1
ANITO RM DON MAURO PRIETO 0 - 0 - 1 1
ARABAR J & R RABARA 0 - 1 - 1
ARROW COMBINER ANGELINO CAYAO 1 - 0 - 0 1
AVIATOR GAMEFARM BICOL NANDY FORTE / SONNY CRUZ / THEO FORTE 1 - 0 - 0 1
BASANG CACTUS 1 BALINGAN BROS 0 - 0 - 1 1
BCEJ BULLDOZER JUN JUN APROVICHADO / ENGR. MERQUITA 1 - 0 - 0 1
BIGO SA PAGIBIG JAYJAY CHUA AND FRIENDS 1 - 0 - 0 1
BLACK KNIGHT JOJO KALONSE 0 - 1 - 0 1
BLADES OF WARRIOR TARI SHOP EMERSON T. PERALTA 0 - 1 - 0 1
BRGY ALULOD SCIRE G.F. DING HERRERA 1 - 0 - 0 1
BUDONG 888 WENE ROMANO JR 0 - 1 - 0 1
BUENAS DIAS STONE ARK ARCH. PETER BUENDIA / BOYET CO / ED LLABRES 0 - 0 - 1 1
BUNSO / P.B. CENTURY PRIME BORDONES / ALAN MOJAR 1 - 0 - 1
CALAVITE BOYZ JIJF GERALD DOMINGO / JEDDAHN FAVOR / RYAN PIÑON 0 - 1 - 0 1
CARINGRING BF YONG ASISTIO & NIO ASISTIO 0 - 0 - 1 1
CBH08 SAN JOSE CHRISTOPER HERNANDEZ 0 - 1 - 0 1
CSS GF ATTY CHRISTOPHER S SOGUILON / ALLAN MOJAR 0 - 0 - 1 1
D & G ULTIMATE GF BD / PG 1 - - 0 1
DAREZA R2J DANNY AREZA 1 - 0 - 0 1
DIANA GOLD BAR TONY ALERIA 0 - 1 - 0 1
DIANA GOLDBAR 1 TONY ALERIA 0 - 0 - 1 1
DNC DEXTER / CHRIS TIU / CD 1 - 0 - 0 1
DON VICTOR ROOSTERVILLE 2 JOHN NOLASCO / CD 0 - 0 - 1 1
DOUBLE EY J. OCSENA / A. LAGDAMEO 0 - 0 - 1 1
DYNAMIC STAR GF SAMUEL MALAGA ARNER ALISON / LONGHAIR 1 - 0 - 0 1
D`CAPTAIN 2 NOLI DINZON & CAPT. R. PANIZAL 1 - 0 - 0 1
E.R. JARVISTARK ELMER RAMOS 0 - 1 - 0 1
EDISON SUPERBOTOY ED MASCARIÑA 0 - 0 - 1 1
FARMVIEW E.G. EDGAR GO 0 - 1 - 0 1
FLAMEBIRD WING FURY GF MARK ANTHONY DICHOSO / ARTEMIO S. MAUNAHAN 0 - 1 - 0 1
GAMBLING LORD GARY NONES / BC 0 - 1 - 0 1
GLAMDRING GF RICKY EUSEBIO 0 - 0 - 1 1
GRAY 111 ENGR NERIO FRANI / ATTY. LUCIEN SAYUNO 0 - 0 - 1 1
J.C.O. / THUNDER BEE ONE ATTY DE CASTRO 0 - 1 - 0 1
JAILBIRD CUTTER JEB GAYANELO 1 - 0 - 0 1
JAILBIRD JDR JEBE GAYANELO 0 - 1 - 0 1
JAILBIRD RIPPER JEB GAYANELO 0 - 1 - 0 1
JH-MAAPAZ JON HERMOSO 1 - 0 - 0 1
JOE BLACK EPB ED LLABARES / PETER BUENDIA / BOYET CO 0 - 0 - 1 1
JVR TROPA 3 EDWARD CONTRERAS 1 - 0 - 0 1
KARRIZZ TIRSO V. RAMOS 1 - 0 - 0 1
KCCK VR MAKNAT KIT SENGCO / VIRGILIO V RAPE 1 - 0 - 0 1
LETS GET IT ON / JRS ASB GF 0 - 1 - 0 1
LEVIS WILFREDO HIMPISAO 0 - 0 - 1 1
LUCKY 4C 2 ENGR. RUBEN E. RABUTIN 0 - 1 - 0 1
MAVERICK GF DMB 0 - 0 - 1 1
MEDWIN ROJAM ROGER JAMISOLA & CP 0 - 1 - 0 1
MJS JASPER MIKEL SOPIO 0 - 1 - 0 1
NAGKARLAN LYNDON ANGELES / ROMULO ANGELES 0 - 1 - 0 1
NIANNA LEORICHE GUCE 0 - 0 - 1 1
NOV 28 2 COCK DERBY SQCA MACHO & JOMAR 0 - 0 - 1 1
ON THE LINE / SW ODIE GUEVARRA / TED TAN 0 - 1 - 0 1
ORAGON TR ALLEN AND TENG RANOLA 0 - 0 - 1 1
POWER J MAXINE JERRY TAMARGO 1 - 0 - 0 1
PRIME EAGLE JERMAGNE AGUILA / RAMON MAXIMO 1 - 0 - 0 1
RAD & CROE ERIC DUMAS / RADU GF 1 - 0 - 0 1
RAF ROLAN DELA ROSA / ALDO SEYER / REMCAR 0 - 0 - 1 1
RAWLANDZ S F MONCHING MEDALLA + ARBEE 1 - - 0 1
REDBULL B ATTY. CARLOS TUMPALAN 0 - 1 - 0 1
REDBULL C ATTY. CARLOS TUMPALAN 0 - 0 - 1 1
RGB JOSEF ROBERT BANDARLIPE 1 - 0 - 0 - - 0 - 0 - 0 1
RGL 16 / LANGCAUON BROS ANTONIO LANGCAUON / RYAN PIÑON 1 - 0 - 0 1
RISE UP CESAR TAN 0 - 0 - 1 1
RJB FARM ROMEO AGUILA 1 - 0 - 0 1
RMM GF 2 ROLAND MANIMTIM / CHRISTOPER HERNANDEZ 0 - 0 - 1 1
ROCK N ROLL BOSS A AND JR (A. CANTAL) 0 - 1 - 0 1
RUA LAGALAG RONNIE ANDAL / RCM 1 - - 0 1
SAINT SAN RAFAEL DANILO RESPOSPULO 1 - 0 - 0 1
SAND VIPER GF ALLAN DE CASTRO / RICHARD ARCE 1 - 0 - 0 1
SEÑORITO DARYLL DARYLL CASTILLO / BC 0 - 1 - 0 1
SIKAT NG ARAW / MALAYA JUN OLIVEROS / CHARLIE CARLOS 0 - 0 - 1 1
SPARTANS UNO REY BRIONES 1 - 0 - 0 1
STAR CHAMP BOSS A AND CO (A. CANTAL) 1 - 0 - 0 1
STATIC 1 ALVIN ACOSTA 0 - 1 - 0 1
STATIC 2 ALVIN ACOSTA 0 - 1 - 0 1
SUPER KYLE JOHN MILLER AND RUEL CANTINA 0 - 1 - 0 1
TEEJAYS GOLD JONJON LOGARTA / KID BOGART FARM / CD 0 - 0 - 1 1
THUNDER BEE 4 ATTY DE CASTRO 1 - 0 - 0 1
TOP OF THE LINE 6 BORGY ZOLETA 1 - 0 - 0 1
U.S. ARIVO TIRES Z. BARCELONA / ROMEO MASILANG 0 - 0 - 1 1
VIVA ESPAÑA ALTO BABY CANILLAS 0 - 0 - 1 1
VRL GAME FARM VER LONTOC 1 - 0 - 0 1
WE WILL ROCK YOU GEORGE F. SERRANO 1 - 0 - 0 1
YANNA 1 JANSOY LEE 0 - 1 - 0 1
AMCA WARRIORS BIBOY SISON / ROBERT MANDAL 0 - 0.5 - 0 0.5
CORAL NI BACAL JHUN DOMINGO 0.5 - 0 - 0 0.5
ILOKANDIA REN CASTRO AND RENE SANTOS 0 - 0 - 0.5 0.5
J & R STONE ARK BUENAS DIAS 1 BOYET CO. & ARCH PETER BUENDIA 0 - 0.5 - 0 0.5
LUCKY D.O.T @ CEDAR CARMONA GF DOS D.O.T. (D. TORRES 0 - 0.5 - 0 0.5
MANGZEE LIPA FARM 1 BOBBY DEL ROSARIO 0 - 0.5 - 0 0.5
MLV AQUA 26 / REDLAKES PLB GF PERCY BURGOS / CAPT. MEDWIN VILLEGAS / ENGR. DENNIS NUNEZ 0 - 0 - 0.5 0.5
REDBULL A ATTY. CARLOS TUMPALAN 0.5 - 0 - 0 0.5
SERBISYONG TOTOO ATTY. MANNY GRAGASIN 0 - 0 - 0.5 0.5
SILVERWIND 47 TED TAN / A. ABUNDO 0 - 0.5 - 0 0.5
SON OF LAW ATTY. LAWRENCE VILLANUEVA 0 - 0 - 0.5 0.5
9 DE PEBRERO TONY ESPINOSA 0 - 0 - 0 0
AVM ZENKI ARVEY MORELOS / ORHEN MORELOS 0 - 0 - 0
BASANG CACTUS BALINGAN BROS 0 - 0 - 0 0
BIG R DRAGON BLADE BUDDY ROBRIGADO 0 - 0 - 0
BIGO SA PAG IBIG DOS JAYJAY CHUA AND FRIENDS 0 - 0 - 0 0
BLU AQUARIUS FRANCIS GABUDAO JR 0 - 0 - 0 0
CAT AGIMAT FRANCISCO ZARASPE/PABLO MIRANDA/BOK CRUZ/RYAN PIÑON 0 - 0 - 0 0
CHOCOLATE GF BOSS GERRY / JUN BALATBAT / LITO GUERRA 0 - 0 - 0 0
CNP SKCS GF / BAMBI J / DRP CRIS N. PEREA / JERMAINE CABOG / DANDY PAMIENTA 0 - 0 - 0 0
DREAMCATCHER TOTO LOCSIN / LONGHAIR 0 - - 0 0
FIRE BULLET ANTHONY PATOLA / ALEXANDER MOSCA 0 - 0 - 0 0
GENJENNY EUGENIO PEREZ 0 - 0 - 0 0
J.C.O. / THUNDER BEE TWO ATTY DE CASTRO 0 - 0 - 0 0
JADE LIAM BABES GALOSO / RCM 0 - 0 - 0 0
JAT STO NINO JOEL TIONGCO 0 - 0 - 0 0
JB / RC STRIKER JOHN BRYAN / RC 0 - 0 - 0 0
JVR / STA CLARA GF EDWARD CONTRERAS 0 - 0 - 0 0
KAI ATOY EDWIN PEREY / JUN SOSA 0 - 0 - 0 0
KBG MAXINE GQ JERMAGNE AGUILA / ENGR. BARRY BARICAR 0 - 0 - 0 0
KG EMPRESS GELLI RENATO VILAR / KURT GELLI PESIGAN / JMC 0 - 0 - 0 0
KOBE BRYANT LOMI HAUS RUEL / AMBER MONTALES 0 - 0 - 0 0
LUCKY D.O.T @ CEDAR CARMONA GF UNO D.O.T. (D. TORRES 0 - 0 - 0 0
MANGZEE LIPA FARM BOBBY DEL ROSARIO 0 - 0 - 0 0
MAVERICK DMB 0 - 0 - 0 0
OKIDOK & SON 2 DR. SAN JUAN / GIAN SAN JUAN 0 - 0 - 0 0
REDBULL D ATTY. CARLOS TUMPALAN 0 - 0 - 0 0
SIKAT NG ARAW JUN OLIVEROS / CHARLIE CARLOS 0 - 0 - 0 0
SUPER VITAMINA BEBOT TAN 0 - 0 - 0 0
VIVA Z JIMMY ZAPANTA 0 - 0 - 0 0

UNDER CONSTRUCTION

Match Sheet is Not Available this time

  • Days

  • Hours

  • Minutes

  • Seconds

MATCH SHEET

NO
RED
VS
WHITE
RESULT
ENTRY NAME
WT
WB
WB
ENTRY NAME
WT
1
GLAMDRING
RICKY EUSEBIO
1860
LGBA 951851
1 - 0
LGBA 923774
WHITE ROCK 1
VIRGILIO MARTIN & BG
1860
2
VICTORIOUS D FARM B
VAL DIZON
1845
BAK 6133
0 - 1
BAK 2014
GLORY FARM
REMCAR / ABON
1845
3
GREENGOLD ATK-2
GG 3 COLORS
ROD ADVINCULA
2060
BGBA 02341
1 - 0
LGBA 939443
LUCKY DIA ANNE
ANTERO ZARASPE / IVAN ZARASPE
2060
4
RMM GF
ROLAND MANIMTIM / CHRISTOPHER HERNANDEZ
1885
BAK 2015
0 - 1
DIG 134787
JCB GF
JASON CASTILLO
1890
5
RJLNH 337 BROS BHIM
NOEL LEE / JAIME LEE
1770
DIG 178071
0 - 1
DIG 689898
MACHULET BF
YONG ASISTIO & NIO ASISTIO
1780
6
DOUBLE A
J. OCSENA / A. LAGDAMEO
1730
DIG 164127
1 - 0
BAK 6959
RGM ST. BERNADETTE
RODERICK MAGPANTAY
1750
7
DARPY
DARRYL ANDREW LIM
2010
NGBA 631242
0 - 1
LGBA 955644
TOP OF THE LINE 4
NOEL M ZOLETA
2010
8
THUNDER BEE 3
ATTY DE CASTRO
1800
UMCGBA 192580
1 - 0
GF 54264
RAWLANDZ STOCK FARM
MONCHING MEDALLA + RB
1810
9
SWEATER 111
SWEATER 111
ENGR. NERIO B. FRANI / ATTY. LUCIEN SAYUNO
1900
GF 08987
0 - 1
GBAP 08665
VIVA ESPAÑA
IRISH PYLE LINES
BABY CANILLAS
1900
10
VICTORIOUS D FARM A
VAL DIZON
1950
BAK 0266
1 - 0
BAK 0963
FTE
FERDINAND EUSEBIO / RCM
1960
11
WRS ALADIN
RENE SANTOS AND DANI ARJUEJO
2130
LGBA 856477
0 - 1
WB
JOKER
JOKER
2135
12
RED AND BLUE
BIBOY SISON
1890
STCOBRA 0350
1 - 0
BGBA 02371
GREENGOLD ATK-3
GG 4 COLORS
ROD ADVINCULA
1885
13
AMAZING ROJAM
ROGER JAMISOLA / C.P.
1945
BAK 0810
0 - 1
BAK 4501
KINAMBUD
BONG VALLE
1945
14
ZIAN TYRO GF
LESTER EDOC / CD
1990
BAK 3473
0 - 1
DIG 472209
LUCHO
NARDING BALUTA & BOY MONTANO
1990
15
JAILBIRD
JEBE GAYANELO
2050
BAK 4688
1 - 0
BAK 3655
CNP SKCS GF
CRIS N. PEREA
2060
16
PARATUT 3RDY
LUIS YUSI
1820
UC 01225
1 - 0
UCBA 09745
RAKENROLL MDB
MAC & AUDS
1830
17
D`CAPTAIN 1
BOSTON YLH
CAPT. R. PANIZAL
2095
GBLAG 31760
0 - 1
LGBA 751084
PARAWAKAN
MASTER J / CRIS JALANDI / RJE / JJE
2080
18
RGB JOSEF
ROBERT BANDARLIPE
2035
BAK 8682
-
BAK 9580
PHYTON POWER TR
OLIVER KIAMZON / TENG RANOLA
2030
19
J.RUZ SCORPIO
ARTEMIO RUZ JR.
1975
LAGBA 02596
0 - 1
BGBA 28406
GOLDEN WINGS WARRIOR
SOFEO DANO / POL G
1960
20
LUCKY DIA ANNE
ANTERO ZARASPE / IVAN ZARASPE
1985
LGBA 939388
0 - 1
QCBA 03271
GLAMDRING
RICKY EUSEBIO
2005
21
WHITE ROCK 1
VIRGILIO MARTIN & BG
1930
LGBA 923882
0 - 1
BGBA 02524
GREENGOLD ATK-2
GG 3 COLORS
ROD ADVINCULA
1945
22
VICTORIOUS D FARM B
VAL DIZON
1805
BAK 0316
1 - 0
DIG 178217
RJLNH 337 BROS BHIM
NOEL LEE / JAIME LEE
1790
23
GLORY FARM
REMCAR / ABON
1900
BAK 2019
0 - 1
BAK 6956
RGM ST. BERNADETTE
RODERICK MAGPANTAY
1905
24
RMM GF
ROLAND MANIMTIM / CHRISTOPHER HERNANDEZ
1910
BAK 2019
0 - 1
DIG 494028
THUNDER BEE 3
ATTY DE CASTRO
1910
25
RAWLANDZ STOCK FARM
MONCHING MEDALLA + RB
1700
GF 54832
0 - 1
CBL 963
JCB GF
JASON CASTILLO
1715
26
MACHULET BF
YONG ASISTIO & NIO ASISTIO
1880
DIG 689900
1 - 0
DIG 693601
DARPY
DARRYL ANDREW LIM
1880
27
VIVA ESPAÑA
IRISH PYLE LINES
BABY CANILLAS
2110
GBAP 08685
1 - 0
LGBA 955571
TOP OF THE LINE 4
NOEL M ZOLETA
2110
28
SWEATER 111
SWEATER 111
ENGR. NERIO B. FRANI / ATTY. LUCIEN SAYUNO
2110
BAK 5587
1 - 0
BAK 0950
FTE
FERDINAND EUSEBIO / RCM
2090
29
KINAMBUD
BONG VALLE
1870
BAK 3820
0 - 1
BAK 0216
VICTORIOUS D FARM A
VAL DIZON
1875
30
RAKENROLL MDB
MAC & AUDS
1910
UCBA 09749
0 - 1
LGBA 856486
WRS ALADIN
RENE SANTOS AND DANI ARJUEJO
1920
31
PARATUT 3RDY
LUIS YUSI
1710
UC 01239
0 - 1
STCOBRA 0368
RED AND BLUE
BIBOY SISON
1735
32
GLAMDRING
RICKY EUSEBIO
1875
BAK 5653
0.5 - 0.5
DIG 164184
DOUBLE A
J. OCSENA / A. LAGDAMEO
1875
33
RGB JOSEF
ROBERT BANDARLIPE
1885
BB 09053
0 - 1
BGBA 02346
GREENGOLD ATK-3
GG 4 COLORS
ROD ADVINCULA
1885
34
LUCHO
NARDING BALUTA & BOY MONTANO
2010
DIG 472190
1 - 0
BAK 0871
AMAZING ROJAM
ROGER JAMISOLA / C.P.
2015
35
CNP SKCS GF
CRIS N. PEREA
2065
BAK 3638
0 - 1
BAK 3527
ZIAN TYRO GF
LESTER EDOC / CD
2065
36
JAILBIRD
JEBE GAYANELO
1995
BAK 4635
1 - 0
BAK 1244
J.RUZ SCORPIO
ARTEMIO RUZ JR.
2005
37
VIVA ESPAÑA
IRISH PYLE LINES
BABY CANILLAS
2110
GBAP 08620
1 - 0
BGBA 22482
D`CAPTAIN 1
BOSTON YLH
CAPT. R. PANIZAL
2095
38
PARAWAKAN
MASTER J / CRIS JALANDI / RJE / JJE
2015
LGBA 950754
1 - 0
NGBA 631271
DARPY
DARRYL ANDREW LIM
2030
39
PHYTON POWER TR
OLIVER KIAMZON / TENG RANOLA
2060
BAK 9569
0 - 1
BAK 2021
RMM GF
ROLAND MANIMTIM / CHRISTOPHER HERNANDEZ
2065
40
GOLDEN WINGS WARRIOR
SOFEO DANO / POL G
1840
BGBA 28409
1 - 0
UCBA 09735
RAKENROLL MDB
MAC & AUDS
1845
41
LUCKY DIA ANNE
ANTERO ZARASPE / IVAN ZARASPE
1950
LGBA 939458
1 - 0
LGBA 923889
WHITE ROCK 1
VIRGILIO MARTIN & BG
1945
42
RGB JOSEF
ROBERT BANDARLIPE
1965
DIG 666590
0 - 1
BAK 6138
VICTORIOUS D FARM B
VAL DIZON
1955
43
GLORY FARM
REMCAR / ABON
1710
BAK 2029
0.5 - 0.5
BAK 3818
KINAMBUD
BONG VALLE
1730
44
GREENGOLD ATK-2
GG 3 COLORS
ROD ADVINCULA
1835
BGBA 02230
1 - 0
LGBA 955562
TOP OF THE LINE 4
NOEL M ZOLETA
1840
45
JCB GF
JASON CASTILLO
1950
DIG 134793
1 - 0
DIG 346678
THUNDER BEE 3
ATTY DE CASTRO
1950
46
RGM ST. BERNADETTE
RODERICK MAGPANTAY
1885
BAK 7016
0.5 - 0.5
DIG 178263
RJLNH 337 BROS BHIM
NOEL LEE / JAIME LEE
1885
47
RED AND BLUE
BIBOY SISON
1705
STCOBRA 0354
0 - 1
GF 54846
RAWLANDZ STOCK FARM
MONCHING MEDALLA + RB
1700
48
MACHULET BF
YONG ASISTIO & NIO ASISTIO
1800
DIG 689874
1 - 0
BAK 0601
VICTORIOUS D FARM A
VAL DIZON
1815
49
JOKER
JOKER
2175
WB
1 - 0
UCBA 05925
SWEATER 111
WHITE KELSO
ENGR. NERIO B. FRANI / ATTY. LUCIEN SAYUNO
2175
50
FTE
FERDINAND EUSEBIO / RCM
1980
BAK 1009
1 - 0
BAK 0468
AMAZING ROJAM
ROGER JAMISOLA / C.P.
1985
51
WRS ALADIN
RENE SANTOS AND DANI ARJUEJO
1920
LGBA 856456
0 - 1
QCBA 03289
GLAMDRING
RICKY EUSEBIO
1940
52
GREENGOLD ATK-3
GG 4 COLORS
ROD ADVINCULA
2030
BGBA 02218
1 - 0
GBAP 08753
VIVA ESPAÑA
IRISH PYLE LINES
BABY CANILLAS
2050
53
ZIAN TYRO GF
LESTER EDOC / CD
2170
BAK 3425
0 - 1
DIG 693558
DARPY
DARRYL ANDREW LIM
2200
54
LUCHO
NARDING BALUTA & BOY MONTANO
1920
DIG 472196
0 - 1
BAK 4723
JAILBIRD
JEBE GAYANELO
1925
55
RGM ST. BERNADETTE
RODERICK MAGPANTAY
2020
BAK 6957
0 - 1
BAK 3665
CNP SKCS GF
CRIS N. PEREA
2030
56
GOLDEN WINGS WARRIOR
SOFEO DANO / POL G
1745
BGBA 28371
0 - 1
UC 01221
PARATUT 3RDY
LUIS YUSI
1750
57
RAKENROLL MDB
MAC & AUDS
1950
UCBA 09744
1 - 0
LGBA 939461
LUCKY DIA ANNE
ANTERO ZARASPE / IVAN ZARASPE
1960
58
DOUBLE A
J. OCSENA / A. LAGDAMEO
1770
DIG 164163
0 - 1
BAK 2011
GLORY FARM
REMCAR / ABON
1765
59
D`CAPTAIN 1
BOSTON YLH
CAPT. R. PANIZAL
2200
BGBA 22376
1 - 0
RG 03398
RGB JOSEF
ROBERT BANDARLIPE
2200
60
GREENGOLD ATK-2
GG 3 COLORS
ROD ADVINCULA
1880
BGBA 02423
0 - 1
BGBA 21471
PARAWAKAN
MASTER J / CRIS JALANDI / RJE / JJE
1870
61
PHYTON POWER TR
OLIVER KIAMZON / TENG RANOLA
2170
BAK 9477
0 - 1
DIG 689891
MACHULET BF
YONG ASISTIO & NIO ASISTIO
2140
62
SWEATER 111
SWEATER 111
ENGR. NERIO B. FRANI / ATTY. LUCIEN SAYUNO
1865
BAK 1040
0 - 1
BAK 1242
J.RUZ SCORPIO
ARTEMIO RUZ JR.
1860
63
WHITE ROCK 1
VIRGILIO MARTIN & BG
1855
LGBA 923905
1 - 0
LGBA 856467
WRS ALADIN
RENE SANTOS AND DANI ARJUEJO
1860
64
VICTORIOUS D FARM B
VAL DIZON
1935
BAK 0536
0 - 1
BAK 4781
JAILBIRD
JEBE GAYANELO
1940
65
KINAMBUD
BONG VALLE
2070
BAK 4532
0 - 1
BAK 2032
RMM GF
ROLAND MANIMTIM / CHRISTOPHER HERNANDEZ
2085
66
JCB GF
JASON CASTILLO
2065
CBL 961
1 - 0
BGBA 02526
GREENGOLD ATK-3
GG 4 COLORS
ROD ADVINCULA
2075
67
RJLNH 337 BROS BHIM
NOEL LEE / JAIME LEE
1805
DIG 178275
0 - 1
DIG 164134
DOUBLE A
J. OCSENA / A. LAGDAMEO
1820
68
PARAWAKAN
MASTER J / CRIS JALANDI / RJE / JJE
1870
STCOBRA 6083
1 - 0
LGBA 955601
TOP OF THE LINE 4
NOEL M ZOLETA
1880
69
THUNDER BEE 3
ATTY DE CASTRO
1980
GFBAN 08429
1 - 0
BGBA 22534
D`CAPTAIN 1
BOSTON YLH
CAPT. R. PANIZAL
1975
70
RAWLANDZ STOCK FARM
MONCHING MEDALLA + RB
1745
GF 54259
0.5 - 0.5
UC 01202
PARATUT 3RDY
LUIS YUSI
1755
71
J.RUZ SCORPIO
ARTEMIO RUZ JR.
1945
BAK 1038
0 - 1
BAK 0793
VICTORIOUS D FARM A
VAL DIZON
1950
72
FTE
FERDINAND EUSEBIO / RCM
1830
BAK 0931
0 - 1
BAK 9084
ZIAN TYRO GF
LESTER EDOC / CD
1840
73
RED AND BLUE
BIBOY SISON
1830
STCOBRA 0373
1 - 0
BGBA 28439
GOLDEN WINGS WARRIOR
SOFEO DANO / POL G
1835
74
PHYTON POWER TR
OLIVER KIAMZON / TENG RANOLA
1980
BAK 9536
0.5 - 0.5
BAK 0720
AMAZING ROJAM
ROGER JAMISOLA / C.P.
1975
75
CNP SKCS GF
CRIS N. PEREA
1965
BAK 3620
0 - 1
DIG 472203
LUCHO
NARDING BALUTA & BOY MONTANO
1970