SCORE SHEET

ENTRY NAME BREEDER NAME
POINTS
TOTAL
ALUPAY CITY SULPICIO CANARIAS 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 6
ANITO CON NIKE DON MAURO PRIETO 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 1 6
MAGARAO GF JESSY CASTRO / NOEL KANAMAN 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 1 6
OKIDOK & SON DR ANTHONY SAN JUAN & GIAN SAN JUAN 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 6
RED AND BLUE BIBOY SISON 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 6
AOW EDWIN BUENO 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 1 5
BANGIS NG DISE ROBERT BALBOA / JOAR ALONTAGA 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 0 5
BLUEFIRE ANTONINO NIO ASISTIO 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 1 5
BUDONG 888 GF WENE ROMANO JR. 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 1 5
CGP LEGACY / BPLO / SAP STRIKER ENGR CARMELO PONONCILLO/CAPT. RODOLFO MENDOZA/GIE BORABIEN 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 1 5
JAT JOEL TIONGCO 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 1 - 1 5
NAGKARLAN JONJON DORADO / LYNDON ANGELES 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 0 - 1 5
ROSARIAN KAP FREDO HERNANDEZ 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 0 5
TONY / JF SABATAN FLOYD FRANCO / KIKO FRANCO 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 1 - 1 5
TRIGUN PUNISHER RUEL LIZARDA 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 1 5
VICTORIOUS D FARM A VAL DIZON 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 1 - 1 5
WILD BLUE EGG DARLITO DE GUZMAN / BARRY BARICAR 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 0 5
WOWELER ROJAM ROGER JAMISOLA & C.P. 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 0 5
ALPHA - A ANGELO MALIG 1 - 1 - 0 - 0.5 - 1 - 1 - 0 4.5
ANGRYBIRD SORSOGON CYRIL JESALVA 0 - 1 - 1 - 0.5 - 1 - 0 - 1 4.5
ARJO - 3A JOAR ALONTAGA / JC 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 0.5 - 1 4.5
BLUEFIRE ARYA SKY NIO ASISTIO 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 1 - 0.5 4.5
JC AMO NA NI JC 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 0.5 - 0 4.5
PIKKACHOU THUNDERBOLT TONTON AND CHECHE / TONY SOBERANO 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0.5 - 1 4.5
BATANG TANAY JF JOHN FLORES / MONET LAO 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 0 4
BIG R CAVITE FARM BUDDY ROBRIGADO 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 1 - 0 4
BLUE AQUARIUS FRANCIS GABUDAO 1 - 0 - 1 - 0 - 0 - 1 - 1 4
BULLDOGHILL AC - BADA ENGR. JUN AGUILLON/MONET LAO 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 4
CALLIBOYS ERIC DUMAS / VIC GONZALES 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 1 - 0 4
CANSINALA BCO GF JACOB ORTIZ 1 - 0 - 1 - 0.5 - 0 - 1 - 0.5 4
D CAPTAIN 1 CAPT. R. PANIZAL 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 4
DOUBLE A PANABO J. OCSENA / A. LAGDAMEO 1 - 0 - 0 - 0 - 1 - 1 - 1 4
G2G RADICAL AMA GUERRERO 1 - 1 - 1 - 1 4
GUMACA CAVALIERS ENGR. NOMER BANAL 1 - 0 - 0 - 1 - 1 - 1 - 0 4
ILOCANOS WRS , RNC 1 RENE SANTOS AND RENZ CASTRO 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 1 4
JCB GF JASON CASTILLO 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 0 4
JEC CHRISLER TEMPLADO 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 4
KOBE BRYANT CARWASH RUEL MONTALES 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 1 - 0 4
KUSHKUSHKEE BABES GALOSO / RCM 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 4
LBBA / NAT28 NINO ALADIN TOLENTINO / KANO ALMODOVAR / TRIGUN 1 - 0 - 1 - 0 - 0 - 1 - 1 4
MANGZEE LIPA BOBBY DEL ROSARIO 0 - 0 - 1 - 0 - 1 - 1 - 1 4
MARILAG PRIDE TEODY DEBORDE / RJH 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 0 4
PET GAMEFARM BRGY HILAITAN NEG OR TONYPET DOMINGO 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 4
RGB JONA ROBERT BANDARLIPE 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 1 4
RMMR RICHIE ROBES 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0 4
SILANG GLADIATOR MIKEL SOPIO / RYAN AGCAOILI 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 0 - 1 4
TAGAYTAY COCKPIT ARENA DEC-7 OPENING TONY FRANCISCO JR 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 4
THE RED SAINT J SANTA CRUZ 0 - 1 - 0 - 0 - 1 - 1 - 1 4
EGP TYONG GAME FARM / SAP STRIKER ROWELL AMANO / GIE BORABIEN 1 - 0 - 1 - 0 - 0 - 1 - 0.5 3.5
JRB GF JR BAUTISTA 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 0.5 - 0 3.5
LIPA ATTY. LUCIEN SAYUNO 1 - 0 - 1 - 1 - 0.5 - 0 - 0 3.5
24K II NHELVIN HENAVE 1 - 1 - 1 3
:) SMILEY CHITO POLINTAN 1 - 1 - 1 3
AC TRIPLE A - 1 JOVITO JAMELANO 1 - 0 - 1 - 0 - 0 - 0 - 1 3
AMC ALYSSA RAINE / SAP STRIKER BRIAN CASTILLO / GIE BORABIEN 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 1 - 3
ANG KAMPIYONADO KERVY VILLANUEVA 1 - 1 - 1 - 0 3
BASANG CACTUS BALINGAN BROTHERS 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 0 3
BLACK SABBATH JOSE DIONISIO 0 - 1 - 0 - 1 - 1 3
BOMBON GF EDDIE AZANES 1 - 0 - 1 - 0 - 1 3
BPLO / CGP LEGACY AMELITO PARRENO 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0 - 1 3
BRGY HULO JUANCHO ORVIDA 1 - 1 - 1 3
CASA TERIA / ROBI ARMIN CASTILLO / ROBI 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 0 3
CAVITE DRAGON JD JJB JAYDEE DONES AND JUN BALATBAT 1 - 1 - 1 3
CKGF ELMER S. SERWELAS CKGF AND BM PAOLO DIMASALANG 1 - 1 - 1 3
CRISTINA ALAN MOJAR / ENOK / NINIO 1 - 1 - 1 3
CSS GF ATTY CHRISTOPHER S SOGUILON / ALLAN MOJAR 1 - 1 - 1 3
DADDY PIPOY ARJAY MANZANILLA / KEVIN DIMAYUGA 1 - 1 - 1 3
DALAWANG TUKA FREDDIE PAGAL / JAY SALVADOR 0 - 1 - 1 - 1 3
DOUBLE R GF / KUA RUEL POWER EDGE NOMER REYES / RUEL CARREON 1 - 1 - 1 3
DREAMCOCK REX REFAMONTE 1 - 0 - 0 - 1 - 0 - 1 - 0 3
DYNAMIC STAR RSA SAMUEL M./ ARNEL A. 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0 - 1 3
EDISON SUPERBOTOY ED MASCARINA 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 0 - 0 3
ER JARVISTARK ELMER RAMOS 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 1 3
GKD VER DIMARANAN 1 - 1 - 1 3
GOLDEN ROYAL HECTOR ROMULO 1 - 1 - 1 3
ITALIA BLACK ROAN DI NATUTO JUN BACOLOD / JUN BUDLAT 1 - 1 - 1 3
JAILBIRD JDR JEBE GAYANELO 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 0 3
JDT GF JOEL TUNAY 1 - 1 - 1 3
KINAMBUD BONG VALLE 1 - 1 - 1 3
KOBE BRYANT LOMI HAUS RUEL MONTALES 1 - 1 - 1 3
KONTRATISTA A1-JHAL DOROTHY PULIDO / ERWIN BAYBAYAN / JOEWELL REYES 1 - 1 - 1 3
LUCHO BOY MONTANO 1 - 1 - 1 3
MALDYVETTE DANNY ESPINOSA 1 - 1 - 1 3
OLIVER SCIRE GF DING HERRERA 1 - 1 - 1 3
PANNGA MIRACLE ROGER ALFARO / TEDDY DITCHELLA 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - - 0 3
PIT ROSARIO RAFFY AND JOJO GONZALES 1 - 0 - 1 - 1 3
PRINCESS AC IGNACIO S SANTOS JR 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 1 - 0 3
RED FIGHTER GF JESUS CANLAS 1 - 1 - 1 3
SALAG SAKSAK LARRY CARINO 1 - 1 - 1 3
SANLUCAS RAF AND JOEL GARDE 0 - 1 - 1 - 1 - 0 3
SPARTANS UNO REY BRIONES 1 - 1 - 1 3
SUGAR 75 DON PACUNDO 1 - 1 - 1 3
WINELER ROJAM ROGER JAMISOLA & C.P. 1 - 1 - 0 - 0.5 - 0 - 0 - 0.5 3
AC TRIPLE A - 2 JOVITO JAMELANO 1 - 0.5 - 1 2.5
AVIATOR GAMEFARM ENGR. NANDY FORTE/SONNY CRUZ/THEO FORTE 1 - 0 - - 0.5 - 1 - 0 - 0 - 2.5
CSS GF 1 ATTY CHRISTOPHER S SOGUILON / ALLAN MOJAR 1 - 1 - 0.5 2.5
DAV & SON GF 2 VER LONTOC / DONG VILLENA 1 - 0.5 - 1 2.5
ER FARM EDWIN RAMOS / RJH 1 - 0.5 - 1 2.5
FORT ILOCANDIA RICKY TORRES / AMIL CUSTODIO 0 - 1 - 0.5 - 1 - 0 - 0 - 0 2.5
JENIFACE / REDLAKES PLB GF FRANCIS SILOS / PERCY BURGOS 1 - 1 - 0.5 2.5
PARAWAKAN MASTER J / CRIS JALANDI / LOIS ARCENAL / RJE / JJE 0.5 - 1 - 1 2.5
R2J JILRYE J & R RABARA 1 - 0.5 - 1 2.5
RRA DRAGON RAMON ATAYDE 1 - 1 - 0.5 2.5
SAMPUNG BAHA ENGR. SONNIE MAGTIBAY 1 - 0.5 - 1 2.5
VICTORIOUS D FARM B VAL DIZON 1 - 0.5 - 0 - 0 - 0 - 1 - 0 2.5
24 KARAT GF / F6 ANDREW CEPILLO / MANON NAVARRO 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0 - 0 2
ANGAS NG BATANGAS 1 DINO MARIVIC 0 - 1 - 1 2
BIGO SA PAGIBIG JAYJAY CHUA AND FRIENDS 1 - 1 - 0 2
BRGY MACAPAGAL NOEL KANAMAN 1 - 0 - 0 - 1 - 0 2
CNP SKCS GF / DRP / BAMBI J CRIS N. PEREA / DANDY PAMIENTA / GERMAINE CABOG 0 - 1 - 1 2
DARAGA GF NOEL AZANES 1 - 1 - 0 - 0 2
DARNA AND GOLDEN SUN MICHAEL SABLAN / KAMPFSTAHL STEEL / BC 0 - 1 - 1 2
DIMASALANG PAOLO CRISOSTOMO 1 - 1 - 0 2
FTE FERDIE EUSEBIO 1 - 0 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0 2
IKAW KASE ENGR. BOBIE & PIOLO 1 - 0 - 0 - 0 - 1 - 0 - 0 2
JARVIS GF NPAJARA 1 - 0 - 1 2
JC ETO NA JC 0 - 1 - 1 2
KING OF THE PIT KENNETH DE VERA 0 - 1 - 1 2
MANGZEE FARM BOBBY DEL ROSARIO 0 - 1 - 1 2
MAVERICK DMB 1 - 1 - 0 2
NOEL 337 KILL THEM ALL NOEL LEE / JAIME LEE / CAPT. N. DESALES 0.5 - 1 - 0.5 - 0 - 0 - 0 - 0 2
R & D GF / MJ / DH - 2 ROLANDO RAMOS/DARREL MITCHELL/MJ LIMCOLIOC / DANNY HALILI - 0 - 1 - 0 - 1 - 0 - - 0 2
SCARLET / NDC JHUNE DE CASTRO / IAN DE GUZMAN 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0 - 0 2
SINAGTALA ONE BUG AMBOY TAN / EDWIN TAN 0 - 1 - 1 2
SUERTES GF / HARDROCK GMC MARLO RECTO / GILBERT CASTILLO 1 - 1 - 0 2
TAMWAAN JOEMAR PALOMARIA 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0 2
TOP OF THE LINE 1 BORGY ZOLETA 1 - 0 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0 2
777 GARROTTE.COM MR DARWIN ONG TORRES 0.5 - 1 - 0 1.5
AMM STA. CECILIA ANDREW M. MALABAG / CUENCA BATANGAS 0 - 1 - 0.5 1.5
D & G CAGAYAN VALLEY 1 BD / PG 0 - 1 - 0.5 1.5
ERL GF ERWIN LOVEDORIAL / MARCO TEVES 1 - 0 - 0.5 1.5
ESJ PALABAN EMIL SAN JUAN 0.5 - 1 - 0 1.5
JACK D RIPPER JEB GAYANELO 0.5 - 1 - 0 1.5
MICAELLA DENNIS DE LEON 0 - 0.5 - 1 1.5
PIG HOLIDAY BONG ESPINO / RONALD ESPINO 0 - 1 - 0.5 1.5
RB REDKNIGHTS RUEL SIMBULAN / RESTY GREGORIO 1 - 0 - 0.5 1.5
SILANG GLADIATOR 2 ARCENIO GAPUSAN / MIKELSOPIO 0 - 0.5 - 1 1.5
TOP LEO LEO CHENG 0 - 0.5 - 1 1.5
TRES MARIAS JJ MADAMBA DEXTER MIDEL 0.5 - 1 - 0 1.5
WESTSPRING POLARIS 216 CAPT. N DESALES / NOEL LEE / JAIME LEE 0 - 1 - 0.5 1.5
143 SABONG MARTIN FERNANDEZ 0 - 0 - 1 1
9 DE PEBRERO TONY ESPINOSA 0 - 0 - 1 1
ALVINIDIA FARM / MONCADA OTB FLOR MALLARI / BENITO E. AQUINO 0 - 0 - 1 1
ANGAS NG BATANGAS DINO MARIVIC 0 - - 1 1
BANNATIRAN AVENGERS ARIEL GARCIA / JAKE VILLANUEVA & RM 0 - 1 - 0 1
BBY PANAGINIP BATCH 148 BOBBY FULGENCIO 1 - 0 - 0 1
BIGO SA PAGIBIG 1 JAYJAY CHUA AND FRIENDS 1 - 0 - 0 1
CNP SKCS GF CRIS N. PEREA 0 - 0 - 1 1
CNP SKCS GF / ADP MARINDUQUE CRIS N. PEREA / ALDRIN DE SENA PILAR 0 - 1 - 0 1
D & G CAGAYAN VALLEY BD / PG 0 - 1 - 0 1
D & G CAGAYAN VALLEY 2 BD / PG 1 - 0 - 0 1
DAV & SON GF 1 VER LONTOC / DONG VILLENA 0 - 0 - 1 1
EC GF / BOSS TOTO EDWIN CALDA / JULIE MAR TURBELA 0 - 0 - 1 1
EL NIDO GAMEFAEM DICKY LIM 1 - 0 - 0 1
EXELA JMG ALM & JOMARK GATPANDAN 0 - 1 - 0 1
FLAMEBIRD GAMEFARM BARANGAY JD MARK ANTHONY DICHOSO / DANTE / JERRY 1 - 0 - 0 1
GLORY FARM REMCAR / ABON 0 - 1 - 0 1
GREAT 24 MIKEL SOPIO 0 - 0 - 1 1
GREEN DOLPHIN BABES GALOSO 1 - 0 - 0 1
HBD ALAGANG BUKID GF GERALDO MALINIT 0 - 0 - 1 1
IGDI SA NAGA ROEL MEDROSO 0 - 0 - 1 - 0 1
ILOCANO CACTUS BALINGAN BROS 0 - 1 - 0 1
J.C.O. / THUNDER BEE ONE ATTY. ART DE CASTRO 1 - 0 - 0 1
J.C.O. / THUNDER BEE TWO ATTY. ART DE CASTRO 0 - 0 - 1 1
JADEN GABRIEL JUN PALER 1 - 0 - 0 1
JAILBIRD CUTTER JEBE GAYANELO 0 - 1 - 0 1
JLB / ZKT ROGIE BIBOSO 0 - 1 - 0 1
JRS - PURPLE HAZE!!! ENGR. JUN SEVILLA 0.5 - 0.5 - 0 1
KATYS FARM 2019 COL. KATIGBAK 0 - 1 - 0 1
KING EUMER / C & M FOREVER JACK SERILLA / DOC TONY TABANG / CEZAR TANAQUIN 0 - 0 - 1 1
KING JEROME GF / POWER EDGE JEROME QUILANTANG 1 - 0 - 0 1
LATERITE CONRADO TAMBILOC / JK ESPIRITU 1 - 0 - 0 1
LIPA FARM ATTY. LUCIEN SAYUNO 1 - 0 - 0 1
LIPA GF ATTY. LUCIEN SAYUNO 1 - 0 - 0 1
LM CHICO 357 / RF LEEM M. MALABANAN 0 - 0 - 1 1
LUCKY DIA ANTERO ZARASPE / IVAN ZARASPE 0 - 0 - 1 1
MANJARES / TRIGUN FIREBEES JR & ARJIE MANJARES / TRIGUN 0 - 0 - 1 1
MASIGASIG WINPLEX PE ATTY. MANNY GRAGASIN 0 - 1 - 0 1
MAVERICK GF DMB 0.5 - 0 - 0.5 1
MIGHTY GAMEFARM ENGR. BOBIE AND PIOLO 0 - 0 - 1 1
MISTER LAO DAX GANZON 0 - 0 - 1 1
MONFERDS GF / POWER EDGE IVAN BALING & FERDIE LIPA / RJH - 1 - 0 1
MS GF ISANG PAGKAKATAON MARCO SISON 0 - 0 - 1 1
MS GF TIMBAO MARCO SISON 1 - 0 - 0 1
MT. VICTORIA IX / DIAMOND GF R. VILLANUEVA / E. DIAMANTE 1 - 0 - 0 1
NINJA ROBIN DY / BEBOT TAN 1 - 0 - 0 1
ON THE LINE GF / SILVER WIND ODIE GUEVARRA / TED TAN 0 - 0 - 1 1
PARATUT JR @ 35 LUIS YUSI 0 - 0 - 1 1
PRINCESS OPRAH GAME FARM MOMOY ADAM 0 - 1 - 0 1
PUTING BATO VIRGILIO MARTIN & BG 1 - 0 - 0 1
R & D GF / MJ / DH - 1 ROLANDO RAMOS/DARREL MITCHELL/MJ LIMCOLIOC / DANNY HALILI 1 - 0 - 0 1
R2J AREZA DANNY AREZA / RANDY RABARA 0 - 1 - 0 1
R2J FSR J & R RABARA 0 - 1 - 0 1
RAZERMAN GF RENATO N. MANREZA JR 0 - 1 - 0 1
RED ULTRA JOBIT RESURRECION 0 - 0 - 0 - 1 1
REDBULL ATTY. CARLOS TUMPALAN 1 - 0 - 0 1
RJJ BERNICE GF / FLAMEBIRD GAMEFARM MARK ANTHONY DICHOSO / ROY TECSON 0 - 1 - 0 1
RL TAMBO CITY /ICKS BARCE / RAZERMAN GF RAMON C. LESCANO/RICKY B. VIRAY/RENATO N. MANREZA JR 1 - 0 - 0 1
ROAN DI NATUTO RED ARROW JUN BACOLOD / JUN BUDLAT / JONG 0 - 0 - 1 1
ROWI LUIS YUSI 0 - 0 - 1 1
SAKSAK SALAG LARRY CARINO 1 - 0 - 0 1
SAN JUAN GF RAFAEL DIOKNO / JAMES MANAHAN 0.5 - 0 - 0.5 1
SB JELO JOSED OCA 0 - 1 - 0 1
SCORPIO BP BOYET PLAZA 0 - 1 - 0 1
SIKAT NG ARAW JUN OLIVEROS / MIKE OCHANGCO 0.5 - 0.5 - 0 1
SILVER BLADE RENE D. KATIGBAK / RJH 0 - 1 - 0 1
SPARTANS DOS REY BRIONES 1 - 0 - 0 1
ST. NICHOLAS DREAM PARADISE ENGR. NICK MAMARIL 0 - 0 - 1 1
TOP OF THE LINE 2 BORGY ZOLETA 0 - 1 - 0 1
TR KING PJ TENG RANOLA AND PJ JALANDONI 1 - 0 - 0 1
ULTIMATESPORTS.LIVE / BEBANG 168 JAHN GLORIA / M.CRUZ 0 - 0 - 1 1
ULTIMATESPORTS.LIVE / SUPER CAILE 19 MARC CRUZ / J. GLORIA 1 - 0 - 0 1
VIVA Z JIMMY ZAPANTA 0 - 1 - 0 1
WILD T-REX DARLITO DE GUZMAN / BARRY BARICAR 0 - 1 - 0 1
24K I NHELVIN HENAVE 0.5 - 0 - 0.5
429-DAANG BUHANGUN RAF GARDE 0 - 0 - 0 - 0.5 0.5
ARAMAC GF EINAR MACAPAGAL 0 - 0 - 0.5 0.5
EDM JA BADIAN CEBU JUN APROVICHADO & ENGR. BORDS MERQUITA 0 - 0.5 - 0 0.5
JAN III DENNIS STA MARIA 0 - 0.5 - 0 0.5
KILL THEM ALL DEXTER LONGNO / ERWIN DIAMANTE / RKL 0.5 - 0 - 0 0.5
MIXED EMOTIONS ERIC DUMAS / RADU GF 0 - 0 - 0.5 0.5
RMM GF ROLAND MANIMTIM / CHRISTOPHER HERNANDEZ 0 - 0.5 - 0 0.5
VELOX PEDES RCM / DARYL BROSOTO 0.5 - 0 - 0 0.5
ANG BATANGUENO DINO MARIVIC 0 - 0 - 0 - 0 - 0 - 0 0
BRGY PANGIL JEFFREY GATICA 0 - 0 - 0 0
D CAPTAIN 2 CAPT. R. PANIZAL 0 - 0 - 0 0
DOUBLE B WARRIORS BERNARDO BIALA 0 - 0 - 0
GLAMDRING RICKY EUSEBIO 0 - 0 - 0
GOLD FEATHER DODS MELENCIO 0 - 0 - 0 - 0 0
GREENHILL GF BAUTISTA BROS 0 - 0 - 0 0
HARDROCK GMC / SUERTES GF GILBERT CASTILLO / MARLO RECTO 0 - 0 - 0 0
HIMAGSIKAN SA BINAKAYAN DEC 18-19 ARTHUR CAPADA / JEF DEG 0 - 0 - 0 0
JAILBIRD JEBE GAYANELO 0 - 0 - 0 0
JF SABATAN MARK FRANCO / KKO FRANCO 0 - 0 - 0 0
JONBEC & 5 SONS JONATHAN SAYSON 0 - 0 - 0 0
KABADO SA SUGAL JG LAPEZ 0 - 0 - 0 0
KCCK VR MAKNAT KIT SENGCO / VIRGILIO V RAPE 0 - 0 - 0 0
KUNEHO / JOHER JOFFER HERMANO 0 - 0 - 0 0
LDT TOMIKO LUCBAN MG / ES / RJH 0 - 0 - 0 0
MT ISAROG KEVIN SAN ISIDRO 0 - 0 - 0 - 0 - 0 0
RCR RIZMUF GAMEFARM RONALD REYES AND RIZZA REYES 0 - 0 - 0 0
RX BUTCHOY TONY ALERIA 0 - 0 - 0 0
SALAMAT LORD EDISON P. CEPEDA 0 - 0 - 0 0
SILENT WALKER GF BENEDICT JAVIER 0 - 0 - 0 0
SUPERKYLE JOHN MILLER AND RUEL CANTINA - 0 - 0 0
SWABE ROGER ALFARO / TEDDY DITCHELLA 0 - 0 - 0 0
VRF GAME FARM ED MALASAGA 0 - 0 - 0 0

UNDER CONSTRUCTION

Match Sheet is Not Available this time

  • Days

  • Hours

  • Minutes

  • Seconds

MATCH SHEET

NO
RED
VS
WHITE
RESULT
ENTRY NAME
WT
WB
WB
ENTRY NAME
WT
1
JAT
JOEL TIONGCO
1700
BAK KJ0952
1 - 0
DIG 679948
PIKKACHOU THUNDERBOLT
TONTON AND CHECHE / TONY SOBERANO
1705
2
LIPA
ATTY. LUCIEN SAYUNO
2000
BAK 1536
1 - 0
IW5252
TOP OF THE LINE 1
BORGY ZOLETA
2005
3
TAGAYTAY COCKPIT ARENA DEC-7 OPENING
TONY FRANCISCO JR
1850
BAK JK 7468
1 - 0
DIG 494007
IKAW KASE
ENGR. BOBIE & PIOLO
1850
4
BATANG TANAY JF
JOHN FLORES / MONET LAO
1935
LG 6500
1 - 0
DIG 689836
BLUEFIRE ARYA SKY
NIO ASISTIO
1940
5
PRINCESS AC
IGNACIO S SANTOS JR
1895
BAK 6436
0 - 1
BAK JG4655
ARJO - 3A
JOAR ALONTAGA / JC
1900
6
AMC ALYSSA RAINE / SAP STRIKER
BRIAN CASTILLO / GIE BORABIEN
2020
BAK JB5567
0 - 1
BAK KQ0614
PANNGA MIRACLE
ROGER ALFARO / TEDDY DITCHELLA
2015
7
ALPHA - A
ANGELO MALIG
1960
DIG 223526
0.5 - 0.5
DIG 719939
WINELER ROJAM
SWEATER
ROGER JAMISOLA & C.P.
1960
8
24 KARAT GF / F6
ANDREW CEPILLO / MANON NAVARRO
1875
DIG 677482
0 - 1
DIG 661751
RED AND BLUE
BIBOY SISON
1880
9
TAMWAAN
JOEMAR PALOMARIA
1985
DIG 512662
0 - 1
DIG 881631
ALUPAY CITY
SULPICIO CANARIAS
1985
10
MANGZEE LIPA
BOBBY DEL ROSARIO
2080
BAK LF4622
0 - 1
DIG 630513
TRIGUN PUNISHER
SWEATER
RUEL LIZARDA
2075
11
BIG R CAVITE FARM
BUDDY ROBRIGADO
1925
DIG 332906
0 - 1
DIG 346469
DREAMCOCK
REX REFAMONTE
1930
12
JAT
JOEL TIONGCO
1990
BAK KJ0972
0 - 1
BAK 6036
BUDONG 888 GF
WENE ROMANO JR.
1985
13
PIKKACHOU THUNDERBOLT
TONTON AND CHECHE / TONY SOBERANO
1905
DIG 679939
1 - 0
BAK JK 7515
TAGAYTAY COCKPIT ARENA DEC-7 OPENING
TONY FRANCISCO JR
1900
14
TOP OF THE LINE 1
BORGY ZOLETA
1785
IW5250
0 - 1
BAK 8230
BANGIS NG DISE
ROBERT BALBOA / JOAR ALONTAGA
1775
15
BULLDOGHILL AC - BADA
ENGR. JUN AGUILLON/MONET LAO
1995
BAK JC6297
1 - 0
SAL 70421
R & D GF / MJ / DH - 2
ROLANDO RAMOS/DARREL MITCHELL/MJ LIMCOLIOC / DANNY HALILI
1990
16
IKAW KASE
ENGR. BOBIE & PIOLO
1930
BAK FZ5982
1 - 0
BAK JH5898
BLUE AQUARIUS
FRANCIS GABUDAO
1930
17
LIPA
ATTY. LUCIEN SAYUNO
2190
BAK 7797
0.5 - 0.5
DIG 599098
ANGRYBIRD SORSOGON
CYRIL JESALVA
2165
18
BLUEFIRE ANTONINO
NIO ASISTIO
1940
DIG 689842
1 - 0
BAK JC5436
EGP TYONG GAME FARM / SAP STRIKER
ROWELL AMANO / GIE BORABIEN
1950
19
JAILBIRD JDR
JEBE GAYANELO
1940
SAL 17189
0 - 1
BAK KN0980
WOWELER ROJAM
SWEATER / HATCH
ROGER JAMISOLA & C.P.
1940
20
RED AND BLUE
BIBOY SISON
1865
DIG 661770
1 - 0
BAK 6418
PRINCESS AC
IGNACIO S SANTOS JR
1870
21
ARJO - 3A
JOAR ALONTAGA / JC
1710
BAK JG4679
0 - 1
DIG 003747
WILD BLUE EGG
DARLITO DE GUZMAN / BARRY BARICAR
1715
22
CANSINALA BCO GF
JACOB ORTIZ
2060
JQ9314
0.5 - 0.5
BAK LD4072
AVIATOR GAMEFARM
ENGR. NANDY FORTE/SONNY CRUZ/THEO FORTE
2055
23
ALPHA - A
ANGELO MALIG
1830
DIG 223534
1 - 0
DIG 457697
ER JARVISTARK
ELMER RAMOS
1835
24
BATANG TANAY JF
JOHN FLORES / MONET LAO
1945
LG 6509
0 - 1
DIG 404680
JCB GF
RED
JASON CASTILLO
1955
25
BLUEFIRE ANTONINO
NIO ASISTIO
1750
DIG 689737
0 - 1
DIG 881713
ALUPAY CITY
SULPICIO CANARIAS
1760
26
AMC ALYSSA RAINE / SAP STRIKER
BRIAN CASTILLO / GIE BORABIEN
1970
BAK JB5535
0 - 1
DIG 670728
BANGIS NG DISE
ROBERT BALBOA / JOAR ALONTAGA
1970
27
PRINCESS AC
IGNACIO S SANTOS JR
1795
BAK 6401
1 - 0
IW5276
TOP OF THE LINE 1
BORGY ZOLETA
1795
28
WOWELER ROJAM
SWEATER / HATCH
ROGER JAMISOLA & C.P.
1955
BAK KN4326
1 - 0
BAK JH5938
BLUE AQUARIUS
FRANCIS GABUDAO
1950
29
TAMWAAN
JOEMAR PALOMARIA
1920
DIG 512667
0 - 1
DIG 498635
BUDONG 888 GF
WENE ROMANO JR.
1925
30
PANNGA MIRACLE
ROGER ALFARO / TEDDY DITCHELLA
2015
BAK KQ0952
0 - 1
DIG 332891
BIG R CAVITE FARM
BUDDY ROBRIGADO
2020
31
AVIATOR GAMEFARM
ENGR. NANDY FORTE/SONNY CRUZ/THEO FORTE
1885
BAK LD4042
1 - 0
DIG 677445
24 KARAT GF / F6
ANDREW CEPILLO / MANON NAVARRO
1885
32
DREAMCOCK
REX REFAMONTE
2085
DIG 553575
0 - 1
BAK KJ0906
JAT
JOEL TIONGCO
2085
33
PIKKACHOU THUNDERBOLT
TONTON AND CHECHE / TONY SOBERANO
1805
DIG 679928
0.5 - 0.5
BAK JG4653
ARJO - 3A
JOAR ALONTAGA / JC
1810
34
TAGAYTAY COCKPIT ARENA DEC-7 OPENING
TONY FRANCISCO JR
1810
BAK JK 7420
0 - 1
DIG 404512
JCB GF
RED
JASON CASTILLO
1810
35
WILD BLUE EGG
DARLITO DE GUZMAN / BARRY BARICAR
1855
DIG 003880
1 - 0
DIG 072754
IKAW KASE
ENGR. BOBIE & PIOLO
1860
36
WOWELER ROJAM
SWEATER / HATCH
ROGER JAMISOLA & C.P.
1970
BAK KN4433
1 - 0
BAK JC6257
BULLDOGHILL AC - BADA
ENGR. JUN AGUILLON/MONET LAO
1975
37
MANGZEE LIPA
BOBBY DEL ROSARIO
2010
BAK LF4726
1 - 0
BAK JC5480
EGP TYONG GAME FARM / SAP STRIKER
ROWELL AMANO / GIE BORABIEN
2010
38
TRIGUN PUNISHER
SWEATER
RUEL LIZARDA
1870
DIG 630585
0 - 1
DIG 661752
RED AND BLUE
BIBOY SISON
1870
39
BLUEFIRE ARYA SKY
NIO ASISTIO
2100
DIG 689772
1 - 0
DIG 662480
LIPA
ATTY. LUCIEN SAYUNO
2100
40
ALUPAY CITY
SULPICIO CANARIAS
1890
DIG 881643
1 - 0
DIG 677502
24 KARAT GF / F6
ANDREW CEPILLO / MANON NAVARRO
1890
41
TOP OF THE LINE 1
BORGY ZOLETA
1915
IW5360
0 - 1
DIG 223554
ALPHA - A
ANGELO MALIG
1915
42
ANGRYBIRD SORSOGON
CYRIL JESALVA
2160
DIG 679134
1 - 0
JQ9485
CANSINALA BCO GF
JACOB ORTIZ
2180
43
BUDONG 888 GF
WENE ROMANO JR.
1890
BAK 6074
0 - 1
SAL 70478
R & D GF / MJ / DH - 2
ROLANDO RAMOS/DARREL MITCHELL/MJ LIMCOLIOC / DANNY HALILI
1890
44
JAILBIRD JDR
JEBE GAYANELO
1730
SAL 92687
0 - 1
BAK JK 7587
TAGAYTAY COCKPIT ARENA DEC-7 OPENING
TONY FRANCISCO JR
1730
45
WILD BLUE EGG
DARLITO DE GUZMAN / BARRY BARICAR
2030
DIG 003877
1 - 0
DIG 512693
TAMWAAN
JOEMAR PALOMARIA
2030
46
ER JARVISTARK
ELMER RAMOS
1825
DIG 457712
0 - 1
BAK KJ0908
JAT
JOEL TIONGCO
1825
47
WINELER ROJAM
SWEATER
ROGER JAMISOLA & C.P.
2020
DIG 719836
0 - 1
LG 6521
BATANG TANAY JF
JOHN FLORES / MONET LAO
2025
48
JCB GF
RED
JASON CASTILLO
1955
BAK KC5647
0 - 1
DIG 689844
BLUEFIRE ARYA SKY
NIO ASISTIO
1960
49
IKAW KASE
ENGR. BOBIE & PIOLO
1790
DIG 494181
0 - 1
BAK JG4656
ARJO - 3A
JOAR ALONTAGA / JC
1790
50
R & D GF / MJ / DH - 2
ROLANDO RAMOS/DARREL MITCHELL/MJ LIMCOLIOC / DANNY HALILI
1910
SAL 70427
0 - 1
SAL 92693
JAILBIRD JDR
JEBE GAYANELO
1910
51
WILD BLUE EGG
DARLITO DE GUZMAN / BARRY BARICAR
2005
SAL 24194
0 - 1
DIG 679969
PIKKACHOU THUNDERBOLT
TONTON AND CHECHE / TONY SOBERANO
2005
52
BANGIS NG DISE
ROBERT BALBOA / JOAR ALONTAGA
1985
BAK 3106
1 - 0
DIG 223545
ALPHA - A
ANGELO MALIG
1985
53
BULLDOGHILL AC - BADA
ENGR. JUN AGUILLON/MONET LAO
1955
BAK JC6283
0 - 1
DIG 491340
BIG R CAVITE FARM
BUDDY ROBRIGADO
1955
54
WINELER ROJAM
SWEATER
ROGER JAMISOLA & C.P.
1800
DIG 719930
0 - 1
DIG 661710
RED AND BLUE
BIBOY SISON
1805
55
BUDONG 888 GF
WENE ROMANO JR.
1845
DIG 498750
1 - 0
BAK KN8856
AVIATOR GAMEFARM
ENGR. NANDY FORTE/SONNY CRUZ/THEO FORTE
1850
56
ANGRYBIRD SORSOGON
CYRIL JESALVA
2150
DIG 599075
0 - 1
BAK JB5559
AMC ALYSSA RAINE / SAP STRIKER
BRIAN CASTILLO / GIE BORABIEN
2160
57
ER JARVISTARK
ELMER RAMOS
1885
DIG 450508
0 - 1
DIG 689786
BLUEFIRE ANTONINO
NIO ASISTIO
1885
58
ALUPAY CITY
SULPICIO CANARIAS
1915
DIG 881659
1 - 0
BAK 6454
PRINCESS AC
IGNACIO S SANTOS JR
1920
59
BLUE AQUARIUS
FRANCIS GABUDAO
1890
BAK JH5911
1 - 0
LG 6497
BATANG TANAY JF
JOHN FLORES / MONET LAO
1890
60
BIG R CAVITE FARM
BUDDY ROBRIGADO
2060
DIG 332965
0 - 1
BAK LF4639
MANGZEE LIPA
BOBBY DEL ROSARIO
2070
61
CANSINALA BCO GF
JACOB ORTIZ
2190
JQ9459
1 - 0
DIG 660633
LIPA
ATTY. LUCIEN SAYUNO
2200
62
24 KARAT GF / F6
ANDREW CEPILLO / MANON NAVARRO
1920
DIG 677543
0 - 1
BAK JC5439
EGP TYONG GAME FARM / SAP STRIKER
ROWELL AMANO / GIE BORABIEN
1920
63
DREAMCOCK
REX REFAMONTE
1850
DIG 553596
1 - 0
DIG 512706
TAMWAAN
JOEMAR PALOMARIA
1850
64
R & D GF / MJ / DH - 2
ROLANDO RAMOS/DARREL MITCHELL/MJ LIMCOLIOC / DANNY HALILI
2035
SAL 70426
-
BAK KQ0563
PANNGA MIRACLE
ROGER ALFARO / TEDDY DITCHELLA
2045
65
TRIGUN PUNISHER
SWEATER
RUEL LIZARDA
2045
DIG 630502
1 - 0
BAK KN4365
WOWELER ROJAM
SWEATER / HATCH
ROGER JAMISOLA & C.P.
2050
66
BLUEFIRE ANTONINO
NIO ASISTIO
2005
DIG 689759
1 - 0
DIG 655115
JAILBIRD JDR
JEBE GAYANELO
2005
67
BLUE AQUARIUS
FRANCIS GABUDAO
1930
BAK JH5905
1 - 0
DIG 340290
DREAMCOCK
REX REFAMONTE
1930
68
JCB GF
JASON CASTILLO
2085
BAK KC5639
0 - 1
DIG 404329
ANGRYBIRD SORSOGON
CYRIL JESALVA
2095
69
AVIATOR GAMEFARM
ENGR. NANDY FORTE/SONNY CRUZ/THEO FORTE
2110
DIG 682605
0 - 1
BAK LF4669
MANGZEE LIPA
BOBBY DEL ROSARIO
2130
70
BANGIS NG DISE
ROBERT BALBOA / JOAR ALONTAGA
1770
BAK 8899
0 - 1
DIG 457732
ER JARVISTARK
ELMER RAMOS
1785
71
R & D GF / MJ / DH - 2
ROLANDO RAMOS/DARREL MITCHELL/MJ LIMCOLIOC / DANNY HALILI
1820
SAL 70462
0 - 1
DIG 630514
TRIGUN PUNISHER
SWEATER
RUEL LIZARDA
1825
72
PANNGA MIRACLE
ROGER ALFARO / TEDDY DITCHELLA
1960
BAK KQ0673
0 - 1
BAK JC6347
BULLDOGHILL AC - BADA
ENGR. JUN AGUILLON/MONET LAO
1965
73
BLUEFIRE ARYA SKY
NIO ASISTIO
2140
DIG 689752
0.5 - 0.5
JQ9516
CANSINALA BCO GF
JACOB ORTIZ
2135
74
EGP TYONG GAME FARM / SAP STRIKER
ROWELL AMANO / GIE BORABIEN
2000
BAK JC5484
0.5 - 0.5
DIG 719933
WINELER ROJAM
SWEATER
ROGER JAMISOLA & C.P.
2000
75
AVIATOR GAMEFARM
ENGR. NANDY FORTE/SONNY CRUZ/THEO FORTE
1990
DIG 660685
-
BAK JB5565
AMC ALYSSA RAINE / SAP STRIKER
BRIAN CASTILLO / GIE BORABIEN
1990