SCORE SHEET

ENTRY NAME BREEDER NAME
POINTS
TOTAL
A.C. GONZALES 1 TEOFILO GONALES 1 - 1 - 1 3
AMM STA. CECILIA RFL ANDREW M. MALABAG 1 - 1 - 1 3
ANGAT COCKERS MR. WILMER LIBO-ON 1 - 1 - 1 3
APAYAO GAMEFARM JERRY TAMARGO / EDGAR CABEZA 1 - 1 - 1 3
BOSS TEMING TEMING GELARSO / RJ & CP 1 - 1 - 1 3
C & M RAGNAR/M & J GF/QUATRO/AMIGOS CESAR TANAQUIN / HENRY JOSE / RONALDO BELEN 1 - 1 - 1 3
CARINGRING BF 2 YONG ASISTIO & NIO ASISTIO 1 - 1 - 1 3
CHICKEN JOY TONY AND PEEJAY PAREDES 1 - 1 - 1 3
DISTRICT - 1 FARM (D1F) ANTHONY BONIFACIO / TRIGUN 1 - 1 - 1 3
FUBONSO / LOLO JUAN TONY SOPIO / MIKEL SOPIO / NOEL GARCIA 1 - 1 - 1 3
GENJENNY EUGENIO (GENE) PEREZ 1 - 1 - 1 3
ILUBA 1 NOY AGNER / ED MASCARINA 1 - 1 - 1 3
ILUBA 2 NOY AGNER / ED MASCARINA 1 - 1 - 1 3
KAMLON TRUEBLOOD RANDY HEBRON 1 - 1 - 1 3
KENJIE PATRON ORMOC 1 / R2J RRD AND DENNIS LUMPAY / J&R RABARA 1 - 1 - 1 3
LM CHICO / BALANG DC LEEM M. MALABANAN 1 - 1 - 1 3
MINIMUM BET POULTRY SUPPLY - MGF ENGR. BOBIE AND RONIE DUMANDAN 1 - 1 - 1 3
MT. VICTORIA 111 / DIAMOND GF R. VILLANUEVA / E. DIAMANTE 1 - 1 - 1 3
NAT28NAT NINO ALADIN TOLENTINO 1 - 1 - 1 3
ON THE LINE / SILVERWIND ODIE GUEVARRA / TED TAN 1 - 1 - 1 3
OVL / SPJ SUPERCAT SERGE PASIA JR 1 - 1 - 1 3
PARKER A.C. RODEL SEVILLA / SOY CORNEL 1 - 1 - 1 3
PRINCESS OPRAH GAMEFARM MOMOY ADAM 1 - 1 - 1 3
RANCHOTEL MANNY YEYENG BERGADO / JOSEPH PATDU 1 - 1 - 1 3
RAWLANDZ STOCK FARM MONCHING MEDALLA + ARBEE 1 - 1 - 1 3
RCGF RED BEETUTE CHARLES NAPOLEON CACHUELA / LEO ARIEL 1 - 1 - 1 3
RGB JOSEF ROBERT BANDARLIPE 1 - 1 - 1 3
SUGAR 75 / 4 LINE THUNDERBIRD DON PACUNDO / MICHAEL MENDOZA 1 - 1 - 1 3
SUPER TEMING TEMING GELARSO / RJ & CP 1 - 1 - 1 3
SUPERKYLE JOHN MILLER / RUEL CANTINA 1 - 1 - 1 3
TR GANADOR MAX TR ORAGON CAMP 1 - 1 - 1 3
VIVA PINAFRANCIA / JLR MARITES ZERRUDO 1 - 1 - 1 3
AIRCASH / VIVA ST NINO MK / FRED PANOPIO 1 - 1 - 0.5 2.5
BIGO SA PAG IBIG JAYJAY CHUA AND FRIENDS 1 - 0.5 - 1 2.5
BUDONG 888 GF II WENE ROMANO JR 1 - 1 - 0.5 2.5
DIMASALANG PAOLO CRISOSTOMO 1 - 1 - 0.5 2.5
HATCHVILLE RJM-RFL ENGR. JUN AGUILLON/ENGR. REY MANZANO/JOHN FLORES/MONET LAO 0.5 - 1 - 1 2.5
PAGASA GOLD / J & R THUNDER ATTY BONI CRUZ / BOYET CO & JOE ALIMBUYUGUEN 1 - 0.5 - 1 2.5
SUERTES GF / HARDROCK GMC / REDLAKES PLB MARLO RECTO/GILBERT CASTILLO/PERCY BURGOS 0.5 - 1 - 1 2.5
WEDDING RING E.D. / RADU GAMEFARM 1 - 0.5 - 1 2.5
WHITEROCK 2 VIRGIOLIO MARTIN & BG 1 - 0.5 - 1 2.5
3LLIUM CUENCA BOYS JOJO / MARASIGAN / EDIL CHUA 1 - 0 - 1 2
AC NEMA BREAKER - 1 JOVITO JAMELANO / ENGR. NERRE 1 - 0 - 1 2
ANAK NI OKIDOK GIAN SAN JUAN AND DR. ANTHONY SAN JUAN 0 - 1 - 1 2
AREZA R2J DANNY AREZA / RANDY RABARA 1 - 1 - 0 2
BADCAT - DH DAVE LAO AND DANNY HALILI 0.5 - 0.5 - 1 2
BASANG CACTUS BALINGAN BROS 1 - 1 - 0 2
BEGINNERS LUCK - 1 SANTI SOLIS / TRIGUN 1 - 0 - 1 2
BEGINNERS LUCK - 2 SANTI SOLIS / TRIGUN 1 - 0 - 1 2
BIG R FARM BUDDY ROBRIGADO 1 - 0 - 1 2
BIGO SA PAGIBIG 1 JAYJAY CHUA AND FRIENDS 1 - 1 - 0 2
BLUE MARINE DIOSDADO CABLAYAN / JK ESPIRITU 1 - 0 - 1 2
BMC GF NELSON DIMAILIG 1 - 0 - 1 2
BUDONG 888 GF WENE ROMANO JR 0 - 1 - 1 2
BUENAS DIAS PAGASA GOLD ARCH. PETER BUENDIA & ATTY. BONI CRUZ 0 - 1 - 1 2
CIRCLE 8 GF GERONIMO SONA / ZALDY BALUYO 1 - 0 - 1 2
CORAL NI BACAL JHUN DOMINGO 1 - 0 - 1 2
CREDIT SCORE E.D. / RADU GAMEFARM 1 - 0 - 1 2
D & G CAGAYAN VALLEY BD / PG 1 - 1 - 0 2
DIANA GOLDBAR ANTONIO ALERIA 0 - 1 - 1 2
DIANA GOLDBAR 1 TONY ALERIA 1 - 1 - 0 2
DOUBLE A / VJR ALLEY JOEL OCSENA / A LAGDAMEO 0 - 1 - 1 2
DOUBLE J JAMES MAGSUMBOL / FRANCIS GARRIDO / CD 1 - 0 - 1 2
DR. FIXIT WATERPROOFING EXPERTS CHARLIE CHAN 1 - 1 - 0 2
DYNAMIC STAR RSA SAMUEL M. / ARNEL A. / LONGHAIR 0 - 1 - 1 2
E.R. FARM EDWIN RAMOS / RJH 1 - 1 - 0 2
ECT THUNDER BOYET CO / EUGENE TAN & DANNY ARRUEJO 1 - 1 - 0 2
ESV / KBG GAME FARM EDGARDO S VALMOCINA / ENGR BARRY BARICAR 0 - 1 - 1 2
FARM VIEW EDGAR GO 0 - 1 - 1 2
FDG CUYAPO - 1 ROCKY RABINO / FIDEL DE GUZMAN / NICOMEDEZ 0 - 1 - 1 2
FDG CUYAPO - 2 ROCKY RABINO / FIDEL DE GUZMAN / NICOMEDEZ 1 - 0 - 1 2
FDG CUYAPO - 4 ROCKY RABINO / FIDEL DE GUZMAN / NICOMEDES CAASI 1 - 1 - 0 2
FEVICOL MARINE CHARLIE CHAN 0 - 1 - 1 2
FORGREMS RODEO AUSTRIA 1 - 0 - 1 2
GINTO AT SIGAY N3 NI FRANZ FRANZ KYLE / KIKO FRANCO 0 - 1 - 1 2
GKD VER DIMARANAN 1 - 0 - 1 2
GOLDEN CHILDREN FARM RENATO C ANGARA 0 - 1 - 1 2
GOLDEN EMPIRE / MJD / DH RUFO OREL / MJ LIMCOLIOC / DANNY HALILI 1 - 1 - 0 2
GOLDEN KING HENRY FAJARDO & DANTE M 1 - 1 - 0 2
GOLDEN SUN SHOOTERS MICHAEL SABLAN / BC 1 - 1 - 0 2
GQ THIABEX XS LDI OSANG DELA CRUZ 1 - 1 - 0 2
GREAT ARMOUR / SAMAHAN OTB 1 ERIC CALIVOZO 1 - 0 - 1 2
GREENGOLD ROD ADVINCULA 1 - 0 - 1 2
HAPPY BDAY BOSSING EDWARD CONTRERAS 1 - 0 - 1 2
IBON LIGAW ROBERTO PARAGAS 1 - 1 - 0 2
IRISH G.F.F. EVER LINGAO 1 - 1 - 0 2
J & R THUNDER BOYET CO / JOE ALIMBUYUGUEN 1 - 0 - 1 2
JEC MANDIRIGMA CHRISLER TEMPLADO 0 - 1 - 1 2
JMC CALAMIAS 1 MARK AGUAS 0 - 1 - 1 2
JMC CALAMIAS 2 MARK AGUAS 1 - 1 - 0 2
JRA JHUN REYES 1 - 0 - 1 2
JRA / PFLUGERVILLE JD J. REYES / L. DELFINADO 1 - 1 - 0 2
JS MANANABAS RENATO VILLAR / JONREY SANCHEZ 1 - 0 - 1 2
JTZ BIGAA JAKE ZOBEL / RODEN QUERUBIN 1 - 1 - 0 2
LA FAMILIA GF ANJO ALAER 0 - 1 - 1 2
LEMONICS SARIAYA ERWIN DIAMANTE / DEXTER LONGNO / ENGR DR VILLA 1 - 1 - 0 2
LORAINE DEC 6 SA MUNTI D. AREZA / JR RABARA / DODOY 1 - 1 - 0 2
LUCKY DIA ONE ANTERO ZARASPER / IVAN ZARASPE 1 - 0 - 1 2
M4CBC AJ SAPANGHILA 1 - 1 - 0 2
MACSEL / SINAGTALA MARK SELWYN SY / EDWIN TAN 0.5 - 1 - 0.5 2
MANGZEE FARM BOBBY DEL ROSARIO 0 - 1 - 1 2
MASIGASIG WINPLEX PE ATTY. MANNY GRAGASIN 1 - 1 - 0 2
MAVERICK DMB 1 - 1 - 0 2
MBL GF NOV 28 2 COCK DERBY SQCA MACHO & JOMAR 0 - 1 - 1 2
MINIMUM BET POULTRY SUPPLY ENGR BOBIE AND RONNIE DUMANDAN 1 - 0 - 1 2
MONCADA OTB / ALVINDIA FARM BENITO E. AQUINO / FLOR MALLARI 1 - 1 - 0 2
MS GF TIMBAO MARCO SISON 1 - 0 - 1 2
MSH EDGAR GRANADOS / ALLAN ARDINA 1 - 0 - 1 2
MT. VICTORIA IX / DIAMOND GF R. VILLANUEVA / E. DIAMANTE 1 - 1 - 0 2
NAUGHTY BUT NICE BOBBIE & ALLAN 1 - 0 - 1 2
NGV GAME FARM NARCING VILLAR 1 - 1 - 0 2
NOEL 337 / JL CRYSTAL GF NOEL LEE / JAIME LEE 1 - 0 - 1 2
PAG ASA GOLD / BUENAS DIAS ATTY BONI CRUZ / ARCH PETER BUENDIA 0 - 1 - 1 2
PATRON ORMOC KENJIE / R2J RRD AND DENNIS LUMPAY / J&R RABARA 1 - 1 - 0 2
R2J J & R RABARA 1 - 1 - 0 2
R2J ONE J & R RABARA 0 - 1 - 1 2
RAF ROLAN DELA ROSA / ALDO SEYER / REMCAR 1 - 0 - 1 2
RB SAKURA RONNIE BELGA 1 - 0 - 1 2
RBL HOTSHOTS QYGF ZALDY BERROYA PADILLA 0 - 1 - 1 2
RED COCK OLIVER BLANCO / ROJAM CP 1 - 1 - 0 2
REDBULL SILANG ATTY. CARLOS TUMPALAN 1 - 0.5 - 0.5 2
RL 22 EMON ENTOC / ROBERT REBOTICA 1 - 1 - 0 2
SAKSAK SALAG LARRY CARINO 1 - 1 - 0 2
SON OF LAW ATTY. LAWRENCE V 0 - 1 - 1 2
SUPERKING BP BOYET PLAZA 1 - 1 - 0 2
TATA JUAN MAJESTIC JESS / PHILLIP / KEN 0 - 1 - 1 2
TOP OF THE LINE 1 BORGY ZOLETA 1 - 1 - 0 2
TOP OF THE LINE 2 BORGY ZOLETA 1 - 1 - 0 2
TRIPLE L GF MIKEL SOPIO / LARY TOLEOS 1 - 0 - 1 2
UNCLE J.T. CALIBRE JIMMY DUMALAOG 0 - 1 - 1 2
VIVA STA. MONICA ZAIDEN & AJ 0 - 1 - 1 2
VIVA Z JIMMY ZAPANTA 0 - 1 - 1 2
VJR ALLEY JOEL OCSENA / ENGR GUERERO 0 - 1 - 1 2
VRL GAMEFARM VER LONTOC 0 - 1 - 1 2
ANGRYBIRD SORSOGON CYRIL JESALVA 0 - 1 - 0.5 1.5
BS YANI34 GF BAYANI A. MAURICIO II 0.5 - 1 - 0 1.5
D & G CAGAYAN VALLEY 1 BD / PG 0.5 - 0 - 1 1.5
ETON GAMEFARM LARRY REYES 0.5 - 0 - 1 1.5
JC AND RAM KAPITAN YSON 0.5 - 0 - 1 1.5
JRS-SAN PIOQUINTO ENGR. JUN SEVILLA 0 - 0.5 - 1 1.5
JUNGLEWILD ATTY JUN CAPARROSO 1 - 0 - 0.5 1.5
KAP ANDY ALEJANDRO TRINIDAD/MG GRECO/BOSS NASH/RENATO VILLAR 0 - 0.5 - 1 1.5
KILL THEM ALL DEXTER LONGNO / ERWIN DIAMANTE 1 - 0 - 0.5 1.5
LBBA JEWELL / KAJIMBO GF CHRISTOPHER BONZA / KANO ALMODOVAR 0 - 0.5 - 1 1.5
LUCKY DIA ANTERO ZARASPE / IVAN ZARASPE 0 - 1 - 0.5 1.5
LUZON BREEDER CUP 2020 CARLOS GLINOGA 0.5 - 1 - 0 1.5
NAGKARLAN LYNDON ANGELES / ROMULO ANGELES 0.5 - 0 - 1 1.5
NGV GAMEFARM 1 NARCING VILLAR 1 - 0 - 0.5 1.5
OKI DOK DR. PETER SALES 1 - 0.5 - 0 1.5
PORK EATING CRUSADER NHELVIN HENAVE 0 - 0.5 - 1 1.5
RB RED KNIGHTS RUEL SIMBULAN / BONNG UY 0 - 0.5 - 1 1.5
SALAG SAKSAK LARRY CARINO 0 - 0.5 - 1 1.5
SB JELO JOSED OCA 0 - 0.5 - 1 1.5
A.C. GONZALES 2 TEOFILO GONALES 0 - 1 - 0 1
ABB GAME FARM ADIONG BORJA 0 - 1 - 0 1
AC NEMA BREAKER - 2 JOVITO JAMELANO / ENGR. NERRE 1 - 0 - 0 1
ALAGANG BUKID GF GERALDO MALINIT 0 - 1 - 0 1
AMCO EEE ROJAM & CP 0 - 1 - 0 1
AMCO TWE ROJAM & CP 0 - 0 - 1 1
ANINO NG ARAW JUN OLIVEROS / RAMEL BIRAO 0 - 1 - 0 1
AO WARRIORS ADO / REMCAR SR 0 - 1 - 0 1
AOW EDWIN BUENO 1 - 0 - 0 1
ARSCE CESAR ANCAYAN 0 - 1 - 1
ARTIKULO UNO JEROLD TAROG / P. IGNACIO 0 - 0 - 1 1
BADA MONET LAO 0 - 0 - 1 1
BANABA FARM EDWIN / JOEL / LITO EBORA 0 - 0 - 1 1
BIG A GF - JC ARCA AND JC 0 - 0 - 1 1
BLUE AQUARIUS FRANCIS GABUDAO JR 0 - 0 - 1 1
BRADFORD GF / BUL GF AMELITO MAKALINTAL / BRAYN U LANDICHO / AMELITO PARRENO 1 - 0 - 0 1
CALLE FE MICHAEL DE JESUS 0 - 1 - 0 1
CHARLIZE RODEL OLLETA 0 - 1 - 0 1
CHARLIZE & KEIRA EDUARDO HERNANDEZ / RJH 1 - 0 - 0 1
CNP SKCS GF / QUATRO AMIGOS RSMG GF CRIS N. PEREA / RONALDO BELEN 0 - 0 - 1 1
COMBI MANNY MAGBUHOS 0 - 0 - 1 1
DANDANDAVE DOMING UY 0 - 0 - 1 1
DIANA GOLDBAR / CROCODILE FINGER ANTONIO ALERIA 1 - 0 - 0 1
DOUBLE B WARRIOR BERNARDO BIALA 1 - 0 - 0 1
DOUBLE TIME!!! FERDIE BANAAG / TRIGUN 1 - 0 - 0 1
DUGIL BONITO MCANILLAS 0 - 1 - 0 1
DWGF ANTHONY JACINTO AND RAMON MAXIMO 0 - 1 - 0 1
EL NIDO DICKY LIM 1 - 0 - 0 1
EL NIDO 1 MR. DICKY LIM 1 - 0 - 0 1
EL PIERRO GF / HARDROCK GMC PETE ELSENIQUE / GILBERT CASTILLO 0 - 1 - 0 1
ERL GF ERWIN P. LOVEDORIAL / MARCO TEVES 0 - 0 - 1 1
ESJ 325 EMIL SAN JUAN 0 - 0 - 1 1
ESJ UNO EMIL SAN JUAN 1 - 0 - 0 1
FIREHAWK DIAMONDS ENGR. ROLAND MAGNAYE / TRIGUN 0 - 0 - 1 1
GLAMDRING RICKY EUSEBIO 0 - 0 - 1 1
GQ LDI HAGIBIS OSANG DELA CRUZ - 1 - 0 1
GRANDWINN MEDALLIST 888 ALVIN MANALO AND DOC MEDALLA 0 - 0 - 1 1
GREAT ARMOUR / SAMAHAN OTB 2 ERIC CALIVOZO 1 - 0 - 0 1
GREATWALL LIBATO DOY ALDAY / APOK / RJH 0 - 1 - 0 1
GREENHIL GF BAUTISTA BROS 0 - 1 - 0 1
GUINYANGAN 1 JUN MACALINTAL AND RAMON MAXIMO 0 - 0 - 1 1
GUINYANGAN 2 JUN MACALINTAL AND RAMON MAXIMO 1 - 0 - 0 1
HIGHLAND A`S / VIVA STO. NINO ALLAM / MK / FRED PANOPIO 0 - 0 - 1 1
ILOKANOS WRS-RNC RENE SANTOS & RENZ CASTRO 1 - 0 - 0 1
JADEN BENEDICT JUDD CAUNTAY 0 - 0 - 1 1
JAILBIRD JBCUTTER JEBE GAYANELO 0 - 1 - 0 1
JAILBIRD JRG JEB GAYANELO 1 - 0 - 0 1
JOHN PRINCESS DAVID RAY-AN NANAD / FLOATS ATIENZA 1 - 0 - 0 1
JONASHUA SNIPERGULLS DR. JESSIE ESTRADA / MARLON MOJICA 0 - 1 - 0 1
JONBEC & 5 SONS JONATHAN SAYSON 0 - 0 - 1 1
JRA / FELIX GF FELIX DATUL 0 - 0 - 1 1
JSH MAAPAZ JON HERMOSO 0 - 1 - 0 1
JTP / HARGON GF JUN PILI / HARLEM GONZALES 0 - 0 - 1 1
JVD CALIBRE JIMMY DUMALAOG 0 - 1 - 0 1
K. ADRIANNE MARILYN CELESTE & CAPT. R. PANIZAL - 1 - 0 1
K. ANDRIANNE CAPT. R PANIZAL & MARILYN CELESTE 0 - 0 - 1 1
KBG / TJGF ANTONIO R. CAWAI JR. / BARRY BARICAR 0 - - 1 1
KENTAXZ XP KENT SALANGSANG 0 - 1 - 0 1
KILL THEM ALL 1 DEXTER LONGNO / ERWIN DIAMANTE 1 - 0 - 0 1
KINAMBUD BONG VALLE 1 - 0 - 0 1
LIPA GF ATTY. LUCIEN SAYUNO 1 - 0 - 0 1
LUCHO BOY MONTANO 0 - 1 - 0 1
M4 ARCE ALABASTER RICHARD ARCE / MELVIN FORTUNA 0 - 0 - 1 1
MACHULET BF 2 YONG ASISTIO & NIO ASISTIO 1 - 0 - 0 1
MAHARLIKA COCKPIT JAN 18 5 COCK BIG EVENT ERIC / CLARK / ZALDY AUSTRIA 1 - 0 - 0 1
MALVAR WARRIORS DENNIS STA MARIA 0 - 1 - 0 1
MANGZEE FARM LIPA 3 BOBBY DEL ROSARIO 1 - 0 - 0 1
MANGZEE FARM LIPA 4 BOBBY DEL ROSARIO 1 - 0 - 0 1
MANGZEE LIPA BOBBY DEL ROSARIO 0 - 0 - 1 1
MARILAG PRIDE TEODY DEBORDE / RJH 1 - 0 - 0 1
MAVERICK 1 DMB 0 - 1 - 0 1
MMDC / THUNDER BEE COL CASTILLO / ATTY DE CASTRO 1 - 0 - 0 1
MONCADA OTB / ALVINDIA FARM 1 BENITO E. AQUINO / FLOR MALLARI 1 - 0 - 0 1
MS GF TIMBAO 1 MARCO SISON / ML / BG 0 - 0 - 1 1
MS LIMPBIZKIT MARCO SISON & ML-BG 0 - 1 - 0 1
MT BANAHAW R/A INVESTIGATOR / TGP ZANDRO CASTRILLO / RONNIE ANDRADE 1 - 0 - 0 1
MUSANG LAWIN / ROJAM / BMJ ARSENIO SORONIO 1 - - 0 1
OKIDOK AND SON DR. ANTHONY SAN JUAN & GIAN SAN JUAN 0 - 1 - 0 1
OKIDOK AND SON 1 DR. ANTHONY SAN JUAN AND GIAN SAN JUAN 1 - 0 - 0 1
OMAR / THUNDERBEE ATTY DE CASTRO 0 - 1 - 0 1
P.B. CENTURY PRIME BORDONES / ALAN MOJAR 0 - 0 - 1 1
PAOAY GALEN POBRE 0 - 1 - 1
PATRICIA MARIE RUEL MONTALES 1 - 0 - 0 1
PET GAMEFARM BRGY HILAITAN NEG. OR. TONYPET DOMINGO 0 - 1 - 0 1
PRINCESS AC & MORGAN NJ COMBINE IGNACIO SANTOS JR & EDWIN MAURICIO 0 - 1 - 0 1
PRINCESS DAVID RAY-AN NANAD / FLOATS ATIENZA 0 - 1 - 0 1
QUEEN ACHING FERDINAND SOUZA 0 - 1 - 0 1
RAWLANDZ S F MONCHING MEDALLA + ARBEE 1 - 0 - 0 1
RB RED KNIGHTS B. RUEL SIMBULAN / RESTY GREGORIO 0 - 0 - 1 1
REDLAKES PLB GF HAPPY BDAY ENGR. DENNIS NUNEZ / PERCY BURGOS 1 - 0 - 1
RHL TRINITY / JANIN JOEL ROBIN DY / BEBOT TAN 0 - 0 - 1 1
RLJ / KS KWADRO + 1 LIMUEL REYES 0 - 1 - 0 1
SAC 21 SULPICIO CANARIAS 0 - 1 - 0 1
SAGITTARIUS JMT JUN M. TADIOS / APOL ARDINA 1 - 0 - 0 1
SCORPIO DRAGON GERALD DOMINGO JEDDAHN FAVOR RYAN PINON 0 - 0 - 1 1
SIKAT NG ARAW JUN OLIVEROS / NADEL JANEO 0 - 0 - 1 1
SOUTH STAR ROAN DI NATUTO JUN BUDLAT / JUN BACOLOD / NORIEL MANALO 0 - 0 - 1 1
ST. NICHOLAS - JLBS ENGR. NICK MAMARIL / JOSE SUMANGHID 0 - 0 - 1 1
TAMWAAN JOEMAR PALOMARIA 1 - 0 - 0 1
TANDANG KUTYO JF JOHN FLORES / JUN AGUILLON / MONET LAO 0 - 1 - 0 1
TRB 6 / JAILBIRD JUN BENEDICTO 0 - 1 - 0 1
TRES MARIAS JJ MADAMBA / DEXTER MIDEL 0 - 0 - 1 1
TRIGUN PUNISHER JOVEN / TRIGUN 0 - 1 - 0 1
TRIPLE B LUIS YUSI 1 - 0 - 0 1
VELOX PEDES RCM / DARYL BROSOTO 0 - 1 - 0 1
VICTORIOUS D FARM / KAMUNING VAL DIZON 0 - 1 - 0 1
VIVA ESPAÑA BABY CANILLAS 0 - 1 - 0 1
VYCAR 7 RFL MARC CRUZ / J. GLORIA 1 - 0 - 0 1
WATERGATE BENSON PATRICIO 0 - 0 - 1 1
777 GARROTTE.COM DARWIN ONG TORRES 0 - 0 - 0.5 0.5
BE BRAVE GUINAYANGAN REMCAR / PAUL MACALINTAL / MARLON DANTE 0 - 0 - 0.5 0.5
BEBANG 168 RFL JAHN GLORIA / M. CRUZ 0.5 - 0 - 0 0.5
CASA TERIA & NATHANIEL ARMIN CASTILLO & DARYL DIOSO 0 - 0.5 - 0 0.5
JARVIS GF HBD NR PAJARA 0.5 - 0 - 0 0.5
NNL BROS 2325 NOEL LALO / NOLAN LALO 0.5 - 0 - 0 0.5
ST. NICHOLAS BATANG ISLA ENGR. NICK MAMARIL 0 - 0.5 - 0 0.5
362 JCD MASILAG CHARLY AZUSENA 0 - 0 - 0 0
777 GARROTTE DARWIN ONG TORRES 0 - 0 - 0
ALLEN FAYE ALAN MOJAR / PRIME BORDONES 0 - 0 - 0 0
ANG DALUBHASA CONRADO IGNACIO JR / BC 0 - 0 - 0 0
ARAWELES ANGELINO CAYAO 0 - 0 - 0 0
ARJO - 3A JOAR ALONTAGA 0 - 0 - 0 0
BRGY CAINGIN AVELINO MARQUINA 0 - 0 - 0 0
CNP SKCS GF SILANG CRIS N. PEREA 0 - 0 - 0 0
D CAPTAIN CAPT. R PANIZAL & MARILYN CELESTE 0 - 0 - 0 0
DM MARINDUQE BUSTER DANTE MASCAREÑAS / TRIGUN 0 - 0 - 0 0
DREAMCOCK REX REFAMOTE 0 - - 0 0
FDG CUYAPO - 3 ROCKY RABINO / FIDEL DE GUZMAN / NICOMEDES CAASI 0 - 0 - 0 0
FLAMEBIRD/WING FURY/SALAMANGKERO 1925 MARK ANTHONY DICHOSO/ARTEMIO MAUNAHAN/ARMAN EUSEBIO 0 - 0 - 0 0
GOLDEN WINGS WARRIOR SOFEO DANO 0 - 0 - 0 0
JAILBIRD JEBE GAYANELO 0 - 0 - 0 0
JAILBIRD JDRIPPER JEBE GAYANELO 0 - 0 - 0 0
JC WHITESTONE JC 0 - 0 - 0 0
MAJESTIC ZURI PHILIP G. NERI 0 - 0 - 0 0
MMDC / THUNDER BEE 1 COL CASTILLO / ATTY DE CASTRO 0 - 0 - 0 0
NINJA ROBIN DY / BEBOT TAN 0 - 0 - 0 0
PWT MASTER SUPERBEE VICTOR MARIANO 0 - 0 - 0 0
REDBULL C.G.T ATTY. CARLOS TUMPALAN 0 - 0 - 0 0
RMMR RICHIE ROBES 0 - 0 - 0 0
SAP STRIKER GF GIE BORABIEN 0 - 0 - 0 0
SPORTS LANG COACH JONAS GUIAO / ENGR. NOMER BANAL 0 - 0 - 0 0
ST. NICHOLAS BATANG ISLA 2 ENGR. NICK MAMARIL 0 - 0 - 0 0
SUERTES GF / HARDROCK GMC MARLO RECTO / GILBERT CASTILLO 0 - 0 - 0 0
V.M. SANJUAN VICENTE SANJUAN 0 - 0 - 0 0
WE WILL ROCK YOU GEORGE F. SERRANO 0 - 0 - 0 0
WHITEROCK BMJ VIRGIOLIO MARTIN & BG 0 - 0 - 0 0
YELLOW ROSE ANNEX RUEL ATIENZA 0 - - 0 0
ZAJOEMA DR. MABANTA 0 - 0 - 0 0

UNDER CONSTRUCTION

Match Sheet is Not Available this time

  • Days

  • Hours

  • Minutes

  • Seconds

MATCH SHEET

NO
RED
VS
WHITE
RESULT
ENTRY NAME
WT
WB
WB
ENTRY NAME
WT
1
DUGIL BONITO
MCANILLAS
2110
BAK 0030
0 - 1
BAK 4693
JAILBIRD JRG
JEB GAYANELO
2110
2
MACSEL / SINAGTALA
MARK SELWYN SY / EDWIN TAN
1880
DIG 653630
0.5 - 0.5
BAK 7649
JC AND RAM
KAPITAN YSON
1875
3
PAG ASA GOLD / BUENAS DIAS
ATTY BONI CRUZ / ARCH PETER BUENDIA
1810
BAK 5276
0 - 1
DIG 656530
GQ THIABEX XS LDI
OSANG DELA CRUZ
1815
4
CALLE FE
MICHAEL DE JESUS
2130
DIG 309986
0 - 1
DIG 326846
RAF
ROLAN DELA ROSA / ALDO SEYER / REMCAR
2130
5
RLJ / KS KWADRO + 1
LIMUEL REYES
1880
BAK 8717
0 - 1
DIG 610454
MANGZEE FARM LIPA 3
BOBBY DEL ROSARIO
1890
6
DOUBLE B WARRIOR
BERNARDO BIALA
1865
SALPUKAN 231983
1 - 0
BAK 9673
SIKAT NG ARAW
JUN OLIVEROS / NADEL JANEO
1865
7
DR. FIXIT WATERPROOFING EXPERTS
CHARLIE CHAN
1780
BAK 9840
1 - 0
DIG 676997
VIVA ESPAÑA
IRISH PYLE LINES
BABY CANILLAS
1780
8
ILUBA 1
NOY AGNER / ED MASCARINA
2055
BAK 3226
1 - 0
BAK 2699
GUINYANGAN 1
JUN MACALINTAL AND RAMON MAXIMO
2055
9
CORAL NI BACAL
JHUN DOMINGO
2000
DIG 670928
1 - 0
DIG 602437
TATA JUAN MAJESTIC
JESS / PHILLIP / KEN
2005
10
SUERTES GF / HARDROCK GMC / REDLAKES PLB
LAGUNA GOLD
MARLO RECTO/GILBERT CASTILLO/PERCY BURGOS
1940
DIG 678041
0.5 - 0.5
BAK 6326
HATCHVILLE RJM-RFL
ENGR. JUN AGUILLON/ENGR. REY MANZANO/JOHN FLORES/MONET LAO
1940
11
JARVIS GF HBD
NR PAJARA
2050
BAK 1008
0.5 - 0.5
DIG 138830
ETON GAMEFARM
LARRY REYES
2050
12
ST. NICHOLAS - JLBS
JLBS GREY
ENGR. NICK MAMARIL / JOSE SUMANGHID
2150
DIG 656945
0 - 1
DIG 873131
IBON LIGAW
ROBERTO PARAGAS
2150
13
GKD
VER DIMARANAN
1830
BAK 3925
1 - 0
DIG 517693
DYNAMIC STAR RSA
SAMUEL M. / ARNEL A. / LONGHAIR
1830
14
NGV GAMEFARM 1
NARCING VILLAR
2140
BAK 0354
1 - 0
DIG 193425
GOLDEN WINGS WARRIOR
SOFEO DANO
2140
15
FIREHAWK DIAMONDS
MCLEAN
ENGR. ROLAND MAGNAYE / TRIGUN
1775
DIG 630654
0 - 1
BAK 1778
KINAMBUD
BONG VALLE
1775
16
ABB GAME FARM
ADIONG BORJA
2075
DIG 164623
0 - 1
DIG 321173
SUGAR 75 / 4 LINE THUNDERBIRD
DON PACUNDO / MICHAEL MENDOZA
2070
17
LUCKY DIA ONE
ANTERO ZARASPER / IVAN ZARASPE
1995
BAK 5586
1 - 0
SALPUKAN 108118
JONBEC & 5 SONS
JONATHAN SAYSON
1995
18
GQ LDI HAGIBIS
OSANG DELA CRUZ
1785
DIG 656537
-
BAK 7499
K. ADRIANNE
ROUNDHEAD KELSO
MARILYN CELESTE & CAPT. R. PANIZAL
1785
19
ANINO NG ARAW
JUN OLIVEROS / RAMEL BIRAO
2025
BAK 9319
0 - 1
BAK 8224
GENJENNY
EUGENIO (GENE) PEREZ
2025
20
HIGHLAND A`S / VIVA STO. NINO
ALLAM / MK / FRED PANOPIO
1850
BAK 5278
0 - 1
BAK 5274
PAGASA GOLD / J & R THUNDER
ATTY BONI CRUZ / BOYET CO & JOE ALIMBUYUGUEN
1850
21
MANGZEE FARM LIPA 4
BOBBY DEL ROSARIO
1980
DIG 610217
1 - 0
BAK 9872
FEVICOL MARINE
CHARLIE CHAN
1980
22
JTP / HARGON GF
JUN PILI / HARLEM GONZALES
2065
BAK 0575
0 - 1
BAK 5020
OVL / SPJ SUPERCAT
SERGE PASIA JR
2070
23
TANDANG KUTYO JF
JOHN FLORES / JUN AGUILLON / MONET LAO
2170
BAK 9918
0 - 1
DIG 400226
TAMWAAN
JOEMAR PALOMARIA
2180
24
RAWLANDZ S F
MONCHING MEDALLA + ARBEE
1820
DIG 512710
1 - 0
BAK 6405
PRINCESS AC & MORGAN NJ COMBINE
IGNACIO SANTOS JR & EDWIN MAURICIO
1830
25
GOLDEN CHILDREN FARM
RENATO C ANGARA
1900
DIG 692380
0 - 1
BAK 3129
ILUBA 2
NOY AGNER / ED MASCARINA
1900
26
ESJ 325
EMIL SAN JUAN
1955
DIG 328155
0 - 1
DIG 105710
MONCADA OTB / ALVINDIA FARM
BENITO E. AQUINO / FLOR MALLARI
1955
27
PWT MASTER SUPERBEE
VICTOR MARIANO
1940
DIG 169674
0 - 1
DIG 328302
GUINYANGAN 2
JUN MACALINTAL AND RAMON MAXIMO
1940
28
JONASHUA SNIPERGULLS
DR. JESSIE ESTRADA / MARLON MOJICA
2015
DIG 472552
0 - 1
BAK 6459
LORAINE DEC 6 SA MUNTI
D. AREZA / JR RABARA / DODOY
2015
29
IRISH G.F.F.
EVER LINGAO
2185
BAK 4230
1 - 0
BAK 1372
ST. NICHOLAS BATANG ISLA 2
KELSO CROSS
ENGR. NICK MAMARIL
2200
30
TRIGUN PUNISHER
JOVEN / TRIGUN
1700
BAK 7650
0 - 1
BAK 8120
PRINCESS OPRAH GAMEFARM
MOMOY ADAM
1700
31
MAHARLIKA COCKPIT JAN 18 5 COCK BIG EVENT
ERIC / CLARK / ZALDY AUSTRIA
2040
DIG 111864
1 - 0
BAK 4953
ZAJOEMA
LEMON
DR. MABANTA
2040
32
SPORTS LANG
COACH JONAS GUIAO / ENGR. NOMER BANAL
1870
DIG 034997
0 - 1
SALPUKAN 95380
MSH
EDGAR GRANADOS / ALLAN ARDINA
1875
33
RANCHOTEL
MANNY YEYENG BERGADO / JOSEPH PATDU
1855
DIG 471455
1 - 0
BAK 6532
SALAG SAKSAK
LARRY CARINO
1855
34
DUGIL BONITO
MCANILLAS
1765
DIG 420565
1 - 0
DIG 610252
MANGZEE FARM LIPA 3
BOBBY DEL ROSARIO
1770
35
TATA JUAN MAJESTIC
JESS / PHILLIP / KEN
1945
DIG 600830
1 - 0
BAK 4805
JAILBIRD JRG
JEB GAYANELO
1950
36
MACSEL / SINAGTALA
MARK SELWYN SY / EDWIN TAN
1920
DIG 634990
1 - 0
BAK 0389
NGV GAMEFARM 1
NARCING VILLAR
1920
37
PAG ASA GOLD / BUENAS DIAS
ATTY BONI CRUZ / ARCH PETER BUENDIA
2055
BAK 4926
1 - 0
BAK 7632
JC AND RAM
KAPITAN YSON
2065
38
GQ THIABEX XS LDI
OSANG DELA CRUZ
2200
DIG 656529
1 - 0
BAK 4151
DOUBLE B WARRIOR
BERNARDO BIALA
2180
39
CALLE FE
MICHAEL DE JESUS
2025
DIG 309947
1 - 0
DIG 193422
GOLDEN WINGS WARRIOR
SOFEO DANO
2025
40
HATCHVILLE RJM-RFL
ENGR. JUN AGUILLON/ENGR. REY MANZANO/JOHN FLORES/MONET LAO
1920
BAK 6359
1 - 0
DIG 326982
RAF
ROLAN DELA ROSA / ALDO SEYER / REMCAR
1925
41
GUINYANGAN 1
JUN MACALINTAL AND RAMON MAXIMO
1925
BAK 2692
0 - 1
BAK 8846
RLJ / KS KWADRO + 1
LIMUEL REYES
1930
42
SIKAT NG ARAW
JUN OLIVEROS / NADEL JANEO
1975
BAK 9667
0 - 1
SALPUKAN 96304
SUERTES GF / HARDROCK GMC / REDLAKES PLB
LAGUNA GOLD
MARLO RECTO/GILBERT CASTILLO/PERCY BURGOS
1980
43
DR. FIXIT WATERPROOFING EXPERTS
CHARLIE CHAN
1970
BAK 9858
1 - 0
BAK 1876
ESJ 325
EMIL SAN JUAN
1965
44
VIVA ESPAÑA
IRISH PYLE LINES
BABY CANILLAS
1770
BAK 6859
1 - 0
BAK 7674
FIREHAWK DIAMONDS
PAU MALVAR
ENGR. ROLAND MAGNAYE / TRIGUN
1775
45
JONBEC & 5 SONS
JONATHAN SAYSON
2085
BAK 5922
0 - 1
BAK 3323
ILUBA 1
NOY AGNER / ED MASCARINA
2085
46
GQ LDI HAGIBIS
OSANG DELA CRUZ
1860
DIG 656558
1 - 0
DIG 670952
CORAL NI BACAL
JHUN DOMINGO
1860
47
DYNAMIC STAR RSA
SAMUEL M. / ARNEL A. / LONGHAIR
1915
DIG 517664
1 - 0
DIG 522010
JARVIS GF HBD
NR PAJARA
1915
48
SUGAR 75 / 4 LINE THUNDERBIRD
DON PACUNDO / MICHAEL MENDOZA
2075
DIG 321213
1 - 0
DIG 138816
ETON GAMEFARM
LARRY REYES
2075
49
OVL / SPJ SUPERCAT
SERGE PASIA JR
1990
BAK 5073
1 - 0
DIG 656941
ST. NICHOLAS - JLBS
JLBS GREY
ENGR. NICK MAMARIL / JOSE SUMANGHID
1990
50
IBON LIGAW
ROBERTO PARAGAS
1890
DIG 873164
1 - 0
BAK 5279
HIGHLAND A`S / VIVA STO. NINO
ALLAM / MK / FRED PANOPIO
1885
51
GKD
VER DIMARANAN
2140
BAK 3999
0 - 1
BAK 9782
TANDANG KUTYO JF
JOHN FLORES / JUN AGUILLON / MONET LAO
2150
52
KINAMBUD
BONG VALLE
1715
BAK 1742
0 - 1
DIG 630574
TRIGUN PUNISHER
JOVEN / TRIGUN
1700
53
ABB GAME FARM
ADIONG BORJA
1970
DIG 164585
1 - 0
DIG 035011
SPORTS LANG
COACH JONAS GUIAO / ENGR. NOMER BANAL
1970
54
FEVICOL MARINE
CHARLIE CHAN
2100
BAK 9819
1 - 0
BAK 5803
LUCKY DIA ONE
ANTERO ZARASPER / IVAN ZARASPE
2095
55
K. ADRIANNE
ROUNDHEAD KELSO
MARILYN CELESTE & CAPT. R. PANIZAL
1890
BAK 7546
1 - 0
BAK 4963
ZAJOEMA
LEMON
DR. MABANTA
1890
56
JTP / HARGON GF
JUN PILI / HARLEM GONZALES
1965
BAK 0772
0 - 1
BAK 9719
ANINO NG ARAW
JUN OLIVEROS / RAMEL BIRAO
1965
57
RAWLANDZ S F
MONCHING MEDALLA + ARBEE
1865
DIG 512696
0 - 1
BAK 8200
GENJENNY
EUGENIO (GENE) PEREZ
1870
58
PAGASA GOLD / J & R THUNDER
ATTY BONI CRUZ / BOYET CO & JOE ALIMBUYUGUEN
1900
BAK 5237
0.5 - 0.5
DIG 653632
MACSEL / SINAGTALA
MARK SELWYN SY / EDWIN TAN
1900
59
JC AND RAM
KAPITAN YSON
1800
BAK 7639
1 - 0
DIG 610419
MANGZEE FARM LIPA 4
BOBBY DEL ROSARIO
1805
60
ESJ 325
EMIL SAN JUAN
2105
BAK 1867
1 - 0
DIG 400235
TAMWAAN
JOEMAR PALOMARIA
2105
61
NGV GAMEFARM 1
NARCING VILLAR
1870
BAK 0446
0.5 - 0.5
BAK 6595
SALAG SAKSAK
LARRY CARINO
1870
62
PRINCESS AC & MORGAN NJ COMBINE
IGNACIO SANTOS JR & EDWIN MAURICIO
1930
BAK 6417
1 - 0
BAK 6493
PWT MASTER SUPERBEE
VICTOR MARIANO
1930
63
ILUBA 2
NOY AGNER / ED MASCARINA
1935
BAK 3111
1 - 0
DIG 873074
IBON LIGAW
ROBERTO PARAGAS
1930
64
MONCADA OTB / ALVINDIA FARM
BENITO E. AQUINO / FLOR MALLARI
1755
DIG 105712
1 - 0
BAK 4591
JARVIS GF HBD
NR PAJARA
1755
65
TRIGUN PUNISHER
JOVEN / TRIGUN
1850
DIG 630545
0 - 1
DIG 515054
GOLDEN CHILDREN FARM
RENATO C ANGARA
1850
66
RANCHOTEL
MANNY YEYENG BERGADO / JOSEPH PATDU
2010
DIG 471483
1 - 0
DIG 328337
GUINYANGAN 2
JUN MACALINTAL AND RAMON MAXIMO
2010
67
LORAINE DEC 6 SA MUNTI
D. AREZA / JR RABARA / DODOY
1940
BAK 6587
1 - 0
DIG 620928
ST. NICHOLAS BATANG ISLA 2
KELSO CROSS
ENGR. NICK MAMARIL
1940
68
JONASHUA SNIPERGULLS
DR. JESSIE ESTRADA / MARLON MOJICA
2115
DIG 472591
1 - 0
DIG 309975
CALLE FE
MICHAEL DE JESUS
2110
69
DOUBLE B WARRIOR
BERNARDO BIALA
2125
SALPUKAN 231919
0 - 1
BAK 4184
IRISH G.F.F.
EVER LINGAO
2120
70
PRINCESS OPRAH GAMEFARM
MOMOY ADAM
1860
BAK 8039
1 - 0
BAK 6872
DUGIL BONITO
MCANILLAS
1865
71
HATCHVILLE RJM-RFL
ENGR. JUN AGUILLON/ENGR. REY MANZANO/JOHN FLORES/MONET LAO
1990
BAK 6340
1 - 0
DIG 111879
MAHARLIKA COCKPIT JAN 18 5 COCK BIG EVENT
ERIC / CLARK / ZALDY AUSTRIA
1990
72
ILUBA 1
NOY AGNER / ED MASCARINA
1865
BAK 3286
1 - 0
SALPUKAN 95405
MSH
EDGAR GRANADOS / ALLAN ARDINA
1865
73
FIREHAWK DIAMONDS
KELSO
ENGR. ROLAND MAGNAYE / TRIGUN
1745
DIG 630662
1 - 0
DIG 656475
GQ LDI HAGIBIS
OSANG DELA CRUZ
1755
74
GUINYANGAN 1
JUN MACALINTAL AND RAMON MAXIMO
2030
DIG 328320
1 - 0
BAK 4630
JAILBIRD JRG
JEB GAYANELO
2040
75
PRINCESS AC & MORGAN NJ COMBINE
IGNACIO SANTOS JR & EDWIN MAURICIO
1905
BAK 6410
0 - 1
BAK 5260
PAG ASA GOLD / BUENAS DIAS
ATTY BONI CRUZ / ARCH PETER BUENDIA
1905
76
MANGZEE FARM LIPA 3
BOBBY DEL ROSARIO
1855
DIG 610130
0 - 1
BAK 8082
GENJENNY
EUGENIO (GENE) PEREZ
1860
77
LORAINE DEC 6 SA MUNTI
D. AREZA / JR RABARA / DODOY
2020
BAK 6391
0 - 1
DIG 327154
RAF
ROLAN DELA ROSA / ALDO SEYER / REMCAR
2025
78
SIKAT NG ARAW
JUN OLIVEROS / NADEL JANEO
1975
DIG 521742
1 - 0
BAK 1772
KINAMBUD
BONG VALLE
1975
79
CORAL NI BACAL
JHUN DOMINGO
1920
DIG 670955
1 - 0
BAK 9866
DR. FIXIT WATERPROOFING EXPERTS
CHARLIE CHAN
1920
80
PAGASA GOLD / J & R THUNDER
ATTY BONI CRUZ / BOYET CO & JOE ALIMBUYUGUEN
1830
BAK 5258
1 - 0
DIG 349556
RLJ / KS KWADRO + 1
LIMUEL REYES
1830
81
HIGHLAND A`S / VIVA STO. NINO
ALLAM / MK / FRED PANOPIO
1900
BAK 5259
1 - 0
DIG 420551
VIVA ESPAÑA
IRISH PYLE LINES
BABY CANILLAS
1900
82
SALAG SAKSAK
LARRY CARINO
2130
BAK 1585
1 - 0
DIG 656535
GQ THIABEX XS LDI
OSANG DELA CRUZ
2135
83
GOLDEN WINGS WARRIOR
SOFEO DANO
2020
DIG 193401
0 - 1
BAK 3303
ILUBA 2
NOY AGNER / ED MASCARINA
2020
84
ZAJOEMA
LEMON
DR. MABANTA
1910
BAK 4956
0 - 1
DIG 692461
GOLDEN CHILDREN FARM
RENATO C ANGARA
1915
85
GUINYANGAN 2
JUN MACALINTAL AND RAMON MAXIMO
2000
DIG 328303
0 - 1
BAK 9832
FEVICOL MARINE
CHARLIE CHAN
2000
86
IRISH G.F.F.
EVER LINGAO
1950
BAK 4226
0 - 1
DIG 600880
TATA JUAN MAJESTIC
JESS / PHILLIP / KEN
1950
87
SUERTES GF / HARDROCK GMC / REDLAKES PLB
WHITE GOLD / KELSO
MARLO RECTO/GILBERT CASTILLO/PERCY BURGOS
1870
DIG 687052
1 - 0
DIG 610319
MANGZEE FARM LIPA 4
BOBBY DEL ROSARIO
1870
88
TANDANG KUTYO JF
JOHN FLORES / JUN AGUILLON / MONET LAO
1970
BAK 9929
0 - 1
DIG 668644
JTP / HARGON GF
JUN PILI / HARLEM GONZALES
1970
89
ST. NICHOLAS - JLBS
SWEATER CROSS
ENGR. NICK MAMARIL / JOSE SUMANGHID
1950
DIG 657010
1 - 0
BAK 9701
ANINO NG ARAW
JUN OLIVEROS / RAMEL BIRAO
1955
90
TAMWAAN
JOEMAR PALOMARIA
1845
DIG 512654
0 - 1
BAK 3839
GKD
VER DIMARANAN
1840
91
DYNAMIC STAR RSA
SAMUEL M. / ARNEL A. / LONGHAIR
1785
DIG 517679
1 - 0
BAK 6675
RAWLANDZ S F
MONCHING MEDALLA + ARBEE
1790
92
JONBEC & 5 SONS
JONATHAN SAYSON
2095
SALPUKAN 108073
1 - 0
BAK 6712
ABB GAME FARM
ADIONG BORJA
2095
93
SUGAR 75 / 4 LINE THUNDERBIRD
DON PACUNDO / MICHAEL MENDOZA
1900
DIG 321208
1 - 0
DIG 035017
SPORTS LANG
COACH JONAS GUIAO / ENGR. NOMER BANAL
1900
94
ST. NICHOLAS BATANG ISLA 2
KELSO CROSS
ENGR. NICK MAMARIL
1960
DIG 620882
0 - 1
DIG 138821
ETON GAMEFARM
LARRY REYES
1965
95
LUCKY DIA ONE
ANTERO ZARASPER / IVAN ZARASPE
2020
BAK 8523
1 - 0
DIG 472574
JONASHUA SNIPERGULLS
DR. JESSIE ESTRADA / MARLON MOJICA
2015
96
MSH
EDGAR GRANADOS / ALLAN ARDINA
1865
SALPUKAN 95369
1 - 0
BAK 7645
K. ADRIANNE
ROUNDHEAD KELSO
MARILYN CELESTE & CAPT. R. PANIZAL
1865
97
OVL / SPJ SUPERCAT
SERGE PASIA JR
1790
BAK 5051
1 - 0
DIG 105715
MONCADA OTB / ALVINDIA FARM
BENITO E. AQUINO / FLOR MALLARI
1795
98
PWT MASTER SUPERBEE
VICTOR MARIANO
1910
DIG 169651
0 - 1
DIG 471520
RANCHOTEL
MANNY YEYENG BERGADO / JOSEPH PATDU
1910
99
MAHARLIKA COCKPIT JAN 18 5 COCK BIG EVENT
ERIC / CLARK / ZALDY AUSTRIA
1945
DIG 111860
0 - 1
BAK 8101
PRINCESS OPRAH GAMEFARM
MOMOY ADAM
1945