SCORE SHEET

ENTRY NAME BREEDER NAME
POINTS
TOTAL
BUDONG 888 GF II WENE ROMANO JR 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 6
JEC 11 DIAMOND E. AGUILAR 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 6
GS SENOR 1 BARRY CRISOSTOMO / MICHAEL SABLAN 1 - 1 - 1 - 0.5 - 1 - 1 5.5
MINIMUM BET POULTRY SUPPLY BOBIE AND RONIE 1 - 0.5 - 1 - 1 - 1 - 1 5.5
BARRIO MAULAP @ BUTTERCUP ALAN MOJAR / SHERWIN MOJAR / ROMULO EDJIER 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 5
CNP SKCS / BRGY. RATRATAN CRIS N. PEREA / LITO PINPIN 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 5
JVR KAY BOSS / PRINCE TAKGU EDWARD CONTRERAS 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 1 5
UNICA HIJA JOEL OCSENA 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 1 5
CSS GF ATTY. CHRISTOPHER S SOGUILON / ALAN MOJAR 0.5 - 1 - 1 - 1 - 1 - 0 4.5
R2J JILRYE J & R RABARA 1 - 1 - 0.5 - 1 - 1 - 0 4.5
REDBULL CABIAO NUEVA ECIJA A ATTY. CARLOS TUMPALAN 1 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0.5 4.5
THUNDER BEE ATTY. ARTURO DE CASTRO 1 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0.5 4.5
BADA 2 ARNIE / MONET LAO 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 1 4
BADCAT PARAWAKAN FEB 3 2COCK SA MATADERO 2 DAVE LAO / RJE 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 0 4
BIG R FARM BUDDY ROBRIGADO 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 1 4
DIANA GOLDBAR ANTONIO ALERIA 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 0 4
DIANA GOLDBAR GRC ANTONIO ALERIA 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 0 4
DIMASALANG SCARLET MITCH PAOLO CRISOSTOMO 1 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 4
ER FARM EDWIN RAMOS 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 1 4
GREENGOLD UNO ROD ADVINCULA / TATA REY 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 1 4
HAPPY BIRTHDAY SWEETY ONIE TAN / ZALDY AUSTRIA 1 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 4
JRA / PFLUGERVILLE JD J. REYES / J. DELFINADO 1 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 4
JRS-SAN PIOQUINTO ENGR. JUN SEVILLA 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 1 4
KCCK VR MAKNAT VIRGILIO V. RAPE / KIT SENGCO 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 1 4
KOBE BRYANT LOMI HAUS RUEL MONTALES 1 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 4
LETS GET IT ON ASB GF 1 - - 1 - 0 - 0 - 1 - 1 4
OLIVER SCIRE G.F DING HERRERA 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 1 4
PB CENTURY PRIME BORDONES & SHERWIN MOJAR 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 1 4
RGM - CRISTINA RODERICK MAGPANTAY 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 1 4
SAP STRIKERS & FRIENDS GIE BORABIEN 1 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0 4
SB JELO - B JOSED OCA - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 4
SPARTANS DOS REY BRIONES 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 1 4
TOP OF THE LINE 1 BORGY ZOLETA 1 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 4
TRIGUN MUHANDIS RUEL LIZARDA / CBL 1 - 1 - - 1 - 0 - 1 - 0 4
VIVA STA MONICA RSA ZALDY AUSTRIA 1 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0 4
ARSCE CESAR ANCAYAN 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0.5 3.5
BLUE AQUARIUS FRANCIS GABUDAO 1 - 0.5 - 1 - 1 - 0 - 0 3.5
BUENAS DIAS PETER,MIKE & ARCH PETER BUENDIA 1 - 0.5 - 0.5 - 0 - 1 - 0.5 3.5
JIGEN FARM DENNIS STA MARIA 1 - 0.5 - 1 - 1 - 0 - 0 3.5
KI BENSON PATRICIO & CAPT. RAUL PANIZAL 1 - 0.5 - 1 - 0 - 0 - 1 3.5
REDBULL CABIAO NUEVA ECIJA B ATTY. CARLOS TUMPALAN 1 - 1 - - 1 - 0.5 - 0 - 0 3.5
STA. RITA GF RBA / TRUE BLOOD ENRILY GUBATANGA / RANDY HEBRON 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 0.5 3.5
VRL GAMEFARM VER LONTOC 0 - 1 - 1 - 1 - 0.5 - 0 3.5
AC TRIPLE - A 2 JOVITO JAMELANO 1 - 0 - 1 - 0 - 0 - 1 3
AGAINST ALL ODDS / GRIFFIN GF KEN / JESS 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 1 3
AKINITO ARSCE CESAR ANCAYAN / CESAR TALICOL 1 - 1 - 1 3
ANGEL EYES / 9 DE PEBRERO BOB ALMERA / TONY ESPINOSA 1 - 1 - 1 3
ARSCE A CESAR ANCAYAN 1 - 1 - 1 3
AVIATOR GF / BICOL WHITE GF ENGR. NANDY FORTE / SONNY CRUZ / THEO FORTE 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 0 3
AVIATOR GF ICEMAN SONNY CRUZ / THEO FORTE 1 - 1 - 1 3
B8 NAZARENE ROAN DI NATUTO BERNARD PARROCHA/RIZALDY PAREDES/JUN BACOLOD/JUN BUDLAT 1 - 1 - 1 3
BUTTER CUP & ARLET & CRISTINA ALAN MOJAR 1 - 1 - 1 3
CONQUEROR TIMENG TIMENG GELARSO / RJ / CP 1 - 1 - 1 3
CSS GF 1 A ATTY. CHRISTOPHER S SOGUILON / ALLAN MOJAR 1 - 1 - 1 3
DARPY 4 DICKY LIM 1 - 1 - 1 3
DONNEL ROAN TREPLE - J JUN BACOLOD/JUN BUDLAT/JUN ROXAS 1 - 1 - 1 3
ETHAN BOY 2020 STEPHEN CABALLES / ZBP QYGF 1 - 1 - 1 3
FARM VIEW EDGAR GO 1 - 1 - 1 3
FLAMEBIRD WING FURY GF ARTEMIO MAUNAHAN / MARK ANTHONY DICHOSO 1 - 1 - 1 3
FORTUNA JMC 1 MARK AGUAS 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 0 3
GREENGOLD - 6 ROD ADVINCULA 1 - 1 - 1 3
HATYAARA HABAGAT GF 1 - 1 - 1 3
HIM KENT WILFREDO HIMPISAO 1 - 1 - 1 3
HONEY 168 HANSON YU 1 - 1 - 1 3
J & R THUNDER BUENAS DIAS BOYET CO & JOE ALIMBUYUGUEN 1 - 1 - 1 3
JDT GF JOEL TUNAY 1 - 1 - 1 3
JPC MAJESTIC 1 JOSEPH CHUA / PETER CHUA / PHILIP NERI 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 3
KAI CBA 2 JUN SOSA / GEN GEN ARAYATA 1 - 1 - 1 3
KAI JOEPEN JUN SOSA / JOEY PENAFLOR 1 - 1 - 1 3
KAI NINONG JUN SOSA / NOEL DE OCAMPO 1 - 1 - 1 3
KINAMBUD BONG VALLE 1 - 1 - 1 3
MANGZEE FARM BOBBY DEL ROSARIO 1 - 1 - 1 3
MARCUS SOFEO DANO 1 - 1 - 1 3
MH - SAN ROQUE JON HERMOSO 1 - 1 - 1 3
MONCADA OTB / ALVINDIA FARM / VIVA PENAFRANCIA BENITO E. AQUINO / FLOR MALLARI / J. CO. 1 - 1 - 1 3
MOUNTAIN LORDS TEDDY DITCHELLA / ROGER ALFARO 1 - 1 - 1 3
MT. VICTORIA XVI DIAMOND E. VILLANUEVA 1 - 1 - 1 3
MT. VICTORIA XXIX R. VILLANUEVA / E. DIAMANTE 1 - 1 - 0 - - 1 - 0 3
NEMA BREAKER 1 ERWIN DIAMANTE/NERI MAMANSAG 1 - 1 - 1 3
PAOAY GALEN POBRE 1 - 1 - 1 3
PLB REDLAKES TKFK C.E.F PERCY BURGOS / ANATALIO BALBIERAN 1 - 1 - 1 3
RAF FIGHTER RG FERNANDEZ / RP 1 - 0 - 1 - 0 - 0 - 1 3
RED / BLUE A BIBOY SISON 1 - 1 - 1 3
RGB JOSEF / LJVET ROBERT BANDARLIPE / DOC JOJO PAVIA 1 - 1 - 1 3
RLJ BOSS OGIE LIMUEL REYES / RUEL REYES 1 - 1 - 1 3
RP SILANG SAGITSIT RHELLIE PALUMPON / BOY PAU 0 - 1 - 1 - - 1 - 0 3
SAC21 ALUPAY CITY SULPICIO A. CANARIAS 1 - 1 - 1 3
SAN MIGUEL WILFREDO HIMPISAO 1 - 1 - 1 3
SPRTN MARAUDER ACUCIO VIVA ESPAÑA DON ADRIAN HORIGUE / BABY CANILLAS 1 - 1 - 1 3
STA. RITA GF / KILL THEM ALL DEXTER LONGNO / ENRILY GUBATANGA 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 0 3
SUPERMAN JESSIE DE VEYRA / RJH 1 - 1 - 1 3
TOP OF THE LINE 2 BORGY ZOLETA 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 3
TRIPLE R / FERRY FERIOLS / JAILBIRD JEB GAYANELO 0 - 0.5 - 1 - 0.5 - 1 - 0 3
VIVA PENAFRANCIA 3 MARITES ZERRUDO - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 3
WE WILL ROCK YOU GEORGE F. SERRANO 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 0 3
BUTTER CUP AMARE ALAN MOJAR / R. CLAUDIO 0.5 - 1 - 1 2.5
CONQUEST ALLAN CANTAL / ELMER GELARSO / FRANCIS UY 0.5 - 1 - 1 2.5
CSS GF 2 ATTY. CHRISTOPHER S SOGUILON / ALLAN MOJAR 1 - 0.5 - 1 2.5
DIMASALANG 1 PAOLO CRISOSTOMO 1 - 0.5 - 1 2.5
FORTUNA JMC 18 MARK AGUAS 1 - 0 - 0.5 - 0 - 1 - 0 2.5
KAI PRES 2 JUN SOSA / GENGEN ARAYATA 1 - 0.5 - 1 2.5
MABOLO GF MACHO & JOMAR 1 - 0.5 - 1 2.5
MANGZEE FARM B BOBBY DEL ROSARIO 1 - 0.5 - 1 2.5
MIGHTY GAMEFARM BOBIE AND RONIE 0.5 - 1 - 0.5 - 0 - 0 - 0.5 2.5
SAP STRIKER & FRIENDS - B GIE BORABIEN 1 - 0.5 - 1 2.5
SAP STRIKER & KIDS GIE BORABIEN 0.5 - 1 - 1 2.5
928 WSD - MCC CAPT. NEMESIO DESALES 1 - 1 - 0 2
AC NEMA BREAKER NERI MAMANSAG 0 - 1 - 1 2
AC PARKER JOVITO JAMELANO / RODEL SEVILLA / SOY CORNEL 0 - 1 - 1 2
ALPHA - A ANGELO MALIG 1 - 1 - 0 2
AMAZING ONE CAPIZ / TRIGUN ANTHONY BONIFACIO / RUEL LIZARDA 1 - 0 - 1 2
ANAK NI OKIDOK GIAN SAN JUAN & DR, ANTHONY SAN JUAN 1 - 1 - 0 2
ARNEL / MARVS AP EJONG 1 - 0 - 1 2
AT GAMEFARM ARNIE / MONET LAO 1 - 0 - 1 2
ATOMIC ELA VON ARTHUR CAPADA / VON NAVARRA 0 - 1 - 1 2
BADA TRES MONET LAO / ARNIE 1 - 0 - 1 2
BCO ROAN BEN ORTIZ / BUDLAT J / BACOLOD J 0 - 1 - 1 2
BIG R BUDDY ROBRIGADO 1 - 1 - 0 2
BILIS AT LAKAS GF FELIX PUNZALAN JR 0 - 1 - 1 2
BLUE MAX D. ESLABON / ANTERO ZARASPE 0 - 1 - 1 2
BLUE N GOLD 1925 RAMON MAXIMO AND DAYO ARTILLAGA 0 - 1 - 1 2
BLUEFIRE NIO ASISTIO / YONG ASISTIO 1 - 1 - 0 2
BRGY. TRANCA PLB REDLAKES PERCY BURGOS / ENGR. DENNIS NUNEZ 1 - 0 - 1 2
BUDONG 888 GF WENE ROMANO JR 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 2
C & M / COUNTRY WEST / DTM / SAN ANTONIO C. TANAQUIN / W. TAN / T. MACADAGDAG / R. ALAON 0 - 1 - 1 2
CNP SKCS USN RET / LADY MICA CRIS N. PEREA 1 - 1 - 0 2
COCO BARACO A. MONARCA / COL. KATY KATIGBAK 0 - 1 - 1 2
D-M-M-NERVANA / EFBEEES DANTE MASCARENAS / FERDIE BANAAG 0 - 1 - 1 2
D-TRAXZ BOBIE AND RONIE 1 - 1 - 0 2
DARPY DICKY LIM 1 - 0 - 1 - 0 - 0 - 0 2
DARPY 2 DICKY LIM 1 - 0 - 1 2
DISTRICT 1 FARM / AMAZING GF / TRIGUN ANTHONY BONIFACIO / RUEL LIZARDA 1 - 0 - 1 2
DR FIXIT WATERPROOFING EXPERTS CHARLIE CHAN 1 - 0 - 1 - 0 - 0 - 0 2
DU40 SOFEO DANO 1 - 1 - 2
D`CAPTAIN FARM CAPT. RAUL PANIZAL 1 - 1 - 0 2
EC-GF / BOSS TOTO / MASIGASIG GF JM TURBELA / ATTY. MANNY GRAGASIN / EDWIN CALDA 1 - 1 - 0 2
EFBEES TRIGUN FERDIE BANAAG 1 - 0 - 1 2
ETON GAMEFARM / E@N LARRY REYES 1 - 1 - 0 2
ETON GAMEFARM / FM GF LARRY REYES 1 - 1 - 0 2
FDM 115 TATO DIMAYUGA 1 - 1 - 0 2
FERRY FERIOLS / JAILBIRD JEBE GAYANELO 1 - 1 - 0 2
GREENGOLD - 5 ROD ADVINCULA 1 - 0 - 1 2
GREENGOLD 3 ROD ADVINCULA 1 - 1 - 0 2
GREENGOLD 4 ROD ADVINCULA 1 - 1 - 0 2
GREENHILL 88 BAUTISTA BROS 1 - 0 - 1 2
GREENHILL GF BAUTISTA BROS 1 - 1 - 2
GS SEÑOR 3 BARRY CRISOSTOMO / MICHAEL SABLAN 1 - 1 - 0 2
GS SEÑOR 6 / NLH BARRY CRISOSTOMO / NHELVIN L. HENAVE 1 - 0.5 - 0.5 2
GUINAYANGAN JUN MACALINTAL AND RAMON MAXIMO 1 - 0 - 1 2
HAPPY BIRTHDAY BIG A ALLEN AND TENG RANOLA 1 - - 0 - 0 - 0 - 0 - 1 2
HARING IBON MULTIMAX D5 JERMAGNE AGUILA AND RAMON MAXIMO 1 - 1 - 0 2
HATCHVILLE AC - BADA ENGR. JUN AGUILLON 1 - 0 - 1 2
HBD DJ BATANG PASAWAY! YEN AND JUN 1 - 0 - 1 2
ISDANG ILAYA LALOY REYES 1 - 1 - 0 2
JAILBIRD JRG JUN BENEDICTO 1 - 1 - 0 2
JC BALANGAW JC / DENNIS LUZZURIAGA 1 - 0 - 1 2
JL CRYSTAL GF NOEL LEE / JAIME LEE 1 - 1 - 0 2
JRB CALATAGAN JR BAUTISTA 1 - 0 - 1 2
K. ADRIANE 2 MARILYN CELESTE & CAPT. RAUL PANIZAL 1 - 0 - 1 2
KAI PRES 1 JUN SOSA / GENGEN ARAYATA 1 - 1 - 0 2
KBG WILD BLUE EGG BARRY BARICAR / DARLITO DE GUZMAN / ALBERT LEONES 0 - 1 - 1 2
KC FANTASTIC JUN GUIA / CHITO POLINTAN 0 - 1 - 1 2
KILL THEM ALL 1 DEXTER LONGNO 1 - 0 - 1 2
KING BP BOYET PLAZA / ALLAN TOMIMBANG 0 - 1 - 1 2
LUCKY 777 1 JOHN GUEVARRA 0 - 1 - 1 2
LUCKY DIA TWO ANTERO ZARASPE / IVAN ZARASPE 1 - 0 - 1 2
MADVILL MT. NATIB DH MAMAD / DR. KENZO / ATTY. ALVERT VILLARUBIO / DANNY HALILI 1 - 0 - 1 2
MALDYVETTE DANNY ESPINOSA 1 - 1 - 2
MAMAY APEN TATO DIMAYUGA 1 - 0 - 1 2
MANGZEE FARM A BOBBY DEL ROSARIO 1 - 0 - 1 2
MEDALLA AEJ DOC 1 - 0 - 1 2
MIGS 1 FMB / NESTOR B. MACAPAGAL JR. / RADU GF 1 - 0 - 1 2
MILS MASAYA GF ENGR. ROGELIO CAUININ / THOLITZ FIGUEROA / RJH 0 - 1 - 1 2
MS GF TIMBAO MARCO SISON 0 - 1 - 1 2
NAGKARLAN LYNDON ANGELES / ROMULO ANGELES 1 - 1 - 0 2
NAUGHTY & NICE BOBIE PORICALLAN 0 - 1 - 1 2
NENA BREAKER ERWIN DIAMANTE/NERI MAMANSAG 1 - 0 - 1 2
OKIDOK & SON 1 DR. ANTHONY SAN JUAN & GIAN SAN JUAN 1 - 1 - 0 2
OKLAHOMA J.A.A BUENAS DIAS RONALD SANCHEZ / JOE ALIMBUYUGEN / EMMANUEL BUENDIA 1 - 1 - 0 2
OMAR / THUNDERBEE ATTY ARTURO DE CASTRO 0 - 1 - 1 2
OMARU / THUNDER BEE ATTY ARTURO DE CASTRO 1 - 0 - 1 2
PAG - ASA GOLD / PURA SANGRE ATTY. BONI CRUZ / ENGR PAUL SOLLEZA 1 - 0 - 1 2
PAMBIHIRA GAROTTE 777 RYAN PIÑON DOT 0 - 1 - 1 2
PET GAMEFARM BRGY HILAITAN TONYPET DOMINGO 1 - 1 - 0 2
PIG HOLIDAY 1 RONALD / BONG 1 - 1 - 0 2
PKP SOUTH STAR ROAN DI NATUTO NORIEL MANALO/JUN BACOLOD/ALDRIN CORDERO/JUN BUDLAT 1 - 0 - 1 2
RAM 1331 ANGELO MALIG 1 - 1 - 0 2
RASTAMAN GARROTTE 777 DARWIN TORRES / ANDRE PADILLA 0 - 1 - 1 2
REDLAKES PLB / HARDROCK GMC / SUERTES GF ENGR. DENNIS NUNEZ / PERCY BURGOS 1 - 0 - 1 2
RLJ GAMEFARM 2 LIMUEL REYES / RJ 1 - 0 - 1 2
RSM FLASH BOMBA 126 REY MORLA 0 - 1 - 1 2
SAP STRIKER / AWIT GIE BORABIEN 0 - 1 - 1 2
SINAGTALA / MACSEL / MISSISSIPPI AMBOY / EDWIN TAN / MARK SY 1 - 1 - 0 2
SPEED & POWER GF FELIX PUNZALAN JR 0 - 1 - 1 2
SS AMULET / TRIGUN / THUNDERBEE SANTI SOLIS / RUEL LIZARDA / ADC 1 - 1 - 0 2
SUGAR75 / 4LINE THUNDERBIRD RCM / DON PACUNDO / MICAHEL MENDOZA 1 - 1 - 0 2
SUPER KING BOYET PLAZA 1 - 1 - 0 2
SUPREMO TIMENG TIMENG GELARSO / RJ / CP 1 - 0 - 1 2
SWEET KOLOKOY 777 RYAN PIÑON DOT 1 - 1 - 0 2
TEAM JC MAD SCIENCE JC 1 - 1 - 0 2
TEAM PACMAN - FIREHAWK ENGR ROLAND MAGNAYE 1 - 1 - 0 2
TEAM PACMAN - TRIGUN ENGR ROLANDO MAGNAYE 0 - 1 - 1 2
TOP GUN JUN OLIVEROS 0 - 1 - 1 2
TRB MINIEN JUN BENEDICTO 1 - 0 - 1 2
UGF M. AYUSTE AND RAMON MAXIMO 0 - 1 - 1 2
VIVA PENAFRANCIA / JLR/CVC JOEL & CARLO MARITES ZERRUDO - 1 - 1 2
VIVA STA MONICA RSA 2 ZALDY AUSTRIA 1 - 0 - 1 2
WINDROPS @ 7 EMIL SAN JUAN 0 - 1 - 1 2
WINTECH @7 EMIL SAN JUAN 1 - 1 - 0 2
WOLF PACK PURPI KL CHA LU / TRIGUN 1 - 1 - 0 2
216 WESTSPRING POLARIS CAPT. NEMESIO DESALES 0 - 1 - 0.5 1.5
777 GARROTTE.COM MR. DARWING ONG TORRES 0 - 1 - 0.5 1.5
9 DE PEBRERO TONY ESPINOSA 0.5 - 1 - 0 1.5
:) EMILIO CHITO POLINTAN 1 - 0 - 0.5 1.5
APONG GINTO R. VILLANUEVA 0 - 0.5 - 1 1.5
AREZA R2J DANNY AREZA / RANDY RABARA 0 - 1 - 0.5 1.5
DG YUMMY CHARLZ B DAX GANZON 1 - 0.5 - 0 1.5
DOUBEL A JOEL OCSENA / ENGR. VHER GUERRERO 1 - 0.5 - 0 1.5
DREAMCOCK A REX REFAMONTE 1 - 0 - 0.5 1.5
D`FOX PET CORONA COMBES JR. / AGF 1 - 0 - 0.5 1.5
EBOY GF ARNOLD BACONCON / LONGHAIR 0 - 1 - 0.5 1.5
ELS / RMB THUNDER ENGR. JUN AGUILLON / BOODS / EDWARD SEE 0.5 - 0 - 1 1.5
FTE - 2 FERDIE EUSEBIO / RCM 0 - 1 - 0.5 1.5
HAPPY BDAY RIC-NAP-KULAS ENGR. NICK MAMARIL / NAPOLEON PRAXIDES III 1 - 0.5 - 1.5
HARDROCK / SUERTES GF / EL PIERRO GF GILBERT CASTILLO / MARLO RECTO / PETE ELSINIQUE 0.5 - 0 - 1 1.5
ILOKANOS DINGRAS RENE SANTOS AND RENZ CASTRO 1 - 0.5 - 0 1.5
ILUBA NOY AGNER / ED MASCARINA 1 - 0 - 0.5 1.5
JAILBIRD JEB GAYANELO 0.5 - 0 - 1 1.5
KCCK VR MAKNAT 3 VIRGILIO V. RAPE / KIT SENGCO 0 - 1 - 0.5 1.5
KCCK VR MAKNAT 4 VIRGILIO V. RAPE / KIT SENGCO 0.5 - 0 - 1 1.5
KILL THEM ALL DEXTER LONGNO / RAMON VILLANUEVA / ERWIN DIAMANTE 0 - 1 - 0.5 1.5
MBA BICOL M. RONCESVALLES / E. TEVES 1 - 0 - 0.5 1.5
MGF BOSS RICO / RP 0 - 0.5 - 1 1.5
OVER THE TOP JUN OLIVEROS 1 - 0.5 - 0 1.5
PET GAMEFARM 2 TONYPET DOMINGO - 1 - 0.5 1.5
POKS PATUNGO SILANGAN JUN G - 1 - 0.5 1.5
PRINCESS CYRENE ILOCANOS RENZ CASTRO AND RENE SANTOS 0 - 0.5 - 1 1.5
PUTING BATO VIRGILIO MARTIN & BG 0 - 1 - 0.5 1.5
RED/BLUE BIBOY SISON 0 - 1 - 0.5 1.5
RRS JADEN JA JUN APROVICHADO @ BOBBY SEELIN 0.5 - 0 - 1 1.5
SWEET WATER MDL BOY GAMILLA 1 - 0.5 - 0 1.5
TATA JUAN / GRIFFIN GF KEN / JESS 1 - 0.5 - 0 1.5
482 RRS JADEN JA JUN APROVICHADO BOBBY & BERT SEELIN 0 - 0 - 1 1
:) SMILEY CHITO POLINTAN 0 - 0 - 1 1
AAPS KD JODI DIMAYUGA / KD 0 - 0 - 1 1
ABH. SOUTH LUZON 1 EDMON BAUTISTA 1 - 0 - 0 1
AC TRIPLE - A 1 JOVITO JAMELANO 0 - 1 - 0 1
AIR ASSAULT 1 / SILVER WIND DENNIS DEL PILAR / TED TAN 1 - 0 - 0 1
AIR ASSAULT 2 / SILVER WIND DENNIS DEL PILAR / TED TAN 0 - 0 - 1 1
ALASAN C. BAROJA / N. CUENCA / COL. KATIGBAK 1 - 0 - 0 1
ALERT @ WHY DO U BUILD ME UP ALAN MOJAR / ENOK / P. BORDONES 1 - 0 - 0 1
ALFONSO BUDDY ROBRIGADO 1 - 0 - 0 1
ALLCAN APOLO ALLAN CANTAL / ELMER GELARSO / RICKY ONG 1 - 0 - 1
AMAZING TIMENG JJB TIMENG GELARSO / LUT BALATBAT / RJ & CP 0 - - 1 1
ANAK NI OKIDOK 1 GIAN SAN JUAN & DR. ANTHONY SAN JUAN 1 - 0 - 0 1
ANGRYBIRD SORSOGON CYRIL JESALVA 1 - 0 - 1
ANTIQUE BROS / AV GAMEFARM COMBINE KIM ANTIQUE / JOEKING BESARIO / ARTHUR VILLEGAS 0 - 1 - 1
ARC RPN LEGACY ARTHUR CAPADA / VON NAVARRA 1 - 0 - 0 1
ARJO-3A JOAR ALONTAGA / ROBERT BALBOA 1 - 0 - 0 1
AVIATOR GF ENGR. NANDY FORTE / SONNY CRUZ / THEO FORTE 0 - 1 - 0 1
AVIATOR GF FULL THROTTLE CAPT THEO FORTE / CAPT SONNY CRUZ 1 - 0 - 0 1
BADONG & ENG CARLO SANTIAGO / ALEXANDER MOSCA 0 - 0 - 1 1
BARAKO KING COL. KATIGBAK 0 - 0.5 - 0.5 1
BCO ROAN TRIPLE B BEN ORTIZ / BUDLAT J / BACOLOD J 0 - 0 - 1 1
BEAWRY REN CASTRO AND RENE SANTOS 0 - 0 - 1 1
BETWEEN WILMER LIMSIACO 0 - 1 - 0 1
BG / THUNDER BEE ATTY. ARTURO DE CASTRO 0 - 1 - 0 1
BICOL ASB JD JA ASB / JD / JA 0 - 0 - 1 1
BLADES OF WARRIORS / HAELIYA EMERSON PERALTA & HAEL IYA 0 - 0 - 1 1
BLUEFIRE ARYA SKY NIO ASISTIO - 1 - 0 1
BOY KULIT / R2J AREZA D. AREZA / R. RABARA / J. SANDIG 1 - 0 - 0 1
BOYONG BOY MONTANO 0 - 1 - 0 1
CALACA REPUBLIC JC JUDD CAUNTAY 0 - 1 - 0 1
CATHY & SONS ROAN DI NATUTO LEO MAKINIKA / JUN BACOLOD / JUN BUDLAT - 0 - 1 1
CDM TOP GUN RENATO VILAR / CARL DEL MUNDO 0 - 0 - 1 1
CNP SKCS GF/PITTSBURG/WWW.SABONG CUP.COM CRIS N. PEREA / RONALDO BELEN 1 - 0 - 0 1
CNP SKCS USN RET CRIS N. PEREA 0 - 1 - 0 1
D-M-M GF / EFBEES DANTE MASCARENAS / FERDIE BANAAG 0 - 0 - 1 1
DARPY - V DICKY LIM & L. VILLANUEVA 0 - 1 - 0 1
DARPY 3 DICKY LIM 1 - 0 - 0 1
DG YUMMY CHARLZ DAX GANZON 0 - 0 - 1 1
DIAMOND GF ERWIN DIAMANTE - 1 - 1
DIANA GOLDBAR / CROCCODILE FINGER TONY ALERIA 1 - 0 - 0 1
DIANA GOLDBAR 1 TONY ALERIA 1 - 0 - 0 1
DIMASALANG PAOLO CRISOSTOMO 0 - 0 - 1 1
DJM R. VILLANUEVA 0 - 1 - 0 1
DOUBLE B WARRIORS BERNARDO BIALA - 0 - 1 1
DOUBLE R NOMER REYES AND RUEL CARREON / RJH 0 - 1 - 0 1
DREAMCOCK REX REFAMONTE 0 - 1 - 0 1
D`CAPTAIN CONSTELLATION 1 CAPT. RAUL PANIZAL 1 - 0 - 1
D`CAPTAIN CONSTELLATION 2 CAPT. RAUL PANIZAL 1 - 0 - 1
EDISON / JULLIANBOY / RJF ED MASCARIÑA 1 - 0 - 0 1
EDISON / RN MALIKOT ED MASCARINA / RYAN GONZALES / ROQUE SISON 0 - 1 - 1
EK BLACK ANT VIVA ESPAÑA KENDRICK BORROMEO / EDGARD BALAHADIA / BABY CANILLAS 0 - 1 - 0 1
ELNIDO DICKY LIM 0 - 0 - 1 1
ESV FARM EDGARDO S. VALMOCINA 0 - 1 - 0 1
FIRE TIGER / EFBEES ERICK CARAAN / FERDIE BANAAG 0 - 0 - 1 1
FIVE DEER B.B GF 0 - 1 - 0 1
FRIDAY D 13TH RICHIE ROBES 1 - - 1
FTE - 1 FERDIE EUSEBIO / RCM 0 - 1 - 0 1
GARPER 88 RSR / GS SEÑOR 5 BARRY CRISOSTOMO / GARY PEREZ / ROMEO RECIO 0 - 1 - 0 1
GARROTTE RASTAMAN 777 DARWIN TORRES / ANDRE PADILLA 1 - 0 - 0 1
GLORY FARM REMCAR / ABON 0 - 1 - 1
GREENGOLD DOS ROD ADVINCULA / TATA REY 0 - 0 - 1 1
GS SENOR 2 BARRY CRISOSTOMO / MICHAEL SABLAN 0 - 1 - 0 1
GUMACA WARRIORS 1 ENGR. NOMER BANAL 0 - 0 - 1 1
GUMACA WARRIORS 2 ENGR. NOMER BANAL 0 - 0 - 1 1
GW MIGHTY JB GF JUANITO BAQUIRAN JR / RJH 0 - 0 - 1 1
GW RDK SILVER BLADE RENE D KATIGBAK 0 - 1 - 0 1
HAPPY BDAY DADDY ODI ENGR. NICK MAMARIL 1 - 0 - 0 1
HARDROCK / SUERTES GF / REDLAKES PLB MARLO RECTO / GILBERT CASTILLO 1 - 0 - 0 1
HELLO MOTO AKO TO - DH MAMAD VILLARUBIO & DANNY HALILI 1 - 0 - 0 1
HGM WARRIORS DOS HECTOR G. MAGPANTAY 0 - 1 - 0 1
HGM WARRIORS UNO HECTOR G. MAGPANTAY 1 - 0 - 1
HON 11 ENGR. HANSON YU 0 - 0 - 1 1
HONEY 88 MALAPIA ENGR. HANSON YU 0 - 0 - 1 1
HONEY 888 HANSON YU 0 - 1 - 0 1
IBON LEGAW ROBERTO PARAGAS 1 - 0 - 0 1
ILOKANOS SAN QUINTIN RENE SANTOS AND RENZ CASTRO 0 - 1 - 0 1
JAILBIRD AKG JEBE GAYANELO 0 - 1 - 1
JAILBIRD SOUTH JEB GAYANELO 0 - 0 - 1 1
JARVIS GF NPAJARA 0 - 0 - 1 1
JB REDSTAR RADU RADU 1 - 0 - 0 1
JCB GF ALABEL JASON BAUTISTA 0 - 0 - 1 1
JENIFACE / LENMAN GF FRANCIS SILOS / GALEN POBRE 0 - 1 - 0 1
JOE BLACK BUENAS DIAS ARCH. PETER BUENDIA / ENG. RODEL LLABRES 0 - 1 - 0 1
JONASHUA BNW DR. JESSIE ESTRADA 0 - 1 - 0 1
JPC MAJESTIC 2 PHILIP NERI 0 - 0 - 1 1
JRA - TAMBANG JHUN REYES 0 - 1 - 0 1
K. ADRIANE 1 MARILYN CELESTE & CAPT. RAUL PANIZAL 0 - 1 - 0 1
KAI AGUADA JUN SOSA / EDWIN PEREY 1 - 0 - 0 1
KAI ATOY JUN SOSA / EDWIN PEREY 1 - 0 - 0 1
KAI ROJENCA JUN SOSA / ROLLY MANARANG 0 - 0 - 1 1
KAI SARAP BUHAY JUN SOSA / NOEL DE OCAMPO 1 - 0 - 1
KBG BRAVE HEART GF BARRY BARICAR / ALBERT LEONES / DARLITO DE GUZMAN 1 - 0 - 0 1
KBG JS. HALIMAW GF JUNJUN SALCEDO/ROCKY B. ALLLAYE/BARRY BARICAR 0 - 1 - 0 1
KBG WILD D AND BRAVEHEART COMBINE BARRY BARICAR / DARLITO D. GUZMAN / ALBERT LEONES 0 - 1 - 1
KCCK / JVD CALIBRE VIRGILIO RAPE / JIMMY DUMALAOG 1 - 0 - 0 1
KCCK VR MAKNAT 2 / SCARLE / MITCH VIRGILIO V. RAPE / KIT SENGCO / DONDONBABON MITCH 0 - 0 - 1 1
KING ARTURO POKS AND JUN 0 - 1 - 0 1
KWATRO SANTO ROBERT GO / RJH 0 - 1 - 0 1
LIMPBIZKIT BMJ GF MARK LIM & BOY GAMILLA 0 - 0 - 1 1
LIVEWIRE 888 JAP AND CLARISSA 0 - 1 - 0 1
LRO / BPP ENGR. LARRY ORCILLA/ AMELITO PARRENO 0 - 0 - 1 1
LUCKY 777 JOHN GUEVARRA 0 - 0 - 1 1
LUCKY 777 2 JOHN GUEVARRA 0 - 1 - 0 1
M4 ARCE ALABASTER RICHARD ARCE / KEVIN DIMAYUGA 1 - 0 - 0 1
MAKJ / NAGKARLAN ALEX / ERWIN MIRANO / LYNDON ANGELES 0 - 0 - 1 1
MANGZEE LIPA BOBBY DEL ROSARIO 1 - 0 - 0 1
MAPA GF / BLUEFIRE NIO ASISTIO / YONG ASISTIO 0 - 1 - 0 1
MARINE FEVICOL CHARLIE CHAN 1 - 0 - 0 1
MERCADO BROTHERS CESAR MERCADO / RUEL LIZARDA 1 - 0 - 0 1
MERCADO BROTHERS 1 CESAR MERCADO / AVIATOR GF - 1 - 0 1
MGC MARCAS SILANG MARK CASTRO 0 - 0 - 1 1
MGC MARCAS SILANG 1 MARK CASTRO 0 - 0 - 1 1
MMOJICA GULLS / JAILBIRD JEB GAYANELO 0 - 1 - 0 1
MOUNT CARMEL / PET GF ERICK MORALES / TONYPET DOMINGO 1 - 0 - 0 1
MOUNTAIN LORDS RMA ROGER ALFARO / TEDDY DITCHELLA 1 - 0 - 0 1
MT. VICTORIA 111 DIAMOND E. VILLANUEVA 0 - 1 - 0 1
MT. VICTORIA DIAMOND R. VILLANUEVA / E. DIAMANTE 1 - 0 - 1
NIANNA LEORICHE GUCE 0 - 0 - 1 1
NIANNA 1 LEORICHE GUCE / LONGHAIR TO 0 - 0 - 1 1
NOEL 337 NOEL LEE / JAIME LEE 1 - 0 - 0 1
ON THE LINE / SILVER WIND B ODIE GUEVARA / TED TAN 0 - 1 - 0 1
PET GAMEFARM 1 TONYPET DOMINGO 0 - 0 - 1 1
PLB REDLAKES JYRL PERCY BURGOS/ JYRL 1 - 0 - 0 1
POLMAGZ / KCCK VIRGILIO RAPE / PAUL MAGNO / KIT SENGCO 0 - 0 - 1 1
R2J J & R RABARA 1 - 0 - 0 1
RAWLANDZ S.F MONCHING MEDALLA + ARBEE 0 - 0 - 1 1
RAWLANDZ STOCK FARM MONCHING MEDALLA + ARBEE 0 - 1 - 0 1
RGM GF-DH DR. RONNIE MAGBALON & DANNY HALILI 0 - 0 - 1 1
RGM RJ & RAINE RODERICK MAGPANTAY 0 - 0 - 1 1
RMMR SAN JOSE ROOSTER RICHIE ROBES 0 - 0 - 1 1
RNJA / SILVER WIND REYNALDO M. VILLANUEVA / TED TAN 0 - 0 - 1 1
ROAN DONNEL TRIPLE - J JUN BACOLOD / JUN ROXAS 1 - 0 - 0 1
RSM FLASH BOMBA 663 REY MORLA 1 - 0 - 0 1
RSM FLASH BOMBA 888 REY MORLA - 0 - 1 1
SATELLITE GF JOFFER HERMANO / GILBERT UMALI 0 - 0 - 1 1
SB JELO - A JOSED OCA 1 - 0 - 0 1
SHAOLIN NINJA BEBOT TAN / ROBIN DY 0 - 1 - 0 1
SIKAT NG ARAW JUN OLIVEROS / RAMEL BIRAO 0 - 1 - 0 1
SILVER WIND LI A. ABUNDO / T. TAN 1 - 0 - 0 1
SINGLE STROKE BOBIE PORICALLAN 1 - 0 - 0 1
SKCS USN RET / DAN REINHER CRIS N. PEREA / DANDY PAMIENTA 1 - 0 - 0 1
SKYLINE PIGEON ALAN MOJAR 0 - 1 - 1
SOLDIERS 62 BUENAS DIAS BOYET CO & CALOY DORDULAW 0 - 1 - 0 1
SPARTANS - RB 1 REY BRIONES 0 - 1 - 0 1
SPARTANS - RB 2 REY BRIONES 1 - 0 - 0 1
SPARTANS UNO REY BRIONES 0 - 0 - 1 1
STA RITA ENGR. NICK MAMARIL / ENRILY GUBATANGA 1 - 0 - 1
SUGAR 75 RCM / DON PACUNDO 1 - 0 - 0 1
SUPERBUTOY / BAKAS ED MASCARINA 1 - 0 - 1
SUPERKYLE 1 JOHN MILLER / RUEL CANTINA 0 - 1 - 0 1
SWEET WATER JEG BOY GAMILLA 0 - 1 - 0 1
TABUK JD BOBIE BOBIE / ATTY TUBBAN / JD - 1 - 0 1
TAMARAW 124 RG FERNANDEZ / NICK PARILLA RP 0 - 1 - 0 1
TR ORAGON GANADOR MAX TR ORAGON CAMP 0 - 0 - 1 1
VDFARM VAL DIZON 1 - 0 - 0 1
VRJ ALLEY JOEL OCSENA / ENGR. VHER GUERRERO 0.5 - 0.5 - 0 1
VRL GAMEFARM II VER LONTOC 0 - 0 - 1 1
WHITE ROCK VIRGILIO MARTIN & BG 0 - 1 - 0 1
WILD T-REX DARLITO DE GUZMAN / BARRY BARICAR 0 - 1 - 0 1
WIND JAMMER / ANG LAKAS NG ARRIVE MO… BEBE!!! KEVIN DIMAYUGA / JUNJUN SALCEDO 1 - 0 - 0 1
WOW BIRDS VJG VICTOR JOSHUA GREGORIO 0 - 0 - 1 1
WYNERCA MT. VICTORIA ERWIN DIAMANTE 0 - 0 - 1 1
ZALLEN FRITZ - STA RITA ENGR. NICK MAMARIL / SALVADOR ESLABRA / ENRILY GUBATANGA 0 - 1 - 0 1
ZT - IGOROT LESTER EDOC / CD 0 - 1 - 0 1
362 JCD MASILAG CHARLY AZUCENA 0 - 0 - 0.5 0.5
BIG R DRAGON FURY BUDDY ROBRIGADO 0 - 0 - 0.5 0.5
BRGY SUPLANG AEJ 2 ARNOLD DELA CRUZ 0 - 0.5 - 0.5
BRGY. TALANGAN / SILVER WIND ALAN LAUREANO / TED TAN 0 - 0 - 0.5 0.5
CNP SKCS GF / GSW CRIS N. PEREA / CARLO ROSITA 0 - 0 - 0.5 0.5
CSS GF 1 ATTY. CHRISTOPHER S SOGUILON / ALAN MOJAR 0 - 0.5 - 0 0.5
JAILBIRD MNM SUPERGULL JEB GAYANELO 0 - 0 - 0.5 0.5
JOLLI FARM DENNIS STA MARIA 0 - 0 - 0.5 0.5
K45 BATAS NG LANSANGAN 357 JOHN LUMDANG / THEO FORTE 0 - 0.5 - 0 0.5
KAI CBA 1 JUN SOSA / GEN GEN ARAYATA 0 - 0 - 0.5 0.5
LENMAN GF GALEN POBRE 0 - 0.5 - 0.5
MASCEL / SINAGTALA MARK SY / AMBOY /EDWIN TAN - 0.5 - 0 0.5
PLB REDLAKES RBB GF PERCY BURGOS/ RBB 0 - 0.5 - 0 0.5
RLJ GAMEFARM 1 LIMUEL REYES / RJ 0 - 0 - 0.5 0.5
RSM FLASH BOMBA 88 REY MORLA - 0.5 - 0 0.5
SUERTES GF / HARDROCK GMC / REDLAKES PLB MARLO RECTO / GILBERT CASTILLO / PERCY BURGOS 0 - 0.5 - 0 0.5
SUGAR 75 1 RCM / DON PACUNDO 0 - 0 - 0.5 0.5
TEAM JC JC 0 - 0.5 - 0 0.5
ZARA JIJF GERALD DOMINGO JEDDAHN FAVOR RYAN PINON 0 - 0 - 0.5 0.5
:) SMILEY EMILIO CHITO POLINTAN 0 - 0 - 0 0
ABH. SOUTH LUZON 2 EDMON BAUTISTA 0 - 0 - 0 0
ANINO NG ARAW JUN OLIVEROS / NADEL JANEO 0 - 0 - 0 0
BADA 1 MONET LAO / ARNIE 0 - 0 - 0 0
BADCAT PARAWAKAN FEB 3 2COCK SA MATADERO 1 RJE / DAVE LAO 0 - 0 - 0 0
BE BRAVE GUINAYANGAN PAUL MACALINTAL AND RAMON MAXIMO 0 - 0 - 0 0
BLUEFIRE ANTONINO NIO ASISTIO 0 - 0 - 0
BRGY SUPLANG AEJ 1 ARNOLD DELA CRUZ 0 - 0 - 0 0
CALLIBOYS RADU E.D / VG 0 - 0 - 0 0
DAGAT AGILA DONATO DIANA / TONY ALERIA 0 - 0 - 0 0
DANDANDAVE DOMING UY 0 - 0 - 0 0
DANG BALASEK NHELVIN HENAVE 0 - 0 - 0 0
E.R. JARVISTARK ELMER RAMOS 0 - 0 - 0 0
GKD VER DIMARANAN 0 - 0 - 0 0
JAILBIRD CUTTER JEBE GAYANELO 0 - 0 - 0 0
JAILBIRD RIPPER JEBE GAYANELO 0 - 0 - 0 0
JAL BENSON PATRICIO & CAPT. RAUL PANIZAL 0 - 0 - 0 0
JCB GF JASON BAUTISTA 0 - 0 - 0
JOMALIG PYTHON JUN G 0 - 0 - 0 0
JUR EXCALIBUR / GS SEÑOR 4 BARRY CRISOSTOMO / JOHNNY UY RAFAEL 0 - 0 - 0 0
JUR RD JD BOBIE BOBIE / JONHY U RAFAEL / JD 0 - 0 - 0
KCCK / JVD CALIBRE 2 VIRGILIO RAPE / JIMMY DUMALAOG / KIT 0 - 0 - 0 0
LAYONG MABILLOG ARTHUR CAPADA / CBL 0 - 0 - 0 0
LIVEWIRE NARRA CLA & JAP 0 - - 0 0
LUCKY DIA ONE ANTERO ZARASPE / IVAN ZARASPE - 0 - 0 0
MARCAS BAYBAY POLONG MARK CASTRO 0 - 0 - 0 0
MARILAG PRIDE TEODY DEBORDE 0 - 0 - 0 0
MASIGASIG WINPLEX ATTY. MANNY GRAGASIN 0 - 0 - 0
MAU / ONE / CHA / MIKO RICHIE ROBES 0 - 0 - 0 0
MCK LUCKY FERDINAND SOUZA 0 - 0 - 0 0
OKIDOK & SON DR. ANTHONY SAN JUAN AND GIAN SAN JUAN 0 - 0 - 0 0
ON THE LINE / SILVER WIND A ODIE GUEVARA / TED TAN 0 - 0 - 0 0
PAG - ASA GOLD ATTY. BONI CRUZ 0 - 0 - 0
PAKISKIS AEJ ARNOLD DELA CRUZ 0 - 0 - 0 0
PARAWAKAN MAYBE THIS TIME MASTER J / CRIS JALANDI / LOUS ARCENAL/RJE / JJE 0 - 0 - 0 0
PIG HOLIDAY 2 RONALD / BONG 0 - 0 - 0 0
PRINCESS OPRAH GAME FARM MOMOY ADAM 0 - 0 - 0 0
PROPER TWELVE MACKY BOY KEVIN DIMAYUGA / WALLY PIAMONTE 0 - 0 - 0 0
R2J AREZA DANNY AREZA 0 - 0 - 0 0
RED COBRA ENGR. SONNIE MAGTIBAY 0 - 0 - 0
RJB FARM ROMEO AGUILA / RJH 0 - 0 - 0 0
RST JURRY RASTAG 0 - 0 - 0 0
SAKSAK SALAG LARRY CARINO 0 - 0 - 0 0
SALAG SAKSAK L. CARIÑO 0 - 0 - 0 0
SALBAHI / JUWARAK TITO REYES / ROGIE 0 - 0 - 0 0
SALIKWAT 119 BEBOT TAN / MANUEL SY 0 - 0 - 0 0
SAP STRIKER & FRIENDS - A GIE BORABIEN 0 - 0 - 0 0
SUPERKYLE JOHN MILLER / RUEL CANTINA 0 - 0 - 0 0
SWEET GABY RYAN M / RODERICK MAGPANTAY 0 - 0 - 0 0
TRB - AVI / JAILBIRD JUN BENEDICTO 0 - 0 - 0 0
TRIGUN PUNISHER ENGR. RUEL LIZARDA 0 - 0 - 0 0
TRIGUN SAP STRIKER RUEL LIZARDA / CBL - 0 - 0
VRL GAME FARM III VER LONTOC 0 - 0 - 0 0
WELCOME WELL COME AND TENG RANOLA 0 - 0 - 0 0
WILD DINOSAUR DARLITO DE GUZMAN / BARRY BARICAR 0 - 0 - 0 0
WOLFPACK J.A CHA LU / TRIGUN 0 - - 0 0
WOW BIRDS BIG BANG VICTOR JOSHUA GREGORIO 0 - 0 - 0 0
WRS ILOCANOS 1 RENZ CASTRO AND RENE SANTOS 0 - 0 - 0 0

UNDER CONSTRUCTION

Match Sheet is Not Available this time

  • Days

  • Hours

  • Minutes

  • Seconds

MATCH SHEET

NO
RED
VS
WHITE
RESULT
ENTRY NAME
WT
WB
WB
ENTRY NAME
WT
1
BARRIO MAULAP @ BUTTERCUP
ALAN MOJAR / SHERWIN MOJAR / ROMULO EDJIER
1960
DIG 658532
1 - 0
DIG 293961
VIVA STA MONICA RSA
ZALDY AUSTRIA
1960
2
RGM - CRISTINA
RODERICK MAGPANTAY
2035
BAK 0015
0 - 1
DIG 494261
DIANA GOLDBAR GRC
ANTONIO ALERIA
2040
3
JVR KAY BOSS / PRINCE TAKGU
EDWARD CONTRERAS
1890
BAK 7229
1 - 0
BAK 2976
TOP OF THE LINE 1
BORGY ZOLETA
1885
4
DIMASALANG SCARLET MITCH
PAOLO CRISOSTOMO
2000
DIG 283887
1 - 0
BAK 4050
SPARTANS DOS
REY BRIONES
2005
5
AVIATOR GF / BICOL WHITE GF
ENGR. NANDY FORTE / SONNY CRUZ / THEO FORTE
1900
BAK 2067
0 - 1
BAK 9924
JEC 11 DIAMOND
E. AGUILAR
1895
6
VIVA PENAFRANCIA 3
MARITES ZERRUDO
2145
BAK 3517
1 - 0
BAK 0358
FORTUNA JMC 1
MARK AGUAS
2125
7
BUENAS DIAS
TEYGREY
PETER,MIKE & ARCH PETER BUENDIA
1980
DIG 744669
0 - 1
DIG 378825
JRA / PFLUGERVILLE JD
J. REYES / J. DELFINADO
1990
8
HAPPY BIRTHDAY SWEETY
ONIE TAN / ZALDY AUSTRIA
2070
BAK 8734
0 - 1
DIG 630172
CNP SKCS / BRGY. RATRATAN
CRIS N. PEREA / LITO PINPIN
2060
9
DIANA GOLDBAR
ANTONIO ALERIA
2065
DIG 118296
1 - 0
BAK 2033
DARPY
DICKY LIM
2075
10
TOP OF THE LINE 2
BORGY ZOLETA
1870
BAK 1191
1 - 0
BAK 7817
SAP STRIKERS & FRIENDS
GIE BORABIEN
1880
11
SB JELO - B
JOSED OCA
1810
BAK 0087
1 - 0
BAK 3809
JPC MAJESTIC 1
JOSEPH CHUA / PETER CHUA / PHILIP NERI
1820
12
GREENGOLD UNO
ROD ADVINCULA / TATA REY
1890
BAK 4203
0 - 1
DIG 779886
KCCK VR MAKNAT
VIRGILIO V. RAPE / KIT SENGCO
1890
13
ARSCE
CESAR ANCAYAN
1835
BAK 5200
0 - 1
DIG 451508
BADA 2
ARNIE / MONET LAO
1865
14
JEC 11 DIAMOND
E. AGUILAR
1820
BAK 9847
1 - 0
DIG 160774
LETS GET IT ON
ASB GF
1825
15
FORTUNA JMC 18
MARK AGUAS
1990
BAK 0405
0 - 1
BAK 1761
JIGEN FARM
DENNIS STA MARIA
1990
16
ER FARM
EDWIN RAMOS
2080
BAK 0646
0 - 1
DIG 743662
BLUE AQUARIUS
FRANCIS GABUDAO
2080
17
TOP OF THE LINE 1
BORGY ZOLETA
1940
BAK 1161
0 - 1
DIG 657668
BARRIO MAULAP @ BUTTERCUP
ALAN MOJAR / SHERWIN MOJAR / ROMULO EDJIER
1935
18
JRA / PFLUGERVILLE JD
J. REYES / J. DELFINADO
1920
DIG 378824
0 - 1
BAK 2372
VIVA STA MONICA RSA
ZALDY AUSTRIA
1920
19
RGM - CRISTINA
RODERICK MAGPANTAY
2150
BAK 0053
1 - 0
BAK 3535
VIVA PENAFRANCIA 3
MARITES ZERRUDO
2150
20
DIMASALANG SCARLET MITCH
PAOLO CRISOSTOMO
2015
DIG 222654
0 - 1
BAK 4795
DIANA GOLDBAR GRC
ANTONIO ALERIA
2020
21
SB JELO - B
JOSED OCA
2020
BAK 0167
0 - 1
BAK 8871
AVIATOR GF / BICOL WHITE GF
ENGR. NANDY FORTE / SONNY CRUZ / THEO FORTE
2020
22
JVR KAY BOSS / PRINCE TAKGU
EDWARD CONTRERAS
1760
BAK 5887
1 - 0
BAK 3820
JPC MAJESTIC 1
JOSEPH CHUA / PETER CHUA / PHILIP NERI
1770
23
LETS GET IT ON
ASB GF
1905
BAK 0102
0 - 1
BAK 4316
SPARTANS DOS
REY BRIONES
1900
24
DARPY
DICKY LIM
1975
DIG 693662
0 - 1
BAK 0321
FORTUNA JMC 1
MARK AGUAS
1965
25
SAP STRIKERS & FRIENDS
GIE BORABIEN
2200
BAK 7747
1 - 0
BAK 8671
HAPPY BIRTHDAY SWEETY
ONIE TAN / ZALDY AUSTRIA
2200
26
BLUE AQUARIUS
FRANCIS GABUDAO
2080
DIG 743579
0 - 1
DIG 630161
CNP SKCS / BRGY. RATRATAN
CRIS N. PEREA / LITO PINPIN
2080
27
DIANA GOLDBAR
ANTONIO ALERIA
2025
DIG 118311
1 - 0
BAK 1716
JIGEN FARM
DENNIS STA MARIA
2030
28
BUENAS DIAS
TEYGREY
PETER,MIKE & ARCH PETER BUENDIA
1775
DIG 744655
1 - 0
BAK 0083
SB JELO - B
JOSED OCA
1785
29
TOP OF THE LINE 2
BORGY ZOLETA
1790
BA 1174
0 - 1
BAK 5256
ARSCE
CESAR ANCAYAN
1775
30
KCCK VR MAKNAT
VIRGILIO V. RAPE / KIT SENGCO
2110
DIG 779833
0 - 1
DIG 160645
LETS GET IT ON
ASB GF
2105
31
GREENGOLD UNO
ROD ADVINCULA / TATA REY
1915
BAK 4245
1 - 0
BAK 2060
AVIATOR GF / BICOL WHITE GF
ENGR. NANDY FORTE / SONNY CRUZ / THEO FORTE
1920
32
BARRIO MAULAP @ BUTTERCUP
ALAN MOJAR / SHERWIN MOJAR / ROMULO EDJIER
1935
DIG 657542
1 - 0
DIG 451503
BADA 2
ARNIE / MONET LAO
1945
33
FORTUNA JMC 18
MARK AGUAS
2200
BAK 0429
1 - 0
JOKER
JOKER
2200
34
JOKER
JOKER
1970
0 - 1
BAK 0752
ER FARM
EDWIN RAMOS
1970
35
VIVA STA MONICA RSA
ZALDY AUSTRIA
1950
BAK 2454
0 - 1
BAK 3822
JPC MAJESTIC 1
JOSEPH CHUA / PETER CHUA / PHILIP NERI
1950
36
SAP STRIKERS & FRIENDS
GIE BORABIEN
2000
BAK 7750
0 - 1
BAK 0006
RGM - CRISTINA
RODERICK MAGPANTAY
2000
37
CNP SKCS / BRGY. RATRATAN
CRIS N. PEREA / LITO PINPIN
1980
BAK 6685
1 - 0
DIG 494213
DIANA GOLDBAR GRC
ANTONIO ALERIA
1980
38
JEC 11 DIAMOND
E. AGUILAR
1925
BAK 9950
1 - 0
DIG 601376
VIVA PENAFRANCIA 3
MARITES ZERRUDO
1930
39
KCCK VR MAKNAT
VIRGILIO V. RAPE / KIT SENGCO
2040
DIG 779940
1 - 0
BAK 0387
FORTUNA JMC 1
MARK AGUAS
2045
40
SPARTANS DOS
REY BRIONES
1830
BAK 4056
1 - 0
BAK 5398
TOP OF THE LINE 2
BORGY ZOLETA
1830
41
LETS GET IT ON
ASB GF
1945
BAK 6725
1 - 0
DIG 283941
DIMASALANG SCARLET MITCH
PAOLO CRISOSTOMO
1940
42
DIANA GOLDBAR
ANTONIO ALERIA
2060
DIG 118353
0 - 1
BAK 5855
JVR KAY BOSS / PRINCE TAKGU
EDWARD CONTRERAS
2060
43
ARSCE
CESAR ANCAYAN
1700
BAK 5253
0.5 - 0.5
DIG 744638
BUENAS DIAS
BLACK GULL
PETER,MIKE & ARCH PETER BUENDIA
1705
44
JRA / PFLUGERVILLE JD
J. REYES / J. DELFINADO
2085
DIG 378815
0 - 1
BAK 0145
SB JELO - B
JOSED OCA
2085
45
BLUE AQUARIUS
FRANCIS GABUDAO
2200
DIG 743719
0 - 1
BAK 8729
HAPPY BIRTHDAY SWEETY
ONIE TAN / ZALDY AUSTRIA
2190
46
DARPY
DICKY LIM
1915
BAK 2071
0 - 1
BAK 4218
GREENGOLD UNO
ROD ADVINCULA / TATA REY
1910
47
FORTUNA JMC 18
MARK AGUAS
1975
BAK 0192
0 - 1
BAK 5579
TOP OF THE LINE 1
BORGY ZOLETA
1975
48
JIGEN FARM
DENNIS STA MARIA
1910
BAK 1674
0 - 1
DIG 451474
BADA 2
ARNIE / MONET LAO
1910
49
VIVA PENAFRANCIA 3
MARITES ZERRUDO
1885
BAK 3514
0 - 1
BAK 0726
ER FARM
EDWIN RAMOS
1885
50
REDBULL CABIAO NUEVA ECIJA A
ATTY. CARLOS TUMPALAN
2150
DIG 605523
0 - 1
BAK 9300
STA. RITA GF / KILL THEM ALL
DEXTER LONGNO / ENRILY GUBATANGA
2150
51
AC TRIPLE - A 2
JOVITO JAMELANO
2170
BAK 0632
0 - 1
BAK 0026
CSS GF
ATTY. CHRISTOPHER S SOGUILON / ALAN MOJAR
2170
52
TRIPLE R / FERRY FERIOLS / JAILBIRD
ROUNDHEAD
JEB GAYANELO
2145
BAK 5402
0.5 - 0.5
BAK 4007
GS SENOR 1
BARRY CRISOSTOMO / MICHAEL SABLAN
2130
53
MIGHTY GAMEFARM
BOBIE AND RONIE
1745
BAK 9400
0 - 1
BAK 2876
UNICA HIJA
JOEL OCSENA
1750
54
BIG R FARM
BUDDY ROBRIGADO
1960
DIG 306881
1 - 0
DIG 498635
BUDONG 888 GF
WENE ROMANO JR
1955
55
OLIVER SCIRE G.F
DING HERRERA
1990
BAK 1869
1 - 0
DIG 704998
KI
BENSON PATRICIO & CAPT. RAUL PANIZAL
1995
56
THUNDER BEE
ATTY. ARTURO DE CASTRO
2070
BAK 9317
0 - 1
DIG 668907
KOBE BRYANT LOMI HAUS
RUEL MONTALES
2075
57
HAPPY BIRTHDAY BIG A
ALLEN AND TENG RANOLA
2125
DIG 113095
0 - 1
DIG 039226
REDBULL CABIAO NUEVA ECIJA B
ATTY. CARLOS TUMPALAN
2110
58
PB CENTURY
PRIME BORDONES & SHERWIN MOJAR
1820
BAK 0806
0 - 1
BAK 0850
STA. RITA GF RBA / TRUE BLOOD
ENRILY GUBATANGA / RANDY HEBRON
1830
59
MT. VICTORIA XXIX
MAGNUM HATCH
R. VILLANUEVA / E. DIAMANTE
1915
BAK 2300
-
BAK 3090
RP SILANG SAGITSIT
RHELLIE PALUMPON / BOY PAU
1905
60
BADCAT PARAWAKAN FEB 3 2COCK SA MATADERO 2
DAVE LAO / RJE
2185
BAK 5282
1 - 0
BAK 5790
JRS-SAN PIOQUINTO
ENGR. JUN SEVILLA
2190
61
WE WILL ROCK YOU
GEORGE F. SERRANO
2080
BAK 6131
0 - 1
BAK 9092
MINIMUM BET POULTRY SUPPLY
BOBIE AND RONIE
2080
62
BUDONG 888 GF II
WENE ROMANO JR
1735
DIG 498737
1 - 0
BAK 9820
DR FIXIT WATERPROOFING EXPERTS
CHARLIE CHAN
1740
63
AGAINST ALL ODDS / GRIFFIN GF
KEN / JESS
1865
BAK 6228
0 - 1
DIG 169054
TRIGUN MUHANDIS
RUEL LIZARDA / CBL
1870
64
RAF FIGHTER
RG FERNANDEZ / RP
1970
BAK 8136
0 - 1
BAK 4291
R2J JILRYE
J & R RABARA
1975
65
KI
BENSON PATRICIO & CAPT. RAUL PANIZAL
1885
DIG 705104
0 - 1
BAK 4891
VRL GAMEFARM
VER LONTOC
1885
66
REDBULL CABIAO NUEVA ECIJA A
ATTY. CARLOS TUMPALAN
1960
DIG 605602
1 - 0
DIG 306859
BIG R FARM
BUDDY ROBRIGADO
1960
67
STA. RITA GF / KILL THEM ALL
DEXTER LONGNO / ENRILY GUBATANGA
1880
BAK 9211
0 - 1
BAK 3488
THUNDER BEE
ATTY. ARTURO DE CASTRO
1880
68
GS SENOR 1
BARRY CRISOSTOMO / MICHAEL SABLAN
2040
BAK 4034
1 - 0
BAK 0619
AC TRIPLE - A 2
JOVITO JAMELANO
2045
69
CSS GF
ATTY. CHRISTOPHER S SOGUILON / ALAN MOJAR
2155
BAK 9910
1 - 0
DIG 113020
HAPPY BIRTHDAY BIG A
ALLEN AND TENG RANOLA
2150
70
KOBE BRYANT LOMI HAUS
RUEL MONTALES
2085
DIG 668911
0 - 1
BAK 5225
TRIPLE R / FERRY FERIOLS / JAILBIRD
ROUNDHEAD
JEB GAYANELO
2090
71
UNICA HIJA
JOEL OCSENA
1950
BAK 2816
1 - 0
BAK 1868
OLIVER SCIRE G.F
DING HERRERA
1955
72
MIGHTY GAMEFARM
BOBIE AND RONIE
1965
BAK 9391
0 - 1
BAK 5846
JRS-SAN PIOQUINTO
ENGR. JUN SEVILLA
1970
73
RP SILANG SAGITSIT
RHELLIE PALUMPON / BOY PAU
1920
BAK 3084
1 - 0
SAL 88811
AGAINST ALL ODDS / GRIFFIN GF
KEN / JESS
1920
74
PB CENTURY
PRIME BORDONES & SHERWIN MOJAR
1870
DIG 658545
1 - 0
DIG 498652
BUDONG 888 GF
WENE ROMANO JR
1850
75
VRL GAMEFARM
VER LONTOC
1870
BAK 4863
0.5 - 0.5
DIG 039234
REDBULL CABIAO NUEVA ECIJA B
ATTY. CARLOS TUMPALAN
1880
76
WE WILL ROCK YOU
GEORGE F. SERRANO
1795
BAK 6186
1 - 0
BAK 9845
DR FIXIT WATERPROOFING EXPERTS
CHARLIE CHAN
1805
77
TRIGUN MUHANDIS
RUEL LIZARDA / CBL
1930
DIG 630527
0 - 1
BAK 4282
R2J JILRYE
J & R RABARA
1930
78
MINIMUM BET POULTRY SUPPLY
BOBIE AND RONIE
2110
BAK 9058
1 - 0
BAK 2420
RAF FIGHTER
RG FERNANDEZ / RP
2110
79
BUDONG 888 GF II
WENE ROMANO JR
1880
DIG 498600
1 - 0
DIG 623900
STA. RITA GF RBA / TRUE BLOOD
ENRILY GUBATANGA / RANDY HEBRON
1880
80
HAPPY BIRTHDAY BIG A
ALLEN AND TENG RANOLA
1935
DIG 112810
0 - 1
BAK 2342
MT. VICTORIA XXIX
ROUNDHEAD / YLH
R. VILLANUEVA / E. DIAMANTE
1940
81
BADCAT PARAWAKAN FEB 3 2COCK SA MATADERO 2
DAVE LAO / RJE
2160
DIG 704898
1 - 0
BAK 0063
CSS GF
ATTY. CHRISTOPHER S SOGUILON / ALAN MOJAR
2160
82
UNICA HIJA
JOEL OCSENA
2100
BAK 2813
1 - 0
BAK 5360
TRIPLE R / FERRY FERIOLS / JAILBIRD
ROUNDHEAD
JEB GAYANELO
2100
83
REDBULL CABIAO NUEVA ECIJA A
ATTY. CARLOS TUMPALAN
1795
DIG 605579
0.5 - 0.5
BAK 9372
MIGHTY GAMEFARM
BOBIE AND RONIE
1790
84
RP SILANG SAGITSIT
RHELLIE PALUMPON / BOY PAU
1900
BAK 3099
0 - 1
BAK 0799
PB CENTURY
PRIME BORDONES & SHERWIN MOJAR
1905
85
BUDONG 888 GF
WENE ROMANO JR
1845
DIG 498636
0 - 1
DIG 600831
AGAINST ALL ODDS / GRIFFIN GF
KEN / JESS
1850
86
REDBULL CABIAO NUEVA ECIJA B
ATTY. CARLOS TUMPALAN
1710
DIG 039241
0 - 1
DIG 630524
TRIGUN MUHANDIS
RUEL LIZARDA / CBL
1710
87
BIG R FARM
BUDDY ROBRIGADO
1885
DIG 223523
1 - 0
BAK 6180
WE WILL ROCK YOU
GEORGE F. SERRANO
1895
88
KOBE BRYANT LOMI HAUS
RUEL MONTALES
1955
DIG 668826
0 - 1
DIG 112793
HAPPY BIRTHDAY BIG A
ALLEN AND TENG RANOLA
1955
89
R2J JILRYE
J & R RABARA
1895
BAK 4221
0 - 1
BAK 0602
AC TRIPLE - A 2
JOVITO JAMELANO
1900
90
STA. RITA GF / KILL THEM ALL
DEXTER LONGNO / ENRILY GUBATANGA
2000
BAK 9195
0 - 1
BAK 9037
MINIMUM BET POULTRY SUPPLY
BOBIE AND RONIE
1995
91
MT. VICTORIA XXIX
SWEATER / ROUNDHEAD
R. VILLANUEVA / E. DIAMANTE
1945
BAK 2336
0 - 1
BAK 1939
OLIVER SCIRE G.F
DING HERRERA
1950
92
GS SENOR 1
BARRY CRISOSTOMO / MICHAEL SABLAN
2160
BAK 3929
1 - 0
DIG 704852
BADCAT PARAWAKAN FEB 3 2COCK SA MATADERO 2
DAVE LAO / RJE
2165
93
KI
BENSON PATRICIO & CAPT. RAUL PANIZAL
1785
DIG 704973
1 - 0
DIG 039232
REDBULL CABIAO NUEVA ECIJA B
ATTY. CARLOS TUMPALAN
1770
94
TRIGUN MUHANDIS
RUEL LIZARDA / CBL
1840
DIG 630534
0 - 1
DIG 498663
BUDONG 888 GF II
WENE ROMANO JR
1845
95
THUNDER BEE
ATTY. ARTURO DE CASTRO
1975
BAK 6907
0.5 - 0.5
DIG 623712
STA. RITA GF RBA / TRUE BLOOD
ENRILY GUBATANGA / RANDY HEBRON
1980
96
DR FIXIT WATERPROOFING EXPERTS
CHARLIE CHAN
1755
BAK 9881
0 - 1
BAK 8149
RAF FIGHTER
RG FERNANDEZ / RP
1765
97
VRL GAMEFARM
VER LONTOC
2015
BAK 4853
0 - 1
BAK 5839
JRS-SAN PIOQUINTO
ENGR. JUN SEVILLA
2035