SCORE SHEET

ENTRY NAME BREEDER NAME
POINTS
TOTAL
BUDONG 888 GF II WENE ROMANO JR 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 6
BUTTER CUP & ARLET & CRISTINA ALAN MOJAR 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 6
JDT GF JOEL TUNAY 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 6
JEC 11 DIAMOND E. AGUILAR 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 6
KAI NINONG JUN SOSA / NOEL DE OCAMPO 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 6
GS SENOR 1 BARRY CRISOSTOMO / MICHAEL SABLAN 1 - 1 - 1 - 0.5 - 1 - 1 5.5
KINAMBUD BONG VALLE 1 - 1 - 1 - 0.5 - 1 - 1 5.5
MINIMUM BET POULTRY SUPPLY BOBIE AND RONIE 1 - 0.5 - 1 - 1 - 1 - 1 5.5
PLB REDLAKES TKFK C.E.F PERCY BURGOS / ANATALIO BALBIERAN 1 - 1 - 1 - 1 - 0.5 - 1 5.5
AC NEMA BREAKER NERI MAMANSAG 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 5
ALPHA - A ANGELO MALIG 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 1 5
BARRIO MAULAP @ BUTTERCUP ALAN MOJAR / SHERWIN MOJAR / ROMULO EDJIER 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 5
BILIS AT LAKAS GF FELIX PUNZALAN JR 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 5
CNP SKCS / BRGY. RATRATAN CRIS N. PEREA / LITO PINPIN 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 5
DARPY 2 DICKY LIM 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 1 5
ETHAN BOY 2020 STEPHEN CABALLES / ZBP QYGF 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 0 5
GREENHILL GF BAUTISTA BROS 1 - 1 - - 0 - 1 - 1 - 1 5
HONEY 168 HANSON YU 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 0 5
J & R THUNDER BUENAS DIAS BOYET CO & JOE ALIMBUYUGUEN 1 - 1 - 1 - 1 - 0 - 1 5
JVR KAY BOSS / PRINCE TAKGU EDWARD CONTRERAS 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 1 5
MARCUS SOFEO DANO 1 - 1 - 1 - 0 - 1 - 1 5
RGB JOSEF / LJVET ROBERT BANDARLIPE / DOC JOJO PAVIA 1 - 1 - 1 - 0 - 1 - 1 5
UNICA HIJA JOEL OCSENA 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 1 5
:) EMILIO CHITO POLINTAN 1 - 0 - 0.5 - 1 - 1 - 1 4.5
B8 NAZARENE ROAN DI NATUTO BERNARD PARROCHA/RIZALDY PAREDES/JUN BACOLOD/JUN BUDLAT 1 - 1 - 1 - 0 - 0.5 - 1 4.5
CSS GF ATTY. CHRISTOPHER S SOGUILON / ALAN MOJAR 0.5 - 1 - 1 - 1 - 1 - 0 4.5
FLAMEBIRD WING FURY GF ARTEMIO MAUNAHAN / MARK ANTHONY DICHOSO 1 - 1 - 1 - 0 - 0.5 - 1 4.5
KAI CBA 2 JUN SOSA / GEN GEN ARAYATA 1 - 1 - 1 - 1 - 0.5 - 0 4.5
MABOLO GF MACHO & JOMAR 1 - 0.5 - 1 - 1 - 1 - 0 4.5
NEMA BREAKER 1 ERWIN DIAMANTE/NERI MAMANSAG 1 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0.5 4.5
OKLAHOMA J.A.A BUENAS DIAS RONALD SANCHEZ / JOE ALIMBUYUGEN / EMMANUEL BUENDIA 1 - 1 - 0 - 1 - 0.5 - 1 4.5
R2J JILRYE J & R RABARA 1 - 1 - 0.5 - 1 - 1 - 0 4.5
REDBULL CABIAO NUEVA ECIJA A ATTY. CARLOS TUMPALAN 1 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0.5 4.5
SAC21 ALUPAY CITY SULPICIO A. CANARIAS 1 - 1 - 1 - 1 - 0.5 - 4.5
SAP STRIKER & FRIENDS - B GIE BORABIEN 1 - 0.5 - 1 - 1 - 1 - 0 4.5
SINAGTALA / MACSEL / MISSISSIPPI AMBOY / EDWIN TAN / MARK SY 1 - 1 - 0 - 0.5 - 1 - 1 4.5
SUPREMO TIMENG TIMENG GELARSO / RJ / CP 1 - 0 - 1 - 1 - 0.5 - 1 4.5
THUNDER BEE ATTY. ARTURO DE CASTRO 1 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0.5 4.5
AKINITO ARSCE CESAR ANCAYAN 1 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 4
BADA 2 ARNIE / MONET LAO 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 1 4
BADCAT PARAWAKAN FEB 3 2COCK SA MATADERO 2 DAVE LAO / RJE 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 0 4
BCO ROAN BEN ORTIZ / BUDLAT J / BACOLOD J 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 0 4
BIG R BUDDY ROBRIGADO 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 1 4
BIG R FARM BUDDY ROBRIGADO 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 1 4
BLUE N GOLD 1925 RAMON MAXIMO AND DAYO ARTILLAGA 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 0 4
CNP SKCS USN RET / LADY MICA CRIS N. PEREA 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 1 4
CONQUEROR TIMENG TIMENG GELARSO / RJ / CP 1 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 4
D-M-M-NERVANA / EFBEEES DANTE MASCARENAS / FERDIE BANAAG 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 0 4
DIANA GOLDBAR ANTONIO ALERIA 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 0 4
DIANA GOLDBAR GRC ANTONIO ALERIA 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 0 4
DIMASALANG SCARLET MITCH PAOLO CRISOSTOMO 1 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 4
DOUBLE B WARRIORS BERNARDO BIALA - 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 0 4
DU40 SOFEO DANO 1 - 1 - - 1 - 1 - 0 - 0 4
ER FARM EDWIN RAMOS 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 1 4
GREENGOLD 3 ROD ADVINCULA 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 1 4
GREENGOLD 4 ROD ADVINCULA 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 1 4
GREENGOLD UNO ROD ADVINCULA / TATA REY 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 1 4
HAPPY BIRTHDAY SWEETY ONIE TAN / ZALDY AUSTRIA 1 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 4
HATYAARA HABAGAT GF 1 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 4
JRA / PFLUGERVILLE JD J. REYES / J. DELFINADO 1 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 4
JRS-SAN PIOQUINTO ENGR. JUN SEVILLA 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 1 4
KCCK VR MAKNAT VIRGILIO V. RAPE / KIT SENGCO 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 1 4
KOBE BRYANT LOMI HAUS RUEL MONTALES 1 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 4
LETS GET IT ON ASB GF 1 - - 1 - 0 - 0 - 1 - 1 4
LUCKY DIA TWO ANTERO ZARASPE / IVAN ZARASPE 1 - 0 - 1 - 1 - - 1 4
NAUGHTY & NICE BOBIE PORICALLAN 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 1 4
OLIVER SCIRE G.F DING HERRERA 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 1 4
OMAR / THUNDERBEE ATTY ARTURO DE CASTRO 0 - 1 - 1 - 1 - 0.5 - 0.5 4
PAOAY GALEN POBRE 1 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 4
PB CENTURY PRIME BORDONES & SHERWIN MOJAR 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 1 4
PKP SOUTH STAR ROAN DI NATUTO NORIEL MANALO/JUN BACOLOD/ALDRIN CORDERO/JUN BUDLAT 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 1 4
RGM - CRISTINA RODERICK MAGPANTAY 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 1 4
SAP STRIKERS & FRIENDS GIE BORABIEN 1 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0 4
SB JELO - B JOSED OCA - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 4
SPARTANS DOS REY BRIONES 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 1 4
SUPERMAN JESSIE DE VEYRA / RJH 1 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0 4
TOP GUN JUN OLIVEROS 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 0 4
TOP OF THE LINE 1 BORGY ZOLETA 1 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 4
TRIGUN MUHANDIS RUEL LIZARDA / CBL 1 - 1 - - 1 - 0 - 1 - 0 4
VIVA STA MONICA RSA ZALDY AUSTRIA 1 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0 4
928 WSD - MCC CAPT. NEMESIO DESALES 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 0.5 3.5
AC PARKER JOVITO JAMELANO / RODEL SEVILLA / SOY CORNEL 0 - 1 - 1 - 0 - 0.5 - 1 3.5
ARSCE CESAR ANCAYAN 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0.5 3.5
BLUE AQUARIUS FRANCIS GABUDAO 1 - 0.5 - 1 - 1 - 0 - 0 3.5
BUENAS DIAS PETER,MIKE & ARCH PETER BUENDIA 1 - 0.5 - 0.5 - 0 - 1 - 0.5 3.5
ILOKANOS DINGRAS RENE SANTOS AND RENZ CASTRO 1 - 0.5 - 0 - 1 - 0 - 1 3.5
JIGEN FARM DENNIS STA MARIA 1 - 0.5 - 1 - 1 - 0 - 0 3.5
KI BENSON PATRICIO & CAPT. RAUL PANIZAL 1 - 0.5 - 1 - 0 - 0 - 1 3.5
NENA BREAKER ERWIN DIAMANTE/NERI MAMANSAG 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 0.5 3.5
REDBULL CABIAO NUEVA ECIJA B ATTY. CARLOS TUMPALAN 1 - 1 - - 1 - 0.5 - 0 - 0 3.5
STA. RITA GF RBA / TRUE BLOOD ENRILY GUBATANGA / RANDY HEBRON 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 0.5 3.5
VRL GAMEFARM VER LONTOC 0 - 1 - 1 - 1 - 0.5 - 0 3.5
AC TRIPLE - A 2 JOVITO JAMELANO 1 - 0 - 1 - 0 - 0 - 1 3
AGAINST ALL ODDS / GRIFFIN GF KEN / JESS 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 1 3
ANGEL EYES / 9 DE PEBRERO BOB ALMERA / TONY ESPINOSA 1 - 1 - 1 3
ARSCE A CESAR ANCAYAN 1 - 1 - 1 3
AVIATOR GF / BICOL WHITE GF ENGR. NANDY FORTE / SONNY CRUZ / THEO FORTE 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 0 3
AVIATOR GF ICEMAN SONNY CRUZ / THEO FORTE 1 - 1 - 1 3
C & M / COUNTRY WEST / DTM / SAN ANTONIO C. TANAQUIN / W. TAN / T. MACADAGDAG / R. ALAON 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 3
CSS GF 1 A ATTY. CHRISTOPHER S SOGUILON / ALLAN MOJAR 1 - 1 - 1 3
DARPY 4 DICKY LIM 1 - 1 - 1 3
DONNEL ROAN TREPLE - J JUN BACOLOD/JUN BUDLAT/JUN ROXAS 1 - 1 - 1 3
FARM VIEW EDGAR GO 1 - 1 - 1 3
FDM 115 TATO DIMAYUGA 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 1 3
FORTUNA JMC 1 MARK AGUAS 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 0 3
GREENGOLD - 6 ROD ADVINCULA 1 - 1 - 1 3
GS SEÑOR 3 BARRY CRISOSTOMO / MICHAEL SABLAN 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 0 3
GUINAYANGAN JUN MACALINTAL AND RAMON MAXIMO 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 0 3
HIM KENT WILFREDO HIMPISAO 1 - 1 - 1 3
ILUBA NOY AGNER / ED MASCARINA 1 - 0 - 0.5 - 0.5 - 1 - 3
JC BALANGAW JC / DENNIS LUZZURIAGA 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 0 3
JPC MAJESTIC 1 JOSEPH CHUA / PETER CHUA / PHILIP NERI 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 3
KAI JOEPEN JUN SOSA / JOEY PENAFLOR 1 - 1 - 1 3
KBG WILD BLUE EGG BARRY BARICAR / DARLITO DE GUZMAN / ALBERT LEONES 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 3
KC FANTASTIC JUN GUIA / CHITO POLINTAN 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 3
MANGZEE FARM BOBBY DEL ROSARIO 1 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 3
MH - SAN ROQUE JON HERMOSO 1 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 3
MONCADA OTB / ALVINDIA FARM / VIVA PENAFRANCIA BENITO E. AQUINO / FLOR MALLARI / J. CO. 1 - 1 - 1 3
MOUNTAIN LORDS TEDDY DITCHELLA / ROGER ALFARO 1 - 1 - 1 3
MT. VICTORIA XVI DIAMOND E. VILLANUEVA 1 - 1 - 1 3
MT. VICTORIA XXIX R. VILLANUEVA / E. DIAMANTE 1 - 1 - 0 - - 1 - 0 3
OMARU / THUNDER BEE ATTY ARTURO DE CASTRO 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 0 3
OVER THE TOP JUN OLIVEROS 1 - 0.5 - 0 - 0 - 0.5 - 1 3
PET GAMEFARM 2 TONYPET DOMINGO - 1 - 0.5 - 0 - 0 - 1 - 0.5 3
RAF FIGHTER RG FERNANDEZ / RP 1 - 0 - 1 - 0 - 0 - 1 3
RAM 1331 ANGELO MALIG 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 1 3
RED / BLUE A BIBOY SISON 1 - 1 - 1 3
RLJ BOSS OGIE LIMUEL REYES / RUEL REYES 1 - 1 - 1 3
RP SILANG SAGITSIT RHELLIE PALUMPON / BOY PAU 0 - 1 - 1 - - 1 - 0 3
SAN MIGUEL WILFREDO HIMPISAO 1 - 1 - 1 3
SPRTN MARAUDER ACUCIO VIVA ESPAÑA DON ADRIAN HORIGUE / BABY CANILLAS 1 - 1 - 1 3
STA. RITA GF / KILL THEM ALL DEXTER LONGNO / ENRILY GUBATANGA 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 0 3
TEAM PACMAN - TRIGUN ENGR ROLANDO MAGNAYE 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0 3
TOP OF THE LINE 2 BORGY ZOLETA 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 3
TRIPLE R / FERRY FERIOLS / JAILBIRD JEB GAYANELO 0 - 0.5 - 1 - 0.5 - 1 - 0 3
VIVA PENAFRANCIA 3 MARITES ZERRUDO - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 3
WE WILL ROCK YOU GEORGE F. SERRANO 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 0 3
WOLF PACK PURPI KL CHA LU / TRIGUN 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 1 3
AREZA R2J DANNY AREZA / RANDY RABARA 0 - 1 - 0.5 - 0.5 - 0 - 0.5 - 0 2.5
BUTTER CUP AMARE ALAN MOJAR / R. CLAUDIO 0.5 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 2.5
CONQUEST ALLAN CANTAL / ELMER GELARSO / FRANCIS UY 0.5 - 1 - 1 2.5
CSS GF 2 ATTY. CHRISTOPHER S SOGUILON / ALLAN MOJAR 1 - 0.5 - 1 2.5
DIMASALANG 1 PAOLO CRISOSTOMO 1 - 0.5 - 1 2.5
FORTUNA JMC 18 MARK AGUAS 1 - 0 - 0.5 - 0 - 1 - 0 2.5
KAI PRES 2 JUN SOSA / GENGEN ARAYATA 1 - 0.5 - 1 2.5
MANGZEE FARM B BOBBY DEL ROSARIO 1 - 0.5 - 1 2.5
MASCEL / SINAGTALA MARK SY / AMBOY /EDWIN TAN - 0.5 - 0 - 1 - 0 - 0 - 1 2.5
MIGHTY GAMEFARM BOBIE AND RONIE 0.5 - 1 - 0.5 - 0 - 0 - 0.5 2.5
SAP STRIKER & KIDS GIE BORABIEN 0.5 - 1 - 1 2.5
AMAZING ONE CAPIZ / TRIGUN ANTHONY BONIFACIO / RUEL LIZARDA 1 - 0 - 1 2
ANAK NI OKIDOK GIAN SAN JUAN & DR, ANTHONY SAN JUAN 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0 2
ARNEL / MARVS AP EJONG 1 - 0 - 1 2
AT GAMEFARM ARNIE / MONET LAO 1 - 0 - 1 2
ATOMIC ELA VON ARTHUR CAPADA / VON NAVARRA 0 - 1 - 1 2
BADA TRES MONET LAO / ARNIE 1 - 0 - 1 2
BLUE MAX D. ESLABON / ANTERO ZARASPE 0 - 1 - 1 2
BLUEFIRE NIO ASISTIO / YONG ASISTIO 1 - 1 - 0 2
BRGY. TRANCA PLB REDLAKES PERCY BURGOS / ENGR. DENNIS NUNEZ 1 - 0 - 1 2
BUDONG 888 GF WENE ROMANO JR 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 2
COCO BARACO A. MONARCA / COL. KATY KATIGBAK 0 - 1 - 1 2
D-TRAXZ BOBIE AND RONIE 1 - 1 - 0 2
DARPY DICKY LIM 1 - 0 - 1 - 0 - 0 - 0 2
DISTRICT 1 FARM / AMAZING GF / TRIGUN ANTHONY BONIFACIO / RUEL LIZARDA 1 - 0 - 1 2
DR FIXIT WATERPROOFING EXPERTS CHARLIE CHAN 1 - 0 - 1 - 0 - 0 - 0 2
D`CAPTAIN FARM CAPT. RAUL PANIZAL 1 - 1 - 0 2
EC-GF / BOSS TOTO / MASIGASIG GF JM TURBELA / ATTY. MANNY GRAGASIN / EDWIN CALDA 1 - 1 - 0 2
EFBEES TRIGUN FERDIE BANAAG 1 - 0 - 1 2
ETON GAMEFARM / E@N LARRY REYES 1 - 1 - 0 2
ETON GAMEFARM / FM GF LARRY REYES 1 - 1 - 0 2
FERRY FERIOLS / JAILBIRD JEBE GAYANELO 1 - 1 - 0 2
GREENGOLD - 5 ROD ADVINCULA 1 - 0 - 1 2
GREENHILL 88 BAUTISTA BROS 1 - 0 - 1 2
GS SEÑOR 6 / NLH BARRY CRISOSTOMO / NHELVIN L. HENAVE 1 - 0.5 - 0.5 2
HAPPY BDAY RIC-NAP-KULAS ENGR. NICK MAMARIL / NAPOLEON PRAXIDES III 1 - 0.5 - - 0 - 0 - 0.5 - 0 2
HAPPY BIRTHDAY BIG A ALLEN AND TENG RANOLA 1 - - 0 - 0 - 0 - 0 - 1 2
HARING IBON MULTIMAX D5 JERMAGNE AGUILA AND RAMON MAXIMO 1 - 1 - 0 2
HATCHVILLE AC - BADA ENGR. JUN AGUILLON 1 - 0 - 1 2
HBD DJ BATANG PASAWAY! YEN AND JUN 1 - 0 - 1 2
ISDANG ILAYA LALOY REYES 1 - 1 - 0 2
JAILBIRD JRG JUN BENEDICTO 1 - 1 - 0 2
JL CRYSTAL GF NOEL LEE / JAIME LEE 1 - 1 - 0 2
JRB CALATAGAN JR BAUTISTA 1 - 0 - 1 2
K. ADRIANE 2 MARILYN CELESTE & CAPT. RAUL PANIZAL 1 - 0 - 1 2
KAI PRES 1 JUN SOSA / GENGEN ARAYATA 1 - 1 - 0 2
KBG WILD D AND BRAVEHEART COMBINE BARRY BARICAR / DARLITO D. GUZMAN / ALBERT LEONES 0 - 1 - - 0 - 0 - - 1 2
KILL THEM ALL 1 DEXTER LONGNO 1 - 0 - 1 2
KING BP BOYET PLAZA / ALLAN TOMIMBANG 0 - 1 - 1 2
LUCKY 777 1 JOHN GUEVARRA 0 - 1 - 1 2
MADVILL MT. NATIB DH MAMAD / DR. KENZO / ATTY. ALVERT VILLARUBIO / DANNY HALILI 1 - 0 - 1 2
MALDYVETTE DANNY ESPINOSA 1 - 1 - - 0 - 0 - 0 - 0 2
MAMAY APEN TATO DIMAYUGA 1 - 0 - 1 2
MANGZEE FARM A BOBBY DEL ROSARIO 1 - 0 - 1 2
MEDALLA AEJ DOC 1 - 0 - 1 2
MIGS 1 FMB / NESTOR B. MACAPAGAL JR. / RADU GF 1 - 0 - 1 2
MILS MASAYA GF ENGR. ROGELIO CAUININ / THOLITZ FIGUEROA / RJH 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 2
MS GF TIMBAO MARCO SISON 0 - 1 - 1 2
NAGKARLAN LYNDON ANGELES / ROMULO ANGELES 1 - 1 - 0 2
OKIDOK & SON 1 DR. ANTHONY SAN JUAN & GIAN SAN JUAN 1 - 1 - 0 2
PAG - ASA GOLD / PURA SANGRE ATTY. BONI CRUZ / ENGR PAUL SOLLEZA 1 - 0 - 1 2
PAMBIHIRA GAROTTE 777 RYAN PIÑON DOT 0 - 1 - 1 2
PET GAMEFARM BRGY HILAITAN TONYPET DOMINGO 1 - 1 - 0 2
PIG HOLIDAY 1 RONALD / BONG 1 - 1 - 0 2
PRINCESS CYRENE ILOCANOS RENZ CASTRO AND RENE SANTOS 0 - 0.5 - 1 - 0.5 - 0 - 0 2
RASTAMAN GARROTTE 777 DARWIN TORRES / ANDRE PADILLA 0 - 1 - 1 2
REDLAKES PLB / HARDROCK GMC / SUERTES GF ENGR. DENNIS NUNEZ / PERCY BURGOS 1 - 0 - 1 2
RLJ GAMEFARM 2 LIMUEL REYES / RJ 1 - 0 - 1 2
RSM FLASH BOMBA 126 REY MORLA 0 - 1 - 1 2
SAP STRIKER / AWIT GIE BORABIEN 0 - 1 - 1 2
SPEED & POWER GF FELIX PUNZALAN JR 0 - 1 - 1 2
SS AMULET / TRIGUN / THUNDERBEE SANTI SOLIS / RUEL LIZARDA / ADC 1 - 1 - 0 2
SUGAR75 / 4LINE THUNDERBIRD RCM / DON PACUNDO / MICAHEL MENDOZA 1 - 1 - 0 2
SUPER KING BOYET PLAZA 1 - 1 - 0 2
SWEET KOLOKOY 777 RYAN PIÑON DOT 1 - 1 - 0 2
TEAM JC MAD SCIENCE JC 1 - 1 - 0 2
TEAM PACMAN - FIREHAWK ENGR ROLAND MAGNAYE 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0 2
TRB MINIEN JUN BENEDICTO 1 - 0 - 1 2
UGF M. AYUSTE AND RAMON MAXIMO 0 - 1 - 1 2
VIVA PENAFRANCIA / JLR/CVC JOEL & CARLO MARITES ZERRUDO - 1 - 1 2
VIVA STA MONICA RSA 2 ZALDY AUSTRIA 1 - 0 - 1 2
WINDROPS @ 7 EMIL SAN JUAN 0 - 1 - 1 2
WINTECH @7 EMIL SAN JUAN 1 - 1 - 0 2
216 WESTSPRING POLARIS CAPT. NEMESIO DESALES 0 - 1 - 0.5 - 0 - 0 - 0 1.5
777 GARROTTE.COM MR. DARWING ONG TORRES 0 - 1 - 0.5 1.5
9 DE PEBRERO TONY ESPINOSA 0.5 - 1 - 0 1.5
APONG GINTO R. VILLANUEVA 0 - 0.5 - 1 1.5
DG YUMMY CHARLZ B DAX GANZON 1 - 0.5 - 0 1.5
DOUBEL A JOEL OCSENA / ENGR. VHER GUERRERO 1 - 0.5 - 0 - 0 - 0 - 0 1.5
DREAMCOCK A REX REFAMONTE 1 - 0 - 0.5 1.5
D`FOX PET CORONA COMBES JR. / AGF 1 - 0 - 0.5 1.5
EBOY GF ARNOLD BACONCON / LONGHAIR 0 - 1 - 0.5 - 0 - 0 - 0 1.5
ELS / RMB THUNDER ENGR. JUN AGUILLON / BOODS / EDWARD SEE 0.5 - 0 - 1 1.5
FTE - 2 FERDIE EUSEBIO / RCM 0 - 1 - 0.5 1.5
HARDROCK / SUERTES GF / EL PIERRO GF GILBERT CASTILLO / MARLO RECTO / PETE ELSINIQUE 0.5 - 0 - 1 1.5
JAILBIRD JEB GAYANELO 0.5 - 0 - 1 - 0 - 0 - 0 1.5
KCCK VR MAKNAT 3 VIRGILIO V. RAPE / KIT SENGCO 0 - 1 - 0.5 1.5
KCCK VR MAKNAT 4 VIRGILIO V. RAPE / KIT SENGCO 0.5 - 0 - 1 1.5
KILL THEM ALL DEXTER LONGNO / RAMON VILLANUEVA / ERWIN DIAMANTE 0 - 1 - 0.5 1.5
MBA BICOL M. RONCESVALLES / E. TEVES 1 - 0 - 0.5 1.5
MGF BOSS RICO / RP 0 - 0.5 - 1 1.5
POKS PATUNGO SILANGAN JUN G - 1 - 0.5 1.5
PUTING BATO VIRGILIO MARTIN & BG 0 - 1 - 0.5 1.5
RED/BLUE BIBOY SISON 0 - 1 - 0.5 - 0 - 0 - 0 1.5
RRS JADEN JA JUN APROVICHADO @ BOBBY SEELIN 0.5 - 0 - 1 1.5
SWEET WATER MDL BOY GAMILLA 1 - 0.5 - 0 1.5
TATA JUAN / GRIFFIN GF KEN / JESS 1 - 0.5 - 0 1.5
482 RRS JADEN JA JUN APROVICHADO BOBBY & BERT SEELIN 0 - 0 - 1 1
:) SMILEY CHITO POLINTAN 0 - 0 - 1 1
AAPS KD JODI DIMAYUGA / KD 0 - 0 - 1 1
ABH. SOUTH LUZON 1 EDMON BAUTISTA 1 - 0 - 0 1
AC TRIPLE - A 1 JOVITO JAMELANO 0 - 1 - 0 1
AIR ASSAULT 1 / SILVER WIND DENNIS DEL PILAR / TED TAN 1 - 0 - 0 1
AIR ASSAULT 2 / SILVER WIND DENNIS DEL PILAR / TED TAN 0 - 0 - 1 1
ALASAN C. BAROJA / N. CUENCA / COL. KATIGBAK 1 - 0 - 0 1
ALERT @ WHY DO U BUILD ME UP ALAN MOJAR / ENOK / P. BORDONES 1 - 0 - 0 1
ALFONSO BUDDY ROBRIGADO 1 - 0 - 0 1
ALLCAN APOLO ALLAN CANTAL / ELMER GELARSO / RICKY ONG 1 - 0 - 1
AMAZING TIMENG JJB TIMENG GELARSO / LUT BALATBAT / RJ & CP 0 - - 1 1
ANAK NI OKIDOK 1 GIAN SAN JUAN & DR. ANTHONY SAN JUAN 1 - 0 - 0 1
ANGRYBIRD SORSOGON CYRIL JESALVA 1 - 0 - 1
ANTIQUE BROS / AV GAMEFARM COMBINE KIM ANTIQUE / JOEKING BESARIO / ARTHUR VILLEGAS 0 - 1 - 1
ARC RPN LEGACY ARTHUR CAPADA / VON NAVARRA 1 - 0 - 0 1
ARJO-3A JOAR ALONTAGA / ROBERT BALBOA 1 - 0 - 0 1
AVIATOR GF ENGR. NANDY FORTE / SONNY CRUZ / THEO FORTE 0 - 1 - 0 1
AVIATOR GF FULL THROTTLE CAPT THEO FORTE / CAPT SONNY CRUZ 1 - 0 - 0 1
BADONG & ENG CARLO SANTIAGO / ALEXANDER MOSCA 0 - 0 - 1 1
BARAKO KING COL. KATIGBAK 0 - 0.5 - 0.5 1
BCO ROAN TRIPLE B BEN ORTIZ / BUDLAT J / BACOLOD J 0 - 0 - 1 1
BEAWRY REN CASTRO AND RENE SANTOS 0 - 0 - 1 1
BETWEEN WILMER LIMSIACO 0 - 1 - 0 1
BG / THUNDER BEE ATTY. ARTURO DE CASTRO 0 - 1 - 0 1
BICOL ASB JD JA ASB / JD / JA 0 - 0 - 1 1
BLADES OF WARRIORS / HAELIYA EMERSON PERALTA & HAEL IYA 0 - 0 - 1 1
BLUEFIRE ARYA SKY NIO ASISTIO - 1 - 0 1
BOY KULIT / R2J AREZA D. AREZA / R. RABARA / J. SANDIG 1 - 0 - 0 1
BOYONG BOY MONTANO 0 - 1 - 0 1
CALACA REPUBLIC JC JUDD CAUNTAY 0 - 1 - 0 1
CATHY & SONS ROAN DI NATUTO LEO MAKINIKA / JUN BACOLOD / JUN BUDLAT - 0 - 1 1
CDM TOP GUN RENATO VILAR / CARL DEL MUNDO 0 - 0 - 1 1
CNP SKCS GF/PITTSBURG/WWW.SABONG CUP.COM CRIS N. PEREA / RONALDO BELEN 1 - 0 - 0 1
CNP SKCS USN RET CRIS N. PEREA 0 - 1 - 0 1
D-M-M GF / EFBEES DANTE MASCARENAS / FERDIE BANAAG 0 - 0 - 1 1
DARPY - V DICKY LIM & L. VILLANUEVA 0 - 1 - 0 1
DARPY 3 DICKY LIM 1 - 0 - 0 1
DG YUMMY CHARLZ DAX GANZON 0 - 0 - 1 1
DIAMOND GF ERWIN DIAMANTE - 1 - 1
DIANA GOLDBAR / CROCCODILE FINGER TONY ALERIA 1 - 0 - 0 1
DIANA GOLDBAR 1 TONY ALERIA 1 - 0 - 0 1
DIMASALANG PAOLO CRISOSTOMO 0 - 0 - 1 1
DJM R. VILLANUEVA 0 - 1 - 0 1
DOUBLE R NOMER REYES AND RUEL CARREON / RJH 0 - 1 - 0 1
DREAMCOCK REX REFAMONTE 0 - 1 - 0 1
D`CAPTAIN CONSTELLATION 1 CAPT. RAUL PANIZAL 1 - 0 - 1
D`CAPTAIN CONSTELLATION 2 CAPT. RAUL PANIZAL 1 - 0 - 1
EDISON / JULLIANBOY / RJF ED MASCARIÑA 1 - 0 - 0 1
EDISON / RN MALIKOT ED MASCARINA / RYAN GONZALES / ROQUE SISON 0 - 1 - 1
EK BLACK ANT VIVA ESPAÑA KENDRICK BORROMEO / EDGARD BALAHADIA / BABY CANILLAS 0 - 1 - 0 1
ELNIDO DICKY LIM 0 - 0 - 1 1
ESV FARM EDGARDO S. VALMOCINA 0 - 1 - 0 1
FIRE TIGER / EFBEES ERICK CARAAN / FERDIE BANAAG 0 - 0 - 1 1
FIVE DEER B.B GF 0 - 1 - 0 1
FRIDAY D 13TH RICHIE ROBES 1 - - 1
FTE - 1 FERDIE EUSEBIO / RCM 0 - 1 - 0 1
GARPER 88 RSR / GS SEÑOR 5 BARRY CRISOSTOMO / GARY PEREZ / ROMEO RECIO 0 - 1 - 0 1
GARROTTE RASTAMAN 777 DARWIN TORRES / ANDRE PADILLA 1 - 0 - 0 1
GLORY FARM REMCAR / ABON 0 - 1 - 1
GREENGOLD DOS ROD ADVINCULA / TATA REY 0 - 0 - 1 1
GS SENOR 2 BARRY CRISOSTOMO / MICHAEL SABLAN 0 - 1 - 0 1
GUMACA WARRIORS 1 ENGR. NOMER BANAL 0 - 0 - 1 1
GUMACA WARRIORS 2 ENGR. NOMER BANAL 0 - 0 - 1 1
GW MIGHTY JB GF JUANITO BAQUIRAN JR / RJH 0 - 0 - 1 1
GW RDK SILVER BLADE RENE D KATIGBAK 0 - 1 - 0 1
HAPPY BDAY DADDY ODI ENGR. NICK MAMARIL 1 - 0 - 0 1
HARDROCK / SUERTES GF / REDLAKES PLB MARLO RECTO / GILBERT CASTILLO 1 - 0 - 0 1
HELLO MOTO AKO TO - DH MAMAD VILLARUBIO & DANNY HALILI 1 - 0 - 0 1
HGM WARRIORS DOS HECTOR G. MAGPANTAY 0 - 1 - 0 1
HGM WARRIORS UNO HECTOR G. MAGPANTAY 1 - 0 - 1
HON 11 ENGR. HANSON YU 0 - 0 - 1 1
HONEY 88 MALAPIA ENGR. HANSON YU 0 - 0 - 1 1
HONEY 888 HANSON YU 0 - 1 - 0 1
IBON LEGAW ROBERTO PARAGAS 1 - 0 - 0 1
ILOKANOS SAN QUINTIN RENE SANTOS AND RENZ CASTRO 0 - 1 - 0 1
JAILBIRD AKG JEBE GAYANELO 0 - 1 - 1
JAILBIRD SOUTH JEB GAYANELO 0 - 0 - 1 1
JARVIS GF NPAJARA 0 - 0 - 1 1
JB REDSTAR RADU RADU 1 - 0 - 0 1
JCB GF ALABEL JASON BAUTISTA 0 - 0 - 1 1
JENIFACE / LENMAN GF FRANCIS SILOS / GALEN POBRE 0 - 1 - 0 1
JOE BLACK BUENAS DIAS ARCH. PETER BUENDIA / ENG. RODEL LLABRES 0 - 1 - 0 1
JONASHUA BNW DR. JESSIE ESTRADA 0 - 1 - 0 1
JPC MAJESTIC 2 PHILIP NERI 0 - 0 - 1 1
JRA - TAMBANG JHUN REYES 0 - 1 - 0 1
K. ADRIANE 1 MARILYN CELESTE & CAPT. RAUL PANIZAL 0 - 1 - 0 1
KAI AGUADA JUN SOSA / EDWIN PEREY 1 - 0 - 0 1
KAI ATOY JUN SOSA / EDWIN PEREY 1 - 0 - 0 1
KAI ROJENCA JUN SOSA / ROLLY MANARANG 0 - 0 - 1 1
KAI SARAP BUHAY JUN SOSA / NOEL DE OCAMPO 1 - 0 - 1
KBG BRAVE HEART GF BARRY BARICAR / ALBERT LEONES / DARLITO DE GUZMAN 1 - 0 - 0 1
KBG JS. HALIMAW GF JUNJUN SALCEDO/ROCKY B. ALLLAYE/BARRY BARICAR 0 - 1 - 0 1
KCCK / JVD CALIBRE VIRGILIO RAPE / JIMMY DUMALAOG 1 - 0 - 0 1
KCCK VR MAKNAT 2 / SCARLE / MITCH VIRGILIO V. RAPE / KIT SENGCO / DONDONBABON MITCH 0 - 0 - 1 1
KING ARTURO POKS AND JUN 0 - 1 - 0 1
KWATRO SANTO ROBERT GO / RJH 0 - 1 - 0 1
LIMPBIZKIT BMJ GF MARK LIM & BOY GAMILLA 0 - 0 - 1 1
LIVEWIRE 888 JAP AND CLARISSA 0 - 1 - 0 1
LRO / BPP ENGR. LARRY ORCILLA/ AMELITO PARRENO 0 - 0 - 1 1
LUCKY 777 JOHN GUEVARRA 0 - 0 - 1 1
LUCKY 777 2 JOHN GUEVARRA 0 - 1 - 0 1
M4 ARCE ALABASTER RICHARD ARCE / KEVIN DIMAYUGA 1 - 0 - 0 1
MAKJ / NAGKARLAN ALEX / ERWIN MIRANO / LYNDON ANGELES 0 - 0 - 1 1
MANGZEE LIPA BOBBY DEL ROSARIO 1 - 0 - 0 1
MAPA GF / BLUEFIRE NIO ASISTIO / YONG ASISTIO 0 - 1 - 0 1
MARINE FEVICOL CHARLIE CHAN 1 - 0 - 0 1
MERCADO BROTHERS CESAR MERCADO / RUEL LIZARDA 1 - 0 - 0 1
MERCADO BROTHERS 1 CESAR MERCADO / AVIATOR GF - 1 - 0 1
MGC MARCAS SILANG MARK CASTRO 0 - 0 - 1 1
MGC MARCAS SILANG 1 MARK CASTRO 0 - 0 - 1 1
MMOJICA GULLS / JAILBIRD JEB GAYANELO 0 - 1 - 0 1
MOUNT CARMEL / PET GF ERICK MORALES / TONYPET DOMINGO 1 - 0 - 0 1
MOUNTAIN LORDS RMA ROGER ALFARO / TEDDY DITCHELLA 1 - 0 - 0 1
MT. VICTORIA 111 DIAMOND E. VILLANUEVA 0 - 1 - 0 1
MT. VICTORIA DIAMOND R. VILLANUEVA / E. DIAMANTE 1 - 0 - 1
NIANNA LEORICHE GUCE 0 - 0 - 1 1
NIANNA 1 LEORICHE GUCE / LONGHAIR TO 0 - 0 - 1 1
NOEL 337 NOEL LEE / JAIME LEE 1 - 0 - 0 1
ON THE LINE / SILVER WIND B ODIE GUEVARA / TED TAN 0 - 1 - 0 1
PET GAMEFARM 1 TONYPET DOMINGO 0 - 0 - 1 1
PLB REDLAKES JYRL PERCY BURGOS/ JYRL 1 - 0 - 0 1
POLMAGZ / KCCK VIRGILIO RAPE / PAUL MAGNO / KIT SENGCO 0 - 0 - 1 1
R2J J & R RABARA 1 - 0 - 0 1
RAWLANDZ S.F MONCHING MEDALLA + ARBEE 0 - 0 - 1 1
RAWLANDZ STOCK FARM MONCHING MEDALLA + ARBEE 0 - 1 - 0 1
RGM GF-DH DR. RONNIE MAGBALON & DANNY HALILI 0 - 0 - 1 1
RGM RJ & RAINE RODERICK MAGPANTAY 0 - 0 - 1 1
RMMR SAN JOSE ROOSTER RICHIE ROBES 0 - 0 - 1 1
RNJA / SILVER WIND REYNALDO M. VILLANUEVA / TED TAN 0 - 0 - 1 1
ROAN DONNEL TRIPLE - J JUN BACOLOD / JUN ROXAS 1 - 0 - 0 1
RSM FLASH BOMBA 663 REY MORLA 1 - 0 - 0 1
RSM FLASH BOMBA 888 REY MORLA - 0 - 1 1
SATELLITE GF JOFFER HERMANO / GILBERT UMALI 0 - 0 - 1 1
SB JELO - A JOSED OCA 1 - 0 - 0 1
SHAOLIN NINJA BEBOT TAN / ROBIN DY 0 - 1 - 0 1
SIKAT NG ARAW JUN OLIVEROS / RAMEL BIRAO 0 - 1 - 0 1
SILVER WIND LI A. ABUNDO / T. TAN 1 - 0 - 0 1
SINGLE STROKE BOBIE PORICALLAN 1 - 0 - 0 1
SKCS USN RET / DAN REINHER CRIS N. PEREA / DANDY PAMIENTA 1 - 0 - 0 1
SKYLINE PIGEON ALAN MOJAR 0 - 1 - 1
SOLDIERS 62 BUENAS DIAS BOYET CO & CALOY DORDULAW 0 - 1 - 0 1
SPARTANS - RB 1 REY BRIONES 0 - 1 - 0 1
SPARTANS - RB 2 REY BRIONES 1 - 0 - 0 1
SPARTANS UNO REY BRIONES 0 - 0 - 1 1
STA RITA ENGR. NICK MAMARIL / ENRILY GUBATANGA 1 - 0 - 1
SUGAR 75 RCM / DON PACUNDO 1 - 0 - 0 1
SUPERBUTOY / BAKAS ED MASCARINA 1 - 0 - 1
SUPERKYLE 1 JOHN MILLER / RUEL CANTINA 0 - 1 - 0 1
SWEET WATER JEG BOY GAMILLA 0 - 1 - 0 1
TABUK JD BOBIE BOBIE / ATTY TUBBAN / JD - 1 - 0 1
TAMARAW 124 RG FERNANDEZ / NICK PARILLA RP 0 - 1 - 0 1
TR ORAGON GANADOR MAX TR ORAGON CAMP 0 - 0 - 1 1
VDFARM VAL DIZON 1 - 0 - 0 1
VRJ ALLEY JOEL OCSENA / ENGR. VHER GUERRERO 0.5 - 0.5 - 0 1
VRL GAMEFARM II VER LONTOC 0 - 0 - 1 1
WHITE ROCK VIRGILIO MARTIN & BG 0 - 1 - 0 1
WILD T-REX DARLITO DE GUZMAN / BARRY BARICAR 0 - 1 - 0 1
WIND JAMMER / ANG LAKAS NG ARRIVE MO… BEBE!!! KEVIN DIMAYUGA / JUNJUN SALCEDO 1 - 0 - 0 1
WOW BIRDS VJG VICTOR JOSHUA GREGORIO 0 - 0 - 1 1
WYNERCA MT. VICTORIA ERWIN DIAMANTE 0 - 0 - 1 1
ZALLEN FRITZ - STA RITA ENGR. NICK MAMARIL / SALVADOR ESLABRA / ENRILY GUBATANGA 0 - 1 - 0 1
ZT - IGOROT LESTER EDOC / CD 0 - 1 - 0 1
362 JCD MASILAG CHARLY AZUCENA 0 - 0 - 0.5 0.5
BIG R DRAGON FURY BUDDY ROBRIGADO 0 - 0 - 0.5 0.5
BRGY SUPLANG AEJ 2 ARNOLD DELA CRUZ 0 - 0.5 - 0.5
BRGY. TALANGAN / SILVER WIND ALAN LAUREANO / TED TAN 0 - 0 - 0.5 0.5
CNP SKCS GF / GSW CRIS N. PEREA / CARLO ROSITA 0 - 0 - 0.5 0.5
CSS GF 1 ATTY. CHRISTOPHER S SOGUILON / ALAN MOJAR 0 - 0.5 - 0 0.5
JAILBIRD MNM SUPERGULL JEB GAYANELO 0 - 0 - 0.5 0.5
JOLLI FARM DENNIS STA MARIA 0 - 0 - 0.5 0.5
K45 BATAS NG LANSANGAN 357 JOHN LUMDANG / THEO FORTE 0 - 0.5 - 0 0.5
KAI CBA 1 JUN SOSA / GEN GEN ARAYATA 0 - 0 - 0.5 0.5
LENMAN GF GALEN POBRE 0 - 0.5 - 0.5
PLB REDLAKES RBB GF PERCY BURGOS/ RBB 0 - 0.5 - 0 0.5
RLJ GAMEFARM 1 LIMUEL REYES / RJ 0 - 0 - 0.5 0.5
RSM FLASH BOMBA 88 REY MORLA - 0.5 - 0 0.5
SUERTES GF / HARDROCK GMC / REDLAKES PLB MARLO RECTO / GILBERT CASTILLO / PERCY BURGOS 0 - 0.5 - 0 0.5
SUGAR 75 1 RCM / DON PACUNDO 0 - 0 - 0.5 0.5
TEAM JC JC 0 - 0.5 - 0 0.5
ZARA JIJF GERALD DOMINGO JEDDAHN FAVOR RYAN PINON 0 - 0 - 0.5 0.5
:) SMILEY EMILIO CHITO POLINTAN 0 - 0 - 0 0
ABH. SOUTH LUZON 2 EDMON BAUTISTA 0 - 0 - 0 0
ANINO NG ARAW JUN OLIVEROS / NADEL JANEO 0 - 0 - 0 0
BADA 1 MONET LAO / ARNIE 0 - 0 - 0 0
BADCAT PARAWAKAN FEB 3 2COCK SA MATADERO 1 RJE / DAVE LAO 0 - 0 - 0 0
BE BRAVE GUINAYANGAN PAUL MACALINTAL AND RAMON MAXIMO 0 - 0 - 0 0
BLUEFIRE ANTONINO NIO ASISTIO 0 - 0 - 0
BRGY SUPLANG AEJ 1 ARNOLD DELA CRUZ 0 - 0 - 0 0
CALLIBOYS RADU E.D / VG 0 - 0 - 0 0
DAGAT AGILA DONATO DIANA / TONY ALERIA 0 - 0 - 0 0
DANDANDAVE DOMING UY 0 - 0 - 0 0
DANG BALASEK NHELVIN HENAVE 0 - 0 - 0 0
E.R. JARVISTARK ELMER RAMOS 0 - 0 - 0 0
GKD VER DIMARANAN 0 - 0 - 0 0
JAILBIRD CUTTER JEBE GAYANELO 0 - 0 - 0 0
JAILBIRD RIPPER JEBE GAYANELO 0 - 0 - 0 0
JAL BENSON PATRICIO & CAPT. RAUL PANIZAL 0 - 0 - 0 0
JCB GF JASON BAUTISTA 0 - 0 - 0
JOMALIG PYTHON JUN G 0 - 0 - 0 0
JUR EXCALIBUR / GS SEÑOR 4 BARRY CRISOSTOMO / JOHNNY UY RAFAEL 0 - 0 - 0 0
JUR RD JD BOBIE BOBIE / JONHY U RAFAEL / JD 0 - 0 - 0
KCCK / JVD CALIBRE 2 VIRGILIO RAPE / JIMMY DUMALAOG / KIT 0 - 0 - 0 0
LAYONG MABILLOG ARTHUR CAPADA / CBL 0 - 0 - 0 0
LIVEWIRE NARRA CLA & JAP 0 - - 0 0
LUCKY DIA ONE ANTERO ZARASPE / IVAN ZARASPE - 0 - 0 0
MARCAS BAYBAY POLONG MARK CASTRO 0 - 0 - 0 0
MARILAG PRIDE TEODY DEBORDE 0 - 0 - 0 0
MASIGASIG WINPLEX ATTY. MANNY GRAGASIN 0 - 0 - 0
MAU / ONE / CHA / MIKO RICHIE ROBES 0 - 0 - 0 0
MCK LUCKY FERDINAND SOUZA 0 - 0 - 0 0
OKIDOK & SON DR. ANTHONY SAN JUAN AND GIAN SAN JUAN 0 - 0 - 0 0
ON THE LINE / SILVER WIND A ODIE GUEVARA / TED TAN 0 - 0 - 0 0
PAG - ASA GOLD ATTY. BONI CRUZ 0 - 0 - 0
PAKISKIS AEJ ARNOLD DELA CRUZ 0 - 0 - 0 0
PARAWAKAN MAYBE THIS TIME MASTER J / CRIS JALANDI / LOUS ARCENAL/RJE / JJE 0 - 0 - 0 0
PIG HOLIDAY 2 RONALD / BONG 0 - 0 - 0 0
PRINCESS OPRAH GAME FARM MOMOY ADAM 0 - 0 - 0 0
PROPER TWELVE MACKY BOY KEVIN DIMAYUGA / WALLY PIAMONTE 0 - 0 - 0 0
R2J AREZA DANNY AREZA 0 - 0 - 0 0
RED COBRA ENGR. SONNIE MAGTIBAY 0 - 0 - 0
RJB FARM ROMEO AGUILA / RJH 0 - 0 - 0 0
RST JURRY RASTAG 0 - 0 - 0 0
SAKSAK SALAG LARRY CARINO 0 - 0 - 0 0
SALAG SAKSAK L. CARIÑO 0 - 0 - 0 0
SALBAHI / JUWARAK TITO REYES / ROGIE 0 - 0 - 0 0
SALIKWAT 119 BEBOT TAN / MANUEL SY 0 - 0 - 0 0
SAP STRIKER & FRIENDS - A GIE BORABIEN 0 - 0 - 0 0
SUPERKYLE JOHN MILLER / RUEL CANTINA 0 - 0 - 0 0
SWEET GABY RYAN M / RODERICK MAGPANTAY 0 - 0 - 0 0
TRB - AVI / JAILBIRD JUN BENEDICTO 0 - 0 - 0 0
TRIGUN PUNISHER ENGR. RUEL LIZARDA 0 - 0 - 0 0
TRIGUN SAP STRIKER RUEL LIZARDA / CBL - 0 - 0
VRL GAME FARM III VER LONTOC 0 - 0 - 0 0
WELCOME WELL COME AND TENG RANOLA 0 - 0 - 0 0
WILD DINOSAUR DARLITO DE GUZMAN / BARRY BARICAR 0 - 0 - 0 0
WOLFPACK J.A CHA LU / TRIGUN 0 - - 0 0
WOW BIRDS BIG BANG VICTOR JOSHUA GREGORIO 0 - 0 - 0 0
WRS ILOCANOS 1 RENZ CASTRO AND RENE SANTOS 0 - 0 - 0 0

UNDER CONSTRUCTION

Match Sheet is Not Available this time

  • Days

  • Hours

  • Minutes

  • Seconds

MATCH SHEET

NO
RED
VS
WHITE
RESULT
ENTRY NAME
WT
WB
WB
ENTRY NAME
WT
1
BLUE N GOLD 1925
RAMON MAXIMO AND DAYO ARTILLAGA
1990
DIG 607192
1 - 0
DIG 477131
FLAMEBIRD WING FURY GF
ARTEMIO MAUNAHAN / MARK ANTHONY DICHOSO
1990
2
MASCEL / SINAGTALA
MARK SY / AMBOY /EDWIN TAN
1725
DIG 653644
1 - 0
DIG 630725
C & M / COUNTRY WEST / DTM / SAN ANTONIO
BLACK MCGREY /GOLD
C. TANAQUIN / W. TAN / T. MACADAGDAG / R. ALAON
1730
3
TOP GUN
JUN OLIVEROS
1955
BAK 9315
1 - 0
BAK 7537
MH - SAN ROQUE
JON HERMOSO
1955
4
TEAM PACMAN - FIREHAWK
BUTCHER
ENGR ROLAND MAGNAYE
1785
BAK 0882
0 - 1
SAL 105325
OKLAHOMA J.A.A BUENAS DIAS
RONALD SANCHEZ / JOE ALIMBUYUGEN / EMMANUEL BUENDIA
1790
5
AC PARKER
JOVITO JAMELANO / RODEL SEVILLA / SOY CORNEL
2120
BAK 5097
0 - 1
BAK 5684
KC FANTASTIC
JUN GUIA / CHITO POLINTAN
2125
6
928 WSD - MCC
CAPT. NEMESIO DESALES
2080
DIG 384542
1 - 0
BAK 7351
ANAK NI OKIDOK
GIAN SAN JUAN & DR, ANTHONY SAN JUAN
2085
7
ALPHA - A
ANGELO MALIG
2000
DIG 475419
1 - 0
BAK 4196
GS SEÑOR 3
BARRY CRISOSTOMO / MICHAEL SABLAN
1995
8
BUTTER CUP & ARLET & CRISTINA
ALAN MOJAR
1790
DIG 452728
1 - 0
DIG 630194
AKINITO ARSCE
CESAR ANCAYAN
1795
9
DOUBEL A
JOEL OCSENA / ENGR. VHER GUERRERO
2020
BAK 9761
0 - 1
BAK 1377
D-M-M-NERVANA / EFBEEES
GULL
DANTE MASCARENAS / FERDIE BANAAG
2030
10
GREENHILL GF
BAUTISTA BROS
1990
BAK 0263
0 - 1
BAK 3939
GREENGOLD 3
BLACK GG
ROD ADVINCULA
1990
11
SINAGTALA / MACSEL / MISSISSIPPI
AMBOY / EDWIN TAN / MARK SY
2030
DIG 194346
0.5 - 0.5
BAK 1732
KINAMBUD
BONG VALLE
2030
12
J & R THUNDER BUENAS DIAS
BOYET CO & JOE ALIMBUYUGUEN
2135
DIG 247642
1 - 0
BAK 9714
OVER THE TOP
JUN OLIVEROS
2135
13
GUINAYANGAN
JUN MACALINTAL AND RAMON MAXIMO
2040
DIG 328390
0 - 1
BAK 0497
JC BALANGAW
JC / DENNIS LUZZURIAGA
2040
14
AC NEMA BREAKER
NERI MAMANSAG
1760
BAK 1214
1 - 0
DIG 630635
TEAM PACMAN - TRIGUN
SWEATER
ENGR ROLANDO MAGNAYE
1775
15
216 WESTSPRING POLARIS
CAPT. NEMESIO DESALES
1950
DIG 379321
0 - 1
DIG 693700
DARPY 2
DICKY LIM
1955
16
SAC21 ALUPAY CITY
SULPICIO A. CANARIAS
2020
DIG 029533
1 - 0
BAK 8689
RAM 1331
ANGELO MALIG
2020
17
SAP STRIKER & FRIENDS - B
GIE BORABIEN
1845
BAK 5501
1 - 0
BAK 3823
HAPPY BDAY RIC-NAP-KULAS
KELSO CROSS
ENGR. NICK MAMARIL / NAPOLEON PRAXIDES III
1850
18
BCO ROAN
BEN ORTIZ / BUDLAT J / BACOLOD J
2000
BAK 4871
1 - 0
DIG 610381
MANGZEE FARM
BOBBY DEL ROSARIO
2000
19
BUTTER CUP AMARE
ALAN MOJAR / R. CLAUDIO
1790
DIG 605926
0 - 1
DIG 658147
:) EMILIO
CHITO POLINTAN
1795
20
GREENGOLD 4
BLACK GG
ROD ADVINCULA
1975
BAK 4178
1 - 0
BAK 4186
FDM 115
TATO DIMAYUGA
1955
21
OKLAHOMA J.A.A BUENAS DIAS
RONALD SANCHEZ / JOE ALIMBUYUGEN / EMMANUEL BUENDIA
2020
SAL 105356
0.5 - 0.5
BAK 3112
ILUBA
NOY AGNER / ED MASCARINA
2015
22
TEAM PACMAN - FIREHAWK
KELSO
ENGR ROLAND MAGNAYE
1800
BAK 0865
0 - 1
DIG 607191
BLUE N GOLD 1925
RAMON MAXIMO AND DAYO ARTILLAGA
1810
23
FLAMEBIRD WING FURY GF
ARTEMIO MAUNAHAN / MARK ANTHONY DICHOSO
1985
DIG 477015
0.5 - 0.5
BAK 5108
AC PARKER
JOVITO JAMELANO / RODEL SEVILLA / SOY CORNEL
1980
24
MASCEL / SINAGTALA
MARK SY / AMBOY /EDWIN TAN
2110
DIG 634998
0 - 1
BAK 2854
GREENHILL GF
BAUTISTA BROS
2120
25
C & M / COUNTRY WEST / DTM / SAN ANTONIO
MELSIMS
C. TANAQUIN / W. TAN / T. MACADAGDAG / R. ALAON
1890
DIG 623039
0 - 1
DIG 605960
BUTTER CUP & ARLET & CRISTINA
ALAN MOJAR
1880
26
216 WESTSPRING POLARIS
CAPT. NEMESIO DESALES
1810
BAK 0204
0 - 1
BAK 9625
TOP GUN
JUN OLIVEROS
1815
27
MH - SAN ROQUE
JON HERMOSO
1995
BAK 7567
0 - 1
BAK 4503
KINAMBUD
BONG VALLE
1995
28
KC FANTASTIC
JUN GUIA / CHITO POLINTAN
2190
BAK 5673
0 - 1
DIG 409778
AC NEMA BREAKER
NERI MAMANSAG
2200
29
ANAK NI OKIDOK
GIAN SAN JUAN & DR, ANTHONY SAN JUAN
2035
BAK 7358
0 - 1
BAK 1346
D-M-M-NERVANA / EFBEEES
GULL
DANTE MASCARENAS / FERDIE BANAAG
2035
30
BUTTER CUP AMARE
ALAN MOJAR / R. CLAUDIO
2065
DIG 605959
0 - 1
BAK 4213
ALPHA - A
ANGELO MALIG
2065
31
GS SEÑOR 3
BARRY CRISOSTOMO / MICHAEL SABLAN
1940
BAK 4032
1 - 0
BAK 6739
AKINITO ARSCE
CESAR ANCAYAN
1940
32
TEAM PACMAN - TRIGUN
SWEATER
ENGR ROLANDO MAGNAYE
1870
BAK 7708
1 - 0
BAK 9757
DOUBEL A
JOEL OCSENA / ENGR. VHER GUERRERO
1875
33
GREENGOLD 3
BLACK GG
ROD ADVINCULA
1830
BAK 3961
0 - 1
DIG 693681
DARPY 2
DICKY LIM
1830
34
HAPPY BDAY RIC-NAP-KULAS
KELSO CROSS
ENGR. NICK MAMARIL / NAPOLEON PRAXIDES III
1900
BAK 5606
0 - 1
DIG 194356
SINAGTALA / MACSEL / MISSISSIPPI
AMBOY / EDWIN TAN / MARK SY
1900
35
OVER THE TOP
JUN OLIVEROS
1990
BAK 9653
0.5 - 0.5
DIG 029757
SAC21 ALUPAY CITY
SULPICIO A. CANARIAS
1990
36
BCO ROAN
BEN ORTIZ / BUDLAT J / BACOLOD J
1910
BAK 4876
1 - 0
BAK 8734
RAM 1331
ANGELO MALIG
1905
37
BUTTER CUP & ARLET & CRISTINA
ALAN MOJAR
1940
DIG 605962
1 - 0
BAK 0466
JC BALANGAW
JC / DENNIS LUZZURIAGA
1940
38
:) EMILIO
CHITO POLINTAN
1730
DIG 658213
1 - 0
BAK 0827
TEAM PACMAN - FIREHAWK
MCLEAN
ENGR ROLAND MAGNAYE
1740
39
GUINAYANGAN
JUN MACALINTAL AND RAMON MAXIMO
2130
DIG 328308
1 - 0
DIG 634981
MASCEL / SINAGTALA
MARK SY / AMBOY /EDWIN TAN
2130
40
KINAMBUD
BONG VALLE
1945
BAK 1736
1 - 0
DIG 247671
J & R THUNDER BUENAS DIAS
BOYET CO & JOE ALIMBUYUGUEN
1945
41
ALPHA - A
ANGELO MALIG
1950
BAK 4245
1 - 0
DIG 384554
928 WSD - MCC
CAPT. NEMESIO DESALES
1950
42
DOUBEL A
JOEL OCSENA / ENGR. VHER GUERRERO
1930
BAK 9777
0 - 1
BAK 4514
SAP STRIKER & FRIENDS - B
GIE BORABIEN
1935
43
FDM 115
TATO DIMAYUGA
1835
BAK 7173
0 - 1
BAK 1281
AC NEMA BREAKER
NERI MAMANSAG
1835
44
GREENHILL GF
BAUTISTA BROS
2105
BAK 0383
1 - 0
DIG 607239
BLUE N GOLD 1925
RAMON MAXIMO AND DAYO ARTILLAGA
2110
45
OKLAHOMA J.A.A BUENAS DIAS
RONALD SANCHEZ / JOE ALIMBUYUGEN / EMMANUEL BUENDIA
1905
SAL 105354
1 - 0
BAK 4128
GREENGOLD 4
BLACK GG
ROD ADVINCULA
1905
46
MANGZEE FARM
BOBBY DEL ROSARIO
2105
DIG 610271
0 - 1
DIG 194399
MASCEL / SINAGTALA
MARK SY / AMBOY /EDWIN TAN
2105
47
ILUBA
NOY AGNER / ED MASCARINA
2140
BAK 3315
1 - 0
BAK 1353
D-M-M-NERVANA / EFBEEES
GULL
DANTE MASCARENAS / FERDIE BANAAG
2160
48
FLAMEBIRD WING FURY GF
ARTEMIO MAUNAHAN / MARK ANTHONY DICHOSO
1825
DIG 477159
1 - 0
DIG 521672
TOP GUN
JUN OLIVEROS
1825
49
JC BALANGAW
JC / DENNIS LUZZURIAGA
2040
BAK 0464
0 - 1
DIG 630723
C & M / COUNTRY WEST / DTM / SAN ANTONIO
BLACK MCGREY /GOLD
C. TANAQUIN / W. TAN / T. MACADAGDAG / R. ALAON
2045
50
:) EMILIO
CHITO POLINTAN
2045
DIG 658179
1 - 0
BAK 7572
MH - SAN ROQUE
JON HERMOSO
2055
51
RAM 1331
ANGELO MALIG
1820
BAK 8707
1 - 0
BAK 7736
TEAM PACMAN - TRIGUN
SWEATER
ENGR ROLANDO MAGNAYE
1825
52
HAPPY BDAY RIC-NAP-KULAS
KELSO CROSS
ENGR. NICK MAMARIL / NAPOLEON PRAXIDES III
1895
BAK 3860
0.5 - 0.5
DIG 384578
928 WSD - MCC
CAPT. NEMESIO DESALES
1900
53
AC PARKER
JOVITO JAMELANO / RODEL SEVILLA / SOY CORNEL
1915
BAK 5046
1 - 0
BAK 4809
BCO ROAN
BEN ORTIZ / BUDLAT J / BACOLOD J
1930
54
KC FANTASTIC
JUN GUIA / CHITO POLINTAN
2100
BAK 5658
0 - 1
BAK 4077
GREENGOLD 4
BLACK GG
ROD ADVINCULA
2085
55
OVER THE TOP
JUN OLIVEROS
2020
BAK 9405
1 - 0
BAK 3928
GS SEÑOR 3
BARRY CRISOSTOMO / MICHAEL SABLAN
2020
56
AKINITO ARSCE
CESAR ANCAYAN
1900
BAK 6737
1 - 0
DIG 328301
GUINAYANGAN
JUN MACALINTAL AND RAMON MAXIMO
1900
57
J & R THUNDER BUENAS DIAS
BOYET CO & JOE ALIMBUYUGUEN
1895
DIG 247610
1 - 0
BAK 0200
216 WESTSPRING POLARIS
CAPT. NEMESIO DESALES
1890
58
MANGZEE FARM
BOBBY DEL ROSARIO
2005
DIG 610328
0 - 1
BAK 2839
GREENHILL GF
BAUTISTA BROS
2005
59
GREENGOLD 3
BLACK GG
ROD ADVINCULA
1915
BAK 4150
1 - 0
BAK 5505
SAP STRIKER & FRIENDS - B
GIE BORABIEN
1915
60
SINAGTALA / MACSEL / MISSISSIPPI
AMBOY / EDWIN TAN / MARK SY
1860
DIG 194344
1 - 0
BAK 7324
ANAK NI OKIDOK
GIAN SAN JUAN & DR, ANTHONY SAN JUAN
1865
61
FDM 115
TATO DIMAYUGA
1965
BAK 4170
1 - 0
DIG 605960
BUTTER CUP AMARE
ALAN MOJAR / R. CLAUDIO
1975
62
HAPPY BDAY RIC-NAP-KULAS
KELSO CROSS
ENGR. NICK MAMARIL / NAPOLEON PRAXIDES III
1850
BAK 5628
0 - 1
BAK 2103
DARPY 2
DICKY LIM
1855
63
ILUBA
NOY AGNER / ED MASCARINA
1985
BAK 3150
-
DIG 029635
SAC21 ALUPAY CITY
SULPICIO A. CANARIAS
1990
64
OMAR / THUNDERBEE
ATTY ARTURO DE CASTRO
2065
DIG 669981
1 - 0
BAK 8753
PET GAMEFARM 2
TONYPET DOMINGO
2065
65
B8 NAZARENE ROAN DI NATUTO
BERNARD PARROCHA/RIZALDY PAREDES/JUN BACOLOD/JUN BUDLAT
2085
BAK 1940
0 - 1
DIG 192415
DU40
SOFEO DANO
2095
66
PLB REDLAKES TKFK C.E.F
PERCY BURGOS / ANATALIO BALBIERAN
2000
DIG 680647
1 - 0
SAL 29202
KBG WILD BLUE EGG
BARRY BARICAR / DARLITO DE GUZMAN / ALBERT LEONES
2005
67
NENA BREAKER
ERWIN DIAMANTE/NERI MAMANSAG
1945
DIG 254891
1 - 0
DIG 548805
BIG R
BUDDY ROBRIGADO
1945
68
NAUGHTY & NICE
BOBIE PORICALLAN
1940
BAK 9323
0 - 1
BAK 0408
KAI CBA 2
JUN SOSA / GEN GEN ARAYATA
1945
69
CONQUEROR TIMENG
TIMENG GELARSO / RJ / CP
1815
BAK 8506
0 - 1
SAL 104002
DOUBLE B WARRIORS
BERNARDO BIALA
1830
70
MILS MASAYA GF
ENGR. ROGELIO CAUININ / THOLITZ FIGUEROA / RJH
1810
BAK 5284
0 - 1
BAK 0628
HATYAARA
HABAGAT GF
1830
71
EBOY GF
ARNOLD BACONCON / LONGHAIR
2055
SAL 94207
0 - 1
BAK 3653
CNP SKCS USN RET / LADY MICA
CRIS N. PEREA
2060
72
ETHAN BOY 2020
STEPHEN CABALLES / ZBP QYGF
1845
BAK 9622
1 - 0
BAK 4135
MARCUS
SOFEO DANO
1845
73
OMARU / THUNDER BEE
ATTY ARTURO DE CASTRO
2060
DIG 650916
0 - 1
BAK 3395
MABOLO GF
MACHO & JOMAR
2060
74
KBG WILD D AND BRAVEHEART COMBINE
BARRY BARICAR / DARLITO D. GUZMAN / ALBERT LEONES
1920
BAK 5919
0 - 1
BAK 8481
ILOKANOS DINGRAS
RENE SANTOS AND RENZ CASTRO
1920
75
HONEY 168
HANSON YU
2075
BAK 1727
1 - 0
DIG 409750
NEMA BREAKER 1
ERWIN DIAMANTE/NERI MAMANSAG
2070
76
PKP SOUTH STAR ROAN DI NATUTO
NORIEL MANALO/JUN BACOLOD/ALDRIN CORDERO/JUN BUDLAT
1840
BAK 8741
0 - 1
BAK 8438
SUPREMO TIMENG
TIMENG GELARSO / RJ / CP
1820
77
SUPERMAN
JESSIE DE VEYRA / RJH
1920
DIG 672045
0 - 1
BAK 3072
KAI NINONG
JUN SOSA / NOEL DE OCAMPO
1930
78
RGB JOSEF / LJVET
ROBERT BANDARLIPE / DOC JOJO PAVIA
2190
BAK 0256
0 - 1
BAK 5613
LUCKY DIA TWO
ANTERO ZARASPE / IVAN ZARASPE
2200
79
BILIS AT LAKAS GF
FELIX PUNZALAN  JR
1700
BAK 1546
1 - 0
DIG 661717
RED/BLUE
BIBOY SISON
1700
80
JDT GF
JOEL TUNAY
1775
BAK 2972
1 - 0
BAK 7573
WOLF PACK PURPI KL
SWEATER
CHA LU / TRIGUN
1780
81
DOUBLE B WARRIORS
BERNARDO BIALA
1870
SAL 103986
1 - 0
BAK 0205
MALDYVETTE
DANNY ESPINOSA
1875
82
PAOAY
GALEN POBRE
1905
BAK 9731
1 - 0
BAK 4757
JAILBIRD
JEB GAYANELO
1910
83
PRINCESS CYRENE ILOCANOS
RENZ CASTRO AND RENE SANTOS
1965
DIG 045633
0.5 - 0.5
DIG 670343
AREZA R2J
DANNY AREZA / RANDY RABARA
1965
84
KBG WILD D AND BRAVEHEART COMBINE
BARRY BARICAR / DARLITO D. GUZMAN / ALBERT LEONES
1805
BAK 0391
0 - 1
DIG 192413
DU40
SOFEO DANO
1810
85
BIG R
BUDDY ROBRIGADO
2160
SAL 223552
1 - 0
BAK 8980
PET GAMEFARM 2
TONYPET DOMINGO
2185
86
B8 NAZARENE ROAN DI NATUTO
BERNARD PARROCHA/RIZALDY PAREDES/JUN BACOLOD/JUN BUDLAT
2015
BAK 9827
0.5 - 0.5
DIG 651455
OMAR / THUNDERBEE
ATTY ARTURO DE CASTRO
2020
87
PLB REDLAKES TKFK C.E.F
PERCY BURGOS / ANATALIO BALBIERAN
2040
DIG 680671
0.5 - 0.5
BAK 0461
KAI CBA 2
JUN SOSA / GEN GEN ARAYATA
2040
88
MABOLO GF
MACHO & JOMAR
2010
BAK 3394
1 - 0
DIG 254895
NENA BREAKER
ERWIN DIAMANTE/NERI MAMANSAG
2015
89
DOUBLE B WARRIORS
BERNARDO BIALA
1980
BAK 2570
1 - 0
SAL 29180
KBG WILD BLUE EGG
BARRY BARICAR / DARLITO DE GUZMAN / ALBERT LEONES
1975
90
NAUGHTY & NICE
BOBIE PORICALLAN
1750
BAK 9322
1 - 0
BAK 3676
CNP SKCS USN RET / LADY MICA
CRIS N. PEREA
1750
91
MARCUS
SOFEO DANO
1995
BAK 4118
1 - 0
DIG 773940
CONQUEROR TIMENG
TIMENG GELARSO / RJ / CP
1995
92
PET GAMEFARM 2
TONYPET DOMINGO
1895
BAK 8979
1 - 0
BAK 5409
MILS MASAYA GF
ENGR. ROGELIO CAUININ / THOLITZ FIGUEROA / RJH
1890
93
HATYAARA
HABAGAT GF
2095
BAK 0602
0 - 1
BAK 3198
KAI NINONG
JUN SOSA / NOEL DE OCAMPO
2100
94
OMARU / THUNDER BEE
ATTY ARTURO DE CASTRO
2065
DIG 650915
1 - 0
SAL 94210
EBOY GF
ARNOLD BACONCON / LONGHAIR
2065
95
ILOKANOS DINGRAS
RENE SANTOS AND RENZ CASTRO
1920
DIG 096511
0 - 1
BAK 9596
ETHAN BOY 2020
STEPHEN CABALLES / ZBP QYGF
1935
96
LUCKY DIA TWO
ANTERO ZARASPE / IVAN ZARASPE
1960
BAK 5749
-
BAK 5967
KBG WILD D AND BRAVEHEART COMBINE
BARRY BARICAR / DARLITO D. GUZMAN / ALBERT LEONES
1960
97
JAILBIRD
JEB GAYANELO
1970
BAK 5379
0 - 1
BAK 1904
HONEY 168
HANSON YU
1970
98
NEMA BREAKER 1
ERWIN DIAMANTE/NERI MAMANSAG
2070
DIG 409764
1 - 0
BAK 0766
DU40
SOFEO DANO
2070
99
MALDYVETTE
DANNY ESPINOSA
1880
BAK 0214
0 - 1
BAK 8758
PKP SOUTH STAR ROAN DI NATUTO
NORIEL MANALO/JUN BACOLOD/ALDRIN CORDERO/JUN BUDLAT
1885
100
WOLF PACK PURPI KL
SWEATER
CHA LU / TRIGUN
1760
BAK 7654
0 - 1
DIG 471651
BILIS AT LAKAS GF
FELIX PUNZALAN  JR
1770
101
JOKER
JOKER
1710
WB
1 - 0
DIG 661777
RED/BLUE
BIBOY SISON
1710
102
AREZA R2J
DANNY AREZA / RANDY RABARA
1850
BAK 5909
0 - 1
BAK 2935
JDT GF
JOEL TUNAY
1845
103
SUPERMAN
JESSIE DE VEYRA / RJH
2040
DIG 672011
1 - 0
BAK 0260
KAI CBA 2
JUN SOSA / GEN GEN ARAYATA
2045
104
SUPREMO TIMENG
TIMENG GELARSO / RJ / CP
2100
BAK 4397
0.5 - 0.5
DIG 254873
NENA BREAKER
ERWIN DIAMANTE/NERI MAMANSAG
2115
105
EBOY GF
ARNOLD BACONCON / LONGHAIR
2105
SAL 94199
0 - 1
BAK 0242
RGB JOSEF / LJVET
ROBERT BANDARLIPE / DOC JOJO PAVIA
2130
106
MALDYVETTE
DANNY ESPINOSA
1800
BAK 0208
0 - 1
BAK 9319
NAUGHTY & NICE
BOBIE PORICALLAN
1805
107
PRINCESS CYRENE ILOCANOS
RENZ CASTRO AND RENE SANTOS
2085
DIG 045611
0 - 1
BAK 9853
B8 NAZARENE ROAN DI NATUTO
BERNARD PARROCHA/RIZALDY PAREDES/JUN BACOLOD/JUN BUDLAT
2080
108
DU40
SOFEO DANO
1860
DIG 192411
0 - 1
DIG 680626
PLB REDLAKES TKFK C.E.F
PERCY BURGOS / ANATALIO BALBIERAN
1860
109
KBG WILD BLUE EGG
BARRY BARICAR / DARLITO DE GUZMAN / ALBERT LEONES
1900
SAL 29237
1 - 0
BAK 3405
MABOLO GF
MACHO & JOMAR
1900
110
NEMA BREAKER 1
ERWIN DIAMANTE/NERI MAMANSAG
2145
DIG 409755
0.5 - 0.5
DIG 651077
OMAR / THUNDERBEE
ATTY ARTURO DE CASTRO
2120
111
BIG R
BUDDY ROBRIGADO
1905
DIG 548888
1 - 0
BAK 9776
PAOAY
GALEN POBRE
1900
112
PET GAMEFARM 2
TONYPET DOMINGO
1885
BAK 8773
0.5 - 0.5
DIG 670341
AREZA R2J
DANNY AREZA / RANDY RABARA
1890
113
DOUBLE B WARRIORS
BERNARDO BIALA
1850
SAL 103987
0 - 1
BAK 2952
JDT GF
JOEL TUNAY
1855
114
PKP SOUTH STAR ROAN DI NATUTO
NORIEL MANALO/JUN BACOLOD/ALDRIN CORDERO/JUN BUDLAT
1980
BAK 8743
1 - 0
BAK 5294
MILS MASAYA GF
ENGR. ROGELIO CAUININ / THOLITZ FIGUEROA / RJH
1980
115
HATYAARA
HABAGAT GF
1990
BAK 0571
0 - 1
BAK 3662
CNP SKCS USN RET / LADY MICA
CRIS N. PEREA
1995
116
KAI NINONG
JUN SOSA / NOEL DE OCAMPO
1985
BAK 3066
1 - 0
BAK 0184
MALDYVETTE
DANNY ESPINOSA
1980
117
CONQUEROR TIMENG
TIMENG GELARSO / RJ / CP
2145
BAK 4329
1 - 0
DIG 045615
PRINCESS CYRENE ILOCANOS
RENZ CASTRO AND RENE SANTOS
2155
118
MARCUS
SOFEO DANO
2020
BAK 4116
1 - 0
BAK 1832
HONEY 168
HANSON YU
2025
119
OMARU / THUNDER BEE
ATTY ARTURO DE CASTRO
1740
DIG 651141
0 - 1
BAK 6002
KBG WILD D AND BRAVEHEART COMBINE
BARRY BARICAR / DARLITO D. GUZMAN / ALBERT LEONES
1745
120
JAILBIRD
JEB GAYANELO
1950
SAL 17225
0 - 1
BAK 0446
RGB JOSEF / LJVET
ROBERT BANDARLIPE / DOC JOJO PAVIA
1955
121
LUCKY DIA TWO
ANTERO ZARASPE / IVAN ZARASPE
1865
BAK 5798
1 - 0
BAK 6232
AREZA R2J
DANNY AREZA / RANDY RABARA
1860
122
ETHAN BOY 2020
STEPHEN CABALLES / ZBP QYGF
2020
BAK 9600
0 - 1
BAK 7811
SUPREMO TIMENG
TIMENG GELARSO / RJ / CP
2035
123
ILOKANOS DINGRAS
RENE SANTOS AND RENZ CASTRO
1900
DIG 096495
1 - 0
DIG 672000
SUPERMAN
JESSIE DE VEYRA / RJH
1900
124
PAOAY
GALEN POBRE
1785
BAK 9775
0 - 1
BAK 7714
WOLF PACK PURPI KL
SWEATER
CHA LU / TRIGUN
1795
125
BILIS AT LAKAS GF
FELIX PUNZALAN  JR
1700
BAK 1505
1 - 0
DIG 661757
RED/BLUE
BIBOY SISON
1700