SCORE SHEET

ENTRY NAME BREEDER NAME
POINTS
TOTAL
BUDONG 888 GF II WENE ROMANO JR 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 6
BUTTER CUP & ARLET & CRISTINA ALAN MOJAR 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 6
GREENGOLD - 6 ROD ADVINCULA 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 6
JDT GF JOEL TUNAY 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 6
JEC 11 DIAMOND E. AGUILAR 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 6
KAI JOEPEN JUN SOSA / JOEY PENAFLOR 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 6
KAI NINONG JUN SOSA / NOEL DE OCAMPO 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 6
VIVA PENAFRANCIA / JLR/CVC JOEL & CARLO MARITES ZERRUDO - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 6
DONNEL ROAN TREPLE - J JUN BACOLOD/JUN BUDLAT/JUN ROXAS 1 - 1 - 1 - 0.5 - 1 - 1 5.5
GS SENOR 1 BARRY CRISOSTOMO / MICHAEL SABLAN 1 - 1 - 1 - 0.5 - 1 - 1 5.5
KINAMBUD BONG VALLE 1 - 1 - 1 - 0.5 - 1 - 1 5.5
MINIMUM BET POULTRY SUPPLY BOBIE AND RONIE 1 - 0.5 - 1 - 1 - 1 - 1 5.5
MT. VICTORIA XVI DIAMOND E. VILLANUEVA 1 - 1 - 1 - 1 - 0.5 - 1 5.5
PLB REDLAKES TKFK C.E.F PERCY BURGOS / ANATALIO BALBIERAN 1 - 1 - 1 - 1 - 0.5 - 1 5.5
AC NEMA BREAKER NERI MAMANSAG 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 5
ALPHA - A ANGELO MALIG 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 1 5
BARRIO MAULAP @ BUTTERCUP ALAN MOJAR / SHERWIN MOJAR / ROMULO EDJIER 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 5
BILIS AT LAKAS GF FELIX PUNZALAN JR 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 5
CNP SKCS / BRGY. RATRATAN CRIS N. PEREA / LITO PINPIN 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 5
D-TRAXZ BOBIE AND RONIE 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 1 5
DARPY 2 DICKY LIM 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 1 5
DARPY 4 DICKY LIM 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 0 5
ETHAN BOY 2020 STEPHEN CABALLES / ZBP QYGF 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 0 5
GREENHILL GF BAUTISTA BROS 1 - 1 - - 0 - 1 - 1 - 1 5
HIM KENT WILFREDO HIMPISAO 1 - 1 - 1 - 1 - 0 - 1 5
HONEY 168 HANSON YU 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 0 5
J & R THUNDER BUENAS DIAS BOYET CO & JOE ALIMBUYUGUEN 1 - 1 - 1 - 1 - 0 - 1 5
JVR KAY BOSS / PRINCE TAKGU EDWARD CONTRERAS 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 1 5
MAMAY APEN TATO DIMAYUGA 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 1 5
MARCUS SOFEO DANO 1 - 1 - 1 - 0 - 1 - 1 5
MEDALLA AEJ DOC 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 1 5
MONCADA OTB / ALVINDIA FARM / VIVA PENAFRANCIA BENITO E. AQUINO / FLOR MALLARI / J. CO. 1 - 1 - 1 - 1 - 0 - 1 5
OKIDOK & SON 1 DR. ANTHONY SAN JUAN & GIAN SAN JUAN 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 1 5
RED / BLUE A BIBOY SISON 1 - 1 - 1 - 1 - 0 - 1 5
RGB JOSEF / LJVET ROBERT BANDARLIPE / DOC JOJO PAVIA 1 - 1 - 1 - 0 - 1 - 1 5
RLJ BOSS OGIE LIMUEL REYES / RUEL REYES 1 - 1 - 1 - 1 - 0 - 1 5
SS AMULET / TRIGUN / THUNDERBEE SANTI SOLIS / RUEL LIZARDA / ADC 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 1 5
TEAM JC MAD SCIENCE JC 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 1 5
UNICA HIJA JOEL OCSENA 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 1 5
:) EMILIO CHITO POLINTAN 1 - 0 - 0.5 - 1 - 1 - 1 4.5
ALLCAN APOLO ALLAN CANTAL / ELMER GELARSO / RICKY ONG 1 - 0 - - 0.5 - 1 - 1 - 1 4.5
B8 NAZARENE ROAN DI NATUTO BERNARD PARROCHA/RIZALDY PAREDES/JUN BACOLOD/JUN BUDLAT 1 - 1 - 1 - 0 - 0.5 - 1 4.5
CONQUEST ALLAN CANTAL / ELMER GELARSO / FRANCIS UY 0.5 - 1 - 1 - 1 - 0 - 1 4.5
CSS GF ATTY. CHRISTOPHER S SOGUILON / ALAN MOJAR 0.5 - 1 - 1 - 1 - 1 - 0 4.5
FLAMEBIRD WING FURY GF ARTEMIO MAUNAHAN / MARK ANTHONY DICHOSO 1 - 1 - 1 - 0 - 0.5 - 1 4.5
KAI CBA 2 JUN SOSA / GEN GEN ARAYATA 1 - 1 - 1 - 1 - 0.5 - 0 4.5
KAI PRES 2 JUN SOSA / GENGEN ARAYATA 1 - 0.5 - 1 - 1 - 1 - 0 4.5
MABOLO GF MACHO & JOMAR 1 - 0.5 - 1 - 1 - 1 - 0 4.5
NEMA BREAKER 1 ERWIN DIAMANTE/NERI MAMANSAG 1 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0.5 4.5
OKLAHOMA J.A.A BUENAS DIAS RONALD SANCHEZ / JOE ALIMBUYUGEN / EMMANUEL BUENDIA 1 - 1 - 0 - 1 - 0.5 - 1 4.5
POKS PATUNGO SILANGAN JUN G - 1 - 0.5 - 0 - 1 - 1 - 1 4.5
R2J JILRYE J & R RABARA 1 - 1 - 0.5 - 1 - 1 - 0 4.5
REDBULL CABIAO NUEVA ECIJA A ATTY. CARLOS TUMPALAN 1 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0.5 4.5
SAC21 ALUPAY CITY SULPICIO A. CANARIAS 1 - 1 - 1 - 1 - 0.5 - 4.5
SAP STRIKER & FRIENDS - B GIE BORABIEN 1 - 0.5 - 1 - 1 - 1 - 0 4.5
SINAGTALA / MACSEL / MISSISSIPPI AMBOY / EDWIN TAN / MARK SY 1 - 1 - 0 - 0.5 - 1 - 1 4.5
SUPREMO TIMENG TIMENG GELARSO / RJ / CP 1 - 0 - 1 - 1 - 0.5 - 1 4.5
THUNDER BEE ATTY. ARTURO DE CASTRO 1 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0.5 4.5
AKINITO ARSCE CESAR ANCAYAN 1 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 4
AMAZING ONE CAPIZ / TRIGUN ANTHONY BONIFACIO / RUEL LIZARDA 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 1 4
ANGEL EYES / 9 DE PEBRERO BOB ALMERA / TONY ESPINOSA 1 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 4
AVIATOR GF ICEMAN SONNY CRUZ / THEO FORTE 1 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0 4
BADA 2 ARNIE / MONET LAO 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 1 4
BADCAT PARAWAKAN FEB 3 2COCK SA MATADERO 2 DAVE LAO / RJE 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 0 4
BCO ROAN BEN ORTIZ / BUDLAT J / BACOLOD J 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 0 4
BIG R BUDDY ROBRIGADO 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 1 4
BIG R FARM BUDDY ROBRIGADO 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 1 4
BLUE N GOLD 1925 RAMON MAXIMO AND DAYO ARTILLAGA 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 0 4
CNP SKCS USN RET / LADY MICA CRIS N. PEREA 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 1 4
CONQUEROR TIMENG TIMENG GELARSO / RJ / CP 1 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 4
CSS GF 1 A ATTY. CHRISTOPHER S SOGUILON / ALLAN MOJAR 1 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 4
D-M-M-NERVANA / EFBEEES DANTE MASCARENAS / FERDIE BANAAG 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 0 4
DIAMOND GF ERWIN DIAMANTE - 1 - - 0 - 1 - 1 - 0 - 1 4
DIANA GOLDBAR ANTONIO ALERIA 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 0 4
DIANA GOLDBAR GRC ANTONIO ALERIA 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 0 4
DIMASALANG SCARLET MITCH PAOLO CRISOSTOMO 1 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 4
DOUBLE B WARRIORS BERNARDO BIALA - 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 0 4
DU40 SOFEO DANO 1 - 1 - - 1 - 1 - 0 - 0 4
ER FARM EDWIN RAMOS 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 1 4
ETON GAMEFARM / FM GF LARRY REYES 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 1 4
FERRY FERIOLS / JAILBIRD JEBE GAYANELO 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 1 4
GREENGOLD - 5 ROD ADVINCULA 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 0 4
GREENGOLD 3 ROD ADVINCULA 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 1 4
GREENGOLD 4 ROD ADVINCULA 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 1 4
GREENGOLD UNO ROD ADVINCULA / TATA REY 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 1 4
HAPPY BIRTHDAY SWEETY ONIE TAN / ZALDY AUSTRIA 1 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 4
HARING IBON MULTIMAX D5 JERMAGNE AGUILA AND RAMON MAXIMO 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 1 4
HATYAARA HABAGAT GF 1 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 4
ISDANG ILAYA LALOY REYES 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 0 4
JAILBIRD AKG JEBE GAYANELO 0 - 1 - - 1 - 0 - 1 - 1 4
JRA / PFLUGERVILLE JD J. REYES / J. DELFINADO 1 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 4
JRB CALATAGAN JR BAUTISTA 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 1 4
JRS-SAN PIOQUINTO ENGR. JUN SEVILLA 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 1 4
KCCK VR MAKNAT VIRGILIO V. RAPE / KIT SENGCO 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 1 4
KOBE BRYANT LOMI HAUS RUEL MONTALES 1 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 4
LETS GET IT ON ASB GF 1 - - 1 - 0 - 0 - 1 - 1 4
LUCKY 777 1 JOHN GUEVARRA 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 1 4
LUCKY DIA TWO ANTERO ZARASPE / IVAN ZARASPE 1 - 0 - 1 - 1 - - 1 4
MS GF TIMBAO MARCO SISON 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 1 4
NAUGHTY & NICE BOBIE PORICALLAN 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 1 4
OLIVER SCIRE G.F DING HERRERA 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 1 4
OMAR / THUNDERBEE ATTY ARTURO DE CASTRO 0 - 1 - 1 - 1 - 0.5 - 0.5 4
PAG - ASA GOLD / PURA SANGRE ATTY. BONI CRUZ / ENGR PAUL SOLLEZA 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 0 4
PAOAY GALEN POBRE 1 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 4
PB CENTURY PRIME BORDONES & SHERWIN MOJAR 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 1 4
PKP SOUTH STAR ROAN DI NATUTO NORIEL MANALO/JUN BACOLOD/ALDRIN CORDERO/JUN BUDLAT 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 1 4
RASTAMAN GARROTTE 777 DARWIN TORRES / ANDRE PADILLA 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 1 4
REDLAKES PLB / HARDROCK GMC / SUERTES GF ENGR. DENNIS NUNEZ / PERCY BURGOS 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 0 4
RGM - CRISTINA RODERICK MAGPANTAY 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 1 4
RSM FLASH BOMBA 126 REY MORLA 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 1 4
SAN MIGUEL WILFREDO HIMPISAO 1 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 4
SAP STRIKER & KIDS GIE BORABIEN 0.5 - 1 - 1 - 0.5 - 1 - 0 4
SAP STRIKER / AWIT GIE BORABIEN 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 0 4
SAP STRIKERS & FRIENDS GIE BORABIEN 1 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0 4
SB JELO - B JOSED OCA - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 4
SPARTANS DOS REY BRIONES 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 1 4
SPEED & POWER GF FELIX PUNZALAN JR 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 1 4
SUPERMAN JESSIE DE VEYRA / RJH 1 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0 4
TOP GUN JUN OLIVEROS 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 0 4
TOP OF THE LINE 1 BORGY ZOLETA 1 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 4
TRIGUN MUHANDIS RUEL LIZARDA / CBL 1 - 1 - - 1 - 0 - 1 - 0 4
VIVA STA MONICA RSA ZALDY AUSTRIA 1 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0 4
WINDROPS @ 7 EMIL SAN JUAN 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 1 4
WINTECH @7 EMIL SAN JUAN 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 1 4
928 WSD - MCC CAPT. NEMESIO DESALES 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 0.5 3.5
AC PARKER JOVITO JAMELANO / RODEL SEVILLA / SOY CORNEL 0 - 1 - 1 - 0 - 0.5 - 1 3.5
ARSCE CESAR ANCAYAN 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0.5 3.5
BADA TRES MONET LAO / ARNIE 1 - 0 - 1 - 0 - 0.5 - 1 3.5
BLUE AQUARIUS FRANCIS GABUDAO 1 - 0.5 - 1 - 1 - 0 - 0 3.5
BUENAS DIAS PETER,MIKE & ARCH PETER BUENDIA 1 - 0.5 - 0.5 - 0 - 1 - 0.5 3.5
CSS GF 2 ATTY. CHRISTOPHER S SOGUILON / ALLAN MOJAR 1 - 0.5 - 1 - 0 - 0 - 1 3.5
DIMASALANG 1 PAOLO CRISOSTOMO 1 - 0.5 - 1 - 0 - 1 - 0 3.5
HARDROCK / SUERTES GF / EL PIERRO GF GILBERT CASTILLO / MARLO RECTO / PETE ELSINIQUE 0.5 - 0 - 1 - 0 - 1 - 1 3.5
ILOKANOS DINGRAS RENE SANTOS AND RENZ CASTRO 1 - 0.5 - 0 - 1 - 0 - 1 3.5
JIGEN FARM DENNIS STA MARIA 1 - 0.5 - 1 - 1 - 0 - 0 3.5
KCCK VR MAKNAT 4 VIRGILIO V. RAPE / KIT SENGCO 0.5 - 0 - 1 - 1 - 0 - 1 3.5
KI BENSON PATRICIO & CAPT. RAUL PANIZAL 1 - 0.5 - 1 - 0 - 0 - 1 3.5
MANGZEE FARM A BOBBY DEL ROSARIO 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 0.5 3.5
MANGZEE FARM B BOBBY DEL ROSARIO 1 - 0.5 - 1 - 0 - 1 - 0 3.5
MBA BICOL M. RONCESVALLES / E. TEVES 1 - 0 - 0.5 - 1 - 1 - 0 3.5
NENA BREAKER ERWIN DIAMANTE/NERI MAMANSAG 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 0.5 3.5
REDBULL CABIAO NUEVA ECIJA B ATTY. CARLOS TUMPALAN 1 - 1 - - 1 - 0.5 - 0 - 0 3.5
STA. RITA GF RBA / TRUE BLOOD ENRILY GUBATANGA / RANDY HEBRON 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 0.5 3.5
SUPER KING BOYET PLAZA 1 - 1 - 0 - 0.5 - 0 - 1 3.5
TRB MINIEN JUN BENEDICTO 1 - 0 - 1 - 1 - 0.5 - 0 3.5
VRL GAMEFARM VER LONTOC 0 - 1 - 1 - 1 - 0.5 - 0 3.5
AC TRIPLE - A 2 JOVITO JAMELANO 1 - 0 - 1 - 0 - 0 - 1 3
AGAINST ALL ODDS / GRIFFIN GF KEN / JESS 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 1 3
ARSCE A CESAR ANCAYAN 1 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 3
ATOMIC ELA VON ARTHUR CAPADA / VON NAVARRA 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 3
AVIATOR GF / BICOL WHITE GF ENGR. NANDY FORTE / SONNY CRUZ / THEO FORTE 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 0 3
BLUE MAX D. ESLABON / ANTERO ZARASPE 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0 3
BLUEFIRE NIO ASISTIO / YONG ASISTIO 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 0 3
BRGY. TRANCA PLB REDLAKES PERCY BURGOS / ENGR. DENNIS NUNEZ 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 0 3
C & M / COUNTRY WEST / DTM / SAN ANTONIO C. TANAQUIN / W. TAN / T. MACADAGDAG / R. ALAON 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 3
EC-GF / BOSS TOTO / MASIGASIG GF JM TURBELA / ATTY. MANNY GRAGASIN / EDWIN CALDA 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 1 3
FARM VIEW EDGAR GO 1 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 3
FDM 115 TATO DIMAYUGA 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 1 3
FORTUNA JMC 1 MARK AGUAS 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 0 3
GREENHILL 88 BAUTISTA BROS 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 0 3
GS SEÑOR 3 BARRY CRISOSTOMO / MICHAEL SABLAN 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 0 3
GUINAYANGAN JUN MACALINTAL AND RAMON MAXIMO 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 0 3
HATCHVILLE AC - BADA ENGR. JUN AGUILLON 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 0 3
HBD DJ BATANG PASAWAY! YEN AND JUN 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 0 3
ILUBA NOY AGNER / ED MASCARINA 1 - 0 - 0.5 - 0.5 - 1 - 3
JAILBIRD JRG JUN BENEDICTO 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 0 3
JC BALANGAW JC / DENNIS LUZZURIAGA 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 0 3
JL CRYSTAL GF NOEL LEE / JAIME LEE 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 1 3
JPC MAJESTIC 1 JOSEPH CHUA / PETER CHUA / PHILIP NERI 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 3
K. ADRIANE 2 MARILYN CELESTE & CAPT. RAUL PANIZAL 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 0 3
KAI PRES 1 JUN SOSA / GENGEN ARAYATA 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 0 3
KBG WILD BLUE EGG BARRY BARICAR / DARLITO DE GUZMAN / ALBERT LEONES 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 3
KC FANTASTIC JUN GUIA / CHITO POLINTAN 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 3
KILL THEM ALL 1 DEXTER LONGNO 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 0 3
KING BP BOYET PLAZA / ALLAN TOMIMBANG 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 3
MADVILL MT. NATIB DH MAMAD / DR. KENZO / ATTY. ALVERT VILLARUBIO / DANNY HALILI 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 0 3
MANGZEE FARM BOBBY DEL ROSARIO 1 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 3
MH - SAN ROQUE JON HERMOSO 1 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 3
MIGS 1 FMB / NESTOR B. MACAPAGAL JR. / RADU GF 1 - 0 - 1 - 0 - 0 - 1 3
MOUNTAIN LORDS TEDDY DITCHELLA / ROGER ALFARO 1 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 3
MT. VICTORIA XXIX R. VILLANUEVA / E. DIAMANTE 1 - 1 - 0 - - 1 - 0 3
NAGKARLAN LYNDON ANGELES / ROMULO ANGELES 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 0 3
OMARU / THUNDER BEE ATTY ARTURO DE CASTRO 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 0 3
OVER THE TOP JUN OLIVEROS 1 - 0.5 - 0 - 0 - 0.5 - 1 3
PAMBIHIRA GAROTTE 777 RYAN PIÑON DOT 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0 3
PET GAMEFARM 2 TONYPET DOMINGO - 1 - 0.5 - 0 - 0 - 1 - 0.5 3
RAF FIGHTER RG FERNANDEZ / RP 1 - 0 - 1 - 0 - 0 - 1 3
RAM 1331 ANGELO MALIG 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 1 3
RP SILANG SAGITSIT RHELLIE PALUMPON / BOY PAU 0 - 1 - 1 - - 1 - 0 3
SPRTN MARAUDER ACUCIO VIVA ESPAÑA DON ADRIAN HORIGUE / BABY CANILLAS 1 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 3
STA. RITA GF / KILL THEM ALL DEXTER LONGNO / ENRILY GUBATANGA 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 0 3
SWEET KOLOKOY 777 RYAN PIÑON DOT 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 0 3
TEAM PACMAN - TRIGUN ENGR ROLANDO MAGNAYE 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0 3
TOP OF THE LINE 2 BORGY ZOLETA 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 3
TRIPLE R / FERRY FERIOLS / JAILBIRD JEB GAYANELO 0 - 0.5 - 1 - 0.5 - 1 - 0 3
UGF M. AYUSTE AND RAMON MAXIMO 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 3
VIVA PENAFRANCIA 3 MARITES ZERRUDO - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 3
VIVA STA MONICA RSA 2 ZALDY AUSTRIA 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 0 3
WE WILL ROCK YOU GEORGE F. SERRANO 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 0 3
WOLF PACK PURPI KL CHA LU / TRIGUN 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 1 3
ANTIQUE BROS / AV GAMEFARM COMBINE KIM ANTIQUE / JOEKING BESARIO / ARTHUR VILLEGAS 0 - 1 - - 0 - 0.5 - 1 - 0 2.5
AREZA R2J DANNY AREZA / RANDY RABARA 0 - 1 - 0.5 - 0.5 - 0 - 0.5 - 0 2.5
AT GAMEFARM ARNIE / MONET LAO 1 - 0 - 1 - 0.5 - 0 - 0 2.5
BUTTER CUP AMARE ALAN MOJAR / R. CLAUDIO 0.5 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 2.5
D`CAPTAIN FARM CAPT. RAUL PANIZAL 1 - 1 - 0 - 0.5 - 0 - 0 2.5
EFBEES TRIGUN FERDIE BANAAG 1 - 0 - 1 - - 0 - 0.5 2.5
FORTUNA JMC 18 MARK AGUAS 1 - 0 - 0.5 - 0 - 1 - 0 2.5
GLORY FARM REMCAR / ABON 0 - 1 - - 0.5 - 0 - 1 - 0 2.5
GS SEÑOR 6 / NLH BARRY CRISOSTOMO / NHELVIN L. HENAVE 1 - 0.5 - 0.5 - 0 - 0.5 - 0 2.5
KCCK VR MAKNAT 3 VIRGILIO V. RAPE / KIT SENGCO 0 - 1 - 0.5 - 0 - 0 - 1 2.5
MASCEL / SINAGTALA MARK SY / AMBOY /EDWIN TAN - 0.5 - 0 - 1 - 0 - 0 - 1 2.5
MERCADO BROTHERS CESAR MERCADO / RUEL LIZARDA 1 - 0 - 0 - - 0 - 0.5 - 1 2.5
MIGHTY GAMEFARM BOBIE AND RONIE 0.5 - 1 - 0.5 - 0 - 0 - 0.5 2.5
PUTING BATO VIRGILIO MARTIN & BG 0 - 1 - 0.5 - 0 - 0 - 1 2.5
RLJ GAMEFARM 2 LIMUEL REYES / RJ 1 - 0 - 1 - 0.5 - 0 - 0 2.5
ANAK NI OKIDOK GIAN SAN JUAN & DR, ANTHONY SAN JUAN 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0 2
ANGRYBIRD SORSOGON CYRIL JESALVA 1 - 0 - - 0 - 0 - 1 - 0 2
ARNEL / MARVS AP EJONG 1 - 0 - 1 2
BUDONG 888 GF WENE ROMANO JR 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 2
COCO BARACO A. MONARCA / COL. KATY KATIGBAK 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 2
DARPY DICKY LIM 1 - 0 - 1 - 0 - 0 - 0 2
DISTRICT 1 FARM / AMAZING GF / TRIGUN ANTHONY BONIFACIO / RUEL LIZARDA 1 - 0 - 1 2
DR FIXIT WATERPROOFING EXPERTS CHARLIE CHAN 1 - 0 - 1 - 0 - 0 - 0 2
ETON GAMEFARM / E@N LARRY REYES 1 - 1 - 0 2
HAPPY BDAY RIC-NAP-KULAS ENGR. NICK MAMARIL / NAPOLEON PRAXIDES III 1 - 0.5 - - 0 - 0 - 0.5 - 0 2
HAPPY BIRTHDAY BIG A ALLEN AND TENG RANOLA 1 - - 0 - 0 - 0 - 0 - 1 2
KBG WILD D AND BRAVEHEART COMBINE BARRY BARICAR / DARLITO D. GUZMAN / ALBERT LEONES 0 - 1 - - 0 - 0 - - 1 2
MALDYVETTE DANNY ESPINOSA 1 - 1 - - 0 - 0 - 0 - 0 2
MILS MASAYA GF ENGR. ROGELIO CAUININ / THOLITZ FIGUEROA / RJH 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 2
PET GAMEFARM BRGY HILAITAN TONYPET DOMINGO 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0 2
PIG HOLIDAY 1 RONALD / BONG 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0 2
PRINCESS CYRENE ILOCANOS RENZ CASTRO AND RENE SANTOS 0 - 0.5 - 1 - 0.5 - 0 - 0 2
STA RITA ENGR. NICK MAMARIL / ENRILY GUBATANGA 1 - 0 - - 0 - 1 - 0 - 0 2
SUGAR75 / 4LINE THUNDERBIRD RCM / DON PACUNDO / MICAHEL MENDOZA 1 - 1 - 0 2
SUPERBUTOY / BAKAS ED MASCARINA 1 - 0 - - 0 - 1 - 0 - 0 2
TEAM PACMAN - FIREHAWK ENGR ROLAND MAGNAYE 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0 2
216 WESTSPRING POLARIS CAPT. NEMESIO DESALES 0 - 1 - 0.5 - 0 - 0 - 0 1.5
777 GARROTTE.COM MR. DARWING ONG TORRES 0 - 1 - 0.5 1.5
9 DE PEBRERO TONY ESPINOSA 0.5 - 1 - 0 1.5
APONG GINTO R. VILLANUEVA 0 - 0.5 - 1 1.5
DG YUMMY CHARLZ B DAX GANZON 1 - 0.5 - 0 1.5
DOUBEL A JOEL OCSENA / ENGR. VHER GUERRERO 1 - 0.5 - 0 - 0 - 0 - 0 1.5
DREAMCOCK A REX REFAMONTE 1 - 0 - 0.5 1.5
D`FOX PET CORONA COMBES JR. / AGF 1 - 0 - 0.5 1.5
EBOY GF ARNOLD BACONCON / LONGHAIR 0 - 1 - 0.5 - 0 - 0 - 0 1.5
ELS / RMB THUNDER ENGR. JUN AGUILLON / BOODS / EDWARD SEE 0.5 - 0 - 1 1.5
FTE - 2 FERDIE EUSEBIO / RCM 0 - 1 - 0.5 1.5
JAILBIRD JEB GAYANELO 0.5 - 0 - 1 - 0 - 0 - 0 1.5
KILL THEM ALL DEXTER LONGNO / RAMON VILLANUEVA / ERWIN DIAMANTE 0 - 1 - 0.5 1.5
MGF BOSS RICO / RP 0 - 0.5 - 1 1.5
RED/BLUE BIBOY SISON 0 - 1 - 0.5 - 0 - 0 - 0 1.5
RRS JADEN JA JUN APROVICHADO @ BOBBY SEELIN 0.5 - 0 - 1 1.5
SWEET WATER MDL BOY GAMILLA 1 - 0.5 - 0 1.5
TATA JUAN / GRIFFIN GF KEN / JESS 1 - 0.5 - 0 1.5
482 RRS JADEN JA JUN APROVICHADO BOBBY & BERT SEELIN 0 - 0 - 1 1
:) SMILEY CHITO POLINTAN 0 - 0 - 1 1
AAPS KD JODI DIMAYUGA / KD 0 - 0 - 1 1
ABH. SOUTH LUZON 1 EDMON BAUTISTA 1 - 0 - 0 1
AC TRIPLE - A 1 JOVITO JAMELANO 0 - 1 - 0 1
AIR ASSAULT 1 / SILVER WIND DENNIS DEL PILAR / TED TAN 1 - 0 - 0 1
AIR ASSAULT 2 / SILVER WIND DENNIS DEL PILAR / TED TAN 0 - 0 - 1 1
ALASAN C. BAROJA / N. CUENCA / COL. KATIGBAK 1 - 0 - 0 1
ALERT @ WHY DO U BUILD ME UP ALAN MOJAR / ENOK / P. BORDONES 1 - 0 - 0 1
ALFONSO BUDDY ROBRIGADO 1 - 0 - 0 1
AMAZING TIMENG JJB TIMENG GELARSO / LUT BALATBAT / RJ & CP 0 - - 1 1
ANAK NI OKIDOK 1 GIAN SAN JUAN & DR. ANTHONY SAN JUAN 1 - 0 - 0 1
ARC RPN LEGACY ARTHUR CAPADA / VON NAVARRA 1 - 0 - 0 1
ARJO-3A JOAR ALONTAGA / ROBERT BALBOA 1 - 0 - 0 1
AVIATOR GF ENGR. NANDY FORTE / SONNY CRUZ / THEO FORTE 0 - 1 - 0 1
AVIATOR GF FULL THROTTLE CAPT THEO FORTE / CAPT SONNY CRUZ 1 - 0 - 0 1
BADONG & ENG CARLO SANTIAGO / ALEXANDER MOSCA 0 - 0 - 1 1
BARAKO KING COL. KATIGBAK 0 - 0.5 - 0.5 1
BCO ROAN TRIPLE B BEN ORTIZ / BUDLAT J / BACOLOD J 0 - 0 - 1 1
BEAWRY REN CASTRO AND RENE SANTOS 0 - 0 - 1 1
BETWEEN WILMER LIMSIACO 0 - 1 - 0 1
BG / THUNDER BEE ATTY. ARTURO DE CASTRO 0 - 1 - 0 1
BICOL ASB JD JA ASB / JD / JA 0 - 0 - 1 1
BLADES OF WARRIORS / HAELIYA EMERSON PERALTA & HAEL IYA 0 - 0 - 1 1
BLUEFIRE ARYA SKY NIO ASISTIO - 1 - 0 1
BOY KULIT / R2J AREZA D. AREZA / R. RABARA / J. SANDIG 1 - 0 - 0 1
BOYONG BOY MONTANO 0 - 1 - 0 1
CALACA REPUBLIC JC JUDD CAUNTAY 0 - 1 - 0 1
CATHY & SONS ROAN DI NATUTO LEO MAKINIKA / JUN BACOLOD / JUN BUDLAT - 0 - 1 1
CDM TOP GUN RENATO VILAR / CARL DEL MUNDO 0 - 0 - 1 1
CNP SKCS GF/PITTSBURG/WWW.SABONG CUP.COM CRIS N. PEREA / RONALDO BELEN 1 - 0 - 0 1
CNP SKCS USN RET CRIS N. PEREA 0 - 1 - 0 1
D-M-M GF / EFBEES DANTE MASCARENAS / FERDIE BANAAG 0 - 0 - 1 1
DARPY - V DICKY LIM & L. VILLANUEVA 0 - 1 - 0 1
DARPY 3 DICKY LIM 1 - 0 - 0 1
DG YUMMY CHARLZ DAX GANZON 0 - 0 - 1 1
DIANA GOLDBAR / CROCCODILE FINGER TONY ALERIA 1 - 0 - 0 1
DIANA GOLDBAR 1 TONY ALERIA 1 - 0 - 0 1
DIMASALANG PAOLO CRISOSTOMO 0 - 0 - 1 1
DJM R. VILLANUEVA 0 - 1 - 0 1
DOUBLE R NOMER REYES AND RUEL CARREON / RJH 0 - 1 - 0 1
DREAMCOCK REX REFAMONTE 0 - 1 - 0 1
D`CAPTAIN CONSTELLATION 1 CAPT. RAUL PANIZAL 1 - 0 - 1
D`CAPTAIN CONSTELLATION 2 CAPT. RAUL PANIZAL 1 - 0 - 1
EDISON / JULLIANBOY / RJF ED MASCARIÑA 1 - 0 - 0 1
EDISON / RN MALIKOT ED MASCARINA / RYAN GONZALES / ROQUE SISON 0 - 1 - 1
EK BLACK ANT VIVA ESPAÑA KENDRICK BORROMEO / EDGARD BALAHADIA / BABY CANILLAS 0 - 1 - 0 1
ELNIDO DICKY LIM 0 - 0 - 1 1
ESV FARM EDGARDO S. VALMOCINA 0 - 1 - 0 1
FIRE TIGER / EFBEES ERICK CARAAN / FERDIE BANAAG 0 - 0 - 1 1
FIVE DEER B.B GF 0 - 1 - 0 1
FRIDAY D 13TH RICHIE ROBES 1 - - 1
FTE - 1 FERDIE EUSEBIO / RCM 0 - 1 - 0 1
GARPER 88 RSR / GS SEÑOR 5 BARRY CRISOSTOMO / GARY PEREZ / ROMEO RECIO 0 - 1 - 0 1
GARROTTE RASTAMAN 777 DARWIN TORRES / ANDRE PADILLA 1 - 0 - 0 1
GREENGOLD DOS ROD ADVINCULA / TATA REY 0 - 0 - 1 1
GS SENOR 2 BARRY CRISOSTOMO / MICHAEL SABLAN 0 - 1 - 0 1
GUMACA WARRIORS 1 ENGR. NOMER BANAL 0 - 0 - 1 1
GUMACA WARRIORS 2 ENGR. NOMER BANAL 0 - 0 - 1 1
GW MIGHTY JB GF JUANITO BAQUIRAN JR / RJH 0 - 0 - 1 1
GW RDK SILVER BLADE RENE D KATIGBAK 0 - 1 - 0 1
HAPPY BDAY DADDY ODI ENGR. NICK MAMARIL 1 - 0 - 0 1
HARDROCK / SUERTES GF / REDLAKES PLB MARLO RECTO / GILBERT CASTILLO 1 - 0 - 0 1
HELLO MOTO AKO TO - DH MAMAD VILLARUBIO & DANNY HALILI 1 - 0 - 0 1
HGM WARRIORS DOS HECTOR G. MAGPANTAY 0 - 1 - 0 1
HGM WARRIORS UNO HECTOR G. MAGPANTAY 1 - 0 - 1
HON 11 ENGR. HANSON YU 0 - 0 - 1 1
HONEY 88 MALAPIA ENGR. HANSON YU 0 - 0 - 1 1
HONEY 888 HANSON YU 0 - 1 - 0 1
IBON LEGAW ROBERTO PARAGAS 1 - 0 - 0 1
ILOKANOS SAN QUINTIN RENE SANTOS AND RENZ CASTRO 0 - 1 - 0 1
JAILBIRD SOUTH JEB GAYANELO 0 - 0 - 1 1
JARVIS GF NPAJARA 0 - 0 - 1 1
JB REDSTAR RADU RADU 1 - 0 - 0 1
JCB GF ALABEL JASON BAUTISTA 0 - 0 - 1 1
JENIFACE / LENMAN GF FRANCIS SILOS / GALEN POBRE 0 - 1 - 0 1
JOE BLACK BUENAS DIAS ARCH. PETER BUENDIA / ENG. RODEL LLABRES 0 - 1 - 0 1
JONASHUA BNW DR. JESSIE ESTRADA 0 - 1 - 0 1
JPC MAJESTIC 2 PHILIP NERI 0 - 0 - 1 1
JRA - TAMBANG JHUN REYES 0 - 1 - 0 1
K. ADRIANE 1 MARILYN CELESTE & CAPT. RAUL PANIZAL 0 - 1 - 0 1
KAI AGUADA JUN SOSA / EDWIN PEREY 1 - 0 - 0 1
KAI ATOY JUN SOSA / EDWIN PEREY 1 - 0 - 0 1
KAI ROJENCA JUN SOSA / ROLLY MANARANG 0 - 0 - 1 1
KAI SARAP BUHAY JUN SOSA / NOEL DE OCAMPO 1 - 0 - 1
KBG BRAVE HEART GF BARRY BARICAR / ALBERT LEONES / DARLITO DE GUZMAN 1 - 0 - 0 1
KBG JS. HALIMAW GF JUNJUN SALCEDO/ROCKY B. ALLLAYE/BARRY BARICAR 0 - 1 - 0 1
KCCK / JVD CALIBRE VIRGILIO RAPE / JIMMY DUMALAOG 1 - 0 - 0 1
KCCK VR MAKNAT 2 / SCARLE / MITCH VIRGILIO V. RAPE / KIT SENGCO / DONDONBABON MITCH 0 - 0 - 1 1
KING ARTURO POKS AND JUN 0 - 1 - 0 1
KWATRO SANTO ROBERT GO / RJH 0 - 1 - 0 1
LIMPBIZKIT BMJ GF MARK LIM & BOY GAMILLA 0 - 0 - 1 1
LIVEWIRE 888 JAP AND CLARISSA 0 - 1 - 0 1
LRO / BPP ENGR. LARRY ORCILLA/ AMELITO PARRENO 0 - 0 - 1 1
LUCKY 777 JOHN GUEVARRA 0 - 0 - 1 1
LUCKY 777 2 JOHN GUEVARRA 0 - 1 - 0 1
M4 ARCE ALABASTER RICHARD ARCE / KEVIN DIMAYUGA 1 - 0 - 0 1
MAKJ / NAGKARLAN ALEX / ERWIN MIRANO / LYNDON ANGELES 0 - 0 - 1 1
MANGZEE LIPA BOBBY DEL ROSARIO 1 - 0 - 0 1
MAPA GF / BLUEFIRE NIO ASISTIO / YONG ASISTIO 0 - 1 - 0 1
MARINE FEVICOL CHARLIE CHAN 1 - 0 - 0 1
MERCADO BROTHERS 1 CESAR MERCADO / AVIATOR GF - 1 - 0 1
MGC MARCAS SILANG MARK CASTRO 0 - 0 - 1 1
MGC MARCAS SILANG 1 MARK CASTRO 0 - 0 - 1 1
MMOJICA GULLS / JAILBIRD JEB GAYANELO 0 - 1 - 0 1
MOUNT CARMEL / PET GF ERICK MORALES / TONYPET DOMINGO 1 - 0 - 0 1
MOUNTAIN LORDS RMA ROGER ALFARO / TEDDY DITCHELLA 1 - 0 - 0 1
MT. VICTORIA 111 DIAMOND E. VILLANUEVA 0 - 1 - 0 1
MT. VICTORIA DIAMOND R. VILLANUEVA / E. DIAMANTE 1 - 0 - 1
NIANNA LEORICHE GUCE 0 - 0 - 1 1
NIANNA 1 LEORICHE GUCE / LONGHAIR TO 0 - 0 - 1 1
NOEL 337 NOEL LEE / JAIME LEE 1 - 0 - 0 1
ON THE LINE / SILVER WIND B ODIE GUEVARA / TED TAN 0 - 1 - 0 1
PET GAMEFARM 1 TONYPET DOMINGO 0 - 0 - 1 1
PLB REDLAKES JYRL PERCY BURGOS/ JYRL 1 - 0 - 0 1
POLMAGZ / KCCK VIRGILIO RAPE / PAUL MAGNO / KIT SENGCO 0 - 0 - 1 1
R2J J & R RABARA 1 - 0 - 0 1
RAWLANDZ S.F MONCHING MEDALLA + ARBEE 0 - 0 - 1 1
RAWLANDZ STOCK FARM MONCHING MEDALLA + ARBEE 0 - 1 - 0 1
RGM GF-DH DR. RONNIE MAGBALON & DANNY HALILI 0 - 0 - 1 1
RGM RJ & RAINE RODERICK MAGPANTAY 0 - 0 - 1 1
RMMR SAN JOSE ROOSTER RICHIE ROBES 0 - 0 - 1 1
RNJA / SILVER WIND REYNALDO M. VILLANUEVA / TED TAN 0 - 0 - 1 1
ROAN DONNEL TRIPLE - J JUN BACOLOD / JUN ROXAS 1 - 0 - 0 1
RSM FLASH BOMBA 663 REY MORLA 1 - 0 - 0 1
RSM FLASH BOMBA 888 REY MORLA - 0 - 1 1
SATELLITE GF JOFFER HERMANO / GILBERT UMALI 0 - 0 - 1 1
SB JELO - A JOSED OCA 1 - 0 - 0 1
SHAOLIN NINJA BEBOT TAN / ROBIN DY 0 - 1 - 0 1
SIKAT NG ARAW JUN OLIVEROS / RAMEL BIRAO 0 - 1 - 0 1
SILVER WIND LI A. ABUNDO / T. TAN 1 - 0 - 0 1
SINGLE STROKE BOBIE PORICALLAN 1 - 0 - 0 1
SKCS USN RET / DAN REINHER CRIS N. PEREA / DANDY PAMIENTA 1 - 0 - 0 1
SKYLINE PIGEON ALAN MOJAR 0 - 1 - 1
SOLDIERS 62 BUENAS DIAS BOYET CO & CALOY DORDULAW 0 - 1 - 0 1
SPARTANS - RB 1 REY BRIONES 0 - 1 - 0 1
SPARTANS - RB 2 REY BRIONES 1 - 0 - 0 1
SPARTANS UNO REY BRIONES 0 - 0 - 1 1
SUGAR 75 RCM / DON PACUNDO 1 - 0 - 0 1
SUPERKYLE 1 JOHN MILLER / RUEL CANTINA 0 - 1 - 0 1
SWEET WATER JEG BOY GAMILLA 0 - 1 - 0 1
TABUK JD BOBIE BOBIE / ATTY TUBBAN / JD - 1 - 0 1
TAMARAW 124 RG FERNANDEZ / NICK PARILLA RP 0 - 1 - 0 1
TR ORAGON GANADOR MAX TR ORAGON CAMP 0 - 0 - 1 1
VDFARM VAL DIZON 1 - 0 - 0 1
VRJ ALLEY JOEL OCSENA / ENGR. VHER GUERRERO 0.5 - 0.5 - 0 1
VRL GAMEFARM II VER LONTOC 0 - 0 - 1 1
WHITE ROCK VIRGILIO MARTIN & BG 0 - 1 - 0 1
WILD T-REX DARLITO DE GUZMAN / BARRY BARICAR 0 - 1 - 0 1
WIND JAMMER / ANG LAKAS NG ARRIVE MO… BEBE!!! KEVIN DIMAYUGA / JUNJUN SALCEDO 1 - 0 - 0 1
WOW BIRDS VJG VICTOR JOSHUA GREGORIO 0 - 0 - 1 1
WYNERCA MT. VICTORIA ERWIN DIAMANTE 0 - 0 - 1 1
ZALLEN FRITZ - STA RITA ENGR. NICK MAMARIL / SALVADOR ESLABRA / ENRILY GUBATANGA 0 - 1 - 0 1
ZT - IGOROT LESTER EDOC / CD 0 - 1 - 0 1
362 JCD MASILAG CHARLY AZUCENA 0 - 0 - 0.5 0.5
BIG R DRAGON FURY BUDDY ROBRIGADO 0 - 0 - 0.5 0.5
BRGY SUPLANG AEJ 2 ARNOLD DELA CRUZ 0 - 0.5 - 0.5
BRGY. TALANGAN / SILVER WIND ALAN LAUREANO / TED TAN 0 - 0 - 0.5 0.5
CNP SKCS GF / GSW CRIS N. PEREA / CARLO ROSITA 0 - 0 - 0.5 0.5
CSS GF 1 ATTY. CHRISTOPHER S SOGUILON / ALAN MOJAR 0 - 0.5 - 0 0.5
JAILBIRD MNM SUPERGULL JEB GAYANELO 0 - 0 - 0.5 0.5
JOLLI FARM DENNIS STA MARIA 0 - 0 - 0.5 0.5
K45 BATAS NG LANSANGAN 357 JOHN LUMDANG / THEO FORTE 0 - 0.5 - 0 0.5
KAI CBA 1 JUN SOSA / GEN GEN ARAYATA 0 - 0 - 0.5 0.5
LENMAN GF GALEN POBRE 0 - 0.5 - 0.5
PLB REDLAKES RBB GF PERCY BURGOS/ RBB 0 - 0.5 - 0 0.5
RLJ GAMEFARM 1 LIMUEL REYES / RJ 0 - 0 - 0.5 0.5
RSM FLASH BOMBA 88 REY MORLA - 0.5 - 0 0.5
SUERTES GF / HARDROCK GMC / REDLAKES PLB MARLO RECTO / GILBERT CASTILLO / PERCY BURGOS 0 - 0.5 - 0 0.5
SUGAR 75 1 RCM / DON PACUNDO 0 - 0 - 0.5 0.5
TEAM JC JC 0 - 0.5 - 0 0.5
ZARA JIJF GERALD DOMINGO JEDDAHN FAVOR RYAN PINON 0 - 0 - 0.5 0.5
:) SMILEY EMILIO CHITO POLINTAN 0 - 0 - 0 0
ABH. SOUTH LUZON 2 EDMON BAUTISTA 0 - 0 - 0 0
ANINO NG ARAW JUN OLIVEROS / NADEL JANEO 0 - 0 - 0 0
BADA 1 MONET LAO / ARNIE 0 - 0 - 0 0
BADCAT PARAWAKAN FEB 3 2COCK SA MATADERO 1 RJE / DAVE LAO 0 - 0 - 0 0
BE BRAVE GUINAYANGAN PAUL MACALINTAL AND RAMON MAXIMO 0 - 0 - 0 0
BLUEFIRE ANTONINO NIO ASISTIO 0 - 0 - 0
BRGY SUPLANG AEJ 1 ARNOLD DELA CRUZ 0 - 0 - 0 0
CALLIBOYS RADU E.D / VG 0 - 0 - 0 0
DAGAT AGILA DONATO DIANA / TONY ALERIA 0 - 0 - 0 0
DANDANDAVE DOMING UY 0 - 0 - 0 0
DANG BALASEK NHELVIN HENAVE 0 - 0 - 0 0
E.R. JARVISTARK ELMER RAMOS 0 - 0 - 0 0
GKD VER DIMARANAN 0 - 0 - 0 0
JAILBIRD CUTTER JEBE GAYANELO 0 - 0 - 0 0
JAILBIRD RIPPER JEBE GAYANELO 0 - 0 - 0 0
JAL BENSON PATRICIO & CAPT. RAUL PANIZAL 0 - 0 - 0 0
JCB GF JASON BAUTISTA 0 - 0 - 0
JOMALIG PYTHON JUN G 0 - 0 - 0 0
JUR EXCALIBUR / GS SEÑOR 4 BARRY CRISOSTOMO / JOHNNY UY RAFAEL 0 - 0 - 0 0
JUR RD JD BOBIE BOBIE / JONHY U RAFAEL / JD 0 - 0 - 0
KCCK / JVD CALIBRE 2 VIRGILIO RAPE / JIMMY DUMALAOG / KIT 0 - 0 - 0 0
LAYONG MABILLOG ARTHUR CAPADA / CBL 0 - 0 - 0 0
LIVEWIRE NARRA CLA & JAP 0 - - 0 0
LUCKY DIA ONE ANTERO ZARASPE / IVAN ZARASPE - 0 - 0 0
MARCAS BAYBAY POLONG MARK CASTRO 0 - 0 - 0 0
MARILAG PRIDE TEODY DEBORDE 0 - 0 - 0 0
MASIGASIG WINPLEX ATTY. MANNY GRAGASIN 0 - 0 - 0
MAU / ONE / CHA / MIKO RICHIE ROBES 0 - 0 - 0 0
MCK LUCKY FERDINAND SOUZA 0 - 0 - 0 0
OKIDOK & SON DR. ANTHONY SAN JUAN AND GIAN SAN JUAN 0 - 0 - 0 0
ON THE LINE / SILVER WIND A ODIE GUEVARA / TED TAN 0 - 0 - 0 0
PAG - ASA GOLD ATTY. BONI CRUZ 0 - 0 - 0
PAKISKIS AEJ ARNOLD DELA CRUZ 0 - 0 - 0 0
PARAWAKAN MAYBE THIS TIME MASTER J / CRIS JALANDI / LOUS ARCENAL/RJE / JJE 0 - 0 - 0 0
PIG HOLIDAY 2 RONALD / BONG 0 - 0 - 0 0
PRINCESS OPRAH GAME FARM MOMOY ADAM 0 - 0 - 0 0
PROPER TWELVE MACKY BOY KEVIN DIMAYUGA / WALLY PIAMONTE 0 - 0 - 0 0
R2J AREZA DANNY AREZA 0 - 0 - 0 0
RED COBRA ENGR. SONNIE MAGTIBAY 0 - 0 - 0
RJB FARM ROMEO AGUILA / RJH 0 - 0 - 0 0
RST JURRY RASTAG 0 - 0 - 0 0
SAKSAK SALAG LARRY CARINO 0 - 0 - 0 0
SALAG SAKSAK L. CARIÑO 0 - 0 - 0 0
SALBAHI / JUWARAK TITO REYES / ROGIE 0 - 0 - 0 0
SALIKWAT 119 BEBOT TAN / MANUEL SY 0 - 0 - 0 0
SAP STRIKER & FRIENDS - A GIE BORABIEN 0 - 0 - 0 0
SUPERKYLE JOHN MILLER / RUEL CANTINA 0 - 0 - 0 0
SWEET GABY RYAN M / RODERICK MAGPANTAY 0 - 0 - 0 0
TRB - AVI / JAILBIRD JUN BENEDICTO 0 - 0 - 0 0
TRIGUN PUNISHER ENGR. RUEL LIZARDA 0 - 0 - 0 0
TRIGUN SAP STRIKER RUEL LIZARDA / CBL - 0 - 0
VRL GAME FARM III VER LONTOC 0 - 0 - 0 0
WELCOME WELL COME AND TENG RANOLA 0 - 0 - 0 0
WILD DINOSAUR DARLITO DE GUZMAN / BARRY BARICAR 0 - 0 - 0 0
WOLFPACK J.A CHA LU / TRIGUN 0 - - 0 0
WOW BIRDS BIG BANG VICTOR JOSHUA GREGORIO 0 - 0 - 0 0
WRS ILOCANOS 1 RENZ CASTRO AND RENE SANTOS 0 - 0 - 0 0

UNDER CONSTRUCTION

Match Sheet is Not Available this time

  • Days

  • Hours

  • Minutes

  • Seconds

MATCH SHEET

NO
RED
VS
WHITE
RESULT
ENTRY NAME
WT
WB
WB
ENTRY NAME
WT
1
KING BP
BOYET PLAZA / ALLAN TOMIMBANG
1855
DIG 397059
1 - 0
BAK 4963
MIGS 1
FMB / NESTOR B. MACAPAGAL JR. / RADU GF
1855
2
SPEED & POWER GF
FELIX PUNZALAN JR
1860
BAK 1459
0 - 1
DIG 779817
KCCK VR MAKNAT 4
VIRGILIO V. RAPE / KIT SENGCO
1860
3
MANGZEE FARM B
BOBBY DEL ROSARIO
2060
DIG 610282
0 - 1
DIG 422247
K. ADRIANE 2
MARILYN CELESTE & CAPT. RAUL PANIZAL
2065
4
MS GF TIMBAO
MARCO SISON
1830
BAK 4412
1 - 0
BAK 5262
ARSCE A
CESAR ANCAYAN
1835
5
PAG - ASA GOLD / PURA SANGRE
ATTY. BONI CRUZ / ENGR PAUL SOLLEZA
2065
BAK 7369
1 - 0
BAK 7147
CSS GF 1 A
ATTY. CHRISTOPHER S SOGUILON / ALLAN MOJAR
2070
6
HATCHVILLE AC - BADA
ENGR. JUN AGUILLON
2080
BAK 6271
1 - 0
DIG 454918
DIMASALANG 1
PAOLO CRISOSTOMO
2090
7
ISDANG ILAYA
LALOY REYES
2070
DIG 138805
1 - 0
BAK 4633
JAILBIRD JRG
JUN BENEDICTO
2075
8
KAI JOEPEN
RED
JUN SOSA / JOEY PENAFLOR
1990
BAK 3181
1 - 0
BAK 8584
COCO BARACO
A. MONARCA / COL. KATY KATIGBAK
1985
9
TEAM JC MAD SCIENCE
JC     
2100
BAK 7676
1 - 0
BAK 6396
POKS PATUNGO SILANGAN
JUN G
2100
10
VIVA PENAFRANCIA / JLR/CVC JOEL & CARLO
MARITES ZERRUDO
2030
DIG 141225
1 - 0
DIG 705103
PIG HOLIDAY 1
RONALD / BONG
2030
11
KCCK VR MAKNAT 3
VIRGILIO V. RAPE / KIT SENGCO
1950
DIG 197849
0 - 1
DIG 693671
DARPY 4
DICKY LIM
1950
12
JRB CALATAGAN
JR BAUTISTA
2055
DIG 154372
0 - 1
BAK 4315
GREENGOLD - 5
RED G3
ROD ADVINCULA
2060
13
BADA TRES
MONET LAO / ARNIE
1845
DIG 451473
0 - 1
DIG 293942
VIVA STA MONICA RSA 2
ZALDY AUSTRIA
1845
14
SUPER KING
BOYET PLAZA
1805
BAK 0851
0.5 - 0.5
BAK 0176
D`CAPTAIN FARM
CAPT. RAUL PANIZAL
1805
15
MAMAY APEN
TATO DIMAYUGA
1895
BAK 3721
1 - 0
DIG 178216
JL CRYSTAL GF
NOEL LEE / JAIME LEE
1895
16
BLUEFIRE
NIO ASISTIO / YONG ASISTIO
2045
DIG 689827
1 - 0
BAK 1010
SUPERBUTOY / BAKAS
ED MASCARINA
2060
17
HARDROCK / SUERTES GF / EL PIERRO GF
HATCH GREY
GILBERT CASTILLO / MARLO RECTO / PETE ELSINIQUE
1980
DIG 687056
0 - 1
DIG 610477
MANGZEE FARM A
BOBBY DEL ROSARIO
1980
18
AVIATOR GF ICEMAN
SONNY CRUZ / THEO FORTE
1895
SAL 92836
0 - 1
DIG 321223
MT. VICTORIA XVI DIAMOND
SWEATER / ROUNDHEAD
E. VILLANUEVA
1900
19
OKIDOK & SON 1
DR. ANTHONY SAN JUAN AND GIAN SAN JUAN
1780
BAK 7356
1 - 0
DIG 450305
CSS GF 2
ATTY. CHRISTOPHER S SOGUILON / ALLAN MOJAR
1780
20
EFBEES TRIGUN
DANGRAY
FERDIE BANAAG
1760
DIG 169049
-
BAK 3043
MERCADO BROTHERS
HATCH GREY
CESAR MERCADO / RUEL LIZARDA
1765
21
HBD DJ BATANG PASAWAY!
YEN AND JUN
1725
DIG 000854
1 - 0
DIG 499867
PUTING BATO
VIRGILIO MARTIN & BG
1750
22
GLORY FARM
REMCAR / ABON
1910
BAK 2032
0.5 - 0.5
BAK 1821
AT GAMEFARM
ARNIE / MONET LAO
1900
23
GREENGOLD - 6
BLACK G3
ROD ADVINCULA
1915
BAK 3952
1 - 0
BAK 7183
ETON GAMEFARM / FM GF
LARRY REYES
1920
24
GREENHILL 88
BAUTISTA BROS
1800
BAK 5443
0 - 1
BAK 6689
TRB MINIEN
JUN BENEDICTO
1805
25
KING BP
BOYET PLAZA / ALLAN TOMIMBANG
1890
DIG 397067
0 - 1
BAK 1430
SPEED & POWER GF
FELIX PUNZALAN JR
1890
26
MANGZEE FARM B
BOBBY DEL ROSARIO
1880
DIG 610206
1 - 0
BAK 5228
MIGS 1
FMB / NESTOR B. MACAPAGAL JR. / RADU GF
1885
27
KCCK VR MAKNAT 4
VIRGILIO V. RAPE / KIT SENGCO
2045
DIG 197777
0 - 1
DIG 141251
VIVA PENAFRANCIA / JLR/CVC JOEL & CARLO
MARITES ZERRUDO
2045
28
JAILBIRD JRG
JUN BENEDICTO
1910
DIG 472548
1 - 0
DIG 422257
K. ADRIANE 2
MARILYN CELESTE & CAPT. RAUL PANIZAL
1915
29
ARSCE A
CESAR ANCAYAN
1810
BAK 5243
0 - 1
BAK 3338
PAG - ASA GOLD / PURA SANGRE
ATTY. BONI CRUZ / ENGR PAUL SOLLEZA
1815
30
CSS GF 1 A
ATTY. CHRISTOPHER S SOGUILON / ALLAN MOJAR
1825
DIG 459218
0 - 1
DIG 455077
DIMASALANG 1
PAOLO CRISOSTOMO
1830
31
GLORY FARM
REMCAR / ABON
1850
BAK 2020
0 - 1
BAK 3063
KAI JOEPEN
GREY
JUN SOSA / JOEY PENAFLOR
1850
32
ISDANG ILAYA
LALOY REYES
1885
DIG 138784
1 - 0
DIG 306562
VIVA STA MONICA RSA 2
ZALDY AUSTRIA
1885
33
ETON GAMEFARM / FM GF
LARRY REYES
1880
BAK 7043
1 - 0
BAK 4426
MS GF TIMBAO
MARCO SISON
1875
34
DARPY 4
DICKY LIM
2000
BAK 2084
1 - 0
BAK 6351
HATCHVILLE AC - BADA
ENGR. JUN AGUILLON
2000
35
COCO BARACO
A. MONARCA / COL. KATY KATIGBAK
1985
BAK 8638
0 - 1
DIG 402684
SUPERBUTOY / BAKAS
ED MASCARINA
1990
36
TEAM JC MAD SCIENCE
JC     
2040
BAK 7654
1 - 0
BAK 3045
MERCADO BROTHERS
HATCH GREY
CESAR MERCADO / RUEL LIZARDA
2035
37
POKS PATUNGO SILANGAN
JUN G
1970
BAK 6765
1 - 0
DIG 169057
EFBEES TRIGUN
DANGRAY
FERDIE BANAAG
1975
38
MANGZEE FARM A
BOBBY DEL ROSARIO
1915
DIG 610234
0 - 1
DIG 141250
VIVA PENAFRANCIA / JLR/CVC JOEL & CARLO
MARITES ZERRUDO
1915
39
KCCK VR MAKNAT 3
VIRGILIO V. RAPE / KIT SENGCO
1925
DIG 197805
0 - 1
BAK 4131
GREENGOLD - 5
RED G3
ROD ADVINCULA
1920
40
JRB CALATAGAN
JR BAUTISTA
2200
DIG 154362
1 - 0
DIG 689782
BLUEFIRE
NIO ASISTIO / YONG ASISTIO
2200
41
MT. VICTORIA XVI DIAMOND
SWEATER / ROUNDHEAD
E. VILLANUEVA
1750
DIG 321183
0.5 - 0.5
DIG 451587
BADA TRES
MONET LAO / ARNIE
1750
42
PIG HOLIDAY 1
RONALD / BONG
1800
DIG 705208
0 - 1
BAK 2022
GLORY FARM
REMCAR / ABON
1800
43
SUPERBUTOY / BAKAS
ED MASCARINA
2035
BAK 1349
0 - 1
BAK 3702
MAMAY APEN
TATO DIMAYUGA
2035
44
JL CRYSTAL GF
NOEL LEE / JAIME LEE
1900
DIG 178196
0 - 1
DIG 687119
HARDROCK / SUERTES GF / EL PIERRO GF
WHITE HATCH
GILBERT CASTILLO / MARLO RECTO / PETE ELSINIQUE
1900
45
D`CAPTAIN FARM
CAPT. RAUL PANIZAL
1790
BAK 0209
0 - 1
BAK 1497
SPEED & POWER GF
FELIX PUNZALAN JR
1790
46
SUPER KING
BOYET PLAZA
1970
BAK 1486
0 - 1
BAK 4508
TEAM JC MAD SCIENCE
JC     
1970
47
AVIATOR GF ICEMAN
SONNY CRUZ / THEO FORTE
1975
SAL 92908
1 - 0
BAK 8936
K. ADRIANE 2
MARILYN CELESTE & CAPT. RAUL PANIZAL
1975
48
OKIDOK & SON 1
DR. ANTHONY SAN JUAN AND GIAN SAN JUAN
1775
BAK 7303
1 - 0
DIG 000856
HBD DJ BATANG PASAWAY!
YEN AND JUN
1770
49
KAI JOEPEN
HATCH
JUN SOSA / JOEY PENAFLOR
2020
BAK 3051
1 - 0
DIG 454102
CSS GF 2
ATTY. CHRISTOPHER S SOGUILON / ALLAN MOJAR
2020
50
MERCADO BROTHERS
GOLD
CESAR MERCADO / RUEL LIZARDA
1875
BAK 3036
0.5 - 0.5
DIG 610288
MANGZEE FARM A
BOBBY DEL ROSARIO
1875
51
PUTING BATO
VIRGILIO MARTIN & BG
1765
DIG 160385
0 - 1
BAK 5487
GREENHILL 88
BAUTISTA BROS
1770
52
EFBEES TRIGUN
DANGRAY
FERDIE BANAAG
1965
DIG 169023
0.5 - 0.5
BAK 6714
TRB MINIEN
JUN BENEDICTO
1960
53
DIMASALANG 1
PAOLO CRISOSTOMO
2000
DIG 455067
0 - 1
BAK 4286
GREENGOLD - 6
BLACK G3
ROD ADVINCULA
2005
54
ETON GAMEFARM / FM GF
LARRY REYES
1870
BAK 7182
1 - 0
DIG 397113
KING BP
BOYET PLAZA / ALLAN TOMIMBANG
1865
55
AT GAMEFARM
ARNIE / MONET LAO
1815
BAK 1590
0 - 1
BAK 7125
CSS GF 1 A
ATTY. CHRISTOPHER S SOGUILON / ALLAN MOJAR
1820
56
MIGS 1
FMB / NESTOR B. MACAPAGAL JR. / RADU GF
1865
BAK 4960
1 - 0
DIG 138818
ISDANG ILAYA
LALOY REYES
1865
57
D`CAPTAIN FARM
CAPT. RAUL PANIZAL
1995
BAK 0178
0 - 1
DIG 779866
KCCK VR MAKNAT 4
VIRGILIO V. RAPE / KIT SENGCO
1990
58
MS GF TIMBAO
MARCO SISON
1890
BAK 4416
1 - 0
SAL 92919
AVIATOR GF ICEMAN
SONNY CRUZ / THEO FORTE
1890
59
VIVA PENAFRANCIA / JLR/CVC JOEL & CARLO
MARITES ZERRUDO
1940
DIG 141227
1 - 0
BAK 5235
ARSCE A
CESAR ANCAYAN
1945
60
PAG - ASA GOLD / PURA SANGRE
ATTY. BONI CRUZ / ENGR PAUL SOLLEZA
1980
BAK 3307
0 - 1
DIG 687091
HARDROCK / SUERTES GF / EL PIERRO GF
WHITE KELSO
GILBERT CASTILLO / MARLO RECTO / PETE ELSINIQUE
1980
61
HATCHVILLE AC - BADA
ENGR. JUN AGUILLON
1900
BAK 6256
0 - 1
DIG 450304
CSS GF 2
ATTY. CHRISTOPHER S SOGUILON / ALLAN MOJAR
1900
62
GREENGOLD - 6
BLACK G3
ROD ADVINCULA
2115
BAK 3993
1 - 0
DIG 610457
MANGZEE FARM B
BOBBY DEL ROSARIO
2110
63
JAILBIRD JRG
JUN BENEDICTO
2125
DIG 472550
0 - 1
DIG 197802
KCCK VR MAKNAT 3
VIRGILIO V. RAPE / KIT SENGCO
2115
64
PUTING BATO
VIRGILIO MARTIN & BG
2015
DIG 499888
1 - 0
BAK 8407
COCO BARACO
A. MONARCA / COL. KATY KATIGBAK
2015
65
POKS PATUNGO SILANGAN
JUN G
2020
BAK 6880
1 - 0
DIG 689759
BLUEFIRE
NIO ASISTIO / YONG ASISTIO
2025
66
MERCADO BROTHERS
HATCH GREY
CESAR MERCADO / RUEL LIZARDA
1890
BAK 3050
1 - 0
DIG 705212
PIG HOLIDAY 1
RONALD / BONG
1890
67
DARPY 4
DICKY LIM
1940
DIG 693711
0 - 1
BAK 3739
MAMAY APEN
TATO DIMAYUGA
1940
68
VIVA STA MONICA RSA 2
ZALDY AUSTRIA
1875
DIG 293823
0 - 1
BAK 2725
JRB CALATAGAN
JR BAUTISTA
1875
69
GREENGOLD - 5
RED G3
ROD ADVINCULA
1970
BAK 4081
0 - 1
DIG 451558
BADA TRES
MONET LAO / ARNIE
1970
70
HBD DJ BATANG PASAWAY!
YEN AND JUN
1785
DIG 000861
0 - 1
DIG 321225
MT. VICTORIA XVI DIAMOND
SWEATER / ROUNDHEAD
E. VILLANUEVA
1790
71
GLORY FARM
REMCAR / ABON
1700
BAK 2011
0 - 1
DIG 178266
JL CRYSTAL GF
NOEL LEE / JAIME LEE
1700
72
JOKER
JOKER
2170
1 - 0
BAK 2024
SUPERBUTOY / BAKAS
ED MASCARINA
2170
73
GREENHILL 88
BAUTISTA BROS
1770
DIG 623875
0 - 1
BAK 0521
SUPER KING
BOYET PLAZA
1770
74
TRB MINIEN
JUN BENEDICTO
1780
BAK 6719
0 - 1
BAK 7374
OKIDOK & SON 1
DR. ANTHONY SAN JUAN AND GIAN SAN JUAN
1775
75
AT GAMEFARM
ARNIE / MONET LAO
1925
BAK 1755
0 - 1
BAK 6789
POKS PATUNGO SILANGAN
JUN G
1930
76
MBA BICOL
M. RONCESVALLES / E. TEVES
1810
BAK 8306
1 - 0
DIG 630679
DIAMOND GF
ERWIN DIAMANTE
1810
77
BRGY. TRANCA PLB REDLAKES
PERCY BURGOS / ENGR. DENNIS NUNEZ
1910
BAK 7040
0 - 1
BAK 4321
SAP STRIKER / AWIT
GIE BORABIEN
1910
78
UGF
M. AYUSTE AND RAMON MAXIMO
2060
BAK 2744
0 - 1
BAK 5094
SS AMULET / TRIGUN / THUNDERBEE
AMULET GREY
SANTI SOLIS / RUEL LIZARDA / ADC
2060
79
ALLCAN APOLO
ALLAN CANTAL / ELMER GELARSO / RICKY ONG
1890
DIG 719733
0.5 - 0.5
DIG 349950
RLJ GAMEFARM 2
LIMUEL REYES / RJ
1900
80
GS SEÑOR 6 / NLH
BARRY CRISOSTOMO / NHELVIN L. HENAVE
2170
BAK 4116
0 - 1
DIG 565441
RASTAMAN GARROTTE 777
DARWIN TORRES / ANDRE PADILLA
2165
81
ANGRYBIRD SORSOGON
CYRIL JESALVA
1960
BAK 6051
0 - 1
BAK 2477
MONCADA OTB / ALVINDIA FARM / VIVA PENAFRANCIA
BENITO E. AQUINO / FLOR MALLARI / J. CO.
1960
82
FARM VIEW
EDGAR GO
1880
BAK 2334
0 - 1
BAK 5759
LUCKY 777 1
JOHN GUEVARRA
1880
83
KAI PRES 1
RED
JUN SOSA / GENGEN ARAYATA
1995
BAK 0356
1 - 0
BAK 8798
PET GAMEFARM BRGY HILAITAN
TONYPET DOMINGO
1990
84
BLUE MAX
D. ESLABON / ANTERO ZARASPE
1915
BAK 1593
0 - 1
DIG 681859
SAN MIGUEL
WILFREDO HIMPISAO
1915
85
ATOMIC ELA VON
ARTHUR CAPADA / VON NAVARRA
1825
BAK 2189
0 - 1
BAK 1848
WINTECH @7
EMIL SAN JUAN
1830
86
MADVILL MT. NATIB DH
MAMAD / DR. KENZO / ATTY. ALVERT VILLARUBIO / DANNY HALILI
1840
DIG 689641
0 - 1
DIG 661706
RED / BLUE A
BIBOY SISON
1840
87
D-TRAXZ
BOBIE AND RONIE
2030
BAK 0255
1 - 0
DIG 603941
FERRY FERIOLS / JAILBIRD
TOLIZ
JEBE GAYANELO
2025
88
DONNEL ROAN TREPLE - J
JUN BACOLOD/JUN BUDLAT/JUN ROXAS
1955
DIG 494279
0.5 - 0.5
BAK 4452
SAP STRIKER & KIDS
GIE BORABIEN
1950
89
CONQUEST
ALLAN CANTAL / ELMER GELARSO / FRANCIS UY
1860
DIG 719727
1 - 0
BAK 2990
HARING IBON MULTIMAX D5
JERMAGNE AGUILA AND RAMON MAXIMO
1860
90
ANGEL EYES / 9 DE PEBRERO
BOB ALMERA / TONY ESPINOSA
1850
DIG 384249
0 - 1
BAK 7050
REDLAKES PLB / HARDROCK GMC / SUERTES GF
ENGR. DENNIS NUNEZ / PERCY BURGOS
1850
91
RLJ BOSS OGIE
LIMUEL REYES / RUEL REYES
2080
DIG 349716
1 - 0
BAK 6249
SWEET KOLOKOY 777
RYAN PIÑON DOT
2090
92
STA RITA
KELSO DOM
ENGR. NICK MAMARIL / ENRILY GUBATANGA
2055
DIG 101663
0 - 1
BAK 3001
AMAZING ONE CAPIZ / TRIGUN
SWEATER
ANTHONY BONIFACIO / RUEL LIZARDA
2055
93
EC-GF / BOSS TOTO / MASIGASIG GF
JM TURBELA / ATTY. MANNY GRAGASIN / EDWIN CALDA
2045
DIG 634431
0 - 1
BAK 3872
RSM FLASH BOMBA 126
REY MORLA
2045
94
KILL THEM ALL 1
DEXTER LONGNO
2050
DIG 698929
0 - 1
DIG 393611
MEDALLA
AEJ DOC
2050
95
MOUNTAIN LORDS
TEDDY DITCHELLA / ROGER ALFARO
2180
BAK 0787
0 - 1
BAK 7528
HIM KENT
WILFREDO HIMPISAO
2180
96
WINDROPS @ 7
EMIL SAN JUAN
2000
DIG 328186
0 - 1
BAK 8522
KAI PRES 2
HATCH
JUN SOSA / GENGEN ARAYATA
2000
97
NAGKARLAN
LYNDON ANGELES / ROMULO ANGELES
1950
DIG 675023
1 - 0
SAL 10867
ANTIQUE BROS / AV GAMEFARM COMBINE
KIM ANTIQUE / JOEKING BESARIO / ARTHUR VILLEGAS
1950
98
JAILBIRD AKG
JEBE GAYANELO
1965
BAK 4709
1 - 0
BAK 9904
PAMBIHIRA GAROTTE 777
RYAN PIÑON DOT
1960
99
MBA BICOL
M. RONCESVALLES / E. TEVES
1850
BAK 8285
1 - 0
DIG 686166
SPRTN MARAUDER ACUCIO VIVA ESPAÑA
DON ADRIAN HORIGUE / BABY CANILLAS
1845
100
LUCKY 777 1
JOHN GUEVARRA
1770
BAK 5762
0 - 1
DIG 630632
DIAMOND GF
ERWIN DIAMANTE
1760
101
SAN MIGUEL
WILFREDO HIMPISAO
1940
DIG 681808
0 - 1
DIG 687073
BRGY. TRANCA PLB REDLAKES
PERCY BURGOS / ENGR. DENNIS NUNEZ
1945
102
MONCADA OTB / ALVINDIA FARM / VIVA PENAFRANCIA
BENITO E. AQUINO / FLOR MALLARI / J. CO.
2070
BAK 2489
0 - 1
DIG 743908
SAP STRIKER / AWIT
GIE BORABIEN
2075
103
HARING IBON MULTIMAX D5
JERMAGNE AGUILA AND RAMON MAXIMO
2000
BAK 2856
1 - 0
BAK 8952
PET GAMEFARM BRGY HILAITAN
TONYPET DOMINGO
2010
104
SS AMULET / TRIGUN / THUNDERBEE
AMULET RED
SANTI SOLIS / RUEL LIZARDA / ADC
1935
DIG 670474
1 - 0
DIG 349891
RLJ BOSS OGIE
LIMUEL REYES / RUEL REYES
1940
105
RASTAMAN GARROTTE 777
DARWIN TORRES / ANDRE PADILLA
1970
DIG 555139
0 - 1
DIG 719600
ALLCAN APOLO
ALLAN CANTAL / ELMER GELARSO / RICKY ONG
1975
106
ANTIQUE BROS / AV GAMEFARM COMBINE
KIM ANTIQUE / JOEKING BESARIO / ARTHUR VILLEGAS
2040
SAL 10866
0.5 - 0.5
BAK 4829
GS SEÑOR 6 / NLH
BARRY CRISOSTOMO / NHELVIN L. HENAVE
2040
107
MADVILL MT. NATIB DH
MAMAD / DR. KENZO / ATTY. ALVERT VILLARUBIO / DANNY HALILI
1815
DIG 689622
1 - 0
DIG 679133
ANGRYBIRD SORSOGON
CYRIL JESALVA
1825
108
JAILBIRD AKG
JEBE GAYANELO
1910
BAK 4612
0 - 1
BAK 8776
DONNEL ROAN TREPLE - J
JUN BACOLOD/JUN BUDLAT/JUN ROXAS
1915
109
FARM VIEW
EDGAR GO
1865
BAK 2347
0 - 1
DIG 101679
STA RITA
KELSO DOM
ENGR. NICK MAMARIL / ENRILY GUBATANGA
1865
110
KAI PRES 1
DOM
JUN SOSA / GENGEN ARAYATA
1965
BAK 0328
0 - 1
BAK 1604
BLUE MAX
D. ESLABON / ANTERO ZARASPE
1970
111
REDLAKES PLB / HARDROCK GMC / SUERTES GF
ENGR. DENNIS NUNEZ / PERCY BURGOS
1900
BAK 7122
1 - 0
BAK 2115
ATOMIC ELA VON
ARTHUR CAPADA / VON NAVARRA
1905
112
MEDALLA
AEJ DOC
1910
BAK 1104
1 - 0
DIG 328156
WINTECH @7
EMIL SAN JUAN
1910
113
D-TRAXZ
BOBIE AND RONIE
1970
BAK 0208
1 - 0
BAK 0682
MOUNTAIN LORDS
TEDDY DITCHELLA / ROGER ALFARO
1970
114
FERRY FERIOLS / JAILBIRD
SWEATER
JEBE GAYANELO
1870
DIG 603956
1 - 0
DIG 661768
RED / BLUE A
BIBOY SISON
1870
115
ALLCAN APOLO
ALLAN CANTAL / ELMER GELARSO / RICKY ONG
2035
DIG 719672
1 - 0
BAK 7596
HIM KENT
WILFREDO HIMPISAO
2030
116
AMAZING ONE CAPIZ / TRIGUN
SWEATER
ANTHONY BONIFACIO / RUEL LIZARDA
1990
BAK 2998
0 - 1
SAL 10868
ANTIQUE BROS / AV GAMEFARM COMBINE
KIM ANTIQUE / JOEKING BESARIO / ARTHUR VILLEGAS
1990
117
ANGRYBIRD SORSOGON
CYRIL JESALVA
1750
BAK 6050
1 - 0
DIG 384211
ANGEL EYES / 9 DE PEBRERO
BOB ALMERA / TONY ESPINOSA
1750
118
SAP STRIKER & KIDS
GIE BORABIEN
1945
BAK 5460
1 - 0
BAK 2780
UGF
M. AYUSTE AND RAMON MAXIMO
1950
119
DIAMOND GF
ERWIN DIAMANTE
1755
DIG 630660
1 - 0
DIG 101656
STA RITA
KELSO DOM
ENGR. NICK MAMARIL / ENRILY GUBATANGA
1765
120
CONQUEST
ALLAN CANTAL / ELMER GELARSO / FRANCIS UY
2035
DIG 719829
0 - 1
BAK 1892
WINDROPS @ 7
EMIL SAN JUAN
2035
121
RLJ GAMEFARM 2
LIMUEL REYES / RJ
1930
DIG 349788
0 - 1
BAK 8541
KAI PRES 2
BLACK
JUN SOSA / GENGEN ARAYATA
1935
122
SWEET KOLOKOY 777
RYAN PIÑON DOT
1915
BAK 6256
1 - 0
DIG 675161
NAGKARLAN
LYNDON ANGELES / ROMULO ANGELES
1920
123
HARING IBON MULTIMAX D5
JERMAGNE AGUILA AND RAMON MAXIMO
1875
BAK 2972
1 - 0
DIG 634376
EC-GF / BOSS TOTO / MASIGASIG GF
JM TURBELA / ATTY. MANNY GRAGASIN / EDWIN CALDA
1875
124
KILL THEM ALL 1
DEXTER LONGNO
1860
DIG 698909
1 - 0
BAK 1611
BLUE MAX
D. ESLABON / ANTERO ZARASPE
1865
125
RLJ BOSS OGIE
LIMUEL REYES / RUEL REYES
2040
DIG 349956
1 - 0
BAK 2338
FARM VIEW
EDGAR GO
2040
126
LUCKY 777 1
JOHN GUEVARRA
1960
BAK 5747
1 - 0
BAK 8293
MBA BICOL
M. RONCESVALLES / E. TEVES
1965
127
DONNEL ROAN TREPLE - J
JUN BACOLOD/JUN BUDLAT/JUN ROXAS
1905
BAK 8716
1 - 0
DIG 630680
DIAMOND GF
ERWIN DIAMANTE
1905
128
PET GAMEFARM BRGY HILAITAN
TONYPET DOMINGO
1870
BAK 8745
0 - 1
DIG 472566
JAILBIRD AKG
JEBE GAYANELO
1875
129
SAP STRIKER / AWIT
GIE BORABIEN
2025
DIG 743979
0 - 1
BAK 9890
PAMBIHIRA GAROTTE 777
RYAN PIÑON DOT
2030
130
SPRTN MARAUDER ACUCIO VIVA ESPAÑA
DON ADRIAN HORIGUE / BABY CANILLAS
2095
DIG 686141
0 - 1
BAK 2683
UGF
M. AYUSTE AND RAMON MAXIMO
2100
131
BRGY. TRANCA PLB REDLAKES
PERCY BURGOS / ENGR. DENNIS NUNEZ
1775
DIG 687062
0 - 1
BAK 2104
ATOMIC ELA VON
ARTHUR CAPADA / VON NAVARRA
1785
132
RED / BLUE A
BIBOY SISON
1890
DIG 661735
1 - 0
BAK 4227
GS SEÑOR 6 / NLH
BARRY CRISOSTOMO / NHELVIN L. HENAVE
1890
133
RASTAMAN GARROTTE 777
DARWIN TORRES / ANDRE PADILLA
2060
DIG 555267
1 - 0
BAK 8409
KAI PRES 1
BLACK
JUN SOSA / GENGEN ARAYATA
2055
134
DIAMOND GF
ERWIN DIAMANTE
1880
DIG 630647
1 - 0
BAK 3943
RSM FLASH BOMBA 126
REY MORLA
1890
135
SWEET KOLOKOY 777
RYAN PIÑON DOT
2010
BAK 6229
0 - 1
BAK 5143
SS AMULET / TRIGUN / THUNDERBEE
AMULET WHITE
SANTI SOLIS / RUEL LIZARDA / ADC
2010
136
MEDALLA
AEJ DOC
2050
SAL 49220
1 - 0
BAK 6145
ANGRYBIRD SORSOGON
CYRIL JESALVA
2050
137
STA RITA
KELSO DOM
ENGR. NICK MAMARIL / ENRILY GUBATANGA
1975
DIG 101718
0 - 1
BAK 2509
MONCADA OTB / ALVINDIA FARM / VIVA PENAFRANCIA
BENITO E. AQUINO / FLOR MALLARI / J. CO.
1980
138
SPRTN MARAUDER ACUCIO VIVA ESPAÑA
DON ADRIAN HORIGUE / BABY CANILLAS
1840
DIG 686211
0 - 1
DIG 719742
ALLCAN APOLO
ALLAN CANTAL / ELMER GELARSO / RICKY ONG
1845
139
SAN MIGUEL
WILFREDO HIMPISAO
1935
DIG 681855
0 - 1
BAK 1865
WINTECH @7
EMIL SAN JUAN
1935
140
FERRY FERIOLS / JAILBIRD
JEBE GAYANELO
1830
DIG 603702
1 - 0
DIG 688981
MADVILL MT. NATIB DH
MAMAD / DR. KENZO / ATTY. ALVERT VILLARUBIO / DANNY HALILI
1835
141
ANTIQUE BROS / AV GAMEFARM COMBINE
KIM ANTIQUE / JOEKING BESARIO / ARTHUR VILLEGAS
2030
SAL 10873
0 - 1
BAK 0073
D-TRAXZ
BOBIE AND RONIE
2030
142
NAGKARLAN
LYNDON ANGELES / ROMULO ANGELES
1730
DIG 675267
0 - 1
DIG 384294
ANGEL EYES / 9 DE PEBRERO
BOB ALMERA / TONY ESPINOSA
1740
143
RLJ GAMEFARM 2
LIMUEL REYES / RJ
2020
DIG 349670
0 - 1
DIG 719640
CONQUEST
ALLAN CANTAL / ELMER GELARSO / FRANCIS UY
2015
144
HIM KENT
WILFREDO HIMPISAO
2120
BAK 7646
1 - 0
BAK 7114
REDLAKES PLB / HARDROCK GMC / SUERTES GF
ENGR. DENNIS NUNEZ / PERCY BURGOS
2120
145
SAP STRIKER & KIDS
GIE BORABIEN
1865
BAK 5522
0 - 1
DIG 472573
JAILBIRD AKG
JEBE GAYANELO
1865
146
WINDROPS @ 7
EMIL SAN JUAN
2155
DIG 328147
1 - 0
BAK 9788
KILL THEM ALL 1
DEXTER LONGNO
2160
147
MOUNTAIN LORDS
TEDDY DITCHELLA / ROGER ALFARO
1985
BAK 0939
0 - 1
BAK 3898
RSM FLASH BOMBA 126
REY MORLA
1985
148
KAI PRES 2
WHITE
JUN SOSA / GENGEN ARAYATA
1980
BAK 8529
0 - 1
DIG 634336
EC-GF / BOSS TOTO / MASIGASIG GF
JM TURBELA / ATTY. MANNY GRAGASIN / EDWIN CALDA
1985
149
PAMBIHIRA GAROTTE 777
RYAN PIÑON DOT
2060
DIG 555913
0 - 1
BAK 2982
AMAZING ONE CAPIZ / TRIGUN
GREY
ANTHONY BONIFACIO / RUEL LIZARDA
2065