SCORE SHEET

ENTRY NAME BREEDER NAME
POINTS
TOTAL
R2J JILRYE J & R RABARA 1 - 1 - 0.5 - 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 1 8.5
B8 NAZARENE ROAN DI NATUTO BERNARD PARROCHA/RIZALDY PAREDES/JUN BACOLOD/JUN BUDLAT 1 - 1 - 1 - 0 - 0.5 - 1 - 1 - 0 - 1 - 1 7.5
GREENGOLD - 5 ROD ADVINCULA 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0.5 - 1 - 1 7.5
OLIVER SCIRE G.F DING HERRERA 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 0.5 7.5
POKS PATUNGO SILANGAN JUN G - 1 - 0.5 - 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 0 - 1 7.5
THUNDER BEE ATTY. ARTURO DE CASTRO 1 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0.5 - 0 - 1 - 1 - 1 7.5
TOP OF THE LINE 1 BORGY ZOLETA 1 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 1 - 0.5 - 1 - 1 7.5
AKINITO ARSCE CESAR ANCAYAN 1 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 1 7
AMAZING ONE CAPIZ / TRIGUN ANTHONY BONIFACIO / RUEL LIZARDA 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 1 - 1 7
AVIATOR GF ICEMAN SONNY CRUZ / THEO FORTE 1 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 1 7
CSS GF 1 A ATTY. CHRISTOPHER S SOGUILON / ALLAN MOJAR 1 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 1 7
DIMASALANG SCARLET MITCH PAOLO CRISOSTOMO 1 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 0 - 1 - 1 7
FERRY FERIOLS / JAILBIRD JEBE GAYANELO 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 1 7
GREENGOLD 4 ROD ADVINCULA 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 1 7
GREENGOLD UNO ROD ADVINCULA / TATA REY 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 1 - 1 7
JRA / PFLUGERVILLE JD J. REYES / J. DELFINADO 1 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 0 - 1 - 1 7
KOBE BRYANT LOMI HAUS RUEL MONTALES 1 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 1 - 1 - 0 7
RGM - CRISTINA RODERICK MAGPANTAY 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 1 - 1 7
RSM FLASH BOMBA 126 REY MORLA 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 1 7
SAP STRIKER & KIDS GIE BORABIEN 0.5 - 1 - 1 - 0.5 - 1 - 0 - 0 - 1 - 1 - 1 7
VIVA STA MONICA RSA ZALDY AUSTRIA 1 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 0 7
WINTECH @7 EMIL SAN JUAN 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 1 - 1 7
:) EMILIO CHITO POLINTAN 1 - 0 - 0.5 - 1 - 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 0 6.5
ARSCE CESAR ANCAYAN 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0.5 - 0 - 1 - 1 - 1 6.5
BLUE AQUARIUS FRANCIS GABUDAO 1 - 0.5 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 1 - 0 - 1 6.5
CONQUEST ALLAN CANTAL / ELMER GELARSO / FRANCIS UY 0.5 - 1 - 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0 6.5
FLAMEBIRD WING FURY GF ARTEMIO MAUNAHAN / MARK ANTHONY DICHOSO 1 - 1 - 1 - 0 - 0.5 - 1 - 0 - 0 - 1 - 1 6.5
HAPPY BIRTHDAY SWEETY ONIE TAN / ZALDY AUSTRIA 1 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0.5 6.5
ILOKANOS DINGRAS RENE SANTOS AND RENZ CASTRO 1 - 0.5 - 0 - 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 1 6.5
JRB CALATAGAN JR BAUTISTA 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0.5 - 1 6.5
LETS GET IT ON ASB GF 1 - - 1 - 0 - 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0.5 6.5
OKLAHOMA J.A.A BUENAS DIAS RONALD SANCHEZ / JOE ALIMBUYUGEN / EMMANUEL BUENDIA 1 - 1 - 0 - 1 - 0.5 - 1 - 0 - 1 - 0.5 - 0.5 6.5
REDBULL CABIAO NUEVA ECIJA A ATTY. CARLOS TUMPALAN 1 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0.5 - 1 - 0 - 1 - 0 6.5
SB JELO - B JOSED OCA - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 0 - 1 - 1 - 0.5 6.5
SUPREMO TIMENG TIMENG GELARSO / RJ / CP 1 - 0 - 1 - 1 - 0.5 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 6.5
ALLCAN APOLO ALLAN CANTAL / ELMER GELARSO / RICKY ONG 1 - 0 - - 0.5 - 1 - 1 - 1 - 1 - 0.5 - 0 - 0 6
BADA 2 ARNIE / MONET LAO 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 0 - 1 6
BIG R FARM BUDDY ROBRIGADO 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0 6
BLUE N GOLD 1925 RAMON MAXIMO AND DAYO ARTILLAGA 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 0 6
BUDONG 888 GF II WENE ROMANO JR 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 6
BUTTER CUP & ARLET & CRISTINA ALAN MOJAR 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 6
CNP SKCS USN RET / LADY MICA CRIS N. PEREA 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 6
DIANA GOLDBAR ANTONIO ALERIA 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 0 - 1 6
GREENGOLD - 6 ROD ADVINCULA 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 6
HATYAARA HABAGAT GF 1 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 1 - 0 - 1 6
ISDANG ILAYA LALOY REYES 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 0 - 1 6
JDT GF JOEL TUNAY 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 6
JEC 11 DIAMOND E. AGUILAR 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 6
KAI CBA 2 JUN SOSA / GEN GEN ARAYATA 1 - 1 - 1 - 1 - 0.5 - 0 - 0 - 0.5 - 0 - 1 6
KAI JOEPEN JUN SOSA / JOEY PENAFLOR 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 6
KAI NINONG JUN SOSA / NOEL DE OCAMPO 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 6
KCCK VR MAKNAT VIRGILIO V. RAPE / KIT SENGCO 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 1 - 0 6
MABOLO GF MACHO & JOMAR 1 - 0.5 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 1 - 0.5 6
MANGZEE FARM A BOBBY DEL ROSARIO 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 0.5 - 0 - 1 - 1 - 0.5 6
MANGZEE FARM B BOBBY DEL ROSARIO 1 - 0.5 - 1 - 0 - 1 - 0 - 0.5 - 0 - 1 - 1 6
MS GF TIMBAO MARCO SISON 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 0 - 1 - 1 6
NAUGHTY & NICE BOBIE PORICALLAN 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 1 6
NEMA BREAKER 1 ERWIN DIAMANTE/NERI MAMANSAG 1 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0.5 - 0.5 - 1 - 0 - 0 6
OMAR / THUNDERBEE ATTY ARTURO DE CASTRO 0 - 1 - 1 - 1 - 0.5 - 0.5 - 0 - 1 - 0 - 1 6
PAG - ASA GOLD / PURA SANGRE ATTY. BONI CRUZ / ENGR PAUL SOLLEZA 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 0 6
REDLAKES PLB / HARDROCK GMC / SUERTES GF ENGR. DENNIS NUNEZ / PERCY BURGOS 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 0 - 1 6
SAN MIGUEL WILFREDO HIMPISAO 1 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 1 - 0 - 0 6
TOP GUN JUN OLIVEROS 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 0 6
VIVA PENAFRANCIA / JLR/CVC JOEL & CARLO MARITES ZERRUDO - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 6
WINDROPS @ 7 EMIL SAN JUAN 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 0 6
AC PARKER JOVITO JAMELANO / RODEL SEVILLA / SOY CORNEL 0 - 1 - 1 - 0 - 0.5 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 5.5
BIG R BUDDY ROBRIGADO 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 1 - 1 - 0.5 - 0 - 0 5.5
BUENAS DIAS PETER,MIKE & ARCH PETER BUENDIA 1 - 0.5 - 0.5 - 0 - 1 - 0.5 - 1 - 0 - 0 - 1 5.5
CSS GF ATTY. CHRISTOPHER S SOGUILON / ALAN MOJAR 0.5 - 1 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 1 - 0 5.5
DIAMOND GF ERWIN DIAMANTE - 1 - - 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0.5 - 0 - 0 - 1 5.5
DONNEL ROAN TREPLE - J JUN BACOLOD/JUN BUDLAT/JUN ROXAS 1 - 1 - 1 - 0.5 - 1 - 1 5.5
GREENGOLD 3 ROD ADVINCULA 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0.5 5.5
GS SENOR 1 BARRY CRISOSTOMO / MICHAEL SABLAN 1 - 1 - 1 - 0.5 - 1 - 1 5.5
ILUBA NOY AGNER / ED MASCARINA 1 - 0 - 0.5 - 0.5 - 1 - - 0.5 - 0.5 - 0.5 - 0 - 1 5.5
JAILBIRD AKG JEBE GAYANELO 0 - 1 - - 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 0.5 5.5
KAI PRES 2 JUN SOSA / GENGEN ARAYATA 1 - 0.5 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 1 - 0 5.5
KINAMBUD BONG VALLE 1 - 1 - 1 - 0.5 - 1 - 1 5.5
LUCKY 777 1 JOHN GUEVARRA 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0.5 5.5
MINIMUM BET POULTRY SUPPLY BOBIE AND RONIE 1 - 0.5 - 1 - 1 - 1 - 1 5.5
MT. VICTORIA XVI DIAMOND E. VILLANUEVA 1 - 1 - 1 - 1 - 0.5 - 1 5.5
PLB REDLAKES TKFK C.E.F PERCY BURGOS / ANATALIO BALBIERAN 1 - 1 - 1 - 1 - 0.5 - 1 5.5
RASTAMAN GARROTTE 777 DARWIN TORRES / ANDRE PADILLA 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0.5 - 0 - 0 - 1 5.5
SAP STRIKER & FRIENDS - B GIE BORABIEN 1 - 0.5 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 0 - 0 5.5
SAP STRIKERS & FRIENDS GIE BORABIEN 1 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 0 - 1 - 0 - 0.5 5.5
SINAGTALA / MACSEL / MISSISSIPPI AMBOY / EDWIN TAN / MARK SY 1 - 1 - 0 - 0.5 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 0 5.5
AC NEMA BREAKER NERI MAMANSAG 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 5
ALPHA - A ANGELO MALIG 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 1 5
BADA TRES MONET LAO / ARNIE 1 - 0 - 1 - 0 - 0.5 - 1 - 0.5 - 0 - 1 - 0 5
BARRIO MAULAP @ BUTTERCUP ALAN MOJAR / SHERWIN MOJAR / ROMULO EDJIER 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 5
BILIS AT LAKAS GF FELIX PUNZALAN JR 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 5
CNP SKCS / BRGY. RATRATAN CRIS N. PEREA / LITO PINPIN 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 5
CONQUEROR TIMENG TIMENG GELARSO / RJ / CP 1 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 5
D-TRAXZ BOBIE AND RONIE 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 1 5
DARPY 2 DICKY LIM 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 1 5
DARPY 4 DICKY LIM 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 0 5
DOUBLE B WARRIORS BERNARDO BIALA - 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 0 - 0 5
ETHAN BOY 2020 STEPHEN CABALLES / ZBP QYGF 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 0 5
GREENHILL GF BAUTISTA BROS 1 - 1 - - 0 - 1 - 1 - 1 5
HARING IBON MULTIMAX D5 JERMAGNE AGUILA AND RAMON MAXIMO 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 0 5
HIM KENT WILFREDO HIMPISAO 1 - 1 - 1 - 1 - 0 - 1 5
HONEY 168 HANSON YU 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 0 5
J & R THUNDER BUENAS DIAS BOYET CO & JOE ALIMBUYUGUEN 1 - 1 - 1 - 1 - 0 - 1 5
JVR KAY BOSS / PRINCE TAKGU EDWARD CONTRERAS 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 1 5
MAMAY APEN TATO DIMAYUGA 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 1 5
MARCUS SOFEO DANO 1 - 1 - 1 - 0 - 1 - 1 5
MEDALLA AEJ DOC 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 1 5
MONCADA OTB / ALVINDIA FARM / VIVA PENAFRANCIA BENITO E. AQUINO / FLOR MALLARI / J. CO. 1 - 1 - 1 - 1 - 0 - 1 5
OKIDOK & SON 1 DR. ANTHONY SAN JUAN & GIAN SAN JUAN 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 1 5
PB CENTURY PRIME BORDONES & SHERWIN MOJAR 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 1 5
RED / BLUE A BIBOY SISON 1 - 1 - 1 - 1 - 0 - 1 5
RGB JOSEF / LJVET ROBERT BANDARLIPE / DOC JOJO PAVIA 1 - 1 - 1 - 0 - 1 - 1 5
RLJ BOSS OGIE LIMUEL REYES / RUEL REYES 1 - 1 - 1 - 1 - 0 - 1 5
SAP STRIKER / AWIT GIE BORABIEN 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 0 - 0 5
SS AMULET / TRIGUN / THUNDERBEE SANTI SOLIS / RUEL LIZARDA / ADC 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 1 5
TEAM JC MAD SCIENCE JC      1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 1 5
UNICA HIJA JOEL OCSENA 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 1 5
928 WSD - MCC CAPT. NEMESIO DESALES 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 0.5 - 0 - 0 - 0 - 1 4.5
ER FARM EDWIN RAMOS 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 0.5 - 0 - 0 4.5
REDBULL CABIAO NUEVA ECIJA B ATTY. CARLOS TUMPALAN 1 - 1 - - 1 - 0.5 - 0 - 0 - 0 - 1 - 0 - 0 4.5
SAC21 ALUPAY CITY SULPICIO A. CANARIAS 1 - 1 - 1 - 1 - 0.5 - 4.5
SPARTANS DOS REY BRIONES 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0.5 4.5
TRB MINIEN JUN BENEDICTO 1 - 0 - 1 - 1 - 0.5 - 0 - 1 - 0 - 0 - 0 4.5
ANGEL EYES / 9 DE PEBRERO BOB ALMERA / TONY ESPINOSA 1 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0 4
BADCAT PARAWAKAN FEB 3 2COCK SA MATADERO 2 DAVE LAO / RJE 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 0 4
BCO ROAN BEN ORTIZ / BUDLAT J / BACOLOD J 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 0 4
D-M-M-NERVANA / EFBEEES DANTE MASCARENAS / FERDIE BANAAG 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0 - 0 4
DIANA GOLDBAR GRC ANTONIO ALERIA 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0 - 0 4
DU40 SOFEO DANO 1 - 1 - - 1 - 1 - 0 - 0 4
ETON GAMEFARM / FM GF LARRY REYES 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 1 4
JRS-SAN PIOQUINTO ENGR. JUN SEVILLA 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 1 4
LUCKY DIA TWO ANTERO ZARASPE / IVAN ZARASPE 1 - 0 - 1 - 1 - - 1 4
PAOAY GALEN POBRE 1 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 4
PKP SOUTH STAR ROAN DI NATUTO NORIEL MANALO/JUN BACOLOD/ALDRIN CORDERO/JUN BUDLAT 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 1 4
SPEED & POWER GF FELIX PUNZALAN JR 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 1 4
SUPERMAN JESSIE DE VEYRA / RJH 1 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0 4
TRIGUN MUHANDIS RUEL LIZARDA / CBL 1 - 1 - - 1 - 0 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0 - 0 4
CSS GF 2 ATTY. CHRISTOPHER S SOGUILON / ALLAN MOJAR 1 - 0.5 - 1 - 0 - 0 - 1 3.5
DIMASALANG 1 PAOLO CRISOSTOMO 1 - 0.5 - 1 - 0 - 1 - 0 3.5
HARDROCK / SUERTES GF / EL PIERRO GF GILBERT CASTILLO / MARLO RECTO / PETE ELSINIQUE 0.5 - 0 - 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0 3.5
JIGEN FARM DENNIS STA MARIA 1 - 0.5 - 1 - 1 - 0 - 0 3.5
KCCK VR MAKNAT 4 VIRGILIO V. RAPE / KIT SENGCO 0.5 - 0 - 1 - 1 - 0 - 1 3.5
KI BENSON PATRICIO & CAPT. RAUL PANIZAL 1 - 0.5 - 1 - 0 - 0 - 1 3.5
MBA BICOL M. RONCESVALLES / E. TEVES 1 - 0 - 0.5 - 1 - 1 - 0 3.5
NENA BREAKER ERWIN DIAMANTE/NERI MAMANSAG 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 0.5 3.5
STA. RITA GF RBA / TRUE BLOOD ENRILY GUBATANGA / RANDY HEBRON 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 0.5 3.5
SUPER KING BOYET PLAZA 1 - 1 - 0 - 0.5 - 0 - 1 3.5
VRL GAMEFARM VER LONTOC 0 - 1 - 1 - 1 - 0.5 - 0 3.5
AC TRIPLE - A 2 JOVITO JAMELANO 1 - 0 - 1 - 0 - 0 - 1 3
AGAINST ALL ODDS / GRIFFIN GF KEN / JESS 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 1 3
ARSCE A CESAR ANCAYAN 1 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 3
ATOMIC ELA VON ARTHUR CAPADA / VON NAVARRA 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 3
AVIATOR GF / BICOL WHITE GF ENGR. NANDY FORTE / SONNY CRUZ / THEO FORTE 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 0 3
BLUE MAX D. ESLABON / ANTERO ZARASPE 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0 3
BLUEFIRE NIO ASISTIO / YONG ASISTIO 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 0 3
BRGY. TRANCA PLB REDLAKES PERCY BURGOS / ENGR. DENNIS NUNEZ 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 0 3
C & M / COUNTRY WEST / DTM / SAN ANTONIO C. TANAQUIN / W. TAN / T. MACADAGDAG / R. ALAON 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 3
EC-GF / BOSS TOTO / MASIGASIG GF JM TURBELA / ATTY. MANNY GRAGASIN / EDWIN CALDA 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 1 3
FARM VIEW EDGAR GO 1 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 3
FDM 115 TATO DIMAYUGA 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 1 3
FORTUNA JMC 1 MARK AGUAS 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 0 3
GREENHILL 88 BAUTISTA BROS 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 0 3
GS SEÑOR 3 BARRY CRISOSTOMO / MICHAEL SABLAN 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 0 3
GUINAYANGAN JUN MACALINTAL AND RAMON MAXIMO 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 0 3
HATCHVILLE AC - BADA ENGR. JUN AGUILLON 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 0 3
HBD DJ BATANG PASAWAY! YEN AND JUN 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 0 3
JAILBIRD JRG JUN BENEDICTO 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 0 3
JC BALANGAW JC / DENNIS LUZZURIAGA 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 0 3
JL CRYSTAL GF NOEL LEE / JAIME LEE 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 1 3
JPC MAJESTIC 1 JOSEPH CHUA / PETER CHUA / PHILIP NERI 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 3
K. ADRIANE 2 MARILYN CELESTE & CAPT. RAUL PANIZAL 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 0 3
KAI PRES 1 JUN SOSA / GENGEN ARAYATA 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 0 3
KBG WILD BLUE EGG BARRY BARICAR / DARLITO DE GUZMAN / ALBERT LEONES 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 3
KC FANTASTIC JUN GUIA / CHITO POLINTAN 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 3
KILL THEM ALL 1 DEXTER LONGNO 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 0 3
KING BP BOYET PLAZA / ALLAN TOMIMBANG 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 3
MADVILL MT. NATIB DH MAMAD / DR. KENZO / ATTY. ALVERT VILLARUBIO / DANNY HALILI 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 0 3
MANGZEE FARM BOBBY DEL ROSARIO 1 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 3
MH - SAN ROQUE JON HERMOSO 1 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 3
MIGS 1 FMB / NESTOR B. MACAPAGAL JR. / RADU GF 1 - 0 - 1 - 0 - 0 - 1 3
MOUNTAIN LORDS TEDDY DITCHELLA / ROGER ALFARO 1 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 3
MT. VICTORIA XXIX R. VILLANUEVA / E. DIAMANTE 1 - 1 - 0 - - 1 - 0 3
NAGKARLAN LYNDON ANGELES / ROMULO ANGELES 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 0 3
OMARU / THUNDER BEE ATTY ARTURO DE CASTRO 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 0 3
OVER THE TOP JUN OLIVEROS 1 - 0.5 - 0 - 0 - 0.5 - 1 3
PAMBIHIRA GAROTTE 777 RYAN PIÑON DOT 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0 3
PET GAMEFARM 2 TONYPET DOMINGO - 1 - 0.5 - 0 - 0 - 1 - 0.5 3
RAF FIGHTER RG FERNANDEZ / RP 1 - 0 - 1 - 0 - 0 - 1 3
RAM 1331 ANGELO MALIG 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 1 3
RP SILANG SAGITSIT RHELLIE PALUMPON / BOY PAU 0 - 1 - 1 - - 1 - 0 3
SPRTN MARAUDER ACUCIO VIVA ESPAÑA DON ADRIAN HORIGUE / BABY CANILLAS 1 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 3
STA. RITA GF / KILL THEM ALL DEXTER LONGNO / ENRILY GUBATANGA 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 0 3
SWEET KOLOKOY 777 RYAN PIÑON DOT 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 0 3
TEAM PACMAN - TRIGUN ENGR ROLANDO MAGNAYE 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0 3
TOP OF THE LINE 2 BORGY ZOLETA 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 3
TRIPLE R / FERRY FERIOLS / JAILBIRD JEB GAYANELO 0 - 0.5 - 1 - 0.5 - 1 - 0 3
UGF M. AYUSTE AND RAMON MAXIMO 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 3
VIVA PENAFRANCIA 3 MARITES ZERRUDO - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 3
VIVA STA MONICA RSA 2 ZALDY AUSTRIA 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 0 3
WE WILL ROCK YOU GEORGE F. SERRANO 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 0 3
WOLF PACK PURPI KL CHA LU / TRIGUN 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 1 3
ANTIQUE BROS / AV GAMEFARM COMBINE KIM ANTIQUE / JOEKING BESARIO / ARTHUR VILLEGAS 0 - 1 - - 0 - 0.5 - 1 - 0 2.5
AREZA R2J DANNY AREZA / RANDY RABARA 0 - 1 - 0.5 - 0.5 - 0 - 0.5 - 0 2.5
AT GAMEFARM ARNIE / MONET LAO 1 - 0 - 1 - 0.5 - 0 - 0 2.5
BUTTER CUP AMARE ALAN MOJAR / R. CLAUDIO 0.5 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 2.5
D`CAPTAIN FARM CAPT. RAUL PANIZAL 1 - 1 - 0 - 0.5 - 0 - 0 2.5
EFBEES TRIGUN FERDIE BANAAG 1 - 0 - 1 - - 0 - 0.5 2.5
FORTUNA JMC 18 MARK AGUAS 1 - 0 - 0.5 - 0 - 1 - 0 2.5
GLORY FARM REMCAR / ABON 0 - 1 - - 0.5 - 0 - 1 - 0 2.5
GS SEÑOR 6 / NLH BARRY CRISOSTOMO / NHELVIN L. HENAVE 1 - 0.5 - 0.5 - 0 - 0.5 - 0 2.5
KCCK VR MAKNAT 3 VIRGILIO V. RAPE / KIT SENGCO 0 - 1 - 0.5 - 0 - 0 - 1 2.5
MASCEL / SINAGTALA MARK SY / AMBOY /EDWIN TAN - 0.5 - 0 - 1 - 0 - 0 - 1 2.5
MERCADO BROTHERS CESAR MERCADO / RUEL LIZARDA 1 - 0 - 0 - - 0 - 0.5 - 1 2.5
MIGHTY GAMEFARM BOBIE AND RONIE 0.5 - 1 - 0.5 - 0 - 0 - 0.5 2.5
PUTING BATO VIRGILIO MARTIN & BG 0 - 1 - 0.5 - 0 - 0 - 1 2.5
RLJ GAMEFARM 2 LIMUEL REYES / RJ 1 - 0 - 1 - 0.5 - 0 - 0 2.5
ANAK NI OKIDOK GIAN SAN JUAN & DR, ANTHONY SAN JUAN 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0 2
ANGRYBIRD SORSOGON CYRIL JESALVA 1 - 0 - - 0 - 0 - 1 - 0 2
ARNEL / MARVS AP EJONG 1 - 0 - 1 2
BUDONG 888 GF WENE ROMANO JR 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 2
COCO BARACO A. MONARCA / COL. KATY KATIGBAK 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 2
DARPY DICKY LIM 1 - 0 - 1 - 0 - 0 - 0 2
DISTRICT 1 FARM / AMAZING GF / TRIGUN ANTHONY BONIFACIO / RUEL LIZARDA 1 - 0 - 1 2
DR FIXIT WATERPROOFING EXPERTS CHARLIE CHAN 1 - 0 - 1 - 0 - 0 - 0 2
ETON GAMEFARM / E@N LARRY REYES 1 - 1 - 0 2
HAPPY BDAY RIC-NAP-KULAS ENGR. NICK MAMARIL / NAPOLEON PRAXIDES III 1 - 0.5 - - 0 - 0 - 0.5 - 0 2
HAPPY BIRTHDAY BIG A ALLEN AND TENG RANOLA 1 - - 0 - 0 - 0 - 0 - 1 2
KBG WILD D AND BRAVEHEART COMBINE BARRY BARICAR / DARLITO D. GUZMAN / ALBERT LEONES 0 - 1 - - 0 - 0 - - 1 2
MALDYVETTE DANNY ESPINOSA 1 - 1 - - 0 - 0 - 0 - 0 2
MILS MASAYA GF ENGR. ROGELIO CAUININ / THOLITZ FIGUEROA / RJH 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 2
PET GAMEFARM BRGY HILAITAN TONYPET DOMINGO 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0 2
PIG HOLIDAY 1 RONALD / BONG 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0 2
PRINCESS CYRENE ILOCANOS RENZ CASTRO AND RENE SANTOS 0 - 0.5 - 1 - 0.5 - 0 - 0 2
STA RITA ENGR. NICK MAMARIL / ENRILY GUBATANGA 1 - 0 - - 0 - 1 - 0 - 0 2
SUGAR75 / 4LINE THUNDERBIRD RCM / DON PACUNDO / MICAHEL MENDOZA 1 - 1 - 0 2
SUPERBUTOY / BAKAS ED MASCARINA 1 - 0 - - 0 - 1 - 0 - 0 2
TEAM PACMAN - FIREHAWK ENGR ROLAND MAGNAYE 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0 2
216 WESTSPRING POLARIS CAPT. NEMESIO DESALES 0 - 1 - 0.5 - 0 - 0 - 0 1.5
777 GARROTTE.COM MR. DARWING ONG TORRES 0 - 1 - 0.5 1.5
9 DE PEBRERO TONY ESPINOSA 0.5 - 1 - 0 1.5
APONG GINTO R. VILLANUEVA 0 - 0.5 - 1 1.5
DG YUMMY CHARLZ B DAX GANZON 1 - 0.5 - 0 1.5
DOUBEL A JOEL OCSENA / ENGR. VHER GUERRERO 1 - 0.5 - 0 - 0 - 0 - 0 1.5
DREAMCOCK A REX REFAMONTE 1 - 0 - 0.5 1.5
D`FOX PET CORONA COMBES JR. / AGF 1 - 0 - 0.5 1.5
EBOY GF ARNOLD BACONCON / LONGHAIR 0 - 1 - 0.5 - 0 - 0 - 0 1.5
ELS / RMB THUNDER ENGR. JUN AGUILLON / BOODS / EDWARD SEE 0.5 - 0 - 1 1.5
FTE - 2 FERDIE EUSEBIO / RCM 0 - 1 - 0.5 1.5
JAILBIRD JEB GAYANELO 0.5 - 0 - 1 - 0 - 0 - 0 1.5
KILL THEM ALL DEXTER LONGNO / RAMON VILLANUEVA / ERWIN DIAMANTE 0 - 1 - 0.5 1.5
MGF BOSS RICO / RP 0 - 0.5 - 1 1.5
RED/BLUE BIBOY SISON 0 - 1 - 0.5 - 0 - 0 - 0 1.5
RRS JADEN JA JUN APROVICHADO @ BOBBY SEELIN 0.5 - 0 - 1 1.5
SWEET WATER MDL BOY GAMILLA 1 - 0.5 - 0 1.5
TATA JUAN / GRIFFIN GF KEN / JESS 1 - 0.5 - 0 1.5
482 RRS JADEN JA JUN APROVICHADO BOBBY & BERT SEELIN 0 - 0 - 1 1
:) SMILEY CHITO POLINTAN 0 - 0 - 1 1
AAPS KD JODI DIMAYUGA / KD 0 - 0 - 1 1
ABH. SOUTH LUZON 1 EDMON BAUTISTA 1 - 0 - 0 1
AC TRIPLE - A 1 JOVITO JAMELANO 0 - 1 - 0 1
AIR ASSAULT 1 / SILVER WIND DENNIS DEL PILAR / TED TAN 1 - 0 - 0 1
AIR ASSAULT 2 / SILVER WIND DENNIS DEL PILAR / TED TAN 0 - 0 - 1 1
ALASAN C. BAROJA / N. CUENCA / COL. KATIGBAK 1 - 0 - 0 1
ALERT @ WHY DO U BUILD ME UP ALAN MOJAR / ENOK / P. BORDONES 1 - 0 - 0 1
ALFONSO BUDDY ROBRIGADO 1 - 0 - 0 1
AMAZING TIMENG JJB TIMENG GELARSO / LUT BALATBAT / RJ & CP 0 - - 1 1
ANAK NI OKIDOK 1 GIAN SAN JUAN & DR. ANTHONY SAN JUAN 1 - 0 - 0 1
ARC RPN LEGACY ARTHUR CAPADA / VON NAVARRA 1 - 0 - 0 1
ARJO-3A JOAR ALONTAGA / ROBERT BALBOA 1 - 0 - 0 1
AVIATOR GF ENGR. NANDY FORTE / SONNY CRUZ / THEO FORTE 0 - 1 - 0 1
AVIATOR GF FULL THROTTLE CAPT THEO FORTE / CAPT SONNY CRUZ 1 - 0 - 0 1
BADONG & ENG CARLO SANTIAGO / ALEXANDER MOSCA 0 - 0 - 1 1
BARAKO KING COL. KATIGBAK 0 - 0.5 - 0.5 1
BCO ROAN TRIPLE B BEN ORTIZ / BUDLAT J / BACOLOD J 0 - 0 - 1 1
BEAWRY REN CASTRO AND RENE SANTOS 0 - 0 - 1 1
BETWEEN WILMER LIMSIACO 0 - 1 - 0 1
BG / THUNDER BEE ATTY. ARTURO DE CASTRO 0 - 1 - 0 1
BICOL ASB JD JA ASB / JD / JA 0 - 0 - 1 1
BLADES OF WARRIORS / HAELIYA EMERSON PERALTA & HAEL IYA 0 - 0 - 1 1
BLUEFIRE ARYA SKY NIO ASISTIO - 1 - 0 1
BOY KULIT / R2J AREZA D. AREZA / R. RABARA / J. SANDIG 1 - 0 - 0 1
BOYONG BOY MONTANO 0 - 1 - 0 1
CALACA REPUBLIC JC JUDD CAUNTAY 0 - 1 - 0 1
CATHY & SONS ROAN DI NATUTO LEO MAKINIKA / JUN BACOLOD / JUN BUDLAT - 0 - 1 1
CDM TOP GUN RENATO VILAR / CARL DEL MUNDO 0 - 0 - 1 1
CNP SKCS GF/PITTSBURG/WWW.SABONG CUP.COM CRIS N. PEREA / RONALDO BELEN 1 - 0 - 0 1
CNP SKCS USN RET CRIS N. PEREA 0 - 1 - 0 1
D-M-M GF / EFBEES DANTE MASCARENAS / FERDIE BANAAG 0 - 0 - 1 1
DARPY - V DICKY LIM & L. VILLANUEVA 0 - 1 - 0 1
DARPY 3 DICKY LIM 1 - 0 - 0 1
DG YUMMY CHARLZ DAX GANZON 0 - 0 - 1 1
DIANA GOLDBAR / CROCCODILE FINGER TONY ALERIA 1 - 0 - 0 1
DIANA GOLDBAR 1 TONY ALERIA 1 - 0 - 0 1
DIMASALANG PAOLO CRISOSTOMO 0 - 0 - 1 1
DJM R. VILLANUEVA 0 - 1 - 0 1
DOUBLE R NOMER REYES AND RUEL CARREON / RJH 0 - 1 - 0 1
DREAMCOCK REX REFAMONTE 0 - 1 - 0 1
D`CAPTAIN CONSTELLATION 1 CAPT. RAUL PANIZAL 1 - 0 - 1
D`CAPTAIN CONSTELLATION 2 CAPT. RAUL PANIZAL 1 - 0 - 1
EDISON / JULLIANBOY / RJF ED MASCARIÑA 1 - 0 - 0 1
EDISON / RN MALIKOT ED MASCARINA / RYAN GONZALES / ROQUE SISON 0 - 1 - 1
EK BLACK ANT VIVA ESPAÑA KENDRICK BORROMEO / EDGARD BALAHADIA / BABY CANILLAS 0 - 1 - 0 1
ELNIDO DICKY LIM 0 - 0 - 1 1
ESV FARM EDGARDO S. VALMOCINA 0 - 1 - 0 1
FIRE TIGER / EFBEES ERICK CARAAN / FERDIE BANAAG 0 - 0 - 1 1
FIVE DEER B.B GF 0 - 1 - 0 1
FRIDAY D 13TH RICHIE ROBES 1 - - 1
FTE - 1 FERDIE EUSEBIO / RCM 0 - 1 - 0 1
GARPER 88 RSR / GS SEÑOR 5 BARRY CRISOSTOMO / GARY PEREZ / ROMEO RECIO 0 - 1 - 0 1
GARROTTE RASTAMAN 777 DARWIN TORRES / ANDRE PADILLA 1 - 0 - 0 1
GREENGOLD DOS ROD ADVINCULA / TATA REY 0 - 0 - 1 1
GS SENOR 2 BARRY CRISOSTOMO / MICHAEL SABLAN 0 - 1 - 0 1
GUMACA WARRIORS 1 ENGR. NOMER BANAL 0 - 0 - 1 1
GUMACA WARRIORS 2 ENGR. NOMER BANAL 0 - 0 - 1 1
GW MIGHTY JB GF JUANITO BAQUIRAN JR / RJH 0 - 0 - 1 1
GW RDK SILVER BLADE RENE D KATIGBAK 0 - 1 - 0 1
HAPPY BDAY DADDY ODI ENGR. NICK MAMARIL 1 - 0 - 0 1
HARDROCK / SUERTES GF / REDLAKES PLB MARLO RECTO / GILBERT CASTILLO 1 - 0 - 0 1
HELLO MOTO AKO TO - DH MAMAD VILLARUBIO & DANNY HALILI 1 - 0 - 0 1
HGM WARRIORS DOS HECTOR G. MAGPANTAY 0 - 1 - 0 1
HGM WARRIORS UNO HECTOR G. MAGPANTAY 1 - 0 - 1
HON 11 ENGR. HANSON YU 0 - 0 - 1 1
HONEY 88 MALAPIA ENGR. HANSON YU 0 - 0 - 1 1
HONEY 888 HANSON YU 0 - 1 - 0 1
IBON LEGAW ROBERTO PARAGAS 1 - 0 - 0 1
ILOKANOS SAN QUINTIN RENE SANTOS AND RENZ CASTRO 0 - 1 - 0 1
JAILBIRD SOUTH JEB GAYANELO 0 - 0 - 1 1
JARVIS GF NPAJARA 0 - 0 - 1 1
JB REDSTAR RADU RADU 1 - 0 - 0 1
JCB GF ALABEL JASON BAUTISTA 0 - 0 - 1 1
JENIFACE / LENMAN GF FRANCIS SILOS / GALEN POBRE 0 - 1 - 0 1
JOE BLACK BUENAS DIAS ARCH. PETER BUENDIA / ENG. RODEL LLABRES 0 - 1 - 0 1
JONASHUA BNW DR. JESSIE ESTRADA 0 - 1 - 0 1
JPC MAJESTIC 2 PHILIP NERI 0 - 0 - 1 1
JRA - TAMBANG JHUN REYES 0 - 1 - 0 1
K. ADRIANE 1 MARILYN CELESTE & CAPT. RAUL PANIZAL 0 - 1 - 0 1
KAI AGUADA JUN SOSA / EDWIN PEREY 1 - 0 - 0 1
KAI ATOY JUN SOSA / EDWIN PEREY 1 - 0 - 0 1
KAI ROJENCA JUN SOSA / ROLLY MANARANG 0 - 0 - 1 1
KAI SARAP BUHAY JUN SOSA / NOEL DE OCAMPO 1 - 0 - 1
KBG BRAVE HEART GF BARRY BARICAR / ALBERT LEONES / DARLITO DE GUZMAN 1 - 0 - 0 1
KBG JS. HALIMAW GF JUNJUN SALCEDO/ROCKY B. ALLLAYE/BARRY BARICAR 0 - 1 - 0 1
KCCK / JVD CALIBRE VIRGILIO RAPE / JIMMY DUMALAOG 1 - 0 - 0 1
KCCK VR MAKNAT 2 / SCARLE / MITCH VIRGILIO V. RAPE / KIT SENGCO / DONDONBABON MITCH 0 - 0 - 1 1
KING ARTURO POKS AND JUN 0 - 1 - 0 1
KWATRO SANTO ROBERT GO / RJH 0 - 1 - 0 1
LIMPBIZKIT BMJ GF MARK LIM & BOY GAMILLA 0 - 0 - 1 1
LIVEWIRE 888 JAP AND CLARISSA 0 - 1 - 0 1
LRO / BPP ENGR. LARRY ORCILLA/ AMELITO PARRENO 0 - 0 - 1 1
LUCKY 777 JOHN GUEVARRA 0 - 0 - 1 1
LUCKY 777 2 JOHN GUEVARRA 0 - 1 - 0 1
M4 ARCE ALABASTER RICHARD ARCE / KEVIN DIMAYUGA 1 - 0 - 0 1
MAKJ / NAGKARLAN ALEX / ERWIN MIRANO / LYNDON ANGELES 0 - 0 - 1 1
MANGZEE LIPA BOBBY DEL ROSARIO 1 - 0 - 0 1
MAPA GF / BLUEFIRE NIO ASISTIO / YONG ASISTIO 0 - 1 - 0 1
MARINE FEVICOL CHARLIE CHAN 1 - 0 - 0 1
MERCADO BROTHERS 1 CESAR MERCADO / AVIATOR GF - 1 - 0 1
MGC MARCAS SILANG MARK CASTRO 0 - 0 - 1 1
MGC MARCAS SILANG 1 MARK CASTRO 0 - 0 - 1 1
MMOJICA GULLS / JAILBIRD JEB GAYANELO 0 - 1 - 0 1
MOUNT CARMEL / PET GF ERICK MORALES / TONYPET DOMINGO 1 - 0 - 0 1
MOUNTAIN LORDS RMA ROGER ALFARO / TEDDY DITCHELLA 1 - 0 - 0 1
MT. VICTORIA 111 DIAMOND E. VILLANUEVA 0 - 1 - 0 1
MT. VICTORIA DIAMOND R. VILLANUEVA / E. DIAMANTE 1 - 0 - 1
NIANNA LEORICHE GUCE 0 - 0 - 1 1
NIANNA 1 LEORICHE GUCE / LONGHAIR TO 0 - 0 - 1 1
NOEL 337 NOEL LEE / JAIME LEE 1 - 0 - 0 1
ON THE LINE / SILVER WIND B ODIE GUEVARA / TED TAN 0 - 1 - 0 1
PET GAMEFARM 1 TONYPET DOMINGO 0 - 0 - 1 1
PLB REDLAKES JYRL PERCY BURGOS/ JYRL 1 - 0 - 0 1
POLMAGZ / KCCK VIRGILIO RAPE / PAUL MAGNO / KIT SENGCO 0 - 0 - 1 1
R2J J & R RABARA 1 - 0 - 0 1
RAWLANDZ S.F MONCHING MEDALLA + ARBEE 0 - 0 - 1 1
RAWLANDZ STOCK FARM MONCHING MEDALLA + ARBEE 0 - 1 - 0 1
RGM GF-DH DR. RONNIE MAGBALON & DANNY HALILI 0 - 0 - 1 1
RGM RJ & RAINE RODERICK MAGPANTAY 0 - 0 - 1 1
RMMR SAN JOSE ROOSTER RICHIE ROBES 0 - 0 - 1 1
RNJA / SILVER WIND REYNALDO M. VILLANUEVA / TED TAN 0 - 0 - 1 1
ROAN DONNEL TRIPLE - J JUN BACOLOD / JUN ROXAS 1 - 0 - 0 1
RSM FLASH BOMBA 663 REY MORLA 1 - 0 - 0 1
RSM FLASH BOMBA 888 REY MORLA - 0 - 1 1
SATELLITE GF JOFFER HERMANO / GILBERT UMALI 0 - 0 - 1 1
SB JELO - A JOSED OCA 1 - 0 - 0 1
SHAOLIN NINJA BEBOT TAN / ROBIN DY 0 - 1 - 0 1
SIKAT NG ARAW JUN OLIVEROS / RAMEL BIRAO 0 - 1 - 0 1
SILVER WIND LI A. ABUNDO / T. TAN 1 - 0 - 0 1
SINGLE STROKE BOBIE PORICALLAN 1 - 0 - 0 1
SKCS USN RET / DAN REINHER CRIS N. PEREA / DANDY PAMIENTA 1 - 0 - 0 1
SKYLINE PIGEON ALAN MOJAR 0 - 1 - 1
SOLDIERS 62 BUENAS DIAS BOYET CO & CALOY DORDULAW 0 - 1 - 0 1
SPARTANS - RB 1 REY BRIONES 0 - 1 - 0 1
SPARTANS - RB 2 REY BRIONES 1 - 0 - 0 1
SPARTANS UNO REY BRIONES 0 - 0 - 1 1
SUGAR 75 RCM / DON PACUNDO 1 - 0 - 0 1
SUPERKYLE 1 JOHN MILLER / RUEL CANTINA 0 - 1 - 0 1
SWEET WATER JEG BOY GAMILLA 0 - 1 - 0 1
TABUK JD BOBIE BOBIE / ATTY TUBBAN / JD - 1 - 0 1
TAMARAW 124 RG FERNANDEZ / NICK PARILLA RP 0 - 1 - 0 1
TR ORAGON GANADOR MAX TR ORAGON CAMP 0 - 0 - 1 1
VDFARM VAL DIZON 1 - 0 - 0 1
VRJ ALLEY JOEL OCSENA / ENGR. VHER GUERRERO 0.5 - 0.5 - 0 1
VRL GAMEFARM II VER LONTOC 0 - 0 - 1 1
WHITE ROCK VIRGILIO MARTIN & BG 0 - 1 - 0 1
WILD T-REX DARLITO DE GUZMAN / BARRY BARICAR 0 - 1 - 0 1
WIND JAMMER / ANG LAKAS NG ARRIVE MO… BEBE!!! KEVIN DIMAYUGA / JUNJUN SALCEDO 1 - 0 - 0 1
WOW BIRDS VJG VICTOR JOSHUA GREGORIO 0 - 0 - 1 1
WYNERCA MT. VICTORIA ERWIN DIAMANTE 0 - 0 - 1 1
ZALLEN FRITZ - STA RITA ENGR. NICK MAMARIL / SALVADOR ESLABRA / ENRILY GUBATANGA 0 - 1 - 0 1
ZT - IGOROT LESTER EDOC / CD 0 - 1 - 0 1
362 JCD MASILAG CHARLY AZUCENA 0 - 0 - 0.5 0.5
BIG R DRAGON FURY BUDDY ROBRIGADO 0 - 0 - 0.5 0.5
BRGY SUPLANG AEJ 2 ARNOLD DELA CRUZ 0 - 0.5 - 0.5
BRGY. TALANGAN / SILVER WIND ALAN LAUREANO / TED TAN 0 - 0 - 0.5 0.5
CNP SKCS GF / GSW CRIS N. PEREA / CARLO ROSITA 0 - 0 - 0.5 0.5
CSS GF 1 ATTY. CHRISTOPHER S SOGUILON / ALAN MOJAR 0 - 0.5 - 0 0.5
JAILBIRD MNM SUPERGULL JEB GAYANELO 0 - 0 - 0.5 0.5
JOLLI FARM DENNIS STA MARIA 0 - 0 - 0.5 0.5
K45 BATAS NG LANSANGAN 357 JOHN LUMDANG / THEO FORTE 0 - 0.5 - 0 0.5
KAI CBA 1 JUN SOSA / GEN GEN ARAYATA 0 - 0 - 0.5 0.5
LENMAN GF GALEN POBRE 0 - 0.5 - 0.5
PLB REDLAKES RBB GF PERCY BURGOS/ RBB 0 - 0.5 - 0 0.5
RLJ GAMEFARM 1 LIMUEL REYES / RJ 0 - 0 - 0.5 0.5
RSM FLASH BOMBA 88 REY MORLA - 0.5 - 0 0.5
SUERTES GF / HARDROCK GMC / REDLAKES PLB MARLO RECTO / GILBERT CASTILLO / PERCY BURGOS 0 - 0.5 - 0 0.5
SUGAR 75 1 RCM / DON PACUNDO 0 - 0 - 0.5 0.5
TEAM JC JC 0 - 0.5 - 0 0.5
ZARA JIJF GERALD DOMINGO JEDDAHN FAVOR RYAN PINON 0 - 0 - 0.5 0.5
:) SMILEY EMILIO CHITO POLINTAN 0 - 0 - 0 0
ABH. SOUTH LUZON 2 EDMON BAUTISTA 0 - 0 - 0 0
ANINO NG ARAW JUN OLIVEROS / NADEL JANEO 0 - 0 - 0 0
BADA 1 MONET LAO / ARNIE 0 - 0 - 0 0
BADCAT PARAWAKAN FEB 3 2COCK SA MATADERO 1 RJE / DAVE LAO 0 - 0 - 0 0
BE BRAVE GUINAYANGAN PAUL MACALINTAL AND RAMON MAXIMO 0 - 0 - 0 0
BLUEFIRE ANTONINO NIO ASISTIO 0 - 0 - 0
BRGY SUPLANG AEJ 1 ARNOLD DELA CRUZ 0 - 0 - 0 0
CALLIBOYS RADU E.D / VG 0 - 0 - 0 0
DAGAT AGILA DONATO DIANA / TONY ALERIA 0 - 0 - 0 0
DANDANDAVE DOMING UY 0 - 0 - 0 0
DANG BALASEK NHELVIN HENAVE 0 - 0 - 0 0
E.R. JARVISTARK ELMER RAMOS 0 - 0 - 0 0
GKD VER DIMARANAN 0 - 0 - 0 0
JAILBIRD CUTTER JEBE GAYANELO 0 - 0 - 0 0
JAILBIRD RIPPER JEBE GAYANELO 0 - 0 - 0 0
JAL BENSON PATRICIO & CAPT. RAUL PANIZAL 0 - 0 - 0 0
JCB GF JASON BAUTISTA 0 - 0 - 0
JOMALIG PYTHON JUN G 0 - 0 - 0 0
JUR EXCALIBUR / GS SEÑOR 4 BARRY CRISOSTOMO / JOHNNY UY RAFAEL 0 - 0 - 0 0
JUR RD JD BOBIE BOBIE / JONHY U RAFAEL / JD 0 - 0 - 0
KCCK / JVD CALIBRE 2 VIRGILIO RAPE / JIMMY DUMALAOG / KIT 0 - 0 - 0 0
LAYONG MABILLOG ARTHUR CAPADA / CBL 0 - 0 - 0 0
LIVEWIRE NARRA CLA & JAP 0 - - 0 0
LUCKY DIA ONE ANTERO ZARASPE / IVAN ZARASPE - 0 - 0 0
MARCAS BAYBAY POLONG MARK CASTRO 0 - 0 - 0 0
MARILAG PRIDE TEODY DEBORDE 0 - 0 - 0 0
MASIGASIG WINPLEX ATTY. MANNY GRAGASIN 0 - 0 - 0
MAU / ONE / CHA / MIKO RICHIE ROBES 0 - 0 - 0 0
MCK LUCKY FERDINAND SOUZA 0 - 0 - 0 0
OKIDOK & SON DR. ANTHONY SAN JUAN AND GIAN SAN JUAN 0 - 0 - 0 0
ON THE LINE / SILVER WIND A ODIE GUEVARA / TED TAN 0 - 0 - 0 0
PAG - ASA GOLD ATTY. BONI CRUZ 0 - 0 - 0
PAKISKIS AEJ ARNOLD DELA CRUZ 0 - 0 - 0 0
PARAWAKAN MAYBE THIS TIME MASTER J / CRIS JALANDI / LOUS ARCENAL/RJE / JJE 0 - 0 - 0 0
PIG HOLIDAY 2 RONALD / BONG 0 - 0 - 0 0
PRINCESS OPRAH GAME FARM MOMOY ADAM 0 - 0 - 0 0
PROPER TWELVE MACKY BOY KEVIN DIMAYUGA / WALLY PIAMONTE 0 - 0 - 0 0
R2J AREZA DANNY AREZA 0 - 0 - 0 0
RED COBRA ENGR. SONNIE MAGTIBAY 0 - 0 - 0
RJB FARM ROMEO AGUILA / RJH 0 - 0 - 0 0
RST JURRY RASTAG 0 - 0 - 0 0
SAKSAK SALAG LARRY CARINO 0 - 0 - 0 0
SALAG SAKSAK L. CARIÑO 0 - 0 - 0 0
SALBAHI / JUWARAK TITO REYES / ROGIE 0 - 0 - 0 0
SALIKWAT 119 BEBOT TAN / MANUEL SY 0 - 0 - 0 0
SAP STRIKER & FRIENDS - A GIE BORABIEN 0 - 0 - 0 0
SUPERKYLE JOHN MILLER / RUEL CANTINA 0 - 0 - 0 0
SWEET GABY RYAN M / RODERICK MAGPANTAY 0 - 0 - 0 0
TRB - AVI / JAILBIRD JUN BENEDICTO 0 - 0 - 0 0
TRIGUN PUNISHER ENGR. RUEL LIZARDA 0 - 0 - 0 0
TRIGUN SAP STRIKER RUEL LIZARDA / CBL - 0 - 0
VRL GAME FARM III VER LONTOC 0 - 0 - 0 0
WELCOME WELL COME AND TENG RANOLA 0 - 0 - 0 0
WILD DINOSAUR DARLITO DE GUZMAN / BARRY BARICAR 0 - 0 - 0 0
WOLFPACK J.A CHA LU / TRIGUN 0 - - 0 0
WOW BIRDS BIG BANG VICTOR JOSHUA GREGORIO 0 - 0 - 0 0
WRS ILOCANOS 1 RENZ CASTRO AND RENE SANTOS 0 - 0 - 0 0

UNDER CONSTRUCTION

Match Sheet is Not Available this time

  • Days

  • Hours

  • Minutes

  • Seconds

MATCH SHEET

NO
RED
VS
WHITE
RESULT
ENTRY NAME
WT
WB
WB
ENTRY NAME
WT
1
POKS PATUNGO SILANGAN
JUN G
2060
BAK 6779
1 - 0
BAK 0520
KAI CBA 2
JUN SOSA / GEN GEN ARAYATA
2065
2
DIAMOND GF
ERWIN DIAMANTE
1795
BAK 7615
0.5 - 0.5
BAK 3218
ILUBA
NOY AGNER / ED MASCARINA
1800
3
AKINITO ARSCE
CESAR ANCAYAN / CESAR TALICOL
2075
DIG 630173
1 - 0
SAL 105226
OKLAHOMA J.A.A BUENAS DIAS
BROWN RED
RONALD SANCHEZ / JOE ALIMBUYUGEN / EMMANUEL BUENDIA
2075
4
BADA 2
ARNIE / MONET LAO
1925
DIG 451591
0 - 1
DIG 096481
ILOKANOS DINGRAS
RENE SANTOS AND RENZ CASTRO
1930
5
REDLAKES PLB / HARDROCK GMC / SUERTES GF
ENGR. DENNIS NUNEZ / PERCY BURGOS
2030
BAK 7101
1 - 0
BAK 3720
HARING IBON MULTIMAX D5
JERMAGNE AGUILA AND RAMON MAXIMO
2030
6
SAP STRIKER & KIDS
GIE BORABIEN
1995
DIG 628527
0 - 1
BAK 3656
CNP SKCS USN RET / LADY MICA
CRIS N. PEREA
2000
7
JRB CALATAGAN
JR BAUTISTA
1765
BAK 7971
1 - 0
BAK 3003
AMAZING ONE CAPIZ / TRIGUN
SWEATER
ANTHONY BONIFACIO / RUEL LIZARDA
1770
8
REDBULL CABIAO NUEVA ECIJA B
ATTY. CARLOS TUMPALAN
1960
DIG 039231
0 - 1
DIG 493394
HAPPY BIRTHDAY SWEETY
ONIE TAN / ZALDY AUSTRIA
1960
9
KAI PRES 2
JUN SOSA / GENGEN ARAYATA
2175
BAK 0358
0 - 1
DIG 222587
DIMASALANG SCARLET MITCH
PAOLO CRISOSTOMO
2175
10
ARSCE
CESAR ANCAYAN
1895
BAK 5269
0 - 1
BAK 4218
GREENGOLD - 5
RED BLACK GG
ROD ADVINCULA
1895
11
BADA TRES
MONET LAO / ARNIE
2065
DIG 451527
0.5 - 0.5
DIG 409777
NEMA BREAKER 1
ERWIN DIAMANTE/NERI MAMANSAG
2070
12
TRB MINIEN
JUN BENEDICTO
1730
BAK 6743
1 - 0
DIG 687061
HARDROCK / SUERTES GF / EL PIERRO GF
SWEATER
GILBERT CASTILLO / MARLO RECTO / PETE ELSINIQUE
1750
13
MS GF TIMBAO
MARCO SISON
1915
BAK 4487
0 - 1
DIG 607207
BLUE N GOLD 1925
RAMON MAXIMO AND DAYO ARTILLAGA
1925
14
HATYAARA
HABAGAT GF
1880
BAK 0599
0 - 1
DIG 743963
SAP STRIKER / AWIT
GIE BORABIEN
1880
15
SINAGTALA / MACSEL / MISSISSIPPI
AMBOY / EDWIN TAN / MARK SY
1990
DIG 194412
0 - 1
DIG 605564
REDBULL CABIAO NUEVA ECIJA A
ATTY. CARLOS TUMPALAN
1990
16
POKS PATUNGO SILANGAN
JUN G
2080
BAK 6468
1 - 0
BAK 6727
AKINITO ARSCE
CESAR ANCAYAN / CESAR TALICOL
2075
17
ILUBA
NOY AGNER / ED MASCARINA
1985
BAK 3310
0.5 - 0.5
BAK 0411
KAI CBA 2
JUN SOSA / GEN GEN ARAYATA
1985
18
ILOKANOS DINGRAS
RENE SANTOS AND RENZ CASTRO
1920
DIG 096486
1 - 0
BAK 7628
DIAMOND GF
ERWIN DIAMANTE
1925
19
OKLAHOMA J.A.A BUENAS DIAS
BROWN RED
RONALD SANCHEZ / JOE ALIMBUYUGEN / EMMANUEL BUENDIA
2130
SAL 105240
1 - 0
DIG 343523
DIMASALANG SCARLET MITCH
PAOLO CRISOSTOMO
2130
20
REDLAKES PLB / HARDROCK GMC / SUERTES GF
ENGR. DENNIS NUNEZ / PERCY BURGOS
1940
BAK 7104
0 - 1
DIG 451556
BADA 2
ARNIE / MONET LAO
1935
21
JOKER
JOKER
2190
1 - 0
DIG 651936
HARING IBON MULTIMAX D5
JERMAGNE AGUILA AND RAMON MAXIMO
2190
22
HAPPY BIRTHDAY SWEETY
ONIE TAN / ZALDY AUSTRIA
1815
DIG 493450
0 - 1
DIG 628541
SAP STRIKER & KIDS
GIE BORABIEN
1815
23
CNP SKCS USN RET / LADY MICA
CRIS N. PEREA
2015
BAK 3646
1 - 0
BAK 4458
MS GF TIMBAO
MARCO SISON
2015
24
JRB CALATAGAN
JR BAUTISTA
1930
BAK 5450
0 - 1
BAK 5261
ARSCE
CESAR ANCAYAN
1930
25
KAI PRES 2
JUN SOSA / GENGEN ARAYATA
2110
BAK 3076
0 - 1
BAK 2979
AMAZING ONE CAPIZ / TRIGUN
GREY
ANTHONY BONIFACIO / RUEL LIZARDA
2115
26
BADA TRES
MONET LAO / ARNIE
1940
DIG 451513
0 - 1
BAK 5163
REDBULL CABIAO NUEVA ECIJA B
ATTY. CARLOS TUMPALAN
1945
27
GREENGOLD - 5
RED BLACK GG
ROD ADVINCULA
1885
BAK 3936
0.5 - 0.5
BAK 3282
ILUBA
NOY AGNER / ED MASCARINA
1885
28
NEMA BREAKER 1
ERWIN DIAMANTE/NERI MAMANSAG
2030
DIG 409751
1 - 0
BAK 6557
POKS PATUNGO SILANGAN
JUN G
2040
29
JOKER
JOKER
1925
WB
1 - 0
BAK 4707
TRB MINIEN
JUN BENEDICTO
1925
30
HAPPY BIRTHDAY SWEETY
ONIE TAN / ZALDY AUSTRIA
1760
DIG 493394
1 - 0
JOKER
JOKER
1760
31
BLUE N GOLD 1925
RAMON MAXIMO AND DAYO ARTILLAGA
2000
DIG 607242
1 - 0
DIG 743818
SAP STRIKER / AWIT
GIE BORABIEN
1995
32
HATYAARA
HABAGAT GF
1900
BAK 0584
1 - 0
DIG 634992
SINAGTALA / MACSEL / MISSISSIPPI
AMBOY / EDWIN TAN / MARK SY
1900
33
DIMASALANG SCARLET MITCH
PAOLO CRISOSTOMO
1870
BAK 5740
1 - 0
DIG 605522
REDBULL CABIAO NUEVA ECIJA A
ATTY. CARLOS TUMPALAN
1865
34
MS GF TIMBAO
MARCO SISON
1855
BAK 7436
1 - 0
DIG 687072
HARDROCK / SUERTES GF / EL PIERRO GF
WHITE GOLD
GILBERT CASTILLO / MARLO RECTO / PETE ELSINIQUE
1860
35
ARSCE
CESAR ANCAYAN
1955
BAK 5214
1 - 0
DIG 451555
BADA 2
ARNIE / MONET LAO
1960
36
KAI CBA 2
JUN SOSA / GEN GEN ARAYATA
2100
BAK 0338
0 - 1
BAK 3007
AMAZING ONE CAPIZ / TRIGUN
SWEATER
ANTHONY BONIFACIO / RUEL LIZARDA
2100
37
HARING IBON MULTIMAX D5
JERMAGNE AGUILA AND RAMON MAXIMO
1840
BAK 2672
1 - 0
DIG 409772
NEMA BREAKER 1
ERWIN DIAMANTE/NERI MAMANSAG
1840
38
OKLAHOMA J.A.A BUENAS DIAS
RED
RONALD SANCHEZ / JOE ALIMBUYUGEN / EMMANUEL BUENDIA
1875
SAL 105362
0.5 - 0.5
BAK 4122
JRB CALATAGAN
JR BAUTISTA
1875
39
SAP STRIKER & KIDS
GIE BORABIEN
1700
DIG 630579
1 - 0
BAK 6749
TRB MINIEN
JUN BENEDICTO
1700
40
BADA TRES
MONET LAO / ARNIE
2110
DIG 451532
1 - 0
BAK 3641
CNP SKCS USN RET / LADY MICA
CRIS N. PEREA
2110
41
SINAGTALA / MACSEL / MISSISSIPPI
AMBOY / EDWIN TAN / MARK SY
2025
DIG 194413
1 - 0
DIG 663728
REDLAKES PLB / HARDROCK GMC / SUERTES GF
ENGR. DENNIS NUNEZ / PERCY BURGOS
2020
42
ILUBA
NOY AGNER / ED MASCARINA
1980
BAK 3118
0 - 1
BAK 6734
AKINITO ARSCE
CESAR ANCAYAN / CESAR TALICOL
1970
43
REDBULL CABIAO NUEVA ECIJA B
ATTY. CARLOS TUMPALAN
1985
DIG 039217
0 - 1
BAK 3949
GREENGOLD - 5
RED BLACK GG
ROD ADVINCULA
1985
44
DIMASALANG SCARLET MITCH
PAOLO CRISOSTOMO
1860
BAK 5805
1 - 0
BAK 7568
DIAMOND GF
ERWIN DIAMANTE
1860
45
SAP STRIKER / AWIT
GIE BORABIEN
1990
DIG 743938
0 - 1
DIG 451498
BADA 2
ARNIE / MONET LAO
1990
46
KAI PRES 2
JUN SOSA / GENGEN ARAYATA
1790
BAK 3135
1 - 0
DIG 687023
HARDROCK / SUERTES GF / EL PIERRO GF
HATCH GREY
GILBERT CASTILLO / MARLO RECTO / PETE ELSINIQUE
1795
47
ILOKANOS DINGRAS
RENE SANTOS AND RENZ CASTRO
1825
DIG 045533
0 - 1
BAK 4462
MS GF TIMBAO
MARCO SISON
1830
48
BLUE N GOLD 1925
RAMON MAXIMO AND DAYO ARTILLAGA
1965
DIG 607230
0 - 1
DIG 605602
REDBULL CABIAO NUEVA ECIJA A
ATTY. CARLOS TUMPALAN
1965
49
CNP SKCS USN RET / LADY MICA
CRIS N. PEREA
2015
BAK 3634
0 - 1
BAK 6766
POKS PATUNGO SILANGAN
JUN G
2020
50
AKINITO ARSCE
CESAR ANCAYAN / CESAR TALICOL
1950
BAK 5091
1 - 0
DIG 409771
NEMA BREAKER 1
ERWIN DIAMANTE/NERI MAMANSAG
1955
51
KAI CBA 2
JUN SOSA / GEN GEN ARAYATA
2120
BAK 3039
1 - 0
BAK 0620
HATYAARA
HABAGAT GF
2115
52
ILUBA
NOY AGNER / ED MASCARINA
1930
BAK 3243
1 - 0
DIG 653624
SINAGTALA / MACSEL / MISSISSIPPI
AMBOY / EDWIN TAN / MARK SY
1930
53
OKLAHOMA J.A.A BUENAS DIAS
BROWN RED
RONALD SANCHEZ / JOE ALIMBUYUGEN / EMMANUEL BUENDIA
1910
SAL 105280
0.5 - 0.5
DIG 743676
HAPPY BIRTHDAY SWEETY
ONIE TAN / ZALDY AUSTRIA
1905
54
HARING IBON MULTIMAX D5
JERMAGNE AGUILA AND RAMON MAXIMO
2160
BAK 3715
0 - 1
DIG 628534
SAP STRIKER & KIDS
GIE BORABIEN
2145
55
REDLAKES PLB / HARDROCK GMC / SUERTES GF
ENGR. DENNIS NUNEZ / PERCY BURGOS
1880
BAK 7116
1 - 0
DIG 605532
REDBULL CABIAO NUEVA ECIJA A
ATTY. CARLOS TUMPALAN
1880
56
DIAMOND GF
ERWIN DIAMANTE
1900
BAK 7705
1 - 0
BAK 3042
KAI PRES 2
JUN SOSA / GENGEN ARAYATA
1900
57
GREENGOLD - 5
RED BLACK GG
ROD ADVINCULA
1945
BAK 4158
1 - 0
DIG 451512
BADA TRES
MONET LAO / ARNIE
1950
58
TRB MINIEN
JUN BENEDICTO
1700
BAK 6701
0 - 1
BAK 5221
ARSCE
CESAR ANCAYAN
1705
59
AMAZING ONE CAPIZ / TRIGUN
SWEATER
ANTHONY BONIFACIO / RUEL LIZARDA
1760
SAL 93803
1 - 0
DIG 607193
BLUE N GOLD 1925
RAMON MAXIMO AND DAYO ARTILLAGA
1760
60
SAP STRIKER / AWIT
GIE BORABIEN
1990
DIG 744116
0 - 1
BAK 5455
JRB CALATAGAN
JR BAUTISTA
1990
61
HARDROCK / SUERTES GF / EL PIERRO GF
SWEATER
GILBERT CASTILLO / MARLO RECTO / PETE ELSINIQUE
1850
DIG 687150
0 - 1
DIG 096499
ILOKANOS DINGRAS
RENE SANTOS AND RENZ CASTRO
1850
62
REDBULL CABIAO NUEVA ECIJA B
ATTY. CARLOS TUMPALAN
1860
DIG 039296
0 - 1
DIG 876907
HATYAARA
HABAGAT GF
1865
63
GREENGOLD 4
BLACK RED GG
ROD ADVINCULA
1795
BAK 4132
1 - 0
DIG 472565
FERRY FERIOLS / JAILBIRD
JEBE GAYANELO
1795
64
CSS GF
ATTY. CHRISTOPHER S SOGUILON / ALAN MOJAR
2000
BAK 9888
0 - 1
BAK 9388
TOP GUN
JUN OLIVEROS
2005
65
CONQUEST
ALLAN CANTAL / ELMER GELARSO / FRANCIS UY
1965
DIG 719784
1 - 0
BAK 3038
WINDROPS @ 7
EMIL SAN JUAN
1960
66
MANGZEE FARM B
BOBBY DEL ROSARIO
2020
DIG 610207
0.5 - 0.5
BAK 9808
RASTAMAN GARROTTE 777
DARWIN TORRES / ANDRE PADILLA
2030
67
:) EMILIO
CHITO POLINTAN
1955
BAK 5643
0 - 1
DIG 681813
SAN MIGUEL
WILFREDO HIMPISAO
1955
68
DOUBLE B WARRIORS
BERNARDO BIALA
2160
BAK 4208
0 - 1
BAK 3876
RSM FLASH BOMBA 126
REY MORLA
2150
69
ISDANG ILAYA
LALOY REYES
1895
DIG 138810
0 - 1
BAK 9828
B8 NAZARENE ROAN DI NATUTO
BERNARD PARROCHA/RIZALDY PAREDES/JUN BACOLOD/JUN BUDLAT
1900
70
GREENGOLD 3
RED GG
ROD ADVINCULA
1810
BAK 4082
1 - 0
SAL 40555
928 WSD - MCC
CAPT. NEMESIO DESALES
1825
71
CSS GF 1 A
ATTY. CHRISTOPHER S SOGUILON / ALLAN MOJAR
1995
BAK 7017
1 - 0
BAK 5357
JAILBIRD AKG
JEBE GAYANELO
2000
72
ALLCAN APOLO
ALLAN CANTAL / ELMER GELARSO / RICKY ONG
1950
DIG 719718
1 - 0
BAK 2883
WINTECH @7
EMIL SAN JUAN
1950
73
MANGZEE FARM A
BOBBY DEL ROSARIO
1840
DIG 610160
0 - 1
BAK 8844
AVIATOR GF ICEMAN
DOM
SONNY CRUZ / THEO FORTE
1835
74
LUCKY 777 1
JOHN GUEVARRA
1920
BAK 5714
1 - 0
DIG 477009
FLAMEBIRD WING FURY GF
ARTEMIO MAUNAHAN / MARK ANTHONY DICHOSO
1925
75
BIG R
BUDDY ROBRIGADO
1965
DIG 329319
1 - 0
DIG 384161
ANGEL EYES / 9 DE PEBRERO
BOB ALMERA / TONY ESPINOSA
1960
76
AC PARKER
JOVITO JAMELANO / RODEL SEVILLA / SOY CORNEL
2010
DIG 607130
1 - 0
BAK 0158
NAUGHTY & NICE
BOBIE PORICALLAN
2005
77
PAG - ASA GOLD / PURA SANGRE
ATTY. BONI CRUZ / ENGR PAUL SOLLEZA
1970
BAK 5034
1 - 0
DIG 719940
CONQUEST
ALLAN CANTAL / ELMER GELARSO / FRANCIS UY
1970
78
CSS GF
ATTY. CHRISTOPHER S SOGUILON / ALAN MOJAR
1830
BAK 9855
0 - 1
BAK 5566
:) EMILIO
CHITO POLINTAN
1835
79
WINDROPS @ 7
EMIL SAN JUAN
1800
BAK 2885
1 - 0
BAK 4214
GREENGOLD 4
BLACK RED GG
ROD ADVINCULA
1805
80
FERRY FERIOLS / JAILBIRD
JEBE GAYANELO
1930
DIG 472593
1 - 0
BAK 9738
TOP GUN
JUN OLIVEROS
1930
81
ISDANG ILAYA
LALOY REYES
2065
DIG 138831
1 - 0
DIG 610322
MANGZEE FARM B
BOBBY DEL ROSARIO
2080
82
RASTAMAN GARROTTE 777
DARWIN TORRES / ANDRE PADILLA
1990
DIG 555063
0 - 1
BAK 3954
RSM FLASH BOMBA 126
REY MORLA
1990
83
928 WSD - MCC
CAPT. NEMESIO DESALES
1990
SAL 40557
0 - 1
DIG 681846
SAN MIGUEL
WILFREDO HIMPISAO
1990
84
DOUBLE B WARRIORS
BERNARDO BIALA
1920
BAK 2509
1 - 0
BAK 4119
GREENGOLD 3
RED GG
ROD ADVINCULA
1910
85
WINTECH @7
EMIL SAN JUAN
1960
BAK 3046
1 - 0
BAK 9826
B8 NAZARENE ROAN DI NATUTO
BERNARD PARROCHA/RIZALDY PAREDES/JUN BACOLOD/JUN BUDLAT
1965
86
MANGZEE FARM A
BOBBY DEL ROSARIO
2190
DIG 610296
1 - 0
BAK 6769
CSS GF 1 A
ATTY. CHRISTOPHER S SOGUILON / ALLAN MOJAR
2185
87
LUCKY 777 1
JOHN GUEVARRA
2095
BAK 5719
0 - 1
BAK 8394
AVIATOR GF ICEMAN
PERUVIAN
SONNY CRUZ / THEO FORTE
2100
88
BIG R
BUDDY ROBRIGADO
2170
DIG 491241
0.5 - 0.5
DIG 719717
ALLCAN APOLO
ALLAN CANTAL / ELMER GELARSO / RICKY ONG
2170
89
:) EMILIO
CHITO POLINTAN
2130
BAK 5652
1 - 0
DIG 603786
JAILBIRD AKG
JEBE GAYANELO
2150
90
FLAMEBIRD WING FURY GF
ARTEMIO MAUNAHAN / MARK ANTHONY DICHOSO
1990
DIG 477002
0 - 1
BAK 4028
GREENGOLD 4
BLACK RED GG
ROD ADVINCULA
1985
91
ANGEL EYES / 9 DE PEBRERO
BOB ALMERA / TONY ESPINOSA
1865
DIG 384295
0 - 1
DIG 610368
MANGZEE FARM B
BOBBY DEL ROSARIO
1865
92
NAUGHTY & NICE
BOBIE PORICALLAN
1935
BAK 9081
1 - 0
BAK 0960
PAG - ASA GOLD / PURA SANGRE
ATTY. BONI CRUZ / ENGR PAUL SOLLEZA
1930
93
WINTECH @7
EMIL SAN JUAN
1800
BAK 2955
1 - 0
BAK 5038
AC PARKER
JOVITO JAMELANO / RODEL SEVILLA / SOY CORNEL
1815
94
RSM FLASH BOMBA 126
REY MORLA
2060
BAK 3929
0 - 1
BAK 0142
CSS GF
ATTY. CHRISTOPHER S SOGUILON / ALAN MOJAR
2040
95
AVIATOR GF ICEMAN
KELSO
SONNY CRUZ / THEO FORTE
1875
BAK 8847
0 - 1
DIG 472576
FERRY FERIOLS / JAILBIRD
JEBE GAYANELO
1880
96
TOP GUN
JUN OLIVEROS
2020
DIG 521769
1 - 0
DIG 555191
RASTAMAN GARROTTE 777
DARWIN TORRES / ANDRE PADILLA
2010
97
CONQUEST
ALLAN CANTAL / ELMER GELARSO / FRANCIS UY
1970
DIG 719902
1 - 0
BAK 4181
DOUBLE B WARRIORS
BERNARDO BIALA
1975
98
WINDROPS @ 7
EMIL SAN JUAN
1860
BAK 3018
1 - 0
DIG 138824
ISDANG ILAYA
LALOY REYES
1860
99
B8 NAZARENE ROAN DI NATUTO
BERNARD PARROCHA/RIZALDY PAREDES/JUN BACOLOD/JUN BUDLAT
1915
BAK 9842
1 - 0
BAK 3981
GREENGOLD 3
RED GG
ROD ADVINCULA
1905
100
SAN MIGUEL
WILFREDO HIMPISAO
2110
DIG 681872
0 - 1
BAK 5306
JAILBIRD AKG
JEBE GAYANELO
2115
101
MANGZEE FARM A
BOBBY DEL ROSARIO
1840
DIG 610281
1 - 0
SAL 40566
928 WSD - MCC
CAPT. NEMESIO DESALES
1845
102
CSS GF 1 A
ATTY. CHRISTOPHER S SOGUILON / ALLAN MOJAR
2070
BAK 7146
1 - 0
BAK 5598
:) EMILIO
CHITO POLINTAN
2060
103
PAG - ASA GOLD / PURA SANGRE
ATTY. BONI CRUZ / ENGR PAUL SOLLEZA
1760
BAK 3322
1 - 0
BAK 5735
LUCKY 777 1
JOHN GUEVARRA
1770
104
GREENGOLD 4
BLACK RED GG
ROD ADVINCULA
1905
BAK 4210
1 - 0
DIG 719923
ALLCAN APOLO
ALLAN CANTAL / ELMER GELARSO / RICKY ONG
1915
105
FLAMEBIRD WING FURY GF
ARTEMIO MAUNAHAN / MARK ANTHONY DICHOSO
2085
DIG 477146
1 - 0
DIG 607126
AC PARKER
JOVITO JAMELANO / RODEL SEVILLA / SOY CORNEL
2085
106
BIG R
BUDDY ROBRIGADO
1945
DIG 491341
0 - 1
DIG 610420
MANGZEE FARM B
BOBBY DEL ROSARIO
1945
107
AVIATOR GF ICEMAN
WHITE
SONNY CRUZ / THEO FORTE
1700
BAK 2058
1 - 0
BAK 2988
WINDROPS @ 7
EMIL SAN JUAN
1720
108
RSM FLASH BOMBA 126
REY MORLA
1750
BAK 3902
1 - 0
DIG 384281
ANGEL EYES / 9 DE PEBRERO
BOB ALMERA / TONY ESPINOSA
1755
109
NAUGHTY & NICE
BOBIE PORICALLAN
1845
BAK 0155
0 - 1
DIG 472577
FERRY FERIOLS / JAILBIRD
JEBE GAYANELO
1850
110
B8 NAZARENE ROAN DI NATUTO
BERNARD PARROCHA/RIZALDY PAREDES/JUN BACOLOD/JUN BUDLAT
1895
BAK 9802
1 - 0
BAK 0217
CSS GF
ATTY. CHRISTOPHER S SOGUILON / ALAN MOJAR
1890
111
928 WSD - MCC
CAPT. NEMESIO DESALES
1830
SAL 40551
1 - 0
BAK 9732
TOP GUN
JUN OLIVEROS
1830
112
RASTAMAN GARROTTE 777
DARWIN TORRES / ANDRE PADILLA
1875
DIG 555791
1 - 0
DIG 719951
CONQUEST
ALLAN CANTAL / ELMER GELARSO / FRANCIS UY
1875
113
GREENGOLD 3
RED GG
ROD ADVINCULA
1980
BAK 4251
0.5 - 0.5
BAK 5711
LUCKY 777 1
JOHN GUEVARRA
1980
114
MANGZEE FARM A
BOBBY DEL ROSARIO
2110
DIG 610181
0.5 - 0.5
DIG 603847
JAILBIRD AKG
JEBE GAYANELO
2115
115
SAN MIGUEL
WILFREDO HIMPISAO
1885
DIG 681809
0 - 1
BAK 7167
CSS GF 1 A
ATTY. CHRISTOPHER S SOGUILON / ALLAN MOJAR
1885
116
AC PARKER
JOVITO JAMELANO / RODEL SEVILLA / SOY CORNEL
2200
BAK 5037
1 - 0
DIG 491303
BIG R
BUDDY ROBRIGADO
2200
117
ANGEL EYES / 9 DE PEBRERO
BOB ALMERA / TONY ESPINOSA
1900
DIG 384255
0 - 1
DIG 320758
WINTECH @7
EMIL SAN JUAN
1900
118
DOUBLE B WARRIORS
BERNARDO BIALA
1975
BAK 2511
0 - 1
BAK 0040
NAUGHTY & NICE
BOBIE PORICALLAN
1975
119
FLAMEBIRD WING FURY GF
ARTEMIO MAUNAHAN / MARK ANTHONY DICHOSO
2035
DIG 477145
1 - 0
BAK 3313
PAG - ASA GOLD / PURA SANGRE
ATTY. BONI CRUZ / ENGR PAUL SOLLEZA
2040
120
ALLCAN APOLO
ALLAN CANTAL / ELMER GELARSO / RICKY ONG
1940
DIG 719742
0 - 1
DIG 138826
ISDANG ILAYA
LALOY REYES
1940