SCORE SHEET

ENTRY NAME BREEDER NAME
POINTS
TOTAL
BADA MONET LAO 1 - 1 - 1 3
BUENAS DIAS PETE / MIKE / ARCH. PETER BUENDIA 1 - 1 - 1 3
COMMODORE ARTHUR CAPADA 1 - 1 - 1 3
DARPY DARRYL ANDREW LIM 1 - 1 - 1 3
GKD / KGA RAPTOR VER DIMARANAN 1 - 1 - 1 3
JONASHUA / JC GARCIA FARM DR. JESSIE ESTRADA / JC GARCIA 1 - 1 - 1 3
JUWARAK TITO REYES / ROGIE / MAU / OTOY 1 - 1 - 1 3
KGB ONEFLY GF BARRY BARICAR / DARLITO DE GUZMAN 1 - 1 - 1 3
KILL THEM ALL DEXTER LONGNO / ERWIN DIAMANTE 1 - 1 - 1 3
MILS MASAYA GF ENGR. ROGELIO CAUINIAN / RJH 1 - 1 - 1 3
NAT28/FVGF/BPGF RJ27 NIÑO ALADIN TOLENTINO / ANTONIO VILLANUEVA / RUSSEL JOCSON 1 - 1 - 1 3
PAANG BUNDOK FERDINAND MAMUCOD 1 - 1 - 1 3
SALBAHI TITO REYES / ROGIE / TIRSO / BERNARD 1 - 1 - 1 3
VIVA STA MONICA / RSA ZALDY AUSTRIA 1 - 1 - 1 3
VIVA STA MONICA / Z&A COMBINED ZALDY AUSTRIA 1 - 1 - 1 3
9 DE PEBRERO TONY ESPINOSA 0.5 - 1 - 1 2.5
BLACK MAMAG RUSTOM VITOR / NOLI MONARES 0.5 - 1 - 1 2.5
KC FANTASTIC JUN GUIA / CHITO POLINTAN 0.5 - 1 - 1 2.5
KINAMBUD BONG VALLE 1 - 1 - 0.5 2.5
REDBULL DOS ATTY. CARLOS TUMPALAN 1 - 0.5 - 1 2.5
ROAN / PKP SOUTH STAR DI NATUTO ALDRIN CORDERO / NORIEL MANALO / JUN BACOLOD 0.5 - 1 - 1 2.5
SABRINA CDM RENATO VILAR / CARL DEL MUNDO 1 - 0.5 - 1 2.5
SALAMAT LORD EDISON CEPEDA 1 - 1 - 0.5 2.5
SEÑOR IBARRA GF 1 BARRY CRISOSTOMO 1 - 1 - 0.5 2.5
WELCOME WELL COME AND JOSE RODERICK RANOLA II 1 - 0.5 - 1 2.5
2020 BCO / ROAN DI NATUTO BEN O. / BUDLAT J. / BACOLOD J. 1 - 0 - 1 2
3AS STRIKER 2 MARLON MATIAS 1 - 1 - 0 2
ARSCE CESAR ANCAYAN 1 - 1 - 0 2
BOSS ETHAN MASTER J / LOIS ARCENAL / CRIS JALANDI 1 - 1 - 0 2
BREAKTHROUGH JUN OLIVEROS / JAYA DAW 1 - 1 - 0 2
CONQUEST 888 ALLCAN / ELMER GELARSO / RICKY ANTON 0 - 1 - 1 2
DINGRAS RENZ CASTRO & J. PADILLA 1 - 1 - 0 2
DISTRICT 1 FARM / AMAZING GF ANTHONY BONIFACIO / RUEL LIZARDA 1 - 0 - 1 2
E.S SURVIVOR - BATANG ARATAN FREDIRICK SARINO / BRINDON & ELMER GELARSO 0.5 - 1 - 0.5 2
GKD VER DIMARANAN 1 - 1 - 0 2
GOLDEN WINGS - NJ RUSTOM VITOR / NOLI MONARES 1 - 1 - 0 2
JMDA MARLON AYUSTE AND RAMON MAXIMO 0 - 1 - 1 2
JRS - SAN PIOQUINTO - 1 ENGR. JUN SEVILLA 0 - 1 - 1 2
MARINER & D` SCREENER 1 JUN JUN APROVICHADO / ENGR. MERQUITA 1 - 1 - 0 2
MINIMUM BET 2 RONIE DUMANDAN 0 - 1 - 1 2
MONCADA OTB / ALVINDIA FARM BENITO E. AQUINO / FLOR MALLARI 1 - 1 - 0 2
MUSANGLAWIN / ALL CAN ARSENIO SORONIO 1 - 1 - 0 2
NAUGHTY & NICE BOBIE PORICALLAN 0 - 1 - 1 2
PANIQUI DRAGON 1 GERALD DOMINGO / JEDDAHN FAVOR / RYAN PIÑON 0 - 1 - 1 2
PANIQUI DRAGON 2 GERALD DOMINGO / JEDDAHN FAVOR / RYAN PIÑON 1 - 0 - 1 2
PB CENTURY - 1 PRIME BORDONES 1 - 0 - 1 2
PB CENTURY - 2 PRIME BORDONES 1 - 1 - 0 2
R2J KAY J & R RABARA 1 - 1 - 0 2
R2J SAM J & R RABARA 1 - 0 - 1 2
RGM CRISTINA RODERICK MAGPANTAY 1 - 0 - 1 2
RSM SKYLER 1 REY MORLA 0 - 1 - 1 2
SAP STRIKERS & FRIENDS GIE BORABIEN 1 - 0 - 1 2
SB JELO JOSED OCA / DADDY A 1 - 0 - 1 2
SPRING CDM RENATO VILAR / CARL DEL MUNDO 1 - 0 - 1 2
TAMPOY A VICTOR MARIANO 0 - 1 - 1 2
TARANTULA 2 SONNY PANALIGAN 0 - 1 - 1 2
TOMATO SAUCE GLENFORD MIGUEL 1 - 1 - 0 2
TR GANADOR MAX JOSE RODERICK RANOLA II 1 - 1 - 0 2
UNICA HIJA JRV JOEL OCSENA 0 - 1 - 1 2
VIVA PENAFRANCIA MARITES ZERRUDO 0 - 1 - 1 2
WHITEROCK 2 VIRGILIO MARTIN 1 - 0 - 1 2
WILD DINOSAUR DARLITO DE GUZMAN / BARRY BARICAR 1 - 0 - 1 2
WINDJAMMER KD RAPIDO 1 KEVIN DIMUYAGA 0 - 1 - 1 2
WING FURY GF - 1 FLAMEBIRD SALAMANGKERO MARK ANTHONY DICHOSO / ARTEMIO MAUNAHAN / ARMAN EUSEBIO 0 - 1 - 1 2
CHICKA BABES DR. BOY TUAZON 0.5 - 1 - 0 1.5
EDISON / JULIAN BOY / BAKAS ROOSTER ED MASCARIÑA / JUN HOMECILLO / ROQUE SISON 1 - 0 - 0.5 1.5
JOE BLACK BUENAS DIAS ENGR. RODEL LLBARES / ARCH PETER BUENDIA 1 - 0 - 0.5 1.5
LAW LAWRENCE VILLANUEVA 0 - 1 - 0.5 1.5
LETS GET IT ON DADDY A 1 - 0 - 0.5 1.5
MT. VICTORIA IX DIAMOND R. VILLANUEVA 0.5 - 1 - 0 1.5
RJG ONE GUN KAMBAL ROMMUEL G GAMBOA 0.5 - 1 - 0 1.5
SPARTANS 2020 REY BRIONES 0.5 - 1 - 0 1.5
SUPER VITAMINS BEBOT TAN 1 - 0 - 0.5 1.5
TANAUAN ACES JESS CARANDANG 0.5 - 0 - 1 1.5
TARANTULA 1 SONNY PANALIGAN 0.5 - 0 - 1 1.5
0PAY THUNDER BEE ATTY. ART DE CASTRO 1 - 0 - 1
3AS STRIKER 1 MARLON MATIAS 0 - 1 - 0 1
777 GARROTTE.COM MR DARWIN ONG TORRES 0 - 0 - 1 1
AIRFORCE ROAN RENATO VILAR / VIVENCIO MABINI 0 - 1 - 0 1
AMBASSADOR OF ANDHERA HABAGAT GF 0 - 0 - 1 1
ASINTADO TIMENG TIMENG GELARSO / ROGER JAMISOLA / CELSO PANCHO 0 - 1 - 0 1
BARAKO TIMENG TIMENG GELARSO / ROGER JAMISOLA / CELSO PANCHO 1 - 0 - 0 1
BREAKER DIAMOND GF ERWIN DIAMANTE / NERI MAMANSAG / DEXTER LONGNO 0 - 1 - 0 1
BRGY. ANOS LB / HARDROCK / REDLAKES PLB GF MARLO RECTO / GILBERT CASTILLO / PERCY BURGOS 0 - 0 - 1 1
BROKEN ARROW JUN OLIVEROS / ARNOLD ERISPE 1 - 0 - 0 1
CSS GF ATTY. CHRISTOPHER S SOGUILON / ALLAN MOJAR 0 - 1 - 0 1
DOUBLE B WARRIOR BERNARDO BIALA 0 - 1 - 0 1
ESJ WARRIORS EMIL SAN JUAN 1 - 0 - 0 1
FRANCO MATEO / SEBASTIANO XAVIERE TATO DIMAYUGA 0 - 0 - 1 1
GREENGOLD 2020 ROD ADVINCULA 0 - 0 - 1 1
GSP GILBERT PADERES 0 - 1 - 0 1
HIS EXCELLENCY HABAGAT GF 1 - 0 - 0 1
J & R THUNDER BUENAS DIAS BOYET CO & JOE ALIMBUYUGUEN 0 - 1 - 0 1
JAILBIRD JEBE GAYANELO 1 - 0 - 0 1
JAILBIRD SUPERGULL JEBE GAYANELO 0 - 0 - 1 1
JRS - SAN PIOQUINTO - 2 ENGR. JUN SEVILLA 0 - 0 - 1 1
JUSKOPO RUDY JAMES FERNANDEZ 1 - 0 - 0 1
LAGUSAN ISLAND JC BERNARDO 1 - 0 - 0 1
LM CHICO 1 LEEM M. MALABANAN 0 - 1 - 0 1
LM CHICO 2 LEEM M. MALABANAN 0 - 0 - 1 1
MABOLO GF EDGAR & JOMAR 0 - 0 - 1 1
MAMAY APEN 1 / BIGSTAR GF RAMON MAXIMO / DAYO ARTILLAGA 0 - 0 - 1 1
MAMAY APEN 2 TATO DIMAYUGA / DAYO ARTILLAGA 0 - 1 - 0 1
MANGZEE FARM BOBBY DEL ROSARIO 1 - 0 - 0 1
MANGZEE LIPA BOBBY DEL ROSARIO 1 - 0 - 0 1
MARCH BORN - 1 ROAN DI NATUTO JON LASCO / JUN BACOLOD / JUN BUDLAT 0 - 1 - 0 1
MARCH BORN ROAN TRIPLE - J JON LASCO / JUN BACOLOD / JUN BUDLAT 0 - 1 - 0 1
MARINER & D` SCREENER 2 JUN JUN APROVICHADO / ENGR. MERQUITA 0 - 1 - 0 1
MINIMUM BET 1 RONIE DUMANDAN 1 - 0 - 0 1
MT. VICTORIA XVI DIAMOND R. VILLANUEVA 1 - 0 - 0 1
OLIVER SCIRE G.F. LEOPOLDO HERRERA 1 - 0 - 0 1
PET GAMEFARM TONYPET DOMINGO 0 - 1 - 0 1
POWER UP HON 888 ENGR. HANSON YU 0 - 0 - 1 1
PUTING BATO VIRGILIO MARTIN 0 - 1 - 0 1
RED MASTER RODOLFO JACELA 0 - 0 - 1 1
REDBULL UNO ATTY. CARLOS TUMPALAN 0 - 0 - 1 1
RMMR RICHIE ROBES 0 - 1 - 0 1
RSM SKYLER 2 REY MORLA 1 - 0 - 0 1
SOLDIERS 62 BUENAS DIAS BOYET CO & CALOY DORDULAW 1 - 0 - 0 1
THUNDER BEE ATTY. ART DE CASTRO 0 - 1 - 0 1
TITAN GILBERT PADERES 0 - 0 - 1 1
UNICA HIJA JOEL OCSENA 0 - 0 - 1 1
WATER GATE BENSON PATRICIO 1 - 0 - 0 1
WINDJAMMER KD RAPIDO 2 KEVIN DIMUYAGA 1 - 0 - 0 1
WING FURY GF - 2 FLAMEBIRD SALAMANGKERO MARK ANTHONY DICHOSO / ARTEMIO MAUNAHAN / ARMAN EUSEBIO 0 - 1 - 0 1
13RAM31 ANGELO MALIG 0.5 - 0 - 0 0.5
AREZA R2J DANNY AREZA 0 - 0.5 - 0 0.5
BLACK FIGHTER BCO TRIPLE - B BEN O. / BUDLAT J. / BACOLOD J. 0 - 0 - 0.5 0.5
ALPHA - A NELSON SANTOS 0 - 0 - 0 0
BANGIS NG DISE / AVFIRE ROBERT BALBOA / ALEJANDRO VERGARA 0 - 0 - 0 0
C & M 4EVER / DTM GF CEZAR TANAQUIN / DR TED MACADAGDAG 0 - 0 - 0 0
CALIBOYS E.D RADU GF / VG 0 - 0 - 0 0
IBM GF ENGR RENE MORALITA 0 - 0 - 0 0
JAILBIRD 3 / F FERRIOLS JEBE GAYANELO 0 - 0 - 0 0
JC SAN BENEDICTO JUDD CAUNTAY 0 - 0 - 0 0
JVD CALIBRE JIMMY DUMALAOG / ENG SANTIAGO 0 - 0 - 0 0
M4 ARCE ALABASTER RICHARD ARCE / MELVIN FORTUNA 0 - 0 - 0
MGC MARCAS SILANG MARK CASTRO 0 - 0 - 0 0
RGT EROS GF SAN JOSE SONNY AGUILAR / ONNIE TAN / REMCAR 0 - 0 - 0 0
SCIRE GF / JEP GF TMCCC DING HERRERA / JEP COLORADO 0 - 0 - 0 0
SEÑOR IBARRA GF 2 BARRY CRISOSTOMO 0 - 0 - 0 0
SKCS USN RET / DAN REINHER CRIS N PEREA / DANDY PAMIENTA 0 - 0 - 0 0
SUPER KING BOYET PLAZA 0 - 0 - 0 0
TOMATO PASTE GLENFORD MIGUEL 0 - 0 - 0 0

UNDER CONSTRUCTION

Match Sheet is Not Available this time

  • Days

  • Hours

  • Minutes

  • Seconds

MATCH SHEET

NO
RED
VS
WHITE
RESULT
ENTRY NAME
WT
WB
WB
ENTRY NAME
WT
1
RGM CRISTINA
RODERICK MAGPANTAY
2150
BAK 7000
1 - 0
BAK 5066
MARCH BORN ROAN TRIPLE - J
JON LASCO / JUN BACOLOD / JUN BUDLAT
2150
2
R2J KAY
J & R RABARA
2120
BAK 5940
1 - 0
DIG 477167
WING FURY GF - 2 FLAMEBIRD SALAMANGKERO
MARK ANTHONY DICHOSO / ARTEMIO MAUNAHAN / ARMAN EUSEBIO
2115
3
MAMAY APEN 2
TATO DIMAYUGA / DAYO ARTILLAGA
2180
BAK 3736
0 - 1
DIG 112963
TR GANADOR MAX
JOSE RODERICK RANOLA II
2180
4
REDBULL DOS
ATTY. CARLOS TUMPALAN
1975
DIG 039237
1 - 0
DIG 169823
RGT EROS GF SAN JOSE
SONNY AGUILAR / ONNIE TAN / REMCAR
1975
5
KGB ONEFLY GF
BARRY BARICAR / DARLITO DE GUZMAN
1805
BAK 6011
1 - 0
DIG 000864
TOMATO PASTE
GLENFORD MIGUEL
1805
6
DOUBLE B WARRIOR
BERNARDO BIALA
1990
SAL 231994
0 - 1
DIG 451602
BADA
MONET LAO
1995
7
0PAY THUNDER BEE
ATTY. ART DE CASTRO
1890
SAL 207869
1 - 0
DIG 254695
AREZA R2J
DANNY AREZA
1880
8
LM CHICO 2
LEEM M. MALABANAN
2020
BAK 2825
0 - 1
BAK 7411
JUSKOPO RUDY
JAMES FERNANDEZ
2025
9
CSS GF
ATTY. CHRISTOPHER S SOGUILON / ALLAN MOJAR
2015
BAK 6786
0 - 1
BAK 9747
PANIQUI DRAGON 2
GERALD DOMINGO / JEDDAHN FAVOR / RYAN PIÑON
2015
10
ESJ WARRIORS
EMIL SAN JUAN
1865
BAK 2885
1 - 0
BAK 7898
3AS STRIKER 1
MARLON MATIAS
1865
11
GKD / KGA RAPTOR
VER DIMARANAN
1980
BAK 3676
1 - 0
DIG 651920
MAMAY APEN 1 / BIGSTAR GF
RAMON MAXIMO / DAYO ARTILLAGA
1985
12
MARCH BORN - 1 ROAN DI NATUTO
JON LASCO / JUN BACOLOD / JUN BUDLAT
2195
BAK 5175
0 - 1
BAK 4602
MANGZEE LIPA
BOBBY DEL ROSARIO
2195
13
C & M 4EVER / DTM GF
KELSO
CEZAR TANAQUIN / DR TED MACADAGDAG
1890
BAK 3941
0 - 1
BAK 4203
R2J SAM
J & R RABARA
1885
14
EDISON / JULIAN BOY / BAKAS ROOSTER
ED MASCARIÑA / JUN HOMECILLO / ROQUE SISON
1930
BAK 0072
1 - 0
DIG 327674
RED MASTER
RODOLFO JACELA
1935
15
REDBULL UNO
ATTY. CARLOS TUMPALAN
2140
DIG 282804
0 - 1
SAL 29127
WILD DINOSAUR
DARLITO DE GUZMAN / BARRY BARICAR
2140
16
WING FURY GF - 1 FLAMEBIRD SALAMANGKERO
MARK ANTHONY DICHOSO / ARTEMIO MAUNAHAN / ARMAN EUSEBIO
1900
DIG 477152
0 - 1
DIG 000789
TOMATO SAUCE
GLENFORD MIGUEL
1900
17
CALIBOYS
E.D RADU GF / VG
1840
DIG 110778
0 - 1
DIG 698357
NAT28/FVGF/BPGF RJ27
NIÑO ALADIN TOLENTINO / ANTONIO VILLANUEVA / RUSSEL JOCSON
1850
18
THUNDER BEE
ATTY. ART DE CASTRO
1700
DIG 651457
0 - 1
DIG 682231
JONASHUA / JC GARCIA FARM
JOE GOODE GREY
DR. JESSIE ESTRADA / JC GARCIA
1705
19
KINAMBUD
BONG VALLE
1850
BAK 4496
1 - 0
BAK 1069
AIRFORCE ROAN
RENATO VILAR / VIVENCIO MABINI
1855
20
VIVA STA MONICA / RSA
ZALDY AUSTRIA
2040
DIG 069969
1 - 0
BAK 2895
LM CHICO 1
LEEM M. MALABANAN
2030
21
JMDA
MARLON AYUSTE AND RAMON MAXIMO
2105
DIG 320951
0 - 1
BAK 3636
GKD
VER DIMARANAN
2095
22
M4 ARCE ALABASTER
RICHARD ARCE / MELVIN FORTUNA
2130
BAK 4914
0 - 1
BAK 7889
3AS STRIKER 2
MARLON MATIAS
2135
23
MANGZEE FARM
BOBBY DEL ROSARIO
1905
BAK 4746
1 - 0
BAK 9687
PANIQUI DRAGON 1
GERALD DOMINGO / JEDDAHN FAVOR / RYAN PIÑON
1910
24
DISTRICT 1 FARM / AMAZING GF
GILMORE
ANTHONY BONIFACIO / RUEL LIZARDA
1980
SAL 93807
1 - 0
BAK 5984
BANGIS NG DISE / AVFIRE
ROBERT BALBOA / ALEJANDRO VERGARA
1980
25
JOKER
JOKER
1745
WB
0 - 1
DIG 107319
JUWARAK
TITO REYES / ROGIE / MAU / OTOY
1745
26
RGM CRISTINA
RODERICK MAGPANTAY
1945
DIG 605337
0 - 1
DIG 435332
R2J KAY
J & R RABARA
1950
27
C & M 4EVER / DTM GF
BOSTON
CEZAR TANAQUIN / DR TED MACADAGDAG
2055
DIG 498457
0 - 1
BAK 5237
MARCH BORN ROAN TRIPLE - J
JON LASCO / JUN BACOLOD / JUN BUDLAT
2060
28
WING FURY GF - 2 FLAMEBIRD SALAMANGKERO
MARK ANTHONY DICHOSO / ARTEMIO MAUNAHAN / ARMAN EUSEBIO
1980
DIG 477123
1 - 0
DIG 328141
ESJ WARRIORS
EMIL SAN JUAN
1980
29
MAMAY APEN 2
TATO DIMAYUGA / DAYO ARTILLAGA
1940
DIG 651984
1 - 0
BAK 2890
LM CHICO 2
LEEM M. MALABANAN
1940
30
TR GANADOR MAX
JOSE RODERICK RANOLA II
1870
DIG 112858
1 - 0
DIG 327751
RED MASTER
RODOLFO JACELA
1870
31
AREZA R2J
DANNY AREZA
1860
BAK 5699
0.5 - 0.5
DIG 039224
REDBULL DOS
ATTY. CARLOS TUMPALAN
1860
32
KGB ONEFLY GF
BARRY BARICAR / DARLITO DE GUZMAN
1915
BAK 5997
1 - 0
BAK 4756
MANGZEE FARM
BOBBY DEL ROSARIO
1915
33
RGT EROS GF SAN JOSE
SONNY AGUILAR / ONNIE TAN / REMCAR
2040
BAK 8674
0 - 1
BAK 5153
MARCH BORN - 1 ROAN DI NATUTO
JON LASCO / JUN BACOLOD / JUN BUDLAT
2050
34
TOMATO PASTE
GLENFORD MIGUEL
1870
BAK 6134
0 - 1
DIG 451568
BADA
MONET LAO
1870
35
3AS STRIKER 1
MARLON MATIAS
1980
BAK 7897
1 - 0
BAK 7638
JUSKOPO RUDY
JAMES FERNANDEZ
1980
36
R2J SAM
J & R RABARA
1890
BAK 7868
0 - 1
SAL 103986
DOUBLE B WARRIOR
BERNARDO BIALA
1895
37
LM CHICO 1
LEEM M. MALABANAN
2170
BAK 2872
1 - 0
SAL 207870
0PAY THUNDER BEE
ATTY. ART DE CASTRO
2170
38
MAMAY APEN 1 / BIGSTAR GF
RAMON MAXIMO / DAYO ARTILLAGA
2085
BAK 3728
0 - 1
BAK 0095
CSS GF
ATTY. CHRISTOPHER S SOGUILON / ALLAN MOJAR
2095
39
AIRFORCE ROAN
RENATO VILAR / VIVENCIO MABINI
2065
BAK 1090
1 - 0
BAK 9678
PANIQUI DRAGON 2
GERALD DOMINGO / JEDDAHN FAVOR / RYAN PIÑON
2070
40
TOMATO SAUCE
GLENFORD MIGUEL
2070
DIG 000811
1 - 0
BAK 4797
MANGZEE LIPA
BOBBY DEL ROSARIO
2075
41
VIVA STA MONICA / RSA
ZALDY AUSTRIA
1990
BAK 5856
1 - 0
DIG 039273
REDBULL UNO
ATTY. CARLOS TUMPALAN
1990
42
GKD / KGA RAPTOR
VER DIMARANAN
2010
BAK 3761
1 - 0
BAK 5973
BANGIS NG DISE / AVFIRE
ROBERT BALBOA / ALEJANDRO VERGARA
2010
43
JONASHUA / JC GARCIA FARM
WHITE KELSO
DR. JESSIE ESTRADA / JC GARCIA
1920
DIG 682205
1 - 0
BAK 6286
EDISON / JULIAN BOY / BAKAS ROOSTER
ED MASCARIÑA / JUN HOMECILLO / ROQUE SISON
1925
44
THUNDER BEE
ATTY. ART DE CASTRO
1985
DIG 696914
1 - 0
SAL 29218
WILD DINOSAUR
DARLITO DE GUZMAN / BARRY BARICAR
1985
45
WING FURY GF - 1 FLAMEBIRD SALAMANGKERO
MARK ANTHONY DICHOSO / ARTEMIO MAUNAHAN / ARMAN EUSEBIO
1810
DIG 477159
1 - 0
SAL 93811
DISTRICT 1 FARM / AMAZING GF
GILMORE
ANTHONY BONIFACIO / RUEL LIZARDA
1820
46
CALIBOYS
E.D RADU GF / VG
1785
BAK 6488
0 - 1
DIG 039242
REDBULL DOS
ATTY. CARLOS TUMPALAN
1790
47
JMDA
MARLON AYUSTE AND RAMON MAXIMO
2150
DIG 320947
1 - 0
BAK 4874
M4 ARCE ALABASTER
RICHARD ARCE / MELVIN FORTUNA
2160
48
JUSKOPO RUDY
JAMES FERNANDEZ
2105
BAK 7633
0 - 1
BAK 5952
NAT28/FVGF/BPGF RJ27
NIÑO ALADIN TOLENTINO / ANTONIO VILLANUEVA / RUSSEL JOCSON
2110
49
RGT EROS GF SAN JOSE
SONNY AGUILAR / ONNIE TAN / REMCAR
1970
BAK 8687
0 - 1
BAK 3933
GKD
VER DIMARANAN
1970
50
MANGZEE LIPA
BOBBY DEL ROSARIO
2005
BAK 4600
0 - 1
BAK 3832
KINAMBUD
BONG VALLE
2005
51
3AS STRIKER 2
MARLON MATIAS
2165
BAK 7891
1 - 0
DIG 651909
MAMAY APEN 2
TATO DIMAYUGA / DAYO ARTILLAGA
2155
52
PANIQUI DRAGON 1
GERALD DOMINGO / JEDDAHN FAVOR / RYAN PIÑON
1950
BAK 9697
1 - 0
DIG 477020
WING FURY GF - 2 FLAMEBIRD SALAMANGKERO
MARK ANTHONY DICHOSO / ARTEMIO MAUNAHAN / ARMAN EUSEBIO
1955
53
JUWARAK
TITO REYES / ROGIE / MAU / OTOY
1915
DIG 107391
1 - 0
BAK 6223
AREZA R2J
DANNY AREZA
1920
54
TOMATO SAUCE
GLENFORD MIGUEL
1780
DIG 000834
0 - 1
BAK 6979
RGM CRISTINA
RODERICK MAGPANTAY
1785
55
R2J KAY
J & R RABARA
1835
BAK 5959
0 - 1
DIG 682214
JONASHUA / JC GARCIA FARM
JOE GOODE GREY
DR. JESSIE ESTRADA / JC GARCIA
1835
56
MARCH BORN ROAN TRIPLE - J
JON LASCO / JUN BACOLOD / JUN BUDLAT
2065
BAK 4978
0 - 1
BAK 2743
JMDA
MARLON AYUSTE AND RAMON MAXIMO
2065
57
3AS STRIKER 1
MARLON MATIAS
1960
BAK 7903
0 - 1
DIG 477142
WING FURY GF - 1 FLAMEBIRD SALAMANGKERO
MARK ANTHONY DICHOSO / ARTEMIO MAUNAHAN / ARMAN EUSEBIO
1960
58
BADA
MONET LAO
1905
DIG 451571
1 - 0
DIG 651421
THUNDER BEE
ATTY. ART DE CASTRO
1905
59
REDBULL UNO
ATTY. CARLOS TUMPALAN
1910
DIG 039250
1 - 0
BAK 6093
TOMATO PASTE
GLENFORD MIGUEL
1910
60
CSS GF
ATTY. CHRISTOPHER S SOGUILON / ALLAN MOJAR
2200
BAK 0139
0 - 1
DIG 696571
R2J SAM
J & R RABARA
2200
61
MARCH BORN - 1 ROAN DI NATUTO
JON LASCO / JUN BACOLOD / JUN BUDLAT
1905
BAK 4969
0 - 1
BAK 5974
KGB ONEFLY GF
BARRY BARICAR / DARLITO DE GUZMAN
1900
62
MAMAY APEN 1 / BIGSTAR GF
RAMON MAXIMO / DAYO ARTILLAGA
2090
DIG 651980
1 - 0
DIG 112898
TR GANADOR MAX
JOSE RODERICK RANOLA II
2095
63
DOUBLE B WARRIOR
BERNARDO BIALA
1995
BAK 2570
0 - 1
BAK 9690
PANIQUI DRAGON 1
GERALD DOMINGO / JEDDAHN FAVOR / RYAN PIÑON
2000
64
LM CHICO 2
LEEM M. MALABANAN
1840
BAK 4119
1 - 0
BAK 6485
CALIBOYS
E.D RADU GF / VG
1840
65
ESJ WARRIORS
EMIL SAN JUAN
2125
DIG 328147
0 - 1
BAK 3598
GKD / KGA RAPTOR
VER DIMARANAN
2130
66
DISTRICT 1 FARM / AMAZING GF
GILMORE
ANTHONY BONIFACIO / RUEL LIZARDA
2015
SAL 93800
1 - 0
BAK 7879
3AS STRIKER 2
MARLON MATIAS
2015
67
NAT28/FVGF/BPGF RJ27
NIÑO ALADIN TOLENTINO / ANTONIO VILLANUEVA / RUSSEL JOCSON
2010
DIG 698386
1 - 0
BAK 4755
MANGZEE FARM
BOBBY DEL ROSARIO
2005
68
WILD DINOSAUR
DARLITO DE GUZMAN / BARRY BARICAR
1965
SAL29220
1 - 0
DIG 498446
C & M 4EVER / DTM GF
BOSTON
CEZAR TANAQUIN / DR TED MACADAGDAG
1965
69
PANIQUI DRAGON 2
GERALD DOMINGO / JEDDAHN FAVOR / RYAN PIÑON
2060
BAK 9752
1 - 0
BAK 2883
LM CHICO 1
LEEM M. MALABANAN
2060
70
M4 ARCE ALABASTER
RICHARD ARCE / MELVIN FORTUNA
2145
BAK 4911
-
SAL 207874
0PAY THUNDER BEE
ATTY. ART DE CASTRO
2135
71
EDISON / JULIAN BOY / BAKAS ROOSTER
ED MASCARIÑA / JUN HOMECILLO / ROQUE SISON
1875
BAK 0052
0.5 - 0.5
BAK 1765
KINAMBUD
BONG VALLE
1875
72
GKD
VER DIMARANAN
2080
BAK 3822
0 - 1
BAK 2546
VIVA STA MONICA / RSA
ZALDY AUSTRIA
2080
73
BANGIS NG DISE / AVFIRE
ROBERT BALBOA / ALEJANDRO VERGARA
1865
BAK 5928
0 - 1
DIG 107386
JUWARAK
TITO REYES / ROGIE / MAU / OTOY
1865
74
AIRFORCE ROAN
RENATO VILAR / VIVENCIO MABINI
1940
SAL 72012
0 - 1
DIG 327681
RED MASTER
RODOLFO JACELA
1940