SCORE SHEET

ENTRY NAME BREEDER NAME
POINTS
TOTAL
BADA MONET LAO 1 - 1 - 1 3
BUENAS DIAS PETE / MIKE / ARCH. PETER BUENDIA 1 - 1 - 1 3
COMMODORE ARTHUR CAPADA 1 - 1 - 1 3
DARPY DARRYL ANDREW LIM 1 - 1 - 1 3
FFG ARCHERS ATTY. FELIX GATCHALIAN 1 - 1 - 1 3
GKD / KGA RAPTOR VER DIMARANAN 1 - 1 - 1 3
HGM JARSEN HECTOR MAGPANTAY 1 - 1 - 1 3
JONASHUA / JC GARCIA FARM DR. JESSIE ESTRADA / JC GARCIA 1 - 1 - 1 3
JUWARAK TITO REYES / ROGIE / MAU / OTOY 1 - 1 - 1 3
KGB ONEFLY GF BARRY BARICAR / DARLITO DE GUZMAN 1 - 1 - 1 3
KILL THEM ALL DEXTER LONGNO / ERWIN DIAMANTE 1 - 1 - 1 3
MACHULET BF NIO ASISTIO / YONG ASISTIO 1 - 1 - 1 3
MILS MASAYA GF ENGR. ROGELIO CAUINIAN / RJH 1 - 1 - 1 3
MVF CALEB ARIEL MALIJAN / EDDIE MEDALLA 1 - 1 - 1 3
NAT28/FVGF/BPGF RJ27 NIÑO ALADIN TOLENTINO / ANTONIO VILLANUEVA / RUSSEL JOCSON 1 - 1 - 1 3
PAANG BUNDOK FERDINAND MAMUCOD 1 - 1 - 1 3
SALBAHI TITO REYES / ROGIE / TIRSO / BERNARD 1 - 1 - 1 3
TOP OF THE LINE 1 BORGY ZOLETA 1 - 1 - 1 3
VIVA STA MONICA / RSA ZALDY AUSTRIA 1 - 1 - 1 3
VIVA STA MONICA / Z&A COMBINED ZALDY AUSTRIA 1 - 1 - 1 3
WOLVERINE GILBERT PADERES 1 - 1 - 1 3
9 DE PEBRERO TONY ESPINOSA 0.5 - 1 - 1 2.5
BLACK MAMAG RUSTOM VITOR / NOLI MONARES 0.5 - 1 - 1 2.5
CONQUEROR TIMENG GELARSO/ROGER JAMISOLA/CELSO PANCHO 0.5 - 1 - 1 2.5
KC FANTASTIC JUN GUIA / CHITO POLINTAN 0.5 - 1 - 1 2.5
KINAMBUD BONG VALLE 1 - 1 - 0.5 2.5
REDBULL DOS ATTY. CARLOS TUMPALAN 1 - 0.5 - 1 2.5
ROAN / PKP SOUTH STAR DI NATUTO ALDRIN CORDERO / NORIEL MANALO / JUN BACOLOD 0.5 - 1 - 1 2.5
SABRINA CDM RENATO VILAR / CARL DEL MUNDO 1 - 0.5 - 1 2.5
SALAMAT LORD EDISON CEPEDA 1 - 1 - 0.5 2.5
SEÑOR IBARRA GF 1 BARRY CRISOSTOMO 1 - 1 - 0.5 2.5
WELCOME WELL COME AND JOSE RODERICK RANOLA II 1 - 0.5 - 1 2.5
2020 BCO / ROAN DI NATUTO BEN O. / BUDLAT J. / BACOLOD J. 1 - 0 - 1 2
3AS STRIKER 2 MARLON MATIAS 1 - 1 - 0 2
ARSCE CESAR ANCAYAN 1 - 1 - 0 2
BOSS ETHAN MASTER J / LOIS ARCENAL / CRIS JALANDI 1 - 1 - 0 2
BREAKTHROUGH JUN OLIVEROS / JAYA DAW 1 - 1 - 0 2
BUTTER CUP 1 ALAN MOJAR 1 - 1 - 0 2
BUTTER CUP 2 ALAN MOJAR 0 - 1 - 1 2
CARINGLET BF NIO ASISTIO / YONG ASISTIO 1 - 1 - 0 2
CNP SKCS GF / GSW GF CRIS N. PEREA / CARLOLITO ROSITA 0 - 1 - 1 2
CONQUEST 888 ALLCAN / ELMER GELARSO / RICKY ANTON 0 - 1 - 1 2
DINGRAS RENZ CASTRO & J. PADILLA 1 - 1 - 0 2
DISTRICT 1 FARM / AMAZING GF ANTHONY BONIFACIO / RUEL LIZARDA 1 - 0 - 1 2
DTM BENTE BENTE / CNP SKCS DR. TED MACADAGDAG 1 - 1 - 0 2
E.S SURVIVOR - BATANG ARATAN FREDIRICK SARINO / BRINDON & ELMER GELARSO 0.5 - 1 - 0.5 2
GKD VER DIMARANAN 1 - 1 - 0 2
GOLDEN WINGS - NJ RUSTOM VITOR / NOLI MONARES 1 - 1 - 0 2
JAILBIRD 4 JEBE GAYANELO 1 - 1 - 0 2
JEC 11 DIAMOND E AGUILAR 0 - 1 - 1 2
JMDA MARLON AYUSTE AND RAMON MAXIMO 0 - 1 - 1 2
JRS - SAN PIOQUINTO - 1 ENGR. JUN SEVILLA 0 - 1 - 1 2
KID BOGART / IPE JONJON LOGARTA 1 - 1 - 0 2
MARINER & D` SCREENER 1 JUN JUN APROVICHADO / ENGR. MERQUITA 1 - 1 - 0 2
MEDALLA AEJ EDDIE MEDALLA 0 - 1 - 1 2
MINIMUM BET 2 RONIE DUMANDAN 0 - 1 - 1 2
MONARCH GF ATTY. FELIX GATCHALIAN 1 - 1 - 0 2
MONCADA OTB / ALVINDIA FARM BENITO E. AQUINO / FLOR MALLARI 1 - 1 - 0 2
MUSANGLAWIN / ALL CAN ARSENIO SORONIO 1 - 1 - 0 2
NAUGHTY & NICE BOBIE PORICALLAN 0 - 1 - 1 2
NLH GF NHELVIN HENAVE 1 - 1 - 0 2
PANIQUI DRAGON 1 GERALD DOMINGO / JEDDAHN FAVOR / RYAN PIÑON 0 - 1 - 1 2
PANIQUI DRAGON 2 GERALD DOMINGO / JEDDAHN FAVOR / RYAN PIÑON 1 - 0 - 1 2
PB CENTURY - 1 PRIME BORDONES 1 - 0 - 1 2
PB CENTURY - 2 PRIME BORDONES 1 - 1 - 0 2
R2J KAY J & R RABARA 1 - 1 - 0 2
R2J SAM J & R RABARA 1 - 0 - 1 2
RGM CRISTINA RODERICK MAGPANTAY 1 - 0 - 1 2
RSM SKYLER 1 REY MORLA 0 - 1 - 1 2
SAP STRIKERS & FRIENDS GIE BORABIEN 1 - 0 - 1 2
SB JELO JOSED OCA / DADDY A 1 - 0 - 1 2
SPRING CDM RENATO VILAR / CARL DEL MUNDO 1 - 0 - 1 2
TAMPOY A VICTOR MARIANO 0 - 1 - 1 2
TARANTULA 2 SONNY PANALIGAN 0 - 1 - 1 2
TITON GILBERT PADERES 0 - 1 - 1 2
TOMATO SAUCE GLENFORD MIGUEL 1 - 1 - 0 2
TR GANADOR MAX JOSE RODERICK RANOLA II 1 - 1 - 0 2
UNICA HIJA JRV JOEL OCSENA 0 - 1 - 1 2
VIVA PENAFRANCIA MARITES ZERRUDO 0 - 1 - 1 2
WHITEROCK 2 VIRGILIO MARTIN 1 - 0 - 1 2
WILD DINOSAUR DARLITO DE GUZMAN / BARRY BARICAR 1 - 0 - 1 2
WINDJAMMER KD RAPIDO 1 KEVIN DIMUYAGA 0 - 1 - 1 2
WING FURY GF - 1 FLAMEBIRD SALAMANGKERO MARK ANTHONY DICHOSO / ARTEMIO MAUNAHAN / ARMAN EUSEBIO 0 - 1 - 1 2
CHICKA BABES DR. BOY TUAZON 0.5 - 1 - 0 1.5
EDISON / JULIAN BOY / BAKAS ROOSTER ED MASCARIÑA / JUN HOMECILLO / ROQUE SISON 1 - 0 - 0.5 1.5
GREEN ARCHER DR. RB FULGENCIO 0 - 0.5 - 1 1.5
JOE BLACK BUENAS DIAS ENGR. RODEL LLBARES / ARCH PETER BUENDIA 1 - 0 - 0.5 1.5
KBG APO AZI LEAH BARRY BARICAR / DARLITO DE GUZMAN / ALBERT L. 1 - 0.5 - 0 1.5
LAW LAWRENCE VILLANUEVA 0 - 1 - 0.5 1.5
LETS GET IT ON DADDY A 1 - 0 - 0.5 1.5
MT. VICTORIA IX DIAMOND R. VILLANUEVA 0.5 - 1 - 0 1.5
RJG ONE GUN KAMBAL ROMMUEL G GAMBOA 0.5 - 1 - 0 1.5
RPSILANG 3RD DEGREE RHELLIE PALUMPON / ALLEN LEABAN 0.5 - 1 - 0 1.5
SPARTANS 2020 REY BRIONES 0.5 - 1 - 0 1.5
SUPER VITAMINS BEBOT TAN 1 - 0 - 0.5 1.5
TANAUAN ACES JESS CARANDANG 0.5 - 0 - 1 1.5
TARANTULA 1 SONNY PANALIGAN 0.5 - 0 - 1 1.5
TRIGUN FHGF ENGR ROLAND MAGNAYE / ENGR RUEL LIZARDA 0 - 0.5 - 1 1.5
0PAY THUNDER BEE ATTY. ART DE CASTRO 1 - 0 - 1
3AS STRIKER 1 MARLON MATIAS 0 - 1 - 0 1
777 GARROTTE.COM MR DARWIN ONG TORRES 0 - 0 - 1 1
:) SMILEY FOMCC CHITO POLINTAN 0 - 0 - 1 1
AA BALUGUHIN ADO ANCOG 1 - 0 - 0 1
AIRFORCE ROAN RENATO VILAR / VIVENCIO MABINI 0 - 1 - 0 1
ALIHO MARK GONZALES / RJH 1 - 0 - 0 1
AMBASSADOR OF ANDHERA HABAGAT GF 0 - 0 - 1 1
ANGEL EYES / 9 DE PEBRERO 1 TONY ESPINOSA 1 - 0 - 0 1
ANGEL EYES / 9 DE PEBRERO 2 TONY ESPINOSA 0 - 1 - 0 1
ASINTADO TIMENG TIMENG GELARSO / ROGER JAMISOLA / CELSO PANCHO 0 - 1 - 0 1
BANABA FARM - BUENASWERTE EDWIN / JOEL / JOSELITO EBORA 0 - 0 - 1 1
BARAKO TIMENG TIMENG GELARSO / ROGER JAMISOLA / CELSO PANCHO 1 - 0 - 0 1
BARBARO GAMEFARM JAVIER ADAM 0 - 0 - 1 1
BREAKER DIAMOND GF ERWIN DIAMANTE / NERI MAMANSAG / DEXTER LONGNO 0 - 1 - 0 1
BRGY. ANOS LB / HARDROCK / REDLAKES PLB GF MARLO RECTO / GILBERT CASTILLO / PERCY BURGOS 0 - 0 - 1 1
BROKEN ARROW JUN OLIVEROS / ARNOLD ERISPE 1 - 0 - 0 1
CNP SKCS GF / DTM CRIS N. PEREA / ALDRIN D. PILAR 0 - 0 - 1 1
CSS GF ATTY. CHRISTOPHER S SOGUILON / ALLAN MOJAR 0 - 1 - 0 1
DOUBLE B WARRIOR BERNARDO BIALA 0 - 1 - 0 1
D` CAPT 1 CAPT. RAUL PANIZAL 0 - 0 - 1 1
D` CAPT 2 CAPT. RAUL PANIZAL 0 - 0 - 1 1
EMMET RAY-AN / FLOATS ATIENZA 1 - 0 - 0 1
ESJ WARRIORS EMIL SAN JUAN 1 - 0 - 0 1
EXELA JOMARK GATPANDAN 1 - 0 - 0 1
FRANCO MATEO / SEBASTIANO XAVIERE TATO DIMAYUGA 0 - 0 - 1 1
GREENGOLD 2020 ROD ADVINCULA 0 - 0 - 1 1
GSP GILBERT PADERES 0 - 1 - 0 1
HIS EXCELLENCY HABAGAT GF 1 - 0 - 0 1
HOLY FACE JON JON CANO 1 - 0 - 0 1
J & R THUNDER BUENAS DIAS BOYET CO & JOE ALIMBUYUGUEN 0 - 1 - 0 1
JAILBIRD JEBE GAYANELO 1 - 0 - 0 1
JAILBIRD SUPERGULL JEBE GAYANELO 0 - 0 - 1 1
JONASHUA BNW DR. JESSIE ESTRADA 1 - 0 - 0 1
JRS - SAN PIOQUINTO - 2 ENGR. JUN SEVILLA 0 - 0 - 1 1
JUSKOPO RUDY JAMES FERNANDEZ 1 - 0 - 0 1
KAI AGUADA BTR JUN SOSA / FEM / ARBIE 1 - 0 - 0 1
KAI AVOCADOS BTR JUN SOSA / RONAN ROXAS / ARBIE 0 - 0 - 1 1
KULAS ENGR. NICK MAMARIL 0 - 0 - 1 1
LAGUSAN ISLAND JC BERNARDO 1 - 0 - 0 1
LM CHICO 1 LEEM M. MALABANAN 0 - 1 - 0 1
LM CHICO 2 LEEM M. MALABANAN 0 - 0 - 1 1
MABOLO GF EDGAR & JOMAR 0 - 0 - 1 1
MAMAY APEN 1 / BIGSTAR GF RAMON MAXIMO / DAYO ARTILLAGA 0 - 0 - 1 1
MAMAY APEN 2 TATO DIMAYUGA / DAYO ARTILLAGA 0 - 1 - 0 1
MANGZEE FARM BOBBY DEL ROSARIO 1 - 0 - 0 1
MANGZEE LIPA BOBBY DEL ROSARIO 1 - 0 - 0 1
MANTIS JUN GARBES 0 - 1 - 0 1
MARCH BORN - 1 ROAN DI NATUTO JON LASCO / JUN BACOLOD / JUN BUDLAT 0 - 1 - 0 1
MARCH BORN ROAN TRIPLE - J JON LASCO / JUN BACOLOD / JUN BUDLAT 0 - 1 - 0 1
MARINER & D` SCREENER 2 JUN JUN APROVICHADO / ENGR. MERQUITA 0 - 1 - 0 1
MIGS 3 NESTOR MACAPAGAL JR. / RICHIE ROBES 0 - 1 - 0 1
MINIMUM BET 1 RONIE DUMANDAN 1 - 0 - 0 1
MT. VICTORIA XVI DIAMOND R. VILLANUEVA 1 - 0 - 0 1
NLH GF 8425 NHELVIN HENAVE 1 - 0 - 0 1
OLIVER SCIRE G.F. LEOPOLDO HERRERA 1 - 0 - 0 1
PET GAMEFARM TONYPET DOMINGO 0 - 1 - 0 1
POWER UP HON 888 ENGR. HANSON YU 0 - 0 - 1 1
PREYING MANTIS JUN GARBES 0 - 1 - 0 1
PUTING BATO VIRGILIO MARTIN 0 - 1 - 0 1
RED MASTER RODOLFO JACELA 0 - 0 - 1 1
REDBULL UNO ATTY. CARLOS TUMPALAN 0 - 0 - 1 1
RMMR RICHIE ROBES 0 - 1 - 0 1
RSM SKYLER 2 REY MORLA 1 - 0 - 0 1
SOLDIERS 62 BUENAS DIAS BOYET CO & CALOY DORDULAW 1 - 0 - 0 1
THUNDER BEE ATTY. ART DE CASTRO 0 - 1 - 0 1
TITAN GILBERT PADERES 0 - 0 - 1 1
TOP OF THE LINE 2 BORGY ZOLETA 1 - 0 - 0 1
UNICA HIJA JOEL OCSENA 0 - 0 - 1 1
V & A GF VLADY / ATHAN / RAY-AN 0 - 1 - 0 1
WATER GATE BENSON PATRICIO 1 - 0 - 0 1
WINDJAMMER KD RAPIDO 2 KEVIN DIMUYAGA 1 - 0 - 0 1
WING FURY GF - 2 FLAMEBIRD SALAMANGKERO MARK ANTHONY DICHOSO / ARTEMIO MAUNAHAN / ARMAN EUSEBIO 0 - 1 - 0 1
13RAM31 ANGELO MALIG 0.5 - 0 - 0 0.5
AREZA R2J DANNY AREZA 0 - 0.5 - 0 0.5
BLACK FIGHTER BCO TRIPLE - B BEN O. / BUDLAT J. / BACOLOD J. 0 - 0 - 0.5 0.5
CGP RAPTOR ENGR. CARMELO PANONCILLO/CAPT R. MENDOZA/GIE BORABIEN 0 - 0.5 - 0 0.5
ALPHA - A NELSON SANTOS 0 - 0 - 0 0
BANGIS NG DISE / AVFIRE ROBERT BALBOA / ALEJANDRO VERGARA 0 - 0 - 0 0
C & M 4EVER / DTM GF CEZAR TANAQUIN / DR TED MACADAGDAG 0 - 0 - 0 0
CALIBOYS E.D RADU GF / VG 0 - 0 - 0 0
HMARIA / MYJ WAG KANG DADAING ENGR. NICK MAMARIL / TED ASENCI / MIKE AYANGCO 0 - 0 - 0 0
IBM GF ENGR RENE MORALITA 0 - 0 - 0 0
JAILBIRD 3 / F FERRIOLS JEBE GAYANELO 0 - 0 - 0 0
JC SAN BENEDICTO JUDD CAUNTAY 0 - 0 - 0 0
JVD CALIBRE JIMMY DUMALAOG / ENG SANTIAGO 0 - 0 - 0 0
M4 ARCE ALABASTER RICHARD ARCE / MELVIN FORTUNA 0 - 0 - 0
MGC MARCAS SILANG MARK CASTRO 0 - 0 - 0 0
RED AND BLUE BIBOY SISON 0 - 0 - 0 0
RGT EROS GF SAN JOSE SONNY AGUILAR / ONNIE TAN / REMCAR 0 - 0 - 0 0
SCIRE GF / JEP GF TMCCC DING HERRERA / JEP COLORADO 0 - 0 - 0 0
SEÑOR IBARRA GF 2 BARRY CRISOSTOMO 0 - 0 - 0 0
SKCS USN RET / DAN REINHER CRIS N PEREA / DANDY PAMIENTA 0 - 0 - 0 0
SUPER KING BOYET PLAZA 0 - 0 - 0 0
TOMATO PASTE GLENFORD MIGUEL 0 - 0 - 0 0

UNDER CONSTRUCTION

Match Sheet is Not Available this time

  • Days

  • Hours

  • Minutes

  • Seconds

MATCH SHEET

NO
RED
VS
WHITE
RESULT
ENTRY NAME
WT
WB
WB
ENTRY NAME
WT
1
CGP RAPTOR
ENGR. CARMELO PANONCILLO/CAPT R. MENDOZA/GIE BORABIEN
2090
DIG 379236
0 - 1
BAK 5288
TOP OF THE LINE 1
BORGY ZOLETA
2090
2
V & A GF
VLADY / ATHAN / RAY-AN
1785
BAK 9436
0 - 1
DIG 384208
ANGEL EYES / 9 DE PEBRERO 1
TONY ESPINOSA
1800
3
HGM JARSEN
HECTOR MAGPANTAY
1820
BAK 5833
1 - 0
BAK 3598
CNP SKCS GF / DTM
CRIS N. PEREA / ALDRIN D. PILAR
1825
4
AA BALUGUHIN
ADO ANCOG
2010
DIG 324241
1 - 0
BAK 4666
GREEN ARCHER
DR. RB FULGENCIO
2020
5
TRIGUN FHGF
PAU MALVAR
ENGR ROLAND MAGNAYE / ENGR RUEL LIZARDA
1840
DIG 630681
0 - 1
DIG 689864
MACHULET BF
NIO ASISTIO / YONG ASISTIO
1845
6
MONARCH GF
ATTY. FELIX GATCHALIAN
1940
DIG 429223
1 - 0
BAK 4617
KAI AVOCADOS BTR
JUN SOSA / RONAN ROXAS / ARBIE
1940
7
KULAS
KELSO CROSS
ENGR. NICK MAMARIL
2070
BAK 1359
0 - 1
DIG 030613
JONASHUA BNW
DR. JESSIE ESTRADA
2075
8
KBG APO AZI LEAH
BARRY BARICAR / DARLITO DE GUZMAN / ALBERT L.
2195
BAK 5962
1 - 0
BAK 0860
MEDALLA
AEJ EDDIE MEDALLA
2200
9
NLH GF 8425
NHELVIN HENAVE
2050
BAK 4752
1 - 0
BAK 1993
D` CAPT 1
CAPT. RAUL PANIZAL
2050
10
CONQUEROR
TIMENG GELARSO/ROGER JAMISOLA/CELSO PANCHO
1970
BAK 1715
0.5 - 0.5
BAK 4341
RPSILANG 3RD DEGREE
RHELLIE PALUMPON / ALLEN LEABAN
1980
11
MANTIS
JUN GARBES
2020
BAK 6803
0 - 1
DIG 320897
EMMET
RAY-AN / FLOATS ATIENZA
2020
12
TOP OF THE LINE 2
BORGY ZOLETA
1725
BAK 1179
1 - 0
DIG 384215
ANGEL EYES / 9 DE PEBRERO 2
TONY ESPINOSA
1700
13
BUTTER CUP 1
ALAN MOJAR
1930
DIG 605944
1 - 0
DIG 060524
TITON
GILBERT PADERES
1930
14
CNP SKCS GF / GSW GF
CRIS N. PEREA / CARLOLITO ROSITA
2180
DIG 499279
0 - 1
BAK 5327
JAILBIRD 4
JEBE GAYANELO
2185
15
RED AND BLUE
BIBOY SISON
1880
DIG 661776
0 - 1
DIG 096065
KID BOGART / IPE
JONJON LOGARTA
1880
16
JOKER
JOKER
1755
0 - 1
DIG 689949
CARINGLET BF
NIO ASISTIO / YONG ASISTIO
1755
17
BANABA FARM - BUENASWERTE
EDWIN / JOEL / JOSELITO EBORA
2025
BAK 4440
0 - 1
DIG 878612
HOLY FACE
JON JON CANO
2020
18
KAI AGUADA BTR
JUN SOSA / FEM / ARBIE
1905
DIG 495765
1 - 0
BAK 6471
PREYING MANTIS
JUN GARBES
1910
19
NLH GF
NHELVIN HENAVE
1930
DIG 680633
1 - 0
BAK 9925
BARBARO GAMEFARM
JAVIER ADAM
1930
20
FFG ARCHERS
ATTY. FELIX GATCHALIAN
1855
DIG 429077
1 - 0
BAK 9987
JEC 11 DIAMOND
E AGUILAR
1855
21
D` CAPT 2
CAPT. RAUL PANIZAL
1890
BAK 0165
0 - 1
DIG 328008
ALIHO
MARK GONZALES / RJH
1895
22
MVF CALEB
ARIEL MALIJAN / EDDIE MEDALLA
2040
BAK 4722
1 - 0
BAK 0366
HMARIA / MYJ WAG KANG DADAING
KELSO CROSS
ENGR. NICK MAMARIL / TED ASENCI / MIKE AYANGCO
2035
23
DTM BENTE BENTE / CNP SKCS
DR. TED MACADAGDAG
1935
DIG 290667
1 - 0
BAK 2027
BUTTER CUP 2
ALAN MOJAR
1935
24
WOLVERINE
GILBERT PADERES
1885
DIG 635434
1 - 0
DIG 658184
:) SMILEY FOMCC
CHITO POLINTAN
1890
25
EXELA
JOMARK GATPANDAN
1730
DIG 599667
1 - 0
BAK 5194
MIGS 3
NESTOR MACAPAGAL JR. / RICHIE ROBES
1730
26
KBG APO AZI LEAH
BARRY BARICAR / DARLITO DE GUZMAN / ALBERT L.
2030
BAK 0395
0.5 - 0.5
DIG 379286
CGP RAPTOR
ENGR. CARMELO PANONCILLO/CAPT R. MENDOZA/GIE BORABIEN
2030
27
D` CAPT 1
CAPT. RAUL PANIZAL
1990
BAK 1992
0 - 1
BAK 5375
TOP OF THE LINE 1
BORGY ZOLETA
1985
28
V & A GF
VLADY / ATHAN / RAY-AN
1975
BAK 9453
1 - 0
BAK 4606
KAI AVOCADOS BTR
JUN SOSA / RONAN ROXAS / ARBIE
1985
29
ANGEL EYES / 9 DE PEBRERO 1
TONY ESPINOSA
1950
DIG 384226
0 - 1
DIG 429185
MONARCH GF
ATTY. FELIX GATCHALIAN
1945
30
RED AND BLUE
BIBOY SISON
1950
DIG 661700
0 - 1
BAK 5800
HGM JARSEN
HECTOR MAGPANTAY
1950
31
MANTIS
JUN GARBES
1920
BAK 6451
1 - 0
BAK 3662
CNP SKCS GF / DTM
CRIS N. PEREA / ALDRIN D. PILAR
1920
32
AA BALUGUHIN
ADO ANCOG
2040
BAK 6991
0 - 1
BAK 4419
RPSILANG 3RD DEGREE
RHELLIE PALUMPON / ALLEN LEABAN
2040
33
GREEN ARCHER
DR. RB FULGENCIO
1825
BAK 4616
0.5 - 0.5
DIG 630687
TRIGUN FHGF
MCLEAN
ENGR ROLAND MAGNAYE / ENGR RUEL LIZARDA
1825
34
MACHULET BF
NIO ASISTIO / YONG ASISTIO
1735
DIG 689859
1 - 0
BAK 5253
TOP OF THE LINE 2
BORGY ZOLETA
1735
35
ANGEL EYES / 9 DE PEBRERO 2
TONY ESPINOSA
1930
DIG 384156
1 - 0
DIG 620935
KULAS
KELSO CROSS
ENGR. NICK MAMARIL
1930
36
MEDALLA
AEJ EDDIE MEDALLA
1820
DIG 393623
1 - 0
BAK 3965
NLH GF 8425
NHELVIN HENAVE
1820
37
PREYING MANTIS
JUN GARBES
2140
BAK 6721
1 - 0
DIG 030591
JONASHUA BNW
DR. JESSIE ESTRADA
2145
38
D` CAPT 2
CAPT. RAUL PANIZAL
1865
BAK 0219
0 - 1
BAK 4371
CONQUEROR
TIMENG GELARSO/ROGER JAMISOLA/CELSO PANCHO
1870
39
EMMET
RAY-AN / FLOATS ATIENZA
2100
DIG 320911
0 - 1
DIG 371428
TITON
GILBERT PADERES
2100
40
:) SMILEY FOMCC
CHITO POLINTAN
1900
DIG 429665
0 - 1
DIG 605998
BUTTER CUP 1
ALAN MOJAR
1900
41
BANABA FARM - BUENASWERTE
EDWIN / JOEL / JOSELITO EBORA
2135
BAK 4443
0 - 1
DIG 499203
CNP SKCS GF / GSW GF
CRIS N. PEREA / CARLOLITO ROSITA
2120
42
ALIHO
MARK GONZALES / RJH
1840
DIG 328024
0 - 1
DIG 096055
KID BOGART / IPE
JONJON LOGARTA
1840
43
HOLY FACE
JON JON CANO
2080
DIG 878835
0 - 1
DIG 689862
CARINGLET BF
NIO ASISTIO / YONG ASISTIO
2085
44
HGM JARSEN
HECTOR MAGPANTAY
2090
BAK 5852
1 - 0
DIG 252849
HMARIA / MYJ WAG KANG DADAING
KELSO CROSS
ENGR. NICK MAMARIL / TED ASENCI / MIKE AYANGCO
2095
45
JAILBIRD 4
JEBE GAYANELO
2200
DIG 603952
1 - 0
BAK 5975
KBG APO AZI LEAH
BARRY BARICAR / DARLITO DE GUZMAN / ALBERT L.
2190
46
MVF CALEB
ARIEL MALIJAN / EDDIE MEDALLA
1915
BAK 4727
1 - 0
DIG 495773
KAI AGUADA BTR
JUN SOSA / FEM / ARBIE
1920
47
JEC 11 DIAMOND
E AGUILAR
1875
BAK 9902
1 - 0
BAK 9924
BARBARO GAMEFARM
JAVIER ADAM
1875
48
NLH GF
NHELVIN HENAVE
1810
DIG 494413
1 - 0
DIG 599689
EXELA
JOMARK GATPANDAN
1810
49
RPSILANG 3RD DEGREE
RHELLIE PALUMPON / ALLEN LEABAN
1990
BAK 4223
0 - 1
DIG 429060
FFG ARCHERS
ATTY. FELIX GATCHALIAN
2000
50
DTM BENTE BENTE / CNP SKCS
DR. TED MACADAGDAG
2030
DIG 621045
1 - 0
DIG 324219
AA BALUGUHIN
ADO ANCOG
2030
51
CGP RAPTOR
ENGR. CARMELO PANONCILLO/CAPT R. MENDOZA/GIE BORABIEN
2140
DIG 379261
0 - 1
DIG 060492
WOLVERINE
GILBERT PADERES
2135
52
BUTTER CUP 2
ALAN MOJAR
1990
BAK 3160
1 - 0
DIG 472598
JONASHUA BNW
DR. JESSIE ESTRADA
1990
53
ANGEL EYES / 9 DE PEBRERO 2
TONY ESPINOSA
1700
DIG 384251
0 - 1
BAK 5222
MIGS 3
NESTOR MACAPAGAL JR. / RICHIE ROBES
1700
54
HMARIA / MYJ WAG KANG DADAING
KELSO CROSS
ENGR. NICK MAMARIL / TED ASENCI / MIKE AYANGCO
2035
BAK 4477
0 - 1
BAK 5311
TOP OF THE LINE 1
BORGY ZOLETA
2035
55
KID BOGART / IPE
JONJON LOGARTA
1910
DIG 096047
0 - 1
BAK 4650
GREEN ARCHER
DR. RB FULGENCIO
1915
56
BARBARO GAMEFARM
JAVIER ADAM
1925
BAK 9935
1 - 0
BAK 9518
V & A GF
VLADY / ATHAN / RAY-AN
1925
57
TRIGUN FHGF
KELSO CROSS
ENGR ROLAND MAGNAYE / ENGR RUEL LIZARDA
1860
DIG 630670
1 - 0
DIG 661767
RED AND BLUE
BIBOY SISON
1860
58
ANGEL EYES / 9 DE PEBRERO 1
TONY ESPINOSA
1735
DIG 384300
0 - 1
BAK 1951
D` CAPT 1
CAPT. RAUL PANIZAL
1740
59
KAI AVOCADOS BTR
JUN SOSA / RONAN ROXAS / ARBIE
1890
BAK 4609
1 - 0
DIG 599664
EXELA
JOMARK GATPANDAN
1890
60
TOP OF THE LINE 2
BORGY ZOLETA
1830
BAK 1200
0 - 1
SAL 97317
CNP SKCS GF / DTM
CRIS N. PEREA / ALDRIN D. PILAR
1835
61
MONARCH GF
ATTY. FELIX GATCHALIAN
1755
DIG 429039
0 - 1
DIG 689872
MACHULET BF
NIO ASISTIO / YONG ASISTIO
1750
62
KULAS
KELSO CROSS
ENGR. NICK MAMARIL
1870
DIG 620870
1 - 0
BAK 4292
NLH GF
NHELVIN HENAVE
1870
63
HOLY FACE
JON JON CANO
1895
DIG 878483
0 - 1
SAL 49204
MEDALLA
AEJ EDDIE MEDALLA
1895
64
TITON
GILBERT PADERES
1910
DIG 112850
1 - 0
DIG 495762
KAI AGUADA BTR
JUN SOSA / FEM / ARBIE
1905
65
CONQUEROR
TIMENG GELARSO/ROGER JAMISOLA/CELSO PANCHO
1885
DIG 773593
1 - 0
BAK 3096
BUTTER CUP 1
ALAN MOJAR
1885
66
CNP SKCS GF / GSW GF
CRIS N. PEREA / CARLOLITO ROSITA
2100
DIG 499253
1 - 0
BAK 6573
MANTIS
JUN GARBES
2110
67
JEC 11 DIAMOND
E AGUILAR
1805
BAK 9868
1 - 0
DIG 689854
CARINGLET BF
NIO ASISTIO / YONG ASISTIO
1810
68
EMMET
RAY-AN / FLOATS ATIENZA
1980
DIG 320921
0 - 1
DIG 429382
FFG ARCHERS
ATTY. FELIX GATCHALIAN
1985
69
JAILBIRD 4
JEBE GAYANELO
2170
BAK 5287
0 - 1
BAK 1988
D` CAPT 2
CAPT. RAUL PANIZAL
2155
70
MIGS 3
NESTOR MACAPAGAL JR. / RICHIE ROBES
2000
BAK 5263
0 - 1
BAK 4764
MVF CALEB
ARIEL MALIJAN / EDDIE MEDALLA
2000
71
ALIHO
MARK GONZALES / RJH
1920
DIG 328048
0 - 1
BAK 4458
BANABA FARM - BUENASWERTE
EDWIN / JOEL / JOSELITO EBORA
1920
72
:) SMILEY FOMCC
CHITO POLINTAN
1850
DIG 429692
1 - 0
DIG 621140
DTM BENTE BENTE / CNP SKCS
DR. TED MACADAGDAG
1855
73
BUTTER CUP 2
ALAN MOJAR
1990
DIG 605950
1 - 0
BAK 6793
PREYING MANTIS
JUN GARBES
1990
74
WOLVERINE
GILBERT PADERES
2065
DIG 677489
1 - 0
BAK 4134
NLH GF 8425
NHELVIN HENAVE
2060